FANDOM


Program 1
8.10 — Geografia, kl. VI — Sieć rzeczna Ameryki Północnej
10.00 — DT — wiadomości
10.10 — Film dla 2 zmiany „Oshin" (10)
11.10 — „Bądź piękna"
11.20 — „Europejskie parki narodowe" — „Szwajcaria" (2) film dokumentalny produkcji RFN
12.00 — Język polski, kl. III lic. — „Wesele”
13.30 — TTR — Język polski, sem. III — Hasła i ideały pozytywizmu
14.00 — TTR — Matematyka, sem. III — Linia prosta
14.30 — Telewizyjny Kurs Rolniczy
14.50 — Program dnia — DT — wiadomości
14.55 — Transmisja z obrad Sejmu PRL
17.20 — DT — wiadomości
17.30 — Dla dzieci: „Fasola”
18.00 — Telewizyjny Informator Wydawniczy
18.15 — „Gazeta Rolnicza"
18.50 — Człowiek dla człowieka — magazyn PCK
19.00 — Dobranoc „Urwis sprząta"
19.10 — „Diagnoza"
19.30 — Dziennik telewizyjny
20.00 — Publicystyka
20.15 — „Oshin" (10) — serial produkcji japońskiej
21.15 — Program publicystyczny
22.00 — DT — komentarze
22.20 — „Muzyczne penetracje" — Prix Italia (4)
22.50 — DT — wiadomości
22.55 — Język angielski — lekcja 4

Program 2
17.00 — Te nieznośne dzieciaki w życiu i w filmie
17.30 — W obronie własnej
18.00 — „Śpiewnik domowy" — „Pieśń żołnierza"
18.20 — Przeboje „Dwójki"
18.30 — PANORAMA
19.00 — „Życie i styl"
19.30 — Dziennik telewizyjny
20.00 — Sprawozdanie z obrad Sejmu PRL
21.50 — „Rynek" — film fabularny produkcji węgierskiej
23.15 — Wieczorne wiadomości

Rai Uno
9.30 Televideo - Pagine dimostrative
10.30 Dieci e trenta con amore - La freccia nel fianco
11.55 Che tempo fa
12.00 TG 1 - Flash
12.05 Pronto... chi gioca?
13.30 Telegiornale
13.55 TG 1 - Tre minuti di...
14.00 Pronto... chi gioca?
14.15 Il mondo di Quark
15.00 Cronache italiane
15.30 DSE: Il bosco: danni di nuovo tipo
16.00 I figli del Sol Levante
17.00 TG 1 - Flash
17.05 Risate con Stanlio e Ollio
18.10 Spaziolibero: i programmi dell´ accesso
18.30 Parola mia
19.35 Almanacco del giorno dopo - Che tempo fa
20.00 Telegiornale
20.30 Fantastico bis
21.00 Buon compleanno Bearzot
22.00 Telegiornale
22.10 Buon compleanno Bearzot
23.20 TG 1 Notte - Che tempo fa
23.30 DSE: Temi della questione psichiatrica oggi

Rai Due
9.30-11.45 Televideo - Pagine dimostrative
11.55 Cordialmente
13.00 TG 2 - Ore tredici
13.25 TG 2 - Come noi
13.30 Capitol
14.30 TG 2 - Flash
14.35-16.00 Tandem
16.00 DSE: I parchi nazionali europei
16.30 Pane e marmellata, Squadrone tuttofare
17.30 TG 2 - Flash
17.35 Oggi e domani
18.30 TG 2 - Sportsera
18.40 Le strade di San Francisco, Meteo 2 - Previsioni del tempo
19.45 TG 2 - Telegiornale
20.20 TG 2 - Lo sport
20.30 Ben-Hur
22.30 TG 2 - Stasera
22.40 Appuntamento al cinema
22.45 TG 2 - Dossier
23.40 TG 2 - Stanotte
23.50 Cinema di notte: L´arte del sorriso: Stazione Luna

Rai Tre
11.45-13.00 Televideo - Pagine dimostrative
14.20 DSE: Il francese
14.50 DSE: Il russo
15.20 2° Festival intenazionale di Roma
16.20 DSE: Cineteca: la scienza al cinema
16.50 DSE: Letteratura infantile
17.20 Dadaumpa
18.25 Speciale Orecchiocchio
19.00 TG 3
19.30 TV 3 Regioni
20.05 DSE: Dizionario infantile
20.30 TG 3 - Speciale
21.30 Dedicato al balletto
22.30 TG 3
23.05 I Buddenbrook

Rete 4
8.30 Soldato Benjamin
9.00 Destini
9.40 Lucy Show
10.00 La vedova elettrica
11.45 Magazine
12.15 Vicini troppo vicini
12.45 L´isola delle mille avventure, Hallo Spank, Masters i dominatori dell' universo
14.15 Destini
15.00 Piume e paillettes
15.40 Questa donna è mia
17.50 Lucy Show
18.20 Ai confini della norte
18.50 I Ryan
19.30 Febbre d'amore
20.30 Uno contro l'altro practicamente amici
22.30 Tre cuori im affitto
23.00 Alfred Hitchcock
23.30 Dick Tracy
24.00 Agente speciale

Canale 5
8.35 Alice
9.00 Peyton Place
9.50 General Hospital
10.45 Facciamo un affare
11.15 Tuttinfamiglia
12.00 Bis
12.40 Il pranzo è servito
13.30 Sentieri
14.30 La valle dei pini
15.30 Una vita da vivere
16.30 Hazzard
17.30 Doppio slalom
18.00 Il mio amico Ricky
18.30 C´est la vie
19.00 I Jefferson
19.30 Zig Zag
20.30 Dallas
21.30 Falcon Crest
22.30 Nonsolomoda
23.30 Premiere
23.50 Gilda
1.50 Ironside

Italia 1
8.30 Gli eroi di Hogan
9.00 Quella casa nella prateria
9.10 Fantasilandia
10.40 Operazione ladro
11.45 Quincy
12.40 La donna bionica
13.30 Help
14.15 Dee Jay Television
15.00 Chips
16.00 Bim Bum Bam, Il tulipano nero, Le avventure della dolce Katy, L´incantevole Creamy
17.50 Quella casa nella prateria
18.50 Gioco delle coppie
19.30 Happy Days
20.00 Kiss me Licia
20.30 A-Team
21.30 Simon and Simon
23.20 Sequestro di persona
1.15 Cannon

Rete A
8.00 Accendi un´amica
14.00 Felicitá... dove sei
15.00 L´urlo della folla
16.30 Black Beauty
17.00 Telefilm
18.00 Il dovere di uccidere
19.30 Curro Jimenez
20.25 Felicità... dove sei
21.30 Una pistola tranquilla
23.30 Mobex, Piccola Firenze

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.