Wikia o Starej Telewizji
Advertisement
poprzedni dzień PIĄTEK 13.07.2007 następny dzień

TVP 1
05:15 Moda na sukces - odc. 3408; serial kraj prod.USA (2001)
05:35 Moda na sukces - odc. 3409; serial kraj prod.USA (2001)
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:32, 7:05, 7:34
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Sekretny świat misia Beniamina - Dylemat Maksa, odc. 9; serial animowany kraj prod.Kanada (2006)
09:00 Jedyneczka - Co przynosi szczęście a co pecha; program dla dzieci
09:30 Lippy and Messy - DO-BE -DO
09:35 Wesołe łotrzyki - Prima Aprilis odc. 12; serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (2004)
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 91; serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:50 Tawerna pod rekinem - odc. 3; cykl reportaży
11:10 Smaki polskie; magazyn kulinarny
11:20 Kuchnia z Okrasą - Obiad w 5 minut
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Plebania odc.864; telenowela TVP
12:45 Letni seans filmowy - Polskie drogi - odc. 3/11 - Najspokojniejsze miejsce na świecie - txt str. 777; serial TVP kraj prod.Polska (1977)
14:20 Opole 2007 na bis - Kabaretron /2/; koncert
14:30 Kobieta zaradna; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Klan odc.1253; telenowela TVP
15:35 Dwie strony medalu odc. 15; serial TVP
16:05 Jaka to melodia? - wydanie specjalne ; teleturniej
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Moda na sukces - odc. 3410; serial kraj prod.USA (2001)
18:00 Moda na sukces - odc. 3411; serial kraj prod.USA (2001)
18:25 Faceci do wzięcia - ON, Ona, ON; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Ciamajda smerfuje przyszłość odc. 40; serial animowany kraj prod.Belgia (1988)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Imperium - cz. 5 - txt str. 777; film historyczny kraj prod.USA (2005)
21:00 Imperium - cz. 6 - txt str. 777; film historyczny kraj prod.USA (2005)
21:50 Życie po życiu - odc. 3, Daniel pierwszy i drugi; serial kraj prod.Wielka Brytania (2004)
22:45 Gnoje; film TVP kraj prod.Polska (1995)
00:10 Życie na gorąco - odc. 3/9 - Marsylia; serial sensacyjny TVP kraj prod.Polska (1978)
01:35 Kino nocnych marków - Ostatnie zadanie (Last Detail,The); komedia kraj prod.USA (1973)
03:15 Zakończenie programu

TVP 2
05:40 Ocean Avenue - odc. 111/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
06:25 Ocean Avenue - odc. 112/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
07:10 TELEZAKUPY
07:25 Dwójka Dzieciom - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 11 - Kaczka zapominalska
07:35 Dwójka Dzieciom - Kropelka - przygody z wodą - odc 22/26 Koniec świata; serial animowany kraj prod.Hiszpania (2002)
08:05 Na dobre i na złe - odc. 264 Bolesna nieśmiałość; serial TVP
09:00 Pytanie na śniadanie - lato - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25, 10:40
10:45 Święta wojna - Dieta - Cud (249); serial TVP
11:15 Codzienna 2 m. 3 - odc. 14; serial komediowy TVP
11:45 Magnum - odc. 116/162 Krew i honor; serial kraj prod.USA (1985)
12:35 Przygody Tarzana - odc 65/75  Szósty zmysł; serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)
13:00 Jak się nie ubierać - Jane seria III odc. 3; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:35 Dookoła Siebie - magazyn Jooany Brodzik - Czy muszę cierpieć?; magazyn
14:05 Ryzykanci - s. 5 ep. 10/16 kraj prod.USA (2002)
14:55 Dr Quinn - seria VI, odc. 15/22; serial obyczajowy kraj prod.USA (1997)
15:45 Wakacje z Dwójką - Kochanie zmniejszyłem dzieciaki - odc 49/66 - txt str. 777 kraj prod.USA (1997)
16:35 Gliniarz i prokurator - s. 3, odc. 13/26 (47) Nieudane spotkanie; serial sensacyjny kraj prod.USA (1989)
17:30 Zorro - odc. 77/78 - txt str. 777; serial kraj prod.USA (1957)
18:00 Program lokalny
18:30 Wakacyjne Ulice Kultury (3); magazyn
18:45 Panorama
19:05 Wielki Poker - odc. 3; teleturniej
20:05 Podróże z żartem - Korea (27); program rozrywkowy
21:00 George Michael - 25 LIVE - Droga na Wembley (The Road to Wembley) kraj prod.Wielka Brytania (2007)
22:00 Panorama
22:20 Pogoda
22:30 Sport Telegram
22:35 Błękit oceanu - odc 3/5; serial kraj prod.Francja (2003)
00:10 Biuro kryminalne - odc. 3; serial TVP
01:00 Sekcja 998 - Komin, odc. 3; telenowela dokumentalna TVP
01:30 Sekcja 998 - Urodziny, odc.4; telenowela dokumentalna TVP
01:55 Supertalent - (9); widowisko
02:50 Zakończenie programu

Polsat
06:00 Wstawaj! Gramy! (321) - rozrywka
06:50 Sekret Laury (111) - telenowela, Argentyna 2004
07:45 TV market
08:00 Wielka wygrana (51) - teleturniej
08:55 13. posterunek (38) - serial komediowy, Polska 1999
09:30 Daleko od noszy (82) - serial komediowy, Polska 2006
10:00 Czarodziejki (15/22) - serial fantastyczny, USA 1999
11:00 Dotyk anioła (15) - serial obyczajowy, USA 1995
12:00 Pensjonat Pod Różą (15) - serial obyczajowy, Polska 2004
13:00 Jesteś moim życiem (134) - telenowela, Argentyna 2006
14:00 Miodowe lata (41) - serial komediowy, Polska 2000
14:45 Benny Hill (16) - serial komediowy, Wielka Brytania 1985
15:15 Rodzina zastępcza (134) - serial komediowy, Polska 2003
15:50 Wydarzenia
16:15 Pogoda
16:25 Daleko od noszy (83) - serial komediowy, Polska 2006
16:55 Strażnik Teksasu (98) - serial kryminalny, USA 1997
18:00 Miodowe lata (42) - serial komediowy, Polska 2000
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Rodzina zastępcza (135) - serial komediowy, Polska 2003
20:00 Polska USA - siatkówka
21:30 Pyton II - horror, USA 2002
21:55 Studio Lotto (w przerwie filmu)
23:30 Wianki w rytmie disco, czyli wielki powrót lat 80. - rozrywka
00:30 Gdy księżyc ma barwę krwi - film sensacyjny, USA 1997
02:30 Dziewczyny w bikini (389) - quiz
03:30 Nocne randki (117) - rozrywka
05:00 Music Spot (92) - rozrywka

TVN
05:45 Telesklep
06:35 Firma
07:05 Magda M. 3 (39) - serial obyczajowy, Polska 2006
08:05 Magda M. 3 (40) - serial obyczajowy, Polska 2006
09:05 Wykręć numer - teleturniej interaktywny
10:05 Fabryka gry - teleturniej interaktywny
11:05 Telesklep
11:30 Co nowego u Scooby'ego? 2 (1/14) - serial animowany, USA 2003
11:55 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
12:25 W-11 wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
13:05 Na Wspólnej (704) - serial obyczajowy, Polska 2006
13:30 Na Wspólnej (705) - serial obyczajowy, Polska 2006
13:55 Na Wspólnej (706) - serial obyczajowy, Polska 2006
14:20 Pogoda na miłość (10/22) - serial obyczajowy, USA 2003
15:20 Prawo pożądania (107/143) - telenowela, Kolumbia 2005
16:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
17:20 Rozmowy w toku - talk show
18:30 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga!
20:00 Superkino: Uciekinier - film sf, USA 1987
22:05 Wysłannik przyszłości - film sf, USA 1997
01:30 Siłacze Strongcup - rozrywka
02:35 Nocne igraszki - interaktywny program rozrywkowy
03:35 Telesklep
04:25 Uwaga!
04:45 Nic straconego - powtórki programów

TV 4
06:05 V-Max
06:30 Drogówka
06:55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08:00 TV market
08:30 Duel Masters: Mistrzowie kaijudo (25) - serial animowany, Japonia 2002
09:00 Tok2Szok - talk show
10:00 Jesteś moim życiem (224) - serial obyczajowy, Argentyna 2006
11:05 Beverly Hills 90210 (20/21) - serial obyczajowy, USA 1990-1991
12:05 Cała prawda - talk show
13:05 Kolarska Proliga 2007 - kolarstwo
13:40 Wygraj fortunę - teleturniej
15:30 Magazyn żużlowy - magazyn sportowy
16:00 Sposób użycia (4) - serial komediowy, USA 2007
16:30 Zasady gry (4) - serial komediowy, USA 2006
17:00 Rosja Brazylia - siatkówka
19:00 Jesteś moim życiem (225) - serial obyczajowy, Argentyna 2006
20:05 Kuba Wojewódzki - talk show
21:05 Boston Public (10) - serial obyczajowy, USA 2000
22:05 Modelki (12) - reality show
23:15 Playboy: Grzeszna obsesja - film erotyczny, USA 1999
01:15 Prawda w negliżu - serial erotyczny, USA 1995-1997
02:15 Wydarzenia
02:40 Sport
02:45 Prognoza pogody
02:50 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
03:40 Sztukateria - magazyn kulturalny
04:05 Zakończenie programu

TVN 7
06:10 Maraton uśmiechu - rozrywka
06:35 Telesklep
07:40 Maraton uśmiechu - rozrywka
08:10 Bez śladu 2 (5/24) - serial sensacyjny, USA 2003
09:10 Gorzka zemsta (20/188) - telenowela, Kolumbia 2003
10:05 Inspektor Eddie (5/13) - serial komediowy, USA/Wielka Brytania 2003-2004
11:05 Zabawa od kuchni - rozrywka
12:05 Telesklep
14:10 Gorzka zemsta (21/188) - telenowela, Kolumbia 2003
15:10 Nikita (12/22) - serial kryminalny, USA 1997
16:10 Życie na fali (17/27) - serial obyczajowy, USA 2003
17:10 Seans filmowy - interaktywny program rozrywkowy
18:10 Inspektor Eddie (5/13) - serial komediowy, USA/Wielka Brytania 2003-2004
19:10 Życie na fali (18/27) - serial obyczajowy, USA 2003
20:10 Przed zachodem słońca - film obyczajowy, USA 2004
21:45 Bohaterowie z przypadku - komedia, USA 1998
23:45 Prawdziwe Cancun - film dokumentalny
01:35 Zakończenie programu

TVP Kultura 09:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 09:05 Strefa sztuki - Encyklopedia Sztuki XX wieku - Milczący świat Kazimierza Mikulskiego; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych 09:25 Strefa sztuki - Mela Muter; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych 09:55 Romantyzm i rezygnacja. Richard Strauss - późne lata (Richard Strauss Between Romanticism and Resignation); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006); Bez ograniczeń wiekowych 10:55 Obywatel Welles (RKO 281); film fabularny kraj prod.USA (1999); reż.:Benjamin Ross; wyk.:Melanie Griffith, John Malkovich, Liev Schreiber, James Cromwell; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 12:20 NALEPA - "Flamenco i blues"; koncert; Bez ograniczeń wiekowych 13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 13:30 Słowik (The nightingale); opera kraj prod.Francja (2004); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych 14:20 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 14:25 Tajne taśmy SB; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12 15:00 Kino jest sztuką - Moloch (Molokh); dramat kraj prod.Francja, ROSJA, Niemcy, Włochy (1999); reż.:Aleksander Sokurow; wyk.:Leonid Mozgowoj, Yelena Rufanova, Leonid Sokol, Yelena Spiridonova, Vladimir Bogdanov, Anatoli Shvedersky; Dla małoletnich od lat 12 16:45 Włodzimierz Nahorny w hołdzie Szymanowskiemu - Mity; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 17:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 17:05 Nina Simone - Legenda (Nina Simone - La Legende); film dokumentalny kraj prod.Francja, Wielka Brytania (1992); reż.:Frank Lords; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 18:05 Rodzina Kossaków; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 18:40 Gustawa Herlinga Grudzińskiego rozważania o cnotach - Przyjaźń; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych 19:00 S. O. S. - odc. 3/7 - Pułapka; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12 19:50 Galeria malarstwa polskiego - Bretonka na progu domu; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 20:30 Wieczór z operą - Paladyni (Les Paladins); opera kraj prod.Francja (2001); reż.:Jose Montalvo; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12 22:55 Kino krótkich filmów - The Clearing (The Clearing); nowela kraj prod.Wielka Brytania (1993); reż.:Alexis Bistikas; Dla małoletnich od lat 12 23:05 Balanga kraj prod.Polska (1993); reż.:Lukasz Wylężałek; wyk.:Jacek Pałucha, Paweł Fesołowicz, Jan Tesarz, Marcin Troński, Maciej Kozłowski, Zofia Merle, Sława Kwaśniewska, Stanisława Celińska, Cezary Pazura, Piotr Gąsowski; Dozwolone od lat 18 00:25 Strefa - Forte Partum; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych 00:40 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 01:05 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 01:10 Kino nocne - Aguirre - gniew boży (Aguirre, der zorn gottes); dramat kraj prod.Niemcy (1972); reż.:Werner Herzog; wyk.:Klaus Kinski, Cecilia Rivera, Ruy Guerra, Helena Rojo, Peter Berling; Dla małoletnich od lat 12 02:40 Dwie sarmacje cz. 2; koncert; wyk.:Jacek Kaczmarski, Jacek Kowalski; Bez ograniczeń wiekowych 03:15 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30, 7:00, 7:30; Pogoda 6:32, 7:05, 7:34 ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Jedyneczka - Kraina porcelany; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Tylko Kaśka - Kocham Jacka odc. 3; Dla małoletnich od lat 7
09:20 Pomorskie krajobrazy - Miejsce dla ptaków; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Kronika XIX. Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży.; STEREO
09:55 Sekcja 998 - Córeczka, odc. 2; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:20 My w Finlandii - Jak Polak z Finem; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:40 Koncert Galowy Studenckiego Festiwalu Piosenki "A wszystko to ty..." Jubileusz Marka Grechuty cz. I; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Złotopolscy - odc. 848* - Remont Europy; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1246; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 W stronę świata - odc. 3* Wojciech Rogalski; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Marzenia do spełnienia - odc. 6; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Hity satelity; STEREO
14:05 mc 2- Maszyna czasu Manna i Materny - (3); talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Dookoła Siebie - magazyn Joanny Brodzik - Czy mogę znać swoją przyszłośc?; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Podróżnik - Szkoła tańca w Andaluzji; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Jedyneczka - Kraina porcelany; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Filmowa Encyklopedia Łodzi i okolic - CHÓR HARMONIA 1886 - 2006; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Święta wojna - (259) Heavy Metal Krupniok; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Echo Bałtyku - Żegluga rzeczna a ekologia; Bez ograniczeń wiekowych
17:35 My w Finlandii - Jak Polak z Finem; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:55 Sekcja 998 - Córeczka, odc. 2; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Hity satelity; STEREO
18:35 Kronika XIX. Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży.; STEREO
18:50 Złotopolscy - odc. 848* - Remont Europy; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Przygody Myszki - odc. 11 - Zimowa wycieczka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1246; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Polska na lato - Ziemia Lubuska na lato; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:05 M jak miłość - odc. 469; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 W środku Europy; film fabularny kraj prod.Polska (1991); reż.:Piotr Łazarkiewicz; wyk.:Andrzej Mastalerz, Magdalena Włodarczyk, Henryk Bista, Grzegorz Pawłowski, Joanna Trzepiecińska, Bronisław Wrocławski, Renata Domagała, Marcin Sosnowski; Dla małoletnich od lat 16
23:15 Orkiestra Świętego Mikołaja; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:45 Sport Telegram; STEREO
23:50 Piotr Adamczyk na rzymskiej scenie; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Sekcja 998 - Córeczka, odc. 2; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Złotopolscy - odc. 848* - Remont Europy; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Przygody Myszki - odc. 11 - Zimowa wycieczka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1246; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Polska na lato - Ziemia Lubuska na lato; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 M jak miłość - odc. 469; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Hity satelity; STEREO
03:50 Kronika XIX. Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży.; STEREO
04:05 W środku Europy; film fabularny kraj prod.Polska (1991); reż.:Piotr Łazarkiewicz; wyk.:Andrzej Mastalerz, Magdalena Włodarczyk, Henryk Bista, Grzegorz Pawłowski, Joanna Trzepiecińska, Bronisław Wrocławski, Renata Domagała, Marcin Sosnowski; Dla małoletnich od lat 16
05:30 Piotr Adamczyk na rzymskiej scenie; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

Eurosport
08.30    Watts magazyn sportowy
08.45    Escape magazyn rajdów ekstremalnych
09.15    Żużel - Grand Prix Wielkiej Brytanii
10.15    Rajdy samochodowe - International Rally Challenge w Wyborgu 1. dzień
10.30    Siatkówka mężczyzn - Liga światowa runda finałowa
11.30    Kolarstwo - Tour de France 5. etap: Chablis - Autun
12.30    Kolarstwo - Tour de France start 6. etapu
12.45    Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Grand Prix Niemiec wstęp
13.00    Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Grand Prix Niemiec trening w klasie 125cc
13.45    Motocyklowe Mistrzostwa Świata - Grand Prix Niemiec trening w klasie MotoGP
14.45    Kolarstwo - Tour de France 6. etap: Semur-en-Auxois - Bourg-en-Bresse
17.30    Rajdy samochodowe - International Rally Challenge w Wyborgu 1. dzień
18.00    Siatkówka plażowa - Zawody World Tour w Berlinie: Mecze ćwierćfinałowe mężczyzn
19.00    Siatkówka plażowa - Zawody World Tour w Berlinie: Mecze ćwierćfinałowe mężczyzn
20.00    Strongman - Grand Prix Łotwy
21.00    Timbersport - Mistrzostwa Świata w Oberstdorfie
21.30    Timbersport - Mistrzostwa Świata w Oberstdorfie
22.00    Kolarstwo - Tour de France najważniejsze wydarzenia
23.00    YOZ - Youth Only Zone magazyn sportów ekstremalnych
23.30    Siatkówka mężczyzn - Liga światowa runda finałowa
00.30    Kolarstwo - Tour de France najważniejsze wydarzenia

Eurosport 2 03:00 PIŁKA NOŻNA: Mistrzostwa świata do lat 20 Kanada 1/8 finału: Chile - Portugalia 03:45 Wiadomości 07:30 Wiadomości poranne 10:00 Australian Football Magazyn 11:00 PIŁKA NOŻNA: Mistrzostwa świata do lat 20 Kanada 1/8 finału: Chile - Portugalia 12:00 Wiadomości 13:30 KOSZYKÓWKA: Mistrzostwa świata do lat 19 Nowy Sad Serbia Faza grupowa: Francja - Brazylia 15:15 BEACH SOCCER: Euroliga San Benedetto del Tronto Włochy Ćwierćfinał: Hiszpania - Szwajcaria 15:45 BEACH SOCCER: Euroliga San Benedetto del Tronto Włochy Ćwierćfinał: Francja - Rosja 17:00 BEACH SOCCER: Euroliga San Benedetto del Tronto Włochy Ćwierćfinał: Portugalia - Polska 18:15 BEACH SOCCER: Euroliga San Benedetto del Tronto Włochy Ćwierćfinał: Włochy - Czechy 19:15 Watts 19:30 Wiadomości wieczorne 20:00 PIŁKA NOŻNA: Lyon Francja 20:30 KOSZYKÓWKA: Mistrzostwa świata do lat 19 Nowy Sad Serbia Faza grupowa: Stany Zjednoczone - Chiny 22:15 PIŁKA NOŻNA: Mistrzostwa świata do lat 20 Kanada 1/8 finału: Hiszpania - Brazylia 23:15 BEACH SOCCER: Euroliga San Benedetto del Tronto Włochy Ćwierćfinał: Francja - Rosja 00:00 Wiadomości 00:15 RAJDY SAMOCHODOWE: International Rally Challenge Vyborg Rosja Dzień pierwszy 00:30 PRO WRESTLING: New Japan League Japonia 02:00 RAJDY SAMOCHODOWE: International Rally Challenge Vyborg Rosja Dzień pierwszy 02:15 Wiadomości weekendowe

Polsat Sport 07:00 Siatkówka:Liga ¦wiatowa Finał L¦ - grupa F: Bułgaria - Rosja 09:10 Siatkówka:Liga ¦wiatowa Finał L¦ - grupa E: Francja - USA 11:20 IAAF Atletics World – magazyn lekkoatletyczny 11:50 Piłka Nożna:Futbol Mundial Futbol Mundial 12:20 The Best of Maciej Żurawski 12:50 Siatkówka:Liga ¦wiatowa Finał Ligi ¦wiatowej - mecz E: Polska - Francja 15:00 Magazyny:Trans World Sport Trans World Sport 16:00 Siatkówka:Liga ¦wiatowa Studio Ligi ¦wiatowej 17:00 Siatkówka:Liga ¦wiatowa Finał L¦ - grupa F: Rosja - Brazylia 19:00 Siatkówka:Liga ¦wiatowa Studio Ligi ¦wiatowej 20:00 Siatkówka:Liga ¦wiatowa Finał L¦ - grupa E: Polska - USA 22:00 Siatkówka:Liga ¦wiatowa Studio Ligi ¦wiatowej 22:30 Sporty Walki:Boks, Gale bokserskie Pocztówka z Gilowic - z wizyt± u Tomasza Adamka 23:00 Sporty Walki:Boks, Gale bokserskie Gala Boksu Zawodowego Grupy Sauerlanda z Moskwy

Canal + Sport
07:00 Legia Warszawa Lech Poznań 03.11.2006 - piłka nożna
09:30 Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Wisła Kraków 05.11.2006 - piłka nożna
12:00 Warsaw Snooker Tour (2) - snooker
13:50 Warsaw Snooker Tour - snooker
16:30 Czempioni w Plusie - magazyn sportowy
17:30 BOT GKS Bełchatów Kolporter Korona Kielce 04.11.2006 - piłka nożna
20:00 WNBA Action! - magazyn koszykarski
20:30 Tajniki przyrody 5 (59) - film dokumentalny
21:00 Miasto gniewu - dramat obyczajowy, USA/Niemcy 2004 
22:55 Wisła Kraków BOT GKS Bełchatów 11.11.2006 - piłka nożna
01:25 Siedem dni od mistrzostwa - reportaż
02:10 Intersection - melodramat, USA 1994
03:50 Droga do Guantanamo - dramat dokumentalny, Wielka Brytania 2006
05:25 Smokiem i mieczem - film przygodowy, Niemcy/Wielka Brytania 2004

TVP Sport 09:00 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 09:10 Droga do Pekinu - odc. 28; magazyn sportowy; Bez ograniczeń wiekowych 09:40 Prawo jazdy; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych 10:10 Piłkarskie MŚ do lat 20 - skróty; STEREO 11:00 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Argentyna - Polska ; STEREO 12:45 Magazyn piłkarski - Goallissimo; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 13:40 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Chile - Portugalia; STEREO 15:30 Jazda Nowej Generacji; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych 16:00 Piłkarskie MŚ do lat 20 - skróty; STEREO 17:00 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Zambia - Nigeria ; STEREO 19:00 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Meksyk - Kongo; STEREO 20:50 Z archiwum TVP - Maciej Żurawski; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 21:05 Piłkarskie MŚ do lat 20 - skróty; STEREO 22:00 Z archiwum TVP - Wspinaczka; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych 22:10 Magazyn piłkarski - Goallissimo; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 23:05 Sportowy Wieczór; STEREO 23:25 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Hiszpania - Brazylia ; STEREO 01:10 Zakończenie programu

Ale Kino!
08:00 Cudzoziemka - film psychologiczny, Polska 1986
09:50 Berlin Alexanderplatz (8/14) - serial obyczajowy, RFN/Włochy 1980
11:00 Berlin Alexanderplatz (9/14) - serial obyczajowy, RFN/Włochy 1980
12:10 Kroniki Science Fiction - film dokumentalny
13:15 Wojna światów następne stulecie - film sf, Polska 1981
15:00 Miłość i śmierć na Long Island - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 1997
16:40 Jedząc kiełbasę - film krótkometrażowy
17:05 Zbliżenia - film dokumentalny
17:40 Tysiąc miliardów dolarów - film sensacyjny, Francja 1982
20:00 Głosy - komediodramat, Wielka Brytania 2000
21:50 Shaft - film sensacyjny, Niemcy/USA 2000
23:35 Tombstone - western, USA 1993
01:50 Z moich ust - thriller, Francja 2001

AXN
06:20 Wyścig 7 (12) - serial dokumentalny, USA 2005
07:15 Star Trek: Enterprise 4 (3) - serial sf, USA 2004
08:10 Robinsonowie: Wyspy Perłowe 7 (8/16) - serial dokumentalny, USA 2003
09:05 Władca zwierząt 3 (7) - serial przygodowy, USA 2000
10:00 V.I.P. 2 (2) - serial sensacyjny, USA 1999
10:55 Wyścig 7 (12) - serial dokumentalny, USA 2005
11:50 Robinsonowie: Wyspy Perłowe 7 (8/16) - serial dokumentalny, USA 2003
12:45 Star Trek: Enterprise 4 (3) - serial sf, USA 2004
13:40 Władca zwierząt 3 (7) - serial przygodowy, USA 2000
14:35 V.I.P. 2 (2) - serial sensacyjny, USA 1999
15:30 Wyścig 7 (13) - serial dokumentalny, USA 2005
16:25 Premiera: Star Trek: Enterprise 4 (4) - serial sf, USA 2004
17:20 Robinsonowie: Wyspy Perłowe 7 (9/16) - serial dokumentalny, USA 2003
18:15 Premiera: Władca zwierząt 3 (8) - serial przygodowy, USA 2000
19:10 Premiera: V.I.P. 2 (3) - serial sensacyjny, USA 1999
20:05 Poszukiwani (6) - serial kryminalny, USA/Kanada 2003
21:00 Premiera: Martwa strefa 3 (5/19) - serial grozy, USA 2004 
22:00 Premiera: Wydział spraw zamkniętych 6 (2) - serial sensacyjny, USA 2001
23:00 4400 2 (12) - serial sf, USA 2005
00:00 Poszukiwani (6) - serial kryminalny, USA/Kanada 2003
00:55 Martwa strefa 3 (5/19) - serial grozy, USA 2004
01:50 Wydział spraw zamkniętych 6 (2) - serial sensacyjny, USA 2001
02:45 4400 2 (12) - serial sf, USA 2005

Zone Europa
08:00 Cinemania (220) - magazyn filmowy
08:25 Babski wieczór - komediodramat, Wielka Brytania/USA 1998
10:15 Zasoby ludzkie - dramat obyczajowy, Francja/Wlk. Brytania 1999
12:05 Komedia patriotyczna - komedia, Rosja 1992
14:00 Na kolanach - film kryminalny, Włochy 1978
15:55 Chmura - dramat obyczajowy, Francja/Argentyna 1998
18:00 Prosta historia - film obyczajowy, Wlk. Brytania/Francja/USA 1999
20:00 Jak być nieszczęśliwą i lubić to - komedia, Hiszpania 1994
21:35 Babski wieczór - komediodramat, Wielka Brytania/USA 1998
23:25 Cyrkowy numer - film erotyczny, Francja 2003
00:25 Obsesja zazdrości - film erotyczny, Francja 2004
02:00 Midnight Express - thriller, Wielka Brytania/USA 1978

HBO
06.30 Dick i Jane. Niezły ubaw, kom. krym., USA 2005
08.00 Rekin i Lava, film przyg., USA 2005
09.30 Rocketman, kom., USA 1997  
11.05 Oszukani, dramat Kanada 2003   
12.40 Omagh, dramat Irlandia/GB 2004  
14.25 Metallica. Some Kind of Monster, film dok.
16.45 Pogodynka, kom., Kanada  2005  
18.15 Dick i Jane. Niezły ubaw, kom. krym., USA 2005
19.45 Premiera. Cinema, cinema, mag.  
20.10 Na stojaka!, kabaret i satyra
20.40 Rzym, serial obycz., GB/USA 2005  
21.25 Rzym, serial obycz., GB/USA 2005  
22.20 Pracownik miesiąca, kom., USA 2004    
23.55 VI Batalion, dramat wojenny, USA/Australia 2005   
02.05 Królowie i królowa, obycz., Francja 2004
04.35 Europejskie Nagrody Filmowe 2006, relacja

HBO 2
06:30 Szczwany lis - dramat obyczajowy, USA 2004  
08:35 Zazdrosny Bóg - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2005   
10:10 Prawda i inne kłamstwa - komedia romantyczna, Hiszpania 2004  
12:10 Rycerz Pierwszej Damy - komedia, USA 1994
13:45 Człowiek ringu - film biograficzny, USA 2005
16:05 Zaginiony synek - thriller, Niemcy/USA 2006   
17:35 Raj odzyskany - film obyczajowy, USA 1991  
19:25 Z ust do ust - komedia, USA 2005
21.00 Ekipa 2 (3) serial komediowy, USA 2005
21.30 Ekipa 2 (4) - serial komediowy, USA 2005
21:55 Wyspa - film sensacyjny, USA 2005
00:10 Zauroczony - komedia romantyczna, USA 2004    
01:45 Chaos - dramat obyczajowy, Polska 2006
03:50 Uzbrojeni nieletni - film dokumentalny
04:35 Z ust do ust - komedia, USA 2005

Cartoon Network
06:00 Kreskówki na życzenie - magazyn filmów animowanych
21:00 Scooby Doo - serial dla dzieci
21:30 Flintstonowie - serial dla dzieci, USA
21:55 Flintstonowie - serial dla dzieci, USA
22:20 Tom i Jerry - serial dla dzieci
23:10 Zwariowane melodie - serial dla dzieci
00:00 Johnny Bravo - serial dla dzieci, USA 1997
00:50 Krowa i kurczak - serial dla dzieci, USA 1997-1999
01:40 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA
02:30 Jam łasica - serial dla dzieci, USA 1999
03:00 Krowa i kurczak - serial dla dzieci, USA 1997-1999
03:25 Mroczne przygody Billy'ego i Mandy - serial dla dzieci
03:50 Zło w potrawce - serial dla dzieci
04:05 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
04:20 Johnny Bravo - serial dla dzieci, USA 1997
04:45 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
05:10 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA
05:35 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA

ZigZap
06:00 Histeria (4) - serial animowany, USA 1998
06:25 Pinky i Mózg (46) - serial animowany, USA 1995-1998
06:50 Ekstremalne kaczory (23) - serial animowany, Francja
07:00 Szał na Amandę (26) - serial młodzieżowy, USA
07:25 Friday Wear (30) - serial animowany, Francja
07:30 Płaskmania (13) - serial animowany, Francja 2004
08:00 Klub Winx 3 (18) - serial animowany, Włochy 2007
08:30 Skyland początek nowego świata (10) - serial animowany, Francja
08:55 Zakręceni Gliniarze (3) - serial animowany, Francja 2006
09:20 Wybraniec smoka 2 (8) - serial animowany, USA
09:45 Kod Lyoko (38) - serial animowany, Francja
10:10 Karol do kwadratu 2 (8) - serial animowany, Kanada 2005
10:35 Na wysokiej fali (12/26) - serial młodzieżowy, Australia 2005-2006
11:00 Teledyski - program muzyczny
11:10 Lizzie McGuire 3 (1) - serial młodzieżowy, USA
11:35 Friday Wear (31) - serial animowany, Francja
11:40 Klinika pod kangurem (2/25) - serial młodzieżowy, Wielka Brytania/USA/Australia 2002
12:05 Zagubieni z lotu 29 (11) - serial młodzieżowy, USA
12:30 Gwiazda od zaraz (3) - serial młodzieżowy, Kanada
12:55 Degrassi nowe pokolenie (7) - serial młodzieżowy, Kanada
13:20 Histeria (5) - serial animowany, USA 1998
13:45 Pinky i Mózg (47) - serial animowany, USA 1995-1998
14:10 Ekstremalne kaczory (24) - serial animowany, Francja
14:20 Szał na Amandę (27) - serial młodzieżowy, USA
14:45 Zap Room - program dla młodzieży
15:10 Płaskmania (14) - serial animowany, Francja 2004
15:35 Klub Winx 3 (19) - serial animowany, Włochy 2007
16:00 Pamiętniki Barbie - film animowany
17:25 Kod Lyoko (39) - serial animowany, Francja
18:10 Karol do kwadratu 2 (9) - serial animowany, Kanada 2005
18:25 Na wysokiej fali (13/26) - serial młodzieżowy, Australia 2005-2006
18:50 Gwiazda od zaraz (4) - serial młodzieżowy, Kanada
19:15 Lizzie McGuire 3 (2) - serial młodzieżowy, USA
19:40 Zagubieni z lotu 29 (12) - serial młodzieżowy, USA
20:00 Klinika pod kangurem (3/25) - serial młodzieżowy, Wielka Brytania/USA/Australia 2002
20:25 Degrassi nowe pokolenie (8) - serial młodzieżowy, Kanada
20:50 Ekstremalne kaczory (37) - serial animowany, Francja

MiniMini 06:00 Miś Uszatek serial animowany odc. 1 06:10 Miś Uszatek serial animowany odc. 2 06:20 Miś Uszatek serial animowany odc. 3 06:30 Tabaluga serial animowany odc. 18 06:55 Krecik serial animowany odc. 2 07:05 Pszczółka Maja serial animowany odc. 12 07:30 Witaj, Franklin serial animowany odc. 54 07:55 Pingu serial animowany odc. 106 08:00 Noddy serial animowany odc. 51 08:10 Powiedz to z Noddym kurs języka angielskiego dla dzieci 08:15 Tomek i przyjaciele serial animowany odc. 14 08:25 Świnka Peppa serial animowany odc. 1 08:35 Listy od Feliksa serial animowany odc. 22 08:50 Rumcajs serial animowany odc. 44 09:00 Zdjęciaki serial animowany odc. 36 09:05 Listonosz Pat serial animowany odc. 17 09:20 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu program dla dzieci odc. 26 09:45 Bracia koala serial animowany odc. 11 10:00 Świat Elmo serial animowany odc. 36 10:15 Bawmy się, Sezamku serial animowany odc. 30 10:40 Globtroter Grover serial animowany odc. 5 10:45 Sesame English serial animowany odc. 24 11:00 Noddy serial animowany odc. 50 11:10 Powiedz to z Noddym kurs języka angielskiego dla dzieci 11:15 Tomek i przyjaciele serial animowany odc. 13 11:25 Świnka Peppa serial animowany odc. 26 11:35 Listy od Feliksa serial animowany odc. 21 11:50 Rumcajs serial animowany odc. 43 12:00 Mój mały kucyk serial animowany odc. 29 12:30 Kacze opowieści serial animowany odc. 14 12:55 Dziwny świat kota Filemona serial animowany odc. 10 13:05 Pippi serial animowany odc. 6 13:30 Clifford serial animowany odc. 3 14:00 Małe zoo Lucy serial animowany odc. 25 14:15 Małe zoo Lucy serial animowany odc. 26 14:30 Tabaluga serial animowany odc. 17 14:55 Krecik serial animowany odc. 1 15:05 Pszczółka Maja serial animowany odc. 11 15:30 Witaj, Franklin serial animowany odc. 53 15:55 Pingu serial animowany odc. 105 16:00 Zdjęciaki serial animowany odc. 35 16:05 Listonosz Pat serial animowany odc. 16 16:20 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu program dla dzieci odc. 25 16:45 Bracia koala serial animowany odc. 10 17:00 Świat Elmo serial animowany odc. 35 17:15 Bawmy się, Sezamku serial animowany odc. 29 17:40 Globtroter Grover serial animowany odc. 4 17:45 Sesame English serial animowany odc. 23 18:00 Mój mały kucyk serial animowany odc. 30 18:30 Kacze opowieści serial animowany odc. 15 18:55 Dziwny świat kota Filemona serial animowany odc. 11 19:05 Pippi serial animowany odc. 7 19:30 Clifford serial animowany odc. 4

Jetix
06:00 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
06:25 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
06:50 The Far Out Adventures of Team Galaxy - serial dla dzieci
07:15 The Far Out Adventures of Team Galaxy - serial dla dzieci
07:35 Power Rangers Ninja Storm - serial dla dzieci
08:00 Power Rangers SPD - serial dla dzieci
08:25 Power Rangers Dino Thunder - serial dla dzieci
08:50 Shuriken School - serial dla dzieci
09:10 Pucca - serial dla dzieci
09:20 Planet Sketch - serial dla dzieci
09:35 Yin Yang Yo - serial dla dzieci
10:00 Jerry i paczka - serial animowany
10:25 W.I.T.C.H. - serial animowany
10:50 W.I.T.C.H. - serial animowany
11:15 Świat według Ludwiczka - serial animowany
11:40 Ach, ten Andy! - serial dla dzieci
12:00 Ach, ten Andy! - serial dla dzieci
12:25 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
12:50 The Far Out Adventures of Team Galaxy - serial dla dzieci
13:15 Pucca - serial dla dzieci
13:35 Shuriken School - serial dla dzieci
14:00 Shuriken School - serial dla dzieci
14:20 Jerry i paczka - serial animowany
14:35 Planet Sketch - serial dla dzieci
14:45 Świat według Ludwiczka - serial animowany
15:05 Yin Yang Yo - serial dla dzieci
15:30 Power Rangers SPD - serial dla dzieci
15:55 Power Rangers Dino Thunder - serial dla dzieci
16:20 Galactik Football - serial dla dzieci
16:45 W.I.T.C.H. - serial animowany
17:10 Teenage Mutant Ninja Turtles - serial animowany
17:35 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
18:00 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
18:25 The Far Out Adventures of Team Galaxy - serial dla dzieci
18:50 Ach, ten Andy! - serial dla dzieci
19:15 Planet Sketch - serial dla dzieci
19:25 Naruto - serial dla dzieci
19:50 Eerie Indiana: Następny wymiar - serial dla dzieci
20:15 Mroczna przepowiednia - serial dla dzieci
20:40 Eerie Indiana: Następny wymiar - serial dla dzieci
21:05 Galactik Football - serial dla dzieci
21:30 Spiderman - serial animowany
21:55 Spiderman - serial animowany
22:20 Sonic X - serial animowany
22:45 Pokemon - serial dla dzieci
23:10 Pokemon - serial dla dzieci
23:35 X-Men - serial animowany

Hyper
21:00    Full Metal Alchemist - Serial rysunkowy odc. 18
21:30    Fresh Air - Informacje Need for Speed Carbon
22:00    Review territory - Informacje
22:30    Java Games - Informacje
22:40    Fresh Air - Informacje Heroes of Annihilated Empires
23:00    Game Play - Informacje
23:15    Full Metal Alchemist - Serial rysunkowy odc. 17
23:45    Game Factory - Informacje Killzone Liberation
0:00    Hyper Classic - Informacje
0:30    Klipy - Informacje

TVN Style
06.00    WF ćwicz razem z nami
06.15    WF ćwicz razem z nami
06.30    WF ćwicz razem z nami
06.45    Dzień dobry i zdrowy magazyn fitness
07.00    Telezakupy
07.30    Żądło talk-show
08.15    Przeglądarka ciekawostki ze świata
08.30    Perfekcyjna pani domu program rozrywkowy
09.30    Maja w ogrodzie magazyn ogrodniczy
10.00    Biografie: Jacqueline Onassis portrety wielkich osobowości XX wieku
10.55    O tym się mówi magazyn kulturalny
11.00    Martha Stewart Living - kuchnia magazyn poradnikowy
11.30    I Ty możesz mieć Superdziecko magazyn poradnikowy
12.00    Jak się nie ubierać? 5 serial dokumentalny
13.00    Co za tydzień
13.30    Jak dobrze wyglądać nago serial dokumentalny
14.00    Nigella ucztuje magazyn kulinarny
14.30    Za drzwiami Actors Studio: Kiefer Sutherland serial dokumentalny
15.30    Mamo, to ja - the best of magazyn poradnikowy
16.00    Martha Stewart Living - kuchnia magazyn poradnikowy
16.30    Grunt to zdrowie magazyn
17.00    Salon piękności - the best of magazyn poradnikowy
17.30    I Ty możesz mieć Superdziecko magazyn poradnikowy
18.00    Lekcja stylu - the best of magazyn poradnikowy
18.30    Żądło talk-show
19.15    Przeglądarka ciekawostki ze świata
19.30    Telewizja od kuchni - super odwiedzamy plany programów TVN
20.00    Uwaga, faceci! (odc. 4/22) serial obyczajowy wyk. Anne Heche, Derek Richardson, Sarah Strange, James Tupper
21.00    Nigella ucztuje magazyn kulinarny
21.30    Zaklinacze wnętrz magazyn poradnikowy
22.00    Magiel towarzyski - super program rozrywkowy
22.30    Jak dobrze wyglądać nago serial dokumentalny
23.00    Hotel Babylon (odc. 3/16) serial komediowy reż. Howard Overman, wyk. Tamzin Outhwaite, Max Beesley, Natalie Jackson Mendoza, Emma Pierson
00.10    Seks inspektorzy 2 magazyn
01.00    Kto tu rządzi? reality show
02.05    Co za tydzień
02.30    Tessa w domu wakacje magazyn
02.55    Ona, czyli ja autorski program Joanny Brodzik
03.20    Kto tu TERAZ rządzi? reality show
03.45    Grunt to zdrowie magazyn
04.10    Notes kulinarny magazyn
04.35    Co za tydzień

TVN Turbo 06:00 Grand Prix na torze 06:30 Automaniak Max 07:30 Telesklep 08:00 Policyjne taśmy 08:30 28 sekund 09:00 Szkoła Szybkiej Jazdy 09:30 Operacja Tuning 10:00 Grand Prix na torze 10:30 Sporrrt 11:00 Dakar 2007 11:30 Wyspiarze za kółkiem - najgorsi kierowcy w Wielkiej Brytanii 12:00 Auto Mundial 12:30 Uwaga! Pirat 13:00 Sparing 13:30 Wędkarstwo - Męskie hobby 14:00 Prawdziwe Maszyny 14:30 Do Celu 15:00 Zakup Kontrolowany 3 16:00 Katastrofy Lotnicze 16:30 Jazda Próbna 17:30 Raport Turbo 17:45 Automaniak Max 18:45 Do Celu 19:15 Dakar 2007 19:45 Raport Turbo 20:00 Prawdziwe Maszyny 20:30 Operacja Tuning 21:00 Raport Turbo 21:15 Boks XXI 21:45 Kaskaderzy i amatorzy 22:15 Automaniak Max 23:15 Raport Turbo 23:30 Sporrrt 00:00 Turbo Erotyk 00:30 Turbo granie 02:30 Grand Prix na torze 03:00 Uwaga! Pirat 03:30 Szkoła Szybkiej Jazdy 04:00 Auto Mundial 04:30 Sparing

TCM
06.45    Herbaciarnia Pod Księżycem komedia reż. Daniel Mann, wyk. Marlon Brando, Glenn Ford, Machiko Kyô, Eddie Albert
08.45    Umarli w butach western reż. Raoul Walsh, wyk. Errol Flynn, Olivia de Havilland, Anthony Quinn, Arthur Kennedy
11.00    Trzy krótkie słowa komedia muzyczna reż. Richard Thorpe, wyk. Fred Astaire, Red Skelton, Debbie Reynolds, Vera-Ellen
12.40    Dolina zemsty western reż. Richard Thorpe, wyk. Burt Lancaster, Joanne Dru, Robert Walker, Sally Forrest
14.00    Osobne stoliki film obyczajowy reż. Delbert Mann, wyk. David Niven, Rita Hayworth, Deborah Kerr, Wendy Hiller
15.40    Rudowłosa melodramat reż. Raoul Walsh, wyk. Jack Carson, James Cagney, Olivia de Havilland, Rita Hayworth
17.20    Zigzag thriller reż. Richard A. Colla, wyk. George Kennedy, Anne Jackson, Eli Wallach, William Marshall
19.05    Gdzie są szpiedzy komedia przygodowa reż. Val Guest, wyk. David Niven, Françoise Dorléac, John Le Mesurier, Cyril Cusack
21.00    Topkapi komedia sensacyjna reż. Jules Dassin, wyk. Akim Tamiroff, Maximilian Schell, Melina Mercouri, Peter Ustinov
23.05    Ucieczka Logana film SF reż. Michael Anderson, wyk. Michael York, Richard Jordan, Jenny Agutter, Roscoe Lee Browne
01.00    W końcu czyje to życie? film obyczajowy reż. John Badham, wyk. Richard Dreyfuss, John Cassavetes, Christine Lahti, Bob Balaban
03.00    Biały żar dramat kryminalny reż. Raoul Walsh, wyk. James Cagney, Virginia Mayo, Edmond O'Brien, Steve Cochran
04.55    Yankee Doodle Dandy musical reż. Michael Curtiz, wyk. James Cagney, Joan Leslie, Walter Huston, Richard Whorf

TVP 3 Wrocław
06:00 Kurier; STEREO
06:09 Przegląd prasy; STEREO
06:13 Serwis sportowy; STEREO
06:15 Kurier flesz; STEREO
06:17 Pogoda; STEREO
06:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:23 Przegląd prasy; STEREO
06:27 Kamera Kuriera; STEREO
06:30 Kurier; STEREO
06:39 Przegląd prasy; STEREO
06:43 Serwis sportowy; STEREO
06:45 Kurier flesz; STEREO
06:47 Pogoda; STEREO
06:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:53 Przegląd prasy; STEREO
06:57 Kamera Kuriera; STEREO
07:00 Kurier; STEREO
07:10 Przegląd prasy; STEREO
07:13 Serwis sportowy; STEREO
07:15 Kurier flesz; STEREO
07:17 Pogoda; STEREO
07:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
07:23 Przegląd prasy; STEREO
07:27 Kamera Kuriera; STEREO
07:30 Kurier; STEREO
07:39 Przegląd prasy; STEREO
07:42 Serwis sportowy; STEREO
07:45 Czas na bajkę
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:23 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Fakty flesz
08:50 Pogoda
09:00 Kurier; STEREO
09:09 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:24 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:59 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:02 Serwis sportowy; STEREO
10:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:09 Pogoda; STEREO
10:14 Kurier Gość; STEREO
10:26 Kamera Kuriera; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:50 Pogoda; STEREO
10:53 Serwis sportowy; STEREO
10:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:01 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:26 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:53 Pogoda; STEREO
11:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:59 Serwis sportowy; STEREO
12:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:27 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:56 Pogoda; STEREO
12:57 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:00 Serwis sportowy; STEREO
13:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:27 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:51 Pogoda; STEREO
13:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:58 Serwis sportowy; STEREO
14:03 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:06 Kamera Kuriera; STEREO
14:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:27 Kamera Kuriera; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:50 Pogoda; STEREO
14:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:59 Serwis sportowy; STEREO
15:04 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:26 Kamera Kuriera; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:59 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:02 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:10 Kamera Kuriera; STEREO
16:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Fakty - Wrocław
16:55 Pogoda
17:00 Motosfera
17:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Fakty
18:30 Czarno na białym - materiały archiwalne TVP
18:40 Trzymaj z Trójką
18:45 Mołosfera
19:00 Pasmo zdarzeń
19:15 Antykwaryczne safari
19:30 Wilkanów - reportaż S. Kubiaka
20:00 Telekurier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:57 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:42 Pogoda; STEREO
21:45 Fakty
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:41 Pogoda; STEREO
22:44 Raport WSI; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:56 Porwani w Bagdadzie, cz. II (Memoire de Otage`s); film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:48 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:29 Kurier; STEREO
01:49 Pogoda; STEREO
01:52 Porwani w Bagdadzie, cz. II (Memoire de Otage`s); film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:44 Zakończenie programu

Travel Channel 08:00 Odlegle lady Hajfa, Izrael 08:30 Odlegle lady Jerozolima - Izrael 09:00 Opowiesci W sercu Andów 09:30 Na rozdrozach Azji Singapur 10:00 Na rozdrozach Azji Guilin - Chiny 10:30 Imprezy z przewodnikiem Lipiec 11:00 Obiezyswiat Jamajka 12:00 Wszerz i wzdluz Park Narodowy Tongariro, Nowa Zelandia 12:30 Spragniony podróznik USA - rozkoszna whisky z Missisipi 13:00 Z Budapesztu do Bamako Bamako albo porazka 13:30 Zylka podróznicza Gran Canaria 14:00 Opowiesci W sercu latynoskiej muzyki 14:30 Odlegle lady Hajfa, Izrael 15:00 Obiezyswiat Przewodnik po Sydney 16:00 Ekstremalni podróznicy Atrakcje Malediwów 16:30 Wszerz i wzdluz Argentyna, Melbourne i Afryka 17:00 Drogi Ameryki Z Arizony do Los Angeles 17:30 Drogi Ameryki Z Santa Barbara w góre doliny 18:00 Nie zapomnij paszportu Tajlandia 19:00 Obiezyswiat Wyspy Hiszpanii 20:00 Smaki Chile Chilijska Patagonia 20:30 Poza granicami W poszukiwaniu nosorozca, Nepal 21:00 Poszukiwacze przygód Kolorado, Irlandia i Rosja 21:30 Ekstremalni podróznicy Chile, Argentyna 22:00 Obiezyswiat Przewodnik po Rio de Janeiro 23:00 Z Budapesztu do Bamako Majestatyczna Mauretania 23:30 Poza granicami Radzasthan, Indie 00:00 Ekstremalni podróznicy Dymiacy Stromboli, Wlochy 00:30 Spragniony podróznik Piwo z Alaski 01:00 Obiezyswiat Japonia - od Tokio do Tajwanu 02:00 Zakonczenie programu

Planete 06:45 Wyścig zbrojeń Atomowe okręty podwodne, odc. 7/8 07:40 Motocyklem przez pustynie świata O rebeliantach, krokodylach i przemytnikach, odc. 12-ost. 08:15 Wyścig zbrojeń Broń jądrowa, odc. 4/8 09:10 Giulietta Masina. Siła uśmiechu 10:10 Fellini opowiada 11:10 Śmigłowce Burzliwe lata pięćdziesiąte; Śmigłowiec bojowy, odc. 5/7 12:00 Śmigłowce Jeźdźcy na niebie; Woły robocze, odc. 6/7 12:50 Alpy Alpy Julijskie i Karnickie, odc. 1/8 13:25 Motocyklem przez pustynie świata Słone pustynie i kratery ognia, odc. 2/12 14:00 Ojciec i syn 15:05 Wojna w Dolomitach 16:15 Moje hobby Reggie - wokalista, Masumoto - zawodnik sumo, odc. 8/13 16:50 Dziecięca odyseja Coswin, odc. 5/26 17:20 Imperium Brytyjskie w kolorze Dziedzictwo, odc. 3-ost. 18:15 Alpy Szczyty i doliny Piemontu, odc. 6/8 18:50 Bez statusu 19:45 Premiera. Współczesny świat Przechadzki z architektami Berlin, odc. 4/19 20:15 Premiera. Przyroda i podróże Ginące gatunki Tygrys syberyjski, odc. 13/16 20:50 Przemysł tytoniowy. Historia spisku 22:30 Punam z Nepalu 23:00 Zbrodnie w obiektywie Dusiciele z Bostonu, odc. 3/5 23:55 Ushuaia, czyli oblicza Ziemi Magia Czerwonej Wyspy, odc. 17/28 01:45 Nie mówcie mojej mamie, że jestem w Kolumbii 02:40 Moje hobby Wallo i Pin - bracia z rybackiej wioski, Jamal - sprzedawca benzyny, odc. 12/13

TVP Historia 10:00 Siła bezsilnych - Zabić studenta; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 11:30 Kontrowersje - Napoleon; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych 13:00 Konflikty, bitwy, wojny - Generał Sikorski; program historyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 14:30 Zakręty dziejów - Narodziny Rzeczypospolitej; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych 16:00 Dzieje Polaków - Korona Pierwszych Piastów; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych 17:30 Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 7 18:00 Z archiwum IPN - Operacja C - 1; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 18:30 Kulisy III RP - Rozwiązanie PZPR; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych 19:30 Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 7 20:00 Siła bezsilnych - Najwierniejszy z wiernych. Rzecz o Wojciechu Ziembińskim; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 21:30 Kontrowersje - Napoleon; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych 23:00 Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 7 23:30 Z archiwum IPN - "Uskok"; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12 23:55 Zakończenie programu

Polonia 1
06.35    Sally czarodziejka (odc. 21) serial animowany
06.55    Zorro (odc. 20) serial animowany
07.20    Celeste 2 (odc. 84) telenowela reż. Nicolás Del Boca, wyk. Andrea del Boca, Gustavo Bermúdez, Lydia Lamaison, Ivo Cutzarida
08.10    Top Shop magazyn reklamowy
19.00    Celeste 2 (odc. 85) telenowela reż. Nicolás Del Boca, wyk. Andrea del Boca, Gustavo Bermúdez, Lydia Lamaison, Ivo Cutzarida
19.45    Studenci (odc. 3) serial dla młodzieży
20.35    Preludium wojny serial dokumentalny
21.40    Bill Cosby Show serial komediowy wyk. Bill Cosby, Phylicia Rashad, Keshia Knight Pulliam, Malcolm-Jamal Warner
22.05    Ziemie toskańskie serial dokumentalny
22.45    Zaniedbywana mężatka magazyn erotyczny
23.00    Polskie Foki magazyn erotyczny
23.35    V 7 program erotyczny
23.40    News program erotyczny
23.50    Amore TV magazyn erotyczny
00.00    Turbo Sex Hotel program erotyczny
00.10    Erotyczne sensacje program erotyczny
00.30    Top modelki program erotyczny
00.45    Reflex magazyn erotyczny
00.55    Erotyczna giełda program erotyczny
01.10    Night Shop magazyn erotyczny
01.25    Turbo Sex Hotel program erotyczny
01.45    Zaniedbywana mężatka magazyn erotyczny
02.00    Night Shop magazyn erotyczny
02.10    Foki Ewa program erotyczny
02.30    Night Shop magazyn erotyczny
02.40    Oferty towarzyskie program erotyczny
03.00    Turbo Sex Hotel program erotyczny
03.20    Night Shop magazyn erotyczny
03.35    Gry na telefon program interaktywny

MTV Polska
06.00    Starter klipy na dobry początek dnia
09.00    Alarm MTV talk-show
10.00    MTV w domu u...: Piłkarzy z wizytą u gwiazd
11.00    Made MTV spełnia marzenia widzów
12.00    All Access: Hollywood nipped and tucked za kulisami życia gwiazd
12.30    All Access: Ciała rodem z plaży za kulisami życia gwiazd
13.00    Summer of MTV letnie hity
16.00    Pimp My Ride wszystko o tuningu
16.30    Penetratorzy sekrety alkowy
17.00    Date My Mom rodzice testują kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci
17.30    Moja własna gwiazda show randkowe
18.00    Real World v. Road Rules reality show
18.30    Zatańcz to! szkoła tańca
19.00    True Life: Jestem na wakacjach cała prawda o młodzieży
20.00    Iquiz program interaktywny
21.00    Dom Runa reality show
21.30    MTV wkręca Ashton Kutcher wkręca gwiazdy
22.00    Scarred program dla odważnych
22.30    Narzeczona Bama reality show
23.00    Juvies dokument o trudnej młodzieży
00.00    Strutter talk-show
00.30    Dirty Sanchez do pierwszej krwi
01.00    PartyZone klubowe rytmy
04.00    Bezsenność z MTV klipy dla nocnych marków

VH1 Polska 06:00 – Espresso – pobudzający miks teledysków 08:00 – Rock Your Baby –magazyn muzyczny dla dzieci 09:00 – Pop Lista - notowanie 10:00 – VH1 Music –największe przeboje ostatnich lat 11:00 – Cover Stories- modne reality show 11:30 – MTV Za Kulisami teledysku „Que Hiciste” Beyonce - reportaż z planu 12:00 – Aerobic –energetyczna muzyka 13:00 – VH1 Greatest Hits – przeboje ostatnich lat 14:00 – VH1 Music –największe przeboje ostatnich lat 15:00 – VH1 Cafe – magazyn kulturalno -muzyczny 15:30 – VH1 Yesterday –największe przeboje ostatnich lat 16:00 – Pop Lista - notowanie 17:00 – Smells like 90’s – przeboje ery grunge’u 18:00 – Best of charts – hity z pierwszych miejsc list przebojów 19:00 – Music For The Masses- program o Depeche Mode 20:00 – 100 najlepszych piosenek lat 80. – zestawienie 21:00 – Nierandkowi - aaaby skutecznie się umówić 21:30 – Top 10 VH1 – największe hity stacji 22:30 – Rock Show – magazyn rockowy 23:00 – Jazda po klipach – komentowanie na ekranie 00:00 – VH1 Hits – hity dekady 04:00 – Chillout – teledyski dla nocnych Marków

4fun.TV
07.00    Powstanie live!!!
08.00    Powstanie live!!!
09.00    4fun.hits (nowości)
10.00    4fun.hits
11.00    4fun'rocks
12.00    Teraz.pl program muzyczny
13.00    4fun.hits
14.00    Parszywe pozycje
15.00    Kartony filmy animowane
16.00    4fun'rocks
17.00    4fun.hits
18.00    Casting
19.00    4fun.nowości
20.00    Kartony filmy animowane
21.00    Club Dance
22.00    4fun'rocks
23.00    Kartony filmy animowane
00.00    Selektor program klubowy
01.00    4fun'ocka
02.00    4fun'ocka
03.00    4fun'ocka
04.00    4fun'ocka
05.00    4fun'ocka

Superstacja
06.00    Dziennik
06.10    Poranne espresso program poradnikowy
06.30    Flesz
06.34    Pogoda
06.35    Poranne espresso program poradnikowy
06.45    Flesz
06.47    Poranne espresso program poradnikowy
07.00    Dziennik
07.10    Poranne espresso program poradnikowy
07.30    Flesz
07.34    Pogoda
07.35    Poranne espresso program poradnikowy
07.45    Flesz
07.47    Poranne espresso program poradnikowy
08.00    Dziennik
08.05    Sport program informacyjny
08.10    Pogoda
08.15    Poranne espresso program poradnikowy
08.30    Flesz
08.34    Pogoda
08.35    Poranne espresso program poradnikowy
08.45    Flesz
08.47    Poranne espresso program poradnikowy
09.00    Dziennik
09.05    Pogoda
09.10    Poranne espresso program poradnikowy
09.30    Flesz
09.34    Pogoda
09.35    Poranne espresso program poradnikowy
09.45    Flesz
09.47    Poranne espresso program poradnikowy
10.00    Telezakupy
11.00    Dziennik
11.07    Pogoda
11.10    Superstacja live serwisy informacyjne
11.30    Flesz
11.34    Pogoda
11.35    Superstacja live serwisy informacyjne
11.45    Flesz
11.47    Superstacja live serwisy informacyjne
12.00    Dziennik
12.07    Sport program informacyjny
12.12    Pogoda
12.15    Superstacja live serwisy informacyjne
12.30    Flesz
12.34    Pogoda
12.35    Superstacja live serwisy informacyjne
12.45    Flesz
12.47    Superstacja live serwisy informacyjne
13.00    Dziennik
13.07    Pogoda
13.10    Superstacja live serwisy informacyjne
13.30    Flesz
13.34    Pogoda
13.35    Superstacja live serwisy informacyjne
13.45    Flesz
13.47    Superstacja live serwisy informacyjne
14.00    Dziennik
14.07    Pogoda
14.10    Superstacja live serwisy informacyjne
14.30    Flesz
14.34    Pogoda
14.35    Superstacja live serwisy informacyjne
14.45    Flesz
14.47    Superstacja live serwisy informacyjne
15.00    Dziennik
15.07    Pogoda
15.10    Superwomen program poradnikowy
15.30    Flesz
15.34    Pogoda
15.35    Superwomen program poradnikowy
16.00    Dziennik
16.07    Pogoda
16.10    Superstacja live serwisy informacyjne
16.30    Flesz
16.34    Pogoda
16.35    Superstacja live serwisy informacyjne
17.00    Dziennik
17.07    Pogoda
17.10    Superstacja live serwisy informacyjne
17.30    Flesz
17.34    Pogoda
17.35    Superstacja live serwisy informacyjne
17.45    Flesz
17.47    Superstacja live serwisy informacyjne
18.00    Dziennik główne wydanie
18.15    Sport program informacyjny
18.20    Pogoda
18.30    Superstacja live serwisy informacyjne
19.00    Dziennik
19.07    Pogoda
19.10    Superstacja live serwisy informacyjne
19.30    Flesz
19.34    Pogoda
19.35    Rezonans program publicystyczny
20.00    Dziennik
20.07    Pogoda
20.10    Superstacja live serwisy informacyjne
20.30    Flesz
20.34    Pogoda
20.35    Do Elizy program publicystyczny
21.00    Dziennik
21.07    Pogoda
21.10    Superstacja live serwisy informacyjne
21.30    Flesz
21.34    Pogoda
21.35    W punkt program publicystyczny
22.00    Dziennik
22.10    Sport program informacyjny
22.15    Pogoda
22.20    Superstacja live serwisy informacyjne
22.30    Flesz
22.34    Pogoda
22.35    Krzywe zwierciadło program publicystyczny
23.00    Dziennik
23.07    Pogoda
23.10    Krzywe zwierciadło program publicystyczny
23.30    Flesz
23.34    Pogoda
23.35    Superstacja live serwisy informacyjne
00.00    Dziennik
00.30    Rezonans program publicystyczny
01.00    Do Elizy program publicystyczny
01.30    W punkt program publicystyczny
02.00    Krzywe zwierciadło program publicystyczny
03.00    Dziennik
03.30    Rezonans program publicystyczny
04.00    Do Elizy program publicystyczny
04.30    W punkt program publicystyczny
05.00    Krzywe zwierciadło program publicystyczny

Tele 5 06:05 Denver, ostatni dinozaur (Denver, the Last Dinosaur) (49/50) - serial animowany dla dzieci, USA 1988, bez ograniczeń wiekowych 06:30 Zbuntowana - telenowela, dla małoletnich od lat 12 07:20 Prognoza pogody 07:25 Mroczny rycerz (Dark Knight) (17/26) - serial przygodowy, W.Brytania/Nowa Zelandia 2000, dla małoletnich od lat 12 08:30 Conan (Conan the Adventurer) (8/22) - serial przygodowy, USA/Niemcy 1997, dla małoletnich od lat 12 09:30 Francja od kuchni - program kulinarny 10:15 Telegotówka - program interaktywny 10:45 Telezakupy 12:55 Zbuntowana - telenowela, dla małoletnich od lat 12 13:40 Telezakupy 14:15 Dziewczyny z butiku (Commesse) (9/12) - serial obyczajowy, Włochy 2002, reż. Jose Maria Sanchez, wyk. Sabrina Ferilli, Veronica Pivetti, Nancy Brilli, Franco Castellano, Elodie Treccani 15:15 Conan (Conan the Adventurer) (9/22) - serial przygodowy, USA/Niemcy 1997, dla małoletnich od lat 12 16:15 Denver, ostatni dinozaur (Denver, the Last Dinosaur) (50/50) - serial animowany dla dzieci, USA 1988, bez ograniczeń wiekowych 16:40 Lub czasopisma - program rozrywkowy 16:55 Ty albo nikt - telenowela, dla małoletnich od lat 12 17:20 Prognoza pogody 17:30 Mroczny rycerz (Dark Knight) (18/26) - serial przygodowy, W.Brytania/Nowa Zelandia 2000, dla małoletnich od lat 12 18:30 Dziewczyny z butiku (Commesse) (10/12) - serial obyczajowy, Włochy 2002, reż. Jose Maria Sanchez, wyk. Sabrina Ferilli, Veronica Pivetti, Nancy Brilli, Franco Castellano, Elodie Treccani 19:30 Ty albo nikt - telenowela, dla małoletnich od lat 12 19:55 Prognoza pogody 20:00 Bat 21 (Bat 21) - dramat wojenny, USA 1988, reż. Peter Markle, wyk. Gene Hackman, Danny Glover, Jerry Reed, David Marshall Grant, Clayton Rohner, dla małoletnich od lat 16 22:00 Prognoza pogody 22:05 Lub czasopisma - program rozrywkowy 22:25 Plusy dodatnie, plusy ujemne - program Tomasza Wołka 23:20 Zachodni wiatr (Westenwind) (38/52) - serial obyczajowy, Holandia 1999, wyk. Joep Sertons, Miryanna van Reeden, Inge Ipenburg, Daan Schuurmans, Kirsten Mulder, Rene van Asten, Wouter Nicolaas , dla małoletnich od lat 16 00:20 Dziewczyna do wzięcia (Wildly Available) - film erotyczny, USA 1996, reż. Michael Nolin, wyk. Jennifer Sommerfield, Kristoffer Tabori, Jane Kaczmarek, Lou Rawls, Rachel Crane, dozwolone od lat 18 02:00 Rybia nocka - program przyrodniczy

TV Toya 14:30 Sport, sport, sport 14:45 Weekendowy mix filmowy 15:25 Mixtura 16:20 Prosto z miasta 16:25 Punkt widzenia 16:35 Cztery łapy 16:50 Mistrzyni portretu 17:00 Nasze sprawy 17:15 Wydarzenia 17:30 Wydarzenia sport 17:35 Pogoda dla Łodzi 17:40 Punkt widzenia 17:50 Wakacje naszych dzieci 18:00 Kościół w służbie człowieka 18:15 Wydarzenia Flesz 18:20 Single 18:30 Teraz panie. Magazyn niefeministyczny. 19:15 Wydarzenia Flesz 19:20 Mixtura 20:15 Wydarzenia 20:30 Wydarzenia sport 20:35 Pogoda dla Łodzi 20:40 Punkt widzenia 20:50 Wakacje naszych dzieci 21:05 Nasze sprawy 21:10 Sondy na ulicach Łodzi 21:15 Wydarzenia Flesz 21:20 Wieczór niezwykłości 22:15 Wydarzenia Flesz 22:20 O co chodzi... w Łodzi? 22:45 Wydarzenia 23:00 Wydarzenia sport 23:05 Pogoda dla Łodzi 23:10 Punkt widzenia 23:20 Teraz panie. Magazyn niefeministyczny.

CNN
06.00 CNN today
09.00 Business international
10.30 World sport
11.00 Larry King
12.00 Business international
13.00 World news Asia
14.30 World sport
15.00 World news Asia
16.00 Your world today
20.00 World’s untold stories
20.30 World business today
21.00 World news Europe
21.30 World business today
22.00 World news Europe
22.30 World sport
23.00 Business international
00.30 World sport
01.30 The daily show with Jon Stewart
02.30 International correspondents
03.00 Larry King live
04.00 Anderson Cooper 360
05.00 World’s untold stories
05.30 World sport

Kuchnia TV
07.00    Telesprzedaż
07.30    Para w kuchni: Marchewka i buraki (odc. 22) magazyn kulinarny
08.00    Gotowanie dla dzieci z Luisem: Przebojowe śniadanie (odc. 11) magazyn kulinarny
08.10    Julie gotuje (odc. 30) magazyn kulinarny
08.15    Telesprzedaż
08.50    Delia na lato: Wegetariańskie lato (odc. 9) magazyn kulinarny
09.20    Dania w pół godziny: Wegetariański makaron penne (odc. 63) magazyn kulinarny
09.45    Zgrabne gotowanie (odc. 24) magazyn kulinarny
10.40    Bosonoga Contessa: Jadalne dzieło sztuki (odc. 35) magazyn kulinarny
11.05    Na słodko 2: Kwaśna śmietana (odc. 4) magazyn kulinarny
11.30    Telesprzedaż
12.00    Martha: David Boreanaz i Walt Willey (odc. 89) talk-show
12.45    Telesprzedaż
13.15    Julie gotuje (odc. 30) magazyn kulinarny
13.20    Jamie w domu: Truskawki (odc. 4) magazyn kulinarny
13.50    Para w kuchni: Marchewka i buraki (odc. 22) magazyn kulinarny
14.20    Dania w pół godziny: Wegetariański makaron penne (odc. 63) magazyn kulinarny
14.45    Zgrabne gotowanie (odc. 24) magazyn kulinarny
15.40    Na słodko 2: Banany (odc. 5) magazyn kulinarny
16.05    Bosonoga Contessa: Śniadanie na powitanie (odc. 36) magazyn kulinarny
16.30    Delia na lato: Letni ogródek (odc. 10) magazyn kulinarny
17.00    Julie gotuje (odc. 30) magazyn kulinarny
17.05    Dania w pół godziny: Kulinarne dziedzictwo (odc. 64) magazyn kulinarny
17.30    Przekręty Jamiego Olivera: Jamie i Król Rocka (odc. 36) magazyn kulinarny
17.55    Zielnik Sophie Grigson: Słodkie zioła i jadalne kwiaty (odc. 7) magazyn poradnikowy
18.25    Surfing po menu 3: Jezioro Argyle (odc. 2/24) magazyn kulinarny
18.55    Para w kuchni: Chilli (odc. 23) magazyn kulinarny
19.25    Zgrabne gotowanie (odc. 25) magazyn kulinarny
19.45    Julie gotuje (odc. 30) magazyn kulinarny
19.50    Gotowanie dla dzieci z Luisem: Piernikowe ludki (odc. 12) magazyn kulinarny
20.00    Grillowanie z Ainsleyem od A do Z: Jamajka (odc. 5) magazyn kulinarny
20.30    Sposób na przyjęcie: 10. rocznica ślubu (odc. 15) magazyn poradnikowy
21.00    Kolacja jak z pudełeczka (odc. 9) magazyn kulinarny
21.30    Przekręty Jamiego Olivera: Zupy Jamiego (odc. 35) magazyn kulinarny
21.55    Para w kuchni: Chilli (odc. 23) magazyn kulinarny
22.25    Zielnik Sophie Grigson: Zioła sałatkowe (odc. 6) magazyn poradnikowy
22.55    Surfing po menu 3: Wyspa Tiwi (odc. 1/24) magazyn kulinarny
23.25    Na słodko 2: Orzechy laskowe (odc. 2) magazyn kulinarny
23.50    Bosonoga Contessa: Śniadanie na powitanie (odc. 36) magazyn kulinarny
00.15    Telesprzedaż
01.50    Na słodko 2: Orzechy laskowe (odc. 3) magazyn kulinarny
02.15    Bosonoga Contessa: Śniadanie na powitanie (odc. 36) magazyn kulinarny
02.40    Słodki drań: Wariacje z jabłkiem (odc. 9) magazyn kulinarny
03.10    Zgrabne gotowanie (odc. 25) magazyn kulinarny
03.35    Dania w pół godziny: Kulinarne dziedzictwo (odc. 64) magazyn kulinarny
04.00    Para w kuchni: Chilli (odc. 23) magazyn kulinarny

TVN Gra 08:10 Sympatia pl. 09:00 Telesklep 12:10 Seans filmowy 14:30 Wyścig po kasę 16:30 Kryminalne zagadki 18:30 Kasa gra 22:00 Wieczór wróżb 23:30 Zabawa od kuchni 00:30 Laski na czacie 01:30 SerwisMania

TV 5
06.00 Journal
06.30 Télématin
08.00 Journal Radio-Canada
08.30 Les coups de coeurs de Bruno  
09.00 Silence ça pousse
09.30 Leplus grand musée du monde
10.00 TiVi5
10.55 Des chiffres et des lettres
11.20 Tout le monde veut prendre sa place
12.00 TV5monde l’info
12.05 Escapade gourmande
12.30 Plus belle la vie  
13.00 Rumeurs
13.30 Journal belge
14.00 Elisa  
16.00 C com-ç@
16.30 Questions pour un champion  
17.05 Les fondus de la forêt
18.00 Journal
18.20 Le journal de l’éco  
18.30 B.R.I.G.A.D.  
19.20 B.R.I.G.A.D.  
20.30 Journal France 2
21.00 Ma télé bien aimée
23.00 Journal
23.10 Journal suisse
23.40 L’agence coup de coeur
01.45 Journal afrique
02.00 Les fondus de la forêt
03.00 Documentaire
04.00 Répétition continue

Eén
09.00 Donna op één
12.10 De rode loper
12.30 Vriend of vijand
13.00 Het journaal
13.25 Het weer
13.30 1000 Zonnen & garnalen
13.50 Thuis
14.15 Clips
14.40 Wielrennen
17.35 Buren
18.00 Het journaal
18.10 De rode loper
18.30 Vriend of vijand
19.00 Het journaal
19.35 1000 Zonnen & garnalen
19.55 Het weer
20.00 F.C. de Kampioenen  
20.35 Sister act
22.10 Extra lottotrekking
22.15 Tour 2007
23.10 Het journaal laat
23.30 KENO-uitslagen
23.31 Euro millions-uitslagen
23.35 Het weer
23.40 Mersey beat
00.40 De rode loper
01.00 1000 Zonnen & garnalen
01.20 Doorlopende herhalingen van Het journaal laat en weer

Canvas
07.00 Symfollies  
07.05 Hopla
07.10 Bumba
07.15 Circus Hocus Pocus
07.20 Het zandkasteel
07.35 Draakje  
07.40 Tweenies  
08.00 Samson & Gert  
08.25 Lazytown  
08.50 De Smurfen  
09.15 Miss BG
09.30 Lilo & Stitch in het Disney festival
09.55 De hopeloze heks
10.20 De drie vrienden en Jerry
10.30 De avonturen van Kuifje  
10.55 Filmfabriek
12.20 Out there
12.45 Disney classic cartoon
15.30 Hopla
15.35 Musti  
15.40 Draakje  
15.45 Het zandkasteel  
16.00 Piet Piraat  
16.05 Tweenies
16.30 Samson & Gert
16.55 De Smurfen
17.20 Lilo & Stitch in het Disney festival
17.45 Miss BG
18.00 Oggy en de kakkerlakken
18.10 Spring
18.35 W817
18.50 6Tien
19.10 Degrassi
19.35 Third rock from the sun
20.00 Terzake zomer
20.50 Around the world in 80 treasures
21.50 De canvascrack
22.25 Carrie and Barry
22.55 Sporza
23.45 Hide and seek
01.00 Doorlopende herhaling van Terzake zomer

Advertisement