FANDOM


TVP 1
05:20 Notacje - Jadwiga Pechaty cz. 1; cykl dokumentalny
05:30 Rue Wiertz 60 - Praca dla Polaków w Parlamencie; cykl reportaży
05:55 Był taki dzień - 12 września
06:00 Kawa czy herbata?
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Moda na sukces - odc. 3507; serial kraj prod.USA (2001)
09:00 Pan Fasola - Kłopoty z parkowaniem; Skarb Fasoli; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005)
09:25 Łatek - Pies posłaniec; serial animowany kraj prod.Hiszpania (2002)
09:55 Domisie - Trzeba umieć przegrywać; program dla dzieci
10:25 Snobs odc.3; serial kraj prod.Australia (2003)
10:50 Dzień Nauki Polska 2007 - Silnik odrzutowy
11:00 W rajskim ogrodzie - Na równiku
11:25 Kwadrans na kawę
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Rolnictwo na świecie
12:40 Plebania - odc. 906; telenowela TVP
13:05 Klan odc.1295; telenowela TVP
13:35 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny
14:00 Tygrys na wybiegu! - Janusz Rewiński. Janko Muzykant polskiego biznesu nagle okazuje się gejem?; felieton
14:05 Errata do biografii - Bajkopisarz
14:35 Kolarstwo - Tour de Pologne; relacja
15:00 Wiadomości
15:10 Kolarstwo - Tour de Pologne; relacja
16:30 Moda na sukces - odc. 3508; serial kraj prod.USA (2001)
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:30 Klan odc.1300 - txt str. 777; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 911; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Wyprawa  profesora Gąbki - Pierwszy Myping
19:10 Wieczorynka - Bob Budowniczy - Reksio i Skuter; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2004)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Kolarstwo - Kronika Tour de Pologne
20:10 Pogoda
20:20 Okruchy życia - Odzyskać córkę - txt str. 777; film fabularny kraj prod.Kanada (2006)
22:00 Autografy; widowisko publicystyczne kraj prod.Polska (2007)
22:50 Teleexpress nocą
23:15 Wybawienie; dramat kraj prod.USA (1972)
01:05 Zamek w Vaux - le - Vicomte; film dokumentalny kraj prod.Francja (2006)
01:30 Był taki dzień - 12 września
01:35 Notacje - Zygmunt Odrowąż - Zawadzki
01:45 Zakończenie programu

TVP 2
05:25 Statek miłości odc.65/249; telenowela kraj prod.USA (1979)
06:15 Statek miłości -odc. 66/249; telenowela kraj prod.USA (1979)
07:05 TELEZAKUPY
07:25 Znaki czasu ; magazyn
07:45 Dwójka Dzieciom - Hydronauci - Przypływy i odpływy morza; serial animowany kraj prod.Francja, Wielka Brytania (2005)
08:05 M jak miłość - odc. 8
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 09:55, 11:00 i Pogoda: 9:25, 10:25
11:00 Codzienna 2 m. 3 - odc. 51; serial komediowy TVP
11:35 Magnum - Słodka idiotka; serial kraj prod.USA (1987)
12:25 Kocham Kino - Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji (Wenecja 2007)
12:55 Równik - Walka o światło; serial dokumentalny kraj prod.Holandia (2005)
14:00 Miss Polonia w Mrągowie
14:20 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 512; serial TVP
15:10 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Polska - Bułgaria
17:05 Hity na czasie - Zabrze (bis 1) 2007; program muzyczny
17:35 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - Finlandia - Polska
20:10 M jak miłość - odc. 513; serial TVP
21:05 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 271
21:10 Kobieta pracująca radzi; program rozrywkowy
21:30 Panorama
21:50 Pogoda
21:55 Sport Telegram
22:00 Alibi na środę - Kto zabił Bambi? kraj prod.Francja (2003)
00:10 Kulisy Formuły 1 - Granice postępu; serial dokumentalny kraj prod.USA (2006)
01:05 Wideoteka dorosłego człowieka (1)
01:55 Eliminacje Mistrzostw Europy w piłce nożnej - skróty
03:25 Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
04:30 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:03 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:24 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:55 Pogoda; STEREO
09:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:02 Serwis sportowy; STEREO
10:06 Serwis Kulturalny
10:09 Pogoda; STEREO
10:12 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:51 Pogoda; STEREO
10:54 Serwis sportowy; STEREO
11:00 Kurier Biznes
11:24 Serwis Kulturalny
11:30 Kurier; STEREO
11:52 Pogoda; STEREO
11:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:57 Serwis sportowy; STEREO
12:06 Kurier Świat; program publicystyczny
12:24 Serwis Kulturalny
12:30 Kurier; STEREO
12:53 Pogoda; STEREO
12:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:00 Serwis sportowy; STEREO
13:06 Kurier Komentarze
13:26 Serwis Kulturalny
13:30 Kurier; STEREO
13:52 Pogoda; STEREO
13:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:59 Serwis sportowy; STEREO
14:07 Kurier Świat; program publicystyczny
14:25 Serwis Kulturalny
14:30 Kurier; STEREO
14:54 Pogoda; STEREO
14:57 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:01 Serwis sportowy; STEREO
15:08 Kurier Komentarze
15:25 Serwis Kulturalny
15:30 Kurier; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
15:59 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:11 Rozmowa dnia
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Plus - minus; magazyn
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:01 Telekurier
20:30 Kurier; STEREO
20:43 Pogoda; STEREO
20:49 Trzeci wymiar; program publicystyczny
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Kurier Biznes
22:30 Kurier; STEREO
22:43 Pogoda; STEREO
22:47 16/16 - Pomarańcze z Chorużiwki; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:57 Pogoda; STEREO
00:01 Ekscentrycy II - odc. 10; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:26 Ekscentrycy II - odc. 11; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:48 Trzeci wymiar; program publicystyczny
01:24 Kurier; STEREO
01:49 Pogoda; STEREO
01:52 Kurier Biznes
02:05 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:32, 7:05, 7:34; Biznesowa piątka 6:18 ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domowe przedszkole - Wracamy z wakacji; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Leśnym tropem; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Oto jest pytanie; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Szansa na Sukces - Maryla Rodowicz; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Z archiwum IPN - Rajd "Podkowy"; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Sekcja 998 - Tunel; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Plebania - odc. 907; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1289; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Polska racja; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Kopciuszek - odc. 2; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Jan Nowak Jeziorański - kulisy zdarzeń; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Duże dzieci; talk-show
14:55 Łączy nas Polska; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Kolarstwo - Tour de Pologne; relacja; STEREO
16:30 Leśnym tropem; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Domowe przedszkole - Spacerkiem po Warszawie; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45  Porządek z chaosu; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Sekcja 998 - Tunel; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania - odc. 907; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Paczka znad Kangurkowego Potoku - Wyjątkowy miś Koala; serial animowany kraj prod.Australia (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:00 Kolarstwo - Kronika Tour de Pologne; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1289; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Wieści Polonijne; STEREO
21:05 Egzamin z życia - odc. 83; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 W stronę świata - Jerzy Zadęcki; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:20 Biznes z gwarancją; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Desperaci - nieznana historia PRL - u - Strzał; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Misja specjalna; magazyn śledczy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:52 Sport Telegram; STEREO
23:54 Zacisze gwiazd - Ivan Komarenko; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Sekcja 998 - Tunel; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 907; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Paczka znad Kangurkowego Potoku - Wyjątkowy miś Koala; serial animowany kraj prod.Australia (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
01:59 Kolarstwo - Kronika Tour de Pologne; STEREO
02:00 Klan - odc. 1289; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Wieści Polonijne; STEREO
02:50 Egzamin z życia - odc. 83; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Desperaci - nieznana historia PRL - u - Strzał; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Porządek z chaosu; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Cała naprzód - magazyn; Dla małoletnich od lat 7
04:45 Biznes z gwarancją; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 W stronę świata - Jerzy Zadęcki; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Misja specjalna; magazyn śledczy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12

Polsat
05:45 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny  
06:30 Sekret Laury (153) - telenowela  
07:30 TV Market - magazyn reklamowy  
07:45 Wielka wygrana - teleturniej  
08:40 Graczykowie, czyli Buła i spóła (68): Majątek - serial komediowy  
09:15 Strażnik Teksasu (138) - serial sensacyjny  
10:15 13 posterunek (7) - serial komediowy  
10:45 Miodowe lata (80): Kanalersi - serial komediowy  
11:30 Samo życie (934) - serial obyczajowy  
12:00 Pensjonat Pod Różą - serial obyczajowy  
13:00 Jesteś moim życiem (176) - serial obyczajowy  
14:00 Pierwsza miłość (543) - serial obyczajowy  
14:45 Świat według Bundych (88) - serial komediowy  
15:15 Benny Hill (55) - program rozrywkowy  
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja - magazyn reporterów  
16:35 13 posterunek (8) - serial komediowy  
17:05 Miodowe lata (81): Wieczór we dwoje - serial komediowy  
18:00 Pierwsza miłość (544) - serial obyczajowy  
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Samo życie (935) - serial obyczajowy  
20:00 Świat według Kiepskich (268): Redaktorka - serial komediowy  
20:30 Świat według Kiepskich (269) - serial komediowy  
20:55 Stary, gdzie moja bryka? - komedia  
21:55 Studio LOTTO
22:40 Wszystko o Adamie - komedia romantyczna  
00:30 Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy  
01:30 Nocne randki - program rozrywkowy  
04:45 Music Spot - program muzyczny

TVN
05:25 Uwaga! - magazyn reporterów  
05:45 Telesklep
06:30 Wykręć numer - teleturniej  
07:30 Na Wspólnej - serial obyczajowy  
08:00 Dzień dobry TVN - magazyn  
10:00 Perfekcyjna pani domu: Hilary i Jayne - program rozrywkowy  
11:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny  
12:05 Superniania: Rodzina państwa Sprenger - reality show  
13:05 W-11 - Wydział Śledczy: Nie mogłem tego zrobić - serial fabularno-dokumentalny  
13:45 Detektywi: Kraksa - serial fabularno-dokumentalny  
14:15 Życie na fali - serial obyczajowy  
15:15 Marina - telenowela  
16:15 Rozmowy w toku: Dziadostwo IV RP - talk-show  
17:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny  
18:25 Detektywi: Wstydliwa tajemnica - serial fabularno-dokumentalny  
19:00 Fakty
19:30 Pogoda
19:40 Sport - program informacyjny  
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów  
20:15 W-11 - Wydział Śledczy: Punk is not dead - serial fabularno-dokumentalny  
20:55 Na Wspólnej - serial obyczajowy  
21:30 You can dance - po prostu tańcz - program rozrywkowy  
22:30 Długi pocałunek na dobranoc - film sensacyjny  
00:55 Kryminalni: Obóz - serial kryminalny  
02:00 Nocne igraszki - program interaktywny  
03:00 Telesklep
03:20 Uwaga! - magazyn reporterów  
03:40 Nic straconego - programy powtórkowe  

TVN 7
05:40 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy  
06:10 Telesklep
07:10 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy  
07:40 Tarzan na Manhattanie - serial przygodowy  
08:40 Gorzka zemsta - telenowela  
09:35 Kryminalni: Strażacy - serial kryminalny  
10:40 Łowcy koszmarów - serial science fiction  
11:40 Wyścig po kasę
12:40 Telesklep
13:55 Gorzka zemsta - telenowela  
14:55 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy  
15:25 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy  
15:55 Przyjaciele - serial komediowy  
16:25 Pomoc domowa - serial komediowy  
17:00 Kryminalni: Śmierć za śmierć - serial kryminalny  
18:05 Łowcy koszmarów - serial science fiction  
19:05 Przyjaciele - serial komediowy  
19:35 Pomoc domowa - serial komediowy  
20:10 Kolor purpury - dramat obyczajowy  
23:15 Podwójny kamuflaż - film sensacyjny  
01:25 Kolor purpury - dramat obyczajowy

TV 4
05:35 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski - Rajd Rzeszowski 
05:55 KINOmaniak - nowa formuła - magazyn filmowy 
06:20 Drogówka - magazyn policyjny 
06:45 Muzyczne listy - magazyn muzyczny 
07:50 TV Market - magazyn reklamowy 
08:20 Kolarstwo - Wyścig Szlakiem Walk Majora Hubala 
08:50 VIP - program kulturalny 
09:20 Saint-Tropez (37) - serial obyczajowy 
10:20 Big Brother 4:1 - prosto z domu - reality show 
10:50 Chcę być piękna - serial obyczajowy 
13:50 Skrzydła - serial komediowy 
14:25 Wygraj fortunę - teleturniej 
15:25 Piotruś Pan i piraci - reality show 
16:55 Skrzydła - serial komediowy 
17:30 Wybrańcy fortuny (7) - serial obyczajowy 
18:30 Big Brother 4:1 - prosto z domu - reality show 
19:00 Saint-Tropez (38) - serial obyczajowy 
20:00 Big Brother 4:1 - nominacje - reality show 
21:00 Zamiana Żon (2) - reality show 
22:00 Czułe dranie - tragicznie satyryczny magazyn rozrywkowy 
23:00 Big Brother 4:1 - extra - reality show 
23:30 Big Brother 4.1 - archiwum wielkiego brata - reality show 
00:35 Wydarzenia, sport, pogoda
01:10 Muzyczne listy - magazyn muzyczny 
02:10 Drogówka - magazyn policyjny 
02:35 Komenda - magazyn policyjny 
03:00 Zakończenie programu

Tele 5
05:50 Voltron - obrońca wszechświata - serial animowany  
06:20 Zbuntowana - telenowela  
07:05 Pogoda
07:15 Mroczny rycerz - serial przygodowy  
08:20 Andromeda - serial science fiction  
09:10 Buon Appetito! 3 - magazyn kulinarny  
10:15 Akademia fitnessu i kulturystyki - program sportowy  
10:40 Telezakupy
12:55 Zbuntowana - telenowela  
13:35 Ty albo nikt - telenowela  
14:05 Werdykt - program publicystyczny  
15:05 Brygada Acapulco - serial obyczajowy  
16:05 Mroczny rycerz - serial przygodowy  
17:05 Ty albo nikt - telenowela  
17:30 Lub czasopisma - program rozrywkowy  
17:45 Pogoda
17:55 Andromeda - serial science fiction  
18:45 Brygada Acapulco - serial obyczajowy  
19:45 Pogoda
20:00 Prawda absolutna - thriller  
21:45 Pogoda
21:50 Sprawiedliwość na 18 kołach - serial sensacyjny  
22:45 Lub czasopisma - program rozrywkowy  
23:05 Gorączka w mieście - serial kryminalny  
00:05 Grzeszne pragnienia - film erotyczny  
02:50 Rybia nocka

TV Puls
05:55 Program religijny
06:55 Puls wieczoru - program publicystyczny
07:30 Wdowa w bieli (39) - telenowela, USA/Kolumbia 2006
08:30 Wdowa w bieli (40) - telenowela, USA/Kolumbia 2006
09:30 Bianka droga do szczęścia (154) - telenowela, Niemcy 2004-2005
10:30 Audiencja generalna
11:50 Wolność Słowa - program publicystyczny
12:20 Puls wieczoru - program publicystyczny
13:00 Ja, Klaudiusz (8/12) - serial historyczny, Wielka Brytania 1976
14:00 Ja, Klaudiusz (9/12) - serial historyczny, Wielka Brytania 1976
15:00 Autostrada do nieba (19) - serial obyczajowy, USA 1984-1989
16:00 Wdowa w bieli (41) - telenowela, USA/Kolumbia 2006
17:00 Wdowa w bieli (42) - telenowela, USA/Kolumbia 2006
18:00 Bianka droga do szczęścia (155) - telenowela, Niemcy 2004-2005
19:00 MacGyver (48) - serial sensacyjny, USA/Kanada 1985-1992
20:00 Puls wieczoru - program publicystyczny
20:40 Sekret Enigmy (1/2) - film wojenny, Polska 1979
22:00 Autostrada do nieba (19) - serial obyczajowy, USA 1984-1989
23:00 MacGyver (48) - serial sensacyjny, USA/Kanada 1985-1992
23:50 Puls wieczoru - program publicystyczny
00:20 Pod prąd - program publicystyczny
01:00 Żebro Adama - program publicystyczny
01:30 Wolność Słowa - program publicystyczny
02:00 Ćma - dramat psychologiczny, Polska 1980
03:40 Puls wieczoru - program publicystyczny
04:20 Żebro Adama - program publicystyczny
04:50 Taaaka ryba

Eurosport
08:30 Inside Euro 2008 - piłka nożna
08:45 Europejska Liga Beach Soccera w Marsylii - piłka plażowa
09:45 Europejska Liga Beach Soccera w Marsylii - piłka plażowa
10:45 Inside Euro 2008 - piłka nożna
11:00 Nowa Zelandia Brazylia - piłka nożna
13:00 Droga do Euro 2008 - piłka nożna
14:00 Chiny Dania - piłka nożna
16:00 Vuelta a Espańa - kolarstwo
17:30 Watts - magazyn sportowy
17:45 Inside Euro 2008 - piłka nożna
18:00 Wednesday Selection - magazyn sportowy
18:05 Konkurs skoków w Chantilly - konkurs skoków
19:05 Riders Club - jeździectwo
19:10 Gość Wednesday Selection - magazyn sportowy
19:15 Turniej z cyklu US PGA Deutsche Bank Open - golf
20:15 Europejska seria turniejów PGA zawody w Crans-sur-Sierre - golf
20:45 Golf Club - golf
20:50 Yacht Club - żeglarstwo
20:55 Wednesday Selection - magazyn sportowy
21:00 Francja Szkocja - piłka nożna
23:00 Droga do Euro 2008 - piłka nożna
00:00 Mityng w Linzu - lekkoatletyka
01:00 Vuelta a Espańa - kolarstwo

Eurosport 2
07:30 Wiadomości poranne
10:00 Hiszpania Nigeria - piłka nożna
11:00 Port Adelaide West Coast Eagles - futbol australijski
12:00 Wiadomości
14:15 Portugalia Polska - piłka nożna
15:00 Tour de Pologne - kolarstwo
17:00 Droga do Euro 2008 - piłka nożna
18:00 Wiadomości
18:30 Dew Action w USA - sporty ekstremalne
19:30 Wiadomości wieczorne
20:00 Grand Prix Bułgarii w Sofii - zawody siłaczy
21:00 Program 3 - magazyn sportowy
21:30 Program 4 - magazyn sportowy
22:00 New Japan League - pro wrestling
23:30 Eurosport Buzz - magazyn sportowy
00:00 Wiadomości
00:30 Droga do Euro 2008 - piłka nożna
01:30 Wiadomości

Polsat Sport
07:00 Holandia Bułgaria - piłka nożna
09:10 Szwecja Dania - piłka nożna
11:20 Włochy Francja - piłka nożna
13:30 Argentyna Gruzja - rugby
15:30 Chorwacja Rosja - koszykówka
16:25 Niemcy Włochy - koszykówka
18:30 Futbol Mundial - magazyn piłkarski
18:55 Norwegia Grecja - piłka nożna
21:00 Studio Euro 2008 - piłka nożna
21:55 Hiszpania Łotwa - piłka nożna
00:05 Studio Euro 2008 - piłka nożna

Canal + Film
08:30    Listy miłosne - dramat psychologiczny     
10:20    Troje do pary - komediodramat     
12:00    Łapu-capu - chochliki telewizyjne    
12:10    Simpsonowie II - serial animowany odc. 19    
12:35    Nie przegap - magazyn informacyjny    
12:45    Łapu-capu - chochliki telewizyjne    
13:00    Anioł w Krakowie - film obyczajowy    
14:25    Deser Marcel! - film krótkometrażowy     
14:35    Hot Shots! - komedia sensacyjna     
16:00    Drużyna marzeń - komedia     
17:50    Ostatni traper - film dokumentalny    
19:30    Gwiazdy i gwiazdorzy - serial dokumentalny odc. 3    
20:00    2046 - dramat psychologiczny     
22:05    13. dzielnica - film sensacyjny     
23:30    Legenda Butcha i Sundance'a - western     
00:55    Wszystkie niewidzialne dzieci - dramat obyczajowy     
03:00    Deser Miło¶ć do robali - film krótkometrażowy     
03:35    Dublerzy - komedia sensacyjna

Cartoon Network
06:00    Atomówki - serial animowany    
06:35    Laboratorium Dextera - serial animowany    
07:00    Dom dla zmy¶lonych przyjaciół pani Foster - serial animowany    
07:25    Ben 10 - serial animowany    
07:50    Robotboy - serial animowany    
08:15    Ed, Edd i Eddy - serial animowany    
08:40    Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany    
09:05    BliĽniaki Cramp - serial animowany    
09:30    Dom dla zmy¶lonych przyjaciół pani Foster - serial animowany    
10:00    Tom i Jerry - serial animowany    
10:30    Zwariowane melodie - serial animowany    
10:55    Flintstonowie - serial animowany    
11:20    Scooby-Doo - serial animowany    
11:45    Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany    
12:10    Atomówki - serial animowany    
12:35    Laboratorium Dextera - serial animowany    
13:00    Harcerz Lazlo - serial animowany    
13:25    Johnny Bravo - serial animowany    
13:50    Ed, Edd i Eddy - serial animowany    
14:15    BliĽniaki Cramp - serial animowany    
14:40    Atomówki - serial animowany    
15:05    Laboratorium Dextera - serial animowany    
15:30    Dom dla zmy¶lonych przyjaciół pani Foster - serial animowany    
15:55    Bernard - serial animowany    
16:00    Ufol±gi - serial animowany    
16:25    Johnny Test - serial animowany    
16:50    Wiewiórek - serial animowany    
17:10    Mój partner z sali gimnastycznej jest małp± - serial animowany    
17:40    Baranek Shaun - serial animowany    
17:50    Baranek Shaun - serial animowany    
18:00    Ben 10 - serial animowany    
18:30    Xiaolin - pojedynek mistrzów - serial animowany    
18:55    Bernard - serial animowany    
19:00    Młodzi Tytani - serial animowany    
19:30    Duel Masters - serial animowany    
20:00    Samuraj Jack - serial animowany    
20:40    Scooby-Doo - serial animowany    
21:05    Scooby-Doo - serial animowany    
21:30    Flintstonowie - serial animowany    
21:55    Flintstonowie - serial animowany    
22:20    Tom i Jerry - serial animowany    
23:10    Zwariowane melodie - serial animowany    
00:00    Johnny Bravo - serial animowany    
00:50    Krowa i kurczak - serial animowany    
01:40    Laboratorium Dextera - serial animowany    
02:30    Jam Łasica - serial animowany    
03:00    Krowa i kurczak - serial animowany    
03:25    Mroczne przygody Billy'ego i Mandy - serial animowany    
03:50    Zło w potrawce - serial animowany    
04:05    Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany    
04:20    Johnny Bravo - serial animowany    
04:45    Atomówki - serial animowany    
05:10    Laboratorium Dextera - serial animowany    
05:35    Ed, Edd i Eddy - serial animowany

HBO 2
06:00    Niewidzialny - film sensacyjny    
08:00    Na planie - magazyn filmowy    
08:30    Bobby - najwierniejszy z psów - film familijny    
10:15    Cinema, cinema - magazyn filmowy    
10:40    Zathura. Kosmiczna przygoda - film familijny    
12:20    ¦więta Last Minute - komedia przygodowa    
14:00    Zakochane ¶więta - komedia romantyczna    
15:45    Sezon rezerwowych - komedia    
17:40    Yu-Gi-Oh! Ostateczne starcie - film animowany    
19:10    Akeelah i jej nauczyciel - dramat obyczajowy    
21:00    Własno¶ć stanowa: Krew na ulicach - dramat kryminalny    
22:35    Lazurowy dynamit - komedia    
00:10    Płotka - thriller    
02:00    Własno¶ć stanowa: Krew na ulicach - dramat kryminalny    
03:35    Lazurowy dynamit - komedia    
05:10    Cinema, cinema - magazyn filmowy

MiniMini
06:00    Mi¶ Uszatek - serial animowany odc. 80    
06:10    Mi¶ Uszatek - serial animowany odc. 81    
06:20    Mi¶ Uszatek - serial animowany odc. 82    
06:30    Tabaluga - serial animowany odc. 1    
06:55    Tomek i przyjaciele - serial animowany odc. 21    
07:05    Pszczółka Maja - serial animowany odc. 68    
07:30    Witaj, Franklin - serial animowany odc. 37    
07:55    ¦winka Peppa - serial animowany odc. 11    
08:00    Noddy - serial animowany odc. 9    
08:10    Powiedz to z Noddym - kurs języka angielskiego dla dzieci    
08:15    Pomysłowy Dobromir - serial animowany odc. 12    
08:25    ¦winka Peppa - serial animowany odc. 10    
08:35    Listy od Feliksa - serial animowany odc. 5    
08:50    Rumcajs - serial animowany odc. 1    
09:00    Zdjęciaki - serial animowany odc. 97    
09:05    Mały pingwin Pik-Pok - serial animowany odc. 26    
09:20    NiedĽwiedĽ w dużym niebieskim domu - program dla dzieci odc. 9    
09:45    Bracia koala - serial animowany odc. 20    
10:00    ¦wiat Elmo - serial animowany odc. 47    
10:15    Bawmy się, Sezamku - serial animowany odc. 13    
10:40    Globtroter Grover - serial animowany odc. 6    
10:45    Sesame English - serial animowany odc. 33    
11:00    Noddy - serial animowany odc. 8    
11:10    Powiedz to z Noddym - kurs języka angielskiego dla dzieci    
11:15    Pomysłowy Dobromir - serial animowany odc. 11    
11:25    ¦winka Peppa - serial animowany odc. 9    
11:35    Listy od Feliksa - serial animowany odc. 4    
11:50    Rumcajs - serial animowany odc. 52    
12:00    Pippi - serial animowany odc. 21    
12:30    Kacze opowie¶ci - serial animowany odc. 3    
12:55    Przygody kota Filemona - serial animowany odc. 17    
13:05    Małe zoo Lucy - serial animowany odc. 9    
13:20    Magiczne przygody misia Ruperta - serial animowany odc. 11    
13:30    Clifford - serial animowany odc. 25    
14:00    Mi¶ Uszatek - serial animowany odc. 77    
14:10    Mi¶ Uszatek - serial animowany odc. 78    
14:20    Mi¶ Uszatek - serial animowany odc. 79    
14:30    Tabaluga - serial animowany odc. 26    
14:55    Tomek i przyjaciele - serial animowany odc. 20    
15:05    Pszczółka Maja - serial animowany odc. 67    
15:30    Witaj, Franklin - serial animowany odc. 36    
15:55    ¦winka Peppa - serial animowany odc. 10    
16:00    Zdjęciaki - serial animowany odc. 96    
16:05    Mały pingwin Pik-Pok - serial animowany odc. 25    
16:20    NiedĽwiedĽ w dużym niebieskim domu - program dla dzieci odc. 8    
16:45    Bracia koala - serial animowany odc. 19    
17:00    ¦wiat Elmo - serial animowany odc. 46    
17:15    Bawmy się, Sezamku - serial animowany odc. 12    
17:40    Globtroter Grover - serial animowany odc. 5    
17:45    Sesame English - serial animowany odc. 32    
18:00    Pippi - serial animowany odc. 22    
18:30    Kacze opowie¶ci - serial animowany odc. 4    
18:55    Przygody kota Filemona - serial animowany odc. 18    
19:05    Małe zoo Lucy - serial animowany odc. 10    
19:20    Magiczne przygody misia Ruperta - serial animowany odc. 12    
19:30    Szczenięce lata Clifforda - serial animowany odc. 1

Planete
06:45    Apollo - droga na Księżyc - film dokumentalny    
08:10    Sieć życia: Lisy polarne - serial przyrodniczy odc. 12/13    
08:45    Najnowsza technika wojskowa: Potęga morska - serial dokumentalny odc. 3/5    
09:45    Moje podróżowanie: Rory z Londynu, Mio z Japonii - serial dokumentalny odc. 11/13    
10:20    Moje podróżowanie: Valentine z Chile, Djordje z Serbii - serial dokumentalny odc. 12/13    
10:50    Z nurtem Dunaju: Od Ľródeł do Ulm - serial dokumentalny odc. 1/13    
11:20    Z nurtem Dunaju: Od Ulm do Regensburga - serial dokumentalny odc. 2/13    
11:50    Recepta na przetrwanie: Powrót do podstaw - serial dokumentalny odc. 5/6    
12:50    Paco Rabanne. Na przekór konwencjom - film dokumentalny    
13:45    Sieć życia: Wydra morska - serial przyrodniczy odc. 2/13    
14:15    Historia faszyzmu: Po klęsce - serial dokumentalny odc. 5-ost.    
15:15    Recepta na przetrwanie: Pogromcy chorób - serial dokumentalny odc. 1/6    
16:15    Słońce w nocy: ¦nić, księżyc - serial dokumentalny odc. 10/15    
16:45    Moje podróżowanie: Baha z Jordanii, Sabelo z Parku Narodowego Krugera - serial dokumentalny odc. 3/13 
17:15    Pink Floyd. The Dark Side of the Moon - film dokumentalny    
18:10    Legendarne zwierzęta: Kiwi, boski ptak Maorysów - serial dokumentalny odc. 10/13    
18:45    Loty nad Berlinem. Pierwsza bitwa zimnej wojny - film dokumentalny    
19:45    Premiera. Współczesny ¶wiat Twórca i tworzywo: Aleksiej Titarenko - serial dokumentalny odc. 2/15    
20:15    Premiera. Przyroda i podróże Wybrzeża z lotu ptaka: Irlandzka ballada - serial dokumentalny odc. 1/10    
20:45    Premiera. Społeczeństwo Reflection - film dokumentalny    
22:15    Pojedynek z diabłem - film dokumentalny    
23:10    Człowiek i zwierzę: Pieskie życie - serial dokumentalny odc. 1/5    
00:10    Człowiek i zwierzę: Małpie spojrzenie - serial dokumentalny odc. 2/5    
01:10    Przechadzki z architektami: Nantes - serial dokumentalny odc. 17/19    
01:45    Moje podróżowanie: Evan z Kanady, Zidane z Mauretanii - serial dokumentalny odc. 13-ost.    
02:15    Legendarne zwierzęta: O¶miornica i rybacy - serial dokumentalny odc. 5/13    
02:45    Przechadzki z architektami: Pekin - serial dokumentalny odc. 12/19

Zone Reality
06:00    Plażowy patrol - serial dokumentalny    
06:25    Plażowy patrol - serial dokumentalny    
06:50    Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny    
07:15    Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny    
07:40    Burzliwe losy - serial dokumentalny    
08:05    Burzliwe losy - serial dokumentalny    
08:30    Uzdrowisko wstydliwych dolegliwo¶ci - serial dokumentalny    
09:25    Cwana pułapka - serial dokumentalny    
10:15    Chirurgia urody - serial dokumentalny    
10:40    Chirurgia urody - serial dokumentalny    
11:05    Spotkanie ze ¶mierci± - serial dokumentalny    
11:30    Spotkanie ze ¶mierci± - serial dokumentalny    
11:55    Burzliwe losy - serial dokumentalny    
12:20    Burzliwe losy - serial dokumentalny    
12:45    Spotkanie ze ¶mierci± - serial dokumentalny    
13:10    Spotkanie ze ¶mierci± - serial dokumentalny    
13:35    Uzdrowisko wstydliwych dolegliwo¶ci - serial dokumentalny    
14:25    Chirurgia urody - serial dokumentalny    
14:50    Chirurgia urody - serial dokumentalny    
15:15    Cwana pułapka - serial dokumentalny    
16:10    Burzliwe losy - serial dokumentalny    
16:35    Burzliwe losy - serial dokumentalny    
17:00    Spotkanie ze ¶mierci± - serial dokumentalny    
17:30    Spotkanie ze ¶mierci± - serial dokumentalny    
18:00    Plażowy patrol - serial dokumentalny    
18:30    Plażowy patrol - serial dokumentalny    
19:00    Uzdrowisko wstydliwych dolegliwo¶ci - serial dokumentalny    
20:00    Opowie¶ci z dreszczykiem - serial dokumentalny    
21:00    Na tropie zbrodni - serial dokumentalny    
22:00    Zdrada - serial dokumentalny    
23:00    Zdrada - serial dokumentalny    
00:00    Opowie¶ci z dreszczykiem - serial dokumentalny    
00:50    Na tropie zbrodni - serial dokumentalny    
01:40    Zdrada - serial dokumentalny    
02:30    Zdrada - serial dokumentalny    
03:20    Opowie¶ci z dreszczykiem - serial dokumentalny    
04:10    Burzliwe losy - serial dokumentalny    
04:35    Burzliwe losy - serial dokumentalny    
05:00    Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny    
05:30    Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny


Hyper
21:00    Bleach - Serial rysunkowy odc. 1; (Japonia)
21:30    Hot News - Informacje
22:00    Fresh Air - World in Conflict
22:30    Games Convention - odc. 1
23:00    Java Games - Informacje
23:15    Tsubasa Chronicle - Serial rysunkowy odc. 26
23:45    Game Play - Informacje
0:00    Klipy - Informacje
0:30    Hyper Classic - Informacje

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.