FANDOM


TVP 1
05:15 Pierwszy krzyk - odc. 4; cykl dokumentalny
05:40 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Tak jak w Unii
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Czerwony traktorek - Urodziny Czerwonego Traktorka 4 (Little Red Tractor - Little Red Tractor?s Birthday) kraj prod.Wielka Brytania (2002)
08:45 Czerwony traktorek - Sianokosy 5 (Making Hay) kraj prod.Wielka Brytania (2002)
08:55 Sali Mali II - Płacz w kominie 10 (Chimney Weep); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
09:00 Domowe przedszkole - Komu jest potrzebna cisza?; program dla dzieci
09:30 Sąsiedzi - Usterka  odc.22 (Porucha); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1985)
09:40 Teletubisie - odc. 133/156 (Teletubbies, season X Towers); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
10:05 Dwie strony medalu - odc. 30; serial TVP
10:30 Dwie strony medalu - odc. 31; serial TVP
11:00 Mieszkać w Europie - Design szwedzki; reportaż
11:15 Kinematograf; magazyn
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc. 3247 (The Bold and the Beautiful ep. 3462); serial kraj prod.USA (2000)
12:30 Moda na sukces - odc. 3248 (The Bold and the Beautiful ep. 3463); serial kraj prod.USA (2000)
12:55 Klan - odc. 1230; telenowela TVP
13:20 Plebania - odc. 839; telenowela TVP
13:50 Jaka to melodia? - odc. 1405; teleturniej muzyczny
14:15 Bulionerzy - odc. 45 - Kanał intelektualny; serial komediowy TVP
14:40 Receptury klasztorne - odc. 14 Sernik z Paradyża (Klasztor pocysterski); magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Jaka to melodia? - odc. 1406; teleturniej muzyczny
15:35 Wyjeżdżam - zostaję? - odc. 2; cykl reportaży
15:55 Klan - odc. 1234 - txt.str.777; telenowela TVP
16:25 Plebania - odc. 843; telenowela TVP
16:50 Teleexpress
17:15 Puchar Świata w skokach narciarskich - Kuopio
19:15 Wieczorynka - Sali Mali II - Burza 16 (The storm); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 W krainie dreszczowców - Laura - Śmierć zapisana w kartach - odc. 2 (Laura, Le compte a rebours a comence, ep. 2) - txt.str.777; film fabularny kraj prod.Francja (2006)
22:05 Sprawa dla reportera
22:40 Z refleksem; program publicystyczny
23:00 Misja specjalna
23:30 Sfora - odc. 9/9; serial TVP
00:35 Krótki film o miłości  83'; film fabularny kraj prod.Polska (1988)
01:55 Alfabet Tapiesa (Alfabet Tapies) kraj prod.Hiszpania (2003)
02:55 Zakończenie programu

TVP 2
05:45 Statek miłości - odc. 196/249 (The Love Boat ODC. 174(8 - 06) (Soap Gets In Your Eyes, A Match Made in); telenowela kraj prod.USA (1984)
06:30 Statek miłości - odc. 197/249 (The Love Boat ODC. 173, (8 - 07) (And One To Grow On, Seems Like Old Times,); telenowela kraj prod.USA (1984)
07:20 Czas Pasyjny; reportaż
07:35 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury - Odc 17/52 (Marvi Haemmer prasentiert National Geographic World) kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2004)
08:05 Na dobre i na złe - odc.180   Sprawdzian
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 09.45, 10.35 i Pogoda: 9.20,10.10,10.38
10:10 Pogoda
10:40 Święta wojna - Piraci (245)
11:10 Sąsiedzi - odc. 38 (225) Pomoc domowa; serial komediowy TVP
11:40 Magnum - odc. 41/162 Widziałeś wschód słońca? Cz. 1 (MAGNUM P. I. s. 3. - Did you see the sunrise? pt. 1); serial kraj prod.USA (1982)
12:35 Przygody Tarzana - odc 10/75 (Tarzan ep 116 The river of doom); serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)
12:55 Niesforne aniołki seria II - odc. 4 (Little Angels: Maynards: series 2); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
13:30 Jesteś tym, co jesz (seria II) - odc.7 (You are what you are II); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:55 Europa da się lubić - Teraz Polska
14:55 Dr Quinn - seria III, odc. 20 (Dr Quinn s. III, Things my father never though me ep. 66); serial kraj prod.USA (1995)
15:45 Program lokalny
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:15 Dla niesłyszących - Pogoda
16:25 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 478; serial TVP
17:15 Dla niesłyszących - Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 237
17:20 Podróż za jeden uśmiech - odc. 2/7 Hotel pod gwiazdami; serial przygodowy TVP
17:55 Zorro - odc. 16/78 (.) - txt.str.777; serial kraj prod.USA (1957)
18:30 Program lokalny
18:45 Panorama
19:05 Jeden z dziesięciu -  odc.20/LIII - txt.str.777; teleturniej
19:35 Starter - magazyn aktualności
20:00 M jak miłość - odc. 479; serial TVP
20:50 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 238
20:55 Mecz towarzyski - Manchester United - reprezentacja Europy ( studio )
21:05 Mecz towarzyski - Manchester United - reprezentacja Europy
23:00 Panorama
23:15 Biznes
23:20 Sport Telegram
23:30 Pogoda
23:45 Wieczór filmowy Kocham Kino - Wyśnione życie aniołów (La Vie Revee des Anges)  108'; dramat kraj prod.Francja (1998)
01:40 Dzika Afryka - Góry (Mountains); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2001)
02:30 Ja muszę; film dokumentalny
02:50 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:55 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.