FANDOM


Tvp1 logo
6.00 Kawa czy herbata?
8.00 "W sieci" (5/10) - serial kom. prod. USA
8.30 Wiadomości
8.40 Male obracanie groszem
8.55 "Reksio terapeuta" - serial anim.
9.10 Zimowanki
9.35 Burzliwe dzieje pirata Rabarbara
9.50 "Pingu" (3) - serial anim. prod. niemieckiej
10.00 Milagros (1/200) - ser. prod. włoskiej (1993 r.)
10.50 Muzyczna Jedynka
11.10 Telezakupy
11.15 Zanim powiesz rozwód: Różnica wieku w małżeństwie
11.30 Tajna historia zimnej wojny
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
12.20 Magazyn Notowań
12.50 Indeks - magazyn finansowy
13.15 ...swego nie znacie - katalog zabytków: Złotoryja, miasto lokacyjne
13.25 Opowieści Dziwnoluda: Mój pies
13.45 Poza czasem - reportaż
14.15 "Arcydzieła" (25/45): "Francis Picabia: Bardo rzadki obraz na ziemi" - ser. dok. prod. ang.
14.25 Kolekcje osobliwe: "Magia starej fotografii"
14.50 English and Arts: Sztuka ubioru (2)
15.00 Wiadomości
15.10 Ochroniarz
15.15 Program dnia
15.25 Kino Teleferii: "Tajemnica Sagali" (13/14): "Labirynt snów" - ser. prod. pol. niemieckiej
15.50 Dla młodych widzów: Śpiewanki rodzinne Ale kino
16.15 Wy-grajcie!
16.25 Kuchnia Wróżki: Kalafior wróżki
16.40 Czasy - katolicki magazyn informacyjny
17.00 Teleexpress
17.25 "Moda na sukces" - serial prod. USA
18.00 Miliard w rozumie - teleturniej
18.25 Sąd na żywo: Czy zamknąć granice na Wschodzie
19.00 Wieczorynka: "Muminki"
19.30 Wiadomości
20.10 "Kamień na kamieniu" - film fab. prod. polskiej (1995 r., 102 min)
22.00 Opole '96 - laureat Grand Prix G. Turnau
22.20 Sąd na żywo (audiotele) - opinie widzów
22.30 W centrum uwagi
23.00 Artes - magazyn plastyczny
23.25 Studio sport: Magazyn ligi polskie
0.25 Wiadomości
0.30 "Strzały na oślep"- film fab. prod. francuskiej (1986 r., 85 min)
2.00 Zakończenie programu

Logo-4
6.45 Kurs języka angielskiego (28)
7.00 Panorama
7.05 Sport telegram
7.10 Poranny magazyn Dwójki (w tym Dziennik krajowy)
7.50 Akademia Zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny (audiotele: 0-70055666)
8.00 Program lokalny
8.30 "Zwariowany tata" (11/18) - ser. prod. USA
9.00 Swiat kobiet (audiotele: 0-70035277)
9.30 "Walcząc o ich przetrwanie" (11): "Zwierzęta i ludzie" - serial dok. prod. francuskiej
9.55 Studio sport: MS w narciarstwie alpejskim
11.00 Truskawkowe studio
11.30 "Taz-mania": "Mama wychowuje Taza" - serial anim. prod. USA
12.00 Zimowy przekładaniec
12.15 Abecadło dźwięków - program dia dzieci niewidzących
12.20 Ferie na sportowo
12.30 Panorama
12.50 Studio sport: MS w narciarstwie alpejskim
14.00 "Jake i Ben" (9/13) - ser. prod. kanadyjskiej
14.50 Powitanie
15.00 "Król dżungli" (1) - serial anim. prod. USA
15.25 Akademia Zdrowia Dwójki - pr. sportowo-rekreacyjny (powt.)
15.35 Bliżej nieba - reportaż
16.00 Panorama
16.10 Świat wokół nas
16.30 5 x 5 wygrajmy razem - teleturniej (audiotele: 0-70035217)
17.00 Camerata 2
17.30 Program lokalny
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny
18.35 Jeden z dziesięciu - teleturniej (audiotele: 0-70075800)
19.05 Ekspres reporterów
19.35 Truskawkowe studio
20.00 Andrzej Bobkowski - chuligan wolności
20.50 Studio sport: Mecz eliminacyjny MS w piłce noznej Anglia - Włochy (w przerwie: Panorama)
22.50 "Karaoke" (3/4) - serial prod. angielskiej
23.40 Panorama
0.10 Kwartet na Zamku - prog. muzyczny
0.30 Zakończenie programu

Telewizja Kraków
8.00 Kronika
8.10 Kraków na dzień dobry
8.30 Sierotki - fr. serial anim. (19)
8.55 Maria Celeste - wenez. ser. fab. (91)
9.40 Krok za krokiem - amer. ser.kom-obycz. dla dzieci i młodzieży
10.10 Zazdrość i medycyna - polski dramat obycz (powt.)
11.45 Magazyn rodzinny (powt.)
12.00 Retransmisja TV Polonia
15.00 Powitanie
15.10 Mokradłka - kanad. pr. popularnonaukowy dla dzieci i młodzieży (9)
15.35 Maluda - jap. ser. anim. dla najmłodszych
15.50 Niezwykłe przygody - amer. ser. fab. dla młodzieży (6)
16.30 Jesteśmy - pr. publicystyczny
17.00 Autostrada - magazyn motoryzacyjny
17.15 Cztery kąty - magazyn poradnikowy
17.30 9 i 1/2 - magazyn reporterów
18.00 Gość TV Kraków
18.10 Kronika
18.30 Maria Celeste - wenez. ser. fab.
19.15 Temat dnia - pr. publ.
19.30 Podbój kosmosu - niem. ser. dok. (2)
20.00 Na ratunek - austral. ser. sens.
20.50 Historia baletu Bolszoj - ang. film ok.
21.50 Kronika
22.05 Nasza antena
22.10 Sport
22.15 Magazyn sztuk pięknych
22.35 Dulsy - polska komedia, 1976
0.40 Hejnał - zakończenie programu

Polsat-2
6.00 Central Park West - serial USA
7.00 Poranek z Polsatem
7.55 Poranne informacje
8.00 Polityczne graffiti
8.15 Klub Fitness Woman
8.30 Ufozaury - serial USA
9.00 Drużyna A - serial USA
10.00 Żar młodości - serial USA
11.00 Miasteczko Twin Peaks - serial
12.00 Disco Relax
13.00 Oskar - mag. filmowy
13.30 Sztuka polityki - program publicystyczny
14.00 Kuba zaprasza
14.30 Czas na naturę - mag.
15.00 HALOGRA!MY
15.20 Ye! Ye! Ye!
15.30 Czarodziejka
16.00 Informacje
16.15 Link Journal
16.45 Gwiazdy i rozgwiazdy - gra-zabawa
17.10 Kalambury
17.40 Skrzydła - serial
18.10 Świat według Bundych - serial
18.45 Informacje
19.00 MacGyver - serial
19.50 Losowanie LOTTO
20.00 Kochać do szaleństwa - dramat USA (1988)
22.00 Informacje i biznes informacje
22.25 Polityczne graffiti
22.35 Gliniarz i prokurator - serial
23.30 Na każdy temat - talk show
0.30 Żar młodości
1.25 Pożegnanie

SK TVPOL FIRST
7.00 Panorama
7.05 Sport telegram
7.15 Z archiwum i pamięci (powt.)
8.10 Dziennik Telewizyjny - pr. satyryczny
8.20 Ocalić od zapomnienia
8.30 Wiadomości
9.00 Detektywi na wakacjach (4/5): Wielkie odkrycie - ser. dla młodych widzów (powt.)
9.30 Dopóki żyje ostatni świadek (powt.)
10.00 Znaki szczególne (6): Dom - serial prod. polskiej
11.00 Rozmowy, rozmówkiu: Męski striptiz - Przemysław Saleta (powt.)
11.35 Polska piosenka: Ludzie, zjawiska, epizody (powt.)
12.00 Wiadomości
12.15 Doktor Murek (1) - serial prod. polskiej (powt.)
13.15 Mikołajczyk: druga emigracja - film dok.
13.50 Piosenki na temat (1) (powt.)
14.10 Sopot '96: Maryla Rodowicz
14.30 Rozmowa dnia
15.00 Panorama
15.20 Omówienie programu dnia
15.30 Historia obyczaju: Jam dwór polski (2)
15.30 ...swego nie znacie... - katalog zabytków
16.00 Sąsiedzi - reportaż
16.30 Auto-Moto-Klub - magazyn sportów motorowych (powt.)
17.00 Teleexpress
17.15 Na polską nutę - pr. dla dzieci
17.45 Krzyżówka szczęścia - teleturniej
18.15 Sport z satelity: Liga Mistrzów w siatkówce kobiet: Augusto Kalisz - Caj de Avilla (Hiszpania)
19.40 Dobranocka: Bajki z mchu i paproci - film animowany dla dzieci
20.00 Wiadomości
20.30 Tysiąc talarów - kom. prod. polskiej
22.00 Anno Domini '96 (1) - przegląd wydarzeń muzycznych
22.25 Program na czwartek
22.30 Widziałam: Mostar - rep.
23.00 Arcydzieła muzyki barokowej: Georg Friedrich Haendel
24.00 Powroty - program Joanny Strzemiecznej
0.30 Auto-Moto-Klub (powt.)
1.00 Sport z satelity: Liga Mistrzów w siatkówce kobiet (powt.)
2.30 Sąsiedzi - rep. (powt.)
3.00 W centrum uwagi
3.30 Tysiąc talarów - kom. prod. pol. (powt.)
5.00 Anno Domini '96 (1) - przegląd wydarzeń muzycznych (powt.)
5.30 Krzyżówka szczęścia - teleturniej (powt.)
6.00 Arcydzieła muzyki barokowej (powt.)

Rtl 7
7.00 Siódemka zaprasza
7.15 Teleshopping
7.50 Przeboje do nucenia
8.00 Filmy animowane dla dzieci
8.50 Klinika uniwerstytecka - serial USA
9.40 Muzyka w Siódemce
14.25 Polskie seriale animowane
14.45 Teleshopping
15.10 Gram w Siódemkę: Siódmy cel
15.55 Filmy animowane
16.50 Świat pana trenera
17.15 Gram w Siódemkę: Siódmy cel
18.00 Autostrada do nieba - serial USA
18.50 Filmy animowane
19.15 7 minut
19.25 Świat pana trenera - serial
19.50 Pogoda
19.55 KOP
20.00 Robin Hood - serial
20.55 Sądy, przesądy - talk show
21.55 7 minut
22.05 Niesamowite historie - serial
22.30 Alfred Hitchcock przedstawia - serial
22.55 Robin Hood - serial
23.50 Niesamowite historie - serial
0.20 Alfred Hitchcook przedstawia - serial
0.45 Gram w Siódemkę: Siódmy cel - program muzyczny (powt.)

TV Wisła Logo
7.00 Dzień dobry, tu Wisła
7.25 Telezakupy
8.00 Pogoda, dzień dobry, tu Wisła
8.15 Słodka zemsta - wenez. ser. obycz.
9.00 Film fabularny
11.00 Program filmowy
11.30 Zemsta - wenez. ser. onbycz.
12.30 Wielka Brytania od środka - ang. ser. dokumentalny
13.00 Magnum - film sens. prod. USA
14.00 Twój problem, nasza głowa - pr. dla dzieci
15.30 Telezakupy
16.00 Pogoda
16.05 Szukamy nazwy - pr. muz. dla młodzieży
16.30 Wlk. Brytania od środka - angielski ser. dok.
17.00 Posterunek przy Hill Street - film sens. prod. USA
18.00 Pogoda
18.10 Słodka zemsta - wenez. ser. obycz.
19.00 Więzy rodzinne - ser. prod. USA
19.30 Pogoda, reporterzy - mag. infor.
19.45 Key West - ser. prod. USA
20.35 Gra jeszcze jednej szansy - konkurs
20.40 Sprawiedliwi - ser. prod. USA
21.30 Pogoda, reporterzy - mag. infor.
21.45 Magnum - film sens. prod. USA
22.45 Za kółkiem - magazyn motoryzacyjny
23.15 Posterunek przy Hill Street - film sens. prod USA

Polonia 1 96-02
10.00 Joanna - serial
11.00 Satelite
11.30 Sportsworld
12.00 TV Shop
16.00 Filmy animowane
17.40 Satelite
18.00 Joanna - serial
19.00 Tele Box
19.30 Niebieskooki bandyta - film fab.
21.15 W domu
21.45 Muzyka
22.00 Homeshopping

200px-Canal+ logo.svg
7.00 Muzyczny Budzik - muz. hity
7.30 Diabelski Młyn - filmy anim.
8.00 Kto tu rządzi? - ser. amer. (91)
8.25 Pokój w hotelu - amer. czarna komedia
10.05 Kuryle, mglisty archipelag - film dok.
10.35 Bumerang - kom. amer.
12.30 Trzy kroki po ziemi - pol. nowel. film obycz.
14.00 Głupi i głupszy - amer. ser. anim. (3)
14.25 Tropiciele gwiazd - austr. ser. dla młodzieży (11)
14.50 Pora zalotów - film dok.
15.50 Poetic Justice - film o miłości - amer. film obyczajowy
17.35 Historyjki z ulicy Broca - fran. serial anim. (11)
18.00 Diabelski Młyn - filmy anim.
18.20 Nie przegap
18.25 Cyberia
18.30 Pogoda
18.50 Bajer w Bel-Air - serial amer. (57)
19.20 x 5 - minimagazyn regionalny
19.25 Szaleję za tobą - amer. ser. kom. (64)
19.50 Aktualności filmowe
20.00 Modliszka - amer. film sens.
21.25 Corrina, Corrinna - amer. kom. obycz.
23.15 Kuchnia Filmowa - mag. filmowy
23.40 Wilk - horror amer.
1.45 Otwarte karty - amer. film akcji
3.20 Nienawiść - fran. filmsens.
5.00 Na rozkaz serca - amer. film sens.

Ptk2
15.00 Atomic TV
17.00 O czym szumią wierzby - serial dla dzieci
17.30 Heart-beat (6) - ang. ser. krym - obycz.
18.30 Anastia (31) - ser. grecki
19.00 Disco Polo Mix
19.40 Z planu filmowego
20.00 Ofermy - kom. prod. USA
21.45 AutoMajster - poradnik kierowcy
22.00 Dingo - dramat prod. USA
23.55 Midnight Love - muzyka
0.25 Muzyczne dobranoc

TV Bryza
9.00 Odyseja - bajka
9.30 Richie Rich - bajka
10.00 Panna dziedzicka - serial obycz.
10.30 Grace w opałach - serial komediowy
11.00 Z ostatniej chwili - serial
12.00-16.00 Teletext odkryty
16.00 Odyseja - bajka
16.30 Richie Rich - bajka
17.00 Panna dziedzicka - serial obycz.
17.30 Program Lokalny TVR Bryza - Wiadomości Koszalińskie
18.00 Z ostatniej chwili - serial
19.00 101 Sposobów na rozwód - film fab.
20.35 Przeboje domowego kina - mag. filmowy
21.00 Grace w opałach - serial komediowy
21.30 Program Lokalny TVR BRYZA - Wiadomości Koszalińskie
22.00 Miłość za 100 franków - film fab.
23.40 Teletext odkryty

GKS-TV
09:00 Johny Quest - serial, powt.
09:30 Richie Rich - serial, powt.
10:00 Panna dziedziczka - serial, powt.
10:30 Grace w opałach - serial, powt.
11:00 Z ostatniej chwili - serial, powt.
12:00 Programy lokalne
16:00 Johny Quest - serial
16:30 Richie Rich - serial
17:00 Panna dziedziczka - serial
17:30 Programy lokalne
18:00 Z ostatniej chwili - serial
19:00 101 sposobów na rozwód - film fab, USA, powt.
20:40 Programy sieci Odra
21:00 Grace w opałach - serial
21:30 Programy lokalne
22:00 Miłość za sto franków - film fab, USA
23:40 Programy lokalne

ATV
10:05 Potęga miłości - serial
11:00 Dookoła świata - magazyn krajoznawczy
11:30 Zakupy w ATV
12:00 ATV Smyk - blok progra- mów dla dzieci
14:00 Super ATV - blok progra- mów muzycznych
15:00 Noce i dnie - serial
16:00 ATV Smyk - blok progra- mów dla dzieci
17:00 Super ATV - blok progra- mów muzycznych
18:00 Potęga miłości - serial
19:00 Smak muzyk - mag.
19:30 Zakupy w ATV
20:00 New York News - serial
21:00 Super ATV - blok progra- mów muzycznych
22:00 ATV Kino - blok filmowy: Czerwona strefa - dramat sens, Francja 1986
23:50 W filmowym rytmie
00:00 Cafe Americain - serial
00:30 Piękna i bestia - serial
01:30 Jak powstał świat - serial dok.
02:00 Na dobranoc

HBO
14:30 Cienie pustynnego morza - film przyrodniczy
15:20 Pani niania - komedia, USA 1993
16:45 Bombowe chłopaki - komedia, USA 1995
18:20 Zakonnica w prze- braniu - komedia, USA 1992
20:00 Wrogi teren - dramat, USA 1985
21:55 Reggae na lodzie - komedia, USA 1993
23:35 Romper Stomper - dramat, USA 1993
01:05 Adwokat diabła - dra- mat sensacyjny, USA 1993

PLANETE
07:15 Chabry, daktyle i rock'n'roll - film dok, Kanada
08:10 Artyści z Gugging - film dok, Kanada
09:00 Bank inny niż wszystkie - film dok, Francja
09:30 Dzika opera. Singapur - mia- sto, które wyłoniło się z mo- rza - film dok, Francja
10:20 Koleją przez Australię. Trzy pociągi Północy - film dok, Australia
11:15 Portrety Alaina Cavaliera: Babcia klozetowa - film dok, Francja
11:30 3 dni z Fidelem Castro: Kuba 1990 r. - film dok, Francja
13:05 Górskie ruiny - film dok, Francja
13:35 Zagubiona jesienna miłość - film dok, Francja
14:30 Ślady: świadectwo przemija- nia - film dok, Kanada
15:25 Przewodnik akwanauty po oceanach. Marzyciele z oceanu - film dok, USA
16:15 Anielskie głosy - film dok, Francja
17:10 Maroko. Ciało i dusza - Sza- betowe pieśni - film dok, Francja
17:35 Prawo i porządek - film dok, USA
19:00 Henry Carter Bresson: Znak zapytania - film dok, Fran- cja
20:35 Ramona, czyli poza zasię- giem liczników - film dok, Francja
21:30 Sekretne żywoty urządzeń: Samochód - film dok, Wielka Brytania
21:55 Skrzydła nad Wietnamem - film dok, USA
22:50 Kandydatki z Saint Amour - film dok, Francja
23:50 Tragedia amerykańska. Czy Lincoln zostanie ponownie wybrany? - film dok, USA
00:40 Zapomniane ofiary I wojny światowej - film dok, Francja

EUROSPORT
08:30 Triathlon - magazyn
09:00 Narciarstwo alpejskie - magazyn
10:00 Narciarstwo alpejskie - Mistrzostwa Świata w Sestriere/Włochy (slalom gigant mężczyzn), live
11:30 Saneczkarstwo - Puchar Świata w Winterbergu/Niemcy
12:00 Narciarstwo alpejskie - Mistrzostwa Świata w Sestriere/Włochy, powt.
13:00 Narciarstwo alpejskie - Mistrzostwa Świata w Sestriere/Włochy, live
14:00 Psie zaprzęgi - zawody w Savoia
14:30 Koszykówka - magazyn SLAM
15:00 Gimnastyka - zawody w Monako
16:00 Narciarstwo alpejskie - Mistrzostwa świata w Sestriere/Włochy
16:30 Tenis - Turniej ATP w Dubaju/Zjednocznone Emiraty Arabskie, live (PL)
20:00 Lekkoatletyka - Halowy mityng w Gent/Belgia, live (PL)
22:00 Boks - walczą: Rick Sullivan - Darroll Wilson, powt.
23:00 Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata 1998
00:00 Tenis - fragmenty turniejów ATP
00:30 Tenis - turniej pokazowy we Frankfurcie, powt.

DSF
03:00 Wrestling
04:00 Action - Drag Racing
05:00 Oldtimer: Dream Cars
06:00 Bilard - Mosconi Cup, powt.
07:00 Motorvision - magazyn
08:00 Dominion - magazyn
08:30 Superfan - quiz piłkarski
09:15 Oldtimer - magazyn
10:15 Bilard - Mosconi Cup, powt.
11:15 Idole: Jack Brabham
12:15 Motorsport - Mythos Ferrari
13:15 Superfan - quiz piłkarski
14:00 Oldtimer - magazyn
15:00 Idole: Jack Brabham
16:00 Oldtimer: Classic Cars
17:00 Motorsport: Camel Trophy
18:00 Superfan - quiz piłkarski
18:45 Inside NBA - magazyn
19:45 Golf - European Tour Magazin
20:15 Piłka ręczna - liga niemiecka (mecz: THW Kiel - Magdeburg), live
22:15 Sport Report - magazyn
22:30 Gillette World Sport Special - magazyn
23:00 Koszykówka NBA - mecz: Miami Heat - Detroit Pistons
00:00 Wrestling
01:00 Best Direct - magazyn
01:30 Oldtimer: Dream Cars
02:30 Gillette World Sport Special - magazyn

CARTOON NETWORK
06:00 Sharky & George - serial
06:30 Thomas the Tank Engine - serial
07:00 Little Dracula - serial
07:30 The Real Story of ... - serial
08:00 Tom and Jerry Kids - serial
08:15 Screwy Squirrel - serial
08:30 The Real Adventures of Jonny Quest - serial
09:00 Scooby-Doo - serial
09:30 Tom and Jerry - serial
09:45 Cow and Chicken - serial
10:00 Dexter's Laboratory - serial
10:30 The Mask - serial
11:00 The Real Adventures of Jonny Quest - serial
11:30 Scooby-Doo - serial
12:00 Tom and Jerry - serial
12:15 Cow and Chicken - serial
12:30 Dexter's Laboratory - serial
13:00 The Mask - serial
13:30 The Addams Family - serial
13:45 Dumb and Dumber - serial
14:00 The Jetsons - serial
14:30 World Premiere Toons - serial
15:00 Little Dracula - serial
15:30 The Real Story of ... - serial
16:00 2 Stupid Dogs - serial
16:15 Droopy and Dripple - serial
16:30 The Jetsons - serial
17:00 Cow and Chicken - serial
17:15 Scooby-Doo - serial
17:45 Scooby-Doo - serial
18:15 World Premiere Toons - serial
18:30 The Mask - serial
19:00 Tom and Jerry - serial
19:30 The Flintstones - serial
20:00 Scooby-Doo - serial
20:30 Swat Kats - serial
21:00 The Pirates of Darkwater - serial
21:30 World Premiere Toons - serial

TNT
22:00 Grand Hotel - melodramat, USA 1932
00:15 Lust for Life - dramat biograficzny, USA 1956
02:20 Bride to Be - obyczajowy, USA 1974
04:00 The Prime Minister - biograficzny, USA 1941

VIVA
06:00 VIVA Wecker - przebudzanka VIVY
09:00 Was geht ab? - moda, sport i muzyka
10:00 Planet VIVA - teledyski
11:30 Chartsurfer - teledyski, wyst. m.in. DJ BoBo, Noble Savages
13:00 Kapt'n Mola - muzyka i sport
14:00 Was geht ab? - moda, sport i muzyka
15:00 Interaktiv - live - gorąca linia
17:00 Planet VIVA - teledyski, wyst. m.in. No Mercy
18:30 VIVA News - live - wiadomości
18:40 Chartsurfer - teledyski
20:00 Vivasion - show Stefana Raaba
21:00 VIVA liebt Dich - teledyski, wyst. m.in. Bed & Breakfast
22:00 Niteclub - teledyski
23:00 VIVA News - wiadomości
23:10 Jam
00:00 Nachtexpress - wideoklipy
01:00 WordCup - 60 minut muzyki
02:00 Niteclub - teledyski
03:00 Nachtvideos - teledyski nocą

FILMNET
07:00 Montana - serial anim.
07:30 Santo Bugito (2) - serial animowany
08:00 Bach i Broccoli - familijny
10:00 Oto Spinal Tap - komedia, 1984
12:00 Uczta o północy - familijny, 1994
14:00 Współczesny romans - komediodramat, 1995
16:00 Jack Reed: Sprawa honoru - dramat
18:00 Główny podejrzany V: Pomyłka sędziów (1) - miniserial, 1996
20:00 Turek 182 - dramat, 1985
21:30 śmiertelne zagrożenia - thriler 1994
23:00 Krew i pączki - horror, 1995

DISCOVERY
17:00 Rex Hunt's Fishing Adventures: wędkarska przygoda Rexa Hunta
17:30 Bush Tucker Man - Wildman: australijska lekcja przetrwania
18:00 Connections 2 by James Burke - Separate Ways: James Burke opowiada o Dzikim Zachodzie, moście brooklińskim, biciu monet i telewizji (PL)
18:30 Beyond 2000 - magazyn popularnonaukowy (PL)
19:00 Wild Things: Jaws in the Med - film przyrodniczy o rekinach zamieszkujących Morze śródziemne (PL)
20:00 Beyond 2000 - magazyn popularnonaukowy (PL)
20:30 Mysteries. Magic and Miracles - Alien Abduction: zagadki, magia, cuda (PL)
21:00 Arthur C. Clarke's Myste- rious World - Monsters of the Lakes: tajemniczy świata A.C. Clarke'a - podwodne potwory
21:30 The Quest - Making Mummies: różne techniki mumifikacji (PL)
22:00 Unexplained: Revelation - zagadka kręgów na polach uprawnch
23:00 Heaven's Breath - ujarzmiony wiatr (PL)
00:00 Warriors - Tornado Down: piloci bombowców w czasie wojny w Zatoce (PL)
01:00 Classic Wheels: cztery kółka (VW "Garbus")
02:00 Roadshow - magazyn motoryzacyjny
02:30 World of Adventures - African Adventures: afrykańska przygoda - słonie i gepardy

MTV
TURNED ON EUROPE WEEK
06:00 Awake On The Wildside
09:00 Morning Mix featuring Cinematic
12:00 MTV's Greatest Hits
13:00 MTV's European Top 20 Countdown
14:00 Music Non-Stop
16:00 Select MTV
17:00 Hanging Out
18:00 Turned on Europe
18:30 Dial MTV
19:00 MTV Hot
19:30 MTV's Real World 4 - London
20:00 Chere MTV
21:00 Road Rules 3
21:30 Singled Out
22:30 MTV Amour
23:30 Turned on Europe
00:00 MTV Unplugged with The Cure
00:30 The Cure: The MTV Files
01:00 Night Videos

PORION
08:00 Atomic TV
10:00 świat malucha - rozmaitości filmowe dla dzieci
10:30 Poza prawem - obyczajowy, powt.
12:15 Beyond 2000 - film dok.
13:00 Reklamy
13:15 Studio Ursynat
13:30 Atomic TV
15:30 Kosmos 1999 - serial
16:30 Kariera z komputera
17:00 Zima w Porionie
17:30 Okiem reportera, prognoza pogody
17:50 Telezakupy z Porionem
18:05 Wokół nas - spotkanie dziennikarzy warszawskich
18:30 Troll - magazyn nauki młodzieżowej
19:00 Moto-Porion - program motoryzacyjny
19:30 Kwadrans Zygmunta Broniarka
20:00 Kosmos 1999 - serial
21:00 Dookoła sławy - magazyn nowinek kulturalnych - Media Corporation
21:30 Studio Ursynat - wiadomości
22:00 Antychryst - horror, Francja
23:55 Atomic TV
01:55 Kanał Porion 2

ASTER CITY
08:00 Atomic TV
11:00 Bat 21 - sensacyjny, USA, powt.
12:45 Popołudniowy blok informacyjny
14:00 Atomic TV
17:00 Cartoon's show
19:00 Dookoła sławy - program rozrywkowy
20:05 Złodzieje - komedia, Włochy
21:35 Atomic TV
00:35 Wieczorny blok informacyjny

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.