FANDOM


Tvp1 logo


6.00 Kawa czy herbata? (w tym: Kartka z kalendarza)
8.00 "Moda na sukces" (295) - serial prod. australijskiej
8.20 Muzyczna Jedynka
8.30 Wiadomości
8.40 Dla dzieci: Teatr jak życie: "Lubasz"
9.05 Gimnastyka: Mamo, tato pobaw się ze mną
9.10 Mama i ja - program dla mamy i trzylatka
9.25 Domowe przedszkole
9.50 Porozmawiajmy o dzieciach
10.00 "Nie ma jak w domu" (57-58) - serial prod. kanadyjskiej
10.40 Muzyczna Jedynka
11.00 Od niemowlaka do przedszkolaka - program dla rodziców
11.20 Zanim powiesz: rozwód: Kłótnia - dobrze czy źle
11.30 Jeść! Jeść!: Jabłko czy banan 
11.45 Katalog zabytków: Katedra w Przemyślu
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.20 Magazyn Notowań: Jabłoniowe nowości / Aromatyczne plantacje
13.05 Pomidor - teleturniej
13.25 "Galaktyczna podróż" - film dok. prod. jap.
13.50 "Od bambra do menela": "Idze bajoku na pole" (gwara miejska Krakowa)
14.15 Telekomputer
14.30 Historia obyczaju: Chata, cztery pory roku (3): "Jesień, zima"
14.50 Program dnia
15.00 Wiadomości
15.10 Kwant - program popularnonaukowy
15.30 "Maszyna zmian" (2): "Baletnica" - serial prod. polskiej
16.00 Dla dzieci: Tik-tak
16.25 Muzzy (18) - język angielski dla dzieci
16.30 Mały sport - wielka radość
17.00 Teleexpress
17.25 "Nie z tego świata" (43/48) -serial prod. USA
17.50 "Wielki objazd siostry Wendy" (3/10) - serial dok. prod. ang.
18.00 Listy o gospodarce
18.30 Klinika zdrowego człowieka: Kłopoty z rzuceniem
19.00 Wieczorynka: "Przygody Misia Colargola"
19.30 Wiadomości
20.10 "Miasteczko Hibiscus" - film fab. prod. chińskiej (1986 r., 129 min)
22.25 Kto zyska, kto straci - podatki '97
23.15 Wiadomości
23.25 Sejmograf
23.35 Marta - film dok. Kamili Szymańczyk (Marta Fik - krytyk i historyk teatru)
24.00 "Szpiedzy" (16/26) "Superszpieg Rudolf Abel" - film dok. prod. USA
0.25 "Kobieta honoru (3/6) - serial prod. włoskiej
1.45 Zakończenie programu

Logo-4


7.00 Panorama
7.05 Sport - telegram (powt.)
7.10 Poranny magazyn Dwójki (w tym: Dziennik krajowy)
7.50 Akademia zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny (audiotele: 070055666)
8.00 Program lokalny
8.30 "John, Georgie i reszta" (29/52)
9.00 Świat kobiet (audiotele: 070035277)
9.30 "Nomadzi z tundry i tajgi" (1) - film dok. prod. szwedzkiej
10.00 Południk 19. - program dla dzieci
10.30 Familiada - teleturniej (powt.)
11.00 Podróże w czasie i przestrzeni: "Drogami Azji" (1/10): "Wietnam - droga do rozpaczy prowadząca do zwycięstwa" - serial dok. prod. japońskiej
12.00 Leonard Bernstein: "Spotkania z muzyką" (11): "Co to jest melodia" - program muz. prod. USA
13.00 Panorama
13.20 "Zakazana miłość" (124-ost.) - serial prod. wenezuelsko-hiszpańskiej
13.55 Varsovia Sacra - Płaszcz królowej Marysieńki
14.10 Muzyczne nowości Dwójki
14.25 Clipol
14.55 Powitanie
15.00 "Harry Świrek" (11/20) - serial prod. angielskiej
15.25 Akademia zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny (powt.)
15.35 Za metą
16.00 Panorama
16.10 Auto - magazyn motoryzacyjny
16.35 5 x 5 wygrajmy razem - teleturniej (audiotele: 070035217)
17.00 W okolice Stwórcy
17.20 Pogotowie ekologiczne 2
17.30 Program lokalny
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny
18.35 Koło fortuny - teleturniej (audiotele: 070055500)
19.05 Reporterzy Dwójki przedstawiają: Stulatek
19.35 Południk 19. - program dla dzieci (powt.)
20.00 Tok-szok
21.00 Panorama
21.30 Sport telegram
21.40 "Władca milionów" - film dok. prod. angielskiej
22.30 "Pilot" - film fab. prod. USA (1979 r., 98 min)
0.10 Panorama
0.20 Koncert Filharmonii Krakowskiej (1); wyk.: Orkiestra Filharmonii Krakowskiej pod dyrekcją Wojciecha Czepiela solista - Janusz Olejniczak
1.00 Zakończenie programu

Telewizja Kraków


8.00 Kronika
8.10 Kraków na dzień dobry
8.30 Pełzaki - serial anim. (44)
8.55 Maria Celeste - serial wenezuelski (29)
9.40 Wiara i życie - pr. redakcji katolickiej
10.10 Blueprint - szwedzki thriller ekologiczny
12.00 Retransmisja TV Polonia
15.00 Powitanie
15.10 Szczęśliwy zamek - australijski serial animowany dla dzieci
15.35 Rozmowy ze zwierzętami - australijski serial popularnonaukowy
16.00 Miasto nad zatoką - australijski serial przygodowy dla dzieci (10)
16.30 Cyklomotoabecadło - program motoryzacyjny dla dzieci
16.45 Kwadrans futbolu - magazyn sportowy
17.00 Ludzkie sprawy - magazyn publ.
17.30 Pejzaż regionalny - rep.
17.50 Prezentacje - pr. promocyjny
18.00 Gość TV Kraków
18.10 Kronika
18.30 Maria Celeste - serial wenezuelski (29)
19.15 Wieczór z TV Kraków
20.00 Sauna - polski dramat obycz.
21.35 Gość TV Kraków
21.50 Kronika
22.00 Nasza antena
22.05 Sport
22.10 Kocham cię życie - pr. publ.
22.30 Konwój - polski rep. z wyprawy Polskiej Akcji Humanitarnej do Czeczenii
23.00 Dwie noce z Kleopatrą - włoska komedia
0.31 Hejnał - zakończenie programu

Polsat-2


6.00 "Kojak" (8) - serial sensacyjny prod. amerykańskiej
7.00 Poranek z Polsatem
7.55 Poranne informacje
8.00 Polityczne graffiti - komentarz
8.15 Klub Fitness Woman
8.30 "Czarodziejka z księżyca" (103) - serial animowany dla dzieci
9.00 MacGyver (70) - amerykański serial sensacyjny
10.00 "Żar młodości" (52) - kanadyjski serial obyczajowy
11.00 "Airwolf" (52) - amerykański serial sensacyjny
12.00 W drodze - magazyn redakcji programów religijnych
12.30 Magazyn sportowy
14.00 Czwarty wymiar - program Krzysztofa Pietraszewskiego
14.30 4x4 - magazyn motoryzacyjny
15.00 Halo Gra!My
15.20 Ye! Ye! Ye! - program muzyczny dla dzieci
15.30 "Ufozaury" (21) - serial animowany dla dzieci
16.00 Informacje
16.15 Wrażliwość - pogram dla młodzieży
16.45 Telepuzzle gra-zabawa
17.10 Kalambury - progr. rozrywkowy
17.40 ,,Skrzydła" (23) - amerykański serial komediowy
18.10 ,,Świat według Bundych" (52) - amerykański serial komediowy
18.40 Moim zdaniem - komentarz polityczny
18.45 Informacje
19.00 Drużyna ,,A" (47) - serial produkcji amerykańskiej (1983)
19.50 Losowanie LOTTO
20.00 ,,Ptaki ciernistych krzewów" (10-ost.)
21.00 "Ostry dyżur" (10) - serial prod. amerykańskiej
22.00 Informacje i biznes informacje
22.25 Polityczne graffiti
22.35 "Ulice San Francisco" (68) - amerykański serial sensacyjny
23.30 Sztuka sprawiedliwości
0.30 ,,Żar młodości" (52) - kanadyjski serial obyczajowy
1.30 Pożegnanie

SK TVPOL FIRST


7.00 Program dnia
7.05 Obmyślam świat - Wisława Szymborska - widowisko poetyckie
7.35 Muzyka na wodzie Ottorina Respighiego - gra Radiowa Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Marka Pijarowskiego (powt.)
8.05 Wstań Polsko moja - film dokumentalny
8.30 Wiadomości
8.40 Roman Dmowski - film dokumentalny (powt.)
9.30 Program dla dzieci: Ciuchcia (powt.)
10.00 Złoto Alaski (11/13): Śmiertelny poker - serial telewizyjny (powt.)
11.00 Bez znieczulenia - program Wiesława Walendziak
11.30 Dance max - program muzyczny (powt.)
12.00 Wiadomości
12.15 Czarne, biale i w kolorze: Śmierć prezydenta - dramat prod. polskiej (powt.)
14.30 Informacje Studia Kontakt (powt.)
15.00 Panorama
15.20 Omówienie programu dnia
15.30 Z archiwum folkloru: Zwyczaje i obrzędy - Wesele spiskie (2): Cepiny
16.00 Historia - Współczesność
16.30 Zaproszenie - program krajoznawczy
17.00 Teleexpress
17.15 Przygody psa Cywila (7-ost.): Niewypały - serial TVP
17.45 Krzyżowka szczęścia - teleturniej
18.15 Bank nie z tej ziemi (10/13): Dramat małej gastronomii - serial TVP
19.15 Polska piosenka: Ludzie, zjawiska, epizody
19.45 Dobranocka: Eliasz i Pistułka
20.00 Wiadomości
20.30 Matki, zony i kochanki (11/12) - serial TVP
21.20 Facet ze srebrną walizką - film dokumentalny
21.50 Mrągowo '96 - gwiazdy na pikniku
22.25 Program na środę
22.30 Panorama
23.00 Rybak z Puri - reportaż
23.30 Uczmy się polskiego (27)
0.05 Dwa opowiadania - Charków - reportaż
0.35 Szkoła tańca ludowego: Tańcuj z nami - Opole (2) (powt.)
0.50 Wiadomości
1.00 Bank nie z tej ziemi (10/13): Dramat małej gastronomii - serial TVP (powt.)
2.00 Polska piosenka: Ludzie, zjawiska, epizody (powt.)
2.30 Zaproszenie - program krajoznawczy (powt.)
3.00 Panorama (powt.)
3.30 Matki, żony i kochanki (11/12) - serial prod. polskiej (powt.)
4.25 Facet ze srebrną walizką - film dokumentalny (powt.)
4.50 Mrągowo '96 - gwiazdy na pikniku (powt.)
5.25 Krzyżówka szczęścia - teleturniej (powt.)
5.55 Rybak z Puri - reportaż (powt.)
6.25 Uczmy się polskiego (27)

TV Wisła Logo


6.30 Atomic TV
8.30 Telezakupy
9.00 Przepowiednie Davida Harklaya
9.30 Teledyski
10.30 Oczko - teleturniej
11.00 Teledyski
11.30 Beeper - magazyn muzyczny
13.00 Słodka zemsta - serial prod. wenezuelskiej
14.00 Atomic TV
16.00 Telezakupy
16.30 Akademia modelek - serial prod. francuskiej
17.00 Dzieciowisko - program dla dzieci
17.30 Oczko - teleturniej
18.00 Reporterzy - magazyn informacyjny
18.30 Akademia modelek - serial prod. francuskiej
19.00 Słodka zemsta - serial prod. wenezuelskiej
19.55 Reporterzy - magazyn informacyjny
20.00 Falcon Crest - serial prod. USA
20.50 Wyniki losowania Multilotka
20.55 Arsenał świata - amerykański film dokumentalny
21.50 Reporterzy - magazyn informacyjny
22.10 Informacje sportowe
22.20 Falcon Crest - serial prod. USA
23.10 Key West - serial prod. USA
24.00 Reporterzy - magazyn informacy]ny

Ptk2


14.05 Telezakupy
15.00 Atomic TV
17.00 Wesoła gromadka - serial dla dzieci
17.30 Kot w butach - serial dla dzieci
18.00 Kolejowe przygody wzdłuż Europy (19) - serial dokumentalny
18.30 Anastasia (5) - serial grecki
19.00 Świat wokół nas (9) - serial dokumentalny
19.30 MegaDance - konkursy, muzyka, listy przebojów
20.00 Zwykli bohaterowie - film obyczajowy prod. USA
21.55 Reporter - magazyn
22.00 Paramedics - komedia prod. USA
23.30 Muzyczne dobranoc

200px-Canal+ logo 1984


7.00 Muzyczny Budzik - muzyczne hity (0)
7.30 Diabelski Młyn - filmy rysunkowe wytwórni Warnera (powt.) (0)
8.00 Kto tu rządzi? - serial amerykański (25)
8.25 Petarda III - Prawdziwy romans - angielski film sensacyjny, 1995
10.10 Ostatni car Rosji - film dokumentalny
11.05 Wielka przygoda Pee-Wee Hennana - komedia amerykańska, 1985
12.35 Nieuchwytny jastrząb - angielski film sensacyjny, 1992
14.00 Quasimodo - serial animowany dla dzieci (26)
14.25 Moje drugie ja - amerykański serial komediowy (26)
14.50 Podróż nad zapomnianą rzekę - film dokumentalny
15.45 Ostatni łajdak - film dokumentalny
16.15 Bananowy czubek - komedia amerykańska, 1971
17.35 Arsene Lupin, Czarna Peleryna - francuski serial animowany (12)
18.00 - 20.00: Okno otwarte "Na gapę" (blok programów):
18.00 Diabelski Młyn - filmy rysunkowe wytwórni Warnera (0)
18.20 Nie przegap (0)
18.50 Bajer w Bel-Air - serial amerykański (8) (0)
19.10 5 x 5 - minimagazyn regionalny (Wrocław) (0)
19.25 Aktualności Filmowe - magazyn filmowy (0)
19.30 Szaleję za tobą - amerykański serial komediowy (2) (0)
20.00 Kochanek czy kochanka? - francuska komedia obyczajowa, 1994
21.45 Seznec - powrót na Wyspę Diabelską - film dokumentalny
22.40 Super Deser: Bezmiar TV - filmy krótkometrażowe
23.15 Poirot IV - Niemy świadek - angielski film sensacyjny, 1990
1.00 Części ciała - horror amerykański, 1991
2.25 Amerykański Yakuza - amerykański film sensacyjny, 1992
4.00 Gra dla niewiernych małżeństw - francuski, film erotyczny, 1972
5.35 Księga miłości - amerykański film obyczajowy, 1990
(0) - programy nie kodowane

RTL


5.35 Reich und schön
6.05 Paradise Beach
6.35 Gute Zeiten, schlechte Zeiten
7.00 Punkt Sieben
7.35 Unter uns
8.05 Springfield Story
9.05 California Clan
10.00 Reich und Schön
10.30 Golden Girls
11.00 Der Preis ist heiss
11.30 Familien Duell
12.00 Punkt 12
12.30 Hör' mal, wer da hämmert!
13.00 Rockford
14.00 Bärbel Schäfer
15.00 Ilona Christen
16.00 Hans Meiser
17.00 Jeopardy!
17.30 Unter uns
18.00 Guten abend
18.30 Exclusiv - Das Star Magazin
19.40 Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20.15 Doppelter Einsatz
21.15 Balko
22.15 Quincy
23.15 Miami Vice
0.00 RTL-Nachtjournal
0.30 Cheers
1.00 Golden Girls
1.30 Hör' mal, wer da hämmert!
2.00 Bärbel Schäfer
2.55 Nachtjournal

Das Erste logo 90s


5.30 Morgenmagazin
9.03 Dallas
9.45 Télégym
10.03 Ausslandjournal
10.45 ZDF-Info Gesundheit
11.00 Tagesschau
11.04 Lass dich überraschen
12.35 Umschau
12.55 Presseschau
13.00 Tagesschau
13.05 Magazin
13.45 Wirtschafts-Telegramm
14.03 Ein Haus in der Toscana
15.03 Juliane und Andrea
16.03 Fliege
17.00 Tagesschau
17.10 Brisant
17.40 Regionale Information
17.50 Tagesschau
17.55 Verbotene Liebe
18.25 Marienhof
18.49 Tagesschau
18.54 Grosstadtrevier
19.53 Das Wetter
20.00 Tagesschau
20.15 Adelheid une ihre Mörder
21.05 Pleiten, Pech une Pannen
21.35 Plusminus
22.05 Mit einem Bein im Grab
22.30 Tagesthemen
23.00 Bouvelard Bio
0.00 Ellen
0.25 Nachtmagazin
0.45 Johannes un dei 13
2.15 Nachtmagazin
2.35 Fliege
3.35 Die schönsten Bahnstrecken
4.00 Kulturreport
4.30 Globus

ZDF logo old


5.30 Morgenmagazin
9.03 Dallas
9.45 Télégym
10.03 Ausslandjournal
10.45 ZDF-Info Gesundheit
11.00 Tagesschau
11.04 Lass dich überraschen
12.35 Umschau
12.55 Presseschau
13.00 Tagesschau
13.45 Gesundheit!
14.10 Bob Morrison
14.32 Pur Sport
14.55 Logo
15.05 Pinocchio
15.30 Dalli-Dalli
16.00 Heute
16.05 Zwei Münchner in Hamburg
17.15 ZDF-Abendmagazin
17.55 Wie Pech und Schwefel
19.00 Heute/Wetter
19.25 Unser Lehrer Doktor Specht
20.15 Fussball: Bayern München - Werder Bremen
22.30 Black out
23.00 Ein Fal für zwei
0.00 Heute nacht
0.15 Strassenbechanntschaften
0.30 Reise in die Finsternis
1.45 Heute Nacht
2.00 Black out
2.30 Wiederholungen
3.00 Strassenfeger
3.50 Abend Magazin

TV5 logo


8.05 Journal télévisé canadien
8.35 Le Cercle de Minuit
9.50 Espace Francophone
10.20 Sida Mag
10.30 TV5 Minutes
10.35 Thalassa
11.30 Enjeux/Le point
12.33 Journal FR3
13.00 Paris Lumières
13.30 Le monde est à vous
15.00 Francofolies
15.30 Pyramide
16.00 Journal TV5
16.15 Gourmandises
16.30 Bibi et ses amis
17.05 Fa si la chanter
17.30 Studio Gabriel
18.00 Questions pour un champion
18.25 Grand Jeu TV5
18.30 Journal TV5
19.00 Pari Lumiéres
19.25 Météo des 5 Continents
19.30 Journal TSR
20.00 Envoyé spécial
21.30 Perfecto
21.55 Météo des 5 Continents
22.00 Journal A2
22.35 Bouillon de culture
23.45 Viva
0.30 Journal Soir 3
1.00 Journal RTBF
1.30 Reprises

RTL 9


8.50 Femmes de sable
9.50 Le Renard
10.50 Une mama formidable
11.15 Parole de chien
11.40 Happy days
12.05 Le club des bonnes affaires
12.15 Lassie
12.45 La vie de famille
13.05 Top models
13.30 Derrick
14.30 Le Renard
15.30 Down Town
16.20 Lassie
16.45 Le juge et le pilote
17.40 Doublé gagnant
18.10 Top models
18.30 Le incorruptibles de Chicago
19.30 Happy days
19.55 La vie de famille
20.20 Rire express
20.30 L'aventure extraordinaire d'un papa peu ordinaire
22.30 Souvenirs, souvenirs
0.45 Les Chouans (1946)

200px-Eurosport 1990s.svg


8.30 Speedworld
10.30 Formul Indy
12.00 Automobile
13.00 Eurogoals
14.00 Triathlon: coupe du monde ITU
15.00 Motocyclisme
17.30 Formule 1 Grand Prix Magazine
18.00 Football: Qualification coupe du monde 98
20.00 Courses de camions (Retro)
21.00 Boxe
23.00 Automobile
0.00 Motocyclisme
1.00 Speedworld/Automobile

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.