m
(Dodawanie kategorii)
Linia 73: Linia 73:
 
[[Kategoria:Ramówki RTP2 z 2018 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki RTP2 z 2018 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki RTP Internacional z 2018 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki RTP Internacional z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Discovery Channel HD z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Discovery Science HD z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki DTX HD z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Animal Planet HD z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki RTL HD z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki RTL 2 HD z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Sat 1 HD z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Pro 7 HD z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Super RTL HD z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Kabel eins z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Tele 5 (Niemcy) z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Comedy Central z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Comedy Central Family z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki MTV Polska z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TV Toruń z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVN Style HD z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVN Turbo HD z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVE z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Arte z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki France 2 z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki France 3 z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki France 4 z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki France 5 z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVN 24 HD z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVN 24 BiS HD z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki CBS Europa z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki CBS Reality z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki CBS Action z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki HGTV z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Cartoon Network HD z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TNT HD z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Disney XD z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Disney Channel z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Disney Junior z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Polsat Jim Jam z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP 3 Bydgoszcz z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP 3 Warszawa z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki AXN z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki AXN White z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki AXN Black z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki AXN Spin z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki VH1 z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Polsat Romans z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Polsat Film z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Polsat Cafe z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Polsat Play z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Polsat Sport z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Polsat Sport Extra z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Polsat Sport Fight z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Polsat Sport News z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Ale kino + HD z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Planete + HD z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki MiniMini + HD z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TeleTOON + HD z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Kuchnia + HD z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Domo + HD z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki nSport + HD z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki National Geographic z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Nat Geo Wild z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Nat Geo People z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TF 1 z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki CT1 z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki CT2 z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki CT24 z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki CT sport z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki CT:D z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki CT art z 2018 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TV Nova z 2018 roku]]

Wersja z 15:33, 14 kwi 2019

Tvp1 hdv.png
05:00 TELEZAKUPY
05:35 Elif s.II - odc. 363 (Elif, bolum 363) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2014); Dla małoletnich od lat 12
06:35 Wieczna miłość - odc 55 (Kara Sevda) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); Dla małoletnich od lat 12
07:25 Jaka to melodia? - odc. 3931; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:30 ALARM!; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
08:55 Ranczo s.VII - odc. 83 (seria VII, odc. 5) - Model życia artysty -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:55 Komisarz Alex s.I - odc. 5 (seria I, odc. 5) - Pod ulicami Łodzi -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Jeden z dziesięciu - 8/109; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Korona królów - odc 124 -  txt. str. 777; telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:15 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:40 Magazyn Rolniczy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Natura w Jedynce - Macierzyństwo w świecie zwierząt. Maluchy (Animal Mums. Babies) -  txt. str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); Dla małoletnich od lat 7
14:00 Elif s.II - odc. 364 (Elif, bolum 364) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2014); Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 ALARM!; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Leśniczówka - odc. 55 -  txt. str. 777; Dla małoletnich od lat 12
16:05 Wieczna miłość - odc 56 (Kara Sevda) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9
17:25 Jaka to melodia? - odc. 3932; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Klan - odc. 3373 -  txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Korona królów - odc 125 -  txt. str. 777; telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Jeden z dziesięciu - 9/109; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:10 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:30 Leśniczówka - odc. 56 -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Orły sportu - odc. 7; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Kompania X s.II - odc. 10 (seria 2. odc. 2) (X Company II - Night Will End ep. 2); serial kraj prod.Kanada (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Bullitt (Bullitt) -  txt. str. 777; film kryminalny kraj prod.USA (1968); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Czy świat oszalał? - Jej spowiedź (Her confession)  57'; film dokumentalny kraj prod.Bułgaria (2017); reż.:Ivan Nichev;  STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Historia kina w Popielawach -  txt. str. 777  95'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1998); reż.:Jan Jakub Kolski; wyk.:Krzysztof Majchrzak, Bartosz Opania, Grażyna Błęcka - Kolska, Michał Jasiński, Tomasz Krysiak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Ostatni naziści cz 1. Polowanie na Doktora Śmierć (The Last Nazis) -  txt. str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Notacje - Andrzej Żydaczewski. Ocalić od zapomnienia; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Zakończenie dnia

Tvp2 hd.png
05:30 Koło fortuny - odc. 40 ed. 3; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
06:05 M jak miłość - odc. 1397 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:00 To, co nas łaczy; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Na sygnale - odc. 154 "Sztuka walki bez walki" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:55 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
11:05 Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
11:10 Pytanie na śniadanie Extra - (213); Dla małoletnich od lat 12
11:25 Rodzinka.pl s.II - odc. 51"Golono - strzyżono" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:55 Barwy szczęścia - odc. 1939 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:30 Koło fortuny - odc. 41 ed. 3; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Cena miłości - odc. 76 (Ask ve Ceza); serial kraj prod.Turcja (2011); Dla małoletnich od lat 12
14:10 Postaw na milion - odc. 192; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1397 -  txt. str. 777 JM; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Koło fortuny - odc. 331 ed. 5; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Familiada - odc 2469; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Łzy Cennet - odc. 52 (Cennet'in Gözyalar); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2017); Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
18:20 Dżingiel Panorama 18.00 1
18:25 Pogoda; STEREO, 16:9
18:30 Dżingiel Pogoda
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Rodzinka.pl s.X - odc. 200 "Zapisałaś w chmurze?" sezon 10 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:05 Wszystko przed nami - odc. 87 -  txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:35 Barwy szczęścia - odc. 1939 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:05 The Voice of Poland - Teaser - odc. 12; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:10 Barwy szczęścia - odc. 1940 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:40 Kulisy serialu Barwy szczęścia - odc. 60; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 M jak miłość - odc. 1398 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1131; Dla małoletnich od lat 12
21:55 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Świat bez fikcji - Dwa Światy  51' kraj prod.Polska (2015); reż.:Maciej Adamek; Dla małoletnich od lat 12
00:05 Rodzinka.pl - odc. 248 "Żuraw i czapla" sezon 13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Syn - ep. 8 (ep. 8); serial kraj prod.USA (2017); Dla małoletnich od lat 16
01:30 Czas śmierci - odc 2 (In The Dark); serial kraj prod.Wielka Brytania (2016); Dla małoletnich od lat 16
02:35 Magazyn Ekspresu Reporterów; Dla małoletnich od lat 12
03:40 Życie po zamachu (PARIS 13th NOVEMBER - CARRYING ON)  62'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2016); reż.:Eric Gueret; Dla małoletnich od lat 12
04:45 Zakończenie programu

75px-TVP3 logo 2016.png
06:00 Sonda 2 s.IV - (62) - Prąd -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Ujście Warty jesienią; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Grunwald. Piąty sezon poszukiwawczy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
09:05 Ostoja - odc. 149; magazyn przyrodniczy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:35 Las bliżej nas s.II - odc. 9; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Legendy regionalne - Zbój z Wołczyna; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Pies do patrzenia; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:15 Turystyczna Jazda - odc. 80 Zamek Książ i Stara Kopalnia 2018; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Tym razem Turystyczna Jazda odkrywa turystyczne atrakcje Wałbrzycha. Zobaczymy jeden z największych zamków w Polsce - Zamek Książ oraz Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia - unikalny na skalę światową zespół zabytkowych budowli górniczych z końca XIX wieku i początku XX wieku, stanowiących niegdyś Kopalnię Węgla Kamiennego Julia.
10:25 Pogoda - 13.11 - 1
10:30 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Rolnik z pasją odc. 11; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Podwodna planeta - odc. 3 W ciemności (ep. 3 In the Darkness); serial dokumentalny kraj prod.USA (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Doktor - wynalazek; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 OTV - PASMO LOKALNE
13:00 Niepokonani - Andrzej Bury; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:55 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
14:00 OTV - PASMO LOKALNE
15:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Grunwald. Piąty sezon poszukiwawczy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:35 Pierwsza Dama oceanów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Pogoda - 13.11 - 2
16:30 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:00 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Pierwsza Dama oceanów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Zakupy pod kontrolą s.II - (7); reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 OTV - PASMO LOKALNE
21:35 Twój Wybór; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 13.11 - 3
22:45 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Ciemna strona sieci (Inside the dark web); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Zakupy pod kontrolą s.II - (7); reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Apetyt na ciszę; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:35 Ostoja - odc. 149; magazyn przyrodniczy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Las bliżej nas s.II - odc. 9; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Doktor - wynalazek; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Turystyczna Jazda - odc. 80 Zamek Książ i Stara Kopalnia 2018; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Tym razem Turystyczna Jazda odkrywa turystyczne atrakcje Wałbrzycha. Zobaczymy jeden z największych zamków w Polsce - Zamek Książ oraz Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia - unikalny na skalę światową zespół zabytkowych budowli górniczych z końca XIX wieku i początku XX wieku, stanowiących niegdyś Kopalnię Węgla Kamiennego Julia.
03:00 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Niepokonani - Andrzej Bury; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:00 Dla niesłyszących - Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Pierwsza Dama oceanów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 Zakończenie dnia

Tvp3gdansk.png
06:00 Sonda 2 s.IV - (62) - Prąd -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Ujście Warty jesienią; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Grunwald. Piąty sezon poszukiwawczy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:00 TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów
07:30 Panorama
07:43 Pogoda
07:50 Dzień dobry tu Gdańsk
08:30 Panorama
08:35 Dzień dobry tu Gdańsk
09:05 Ostoja - odc. 149; magazyn przyrodniczy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:35 Las bliżej nas s.II - odc. 9; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Legendy regionalne - Zbój z Wołczyna; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Pies do patrzenia; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:15 Turystyczna Jazda - odc. 80 Zamek Książ i Stara Kopalnia 2018; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Tym razem Turystyczna Jazda odkrywa turystyczne atrakcje Wałbrzycha. Zobaczymy jeden z największych zamków w Polsce - Zamek Książ oraz Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia - unikalny na skalę światową zespół zabytkowych budowli górniczych z końca XIX wieku i początku XX wieku, stanowiących niegdyś Kopalnię Węgla Kamiennego Julia.
10:25 Pogoda - 13.11 - 1
10:30 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Rolnik z pasją odc. 11; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Podwodna planeta - odc. 3 W ciemności (ep. 3 In the Darkness); serial dokumentalny kraj prod.USA (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Doktor - wynalazek; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:31 Panorama
12:43 Pogoda
12:45 Forum Panoramy
13:00 Niepokonani - Andrzej Bury; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:55 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
14:00 Moja Praca; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
14:30 Panorama
14:43 Pogoda
14:45 Dycht Kociewie; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Grunwald. Piąty sezon poszukiwawczy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:35 Pierwsza Dama oceanów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Pogoda - 13.11 - 2
16:30 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:00 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:31 Panorama Flesz
17:34 Pogoda
17:35 Jachna z oddziału Zeusa; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Strefa zdrowia - Strefa zdrowia odc. 6; magazyn medyczny; Dla małoletnich od lat 12
18:05 Oratorium w Gdańsku; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Panorama
18:50 Panorama Sport
18:56 Pogoda
19:00 Forum Panoramy
19:15 Jedenastka - magazyn piłkarski; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Droga -  JM; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Pierwsza Dama oceanów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Zakupy pod kontrolą s.II - (7); reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Panorama
21:10 Panorama Sport
21:13 Pogoda
21:15 Forum Panoramy
21:35 Twój Wybór; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 13.11 - 3
22:45 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Ciemna strona sieci (Inside the dark web); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Zakupy pod kontrolą s.II - (7); reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Apetyt na ciszę; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:35 Ostoja - odc. 149; magazyn przyrodniczy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Las bliżej nas s.II - odc. 9; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Doktor - wynalazek; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Turystyczna Jazda - odc. 80 Zamek Książ i Stara Kopalnia 2018; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Tym razem Turystyczna Jazda odkrywa turystyczne atrakcje Wałbrzycha. Zobaczymy jeden z największych zamków w Polsce - Zamek Książ oraz Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia - unikalny na skalę światową zespół zabytkowych budowli górniczych z końca XIX wieku i początku XX wieku, stanowiących niegdyś Kopalnię Węgla Kamiennego Julia.
03:00 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Niepokonani - Andrzej Bury; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:00 Dla niesłyszących - Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Pierwsza Dama oceanów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 Zakończenie dnia

Polsat HD.svg
4:55 Disco Gramy - program muzyczny
5:40 Telezakupy TV Okazje - magazyn reklamowy
6:00 Nowy dzień - program informacyjny
9:00 Malanowski i partnerzy (716) - serial fabularno-dokumentalny
9:30 Malanowski i partnerzy (717) - serial fabularno-dokumentalny
10:00 Dzień, który zmienił moje życie (12) - serial paradokumentalny
11:00 Dlaczego ja? (775) - serial paradokumentalny
12:00 Gliniarze (56) - serial paradokumentalny
13:00 Trudne sprawy (722) - serial paradokumentalny
14:00 Pierwsza miłość (2759) - serial obyczajowy
14:45 Dlaczego ja? (648) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:10 Pogoda - magazyn informacyjny
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Na ratunek 112 (291) - serial paradokumentalny
17:00 Gliniarze (281) - serial paradokumentalny
18:00 Pierwsza miłość (2760) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - magazyn informacyjny
19:30 Świat według Kiepskich (309) - serial komediowy
20:05 Ślad (17) - serial kryminalny
21:05 Ślad (18) - serial kryminalny
22:10 Kolekcjoner kości - thriller, USA 1999
0:50 Pan i pani Smith - komedia sensacyjna, USA 2005
3:30 Tajemnice losu - program rozrywkowy

75px-TVN HD Logo 2012.PNG
5:10 Uwaga! - magazyn reporterów
5:35 Mango - telezakupy
6:50 Kuchenne rewolucje: Zielonki, Bistro Obora (13) - program rozrywkowy
7:50 Doradca smaku: Naleśniki z serem pleśniowym, szpinakiem i boczkiem (1) - magazyn kulinarny
8:00 Dzień Dobry TVN - magazyn
11:00 Ukryta prawda (971) - serial paradokumentalny
12:00 Szpital (860) - serial paradokumentalny
13:00 Szkoła (623) - serial paradokumentalny
14:00 19+ (324) - serial paradokumentalny
14:30 Kuchenne rewolucje: Restauracja Mauritiana, Nowy Targ (7) - program rozrywkowy
15:30 Szkoła (624) - serial paradokumentalny
16:30 19+ (325) - serial paradokumentalny
17:00 Szpital (861) - serial paradokumentalny
18:00 Ukryta prawda (972) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:35 Sport - magazyn sportowy
19:45 Pogoda - magazyn informacyjny
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:10 Doradca smaku: Hamburger z indyka i cieciorki (18) - magazyn kulinarny
20:15 Na Wspólnej (2779) - serial obyczajowy
20:55 Milionerzy (213) - teleturniej
21:30 Diagnoza (11/13) - serial obyczajowy
22:30 Kuba Wojewódzki (11) - talk-show
23:30 Superwizjer - magazyn reporterów
0:05 Ślub od pierwszego wejrzenia (11) - reality show
1:05 36,6°C (10) - program medyczny
2:05 Masters of Sex (5) - serial obyczajowy
3:20 Uwaga! - magazyn reporterów
3:45 Moc magii - interaktywny program rozrywkowy

Tv-4-hd.jpg
6:00 Dragons' Den - jak zostać milionerem (1) - reality show
7:05 Przygody Kota w Butach (12) - serial animowany
7:35 Przygody Kota w Butach (13) - serial animowany
8:00 Nasz nowy dom (61) - reality show
9:00 Septagon (40) - serial kryminalny
10:00 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 3 (31) - reality show
11:25 Benny Hill (3) - program rozrywkowy
12:00 Detektywi w akcji (22) - serial fabularno-dokumentalny
13:00 Detektywi w akcji (23) - serial fabularno-dokumentalny
14:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
15:00 Policjantki i Policjanci (480) - serial obyczajowy
16:00 Maria z przedmieścia (49) - telenowela
16:55 Światło twoich oczu (49) - telenowela
18:00 Septagon (2) - serial kryminalny
19:00 Policjantki i Policjanci (481) - serial obyczajowy
20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (250) - serial kryminalny
21:00 Skazany na piekło - dramat sensacyjny, USA 2003
23:00 Ocalenie - thriller, Kanada 2015
1:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
2:00 Polityka na ostro - program publicystyczny
2:50 Graffiti - program publicystyczny
3:05 Interwencja - magazyn reporterów
3:25 Atleci - magazyn sportowy
3:55 Trans World Sport - magazyn sportowy
5:00 Superludzie (3) - film dokumentalny, Kanada 2007
5:30 Superludzie (4) - film dokumentalny, Kanada 2007

TVN 7 HD logo.PNG
5:10 Ukryta prawda: On jest ojcem (385) - serial paradokumentalny
6:10 Sąd rodzinny: Nietolerancja (160) - serial fabularno-dokumentalny
7:10 Szpital (441) - serial paradokumentalny
8:10 Dr House 8 (3/23) - serial obyczajowy
9:10 Kryminalni: Nie zabijaj (2) - serial kryminalny
10:15 Mango - telezakupy
11:55 Ukryta prawda: Druga twarz mojej żony (209) - serial paradokumentalny
12:55 Sąd rodzinny: Wierzący (161) - serial fabularno-dokumentalny
13:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska: W imię prawa (615) - serial fabularno-dokumentalny
14:55 Szpital (442) - serial paradokumentalny
15:55 Dr House 8 (4/23) - serial obyczajowy
16:50 Kryminalni: Uczta bogów (3) - serial kryminalny
17:55 Brzydula (63) - serial komediowy
18:25 Brzydula (64) - serial komediowy
19:00 Ukryta prawda: Testerzy wierności (210) - serial paradokumentalny
20:00 Windykatorzy - thriller SF, Kanada/USA 2010
22:20 Kino oldschool: Szczęki - thriller, USA 1975
0:55 Sposób na morderstwo 2 (2/15) - serial kryminalny
1:55 Moc magii - interaktywny program rozrywkowy
4:05 Druga strona medalu: Otylia Jędrzejczak (4/8) -  talk-show
4:40 Zakończenie programu

Tele 5 Poland 2018.jpg
5:50 Muzyczna pobudka - program muzyczny
8:15 Telezakupy
15:00 Remont na 5 - program rozrywkowy
16:00 15 cm Konrada - talk-show
16:30 Spełnione marzenia - program rozrywkowy
17:00 LOL - śmiech na tysiąc sposobów - program rozrywkowy
17:30 Heheszki na całego - program rozrywkowy
18:00 Czynnik PSI 2 (12/22) - serial SF
19:00 Linia uskoku - film katastroficzny, USA 2004
20:50 Heheszki na całego - program rozrywkowy
21:20 Wojna z mafią 5 (5) - serial kryminalny
22:30 City Lights - program rozrywkowy
23:00 Porwany - film erotyczny
1:00 Krąg ciemności - horror, USA 2004
3:00 Wojna z mafią 5 (6) - serial kryminalny
4:00 Królowa Południa (11) - telenowela
4:15 LOL - śmiech na tysiąc sposobów (11) - program rozrywkowy
5:00 Extra Mocne Light - program rozrywkowy
5:40 Nocny patrol - program rozrywkowy

TTM.jpeg
06:05 TTM Hits
06:20 Jolanta Rożyńska i Katarzyna Bojke
06:40 Motowizja
07:05 Kamery widokowe
07:20 Gmina Wejherowo świętowała przez cały weekend
07:28 Wspólne zdjęcie i parada mieszkańców miasta i powiatu
07:33 Rumski marsz w asyście samego Piłsudskiego
07:38 Muzyczne świętowanie w patriotycznym duchu
07:44 Prognoza pogody
07:45 Mateusz Schmidt
08:05 Cuda regionu
08:30 Kamery widokowe
08:40 Tajemnice przyrody Piotra Kardasza
08:55 Kamery widokowe
09:05 Kamery widokowe
09:20 Gmina Wejherowo świętowała przez cały weekend
09:28 Wspólne zdjęcie i parada mieszkańców miasta i powiatu
09:33 Rumski marsz w asyście samego Piłsudskiego
09:38 Muzyczne świętowanie w patriotycznym duchu
09:44 Prognoza pogody
09:45 Kinosfera
10:05 TTM Hits
10:20 Jolanta Rożyńska i Katarzyna Bojke
10:40 Motowizja
11:05 Kamery widokowe
11:20 Gmina Wejherowo świętowała przez cały weekend
11:28 Wspólne zdjęcie i parada mieszkańców miasta i powiatu
11:33 Rumski marsz w asyście samego Piłsudskiego
11:38 Muzyczne świętowanie w patriotycznym duchu
11:44 Prognoza pogody
11:45 Mateusz Schmidt
12:05 Cuda regionu
12:30 Kamery widokowe
12:40 Tajemnice przyrody Piotra Kardasza
12:55 Kamery widokowe
13:05 Kamery widokowe
13:20 Gmina Wejherowo świętowała przez cały weekend
13:28 Wspólne zdjęcie i parada mieszkańców miasta i powiatu
13:33 Rumski marsz w asyście samego Piłsudskiego
13:38 Muzyczne świętowanie w patriotycznym duchu
13:44 Prognoza pogody
13:45 Kinosfera
14:05 Z Archiwum TTM (premiera)
14:20 Z Archiwum TTM (premiera)
14:40 Z Archiwum TTM (premiera)
15:05 Region okiem kamery
15:10 Kamery widokowe
15:20 Serwis informacyjny
15:40 Prognoza pogody (premiera)
15:45 Cuda regionu
15:55 Region okiem kamery
16:05 TTM Hits
16:20 Ogrody z Sylwią
16:40 Skarby Kaszub
17:05 Region Okiem Kamery
17:10 Kamery widokowe
17:20 Serwis Informacyjny (premiera)
17:40 Prognoza pogody
17:45 Gość dnia (premiera)
18:05 Wiadomości Sportowe (premiera)
18:20 Gmina Wejherowo świętowała przez cały weekend
18:28 Wspólne zdjęcie i parada mieszkańców miasta i powiatu
18:33 Rumski marsz w asyście samego Piłsudskiego
18:38 Muzyczne świętowanie w patriotycznym duchu
18:45 Kamery widokowe
19:05 Region okiem kamery
19:20 Serwis Informacyjny
19:40 Prognoza pogody
19:45 Wieści z Samorządu (premiera)
20:05 TTM Hits
20:20 Ogrody z Sylwią
20:40 Skarby Kaszub
21:05 Region Okiem Kamery
21:10 Kamery widokowe
21:20 Serwis Informacyjny
21:40 Prognoza pogody
21:45 Gość dnia
22:05 Wiadomości Sportowe
22:20 Gmina Wejherowo świętowała przez cały weekend
22:28 Wspólne zdjęcie i parada mieszkańców miasta i powiatu
22:33 Rumski marsz w asyście samego Piłsudskiego
22:38 Muzyczne świętowanie w patriotycznym duchu
22:45 Kamery widokowe
23:05 Region okiem kamery
23:20 Serwis Informacyjny
23:40 Prognoza pogody
23:45 Wieści z Samorządu
00:00 TTM Hits

800px-TVP Polonia logo.svg.png
06:05 II Biesiada Cygańsko - Słowiańska "Muzyka bez granic" - Połczyn Zdrój 2018; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Pożyteczni.pl; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 131 Święto Niepodległości; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz i Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:25 Rozmowa Polonii - (343); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Krótka historia - (529) 12 Listopada 1918; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Nad Niemnem -  Magazyn Polaków na Białorusi odc. 260; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:10 Barwy szczęścia - odc. 1871 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:40 100 na 100. Muzyczne dekady wolności - koncert z Teatru Wielkiego w Warszawie; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Notacje - Ryszard Szurkowski. Miałem szczęście; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Sokoły wolności; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:55 Korona królów - odc 106 -  txt. str. 777; telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Sonda 2 - (94) - Wojna -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 131 Święto Niepodległości; Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Przyjaciele lasu - odc. 46 -  txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Krótka historia - (530) Powstanie i organizacja Wojska Polskiego; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:55 Szlakiem Kolberga - Wojtek Mazolewski; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
18:25 wojsko - polskie.pl - odc. 36; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1871 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Magazyn z Wysp - /45/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2018); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Miś Uszatek - Wielka wygrana; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Ojciec Mateusz s.XIX - odc. 242 - Filmowcy (Ojciec Mateusz XIX odc. 4) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Rozmowa Polonii - (344); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Ocaleni na Jasnej Górze (wydanie specjalne); reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:15 Korona królów - odc 106 -  txt. str. 777; telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:45 Wiadomości 19.30 - w tłumaczeniu na język angielski; STEREO, 16:9
01:20 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 131 Święto Niepodległości; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Miś Uszatek - Wielka wygrana; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Dobranocka za oceanem - Cała Polska Czyta dzieciom - O tekturowym domku; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Ojciec Mateusz s.XIX - odc. 242 - Filmowcy (Ojciec Mateusz XIX odc. 4) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Krótka historia - (530) Powstanie i organizacja Wojska Polskiego; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 1871 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:25 Rozmowa Polonii - (344); rozmowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Magazyn z Wysp - /45/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2018); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Polacy zmieniający świat - Wodzowie; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
05:55 Działo się w Krakowie - 13.11.2017; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

TVP ABC 2014.png
04:40 Domisie - Domisiowe ZOO; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Przyjaciele lasu - odc. 48 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:25 Tree Fu Tom - Tresura Bąblaka, odc. 59 (How to Train Your Buggle); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Reksio - Reksio i dzięcioł, odc. 58; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Charlie i Lola, seria 2 - Jestem bardzo, bardzo, bardzo skoncentrowana, odc. 14 (I Am Really, Really, Really Concentrating); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Yakari - Dziób orła, odc. 45 (Under Eagle's Beak); serial animowany kraj prod.Francja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Andy i prehistoryczne przygody - Ryk tygrysa szablozębnego, odc. 11 (SABRE - TOOTHED CAT & ROAR); serial kraj prod.Wielka Brytania (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Rescue Bots, seria 3 - Jeźdźcy przesilenia, odc. 7 (The Riders of Midwinter); serial animowany kraj prod.USA (2017); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:20 Shimmer i Shine - Domek na drzewie, odc. 5 (Genie Treehouse); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Misiowanki - odc.  32 Zabawa w cyrk (Hug and make up); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Strażak Sam, seria 8 - Halloweenowy przekręt Normana, odc. 15 (Norman’s Halloween Heist); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Pamiętnik Florki s.II - Teatr, odc. 18; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Super Wings - Zamieszanie z goframi, odc. 72 (Waffle Mix Up); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Masza i niedźwiedź - Kto się nie schował ten gapa, odc. 13 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Masza i niedźwiedź - Nieuchwytni mściciele Ninja, odc. 51 (Home - grown Ninjas) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Tupcio Chrupcio - Ja się nie chowam, odc. 13 (I’m Not Hiding!); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Domisie - Bazyli - Sobieradek; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Przyjaciele lasu - odc. 49 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Tomek i przyjaciele, seria 15 - Przygoda z Magnesem, odc. 14 (Stuck on You); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Reksio - Reksio sportowiec, odc. 8; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Charlie i Lola, seria 2 - Ja tak, a ja nie, odc. 13 (Yes I Am No You're Not); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Yakari - Długi marsz Zamkniętych Oczu, odc. 4 (The long march of Eyes Always - Shut); serial animowany kraj prod.Francja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Andy i prehistoryczne przygody - Ryk tygrysa szablozębnego, odc. 11 (SABRE - TOOTHED CAT & ROAR); serial kraj prod.Wielka Brytania (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Rescue Bots, seria 3 - Podróż doktora Morocco, odc. 17 (The Last of Morocco); serial animowany kraj prod.USA (2017); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:00 Shimmer i Shine - Świnki dwie, odc. 6 (What a Pig Mess); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Misiowanki - odc.  33 Skarby ze strychu (Attic adventure); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Strażak Sam, seria 8 - Za dobre chęci Dilys, odc. 13 (Disastrous Dilys); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Pamiętnik Florki s.I - Bakterie, odc. 9; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Super Wings - Nie ma jak Rzym, odc. 99 (There's No Place Like Rome); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Masza i niedźwiedź - Daleki krewny, odc. 15 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Masza i niedźwiedź - Do zobaczenia, odc. 52 (See you later) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Teleranek - odc. 77 - Pieśni Legionowe -  txt. str. 777; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
14:15 To Timmy! - Pociąg Timmiego, odc. 21 (Timmy’s Train); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Świnka Peppa, seria III - Straż pożarna, odc. 13 (The Fire Engine); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Dzień, w którym Heniś poznał... - Dzień, w którym Heniś poznał... wóz strażacki, odc. 20 (The Day Henry Met... a Fire Engine); serial animowany kraj prod.Irlandia (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 My Little Pony, seria VI - Opowieść o serdeczności, odc. 8 (A Hearth's Warming Tail); serial animowany kraj prod.USA (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Przyjaciele lasu - odc. 48 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Tomek i przyjaciele, seria 15 - Szybka Basia, odc. 15 (Big Belle); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Domisie - Domisiowe ZOO; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Nela Mała Reporterka - odc. 9 Zejście z wodospadu -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Tree Fu Tom - Twig olbrzymem, odc. 28 (Twigs’ Big Boost); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 A Scooby Doo Show - Smolny Potwór, odc. 31 (The Tar Monster); serial animowany kraj prod.USA (1977); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:30 Yakari - Biała Łapa, odc. 20 (White Paw); serial animowany kraj prod.Francja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Andy i prehistoryczne przygody - Packa Ankylozaura, odc. 13 (ANKYLOSAUR & CLUB); serial kraj prod.Wielka Brytania (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Rescue Bots, seria 2 - Jeźdźcy przesilenia, odc. 20 (The Riders of Midwinter); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2014); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:30 Shimmer i Shine - Ahoj, dżiny!, odc. 7 (Ahoy, Genie!); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Czołówka "Wieczorynka" - Jesień, prod. 2006
19:00 Wieczorynka - Misiowanki - odc.  34 Tańczmy (Gotta dance); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 8 - Charlie i fura ryb, odc. 16 (Charlie’s Big Catch); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Pamiętnik Florki s.I - Balet, odc. 8; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Super Wings - Park Klockozaurów, odc. 96 (Blockosaurus Park); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Ślady; widowisko kameralne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Tyłówka "Dobranoc" - Jesień, prod. 2006
20:05 Masza i niedźwiedź - Bądź zdrów!, odc. 16 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Masza i niedźwiedź - Niełatwo wracać do domu, odc. 53 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Supa Strikas - Wielki finał, odc. 39 (Dooma’s Day); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:50 Nowe przygody Lucky Luke’a - Zemsta Daltonów, odc. 47 (The Daltons’ Revenge); serial animowany kraj prod.Francja (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:20 Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu (Lego) - Czas ucieka, odc. 7 (Tick Tock); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Dania, USA (2011); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:50 Bolek i Lolek - Indiańskie trofeum, odc. 7; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Okrasa łamie przepisy - Niezywkłe ryby słodkowodne -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Jak to działa - odc. 115 Matematyka -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Zakończenie dnia

TVP HD.png
05:55 Elita - najlepsi z najlepszych - odc. 7; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 3 -  txt. str. 777; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Makłowicz w podróży. Podróż 44 - Sardynia (169) Costa Smeralda; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (72) - Maniok -  txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Rodzinka.pl s.XI - odc. 223 "W mieszczańskich okowach" sezon 11 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Rodzinka.pl s.XI - odc. 224 "Prohibicja domowa" sezon 11 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Ojciec Mateusz s.II - odc. 15 (Ojciec Mateusz II odc. 2) - Piętno -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:05 Ojciec Mateusz s.II - odc. 16 (Ojciec Mateusz II odc. 3) - Wycieczka -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem s.I - odc. 71 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 71) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); Dla małoletnich od lat 12
11:55 Na sygnale - odc. 87 "Wyścig z czasem" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Na sygnale - odc. 88 "Godzina W" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:55 Na dobre i na złe - odc. 678 Serce i rozum -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Młodzi lekarze s.I - odc. 9 sezon 2 -  txt. str. 777; telenowela dokumentalna TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo s.IX - odc. 105 (seria IX, odc. 1) - Nowe wyzwania -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo s.IX - odc. 106 (seria IX, odc. 2) - Bardzo krótkie kariery -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Rolnik szuka żony seria V - odc. 8; reality show; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Drogi wolności - kulisy serialu - odc. 9; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:05 Ojciec Mateusz s.XVIII - odc. 235 - Fryzjerka (Ojciec Mateusz XVIII odc. 10) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo s.V - odc. 57 (seria V, odc. 5) - Człowiek z Rio -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl s.XI - odc. 225 "Świąteczne oświadczyny" sezon 11 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl s.XII - odc. 226 "To nie jest dom schadzek" sezon 12 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Zakupy pod kontrolą s.II - (9); reality show; Dla małoletnich od lat 12
21:35 Ranczo Wilkowyje -  txt. str. 777; komedia; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Drogi wolności - kulisy serialu - odc. 10; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Rodzinka.pl s.I - odc. 17 "Człowiek uczy się całe życie" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:55 Rodzinka.pl s.I - odc. 18 "Zwierzątko domowe" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:35 07 zgłoś się - odc. 13/21 - Strzał na dancingu -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:15 Oficerowie - odc. 8/13 - Podpucha -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 16
03:15 Oficerowie - odc. 9/13 - Dzieci i wdowy -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 16
05:45 Zakończenie dnia

TVP Historia.png
06:50 Był taki dzień - 13 listopada; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Noce i dnie - odc. 3/12 - Babcia -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Niecała nieprawda czyli PRL w DTV - odc. 52; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
08:30 Żołnierze z Monte Cassino - /5/; felieton; Dla małoletnich od lat 12
08:40 Flesz historii - odc. 416; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
09:10 Historia Polski - Pistolet do wynajęcia, czyli prywatna wojna Rafała Gan - Ganowicza; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
10:15 "Sensacje XX wieku" - Astrolog (Astrolog) -  txt. str. 777; widowisko kraj prod.Polska, Wielka Brytania (2015); Dla małoletnich od lat 12
11:05 Spór o historię - Konflikt o Wileńszczyznę; debata; Dla małoletnich od lat 12
11:40 Wandea polska
12:20 Ziemia obiecana - odc. 1/4 -  txt. str. 777; serial TVP kraj prod.Polska (1975); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Daniel Olbrychski, Wojciech Pszoniak, Andrzej Seweryn, Bożena Dykiel, Piotr Fronczewski, Stanisław Igar, Kalina Jędrusik, Lidia Korsakówna, Kazimierz Opaliński, Franciszek Pieczka; Dla małoletnich od lat 12
13:25 Wszystkie kolory świata - Peru: inkaski klejnot (Flavors); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2008); Dla małoletnich od lat 7
14:30 Błękitna Armia 1917 - 1919; dokument fabularyzowany; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Ojcowie niepodległości - /1/ Józef Haller; felieton; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Polska i świat z historią w tle - Skrzydła nad Polską F - 16 Fighting Falcon; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
16:05 Mój ulubiony bohater Niepodległości - Adam Mickiewicz; Dla małoletnich od lat 7
16:15 Marzyciele - Witos. Wójt i premier; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Historia Polski - Kobiety i wojna; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Archeologia w diabelskim gnieździe; Dla małoletnich od lat 7
18:30 Ale nam się wydarzyło... Jan Paweł II - odc. 5/6 Kościół na Wschodzie; rozmowa; Dla małoletnich od lat 7
18:50 Noce i dnie - odc. 4/12 - Wieczne zmartwienia -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Cud nad Wisłą; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
20:40 Piosenką przez historię - 11 listopada; teledysk; Dla małoletnich od lat 7
20:55 Szkocki sen o Kanadzie (The Hector: Canada’s Mayflower); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2017); Dla małoletnich od lat 12
22:00 Jak było?; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
22:40 1920. Bitwa Warszawska -  txt. str. 777  110'; film historyczny kraj prod.Polska (2011); reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Borys Szyc, Natasza Urbańska, Daniel Olbrychski, Bogusław Linda, Marian Dziędziel, Jerzy Bończak, Ewa Wiśniewska, Stanisława Celińska, Adam Ferency, Wojciech Solarz; Dla małoletnich od lat 12
00:45 "Sensacje XX wieku" - Własow (Gen. Własow) -  txt. str. 777; widowisko kraj prod.Polska, Wielka Brytania (2015); Dla małoletnich od lat 12
01:45 Encyklopedia II wojny światowej - U - boot cz. 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
02:15 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Archeologia w diabelskim gnieździe; Dla małoletnich od lat 7
02:50 A potem nazwali go bandytą; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
03:55 Zakończenie dnia

75px-TVP.Info.HD.png
05:35 Powitanie - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:39 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:57 Agropogoda - poranek; STEREO, 16:9
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:21 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:39 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:50 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:06 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:09 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:20 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:33 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
07:50 Agrobiznes - poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:56 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Minęła 8; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:09 Minęła 9; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:24 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:29 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
15:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 O co chodzi; magazyn publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Panorama -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
18:22 Panorama opinii -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
18:34 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
18:42 Widziane z Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
19:58 Gość Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:13 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Nie da się ukryć; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
21:28 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:24 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 W tyle wizji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 W akcji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:55 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
00:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9
00:20 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:48 Gość Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
01:15 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:15 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:49 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:55 W tyle wizji; STEREO, 16:9
03:23 Agrobiznes - poranek; STEREO, 16:9
03:28 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:37 Bory Tucholskie -  txt. str. 777; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Podróże z historią s.III - odc. 31 Wśród Hucułów -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:14 Agrobiznes; STEREO, 16:9
05:30 Zakończenie dnia

360px-TVP Kultura logo 2015.png
08:00 Cienie Wschodu Ossendowskiego; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
08:15 Studio Kultura - Rozmowy - Prof. Andrzej Nowak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 Oczy uroczne  40'; film TVP kraj prod.Polska (1977); reż.:Piotr Szulkin; wyk.:Mariola Chmielewska, Leszek Herdegen, Edward Raczkowski, Józef Dusza; Dla małoletnich od lat 12
09:35 Powrót do Polski  68'; film TVP kraj prod.Polska (1988); reż.:Paweł Pitera; wyk.:Krzysztof Jasiński, Marta Lipińska, Zdzisław Wardejn, Stefan Friedman, Edward Warzecha, Ferdynand Matysik, Igor Przegrodzki; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Polskie drogi - odc. 2/11 - Obywatele GG -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:30 Studio Kultura - Rozmowy - Prof. Andrzej Nowak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Sto minut wakacji -  txt. str. 777  89'; komedia kraj prod.Polska (1998); reż.:Andrzej Maleszka; wyk.:Jolanta Fraszyńska, Andrzej Zieliński, Kamila Natkaniec, Piotr Budzowski, Tomek Wroński, January Brunov, Zofia Czerwińska, Edyta Jungowska, Anna Milewska, Cezary Morawski; Dla małoletnich od lat 7
14:30 Taśmy Kultury - Ciągłość pracy; widowisko artystyczne; Dla małoletnich od lat 12
14:45 Taśmy Kultury - Gatunki rozrywki; widowisko artystyczne; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Którędy po sztukę - Aleksander Gierymski; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:20 Bezmiar sprawiedliwości -  txt. str. 777  122'; dramat kraj prod.Polska (2006); reż.:Wiesław Saniewski; wyk.:Jan Frycz, Bożena Stachura, Robert Olech, Jan Englert, Artur Barciś, Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Robert Gonera, Ewa Wencel, Ewa Błaszczyk; Dla małoletnich od lat 12
17:35 Sauna -  txt. str. 777  91'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1992); reż.:Filip Bajon; wyk.:Bogusław Linda, Gabriela Kownacka, Marian Opania, Henryk Bista, Piotr Machalica, Władysław Kowalski, Zbigniew Zamachowski, Marek Kondrat; Dla małoletnich od lat 12
19:20 Kronos; magazyn kulturalno-społeczny; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Na żywo
20:20 Teatr Telewizji - Konstytucja Trzeciego Maja  84'; spektakl teatralny kraj prod.Polska (1976); reż.:Grzegorz Królikiewicz; wyk.:Wieńczysław Gliński, Józef Duriasz, Józef Fryźlewicz, Wacław Ulewicz, Władysław Hańcza, Ignacy Gogolewski, Tadeusz Janczar, Zygmunt Malanowicz, Franciszek Trzeciak, Bogdan Łysakowski; Dla małoletnich od lat 12
21:55 Lekkie obyczaje - Foxfire (Foxfire)  137'; dramat kraj prod.Kanada, Francja (2012); reż.:Laurent Cantet; wyk.:Raven Adamson, Katie Coseni, Madeleine Bisson, Claire Mazerolle, Alexandria Ferguson, Lindsay Rolland - Mills, Rachael Nyhuus; Dla małoletnich od lat 16
00:25 Dezerterzy - Izabela Skrybant - Dziewiątkowska; rozmowa; Dla małoletnich od lat 12
00:55 Młoda Polska - Szczękościsk  30'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2016); reż.:Kordian Kądziela; Dla małoletnich od lat 16
01:40 Nocny dokument - My Filmujemy Naród! (My Filmujemy Naród!)  58'; film dokumentalny kraj prod.Polska, Francja (2013); reż.:Anna Szczepańska; Dla małoletnich od lat 12
02:50 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
03:15 Kino nocne - Torowisko  80'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1999); reż.:Urszula Urbaniak; wyk.:Karolina Dryzner, Ewa Lorska, Marcin Dorociński; Dla małoletnich od lat 16
04:45 Scena Klasyczna - (36) Maksymilian Święch; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Zakończenie dnia

Tvprozrywka.png
06:20 Familiada - odc. 2429; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Okrasa łamie przepisy - Schabowy z kamienia -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Śpiewające fortepiany - (28); Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Rodzina wie lepiej - /31/; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Koło fortuny - odc. 301 ed. 5; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Rodzina, ach rodzina - (odc. 11) - Rodzinne rekreacje; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
10:40 Muzeum Polskiej Piosenki - /53/ - "Jeszcze będzie przepięknie" - Tilt; Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Familiada - odc. 2429; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Życie to Kabaret - Kabaret Moralnego Niepokoju - Parada uniesień; Dla małoletnich od lat 12
12:35 Życie to Kabaret - Dzikie Fazy Fair Play Crew; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Śpiewające fortepiany - (29); Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Kabaretowa Mapa Polski - superPAKA czyli Kabareton 30 - lecia (Przegląd Kabaretów PaKA); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
15:55 Kabaretowa Mapa Polski - superPAKA czyli Kabareton 30 - lecia (Przegląd Kabaretów PaKA); Dla małoletnich od lat 12
16:55 Kabaretowa Mapa Polski - superPAKA czyli Kabareton 30 - lecia (Przegląd Kabaretów PaKA); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
17:45 Tylko jeden skecz - "Tofik" - Kabaret Ani Mru Mru /1/; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia łemkowska nad Odrą -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (107) Pigmeje -  txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Makłowicz w podróży - Podróż 21 (77) Austria i Szwajcaria - "Silvretta" -  txt. str. 777 AD; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Rodzina wie lepiej - /31/; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
20:10 Śpiewające fortepiany - (30); Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Kabaretowy Klub Dwójki - (4) - Grzegorz Halama / Nowaki -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
22:20 Bake Off Junior - (9); Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Bake off - Ale przepis - (9); Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Koło fortuny - odc. 300 ed. 5; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Gwiazdy, gwiazdki, gwiazdeczki. Melodie sprzed lat - Krzysztof Cugowski; Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Niezapomniane Koncerty - Festiwal Muzyki Tanecznej - Kielce 2018 (7); koncert; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Niezapomniane Koncerty - Opole 2018 na bis - Andrzej Piaseczny, Krzysztof Krawczyk, Leszcze, Blue Cafe; koncert; Dla małoletnich od lat 12
02:40 Taka to robota czyli kabaretowy przegląd zawodów - (6) - Dziennikarz i prezenter cz. 2; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
03:45 Rozrywka Retro - Kanał; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
04:45 Zakończenie dnia

TVP Seriale.png
05:50 Ja to mam szczęście! - odc. 32 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
06:20 Na sygnale - odc. 146 "Opowiem ci bajkę" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:50 Na sygnale - odc. 147 "Zła kobieta" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:25 Ogniem i mieczem - odc. 1/4 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:30 M jak miłość s.I - odc. 924; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:30 Na dobre i na złe - odc. 719 Lolita; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:25 Rodzinka.pl s.XI - odc. 209 "Normalna polska rodzina" sezon 11 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:55 Rodzinka.pl s.XI - odc. 210 "Współczesne dziewczyny są mega dziwne" sezon 11 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:35 Ranczo s.V - odc. 59 (seria V, odc. 7) - Doktor Wezół -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:35 Ranczo s.V - odc. 60 (seria V, odc. 8) - Włoski rozłącznik -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Ojciec Mateusz s.VI - odc. 72 (seria VI, odc. 3) - Fatum -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:30 Ojciec Mateusz s.VI - odc. 73 (seria VI, odc. 4) - Zatruta woda -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:25 Na dobre i na złe - odc. 167 - Dawca od zaraz; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Na sygnale - odc. 147 "Zła kobieta" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:50 Ranczo s.V - odc. 61 (seria V, odc. 9) - Honor i zęby trzonowe -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:50 Ranczo s.V - odc. 62 (seria V, odc. 10) - Przymus rekreacji -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Ja to mam szczęście! - odc. 33 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
19:25 Ojciec Mateusz s.VI - odc. 74 (seria VI, odc. 5) - Druga szansa -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:20 Komisarz Alex s.III - odc. 34 (seria III, odc. 8) - Kolekcjoner lalek -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:15 Ranczo s.V - odc. 63 (seria V, odc. 11) - Przewroty kopernikańskie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:15 Ranczo s.V - odc. 64 (seria V, odc. 12) - Nad Solejuków i Wargaczów domem -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Ojciec Mateusz s.VI - odc. 75 (seria VI, odc. 6) - Zanik pamięci -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:15 O mnie się nie martw - s. IX odc. 9/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:10 Czas honoru - odc. 27 seria III "Kolega z Rochester" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:05 Czas honoru - odc. 28 seria III "Plan Abwehry" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:55 Ogniem i mieczem - odc. 1/4 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:00 M jak miłość s.I - odc. 924; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:50 Rodzinka.pl s.XI - odc. 209 "Normalna polska rodzina" sezon 11 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Zakończenie dnia

Tvpsporthd.png
06:00 Piłka nożna - Liga Narodów: Polska - Włochy; STEREO, 16:9
07:05 Piłka nożna - Liga Narodów: Polska - Włochy; STEREO, 16:9
08:05 Polska na Mundialu - odc. 4 -  txt. str. 777 JM; STEREO, 16:9
08:35 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (21): Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators (NHL 2018/19 (21): Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
11:55 Hokej na lodzie - Turniej EIHC: Polska - Dania; STEREO, 16:9
12:40 Boks - Gala Knock Out Promotion w Gliwicach; STEREO, 16:9
14:25 Boks - Gala Knock Out Promotion w Gliwicach - walka wieczoru: Artur Szpilka - Mariusz Wach; STEREO, 16:9
15:25 4-4-2 - magazyn piłkarski -  JM; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9
15:55 4-4-2 - magazyn piłkarski -  JM; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9
16:30 Gol Ekstra -  JM; felieton; STEREO, 16:9
18:05 Gol - magazyn piłkarski; STEREO, 16:9
18:45 Piłka nożna - Zgrupowanie kadry w Gdańsku; STEREO, 16:9, Na żywo
19:45 Polska na Mundialu - odc. 5 -  txt. str. 777 JM; STEREO, 16:9
20:15 RETRO TVP SPORT; magazyn; STEREO, 16:9
22:00 Sportowy Wieczór -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Hokej na lodzie - Turniej EIHC, Gdańsk: Podsumowanie (skróty z 3 meczów); STEREO, 16:9
00:30 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - skróty meczów (NHL 2018/19 - skróty meczów) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
01:00 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (22): Philadelphia Flyers - Florida Panthers (NHL 2018/19 (22): Philadelphia Flyers - Florida Panthers) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9, Na żywo
04:00 Boks - World Boxing Super Series (6 - Chicago): Krzysztof Głowacki - Maksim Własow (World Boxing Super Series (6 - Chicago): Krzysztof Głowacki - Maksim Własow) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
05:00 Sportowy Wieczór -  JM; STEREO, 16:9
05:30 Zakończenie dnia

4Fun TV.png
6:00     4fun budzi ludzi
9:00     Najwięcej muzyki
12:00     Łobuzy w 4fun.tv
13:00     Najwięcej muzyki
14:00     Chcesz? Masz!
15:00     Pora obiadowa
18:00     Hot & Fresh
20:00     Hity na czacie
21:00     K-pop non stop
22:00     Najwięcej muzyki
2:00     Najwięcej muzyki nocą

4funDance.png
6:00     Dance na dzień dobry
8:00     Przeboje 4fun: kids
10:00     Przygody sióstr Godlewskich
12:00     Top 50 Disco
15:30     Najwięcej muzyki na imprezę
2:00     Najlepsza muzyka nocą

4fun tv nowe.png
6:00     Przebojowy poranek
9:00     Wehikuł czasu - lata 80.
10:00     Wehikuł czasu - lata 90.
11:00     Przeboje wszech czasów
17:00     Wehikuł czasu - lata 00.
18:00     Wehikuł czasu - lata 80.
19:00     Versus
20:00     Kultowe kartony
21:00     Wehikuł czasu - lata 80.
22:00     Wehikuł czasu - lata 80.
23:00     Kultowe kartony
0:00     Najpiękniejsze ballady
2:00     Polskie przeboje

RTP1 2016.png
6:30 Bom Dia Portugal
10:00 Praça da Alegri
13:00 Jornal da Tarde
14:10 Sinais de Vidada
15:05 Agora
17:30 Portugal em Direto
18:48 O Preço Certo
19:47 Direito de Antena
19:59 Telejornal
21:00 Outras Histórias
21:28 Joker
23:20 Depois da Terra
1:04 Amor a Quanto Obrigas
1:28 Pacífico
2:22 As Novas Viagens
2:53 Vivo em Portugal
3:28 Televendas
5:59 Manchetes 3

RTP2 Logotipo 2016.png
7:00 Espaço Zig Zag
7:01 Banda Zig Zag
7:02 Os Bochechas
7:16 Movimento Gentil - Embaixadores
7:19 Zig Zag
7:34 Vicky
7:46 Movimento Gentil - Depoimentos
7:51 VickyTodo
8:03 Lili e a Baía dos Tesouros
8:10 Banda Zig Zag
8:12 Bing
8:19 Movimento Gentil - Embaixadores
8:22 Kiwi
8:27 Manon
8:35 Cleo
8:41 Pororo, O Pequeno Pinguim
8:48 Movimento Gentil
8:50 No País dos Ozie Boo!
8:58 Floopaloo, Onde Estás Tu?
9:10 Movimento Gentil - Embaixadores
9:13 Zig Zag
9:28 Emília, a Contadora de Histórias
9:36 Movimento Gentil - Embaixadores
9:38 3 Amigo
9:49 O Oásis de Óscar
9:56 Banda Zig Zag
9:58 Lola & Virgínia
10:10 Movimento Gentil - Embaixadores
10:12 O Carlos Escolhe
10:25 Os Vizinhos Piratas
10:36 Monstrolândia
10:48 Movimento Gentil - Embaixadores
10:51 Desalinhado
10:52 O Bairro
11:19 New European Songbook 2018
11:23 Uma Questão de Arte
12:08 Magnífica Itália
12:39 Visita Guiada
13:08 Wabbit: Looney Tunes
14:00 Sociedade Civi
15:03 A Fé dos Homen
15:36 Magnífica Itália
16:08 Os Mais Mortíferos de África
16:59 Zig Zag
17:14 Movimento Gentil - Embaixadores
17:19 Pororo, O Pequeno Pinguim
17:26 Banda Zig Zag
17:28 Lili e a Baía dos Tesouros
17:35 Kiwi
17:40 Movimento Gentil - Embaixadores
17:42 Bing
17:49 Manon
17:56 Cleo
18:02 No País dos Ozie Boo!
18:09 Floopaloo, Onde Estás Tu?
18:24 Movimento Gentil - Embaixadores
18:27 Zig Zag
18:42 Movimento Gentil
18:44 Movimento Gentil - Depoimentos
18:49 O Oásis de Óscar
18:56 Banda Zig Zag
18:58 Lola & Virgínia
19:11 Movimento Gentil - Embaixadores
19:12 O Carlos Escolhe
19:28 Invasão Plâncton
19:36 Movimento Gentil - Desafio Escolas
19:56 Os Vizinhos Piratas
20:07 Movimento Gentil - Embaixadores
20:09 Scream Street
20:20 Movimento Gentil - Embaixadores
20:24 CasaTodo o Público
20:46 Banda Zig Zag
20:49 Monstrolândia
21:00 Banda Zig Zag
21:04 O Bairro
21:30 Jornal 2
22:13 Crise
23:10 New European Songbook 2018
23:16 Literatura Aqui
23:44 Sonhar o Futuro
0:41 Web Therapy
1:09 E2 - Escola Superior de Comunicação Social
1:38 Sociedade Civil
2:41 Euronews
4:21 Portugueses Pelo Mundo
5:08 Bem-vindos a Beirais
5:50 Os Nossos Dias
6:32 Repórter África - 2ª Edição

RTP Internacional Logotipo 2016.png
6:30 Bom Dia Portugal
10:00 Praça da Alegri
13:00 Jornal da Tarde
14:10 Sinais de Vidada
15:05 Agora
17:30 Portugal em Direto
18:48 O Preço Certo
19:47 Direito de Antena
19:59 Telejornal
21:00 Outras Histórias
21:28 Joker
23:20 Depois da Terra
1:04 Amor a Quanto Obrigas
1:28 Pacífico
2:22 As Novas Viagens
2:53 Vivo em Portugal
3:28 Televendas
5:59 Manchetes 3

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.