FANDOM


 
(Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika)
Linia 54: Linia 54:
   
 
Kino Polska<br />07:50 Seans w iluzjonie: 0:13 - film krótkometrażowy, Polska 2001<br />08:05 Seans z przymrużeniem kamery: Komentarz: Jacek Federowicz - magazyn filmowy<br />08:10 Seans z przymrużeniem kamery: Tysiąc talarów - komedia, Polska 1959<br />09:50 Seans z przymrużeniem kamery: Kreacje - film dokumentalny<br />10:05 Seans: Mistrzowie dokumentu Stanisław Manturzewski: Wypowiedź: Stanisław Manturzewski - rozmowa<br />10:10 Seans: Mistrzowie dokumentu Stanisław Manturzewski: Jastrzębie - reportaż<br />10:30 Seans: Mistrzowie dokumentu Stanisław Manturzewski: W tym szaleństwie - film dokumentalny<br />10:45 Seans: Mistrzowie dokumentu Stanisław Manturzewski: Anatomia miasta - film dokumentalny<br />11:15 Seans: Mistrzowie dokumentu Stanisław Manturzewski: Więcej światła - film dokumentalny<br />11:40 Seans: Mistrzowie dokumentu Stanisław Manturzewski: Prawda naprawdę prawdziwa - film dokumentalny<br />12:05 Seans: Kamera na reżysera Radosław Piwowarski: Marzec 1968 - film dokumentalny<br />12:15 Seans: Kamera na reżysera Radosław Piwowarski: Wypowiedź: Radosław Piwowarski - rozmowa<br />12:25 Seans: Kamera na reżysera Radosław Piwowarski: Marcowe migdały - film obyczajowy, Polska 1989<br />14:00 Seans: Kamera na reżysera Radosław Piwowarski: Argentyna - film krótkometrażowy, Polska 1970<br />14:25 Seans: Kamera na reżysera Radosław Piwowarski: Bomba - film krótkometrażowy, Polska 1975<br />14:40 Seans: Kamera na reżysera Radosław Piwowarski: Od wewnątrz - film krótkometrażowy, Polska 2004<br />15:05 Seans: Czasy i obyczaje: Czwartki ubogich - film obyczajowy, Polska 1981<br />16:40 Seans: Czasy i obyczaje: Hokus-pokus - film dokumentalny<br />16:55 Seans: Czasy i obyczaje: Wygrać przegrać - film dokumentalny<br />17:15 Seans: Czasy i obyczaje: Autoportret - film dokumentalny<br />17:40 Seans: Czasy i obyczaje: Śnieżynka - film krótkometrażowy, Polska 2000<br />18:05 Seans z przymrużeniem kamery: Komentarz: Jacek Federowicz - magazyn filmowy<br />18:10 Seans z przymrużeniem kamery: Tysiąc talarów - komedia, Polska 1959<br />19:50 Seans z przymrużeniem kamery: Bratobójstwo - film krótkometrażowy, Polska 1999<br />20:05 Seans: Czasy i obyczaje: Diabelskie szczęście - film obyczajowy, Polska 1985<br />21:30 Seans: Czasy i obyczaje: Późne popołudnie - film krótkometrażowy, Polska 1996<br />22:05 Seans: Kamera na reżysera Mariusz Treliński: Wypowiedź: Mariusz Treliński - wypowiedź<br />22:15 Seans: Kamera na reżysera Mariusz Treliński: Łagodna - dramat psychologiczny, Polska 1995<br />23:50 Seans: Kamera na reżysera Mariusz Treliński: Robert Franciszek Herubin - film dokumentalny<br />23:55 Seans: Kamera na reżysera Mariusz Treliński: Etonacja - film krótkometrażowy, Polska 1983<br />00:15 Młode kadry: Po kolei - film krótkometrażowy, Polska 2005<br />00:25 Młode kadry: Cisza I - film dokumentalny<br />00:45 Młode kadry: Kuracja - film dokumentalny<br />01:45 Młode kadry: Takie miejsce - film dokumentalny<br />06:05 Seans: Kamera na reżysera Andrzej Kostenko: Wypowiedź: Andrzej Kostenko - wypowiedź<br />06:15 Seans: Kamera na reżysera Andrzej Kostenko: Sam na sam - film psychologiczny, Polska 1977
 
Kino Polska<br />07:50 Seans w iluzjonie: 0:13 - film krótkometrażowy, Polska 2001<br />08:05 Seans z przymrużeniem kamery: Komentarz: Jacek Federowicz - magazyn filmowy<br />08:10 Seans z przymrużeniem kamery: Tysiąc talarów - komedia, Polska 1959<br />09:50 Seans z przymrużeniem kamery: Kreacje - film dokumentalny<br />10:05 Seans: Mistrzowie dokumentu Stanisław Manturzewski: Wypowiedź: Stanisław Manturzewski - rozmowa<br />10:10 Seans: Mistrzowie dokumentu Stanisław Manturzewski: Jastrzębie - reportaż<br />10:30 Seans: Mistrzowie dokumentu Stanisław Manturzewski: W tym szaleństwie - film dokumentalny<br />10:45 Seans: Mistrzowie dokumentu Stanisław Manturzewski: Anatomia miasta - film dokumentalny<br />11:15 Seans: Mistrzowie dokumentu Stanisław Manturzewski: Więcej światła - film dokumentalny<br />11:40 Seans: Mistrzowie dokumentu Stanisław Manturzewski: Prawda naprawdę prawdziwa - film dokumentalny<br />12:05 Seans: Kamera na reżysera Radosław Piwowarski: Marzec 1968 - film dokumentalny<br />12:15 Seans: Kamera na reżysera Radosław Piwowarski: Wypowiedź: Radosław Piwowarski - rozmowa<br />12:25 Seans: Kamera na reżysera Radosław Piwowarski: Marcowe migdały - film obyczajowy, Polska 1989<br />14:00 Seans: Kamera na reżysera Radosław Piwowarski: Argentyna - film krótkometrażowy, Polska 1970<br />14:25 Seans: Kamera na reżysera Radosław Piwowarski: Bomba - film krótkometrażowy, Polska 1975<br />14:40 Seans: Kamera na reżysera Radosław Piwowarski: Od wewnątrz - film krótkometrażowy, Polska 2004<br />15:05 Seans: Czasy i obyczaje: Czwartki ubogich - film obyczajowy, Polska 1981<br />16:40 Seans: Czasy i obyczaje: Hokus-pokus - film dokumentalny<br />16:55 Seans: Czasy i obyczaje: Wygrać przegrać - film dokumentalny<br />17:15 Seans: Czasy i obyczaje: Autoportret - film dokumentalny<br />17:40 Seans: Czasy i obyczaje: Śnieżynka - film krótkometrażowy, Polska 2000<br />18:05 Seans z przymrużeniem kamery: Komentarz: Jacek Federowicz - magazyn filmowy<br />18:10 Seans z przymrużeniem kamery: Tysiąc talarów - komedia, Polska 1959<br />19:50 Seans z przymrużeniem kamery: Bratobójstwo - film krótkometrażowy, Polska 1999<br />20:05 Seans: Czasy i obyczaje: Diabelskie szczęście - film obyczajowy, Polska 1985<br />21:30 Seans: Czasy i obyczaje: Późne popołudnie - film krótkometrażowy, Polska 1996<br />22:05 Seans: Kamera na reżysera Mariusz Treliński: Wypowiedź: Mariusz Treliński - wypowiedź<br />22:15 Seans: Kamera na reżysera Mariusz Treliński: Łagodna - dramat psychologiczny, Polska 1995<br />23:50 Seans: Kamera na reżysera Mariusz Treliński: Robert Franciszek Herubin - film dokumentalny<br />23:55 Seans: Kamera na reżysera Mariusz Treliński: Etonacja - film krótkometrażowy, Polska 1983<br />00:15 Młode kadry: Po kolei - film krótkometrażowy, Polska 2005<br />00:25 Młode kadry: Cisza I - film dokumentalny<br />00:45 Młode kadry: Kuracja - film dokumentalny<br />01:45 Młode kadry: Takie miejsce - film dokumentalny<br />06:05 Seans: Kamera na reżysera Andrzej Kostenko: Wypowiedź: Andrzej Kostenko - wypowiedź<br />06:15 Seans: Kamera na reżysera Andrzej Kostenko: Sam na sam - film psychologiczny, Polska 1977
  +
  +
  +
  +
Polsat 2<br />05:05 Nasze dzieci, odc. 52 <br />06:00 Drogówka, odc. 200 <br />06:30 Emiraty – dary niebios, odc. 2 <br />06:55 Awantura o kasę, odc. 55 <br />07:00 Echo lasu, odc. 97 <br />07:30 Pasjonaci, odc. 67<br />08:00 Między Wschodem a Zachodem, odc. 1 <br />08:30 Wydarzenia<br />09:00 Interwencja, odc. 832 <br />09:20 Samo życie, odc. 652: serial <br />10:00 Gra w ciemno, odc. 221<br />10:45 Graczykowie – Buła i spóła, odc. 91: serial <br />11:05 Interwencja, odc. 832 <br />11:30 Wydarzenia<br />12:00 Pierwsza miłość, odc. 451: serial <br />12:35 Bumerang <br />13:10 Komenda, odc. 74 <br />13:30 Twój lekarz <br />13:50 Interwencja, odc. 832 <br />14:15 Oblicza Ameryki, odc. 291 <br />14:45 Kalejdoskop tygodnia, odc. 358 <br />15:15 Echo lasu, odc. 97 <br />15:40 Pasjonaci, odc. 67<br />16:00 Między Wschodem a Zachodem, odc. 1 <br />16:30 Wydarzenia<br />16:55 Interwencja, odc. 832 <br />17:15 Samo życie, odc. 652: serial <br />18:00 Gra w ciemno, odc. 221<br />18:45 Graczykowie – Buła i spóła, odc. 91: serial <br />19:05 Interwencja, odc. 832 <br />19:30 Wydarzenia<br />20:00 Pierwsza miłość, odc. 451: serial <br />20:35 Bumerang <br />21:10 Komenda, odc. 74 <br />21:35 Twój lekarz <br />22:00 Interwencja, odc. 832 <br />22:20 Oblicza Ameryki, odc. 291 <br />22:50 Kalejdoskop tygodnia, odc. 358 <br />23:15 Echo lasu, odc. 97 <br />23:40 Pasjonaci, odc. 67<br />00:00 Między Wschodem a Zachodem, odc. 1 <br />00:30 Interwencja, odc. 833 <br />01:00 Samo życie, odc. 796: serial <br />01:30 Oblicza Ameryki, odc. 291 <br />02:00 Wydarzenia<br />02:30 Gra w ciemno, odc. 222<br />03:15 Eureko, ja to wiem!, odc. 24<br />04:00 Pierwsza miłość, odc. 452: serial <br />04:40 Interwencja, odc. 833 
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2007 roku]]
Linia 80: Linia 84:
 
[[Kategoria:Ramówki TVN Turbo z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVN Turbo z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki Kino Polska z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki Kino Polska z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Canal + z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Canal + Film z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Canal + Sport z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Polsat 2 z 2007 roku]]

Aktualna wersja na dzień 18:54, cze 10, 2019

TVP 1
05:15 Pierwszy krzyk - odc. 4; cykl dokumentalny
05:40 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Tak jak w Unii
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Czerwony traktorek - Urodziny Czerwonego Traktorka 4 (Little Red Tractor - Little Red Tractor?s Birthday) kraj prod.Wielka Brytania (2002)
08:45 Czerwony traktorek - Sianokosy 5 (Making Hay) kraj prod.Wielka Brytania (2002)
08:55 Sali Mali II - Płacz w kominie 10 (Chimney Weep); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
09:00 Domowe przedszkole - Komu jest potrzebna cisza?; program dla dzieci
09:30 Sąsiedzi - Usterka  odc.22 (Porucha); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1985)
09:40 Teletubisie - odc. 133/156 (Teletubbies, season X Towers); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
10:05 Dwie strony medalu - odc. 30; serial TVP
10:30 Dwie strony medalu - odc. 31; serial TVP
11:00 Mieszkać w Europie - Design szwedzki; reportaż
11:15 Kinematograf; magazyn
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc. 3247 (The Bold and the Beautiful ep. 3462); serial kraj prod.USA (2000)
12:30 Moda na sukces - odc. 3248 (The Bold and the Beautiful ep. 3463); serial kraj prod.USA (2000)
12:55 Klan - odc. 1230; telenowela TVP
13:20 Plebania - odc. 839; telenowela TVP
13:50 Jaka to melodia? - odc. 1405; teleturniej muzyczny
14:15 Bulionerzy - odc. 45 - Kanał intelektualny; serial komediowy TVP
14:40 Receptury klasztorne - odc. 14 Sernik z Paradyża (Klasztor pocysterski); magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Jaka to melodia? - odc. 1406; teleturniej muzyczny
15:35 Wyjeżdżam - zostaję? - odc. 2; cykl reportaży
15:55 Klan - odc. 1234 - txt.str.777; telenowela TVP
16:25 Plebania - odc. 843; telenowela TVP
16:50 Teleexpress
17:15 Puchar Świata w skokach narciarskich - Kuopio
19:15 Wieczorynka - Sali Mali II - Burza 16 (The storm); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 W krainie dreszczowców - Laura - Śmierć zapisana w kartach - odc. 2 (Laura, Le compte a rebours a comence, ep. 2) - txt.str.777; film fabularny kraj prod.Francja (2006)
22:05 Sprawa dla reportera
22:40 Z refleksem; program publicystyczny
23:00 Misja specjalna
23:30 Sfora - odc. 9/9; serial TVP
00:35 Krótki film o miłości  83'; film fabularny kraj prod.Polska (1988)
01:55 Alfabet Tapiesa (Alfabet Tapies) kraj prod.Hiszpania (2003)
02:55 Zakończenie programu

TVP 2
05:45 Statek miłości - odc. 196/249 (The Love Boat ODC. 174(8 - 06) (Soap Gets In Your Eyes, A Match Made in); telenowela kraj prod.USA (1984)
06:30 Statek miłości - odc. 197/249 (The Love Boat ODC. 173, (8 - 07) (And One To Grow On, Seems Like Old Times,); telenowela kraj prod.USA (1984)
07:20 Czas Pasyjny; reportaż
07:35 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury - Odc 17/52 (Marvi Haemmer prasentiert National Geographic World) kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2004)
08:05 Na dobre i na złe - odc.180   Sprawdzian
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 09.45, 10.35 i Pogoda: 9.20,10.10,10.38
10:10 Pogoda
10:40 Święta wojna - Piraci (245)
11:10 Sąsiedzi - odc. 38 (225) Pomoc domowa; serial komediowy TVP
11:40 Magnum - odc. 41/162 Widziałeś wschód słońca? Cz. 1 (MAGNUM P. I. s. 3. - Did you see the sunrise? pt. 1); serial kraj prod.USA (1982)
12:35 Przygody Tarzana - odc 10/75 (Tarzan ep 116 The river of doom); serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)
12:55 Niesforne aniołki seria II - odc. 4 (Little Angels: Maynards: series 2); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
13:30 Jesteś tym, co jesz (seria II) - odc.7 (You are what you are II); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:55 Europa da się lubić - Teraz Polska
14:55 Dr Quinn - seria III, odc. 20 (Dr Quinn s. III, Things my father never though me ep. 66); serial kraj prod.USA (1995)
15:45 Program lokalny
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:15 Dla niesłyszących - Pogoda
16:25 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 478; serial TVP
17:15 Dla niesłyszących - Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 237
17:20 Podróż za jeden uśmiech - odc. 2/7 Hotel pod gwiazdami; serial przygodowy TVP
17:55 Zorro - odc. 16/78 (.) - txt.str.777; serial kraj prod.USA (1957)
18:30 Program lokalny
18:45 Panorama
19:05 Jeden z dziesięciu -  odc.20/LIII - txt.str.777; teleturniej
19:35 Starter - magazyn aktualności
20:00 M jak miłość - odc. 479; serial TVP
20:50 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 238
20:55 Mecz towarzyski - Manchester United - reprezentacja Europy ( studio )
21:05 Mecz towarzyski - Manchester United - reprezentacja Europy
23:00 Panorama
23:15 Biznes
23:20 Sport Telegram
23:30 Pogoda
23:45 Wieczór filmowy Kocham Kino - Wyśnione życie aniołów (La Vie Revee des Anges)  108'; dramat kraj prod.Francja (1998)
01:40 Dzika Afryka - Góry (Mountains); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2001)
02:30 Ja muszę; film dokumentalny
02:50 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:55 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.50 Sidła miłości (51) - telenowela
07.45 TV Market - magazyn reklamowy
08.00 Halo! Kasa! - teleturniej
08.55 Roseanne (40) - serial komediowy
09.25 Rodzina zastępaa (50) - serial komediowy
10.00 Sekret Laury (29) - telenowela
11.00 Ambush Makeover - reality show
11.30 Samo życie (854) - serial obyczajowy
12.00 Dom nie do poznania - reality show
12.55 Jesteś moim życiem (51) - telenowela
13.55 Pierwsza miłość (463) - serial obyaajowy
14.45 Świat według Bundych (191) - serial komediowy
15.15 Rodzina zastępaa (51) - serial komediowy
15.50 Wydarzenia
16.15 Prognoza pogody
16.25 Interwencja - magazyn
17.00 Gra w ciemno - teleturniej
18.00 Pierwsza miłość (464) - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Samo życie (855) - serial obyczajowy
20.00 Piotr Bałtroczyk przedstawia - program rozrywkowy
21.00 Sara - film obyczajowy, Polska 1997. reż. Madej Slesicki, wyk. Bogusław Linda. Agnieszka Włodarczyk, Cezary Pazura
21.55 Studio LOTTO
23.30 Chirurdzy (10) - serial obyczajowy
00.30 Nasze dzieci - talk show
01.25 Magazyn sportowy
03.25 Nocne randki
05.55 Zakończenie programu

TVN
05.35 Uwaga! - magazyn
05.55 Telesldep
06.45 Weronika Mars (4) - serial kryminalny
07.35 Usterka - serial fabularno-dokumentalny
08.05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabulamo-dokumentalny
09.05 Wykręć numer - teleturniej
10.10 Fabryka gry - program rozrywkowy
11.10 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
11.40 Rozmowy w toku - talk show
12.50 Na Wspólnej (775) - serial obyczajowy
13.20 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
14.00 Weronika Mars (5) - serial kryminalny
14.55 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
15.25 Prawo pożądania (23) - telenowela
16.00 Fakty popołudniowe
16.15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
17.15 Rozmowy w toku - talk show
18.25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport, Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn
20.15 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
20.55 Na Wspólnej (776) - serial obyczajowy
21.30 Magda M. (44) - serial obyczajowy
22.30 Teraz my! - magazyn
23.15 Archiwum X - Sledztwa po latach: Bandyckie życie - serial fabularno-dokumentalny
00.15 Bez skazy (2) - serial obyczajowy
01.15 Nocne igraszki - program rozrywkowy
02.15 Telesklep
02.35 Uwaga! - magazyn
02.55 Nic straconego - powtórki

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza ; STEREO
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
08:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
09:00 Kurier; STEREO
09:05 Przegląd prasy; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:20 Przegląd prasy; STEREO
09:24 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:50 Pogoda; STEREO
09:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:05 Serwis sportowy; STEREO
10:09 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Kamera Kuriera; STEREO
10:10 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:40 Pogoda; STEREO
10:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:59 Kurier flesz; STEREO
11:00 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:59 Kurier flesz; STEREO
12:00 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:58 Kurier flesz; STEREO
13:00 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:58 Kurier flesz; STEREO
14:02 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Kamera Kuriera; STEREO
14:30 Kurier; STERE
14:45 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:40 Pogoda; STEREO
15:45 Wiadomości Kuriera; STEREO
15:45 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
15:50 Wywiad Kuriera ; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:55 Pogoda; STEREO
15:59 Kurier flesz; STEREO
16:00 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:50 Pogoda; STEREO
16:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Kurier flesz; STEREO
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Telewizyjny Kurier Mazowiecki ; STEREO
17:55 Wiadomości sportowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:10 Pogoda dla Warszawy; STEREO
18:15 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
18:30 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:35 Raport na gorąco; STEREO
18:35 Wiadomości sportowe ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:40 Wywiad Kuriera; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:45 Studio Reportażu: Nasze kawalerskie; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Po twojej stronie ; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:25 Saga rodów - RÓD BLIKLE; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Kronika Warszawska ; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
21:55 Raport na gorąco; STEREO
21:55 Wiadomości sportowe ; STEREO, Bez ogrniczeń wiekowych
22:00 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:05 Wywiad Kuriera ; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:42 16/16 - Syreny; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Ostatnie dni sław - Dian Fossey, odc. 6 (Final Days of an Icon); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Kurier; STEREO
02:00 Pogoda; STEREO
02:08 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Ostatnie dni sław - Dian Fossey, odc. 6 (Final Days of an Icon); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Zakończenie dnia

TV 4
05.45 Sztukateria - magazyn kulturalny
06.05 Kinomaniak - magazyn filmowy
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! (11) - serial animowany
09.00 Pokemon (266) - serial animowany
09.30 Pensjonat Pod Różą (98) - serial obyczajowy
10.30 Jesteś moim życiem (137) - telenowela
11.35 Łowcy skarbów (9) - serial przygodowy
12.35 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
13.10 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! (12) - serial animowany
15.50 Młodzieńcza miłość (113) - telenowela
16.50 Pensjonat Pod Różą (99) - serial obyczajowy
17.50 Łowcy skarbów (10) - serial przygodowy
18.55 Jesteś moim życiem (138) - telenowela
20.00 Komisarz Rex (21) - serial kryminalny
21.00 Kamieńska (2) - serial sensacyjny
22.05 Rejs pod przymusem - thriller, Kanada/Niemcy/USA 1998, reż. Brian Trenchard-Smith, wyk. Lindsay Wagner, Martin Sheen, Horst Buchholz
00.05 Kuba Wojewódzki - talk show
01.05 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.45 Muzyczne listy - program muzyczny
02.35 FIFA Futbol Mundial - magazyn
03.00 V-max - mag. motoryzacyjny
03.20 Ja tylko pytam - talk show
04.05 Zakończenie programu

TVN 7
05.50 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
06.20 Telesklep
07.20 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
07.50 Brygada ratunkowa (13) - serial sensacyjny
08.50 Grzesznica (31) - telenowela
09.50 Osby dyżur (13) - serial obyczajowy
10.50 Nash Bridges (11) - serial kryminalny
11.50 Strażnik kasy - pr. rozrywkowy
12.50 Telesklep
14.05 Grzesznica (32) - telenowela
15.05 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
16.05 Alf (30) - serial komediowy
16.35 Przyjadele (11) - serial kom.
17.05 Ostry dyżur (14) - serial obycz.
18.05 Nash Bridges (18) - serial krym.
19.05 Alf (31) - serial komediowy
19.40 Przyjaciele (12) - serial kom.
20.15 Agenci NCIS (5) - serial kryminalny
21.15 Ballada o Małym Jo - westem. USA 1993, reż. Maggie Greenwald, wyk. Suzy Amis, Bo Hopkins. lan McKellen, David Chung
23.45 Serce Clary - dramat obyczajowy, USA 1988, reż. Robert Mulligan, wyk. Whoopi Goldberg, Michael Ontkean, Neil Patrick Harris, Spalding Gray
01.50 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domisie - Ładne-brzydkie; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Czas Pasyjny; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Ojczyzna polszczyzna - Know-How, Power i Deal; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Salon kresowy - Londyński lwowiak; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Czarno - Czarny film. Piosenki Tadeusza Nalepy  cz. 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Smak Europy - Smakowicie w historię...; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Rakowiecka; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:35 Plebania - odc. 640; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Klan - odc.1189; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Krakowianin w Turynie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Warto kochać - odc. 2; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Koncert Marcowy op.68; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Mój Dekalog - Alan Starski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Domisie - Ładne-brzydkie; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Magazyn Medyczny - Udar mózgu - najnowsze metody leczenia.; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Zwierzowiec - Ryś odc.43; Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Czas Pasyjny; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:15 Telewizyjne Wiadomości Literackie - (31); Dla małoletnich od lat 12
17:40 Dzika Polska - .; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Zbliżenia; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
18:35 Polska z bocznej drogi - Pożegnanie; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Plebania - odc. 640; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Marceli Szpak dziwi się światu - Dzielna mysz Felicja; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Klan - odc.1189; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
21:05 W stronę świata - odc. 2 Kasia Romańska; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Na końcu świata; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Warto rozmawiać; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Bramy przez które wędrowała historia; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama
23:45 Biznes
23:48 Sport Telegram
23:50 Pogoda
24:00 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak szałwii (185); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Zbliżenia; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plebania - odc. 640; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Marceli Szpak dziwi się światu - Dzielna mysz Felicja; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Klan - odc.1189; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
02:55 W stronę świata - odc. 2 Kasia Romańska; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:20 Na końcu świata; Dla małoletnich od lat 12
03:50 Warto rozmawiać; Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Bramy przez które wędrowała historia; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Mój Dekalog - Alan Starski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Polska z bocznej drogi - Pożegnanie; Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

Discovery Channel
06.00 Mistrzowie inżynierii: Most nad zaporą Hoovera
07.00 Zwariowane wyścigi (3)
08.00 Miejscy odkrywcy: Denver
09.00 Amerykański hot-rod: Spełnione życzenie (1)
10.00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Wybuchowe cukierki
11.00 Fani aterech kółek: Toyota MRII (1. 2)
12.00 Mistrzowie Inżynierii: Most nad zaporą Hoovera
13.00 Zwariowane wyścigi (3)
14.00 Miejscy odkrywcy: Denver
15.00 Jak to jest zrobione? (34)
15.30 Jak to jest zrobione? (46)
16.00 Superjazda: Hammer
17.00 Amerykański hot-rod: spełnione życzenie (2)
18.00 Amerykański chopper: Maszyna Ricka (2)
19.00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Pancerna woda
20.00 Jak to jest zrobione? (35)
20.30 Jak to jest zrobione? (47)
21.00 Ja i moja twarz
22.00 Ostatnie 24 godziny: John Belushi
23.00 Klub zabytkowych samochodów: Rolls-Royce
23.30 Klub zabytkowych samochodów: Fenari 308 .
00.00 Zwykłe rzeay - niezwykłe wynalazki (6)
01.00 Inżynieria ekstremalna: Arizona Cardinals
02.00 Superjazda: Pod presją
03.00 Amerykański hot-rod: Spełnione iyczenie (2)
04.00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Moc piłeczek pingpongowych

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Wujaszek Wania (Diadia Wania)  98'; film fabularny kraj prod.ZSRR (1970); reż.:Andriej Konczałowski; wyk.:Irina Anisimova-Wulf, Siergiej Bondarczuk, Władimir Butenko, Irina Kupczenko, Innokientij Smoktunowski; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Dianne Reeves (Dianne Reeves); koncert kraj prod.Kanada (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
11:50 Studio TVP Kultura - Telekino; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Telekino - Co jest w człowieku w środku; film kryminalny; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Kino krótkich filmów - Śniadanie na trawie; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Człowiek zaniedbuje siebie; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Trebunie Tutki i Kinior Future Sound; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Kolory Raju (The Colour of Paradise, Rang e Khoda)  85'; dramat kraj prod.Iran (1999); reż.:Majid Majidi; wyk.:Mohsen Ramezani, Hossein Mahjoub, Salameh Feyzi, Farahnaz Safari, Elham Sharifi, Behzad Rafi; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Sławomir Kulpowicz; recital; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Muzyka XX wieku - Eugeniusz Mogilewski gra Skriabina; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Kino krótkich filmów - Anamorphosis (Anamorphosis); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (1991); Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Bara Bara; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Podróż za jeden uśmiech - odc. 7/7 Pożegnanie z Dudusiem; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Dżem Live cz.1; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Teatr Telewizji - Replika; spektakl teatralny; Dla małoletnich od lat 12
21:20 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
21:25 Sceny ze sceny; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:55 Dżem Live cz. 2; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Muzyczna encyklopedia - Sztuka skrzypiec - (2) (Art of Violin 2); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:25 Strefa - Poza Kontrolą - Monster; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:45 Strefa - Mediokracja - Ani Ani - Dziecięca Wytwórnia Filmowa; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Strefa - Lecha Majewskiego podróże w głąb siebie; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Dziewczęta z Saint Cyr (Saint Cyr); dramat kraj prod.Francja, Belgia, Niemcy (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Hurricane Festival 2005 - Beatsteaks (Beatsteaks); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Zakończenie programu

TV Puls
05:55 Puls wieczoru - program publicystyczny
06:30 Godzina miłosierdzia
07:00 Octava Dies
07:35 Wideowizyty (2) - serial dokumentalny
08:00 Wieczny płomień miłości (49) - telenowela, Meksyk 2004
08:50 Kobieta w lustrze (49) - telenowela, Kolumbia 2004
09:40 Bianka droga do szczęścia (28) - telenowela, Niemcy 2004-2005
10:30 Telezakupy
12:00 Wolność Słowa - program publicystyczny
12:35 Zamki i warownie (2/13) - serial dokumentalny
13:05 Wideowizyty (2) - serial dokumentalny
13:25 Sprawa do załatwienia - komedia, Polska 1953
15:00 Amatorzy przygód (4) - serial przygodowy, Kanada 2002
16:00 Wieczny płomień miłości (50) - telenowela, Meksyk 2004
17:00 Kobieta w lustrze (50) - telenowela, Kolumbia 2004
18:00 Bianka droga do szczęścia (29) - telenowela, Niemcy 2004-2005
19:00 Wideowizyty (3) - serial dokumentalny
19:25 Zamki i warownie (3/13) - serial dokumentalny
20:00 Puls wieczoru - program publicystyczny
20:45 Wielkie tajemnice (11) - serial dokumentalny
21:45 Pod prąd (1) - program publicystyczny
22:30 Amatorzy przygód (4) - serial przygodowy, Kanada 2002
23:30 Żebro Adama - program publicystyczny
00:00 Puls wieczoru - program publicystyczny
00:40 Sekrety archeologii (17) - serial dokumentalny
01:10 Taaaka ryba
01:40 Wideowizyty (3) - serial dokumentalny
02:10 Zamki i warownie (2/13) - serial dokumentalny
02:40 Grand Prix Polski WiK Pol-Tour - pool bilard
03:45 Puls wieczoru - program publicystyczny
04:20 Octava Dies

Eurosport
08:30 Eurosport Buzz - magazyn sportowy
09:00 Eurogole - magazyn piłkarski
10:00 Puchar Świata w Kuopio - skoki narciarskie
11:00 Niemcy Dania - piłka nożna
12:00 Eurogole - magazyn piłkarski
13:00 Puchar Świata w Kuopio - skoki narciarskie
13:45 Tatiana's World - magazyn tenisowy
14:00 Turniej WTA w Indian Wells - tenis
15:00 UCI ProTour Paryż-Nicea - kolarstwo
16:45 Puchar Świata w Kuopio - skoki narciarskie
17:15 Puchar Świata w Kuopio - skoki narciarskie
19:00 Turniej WTA w Indian Wells - tenis
20:45 Manchester United Reprezentacja Europy - piłka nożna
23:00 FIA WTCC - magazyn fia wtcc
23:30 International Rally Challenge Rajd Safari Kenia - rajd samochodowy
00:00 Rajd Meksyku w León - rajdowe mistrzostwa świata
01:00 Watts - magazyn sportowy

Eurosport 2
07:30 Wiadomości poranne
10:00 Caja San Fernando Sewilla Winterthur FC Barcelona - koszykówka
11:00 Orlando Predators Los Angeles Avengers - futbol amerykański
12:00 Wiadomości
14:00 Niemcy Dania - piłka nożna
15:00 USA Szwecja - piłka nożna
16:00 Real Madryt Crvena Zvezda Belgrad - koszykówka
17:00 Biarritz Olympique Stade Toulousain - rugby
18:00 Wiadomości
18:30 Euroleague Basketball Show - koszykówka
19:00 Liga hiszpańska - koszykówka
19:30 Puchar ULEB - koszykówka
21:30 Puchar ULEB - koszykówka
23:30 New Japan League - pro wrestling
00:30 Wiadomości weekendowe
01:00 Wiadomości
03:00 Turniej WTA w Indian Wells - tenis
04:45 Wiadomości

Polsat Sport
07:00 Celtic Glasgow Glasgow Rangers - piłka nożna
09:00 Gol - magazyn piłkarski
10:30 Clip - magazyn sportowy
10:40 J.W. Construction AZS Politechnika Warszawa KS Jastrzębski Węgiel S.A. - siatkówka
11:00 J.W. Construction AZS Politechnika Warszawa KS Jastrzębski Węgiel S.A. - siatkówka
13:00 Total Rugby - magazyn sportowy
13:30 FC Twente Enschede Ajax Amsterdam - piłka nożna
15:30 Apollon Kalamaria Olympiakos Pireus - piłka nożna
17:30 4 x 10 - magazyn koszykarski
18:10 KS PZU AZS Olsztyn Resovia SSA Rzeszów - siatkówka
18:30 KS PZU AZS Olsztyn Resovia SSA Rzeszów - siatkówka
20:30 Tomasz Adamek prywatnie (2) - reportaż
20:55 Manchester United Reprezentacja Europy - piłka nożna
23:00 Puncher - magazyn bokserski
23:30 Barça TV: FC Barcelona Real Madryt - piłka nożna
00:00 Benfica Lizbona UD Leiria - piłka nożna

Canal + Sport
07:00 Gol+gol - magazyn piłkarski
08:00 Wisła Płock Kolporter Korona Kielce - piłka nożna
09:50 Wisła Kraków Arka Gdynia - piłka nożna
11:40 Pogoń Szczecin Górnik Zabrze - piłka nożna
13:30 Szkocja Irlandia - rugby
15:30 Anglia Francja - rugby
17:50 Górnik Łęczna ŁKS Łódź - piłka nożna
19:40 1 na 1 - magazyn sportowy
20:00 Odra Wodzisław Śląski Cracovia Kraków - piłka nożna
21:50 Sacramento Kings Denver Nuggets - koszykówka
00:05 Legia Warszawa Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - piłka nożna
02:35 1 na 1 - magazyn sportowy
02:55 Sport+ (1/2) - magazyn sportowy
03:50 Olympique Lyon Olympique Marsylia - piłka nożna
05:55 Sport+ (2/2) - magazyn sportowy

Ale Kino!
08:00 Wszyscy mówią: kocham cię - komedia, USA 1996
10:00 Azjatycka odyseja filmowa - film dokumentalny
11:00 Stajnia na Salwatorze - film psychologiczny, Polska 1967
12:30 Sabrina - komedia romantyczna, USA 1995
14:45 Azjatycka odyseja filmowa - film dokumentalny
15:50 Syn panny młodej - komediodramat, Argentyna 2001
18:00 Życie raz jeszcze - dramat obyczajowy, Polska 1964
19:45 Żeby zakwitł - film krótkometrażowy
20:00 Czas zabijania - dramat kryminalny, USA 1996
22:15 Klub 54 - dramat obyczajowy, USA 1998
00:15 Ale krótkie: Tajemnicze wyprawy Jaspera Morello - film krótkometrażowy, Australia 2005
00:50 Nicponie - dramat obyczajowy, Chiny 2006
02:25 Strażnik sieci - film krótkometrażowy
02:35 W środku lata - film psychologiczny, Polska 1975

AXN
06:20 Sliders: Piąty wymiar 4 (5) - serial sf, USA 1998
07:15 Zagadki z przeszłości 3 (16) - serial przygodowy, USA 2001
08:10 Wyścig 7 (1) - serial dokumentalny, USA 2005
09:05 Robinsonowie 10 (13) - serial dokumentalny, USA 2005
10:00 Wydział spraw zamkniętych 4 (17) - serial sensacyjny, USA 2001
10:55 Sliders: Piąty wymiar 4 (5) - serial sf, USA 1998
11:50 Wyścig 7 (1) - serial dokumentalny, USA 2005
12:45 Zagadki z przeszłości 3 (16) - serial przygodowy, USA 2001
13:40 Robinsonowie 10 (13) - serial dokumentalny, USA 2005
14:35 Wydział spraw zamkniętych 4 (17) - serial sensacyjny, USA 2001
15:30 Sliders: Piąty wymiar 4 (6) - serial sf, USA 1998
16:25 Zagadki z przeszłości 3 (17) - serial przygodowy, USA 2001
17:20 Wyścig 7 (2) - serial dokumentalny, USA 2005
18:15 Robinsonowie 10 (14) - serial dokumentalny, USA 2005
19:10 Wydział spraw zamkniętych 4 (18) - serial sensacyjny, USA 2001
20:05 Medium (11) - serial kryminalny, USA 2005
21:00 Kolekcjoner kości - film sensacyjny, USA 1999
23:10 Skazani za niewinność (8) - serial kryminalny, USA 2006
00:05 Medium (11) - serial kryminalny, USA 2005
01:00 Kolekcjoner kości - film sensacyjny, USA 1999
03:05 Skazani za niewinność (8) - serial kryminalny, USA 2006

Zone Europa
08:00 Ostatni pocałunek - komedia, Włochy 2001
10:05 Ośmiornica 9 (1/4) - serial kryminalny, Włochy/Francja/Austria/Niemcy 1997
11:10 Pies ogrodnika - komedia, Hiszpania/Portugalia 1996
13:00 Kwiatuszek - dramat obyczajowy, Włochy/Francja/Niemcy 1993
15:05 Narodowy III - komedia, Hiszpania 1982
16:55 Godzina świni - komediodramat, Wielka Brytania/Francja 1993
18:55 Ośmiornica 9 (1/4) - serial kryminalny, Włochy/Francja/Austria/Niemcy 1997
20:00 Bad Boy Bubby - komediodramat, Austria/Włochy 1993
22:00 Pożegnanie z filmem: Wiek niewinności - melodramat, USA 1993
00:25 Cinemania (202) - magazyn filmowy
00:50 Cyrkowy numer - film erotyczny, Francja 200
01:50 Canelle - film erotyczny, Francja 2002
02:40 Kwiatuszek - dramat obyczajowy, Włochy/Francja/Niemcy 1993

Hallmark Channel
06:00 Złamana obietnica - dramat obyczajowy, USA 1993
08:00 Tylko miłość (2) - serial obyczajowy, USA 1998
10:00 Dzień jak dzień 4 (9) - serial obyczajowy, USA 2001
11:00 Ed 4 (15) - serial komediowy, USA 2003
12:00 Potyczki Amy (2) - serial obyczajowy, USA 1999
13:00 Spoza czasu - film przygodowy, Kanada 2000
15:00 Tylko miłość (2) - serial obyczajowy, USA 1998
17:00 Dzień jak dzień 4 (9) - serial obyczajowy, USA 2001
18:00 Ed 4 (15) - serial komediowy, USA 2003
19:00 Potyczki Amy (2) - serial obyczajowy, USA 1999
20:00 Żona wyrzutka - dramat obyczajowy, USA 2002
22:00 Jordan 4 (1) - serial kryminalny, USA 2005
23:00 3:00 rano - dramat kryminalny, USA 2001
01:00 Żona wyrzutka - dramat obyczajowy, USA 2002
03:00 Jordan 4 (1) - serial kryminalny, USA 2005
04:00 Złamana obietnica - dramat obyczajowy, USA 1993

Canal +
07:00 Minisport +
07:10 Łapu capu
07:15 Nie przegap
07:25 Diabelski młyn - magazyn filmów animowanych
08:00 Aktualności filmowe
08:30 Joey 2 (21/22) - serial komediowy, USA 2005
09:00 Cena sławy (1/3) - serial dokumentalny
10:00 Wiosła w dłoń - film przygodowy, USA 2004
11:45 Sophie Scholl ostatnie dni - dramat wojenny, Niemcy 2005
13:50 Operacja "Koza" - komedia, Polska 1999
15:30 Wszystko, czego pragniesz - komedia romantyczna, USA 2005
17:05 Pat Metheny na Festiwalu Jazzowym w Montrealu w 2005 - koncert
18:15 Historia Wendella Bakera - komediodramat, USA 2005
20:00 Łapu capu
20:10 Simpsonowie (7) - serial animowany
20:35 Nie przegap
20:45 Łapu capu
20:50 Minisport +
21:00 Premiera: Jak w niebie - film obyczajowy, Szwecja 2004
23:15 Duma i uprzedzenie - melodramat, Wielka Brytania 2005
01:25 Klub filmu polskiego: Kraj świata - film psychologiczny, Polska 1993
02:45 Tajemnica Brokeback Mountain - dramat obyczajowy, USA 2005

Canal + Film
08:30 Miłość buja w obłokach - komedia romantyczna, Francja 2005
10:15 Deser: Mój ojciec ma 100 lat - film krótkometrażowy
10:35 Ósmy dzień tygodnia - dramat obyczajowy, Polska 1958
12:00 Diabelski młyn - magazyn filmów animowanych
12:35 Minisport +
12:45 Łapu capu
12:50 Nie przegap
13:00 Hollywood z kanapy na plan - film dokumentalny
14:10 Aktualności filmowe
14:40 Kampania Arnolda - komedia, USA 2005
16:10 Agnieszka 46 - dramat obyczajowy, Polska 1964
17:35 Deser: Orszaki - film krótkometrażowy
17:50 Siostry - komediodramat, USA 2005
20:00 Przez 24 godziny 4 (16/24) - serial sensacyjny, USA 2005
20:45 Joey 2 (21/22) - serial komediowy, USA 2005
21:10 Ostatni podkop - komedia kryminalna, Kanada 2004
23:00 Tajemniczy samuraj (13) - serial animowany, Japonia 2004
23:25 Jak w niebie - film obyczajowy, Szwecja 2004
01:35 Wszystko gra - dramat kryminalny, Wielka Brytania/USA 2005
03:35 Rozmowy z innymi kobietami - komediodramat, Wielka Brytania/USA 2005

HBO
06:30 Sezon rezerwowych - komedia, USA 2000
08:25 Zobacz w HBO - magazyn filmowy
08:55 Miesiąc miodowy z mamusią - komedia, USA 2005
10:25 Autostopem przez galaktykę - komedia, Wielka Brytania/USA 2005
12:10 Cinema, cinema - magazyn filmowy
12:35 Miss Agent II: Uzbrojona i urocza - komedia kryminalna, USA 2005
14:30 Plan lotu - thriller, USA 2005
16:05 Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - film przygodowy, USA 2005
18:25 Czarna książeczka - komedia romantyczna, USA 2004
20:10 Premiera: Boudu - komedia, Francja 2005
21:55 Premiera: Deadwood 3 (7) - serial obyczajowy, USA
22:45 Przed zachodem słońca - film obyczajowy, USA 2004
00:05 Shooting Dogs - dramat społeczny, Wielka Brytania/Niemcy 2005
02:00 Deklaracja - thriller, Kanada/Francja/Wlk.Brytania 2003
03:55 Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - film przygodowy, USA 2005

HBO 2
06:30 Sky High - komedia sensacyjna, USA 2005
08:15 Tata i jego czwórka - komedia, Dania 2005
09:45 Zobacz w HBO - magazyn filmowy
10:15 Antoni, Boży wojownik - film biograficzny, Włochy 2006
11:55 Heidi - film dla dzieci, Wielka Brytania 2005
13:40 Na planie - magazyn filmowy
14:10 Dzieciak i ja - komedia, USA 2005
15:45 Ocean's Twelve: Dogrywka - komedia kryminalna, USA /Australia 2004
17:50 Sky High - komedia sensacyjna, USA 2005
19:30 Gwiezdne wrota 9 (19) - serial sf, USA 2006
20:15 Gwiezdne wrota 9 (20) - serial sf, USA 2006
21:00 HBO na stojaka! Gdzie diabeł nie może (2) - rozrywka
21:30 Dzikie żądze: Nieoszlifowane diamenty - thriller, USA 2005
22:55 2 albo 3 rzeczy, które o nim wiem - film dokumentalny
00:25 Szara ciężarówka w kolorze czerwonym - komedia, Serbia i Czarnogóra/Niemcy 2004
02:10 Odpoczniesz po śmierci - film kryminalny, Wielka Brytania/USA 2003
03:50 Czerwone jak niebo - film biograficzny, Włochy 2005
05:30 Zobacz w HBO - magazyn filmowy

Cartoon Network
06:00 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
06:35 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA
07:00 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial dla dzieci
07:25 Robotboy - serial dla dzieci
07:50 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999
08:15 Pet Alien - serial dla dzieci
08:40 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
09:05 Bliźniaki Cramp - serial dla dzieci, USA 2001
09:30 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial dla dzieci
10:00 Tom i Jerry - serial dla dzieci
10:30 Zwariowane melodie - serial dla dzieci
10:55 Flintstonowie - serial dla dzieci, USA
11:20 Scooby Doo - serial dla dzieci
11:45 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
12:10 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
12:35 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA
13:00 Chojrak tchórzliwy pies - serial dla dzieci, USA 1997-2002
13:25 Johnny Bravo - serial dla dzieci, USA 1997
13:50 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999
14:15 Bliźniaki Cramp - serial dla dzieci, USA 2001
14:40 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
15:05 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA
15:30 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial dla dzieci
15:55 Bernard - serial dla dzieci
16:00 Pet Alien - serial dla dzieci
16:25 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
16:50 Robotboy - serial dla dzieci
17:10 Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą - serial dla dzieci
17:30 Baranek Shaun - serial dla dzieci
17:40 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999
18:00 Podwójne życie Jagody Lee - serial dla dzieci
18:30 Xiaolin: pojedynek mistrzów - serial dla dzieci
18:55 Bernard - serial dla dzieci
19:00 Ben 10 - serial dla dzieci
19:25 Teen Titans - serial dla dzieci
19:50 Liga sprawiedliwych - serial dla dzieci
20:10 Transformers Energon - serial dla dzieci
20:40 Scooby Doo - serial dla dzieci
21:05 Scooby Doo - serial dla dzieci
21:30 Flintstonowie - serial dla dzieci, USA
21:55 Flintstonowie - serial dla dzieci, USA
22:20 Tom i Jerry - serial dla dzieci
23:10 Zwariowane melodie - serial dla dzieci
00:00 Johnny Bravo - serial dla dzieci, USA 1997
00:50 Krowa i kurczak - serial dla dzieci, USA 1997-1999
01:40 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA
02:30 Jam łasica - serial dla dzieci, USA 1999
03:00 Krowa i kurczak - serial dla dzieci, USA 1997-1999
03:25 Mroczni i źli - serial dla dzieci, USA 2001
03:50 Zło w potrawce - serial dla dzieci
04:05 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002
04:20 Johnny Bravo - serial dla dzieci, USA 1997
04:45 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998
05:10 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA
05:35 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999

Zig Zap/Hyper
06:00 Histeria (3) - serial animowany, USA 1998
06:25 Pinky i Mózg (19) - serial animowany, USA 1995-1998
06:50 Maqlatura - magazyn dziecięcy
07:00 Ekstremalne kaczory (10) - serial animowany, Francja
07:10 Szał na Amandę (40) - serial młodzieżowy, USA
07:40 Bratz (7) - serial animowany, USA
08:05 Sabrina (51) - serial animowany, USA
08:30 Sabrina (52) - serial animowany, USA
08:55 Skyland początek nowego świata (11) - serial animowany, Francja
09:20 Martin Tajemniczy 2 (6) - serial animowany, USA
09:45 Wybraniec smoka 2 (14) - serial animowany, USA
10:10 Kod Lyoko (14) - serial animowany, Francja
10:35 Karol do kwadratu (21) - serial animowany, Kanada 2005
11:00 Maqlatura - magazyn dziecięcy
11:10 Histeria (4) - serial animowany, USA 1998
11:40 Pinky i Mózg (20) - serial animowany, USA 1995-1998
12:10 Ekstremalne kaczory (11) - serial animowany, Francja
12:20 Wielka płyta - program dla młodzieży
12:50 Ekstremalne kaczory (4) - serial animowany, Francja
13:00 6 w pracy 4 (9) - serial animowany, Kanada
13:30 Lizzie McGuire 2 (6) - serial młodzieżowy, USA
14:00 Gwiazda od zaraz (12) - serial młodzieżowy, Kanada
14:30 Degrassi nowe pokolenie (32) - serial młodzieżowy, Kanada
15:00 Maqlatura - magazyn dziecięcy
15:10 Bratz (8) - serial animowany, USA
15:35 Sabrina (53) - serial animowany, USA
16:00 Sabrina (54) - serial animowany, USA
16:20 Wybraniec smoka 2 (15) - serial animowany, USA
16:25 Trollz (4) - serial animowany, USA
16:55 Martin Tajemniczy 2 (7) - serial animowany, USA
17:45 Kod Lyoko (15) - serial animowany, Francja
18:10 Karol do kwadratu (22) - serial animowany, Kanada 2005
18:35 Ekstremalne kaczory (5) - serial animowany, Francja
18:45 6 w pracy 4 (10) - serial animowany, Kanada
19:10 Lizzie McGuire 2 (7) - serial młodzieżowy, USA
19:35 Gwiazda od zaraz (13) - serial młodzieżowy, Kanada
20:00 Degrassi nowe pokolenie (33) - serial młodzieżowy, Kanada
20:25 Szał na Amandę (1) - serial młodzieżowy, USA
20:50 Maqlatura - magazyn dziecięcy
21:00 Full Metal Alchemist (13) - serial animowany
21:30 Game Factory
21:45 Java Games
22:00 Fresh Air
22:30 Ściągawki
22:45 Replay
23:00 Game Play
23:15 Full Metal Alchemist (12) - serial animowany
23:45 Klipy
00:00 Hyper Classic
00:30 Klipy

Jetix
06:00 Kapitan Flamingo - serial dla dzieci
06:25 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
06:50 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
07:15 The Far Out Adventures of Team Galaxy - serial dla dzieci
07:35 A.T.O.M. - serial dla dzieci
08:00 Power Rangers SPD - serial dla dzieci
08:25 Power Rangers SPD - serial dla dzieci
08:50 Shuriken School - serial dla dzieci
09:10 Pucca - serial dla dzieci
09:35 Yin Yang Yo - serial dla dzieci
10:00 Jerry i paczka - serial animowany
10:25 Jerry i paczka - serial animowany
10:50 W.I.T.C.H. - serial animowany
11:15 Tutenstein - serial animowany
11:40 Ach, ten Andy! - serial dla dzieci
12:00 Ach, ten Andy! - serial dla dzieci
12:25 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
12:50 The Far Out Adventures of Team Galaxy - serial dla dzieci
13:15 Kapitan Flamingo - serial dla dzieci
13:35 Świat według Ludwiczka - serial animowany
14:00 Świat według Ludwiczka - serial animowany
14:20 Jerry i paczka - serial animowany
14:45 Shuriken School - serial dla dzieci
15:05 Yin Yang Yo - serial dla dzieci
15:30 Power Rangers SPD - serial dla dzieci
15:55 Galactik Football - serial dla dzieci
16:20 W.I.T.C.H. - serial animowany
16:45 W.I.T.C.H. - serial animowany
17:10 OBAN Star Racers - serial dla dzieci
17:35 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
18:00 Odlotowe agentki - serial dla dzieci
18:25 The Far Out Adventures of Team Galaxy - serial dla dzieci
18:50 Galactik Football - serial dla dzieci
19:15 Planet Sketch - serial dla dzieci
19:25 Naruto - serial dla dzieci
19:50 Król Szamanów - serial animowany
20:15 Dark Oracle - serial dla dzieci
20:40 Galactik Football - serial dla dzieci
21:05 Naruto - serial dla dzieci
21:30 OBAN Star Racers - serial dla dzieci
21:55 Dark Oracle - serial dla dzieci
22:20 A.T.O.M. - serial dla dzieci
22:45 Król Szamanów - serial animowany
23:10 Król Szamanów - serial animowany
23:35 X-Men - serial animowany

TVN Turbo
06:00 Toolbox
06:30 Wędkarstwo męskie hobby
07:00 28 sekund - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
07:30 Vitadierct
08:00 Operacja tuning
08:30 Szybcy i stylowi
09:00 Kaskaderzy i amatorzy - rozrywka
09:30 Policyjne taśmy 3
10:00 Gadżet 2
10:30 Automaniak max
11:30 Dakar 2007
12:00 Jazda próbna
13:00 Monster House 2 (29)
14:00 Prawdziwe maszyny
14:30 Szybka jazda
15:00 Zakup kontrolowany 3
16:00 Gadżet 2
16:30 Sporrrt
17:00 Grand Prix na torze
17:30 Raport Turbo
17:45 Zakup kontrolowany 3
18:45 Operacja tuning
19:15 Szybka jazda
19:45 Raport Turbo
20:00 Jazda próbna
21:00 Raport Turbo
21:15 28 sekund - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
21:45 Dakar 2007
22:15 Gadżet 2
22:45 Raport Turbo
23:00 Wędkarstwo męskie hobby
23:30 Turbo erotyk - erotyka
00:00 Turbo erotyk - erotyka
00:30 Turbo granie - rozrywka
02:30 Turbo erotyk - erotyka 
03:00 28 sekund - serial fabularno-dokumentalny, Polska 2007
03:30 Zakup kontrolowany 3                
04:30 Uwaga! Pirat!

Kino Polska
07:50 Seans w iluzjonie: 0:13 - film krótkometrażowy, Polska 2001
08:05 Seans z przymrużeniem kamery: Komentarz: Jacek Federowicz - magazyn filmowy
08:10 Seans z przymrużeniem kamery: Tysiąc talarów - komedia, Polska 1959
09:50 Seans z przymrużeniem kamery: Kreacje - film dokumentalny
10:05 Seans: Mistrzowie dokumentu Stanisław Manturzewski: Wypowiedź: Stanisław Manturzewski - rozmowa
10:10 Seans: Mistrzowie dokumentu Stanisław Manturzewski: Jastrzębie - reportaż
10:30 Seans: Mistrzowie dokumentu Stanisław Manturzewski: W tym szaleństwie - film dokumentalny
10:45 Seans: Mistrzowie dokumentu Stanisław Manturzewski: Anatomia miasta - film dokumentalny
11:15 Seans: Mistrzowie dokumentu Stanisław Manturzewski: Więcej światła - film dokumentalny
11:40 Seans: Mistrzowie dokumentu Stanisław Manturzewski: Prawda naprawdę prawdziwa - film dokumentalny
12:05 Seans: Kamera na reżysera Radosław Piwowarski: Marzec 1968 - film dokumentalny
12:15 Seans: Kamera na reżysera Radosław Piwowarski: Wypowiedź: Radosław Piwowarski - rozmowa
12:25 Seans: Kamera na reżysera Radosław Piwowarski: Marcowe migdały - film obyczajowy, Polska 1989
14:00 Seans: Kamera na reżysera Radosław Piwowarski: Argentyna - film krótkometrażowy, Polska 1970
14:25 Seans: Kamera na reżysera Radosław Piwowarski: Bomba - film krótkometrażowy, Polska 1975
14:40 Seans: Kamera na reżysera Radosław Piwowarski: Od wewnątrz - film krótkometrażowy, Polska 2004
15:05 Seans: Czasy i obyczaje: Czwartki ubogich - film obyczajowy, Polska 1981
16:40 Seans: Czasy i obyczaje: Hokus-pokus - film dokumentalny
16:55 Seans: Czasy i obyczaje: Wygrać przegrać - film dokumentalny
17:15 Seans: Czasy i obyczaje: Autoportret - film dokumentalny
17:40 Seans: Czasy i obyczaje: Śnieżynka - film krótkometrażowy, Polska 2000
18:05 Seans z przymrużeniem kamery: Komentarz: Jacek Federowicz - magazyn filmowy
18:10 Seans z przymrużeniem kamery: Tysiąc talarów - komedia, Polska 1959
19:50 Seans z przymrużeniem kamery: Bratobójstwo - film krótkometrażowy, Polska 1999
20:05 Seans: Czasy i obyczaje: Diabelskie szczęście - film obyczajowy, Polska 1985
21:30 Seans: Czasy i obyczaje: Późne popołudnie - film krótkometrażowy, Polska 1996
22:05 Seans: Kamera na reżysera Mariusz Treliński: Wypowiedź: Mariusz Treliński - wypowiedź
22:15 Seans: Kamera na reżysera Mariusz Treliński: Łagodna - dramat psychologiczny, Polska 1995
23:50 Seans: Kamera na reżysera Mariusz Treliński: Robert Franciszek Herubin - film dokumentalny
23:55 Seans: Kamera na reżysera Mariusz Treliński: Etonacja - film krótkometrażowy, Polska 1983
00:15 Młode kadry: Po kolei - film krótkometrażowy, Polska 2005
00:25 Młode kadry: Cisza I - film dokumentalny
00:45 Młode kadry: Kuracja - film dokumentalny
01:45 Młode kadry: Takie miejsce - film dokumentalny
06:05 Seans: Kamera na reżysera Andrzej Kostenko: Wypowiedź: Andrzej Kostenko - wypowiedź
06:15 Seans: Kamera na reżysera Andrzej Kostenko: Sam na sam - film psychologiczny, Polska 1977


Polsat 2
05:05 Nasze dzieci, odc. 52 
06:00 Drogówka, odc. 200 
06:30 Emiraty – dary niebios, odc. 2 
06:55 Awantura o kasę, odc. 55 
07:00 Echo lasu, odc. 97 
07:30 Pasjonaci, odc. 67
08:00 Między Wschodem a Zachodem, odc. 1 
08:30 Wydarzenia
09:00 Interwencja, odc. 832 
09:20 Samo życie, odc. 652: serial 
10:00 Gra w ciemno, odc. 221
10:45 Graczykowie – Buła i spóła, odc. 91: serial 
11:05 Interwencja, odc. 832 
11:30 Wydarzenia
12:00 Pierwsza miłość, odc. 451: serial 
12:35 Bumerang 
13:10 Komenda, odc. 74 
13:30 Twój lekarz 
13:50 Interwencja, odc. 832 
14:15 Oblicza Ameryki, odc. 291 
14:45 Kalejdoskop tygodnia, odc. 358 
15:15 Echo lasu, odc. 97 
15:40 Pasjonaci, odc. 67
16:00 Między Wschodem a Zachodem, odc. 1 
16:30 Wydarzenia
16:55 Interwencja, odc. 832 
17:15 Samo życie, odc. 652: serial 
18:00 Gra w ciemno, odc. 221
18:45 Graczykowie – Buła i spóła, odc. 91: serial 
19:05 Interwencja, odc. 832 
19:30 Wydarzenia
20:00 Pierwsza miłość, odc. 451: serial 
20:35 Bumerang 
21:10 Komenda, odc. 74 
21:35 Twój lekarz 
22:00 Interwencja, odc. 832 
22:20 Oblicza Ameryki, odc. 291 
22:50 Kalejdoskop tygodnia, odc. 358 
23:15 Echo lasu, odc. 97 
23:40 Pasjonaci, odc. 67
00:00 Między Wschodem a Zachodem, odc. 1 
00:30 Interwencja, odc. 833 
01:00 Samo życie, odc. 796: serial 
01:30 Oblicza Ameryki, odc. 291 
02:00 Wydarzenia
02:30 Gra w ciemno, odc. 222
03:15 Eureko, ja to wiem!, odc. 24
04:00 Pierwsza miłość, odc. 452: serial 
04:40 Interwencja, odc. 833 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.