FANDOM


Logo

06:05 Zwierzęta świata - Tajemniczy świat ogrodów - Wpływ pogody odc. 8/13 (The Secret World of Gardens. Whether The Weather.); film dokumentalny kraj prod.USA (2004); Bez ograniczeń wiekowych
06:30 W labiryncie - odc. 113/120 - Niedobre wspomnienia; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Roztańczona Angelina - Z wizytą u królowej; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2001); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Domisie - Wesołe pszczoły; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Dzieci świata - Moja farma - Simio w Grecji (Simio in Greece); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2005); Dla małoletnich od lat 7
08:55 Dzieci świata - Czas na zabawę - Colomba w Chile (Colomba in Chile); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2004); Dla małoletnich od lat 7
09:15 Teleranek - magazyn dla młodszych nastolatków; Dla małoletnich od lat 7
09:40 Talent za talent ; program dla młodzieży; Dla małoletnich od lat 7
10:10 Królestwo Maciusia - odc.16; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Szkoła złamanych serc - odc. 18; serial obyczajowy kraj prod.Australia (1994); Dla małoletnich od lat 12
11:25 Tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
11:55  Między ziemią a niebem  ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Anioł Pański  (Anioł Pański) kraj prod.Włochy (2005); Bez ograniczeń wiekowych
12:15  Między ziemią a niebem    ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Wiadomości
13:10 Wywiad i opinie; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Kochamy polskie komedie ; teleturniej; Dla małoletnich od lat 7
14:10 Córka Maharadży - odc. 2/3 (Maharaja's Daughter  odc.2/3); film przygodowy kraj prod.Niemcy, Włochy (1994); Dla małoletnich od lat 12
15:50 BBC w Jedynce - Ewolucja życia - Morza pełne życia odc. 1/5  (Journey of Life. Seas of Life.); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Sportowy Express
17:00 Teleexpress
17:20 Warto kochać - odc. 14; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
18:10 SEJF-Subiektywny Express Jacka Fedorowicza ; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Okazja - odc. 4 - Włam; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Pszczółka Maja kraj prod.Niemcy (1982); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:15 Wiedźmy - odc. 4 - Czyja to melodia?; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Zakochana Jedynka - Zakochana złośnica (10 Things I Hate About You); film fabularny kraj prod.USA (1999); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:50 Losowanie Audiotele
23:00 Uczta kinomana - Przeboje i podboje (High Fidelity); komedia kraj prod.USA (2000); reż.:Stephen Frears; wyk.:John Cusack, Iben Hjejle, Jack Black, Todd Louiso; STEREO, Dozwolone od lat 18
00:55 Kino nocnych marków - Piątek trzynastego 3 (Friday the 13th 3); horror kraj prod.USA (1982); reż.:Steve Miner; wyk.:Dana Kimmel, Richard Brooker, Catherine Sparks, Paul Kratka; Dozwolone od lat 18
02:30 Zakończenie programu
Logo-2

05.40 Złotopolscy (258): Sam nie wiem - serial obyczajowy
06.05 Dwójka dzieciom: Prawdziwe przygody profesora Thompsona (20/26): Piraci - serial animowany, Hiszpania
06.30 Słowo na niedzielę - program religijny
06.35 Film dla niesłyszących: Stacyjka (9/13): Powrót taty - serial komediowy, Polska
07.30 Smak Europy - reportaż
07.45 M jak miłość (360) - serial obyczajowy, Polska
08.35 Zacisze gwiazd: Ryszard Rynkowski
09.00 Niesforne aniołki (7) - serial dokumentalny
09.35 Selekcja - reportaż
10.00 Ostoja - magazyn łowiecki
10.35 Miesiąc z National Geographic: Ocalone skarby Afganistanu - film dokumentalny, USA 2004
11.30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Tropikalny smak - magazyn kulinarny
12.05 Fantomas kontra Scotland Yard - komedia sensacyjna, Francja/Włochy 1967
14.00 Familiada - teleturniej
14.30 Złotopolscy (716): Ilona i Agata - serial obyczajowy
15.05 Szansa na sukces: Rudi Schuberth - program rozrywkowy
16.00 Na dobre i na złe (233) - serial obyczajowy, Polska
17.00 Tygodnik Moralnego Niepokoju - program rozrywkowy
17.30 Piłka nożna: Mecz towarzyski Ekwador - Polska
19.55 Panorama - flesz
20.05 Europa da się lubić: Na zakupach - program rozrywkowy
21.00 Egzamin z życia (24/26) - serial obyczajowy, Polska
21.50 Zapowiedź serialu "Egzamin z życia"
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.30 Prognoza pogody
22.35 Dolina Kreatywna: Co słychać? (2) - felieton
22.45 Linia specjalna - program publicystyczny
23.30 Żegnaj Judaszu - sztuka Ireneusza Iredyńskiego, Polska 2005
00.40 Zaginiony - dramat polityczny, USA 1982
02.40 Zakończenie programu
Logo-10

06.00 Pierwsza miłość (131, 132) - serial obyczajowy, Polska
07.30 Jesteśmy - magazyn religijny
08.00 Król szamanów (4) - serial animowany
08.30 Power Rangers (488) - serial SF
09.00 Hugo - program dla dzieci
09.30 Wszystko o zwierzętach I (2/26): Larry - serial dokumentalny
10.00 Duracell: Eksploracje - serial dokumentalny
10.30 Rodzina zastępcza plus (210): Ślepa sprawiedliwość - serial komediowy, Polska
11.30 Trzy światy Guliwera - film przygodowy, USA/Wielka Brytania 1960
13.45 Leonard, część 6 - komedia, USA 1987
15.30 Fundacja Polsat
15.45 Wydarzenia
16.00 Prognoza pogody
16.10 Za wszelką cenę
17.10 Eureko. ja to wiem - teleturniej
18.15 Daleko od noszy (71): Pacjent roku - serial komediowy, Polska
18.45 Wydarzenia, sport
19.20 Prognoza pogody
19.30 Rodzina zastępcza plus (211): Los rycerza - serial komediowy, Polska
20.30 Pensjonat Pod Różą (86): Tatuś (1) - serial obyczajowy, Polska
21.30 Studio LOTTO
21.40 Fala zbrodni (38): Ćpun - serial sensacyjny. Polska
22.40 Kuba Wojewódzki
23.40 Granice strachu - program rozrywkowy (powt.)
00.45 Magazyn sportowy
02.45 Droga nr 9 - dramat kryminalny, USA 1998
04.30 Aquaz Music Zone - magazyn muzyczny
05.30 Zakończenie programu
Logo-19

05:00 Boks: Witalij Kliczko – Hasim Rahman
07:00 Telesklep – reklama
08:00 Maraton uśmiechu – program rozrywkowy
08:30 Dzień dobry TVN – magazyn
10:30 Akademia Policyjna III – Ponowne szkolenie – komediah
12:10 Niania (10) – serial komediowy
12:45 Co za tydzień – magazyn
13:15 Beethoven IV – komedia, USA 2001
15:15 Boks: Witalij Kliczko – Hasim Rahman
16:25 Zielone drzwi – program publicystyczny
16:55 Magda M. (10) – serial obyczajowy
17:55 Kryminalni (9) – serial kryminalny
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! – kulisy sławy – magazyn
20:05 Taniec z gwiazdami – program rozrywkowy
21:45 Pod napięciem – talk show
22:15 Superwizjer – magazyn
22:45 Nie do wiary – magazyn
23:20 Archiwum X – śledztwa po latach – dokument fabularyzowany
00:20 Camera Cafe (8) – serial komediowy
00:55 Nic straconego – powtórki programów
TVP3 Regionalna

06:30 Eurinfo
06:40 Tygodnik Trójki
07:20 Książka dla malucha
07:25 Lippy i Messy – jęz. angielski dla dzieci
07:30 Kurier
07:45 OTV
08:30 Kurier
08:45 OTV
09:00 Teleplotki
09:30 Kurier
09:45 Podwodna Polska – cykl reportaży
10:10 Integracja – magazyn niepełnosprawnych
10:30 Kurier
10:45 Etniczne klimaty
11:30 Kurier
11:45 Władza – program dokumentalny
12:10 Czytaj z Trójką
12:30 Kurier
12:45 Małe ojczyzny – film dokumentalny
13:30 Kurier
13:45 Rawa Blues Festiwal – koncert
14:30 Kurier
14:35 Siatkówka: Jastrzębki Węgiel – Piet Zoomers Apeldoorn
16:30 Kurier
16:45 OTV
17:30 Kurier
17:40 Prognoza pogody
17:45 Regiony kultury
18:00 OTV
20:00 Od niedzieli do niedzieli
20:30 Kurier
20:40 Studio pogoda
20:45 Młodzież kontra – program publicystyczny
21:30 Kurier
21:40 Prognoza pogody
21:45 OTV
22:30 Kurier
22:45 Studio pogoda
22:50 Kurier sportowy
23:05 Magazyn koszykarski: Za 3 w Trójce
23:25 Świat – magazyn międzynarodowy
23:55 Od niedzieli do niedzieli
00:20 Elisa z Rivombrosy (2) – serial obyczajowy
01:15 Wydział dochodzeniowy – magazyn kryminalny
01:40 Zakończenie programu
Logo tvp3

6.15 Gramy dla was
6.30 Eurinfo
6.40 Tygodnik trójki
7.20 Książka dla malucha
7.25 Lippy&messy (10/39) - widowisko
7.30 Kurier
7.40 Prognoza pogody
7.45 Aktualności flesz + pogoda
7.50 Gramy dla was
8.00 Śląski koncert życzeń
8.30 Kurier
8.40 Prognoza pogody
8.45 Zaolzie - magazyn
9.00 Teleplotki
9.30 Kurier
9.40 Prognoza pogody
9.45 Podwodna polska
10.10 Integracja
10.30 Kurier
10.40 Prognoza pogody
10.45 Etniczne klimaty
11.30 Kurier
11.40 Prognoza pogody
11.45 Było, nie minęło
12.10 Czytaj z Trójka
12.30 Kurier
12.40 Prognoza pogody
12.45 Bufor
12.45 Małe Ojczyzny
13.25 Bufor
13.30 Kurier
13.40 Prognoza pogody
13.45 Bufor
13.45 Rawa Blues Festiwal
14.25 Bufor
14.30 Kurier
14.35 Cev Cup - siatkówka kobiet: Jastrzębki Węgiel - Piet Zoomers Apeldoorn - transmisja meczu
16.30 Kurier
16.40 Prognoza pogody
16.45 Północ - południe - program publicystyczny
17.00 Magazyn kulturalny
17.30 Kurier
17.40 Prognoza pogody
17.45 Regiony kultury
18.00 Aktualności + pogoda
18.27 Wiadomości sportowe TV Katowice
18.40 Niedziela w Bytkowie
19.30 Śląska lista przebojów
19.50 TV Katowice zaprasza
20.00 Od niedzieli do niedzieli
20.30 Kurier
20.40 Studio pogoda
20.45 Młodzież kontra
21.30 Kurier
21.40 Prognoza pogody
21.45 Aktualności
21.50 Prognoza pogody
21.55 Piłkarska Trójka
22.15 Wiadomości sportowe TV Katowice
22.30 Kurier
22.45 Studio pogoda
22.50 Kurier sportowy
23.05 Za 3 w Trójce - magazyn koszykarski
23.25 Świat - magazyn międzynarodowy
23.55 Od niedzieli do niedzieli
0.20 Elisa z Rivombrosy (2/26) - film fabularny
1.15 Wydział dochodzeniowy (2/5)
1.40 Zakończenie programu
TV 4 2000-2006 logo

05:45 Magazyn siatkarski: Punkt, set, mecz
06:10 Kinomaniak – magazyn filmowy
06:35 Sztukateria – magazyn kulturalny
07:00 Pokemon – serial dla dzieci
07:30 Pokemon – serial dla dzieci
08:00 Rajd: Rajd Costa Brava
09:00 Mój przyjaciel niedźwiedź – film dla dzieci
11:00 Grzechy (5)
12:00 Kinomaniak – magazyn filmowy
12:30 Dekoratornia – dokument fabularyzowany
13:00 Instynkt tropiciela – program turystyczny
13:30 Psie serce
14:30 Magazyn piłkarski: FIFA Futbol Mundial
15:00 Siatkówka: Resovia Rzeszów – K.P. Polska Energia Sosnowiec Polska
17:00 TiVi-sekcja – talk show
18:00 Zła diagnoza – komedia, USA 1985
20:05 Mój kuzyn Vinny – komedia, USA 1992
22:45 Drogówka – magazyn policyjny
23:20 Wydarzenia
23:30 Człowiek prezydenta – epicentrum – film sensacyjny, USA 2002
01:25 Ukryte kamery w natarciu – serial dokumentalny
01:55 Drogówka – magazyn policyjny
02:20 Komenda – magazyn policyjny
02:45 Na topie – wywiad z...
03:10 Kinomaniak – magazyn filmowy
03:35 Sztukateria – magazyn kulturalny
04:00 Zakończenie programu
TVN Siedem 2002-2008

06.20 Telesklep
08.20 Na osi - magazyn motoryzacjyny
08.55 Jak łyse konie - program rozrywkowy
10.15 Seans filmowy - konkurs interaktywny
11.15 Małolat - komedia obyczajowa, USA 1994
13.15 Nowe przygody Robin Hooda (11) - serial przygodowy, Francja/USA 1998
14.15 Kochane kłopoty (4) - serial obyczajowy, USA 2004-2005
15.15 Usterka - serial fabularno-dokumentalny
15.50 Droga do gwiazd - program rozrywkowy
16.50 Sknerus - komedia, USA 1994
19.10 Tarzan na Manhattanie (7) - serial przygodowy, Kanada/USA 2003
20.10 Mission: Impossible 2 - film sensacyjny, USA 2000
22.40 Kompania braci (9) - serial wojenny, USA 2001
23.55 Co za tydzień - magazyn
00.20 Gala Boksu: Walka o mistrzostwo świata WBC w wadze ciężkiej: Witalj Kliczko - Hasim Rahman
01.25 Nocne igraszki - interaktywny teleturniej na żywo
03.30 Koniec programu
TVP Polonia logo

06:00 Kobusz - film dokumentalny
06:50 Benefis Wandy Polańskiej
07:40 Pamiętaj o mnie
08:05 M jak miłość
08:55 Słowo na niedzielę
09:00 Ziarno - magazyn
09:25 Dwa światy (2) - serial
09:55 Książka dla Malucha
10:10 Ojczyzna polszczyzna
10:25 Złotopolscy
11:20 Niedzielne muzykowanie
11:55 Między Ziemią a Niebem
12:00 Anioł Pański
12:15 Między niebem a ziemią
13:00 Transmisja Mszy Świętej
14:05 Janosik (11) - serial
14:50 „Dziękuję za słońce"- recital Antoniny Krzysztoń
15:25 Zaproszenie
15:45 Wywiad i opinie
16:10 Biografie: Labirynt Krystiana Lupy
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:30 Tam gdzie
18:00 Salon kresowy
18:15 M jak miłość (290)
19:00 SEJF - Subiektywny Express Jacka Fedorowicza
19:15 Dobranocka
19:30 Wiadomości
20:05 Zaginiona (6) - serial
21:00 Benefis Wandy Polańskiej
21:50 Jan A. R Kaczmarek - koncert muzyki filmowej (1)
22:35 „Dziękuję za słońce" - recital Antoniny Krzysztoń
23:10 Linia Specjalna
23:50 Stanisław Witkiewicz - malarz
00:05 M jak miłość (290)
00:50 Ziarno - magazyn
01:15 Dobranocka: Pampalini, łowca zwierząt
01:30 Wiadomości
02:00 Programy powtórzeniowe
CANAL 03-09

07:30 Joey (6) 
08:00 Teletubbies
08:25 Tajniki przyrody – film dok.
08:55 Między słowami – film obycz., USA 2003 
10:40 OSS – Misja specjalna – dramat wojenny, USA 1946 
12:30 Rekonstrukcja – melodramat, Dania 2003
14:05 Egzamin dojrzałości – komedia sensacyjna, USA/ Niemcy 2004 
15:45 Historia o płaczącym wielbłądzie – film dok.
17:15 Przyjaciel gangstera – komedia kryminalna, Francja 2003
18:50 Łapu capu
19:00 Aktualności filmowe
19:30 Nie przegap
19:35 Joey (6)
20:00 Premiera: Upadek – dramat wojenny, Niemcy/ Włochy/Austria 2004
22:40 To właśnie miłość – komedia romantyczna, Wlk. Bryt./USA 2003
01:00 Dziewczyna gangstera – komediodramat, USA 1997
02:40 Tajna sieć (2)
04:05 Góral – film dokumentalny
My HBO

06:30 Hot Chick – komedia, USA 2002 
08:15 Na planie
08:50 Tristan i Izolda – film animowany, Francja 2001 
10:10 Ozzie – film dla dzieci, Nowa Zelandia 2001
11:40 Zobacz w HBO 
12:10 Smak Indii – komedia, USA 2003 
14:05 Gwiazdy Hollywood
14:35 Tylko Marta – komedia, Austria/Niemcy/Włochy 2001
16:20 Cinema, cinema 
16:50 Podatkowi desperaci – komedia, Australia 2004
18:30 Zobacz w HBO
19:00 Hot Chick – komedia, USA 2002, reż. Tom Brady, wyk. Rob Schneider
21:00 Premiera: Wesele – komedia, Polska 2004, reż. Wojciech Smarzowski, wyk. Marian Dziędziel
22:45 Deadwood (10)
23:40 24 godziny – thriller, USA 2002
01:25 Zatańczyć w Błękitnej Iguanie – dramat obyczajowy, USA 2000
03:25 Matrix Rewolucje – film fantastyczny, USA 2003

Tele 5
7:00 Prognoza pogody
7:05 Waleczne serca
7:35 Akademia fitnessu i kulturystyki
8:00 Telezakupy
9:35 Czynnik PSI (73)
10:30 Prognoza pogody
10:40 łowca (2)
11:30 Akademia fitnessu i kulturystyki
12:00 Waleczne serca
12:30 Buon Appetito!
13:00 Werdykt
13:30 Czarny sport
14:00 Prześcignąć wiatr
15:50 świat wokół nas
16:05 łowca (4)
16:55 Prognoza pogody
17:05 śniadanie do łóżka
18:55 Waleczne serca
19:50 Prognoza pogody
20:00 ślub stulecia
21:55 Wydział do spraw specjalnych (47)
22:50 Prognoza pogody
23:00 Piłka nożna
0:45 Nikczemne grzeszki
2:30 Rybia nocka

Polsat 2
6:00 Siatkówka mężczyzn: PLS - mecz: Gwardia Wrocław - PZU AZS Olsztyn
8:30 Wydarzenia
9:00 Interwencja Extra
9:30 Kalejdoskop tygodnia
10:00 Rodzina zastępcza (91)
10:30 Pensjonat Pod Różą (76)
11:15 Wydarzenia
11:45 Zakręcone (5)
12:15 Co z tą Polską?
13:15 Dekoratornia
13:45 Siatkówka mężczyzn: PLS - mecz: Gwardia Wrocław - PZU AZS Olsztyn
16:30 Wydarzenia
17:00 Interwencja Extra
17:30 Kalejdoskop tygodnia
18:15 Rodzina zastępcza (91)
18:45 Pensjonat Pod Różą (76)
19:30 Wydarzenia
20:00 Zakręcone (5)
20:30 Co z tą Polską?
21:30 Dekoratornia
22:00 Siatkówka mężczyzn: PLS - mecz: Gwardia Wrocław - PZU AZS Olsztyn
0:30 Informator prawny
0:45 życie jak poker (13)
1:15 Samo życie (454)
2:00 Wydarzenia
2:30 Rodzina zastępcza (92)
3:00 Oblicza Ameryki
4:00 Pierwsza miłość (93)

TV Puls
6:00 Zaduszki narodowe -- Sybir: Ostatnie pożegnanie
6:40 Być w cieniu
7:45 Parki krajobrazowe
8:20 żebro Adama
9:00 Don Matteo (2)
10:00 Telezakupy
11:20 Przygody Salty'ego (4)
11:55 Anioł Pański
13:00 Wolność Słowa
13:40 A to jest wezwanie najważniejsze
14:15 Anioł przychodzi wieczorem
14:55 Kniej
15:15 Rydz-śmigły. Szkic do portretu ostatniego
16:00 Siatkówka mężczyzn: PLS - mecz: Mostostal Azoty Kędzie- rzyn - Skra Bełchatów
17:50 Europejskie ogrody zoologiczne
18:30 Don Matteo (40)
19:45 Wildstein WPROST
20:30 Amadeusz
23:50 Wolność Słowa
0:30 Przygoda w terenie
0:50 Wildstein WPROST
1:30 Taaaka ryba
2:00 Gorlice
2:35-3:00 Europejskie ogrody zoologiczne

Ale kino!
8:00 Kierunek Księżyc
9:45 Dziennik operatora
11:00 Picasso - twórca i niszczyciel
13:10 Blues tajniaków
14:45 Zagubiony w La Manchy
16:20 Ostatni seans!: Fakty i akty
18:00 Viva Maria!
20:00 Wytrawne ale!: Matka noc
22:00 Obcy w domu
23:45 ślub po rosyjsku
1:40 Wet za wet
2:00 Moje własne Idaho

Europa Europa
10:00 Kres długiego dnia
11:30 Cinemania
12:00 Mleczna droga
13:45 Palić/Nie palić
18:45 Dwóch kapitanów 2
20:00 żuraw
20:20 Słodka Francja
20:30 Ośmiornica 5 (9)
21:30 Scarlett (2)
23:10 Ostatnie kuszenie Chrystusa
1:50 Intymny spektakl
2:40-7:25 Palić/Nie palić

HBO 2
6:30 Zobacz w HBO
7:05 Radosny dzień
8:40 Mama na obcasach
10:35 Bracia
12:15 Detektyw Foyle: Walczyli na polach
13:50 Zakonnica w przebraniu 2
15:35 Gwiazdy Hollywood: Nicolas Cage
16:00 Szukam mieszkania
17:30 Armageddon
20:00 Wyścig z czasem
21:45 HBO na stojaka!
22:20 żyć szybko, umierać młodo
0:10 Luter
2:10 Torrente: Misja w Marbelli
3:50 Podglądając Hollywood: Pamela Anderson
4:20 Czas burzy
5:45 Cinema, cinema

Canal + Film
7:00 Park tysiąca westchnień
8:10 Deser
8:30 Wojna pokus
10:30 Aktualności filmowe
11:00 Tajniki przyrody (1)
11:30 Ciepła czapka
13:00 Wszyscy święci
14:20 Deser
14:30 Witamy w Mooseport
16:20 Alex i Emma
17:55 Fałszywa dwunastka
19:35 Teletubbies (32)
20:00 Wieczór specjalny--Bokserski weekend: Ali
22:35 Eurotrip
0:05 Upadek
2:35 Kontrolerzy
4:25 Ono

Romantica
06.00    (Bad Girls) Niegrzeczne dziewczynki (Girls Behaving Badly) (Część 32)
06.25    (First Kiss) Przeżyj to (MTV's Live Through This) (Część 1)
07.15    (Special) To jest życie (Vivir Asi) (Część 29)
08.05    Teleshopping (15 min.).
08.20    (First Kiss) Madison (Madison) (Część 33)
08.45    (First Kiss) Madison (Madison) (Część 34)
09.10    (Bad Girls) Niegrzeczne dziewczynki (Girls Behaving Badly) (Część 32)
09.35    (Special) To jest życie (Vivir Asi) (Część 30) Świat ze szkła
10.30    (First Kiss) Lucy Sullivan wychodzi za mąż (Lucy) (Część 6)
11.00    (First Kiss) Lucy Sullivan wychodzi za mąż (Lucy) (Część 7)
11.30    (Weekend Gold) Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 102)
12.25    (Weekend Gold) Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 103
13.20    (Special) Wywiady z gwiazdami (Short Stars Interviews)
13.25    (Special) To jest życie (Vivir Asi) (Część 29)
14.25    (Bad Girls) Niegrzeczne dziewczynki (Girls Behaving Badly) (Część 32)
14.50    (First Kiss) Przeżyj to (MTV's Live Through This) (Część 1)
15.40    Teleshopping (15 min.).
15.55    (Special) To jest życie (Vivir Asi) (Część 30) Świat ze szkła
16.50    (Bad Girls) Niegrzeczne dziewczynki (Girls Behaving Badly) (Część 32)
17.20    (Movie) Oczy miłości (Love Spy)
19.10    (First Kiss) Madison (Madison) (Część 33)
19.40    (First Kiss) Madison (Madison) (Część 34)
20.10    (First Kiss) Przeżyj to (MTV's Live Through This) (Część 1)
21.00    (First Kiss) Lucy Sullivan wychodzi za mąż (Lucy) (Część 6)
21.30    (First Kiss) Lucy Sullivan wychodzi za mąż (Lucy) (Część 7)
22.00    (Bad Girls) Niegrzeczne dziewczynki (Girls Behaving Badly) (Część 32)
22.25    (Special) Wywiady z gwiazdami (Short Stars Interviews)
22.30    (Movie) Oczy miłości (Love Spy)
00.30    (First Kiss) Przeżyj to (MTV's Live Through This) (Część 1)
01.20    (Premiere) Smak twoich ust (Sabor A Ti) (Część 39)
02.20    (Premiere) Smak twoich ust (Sabor A Ti) (Część 40)
03.15    (Premiere) Smak twoich ust (Sabor A Ti) (Część 41)
04.10    (Premiere) Smak twoich ust (Sabor A Ti) (Część 42)
05.05    (Premiere) Smak twoich ust (Sabor A Ti) (Część 43)

MTV Polska
06:00 MTV News
06:05 MTV Pobudka
08:00 Wade Robson Show 
08:30 Budzik MTV
10:00 Made
11:00 Viva La Bam 
11:30 MTV N-Style
12:00 Real World
13:00 Road Rules
14:00 MTV Za Kulisami teledysku „Toxic” Britney Spears 
14:30 Miks muzyczny 
15:00 The Shady Convention
16:00 MTV EMA 2005
17:00 Penetratorzy
17:30 MTV Dismissed
18:00 The Trip
18:30 MTV Making The Movie „Legenda Zorro”
19:00 Fabulous Life of... „Dziecięce gwiazdy”
20:00 All Access „Wszystko o siostrach Hilton”
21:00 True Life „Wprowadzam się znów do rodziców”
22:00 Chcę mieć znaną twarz
23:00 Najlepsze programy ze światowej oferty MTV
23:30 Meet The Barkers
00:00 WildBoyz
01:00 Bezsenność z MTV

Kino Polska
7:30 Poranek rysowanek, bajki
8:10 Porwanie "Savoi"
9:40 Seans radiowy
10:40 Z przymrużeniem kamery
10:45 Poradnik matrymonialny
12:05 Dziak i baba
12:25 Pan profesor
12:45 Jej teatr
13:10 Seans w iluzjonie
13:25 Trzy serca
15:00 Mistrzowie dokumentu: Bogdan Dziworski
17:10 Portrety: Zdzisław Beksiński
17:15 Foroplastykon
17:30 Czasy i obyczaje
17:45 Niedziela sprawiedli- wości
19:15 Guanipa
19:35 Happy end
19:45 Miasteczko
20:05 Na przełaj przez PRL
20:10 PKF 47A/80
20:20 PKF 45/87
20:30 PFK 49/90
20:50 Na ekranie i na planie (30)
21:05 Kamera na reżysera: Andrzej Wajda
21:30 Człowiek z marmuru
0:15 Pan na ekranie: Janusz Głowacki
0:30 Polowanie na muchy
2:15 Telewizja miłość
2:35 Modliszka
2:50-3:45 Seans radiowy

Discovery Channel
6:00 Niesamowite maszyny
7:00 Wojne na złomowisku
8:00 Amerykański chopper
9:00 Wędkarski bzik: Połowy szkockiego karpia; Pstrągi i łososie z północnej Norwegii
10:00 Megadrapieżniki
11:00 Prawda czy fałsz--pogromcy mitów
12:00 Niesamowite maszyny
13:00 Wojny na złomowsku
14:00 Amerykański chopper
15:00 Miejscy odkrywcy: Pittsburgh
16:00 Brainiac: Odjechane eksperymenty
17:00 Błękitna planeta
18:00 Wielkie projekty (4)
19:00 Reporterzy wojenni (2)
20:00 Zdziczałe dzieci
21:00 Chirurgia plastyczna
22:00 Naśladowcy zwierząt
23:00 Doskonałość ciała: Anatomia seksu
0:00 Jeden krok dalej (3, 4)
1:00 Operacje plastyczne
2:00-3:00 Urazówka--życie i śmierć w izbie przyjęć (11)

Planete
6:15 Ciekawostki o zwierzętach (1-4)
8:15 Kobry
9:10 Ptakom podobni
10:05 Dookoła świata ze Stephanem Peyronem (29)
11:00 Derwisze tańczący
11:15 Moja rodzina (1)
11:45 Michael Jordan - koszykówka i biznes
12:30 Dookoła świata ze Stephanem Peyronem (27)
13:20 Ostatni rykszarze
14:20 Historie z końca świata. Butch Cassidy
15:25 Cejlońska dynastia albo polityka we krwi
16:20 Futbol i muzyka
16:30 ślady minionego świata (2)
17:20 Futbol i muzyka
17:30 Wiele hałasu o Szekspira
19:00 Dookoła świata ze Stephanem Peyronem (21)
19:55 Wielcy dowódcy: Napoleon Bonaparte i bitwa pod Austerlitz
20:45 Wojna w przestworzach (1, 2)
22:35 Zabójstwa polityczne
23:30 Filmując dla Vietcongu
0:00 Afganistan w czasach talibów
0:55 Dookoła świata ze Stephanem Peyronem (22, 23)
2:45-3:40 Zabójstwa polityczne: Pin Fortuyn. Trybun--populista

National Geographic Channel
8:00 Lądowanie w Normandii: Ludzie i wynalazki (1)
9:00 Lądowanie w Normandii: Ludzie i wynalazki (2)
10:00 Okrutna planeta
11:00 Podróż ostatniej szansi: Iran
12:00 Słonie z Klimandżaro
13:00 Urodzeni mordercy: Rafy koralowe
14:00 W głębi dżungli: Nowe granice
15:00 W głębi dżungli: Leśne potwory
16:00 W głębi dżungli: A w środku bestia
17:00 Katastrofa
18:00 Zwycięstwo na Pacyfiku: śmierć przed kapitualcją
19:00 Zwycięstwo na Pacyfiku: Inwazja na Japonię
20:00 Megamiasta: Mumbaj
21:00 Tuż przed tragedią: Katastrofa promu z Zeebrugge
22:00 Epidemie: Supergrypa
23:00 Kiedy wyprawa się nie powiedzie
0:00 Skarb na dnie morza: Tragedia
1:00 Interpol: Bra- kujące ogniwo

Zig Zap
6:00 George Niewielki
6:25 Cy- berłowcy
6:50 Ziemniak, ostat- nie starcie
7:00 Maqlatura
7:10 Rodzina Piratów
7:40 Klub Winx 2
8:05 Sabrina
8:30 Mary-Kate i Ashley w akcji
8:00 Rodzina Pi- ratów
9:20 Jakub Jakub 2
9:45 Titeuf
10:10 Martin Tajemniczy
10:35 Kod Lyoko
11:00 Maqla- tura
11:30 Trans sport
12:00 Wielka płyta
12:15 Krewni i zna- jomi królika
12:30 Krewni i zna- jomi królika
13:00 6 w pracy
13:30 Dziewczyny i miłość (20)
14:00 Radiostacja Roscoe 2 (2)
14:30 świat nonsensów u Ste- vensów (13)
15:00 Maqlatura
15:10 Przymierzalnia
15:15 Przymierzalnia: Po prostu Jamie
15:50 Przymierzalnia
15:55 Przymierzalnia: Lizzie McGuire
16:20 Przymierzalnia
16:25 Przymierzalnia: Gwiazda od zaraz
16:50 Przymierzalnia
16:55 Ja- kub Jakub 2
17:20 Titeuf
17:45 Martin Tajemniczy
18:10 Kod Lyoko
18:35 6 w pracy
19:00 Maqlatura
19:35 Dziewczyny i miłość (21)
20:00 Radiostacja Roscoe 2 (3)
20:30 świat nonsensów u Stevensów (14)
21:00 HYPER

Cartoon Network/TCM
6:00 Atomówki
6:35 Johnny Bravo
7:00 Zwariowane melo- die
7:30 Tom i Jerry
8:00 Krypto- nim: Klan na drzewie
9:00 Ka- czor Dodgers
9:30 Atomów- ki
10:00 Teen Titans
10:20 Duel Masters
10:45 Megas XLR
11:10 Liga Sprawiedliwych
11:30 Flint- stonowie
11:55 Scooby Doo
12:20 Laboratorium Dextera
12:45 Atomówki
13:15 Chojrak--tchórzliwy pies
13:40 Ed, Edd i Eddy
14:05 Bliźniaki Cramp
14:30 Tom i Jerry
14:40 Zwario- wane melodie
15:00 Scooby Doo i najeźdźcy z kosmo- su
16:25 Ed, Edd i Eddy
16:50 Hi Hi Puffy AmiYumi
17:15 Krypto- nim: Klan na drzewie
17:40 Mu- cha Lucha!
18:05 Dom dla zmy- ślonych przyjaciół pani Foster
18:30 Co nowego u Scooby'ego?
19:00 Zwariowane melodie
19:30 Tom i Jerry
20:00 Godzina z Flintstona- mi
21:00 Płonące siodła
22:35 Pro- mienni chłopcy
0:25 Cyrk straceń- ców
2:10 MGM: Gdy lew zaryczy (3)

Jetix
06:00 Hamtaro
06:25 Wunschpunsch
06:50 Szalony Jack, pirat
07:15 Nowe przygody Lucky Luke'a
07:40 Medabots
08:05 A.T.O.M.
08:30 Sonic X
08:55 Odlotowe agentki
09:20 W.I.T.C.H.
09:45 Ach, ten Andy!
10:10 Ach, ten Andy!
10:35 Wyścigi NASCAR
11:00 Power Rangers Dino Thunder
11:25 Tajemnicze opowieści Moville'a
11:50 Eerie, Indiana: Inny wymiar
12:15 Oggy i karaluchy
12:40 Nowe przygody Lucky Luke'a
13:05 Roboluch
13:30 Gadżet i Gadżetinis
13:55 Tutenstein
14:20 MegaMan NT Warrior
14:45 Pokémon
15:10 Teenage Mutant Ninja Turtles
15:35 Power Rangers Dino Thunder
16:00 Sonic X
16:25 Addams Family Reunion
18:05 Jak dwie krople wody
18:30 Tajemnicze opowieści Moville'a
18:55 Teenage Mutant Hero Turtles
19:20 Spiderman
19:45 Silver Surfer
20:10 Teknoman
20:35 Iron Man – obrońca dobra
21:00 Fantastyczna czwórka
21:25 M.A.S.K.
21:50 Kosmiczne Biuro Śledcze
22:15 Spiderman
22:40 Silver Surfer
23:05 Fantastyczna czwórka
23:30 Iron Man – obrońca dobra
23:50 Shin Chan

Polsat Sport
6:00 Tenis: Turniej ATP Ma- sters Cup w Szanghaju - 1. dzień (na żywo)
10:00 K.O. TV
10:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz: Skra - Buducnost
12:30 Piłka nożna: Eliminacje do Mś - mecz barażowy: Urugwaj - Australia
14:30 Siatkówka mężczyzn: Polska Liga Siatkówki - mecz: Resovia - Polska Energia Sosnowiec (na żywo)
17:00 FIFA Futbol Mundial
17:30 Piłka nożna: Eliminacje do Mś - mecz: Norwegia - Czechy
19:25 Najmocniejsi
19:30 FIFA Futbol Mundial
20:00 Piłka nożna: Eliminacje do Mś - mecz barażowy: Urugwaj - Australia
22:00 Tenis: Turniej ATP Ma- sters Cup w Szanghaju - najlepszy mecz 1. dnia
0:00 Siłowanie na rękę

Canal + Sport
7:00 Morskie cuda
8:00 Kot
9:30 Piłka nożna: Archiwum lig europejskich - mecz z 2001: Real - Barcelona
11:30 Koszykówka: Euroliga mężczyzn - mecz: Olym- placos - Maccabi Tel Awiw
13:30 Koszykówka: Euroliga mężczyzn - mecz: Efes - Wintherthur Barcelona
15:30 żużel: Drużynowy Pś - zawody w Swindon
19:00 Koszykówka: NBA - mecz: Toronto - Seattle SuperSonics (na żywo)
22:00 Piłka nożna: Archiwum lig europejskich - mecz z 2001: Real - Barcelona
0:00 Super Size Me
1:45 24 Hour Party People
3:45 Fatalne zauroczenie
5:55 W kogo ja się wrodziłem

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.