FANDOM


TVP 1 HD
05:20 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - w tym: Serwis info Poranek, Pogoda info, Serwis info Flesz, Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Soczi 2014 - Halo, tu Soczi; STEREO, 16:9
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:25 TELEZAKUPY
09:00 Serialowa Jedynka - Ojciec Mateusz - odc. 124 - Rezydencja (seria X odc. 3) - txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Natura w Jedynce - Najmłodsi w ZOO cz. 6 (Zoo Juniors) - txt. str. 777 26'; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2011); reż.:Roswitha Puls, Bernd Hermann, Svanja Weber; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Natura w Jedynce - Najmłodsi w ZOO cz. 7 (Zoo Juniors) - txt. str. 777 26'; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2011); reż.:Roswitha Puls, Bernd Hermann, Svanja Weber; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Świat się kręci - /103/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Przepis dnia - /23/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Natura w Jedynce - Najmłodsi w ZOO cz. 8 (Zoo Juniors) - txt. str. 777 26'; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2011); reż.:Roswitha Puls, Bernd Hermann, Svanja Weber; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Natura w Jedynce - Najmłodsi w ZOO cz. 9 (Zoo Juniors) - txt. str. 777 26'; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2011); reż.:Roswitha Puls, Bernd Hermann, Svanja Weber; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Jaka to melodia? - odc. 2809; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Moda na sukces - odc. 5931 (The Bold and the Beautiful ep. 5931); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Soczi 2014 - Biathlon 20 km mężczyzn ind. , Łyżwiarstwo szybkie 1000 kobiet; STEREO, 16:9, Na żywo
17:05 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2810; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2542 - txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /104/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:20 Przepis dnia - /23/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Pogoda - txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:30 Ojciec Mateusz - odc. 74 (seria VI, odc. 5) - Druga szansa - txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Sprawa dla reportera - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Oglądaj z Andrzejem Fidykiem - Gry wojenne (Gry wojenne) 113'; film dokumentalny kraj prod.Polska, Słowacja, Francja (2005); reż.:Dariusz Jabłoński; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Soczi 2014 - Dzień na Igrzyskach; STEREO, 16:9
00:40 Kod Merkury (Mercury Rising) - txt. str. 777 106'; film sensacyjny kraj prod.USA (1998); reż.:Harold Becker; wyk.:Bruce Willis, Alec Baldwin, Miko Hughes; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:30 Świat się kręci - /104/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Notacje - Teodor Szumowski. Wszystko jeszcze może wrócić; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Klan - odc. 2542; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
05:55 Codzienna 2 m. 3 - odc. 9; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Lokatorzy - odc. 55/224 Odnowa duchowa; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 M jak miłość - odc. 443; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz, Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:30 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Soczi 2014 - Biegi narciarskie - 10 km kobiet - klasycznym; STEREO, 16:9, Na żywo
12:45 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
13:05 Soczi 2014 - Short Track 500 m kobiet - FINAŁ B i A; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 The Voice of Poland - Live; widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Ja to mam szczęście! - odc. 23 - txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:45 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:05 Na dobre i na złe - odc. 546 - Zagubieni; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Soczi 2014 - Studio; STEREO, 16:9, Na żywo
17:10 Soczi 2014 - Łyżwiarstwo figurowe - short mężczyzn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:35 Soczi 2014 - Saneczkarstwo - sztafeta - FINAŁ; STEREO, 16:9, Na żywo
18:20 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 18/77; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1063 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1064 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Na sygnale - odc. 1/26 Dług - txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; reż.:Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz; wyk.:Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Na sygnale - odc. 2/26 Ratujcie mojego tatę - txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Dr House - s. VIII, odc. 156 (House M. D. , s. 8, ep. 1 "Twenty Vicodin"); serial obyczajowy kraj prod.USA (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Kocham kino - Fundacja - txt. str. 777 104'; komediodramat kraj prod.Polska (2006); reż.:Filip Bajon; wyk.:Jan Nowicki, Maciej Stuhr, Elżbieta Jarosik, Agata Kulesza, Jerzy Trela, Kinga Preis, Zbigniew Lesień; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Świat bez tajemnic - Sekrety miłości 88'; film dokumentalny; reż.:Krystian Matysek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:15 Fundacja 104'; komediodramat kraj prod.Polska (2006); reż.:Filip Bajon; wyk.:Jan Nowicki, Maciej Stuhr, Elżbieta Jarosik, Agata Kulesza, Jerzy Trela, Kinga Preis, Zbigniew Lesień; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Art Noc: Muzyczne Rozmaitości - zespół Ścianka; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Zakończenie dnia

TVP Lublin
06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 13.02 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:30 Poranek z Panoramą Lubelską; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 13.02 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Jedź bezpiecznie - odc. 481; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:20 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 13.02 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Kultowe rozmowy - odc. 11 - prof. Marek Harat; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Klimaty i smaki - Żywiecki raj; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Podopieczni św. Franciszka; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Kwartet - magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej - Mniejszości - kultura; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 13; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Małe ojczyzny - Tu jest mi dobrze; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Azbest - podstępny wróg; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
14:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:55 Jak rozpocząć rewolucję (How to Start a Revolution); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Relacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Podwodna Polska - Skalny Raj; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:31 Agro wieści; Bez ograniczeń wiekowych
17:59 Twarze UMCS - prof. Andrzej Kokowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:05 Zdarzenia - magazyn reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:30 Panorama Lubelska - wydanie główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
18:55 Pytania Panoramy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:17 Afisz; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:49 NAuKA odcinek 6; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:16 Zobacz, co słychać - ekstra - Edukacja Rity; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:26 Zdarzenia - magazyn reporterów; Dla małoletnich od lat 12
20:46 Romska Akademia Mediów - odc. 5 Nowa Droga do lepszego jutra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:00 Pogoda - 13.02 - 3; STEREO, 16:9
21:05 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 13.02 - 4; STEREO, 16:9
22:01 Panorama Lubelska - wydanie wieczorne; STEREO, 16:9, Na żywo
22:22 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
22:25 Wokół nas - pogoda
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Relacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:25 Soczi 2014 - Halo, tu Soczi; STEREO, 16:9
23:45 Soczi 2014 - biegi narciarskie - 10 km kobiet; STEREO, 16:9
00:35 Soczi 2014 - łyżwy szybkie - 1000m kobiet; STEREO, 16:9
01:25 Soczi 2014 - Olimpijski wieczór; STEREO, 16:9
01:55 Soczi 2014 - hokej mężczyzn - Kanada - Norwegia; STEREO, 16:9
04:00 Soczi 2014 - biathlon - 20km mężczyzn
05:00 Wokół nas - pogoda
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Wokół nas - pogoda
05:35 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Wokół nas - pogoda
06:05 Relacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
8:20 Świat według Kiepskich (63) - serial komediowy
9:00 Malanowski i partnerzy (513) - serial fabularno-dokumentalny
9:30 Malanowski i partnerzy (514) - serial fabularno-dokumentalny
10:00 Trudne sprawy (237) - serial paradokumentalny
11:00 Dlaczego ja? (234) - serial paradokumentalny
12:00 Dom nie do poznania (174) - reality show
13:00 Łabędziem być... (9) - reality show
14:00 Pierwsza miłość (1837) - serial obyczajowy
14:45 Trudne sprawy (235) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia
16:10 Prognoza pogody
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Malanowski i partnerzy (447) - serial fabularno-dokumentalny
17:00 Dlaczego ja? (173) - serial paradokumentalny
18:00 Pierwsza miłość (1838) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport - program informacyjny
19:25 Prognoza pogody
19:30 Świat według Kiepskich (34) - serial komediowy
20:05 50 pierwszych randek - komedia romantyczna, USA 2004
22:10 CSI: Kryminalne zagadki Miami 9 (211) - serial kryminalny
23:05 CSI: Kryminalne zagadki Miami 9 (212) - serial kryminalny
0:00 Apartament dla dwojga - komedia romantyczna, Francja 2008
2:15 Dziewczyny z fortuną - teleturniej
3:15 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
6:00 Uwaga! Odcinek: 3830
6:15 Rozmowy w toku Odcinek: 2146
7:20 Detektywi Odcinek: 789
7:50 Doradca smaku Odcinek: 23
8:00 Dzień Dobry TVN Odcinek: 1353
11:10 Ukryta prawda Odcinek: 273
12:15 Rozmowy w toku Odcinek: 2261
13:15 Szpital Odcinek: 152
14:00 W-11 wydział śledczy Odcinek: 1113
15:00 Wawa non stop Odcinek: 115
16:00 Rozmowy w toku Odcinek: 2262
17:00 Ukryta prawda Odcinek: 274
18:00 Szpital Odcinek: 153
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! Odcinek: 3831
20:05 Doradca smaku Odcinek: 24
20:10 Na Wspólnej Odcinek: 1867
20:50 W-11 wydział śledczy Odcinek: 114
21:35 Kuchenne rewolucje Odcinek: 1 Sezon: 8
22:35 Szept
1:35 Lekarze Odcinek: 10 Sezon: 3
2:40 Uwaga! Odcinek: 3831
2:55 Arkana magii Odcinek: 1190
4:15 Nic straconego

TV 4
6:05 Ukryta miłość Odcinek: 161
7:05 Dekoratornia Odcinek: 383
7:35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego Odcinek: 12
8:05 Kudłaty i Scooby-Doo na tropie Odcinek: 6
8:35 Scooby Doo Odcinek: 7
9:05 Komisarz Rex Odcinek: 5 Sezon: 12
10:05 Nieposkromiona miłość Odcinek: 105
11:05 Kiedy się zakocham Odcinek: 159
12:05 Prawdziwe uczucie Odcinek: 107
13:00 Dekoratornia Odcinek: 384
13:30 Dekoratornia Odcinek: 385
14:00 Łowca krokodyli: dzienniki Odcinek: 18
14:30 Must be the music - tylko muzyka Odcinek: 28
16:30 Strażnik Teksasu Odcinek: 34
17:30 Komisarz Rex Odcinek: 6 Sezon: 12
18:30 Scooby Doo Odcinek: 8
19:00 Kudłaty i Scooby-Doo na tropie Odcinek: 7
19:30 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego Odcinek: 13
20:00 Głupia i głupsza
22:05 Podniebni przemytnicy
0:30 Potrójna gra
2:20 Łowca krokodyli: dzienniki Odcinek: 8
2:55 To był dzień Odcinek: 1972
4:00 Mała czarna Odcinek: 214
5:00 4music Odcinek: 482

TV Puls
6:00 Codzienna 2 m 3 Odcinek: 66
6:30 Codzienna 2 m 3 Odcinek: 67
7:00 Pippi Odcinek: 14
7:30 Pippi Odcinek: 15
8:05 Flintstonowie Odcinek: 78
8:40 Flintstonowie Odcinek: 79
9:05 Siły pierwotne Odcinek: 4 Sezon: 4
10:05 Sindbad Odcinek: 11
11:00 Złotopolscy Odcinek: 10
11:30 Złotopolscy Odcinek: 11
12:00 Złotopolscy Odcinek: 12
12:35 Zbuntowany anioł Odcinek: 69
13:40 Zbuntowany anioł Odcinek: 70
14:30 Kobieta w lustrze Odcinek: 5
15:30 Niania Odcinek: 5
16:00 Gliniarz i prokurator Odcinek: 7 Sezon: 2
17:00 Sindbad Odcinek: 12
18:00 Siły pierwotne Odcinek: 5 Sezon: 4
19:00 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 13 Sezon: 3
19:30 Pingwiny z Madagaskaru Odcinek: 15 Sezon: 3
20:00 Czyściel
21:55 Zasady walki
0:25 Żywy trup
2:05 Zobacz to!
3:00 JRG w akcji Odcinek: 2
3:25 Dyżur Odcinek: 14 Sezon: 2
3:50 JRG w akcji Odcinek: 3
4:00 Taki jest świat Odcinek: 240
4:15 Z archiwum policji Odcinek: 11
4:30 Menu na miarę Odcinek: 1
5:05 Z archiwum policji Odcinek: 1
5:30 Menu na miarę Odcinek: 4

TVN 7
5:25 Pascal: po prostu gotuj Odcinek: 5 Sezon: 12
6:00 We dwoje Odcinek: 13 Sezon: 2
7:20 Męski typ Odcinek: 4 Sezon: 2
7:50 Ostry dyżur Odcinek: 4 Sezon: 13
8:50 Sąd rodzinny Odcinek: 3
9:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 514
10:50 Dr House Odcinek: 5 Sezon: 4
11:50 Mango - Telezakupy
13:25 Sąd rodzinny Odcinek: 4
14:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 515
15:25 Tożsamność szpiega Odcinek: 11 Sezon: 3
16:20 Na Wspólnej Odcinek: 1866
16:55 Przepis na życie Odcinek: 1 Sezon: 5
18:00 Dr House Odcinek: 6 Sezon: 4
19:00 Tożsamność szpiega Odcinek: 6 Sezon: 4
19:00 Tożsamność szpiega Odcinek: 12 Sezon: 3
20:00 Co mi zrobisz, jeśli mnie złapiesz
22:15 Dowody zbrodni Odcinek: 13 Sezon: 7
23:20 Demon: Historia prawdziwa
1:10 Szpieg, który pokonał imperium - kulisy filmu Jack Strong
1:45 Arkana magii
3:50 W roli głównej Odcinek: 8
4:20 W roli głównej Odcinek: 9
4:50 W roli głównej Odcinek: 10
5:20 Zakończenie programu

Puls 2
6:00 Kasia i Tomek Odcinek: 18 Sezon: 2
6:30 Kasia i Tomek Odcinek: 19 Sezon: 2
7:00 Gliniarz i prokurator Odcinek: 6 Sezon: 2
8:00 Nash Bridges Odcinek: 63 Sezon: 4
9:00 Taz-mania Odcinek: 12
9:30 Sylwester i Tweety na tropie Odcinek: 5 Sezon: 2
10:00 Lucky Luke Odcinek: 36
10:30 Hutosie Odcinek: 54
11:00 Zig i Sharko Odcinek: 25
11:05 Zig i Sharko Odcinek: 26
11:10 Zig i Sharko Odcinek: 27
11:25 Mia i ja Odcinek: 9
12:00 Zaczarowany ołówek Odcinek: 20
12:10 Zaczarowany ołówek Odcinek: 21
12:25 Flintstonowie Odcinek: 78
13:00 Sylwester i Tweety na tropie Odcinek: 5 Sezon: 2
13:30 Taz-mania Odcinek: 12
14:00 Lucky Luke Odcinek: 36
14:30 Zig i Sharko Odcinek: 25
14:35 Zig i Sharko Odcinek: 26
14:40 Zig i Sharko Odcinek: 27
15:00 Zaczarowany ołówek Odcinek: 20
15:10 Zaczarowany ołówek Odcinek: 21
15:25 Mia i ja Odcinek: 9
16:00 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm
17:30 Sylwester i Tweety na tropie Odcinek: 5 Sezon: 2
18:25 Flintstonowie Odcinek: 79
19:00 Kobieta w lustrze Odcinek: 4
20:00 Gęsia skórka Odcinek: 2
20:30 Kobiety, które niosły śmierć Odcinek: 2 Sezon: 5
21:30 Zbuntowany anioł Odcinek: 54
22:30 Goło i wesoło Odcinek: 56 Sezon: 4
23:00 Goło i wesoło Odcinek: 57 Sezon: 4
23:30 Australijska straż graniczna Odcinek: 7 Sezon: 2
0:00 Australijska straż graniczna Odcinek: 8 Sezon: 2
0:30 Zakazane praktyki Odcinek: 6
1:05 Niania Odcinek: 5
1:35 Codzienna 2 m 3 Odcinek: 64
2:05 Codzienna 2 m 3 Odcinek: 65
2:45 Menu na miarę Odcinek: 4
3:00 Z archiwum policji Odcinek: 1
3:25 Menu na miarę Odcinek: 5
3:50 Dyżur Odcinek: 5
4:15 JRG w akcji Odcinek: 6
4:40 Dyżur Odcinek: 6
5:00 Złotopolscy Odcinek: 4
5:20 Złotopolscy Odcinek: 5
5:40 Złotopolscy Odcinek: 6

TV 6
6:00 Szósty zmysł
7:00 Pomoc domowa Odcinek: 89 Sezon: 4
7:30 Pomoc domowa Odcinek: 90 Sezon: 4
8:00 Galileo Odcinek: 130
9:00 Rodzina zastępcza Odcinek: 49
9:30 Rodzina zastępcza Odcinek: 50
10:05 Masterchef: Gordon Ramsay Odcinek: 11
11:00 Jak oni śpiewają Odcinek: 52
12:05 Ukryta miłość Odcinek: 161
13:00 Projekt Glee Odcinek: 11
13:55 Jak oni śpiewają Odcinek: 53
15:00 Rodzina zastępcza Odcinek: 51
15:30 Rodzina zastępcza Odcinek: 52
16:05 Prawdziwe uczucie Odcinek: 108
17:00 Nieposkromiona miłość Odcinek: 106
18:00 Pomoc domowa Odcinek: 91 Sezon: 4
18:30 Pomoc domowa Odcinek: 92 Sezon: 4
19:00 Strażnik Teksasu Odcinek: 35
20:00 Galileo Odcinek: 131
21:00 Rude Tube Odcinek: 1
21:35 Ewakuacja Ziemi
23:35 Pogromca
1:25 Mam talent!
2:20 Dekoratornia Odcinek: 400
2:50 4music Odcinek: 479
3:55 Muzyczne listy Odcinek: 3049
5:00 STOP Drogówka Odcinek: 36

Polsat Sport News
7:00 Sport Flash - program informacyjny
7:05 Siatkówka mężczyzn - Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 2. fazy play-off
8:00 Sport Flash - program informacyjny
8:05 Siatkówka mężczyzn - Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 2. fazy play-off
9:00 Sport Flash - program informacyjny
9:05 Polska 2014 - magazyn siatkarski
10:00 Sport Flash - program informacyjny
10:05 Polska 2014 - magazyn siatkarski
11:00 Sport Flash - program informacyjny
11:05 Koszykówka mężczyzn - Intermarché Basket Cup - mecz finałowy: Śląsk Wrocław - PGE Turów Zgorzelec
12:00 Sport Flash - program informacyjny
12:05 Koszykówka mężczyzn - Intermarché Basket Cup - mecz finałowy: Śląsk Wrocław - PGE Turów Zgorzelec
13:00 Sport Flash - program informacyjny
13:05 Siatkówka mężczyzn - Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 2. fazy play-off
14:00 Sport Flash - program informacyjny
14:05 Siatkówka mężczyzn - Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 2. fazy play-off
15:00 Sport Flash - program informacyjny
15:05 Piłka nożna - Liga holenderska: PSV Eindhoven - Twente Enschede
16:00 Sport Flash - program informacyjny
16:05 Piłka nożna - Liga holenderska: PSV Eindhoven - Twente Enschede
17:00 Sport Flash - program informacyjny
17:05 Koszykówka mężczyzn - Eurocup - mecz fazy grupowej: UNIKS Kazań - Stelment Zielona Góra
18:00 Sport Flash - program informacyjny
18:05 Koszykówka mężczyzn - Eurocup - mecz fazy grupowej: UNIKS Kazań - Stelment Zielona Góra
19:00 Sport Flash - program informacyjny
19:05 ATP World Tour Uncovered - magazyn tenisowy
20:00 Sport Flash - program informacyjny
20:05 Magazyn snowboardowy - magazyn sportowy
20:30 Polska 2014 - magazyn siatkarski
22:45 Studio Soczi News - program informacyjny
23:00 Studio Soczi - magazyn sportowy
23:30 Tenis ziemny - Turniej ATP w Rotterdamie
1:30 Zakończenie programu

Eska TV
6:00 Hity na czasie
7:00 Miejska lista
8:00 ESKA TV News
8:05 Hity na czasie
9:00 ESKA TV News
9:05 Hity na czasie
10:00 ESKA TV News
10:05 Hity na czasie
11:00 ESKA TV News
11:05 Hity na czasie
12:00 ESKA TV News
12:05 Hity na czasie
13:00 ESKA TV News
13:05 SMS'ka
14:00 ESKA TV News
14:05 SMS'ka
15:00 ESKA TV News
15:05 Hot plota
16:00 ESKA TV News
16:05 G20
17:00 ESKA TV News
17:05 G20
18:00 Hity na czasie
18:30 ESKA TV News
19:00 Hity na czasie
19:30 Top 5
20:00 Fresh Mix 2013
21:00 Fejslista
22:00 Rap Time
23:00 Hity na czasie
0:00 Polska noc

TTV
5:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 307
6:45 Czarno na białym
7:20 Blisko ludzi
7:50 Remont w stylu Vegas Odcinek: 2
8:50 Rozmowy w toku Odcinek: 2102
9:50 Kuchnia z wyrokiem Odcinek: 6
10:50 Sąd rodzinny Odcinek: 35
11:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 344
12:45 Blisko ludzi
13:15 Czarno na białym
13:45 Ukryta prawda Odcinek: 30
14:50 Rozmowy w toku Odcinek: 2054
15:45 Express
16:05 Detektywi Odcinek: 515
16:40 Detektywi Odcinek: 514
17:10 Blisko ludzi
17:45 Express
18:00 Pogoda
18:05 Tropiciele przekrętów Odcinek: 3
19:15 Licytuj i niszcz Odcinek: 1
19:45 Express
20:00 Pogoda
20:10 Wojny magazynowe Odcinek: 23 Sezon: 2
20:40 Wojny magazynowe Odcinek: 24 Sezon: 2
21:10 Wielkie przeprowadzki Odcinek: 10 Sezon: 2
21:45 Express
21:57 Pogoda
22:00 Siedem grzechów Odcinek: 5 Sezon: 2
22:30 Taboo Odcinek: 9 Sezon: 3
23:35 Kossakowski. Szósty zmysł. Rosja Odcinek: 8
0:00 Złoty interes Odcinek: 1
0:55 Na noże Odcinek: 3
1:45 Blisko ludzi
2:15 Rozmowy w toku Odcinek: 2102
3:00 Uwaga! po Uwadze Odcinek: 113
3:35 Bez recepty Odcinek: 3 Sezon: 2
4:30 Dzieciaki Odcinek: 3
5:10 Zakończenie programu

Polo TV
6:00 Hit dnia
6:05 Pobudka z Polo tv!
7:00 Power Play
7:05 Pobudka z Polo tv!
8:00 Hit dnia
8:05 Najlepsze z najlepszych
9:00 Power Play
9:05 Najlepsze z najlepszych
10:00 Przebojowe historie
10:08 Święta wojna Odcinek: 25
10:49 Najlepsze z najlepszych
11:00 Przebojowe historie
11:13 Dance w Polo tv
12:00 Hit dnia
12:10 Dance w Polo TV
13:06 Vipo-disco hity
14:00 Hit dnia
14:15 Kuchnia polowa
15:00 Przebojowe historie
15:23 Przeboje na czasie
16:00 Przebojowe historie
16:13 Przeboje na czasie
17:00 Przebojowe historie
17:15 Wszystko mi disco!
18:05 Poczekalnia DPL
18:28 Liga Przebojów DPL
19:00 Szalone lata 90-te
21:00 Top 10 Hitów 2013
22:30 Pikantne Polo tv
23:05 Święta wojna Odcinek: 26
23:31 Święta wojna Odcinek: 25
23:50 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka
5:00 Wstawaj! Gramy!
6:00 Wstawaj! Gramy!
7:00 Wstawaj! Gramy!
8:00 Luluś Odcinek: 74
8:10 Mały pingwinek Popolo Odcinek: 22
8:20 Lisek Pablo Odcinek: 22
8:55 Lusia Odcinek: 22
8:30 Małe zoo Lucy Odcinek: 44
8:45 Jak to działa? Odcinek: 18
9:00 Rodzina zastępcza Odcinek: 139
9:30 Okazja Odcinek: 3
10:00 Daleko od noszy Odcinek: 25 Sezon: 2
10:30 Daleko od noszy Odcinek: 26 Sezon: 2
11:00 Warto kochać Odcinek: 3
12:00 Pensjonat pod Różą Odcinek: 26
13:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1834
13:30 Ewa gotuje Odcinek: 119
14:00 Graczykowie Odcinek: 20
14:30 Graczykowie Odcinek: 21
15:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 180
16:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 359
16:30 Okazja Odcinek: 4
17:00 Daleko od noszy Odcinek: 14 Sezon: 2
17:30 Daleko od noszy Odcinek: 15 Sezon: 2
18:00 Szaleni naukowcy Odcinek: 1
18:30 Szaleni naukowcy Odcinek: 2
19:00 Warto kochać Odcinek: 4
20:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 179
21:00 Graczykowie Odcinek: 51
21:30 Graczykowie Odcinek: 52
22:00 Daleko od noszy Odcinek: 27 Sezon: 2
22:30 Daleko od noszy Odcinek: 28 Sezon: 2
23:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 30
23:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 31
0:00 Mamuśki Odcinek: 27
0:30 Daleko od noszy Odcinek: 27 Sezon: 2
1:00 Daleko od noszy Odcinek: 28 Sezon: 2
1:30 Gra w ciemno Odcinek: 187
2:30 Awantura o kasę Odcinek: 187
3:30 Linia życia Odcinek: 8
4:00 Linia życia Odcinek: 9
4:30 Daleko od noszy Odcinek: 27 Sezon: 2

TVP Kultura
08:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:25 Synowie wyklęci (Sons of Perdition) 54'; film dokumentalny kraj prod.USA (2010); reż.:Tyler Measom, Jennilyn Merten; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Klucznik - txt. str. 777 80'; dramat kraj prod.Polska (1979); reż.:Wojciech Marczewski; wyk.:Tadeusz Łomnicki, Wirgiliusz Gryń, Stanisława Celińska, Halina Gryglaszewska, Teresa Lipowska, Jerzy Radziwiłowicz, Jerzy Kryszak; Dla małoletnich od lat 12
11:15 Pies na środku drogi 36'; film krótkometrażowy TVP; reż.:Stanisław Jędryka; wyk.:Tadeusz Chudecki, Krzysztof Majchrzak; Dla małoletnich od lat 12
12:05 Muzyka świata w czwartek - Ostróda Reggae Festival - U - Roy - Ostróda Reggae Festival 2013; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
13:35 Klucznik - txt. str. 777 80'; dramat kraj prod.Polska (1979); reż.:Wojciech Marczewski; wyk.:Tadeusz Łomnicki, Wirgiliusz Gryń, Stanisława Celińska, Halina Gryglaszewska, Teresa Lipowska, Jerzy Radziwiłowicz, Jerzy Kryszak; Dla małoletnich od lat 12
15:10 Pies na środku drogi 36'; film krótkometrażowy TVP; reż.:Stanisław Jędryka; wyk.:Tadeusz Chudecki, Krzysztof Majchrzak; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Rozmowy o literaturze i nie tylko - Yrsa Sigurdardottir; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Sztuka czytania - s. IV odc. 5; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Synowie wyklęci (Sons of Perdition) 54'; film dokumentalny kraj prod.USA (2010); reż.:Tyler Measom, Jennilyn Merten; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Odejścia, powroty - Co komu pisane 49'; dokument fabularyzowany; reż.:Wojciech Marczewski; wyk.:Krzysztof Wakuliński, Teresa Marczewska, Marek Bargiełowski, Czesław Jaroszyński; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wieczorynka - Bąblandia - Deszczowe lusterko odc 13; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:34 Wieczorynka - Bąblandia - Ptaszek odc. 14; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Bąblandia - Wielkanoc odc. 15; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Bąblandia - Bal kwiatów odc. 16; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Szalony zegar 11'; film animowany; reż.:Leszek Marek Gałysz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Hala odlotów (s. II, odc. 22) - Miłość w czasach ponowoczesnych; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Mad Men s. V - odc. 7/13 (Mad Men s. V) - txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Panorama kina polskiego - Co słonko widziało - txt. str. 777 107'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2006); reż.:Michał Rosa; wyk.:Damina Hryniewicz, Dominika Kluźniak, Krzysztof Stroiński, Tomasz Sapryk, Jadwiga Jankowska-Cieslak, Kinga Preis, Jan Machulski, Rafał Maćkowiak, Andrzej Mastalerz, Krzysztof Dracz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:20 Hala odlotów (s. II, odc. 22) - Miłość w czasach ponowoczesnych; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Kino nocne - Gra (Play) 117'; dramat kraj prod.Francja, Szwecja (2011); reż.:Ruben Östlund; wyk.:Anas Abdirahman, Sebastian Blyckert, John Ortiz, Yannick Diakité, Kevin Vaz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:25 Zakończenie dnia

TVP Historia
07:30 Dziennik telewizyjny - 13.02.1989; Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Okrasa łamie przepisy - Smaki Czesława Miłosza; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Polska i świat z historią w tle - Atlantyda albo zdjęcie Mazelewa; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Noce i dnie - odc. 1/12 - Bogumił i Barbara - txt. str. 777; serial TVP; reż.:Jerzy Antczak; wyk.:Jadwiga Barańska, Jerzy Bińczycki, Elżbieta Starostecka, Barbara Ludwiżanka, Janina Traczykówna, Beata Tyszkiewicz; Dla małoletnich od lat 12
10:05 Dzika Polska - Szaleńcy natury - Dzikie serce; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Zaproszenie - Zamojski kram; Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Największe muzea świata - Hotel George V (Hotel George V); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Ocalić od zapomnienia - odc. 21; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
12:30 Ex Libris - odc. 160; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:45 Tajemnice początków Polski - Miasto zatopionych bogów; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:55 Goralenvolk; film dokumentalny; reż.:Artur Więcek "Baron"; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Polska i świat z historią w tle - Płock, miasto zabytków; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Cafe Historia - Biblia Brzeska; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Ex Libris - 120; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Wskrzeszony las; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
16:25 Encyklopedia II wojny światowej - Spalić Londyn cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
17:00 Noce i dnie - odc. 2/12 - Piotruś i Teresa - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:15 Kalendarium historyczne - Kulisy i sensacje - Wojenne procesy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Kalendarium historyczne - Bez komentarza - Osiągnięcia światowej transplantologii; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Dziennik telewizyjny - 13.02.1989; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Największe muzea świata - Liceum wojskowe Saint - Cyr 3 (Le Lycee Militaire Saint - cyr); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:00 Polska i świat z historią w tle - Atlantyda albo zdjęcie Mazelewa; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Szerokie tory - Szerokie tory. Sekta wyznawców Putina; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Spór o historię - Polacy na frontach I wojny światowej; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Sprint przez historię Przemysława Babiarza; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Sensacje XX wieku - Wallenberg - txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Zaproszenie - Zamojski kram; Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Za kulisami PRL - Ostatni dzień Polski Ludowej - odc. 38; cykl reportaży; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:35 Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym - odc. 18; serial dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:15 Sapieha książę buszu; film dokumentalny; reż.:Anna Kwiatkowska, Tomasz Rudomino; Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /103/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Sztuka życia - odc. 62 Teresa Lipowska; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Plecak pełen przygód - odc. 2/13 (.); serial kraj prod.Polska, Finlandia, Niemcy (1993); Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama Flesz, Pogoda Flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:30 Polska i świat z historią w tle - Tadeusz Reytan; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Polonia w Komie - Pollywood - Paweł (410); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Galeria - odc. 110; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1015 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Dolny Śląsk 11; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 M jak miłość - odc. 1028; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Siostry - odc. 7/13 - Cygańska córka - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Węgierski łącznik 24'; reportaż; reż.:Krzysztof Kownas; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:15 Ciepło na lata - Szczelność powietrzna budynków; magazyn; STEREO, 16:9
15:35 Złotopolscy - odc. 878* - Mężczyzna, który stoi obok; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Galeria - odc. 110; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Pollywood - Paweł (410); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:45 Łamigłówka - Dolny Śląsk 11; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Kabaretowy Klub Dwójki; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /16/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Barwy szczęścia - odc. 1015 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
19:45 Dobranocka - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 12 - Bohater dnia; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Łamigłówka - Dolny Śląsk 11; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Komisarz Alex - odc. 24 (seria II, odc. 11) - Prawdziwa śmierć - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - USA - Arek (411); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Glina - odc. 2/12 - txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:50 O moim Ojcu 48'; film dokumentalny; reż.:Bożena Garus-Hockuba; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Galeria - odc. 110; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Dolny Śląsk 11; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Plecak pełen przygód - odc. 2/13 (.); serial kraj prod.Polska, Finlandia, Niemcy (1993); Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Dobranocka za oceanem - Bąblandia - Jeżyk; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 12 - Bohater dnia; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Komisarz Alex - odc. 24 (seria II, odc. 11) - Prawdziwa śmierć; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - USA - Arek (411); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1015; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 O moim Ojcu 48'; film dokumentalny; reż.:Bożena Garus-Hockuba; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
06:05 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:55 Mój pierwszy raz - (odc. 19); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Kaszubski smak (12); Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Smaki czasu z Karolem Okrasą - (16) gość: Katarzyna Pakosińska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (64) - Szafir - txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Tylko jeden skecz - "O co chodzi" - Kabaret Dudek; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Tele Milenium - (3); teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Podróże z żartem - Afryka Dzika (50); program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Dzieciaki górą - odc. 11; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Tylko jeden skecz - "Dwanaście butelek" - Kabaret Dudek; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kabaretowy Klub Dwójki - Czy w grudniu będzie koniec świata? (82); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /10/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Życie to Kabaret - I kto to mówi? - (9) - txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Wideoteka dorosłego człowieka (93) - Kazik; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Szansa na Sukces - Tomek Lipiński; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Przebojowa noc; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kabaretowa Mapa Polski - Rzeczpospolita Kabaretowa - XI Festiwal Kabaretu Koszalin 2005 (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Kabaretowa Mapa Polski - Rzeczpospolita Kabaretowa - XI Festiwal Kabaretu Koszalin 2005 (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Kabaretowa Mapa Polski - Rzeczpospolita Kabaretowa - XI Festiwal Kabaretu Koszalin 2005 (3); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (57) - Tabu; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smaki morskie (13); Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Smaki czasu z Karolem Okrasą - (17) gość: Zofia Czerwińska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dzieciaki górą - odc. 12; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:40 Podróże z żartem - Polarne (51); program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Kabaretowy Klub Dwójki - Dopalacze i rozweselacze - pozwalać czy zabraniać? (81); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Życie to Kabaret - I kto to mówi? - (10) - txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa 2012 - Pękajcie narody! (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa 2012 - Serwus, Polsko! (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa 2012 - Zjazd centrośmiechu (3); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 DZIECKO POTRAFI: Między burzą a kałużą; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:06 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:13 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:19 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:42 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:49 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:04 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
07:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:13 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:19 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:43 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:57 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:07 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
08:17 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:40 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:20 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Dla niesłyszących - INFOrmacje - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
16:58 INFOrozmowa; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:55 Twoje Info - Twój głos; STEREO, 16:9, Na żywo
18:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
18:33 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
18:47 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
18:57 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:15 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:27 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:44 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Jan Pospieszalski: Bliżej - odc. 92; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:15 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:46 Soczi 2014 - Olimpijski wieczór; STEREO, 16:9
00:25 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
00:40 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:12 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
01:16 Pogoda Info; STEREO, 16:9
01:23 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
01:35 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
02:04 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:15 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9
02:40 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
03:10 Soczi 2014 - Olimpijski wieczór; STEREO, 16:9
03:41 Jan Pospieszalski: Bliżej - odc. 92; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:26 Twoje Info; STEREO, 16:9
05:01 Twoje Info - Twój głos; STEREO, 16:9
05:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9
05:50 Zakończenie dnia

Eurosport
8:30 Watts Top 10 - magazyn sportowy
9:00 Snooker - European Tour w Gdyni - mecz finałowy
10:00 Dart - BDO Open w Wielkiej Brytanii - 4. dzień
12:00 Piłka nożna: Atlantic Cup - mecz: FC Kopenhaga - Breidablik UBK
14:00 Piłka nożna - Atlantic Cup - mecz: FC Midtjylland - Spartak Moskwa
15:00 Piłka nożna kobiet - Eliminacje Mistrzostw Świata
16:00 Piłka nożna - Atlantic Cup - mecz: SV Mattersburg - FH Harfnajordour
16:45 Piłka nożna - Atlantic Cup - mecz: FC Kopenhaga - Spartak Moskwa
19:00 Watts - magazyn sportowy
19:30 Pass sport - magazyn sportowy
19:45 Sports Excellence - magazyn sportowy
20:00 Naprzód Soczi - magazyn sportowy
20:30 Fight Club - magazyn sportów walki
22:30 Naprzód Soczi - magazyn sportowy
23:00 Piłka nożna kobiet - Eliminacje Mistrzostw Świata
0:00 Piłka nożna - Atlantic Cup - mecz: FC Kopenhaga - Spartak Moskwa
1:00 Naprzód Soczi - magazyn sportowy
1:30 Zakończenie programu

Polsat Sport
7:00 Siatkówka kobiet - Orlen Liga - mecz: KS Chemik Police - Impel Wrocław
9:00 Piłka nożna - Liga angielska - mecz: West Bromwich Albion - Chelsea Londyn
11:00 Siatkówka kobiet - mecz: BKS Aluprof Bielsko-Biała - PGNiG Nafta Piła
13:00 Piłka ręczna - PGNiG Superliga mężczyzn - mecz: Górnik Zabrze - PGE Stal Mielec
15:10 Siatkówka mężczyzn - Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 2. rundy fazy play-off: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel
17:20 FIFA Futbol Mundial - magazyn piłkarski
18:00 Siatkówka mężczyzn - Puchar CEV - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: PGE Skra Bełchatów - VFB Friedrichshafen
20:30 Siatkówka mężczyzn - Liga Mistrzów - rewanżowy mecz. 2. rundy fazy play-off: Diatec Trentino - Biełgorje Biełgorod
22:40 Boks
0:40 Boks
2:40 Zakończenie programu

TVP Sport
06:05 Soczi 2014 - Łyżwiarstwo szybkie 1000 m mężczyzn, saneczkarstwo dwójki; STEREO, 16:9
06:55 Soczi 2014 - Hokej mężczyzn: Łotwa - Szwajcaria - skrót meczu; STEREO, 16:9
07:05 Soczi 2014 - sylwetki olimpijskie - Zbigniew Bródka; STEREO, 16:9
07:10 Soczi 2014 - Narty dowolne - Slopestyle mężczyzn - eliminacje; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Soczi 2014 - Skeleton kobiet ( 1 ślizg ); STEREO, 16:9
09:35 Soczi 2014 - Skeleton kobiet ( 2 ślizg ); STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Soczi 2014 - Narty dowolne - Slopestyle mężczyzn - Finały; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Soczi 2014 - Biegi narciarskie - 10 km kobiet - klasycznym; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Soczi 2014 - Short Track - sztafeta M; STEREO, 16:9, Na żywo
13:05 Soczi 2014 - Short Track 500 m kobiet - FINAŁ; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Soczi 2014 - Hokej mężczyzn: Rosja - Słowenia; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Soczi 2014 - Łyżwiarstwo szybkie - 1000 m kobiet; STEREO, 16:9, Na żywo
16:50 Soczi 2014 - Łyżwiarstwo figurowe - short mężczyzn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:40 Studio Stadion Narodowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
18:00 Soczi 2014 - Hokej mężczyzn: Kanada - Norwegia; STEREO, 16:9, Na żywo
20:30 Soczi 2014 - Biegi narciarskie - 10 km kobiet - klasycznym; STEREO, 16:9
21:20 Soczi 2014 - Łyżwiarstwo figurowe - short mężczyzn; STEREO, 16:9
22:05 Soczi 2014 - Łyżwiarstwo szybkie - 1000 m kobiet; STEREO, 16:9
23:00 Soczi 2014 - Olimpijski wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 Piłka nożna - Bayern Monachium TV (18): Nuernberg - Bayern; STEREO, 16:9
02:45 Zakończenie dnia

Tele 5
7:00 Muzyczny top
8:00 Telezakupy
11:00 Benny Hill
12:05 Nieźle kliknięci
12:30 Telezakupy
13:00 Kraina piękna
14:55 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 13 Sezon: 5
15:55 Z archiwum X Odcinek: 17 Sezon: 8
16:55 Kobra - oddział specjalny Odcinek: 8 Sezon: 9
17:55 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 17 Sezon: 5
18:55 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze Odcinek: 18 Sezon: 5
20:00 Dramatyczny lot Odcinek: 1
21:45 Geneza Odcinek: 5
22:50 Nieźle kliknięci
23:20 Z pamiętnika cheerleaderki
0:55 Nieźle kliknięci bez flitra
1:30 Telezakupy
4:30 Nocny patrol

Cartoon Network
6:00 Robotboy
6:25 Angelo rządzi
6:45 Angelo rządzi
7:00 Tom i Jerry
7:10 Niesamowity świat Gumballa
7:35 Tom i Jerry
7:40 Johnny Test
8:05 Garfield
8:35 Jeźdźcy smoków
9:00 The Looney Tunes Show
9:25 Co nowego u Scooby'ego?
9:50 Ed, Edd i Eddy
10:05 Cartoon Toon Toon: Chowder
11:25 Ben 10
11:50 Ben 10
12:15 Chojrak - tchórzliwy pies
12:40 The Looney Tunes Show
13:05 Co nowego u Scooby'ego?
13:30 Tom i Jerry
13:55 Niesamowity świat Gumballa
14:20 Jeźdźcy smoków
14:50 Johnny Test
15:05 Garfield
15:35 Tom i Jerry
15:45 Niezwykłe przypadki Flapjacka
16:10 Angelo rządzi
16:25 Angelo rządzi
16:35 The Looney Tunes Show
17:00 Niesamowity świat Gumballa
17:15 Niesamowity świat Gumballa
17:40 Jeźdźcy smoków
18:05 Totalna Porażka: Zemsta wyspy
18:30 Totalna Porażka: Zemsta wyspy
18:55 Tom i Jerry
19:00 Scooby-Doo i Brygada detektywów
19:25 Ben 10: Omniverse
19:50 Pora na przygodę!
20:20 Zwyczajny serial
20:35 Power Rangers Megaforce
21:00 Tom i Jerry
21:05 Pora na przygodę!
21:55 Zwyczajny serial
22:45 Laboratorium Dextera
22:55 Fantastyczna czwórka
23:20 Gormiti
23:50 Krowa i kurczak
23:55 Niesamowity świat Gumballa
0:20 Garfield
0:50 Eliot Kid
1:20 Robotboy
1:45 Fantastyczna czwórka
2:10 Gormiti
2:40 Chop Socky Chooks: kung fu kurczaki
3:05 Niesamowity świat Gumballa
3:30 Garfield
4:00 Krowa i kurczak
4:05 Eliot Kid
4:35 Robotboy
5:00 Krowa i kurczak
5:05 Garfield
5:35 Niesamowity świat Gumballa

TV Toya
11:00 Pogoda dla Łodzi
11:05 Bez etatu
11:50 Hity z pilota
12:00 Pogoda dla Łodzi
12:05 Punkt widzenia
12:15 Na zakręcie
12:45 Sekretna Łódź
12:50 Cztery łapy
13:00 Pogoda dla Łodzi
13:05 Konfrontacje
13:45 Łąkowa 29
14:00 Pogoda dla Łodzi
14:05 Piłka meczowa
14:50 Koniunktura
15:00 Pogoda dla Łodzi
15:05 Mix filmowy
15:45 Nasze sprawy
15:55 Uważaj!
16:00 Pogoda dla Łodzi
16:05 Łąkowa 29
16:15 Wydarzenia flesz
16:20 Świat oczami dziecka
16:25 Zdarzyło się w Łodzi
16:30 Punkt widzenia
16:40 Sport, sport, sport
16:50 Zmieniamy Łódź
16:55 Migawka
17:00 Prosto z miasta
17:15 Wydarzenia
17:30 Wydarzenia sport
17:35 Pogoda dla Łodzi
17:40 Punkt widzenia
17:50 Pogoda
18:15 Wydarzenia flesz
18:20 Zdarzyło się w Łodzi
18:25 Sport flesz
18:30 Co jest grane w Łodzi?
19:15 Wydarzenia flesz
19:20 Prosto z miasta
19:30 Sport flesz
19:35 Po godzinach
20:05 Migawka
20:15 Wydarzenia
20:30 Wydarzenia sport
20:35 Pogoda dla Łodzi
20:40 Punkt widzenia
20:50 Zdarzyło się w Łodzi
20:55 Migawka
21:00 Sport, sport, sport
21:15 Wydarzenia flesz
21:20 Kwiatek do kożucha
21:50 Łąkowa 29
22:05 Sport, sport, sport
22:15 Wydarzenia flesz
22:20 Prosto z miasta
22:30 Sport flesz
22:35 Migawka
22:45 Wydarzenia
23:00 Wydarzenia sport
23:10 Punkt widzenia
23:20 Zdarzyło się w Łodzi
23:25 Co jest grane w Łodzi?
0:00 Przerwa w nadawaniu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.