FANDOM


Telewizja Polska Program 1 (1975-1976)
6.00 — TTR — Wskazówki metodyczne — L. 2
6.30 — TTR: Matematyka — L. 4 — Działania na ułamkach zwykłych
7.00 — TTR — Matematyka — L. 16 — Funkcja matematyczną
7.30 — TTR — Hodowla zwierząt — L. 12 — Typy użytkowe i rasy bydła w Polsce
8.00 — Matematyka w szkole — Liczby ujemne
8.45 — OLIMPIJSKIE STUDIO MŁODYCH
12.55 — XII Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku — transmisja meczu hokeja USA — Polska — kolor
16.25 — Program dnia
16.30 — Dziennik TV
16.40 — XII Zimowe Igrzyska Olimpijskie — Studio Olimpijskie — kolor
17.10 — Dla młodych widzów: — Ekran z bratkiem
18.15 — Poligon — kolor
18:35 — Pegaz — kolor
19.20 — Dobranoc — „Przygody gąski Balbinki”
19.30 — Dziennik TV — kolor
20.15 — XII Zimowe Igrzyska Olimpijskie — Studio Olimpijskie — kolor
21.10 — ..Szach. królowej brylantów” — film kryminalny prod. radz. — kolor
22.40 — Dziennik TV — kolor
22.55 — XII Zimowe Igrzyska Olimpijskie — Studio Olimpijskie — kolor
23.35 — Zakończenie programu
Telewizja Polska Program 2 (1975-1976)
16.55 — Język rosyjski — lekcja 18 — kurs podstawowy — kolor
17.25 — Program dnia
17.30 — Morskie ogniwa — program publicystyczny
18.00 — TAWERNA pod różą WIATRÓW — pod red. J. Ringera
18.30 — „Wielkie nadzieje” — odc. 3 pt. ..Kowalskie rzemiosło” — film seryjny produkcji angielskiej
19.00 — „PANORAMA’ — Magazyn Informacyjny
19.20 — Dobranoc — „Przygody gąski Balbinki”
19.30 — Dziennik TV — kolor
20.20 — „Jazz nad Odrą” — reportaż z festiwalu — kol.
21.00 — 24 godziny — kolor
21.10 — Galeria 34 milionów
21.45 — XII Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku — kolor
22.40 — Język francuski — powtórzenie lekcji 18 — kurs I stopnia
23.10 — Zakończenie programu
Capodistiria TV
18.30 TELESPORT - INNSBRUCK
19.15 PATTINAGGIO VELOCE 1000 m MASCHILI
19.55 L'ANGOLINO DEI RAGAZZI
20.10 ZIG-ZAG
20.15 TELEGIORNALE
20.30 IL PIRATA SONO IO
22.00 ORFEO - ROSSIS WALK
22.30 TELESPORT - OLIMPIADI INVERNALI
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.