FANDOM


Program 1
8.35 „Domator" — Nasza poczta — Szkoła dla rodziców
8.50 „Domowe przedszkole"
9.15 Dt - wiadomości
9.25 „Dzikie psy" — film fab. prod. kubańskiej
10.50 „Domator" — „Przyjemne z pożytecznym"
12.00 Chemia, kl. 7 Wodorotlenki i ich wodne roztwory
12.50 Język polski, kl. II lic. — Poezja krajowa XIX wieku
13.30 TTR — Chemia, sem. 2 — Estry, tłuszcze, mydła
14.00 TTR — Historia, sem. 2 — Polska w czasach saskich
15.25 NURT — Innowacje pedagogiczne — Działania twórcze
15.55 Program dnia Dt - wiadomości
16.00 Losowanie Express i Super Lotka
16.10 „Scena TDC"
16.35 Dla dzieci: „Wyprawy prof. Ciekawskiego"
17.00 Studio Sport — mecz piłki nożnej: Polska - Rumunia
17.45 Teleexpress (w przerwie meczu)
18.50 Dobranoc „Plastusiowy pamiętnik"
19.00 „10 minut"
19.10 Relacja ze Zjazdu Kółek Rolniczych
19.30 Dziennik
20.05 „5 minut przed gwizdkiem" — film fab. prod. polskiej
21.10 Operacja Boeing - reportaż
21.30 Bogusław Klimczuk — kontynuacja
22.00 „Raport"
22.35 „Rozmyślania prof. Mariana Stępnia”
23.05 Dt - echa dnia
23.25 Język rosyjski (24)

Program 2
16.55 Język rosyjski (24)
17.25 Program dnia
17.30 Teraz i w przyszłości - rep. z VII Ogólnopol. Przeglądu Spektakli Dypl. Szkół Teatr.
18.00 Telerama
18.30 „Ze wszystkich stron" — mag. reporterów
19.00 „Rzeczpospolita nieznana" — Stalowa Wola i inne miasta COP
19.45 „Etiopia" — prog. dok.
20.15 „Klucz do nowej muzyki" — o twórczości Krystyny Moszumańskiej-Nazar
21.05 „Opolskie Konfrontacje Teatralne"
21.30 Panorama dnia
21.45 „07 zgłoś się" (15) — „Morderca działa nocą" — serial kryminalny TP
23.00 „Telewizja nocą"
23.45 Komentarz dnia

BBC1
6.00 Ceefax AM
6.30 The Flintstones Fred's New Job
6.55 Weather
7.00 Breakfast Time
8.55 Regional News and Weather
9.00 News Weather followed by Open Air
9.20 Kilroy!
10.00 News Weather followed by Dr Kildare 3: Some Doors Are Slamming
10.25 Children's BBC Playbus The Dot Stop
10.50 Rupert Rupert and the Pepper Rose (R)
10.55 Five to Eleven
11.00 News Weather followed by Open Air
12.00 News Weather followed by Daytime Live
12.55 Regional News and Weather
13.00 One O'Clock News; Weather
13.30 Neighbours
13.50 The Travel Show Guides Austrian Tyrol
14.15 Knots Landing A Man of Good Will
15.00 Now Get Out of That
15.30 The Pink Panther Show
15.50 Corners
16.05 Mysterious Cities of Gold 3
16.35 Take Two
17.00 Newsround
17.05 The Cuckoo Sister 3
17.35 Neighbours
18.00 Six O'Clock News; Weather
18.30 Regional news magazines
19.00 Wogan
19.30 Here to Stay The Entertainers
20.00 Dallas Country Girl
20.50 Points of View
21.00 Nine O'Clock News; Regional News; Weather
21.30 Q.E.D. The Write Stuff
22.00 Sportsnight
23.15 The 1989 United Kingdom Dance Championships
23.45 Weather
23.50 Close

BBC2
6.55 Open University Managing Schools: One More Step...
9.00 Pages from Ceefax
10.30 On the West Highland Way 3
11.00 Charlie Chaplin in The Floorwalker
11.30 Bugs Bunny
11.45 Charlie Chaplin in His New Job
12.15 One Man and His Dog
12.55 Another Six English Towns Devizes, Wiltshire
13.25 Charlie Chalk Return of the Litter
13.40 Under Sail A Lady of Leisure
14.00 News Weather followed by Holiday Outings Madeira Saga Cruise
14.15 Racing from Ascot
14.15 EBF Novices' Hurdle Final (Handicap) (2m)
14.50 Piper Champagne Golden Miller Chase (3m 2f)
14.50 News and Weather
15.25 South Wales Showers Mira Silver Trophy Chase (2 1/2m)
15.50 News and Weather Regional News and Weather
16.00 Steel Plate and Sections Young Chasers Championship Final (3m)
16.00 A Summer Journey The Severn 3
16.30 Animal Hospital
17.00 One in Four
17.30 Gardeners' World from Barnsdale and the NEC
18.00 DEF II Buck Rogers In the 25th Century
18.50 Rapido
19.20 Hong Kong: The Countdown
20.10 Antenna
21.00 M*A*S*H
21.25 Shadow of the Noose
22.20 Uncertainties How Do I Create?
22.30 Newsnight
23.15 The Late Show
23.55 Weatherview
0.00 Open University
0.00 Education Old Dog. New Trick
0.25 Physics Which Way to Turn?
0.50 Close

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.