FANDOM


TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Telezakupy
08:45 Kundle i reszta; odc.2/26 Testament Dyla; serial anim.prod. francuskiej
09:10 Budzik; program dla najmłodszych
09:35 Sąsiedzi; Jabłko
09:45 Słodkie zmartwienia; odc.23; serial kom.prod. USA
10:10 Papa się żeni; 1936  komedia prod. polskiej (79', czarno-biały); reż: Mieczysław Waszyński; wyk: Lidia Wysocka, Franciszek Brodniewicz, Jadwiga Andrzejewska, Mira Zimińska, Antoni Fertner; powt.
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:25 Klan; odc.614; telenowela TVP; powt.
12:50 Telezakupy
13:10 Studio sport; Tour de Pologne
13:30 Pchły cz.II; film dok.prod.francuskiej
14:00 Obserwator wojskowy
14:30 Negocjator; odc. 2
14:50 5 minut o Unii Europejskiej; odc.49
15:00 Wiadomości
15:10 Studio sport; Tour de Pologne
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Plebania; odc.201; serial TVP[stereo]
18:10 Barbarzyńcy
19:00 Wieczorynka; Przygody szewczyka Grzesia; odc.18 Książkowe mole; film anim. prod. chorwackiej
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:06 Pogoda
20:20 Poker z mafią; odc.10 Piaskowy zabójca; serial prod.hiszpańskiej [za zgodą rodziców]
21:35 Sprawa dla reportera
22:10 Tygodnik polityczny Jedynki
23:03 Monitor  Wiadomości
23:20 Profit
23:25 Tour de Pologne - kronika
23:35 Pegaz
00:05 Klan; odc.612; telenowela TVP; powt.
00:30 Klan; odc.613
00:55 Klan; odc.614
01:20 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Studio urody
07:15 Złotopolscy; odc.7-Pojednanie
07:40 Dwójka Dzieciom; Bolek i Lolek; Skrzyżowane szpady
07:45 Dwójka Dzieciom; Reksio; Reksio remontuje
08:00 Cena życia; odc.7/40 -Pole walki; serial prod.australijskiej
08:50 Pytanie na śniadanie
10:35 Podróż przez Amerykę Południową; odc.3/6 -Wielka Równina; Bahamas-Lebende Insel; 1995  serial dok.prod.angielskiej
11:30 Litewskie wędrówki; film dok. Stanisława Wolnego
12:00 Kabaret Pacałycha
12:50 Abecadło dźwięków; odc.26
13:00 Panorama
13:15 Miami Sands; odc.6/110; 1999  serial prod. USA; reż: Andrej Zinca; wyk: Jennifer Bini Taylor, Jackson Rose, James Hyde
14:00 Radio Romans; odc.9/32 -Debiut; serial TVP
14:30 Arka Noego; odc.360a
14:50 Wrocław - Pradze
15:00 To twoja droga; -Daniel
15:25 Nera, księżniczka Oceanii; odc.3 -Ucieczka; serial anim.prod.australijskiej [stereo]
15:55 Podróże z Euro; odc.13
16:00 Panorama
16:19 Pogoda
16:20 Stawiam na Tolka Banana; odc.4/7-Cegiełka; serial TVP
16:55 Świat obok nas; Zatrzymać terror; cz. 1/2 filmu dok.prod.ang.
17:50 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:00 Nowy Jork  przed i po-relacja  z wystawy Czesława Czaplińskiego
19:30 Polaków portret własny; Skrzydełko czy nóżka
20:00 M jak miłość; odc. 73; serial TVP
20:55 Świat obok nas; Zatrzymać terror cz. 2; film dok.prod. ang.
21:50 Wrocław Pradze
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:35 Zakręty losu; Zmiana nawyków; Changing Habits; 1997  film fab.prod.USA /za zgodą rodziców/; reż: Lynn Roth; wyk: Moira Kelly,Shelley Duvall,Dylan Walsh
00:15 List do Ameryki; film dok. zrealiz.przez egipską dziennikarkę Ranę Kabbani
01:00 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Pokemon (164) - serial anim.
07.25 Psotny Bill (20) - serial anim.
07.50 Strażnik Teksasu - pilot serialu sensacyjnego, USA
08.45 Roswell: W kręgu tajemnic (4) - serial SF, USA
09.40 Samo życie (94) - serial obyczajowy, Polska
10.10 Macie co chcecie - program rozrywkowy
10.40 Życiowa szansa - teleturniej
11.30 Adam i Ewa (53) - serial obyczajowy, Polska
12.00 Serca na rozdrożu (110) - telenowela, Argentyna
12.45 Z głową w chmurach (124) - serial obyczajowy, Brazylia
13.40 Hitmania - program muzyczny
14.35 Pokemon (165) - serial animowany, Japonia/USA
15.00 Miodowe lata (83) - serial komediowy, Polska
15.45 Informacje
16.05 Adam i Ewa (54) - serial obyczajowy, Polska
16.35 Serca na rozdrożu (111) - telenowela, Argentyna
17.20 Misja w czasie (2) - serial SF, USA
18.15 Sabrina, nastoletnia czarownica (102) - serial dla młodzieży, USA
18.45 Informacje, sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Rosyjska ruletka - teleturniej
20.05 Graczykowie - czyli Buła i spóła (97): Panna psycholog - serial kom.
20.35 Samo życie (95) - serial obycz.
21.05 Z archiwum X (23) - serial sens.
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
22.05 BOSTON PUBLIC (22) - serial obyczajowy, USA
23.00 Informacje, sport
23.15 Prognoza pogody
23.20 Graffiti - program publicystyczny
23.30 OSTATNIA ROMANTYCZKA - komedia, Francja
01.15 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu

TVN
05.50 Tajemnice pocałunku (78/99) - telenowela, Meksyk
06.35 Telesklep
07.05 Brzydula (161/169) - telenowela, Kolumbia
07.50 Animaniacy (1/65) - serial animowany
08.15 Kapitan Planeta (32/52) - serial animowany
08.40 Szczeniak zwany Scooby Doo (4/27) - serial animowany
09.05 Przygody Animków (74/96) - serial animowany
09.30 Telegra - teleturniej
10.35 Telesklep
11.50 Rozmowy w toku - talk show
12.40 Nie do wiary - opowieści niesamowite
13.05 Kapitan Planeta (32/52) - serial animowany
13.30 Szczeniak zwany Scooby Doo (4/27) - serial animowany
13.55 Przygody Animków (74/96) - serial animowany
14.20 Beverly Hills 90210 (212) - serial obyczajowy, USA
15.15 Milionerzy - teleturniej (powt.)
16.00 TVN Fakty i pogoda
16.15 Brzydula (162/169) - telenowela, Kolumbia
17.10 Tajemnice pocałunku (79/99) - telenowela, Meksyk
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport
19.30 Pogoda
19.40 Uwaga! - magazyn
20.00 KASIA I TOMEK (4) - serial kom.
20.30 PRAWDZIWE HISTORIE: GRANICA - film sensacyjny, USA
22.20 CHICAGO - serial dokumentalny
22.55 TVN Fakty
23.10 Kropka nad i - program public.
23.30 BRYGADA RATUNKOWA (15/23) - serial sensacyjny, USA
00.30 Strong Man - Siłacze - relacja z zawodów
01.20 Nic straconego - programy powtórkowe

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Złotopolscy; odc. 376 - To jak matka nieboszczka; telenowela TVP
08:50 Wielka podróż Bolka i Lolka; odc. 10 - Ptak śmierci; serial animowany dla dzieci
09:00 Zjedz to sam; odc. B; program dla dzieci
09:15 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
09:20 Kolorowe nutki; program muzyczny dla dzieci
09:30 Przygody dzielnego Sylvana; - Księga przeznaczenia; serial animowany prod. hiszpańskiej
09:55 Sekrety zdrowia; Psychika a choroby; magazyn Urszuli Rurarz
10:20 Kwadrans na kawę; program Barbary Markowskiej dla osób otyłych
10:35 Antologia Literatury Emigracyjnej; odc. 13; program Tomasza Kamińskiego
10:50 Szansa na sukces; Wojciech Gąssowski; (STEREO); powt.
11:45 Oni zostali w Słonimiu; reportaż Mikołaja Wawrzeniuka
12:00 Wiadomości
12:10 Eurotel; magazyn
12:20 Linia specjalna; program Barbary Czajkowskiej; powt.
13:10 Teatr Jednego Aktora; Broadway, mój Broadway; 1987  scenariusz: Kazimierz Braun na podst. własnej noweli (60'); reż: Tomasz Wiszniewski; wyk: Adrianna Biedrzyńska
14:05 Polacy w USA - Adam Makowicz
14:15 Wieści polonijne; powt.
14:30 Ze sztuką na ty; Teatr podziemny Tadeusza Kantora; film dokumentalny Marcina Curzydły i Andrzeja Germana
15:00 Wiadomości
15:10 Studio sport; Tour de Pologne
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Wielka podróż Bolka i Lolka; odc. 11 - W głębinach oceanu; serial animowany dla dzieci
17:50 Wielka podróż Bolka i Lolka; odc. 12 - Rajska wyspa; serial animowany dla dzieci
18:00 Zjedz to sam; odc. B; program dla dzieci; powt.
18:15 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci; powt.
18:20 Przygody dzielnego Sylvana; - Księga przeznaczenia; serial animowany prod. hiszpańskiej; powt.
18:50 Złotopolscy; odc. 376 - To jak matka nieboszczka; telenowela TVP; powt.
19:15 Dobranocka; Dziwne przygody Koziołka Matołka; odc. 4 - Latający kozioł; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:06 Pogoda
20:15 Forum Polonijne; - wydanie specjalne; program publicystyczny
21:00 Teatr Jednego Aktora; Broadway, mój Broadway; 1987  scenariusz: Kazimierz Braun na podst. własnej noweli (60'); reż: Tomasz Wiszniewski; wyk: Adrianna Biedrzyńska; powt.
22:05 Lato z klasyką; Paco de Lucia w Poznaniu; cz. 1; koncert
22:35 To widzowie podziwiali - 50 lat TVP; Córka albo syn; 1979  film obyczajowy prod. polskiej (71'); reż: Radosław Piwowarski; wyk: Eugeniusz Priwiezencew, Joanna Pacuła, Jadwiga Walewska, Janina Tur-Kiryłow; powt.
23:45 Oni zostali w Słonimiu; reportaż Mikołaja Wawrzeniuka; powt.
00:00 Monitor  Wiadomości
00:15 Profit
00:20 Tygodnik polityczny Jedynki; program publicystyczny
01:05 Kolorowe nutki; program muzyczny dla dzieci; powt.
01:15 Dziwne przygody Koziołka Matołka; odc. 4 - Latający kozioł; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:58 Sport; powt.
02:03 Pogoda; powt.
02:10 Złotopolscy; odc. 376 - To jak matka nieboszczka; telenowela TVP; powt.
02:35 Forum Polonijne; - wydanie specjalne; program publicystyczny; powt.
03:20 Teatr Jednego Aktora; Broadway, mój Broadway; 1987  scenariusz: Kazimierz Braun na podst. własnej noweli (60'); reż: Tomasz Wiszniewski; wyk: Adrianna Biedrzyńska; powt.
04:30 Oni zostali w Słonimiu; reportaż Mikołaja Wawrzeniuka; powt.
04:45 Polacy w USA - Adam Makowicz
04:50 Zaproszenie; Agatowe lato; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
05:10 Nazajutrz...reportaż z Nowego Jorku
05:30 Małe ojczyzny; Kto ziarno w nadziei siał; film dokumentalny Agnieszki Arnold; powt.
06:00 Zakończenie programu

TV 4
06.00 Strefa P - program muzyczny
06.30 Tilt TV - magazyn komputerowy
07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.50 Arthur (56) - serial animowany
08.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (40) - serial animowany, Austria/Japonia
08.35 Beetleborgs (53) - serial przygodowy, USA
09.00 Fiorella (105) - telenowela, Peru
09.55 Zbuntowany anioł (8) - telenowela, Argentyna
10.50 Baza Pensacola 3 (1) - serial sensacyjny, USA
11.40 Karolina w mieście (5) - serial komediowy, USA
12.05 Menażeria (7) - serial obyczajowy, USA
13.00 Strefa P - program muzyczny
13.30 Tilt TV - magazyn komputerowy
13.50 Arthur (57) - serial animowany
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (41) - serial animowany, Austria/Japonia
14.35 Masked Rider (1) - serial animowany, USA
15.00 Fiorella (106) - telenowela
16.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
17.00 Dharma i Greg (4) - serial kom.
17.30 HOT CHAT - program public.
17.45 Dziennik i prognoza pogody
18.00 Zbuntowany anioł (9) - telenowela, Argentyna
19.00 TRZY DNI KONDORA - film sensacyjny, USA
21.20 Viper (4) - serial sens., USA
22.20 Dziennik
22.35 Informacje sportowe i pogoda
22.45 Życiowa szansa - teleturniej
23.45 DAR ŻYCIA - dramat obyczajowy, Włochy
01.30 X laski - program erotyczny
02.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
02.50 Muzyczny VIP - magazyn muz.
03.25 A kuku - program rozrywkowy
03.55 To się w głowie nie mieści - magazyn
04.20 Zakończenie programu

TVN 7
6.55 Telesklep
7.10 Dragon Bali Z - serial anim.
7.35 Dragon Bali Z - serial anim.
8.00 W niewoli uczuć (11) - telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (89) - telenowela
9.40 Melrose Place (181) - serial
10.30 Łamisłówka
11.00 Big Brother I
11.45 Porywy serca (58) - telenowela
12.40 Telesklep
14.30 Albert - serial anim.
14.50 Dragon Bali Z - serial anim.
15.10 Dragon Bali Z - serial anim.
15.35 Pełna chata (91) - serial
16.05 Szkoła złamanych serc (54) - serial
16.35 Trzecia planeta od Słońca V (9) - serial
17.05 Gliniarze (2) - serial
18.00 Aktualności
18.10 Wzywam dr. Brucknera II (21) - serial
19.05 Melrose Place (182) - serial
20.00 Prawdziwe przygody mamy morderczyni - komedia sens. USA (1993), wyk. Holly Hunter, Beau Bridges, Swoosie Kurtz, Gregg Henry, Elizabeth Ruscio, Matt Frewer
22.00 Cobra (27) - serial
23.00 Big Brother I
23.45 Mężczyzna ze snów - film sens. kanad. (1995), wyk. Patsy Kensit, Bruce Greenwood, Andrew McCarthy
2.30 Zabójczy wirus - film SF USA (1991)
3.50 Koniec programu

TV Puls
07.00 Jak się robi...? - reportaż
07.30 Telesklep
08.10 Ulica zakochanych - telenowela
09.05 Kacper i przyjaciele (9) - serial anim.
09.30 Byli sobie odkrywcy (6) - serial
10.00 Dotyk anioła - serial obycz.
11.00 Kobiety mojego życia - serial
11.55 Ulica zakochanych - telenowela
12.50 Telesklep
14.50 Real auto-klub.pl - magazyn motoryzacyjny
15.15 Cudowne lata - serial obycz.
15.45 Kacper i przyjaciele (9) - serial anim.
16.10 Kacper i przyjaciele (71) - serial anim.
16.35 Byli sobie odkrywcy (6) - serial anim.
17.05 Kobiety mojego życia - serial obycz.
18.00 Real autoklub.pl - magazyn motoryzacyjny
18.30 Cudowne lata (103): Kevin dostawca - serial
19.00 Dotyk anioła - serial
20.00 Serwis Pulsu, Sport, Pogoda
20.25 Szeryf (19): Pokonać bliźniaczki - serial sens.
21.15 Resurrection Boulevard (11): Bracia - serial obycz.
22.05 Obroża - film SF, USA
23.45 Allo, allo - serial
00.15 Szeryf - serial
01.05 Resurrection Boulevard - serial
01.55 Allo, allo (41) - serial kom.
02.25 Zakończenie programu

TVP 3 Gdańsk
06.30 Kostek - serial
06.55 Rycerze Królestwa Owadów - serial anim.
07.15 Kasztaniaki - serial anim.
07.25 Selena 7 Coeurdor - serial dla dzieci
07.30 Kurier i pogoda
07.45 Panorama, Prognoza pogody
08.00 Tygodnik gospodarczy
08.15 Kwiaty i ogrody - program poradnikowy
08.30 Kurier i pogoda
08.45 Gość dnia
09.00; 09.35; 10.35; 11.35; 12.35; 13.35; 14.35; 15.35 Transmisja obrad Sejmu RP
09.30; 10.30; 11.30; 12.30; 13.30; 14.30; 15.30 Kurier - program informacyjny
16.00 Temat wiejski - magazyn
16.20 Gość Trójki - wywiad
16.30 Kurier i pogoda
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Tele motor sport - magazyn motoryzacyjny
17.30 Kurier i pogoda
17.50 Magazyn elbląski
18.00 Panorama
18.30 Kurier i pogoda
18.35 Regiony kultury - magazyn kulturalny
18.45 Kość niezgody - program publicystyczny
19.10 Co mnie gryzie?
19.30 Kurier sportowy
19.40 Prognoza pogody
19.45 Rozmowa dnia - program publicystyczny
20.00 Telekurier - magazyn
20.30 Kurier i pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel - magazyn
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21.45 Panorama
22.00 Motorsport - magazyn
22.15 Patrol Trójki - magazyn
22.30 Kurier
22.50 Sport
22.55 Prognoza pogody
23.00 Barton Fink - film obyczajowy, USA
00.45 Doktor Finlay - serial obycz.
01.35 Zakończenie programu

Canal +
07:00    Minisport+ newsy sportowe
07:10    Łapu Capu chochliki telewizyjne
07:15    Nie przegap magazyn informacyjny
07:25    Diabelski Młyn filmy animowane
08:00    "Kamera na froncie" film dokumentalny USA 2000
09:30    "Niesamowita częstotliwość" reż.Mary Lambert/Bryan Spicer, wyk.Gerard Plunkett, Martin Cummins, Darryl Scheelar, Ben Bass film SF USA 2001
10:55    "Brzdąc w opałach" reż.Patrick Read Johnson, wyk.Lara Flynn Boyle, Joe Mantegna, Joe Pantoliano, Brian Haley komedia USA 1994
12:30    "Podróże" reż.Emmanuel Finkiel, wyk.Shulamit Adar, Liliane Rovere, Esther Gorintin, Natan Cogan film psychologiczny Polska/Francja 1999
14:25    "Pod słońcem" reż.Colin Nutley, wyk.Rolf Lassgard, Johan Widerberg, Helena Bergstroem, Jonas Falk film obyczajowy Szwecja 1998
16:25    "Charley Varrick" reż.Don Siegel, wyk.Walter Matthau, Joe Don Baker, Felicia Farr, Andy Robinson film sensacyjny USA 1973
18:15    "Zbrodnie i wykroczenia" reż.Woody Allen, wyk.Caroline Aaron, Anjelica Huston, Martin Landau, Woody Allen komedia obyczajowa USA 1989
20:00    Diabelski Młyn filmy animowane
20:35    Nie przegap magazyn informacyjny
20:45    Łapu Capu chochliki telewizyjne
20:50    Minisport+ newsy sportowe
21:00    "Przez 24 godziny" reż.Joan Cassar/David Giggenheim, wyk.Kiefer Sutherland, Leslie Hope, Sarah Clarke, Elisha Cuthbert serial USA 2002
21:45    "Przyjaciele 8" wyk.Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc serial komediowy USA 1994-2002
22:10    "Król Ralph" reż.David S. Ward, wyk.John Goodman, Peter O'toole, John Hurt, Camille Coduri komedia USA 1991
23:45    "Bez skazy" reż.Joel Schumacher, wyk.Robert De Niro, Philip Seymour Hoffman, Barry Miller, Christopher Bauer film obyczajowy USA 1999
01:35    "Obserwator" reż.Joe Charbanic, wyk.Keanu Reeves, James Spider, Marisa Tomei, Ernie Hudson thriller USA 2000
03:10    "Anatomia sławy" reż.Denys Arcand, wyk.Jessica Pare, Dan Aykroyd, Frank Langella, Charles Berling film obyczajowy Francja/Kanada 2000
04:50    Zakończenie programu 

HBO
6.30 Biały, jak śnieg - dramat szwedz.
9.05 Gwiazdy Hollywood: Gwyneth Paltrow - magazyn
9.35 Askari - dramat ang.
11.05 Biały konik - film famil. irland.
12.40 Na planie - magazyn
13.05 Ania i Wiktor - komedia duń.
14.35 Zielony smok - dramat USA
16.25 Biały jak śnieg - dramat szwedz.
19.00 Mali bohaterowie 3 - film famil. duń.
20.35 Cinema, cinema - magazyn
21.00 Przerwana lekcja muzyki - dramat USA
23.05 Zaklęte rewiry - dramat pol.
0.45 Chłopaki na Ibizie - komedia ang.
2.10 Otwarte drzwi - komedia franc.
3.45 Lordowie mafii (10) - film dok.
4.45 Ania i Wiktor - komedia duń.

Polonia 1
06:30    "Przyjaciele" serial animowany
07:20    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
08:00    Top Shop
12:10    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
12:45    Top Shop
19:10    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
20:00    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
20:30    "Precz z biedą!" reż.Gennaro Righelli, wyk.Nino Besozzi, Virgilio Riento, Vito Chiari, Sandro Ruffini film obyczajowy Włochy 1945
22:30    "Ziemie toskańskie" serial dokumentalny
23:00    Seksplozja magazyn erotyczny
23:20    Crazy Cat magazyn erotyczny
23:35    Co za szok wiadomości erotyczne
23:50    Erosplaza magazyn erotyczny
00:05    Sex Laski magazyn erotyczny
00:25    Max magazyn erotyczny
00:40    Podglądacz magazyn erotyczny
01:00    Magazyn erotyczny
02:15    XXX Show magazyn erotyczny
02:30    Dziewczyny z X-chata magazyn erotyczny
02:45    Crazy Cat magazyn erotyczny
03:00    Zakończenie programu 

CANAL+ NIEBIESKI
05:15    ITF Futures Tenis ziemny
06:15    "Kroniki sportowe" reż.Richard Benjamin, wyk.Bob Newhart, Kelsey Grammer, Brian Markinson, Graham Jarvis komedia USA 2001
07:40    Zakończenie programu
09:00    Liga angielska Piłka nożna mecz Newcastle United - Leeds United
11:05    Sportowe Forum magazyn sportowy
12:05    "Tajemniczy Joe" reż.Stanley Tucci, wyk.Ian Holm, Stanley Tucci, Hope Davis, Sarah Hyland film obyczajowy USA 2000
13:55    "El Dorado" reż.Howard Hawks, wyk.John Wayne, Robert Mitchum, James Caan, Charlene Holt western USA 1967
16:00    "Hollywood atakuje!" reż.David Mamet, wyk.Alec Baldwin, Sarah Jessica Parker, Julia Stiles, Michael Higgins komedia USA/Francja 2000
17:55    Liga angielska Piłka nożna mecz Newcastle United - Leeds United
20:00    "Wichrowe wzgórza" reż.Peter Kosminsky, wyk.Juliette Binoche, Ralph Fiennes, Janet McTeer, Sophie Ward melodramat USA/Wielka Brytania 1992
21:45    "Tytus Andronikus" reż.Julie Taymor, wyk.Osheen Jones, Anthony Hopkins, Jessica Lange, Laura Fraser dramat USA/Włochy 2000
00:25    "Omen 2 - Damien" reż.Don Taylor, wyk.William Holden, Lee Grant, Lew Ayres, Sylvia Sidney horror USA 1978
02:10    "Bezmiar miłości" reż.Harold Becker, wyk.Al Pacino, Ellen Barkin, John Goodman, Michael Rooker film sensacyjny USA 1989
04:00    "Mr. Johnson" reż.Bruce Beresford, wyk.Pierce Brosnan, Maynard Eziashi, Edward Woodward, Beatie Edney dramat obyczajowy USA 1991

Le Cinema
14:00    "Karambole" reż.Marcel Bluwal, wyk.Louis de Funes, Jean-Claude Brialy, Michel Serrault, Sophie Daumier komedia Francja 1963
15:30    "Drzewko kolibrów" reż.Noella Smith, wyk.Susan Wooldridge, Patrick Bergin, Clive Wood, Tom Beasley film obyczajowy Wielka Brytania 1992
17:00    "Dzieci w rozsypce" reż.Leo Joannon, wyk.Rosy Varte, Anne-Marie Carricre, Yves Arcanel, Jean Lefebvre komedia Francja 1966
18:30    "Ostatni numer iluzjonisty" reż.Terry Winsor, wyk.Richard Harris, Tom Bell, Dorothy Tutin, Ian Carmichael dramat obyczajowy Wielka Brytania 1995
20:00    "Sylwetki gwiazd: Pedro Almodovar" Dokument film dokumentalny
20:30    "Wojenna przyjaźń" reż.Miklos Jancso, wyk.Andras Kozak, Siergiej Nikonenko, Judit Meszlery, Tibor Molnar dramat obyczajowy Węgry 1965
22:30    "Zabójstwo Trockiego" reż.Joseph Losey, wyk.Richard Burton, Alain Delon, Romy Schneider, Valentina Cortese dramat polityczny Wielka Brytania 1972
00:30    "Mąż idealny" reż.Beda Docampo Feijoo, wyk.Tim Roth, Ana Belen, Aitana Sanchez Gijon, Peter Firth melodramat Hiszpania/Czechy/Wielka Brytania/Argentyna 1992
02:00    Zakończenie programu 

Travel Channel
08:00    Dublin Wędrówki po świecie
08:45    Paryż W podróży
09:00    Chiny Przewodnik turystyczny
10:00    Dubaj Planeta wakacje
10:30    Witamy w Dysenteryville! Co za wakacje! - Afryka
11:00    Jamajka Przemierzając świat
11:30    Antigua Caprice i jej podróże
12:00    Wiek elegancji Wielka Brytania z powietrza
12:30    Krykiet i herbata Lunch z Brianem Turnerem
13:00    Memphis Turysta
13:30    Bahamy z Beverly Turner Pocztówki z raju
14:00    Kenia Żyłka podróżnicza
14:30    Dubaj Planeta wakacje
15:00    Ottawa Podróże i tradycje
15:30    Wielki człowiek w wielkim mieście Robbie Coltrane w cadillacu
16:00    Dublin Wędrówki po świecie
16:45    Paryż W podróży
17:00    Piknik w Górach Skalistych Kanadyjska uczta
17:30    Wiek elegancji Wielka Brytania z powietrza
18:00    Witamy w Dysenteryville! Co za wakacje! - Afryka
18:30    Hongkong i Chiny Na horyzoncie
19:00    Sri Lanka Tu i tam
19:30    Dubaj Planeta wakacje
20:00    Podróż na Kubę Rejsy odkrywców
21:00    Kreta i Kinstone na Jamajce W podróży
21:30    Hongkong Przemierzając świat
22:00    Odległe Indochiny Podróże z przewodnikiem
23:00    Amsterdam Trasy alternatywne
23:30    Następny przystanek - Alaska Ameryka marzeń Nicka Sandersa
00:00    Benguerra Island Lodge Wyprawa do dzikiej Afryki
00:30    Kreta i Kinstone na Jamajce W podróży
01:00    Sri Lanka Tu i tam
01:30    Ottawa Podróże i tradycje
02:00    Zakończenie programu 

Discovery Travel & Adventure
09:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
09:55    Pustynna nauka Afryka nieznana
10:20    USA Podróże na chybił trafił
10:50    Światowa stolica przygód Szalone podróże Phila Koeghana
11:15    Dubaj Świat według Anny Walker
11:45    Pustynna nauka Afryka nieznana
12:15    Hiszpania Wielka wyprawa
12:40    Święto smakoszy - przez Kanadę z Gregiem i Maxem
13:10    Kambodża Obieżyświat
14:05    Namibia Nowi odkrywcy
15:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
15:55    Pustynna nauka Afryka nieznana
16:20    USA Podróże na chybił trafił
16:50    Światowa stolica przygód Szalone podróże Phila Koeghana
17:15    Dubaj Świat według Anny Walker
17:45    Pustynna nauka Afryka nieznana
18:15    Hiszpania Wielka wyprawa
18:40    Święto smakoszy - przez Kanadę z Gregiem i Maxem
19:10    Kambodża Obieżyświat
20:05    Namibia Nowi odkrywcy
21:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
21:55    Pustynna nauka Afryka nieznana
22:20    USA Podróże na chybił trafił
22:50    Światowa stolica przygód Szalone podróże Phila Koeghana
23:15    Dubaj Świat według Anny Walker
23:45    Pustynna nauka Afryka nieznana
00:15    Hiszpania Wielka wyprawa
00:40    Święto smakoszy - przez Kanadę z Gregiem i Maxem
01:10    Kambodża Obieżyświat
02:05    Namibia Nowi odkrywcy
03:00    Zakończenie programu 

CARTOON NETWORK/TCM
06:00    "Heathcliff i Dingbat" CARTOON NETWORK - SERIALE ANIMOWANE
06:25    "Miś Yogi"
06:45    "Szczenięce lata Toma i Jerry'ego"
07:00    "Mike, Lu i Og"
07:15    "Johnny Bravo"
07:25    "Laboratorium Dextera"
07:35    "Ed, Edd i Eddy"
07:45    "Chojrak - tchórzliwy pies"
08:00    "Bliźniaki Cramp"
08:15    "Atomówki"
08:30    "Krowa i kurczak"
08:40    "Jam Łasica"
08:55    "Tom i Jerry"
09:25    "Looney Tunes"
09:50    "Kapitan Grotman i Aniołkolatki"
10:15    "Perypetie Penelopy"
10:40    "Jetsonowie"
11:05    "Scooby Doo"
11:30    "Tex Avery Show"
12:00    "Jam Łasica"
12:30    "Ed, Edd i Eddy"
12:55    "Atomówki"
13:20    "Laboratorium Dextera"
13:45    "Johnny Bravo"
14:00    "Scooby Doo"
14:25    "Flintstonowie"
14:45    "Tom i Jerry"
15:10    "Strażnicy czasu"
15:30    "Laboratorium Dextera"
16:00    "Atomówki"
16:30    "Ed, Edd i Eddy"
17:00    "Owca w wielkim mieście"
17:30    "Bliźniaki Cramp"
18:00    "Chojrak - tchórzliwy pies"
18:30    "Samuraj Jack"
19:00    "Looney Tunes"
19:30    "Flintstonowie"
20:00    "X-Men: Ewolucja"
20:30    "Batman przyszłości"
21:00    "Kotka na rozgrzanym, blaszanym dachu" NOCNY SEANS FILMOWY TCM reż.Richard Brooks, wyk.Elizabeth Taylor, Paul Newman, Burl Ives, Jack Carson melodramat USA 1958
22:50    "Cincinnati Kid" reż.Norman Jewison, wyk.Steve McQueen, Ann-Margret, Edward G. Robinson, Karl Malden dramat obyczajowy USA 1965
00:40    "Stacja arktyczna 'Zebra'" reż.John Sturges, wyk.Rock Hudson, Ernest Borgnine, Patrick McGoohan, Jim Brown dramat sensacyjny USA 1968

Reality TV
06.00 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.25 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.50 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
07.15 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
07.40 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
08.10 Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
08.35 Na służbie (In The Line Of Duty) (50 min.).
09.25 Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
09.50 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.15 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.40 Policja (Police) (25 min.).
11.05 Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
11.30 Zadziwiający ludzie (Amazing People) (25 min.).
11.55 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
12.20 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
12.45 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.10 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.35 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
14.00 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
14.25 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
14.50 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
15.15 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
15.45 Pamiętam (I Remember) (50 min.).
16.35 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
17.00 życie w Sylvania Waters (Sylvania Waters) (30 min.).
17.30 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
17.55 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
18.20 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
18.45 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.). 
19.10 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.). 
19.35 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
20.00 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
20.30 Pamiętam (I Remember) (50 min.).
21.20 Kiedy zwierzęta atakują (When Good Pets Go Bad) (50 min.).
22.10 Przeżyłem (I Survived) (55 min.).
23.05 Zdrada (Cheaters) (50 min.).
23.55 Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).
00.20 Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).
00.45 Kiedy zwierzęta atakują (When Good Pets Go Bad) (50 min.).
01.35 Przeżyłem (I Survived) (55 min.).
02.30 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
02.55 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
03.20 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
03.45 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
04.10 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
04.40 Pamiętam (I Remember) (50 min.).

TKK
17:00    Bądź zdrów
17:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
17:30    Bądź zdrów
17:45    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
18:00    Bądź zdrów
18:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
18:30    Bądź zdrów
18:45    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
19:00    Bądź zdrów
19:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
19:30    Bądź zdrów
19:45    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
20:00    Zakończenie programu 

M6
05:50    M comme musique magazyn muzyczny
07:00    Morning Live magazyn poranny
09:15    M6 boutique telezakupy
09:55    M comme musique magazyn muzyczny
10:45    Kidete filmy animowane
11:45    Camera cafe magazyn
11:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
12:05    "Family Matters" serial komediowy USA 1989
12:30    Prognoza pogody
12:35    "Doktor Quinn" reż.James Keach, wyk.Jane Seymour, Joe Lando, Shawn Toovey, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993
13:35    "W matni kłamstw" reż.Sandor Stern, wyk.Linda Purl, James Read film sensacyjny USA 1990
15:15    "Touched by an Angel" serial obyczajowy USA 1994
16:20    M6 Music teledyski
16:55    80 a l'heure program rozrywkowy
17:50    "Gwiezdne wrota" wyk.Richard Dean Anderson, Michael Shanks, Amanda Tapping, Christopher Judge serial SF USA 1997
18:50    "Czarodziejki" reż.John T. Kretchmer, wyk.Shanen Doherty, Holly Marie Combs, Alyssa Milano, Leigh Allyn Baker serial obyczajowy USA 1998
19:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
20:05    "Step by Step" serial komediowy USA 1991
20:50    Popstars program rozrywkowy
22:10    "Ally McBeal" komedia USA 1997
22:55    "Ally McBeal" komedia USA 1997
23:45    Ca me revolte magazyn
01:10    M6 music teledyski 

RTL 2
05:05    Śmiechu warte program rozrywkowy
05:20    Seriale animowane
08:00    Popstars program muzyczny
08:50    "Gwiezdne wrota" serial SF USA 2000
09:45    "Diabli nadali" serial komediowy USA 1998-2000
10:40    "Cudowne lata" serial komediowy USA 1988-93
11:05    Śmiechu warte program rozrywkowy
12:05    Seriale animowane
17:00    "Cudowne lata" serial komediowy USA 1988-93
17:30    "Diabli nadali" serial komediowy USA 1998-2000
18:30    Śmiechu warte program rozrywkowy
19:30    "Dragon Ball Z" serial animowany
20:00    Wiadomości
20:15    "Klinika piękności" telenowela dokumentalna Niemcy 2002
21:20    No Sex! magazyn
22:20    Exklusiv magazyn reporterów
23:05    Historie z życia wzięte Redakcja magazyn reporterów
00:10    "Cody 2" reż.Ian Barry/John Laing, wyk.Gary Sweet, Robert Mammone, Heather Mitchell, Rebecca Rigg thriller kryminalny Australia 1994
01:55    Wiadomości
02:10    "Przerwany lot" reż.Jerry Jacobs, wyk.Michael Dudikoff, Tone Loc film sensacyjny USA 1997
03:45    Exklusiv magazyn reporterów
04:30    "Adrenalin Junkies" serial obyczajowy Australia 1996/98

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.