FANDOM


Logo


06:00 Kawa czy herbata?
w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.34 , Biznesowa piątka 6.50, 7.35, Był taki dzień 6.30
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:10 Kwadrans po ósmej
08:30 Wiadomości - skrót
08:30 Kawa czy herbata?
08:33 Pogoda
08:55 Był taki dzień - 13 grudnia; felieton
09:00 Ważne przemiany - Ucieczka odc. 24 (The runaway); serial obyczajowy kraj prod.Nowa Zelandia (2002)
09:25 Krecik - Krecik i kaczuszki odc.36 (Der Maulwurf und die Entchen); serial animowany kraj prod.CZECHY (1995)
09:30 Domisie - Szklana Góra; program dla dzieci
10:00 Teletubisie - odc. 72/156 (Teletubbies, season III Emily washing the Pony); program dla dzieci kraj prod.Wielka Brytania (1997)
10:25 Siedmiu Wspaniałych I - Kasiarze, odc.5 (Magnificent Seven I - Safecracker, ep.4); serial kraj prod.USA (1998)
11:15 TELEZAKUPY
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Klan - odc.1178; telenowela TVP
12:35 Plebania - odc. 787; telenowela TVP
13:05 Jaka to melodia? - odc. 1357; teleturniej muzyczny
13:30 Korzenie Europy - Polska "Solidarność"; cykl dokumentalny
14:00 Zima wasza, wiosna nasza - koncert w Stoczni Gdańskiej
14:25 Raj; magazyn
14:50 Był taki dzień - 13 grudnia; felieton
15:00 Wiadomości
15:10 Pamiątki; reportaż
16:05 Moda na sukces - odc.3129 (The Bold and the Beautiful ep.3344); serial kraj prod.USA (2000)
16:30 Moda na sukces - odc.3130 (The Bold and the Beautiful ep.3345); serial kraj prod.USA (2000)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:35 Klan - odc.1183; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc. 1358; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 792; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Bracia Koala - Zepsuty dzwonek Lory odc.12 (Lolly's broken bell); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Okruchy życia - 300 mil do nieba (300 mil do nieba)  88'; dramat kraj prod.Polska, Francja, Dania (1989)
22:00 Polacy; widowisko publicystyczne
22:45 Dziecko wolności; film dokumentalny
23:20 Kwadrans po jedenastej; program publicystyczny
23:40 Pogoda
23:40 Sport
23:45 Był taki dzień - 13 grudnia; felieton
23:50 Stan strachu  121'; dramat kraj prod.Polska (1989)
01:55 Polska żyje w nas - widowisko poetycko-muzyczne
02:35 Był taki dzień - 13 grudnia; felieton
02:40 Zakończenie dnia

Logo-2


05:35 Statek miłości -  odc. 74/249 (The Love Boat  65  3/21 The Captain's Ne'er-do-well Brother, The/Perfect Match, The/Remake); telenowela kraj prod.USA (1979)
06:20 Statek miłości -  odc. 75/249 (The Love Boat  68 (3-22)  Haven`t We Met Before, Seoul Mates, Not SoFast, Gopher); telenowela kraj prod.USA (1979)
07:10 10 minut tylko dla siebie
07:20 TELEZAKUPY
07:35 Dwójka Dzieciom - Magiczny autobus - odc. 11 Brygada rozkładu (Magic school bus) kraj prod.USA (1994)
08:05 Na dobre i na złe - odc.121, Kłopotliwa miłość
09:00 Pytanie na śniadanie
w tym:
09:25 Pogoda
09:55 Panorama
10:25 Pogoda
10:55 Panorama
11:00 Pogoda
11:00 Hotel Zacisze - odc. 4/12 - Nowy kucharz (Fawlty Towers, ep.Gourmet Night); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (1975)
11:35 McGregorowie odc. 48 - Lew i jagnię (Snowy River: The McGregor Saga ep. The Lion And the Lamb); serial kraj prod.Australia (1995)
12:25 TELEZAKUPY
12:40 Wysokie blondynki (Tall Blondes); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2002)
13:35 Allo, Allo (Allo, Allo s. V - 24); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (1989)
14:05 Podróże z żartem - Tajlandia (12); program rozrywkowy
15:00 Z kabaretowego archiwum - (1)
15:10 Detektyw w sutannie - s. I, odc. 6/8 Więzy krwi cz. II (Father Dowling Mysteries    s. 1, ep. Mafia Priest p.2); serial kryminalny kraj prod.USA (1989)
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:10 Dla niesłyszących - Pogoda
16:15 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 453; serial TVP
17:05 Dla niesłyszących - Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 212
17:15 Kopciuszek - odc. 27; serial obyczajowy TVP
17:40 Z Dwójką bezpieczniej
17:55 Eksperyment życie; felieton
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:50 Pogoda
18:55 Jeden z dziesięciu -  odc.20/LII; teleturniej
19:30 Tu byłem; film dokumentalny
20:30 Puchar UEFA - Feyenoord Rotterdam - Wisła Kraków ( studio )
20:45 Puchar UEFA - Feyenoord Rotterdam - Wisła Kraków /mecz/
22:50 Panorama
23:10 Biznes
23:15 Sport Telegram
23:20 Pogoda
23:30 13 pierwszych dni - 13 grudnia 1981; cykl dokumentalny
23:45 Alibi na środę - Moskwa - Los Angeles (Moscow days L.A. nights); dramat kraj prod.USA, ROSJA (2003)
01:15 Dzieci inne niż wszystkie - odc.1 (Born To Be Different -odc.1); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
02:05 Ochrona środowiska. Wyzwania dla Polski u progu XXI wieku - Odnawialne źródła energii; serial dokumentalny
02:30 Zakończenie dnia

120px-Logo Polsat.svg


06:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
07:00 Roseanne - serial komediowy USA 1988
07:35 Roseanne - serial komediowy USA 1988
08:10 TV Market - magazyn reklamowy
08:25 Gra w ciemno - teleturniej
09:30 Halo! Kasa! - teleturniej
10:15 Dom nie do poznania - reality show
11:15 Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
11:50 Kochaj mnie, kochaj! - serial obyczajowy reż. Paweł Karpiński, Jacek Gąsiorowski, Polska 2006
12:50 Na wariackich papierach - serial sensacyjny reż. Allan Arkush, Burt Brinckerhoff, USA 1985
13:55 Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
14:40 Świat według Bundych - serial komediowy reż. Linda Day, Amanda Bearse, USA 1991
15:10 Graczykowie, czyli Buła i spóła - serial komediowy reż. Krzysztof Jaroszyński, Polska 2001
15:45 Wydarzenia
16:05 Prognoza pogody
16:10 Interwencja - magazyn reporterów
16:40 Oko na miasto - program rozrywkowy
17:00 Gra w ciemno - teleturniej
18:00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy reż. Okił Khamidov, Paweł Chmielewski, Polska 2004
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Samo życie - serial obyczajowy reż. Wojciech Nowak/Wojciech Pacyna, Polska 2003
20:05 Świat według Kiepskich - serial komediowy reż. Okił Khamidov, Polska
20:35 Wieczny student - komedia romantyczna reż. Walt Becker, wyk. Ryan Reynolds, Tara Reid, Tim Matheson, Paul Gleason USA/ Niemcy 2002
21:55 Studio LOTTO (w przerwie filmu)
22:40 Daleko od noszy - serial komediowy Polska 2003
23:10 Fala zbrodni - serial sensacyjny reż. Okił Khamidov, Polska 2003
00:05 Fala zbrodni - serial sensacyjny reż. Okił Khamidov, Polska 2003
01:05 Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
03:05 Nocne randki - program rozrywkowy

Logo-19


05:40 Uwaga! - magazyn reporterów
06:00 Telesklep
06:40 Nocny kurs - serial sensacyjny odc. 5 USA 2003
07:35 Usterka - serial fabularno-dokumentalny Polska
08:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
09:05 Wykręć numer - teleturniej
10:10 Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy
11:10 Detektywi: Rozwiązaniem jest śmierć - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
11:40 Rozmowy w toku - talk show
12:50 Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 727 Polska 2003
13:20 W11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny Polska
14:00 Nocny kurs - serial sensacyjny odc. 6 USA 2003
15:00 Cena marzeń - telenowela odc. 77/115 reż. Benjamín Cann, Eric Morales, Meksyk 2004
16:00 Fakty - wydanie popołudniowe
16:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
17:15 Rozmowy w toku - talk show
18:25 Detektywi: Pająki - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00 Fakty
19:30 Sport - program informacyjny
19:40 Pogoda
19:45 Uwaga! - magazyn reporterów
20:15 W11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny Polska
20:55 Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 728 Polska 2003
21:30 24 godziny - thriller reż. Luis Mandoki, wyk. Charlize Theron, Kevin Bacon, Courtney Love, Stuart Townsend USA/ Niemcy 2002
23:40 Agenci NCIS - serial sensacyjny odc. 15/23 reż. Donald Bellisario, USA 2003
00:40 Uwaga! - magazyn reporterów
01:00 Nocne igraszki - program interaktywny
02:00 Telesklep
02:20 Nic straconego - programy powtórkowe

Tvp3warszawa


06:20 Echa dnia
06:35 Niepokorni - Anna Woźnicka - Wójcik, felieton
06:40 Telekurier
07:05 TELEZAKUPY
07:25 Książki z górnej półki - prezentacje - "Wisła Kraków" Wacław Klag
07:30 Kurier
07:40 Prognoza pogody
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski
08:00 Qadrans, Kultura
08:15 Niebotyczne miasto, Dokument
08:25 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
08:30 Kurier
08:35 Kurier gospodarczy
08:40 Kurier sportowy
08:45 Prognoza pogody
08:48 Gość dnia
09:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP
16:00 Studio Senat
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Wiadomości Kuriera
16:50 Dzieje Warszawy w latach 1957 - 1968, Dokument Polska 1997
17:00 Za zamkniętymi drzwiami, Info
17:15 Qadrans, Kultura
17:30 Kurier
17:45 Prognoza pogody
17:50 Wywiad Kuriera
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski
18:15 Wiadomości sportowe
18:20 Telewizyjny Kurier Mazowiecki
18:30 Płacę i wymagam
19:00 Saga rodów
19:20 Gminy Mazowsza, Info
19:40 Niebotyczne miasto, Dokument
20:00 Telekurier
20:30 Kurier
20:50 Studio pogoda
21:00 Echa dnia
21:15 Niepokorni - Andrzej Michałowski, felieton
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
21:55 Wiadomości sportowe
22:05 Wywiad Kuriera
22:15 Plus - minus
22:35 Niepokorni - Andrzej Michałowski, felieton
22:40 Kurier sportowy
22:50 Studio pogoda
23:00 Kurier
23:15 Relacja z Posiedzenia Senatu - Skrót
23:45 Serial dokumentalny
00:15 O co chodzi? - Sztuka uwodzenia, odc. 8{PL}, serial dokumentalny Francja 2005 /stereo/
01:05 Grona miłości - odc. 1 / 3{PL}, serial obyczajowy Francja 1997 /stereo/
02:35 Zakończenie dnia

TV4 logo z 2006 roku


06.05 Kinomaniak - magazyn filmowy
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 Power Rangers (1) - serial animowany, Nowa Zelandia/USA (powt.)
09.00 Yugioh - serial animowany, USA
09.30 Pensjonat Pod Różą (51): Dar (2) - serial obyczajowy, Polska
10.30 Jesteś moim życiem (76) - telenowela, Argentyna
11.35 Mój wstrętny, tłusty szef - program rozrywkowy
12.35 Instynkt tropiciela - przewodnik po Polsce
13.10 Wygraj fortunę - teleturniej
15.20 Power Rangers (2) - serial animowany, Nowa Zelandia/USA
15.50 Młodzieńcza miłość (52) - telenowela, Argentyna
16.50 Pensjonat Pod Różą (52): Różyczka (1) - serial obyczajowy, Polska
17.55 Mój wstrętny, tłusty szef - program rozrywkowy
18.55 Jesteś moim życiem (77) - telenowela, Argentyna
20.00 IV władza - program publicystyczny
21.00 Kamienica - prolog
21.30 Talk2Szok - program rozrywkowy
22.30 Latający cyrk Monty Pythona (16) - serial komediowy, Wielka Brytania
23.10 Włatcy móch - serial animowany dla dorosłych
23.40 Miłość, szmaragd i krokodyl - film przygodowy, Meksyk/USA 1984
01.55 Wydarzenia, Prognoza pogody
02.25 Muzyczne listy - program muzyczny
03.15 FIFA Futbol Mundial - magazyn
03.40 V-max - magazyn motoryzacyjny
04.05 Ja tylko pytam - talk show
04.50 Zakończenie programu

TVP Polonia


06:00 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.34 , Biznesowa piątka 6.50, 7.35, Był taki dzień 6.30
06:30 Był taki dzień - 13 grudnia; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:10 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:30 Wiadomości-skrót
08:30 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
08:33 Pogoda
08:55 Był taki dzień - 13 grudnia; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Domowe przedszkole - Detektyw Pozytywka; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Zaproszenie - Frankenstein i Marianna; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Co tu jest grane ? - odc.11; program muzyczny; Dla małoletnich od lat 7
10:30 Świadkowie nieznanych historii - Akcja Wschodnia; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Ze sztuką na ty - Cafe kultura - W środku Europy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Nieparzyści - odc. 9; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Klan - odc.1154; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Plebania - odc. 579; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:00 Wieści Polonijne
13:15 Zbliżenia; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
13:50 Requiem Pro Pace; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Dziękujemy za Solidarność; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:40 "A mury runą..." - recital Jacka Kaczmarskiego; Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Domowe przedszkole - Detektyw Pozytywka; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Bogu na cześć, ludziom na pożytek - z tajemnic Świętej Góry; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
17:00 Transmisja z posiedzenia Sejmu RP; STEREO
18:30 Oto jest pytanie - odc. 11; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Zaolzie; Dla małoletnich od lat 7
19:05 Dziękujemy za Solidarność - odc. 5/5; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Film pod strasznym tytułem - odc. 13; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Klan - odc.1154; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Plebania - odc. 579; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:00 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Egzamin z życia - odc. 54; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Prosta historia; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama
23:50 Biznes
23:53 Sport Telegram
23:55 Pogoda
24:00 Listy niewysłane; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Oto jest pytanie - odc. 11; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Spotkania z profesorem Zinem - Piórkiem i węglem   78; Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dobranocka za oceanem - Film pod strasznym tytułem - odc. 13; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Klan - odc.1154; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Plebania - odc. 579; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:50 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Egzamin z życia - odc. 54; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Dziękujemy za Solidarność - odc. 5/5; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dziękujemy za Solidarność; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Architektura Warszawy - Zabór pruski i Królestwo Warszawskie 1796-1918; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

TVP KULTURA-logo-165549B8BD


09:00 Przewodnik; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Poranek z Mozartem - Koncert Berliner Philharmoniker pod dyrekcją Simona Rattle (Berliner Philharmoniker / Simon Rattle) kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Archiwum Jazzu i Rocka - Jazz Jamboree '74 - McCoy Tyner; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Ame Agaru (AME AGARU); dramat kraj prod.Japonia (1999); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Konsonans (Consonance); film dokumentalny kraj prod.Ukraina (2000); Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Kino krótkich filmów - Nowa książka; film animowany; Dla małoletnich od lat 12
14:05 Misja Arktyka - Klimatologia (Mission Arctic - Climate on the Edge); cykl dokumentalny kraj prod.Kanada (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Przewodnik; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Smak miodu (A taste of honey); dramat obyczajowy kraj prod.Wielka Brytania (1961); Dla małoletnich od lat 12
16:45 Rok Mozartowski w TVP Kultura - Muzyka kameralna z miejsca urodzin Mozarta (Intermission); koncert kraj prod.Austria (2006); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Śmierć jak kromka chleba; dramat; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Ostatnie zdjęcia (Andrzej Munk); film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:50 Kino krótkich filmów - Święto; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Panorama kina światowego - Przygodna znajomość (A tout de suite (Right Now)); film fabularny kraj prod.Francja (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:35 Kinoffkino - Magazyn Kina Niezależnego; magazyn; Dla małoletnich od lat 16
23:40 Strefa alternatywna - Armia. Triodante; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
00:55 Przewodnik; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:55 Kino nocne - Król Lear (King Lear); dramat kraj prod.Wielka Brytania (1971); Dla małoletnich od lat 12
04:00 Zakończenie programu

TVP Sport


09:00 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Z archiwum TVP - Gimnastyka; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Polskie podium - odc. 4; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Siódmy metr; magazyn piłki ręcznej; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Liga Mistrzów - Dynamo Kijów - Real Madryt ( I połowa ) (.) kraj prod.Portugalia (2006)
12:50 Z archiwum TVP - Polska szkoła biegów długich; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Za cenę życia - Everest; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Legendy polskiego sportu - Rozpędzony peleton; magazyn sportowy; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Puchar Świata w biathlonie - Hochfiltzen ( studio ) (.) kraj prod.Słowacja (2006)
16:00 Sprint
16:02 W sportowym stylu; magazyn sportowo-rekreacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Sprint
17:02 Liga Mistrzów - Olympique Lyon - Steaua Bukareszt ( I połowa ) (.) kraj prod.Portugalia (2006)
18:00 Sprint
18:00 Liga Mistrzów - Olympique Lyon - Steaua Bukareszt ( II połowa ) (.) kraj prod.Portugalia (2006)
19:00 Sprint
19:04 Pełnosprawni; magazyn dla niepełnosprawnych; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Z archiwum TVP - Gwiazdy kobiecego sprintu; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Sprint
20:02 Puchar UEFA - Feyenoord Rotterdam - Wisła Kraków ( studio ) (.) kraj prod.Holandia (2006)
22:50 Sprint
22:54 Z archiwum TVP - Stanisław Marusarz - wspomnienia; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
23:04 Sportowy Wieczór
23:30 Puchar Świata w biathlonie - Hochfiltzen (.) kraj prod.Słowacja (2006)
01:00 Zakończenie dnia

TV4 Film logo 2004.svg


05:55 Sändningsuppehåll
11:30 Länge leve Bernie
13:05 Mindwalk
14:55 Sofies värld
16:45 Drowning Mona
18:20 Scrooged - spökenas hämnd
20:00 Snuten i Hollywood III
22:00 Mission Impossible
23:50 Presidio - Brottsplatsen
01:25 Ransom
03:25 Congo
05:10 Sändningsuppehåll

CNN logo.svg


06:00 CNN Today
09:00 Business International
10:00 World News
10:30 World Sport
11:00 Larry King
12:00 Business International
13:00 World News Asia
14:00 World News
14:30 World Sport
15:00 World News Asia
16:00 Your World Today
20:00 Insight
20:30 World Business Today
21:00 World News Europe
21:30 World Business Today
22:00 World News Europe
22:30 World Sport
23:00 Business International
00:00 Insight
00:30 World Sport
01:00 CNN Today
03:30 World Sport
04:00 Anderson Cooper 360
05:00 World News
05:30 World Sport


VIVA Polska
06:00    Planet VIVA - najnowsze hity
09:30    O co kaman - program muzyczny
09:40    Planet VIVA - najnowsze hity
10:30    Tom kultury - magazyn kulturalny
10:40    Planet VIVA - najnowsze hity
11:00    Kocha, nie kocha
11:30    Parot
12:00    Kochlik
12:30    Rendez-vous - program rozrywkowy
12:40    Kocha, nie kocha
13:00    Parot
13:30    Kochlik
14:00    Tom kultury - magazyn kulturalny
14:10    O co kaman - program muzyczny
15:00    In & Out - wiadomości ze świata show biznesu
15:50    Tom kultury - magazyn kulturalny
16:00    VIVAMAT - program prowadzony wbrew wszelkim regułom
17:00    Net Charts - program muzyczny
17:50    Rendez-vous - program rozrywkowy
18:00    Big in America 2 - reality show
18:30    Kochlik
19:00    Parot
19:30    Kocha, nie kocha
19:50    Tom kultury - magazyn kulturalny
20:00    Personality - teledyskowy życiorys wybranej gwiazdy
21:00    Planet VIVA - najnowsze hity
21:30    O co kaman - program muzyczny
21:40    Planet VIVA - najnowsze hity
22:00    Street Charts - lista przebojów
22:50    Rendez-vous - program rozrywkowy
23:00    Parot - Extreme
00:00    Hitbuster - program muzyczny
01:00    Nightrider


Eurosport
08:30 Destination Dakar; rajd
08:45 Destination Dakar; rajd
09:00 Rosja - Niemcy, Mistrzostwa Europy w Bazylei - faza grupowa; curling /program na żywo/
12:00 Igrzyska Azjatyckie w Doha, Półfinał mężczyzn; piłka nożna
13:00 Puchar Świata w Cogne, Bieg mężczyzn na 15 km; biegi narciarskie
14:15 Puchar Świata w Hochfilzen, Bieg indywidualny kobiet; biathlon /program na żywo/
15:45 UK Championships w Yorku, 5. dzień; snooker /program na żywo/
17:30 Szwajcaria - Niemcy, Mistrzostwa Europy w Bazylei - faza grupowa; curling
18:45 Inside Alinghi; żeglarstwo
18:50 Wednesday Selection; magazyn sportowy
19:00 Puchar Świata - Szwajcaria; jeździectwo
20:00 UK Championships w Yorku, 5. dzień; snooker /program na żywo/
23:00 Puchar Świata w Hochfilzen, Bieg indywidualny kobiet; biathlon
00:30 Szwajcaria - Niemcy, Mistrzostwa Europy w Bazylei - faza grupowa; curling

HBO 2
06:30 Ty i ja; komedia Francja 2006; reż.: Julie Lopes - Curval; wyk: Marion Cotillard, Julie Depardieu
08:00 Pretty Man; komedia romantyczna USA 2005; reż.: Clare Kilner; wyk: Debra Messing, Dermot Mulroney
09:30 Metallica: Some Kind of Monster; film dokumentalny USA 2004
11:50 Wielka przygoda Clifforda; film animowany USA 2004; reż.: Robert Ramirez
13:05 Batman - początek; film sensacyjny USA 2005; reż.: Christopher Nolan; wyk: Christian Bale, Michael Caine
15:20 Zupełnie jak miłość; komedia romantyczna USA 2005; reż.: Nigel Cole; wyk: Amanda Peet, Ashton Kutcher
17:05 Depeche Mode: Touring the Angel. Koncert w Mediolanie; koncert
18:05 Miss Agent II: Uzbrojona i urocza; komedia kryminalna USA 2005; reż.: John Pasquin; wyk: Sandra Bullock, Regina King
20:00 Reguły sztuki; film sensacyjny Hiszpania 2004; reż.: Bryan Goeres; wyk: Ellen Pompeo, William Baldwin
21:35 Deadwood, odc. 6; serial obyczajowy USA 2005; reż.: Steve Shill; wyk: Timothy Olyphant, Ian McShane
22:30 Pręgi; dramat obyczajowy Polska 2004; reż.: Magdalena Piekorz; wyk: Michał Żebrowski, Jan Frycz
00:00 Sekretne okno; thriller USA 2004; reż.: David Koepp; wyk: Johnny Depp, John Turturro
01:35 Po drugiej stronie łóżka; komedia Hiszpania 2002; reż.: Emilio Martinez Lazaro; wyk: Ernesto Alterio, Paz Vega
03:20 Młody Adam; dramat kryminalny Wielka Brytania / Francja 2003; reż.: David Mackenzie; wyk: Ewan McGregor, Tilda Swinton
05:00 Depeche Mode: Touring the Angel. Koncert w Mediolanie; koncert

HBO
06:30 Tornado; thriller Kanada 2004; reż.: Alain Jakubowicz; wyk: Daniel Bernhardt, Ruth Platt
08:05 Świąteczna girlanda; film dla dzieci Kanada 2005; reż.: George Mendeluk; wyk: Gabrielle Carteris, Steve Bacic
09:30 Dziadek do orzechów; film animowany USA / Niemcy/Rosja 2004; reż.: Tatjana Ilyina, Michael G. Johnson
10:55 Człowiek ringu; film biograficzny USA 2005; reż.: Ron Howard; wyk: Russell Crowe, Renée Zellweger
13:15 Fabryka marzeń; dramat obyczajowy USA 2004; reż.: Eric Small; wyk: Armin Mueller - Stahl, Hayden Panettiere
14:55 Potwór z Wyspy Skarbów; film dla dzieci Nowa Zelandia 2004; reż.: Michael Hurst; wyk: Barry Duffield, John Callen
16:20 Prawda; thriller Kanada 2005; reż.: Timothy Bond; wyk: Stephanie Zimbalist, Thea Gill
17:50 Gwiezdne wrota, odc. 13; serial sf USA 2004; reż.: Mario Azzopardi; wyk: Richard Dean Anderson, Amanda Tapping
18:35 Gwiezdne wrota, odc. 14; serial sf USA 2004; reż.: Mario Azzopardi; wyk: Richard Dean Anderson, Amanda Tapping
19:20 Premiera: Wakacje u dziadka; film dla młodzieży USA 2005; reż.: Doug Mckeon; wyk: Paul Dooley, Jordan - Claire Green
21:00 Święta last minute; komedia USA 2004; reż.: Joe Roth; wyk: Tim Allen, Jamie Lee Curtis
22:35 Z uśmiechem do strefy wojennej; film dokumentalny Dania 2005
23:55 Punisher; film sensacyjny USA 2004; reż.: Jonathan Hensleigh; wyk: Thomas Jane, John Travolta
01:55 Rodzice chrzestni z Tokio; film animowany Japonia 2003; reż.: Satoshi Kon
03:25 Zauroczony; komedia romantyczna USA 2004; reż.: Jim Wilson; wyk: Monet Mazur, Julian Morris
04:55 Potwór z Wyspy Skarbów; film dla dzieci Nowa Zelandia 2004; reż.: Michael Hurst; wyk: Barry Duffield, John Callen


MTV Polska
06:00 – Starter – teledyski na dobry początek dnia
07:00 – Penetratorzy – sekrety alkowy
08:00 – Moje supersłodkie urodziny – balangi nastolatek
08:30 – MTV Dismissed – randki w ciemno
09:00 – MTV Kofeina – energetyzujący miks teledysków
12:00 – Lunch Box – największe przeboje
13:00 – Dziewczyny z okładki – reality show
13:30 – Bazar MTV – program o modzie
14:00 – MTV # 1 Hits – przeboje z pierwszych miejsc notowań
14:30 – MTV Maxxx Hits – notowanie
15:30 – Demolka - antyodpicowywanie
16:00 – Najlepszy z najlepszych - sztuki walki w oku kamery
16:30 – Penetratorzy – sekrety alkowy
17:00 – Date My Mom – rodzice testują kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci
17:30 – Real World – reality show
18:00 – Real World vs Road Rules – reality show
18:30 – Raperska rodzina Runa – reality show
19:00 – Globally Dismissed – randki w ciemno
19:30 – MTV # 1 Hits – przeboje z pierwszych miejsc notowań
20:00 – MTV Kontra – bitwa na teledyski
21:00 – Laguna Beach – reality soap opera
21:30 – Moja własna gwiazda – show randkowe
22:00 – Moje supersłodkie urodziny – balangi nastolatek
22:30 – Jessica Simpson „Sprawa publiczna” – reportaż o przygotowaniach do występu na żywo
23:00 – South Park – kultowa kreskówka
23:30 – MTV Rocks – muzyka rockowa
00:30 – Bezsenność z MTV – miks teledysków dla nocnych Marków

VH1 Polska
06:00 – Espresso – pobudzający miks teledysków
10:00 – VH1 Greatest Hits – największe przeboje ostatnich lat
11:00 – 70’s House – reality show
11:30 – Trackstory Justin Timberlake – reportaż o wokaliście
12:00 – Best of charts – przegląd list przebojów
13:00 – So 80’s – największe hity sprzed 20 lat
13:30 – Smells like 90’s – przeboje lat 90.
14:00 – 3 z 1 – trzy teledyski jednego zespołu / artysty puszczane pod rząd
14:15 – VH1 Hits – hity dekady
15:00 – Data Videos – teledyski z opisem
16:00 – Pop Lista - notowanie
17:00 – Smells like 90’s – przeboje lat 90.
18:00 – Jazda po klipach – komentowanie na ekranie
19:00 – Na Temat – teledyski z tematem przewodnim
20:00 – Supergrupa – oldboy’e rocka powracają na scenę
21:00 – Barkerowie – reality show
21:30 – VH1 Greatest Hits – największe przeboje ostatnich lat
22:30 – Rock Hits – spora dawka mocnych dźwięków
23:00 – Beavis & Butthead – serial animowany
23:30 – Chillout – nastrojowo na wieczór
00:30 – VH1 Hits – hity dekady
04:00 – Chillout – teledyski dla nocnych Marków

Cartoon Network
06.00 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.).
06.35 Laboratorium Dextera (Dexter's Laboratory) – (7 min.).
07.00 Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friend) – (25 min.).
07.25 Robotboy (Robotboy) – (25 min.).
07.50 Ed, Edd + Eddy (Ed, Edd n Eddy) – (10 min.).
08.15 Pet Alien (Pet Alien) – (30 min.).
08.40 Kryptonim: Klan Na Drzewie (Codename: Kids Next Door) – (10 min.).
09.05 Bliźniaki Cramp (Cramp Twins) – (10 min.).
09.30 Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friend) – (25 min.).
10.00 Tom i Jerry (Tom & Jerry) – (7 min.).
10.30 Zwariowane melodie (Looney Tunes) – (7 min.).
10.55 Flintstonowie (The Flintstones) – (25 min.).
11.20 Scooby Doo (The Scooby Doo Show) – (25 min.).
11.45 Kryptonim: Klan Na Drzewie (Codename: Kids Next Door) – (10 min.).
12.10 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.).
12.35 Laboratorium Dextera (Dexter's Laboratory) – (7 min.).
13.00 Chojrak - tchórzliwy pies (Courage The Cowardly Dog) – (10 min.).
13.25 Johnny Bravo (Johnny Bravo) – (7 min.).
13.50 Ed, Edd + Eddy (Ed, Edd n Eddy) – (10 min.).
14.15 Bliźniaki Cramp (Cramp Twins) – (10 min.).
14.40 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.).
15.05 Laboratorium Dextera (Dexter's Laboratory) – (7 min.).
15.30 Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pani Foster (Foster's Home For Imaginary Friend) – (25 min.).
15.55 Bernard (Bernard) – (5 min.).
16.00 Pet Alien (Pet Alien) – (25 min.).
16.25 Kryptonim: Klan Na Drzewie (Codename: Kids Next Door) – (10 min.).
16.50 Robotboy (Robotboy) – (25 min.).
17.15 Harcerz Lazlo (Camp Lazlo) – (25 min.).
17.40 Ed, Edd + Eddy (Ed, Edd n Eddy) – (10 min.).
18.00 Podwójne Życie Jagody Lee (The Life & Times of Juniper Lee) – (30 min.).
18.30 Xiaolin - Pojedynek mistrzów (Xiaolin Showdown) – (25 min.).
18.55 Bernard (Bernard) – (5 min.).
19.00 Kocia ferajna w Beverly Hills (Top Cat And The Beverly Hills Cats) – (100 min.).
20.40 Scooby Doo (The Scooby Doo Show) – (25 min.).
21.00 Program TCM (TCM) – (360 min.).
03.00 Krowa i Kurczak (Cow & Chicken) – (7 min.).
03.25 Mroczni i Źli (The Grim Adventures of Billy & Mandy) – (7 min.).
03.50 Zło w potrawce (Evil Con Carne) – (7 min.).
04.05 Kryptonim: Klan Na Drzewie (Codename: Kids Next Door) – (10 min.).
04.20 Johnny Bravo (Johnny Bravo) – (7 min.).
04.45 Atomówki (The Powerpuff Girls) – (10 min.).
05.10 Laboratorium Dextera (Dexter's Laboratory) – (7 min.).
05.35 Ed, Edd + Eddy (Ed, Edd n Eddy) – (10 min.).

TCM
21.00 Telefon (Telefon) - Thriller, United States 1977, reż. Don Siegel, wyk. Charles Bronson, Lee Remick, Donald Pleasence, Tyne Daly, (99 min.).
22.45 Jestem Zbiegiem (I Am a Fugitive From a Chain Gang) - Drama Movie, United States 1932, reż. Mervyn LeRoy, wyk. Paul Muni, Glenda Farrell, Helen Vinson, Preston Foster, (93 min.).
00.25 Haiti - wyspa przeklęta (The Comedians) - Drama Movie, European Origin 1967, reż. Peter Glenville, wyk. Richard Burton, Elizabeth Taylor, Alec Guinness, Peter Ustinov, Paul Ford, Lilian Gish, (146 min.).

Boomerang
06.00 Tom i Jerry (Tom & Jerry) – (7 min.).
06.30 Zwariowane melodie (Looney Tunes) – (7 min.).
07.00 Miś Yogi (New Yogi Bear Show) – (7 min.).
07.30 Szczeniak zwany Scooby Doo (A Pup Named Scooby-Doo) – (25 min.).
07.55 Droopy i Dripple (Droopy & Dripple) – (7 min.).
08.20 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (Tom & Jerry Kids) – (7 min.).
08.45 Flintstone Kids (Flintstone Kids) – (25 min.).
09.10 Kocia ferajna (Top Cat) – (25 min.).
09.35 Odlotowe wyścigi (Wacky Races) – (25 min.).
10.00 Hong Kong Fu-i (Hong Kong Phooey) – (25 min.).
10.25 Kapitan Grotman i Aniołkolatki (Captain Caveman and the Teen Angels) – (25 min.).
10.50 Scooby Doo (The Scooby Doo Show) – (25 min.).
11.15 Flintstonowie (The Flintstones) – (25 min.).
11.40 Tom i Jerry (Tom & Jerry) – (7 min.).
12.05 Zwariowane melodie (Looney Tunes) – (7 min.).
12.30 Dastardly i Muttley (Dastardly And Muttley) – (25 min.).
12.55 Help! It's the Hair Bear Bunch (Help! It's The Hair Bear Bunch) – (25 min.).
13.20 Josie & The Pussycats (Josie And The Pussycats) – (25 min.).
13.45 Kapitan Grotman i Aniołkolatki (Captain Caveman and the Teen Angels) – (25 min.).
14.10 Hong Kong Fu-i (Hong Kong Phooey) – (25 min.).
14.35 Jetsonowie (The Jetsons) – (25 min.).
15.00 Tom i Jerry (Tom & Jerry) – (7 min.).
15.25 Scooby Doo (The Scooby Doo Show) – (25 min.).
15.50 Rodzina Addamsów (The Addams Family) – (25 min.).
16.15 Zwariowane melodie (Looney Tunes) – (7 min.).
16.40 Dangermouse (Dangermouse) – (25 min.).
17.05 Hrabia Kaczula (Count Duckula) – (25 min.).
17.30 The Raccoons (The Raccoons) – (25 min.).
17.55 Maska (The Mask) – (25 min.).
18.20 Odlotowe wyścigi (Wacky Races) – (25 min.).
18.45 Scooby Doo (Scooby Doo Where Are You!) – (25 min.).
19.10 Tom i Jerry (Tom & Jerry) – (7 min.).
19.35 Flintstonowie (The Flintstones) – (25 min.).
20.00 Dastardly i Muttley (Dastardly And Muttley) – (25 min.).
20.25 Hong Kong Fu-i (Hong Kong Phooey) – (25 min.).
20.50 Pies Huckleberry (Huckleberry Hound) – (10 min.).
21.15 Snag (Snagglepuss) – (8 min.).
21.40 Droopy, superdetektyw (Droopy: Master Detective) – (25 min.).
22.05 Kapitan Grotman i Aniołkolatki (Captain Caveman and the Teen Angels) – (25 min.).
22.30 Jabber Jaw (Jabber Jaw) – (25 min.).
22.55 Quick Draw McGraw (Quick Draw McGraw) – (7 min.).
23.20 Perypetie Penelopy Pitstop (The Perils of Penelope Pitstop) – (25 min.).
23.45 Jetsonowie (The Jetsons) – (25 min.).
00.10 Josie & The Pussycats (Josie And The Pussycats) – (25 min.).
00.35 Pies Huckleberry (Huckleberry Hound) – (10 min.).
01.00 Snag (Snagglepuss) – (8 min.).
01.25 Inch High Private Eye (Inch High Private Eye) – (25 min.).
01.50 Droopy, superdetektyw (Droopy: Master Detective) – (25 min.).
02.15 Odlotowe wyścigi (Wacky Races) – (25 min.).
02.40 Magilla (Magilla Gorilla) – (7 min.).
03.05 Lippy The Lion (Lippy The Lion) – (5 min.).
03.30 Pixie & Dixie (Pixie and Dixie) – (7 min.).
03.55 Szczeniak zwany Scooby Doo (A Pup Named Scooby-Doo) – (25 min.).
04.15 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (Tom & Jerry Kids) – (7 min.).
04.35 Droopy i Dripple (Droopy & Dripple) – (7 min.).
05.00 Yogi's Treasure Hunt (Yogi's Treasure Hunt) – (20 min.).
05.20 Droopy, superdetektyw (Droopy: Master Detective) – (25 min.).
05.45 Popeye (Popeye) – (8 min.).

Tele 5
05:25    Czynnik PSI (75/88) - serial science-fiction, Kanada 2000
06:20    Stellina (156/160) - telenowela, Argentyna 1987
07:10    Prognoza pogody
07:20    Moja piękna grubaska (47/178) - telenowela, Wenezuela 2002
08:15    Werdykt - program sądowy
09:10    Telezakupy
11:10    Kontrakt małżeński (Does This Mean We're Married?) komedia, Francja/USA 1991
12:55    Stellina (158/160) - telenowela, Argentyna 1987
13:50    Telezakupy
14:15    Prognoza pogody
14:25    łowca (3/22) - serial sensacyjny, Kanada 2001
15:15    świat wokół nas - serial dokumentalny, Australia 2003
15:30    Aniołki znowu w akcji (We Are Angels: We Finally Take Off) komedia kryminalna, Włochy/Niemcy/Francja 1996
17:15    Prognoza pogody
17:25    Moja piękna grubaska (48/178) - telenowela, Wenezuela 2002
18:25    Gorączka w mieście (2/48) - serial kryminalny, USA 1996
19:25    Waleczne serca - serial fabularno-dokumentalny, Kanada 1992
19:55    Prognoza pogody
20:00    Twarz (Face) - dramat kryminalny, W.Brytania 1997
22:00    Prognoza pogody
22:05    Wydział do spraw specjalnych (57/72) - serial kryminalny, Kanada 2001
23:05    Gorączka w mieście (27/48) - serial kryminalny. USA 1996
00:05    Czarny sport - magazyn żużlowy
00:35    Najlepszy seks w życiu (2/4) - serial erotyczny, USA 2002
02:00    Rybia nocka

TeDe
05.45 „Sztukateria” – magazyn kulturalny
06.05 3 „KINOmaniak – nowa formuła”
06.30 3 „VIP” – program kulturalno-rozrywkowy
07.05 Komentarze, Opienie, Wydarzenia
07.10 Informacje
07.20 Sport Game
07.30 Temat Dnia – publicystyka lokalna
07.40 Z archiwum
08.00 TV Market
08.30 2 „Power Rangers” (odc. 1) („Power Rangers Ninja Storm 11”) – serial animowany; USA/Nowa Zelandia, 2003; reż. Charlie Haskell, Andrew Merrifield, Wayne Rose, Koichi Sakamoto;
09.00 „Yugioh” – serial animowany USA, 2001 r.
09.30 „Pensjonat pod różą” (odc. 51) – serial obyczajowy , Polska 2004, reż. Mirosław Bork, wyst. Walach Magdalena (Iwa), Trybała Marzena (Maryla),
10.30 „Jesteś moim życiem” (odc. 76) („Sos mi vida”) serial argentyński, 2006; reżyseria: Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara,
11.35 „Mój wstrętny, tłusty szef” (odc. 2) („My Big Fat Obnoxious Boss”) - komedia reality show, USA, 2004 r.; scen. i prod. Chris Cowan
12.35 "Instynkt Tropiciela" – przewodnik po Polsce – Cieszyn
13.10 „Wygraj fortunę” – program interaktywny
15.20 Czas dla Wrocławia – publicystyka lokalna
15.50 „Młodzieńcza miłość” (odc. 52) („Enamorarte”) - telenowela, Argentyna 2001, Daniel Aguirre, Carlos Luna, wyk. Emanuel Ortega, Celeste Cid, Mario Passik, Silvia Baylé, Carla Peterson, Héctor Anglada, Martín Pavlovsky, Irene Almus
16.50 „Pensjonat pod różą” (odc. 52)– serial obyczajowy , Polska 2004, reż. Mirosław Bork, wyst. Walach Magdalena (Iwa), Trybała Marzena (Maryla), Kulesza Agata (Dusia), Adamczyk Piotr (Jacek), Pilitowski Piotr (Ksawery), Maćkowiak Kamil (Mikołaj), Soliman Patrycja (Kalina), Trąbczyński Aleksander.
17.55 Komentarze, Opinie, Wydarzenia – publicystyka lokalna
18.00 INFORMACJE
18.20 Sport Game
18.25 Pogoda
18.30 Temat Dnia – publicystyka lokalna
18.40 Z Archiwum
18.55 „Jesteś moim życiem” (odc. 77) „Sos mi vida”) serial argentyński, 2006; reżyseria: Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, wyk. Natalia Oreiro,
20.00 „IV Władza”
21.00 „Kamienica” – program rozrywkowy
21.30 „Tok2Szok” - program rozrywkowy Piotra Najsztuba i Jacka Żakowskiego
22.30 „Latający Cyrk Monty Pythona” - odc. 16 - („Monty Python’s Flying Circus”) - serial komediowy; Wielka Brytania 1969-1974; reżyseria: Ian MacNaughton ,John Howard Davies; wyst.: John Cleese, Graham Chapman, Terry Gilliam, Eric Idle, Terry Jones, Michael Palin, Carol Cleveland, Connie Booth
23.10 4 „Włatcy móch” (odc. ) - serial animowany dla dorosłych - Polska, 2006; scen. i reż.: Bartek Kędzierski
23.40 3 „Miłość, szmaragd i krokodyl” („Romancing The Stone") Meksyk/USA, 1984; reż.: Robert Zemeckis; wyst.: Michael Douglas, Kathleen Turner, Danny DeVito, Norman Zack, Alfonso Arau; 
01.55 Wydarzenia, Sport, Pogoda
02.25 „Muzyczne listy” – magazyn muzyczny
03.15 „FIFA Futbol Mundial" - magazyn piłkarski
03.40 „V-max” - magazyn motoryzacyjny
04.05 „Ja tylko pytam” – talk show Odety Moro Figurskiej – odc. pt. „Podróżnicy”
04.50 Zakończenie programu 

ZigZap
06:00 Kosmiczni ścigacze: Osobliwy jaszczur odc. 4 
06:25 Gruby pies Mendoza: Sprzedawać, sprzedawać, sprzedawać  odc. 19 
06:50 Maqlatura
07:00 Ekstremalne kaczory odc. 69 
07:10 Szał na Amandę odc. 3 
07:40 Bratz: Po nitce do kłębka odc. 26 
08:05 Sabrina: Trema odc. 15 
08:30 Sabrina: Porażające przygody Kapitana Harvistica odc. 16 
08:55 Trollz: Zjazd absolwentów odc. 17 
09:20 Martin Tajemniczy 2: Zemsta ogrodowych krasnali odc. 9 
09:45 Wybraniec smoka odc. 21 
10:10 Kod Lyoko: Pan Puk odc. 31 
10:35 Karol do kwadratu: Karol do kwadratu kocha Lornę odc. 12 
11:00 Maqlatura
11:10 Kosmiczni ścigacze: Awaria odc. 5 
11:40 Gruby pies Mendoza: Zatopieni bohaterowie odc. 20 
12:10 Ekstremalne kaczory odc. 66 
12:20 Trans sport
12:50 Ziemniak, ostatnie starcie: Dwa w jednym/Sir Jackyl i sir Hyde odc. 73 
13:00 6 w pracy 3: Świąteczne szaleństwo odc. 11 
13:30 Lizzie McGuire 2: Spotkanie na kręglach odc. 2 
14:00 Klinika pod kangurem odc. 9/25 
14:30 Degrassi - nowe pokolenie: Spotkanie matki i córki odc. 2 
15:00 Maqlatura
15:10 Przymierzalnia - Friday Wear odc. 3 
15:15 Przymierzalnia
15:20 Przymierzalnia - Płaskmania: Świat harmonii/Świat malarstwa odc. 14 
15:35 Przymierzalnia
15:55 Przymierzalnia - Zoey 101 odc. 14 
16:00 Przymierzalnia
16:05 Przymierzalnia - To tylko gra: Odpowiedzialność Alexy odc. 11 
16:45 Przymierzalnia
16:50 Przymierzalnia - Friday Wear odc. 4 
16:55 Martin Tajemniczy 2: Gniew robala z Torrington odc. 10 
17:20 Wybraniec smoka odc. 22 
17:45 Kod Lyoko: Walentynki odc. 32 
18:10 Karol do kwadratu: Klon na gwiazdkę odc. 13 
18:35 Ziemniak, ostatnie starcie: Rycerz o pięściach wściekłych/Łubu-dubu odc. 74 
18:45 6 w pracy 3: Sylwestrowy szał odc. 12 
19:10 Lizzie McGuire 2: Modelowi przyjaciele odc. 3 
19:35 Klinika pod kangurem odc. 10/25 
20:00 Degrassi - nowe pokolenie: Rodzinna polityka odc. 3 
20:25 Szał na Amandę odc. 4 
20:50 Maqlatura

Zone Europa
08:00    W poszukiwaniu cudów
09:35    Ośmiornica
10:50    Bal
12:50    Louis Malle
13:50    Indianin w Paryżu
15:25    Jaizkibel
17:05    Miłość aż po grób
18:45    Ośmiornica
20:00    Bal
21:55    Literatura na małym ekranie: Dwie Angielki i kontynent
00:10    Erotyczne tańce
01:45    Lekcje uwodzenia
02:35    Carrington

Hallmark
06:00 FLOOD: A RIVER'S RAMPAGE (1997)
08:00 IN LOVE AND WAR (2001)
10:00 ANY DAY NOW - SEASON I (6)(1998)
11:00 ED - SEASON I (17)(2000)
12:00 A PAINTED HOUSE (2003)
14:00 IN LOVE AND WAR (2001)
16:00 ANY DAY NOW - SEASON I (6)(1998)
17:00 ED - SEASON I (17)(2000)
18:00 A PAINTED HOUSE (2003)
20:00 SARAH, PLAIN AND TALL (1991)
22:00 ROBBERY HOMICIDE DIVISION (2002)
23:00 BROTHERHOOD OF MURDER (1999)
01:00 SARAH, PLAIN AND TALL (1991)
03:00 ROBBERY HOMICIDE DIVISION (2002)
04:00 FLOOD: A RIVER'S RAMPAGE (1997)

Eurosport 2
03:00 Wiadomości
03:45 SURFING: WCT Dzień czwarty
04:00 Wiadomości
04:45 SURFING: WCT Dzień czwarty
05:00 Wiadomości
05:45 SURFING: WCT Dzień czwarty
06:00 Wiadomości
06:45 SURFING: WCT Dzień czwarty
07:00 Wiadomości
07:30 Wiadomości poranne
07:45 SURFING: WCT Dzień czwarty
08:00 Wiadomości poranne
08:45 SURFING: WCT Dzień czwarty
09:00 Wiadomości poranne
09:45 SURFING: WCT Dzień czwarty
10:00 PIŁKA NOŻNA: Igrzyska Azjatyckie Doha Katar Półfinał mężczyzn
11:00 KOSZYKÓWKA: Puchar ULEB Sezon zasadniczy: Łukoil Academic (Bułgaria) - Alba Berlin (Niemcy)
12:00 Wiadomości
14:00 KOSZYKÓWKA: Puchar ULEB Sezon zasadniczy: Strasbourg (Francja) - Anwil Włocławek (Polska)
15:30 HOKEJ NA TRAWIE: Igrzyska Azjatyckie Doha Katar Finał Kobiet
17:00 PIŁKA NOŻNA: Igrzyska Azjatyckie Doha Katar Finał Kobiet
19:00 Wiadomości wieczorne
19:15 KOSZYKÓWKA: Igrzyska Azjatyckie Doha Katar Półfinał mężczyzn
21:00 SURFING: WCT Dzień piąty
21:15 JEŹDZIECTWO: Ujeżdżanie London Wielka Brytania
23:30 SURFING: WCT Dzień piąty
23:45 YOZ Xtreme
00:15 Wiadomości
00:45 SURFING: WCT Dzień piąty
01:00 Wiadomości
01:45 SURFING: WCT Dzień piąty
02:00 Wiadomości
02:45 SURFING: WCT Dzień piąty

Canal +
07:00 Minisport+ newsy sportowe
07:10 Łapu-capu chochliki telewizyjne  
07:15 Nie przegap magazyn informacyjny
07:25 Diabelski młyn filmy animowane  
08:00 Idealny facet komediodramat  
09:45 Powrót na ziemię dramat wojenny  
11:15 Piknik komedia  
12:50 Zgadnij kto komedia romantyczna  
14:40 Deser Ostatnia farma film krótkometrażowy  
15:00 Zwariowane święta Karrolla komedia  
16:35 Wściekły film kryminalny  
18:20 Samoloty, pociągi i samochody komedia  
20:00 Diabelski młyn filmy animowane  
20:35 Nie przegap magazyn informacyjny
20:45 Łapu-capu chochliki telewizyjne  
20:50 Minisport+ newsy sportowe
21:00 Premiera Hotel Ruanda dramat wojenny  
23:05 Premiera. SuperDeser Upadłe film krótkometrażowy  
23:45 Premiera South Park VII serial animowany dla dorosłych (odc. 8)  
00:15 Jeden odchodzi, drugi zostaje komediodramat  
01:50 Lato miłości film obyczajowy  
03:15 Sekret dramat obyczajowy

Canal + Film
08:30 Tam wędrują bizony komedia obyczajowa  
10:10 Deser Pułapka na szczury film krótkometrażowy  
10:30 Roboty film animowany
12:00 Diabelski młyn filmy animowane  
12:35 Minisport+ newsy sportowe
12:45 Łapu-capu chochliki telewizyjne  
12:50 Nie przegap magazyn informacyjny
13:00 Maskarada film obyczajowy  
14:40 SpongeBob Kanciastoporty film animowany  
16:10 Max dramat obyczajowy  
18:00 Zdrady, kłamstwa - i coś więcej komedia romantyczna  
19:30 Najświetniejsze hotele świata serial dokumentalny (odc. 6)
20:00 Skazany na bluesa film muzyczny  
21:40 Osaczony thriller  
23:30 Hotel Ruanda dramat wojenny  
01:30 Przetrwanie miłości dramat obyczajowy  
03:10 Trauma thriller

Canal + Sport
07:00 Julia dramat obyczajowy  
08:45 Piłka nożna Liga hiszpańska: Mecz FC Sevilla - Real Madryt - powt.
10:45 Gol+Gol magazyn lig europejskich
11:40 Piłka nożna Liga włoska: Mecz US Palermo - Livorno Calcio - powt.
13:35 Piłka nożna Liga francuska: Mecz Toulouse FC - RC Lens - powt.
15:30 Piłka nożna Liga angielska: Mecz Chelsea Londyn - Arsenal Londyn - powt.
17:30 Piłka nożna Amber Cup 2006 reportaż
17:45 Piłka nożna Ligue 1 magazyn ligi francuskiej
18:15 Piłka nożna Premiership magazyn ligi angielskiej
18:45 Piłka nożna Liga hiszpańska: Mecz FC Valencia - Deportivo La Coruna - powt.
20:40 Koszykówka Euroliga mężczyzn: Mecz TAU Ceramica Baskonia Vitoria - Olympiakos Pireus
22:45 Piłka nożna Ligue 1 magazyn ligi francuskiej - powt.
23:15 Piłka nożna Premiership magazyn ligi angielskiej - powt.
23:45 Piłka nożna Liga francuska: Mecz Olympique Lyon - Paris Saint-Germain - powt.
01:45 Życie jest cudem komediodramat  
04:20 Nic śmiesznego komediodramat  
05:55 Łzy Afrodyty - potęga pereł film dokumentalny

AXN
06:05
06:40 Szczury wodne I. / 36
07:30 Robinsonowie X, odc. 6 I. / 6
08:20 Bez przeszłości I. / 4
09:10 The Amazing Race VII, odc. 15 I. / 15
10:05 Herkules I. / 2
10:55 Robinsonowie X, odc. 6 I. / 6
11:45 Szczury wodne I. / 36
12:35 Bez przeszłości I. / 4
13:25 The Amazing Race VII, odc. 15 I. / 15
14:20 Charlie Jade I. / 4
15:10 Herkules I. / 3
16:00 Szczury wodne I. / 1
16:50 Robinsonowie X, odc. 7 I. / 7
17:40 Bez przeszłości I. / 5
18:30 Sprawiedliwość na 18 kołach I. / 1
19:15 Charlie Jade I. / 5
20:05 ReGenesis II, odc. 11 I. / 11
21:00 Noce są zbyt krótkie
23:00 Charlie Jade I. / 5
23:50 Lost - Zagubieni I. / 12
00:40 ReGenesis II, odc. 11 I. / 11
01:35 Noce są zbyt krótkie
03:35 ReGenesis II, odc. 11 I. / 11
04:30 Lost - Zagubieni I. / 12

AXN Crime
12:00 Szczury wodne I. / 27
13:00 Amatorzy przygód I. / 8
14:00 Bez pardonu I. / 1
15:00 Sprawiedliwość na 18 kołach I. / 9
16:00 Szczury wodne I. / 27
17:00 11. godzina I. / 7
18:00 Amatorzy przygód I. / 8
19:00 Bez pardonu I. / 1
20:00 Szczury wodne I. / 27
21:00 Sprawiedliwość na 18 kołach I. / 9
22:00 Wydział spraw zamkniętych IV I. / 7
23:00 Amatorzy przygód I. / 9
00:00 Bez pardonu I. / 2
01:00 Szczury wodne I. / 28
02:00 Sprawiedliwość na 18 kołach I. / 10

AXN Sci-Fi
12:00 ReGenesis II I. / 7
13:00 Pokolenie mutantów I. / 16
14:00 Siedmiu samurajów, odc. 26 I. / 26
14:45 Andromeda I. / 22
15:50 Sliders: Piąty wymiar III I. / 9
16:55 ReGenesis II I. / 7
18:00 Pokolenie mutantów I. / 16
19:00 Siedmiu samurajów, odc. 26 I. / 26
19:45 Andromeda I. / 22
20:50 Sliders: Piąty wymiar III I. / 9
21:55 Star Trek: Enterprise I. / 14
23:00 Pokolenie mutantów I. / 17
00:00 Herkules I. / 1
01:00 Andromeda I. / 1
02:00 Sliders: Piąty wymiar III I. / 10

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.