FANDOM


TVP 1
05:15 Pierwszy krzyk - odc. 4; cykl dokumentalny
05:40 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Tak jak w Unii
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Czerwony traktorek - Urodziny Czerwonego Traktorka 4 (Little Red Tractor - Little Red Tractor?s Birthday) kraj prod.Wielka Brytania (2002)
08:45 Czerwony traktorek - Sianokosy 5 (Making Hay) kraj prod.Wielka Brytania (2002)
08:55 Sali Mali II - Płacz w kominie 10 (Chimney Weep); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
09:00 Domowe przedszkole - Komu jest potrzebna cisza?; program dla dzieci
09:30 Sąsiedzi - Usterka  odc.22 (Porucha); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1985)
09:40 Teletubisie - odc. 133/156 (Teletubbies, season X Towers); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
10:05 Dwie strony medalu - odc. 30; serial TVP
10:30 Dwie strony medalu - odc. 31; serial TVP
11:00 Mieszkać w Europie - Design szwedzki; reportaż
11:15 Kinematograf; magazyn
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc. 3247 (The Bold and the Beautiful ep. 3462); serial kraj prod.USA (2000)
12:30 Moda na sukces - odc. 3248 (The Bold and the Beautiful ep. 3463); serial kraj prod.USA (2000)
12:55 Klan - odc. 1230; telenowela TVP
13:20 Plebania - odc. 839; telenowela TVP
13:50 Jaka to melodia? - odc. 1405; teleturniej muzyczny
14:15 Bulionerzy - odc. 45 - Kanał intelektualny; serial komediowy TVP
14:40 Receptury klasztorne - odc. 14 Sernik z Paradyża (Klasztor pocysterski); magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Jaka to melodia? - odc. 1406; teleturniej muzyczny
15:35 Wyjeżdżam - zostaję? - odc. 2; cykl reportaży
15:55 Klan - odc. 1234 - txt.str.777; telenowela TVP
16:25 Plebania - odc. 843; telenowela TVP
16:50 Teleexpress
17:15 Puchar Świata w skokach narciarskich - Kuopio
19:15 Wieczorynka - Sali Mali II - Burza 16 (The storm); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 W krainie dreszczowców - Laura - Śmierć zapisana w kartach - odc. 2 (Laura, Le compte a rebours a comence, ep. 2) - txt.str.777; film fabularny kraj prod.Francja (2006)
22:05 Sprawa dla reportera
22:40 Z refleksem; program publicystyczny
23:00 Misja specjalna
23:30 Sfora - odc. 9/9; serial TVP
00:35 Krótki film o miłości  83'; film fabularny kraj prod.Polska (1988)
01:55 Alfabet Tapiesa (Alfabet Tapies) kraj prod.Hiszpania (2003)
02:55 Zakończenie programu

TVP 2
05:45 Statek miłości - odc. 196/249 (The Love Boat ODC. 174(8 - 06) (Soap Gets In Your Eyes, A Match Made in); telenowela kraj prod.USA (1984)
06:30 Statek miłości - odc. 197/249 (The Love Boat ODC. 173, (8 - 07) (And One To Grow On, Seems Like Old Times,); telenowela kraj prod.USA (1984)
07:20 Czas Pasyjny; reportaż
07:35 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury - Odc 17/52 (Marvi Haemmer prasentiert National Geographic World) kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2004)
08:05 Na dobre i na złe - odc.180   Sprawdzian
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 09.45, 10.35 i Pogoda: 9.20,10.10,10.38
10:10 Pogoda
10:40 Święta wojna - Piraci (245)
11:10 Sąsiedzi - odc. 38 (225) Pomoc domowa; serial komediowy TVP
11:40 Magnum - odc. 41/162 Widziałeś wschód słońca? Cz. 1 (MAGNUM P. I. s. 3. - Did you see the sunrise? pt. 1); serial kraj prod.USA (1982)
12:35 Przygody Tarzana - odc 10/75 (Tarzan ep 116 The river of doom); serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)
12:55 Niesforne aniołki seria II - odc. 4 (Little Angels: Maynards: series 2); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
13:30 Jesteś tym, co jesz (seria II) - odc.7 (You are what you are II); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:55 Europa da się lubić - Teraz Polska
14:55 Dr Quinn - seria III, odc. 20 (Dr Quinn s. III, Things my father never though me ep. 66); serial kraj prod.USA (1995)
15:45 Program lokalny
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:15 Dla niesłyszących - Pogoda
16:25 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 478; serial TVP
17:15 Dla niesłyszących - Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 237
17:20 Podróż za jeden uśmiech - odc. 2/7 Hotel pod gwiazdami; serial przygodowy TVP
17:55 Zorro - odc. 16/78 (.) - txt.str.777; serial kraj prod.USA (1957)
18:30 Program lokalny
18:45 Panorama
19:05 Jeden z dziesięciu -  odc.20/LIII - txt.str.777; teleturniej
19:35 Starter - magazyn aktualności
20:00 M jak miłość - odc. 479; serial TVP
20:50 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 238
20:55 Mecz towarzyski - Manchester United - reprezentacja Europy ( studio )
21:05 Mecz towarzyski - Manchester United - reprezentacja Europy
23:00 Panorama
23:15 Biznes
23:20 Sport Telegram
23:30 Pogoda
23:45 Wieczór filmowy Kocham Kino - Wyśnione życie aniołów (La Vie Revee des Anges)  108'; dramat kraj prod.Francja (1998)
01:40 Dzika Afryka - Góry (Mountains); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2001)
02:30 Ja muszę; film dokumentalny
02:50 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:55 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.50 Sidła miłości (51) - telenowela
07.45 TV Market - magazyn reklamowy
08.00 Halo! Kasa! - teleturniej
08.55 Roseanne (40) - serial komediowy
09.25 Rodzina zastępaa (50) - serial komediowy
10.00 Sekret Laury (29) - telenowela
11.00 Ambush Makeover - reality show
11.30 Samo życie (854) - serial obyczajowy
12.00 Dom nie do poznania - reality show
12.55 Jesteś moim życiem (51) - telenowela
13.55 Pierwsza miłość (463) - serial obyaajowy
14.45 Świat według Bundych (191) - serial komediowy
15.15 Rodzina zastępaa (51) - serial komediowy
15.50 Wydarzenia
16.15 Prognoza pogody
16.25 Interwencja - magazyn
17.00 Gra w ciemno - teleturniej
18.00 Pierwsza miłość (464) - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Samo życie (855) - serial obyczajowy
20.00 Piotr Bałtroczyk przedstawia - program rozrywkowy
21.00 Sara - film obyczajowy, Polska 1997. reż. Madej Slesicki, wyk. Bogusław Linda. Agnieszka Włodarczyk, Cezary Pazura
21.55 Studio LOTTO
23.30 Chirurdzy (10) - serial obyczajowy
00.30 Nasze dzieci - talk show
01.25 Magazyn sportowy
03.25 Nocne randki
05.55 Zakończenie programu

TVN
05.35 Uwaga! - magazyn
05.55 Telesldep
06.45 Weronika Mars (4) - serial kryminalny
07.35 Usterka - serial fabularno-dokumentalny
08.05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabulamo-dokumentalny
09.05 Wykręć numer - teleturniej
10.10 Fabryka gry - program rozrywkowy
11.10 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
11.40 Rozmowy w toku - talk show
12.50 Na Wspólnej (775) - serial obyczajowy
13.20 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
14.00 Weronika Mars (5) - serial kryminalny
14.55 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
15.25 Prawo pożądania (23) - telenowela
16.00 Fakty popołudniowe
16.15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
17.15 Rozmowy w toku - talk show
18.25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport, Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn
20.15 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
20.55 Na Wspólnej (776) - serial obyczajowy
21.30 Magda M. (44) - serial obyczajowy
22.30 Teraz my! - magazyn
23.15 Archiwum X - Sledztwa po latach: Bandyckie życie - serial fabularno-dokumentalny
00.15 Bez skazy (2) - serial obyczajowy
01.15 Nocne igraszki - program rozrywkowy
02.15 Telesklep
02.35 Uwaga! - magazyn
02.55 Nic straconego - powtórki

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza ; STEREO
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
08:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
09:00 Kurier; STEREO
09:05 Przegląd prasy; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:20 Przegląd prasy; STEREO
09:24 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:50 Pogoda; STEREO
09:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier flesz; STEREO
10:05 Serwis sportowy; STEREO
10:09 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Kamera Kuriera; STEREO
10:10 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:40 Pogoda; STEREO
10:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:59 Kurier flesz; STEREO
11:00 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:59 Kurier flesz; STEREO
12:00 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:58 Kurier flesz; STEREO
13:00 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:58 Kurier flesz; STEREO
14:02 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Kamera Kuriera; STEREO
14:30 Kurier; STERE
14:45 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kurier flesz; STEREO
15:05 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:40 Pogoda; STEREO
15:45 Wiadomości Kuriera; STEREO
15:45 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
15:50 Wywiad Kuriera ; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:55 Pogoda; STEREO
15:59 Kurier flesz; STEREO
16:00 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:50 Pogoda; STEREO
16:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Kurier flesz; STEREO
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Telewizyjny Kurier Mazowiecki ; STEREO
17:55 Wiadomości sportowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:10 Pogoda dla Warszawy; STEREO
18:15 Qadrans qltury; magazyn; STEREO
18:30 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:35 Raport na gorąco; STEREO
18:35 Wiadomości sportowe ; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:40 Wywiad Kuriera; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:45 Studio Reportażu: Nasze kawalerskie; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Po twojej stronie ; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:25 Saga rodów - RÓD BLIKLE; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Kronika Warszawska ; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
21:55 Raport na gorąco; STEREO
21:55 Wiadomości sportowe ; STEREO, Bez ogrniczeń wiekowych
22:00 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:05 Wywiad Kuriera ; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:42 16/16 - Syreny; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Ostatnie dni sław - Dian Fossey, odc. 6 (Final Days of an Icon); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Kurier; STEREO
02:00 Pogoda; STEREO
02:08 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Ostatnie dni sław - Dian Fossey, odc. 6 (Final Days of an Icon); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Zakończenie dnia

TV 4
05.45 Sztukateria - magazyn kulturalny
06.05 Kinomaniak - magazyn filmowy
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! (11) - serial animowany
09.00 Pokemon (266) - serial animowany
09.30 Pensjonat Pod Różą (98) - serial obyczajowy
10.30 Jesteś moim życiem (137) - telenowela
11.35 Łowcy skarbów (9) - serial przygodowy
12.35 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
13.10 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! (12) - serial animowany
15.50 Młodzieńcza miłość (113) - telenowela
16.50 Pensjonat Pod Różą (99) - serial obyczajowy
17.50 Łowcy skarbów (10) - serial przygodowy
18.55 Jesteś moim życiem (138) - telenowela
20.00 Komisarz Rex (21) - serial kryminalny
21.00 Kamieńska (2) - serial sensacyjny
22.05 Rejs pod przymusem - thriller, Kanada/Niemcy/USA 1998, reż. Brian Trenchard-Smith, wyk. Lindsay Wagner, Martin Sheen, Horst Buchholz
00.05 Kuba Wojewódzki - talk show
01.05 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.45 Muzyczne listy - program muzyczny
02.35 FIFA Futbol Mundial - magazyn
03.00 V-max - mag. motoryzacyjny
03.20 Ja tylko pytam - talk show
04.05 Zakończenie programu

TVN 7
05.50 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
06.20 Telesklep
07.20 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
07.50 Brygada ratunkowa (13) - serial sensacyjny
08.50 Grzesznica (31) - telenowela
09.50 Osby dyżur (13) - serial obyczajowy
10.50 Nash Bridges (11) - serial kryminalny
11.50 Strażnik kasy - pr. rozrywkowy
12.50 Telesklep
14.05 Grzesznica (32) - telenowela
15.05 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
16.05 Alf (30) - serial komediowy
16.35 Przyjadele (11) - serial kom.
17.05 Ostry dyżur (14) - serial obycz.
18.05 Nash Bridges (18) - serial krym.
19.05 Alf (31) - serial komediowy
19.40 Przyjaciele (12) - serial kom.
20.15 Agenci NCIS (5) - serial kryminalny
21.15 Ballada o Małym Jo - westem. USA 1993, reż. Maggie Greenwald, wyk. Suzy Amis, Bo Hopkins. lan McKellen, David Chung
23.45 Serce Clary - dramat obyczajowy, USA 1988, reż. Robert Mulligan, wyk. Whoopi Goldberg, Michael Ontkean, Neil Patrick Harris, Spalding Gray
01.50 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domisie - Ładne-brzydkie; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Czas Pasyjny; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Ojczyzna polszczyzna - Know-How, Power i Deal; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Salon kresowy - Londyński lwowiak; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Czarno - Czarny film. Piosenki Tadeusza Nalepy  cz. 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Smak Europy - Smakowicie w historię...; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Rakowiecka; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:35 Plebania - odc. 640; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Klan - odc.1189; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Krakowianin w Turynie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Warto kochać - odc. 2; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Koncert Marcowy op.68; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Mój Dekalog - Alan Starski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Domisie - Ładne-brzydkie; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Magazyn Medyczny - Udar mózgu - najnowsze metody leczenia.; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Zwierzowiec - Ryś odc.43; Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Czas Pasyjny; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:15 Telewizyjne Wiadomości Literackie - (31); Dla małoletnich od lat 12
17:40 Dzika Polska - .; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Zbliżenia; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
18:35 Polska z bocznej drogi - Pożegnanie; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Plebania - odc. 640; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Marceli Szpak dziwi się światu - Dzielna mysz Felicja; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Klan - odc.1189; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
21:05 W stronę świata - odc. 2 Kasia Romańska; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Na końcu świata; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Warto rozmawiać; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Bramy przez które wędrowała historia; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama
23:45 Biznes
23:48 Sport Telegram
23:50 Pogoda
24:00 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak szałwii (185); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Zbliżenia; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plebania - odc. 640; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Marceli Szpak dziwi się światu - Dzielna mysz Felicja; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Klan - odc.1189; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
02:55 W stronę świata - odc. 2 Kasia Romańska; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:20 Na końcu świata; Dla małoletnich od lat 12
03:50 Warto rozmawiać; Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Bramy przez które wędrowała historia; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Mój Dekalog - Alan Starski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Polska z bocznej drogi - Pożegnanie; Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

Discovery Channel
06.00 Mistrzowie inżynierii: Most nad zaporą Hoovera
07.00 Zwariowane wyścigi (3)
08.00 Miejscy odkrywcy: Denver
09.00 Amerykański hot-rod: Spełnione życzenie (1)
10.00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Wybuchowe cukierki
11.00 Fani aterech kółek: Toyota MRII (1. 2)
12.00 Mistrzowie Inżynierii: Most nad zaporą Hoovera
13.00 Zwariowane wyścigi (3)
14.00 Miejscy odkrywcy: Denver
15.00 Jak to jest zrobione? (34)
15.30 Jak to jest zrobione? (46)
16.00 Superjazda: Hammer
17.00 Amerykański hot-rod: spełnione życzenie (2)
18.00 Amerykański chopper: Maszyna Ricka (2)
19.00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Pancerna woda
20.00 Jak to jest zrobione? (35)
20.30 Jak to jest zrobione? (47)
21.00 Ja i moja twarz
22.00 Ostatnie 24 godziny: John Belushi
23.00 Klub zabytkowych samochodów: Rolls-Royce
23.30 Klub zabytkowych samochodów: Fenari 308 .
00.00 Zwykłe rzeay - niezwykłe wynalazki (6)
01.00 Inżynieria ekstremalna: Arizona Cardinals
02.00 Superjazda: Pod presją
03.00 Amerykański hot-rod: Spełnione iyczenie (2)
04.00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Moc piłeczek pingpongowych

TVP Kultura
09:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Wujaszek Wania (Diadia Wania)  98'; film fabularny kraj prod.ZSRR (1970); reż.:Andriej Konczałowski; wyk.:Irina Anisimova-Wulf, Siergiej Bondarczuk, Władimir Butenko, Irina Kupczenko, Innokientij Smoktunowski; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Dianne Reeves (Dianne Reeves); koncert kraj prod.Kanada (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
11:50 Studio TVP Kultura - Telekino; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Telekino - Co jest w człowieku w środku; film kryminalny; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Kino krótkich filmów - Śniadanie na trawie; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Człowiek zaniedbuje siebie; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Trebunie Tutki i Kinior Future Sound; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Kolory Raju (The Colour of Paradise, Rang e Khoda)  85'; dramat kraj prod.Iran (1999); reż.:Majid Majidi; wyk.:Mohsen Ramezani, Hossein Mahjoub, Salameh Feyzi, Farahnaz Safari, Elham Sharifi, Behzad Rafi; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Sławomir Kulpowicz; recital; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Muzyka XX wieku - Eugeniusz Mogilewski gra Skriabina; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Kino krótkich filmów - Anamorphosis (Anamorphosis); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (1991); Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Bara Bara; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Podróż za jeden uśmiech - odc. 7/7 Pożegnanie z Dudusiem; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Dżem Live cz.1; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Teatr Telewizji - Replika; spektakl teatralny; Dla małoletnich od lat 12
21:20 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
21:25 Sceny ze sceny; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:55 Dżem Live cz. 2; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Muzyczna encyklopedia - Sztuka skrzypiec - (2) (Art of Violin 2); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:25 Strefa - Poza Kontrolą - Monster; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:45 Strefa - Mediokracja - Ani Ani - Dziecięca Wytwórnia Filmowa; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Strefa - Lecha Majewskiego podróże w głąb siebie; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Dziewczęta z Saint Cyr (Saint Cyr); dramat kraj prod.Francja, Belgia, Niemcy (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Hurricane Festival 2005 - Beatsteaks (Beatsteaks); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.