FANDOM


TVP 1
06:30 Rok w ogrodzie
07:00 Agrolinia - program rolniczy
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Plemię (1/52) - serial SF, USA 1999
08:40 Wakacje z Ziarnem - program dla dzieci
09:05 Biuro podróży 5-10-15 - program dla dzieci
09:35 Mała Syrenka (28) - serial animowany
10:00 Walt Disney przedstawia: Partnerzy (4/11) - serial dla młodzieży, USA 1984
10:55 Kolejka - lista przebojów - magazyn
11:25 Lasy i ludzie - magazyn
12:00 Podróżnik: Mont St.-Michel - magazyn
12:25 Kwadrans na kawę - program Barbary Markowskiej dla osób otyłych
12:45 Kobiety Białego Domu: Jacqueline Kennedy - cykl dokumentalny
13:00 Wiadomości
13:10 Rewolwer i melonik 5 (16): Kto jest kim? - serial sensacyjny, W. Brytania 1967
14:05 Plebania (119) - serial obyczajowy, Polska 2001
14:35 Pochwały Pawła Pochwały - magazyn
15:00 Studio sport: Liga Światowa w siatkówce mężczyzn - mecz Brazylia - Polska
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:35 Lokatorzy - serial komediowy, Polska 2002
18:05 Kochamy polskie seriale - teleturniej
18:35 Jaka to melodia? - teleturniej
19:00 Wieczorynka: Tabaluga (2) - serial animowany, Niemcy
19:30 Wiadomości
19:50 Sport, Pogoda
20:05 Ostateczny wyrok (2-ost.) - dramat obyczajowy, USA 1993
21:35 Opole na bis: Seriale, polskie seriale - 50-lecie TVP - festiwal
22:35 Autentyczna zbrodnia - thriller, USA 1995
00:15 Nash Bridges (4-6) - serial kryminalny, USA 1999
02:30 Zakończenie programu

TVP 2
07:00 Echa tygodnia
07:30 Spróbujmy razem - magazyn
08:00 Program lokalny
09:00 M jak miłość (44) - serial obyczajowy, Polska 2001
09:50 50 lat TVP: Barbara i Jan (3) - serial obyczajowy, Polska 1964
10:25 Klejnoty i gwiazdy - film dokumentalny, Francja 1999
11:30 Kino bez rodziców: Tom i Jerry (2-4) - serial animowany, USA 1966
12:00 Tajemnicze przygody Juliusza Verne'a (20/22): Tajemnica drugiego wymiaru - serial przygodowy, Kanada/W. Brytania 1998
13:00 Song of Songs Festival - Międzynarodowy Ekumeniczny Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej - koncert, Polska 2002
14:00 Familiada - teleturniej
14:30 Złotopolscy (331): Kobiety - telenowela, Polska 2001
15:00 Śpiewające fortepiany - teleturniej muzyczny
16:00 Na dobre i na złe (88): Ojcowski obowiązek - serial obyczajowy, Polska 2001
17:00 Święta wojna (83): Śpiewać każdy może - serial komediowy, Polska 2001
17:30 30 ton! Lista, lista - lista przebojów
18:00 Program lokalny
18:20 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 50 lat TVP: Czterdziestolatek - 20 lat później (3/15): Aukcja, czyli ojciec założyciel - serial komediowy, Polska 1993
19:55 IV Mazurska Biesiada Kabaretowa, czyli moja droga ja cię kocham (1) - program rozrywkowy
21:50 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:20 Sport telegram
22:25 Pogoda
22:35 IV Mazurska Biesiada Kabaretowa, czyli moja droga ja cię kocham (2) - program rozrywkowy
00:50 Mroczne przywidzenia - thriller, Kanada 1999
02:25 Zakończenie programu

TVP 3 Kraków
7:00 Czerwony pies Clifford-bajka
7:30 Kurier, Pogoda
7:35 Reksio-dla dzieci
8:00 Kronika
8:10 Warto wiedzieć
8:15 Wiara i życie
8:40 Rekomendacje kulturalne
9:00 Świat-magazyn międzynarodowy
9:30 Kurier, Pogoda
9:45 Strażnicy niebios-film
11:30 Kurier, Pogoda
11:35 Czas pogodnych bogów-film dok.
12:30 Kurier, Pogoda
12:45 Moto Świat-magazyn motoryzacyjny
13:15 Reportaż tygodnia
13:30 Kurier, Pogoda
13:45 Lizze McGuire-serial /3/
14:15 Książka dla dzieci
14:30 Kurier
14:35 Telenowyny-magazyn
14:50 Kwartet-magazyn
15:00 Kowalski i Schmidt-magazyn
15:30 Kurier, Pogoda
15:40 Podpowiedzi w plenerze
16:00 Portrety
15:30 Kurier, Pogoda
16:45 Widowisko publicystyczne
17:30 Kurier, Pogoda
17:35 Świat-magazyn międzynarodowy
18:00 Kronika
18:20 Tematy dnia
18:30 Skarby Małopolski-program edukacyjny
18:50 Nowe miasto-retrospekcje
18:55 Warto wiedzieć
19:00 Noble House-serial fabularny
20:00 Telekurier bis
20:30 Kurier, Pogoda
20:50 Przegląd gospodarczy
21:30 Kurier, Pogoda
21:45 Kronika
22:00 Wiadomości sportowe
22:15 Kocham Cię Życie-magazyn
22:30 Kurier, Pogoda
22:50 Detektywi z kamerą-serial dokumentalny
23:40 Człowiek w szarym garniturze-film fabularny
1:30 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Disco Relax
7.00 Twój lekarz
7.15 Wystarczy chcieć
7.30 Ręce, które leczą
8.00 Smocze opowieści
8.25 Psotny Biil
8.50 Tajemniczy rycerze (28) - serial s.f. USA
9.20 Power Rangers (175) - serial fantast. USA
9.50 Disco Polo Live (330) - magazyn muzyczny
10.45 Żołnierz najemny - kom. hiszp.-wł.-franc. 1975 (106 min)
12.45 Rooster Cogburn - western USA, 1975 (103 min)
14.40 Raz, dwa, razy - śpiewaj ty
15.10 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
15.45 Informacje
15.55 Prognoza pogody
16.00 Harem (2) - serial hist. USA
17.00 Program sportowy
18.45 Informacje, Sport
19.00 Prognoza pogody
19.05 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (2) - serial sens. USA
20.00 Miodowe lata (33) - serial kom. pol.
20.40 Graczykowie - czyli Buła i spóła (62) - serial kom. pol.
21.10 W podziemiach planety małp - film s.f. USA, 1970 (91 min)
21.30 Losowanie Lotto (w przerwie filmu)
23.00 Róża i miecz - film kostium. hiszp-amer., 1985 (122 min)
1.15 Muzyka na bis
5.00 Pożegnanie

TVN
5.45 Telesklep
7.45 Szaleństwa Alvina wiewiórki - serial anim.
8.10 Nowe przygody Guliwera - serial anim.
8.35 Huckelberry Finn - serial anim.
9.00 Zdrowie - magazyn medyczny
9.30 (na żywo) Łamisłówka - teleturniej
10.30 VIVA Polska!
12.30 Agent 2
13.45 Ananasy z mojej klasy - program rozrywkowy
15.00 Niespełnione marzenia - film obycz. USA, 2001 (115 min)
17.00 Strong Man - Siłacze
18.00 Granice - serial dok:
18.30 Nauka jazdy- serial dok.
19.00 TVN Fakty
19.20 Sport
19.25 Pogoda
19.35 Extra Wizjer - magazyn
20.00 Milionerzy
20.45 Miłosna rozgrywka - kom. romant USA, 1995 (130 min)
22.55 Na granicy światów (12/13) - serial sens. USA
23.55 Na rozstaju - western hiszp.-wł. , 1978 (115 min)
1.50 Nic straconego

TV 4
6.00 Smok Castillo
6.30 Ania z Zielonego Wzgórza
7.00 V Max
7.30 Podglądanie natury (1) -serial dok.
8.30 Mapety i ich goście
9.00 Smok Castillo
9.30 Topowe lato
10.00 Pod niebem Afryki (3) - film biogr. bryt. , 1988 (55 min)
11.00 Safari w Hollywood (12) - serial dok.
12.00 Podglądanie natury (2) - serial dok.
13.00 Tilt TV
13.30 V Max
14.00 Ania z Zielonego Wzgórza (2) - film przygod. kanad., 1985 (93 min)
16.00 Rycerz nocy (16) - serial sens. kanad.-amer.
16.50 Nowe wcielenie (18) - serial sens. USA
17.45 Dziennik
18.00 Informacje sportowe i Prognoza pogody
18.05 Didier - kom. franc., 1997 (100 min)
20.00 Biała squaw - western, USA 1997 (88 min)
21.55 Na wirażu (2) - serial sens. kanad.
22.50 To się w głowie nie mieści - magazyn
23.15 Drogówka - magazyn policyjny
23.45 Czerwony smok - thriller USA, 1986 (114 min)
2.15 Muzyczny VIP
2.55 Zakończenie programu

TVN 7
6.55 Telesklep
8.25 Maska - serial anim.
8.50 Yaiba - legendarny samuraj - serial anim.
9.15 Babylon 5 (1/22) - serial s.f. USA
10.05 Gang dobermanów - kom. sens. USA, 1972 (90 min)
11.35 (na żywo) Łamislówka - teleturniej
12.35 Więzień królewski - film przygod. USA, 1952 (110 min)
14.25 Cudowny świat magii i czarów (2) - mm dok.
15.10 Nie do wiary (4/9) - serial sens. USA
16.05 Wojacy na medal (2/13) - serial kom. USA
16.30 Dr Stefan Frank (2/16) - serial obycz. niem.
17.25 Wiwat akademia! · kom. USA, 1980 (100 min)
19.05 Słoneczny patrol (34/44) - serial przygod. USA
20.00 Między nami jaskiniowcami - kom. USA, 1994 (125 min)
21.45 Ostatnie słowo Sheili - film sens. USA, 1973 (135 min)
0.00 Potajemne igraszki 2: Dziewczyna na telefon - film erot. USA, 1993
1.35 Zakończenie programu

TV Polonia
07:00 Echa tygodnia; (program w języku migowym)
07:30 Folkowy Fonogram Roku 2002
08:00 Wiadomości
08:15 Grupa specjalna Eko; odc. 7 - Książę oszustwa; serial animowany prod. australijskiej
08:40 Wakacje z Ziarnem; program dla dzieci i rodziców
09:05 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia; powt.
09:20 Na kłopoty Bednarski; odc. 3/7 - Złote runo; 1986  serial TVP; reż: Paweł Pitera; wyk: Stefan Friedman
10:15 Tam gdzie jesteśmy; reportaż
10:50 Zaproszenie; Zabawy na zamku; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
11:15 Klan; odc. 604; telenowela TVP; powt.
11:40 Klan; odc. 605; telenowela TVP; powt.
12:05 Klan; odc. 606; telenowela TVP; powt.
12:30 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń
13:00 Wiadomości
13:10 Jan Serce; odc. 3/10 - Mgiełka; 1981  serial prod. TVP; reż: Radosław Piwowarski
14:15 39. KFPP OPOLE 2002; Debiuty
15:00 Latające machiny kontra pan Samochodzik; 1991  film fab. prod. polskiej (82'); reż: Janusz Kidawa; wyk: Piotr Krukowski, Małgosia Markiewicz, Jaś Strumiłło, Joanna Jędryka
16:30 Tam gdzie jesteśmy; reportaż; powt.
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:35 Zwierzenia kontrolowane; Jan Nowicki
18:10 Złoty pilot; teleturniej wiedzy o twórczości telewizyjnej
18:50 Zaproszenie; Zabawy na zamku; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
19:15 Dobranocka; Przygody Misia Colargola; odc. 53/ost. - Powrót na Ziemię; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
19:56 Pogoda
20:00 Jan Serce; odc. 3/10 - Mgiełka; 1981  serial prod. TVP; reż: Radosław Piwowarski; powt.
21:00 Mój ślad w Telewizji; Edward Mikołajczyk
21:10 Wieczór z Jagielskim; odc. 96; powt.
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:30 Polonica; Całe zdanie nieboszczyka; odc. 3/10; 1999  serial prod. rosyjskiej
23:25 Kabareton - wspomnienia Opole 91 - Jan Pietrzak
00:20 Wywiad z Prezydentem RP Aleksandrem Kwaśniewskim
00:35 Złoty pilot; teleturniej wiedzy o twórczości telewizyjnej; powt.
01:00 Nie tylko dinozaury; program dla dzieci
01:15 Przygody Misia Colargola; odc. 53/ost. - Powrót na Ziemię; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:50 Sport; powt.
01:54 Pogoda; powt.
02:00 Klan; odc. 604; telenowela TVP; powt.
02:25 Klan; odc. 605; telenowela TVP; powt.
02:50 Klan; odc. 606; telenowela TVP; powt.
03:15 Wywiad z Prezydentem RP Aleksandrem Kwaśniewskim; powt.
03:30 Jan Serce; odc. 3/10 - Mgiełka; 1981  serial prod. TVP; reż: Radosław Piwowarski; powt.
04:30 Mój ślad w Telewizji; Edward Mikołajczyk; powt.
04:35 Tam gdzie jesteśmy; reportaż; powt.
05:00 Panorama; powt.
05:20 Sport-telegram; powt.
05:24 Pogoda; powt.
05:30 Na kłopoty Bednarski; odc. 3/7 - Złote runo; 1986  serial TVP; reż: Paweł Pitera; wyk: Stefan Friedman; powt.
06:20 Wieczór z Jagielskim; odc. 96; powt.
07:00 Zakończenie programu

TV Niepokalanów II
14:55     Program dnia
15:00     Godzina Miłosierdzia
15:25     U Pana Boga za piecem
15:40     Nie habit czyni mnicha
16:00     Słowo życia - Ewangelia dnia
16:05     Kalendarz liturgiczny: św. Andrzeja Świerada      
16:10     Studio Niedziela
16:15     Z Maryją do Chrystusa: Festiwal Piosenki Religijnej w Żywcu      
17:50     Archeologia: Malta      
18:30     Pius XII: Papież wobec wojny      
18:55     Program dnia    
19:00     Drogami Europy: Granada      
19:20     Podróże Kapitana Klipera: Poławiacze pereł odc. 3      
19:30     Opowieści Maurycego Szwendaczka: Wakacje      
19:45     Poszukiwany, poszukujący
20:20    Park Güell
20:35     Różaniec: część chwalebna
21:00     Apel Jasnogórski
21:05     Słowo życia - Ewangelia dnia
21:10     Kalendarz liturgiczny: św. Andrzeja Świerada      
21:15     Studio Niedziela
21:20     Józef: (Włochy)      
23:00     Program na następny dzień

TV Toya
12:05     Czekając na przyjaciela
12:20     Cały ten zgiełk
12:40     Kotłownia czyli rock'n'rollowy kocioł parowy
13:10     Przebój tygodnia
13:15     Reporter
13:30     Karty, wróżby, horoskopy
14:00     Przebój tygodnia
14:10     Mocne rozmowy Marka Kotańskiego
15:10     Czy jest tu bezpiecznie?
15:20     Sondy na ulicach Łodzi
15:25     W cztery oczy
15:35     Letni mix filmowy
16:05     Reporter
16:15     Poznajmy ich prywatnie
16:40     Migawka
16:55     Przebój tygodnia
17:00     Koncert
17:30     Pogoda dla Łodzi
17:40     Reporter
18:05     Toya na bis
18:35     Stało się!
18:40     Pogoda dla Łodzi
18:45     Stało się!
18:50     Reporter
19:00     Mixtura
20:00     Migawka
20:15     Pogoda dla Łodzi
20:25     Przebój tygodnia
20:30     Reporter
21:15     Pogoda dla Łodzi
21:20     Letni mix filmowy
21:50     Czy jest tu bezpiecznie?
22:00     Pogoda dla Łodzi
22:05     Przebój tygodnia
22:10     Reporter
22:20     Poznajmy ich prywatnie
22:45     Migawka
23:00     Pogoda dla Łodzi

Le Cinema
14:00     Karambole Komedia Org: "Carambolages". Reżyseria: Marcel Bluwal (Francja 1963)      
15:30     Scarlet Pimpernel Film przygodowy Org: "The Scarlet Pimpernel". Reżyseria: Clive Donner (Wielka Brytania 1982)      
18:00     Prywatne kłamstwa Dramat Org: "Private Lies". Reżyseria: Ellyn Michaels (Niemcy/Austria/USA 2000)      
20:00     Era kina niemego Film dokumentalny
20:30     Dzieci w rozsypce Dramat Org: "Trois enfants dans l'esordere". Reżyseria: Léo Joannon (Francja 1966)      
22:00     Yerma Dramat Reżyseria: Pilar Távora (Hiszpania 1998)      
0:00     Emmanuelle: Lekcja miłości Film erotyczny odc. 5/7; Org: "The New Emmanuelle Series: Lesson in Love". Reżyseria: David Cove (Francja 1996) 

TVP 3 Gdańsk
7.00   Czerwony pies Clifford – serial animowany dla dzieci
7.30   Kurier – program informacyjny, pogoda
7.45   Reksio – polski serial animowany
8.00   Panorama, Pogoda
8.15   Kwiaty i ogrody /powt.
8.30   VI Letni Festiwal Kabaretu. Camping 2000: Brathanki
9.00   Świat – magazyn międzynarodowy
9.30   Kurier – program informacyjny
9.45   Strażnicy niebios – film fabularny prod. włoskiej
11.30   Kurier – program informacyjny
11.35  Sfinks zagadki historii – Fenicjanie – film dok. prod. niemieckiej, 1999
12.30   Kurier – program informacyjny
12.45   Magazyn motoryzacyjny – Moto Świat
13.15   Reportaż tygodnia
13.30   Kurier – program informacyjny
13.45   Lizze McGuire – serial fabularny
14.15   Książka dla dzieci
14.30   Kurier – program informacyjny
14.35   Telenowyny – magazyn informacyjny dla mniejszości ukraińskiej w Polsce
14.50   Kwartet – Magazyn Regionów Czwórki Wyszehradzkiej
15.00   Kowalski i Schmidt – magazyn polsko - niemiecki
15.30   Kurier – program informacyjny
15.40   Etos – program katolicki
15.57   Pod biało-czerwoną banderą 
16.20   Słowo o Ewangelii
16.30   Kurier – program informacyjny
16.45   Młodzi kontra
17.30   Kurier – program informacyjny
17.35   Świat – magazyn międzynarodowy
18.00   Panorama, Pogoda, Sport
18.20   Rozmowy z dwiema niewiadomymi   
18.45   VI Letni Festiwal Kabaretu. Camping 2000: Stan Tutaj
19.00  Noble House – serial prod. USA. Reż. Gary Nelson, wyst: Pierce Brosnan, Ben Masters, Julia Nickson, Deborah Raffin, John Rhys-Davies
20.00   Telekurier bis
20.30   Kurier – program informacyjny
20.50   Przegląd gospodarczy
21.30   Kurier gospodarczy
21.45   Panorama, Pogoda  
22.00   Motorsport
22.15   Gdański Magazyn Sportowy
22.30   Kurier – program informacyjny
22.50   Detektywi z kamerą – film dokumentalny
23.30   Człowiek w szarym garniturze – dramat obyczajowy  prod. USA 1956
2.00   Zakończenie programu

TV Puls
07:00    Telesklep
09:00    "Martin rycerz: Opowieści" serial animowany W. Bryt.
09:30    "Karolina i przyjaciele" serial animowany Francja
10:00    "Dotyk anioła" reż.Victor Lobl, wyk.Roma Downey, Della Reese, John Dye, Lori Alan serial obyczajowy (powt.) USA 1994
10:55    "Martin rycerz: Opowieści" serial animowany W. Bryt.
11:30    "Karolina i przyjaciele" serial animowany (powt.) Francja
12:00    M Kwadrat talk show Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny
12:30    Dwie śmierci Józefa Mitzenmachera Archiwum XX wieku magazyn historyczny
13:00    "Bazylika Świętego Pawła za murami" "Rzymskie bazyliki" film dokumentalny Włochy
13:30    "Natarcie na Azję - Aleksander Wielki, zdobywca świata" film dokumentalny Niemcy 1996
14:25    "Rytm serca" reż.Aljoscha Westermann, wyk.Margrit Sartorious, Christoph Quest, Silvan Pierre Leirich, Maike Bollow serial obyczajowy Niemcy 1999
15:15    "Tajemnicza siedziba" "Arsene Lupin" reż.Dieter Lammal, wyk.Georges Descrieres, Yvon Bouchard, Kathrin Ackermann, Hubert Mittendorf serial sensacyjny Francja
16:10    "Jesień Czejenów" reż.John Ford, wyk.Richard Widmark, Carroll Baker, Dolores Del Rio, Karl Malden western (powt.) USA 1964
19:00    "Dotyk anioła" reż.Peter Hunt, wyk.Roma Downey, Della Reese, Delta Burke, John Dye serial obyczajowy USA 1994
20:00    Serwis Pulsu, Sport, Pogoda
20:15    "Święty mimo woli" reż.Edward Dmytryk, wyk.Maximilian Schell, Ricardo Montalban, Lea Padovani, Arnoldo Foa film obyczajowy USA 1962
22:05    "Zdarzyło się jutro" reż.Dan Attias, wyk.Kyle Chandler, Shanesia Davis-Williams, Fisher Stevens serial sensacyjny USA 1996-2000
22:55    M Kwadrat talk show Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny
00:00    Zakończenie programu 

Eurosport
08:30    YOZ - Youth Only Zone magazyn sportów ekstremalnych (powt.)
09:00    Tour de France - 6 etap Forges-les-Eaux - Alencon 198 km Kolarstwo
10:15    Rajdowe MŚ - rajd Safari - 2 dzień Automobilizm
10:45    Mityng Grand Prix IAAF w Zagrzebiu Lekkoatletyka
12:45    Liga Mistrzów Piłka nożna podsumowanie sezonu 2001/2002
13:45    Motocyklowe MŚ - Grand Prix Wielkiej Brytanii w Donington - wprowadzenie Sport motocyklowy (na żywo)
14:15    Motocyklowe MŚ - Grand Prix Wielkiej Brytanii w Donington - trening w klasie 125 ccm Sport motocyklowy (na żywo)
15:00    Motocyklowe MŚ - Grand Prix Wielkiej Brytanii w Donington - trening w klasie Moto GP Sport motocyklowy (na żywo)
16:00    Tour de France - 7 etap Bagnoles-de-l'Orne - Avranches 173 km Kolarstwo (na żywo)
18:00    Indy Racing League - wyścig w Kansas Automobilizm
19:00    Super Racing Weekend w Oschersleben - wyścig w klasie Renault F 2000 Automobilizm
20:15    Walki zawodowe Boks (powt.)
22:00    Tour de France - 7 etap Bagnoles-de-l'Orne - Avranches 173 km Kolarstwo
23:15    Wiadomości Eurosportu
23:30    Original Sound magazyn sportów motorowych (powt.)
00:00    Rajdowe MŚ - rajd Safari - 3 dzień Automobilizm (wydarzenia dnia)
00:30    Motocyklowe MŚ - Grand Prix Wielkiej Brytanii w Donington Sport motocyklowy
01:30    Watts magazyn sportowy (powt.)
01:45    Wiadomości Eurosportu
02:00    Zakończenie programu 

Polsat Sport
9.00 piłka nożna: półfinał MŚ Niemcy - Korea Płd. (powt.) 
11.00 piłka nożna: półfinał MŚ Brazylia - Turcja (powt.) 
13.00 (na żywo) tenis: turniej ATP w Bastad w Szwecji - półfinały 
17.00 piłka nożna: najpiękniejsze bramki mundialu (powt.) 
17.20 Polacy na mundialu - podsumowanie (powt.) 
18.30 magazyn Raz dwa trzy 
19.00 4x4 - magazyn motoryzacyjno-sportowy 
19.30 żużel: ekstraliga Unia Leszno - Atlas Wrocław (powt.) 
21.15 lekkoatletyka: mityng w Zagrzebiu (powt.) 
23.15 piłka nożna: Brazylia na mundialu - podsumowanie 
0.05 kolarstwo: Vuelta al Pais Vasco (powt.)

CANAL+ ŻÓŁTY
05:55    Zakończenie programu
09:00    "Zmierzch ery tytoniu" film dokumentalny
09:30    Łapu Capu - chochliki telewizyjne (3 min)
09:35    Kabaret Negliż program rozrywkowy
09:45    Diabelski Młyn filmy animowane
10:20    "Zakładnicy" film dokumentalny
11:15    "Hollywood atakuje!" reż.David Mamet, wyk.Alec Baldwin, Sarah Jessica Parker, Julia Stiles, Michael Higgins komedia Francja/USA 2000
13:00    "Vengo" reż.Tony Gatlif, wyk.Antonio Canales, Orestes Villasan Rodriguez, Antonio Perez Dechent, Bobote film muzyczny Francja 2000
14:30    "Intruz" reż.David Bailey, wyk.Charlotte Gainsbourg, Charles Powell, Nastassja Kinski, John Hannah thriller Kanada/W. Bryt. 1999
16:05    "Mirka" reż.Rachid Benhadj, wyk.Karim Benhadj, Gerard Depardieu, Barbora Bobulova, Michele Melega film obyczajowy Francja/Hiszpania/Włochy 1999
18:05    "Śpiew miłości" reż.Julie Dash, wyk.Monica Arnold, Christian Kane, Essence Atkins, Vanessa Bell Calloway film obyczajowy USA 2000
19:35    "Teletubbies 2" serial animowany
20:00    "Dotyk zła" reż.Orson Welles, wyk.Charlton Heston, Janet Leigh, Orson Welles, Akim Tamiroff film kryminalny USA 1958
21:50    "Brat 2" reż.Aleksei Balabanov, wyk.Sergei Bodrov Jr, Victor Sukhorukov, Alexander Diachenko, Sergei Makovetsky film sensacyjny Rosja 2000
23:55    "Stan zagrożenia" reż.Phillip Noyce, wyk.Harrison Ford, Willem Dafoe, Anne Archer, James Earl Jones film sensacyjny USA 1994
02:15    "Spin City 4" serial komediowy USA 1996-2000
02:40    "Siedem grzechów głównych" reż.Sallie Aprahamian/Simon Curtis, wyk.Pete Postlethwaite, Geraldine James, Claire Rushbrook, Kaye Wragg serial obyczajowy W. Bryt. 2000
03:35    "Zabaweczki" reż.Barry Levinson, wyk.Robin Williams, Michael Gambon, Joan Cusack, LL Cool J komedia USA 1992

Hallmark
05:00    "Piosenki miłosne" reż.Louis Gossett Jr./Robert Townsend/Andre Braugher, wyk.Louis Gossett Jr., Robert Townsend, Carl Gordon, Andre Braugher dramat obyczajowy USA 1999
07:00    "Koleje losu" reż.David Wheatley, wyk.Susie Burton, Ray Stevenson, James Purefoy, Diana Hardcastle serial sensacyjny USA 1996
09:00    "Widok z huśtawki" reż.Paul Tuerpe, wyk.Todd Andrew Bryant, Tim Conway, Jennifer Grant, Mitch Lazear komedia USA 2000
11:00    "Piosenki miłosne" reż.Louis Gossett Jr./Robert Townsend/Andre Braugher, wyk.Louis Gossett Jr., Robert Townsend, Carl Gordon, Andre Braugher dramat obyczajowy USA 1999
13:00    "Zbyt bogata: Tajemne życie Doris Duke" reż.John Erman, wyk.Lauren Bacall, Richard Chamberlain, John Erman, Mare Winningham film obyczajowy USA 1999
15:00    "Duży skok" reż.Robert Markowitz, wyk.Donald Sutherland, John Heard, Jamie Harris, Janet Kidder film kryminalny USA 2001
17:00    "Widok z huśtawki" reż.Paul Tuerpe, wyk.Todd Andrew Bryant, Tim Conway, Jennifer Grant, Mitch Lazear komedia USA 2000
19:00    "Zielony kamień" reż.Chris Bailey, wyk.Matthew Rhys, Simone Kessell, Richard Coyle, Alison Wall serial historyczny Nowa Zelandia 1999
20:00    "Ze spuścizny Agaty Christie: Niemy świadek" reż.Edward Bennet, wyk.Hugh Fraser, David Suchet thriller W. Bryt.
22:00    "Sędzia" reż.Mick Garris, wyk.Chris Noth, Edward James Olmos, Lolita Davidovich, Charles Durning dramat obyczajowy USA 2001
00:00    "Zielony kamień" reż.Chris Bailey, wyk.Matthew Rhys, Simone Kessell, Richard Coyle, Alison Wall serial historyczny Nowa Zelandia 1999
01:00    "Ze spuścizny Agaty Christie: Niemy świadek" reż.Edward Bennet, wyk.Hugh Fraser, David Suchet thriller W. Bryt.
03:00    "Sędzia" reż.Mick Garris, wyk.Chris Noth, Edward James Olmos, Lolita Davidovich, Charles Durning dramat obyczajowy USA 2001

Ona
07:00    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
07:45    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1997
08:30    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
10:00    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
10:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
11:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
12:00    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
12:25    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
13:00    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1997
13:45    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
14:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
15:15    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
15:45    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
16:15    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
16:45    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
17:45    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
18:15    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
19:00    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
19:45    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1997
20:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
21:20    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
22:15    "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
22:40    Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
23:10    Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania
23:40    "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
00:30    "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
01:15    "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela 

Junior/Filmax
06:00    "Planeta Południe" serial edukacyjny Wenezuela
06:30    "Poochini" serial animowany USA
07:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
07:30    "Mumia Niania" serial animowany Francja
08:00    "Przygody Artura" serial animowany
08:30    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
09:00    "Poochini" serial animowany USA
09:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
10:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
11:00    "Planeta Południe" serial edukacyjny Wenezuela
11:30    "Poochini" serial animowany USA
12:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
12:30    "Mumia Niania" serial animowany Francja
13:00    "Przygody Artura" serial animowany
13:30    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
14:00    "Poochini" serial animowany USA
14:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
15:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
16:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy W. Bryt.
16:30    "Poochini" serial animowany USA
17:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
17:30    "Mumia Niania" serial animowany Francja
18:00    "Przygody Artura" serial animowany
18:30    "Biały Kieł" serial przygodowy Australia
19:00    "Poochini" serial animowany USA
19:30    "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
20:30    "Tylko popatrz" telenowela Wenezuela
21:00    "Pies przed sądem" Filmax reż.Sean McNamara, wyk.Ron Perlman, Randy Travis, Scott Bakula, Bobby Edner dramat obyczajowy USA 1999
22:45    "Rozkaz z góry" reż.Fred Olen Ray, wyk.Don "The Dragon" Wilson, Ted Monte, Wendy Schumacher, Jenna Bodnar film sensacyjny USA 1999
00:30    "Szarada śmierci" reż.Stephen Eckelberry, wyk.Erika Eleniak, C. Thomas Howell, Jack Scalia, James Wilder komedia sensacyjna USA 1998
02:00    Zakończenie programu 

Discovery Civilisation
09:00    Niebo na ziemi Bizancjum
09:55    Kultura Na ruinach wieży Babel
10:50    Na szlakach Nowego Testamentu
11:45    Obrazy Afryki Południowej
12:15    Śmiertelna pułapka w Ayers Rock Terra X
12:40    Duma i upadek Katastrofa
13:10    Najeźdźcy podczas amerykańskiej wojny secesyjnej Podróżnicy w czasie
13:35    Irlandczycy Dawni wojownicy
14:05    Na szlakach Nowego Testamentu
15:00    Niebo na ziemi Bizancjum
15:55    Kultura Na ruinach wieży Babel
16:50    Na szlakach Nowego Testamentu
17:45    Obrazy Afryki Południowej
18:15    Śmiertelna pułapka w Ayers Rock Terra X
18:40    Duma i upadek Katastrofa
19:10    Najeźdźcy podczas amerykańskiej wojny secesyjnej Podróżnicy w czasie
19:35    Irlandczycy Dawni wojownicy
20:05    Na szlakach Nowego Testamentu
21:00    Niebo na ziemi Bizancjum
21:55    Kultura Na ruinach wieży Babel
22:50    Na szlakach Nowego Testamentu
23:45    Obrazy Afryki Południowej
00:15    Śmiertelna pułapka w Ayers Rock Terra X
00:40    Duma i upadek Katastrofa
01:10    Najeźdźcy podczas amerykańskiej wojny secesyjnej Podróżnicy w czasie
01:35    Irlandczycy Dawni wojownicy
02:05    Na szlakach Nowego Testamentu
03:00    Zakończenie programu 

Discovery Sci-Trek
05:45    Otwarty kokpit Lotnicze szlaki
06:40    Animatorzy
07:10    Nowe Alcatraz Magazyn Discover 5A
07:35    Pogoda na biegunie Fenomeny pogody
08:05    Przetrwanie w głębinach Ultranauka
08:30    Poza rok 2000
09:00    Uderzenia piorunów Fenomeny pogody
09:25    BMW Najlepsze samochody 2
09:55    Życie to nie piknik Połączenia
10:50    Sąsiedzi Słoneczne imperium
11:45    Samoloty Wszystko o...
12:40    Owad - dowód w sprawie Przełomowe odkrycia
13:10    Zdobywcy głębin Niesamowite maszyny
14:05    Mordercze drapieżniki Jurassica
14:30    Poza rok 2000
15:00    Uderzenia piorunów Fenomeny pogody
15:25    BMW Najlepsze samochody 2
15:55    Życie to nie piknik Połączenia
16:50    Sąsiedzi Słoneczne imperium
17:45    Samoloty Wszystko o...
18:40    Owad - dowód w sprawie Przełomowe odkrycia
19:10    Zdobywcy głębin Niesamowite maszyny
20:05    Mordercze drapieżniki Jurassica
20:30    Poza rok 2000
21:00    Uderzenia piorunów Fenomeny pogody
21:25    BMW Najlepsze samochody 2
21:55    Życie to nie piknik Połączenia
22:50    Sąsiedzi Słoneczne imperium
23:45    Samoloty Wszystko o...
00:40    Owad - dowód w sprawie Przełomowe odkrycia
01:10    Zdobywcy głębin Niesamowite maszyny
02:05    Mordercze drapieżniki Jurassica
02:30    Poza rok 2000
03:00    Uderzenia piorunów Fenomeny pogody
03:25    BMW Najlepsze samochody 2
03:55    Życie to nie piknik Połączenia
04:50    Sąsiedzi Słoneczne imperium

Discovery Travel & Adventure
09:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
09:55    Doomadgee Vademecum twardziela
10:20    Podróże na chybił trafił
10:50    Przewodnik po Rio de Janeiro Samotna planeta
11:45    Akwanauci
12:15    Anakonda Podróże Nicka
12:40    Pola Elizejskie w Paryżu Ulice świata
13:10    Historia Wielkiej Brytanii Samotna planeta
14:05    Wyścig z czasem Justin Hall
14:30    Wędkarstwo Wielka wyprawa
15:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
15:55    Doomadgee Vademecum twardziela
16:20    Podróże na chybił trafił
16:50    Przewodnik po Rio de Janeiro Samotna planeta
17:45    Akwanauci
18:15    Anakonda Podróże Nicka
18:40    Pola Elizejskie w Paryżu Ulice świata
19:10    Historia Wielkiej Brytanii Samotna planeta
20:05    Wyścig z czasem Justin Hall
20:30    Wędkarstwo Wielka wyprawa
21:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
21:55    Doomadgee Vademecum twardziela
22:20    Podróże na chybił trafił
22:50    Przewodnik po Rio de Janeiro Samotna planeta
23:45    Akwanauci
00:15    Anakonda Podróże Nicka
00:40    Pola Elizejskie w Paryżu Ulice świata
01:10    Historia Wielkiej Brytanii Samotna planeta
02:05    Wyścig z czasem Justin Hall
02:30    Wędkarstwo Wielka wyprawa
03:00    Zakończenie programu 

Travel Channel
13:00    Mityczne jeziora Irlandii Legendy Wysp Brytyjskich
14:00    Londyn Żyłka podróżnicza
14:30    Australia Dookoła świata na 2 kółkach
15:00    Minorka Odległe lądy
15:30    Wyspa Rathlin Krótkie wycieczki do Irlandii
16:00    Południe Hiszpanii Kuchnie świata
17:00    Dorset Przejażdżki na krawędzi
17:30    Północna Tajlandia Tu i tam
18:00    Od John O'Groats do Blackpool Kalejdoskop wybrzeża
18:30    Dynastia Tudorów Wielka Brytania z powietrza
19:00    RPA W podróży
19:15    Tenerife Playa las Americas W podróży
19:30    Tweed Head Smaki Australii
20:00    Las Vegas Podróżujemy
21:00    Kapsztad Taksówki wielkich miast
21:30    Miasto Meksyk Entrada
22:00    Lizbona Zmyślny podróżnik
22:30    Taniec Bogów
23:00    Bali, Vanuatu i Ziemia Arnhema, Australia Oceania
23:30    Dynastia Tudorów Wielka Brytania z powietrza
00:00    Zimbabwe, Afryka Nie zapomnij paszportu
01:00    Zakończenie programu 

MiniMax/Hyper
06:00    "Opowieść wiosenna" "W jeżynowym grodzie" serial animowany
06:25    "Pożar" "Biblioteka Lizzie" serial animowany Australia
06:30    "Piesek e w kratkę" "Piesek w kratkę" serial animowany Polska
06:40    "Niezwykła podróż" "Pies Dali" serial animowany Polska
06:50    "Pyza i licho" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
07:00    "Kłopoty z profesorem" "Przygody Tintin'a" film animowany Francja
07:50    "Przygoda lokomotywki" film animowany W. Bryt.
08:20    "Podróż samolotem" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
08:25    "Kłopotliwe pieniądze" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
08:50    "Nialle z Senegalu" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
09:05    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
09:30    "Opowieść jesienna" "W jeżynowym grodzie" serial animowany
09:55    "Pomagajmy sobie" "Biblioteka Lizzie" serial animowany Australia
10:00    "Pies w kuchni" "Piesek w kratkę" serial animowany Polska
10:10    "Usprawnienia" "Pomysłowy wnuczek" serial animowany Polska
10:20    "W lesie" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
10:30    "Tintin i Jezioro Rekinów" "Przygody Tintin'a" film animowany Francja
11:50    "Wiewiórka safari" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
11:55    "Szkoła przetrwania" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
12:20    "Sadanad z Indii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
12:35    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
13:00    "Opowieść letnia" "W jeżynowym grodzie" serial animowany
13:25    "Niebieska tajemnica" "Biblioteka Lizzie" serial animowany Australia
13:30    "Sam jak pies" "Piesek w kratkę" serial animowany Polska
13:40    "Biblioteka" "Pomysłowy wnuczek" serial animowany Polska
13:50    "Na zbójeckich ścieżkach" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
14:00    "Przygody Tintin'a. Tintin i Świątynia Słońca" film animowany Francja
15:20    "Maskotka" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
15:25    "Bo i UFO" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
15:50    "Zofia ze Szwajcarii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
16:05    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
16:30    "Opowieść jesienna" "W jeżynowym grodzie" serial animowany
16:55    "Pomagajmy sobie" "Biblioteka Lizzie" serial animowany Australia
17:00    "Pies w kuchni" "Piesek w kratkę" serial animowany Polska
17:10    "Usprawnienia" "Pomysłowy wnuczek" serial animowany Polska
17:20    "W lesie" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
17:30    "Tintin i Jezioro Rekinów" "Przygody Tintin'a" film animowany Francja
18:50    "Wiewiórka safari" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
18:55    "Szkoła przetrwania" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
19:20    "Sadanad z Indii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
19:35    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
20:00    Klipy HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM program muzyczny
20:15    Hot News magazyn komputerowy
20:30    "Gamez!" serial dokumentalny
21:00    Agent Chronicles NINA
21:30    Spiderman Fresh Air magazyn
21:45    Klipy program muzyczny
22:00    "Cybersix" ANIME serial animowany
22:30    "Konzol Gamez!" FIFA 2001 / Sudden Strike / 4x4 Evolution / Red Alert 2 / Airline ... serial dokumentalny
22:45    Klipy program muzyczny
23:00    "Gamez!" serial dokumentalny
23:30    "Cybersix" ANIME serial animowany
00:00    Zakończenie programu 

Fashion TV
05:00    Hity ubiegłych sezonów
07:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
10:30    Model Flat
12:00    Modelki
13:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
14:00    Hity ubiegłych sezonów
14:30    Model Flat
15:30    Hity tygodni mody, zima 02/03
18:30    Model Flat
19:00    Hity tygodni mody, zima 2002
21:00    Modelki
22:00    Hity ubiegłych sezonów
22:30    Model Flat
01:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
02:00    Modelki
03:00    Hity tygodni mody, zima 02/03 

TeDe
06:00    "Smok Castillo" serial animowany (powt.)
06:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany (powt.) Japonia
07:00    V Max magazyn motoryzacyjny
07:30    "Podglądanie natury" serial dokumentalny (powt.)
08:30    Dolnośląski informator komunalny program publicystyczny
08:45    Obrazki z Wrocławia - konkurs
09:00    "Smok Castillo" serial animowany
09:30    Topowe lato program dla młodzieży
10:00    "Pod niebem Afryki" reż.Tony Richardson, wyk.Stefanie Powers, Brian Cox, James Fox, Claire Bloom film biograficzny W. Bryt. 1988
11:00    "Safari w Hollywood" serial dokumentalny
12:00    "Podglądanie natury" serial dokumentalny
13:00    Tilt TV magazyn komputerowy
13:30    V Max magazyn motoryzacyjny
14:00    "Ania z Zielonego Wzgórza" reż.Kevin Sullivan, wyk.Megan Follows, Colleen Devhurst, Richard Farnsworth, Jonathan Crombie film przygodowy Kanada 1985
16:00    "Rycerz nocy" reż.Paul Abascal/Nick Daniel, wyk.Matt McColm, Derek Webster, Derwin Jordan, Earl Holliman serial sensacyjny Kanada/USA 1997
16:50    "Nowe wcielenie" reż.Jace Alexander/Glenn Gordon Caron, wyk.Eric Close, Dennis Haysbert, Margaret Colin, Gerrit Graham serial sensacyjny USA 1999
17:45    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
18:00    Informacje sportowe i Prognoza pogody
18:05    "Didier" reż.Alain Chabat, wyk.Alain Chabat, Jean-Pierre Bacri, Isabelle Gelinas, Caroline Cellier komedia Francja 1997
20:00    "Biała squaw" reż.Jerry London, wyk.Janine Turner, Jean Louisa Kelly, Patrick Bergin, William Shockley western USA 1997
21:55    "Na wirażu" wyk.Keith Carradine, Tristan Rogers, Fred Williamson, Duncan Regehr serial sensacyjny Kanada 1997
22:50    To się w głowie nie mieści magazyn
23:15    Drogówka magazyn policyjny
23:45    "Czerwony smok" reż.Michael Mann, wyk.William L. Petersen, Kim Greist, Joan Allen, Brian Cox thriller USA 1986
02:15    Muzyczny VIP magazyn muzyczny
02:55    Dolnośląski informator komunalny program publicystyczny
03:10    Obrazki z Wrocławia - konkurs
03:15    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
03:30    Zakończenie programu 

TKK
17:00    Wiadomości TKK - przegląd tygodnia
17:30    Ruszaj w znane i nieznane
17:45    Program publicystyczny
18:00    Godzina z TKK (powt.)
19:00    Godzina z TKK (powt.)
20:00    Godzina z TKK (powt.)
21:00    Zakończenie programu 

TVK Starachowice
17:10    Powitanie
17:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
17:35    Samorząd 2002 Rozmowy samorządowe
18:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu
18:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
18:35    Samorząd 2002 Rozmowy samorządowe (powt.)
19:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
19:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
19:35    Samorząd 2002 Rozmowy samorządowe (powt.)
20:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
20:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
20:35    Samorząd 2002 Rozmowy samorządowe (powt.)
21:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
21:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
21:35    Samorząd 2002 Rozmowy samorządowe (powt.)
22:00    Warto wiedzieć, Czas relaksu (powt.)
22:15    Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
22:30    Zakończenie programu 

TVP3 Opole
07:00    "Czerwony pies Clifford" serial animowany (WP) USA 2000
07:30    Kurier program informacyjny (WP)
07:40    Prognoza pogody (WP)
07:45    "Reksio i kawki" "Reksio" serial animowany (WP) Polska
09:00    Świat magazyn międzynarodowy (WP)
09:30    Kurier program informacyjny (WP)
09:40    Prognoza pogody (WP)
09:45    "Strażnicy niebios" reż.Aberto Negrin, wyk.Ben Cross, Peter Weller, Marco Bonini, Guy Lankester film przygodowy (WP) Francja/Włochy 1998
11:30    Kurier program informacyjny (WP)
11:35    "Fenicjanie" "Sfinks - zagadki historii" serial dokumentalny (WP) W. Bryt. 1999
12:30    Kurier program informacyjny (WP)
12:40    Prognoza pogody (WP)
12:45    Moto świat magazyn motoryzacyjny (WP)
13:15    Reportaż tygodnia (WP)
13:30    Kurier program informacyjny (WP)
13:40    Prognoza pogody (WP)
13:45    "Plotka" "Lizzie McGuire" reż.Larry Shaw, wyk.Hilary Duff, Lalaine, Adam Lamberg, Jake Thomas serial komediowy (WP) USA 2001
14:15    Książka dla dzieci magazyn (WP)
14:30    Kurier program informacyjny (WP)
14:35    Telenowyny magazyn (WP)
14:50    Kwartet magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej (WP)
15:00    Kowalski i Szmidt magazyn (WP)
15:30    Kurier program informacyjny (WP)
15:35    Prognoza pogody (WP)
16:30    Kurier program informacyjny (WP)
16:40    Prognoza pogody (WP)
16:45    Widowisko publicystyczne (WP)
17:30    Kurier program informacyjny (WP)
17:35    Świat magazyn międzynarodowy (WP)
19:00    "Noble House" reż.Gary Nelson, wyk.Pierce Brosnan, Deborah Raffin, Ben Masters, John Rhys-Davies serial sensacyjny (WP) USA 1988
20:00    Telekurier bis magazyn (WP)
20:30    Kurier program informacyjny (WP)
20:45    Prognoza pogody (WP)
20:50    Przegląd gospodarczy (WP)
21:30    Kurier program informacyjny (WP)
21:40    Prognoza pogody (WP)
22:30    Kurier program informacyjny (WP)
22:45    Prognoza pogody (WP)
22:50    "Dzieci na sprzedaż" "Detektywi z kamerą" serial dokumentalny (WP)
23:40    "Człowiek w szarym garniturze" reż.Nunnally Johnson, wyk.Gregory Peck, Jennifer Jones, Fredric March, Marisa Pavan dramat obyczajowy (WP) USA 1956
02:10    Zakończenie programu 

Nova
05:20    Zaryzykuj teleturniej
05:50    DO-RE-MI show muzyczny
07:15    "Gromowe kotki" serial animowany
07:35    "Batman przyszłości" film animowany
08:00    "Ferda Mróweczka" serial animowany
08:25    "Digimon" serial animowany
08:55    "Pokemon" serial animowany Japonia
09:20    "Władca zwierząt 2" wyk.D. Goddard, J. Raine, M. Schnarre serial przygodowy USA 2000
10:10    "Dempsey i Makepeace na tropie" wyk.M. Brandon, G. Barber serial kryminalny Wielka Brytania 1985-86
11:05    "Gliniarz i prokurator" wyk.W. Conrad, J. Penny, A. Campbell serial kryminalny USA 1990
12:00    Dzwońcie do dyrektora program publicystyczny
12:30    "Plavecký mariáš" reż.V. Wassermann, wyk.J. Marvan J. Plachý, R. Vrchota film obyczajowy Czechosłowacja 1952
13:50    Mistrzowie czarów w Monako - spotkanie światowej sławy iluzjonistów z księżniczką Stefanią
14:40    "Wyatt Earp" reż.Lawrence Kasdan, wyk.Kevin Costner, Dennis Quaid, Gene Hackman, David Andrews western USA 1994
16:50    "Wydział zabójstw" wyk.L. Bell, P. Mochrie, G. Morrell serial kryminalny Australia 1997-89
17:40    Prognoza pogody
17:45    "Místo činu: Přeběhlík" reż.H. Gies, wyk.G. George, E. Feik film kryminalny Niemcy 1981
19:30    Wiadomości
20:00    Złota krata program rozrywkowy
21:50    "W bagnie" reż.Lee Stanley, wyk.Dennis Hopper, Zachery Ty Bryan, Jordan Brower, Timothy Bottoms film sensacyjny USA 2000
23:30    Prognoza pogody
23:35    Piórko talk show erotyczny
00:10    "Erotyczne wyznania" serial erotyczny USA 1996
01:40    "Afrodyzjaka" serial erotyczny
02:40    "Odbornice" reż.B. Trauber, wyk.B. Stephens, B. Haywood, E. Breton film erotyczny Włochy 1990
04:15    Dzwońcie do dyrektora program publicystyczny
04:40    Wróżbiarnia program rozrywkowy 

ST 2
09:05    Teleweekend magazyn
09:30    Mój dom, mój zamek magazyn
10:00    Poświęcenie kościoła w Nowym Smokowcu - nabożeństwo z okazji święta Bożego Ciała
12:35    Jesteśmy z... program dokumentalny dla dzieci
12:50    "Król bydła" telenowela Brazylia 1995
13:40    Drogi nadziei program medyczny
14:10    Fonendoskop magazyn medyczny
15:05    Telezakupy magazyn
15:10    "Odkrywanie Japonii" serial dokumentalny Japonia
15:25    Šumy magazyn
15:55    Spice Girls program muzyczny
16:25    "Przyroda Azji" serial przyrodniczy Japonia 1997
16:55    Gospel magazyn muzyki gospel
17:20    "Oblicza Ziemi" serial przyrodniczy Japonia
17:40    "Osobowości życia religijnego" serial dokumentalny
18:10    Piękna Górka program dokumentalny
18:30    Piknik program rozrywkowy
19:00    Przesyłka doręczona magazyn o problemach słowackich poczt
19:15    Wiemy co jemy magazyn kulinarny
19:30    Wiadomości
19:50    Prognoza pogody
19:55    Słowacka galeria telewizyjna magazyn
20:00    Sylwester 2001 program rozrywkowy
22:10    Tydzień z kulturą magazyn
22:30    Megabiofon magazyn
00:30    Wiadomości z Czeskiej telewizji
01:00    Zakończenie programu 

Rai Due
05:10    Społeczny aspekt rynku pracy . Wykład 19 program edukacyjny
05:55    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy
06:30    Animalibri
06:40    Dusza
07:00    "Pingu" serial animowany dla dzieci Szwajcaria 1990
07:20    Wild Things film przyrodniczy
08:00    Wiadomości
08:20    "Angels in the Infield" reż.Robert King, wyk.Patrick Warburton, Brittney Irvin, Kurt Fuller, Rebecca Jenkins komedia USA 2000
09:00    Wiadomości
09:05    "Angels in the Infield" komedia USA 2000
10:00    Wiadomości
10:05    Europa - wydanie specjalne magazyn dokumentalny
10:30    Raidue dla was - zapowiedź programów
10:35    Nareszcie Disney program dla dzieci
11:25    "Titans" serial obyczajowy USA 2000
12:10    "Jake and the Fatman" serial kryminalny USA 1987
13:00    Wiadomości
13:25    Zmienna pogoda
14:00    Top of the Pops lista przebojów
15:00    "Felicity" serial obyczajowy USA 1998
15:45    Prognoza pogody
15:50    "Navarro" serial sensacyjny Francja/Szwajcaria 1989
17:15    "C-16: FBI" serial sensacyjny USA 1997
18:40    Prognoza pogody
18:45    "Now and Again" serial sensacyjny USA 1999
19:35    "Zorro" serial przygodowy
20:00    "Popeye" serial animowany dla dzieci
20:20    Lotto o ósmej
20:30    Wiadomości
20:55    "Love and Murder" reż.George Bloomfield, wyk.Wendy Crewson, Victor Garber, Caroline Goodall, Claire Bloom thriller Kanada 2000
22:40    Dossier magazyn reporterów
23:25    Wiadomości
23:45    Prognoza pogody
23:50    Scena Raidue . "Sereni ma coperti" Luki Bizzarriego i Paola Kessisoglu wyk.Luca Bizzarri i Paolo Kessisoglu
00:50    "Silk Stalkings" serial sensacyjny USA 1991
01:35    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
01:40    Wielka Nagroda Telewizji 2002
02:10    Sekrety
02:35    Il Caffe'
03:05    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy
03:40    Network dla Uniwersytetu. Geografia turystyczna . Wykład 20 Uniwersytet Telewizyjny program edukacyjny
04:25    Ekonomika organizacji non profit . Wykład 42 program edukacyjny 

Rai Tre
07:00    Historia to my. Zjednoczone Włochy: rozwój i nowoczesność. Kryzys państwa liberalnego: Giolitti, katolicy i liberałowie Telewizja edukacyjna
08:00    Babel Magazyn Telewizja edukacyjna
08:30    Telewizja edukacyjna. Miejsce zwane kinem. Spotkanie z Peppino Rotunno i Pierino Rosim
09:00    "Koncert skrzypcowy" op. 61 Ludwiga van Beethovena i "Paukenmesse C-dur" Josepha Haydna wyk.Orkiestra i Chór Maggio Musicale Fiorentino pod dyr. Zubina Mehty i Uto Ughi - skrzypce - transmisja koncertu na rzecz pokoju na świecie z Bazyliki Św. Franciszka w Asyżu
10:25    "Madame Butterfly" Giacomo Pucciniego w Teatro Carlo Felice w Genui Przed premierą
10:50    "Ride Lonesome" reż.Budd Boetticher, wyk.Randolph Scott, Karen Steele, James Coburn, Lee Van Cleef western USA 1959
12:00    Wiadomości sportowe i prognoza pogody
12:15    Rai Sport. Pit Lane
13:55    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
14:00    Wiadomości regionalne i prognoza pogody
14:15    Wiadomości
14:35    24. Objazdowy Festiwal Piosenki Włoskiej
15:30    kolarstwo szosowe. 89. Tour de France. 7. etap: Bagnoles - Avranches Studio sport
17:30    kolarstwo szosowe. Giro d'Italia kobiet. Wyścig dookoła Barzago Studio sport
17:40    Żagle magazyn żeglarski
17:50    siatkówka mężczyzn. World League 2002. Mecz Włochy - Chiny w Chieti Studio sport
18:55    Prognoza pogody
19:00    Wiadomości
19:30    Wiadomości regionalne i prognoza pogody
20:00    Okkupati
20:30    Blob
20:45    Planeta cudów program przyrodniczy
23:00    Wiadomości
23:05    Wiadomości regionalne
23:15    Baza ul. Verolengo 181, Turyn
00:10    Wiadomości i prognoza pogody
00:20    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
00:25    Filmy dokumentalne Yervanta Gianikiana i Angeli Ricci Lucchi, Petera Forgacsa, Artavadza Pelesjana Poza rozkładem

TV Norge
11:35    "Wild Wild West" serial USA
12:30    "New Mission Impossible" serial sensacyjny USA
13:25    "Odd Couple" serial komediowy USA
13:55    "Norm" serial komediowy USA
14:25    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
14:55    "Lois & Clark" serial USA
15:45    "Pełna chata" serial komediowy USA
16:15    "Sister, Sister" serial komediowy USA
16:45    "Krok za krokiem" serial komediowy USA
17:10    71° nord - USA
18:10    "Boston Public" serial obyczajowy USA
19:00    "Barking Mad" serial dokumentalny W. Bryt.
19:30    "Przypadkowy bohater" reż.Stephen Frears, wyk.Dustin Hoffman, Geena Davis, Andy Garcia, Joan Cusack komedia USA 1992
20:30    Entetainment Now
20:45    "Przypadkowy bohater" reż.Stephen Frears, wyk.Dustin Hoffman, Geena Davis, Andy Garcia, Joan Cusack komedia USA 1992
21:50    "Sliver" reż.Philip Noyce, wyk.Sharon Stone, William Baldwin, Tom Berenger, Polly Walker thriller USA 1993
22:30    Wiadomości i prognoza pogody
22:45    "Sliver" reż.Philip Noyce, wyk.Sharon Stone, William Baldwin, Tom Berenger, Polly Walker thriller USA 1993
00:00    "Sins of the City" serial kryminalny USA
00:50    "Wielkie kłopoty" reż.Norman Taurog, wyk.Elvis Presley, Annette Day, John Williams, Yvonne Romain film muzyczny USA 1967
01:50    Wiadomości i prognoza pogody
02:05    "Wielkie kłopoty" reż.Norman Taurog, wyk.Elvis Presley, Annette Day, John Williams, Yvonne Romain film muzyczny USA 1967
02:55    Big Brother 2001
04:45    Zakończenie programu 

RTPI
05:15    NOTÍCIAS DE PORTUGAL program informacyjny
06:15    O BARROCO NOS CAMINHOS DO OURO
06:45    REPÓRTER RTP program publicystyczny
07:30    REPÓRTER RTP - COMUNIDADES program publicystyczny
08:30    CLUBE DA EUROPA
09:00    BANQUEIRA DO POVO (Compacto 5 Epis.)
12:30    MÚSICAS DE ÁFRICA
13:00    RTP SPORT
13:30    ARTES E ESPECTÁCULOS
14:00    JORNAL DA TARDE Directo
15:00    FUTEBOL DE PRAIA. LIGA EUROPEIA DIRECTO
16:00    PARLAMENTO
17:00    PASSEIO DOS ALEGRES
20:30    CONTRA-INFORMAÇĂO FIM-DE-SEMANA
21:00    TELEJORNAL Directo
22:00    GREGOS E TROIANOS
00:15    CONTRA-INFORMAÇĂO
01:00    A TRAGÉDIA DA RUA DAS FLORES (CONT.)
01:30    HORIZONTES DA MEMÓRIA
02:00    JORNAL 2
03:00    PASSEIO DOS ALEGRES 

France 3
06:00    Euronews program informacyjny
07:00    Decrochez vos vacances program dla dzieci
08:00    TO3 filmy animowane
10:50    Sur la route du tour magazyn
11:15    Bon appetit, bien sur magazyn kulinarny
11:40    Le 12/14 programy regionalne
13:25    C'est mon choix pour le week-end magazyn
14:45    Cote jardin magazyn
15:20    Keno magazyn
15:25    Cote maison magazyn
16:00    Chronique d'en haut magazyn
16:55    "Le refuge" serial obyczajowy Francja 1999
18:15    Expression directe magazyn
18:20    Questions pour un champion teleturniej
18:50    Le 19/20 programy regionalne
20:05    Prognoza pogody
20:10    6,56 magazyn
20:15    Tout le sport magazyn sportowy
20:20    Euro millionnaire magazyn
20:55    "Les monos" serial obyczajowy Francja 1999
22:40    Prognoza pogody
22:45    Soir 3 wiadomości
23:00    "Zniesławiona niewinność" reż.Sarah Botsford, wyk.Genevieve Bujold, Nancy Beatty, Graham Greene, Susan Glover film sensacyjny Kanada 1996
00:35    "Na wariackich papierach" wyk.Cybill Shepherd, Bruce Willis, Allyce Beasley, Charles Rocket serial sensacyjny USA 1985
00:50    "Na wariackich papierach" wyk.Cybill Shepherd, Bruce Willis, Allyce Beasley, Charles Rocket serial sensacyjny USA 1985
01:25    Sorties de la nuit magazyn 

3SAT
07:15    Akademia telewizyjna program popularnonaukowy
08:00    Panorama alpejska
09:00    Wiadomości
09:05    Czas na kulturę magazyn
09:45    nano magazyn popularnonaukowy (powt.)
10:15    Godzina gwiezdna filozofii magazyn kulturalny
11:15    Euro Austria magazyn gospodarczy
11:45    POLYLUX magazyn
12:15    Quer - przez tydzień z Christophem Süßem magazyn informacyjny
13:00    Wiadomości
13:10    Notatki z zagranicy - miniatury krajoznawcze
13:15    Deep Purple with the London Symphony Orchestra In concert koncert
14:15    "Karl Stülpner" film dokumentalny
14:45    "Nowoczesna bohaterka" film dokumentalny
15:15    Damskie spray magazyn dla kobiet
15:40    Brigitte Mira w rozmowie z Norbertem Kleinem program kulturalny
15:55    "Bohater na wolności" reż.Martin Davidson, wyk.John Ritter, Anne Archer, Bert Convy, Kevin McCarthy film obyczajowy USA 1980
17:30    mobil tips & trends magazyn poradnikowy
18:00    Fale, wraki i nerwy
18:30    "Król Alp" film dokumentalny
19:00    Wiadomości
19:15    "Mit - plan - wizja" film dokumentalny
20:00    Wiadomości
20:15    "Orfeusz w piekle" operetka Jacquesa Offenbacha 1999
22:25    Whatsoever program muzyczny Szwajcaria 2002
22:45    "Sanctus Suite" Bahia Ballett spektakl taneczny
23:10    Wszyscy są niewinni program publicystyczny
23:40    Kulturkiste magazyn kulturalny
00:20    Spojrzenia z boku magazyn kulturalny
00:45    ZDF SPORTstudio magazyn sportowy
01:45    Nicholas Payton Quintet JazzBaltica '99 koncert
02:55    "Mit - plan - wizja" film dokumentalny (powt.)
03:25    Godzina gwiezdna filozofii magazyn kulturalny (powt.)
04:20    tips & trends magazyn poradnikowy (powt.) 

RTL
05:50    "Power Rangers" serial animowany USA 2000
06:15    "Super Pig" serial animowany
06:40    "Hey Arnold!" serial animowany
07:05    "CatDog" serial animowany
07:35    "The Angry Beavers" serial animowany
08:00    "Bajer w Bel-Air" serial komediowy USA 1995/96
08:30    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela (powt.) Niemcy 2001
11:00    "Meego" serial dla dzieci USA 1997/98
11:25    "Boy Meets World" serial komediowy USA 1999/00
11:50    "Moesha" serial komediowy USA 1998/99
12:35    "Pomoc domowa" serial komediowy (powt.) USA 1996/97
13:05    "Krok po kroku" serial komediowy USA 1995/96
13:30    "Bajer w Bel-Air" serial komediowy USA 1995/96
14:00    "Trzecia planeta od Słońca" serial komediowy USA 1997
14:25    "That '70s Show" serial komediowy USA 1998/99
14:55    "Beverly Hills 90210" serial obyczajowy USA 1998/99
15:50    "Drużyna A" serial sensacyjny USA 1983/87
17:45    Top of the Pops magazyn muzyczny
18:45    Wiadomości
19:10    Explosiv - Weekend magazyn reporterów
20:15    "Runaway Virus" reż.Jeffrey A. Bleckner, wyk.Jason Beghe, Paige Turco, Jaqueline Aries, Kenneth Mars thriller USA 2000
22:00    "Terror in the Mall" reż.Norberto Barbara, wyk.Kai Wiesinger, Rob Estes, Shannon Sturges, David Soul film sensacyjny USA 1998
23:45    "South Park" serial animowany (powt.) USA 1999
00:10    Freitag Nacht News magazyn rozrywkowy (powt.)
00:50    "Mad TV" serial komediowy USA 1998
01:40    "Trzecia planeta od Słońca" serial komediowy (powt.) USA 1997
02:00    "Boy Meets World" serial komediowy (powt.) USA 1999/00
02:25    "Krok po kroku" serial komediowy (powt.) USA 1995/96
02:45    "Beverly Hills 90210" serial obyczajowy (powt.) USA 1998/99
03:35    "Runaway Virus" reż.Jeffrey A. Bleckner, wyk.Jason Beghe, Paige Turco, Jaqueline Aries, Kenneth Mars thriller (powt.) USA 2000

Arte
14:00    Voila l'Europe magazyn międzynarodowy (powt.)
14:25    "Ocalał z prehistorii - legwan utila" film dokumentalny (powt.) Niemcy 2000
15:10    "Tajemnica Vanikoro" film dokumentalny (powt.) Francja 2001
16:20    Siły natury - W cieniu wulkanu 360° - Reportaż GEO (powt.)
16:45    "Rzeczy i życie: Okulary/Okulary słoneczne" serial dokumentalny Francja 2001
17:15    "Rozwój" "O tym, jak z małp powstali ludzie" serial dokumentalny (powt.) Niemcy 2001
18:00    "Śladami proroków" "Trzy drogi do Samarkandy" film dokumentalny (powt.) Niemcy 2000
19:00    "Biografie: Paul Bocuse" film dokumentalny Niemcy 2002
19:45    Arte Info wiadomości
20:00    W otwarte karty magazyn międzynarodowy
20:15    "Sztalugi: Pompeje - freski z willi misteriów" film dokumentalny Francja 2002
20:45    "Ślad jedwabiu" "Trzy drogi do Samarkandy" film dokumentalny Niemcy 2000
21:45    Metropolis magazyn kulturalny
22:40    "Kto kocha, ten ma rację" reż.Matti Geschonneck, wyk.Iris Berben, Robert Atzorn, Sibylle Canonica, Ulrike Kriener melodramat Niemcy 2002
00:10    "Gendernauts - podróż do krainy nowych płci" film dokumentalny Niemcy 1999
01:45    "Gregoire peut mieux faire" reż.Philippe Faucon, wyk.Anthony D'Haene, Ali Allouche, Lynda Benahouda, Salima Guedja film obyczajowy (powt.) Francja 2001

BBC World
05:00    BBC News
05:30    Fast Track
05:45    Holiday
06:00    BBC News
06:30    Talking Movies
07:00    BBC News
07:30    Europe Direct
08:00    BBC News
08:30    Click Online
09:00    BBC News
09:30    Correspondent
10:00    BBC News
10:10    James Barrie and Peter Pan
11:00    BBC News
11:10    High Andes To Patagonia with Buck Henry Great Railway Journeys - Return Ticket
12:00    BBC News
12:30    Harley Davidson The Bike's the Star
13:00    BBC News
13:30    This Week
14:00    BBC News
14:10    James Barrie and Peter Pan
15:00    BBC News
15:30    Correspondent
16:00    BBC News
16:10    Shining in the Dark Stephen King
17:00    BBC News
17:10    High Andes To Patagonia with Buck Henry Great Railway Journeys - Return Ticket
18:00    BBC News
18:30    Talking Movies
19:00    BBC News
19:30    This Week
20:00    BBC News
20:30    Earth Report
21:00    BBC News
21:10    James Barrie and Peter Pan
22:00    BBC News
22:30    Talking Movies
23:00    BBC News
23:10    Shining in the Dark Stephen King
00:00    BBC News
00:30    Europe Direct
01:00    BBC News
01:30    This Week
02:00    BBC News
02:30    Fast Track
02:45    Holiday
03:00    BBC News
03:30    Europe Direct
04:00    BBC News
04:30    Correspondent 

Bloomberg
05:00    Prosto z parkietu
05:05    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
05:20    Cel - kurs
05:30    Prosto z parkietu
05:40    Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
05:50    Bloomberg Forum
05:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:00    Wiadomości w skrócie
06:05    Wielka Trójka - euro, dolar, jen
06:20    Bloomberg Forum
06:30    Wiadomości w skrócie
06:35    Magazyn europejski
07:00    Wiadomości w skrócie
07:05    Wiadomości z giełdy
07:30    Wiadomości w skrócie
07:35    Wiadomości sportowe
07:50    Fundusze emerytalne - porady dla inwestorów
08:00    Wiadomości w skrócie
08:05    Fundusze emerytalne - porady dla inwestorów
08:30    Wiadomości w skrócie
08:35    Rynek opcji i papierów wartościowych
09:00    Wiadomości w skrócie
09:05    Kursy, trendy, tendencje - Niemcy
09:20    Bloomberg Forum Extra
09:30    Wiadomości w skrócie
09:35    Kursy, trendy, tendencje - USA
09:50    Obieg pieniędzy
09:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
10:00    Wiadomości w skrócie
10:05    Kursy, trendy, tendencje - Azja
10:20    Bloomberg Forum
10:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
10:30    Wiadomości w skrócie
10:35    Wiadomości sportowe
10:50    Fundusze emerytalne - porady dla inwestorów
11:00    Wiadomości w skrócie
11:05    Kursy, trendy, tendencje - Europa
11:20    Bloomberg Forum
11:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
11:30    Wiadomości w skrócie
11:35    Magazyn sportowy
11:50    Fundusze emerytalne - notowania
12:00    Wiadomości w skrócie
12:05    Kursy, trendy, tendencje - Rynki rozwijające się
12:20    Bloomberg Forum
12:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:30    Wiadomości w skrócie
12:35    Wiadomości z giełdy
13:00    Wiadomości w skrócie
13:05    O gospodarce w prasie i w książkach
13:20    Life & Styl
13:30    Wiadomości w skrócie
13:35    Kursy, trendy, tendencje - Europa
13:50    Bloomberg Forum
13:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
14:00    Wiadomości w skrócie
14:05    Kursy, trendy, tendencje - Europa Wschodnia
14:20    Bloomberg Forum
14:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
14:30    Wiadomości w skrócie
14:35    Wielka Trójka - euro, dolar, jen
14:50    Bloomberg Forum
15:00    Wiadomości w skrócie
15:05    Raport branżowy
15:20    Bloomberg Forum
15:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:30    Wiadomości w skrócie
15:35    Raport branżowy
15:50    Bloomberg Forum
15:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
16:00    Wiadomości w skrócie
16:05    Kursy, trendy, tendencje - Niemcy
16:20    Bloomberg Forum Extra
16:30    Wiadomości w skrócie
16:35    Wall Street - sytuacja na giełdzie
17:00    Wiadomości w skrócie
17:05    Kursy, trendy, tendencje - Azja
17:20    Bloomberg Forum
17:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
17:30    Wiadomości w skrócie
17:35    Fonds-Tipps für Anleger
18:00    Wiadomości w skrócie
18:05    O gospodarce w prasie i w książkach
18:20    Life & Styl
18:30    Wiadomości w skrócie
18:35    Magazyn sportowy
18:50    Cel - kurs
19:00    Wiadomości w skrócie
19:05    Kursy, trendy, tendencje - Rynki rozwijające się
19:20    Bloomberg Forum
19:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
19:30    Wiadomości w skrócie
19:35    Magazyn europejski
20:00    Wiadomości w skrócie
20:05    Kursy, trendy, tendencje - Europa
20:20    Bloomberg Forum
20:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:30    Wiadomości w skrócie
20:35    Kursy, trendy, tendencje - Europa
20:50    Bloomberg Forum
20:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
21:00    Wiadomości w skrócie
21:05    Kursy, trendy, tendencje - Europa Wschodnia
21:20    Bloomberg Forum
21:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
21:30    Wiadomości w skrócie
21:35    Rynek opcji i papierów wartościowych
22:00    Wiadomości w skrócie
22:05    Raport branżowy
22:20    Bloomberg Forum
22:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
22:30    Wiadomości w skrócie
22:35    O gospodarce w prasie i w książkach
22:50    Life & Styl
23:00    Wiadomości w skrócie
23:05    Kursy, trendy, tendencje - Niemcy
23:20    Bloomberg Forum Extra
23:30    Wiadomości w skrócie
23:35    Kursy, trendy, tendencje - USA
23:50    Obieg pieniędzy
23:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:00    Wiadomości w skrócie
00:05    Kursy, trendy, tendencje - Azja
00:20    Bloomberg Forum
00:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:30    Wiadomości w skrócie
00:35    Wielka Trójka - euro, dolar, jen
00:50    Bloomberg Forum
01:00    Wiadomości w skrócie
01:05    Kursy, trendy, tendencje - Europa
01:20    Bloomberg Forum
01:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
01:30    Wiadomości w skrócie
01:35    Magazyn europejski
02:00    Wiadomości w skrócie
02:05    Kursy, trendy, tendencje - Rynki rozwijające się
02:20    Bloomberg Forum
02:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:30    Wiadomości w skrócie
02:35    Fonds-Tipps für Anleger
03:00    Wiadomości w skrócie
03:05    Kursy, trendy, tendencje - Europa
03:20    Bloomberg Forum
03:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
03:30    Wiadomości w skrócie
03:35    Kursy, trendy, tendencje - Europa
03:50    Bloomberg Forum
03:55    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:00    Wiadomości w skrócie
04:05    Kursy, trendy, tendencje - Europa Wschodnia
04:20    Bloomberg Forum
04:25    Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:30    Wiadomości w skrócie
04:35    Magazyn sportowy
04:50    Cel - kurs 

NBC
05:00    NBC News magazyn aktualności
07:00    Editorial Board with Stuart Varney magazyn aktualności
08:00    Louis Rukeyser's Wall Street magazyn gospodarczy
08:30    Wall Street Journal magazyn gospodarczy
09:00    Cottonwood Christian Centre program katolicki
09:30    McLaughlin Group magazyn ekonomiczny
10:00    Giga Party magazyn komputerowy
12:00    QVC - telezakupy
15:00    Golf: Senior PGA Tour World Sport Television magazyn sportowy
17:00    Europa Journal magazyn aktualności
17:30    Golf: US PGA Tour World Sport Television magazyn sportowy
19:30    Hof mit Himmel program religijny
20:00    NBC GIGA magazyn komputerowy
01:00    GIGA PARTY magazyn komputerowy
02:00    GIGA GAMES magazyn komputerowy
04:00    GIGA PARTY magazyn komputerowy 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.