FANDOM


m
 
Linia 1: Linia 1:
Program 1<br />8.25 Program dnia<br />8.30 „Tydzień na działce”<br />9.00 „DROPS” — magazyn dla dzieci i młodzieży oraz „W 80 dni dookoła świata z Willym Fogiem”<br />10.30 DT — wiadomości<br />10.40 Stare, nowe, najnowsze<br />11.40 Wojskowy prog. publicystyczny<br />12.10 W świecie ciszy — program dla niesłyszących<br />12.40 Telewizyjny koncert życzeń dla honorowych krwiodawców<br />13.10 Na krawędzi słowa<br />13.30 Antologia dramatu powszechnego: W. Szekspir „Król Henryk IV”<br />15.15 „Kram” mag. konsumenta<br />15.55 Wędrówki dalekie i bliskie: „Rafael” (2) — film dok. prod, włoskiej<br />17.05 Losowanie Dużego Lotka<br />17.15 Teleexpress<br />17.30 Studio Sport — drużynowe MŚ na żużlu Rybnik 87<br />18.50 Dobranoc<br />19.00 „Z kamerą wśród zwierząt” —Historia Ogrodów zoologicznych: Innsbruck<br />19.20 W kinie Maka Lindera<br />19.30 Dziennik<br />20.00 „Przeprawa” — dramat wojenny prod. USA<br />21.35 „Czas" — magazyn public.<br />22.05 7 dni na świecie<br />22.15 Sportowe rytmy tygodnia<br />22.45 Dt — wiadomości<br />22.55 Kino nocne: „Ultimatum” — film sensacyjny polski
+
Program 1<br />8.25 Program dnia<br />8.30 „Tydzień na działce”<br />9.00 „DROPS” — magazyn dla dzieci i młodzieży oraz „W 80 dni dookoła świata z Willym Fogiem”<br />10.30 DT — wiadomości<br />10.40 Stare, nowe, najnowsze<br />11.40 Wojskowy prog. publicystyczny<br />12.10 W świecie ciszy — program dla niesłyszących<br />12.40 Telewizyjny koncert życzeń dla honorowych krwiodawców<br />13.10 Na krawędzi słowa<br />13.30 Antologia dramatu powszechnego: W. Szekspir „Król Henryk IV”<br />15.15 „Kram” mag. konsumenta<br />15.55 Wędrówki dalekie i bliskie: „Rafael” (2) — film dok. prod, włoskiej<br />17.05 Losowanie Dużego Lotka<br />17.15 Teleexpress<br />17.30 Studio Sport — drużynowe MŚ na żużlu Rybnik 87<br />18.50 Dobranoc „Pampalini łowca zwierząt”<br />19.00 „Z kamerą wśród zwierząt” —Historia Ogrodów zoologicznych: Innsbruck<br />19.20 W kinie Maka Lindera<br />19.30 Dziennik<br />20.00 „Przeprawa” — dramat wojenny prod. USA<br />21.35 „Czas" — magazyn public.<br />22.05 7 dni na świecie<br />22.15 Sportowe rytmy tygodnia<br />22.45 Dt — wiadomości<br />22.55 Kino nocne: „Ultimatum” — film sensacyjny polski
   
 
Program 2<br />13.25 NURT (powtórzenie)<br />'''Sobota w „Dwójce”'''<br />14.55 Powitanie<br />15.00 „5 10 15” zespół Dom przedstawia program dla dzieci i młodzieży<br />16.30 Spektrum — wyd. 86<br />17.00 Zbliżenia czyli to i owo o filmie<br />18.00 Program lokalny<br />18.30 Święto ulicy Piotrkowskiej<br />19.30 Alfa i omega<br />20.00 Polska opera współczesna: Z. Rydzyński "Manekiny”<br />21.30 Panorama dnia<br />21.45 „Dalekie pawilony” — serial prod. ang.<br />22.40 Mój jazz: „Trębacze” (2) — program A. Wasylewskiego<br />23.10 Wieczorne wiadomości
 
Program 2<br />13.25 NURT (powtórzenie)<br />'''Sobota w „Dwójce”'''<br />14.55 Powitanie<br />15.00 „5 10 15” zespół Dom przedstawia program dla dzieci i młodzieży<br />16.30 Spektrum — wyd. 86<br />17.00 Zbliżenia czyli to i owo o filmie<br />18.00 Program lokalny<br />18.30 Święto ulicy Piotrkowskiej<br />19.30 Alfa i omega<br />20.00 Polska opera współczesna: Z. Rydzyński "Manekiny”<br />21.30 Panorama dnia<br />21.45 „Dalekie pawilony” — serial prod. ang.<br />22.40 Mój jazz: „Trębacze” (2) — program A. Wasylewskiego<br />23.10 Wieczorne wiadomości

Aktualna wersja na dzień 22:53, mar 29, 2020

Program 1
8.25 Program dnia
8.30 „Tydzień na działce”
9.00 „DROPS” — magazyn dla dzieci i młodzieży oraz „W 80 dni dookoła świata z Willym Fogiem”
10.30 DT — wiadomości
10.40 Stare, nowe, najnowsze
11.40 Wojskowy prog. publicystyczny
12.10 W świecie ciszy — program dla niesłyszących
12.40 Telewizyjny koncert życzeń dla honorowych krwiodawców
13.10 Na krawędzi słowa
13.30 Antologia dramatu powszechnego: W. Szekspir „Król Henryk IV”
15.15 „Kram” mag. konsumenta
15.55 Wędrówki dalekie i bliskie: „Rafael” (2) — film dok. prod, włoskiej
17.05 Losowanie Dużego Lotka
17.15 Teleexpress
17.30 Studio Sport — drużynowe MŚ na żużlu Rybnik 87
18.50 Dobranoc „Pampalini łowca zwierząt”
19.00 „Z kamerą wśród zwierząt” —Historia Ogrodów zoologicznych: Innsbruck
19.20 W kinie Maka Lindera
19.30 Dziennik
20.00 „Przeprawa” — dramat wojenny prod. USA
21.35 „Czas" — magazyn public.
22.05 7 dni na świecie
22.15 Sportowe rytmy tygodnia
22.45 Dt — wiadomości
22.55 Kino nocne: „Ultimatum” — film sensacyjny polski

Program 2
13.25 NURT (powtórzenie)
Sobota w „Dwójce”
14.55 Powitanie
15.00 „5 10 15” zespół Dom przedstawia program dla dzieci i młodzieży
16.30 Spektrum — wyd. 86
17.00 Zbliżenia czyli to i owo o filmie
18.00 Program lokalny
18.30 Święto ulicy Piotrkowskiej
19.30 Alfa i omega
20.00 Polska opera współczesna: Z. Rydzyński "Manekiny”
21.30 Panorama dnia
21.45 „Dalekie pawilony” — serial prod. ang.
22.40 Mój jazz: „Trębacze” (2) — program A. Wasylewskiego
23.10 Wieczorne wiadomości

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.