FANDOM


TVP 1 HD

05:20 Bulionerzy - odc. 73 - Chuligan; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Bulionerzy - odc. 74 - Wdomowzięcie; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Ekspres Miłosierdzia - odc. 10 - Więźniowie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Pełnosprawni - odc. 83; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Las Story - odc. 13 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:35 Naszaarmia.pl; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Rewia Gwiazd - odc. 3; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 47 Drukarki 3D -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Natura w Jedynce. Enklawy dzikiej przyrody cz. 10. Yellowstone (Nature’s Microworlds) -  txt. str. 777  29'; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:45 Dzika Polska - W niedźwiedzich czeluściach; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Jaka to melodia? - odc. 2987; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Chłopi - odc. 11/13 - Scheda -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Afryka - za głosem serca - cz. 4 (Afrika - Wohin mein Herz mich trägt, teil. 4) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Okrasa łamie przepisy - Indyk na polskim stole -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Cisza nad rozlewiskiem - odc. 1/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; reż.:Adek Drabiński; wyk.:Joanna Brodzik, Olga Frycz, Małgorzata Braunek, Anna Czartoryska, Jerzy Szejbal, Piotr Grabowski, Agnieszka Mandat, Joanna Drozda, Maciej Wierzbicki, Sylwia Arnesen; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Szlachetna paczka 2014 - drużyny szlachetnej paczki; felieton; STEREO, 16:9
15:30 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Nizhny Tagil - konkurs indywidualny ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Nizhny Tagil - konkurs indywidualny ( 1 seria ); STEREO, 16:9, Na żywo
16:55 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:05 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Nizhny Tagil - konkurs indywidualny ( 2 seria ); STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Ranczo - odc. 92 (seria VIII, odc. 1) - Radio Mamrot -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 GOL T - Mobile Ekstraklasa; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:08 Kronika ME w piłce ręcznej kobiet; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Hit na sobotę - Gladiator (Gladiator) -  txt. str. 777  148'; dramat kraj prod.USA (2000); reż.:Ridley Scott; wyk.:Russell Crowe, Joaquin Phoenix, Connie Nielsen; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:05 Żywe trupy [ser. IV] - odc. 15/16 (The Walking Dead IV, ep. 15, Us); serial kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
23:55 Żywe trupy [ser. IV] - odc. 16/16 (The Walking Dead IV, ep. 16, A); serial kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
00:50 Cwał -  txt. str. 777  103'; komediodramat kraj prod.Polska (1995); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Bartosz Obuchowicz, Maja Komorowska, Andrzej Szenajch, Karolina Wajda - Nowakowska, Piotr Szwedes, Piotr Adamczyk, Sławomira Łozińska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Zakochani  104'; komedia romantyczna kraj prod.Polska (2000); reż.:Piotr Wereśniak; wyk.:Magdalena Cielecka, Bartosz Opania, Beata Tyszkiewicz, Katarzyna Figura, Jan Frycz, Cezary Pazura, Paweł Warwrzecki, Olaf Lubaszenko, Leon Niemczyk, Anna Samusionek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Zakończenie dnia

TVP 2 HD

06:00 Polowanie na dżdżownice (Worm Hunters)  51'; film dokumentalny kraj prod.USA (2012); reż.:Chris Carroll; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 M jak miłość - odc. 1099; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym  Pogoda ; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:50 Program do czytania - (5); magazyn literacki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Biegi narciarskie - Puchar Świata: Davos - 10 km techniką klasyczną ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
11:10 Biegi narciarskie - Puchar Świata: Davos - 10 km techniką klasyczną; STEREO, 16:9, Na żywo
12:50 Polska Molskiej - Wielkopolska; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Bliskie i groźne spotkania Steve'a - odc. 25 / 26 seria 2 (Deadly 60 - ep. 25 / 26 s. 2)  28'; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); reż.:GILES BADGER; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2160; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Rodzinka.pl - odc. 15 "Hazard" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Hity kabaretu Neo - Nówka; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Dania ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Dania ( 1 poł. ); STEREO, 16:9, Na żywo
16:50 Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Dania ( 2 poł. ); STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
18:55 Kulisy - Postaw na milion - odc. 87; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Postaw na milion - odc. 87; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 XX Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2014; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 2 - Za bronią -  txt. str. 777 AD  71'; komedia kraj prod.Polska (1970); reż.:Tadeusz Chmielewski; wyk.:Marian Kociniak, Piotr Fronczewski, Wacław Kowalski, Kazimierz Rudzki; MONO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:35 Leonard Cohen - Live in Dublin; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Muppety (The Muppets)  98'; komedia familijna kraj prod.USA (2011); reż.:James Bobin; wyk.:Amy Adams, Chris Cooper, Rashida Jones; STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:05 Amerykańska zbrodnia (An American Crime)  93'; dramat kraj prod.USA (2007); reż.:Tommy O'Haver; wyk.:Hayley McFarland, Ellen Page, Hannah Leigh; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:45 Zakończenie dnia

TVP Regionalna

07:00 Raport z Polski

07:30 Echa dnia

07:40 Pogoda

07:45 Echa dnia - komentarze

08:00 Przystanek Ziemia

08:30 Ślizg

09:00 Misja: integracja

09:10 Co u nas?

09:15 Zapiski łazęgi

09:20 Z kapitanem Cichockim dookoła świata

09:35 Agroszansa

10:00 Program lokalny

11:00 Wstęp wolny z kulturą

11:25 Wokół ryb 2014

11:35 Co u nas?

11:44 Karolina szuka sponsora

11:55 Wokół nas

12:00 Rączka gotuje

12:30 Pomerania Ethnica

12:45 Romska akademia mediów

13:00 Damski interes - film obyczajowy (Polska,1996)

14:00 Zbieram od zawsze

14:10 Co u nas?

14:20 Eurosąsiedzi

14:35 Naturalnie tak

14:50 Rolnik szuka żony (1)

15:40 Drukarze

15:50 Wokół nas

15:55 Człowiek z cienia

16:30 Podwodna Polska

17:00 Męska strefa

17:30 Program lokalny

21:00 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o giełdzie ABC Inwestora

21:10 Pogoda

21:15 Dziennik regionów

21:40 Pogoda

21:45 Nożem i widelcem

22:00 Program lokalny

23:05 Kultowe rozmowy

23:35 Przyrodnicze anomalia - film dokumentalny (Wielka Brytania,2004)

00:25 Kamień, nożyce, papier

00:40 Dekorady

01:10 Wokół nas

01:15 Naturalnie tak

01:20 Pogoda

01:25 Dziennik regionów

01:50 Pogoda

01:55 Damski interes - film obyczajowy (Polska,1996)

02:50 Po obu stronach Odry. Sąsiedzi pod lupą

03:05 Wokół nas

03:10 Nożem i widelcem

03:25 Eurosąsiedzi

03:45 Kultowe rozmowy

04:10 Wokół nas

04:15 Pomerania Ethnica

04:30 Romska akademia mediów

04:45 Przystanek Ziemia

05:10 AgroSzansa

05:30 Wokół nas - pogoda

05:40 Męska strefa

06:05 Rączka gotuje

06:30 Zapiski Łazęgi

06:35 Ślizg

06:55 Zakończenie programu

Polsat

05:00 Wstawaj! Gramy!
06:00 Nowy dzień z Polsat News
07:45 Jeźdźcy smoków (1)
08:15 Garfield Show
08:30 Co nowego u Scooby'ego? (24)
09:00 Co nowego u Scooby'ego? (25)
09:30 Co nowego u Scooby'ego? (26)
10:00 Ewa gotuje (234)
10:35 Doktor Dolittle - komedia (USA,1998)
12:20 Granice wytrzymałości - film przygodowy (USA,2000)
14:45 Dzień, który zmienił moje życie (7)
15:45 Trudne sprawy (329)
16:45 Dlaczego ja? (243)
17:45 Nasz nowy dom (24)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich: Kurze ziele (401)
20:05 Strzał w 10 - urodziny Kabaretu Młodych Panów - program rozrywkowy (Polska,2014)
22:50 Wybraniec śmierci - film sensacyjny (USA,1990)
00:30 Jaskinia - horror (USA,Niemcy,2005)
02:30 Tajemnice losu

TVN

05:30 Uwaga!
05:50 Mango
07:55 Kobieta na krańcu świata: 'Mała bokserka', Tajlandia (9)
08:30 Dzień Dobry TVN
11:00 Na Wspólnej (1983)
11:25 Na Wspólnej (1984)
11:50 Na Wspólnej (1985)
12:10 Na Wspólnej (1986)
12:50 Gala "Zwykły Bohater" - widowisko (Polska,2014)
14:15 Top Model (2)
15:25 Science Show (1)
15:55 MasterChef: Finał (14)
17:00 Perfekcyjna pani domu (2)
18:00 Kuchenne rewolucje: Zajazd Rudzki, Ruda Śląska (4)
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga!
20:00 Francuski pocałunek - komedia romantyczna (USA,Wielka Brytania,1995)
22:25 Cztery Gwiazdki - komedia (USA,Niemcy,2008)
00:20 Jeniec: Jak daleko nogi poniosą (1/2) - film przygodowy (Niemcy,2001)
01:55 Kuba Wojewódzki: Agata Kulesza, Bartosz Gelner i Kasia Kowalska (20)
02:55 Uwaga!
03:10 Sekrety magii

TV 4

06:00 Benny Hill - program rozrywkowy (Wielka Brytania)

06:35 Garfield Show: Pasujący pupilek (19)

06:50 Garfield Show: Fartowny kot (20)

07:10 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego 3 (24)

07:35 Garfield Show (26)

07:50 Garfield Show (27)

08:10 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego 3 (27)

08:35 Potęga żywiołów (1)

09:35 Inwazja obcych - film dokumentalny (USA)

10:35 Galileo (464) - program popularnonaukowy

11:35 Potęga żywiołów (2)

12:35 Inwazja obcych (2-ost.) - film dokumentalny (USA)

13:50 STOP Drogówka - magazyn policyjny

14:50 Kuffs - komedia sensacyjna (USA,1992)

17:00 Dracano - film fantasy (USA,Kanada,2012)

19:00 Galileo (466) - program popularnonaukowy

20:00 Na dnie piekła - film sensacyjny (USA,2010)

21:50 Wrogie niebo 2 (9) - serial SF

22:50 Czerwona Frakcja - film SF (USA,2011)

00:45 Lista klientów - dramat obyczajowy (USA,2010)

02:35 Interwencja - magazyn reporterów

02:50 Seks w wielkim mieście (46)

03:30 Dekoratornia - magazyn

04:00 4music - magazyn muzyczny

05:00 mała Czarna (29) - talk-show

TV Puls

06:00 Dyżur 2 (15) - serial dokumentalny

06:30 Menu na miarę (10) - program kulinarny

07:00 Taki jest świat (284) - program informacyjny

07:50 Boso przez świat: Islam (13)

08:20 Boso przez świat: Bananera (14)

08:50 Boso przez świat: W drodze do dżungli (17)

09:25 Boso przez świat: Dżungla (19)

09:55 Boso przez świat: Korek (21)

10:25 Boso przez świat: Ecuador znaczy równik (14)

10:55 Boso przez świat: Z kamerą i strzelbą do dzikich plemion (16)

11:35 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Złota gęś - baśń filmowa (Niemcy,2013)

13:15 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Złodziej nad złodziejami - baśń filmowa (Niemcy,2010)

14:35 Trzej muszkieterowie (1/10)

15:35 Trzej muszkieterowie (2/10)

16:45 Powrót do przyszłości 2 - komedia SF (USA,1989)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru: Ni wydra, ni.../Kici, kici... (13)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru: Klątwa/Zakochana małpa (14)

20:00 Mocne sobotnie kino: 6-ty dzień - film SF (USA,Kanada,2000)

22:25 Krew za krew - western (USA,2006)

00:50 Klątwa laleczki Chucky - horror (USA,2013)

02:55 Zobacz to!: Taki jest świat (284) - program informacyjny

03:30 Kręcimy z gwiazdami 3: Elektryczne Gitary (3) - program rozrywkowy

04:25 Z archiwum policji (13) - serial dokumentalny

04:50 Taki jest świat (284) - program informacyjny

05:30 Z archiwum policji (1) - serial dokumentalny

TVN 7

05:45 Szymon Majewski Show: Maja Ostaszewska i Borys Szyc (10/15) - program rozrywkowy

06:50 Mango

08:55 Violetta (66/80)

09:55 Brzydula (18)

10:25 Brzydula (19)

11:00 Brzydula (20)

11:35 Grinch: Świąt nie będzie - film familijny (USA,Niemcy,2000)

13:45 William i Kate - film obyczajowy (Wielka Brytania,USA,2011)

15:40 Czterej pancerni i pies (17/21)

16:55 Czterej pancerni i pies (18/21)

18:15 Czterej pancerni i pies (19/21)

19:30 Komediowa sobota: Miłość jak narkotyk - komedia romantyczna (USA,1997)

21:40 Komediowa sobota: Dziewczyna z ekstraklasy - komedia romantyczna (USA,2010)

23:50 Komediowa sobota: Potwory naszych czasów - komedia obyczajowa (Włochy,2009)

02:10 Sekrety magii

04:15 Druga strona medalu: Prof. Andrzej Bochenek (7/8)

04:45 Druga strona medalu: Izabela Sokołowska (8-ost.)

Puls 2

05:45 Rodzinny ogród (10)

06:10 Rodzinny ogród 2 (1)

06:50 Winx Club: Tajemnica morskich głębin - film animowany (Włochy,2014)

08:45 Akademia pana Kleksa (2-ost.) - film dla młodzieży (Polska,ZSRR,1984)

10:25 Podróże pana Kleksa (1/2) - film dla młodzieży (Polska,ZSRR,1985)

12:05 Aukcja w ciemno 3 (9) - serial dokumentalny

12:30 Aukcja w ciemno 3 (10) - serial dokumentalny

13:00 Aukcja w ciemno (18) - serial dokumentalny

13:30 Aukcja w ciemno (19) - serial dokumentalny

14:00 Gwiazdy lombardu 5 (76) - reality show

14:30 Gwiazdy lombardu 5 (77) - reality show

15:00 Łowcy okazji 3 (25) - serial dokumentalny

15:30 Łowcy okazji 3 (26) - serial dokumentalny

16:00 Łowcy okazji 3 (8) - serial dokumentalny

16:30 Handlarz doskonały 2 (18) - serial dokumentalny

17:00 Aukcja w ciemno 3 (9) - serial dokumentalny

17:30 Aukcja w ciemno 3 (10) - serial dokumentalny

18:00 Aukcja w ciemno (15) - serial dokumentalny

18:30 Aukcja w ciemno (16) - serial dokumentalny

19:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta (6) - cykl reportaży

19:30 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta (7) - cykl reportaży

20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (20)

20:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (21)

21:50 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (22)

22:50 Kobiety, które niosły śmierć 5 (15) - serial dokumentalny

23:50 Historie pisane krwią (15) - serial dokumentalny

00:50 Spartakus: Zemsta 2 (9)

01:55 Maszyna zmian (3)

02:35 Maszyna zmian (4)

03:00 Z archiwum policji (8) - serial dokumentalny

03:25 Menu na miarę (10) - program kulinarny

03:50 Dyżur 2 (27) - serial dokumentalny

04:15 JRG w akcji (7) - serial dokumentalny

04:40 Dyżur 2 (28) - serial dokumentalny

05:05 JRG w akcji (10) - serial dokumentalny

05:30 W blasku fleszy (10)

TV 6

06:00 Rodzina zastępcza: Grypa i bunt (28)

06:30 Rodzina zastępcza: Seks i ortografia (29)

07:05 Mega Chichot (22)

07:35 Benny Hill (71)

08:10 Benny Hill (73)

08:50 Legendy Chima (1)

09:20 Legendy Chima (2)

09:45 Legendy Chima (3)

10:15 Legendy Chima (4)

10:45 Żywa tarcza - film sensacyjny (USA,Australia,Niemcy,Hiszpania,Wielka Brytania,2007)

12:40 Mowa delfinów - dramat obyczajowy (USA,2006)

14:40 Rusz głową: Pamięć

15:40 Cuda współczesnej techniki (8)

16:40 Największe z największych: Komodozilla

17:50 Bracia - tajemnica długowieczności (1)

20:00 Włatcy móch 3: Kanau (51)

20:30 La Maviuta - gender romance (19)

21:00 Rude Tube (8) - program rozrywkowy (Wielka Brytania)

21:30 Starcie tytanów: Beowulf (9)

22:30 Zabójstwa w świecie mody (3)

23:30 Prawo do zemsty - film sensacyjny (USA,2001)

01:30 Rude Tube (6) - program rozrywkowy (Wielka Brytania)

02:00 Zbrodnie namiętności (2)

03:00 Ostatnia szansa (3)

04:00 I Like It (22) - program muzyczny

05:00 Dekoratornia - magazyn

05:30 Dekoratornia - magazyn

Polsat Sport News

07:00 Sport Flash

07:07 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Hochfilzen - bieg sprinterski mężczyzn

09:00 Sport Flash

09:07 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Impel Wrocław - Omiczka Omsk Region

11:00 Sport Flash

11:07 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - mecz fazy grupowej: Dinamo Kazań - KPS Chemik Police

13:00 Sport Flash

13:07 Monster Jam: Sydney

14:00 Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Heerenveen - bieg na 1000 m kobiet

14:45 Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Heerenveen - bieg na 5000 m mężczyzn

15:35 Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Heerenveen - bieg na 5000 m mężczyzn

16:30 Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Heerenveen - bieg drużynowy kobiet

17:20 Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Heerenveen - bieg na 1000 m mężczyzn

18:10 Short track: Zawody Pucharu Świata w Szanghaju

21:00 Sport Flash

21:07 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Hochfilzen

22:45 Sportowe podsumowanie dnia

23:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga - mecz: SPR Stal Mielec - MMTS Kwidzyn

00:00 Sportowe podsumowanie dnia

00:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga - mecz: SPR Stal Mielec - MMTS Kwidzyn

01:00 Sportowe podsumowanie dnia

01:15 Zakończenie programu

Eska TV

08:00 Poranna rozgrzewka

09:00 Poranna rozgrzewka

10:00 Hity na czasie

11:00 Przeglądarka

11:30 Hity na czasie

12:00 Hity na czasie

13:00 Teenage lista

14:00 Weekend specjalny: Na bogato

16:00 smESKA

17:00 Fejslista

18:00 Polska Lista - notowanie najpopularniejszych kawałków w Polsce

19:00 Hity na czasie

20:00 Let's Dance

21:00 ImprESKA

22:00 ImprESKA

23:00 Fresh Mix

00:00 Fresh Mix

02:00 Polska noc

TTV

05:30 Blisko ludzi - program interwencyjny

06:00 Express

06:15 Gry uliczne (17/20)

06:45 Gry uliczne (18/20)

07:15 Orzeł czy reszka? 4 (6/17)

08:15 Cała prawda o jedzeniu 3 (8/11)

08:45 Szalone kuracje (2/6)

09:15 Tajemnice otyłości (5/8) - serial dokumentalny

10:15 Sekretne operacje 2 (5/8)

11:15 Mój pierwszy... (5)

11:45 Usterka 3 (8/11)

12:15 Usterka 3 (4/11)

12:45 Emil łowca fotoradarów (1/10)

13:15 DeFacto (15/20)

13:45 Wojny magazynowe (3/9)

14:15 Wojny magazynowe - Teksas 3 (11)

14:45 Wojny magazynowe - Teksas 4 (3/12)

15:15 Wojny magazynowe - Teksas 4 (4/12)

15:45 Express

15:57 Pogoda

16:00 Handlarze (12-ost.)

16:45 Remont w stylu Vegas 2 (7/10)

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 Wojny przewoźników 2 (14/27)

18:40 Wojny przewoźników 2 (15/27)

19:10 Kossakowski. Inicjacja (7/8)

19:45 Express

19:55 Pogoda

20:00 Piekielna autostrada 2 (7/10)

21:00 Wojny magazynowe - Nowy Jork 2 (1/20)

21:30 Wojny magazynowe - Nowy Jork 2 (2/20)

22:00 Mój pierwszy... (6)

22:30 Gogglebox (2/12)

23:00 Troy (5/6)

23:55 Nagie Newsy (1/8)

00:25 Sekrety striptizerek (7/13)

00:55 Sekrety striptizerek (8/13)

01:25 Handlarze (12-ost.)

02:10 Gogglebox (2/12)

02:40 Ostre cięcie 4 (3/12)

03:25 Michniewicz. Pakistan (1/2)

03:55 Kartoteka 5 (2/30)

04:50 Zakończenie programu

Polo TV

06:00 Hit dnia

06:05 Weekend w Polo TV

07:00 Power Play

07:05 Weekend w Polo TV

08:00 Hit dnia

08:05 Weekend w Polo TV

09:00 Przebojowe historie

09:14 Weekend w Polo TV

10:06 Premiera: Vipo-disco polo hity

11:00 Szalone lata 90.

12:50 Dance w Polo TV

13:00 Weekend z...

13:14 Dance w Polo TV

14:00 Weekend z...

14:14 Disco Polo Music

15:00 Weekend z...

15:15 Top 20

16:00 Weekend z...

16:14 Koncert w Polo TV

17:13 Szalone lata 90.

18:00 Premiera: Gwiazdy Polo TV - wywiad

19:00 Premiera: Disco Polo Live

19:50 Profesorre Toplalala - program rozrywkowy (Polska,2013)

20:11 Dyskoteka Polo TV

21:10 Video Mix!

22:20 Dyskoteka Polo TV

23:00 Power Play

23:05 Disco Polo Music

ATM Rozrywka

05:30 Wstawaj! Gramy!

06:30 Wstawaj! Gramy!

07:30 Królik Bugs i przyjaciele (1)

07:40 Królik Bugs i przyjaciele (2)

07:50 Popeye i przyjaciele (6)

08:00 Casper (7)

08:10 Kot Felix (16)

08:20 Świnka Porky (14)

08:30 Królik Bugs i przyjaciele (3)

08:40 Królik Bugs i przyjaciele (4)

08:50 Popeye i przyjaciele (7)

09:00 Wierzyć nie wierzyć? (6)

10:00 W pogoni za UFO (4)

11:00 Zjawiska paranormalne (4)

12:00 Złapać przemytnika (5)

13:00 Czas na kulturę (4) - magazyn kulturalny

13:30 Na rybę (7) - magazyn wędkarski

14:00 Daleko od noszy: Dieta pełnotłusta (28)

14:30 Daleko od noszy: Romans z Internetu (30)

15:00 Daleko od noszy: Nagły zastępca (32)

15:30 Daleko od noszy: Tajemnicze zniknięcie (34)

16:00 Halo, Hans!: Operacja wesz (10)

17:00 Halo, Hans!: Przesyłka z Londynu (11)

18:00 W pogoni za UFO (8)

19:00 Wierzyć nie wierzyć? (7)

20:00 Gwiazdki szczęścia - film sensacyjny (Hongkong,1985)

22:00 Policyjna opowieść - film sensacyjny (Hongkong,1985)

00:00 Świat według Kiepskich: Bogacz (193)

00:30 Świat według Kiepskich: Ręka wisielca (194)

01:00 Synowie, czyli po moim trupie!!!: Skarb! (25)

01:30 Dobranoc ATM (4)

02:00 Gra w ciemno (136) - teleturniej

03:00 Awantura o kasę (65) - teleturniej

04:00 Czas na kulturę (5) - magazyn kulturalny

04:30 Wstawaj! Gramy!

TV Trwam

08:00 Informacje dnia

08:15 Westerplatte młodych

08:55 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia - program religijny

09:00 Telewizyjny Uniwersytet Biblijny

10:00 Informacje dnia

10:15 Myśląc ojczyzna

10:25 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia - program religijny

10:30 Święty na każdy dzień

10:35 Polski punkt widzenia - program publicystyczny

11:00 Kropelka radości

12:00 Anioł Pański

12:03 Informacje dnia

12:20 Warto zauważyć… w mijającym tygodniu

12:50 Na tropie

13:20 Siódmy sakrament

13:45 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia - program religijny

13:50 Święty na każdy dzień

14:00 Guadalupe - żywy obraz - film dokumentalny (USA)

14:55 Kabwe

15:00 Przymusowa izolacja - 13 grudnia 1981 rok

15:30 Powrót do Domu Ojca

16:00 Informacje dnia

16:10 W naszej rodzinie

17:00 Z Parlamentu Europejskiego

17:30 Reportaż dnia

18:00 Anioł Pański

18:05 Informacje dnia

18:15 Rozmowy niedokończone

19:25 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"

19:30 IV Marsz Wolności, Solidarności i Niepodległości

20:00 Informacje dnia

20:20 Różaniec

20:50 Przegląd tygodnika rodzin katolickich "Źródło"

21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - transmisja

21:20 Informacje dnia

21:40 Polski punkt widzenia - program publicystyczny

22:00 Wieczornica w hołdzie ofiarom stanu wojennego w Polsce "Grudzień Niesprawiedliwości"

00:00 Świat w obrazach

00:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia - program religijny

00:10 Informacje dnia

00:30 Reportaż dnia

01:00 Anioł Pański

01:05 Informacje dnia

01:15 Rozmowy niedokończone - program publicystyczny

02:30 IV Marsz Wolności, Solidarności i Niepodległości

03:00 Informacje dnia

03:20 Różaniec

03:50 Przegląd tygodnika rodzin katolickich "Źródło"

04:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - retransmisja

04:20 Informacje dnia

04:40 Polski punkt widzenia - program publicystyczny

05:10 Msza Święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

06:10 Niezwykłe stworzenia, które przeczą teorii ewolucji

06:55 Pragnienie Boga

07:35 Co pozostawię w sercach ludzi

07:55 Rekolekcje adwentowe "Szybko wolny"

Stopklatka TV

06:00 Frankie - dramat obyczajowy (Wielka Brytania,2004)

08:10 Pułapki umysłu (2)

08:45 Podróż za jeden uśmiech - film przygodowy (Polska,1972)

10:30 Syn smoka (2-ost.) - film przygodowy (USA,2006)

12:20 Herkules (1/2) - film przygodowy (USA,2005)

14:00 Kolor magii (1/2) - film fantastyczny (Wielka Brytania,2008)

16:10 Klątwa Tutenchamona (2-ost.) - film przygodowy (USA,2006)

17:50 Ślicznotka z Memphis - dramat wojenny (Wielka Brytania,Japonia,USA,1990)

20:00 Miejski obłęd - film kryminalny (USA,1997)

22:35 Showgirls - dramat obyczajowy (USA,1995)

01:10 Czerwony świt - film przygodowy (USA,1984)

03:25 Przepraszam za ostatnią noc - film krótkometrażowy (Francja,2013)

03:55 Kobra - oddział specjalny 3 (39)

04:55 Kobra - oddział specjalny 3 (40)

05:35 Sezon na kaczki - film krótkometrażowy (Polska,2006)

Fokus TV

06:00 Wehikuł czasu - program informacyjny

06:10 Królowie podwodnego nieba (2)

06:40 Podwodny raj Borneo (13)

07:05 Sąsiedzi: Tor samochodowy (66)

07:20 Sąsiedzi: Akwarium (67)

07:35 Rozmowy nieoswojone (2)

08:10 Wehikuł czasu - program informacyjny

08:15 Najśmieszniejsze zwierzęta świata (19)

08:45 Egzamin z przetrwania (11)

09:15 Egzamin z przetrwania (12)

09:50 Myślisz, że jesteś bezpieczny? (1)

10:50 Wspaniały świat wędkarskich przygód (41) - serial dokumentalny

11:20 Kontrasty Wschodu (7)

12:15 Miasto pod lupą (2)

13:15 Śmierć Człowieka Lodu - film dokumentalny (USA,2008)

14:20 Zaginiona flota Kolumba - film dokumentalny (USA,2010)

15:55 Teorie spiskowe (2)

16:30 Akcje ratunkowe wszech czasów (3)

18:00 Krucjata przeciwko sekcie z Waco - film dokumentalny (Wielka Brytania,2007)

19:40 Mordercze przeprawy (5)

20:05 Wizyta u szamana (2)

21:05 Kto zabił Rasputina? - film dokumentalny (Wielka Brytania,2004)

22:05 Ross Kemp w świecie gangów 3 (3) - serial dokumentalny

23:00 Prawdziwa historia rodu Borgiów (2) - serial dokumentalny

00:05 Badacze natury (11) - serial dokumentalny

00:30 Dzika Polska (8) - cykl reportaży

01:00 Królowie podwodnego nieba (2)

01:30 Podwodny raj Borneo (13)

02:00 Życie Bałtyku (18) - serial przyrodniczy

02:30 Dzika Polska (3) - cykl reportaży

03:00 Copernicus (13)

03:30 Lista Fokusa (60) - program edukacyjny

04:00 Lista Fokusa (51) - program edukacyjny

04:30 Życie Bałtyku (13) - serial przyrodniczy

05:00 Wspaniały świat wędkarskich przygód (27) - serial dokumentalny

05:30 Wspaniały świat wędkarskich przygód (28) - serial dokumentalny

TVP ABC

05:40 Bolek i Lolek w Europie (5)

05:55 Marceli Szpak dziwi się światu (4)

06:05 Smerfy (102)

06:40 Misja w kosmosie (3) - program dla dzieci

06:55 Moliki książkowe - program dla dzieci

07:10 Król Maciuś Pierwszy 2 (10)

07:25 Przygody Bolka i Lolka (20)

07:30 Świnka Peppa 2 (8)

07:40 Margolcia i Miś zapraszają dziś - program dla dzieci

08:00 A ja jestem - program dla dzieci

08:10 Supełkowe ABC - program dla dzieci

08:40 Domisie - program dla dzieci

09:10 Mały miś 3 (42)

09:40 Smerfy (102)

10:10 Reksio (47)

10:20 Pszczółka Maja (65)

10:35 O czym one mówią (12) - program dla dzieci

10:45 Misja w kosmosie (3) - program dla dzieci

10:55 Moliki książkowe - program dla dzieci

11:15 Zygzaki - program dla dzieci

11:45 Margolcia i Miś zapraszają dziś - program dla dzieci

12:05 A ja jestem - program dla dzieci

12:15 Misiowanki (30)

12:45 Domisie - program dla dzieci

13:15 Mały miś 3 (41)

13:50 Smerfy (101)

14:15 Reksio (38)

14:25 Pszczółka Maja (65)

14:45 O czym one mówią (12) - program dla dzieci

14:50 Supełkowe ABC (13) - program dla dzieci

15:20 Mali światowcy (5) - program dla dzieci

15:50 Masz wiadomość! (13) - program dla dzieci

16:20 Król Maciuś Pierwszy 2 (11)

16:35 Przygody Bolka i Lolka (21)

16:45 O czym one mówią (12) - program dla dzieci

17:00 Nela - mała reporterka (1) - program dla dzieci

17:15 Przyjaciele lasu (5) - cykl reportaży

17:30 Misiowanki (32)

18:00 Domisie - program dla dzieci

18:30 Mały miś 3 (43)

19:00 Wieczorynka: Smerfy (103)

19:25 Wieczorynka: Reksio (40)

19:35 Wieczorynka: Pszczółka Maja (66)

19:45 Wieczorynka: Miś Kudłatek (3)

19:55 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom - program dla dzieci

20:05 Bajeczki Maszy (23)

20:15 Tajemnice Wiklinowej Zatoki (6)

20:45 Rozalka Olaboga (6)

21:25 Duże dzieci: Doda, Maciej Damięcki, Matylda Damięcka i Mateusz Damięcki - talk-show

22:10 Masza i Niedźwiedź (10)

22:20 Szlakiem gwiazd - cykl reportaży

22:45 Jak to działa?: Sztuczna inteligencja (36) - program popularnonaukowy

23:10 Smerfy (103)

23:40 Zakończenie programu

TVP Kultura

07:00 Informacje kulturalne

07:25 Crimen (3/6)

08:40 Style życia: Maksimum przyjemności - film dokumentalny (Polska,2012)

09:45 Chleb, miłość i... - komedia (Włochy,1955)

11:30 Cappuccino z książką - magazyn kulturalny

12:00 Informacje kulturalne

12:25 Dokument tygodnia: Człowiek na linie - film dokumentalny (USA,Wielka Brytania,2009)

14:05 Rozmowy o literaturze i nie tylko...: Ignacy Karpowicz

14:40 Tyle słońca - przeboje Anny Jantar (2-ost.)

15:45 Nagrody Ministra KiDN dla studentów - reportaż

16:15 Informacje kulturalne ekstra: Jublieusz 20-lecia Radia dla Ciebie

16:35 Good Night and Good Luck - dramat polityczny (USA,2005)

18:20 Tygodnik kulturalny

19:15 Klasyczne albumy rocka: John Lennon - Plastic Ono Band - film dokumentalny (USA,2008)

20:20 Bilet do kina: Ja też! - dramat obyczajowy (Hiszpania,2009)

22:15 Queens of the Stone Age - Hurricane Festival 2013 - koncert

23:30 Kino nocne: Chrzest - dramat obyczajowy (Polska,2010)

01:10 Bilet do kina: Ja też! - dramat obyczajowy (Hiszpania,2009)

03:05 W hołdzie Beksińskiemu - reportaż (Polska,1985)

03:30 Teledyski: Krem - Chcę Cię

04:05 Zakończenie programu

TVP Historia

07:25 Przerwany film - film dokumentalny (Polska,1992)

08:00 Ginące cywilizacje: Tańczące maski. Boloni w Burkina Faso (13)

09:05 Blisko, coraz bliżej: Przyjazna hałda. Rok 1944 (17/19)

10:20 Rozkaz: Stan wojenny - program dokumentalny

10:55 Wielka historia małych miast: Kazimierz nad Wisłą

11:30 Sieroty spod znaku wrony - film dokumentalny (Polska,2008)

12:00 Świadkowie nieznanych historii: Internowani pl.

12:40 Flesz historii (211) - cykl reportaży (Polska)

12:55 Najpiękniejsze zamki Francji: Blois

14:05 Szerokie tory: Jeden dzień z życia właściciela biura podróży w Uzbekistanie

14:40 Spór o historię: Polska operacja 13 grudnia 1981

15:25 Dzieje kultury polskiej: Sarmacja, czyli Polska. XVII wiek

16:30 Encyklopedia II wojny światowej: Rommel

17:00 Blisko, coraz bliżej: Ta zima była gorąca. Rok 1945 (18/19)

18:20 Flesz historii (211) - cykl reportaży

18:40 Cafe Historia: Pamięć Świata

19:00 Wiadomości - wydania archiwalne - magazyn informacyjny

19:45 Obława - film dokumentalny (Polska,2011)

20:40 Notacje: Generał Stefan Bałuk. Cichociemni

21:00 Koło historii: Tam, gdzie rosną pokrzywy

21:40 Wezwanie - dramat obyczajowy (Polska,1996)

23:05 Encyklopedia II wojny światowej: Decydująca bitwa

23:35 1920. Wojna i miłość: Ucieczka (6/13)

00:25 Naszaarmia.pl - magazyn

00:50 Bez komentarza: Noc stanu wojennego (1)

01:35 "Degrengolada" w Teatrze Domowym - film dokumentalny (Polska,2006)

02:10 Bez komentarza: Noc stanu wojennego (2)

02:50 Zakończenie programu

TV Polonia

06:35 Złotopolscy - odc. 1089* - Przesądy; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Złotopolscy - odc. 1090* - Ślub potem rozwód; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Złotopolscy - odc. 1091* - Pech peszek; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Złotopolscy - odc. 1092* - Dziadek kontra dziadek; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Złotopolscy - odc. 1093* - Nowe mundury; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Przyjaciele lasu - odc. 10; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Petersburski Music Show - odc. 11; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Załoga Eko - III Na szlaku Natura 2000 - Na polach Roztocza; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Świat się kręci - /247/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Czarne chmury - odc. 2/10 - Krwawe swaty -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Notacje - Gustaw Holoubek. Stan wojenny; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Ojciec Mateusz - odc. 96 (seria VIII odc. 1) - Wybory serca -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 KucinAlina - (10) (KucinAlina); magazyn kulinarny kraj prod.Włochy (2014); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Na dobre i na złe - odc. 571 Układ; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Łowiecki testament  62'; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Kulturalni PL - (223); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (243); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:40 Muzeum Polskiej Piosenki - /19/ - "Zegarmistrz światła" - Tadeusz Woźniak; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 M jak miłość - odc. 1090; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Kazimierz Kowalski zaprasza  odc. 8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Dobranocka - Baśnie i bajki polskie - odc. 7 - O kowalu i diable; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Londyńczycy II - odc. 15/16 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (77); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Śmierć jak kromka chleba -  txt. str. 777  116'; dramat kraj prod.Polska (1994); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Janusz Gajos, Jerzy Trela, Jerzy Radziwiłowicz, Mariusz Benoit, Roman Gancarczyk, Jan Peszek, Ryszard Jasiński, Przemysław Branny, Szymon Kuśmider, Anna Dymna; Dla małoletnich od lat 12
00:45 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 1090; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Baśnie i bajki polskie - odc. 7 - O kowalu i diable; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:35 Londyńczycy II - odc. 15/16; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (77); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Śmierć jak kromka chleba  116'; dramat kraj prod.Polska (1994); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Janusz Gajos, Jerzy Trela, Jerzy Radziwiłowicz, Mariusz Benoit, Roman Gancarczyk, Jan Peszek, Ryszard Jasiński, Przemysław Branny, Szymon Kuśmider, Anna Dymna; Dla małoletnich od lat 12
06:15 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka

06:35 Słodkie życie (1)

07:10 Śpiewające fortepiany (49) - teleturniej muzyczny

08:05 Ale numer

08:25 Z archiwum kabaretu Tey, czyli RetroTEYada

09:05 Słodkie życie (3)

09:35 Życie to kabaret: Kraj się śmieje - program rozrywkowy

10:40 Życie to kabaret: Hotel Polonia

11:40 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Ludożercy - cykl reportaży

12:15 Okrasa łamie przepisy - magazyn kulinarny

12:45 Sylwester z Europą

13:10 Tylko jeden skecz

13:30 Kabaretowy Klub Dwójki - program rozrywkowy

14:20 Słodkie życie (5)

14:50 Słodko i wytrawnie (6)

15:05 Dzięki Bogu już weekend - program rozrywkowy

16:15 34. Międzynarodowy Festiwal Cyrkowy w Monte Carlo 2010

17:15 Szperacze.tv (11)

17:45 Łowcy śmiechu (3) - program rozrywkowy

18:45 Złote runo - komedia (Polska,1996)

20:10 Tylko jeden skecz

20:20 Słodkie życie (7)

20:55 Słodkie życie (8)

21:25 superSTARcie - kulisy

21:35 Śpiewające fortepiany (51) - teleturniej muzyczny

22:35 Niezapomniane koncerty: Santana Greatest Hits: Live at Montreux 2011 - koncert

23:45 Tylko dla dorosłych

00:20 Opole 2009 na bis

01:20 46. KFPP Opole 2009

02:20 XXXVIII KFPP Opole 2001

03:15 Sylwester z Europą

03:40 Z archiwum kabaretu Tey, czyli RetroTEYada

04:20 Zakończenie programu

TVP Info

05:55 Poranek TVP Info

05:59 Serwis info

06:06 Poranek TVP Info

06:10 Pogoda info

06:15 Poranek TVP Info

06:29 Serwis info

06:35 Poranek TVP Info

06:40 Pogoda Info

06:45 Poranek TVP Info

06:59 Serwis info

07:05 Poranek TVP Info

07:10 Pogoda Info

07:15 Poranek TVP Info

07:29 Serwis info

07:34 Poranek TVP Info

07:40 Gość poranka

07:53 Poranek TVP Info

07:59 Serwis info

08:07 Poranek TVP Info

08:10 Pogoda Info

08:16 Poranek TVP Info

08:29 Serwis info

08:34 Poranek TVP Info

08:40 Gość poranka

08:53 Poranek TVP Info

08:59 Serwis info

09:06 Pogoda Info

09:11 Serwis sportowy

09:15 Poranek TVP Info

09:29 Serwis info

09:36 Poranek TVP Info

09:40 Pogoda Info

09:45 Poranek TVP Info

09:59 Serwis info

10:22 Serwis sportowy

10:29 Serwis info

10:55 Pogoda Info

11:00 Serwis info weekend

11:25 Serwis sportowy

11:30 Serwis info weekend

11:55 Pogoda Info

12:00 Świat i ludzie - magazyn

12:30 Serwis info weekend

12:50 Serwis sportowy

12:55 Pogoda Info

13:00 Debata trójstronna - program publicystyczny

13:30 Serwis info weekend

13:55 Pogoda Info

14:00 Serwis info weekend

14:30 Serwis info weekend

14:55 Pogoda Info

15:00 13 pierwszych dni: 13 grudnia 1981

15:15 Przepis na prawo - magazyn (Polska,2013)

15:30 Serwis info weekend

15:45 Serwis sportowy

15:50 Pogoda Info

15:55 Info dzień - magazyn publicystyczny

16:30 Puls Polski - magazyn

16:48 Pogoda Info

16:52 Serwis sportowy

16:59 Teleexpress Extra

17:16 Serwis info weekend

17:30 Puls Polski - magazyn

18:00 Studio Wschód - program publicystyczny

18:30 Kapitalny program - magazyn ekonomiczny (Polska,2014)

18:55 INFOrmacje - program informacyjny

19:10 Serwis sportowy

19:15 Pogoda Info

19:21 Prawdę mówiąc: Irena Santor

19:53 Dziś wieczorem - program publicystyczny

20:08 Minęła dwudziesta - program publicystyczny

20:43 Serwis info flesz

20:50 Pogoda Info

21:00 Serwis info weekend

21:09 Pogoda Info

21:15 INFO Newsroom - program publicystyczny

21:40 Studio LOTTO

21:50 Flesz - Panorama dnia - program informacyjny

21:51 Panorama dnia - program informacyjny

22:48 Pogoda Info

22:55 Z dnia na dzień - program informacyjny

23:45 Sportowy wieczór

00:00 Teleexpress Extra

00:25 INFO Newsroom - program publicystyczny

00:55 Dziś wieczorem - program publicystyczny

01:10 Minęła dwudziesta - program publicystyczny

01:45 Serwis info flesz

02:00 Serwis info weekend

02:20 Panorama dnia - program informacyjny

03:11 Pogoda Info

03:20 Debata trójstronna - program publicystyczny

03:50 Kapitalny program - magazyn ekonomiczny (Polska,2014)

04:15 13 pierwszych dni: 13 grudnia 1981

04:30 Przepis na prawo - magazyn (Polska,2013)

04:45 Z dnia na dzień - program informacyjny

05:30 Puls Polski - magazyn

05:50 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.