FANDOM


Tvp1 logo


06.00 Kawa czy herbata?
07.30 Telezakupy
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.15 Krakowskie Przedmieście 27
08.25 Kawa czy herbata?
08.45 Witajcie w teatrze Muppetów: Chłopiec, który krzyczał: Wilk! Rumpelstilskin - program dla dzieci
09.10 Jedyneczka - program dla dzieci
09.35 Bajeczki Jedyneczki - dla dzieci
10.00 Muppet show, czyli rewia gwiazd: Kenny Rogers, Lola Faiana
10.55 Telezakupy
11.10 Co się stało z Hindenburgiem? (2-ost.) - film dokumentalny, Wlk. Bryt.
11.40 Saga rodu Ganzegal - kurs języka niemieckiego
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - mag. informacyjny
12.20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12.25 Samo życie - magazyn
12.45 Klan (556) - telenowela, Pol.
13.15 Komputerowy lekarz domowy
13.25 Kiosk przy Wspólnej
13.35 Telezakupy
13.50 Forum - program publicystyczny
14.35 Podróże małe i duże: Zaproszenie: Wigry - znacry kręty - pr. krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
15.00 Wiadomości
15.10 Studio sport: Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake City 2002
16.15 Moda na sukces (1556) - telenowela, USA
16.40 Teleexpress
17.00 Klan (557) - telenowela, Pol.
17.30 Studio sport: Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake City 2002: narciarstwo klasyczne - konkursu skoków na skoczni K-120, narciarstwo alpejskie - bieg zjazdowy mężczyzn
19.15 Wieczorynka: Vivi i Levi, Mysia
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoza pogody
20.10 Okruchy życia: MOJA ANGELIKA - dramat obyczajowy, Polska
21.45 Kronika kryminalna
22.05 Oblicza mediów - pr. public.
22.30 Monitor Wiadomości
22.55 Sportowy flesz
23.00 NA PROGU NIEBA - melodramat, USA
00.50 LANO I WOODLEY ROZRABIAJĄ (12/13) - serial komediowy, Wlk. Bryt/Australia
01.20 Studio sport: Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake City 2002
03.00 Zakończenie programu

CHUDA DWÓJKA


07.05 Felicity (19/45) - serial obyczajowy, USA
07.50 Studio urody - magazyn
08.00 Program lokalny
08.30 W labiryncie (75): Towar - serial obyczajowy, Polska
09.00 Transmisja obrad Sejmu
13.00 Panorama
13.10 Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake City 2002: łyżwiarstwo figurowe - soliści, hokej na lodzie
14.00 Opowieści według Enid Blyton: Leśna przygoda (1) - serial przygodowy, Wlk. Bryt.
14.30 Krzyżówka szczęścia - teleturniej
14.55 Felicity (27/45) - serial obycz.
15.40 Program lokalny
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.25 Święta wojna - serial kom.
16.55 Fatalny rewolwer (18): Zmartwychwstanie - serial przygodowy, USA
17.50 Program lokalny
18.20 Prognoza pogody
18.30 Panorama
18.55 Jeden z dziesięciu - teleturniej
19.25 Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake City 2002: biathlon - 7.5 km kobiet, narciarstwo alpejskie - slalom do kombinacji
19.45 Studio sport: MECZ TOWARZYSKI W PiŁKĘ NOŻNĄ POLSKA - IRLANDIA PŁN.
21.45 Panorama
22.00 Sport telegram
22.10 Prognoza pogody
22.15 Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake City 2002: narciarstwo alpejskie - kombinacja, biathlon
22.35 Studio sport: Mecz towarzyski w piłkę nożną: Hiszpania - Portugalia
23.20 Studio sport:Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake City 2002: transmisje w przerwie meczu
00.20 Studio sport: Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake City 2002: transmisje
00.25 Studio sport: Mecz towarzyski w piłkę nożną Holandia - Anglia (skróty)
01.20 Wojna stulecia (4-ost.): Godzina zemsty - serial dokumentalny, Wlk. Brytania
02.15 Zakończenie programu

TVP 3 Gdańsk
7.00    Opowieści Taty Bobra - serial animowany 
7.35    Babar - amerykański serial animowany dla dzieci
8.00    Dzień dobry, tu Gdańsk
8.20    Panorama
8.30    Więzy krwi odc. 10 i 11 /26/ - serial fabularny
9.30    Zawód: Weterynarz - telenowela dokumentalna /prod. GBR, 1997/
10.00    Zdarzyło się jutro - amerykański serial fabularny
10.45    Telekurier - magazyn reporterów /powt./
11.15    Kino w południe: Policjanci z Mt. Thomas - australijski serial sensacyjny /1993/ 
12.00    To jest temat - reportaż
12.15    W poszukiwaniu francuskich przysmaków - serial dokumentalny
12.40    Telenowyny - magazyn informacyjny dla mniejszości ukraińskiej w Polsce
12.55    Integracja - poradnik dla osób niepełnosprawnych
13.10    Niezwykły przyjaciel  - amerykański serial dla młodych widzów
13.35    Kino familijne: Dom czarodzieja - serial fabularny
14.00    Klan odc. 315 i 316 - polska telenowela
15.00    Kino familijne: Cyrkowcy - australijski serial fabularny
15.25    Studio "3"
15.40    Kwiaty i ogrody - poradnik
15.55    Magazyn Słupski /powt./
16.15    Panorama morza /powt./
16.30    Przyjaciele zwierząt - francuski serial fabularny
17.15    Gość "3"
17.25    Temat wiejski
17.50    Panorama flesz, Sport
18.00    Panorama , Pogoda
18.20    Punkt - temat dnia
18.30    Inny - reportaż
19.00    Kino wieczorne: Inny świat - dramat obyczajowy prod. duńskiej /1989/. Reż. Leif Magnusson. Wyk.: Adam Kozłowski, Bogusław Linda, Kirsten Lehfeldt, Miroslaw Dymitrow, Paul Hagen.
20.30    Telekurier - magazyn reporterów
21.00    Zupełnie niewiarygodne - serial prod. angielskiej
21.30    Panorama - wydanie wieczorne
21.45    "Z wędką" - magazyn wędkarski
22.00    Słodka bezczynność - film fabularny 
23.50    Randall i duch Hopkirka - angielski serial /1974/
0.40    Małysz na bis 
1.45    Zakończenie programu

Tvp3-katowice.svg


7.00 Opowieści Taty Bobra odc. 13 i 14 - serial rysunkowy
7.30 Babar odc. 47 - serial rysunkowy
8.00 Magazyn beskidzki - magazyn redakcji bielskiej
8.25 Telewizyjne ogłoszenia drobne
8.35 Opera mydlana - serial fabularny
9:25 Książki z górnej półki - prezentacje
9.30 Zawód: Weterynarz odc. 11 - serial fabularny
10.00 Zdarzyło się jutro odc. 23 - serial fabularny
10.45 Telekurier odc. 240 - magazyn
11.15 Kino w południe: Policjanci z Mt. Thomas odc. 16 - film fabularny
12.00 To jest temat - reportaż
12.15 W poszukiwaniu francuskich przysmaków odc. 17 - film dokumentalny
12.40 Telenowyny - magazyn
12.55 Integracja - magazyn
13.10 Niezwykły przyjaciel odc. 7 - serial fabularny
13.35 Kino familijne: Szkoła mistrzów odc. 2 - serial fabularny
14.00 Klan odc. 317 i 318 - serial fabularny
15.00 Kino familijne: Cyrkowcy odc. 6 - serial fabularny prod. kanadyjskiej
15.25 Porozmawiajmy
15.40 Magazyn beskidzki - magazyn redakcji bielskiej
16.00 Podróże obieżystopki - program dla dzieci
16.30 Kino familijne: Przyjaciele zwierząt odc. 19 - serial fabularny
17.15 Rzecz gustu - magazyn dla pań
17.30 Sport na luzie - magazyn sportowy
17.50 Wizytówki - program biura reklamy
18.00 Aktualności - wydanie główne
18.15 Wiadomości sportowe
18.20 Telewizyjna 1 - magazyn
19.00 Kino wieczorne: Inny świat - dramat obycz.
20.35 Telekurier
21.00 Zupełnie niewiarygodne odc. 11 - serial komediowy
21.30 Aktualności - wydanie wieczorne
21.40 Wiadomości sportowe
21.45 Porozmawiajmy
22.00 Film fabularny
23.50 Randall i duch Hopkirka odc. 14 - film fabularny
0.40 Małysz na bis - sprawozdanie
1.15 Zakończenie programu

Polsat-2


6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Pokemon - serial anim.
7.25 Młody Herkules - serial
7.50 Słoneczny patrol - serial
8.40 Largo - serial
9.30 Cud miłości - serial
10.25 Amor Latino - serial
11.15 Z głową w chmurach - serial
12.15 Samo życie (1) - serial
13.10 Życiowa szansa
14.00 Zerwane więzi
14.50 Miodowe lata - serial
15.20 Pokemon - serial 
15.45 Informacje
16.05 Wysoka fala - serial
17.00 Młody Herkules - serial
17.30 Cud miłości - serial 
18.30 Graffiti
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 Amor Latino - serial
20.00 Samo życie (2) - serial
20.40 Graczykowie, czyli Buła i spóła - serial
21.10 13. Posterunek - serial, ok.
21.30 Losowanie LOTTO
21.45 Na każdy temat
22.45 Telewizyjne Biuro Śledcze
23.15 Era biznesu
23.20 Informacje
23.35 Sport
23.40 Prognoza pogody
23.45 Puls biznesu
24.00 Bliskie spotkania z UFO - serial dok.
0.45 Muzyka na BIS
5.00 Pożegnanie

Logo-19


5.45 Kropka nad "i"
6.00 Miłość i przeznaczenie - telenowela
6.40 Telesklep
7.10 Cena miłości - telenowela
7.50 Wodnikowe wzgórze - serial anim.
8.15 Oliver Twist - serial anim.
8.40 Omer - serial anim.
9.05 Świat Bobby'ego - serial anim.
9.30 Tele Gra
10.30 Telesklep
11.45 Rozmowy w toku
12.35 Mini Playback Show
13.35 Om er - serial anim.
14.00 Świat Bobby'ego - serial anim.
14.25 Beverly Hills 90210 - serial
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty, pogoda
16.15 Brzydula - telenowela
17.10 Wiosenna namiętność - telenowela
18.00 Rozmowy w toku
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad "i"
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 Ananasy z mojej klasy
21.10 Kto Was tak urządził?
21.40 Wielka niespodzianka Klaudiusza
22.10 Rodzina Soprano - serial
23.15 TVN Fakty
23.30 Nocne rozmowy w toku - talk show
0.25 Melrose Place - serial
1.20 Granice - serial dok.
1.50 Na tropie agenta
2.15 Na ratunek - serial dok.
2.40 Nie do wiary - opowieści niesamowite
3.15 Nic straconego - powtórki programów

TV 4 2000-2006 logo


6.00 Muzyczny VIP
6.30 Super VIP - plotki i ciekawostki
7.00 Muzyczne listy
7.50 Hoboczaki - serial anim.
8.20 Alvaro - serial
9.20 Chciwość, czyli żądza pieniądza
10.20 Gliniarz z dżungli - serial
11.20 Miasteczko Evening Shade- serial
11.50 Między nami sąsiadami - serial
12.20 Posterunek przy Hill Street- serial
13.15 Obieżyświat Dr Witt
13.45 Muzyczny VIP - mag.
14.20 Hoboczaki - serial anim.
14.45 Muzyczne listy - mag.
15.35 M.A.S.H. - serial
16.00 Alvaro - serial
17.00 Przygody rodziny Addamsów - serial
17.30 Hot Chat 2001
17.45 Dziennik
18.00 Chciwość, czyli żądza pieniądza
19.00 Ten drugi - serial
20.00 Pojedynek z nieśmiertelnym - film krym. USA (1995)
21.50 Dziennik
22.02 Informacje sportowe
22.05 INFORmator gospodarczy - magazyn
22.15 Gliniarz z dżungli - serial
23.15 Jednoosobowy oddział - film akcji USA (1979)
1.05 X Laski
1.35 Muzyczne listy
2.25 Strefa P - magazyn

RTL 7
6:40 Teledyski
7:10 Teleshopping
7:40 Odjazdowe kreskówki: Dragon Ball, Kangoo, SOS Croco, Magiczni wojownicy
9.35 Conan - Serial SF odc. 9; Reżyseria: Charles Bail, Martin Denning (Niemcy/USA 1998)
10.20 W obcym mieście - Serial komediowy odc. 18; (USA 1986) Org: "Perfect Strangers"
10.45 Ukryte miasto - Serial przygodowy odc. 21; (RPA/Wielka Brytania 1995) Org: "Legend of the Hidden City"
11.10 Maria Emilia - Serial obyczajowy odc. 92; Reżyseria: Eduardo Macias (Meksyk 1999)
12.00 Izabella - Serial obyczajowy odc. 93; Org: "Isabella, a Woman in Love". Reżyseria: Eduardo Macias (Peru 1999)
12.45 Teleshopping
14.15 Maria Emilia - Serial obyczajowy odc. 93; Reżyseria: Eduardo Macias (Meksyk 1999)
15.05 W obcym mieście - Serial komediowy odc. 19; (USA 1986) Org: "Perfect Strangers"
15.30 Ukryte miasto - Serial przygodowy odc. 22; (RPA/Wielka Brytania 1995) Org: "Legend of the Hidden City"
16.00 Odjazdowe kreskówki: Kangoo, SOS Croco, Magiczni wojownicy, Dragon Ball
18.00 Conan - Serial SF odc. 10; Reżyseria: Charles Bail, Martin Denning (Niemcy/USA 1998)
18.50 Władca zwierząt - Serial SF odc. 32; (USA 1999) Org: "Beast Master"
19.35 Trzecia planeta od Słońca - Serial komediowy odc. 32; Org: "Third Rock from the Sun". Reżyseria: James Burrows (USA 1996)
20.00 Columbo - Serial sensacyjny Reżyseria: Ted Post (USA 1975)
21.20 52 minuty: Ostatni piraci
22.20 Diabelski prorok - Film obyczajowy Org: "Prophet of Evil: The Ervil Lebaron Story". Reżyseria: Jud Taylor (USA 1993)
23.55 Trzecia planeta od Słońca - Serial komediowy odc. 32; Org: "Third Rock from the Sun". Reżyseria: James Burrows (USA 1996)
0.15 Władca zwierząt - Serial SF odc. 32; (USA 1999) Org: "Beast Master"
1.00 Columbo - Serial sensacyjny Reżyseria: Ted Post (USA 1975)
2.10 Diabelski prorok - Film obyczajowy Org: "Prophet of Evil: The Ervil Lebaron Story". Reżyseria: Jud Taylor (USA 1993)

Tvpoloniaekran

06:00    Kawa czy herbata
07:30    Rozmowa dnia; powt.
07:45    Kawa czy herbata
08:00    Wiadomości
08:12    Pogoda
08:15    Krakowskie Przedmieście 27
08:25    Kawa czy herbata
08:45    Klan; odc. 543; telenowela TVP
09:10    Rozmowy na nowy wiek
09:40    Forum; program publicystyczny; powt.
10:30    Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
10:35    Nie tylko dinozaury; program Ewy Urbańskiej
10:50    Kolorowe nutki; program muzyczny dla dzieci
11:00    W krainie czarnoksiężnika Oza; odc. 7 /13/ - Co to za spotkanie; serial animowany
11:30    Klan; odc. 543; telenowela TVP; powt.
12:00    Wiadomości
12:10    Zwyczaje i obrzędy; Popielcowa środa; reportaż Marcina Buczkowskiego
12:35    Polaków portret własny; Trochę kultury, chamie; magazyn Waltera Chełstowskiego; powt.
12:55    Forum Polonijne: Odpowiedzi na pytania; powt.
13:15    Schodami w górę, schodami w dół; 1988 film fab. prod. polskiej (104'); reż: Andrzej Domalik; wyk: Jan Nowicki, Maciej Robakiewicz, Anna Dymna, Krzysztof Bednarski, Maria Pakulnis
15:00    Wiadomości
15:15    Rozmowy na nowy wiek; powt.
15:45    Parnas Literacki; Cyprian Kamil Norwid
16:00    Panorama
16:21    Pogoda
16:30    Dekolt; Archiwum Polskich Wydarzeń Kulturalnych: "1975 - zwycięstwo Zimmermana"; film dokumentalny Witolda Beresia
17:00    Teleexpress
17:15    Rozmowa dnia; powt.
17:30    Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci; powt.
17:35    Nie tylko dinozaury; program Ewy Urbańskiej; powt.
17:50    Kolorowe nutki; program muzyczny dla dzieci; powt.
18:00    W krainie czarnoksiężnika Oza; odc. 7 /13/ - Co to za spotkanie; serial animowany; powt.
18:30    Panorama
18:50    Klan; odc. 543; telenowela TVP; powt.
19:15    Dobranocka; Bajki z mchu i paproci; odc. 5 /7/ - Wiosenne muzykowanie; serial animowany dla dzieci
19:30    Wiadomości
19:55    Pogoda
19:57    Sport
20:00    Wieści polonijne
20:15    Gościniec; magazyn kultury i sztuki ludowej
20:40    Polskie smaki
21:00    Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; program publicystyczny
21:45    Panorama
22:05    Sport-telegram
22:12    Pogoda
22:15    Schodami w górę, schodami w dół; 1988 film fab. prod. polskiej (104'); reż: Andrzej Domalik; wyk: Jan Nowicki, Maciej Robakiewicz, Anna Dymna, Krzysztof Bednarski, Maria Pakulnis; powt.
00:00    Monitor Wiadomości
00:22    Sportowy flesz
00:25    Tylko rock; Masakra - koncert Zespołu Republika
01:20    Bajki z mchu i paproci; odc. 5 /7/ - Wiosenne muzykowanie; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30    Wiadomości; powt.
01:55    Sportowy flesz; powt.
02:00    Klan; odc. 543; telenowela TVP; powt.
02:30    Mokry szmal; 1985 film fab. prod. polskiej [za zgodą rodziców]; reż: Gerard Zalewski; wyk: Jerzy Frydrych, Grzegorz Matysik, Henryk Bista, Bożena Dykiel
03:55    Jestem; Halina Frąckowiak
04:30    Panorama; powt.
04:50    Rozmowa dnia
05:05    Wieści polonijne; powt.
05:20    Gościniec; magazyn kultury i sztuki ludowej; powt.
05:45    Polskie smaki; powt.
06:00    Zakończenie programu

E! Entertainment
06.00    E! News - magazyn kulturalny (E! News)
06.25    Czas na relaks (Time To Relax: Wild On Carnival)
07.45    Wkrótce premiera (Comming Attraction)
08.10    Legendy kina: Farrah Fawcett (Big Screen Legends: Farah fawcett)
09.45    Hit dnia: Dallas (Today's Special)
11.10    Tajemnice i skandale: Carmen Miranda, Florence Ballard (Mysteries & Scandals)
12.00    E! News - magazyn kulturalny (E! News)
12.25    Czas na relaks (Time To Relax: Wild On Carnival)
13.45    Wkrótce premiera (Comming Attraction)
14.10    Legendy kina: Farrah Fawcett (Big Screen Legends: Farah fawcett)
15.45    Hit dnia: Dallas (Today's Special)
17.10    Tajemnice i skandale: Carmen Miranda, Florence Ballard (Mysteries & Scandals)
18.00    E! News - magazyn kulturalny (E! News)
18.25    Czas na gwiazdę: Sylvester Stallone (Time For A Star)
19.40    Wkrótce premiera (Comming Attraction)
20.05    Legendy kina: Elizabeth Taylor (Big Screen Legends)
21.40    Hit dnia: Beverly Hills 90210 (Today's Special)
23.10    Tajemnice i skandale: Russ Columbo, Paul Kelly (Mysteries & Scandals)
24.00    E! News - magazyn kulturalny (E! News)
24.25    Czas na gwiazdę: Sylvester Stallone (Time For A Star)
01.40    Wkrótce premiera (Comming Attraction)
02.05    Legendy kina: Elizabeth Taylor (Big Screen Legends)
03.40    Hit dnia: Beverly Hills 90210 (Today's Special)
05.10    Tajemnice i skandale: Russ Columbo, Paul Kelly (Mysteries & Scandals) 

Canal +
07:00    Minisport +
07:10    Łapu Capu
07:15    Nie przegap
07:25    Diabelski młyn
08:00    Generation O!
08:25    Deser: Uciekający młyn
08:35    Gladiator - Dramat USA/Wielka Brytania 2000
11:05    Sygnał ostrzegawczy - Film SF USA 1985
12:45    Jordan w akcji - Serial sensacyjny USA 2000
13:30    Świat wysp: Wyspy w cieśninie Torresa
14:25    Awantura o spadek - Komedia Wielka Brytania 1993
15:50    Deser: Amerykańskie marzenia
15:55    Miłość, szacunek i oosłuszeństwo - Komedia Wielka Brytania 2000
17:30    Wspaniałość Ambersonów - Film obyczajowy USA 2001
19:35    Generation O!
20:00    Diabelski młyn
20:35    Nie przegap
20:45    Łapu Capu
20:50    Minisport +
21:00    W pogoni za sukcesem - Komedia USA 1993
22:50    Bajoro - Serial USA 2000
23:20    Superdeser: Ryczące hamburgery i farmer szczęściarz
23:50    Ścieżki uczuć - Film obyczajowy Francja 2001
02:45    Sądna noc - Film sensacyjny USA 1993
04:35    Tylko strach - Film obyczajowy Polska 1994

Planete
07:20    Edika - Rysownik komiksów
07:50    Witamy w 'Galeries Lafayette': Wielki kiermasz odc. 2/4
08:20    Morskie opowieści: Niebezpieczeństwo to moja specjalność odc. 4/13
08:45    Morskie opowieści: wyspiarze odc. 9/13
09:15    Cuda afrykańskiej przyrody: Rajskie wyspy odc. 11/12
10:15    Ballada o Dzikim Zachodzie: Odkrywcy i traperzy odc. 1/6
11:05    Sidney Bechet
12:05    Carla Bley i jej opera
13:00    Morskie opowieści: Niebezpieczeństwo to moja specjalność odc. 4/13
13:25    Morskie opowieści: Wyspiarze odc. 9/13
13:55    Edika - rysownik komiksów
14:25    Witamy w 'Galeries Lafayette': Wielki kiermasz odc. 2/4
14:55    Ameryka lat 50 - tych: Zabawa w dom odc. 3/7
15:50    Uwaga lawiny!
16:40    Glon zabójca
17:35    Rozgrywki rodzinne Kena Drydena: Zwykli gracze odc. 1/4
18:25    Galeria przestępców: Ben odc. 1/10
19:15    Lax - Rysownik i nauczyciel
19:45    Autobusem przez Europę: Ryga odc. 3
20:15    Wielkie rzeki Kanady: Stikine odc. 1/13
20:45    Ballada o Dzikim Zachodzie: Pionierzy na ziemi obiecanej odc. 2/6
21:35    Wiedeński sprzeciw
22:30    Ballada o Dzikim Zachodzie: Odkrywcy i traperzy odc. 1/6
23:20    Cuda afrykańskiej przyrody: Rajskie wyspy odc. 11/12
00:20    Morskie opowieści: Wyspiarze odc. 9/13
00:50    Lax - Rysownik i nauczyciel
01:20    Autobusem przez Europę: Ryga odc. 3

Eurosport
03:00    IO 2002 w Salt Lake City: Saneczkarstwo
04:00    IO 2002 w Salt Lake City: Hokej na lodzie: Mecz Słowacja - Austria
06:00    IO 2002 w Salt Lake City: Curling: Mecz kobiet Dania - Niemcy
07:00    Wiadomości olimpijskie
07:30    Olympic Xl
08:00    Wiadomości olimpijskie
08:30    Olympic Xl
09:00    IO 2002 w Salt Lake City: Łyżwiarstwo figurowe
11:00    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo klasyczne - Bieg na 10 km kobiet techniką klasyczną (najważniejsze wydarzenia)
11:30    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo klasyczne - Bieg na 15 km mężczyzn techniką klasyczną (najważniejsze wydarzenia)
12:30    Wiadomości olimpijskie
13:00    IO 2002 w Salt Lake City: Łyżwiarstwo figurowe
14:30    IO 2002 w Salt Lake City: Saneczkarstwo
15:30    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo klasyczne - Kwalifikacje do konkursu skoków na skoczni K-120 (najważniejsze wydarzenia)
16:15    Wiadomości olimpijskie
16:45    IO 2002 w Salt Lake City: Wprowadzenie do konkurencji rozgrywanych w dniu dzisiejszym
17:00    Slice
19:45    Eurosportnews
20:00    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo alpejskie - Bieg zjazdowy mężczyzn do kombinacji
21:00    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo klasyczne
22:30    IO 2002 w Salt Lake City: Biathlon
23:30    Eurosportnews
23:45    IO 2002 w Salt Lake City: Biathlon
00:45    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo alpejskie - Bieg zjazdowy oraz 2 przejazd slalomu mężczyzn do kombinacji
01:45    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo klasyczne

Discovery Channel
09:00    Discovery Mastermind
09:25    Turbo
09:55    Czołgi: Walki w Ardenach
10:50    Łodzie marzeń
11:15    Zielona wioska
11:45    Królestwo roślinożerców
12:40    Wielka wojna: Upadek
13:30    Robotica
14:25    Grawitacja
15:15    Tajemnice natury: Kosmiczna energia
16:10    Zielona wioska
16:35    Na ratunek ogrodom: Projektowanie krajobrazu
17:05    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
17:30    Turbo
18:00    Discovery Mastermind
18:30    Przygody Marka O' Shea: Cichy grzechotnik
19:00    Zwierzęce archiwum X
20:00    Starożytne trzęsienia ziemi: Zatopione miasta
21:00    Największe kradzieże: Gliniarze i rabusie
22:00    We wnętrzu stacji kosmicznej
23:00    Waco - Nowy punkt widzenia
00:00    Siły uderzeniowe - Mig 29
01:00    Wyprawy w czasie: Cirencester
02:00    Specjaliści: Purpurowi wojownicy

CNN
06:00    Biz News
09:00    Business Central
10:00    Larry King
11:00    World News
11:30    World Sport
12:00    Business International
13:00    World News
13:30    World Sport
14:00    World News
14:30    World Report
15:00    Business International
16:00    World News
16:30    World Sport
17:00    World News
17:30    Q & A
18:00    World News
18:30    American Edition
19:00    World News
20:00    World News
20:30    World Business Today
21:00    World News
21:30    Q & A
22:00    World News Europe
22:30    World Business Tonight
23:00    Insight
23:30    World Sport
00:00    Moneyline News Hour With Lou Dobbs
01:00    Biz News
02:30    Q & A
03:00    Larry King Live
04:00    World News
04:30    Insight
05:00    World News
05:30    American Edition

Ale Kino!
08:00    Duet z Dublina - Komedia Niemcy/Irlania/Wielka Brytania 1996
09:40    Magia kina: Powietrzne atrakcje - Program dokumentalny
10:05    Czekam w Monte Carlo - Film obyczajowy Polska 1969
11:40    Bez emocji - Thriller USA 1959
13:20    Za drzwiami Actors Studio: Kim Basinger - Program dokumentalny
14:15    Vincent. Życie i śmierć Vincenta van Gogha - Film Australia 1987
15:55    Podróż do kresu - Film obyczajowy Wielka Brytania 1976
18:30    Między złem a głębokim, błękitnym oceanem - Film obyczajowy Belgia/Francja 1995
20:00    Ale Hit!: Błękit nieba - Film obyczajowy, USA 1994
21:40    Magia kina: Marionetki na wolności - Program dokumentalny
22:10    Aleja snajperów - Dramat USA/wielka Brytania 1997
23:50    Na oślep - Thriller Hiszpania 1997

Canal + Żółty
12:00    Minisport +
12:10    Łapu Capu
12:15    Nie przegap
12:25    Diabelski młyn
13:00    Generation O!
13:25    Bogowie i potwory - Film obyczajowy Wielka Brytania 1998
15:10    Powrót do raju - Thriller USA 1998
17:00    Deser: Dobry adres
17:05    Jutro Meksyk - Film obyczajowy Polska 1965
18:35    Tube Tales - Film obyczajowy Wielka Brytania 1999
20:00    Supernova - Film SF USA/Szwajcaria 2000
21:30    Deser: Trzy maluchy
21:40    Poradnik matrymonialny - Komedia Polska 1967
22:55    W pogoni za sukcesem - Komedia USA 1993
00:50    Złodziej w hotelu - Film sensacyjny USA 1955
02:35    Ślepe naboje - Film sensacyjny Wielka Brytania 2000

Canal + Niebieski
08:50    Klub +
09:00    Liga NHL: Mecz Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins
11:30    NHL - Powerweek
11:55    Liga polska: Mecz Odra Wodzisław - Polonia Warszawa
13:45    Liga polska: Mecz Widzew Łódź - Kszo Ostrowiec
15:35    Pitch Black - Film SF USA/Australia 2000
17:20    Klub +
17:30    Liga NHL: Mecz Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins
20:00    Liga polska: Mecz Zagłębie Lublin - Wisła Kraków
21:50    Liga polska: Mecz Groclin Grodzisk Wlkp. - Pogoń Szczecin
23:40    Liga polska: Mecz Legia Warszawa - Stomil Olsztyn
01:25    Minisport +
01:35    Liga NHL: Mecz Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins
04:05    Bajoro - Serial USA 2000
04:35    Superdeser: Ryczące hamburgery i farmer szczęściarz
05:05    Wycieczki przyrodnicze - Dokument

Minimax/hyper
06:00    Minikaruzela: Olinek Okrąglinek
06:25    Minikaruzela: Małe opowiastki
06:30    Dookoła świata z Willym Fogiem
06:55    Co w trawie szeleści
07:00    Traszka Neda
07:25    Pszczółka Maja
07:50    Lis Leon
08:00    Stinky i Jake przedstawiają
08:20    Maxistrefa: Twipsy
08:50    Maxistrefa: Moja kuchnia Leonia ze Szwecji odc. 8
09:05    Maxistrefa: Wyspa przygód odc. 26/78
09:30    Minikaruzela: Olinek Okrąglinek
09:55    Minikaruzela: Małe opowiastki
10:00    Dookoła świata z Willym Fogiem
10:25    Co w trawie szeleści
10:30    Traszka Neda
10:55    Pszczółka Maja
11:20    Lis Leon
11:30    Stinky i Jake przedstawiają
11:50    Maxistrefa: Twipsy
12:20    Maxistrefa: Moja kuchnia Ayguerim z Kazachstanu odc. 4
12:35    Maxistrefa: Wyspa przygód odc. 22/78
13:00    Minikaruzela: Olinek Okrąglinek
13:25    Minikaruzela: Małe opowiastki
13:30    Dookoła świata z Willym Fogiem
13:55    Co w trawie szeleści
14:00    Traszka Neda
14:25    Pszczółka Maja
14:50    Lis Leon
15:00    Stinky i Jake przedstawiają
15:20    Maxistrefa: Twipsy
15:50    Maxistrefa: Moja kuchnia Vachti z Trynidadu odc. 7
16:05    Maxistrefa: Wyspa przygód odc. 25/78
16:30    Minikaruzela: Olinek Okrąglinek
16:55    Minikaruzela: Małe opowiastki
17:00    Dookoła świata z Willym Fogiem
17:25    Co w trawie szeleści
17:30    Traszka Neda
17:55    Pszczółka Maja
18:20    Lis Leon
18:30    Stinky i Jake przedstawiają
18:50    Maxistrefa: Twipsy
19:20    Maxistrefa: Moja kuchnia Cheik z Senegalu odc. 9
19:35    Maxistrefa: Wyspa przygód odc. 27/78
20:00    Hyper - Program poświęcony grom komputerowym: Klipy
20:15    Hot News odc. 4
20:30    Gamez!: Sheep Dog and Wolf / Rayman M / Master Rally / Scare Island / Soul Reaver / Deadly Dozen odc. 18
21:00    Making of: Potwory i spółka
21:15    Klipy
21:30    Fresh Air: Etherlords
21:45    Klipy
22:00    Anime: Cybersix odc. 7
22:30    Klipy
22:45    Fresh Air: Wolfenstein
23:00    Gamez odc. 19
23:30    Anime: Cybersix odc. 6

Muzzic
06:00    Dzięki muzyce: Jan Sebastian Bach
08:00    L'agenda 2001-2002 (wersja francuska)
08:10    Franz Liszt: Koncert fortepianowy nr 2
08:35    Haendel: Dixit Dominus
09:15    Gene Kelly
10:10    the Best of Judy Garland
11:05    the Takacs Quartet: Beethoven
12:00    L'agenda 2001-2002 (wersja hiszpańska)
12:05    Schumann: Koncert na wiolonczele
12:35    Berio: Sinfonia
13:40    La Danse Hip-hop, Une Technique Maitrisee
14:40    Hip-hop: Mode D'emploi?
15:25    Chopin
16:20    Flight
18:35    Les Partitions De L'est: Albanie, Echos Du Bunker
19:25    L'agenda 2001-2002 (wersja angielska)
19:30    Rachmaninov
19:45    Rachmaninov: Koncert na fortepian i orkiestrę
20:45    L'agenda 2001-2002 (wersja francuska)
20:55    Soiree: a-normopathie
21:00    A-normopathie: La Cuisine odc. 1
21:15    A-normopathie: L'entree odc. 2
21:30    A-normopathie: A Table odc. 3
21:45    A-normopathie: Au Salon odc. 4
22:00    A-normopathie: La Salle De Bain odc. 5
22:10    A-normopathie: Au Lit odc. 6
22:20    L'agenda 2001-2002 (wersja hiszpańska)
22:25    Carla's Opera
23:20    Olivier Jones, David Young - Gospel, Blues Influenced Jazz
00:20    Gary Burton i Eddie Daniels - Montreal
01:20    Festiwal jazzowy, Nicea '99 - Prog 7
01:55    Festiwal jazzowy, Nicea '99 - Prog 8
02:45    Nice Jazz Festival 99 - Prog 5
03:30    Hallelujah: Show 16 - Lauren Classen
03:55    Hallelujah: Show 17 - Les Hot Rouge
04:25    Hallelujah: Show 18 - Joe Scilly
05:10    Aventures Nouvelles
05:40    P. F. Cavalli: L'egisto, dyr. Raymond Leppard

Marcopolo
06:00    Rejsy: Alaska
06:30    Spirit of: Kanada - Góry skaliste
07:00    Ludzie i miejsca: Jordania
07:30    Przypadkowi żeglarze
08:00    Pejzaże: Szwecja
08:30    Europolis: Rzym
09:00    Notatki z podróży: Uzbekistan - W sercu Turkestanu
09:30    Sail Away: Morze Karaibskie
10:00    Lanscape: Cypr - Wyspa Afrodyty
10:30    Laponia
11:00    Mistral: Kanada - Terytoria Północno Zachodnie
11:30    Kolej Trans...: Irkuck
12:00    Europolis: Londyn - Królowa Tysiąclecia
12:30    Pocztówki z Włoch: Todi
13:00    Na wysokości: Szwajcaria
13:30    Klub Marcopolo - Tygodnik informacji turystycznej
14:00    Przypadkowi żeglarze
14:30    Pocztówki z Włoch: Ortigia
15:00    Atlas: Dalmacja
15:30    Wędrówki: Australia - Queensland
16:30    Metropolis: Kuala Lumpur - Miasto kolorów
17:00    Za morzem: Asuncion & Ita
17:30    Na wysokości: USA - Kalifornia, Mammoth Mouintain
18:00    Klub Marcopolo - Tygodnik informacji turystycznej
18:30    Włoskie pejzaże: Lombardia - Val Camonica
19:00    Przypadkowi żeglarze
19:30    Seszele - Mahe Island
20:00    Wielka Brytania: Szkocja
21:00    Europolis: Rzym
21:30    Atlas: Brazylia
22:30    Dubaj
23:00    Przypadkowi żeglarze
23:30    Pocztówki z Włoch: Brescia
00:00    Trans-azja: Indie
00:30    Pod wiatr: Francja - Żeglując wzdłuż Wybrzeża Lazurowego
01:00    Przypadkowi żeglarze
01:30    Sardynia
02:00    Za morzem: Paragwaj - Aregua, San Bernardino
02:30    Na wysokości: Utah
03:00    Rejsy: Alaska
03:30    Spirit of: Kanada - Góry Skaliste
04:00    Ludzie i miejsca: Jordania
04:30    Pocztówki z Włoch: Abruzja - Park Narodowy Abruzzo
05:00    Pejzaże: Szwecja
05:30    Europolis: Rzym

Viva Polska
06:00    Pobudka z Vivą
09:00    Vivamat
11:00    Viva Hits
13:00    Viva Hits Polska
14:00    Viva Push-up Mieszanka najnowszych przebojów.
14:55    News - Nowości i ciekawostki ze świata show- biznesu
15:00    Viva Hits
16:00    Pralnia
17:00    Viva Hits
18:00    Mózgranie
18:55    News - Nowości i ciekawostki ze świata show- biznesu
19:00    Gwiazdy na Vivie: Enrique Iglesias
20:00    Planeta Viva
21:00    Viva Hits
21:55    News - Nowości i ciekawostki ze świata show- biznesu
22:00    Viva Hits
23:00    Electronic Beats
00:00    Fast Forward
01:00    Nowości
01:05    Nocny ekspres

Discovery Travel & Adventure
09:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
09:25    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
09:55    Szalone podróże Phila Keoghana
10:20    Akwanauci
10:50    Samotna planeta: Indonezja
11:45    Flightline, czyli wszystko o maszynach latających
12:15    Ulice świata: St Laurent w Montrealu
12:40    Wielka wyprawa
13:10    Wyścigi łodzi motorowych
14:05    Vademecum...: Pora deszczowa
14:30    Strefa zagrożenia: Rozbrajanie bomb i pożary szybów naftowych
15:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
15:25    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
15:55    Szalone podróże Phila Keoghana
16:20    Akwanauci
16:50    Samotna planeta: Indonezja
17:45    Flightline, czyli wszystko o maszynach latających
18:15    Ulice świata: St Laurent w Montrealu
18:40    Wielka wyprawa
19:10    Wyścigi łodzi motorowych
20:05    Vademecum...: Pora deszczowa
20:30    Strefa zagrożenia: Rozbrajanie bomb i pożary szybów naftowych
21:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
21:25    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
21:55    Szalone podróże Phila Keoghana
22:20    Akwanauci
22:50    Samotna planeta: Indonezja
23:45    Flightline, czyli wszystko o maszynach latających
00:15    Ulice świata: St Laurent w Montrealu
00:40    Wielka wyprawa
01:10    Wyścigi łodzi motorowych
02:05    Vademecum...: Pora deszczowa
02:30    Strefa zagrożenia: Rozbrajanie bomb i pożary szybów naftowych

Discovery Sci-trek
09:00    Fenomeny pogody: Wzburzone morze
09:25    Problemy przyszłości: Starzenie się
09:55    Poszukiwania: Wielka Stopa
10:20    Eleganckie rozwiązanie
10:50    Animatorzy
11:15    Poza rok 2000
11:45    Ultranauka: Gry umysłów
12:15    Zrozumieć kosmitów
13:10    Najlepsze samochody: Rolls Royce
13:35    Magazyn Discover: Prędkość
14:30    Ultranauka: Niebezpieczne niebiosa
15:00    Fenomeny pogody: Wzburzone morze
15:25    Problemy przyszłości: Starzenie się
15:55    Poszukiwania: Wielka Stopa
16:20    Eleganckie rozwiązanie
16:50    Animatorzy
17:15    Poza rok 2000
17:45    Ultranauka: Gry umysłów
18:15    Zrozumieć kosmitów
19:10    Najlepsze samochody: Rolls Royce
19:35    Magazyn Discover: Prędkość
20:30    Ultranauka: Niebezpieczne niebiosa
21:00    Fenomeny pogody: Wzburzone morze
21:25    Problemy przyszłości: Starzenie się
21:55    Poszukiwania: Wielka Stopa
22:20    Eleganckie rozwiązanie
22:50    Animatorzy
23:15    Poza rok 2000
23:45    Ultranauka: Gry umysłów
00:15    Zrozumieć kosmitów
01:10    Najlepsze samochody: Rolls Royce
01:35    Magazyn Discover: Prędkość
02:30    Ultranauka: Niebezpieczne niebiosa

Discovery Civilisation
09:00    Tajemnice Wysp...: Święty Kielich z Caldey
09:25    Zamki i pałace Europy: Odescalchi
09:55    Szlaki: Życie Lutyensa
10:20    Cudem ocaleni: Ludzie, którzy spadli na Ziemię
10:50    Katastrofa: Klejnot ze skazą
11:15    Dawni wojownicy: Celtowie
11:45    Piraci: Barbarzyńscy Korsarze
12:15    Wielkie kampanie: Bitwa pod Stirling
13:10    Podróżnicy w czasie: Tajemnice Czerwonego Miasta
13:35    Łowcy skarbów: Gorączka złota na górze Diwata odc. 2
14:05    Katastrofa: Klejnot ze skazą
14:30    Dawni wojownicy: Celtowie
15:00    Tajemnice wysp...: Święty Kielich z Caldey
15:25    Zamki i pałace Europy: Odescalchi
15:55    Szlaki: Życie Lutyensa
16:20    Cudem ocaleni: Ludzie, którzy spadli na Ziemię
16:50    Katastrofa: Klejnot ze skazą
17:15    Dawni wojownicy: Celtowie
17:45    Piraci: Barbarzyńscy Korsarze
18:15    Wielkie kampanie: Bitwa ood Stirling
19:10    Podróżnicy w czasie: Tajemnice Czerwonego Miasta
19:35    Łowcy skarbów: Gorączka złota na górze Diwata odc. 2
20:05    Katastrofa: Klejnot ze skazą
20:30    Dawni wojownicy: Celtowie
21:00    Tajemnice wysp...: Święty Kielich z Caldey
21:25    Zamki i pałace Europy: Odescalchi
21:55    Szlaki: Życie Lutyensa
22:20    Cudem ocaleni: Ludzie, którzy spadli na Ziemię
22:50    Katastrofa: Klejnot ze skazą
23:15    Dawni wojownicy: Celtowie
23:45    Piraci: Barbarzyńscy Korsarze
00:15    Wielkie kampanie: Bitwa pod Stirling
01:10    Podróżnicy w czasie: Tajemnice Czerwonego Miasta
01:35    Łowcy skarbów: Gorączka złota na górze Diwata odc. 2
02:05    Katastrofa: Klejnot ze skazą
02:30    Dawni wojownicy: Celtowie

MCM
06:00    MCM Tubes
12:30    Airplay - Radiowe listy przebojów
13:00    Le Journal De La Musique
13:15    L'integral: Massive Attack
14:15    MCM Tubes
17:30    Clipline
18:00    MCM Tubes
19:00    B'n'G (Boys and Girls)
19:30    Clipline
20:00    Cinemascope
20:30    Le Journal De La Musique
20:45    MCM Tubes
22:45    Le Journal De La Musique
23:00    Total Metal
00:30    MCM Tubes
02:00    Le Journal De La Musique
02:15    MCM Tubes

Seasons
12:55    Witajcie w Seasons
13:00    Nasze hobby - naboje
13:10    Zimowe połowy w Kanadzie Północnej
14:00    Towarzysze polowań: Wyżeł francuski
14:30    Doświadczeni...: Mądrość lasu
14:55    Komentarz do filmu: Doświadczeni myśliwi Mądrość lasu
15:10    Spotkania tygodnia: Zimą nad brzegiem morza
15:15    Pasja wędkowania: Łowienie pstrągów w strumykach i strumieniach Morvan
15:35    Komentarz do filmu: Pasja wędkowania Łowienie pstrągów w strumykach i strumieniach Morvan
15:50    Na tropie kuropatw
16:45    Z biblioteki myśliwego
17:00    Na tropie słonki1
17:50    Między nami a psami: Wystawa psów
18:00    Komentarz do filmu: Między nami a psami Wystawa psów
18:10    Na ryby: Wyprawa na mini rekiny
18:35    Komentarz do filmu: Na ryby Wyprawa na mini rekiny
18:50    Od bieguna do...: Władcy Selwy
19:20    Wędkarskie szlaki we Włoszech: Dolina Locany
20:30    Sezon na ryby: Zmysł wody
20:45    Pasja wędkowania: Mayenne - Płocie na fali
21:05    Wędkarskie kroniki: Morony z Karoliny Północnej
21:30    Z biegiem padu
22:20    Przegląd prasy wędkarskiej
22:35    Sarna
23:15    Z biegiem wody: Żyronda

CNBC
06:00    Today's Business
07:00    Today's Business
08:00    CNBC's European Squawk Box
10:00    Market Watch Europe
12:00    Europe Power Lunch
14:00    Europe CNBC Squawk Box
17:00    European Market Wrap
19:00    US Power Lunch
20:00    US Market Wrap
20:15    US Power Lunch
21:00    Closing Bell
22:00    Closing Bell
23:00    the Tonight Show With Jay Leno
23:45    Late Night With Conan O'Brien
00:30    NBC Nightly News With Tom Brokaw
01:00    CNBC Asia Squawk Box
02:00    CNBC Asia Squawk Box
03:00    Asia Market Watch
05:00    Power Lunch Asia

MTV 2
05:00    Too Much Caffeine?
07:00    MTV2 Rocks
15:00    MTV2 Live
16:00    MTV2 Rocks
18:00    Most Wanted Chart
19:00    MTV2 Rocks
21:00    MTV Becoming: Blink 182
21:30    Diary
22:00    MTV2 Recommends
23:00    Brand: New
00:00    2 Eclectic
01:00    in Control Cooper Temple Clause
02:00    Viewers Choose
03:00    Too Much Caffeine?
04:00    Viewers Choose

MTV Base
07:00    Beats, Rhymes & Life
10:00    Flashback
11:00    Quiet Storm
12:00    Beats, Rhymes & Life
13:00    the Lick Chart
14:00    Base Live
15:00    Beats, Rhymes & Life
16:00    Essential: Mariah Carey
16:30    Freestyler: the Story Continues...
17:00    Beats, Rhymes & Life
18:00    Top Ten
20:00    Raw
21:00    All Access
21:30    Janet Jackson Essential
22:00    the Late Lick
23:00    Flashback
00:00    Base Live
01:00    Beats, Rhymes & Life

WTK
08.00 Muzyka z WTK
08.30 Puls dnia - serwis informacyjny
08.45 Puls sportu
09.00 Relacja z posiedzenia Rady Miejskiej w Poznaniu cz. 1 (powt.)
10.30 Program lokalny
11.00 Na pełnym morzu (13) - serial obyczajowy prod. szwedzkiej, 1992
12.00 Kolejorz - magazyn piłkarski
12.20 Telehobby - spotkanie z Telewizją Kablową Poznań
12.35 Kawa na ławę - program publicystyczny
13.00 Konkurs muzyczny
13.15 Relacja z posiedzenia Rady Miejskiej w Poznaniu cz. 2 i 3 (powt.)
14.35 Program lokalny
15.00 TeleKonin - magazyn 
15.30 Pod słońcem Afryki (6) - serial przyrodniczy, Pd. Afryka 1991 
16.00 Wyprawy kulinarne - magazyn 
16.30 Program lokalny 
17.15 Puls dnia - serwis informacyjny 
17.30 Z planu filmowego 
17.50 Puls dnia - serwis informacyjny 
18.00 Bajki 
18.10 Na zdrowie - magazyn medyczny 
18.40 Puls dnia - serwis informacyjny (wydanie główne) 
19.05 Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze 
19.20 Muzyka z WTK 
19.45 Puls sportu 
20.00 Puls dnia - serwis informacyjny 
20.30 Poznańskie rozmowy - program publicystyczny 
20.50 Mecz koszykówki PROGRES QUAY POSiR - CCC AQUA PARK Polkowice 
22.10 Program lokalny 
22.40 Puls dnia - serwis informacyjny 
22.55 Puls sportu 
23.10 Według Mrożka - film dokumentalny 
00.10 Na zdrowie - magazyn medyczny 
00.30 Poznańskie rozmowy - program publicystyczny 
00.50 Muzyka z WTK 
01.30 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.