TVP 1
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości-skrót 6:30, 7:00, 7:30, 8:00, 8:30; Pogoda 6:32, 7:02, 7:34, 8:03, 8:32; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Rozmowa Jedynki; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Moliki książkowe; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Wiedźmy odc.2/13 - Cud na Pradze - txt - str.777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Wiedźmy odc.3/13 - Klin wychowawczy - txt - str.777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Złota sobota; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Schudnij; program poradnikowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Agrobiznes; STEREO
12:20 Kurs na zysk; magazyn ekonomiczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Plebania - odc. 1379; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Klan - odc. 1767 - txt - str.777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Na własne oczy - Ruska Polka; film dokumentalny kraj prod.Polska (2008); reż.:Piotr Nesterowicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:00 Wiadomości; STEREO
15:05 Pogoda; STEREO
15:10 Ojciec Mateusz odc.23 - Poza grą - txt - str.777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Moda na sukces - odc. 4570; serial kraj prod.USA (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Moda na sukces - odc. 4571; serial kraj prod.USA (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress - txt - str.777; STEREO
17:20 Celownik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Klan - odc. 1768 - txt - str.777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Plebania - odc. 1380; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Jaka to melodia? ; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Kajtuś odc.11 - Kajtek bibliotekarzem; serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości - txt - str.777; STEREO
19:55 Sport - txt - str.777; STEREO
20:10 Pogoda - txt - str.777; STEREO
20:25 Piątkowe kino akcji - Bad Company-Czeski łącznik - txt - str.777; komedia sensacyjna kraj prod.USA, CZECHY (2002); reż.:Joel Schumacher; wyk.:Anthony Hopkins, Chris Rock, Peter Stormare, Gabriel Macht; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Miecz prawdy odc.11 - Ofiara; serial kraj prod.USA (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Życzenie śmierci 3; film sensacyjny kraj prod.USA (1985); reż.:Michael Winner; wyk.:Charles Bronson, Deborah Raffin, Martin Balsam; Dozwolone od lat 18
01:10 Kino nocnych marków - Żądza krwi IV odc.2 - Głos; serial sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
02:45 Zakończenie dnia

TVP 2
05:50 Telezakupy
06:25 Złotka z NRD; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007); Dla małoletnich od lat 12
07:20 Dwójka Dzieciom - Przygód kilka wróbla Ćwirka-Władca kur; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Dwójka Dzieciom - Bibi Blocksberg odc.25/26 - Urodziny Mamy; serial animowany kraj prod.Niemcy (2006); Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Barwy szczęścia - odc. 158 - txt - str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:45 Pytanie na śniadanie - w tym:  Panorama 9:45; Pogoda 9:10, 10:15; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Gilotyna - odc. 12; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Cogito - Ziemia obiecana - odc. 2/4 - txt - str.777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:30 Cogito - Syzyfowe prace odc.6 - 1893 - txt - str.777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:25 Cogito - Język filmu-Miejsce i przestrzeń; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Cogito - Język filmu-Czas i przestrzeń; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Córki McLeoda odc.142 - Zmienne szczęście; serial obyczajowy kraj prod.Australia (2006); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Kabaretowy Klub Dwójki (6); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Wideoteka dorosłego człowieka ; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Droga odc.4/6 - Pasażer z nożem w kieszeni; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:25 Kocham Cię Polsko - Czterdziestolatek ; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Program lokalny; STEREO
18:00 Biedni milionerzy odc.2/12 - Pieniądze nie śmierdzą; serial kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:55 IX Mazurska Noc Kabaretowa 2007 - Dwójki, pary, duety ; widowisko rozrywkowe; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Na dobre i na złe odc.384 - Izba przyjęć - (emisja również w TVP HD); serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Kocham Cię Polsko ; zabawa quizowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Panorama; STEREO
23:10 Sport Telegram; STEREO
23:15 Pogoda; STEREO
23:25 Czas na miłość  - Kobieta z Checkpoint Charlie cz.2/2; film fabularny kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:10 Małżeński koszmar; film sensacyjny kraj prod.Kanada (2005); reż.:George Erschbamer; wyk.:Jamie Luner, Chris Kramer, Barbara Fixx; STEREO, Dozwolone od lat 18
02:40 Zakończenie dnia

Polsat
5:15 Wstawaj! Gramy!
6:00 Nowy dzień z Polsat News
7:00 TV market
7:15 Wielka wygrana
8:00 Sabrina, nastoletnia czarownica
8:30 Świat według Kiepskich
9:00 Świat według Kiepskich
9:30 Świat według Kiepskich
10:00 Daleko od noszy
10:30 Daleko od noszy
11:00 Malanowski i Partnerzy
11:30 Synowie, czyli po moim trupie!!!!
12:00 Rodzina zastępcza plus
13:00 Sabrina, nastoletnia czarownica
13:30 Sabrina, nastoletnia czarownica
14:00 Pierwsza miłość
14:45 Ostry dyżur
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Malanowski i Partnerzy
17:00 Świat według Kiepskich
17:30 Świat według Kiepskich
18:00 Pierwsza miłość
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Synowie, czyli po moim trupie!!!!
20:00 Garfield
21:45 Gothika
22:00 Studio Lotto (w przerwie filmu)
0:00 Melissa P.
2:05 Nagroda gwarantowana
3:05 Tajemnice losu

TVN
5:35 Uwaga!
5:55 Mango Telezakupy
7:00 Granie na śniadanie
8:00 Brzydula
8:30 Dzień Dobry TVN
11:00 Na Wspólnej
11:35 Salon gry
12:10 Mango Telezakupy
12:40 Sąd rodzinny
13:40 Detektywi
14:15 W-11 - wydział śledczy
14:55 Agenci NCIS
15:55 Rozmowy w toku
16:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska
17:55 Brzydula
18:25 Detektywi
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga!
20:00 Jeszcze raz
22:00 Domino Day 2008
0:00 Kuba Wojewódzki
1:00 Uwaga!
1:20 Nocne granie
2:40 Rozmowy w toku
3:35 Nic straconego

TVP Info Poznań
05:55 Info Poranek; STEREO
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO
06:08 Info Poranek; STEREO
06:12 Pogoda Info; STEREO
06:15 Serwis info flesz; STEREO
06:17 Info Poranek; STEREO
06:21 Pogoda Info; STEREO
06:25 Info Traffic; STEREO
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO
06:36 Pogoda Info; STEREO
06:38 Info Poranek; STEREO
06:45 Serwis info flesz; STEREO
06:47 Info Poranek; STEREO
06:51 Info Traffic; STEREO
06:54 Pogoda Info; STEREO
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO
07:06 Info Poranek; STEREO
07:15 Serwis info flesz; STEREO
07:17 Info Poranek; STEREO
07:22 Info Traffic; STEREO
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO
07:35 Pogoda Info; STEREO
07:37 Info Poranek; STEREO
07:45 Teleskop - flesz
07:50 Wielkopolski agrobiznes
08:01 Gość poranka; STEREO
08:15 Info Poranek; STEREO
08:23 Info Traffic; STEREO
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO
08:35 Info Poranek; STEREO
08:45 Teleskop
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO
09:07 Pogoda Info; STEREO
09:11 Gość poranka; STEREO
09:22 Info Poranek; STEREO
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO
09:36 Info Poranek; STEREO
09:40 Serwis sportowy; STEREO
09:45 Serwis info flesz; STEREO
09:48 Bruksela od kuchni; magazyn; STEREO
10:00 Gość poranka; STEREO
10:15 Biznes - otwarcie dnia; STEREO
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO
10:40 Pogoda Info; STEREO
10:45 Gość poranka; STEREO
10:55 Info Poranek; STEREO
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO
11:10 Serwis sportowy; STEREO
11:15 Info Świat; magazyn; STEREO
11:25 Pogoda Info; STEREO
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO
11:49 Pogoda Info; STEREO
11:54 Serwis sportowy; STEREO
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO
12:11 Pogoda Info; STEREO
12:15 Biznes; STEREO
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO
12:50 Pogoda Info; STEREO
12:54 Serwis sportowy; STEREO
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO
13:13 Magazyn Niejadka; program poradnikowy; STEREO
13:25 Pogoda Info; STEREO
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO
13:50 Pogoda Info; STEREO
13:54 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO
14:10 Pogoda Info; STEREO
14:15 Biznes; STEREO
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO
14:50 Pogoda Info; STEREO
14:54 Serwis sportowy; STEREO
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO
15:10 Raport z Polski; STEREO
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO
15:49 Pogoda Info; STEREO
15:53 Serwis sportowy; STEREO
16:00 Rozmowa dnia; STEREO
16:13 Info Świat; magazyn; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień; STEREO
16:42 Pogoda Info; STEREO
16:45 Teleskop
17:05 Wielkopolskie parki krajobrazowe
17:16 Magazyn Niejadka; program poradnikowy; STEREO
17:30 Teleskop
17:40 Sport - Wielkopolska
18:00 Teleskop
18:15 Studio Poznań
18:50 Cztery ściany
19:05 Kuchnia po śląsku
19:20 Wielkopolski agrobiznes
19:28 Pogoda Info; STEREO
19:32 Raport z Polski; STEREO
19:51 Biznes; STEREO
20:00 Serwis Info Wieczór; STEREO
20:11 Forum ; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Pogoda Info; STEREO
21:07 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
21:42 Pogoda Info; STEREO
21:45 Teleskop
22:00 Minął Dzień; magazyn; STEREO
22:36 Pogoda Info; STEREO
22:45 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Serwis Info Wieczór; STEREO
23:55 Pogoda Info; STEREO
00:03 Mur Berliński-po drugiej stronie cz.II; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:57 Forum ; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:38 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:57 Minął Dzień; magazyn; STEREO
02:29 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:39 Sportowy Wieczór; STEREO
03:01 Raport z Polski; STEREO
03:18 Info Świat; magazyn; STEREO
03:29 Magazyn Niejadka; program poradnikowy; STEREO
03:40 Prywatne śledztwa; cykl dokumentalny; STEREO
04:01 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:11 Info Świat; magazyn; STEREO
04:22 Minął Dzień; magazyn; STEREO
04:54 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:13 Wierzę, wątpię, szukam; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:37 Raport z Polski; STEREO

TV 4
4:55 AlleGra
5:15 Muzyczne listy
6:15 TV market
6:50 Zbuntowani
7:50 Dziewczyny fortuny
8:55 Nie igraj z aniołem
9:55 Rodzina Serrano
11:35 Muzyczne listy
12:45 Kinomaniak
13:15 Dekoratornia
13:45 AlleGra
14:15 Dziewczyny fortuny
15:15 Rodzina Serrano
17:00 Hole In The Wall
18:00 Zbuntowani
19:00 Nie igraj z aniołem
20:00 Włatcy móch
20:30 Selekcja
21:05 Gliniarze z Melbourne
22:05 Jazda figurowa
23:05 Miłosne warsztaty
0:55 Gladiator w spódnicy
2:45 Muzyczne listy
3:40 Drogówka
4:05 Zakończenie programu

TVN 7
5:25 Cena marzeń
6:15 Na Wspólnej
6:45 Kuba Wojewódzki
7:40 B jak brzydula
8:15 B jak brzydula
8:45 Kobra - oddział specjalny
9:45 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze
10:50 Telezakupy
12:30 Apetyt na kasę
13:25 Cena marzeń
14:25 Kuba Wojewódzki
15:20 Dwóch i pół
15:50 B jak brzydula
16:20 B jak brzydula
16:55 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze
18:00 Kobra - oddział specjalny
19:05 Przyjaciele
19:35 Dwóch i pół
20:05 Butch i Sundance
21:55 Bez skazy
23:00 Dexter
0:10 Dexter
1:20 Go! Laski
3:50 Zakończenie programu

Tele 5
6:25 Voltron - trzeci wymiar
6:50 Voltron - trzeci wymiar
7:20 Telezakupy
8:50 Witam _ pytam
8:55 Czynnik PSI
10:00 Kosmica TV
12:05 Siły specjalne
13:00 Anita
14:00 Telezakupy
14:35 Straż graniczna
15:05 Urodzisz moje dziecko
16:50 Lub czasopisma
17:05 Anita
18:05 Czynnik PSI
19:05 Siły specjalne
20:00 Podniebny terror
21:55 Straż graniczna
22:25 Zwariowani Brytyjczycy
22:55 Lub czasopisma
23:10 Witam _ pytam
23:20 Do diabła z kryminałem
0:20 Niebezpieczna wdowa
1:50 Nocny patrol

TV Puls
6:00 Stacja Porankowo
8:00 Burza uczuć
9:00 Telemarket
9:30 Zdrada i miłość
10:30 Twarz Analii
11:30 Miłosny nokaut
12:30 Domy mnie do sprzedania
13:00 Telemarket
13:30 Burza uczuć
14:30 Zdrada i miłość
15:30 Twarz Analii
16:30 Miłosny nokaut
17:30 Ale numer!
18:00 W.I.T.C.H. - czarodziejki
18:30 Odjazdowe zoo
18:45 Odjazdowe zoo
19:00 Flintstonowie
19:30 Wyzwania siostry Kopciuszka
21:30 Ale numer!
22:00 Szok wideo
23:00 Goło i wesoło
23:30 Ktoś tu zwariował!
0:00 Od zera do bohatera
0:30 Goło i wesoło
1:00 Nocne I-granie
4:00 Programy powtórkowe

TVP Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości-skrót 6:30, 7:00, 7:30, 8:00, 8:30; Pogoda 6:32, 7:02, 7:34, 8:03, 8:32; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Rozmowa Jedynki; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Ala i As - O czym kraczą wrony?; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Dwa światy - odc. 21/26; serial przygodowy kraj prod.Polska, Australia (1995); Dla małoletnich od lat 7
09:50 Skarby nieodkryte; program edukacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Kultura nie zna granic - Oczami artysty; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
10:40 Szansa na Sukces - Kasia Kowalska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Plebania - odc. 1374; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1752; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:35 Z daleka, a z bliska; Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Hity satelity; STEREO
13:35 Sam przeciw wszystkim... czyli pierwszy wolny związkowiec; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Kocham Cię Polsko ; zabawa quizowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Notacje - Jadwiga Piłsudska-Jaraczewska. Mój ojciec; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Pomorskie krajobrazy - Ostatnie dzikie konie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:20 Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci - Esben i duch dziadka; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Afisz - MAAT Festival, Festiwal Smaku; magazyn kulturalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:05 Kultura nie zna granic - Oczami artysty; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
18:25 Hity satelity; STEREO
18:45 Plebania - odc. 1374; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Noddy odc.90 - Znalezione nie kradzione; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:10 Pogoda; STEREO
20:15 Klan - odc. 1752; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:40 Wideoteka dorosłego człowieka ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Na dobre i na złe odc.379 - Dar od losu; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Tato; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (1995); reż.:Maciej Ślesicki; wyk.:Bogusław Linda, Dorota Segda, Ola Maliszewska, Teresa Lipowska, Cezary Pazura, Krystyna Janda, Renata Dancewicz, Daria Trafankowska, Bronisław Wrocławski, Krzysztof Kumor; Dla małoletnich od lat 16
24:00 Serwis Info Wieczór; STEREO
00:10 Pogoda Info; STEREO
00:13 Skarby nieodkryte; program edukacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Gwiazdy opolskich kabaretonów - kabaret Elita; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plebania - odc. 1374; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Noddy odc.90 - Znalezione nie kradzione; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:05 Klan - odc. 1752; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:25 Hity satelity; STEREO
02:45 Na dobre i na złe odc.379 - Dar od losu; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Tato; dramat obyczajowy; Dla małoletnich od lat 16
05:35 Kultura nie zna granic - Oczami artysty; reportaż; Dla małoletnich od lat 7

Polsat 2
6:00 Wydarzenia
6:30 Graczykowie
7:05 Gra w ciemno
8:00 Pierwsza miłość
8:50 Samo życie
9:20 Wygraj teraz
10:15 Na zawsze razem
11:15 Gra w ciemno
12:05 Interwencja
12:30 Taaaka ryba
13:00 Daleko od noszy
13:30 Świat według Kiepskich
14:00 Rodzina zastępcza plus
15:00 Zostać miss
15:50 Adam i Ewa
16:40 Gra w ciemno
17:40 Wydarzenia
18:00 Pasjonaci
18:30 Malanowski i Partnerzy
19:00 Graczykowie
19:35 Interwencja
20:00 Wydarzenia
20:45 Pierwsza miłość
21:30 Samo życie
22:00 Rodzina zastępcza plus
23:00 Świat według Kiepskich
23:30 Rodzina zastępcza
0:00 Daleko od noszy
0:30 Pasjonaci
1:00 Samo życie
1:30 Graczykowie
2:00 Malanowski i Partnerzy
2:30 Wydarzenia
3:00 Interwencja
3:25 Pierwsza miłość
4:00 Świat według Kiepskich
4:30 Daleko od noszy
5:15 Agentki

Polonia 1
6:30 Sally czarodziejka
6:50 Tygrysia Maska
7:15 Rozgrywki wyższych sfer
8:00 Top shop
19:00 Stellina
19:45 Namiętności
20:35 Werdykt
21:30 Dlaczego walczymy
23:00 Porno filmy
23:20 Clikard
23:30 Sex TV
23:40 Porno TV
23:50 Zaniedbywane
0:10 Porno TV
0:20 Reflex
0:30 Go On
0:45 Porno TV
1:00 Seks show
1:15 Pornoteka
1:20 Zaniedbywane
1:25 Kraina rozkoszy
1:50 Go On
2:00 Kraina rozkoszy
4:30 Rozpalone
4:45 Igraszki

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.