FANDOM


TVP 1
06.00 Kawa czy herbata?
07.30 Telezakupy
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.15 Krakowskie Przedmieście 27 - program publicystyczny
08.25 Mapeciątka - serial anim.
08.45 Tajemnicze przygody (3/7): Bankructwo - serial przygodowy
09.10 Jedyneczka - program dla dzieci
09.40 Bajeczki Jedyneczki - dla dzieci
10.00 Duch Filharmonii (5,6): Twój głos jest instrumentem, Moc dźwięków - serial dla dzieci, USA
10.55 Telezakupy
11.10 Zwierzęta świata: Cień rekina (4/6): Życie pełne przygód (2) - serial dokumentalny, Australia
11.40 Saga rodu Ganzegal (21): Recepta na dżumę - kurs języka niemieckiego
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12.25 Wójt roku 2001 - reportaż
12.45 Klan (568) - telenowela, Pol.
13.15 Komputerowy lekarz domowy - program poradnikowy
13.25 Kiosk przy Wspólnej - program poradnikowy
13.35 Telezakupy
13.50 Forum - pr. publicystyczny
14.35 Podróże małe i duże: Augustów - Generały ten kanał budowały
15.00 Wiadomości
15.10 Wyprzedzić chorobę - magazyn
15.35 Rejs do Unii
16.05 Klan (569) - telenowela, Pol.
16.35 Teleexpress
16.55 Studio sport: Puchar Świata w skokach narciarskich w Falun
19:00 Wieczorynka: Fraglesy (81): Red i Błękitny Smok - serial anim.
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoza pogody
20.10 Okruchy życia: POTĘGA MIŁOŚCI - dramat obyczajowy, USA
21.45 Kronika kryminalna
22.10 Tylko u nas - magazyn
22.35 Monitor Wiadomości
22.55 Sportowy flesz
23.00 Czas na... kontrowersyjny dokument: EWANGELIA WEDŁUG PAPUASÓW - film dokumentalny, Francja
00.00 OBLUBIENICA - film biograficzny, Niemcy 1999
01.50 Zakończenie programu

TVP 2
07:05    Felicity; odc.35; serial prod.USA [stereo]
07:50    Studio urody
08:00    Program lokalny
08:30    W labiryncie; odc.89/120 Poza domem; telenowela TVP
09:00    Transmisja obrad Sejmu
13:00    Panorama
13:10    Zespół adwokacki; odc.8/12; serial TVP
14:00    Opowieści według Enid Blyton; odc.44-ost.Przygody na rzece cz.3; serial prod.angielskiej
14:25    Krzyżówka szczęścia; teleturniej
14:55    Felicity; odc.43; serial prod.USA [stereo]
15:40    PROGRAM LOKALNY
16:00    Panorama
16:20    Pogoda
16:30    Święta wojna; odc.96 Siła woli; serial TVP
17:00    Fatalny rewolwer; odc.25 Owcza skóra; serial prod.USA
17:50    Program lokalny
18:22    Pogoda
18:30    Panorama
18:55    Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:30    Sztuka w niewoli - Świat Józefa Szajny
20:00    M jak miłość; serial TVP
21:00    Panorama
21:20    Sport-telegram
21:26    Pogoda
21:35    Linia specjalna; Adam Michnik; audiotele:0-70025055 TAK, 0-70025022 NIE
22:35    Mroczne przywidzenia; Darklings; 1999 film fab.prod.kanadyjskiej/za zgodą rodziców/
00:10    Wojna wietnamska; odc.2/3 Doradcy i zabójcy; film dok.prod.angielskiej
01:00    Football, football; magazyn piłkarski
01:25    Zakończenie programu

Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Faceci w czerni 3 (28). - serial animowany
07.25 Młody Herkules (21) - serial fantastyczny, USA
07.50 Słoneczny patrol (109) - serial przygodowy, USA
08.40 Largo (10) - serial sensacyjny, USA/Francja/Niemcy/Belgia
09.30 W imieniu prawa - talk show
10.25 Samo życie (15) - serial obyczajowy. Polska
11.00 Amor latino (40) - telenowela, Argentyna
11.50 Z głową w chmurach (24) - telenowela, Brazylia
12.50 Życiowa szansa - teleturniej
13.45 Zerwane więzi - talk show
14.45 Graczykowie - czyli Buła i spóła (79): Taksówkarz - serial komediowy, Polska
15.15 Incredible Hulk (4) - serial animowany
15.45 Informacje
16.15 Różowa Pantera (11) - serial animowany, USA
16.30 Wysoka fala (31) - serial przygodowy,USA
17.20 Bar - reality show
17.50 Serca na rozdrożu (1) - telenowela, Argentyna
18.40 Prognoza pogody, Era biznesu
18.45 Informacje
19.05 Sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Amor latino (41) - telenowela
20.00 Bar - reality show
20.40 Mecz Ligi Mistrzów
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
22.40 TELEWIZYJNE BIURO ŚLEDCZE - magazyn kryminalny
23.10 Informacje
23.25 Graffiti - program publicystyczny
23.35 Sport i prognoza pogody
23.45 Puls biznesu
00.00 Bar - Night Club - reality show
00.30 Magazyn Ligi Mistrzów
01.30 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu

TVN
05.35 Kropka nad i - program publicystyczny
05.50 Wiosenna namiętność (47/80) - telenowela, Argentyna
06.35 Telesklep
07.05 Brzydula (35/169) - telenowela, Kolumbia
07.50 Maska (24/54) - serial animowany
08.15 Oliver Twist (29/52) - serial animowany
08.40 Przygody kapitana Simiana 2 (12/13) - serial animowany
09.05 Wesołe smoki (5/13) - serial animowany
09.30 Telegra - teleturniej
10.30 Telesklep
11.45 Big Brother: Bitwa - reality show
12.25 Rozmowy w toku - talk show
13.15 Maska (24/54) - serial anim.
13.35 Wesołe smoki (3/13) - serial
14.00 Oliver Twist (29/52) - serial
14.25 Beverly Hills 90210 (131) - serial obyczajowy, USA
15.15 Milionerzy - teleturniej
16.00 TVN Fakty i pogoda
16.15 Brzydula (36/169) - telenowela, Kolumbia
17.10 Wiosenna namiętność (48/80) - telenowela, Argentyna
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - program public.
19.45 Sport i pogoda
20.00 Big Brother: Bitwa - reality show
20.45 KTO WAS TAK URZĄDZIŁ? - magazyn
21.15 Wielka niespodzianka Klaudiusza - program rozrywkowy
21.45 Rodzina Soprano (26) - serial sensacyjny, USA
22.50 TVN Fakty
23.05 Big Brother: Extra - reality show
23.50 Na tropie agenta
00.20 Granice - serial dokumentalny
00.50 Adopcje - serial dokumentalny
01.20 Superwizjer - magazyn sensacji i rozrywki
01.50 Nic straconego - programy powtórkowe

TVP 3 Gdańsk
06.30 Kurier
06.35 Echa dnia - program publicystyczny
07.00 Babar - serial
07.30 Kurier
07.35 Opowieści taty Bobra - serial
08.00 Panorama
08.15 Panorama morza - magazyn
08.30 Kurier
08.45 Gość dnia
09.00 Przewodnik  po ekonomii
09.30 Kurier
09.35 Ryzykanci - telenowela dok., USA
10.30 Kurier
10.45 Telekurier - magazyn
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.45 To jest temat
12.00 Odkryj nowy świat - magazyn
12.30 Kurier
12.35 Oko w oko z żywiołem - serial
13.30 Kurier
13.45 Agrobiznes - mag.
14.00 Z archiwum TVP
14.30 Kurier
14.45 To jest temat - cykl reportaży
15.00 Legendy dalekich mórz - serial
15.30 Kurier
15.40 Panorama
15.55 Regiony - pr. public.
16.30 Kurier
16.45 Odkryj nowy świat - magazyn
17.15 To jest temat
17.30 Kurier
17.50 Punkt - temat dnia - pr. public.
18.00 Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe
18.20 Regiony kultury - mag.
18.30 Gość Trójki
18.40 Motosport - mag.
18.55 Temat wiejski - magazyn
19.20 Studio Trójki
19.30 Kino ma sto lat - mag.
20.00 Telekurier- magazyn
20.30 Kurier
20.45 Echa dnia - pr. public.
21.15 Reportaż
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Panorama - wydanie wieczorne
22.00 Po miłości - film obyczajowy, Francja
23.45 Kurier
00.15 Zakończenie programu

TV 4
06.00 Muzyczny VIP - magazyn muz.
06.30 Super VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
07.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
07.50 Hoboczaki (107) - serial anim.
08.20 Alvaro (88) - serial obyczajowy
09.20 Chciwość, czyli żądza pieniądza - teleturniej
10.20 Gliniarz z dżungli (10) - serial
11.20 Miasteczko Evening Shade (15) - serial komediowy, USA
11.50 Dharma i Greg (7) - serial komediowy, USA
12.20 Posterunek przy Hill Street (34) - serial sensacyjny, USA
13.15 Obieżyświat Dr Witt
13.45 Muzyczny VIP - magazyn muz.
14.20 Hoboczaki (108) - serial anim.
14.45 Muzyczne listy - magazyn muz.
15.35 Miasteczko Evening Shade (16) - serial komediowy, USA
16.00 Alvaro (89) - serial obyczajowy, Brazylia
17.00 Przygody rodziny Addamsów 2 (23) - serial komediowy. USA
17.30 HOT CHAT 2001 - pr. public.
17.45 Dziennik
18.00 Chciwość, czyli żądza pieniądza - teleturniej
19.00 Ten drugi (14) - serial sensacyjny, Kanada
20.00 KUSZĄCA ALTERNATYWA - film fantastyczny, USA
21.50 Dziennik i Informacje sportowe
22.05 INFORmator gospodarczy - magazyn Gazety Prawnej
22.15 POLICJANCI Z MIAMI (1) - pilot serialu kryminalnego, USA
23.15 Demony wojny według Goi - film sensacyjny, Polska
01.05 X Laski - program erotyczny
01.35 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
02.25 STREFA P - program muzyczny
03.00 Zakończenie programu

TVN Siedem
7.10 Kangoo - serial anim.
7.35 SOS Croco - serial anim.
8.00 Izabela - telenowela
8.50 Maria Emilia - telenowela
9.40 Melrose Place - serial
10.30 Tele Gra
11.00 Gorączka w mieście - serial
11.50 Telesklep
13.50 Angela - telenowela
14.40 Kangoo - serial anim.
15.05 SOS Croco - serial anim.
15.30 Magiczni wojownicy - serial anim.
15.55 Dragon Bali - serial anim.
16.20 Belfer z klasą - serial
16.45 Zwariowana rodzinka - serial
17.15 Klaun - serial
18.10 Gorączka w mieście - serial
19.05 Melrose Place - serial
20.00 JFK - film obycz. USA (1991)
23.30 Marlin Bay - serial
0.25 Big Brother Bitwa - na żywo
1.25 Braxton - film przyg. franc. (1989)
2.35 Koniec programu

TV Polonia
06.00 Kawa czy herbata?
07.30 Gość Jedynki (powt.)
07.45 Kawa czy herbata?
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.15 Krakowskie Przedmieście 27
08.25 Klan (555) - telenowela, Pol.
08.50 Rozmowy na nowy wiek: Z Ingmarem Villquistem O beztlenowcach
09.15 Przyrodnicy: Człowiek znad Pacyfiku - program Joanny Łęskiej
09.40 Forum - pr. publicystyczny
10.30 Zgadnij - odpowiedz - dla dzieci
10.35 Dzieci dzieciom - dla dzieci
10.45 Nie tylko dinozaury - dla dzieci
11.00 W kranie czarnoksiężnika Oza - serial animowany, Polska
11.25 Uwaga niebezpieczeństwo - serial
11.30 Klan (555) - telenowela, Pol.
12.00 Wiadomości
12.15 Transplantacja - film dokumentalny Witolda Rumela (powt.)
13.15 Pierwsza miłość - film dok.
14.05 Horoskop - film dokumentalny
15.00 Wiadomości
15.15 Rozmowy na nowy wiek: Z Ingmarem Villquistem O beztl,enowcach
15.40 Przyrodnicy: Człowiek znad Pacyfiku - program Joanny Łęskiej
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.30 Dekolt: Kartoteka wydarzeń kulturalnych po '45: 1987 - Biedni Polacy patrzą na Getto - cykl dok.
17.00 Teleexpress
17.15 Rozmowa dnia
17.30 Zgadnij - odpowiedz
17.35 Dzieci dzieciom - dla dzieci
17.45 Nie tylko dinozaury - dla dzieci
18.00 W kranie czarnoksiężnika Oza - serial animowany, Polska
18.30 Panorama
18.50 Klan (555) - telenowela, Pol.
19.15 Dobranocka: Kocur Wawrzyniec i Przyjaciele (2/9): Dom - serial
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoza pogody
20.00 Wieści polonijne
20.15 Gościniec - magazyn
20.40 Polskie smaki
21.00 Pierwsza miłość - film dokumentalny Krzysztofa Kieślowskiego
21.50 Horoskop - film dokumentalny Krzysztofa Wierzbickiego (powt)
22.40 Fryderyk Chopin: Rondo a la Krakowiak
22.55 Linia specjalna - program publicystyczny
23.45 Monitor Wiadomości
00.05 Sportowy flesz
00.10 Tyłko rock: Republika Marzeń - koncert zespołu Republika
00.40 Karino (3/13): Niebezpieczeństwo - serial dla młodzieży, Polska
01.15 Kocur Wawrzyniec i Przyjaciele (2/9): Dom - serial animowany
01.30 Wiadomości (powt)
01.55 Sportowy flesz (powt)
02.00 Klan (555) - telenowela, Pol.
02.30 Powtórzenia

TV Puls
07.35 Telesklep
08.55 Kacper i przyjaciele - serial
09.20 Baśnie braci Grimm: Roszpunka - serial
09.45 Byli sobie odkrywcy - serial
10.15 Domek na prerii - serial
11.10 Dotyk anioła - serial
12.00 Kuchnia poiska - magazyn
12.20 M Kwadrat - talk show
12.50 Telesklep
13.55 Remington Steele (45): Steele kontra lokatorzy - serial
14.45 Cudowne lata - serial
15.15 Bill Cosby Show - serial
15.45 Kacper i przyjaciele - serial
16.05 Baśnie braci Grimm: Roszpunka - serial
16.35 Byli sobie odkrywcy - serial
17.05 Domek na prerii - serial
18.00 Cudowne lata - serial
18.30 Bill Cosby Show - serial
19.00 Dotyk anioła - serial
19.45 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego - pr. public.
20.00 Wydarzenia
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.30 Resurrection Boulevard - serial
21.25 Ślady na śniegu - sens., Niemcy
23.10 Wydarzenia
23.20 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego - pr. public.
23.35 M Kwadrat - talk show
00.05 Ślady na śniegu - film sens., Niemcy/Szwajcaria
01.45 Zakończenie programu


Reality TV
06.00    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
06.25    Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
06.55    Szkoła kucharska (Chef's School) (25 min.).
07.20    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (25 min.)
07.45    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
08.10    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
08.35    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
09.00    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
09.25    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
09.50    Wyzwania losu (I Dare You) (50 min.).
10.40    Cena ryzyka (Blues and Twos) (25 min.)
11.05    Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.).
11.30    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
11.55    Na własne oczy... (I Witness) (25 min.).
12.25    Szkoła kucharska (Chef's School) (25 min.).
12.50    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (25 min.)
13.15    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
13.40    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
14.05    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
14.30    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
14.55    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
15.20    Wyzwania losu (I Dare You) (50 min.).
16.10    Cena ryzyka (Blues and Twos) (25 min.)
16.35    Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.).
17.00    Hotel (Hotel) (35 min.).
17.35    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
18.00    Szkoła kucharska (Chef's School) (25 min.).
18.25    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
18.50    Amerykańscy stróże prawa (US Marshals) (50 min.).
19.40    Gliniarze (Coppers) (25 min.).
20.05    Gliniarze (Coppers) (30 min.)
20.35    Niesamowite zdarzenia (World's Most...) (55 min.).
21.30    Wypadki samochodowe (Surviving the Moment of Impact) (50 min.).
22.15    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.)
22.45    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).
23.15    Hotel (Hotel) (30 min.).
23.50    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
24.15    Szkoła kucharska (Chef's School) (25 min.).
24.40    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
01.05    Amerykańscy stróże prawa (US Marshals) (50 min.).
01.55    Gliniarze (Coppers) (25 min.).
02.20    Gliniarze (Coppers) (30 min.)
02.50    Niesamowite zdarzenia (World's Most...) (55 min.).
03.45    Wypadki samochodowe (Surviving the Moment of Impact) (50 min.).
04.35    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.)
05.00    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.). 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.