TVP 1
05:45 Klan - odc. 2950 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Klan - odc. 2951 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Las Story - odc. 3 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Okrasa łamie przepisy - Konkurs na najlepsze piersi -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Pełnosprawni - odc. 169 -  JM; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9
08:00 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Naszaarmia.pl - odc. 226; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
08:50 Halo, tu Rio; felieton; STEREO, 16:9
09:05 IO Rio 2016 - studio; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 IO Rio 2016 - Polacy na Igrzyskach; relacja; STEREO, 16:9
10:10 IO Rio 2016 - Noc w Rio; relacja; STEREO, 16:9
11:05 IO Rio 2016 - Dzień na Igrzyskach; relacja; STEREO, 16:9
12:00 Do zobaczenia w Krakowie - był raban; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:20 Akcja wakacje - /7/; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Natura w Jedynce- Ziemia. Podwodny świat cz 7. Nocne Życie i Połowa Księżyca -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:50 Viva Maria! (Viva Maria!) -  txt. str. 777  111'; komedia kraj prod.Francja, Włochy (1965); reż.:Louis Malle; wyk.:Brigitte Bardot, Jeanne Moreau, George Hamilton, Paulette Dubost; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Północ - Południe, Księga II - odc. 7/12 (North and South II, ep. 7/12); serial kostiumowy kraj prod.USA (1986); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 IO Rio 2016 - studio; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
17:35 IO Rio 2016 - Żeglarstwo laser M, Strzelectwo pistolet szybkostrzelny M FINAŁ; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 IO Rio 2016 - Żeglarstwo laser M, Strzelectwo pistolet szybkostrzelny M FINAŁ; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
19:20 GOL; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:25 Biało - czerwoni w Rio kronika; felieton; STEREO, 16:9
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
19:45 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
19:50 IO Rio 2016 - studio; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
19:55 IO Rio 2016 - Siatkówka M: Polska - Rosja ( 1 set ); relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
20:25 IO Rio 2016 - Siatkówka M: Polska - Rosja ( 2 set ); relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
20:55 IO Rio 2016 - Siatkówka M: Polska - Rosja ( 3 set ); relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
22:00 IO Rio 2016 - Kolarstwo torowe; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
23:35 IO Rio 2016 - Szermierka - szabla K druż FINAŁ, Podnoszenie ciężarów 94 kg M; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
00:55 IO Rio 2016 - Podnoszenie ciężarów - 94 kg M, ew. LA; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
01:55 IO Rio 2016 - Lekkoatletyka Finały; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
02:25 IO Rio 2016 - Lekkoatletyka Finały; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
03:50 IO Rio 2016 - Lekkoatletyka Finały; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
04:30 Zakończenie dnia

TVP 2
06:25 M jak miłość - odc. 1226 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Pytanie na śniadanie - wakacyjnie - w tym: 8.35, 9.25, 10.20 Pogoda ; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:40 Rodzinka.pl - odc. 166 "Podział" sezon 7 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Gwiazdy w południe - Hannibal (Annibale)  100'; film historyczny kraj prod.Włochy (1959); reż.:Carlo L Bragaglia; wyk.:Victor Mature, Gabrielle Ferzetti, Terence Hill, Rita Gam; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Książki na lato (11); felieton; Dla małoletnich od lat 12
13:10 Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 IO Rio 2016 - studio; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 IO Rio 2016 - Golf M, Wioślarstwo Finały; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 IO Rio 2016 - Wioślarstwo Finały, Lekkoatletyka, kolarstwo torowe; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 IO Rio 2016 - Wioślarstwo Finały, Lekkoatletyka, kolarstwo torowe; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
16:55 IO Rio 2016 - Lekkoatletyka; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 IO Rio 2016 - studio; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
19:05 IO Rio 2016 - Golf M, Strzelectwo Skeet M Finały; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 IO Rio 2016 - Kolarstwo torowe; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Hity kabaretu - Kresowiacy i inne hity Kabaretu pod Wyrwigroszem; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 IO Rio 2016 - Szermierka Szabla K drużyna Finał; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
00:40 IO Rio 2016 - Piłka ręczna M: Polska - Szwecja; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
02:55 IO Rio 2016 - Pływanie Finały; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
03:35 IO Rio 2016 - Pływanie Finały; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
04:20 IO Rio 2016 - Siatkówka plażowa 1/8 F K/M; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
05:00 IO Rio 2016 - Siatkówka plażowa 1/8 F K/M; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Zakończenie dnia

TVP 3
07:00 TELEZAKUPY
07:25 Naturalnie tak - odc. 141; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Pogoda - 13.08 - 1; STEREO, 16:9
07:35 Legendy regionalne - Polowanie na czarownice odc. 1; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Dom niespokojnej starości - odc. 3/7 - Przekręt cz. 1; serial obyczajowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Podróże z góralem seria III - odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 AgroSzansa - odc. 89; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:55 Dla niesłyszących Misja Integracja OPP -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:10 Do zobaczenia w Krakowie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:25 Pogoda - 13.08 - 1; STEREO, 16:9
09:30 Polska 1050; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Fundusze europejskie - jak to działa? - flesz - odc. 7; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
11:20 Pole niczyje; serial; Dla małoletnich od lat 12
12:20 odc.1 Dni Tożsamościowe - Lublin; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 odc.2 Dni Tożsamościowe - Szczecin; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:28 odc.3 Dni Tożsamościowe - WOT; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Pogoda - 13.08 - 2; STEREO, 16:9
12:35 Lato w Regionach - Lutowiska; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
12:50 Rączka gotuje - Bielsko - Biała Karczma Rogata 6.08.2016; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Lato w Regionach - Lutowiska; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
13:40 Szlakiem smaków - odc. 7 (Food Odyssey); serial dokumentalny kraj prod.Korea Połudn. (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Lato w Regionach - Lutowiska; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
15:00 Legendy regionalne - Polowanie na czarownice odc. 2; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Śladami Podlasian - Medycyna; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 odc.4 Dni Tożsamościowe - Szczecin; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 odc.5 Dni Tożsamościowe - Bydgoszcz; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 odc.6 Dni Tożsamościowe - WOT; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Pogoda - 13.08 - 2; STEREO, 16:9
15:50 Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Sprawiedliwe Wśród Narodów Świata; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Stuła; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Lato w Regionach - Lutowiska; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
16:45 Europa z bliska - odc. 85 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Nożem i widelcem - odc. 89) Gołąbki z młodej kapusty; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Lato w Regionach - Lutowiska; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
19:05 Lato z Radiem cz. 1 Kalisz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 OTV - PASMO LOKALNE
21:00 Lato z Radiem cz. 2 Kalisz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:40 Pogoda - 13.08 - 3; STEREO, 16:9
22:45 Naturalnie tak - odc. 141; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Pogoda - 13.08 - 4; STEREO, 16:9
22:55 Powrót do Mirandy odc. 17 Brat Silvino (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Rączka gotuje - Polskie Koleje Linowe - Międzybrodzie Bialskie; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Powrót do przeszłości - odc. 7 - Radio vs. Telewizja; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Dom niespokojnej starości - odc. 3/7 - Przekręt cz. 1; serial obyczajowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:35 Pogoda - 13.08 - 3; STEREO, 16:9
01:35 Naturalnie tak - odc. 141; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Pogoda - 13.08 - 4; STEREO, 16:9
01:50 Telewizja Nocą odc. 24; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Śladami Podlasian - Medycyna; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Polska 1050; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Póki żagle białe - o pasji życia opowiada Monika Szwaja; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Pole niczyje; serial; Dla małoletnich od lat 12
05:05 Dziewczyna z latawcem; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Dla niesłyszących Misja Integracja OPP -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:35 Podróże z góralem seria III - odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Powrót do Mirandy odc. 18 Pierwsza miłość (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Szlakiem podkarpackiej przyrody - Odc. 9 - Horyniec Zdrój; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Olsztyn
07:00 TELEZAKUPY
07:25 Naturalnie tak - odc. 141; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Pogoda - 13.08 - 1; STEREO, 16:9
07:35 Legendy regionalne - Polowanie na czarownice odc. 1; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Dom niespokojnej starości - odc. 3/7 - Przekręt cz. 1; serial obyczajowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Podróże z góralem seria III - odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 AgroSzansa - odc. 89; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:55 Dla niesłyszących Misja Integracja OPP -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:10 Do zobaczenia w Krakowie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:25 Pogoda - 13.08 - 1; STEREO, 16:9
09:30 Polska 1050; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Fundusze europejskie - jak to działa? - flesz - odc. 7; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Pogoda z Prezenterem; STEREO, 16:9
10:05 Rolniczy raport - 16/16; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:20 W drodze do energetycznego raju - odc. 7/15 (10); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 TELEZAKUPY
11:00 Ewangelia na niedzielę; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Pogoda z Prezenterem; STEREO, 16:9
11:20 Pole niczyje; serial; Dla małoletnich od lat 12
12:20 odc.1 Dni Tożsamościowe - Lublin; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 odc.2 Dni Tożsamościowe - Szczecin; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:28 odc.3 Dni Tożsamościowe - WOT; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Pogoda - 13.08 - 2; STEREO, 16:9
12:35 Lato w Regionach - Lutowiska; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
12:50 Rączka gotuje - Bielsko - Biała Karczma Rogata 6.08.2016; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Lato w Regionach - Lutowiska; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
13:40 Szlakiem smaków - odc. 7 (Food Odyssey); serial dokumentalny kraj prod.Korea Połudn. (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Lato w Regionach - Lutowiska; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
15:00 Legendy regionalne - Polowanie na czarownice odc. 2; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Śladami Podlasian - Medycyna; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 odc.4 Dni Tożsamościowe - Szczecin; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 odc.5 Dni Tożsamościowe - Bydgoszcz; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 odc.6 Dni Tożsamościowe - Białystok; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Pogoda - 13.08 - 2; STEREO, 16:9
15:50 Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Sprawiedliwe Wśród Narodów Świata; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Stuła; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Lato w Regionach - Lutowiska; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
16:45 Europa z bliska - odc. 85 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Nożem i widelcem - odc. 89) Gołąbki z młodej kapusty; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Lato w Regionach - Lutowiska; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
17:30 Pogoda z Prezenterem; STEREO, 16:9
17:33 Magazyn Moto - odc. 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Księga obyczaju - Wędkarstwo; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Nasze Zdrowie - 8/16; magazyn medyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:15 Spotkania z ekologią - odc. 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Informacje - Wyd. główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda z Prezenterem; STEREO, 16:9
18:45 OPINIE  /powt./; STEREO, 16:9
19:05 Lato z Radiem cz. 1 Kalisz; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Pogoda z Prezenterem; STEREO, 16:9
20:05 L jak Las - 8/16; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Ziołowa apteka - Brzoza; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Czas na reportaż: Dusza koźlaka; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:40 Winda regionu - Lotnisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:55 Pogoda z Prezenterem; STEREO, 16:9
21:00 Lato z Radiem cz. 2 Kalisz; Dla małoletnich od lat 12
21:30 OPINIE  /powt./; STEREO, 16:9
21:45 Informacje; STEREO, 16:9
21:55 Pogoda z Prezenterem; STEREO, 16:9
22:00 Ewangelia na niedzielę; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:40 Pogoda - 13.08 - 3; STEREO, 16:9
22:45 Naturalnie tak - odc. 141; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Pogoda - 13.08 - 4; STEREO, 16:9
22:55 Powrót do Mirandy odc. 17 Brat Silvino (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Rączka gotuje - Polskie Koleje Linowe - Międzybrodzie Bialskie; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Powrót do przeszłości - odc. 7 - Radio vs. Telewizja; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Dom niespokojnej starości - odc. 3/7 - Przekręt cz. 1; serial obyczajowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:35 Pogoda - 13.08 - 3; STEREO, 16:9
01:35 Naturalnie tak - odc. 141; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Pogoda - 13.08 - 4; STEREO, 16:9
01:50 Telewizja Nocą odc. 24; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Śladami Podlasian - Medycyna; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Polska 1050; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Póki żagle białe - o pasji życia opowiada Monika Szwaja; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Pole niczyje; serial; Dla małoletnich od lat 12
05:05 Dziewczyna z latawcem; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Dla niesłyszących Misja Integracja OPP -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:35 Podróże z góralem seria III - odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Powrót do Mirandy odc. 18 Pierwsza miłość (Terra de Miranda); telenowela kraj prod.Hiszpania (2001); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Szlakiem podkarpackiej przyrody - Odc. 9 - Horyniec Zdrój; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

Polsat
6:00 Nowy dzień z Polsat News
7:45 Jeźdźcy smoków
8:20 Scooby Doo i bracia Boo
10:05 Ewa gotuje
10:40 Wysmakowani
10:50 Goofy w koledżu - film, USA 2000
12:35 DISCO POD GWIAZDAMI 2016
15:40 Pamiętniki z wakacji (37)
16:40 Pamiętniki z wakacji (38)
17:45 Chłopaki do wzięcia (89)
18:20 Chłopaki do wzięcia (90)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich (390)
20:10 DISCO POD GWIAZDAMI 2016
22:35 Gala sportów walki 2016, odc. 39 FEN13 Gdynia
0:30 Zdobycz - film, RPA/USA 2007
2:15 Tajemnice losu
5:00 Disco gramy

TVN
05:25 Uwaga! (4677)
05:45 Mango - Telezakupy
07:55 Kobieta na krańcu świata 7 (5/10)
08:30 Dzień Dobry Wakacje (15/20)
11:00 Na Wspólnej Omnibus 14 (590)
12:50 Ugotowani 9 (13)
13:50 Agent - Gwiazdy (11/13)
14:55 MasterChef Junior (7/10)
16:25 Projekt Lady (7/9)
17:25 Polowanie na mieszkanie (7/8)
18:00 Kuchenne rewolucje 12 (9/15)
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! (4678)
20:00 Dom marzeń (8/11)
21:00 Seks w wielkim mieście II - komedia, USA, 2010
00:00 Bez smyczy - komedia, USA, 2011
02:15 Polskie absurdy - dokument
02:55 Uwaga! (4678)
03:15 Klub Magii (218)

TV 4
6:00 Simba (19) - serial animowany
6:30 Przyjaciele z Kieszonkowa (26) - serial animowany
6:50 Przyjaciele z Kieszonkowa (27) - serial animowany
7:10 Nowy Scooby i Scrappy Doo (3) - serial animowany
7:40 Looney Tunes Show (3) - serial animowany
8:10 Nowy Scooby i Scrappy Doo (6) - serial animowany
8:40 Looney Tunes Show (6) - serial animowany
9:00 Wysmakowani (21) - magazyn kulinarny
9:10 Prawie jak gladiator - film animowany, Włochy 2012
11:10 Policjantki i Policjanci (170) - serial obyczajowy
12:10 Policjantki i Policjanci (171) - serial obyczajowy
13:10 Tata sam w domu (8) - reality show
14:10 STOP Drogówka - magazyn policyjny
15:25 Abner, niewidzialny pies - komedia, USA 2013
17:20 Kamienne serca - film familijny, Niemcy 2014
19:00 Galileo (548) - program popularnonaukowy
20:00 Policjantki i Policjanci (172) - serial obyczajowy
21:00 Policjantki i Policjanci (173) - serial obyczajowy
22:00 Strach ma wielkie kły: Świąteczne piekło - program rozrywkowy
23:05 Dzika planeta - horror SF, Kanada/USA 2007
0:55 Tuż przed tragedią (8) - serial dokumentalny
2:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
3:00 Disco Polo Life (385) - program muzyczny
4:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TVN 7
05:40 We Dwoje (1/17)
07:10 Mango - Telezakupy
09:15 Wojny magazynowe Teksas 3 (9/11)
09:45 Wojny magazynowe Teksas 3 (10/11)
10:15 Tajemnice Laury (12/22)
11:15 Blef (3/10)
12:10 Brzydula (129)
12:40 Brzydula (130)
13:15 Brzydula (131)
13:50 Brzydula (132)
14:20 Radośnie śpiewajmy - musical, USA, 2012
16:50 Na tropie marsupilami - komedia, Francja/Belgia, 2012
19:00 Los numeros - komedia, Polska, 2011
20:45 Agent Cody Banks II: Cel Londyn - film przygodowy, USA, 2004
22:50 Raport Pelikana - film sensacyjny, USA, 1993
01:50 Mroczne zagadki Los Angeles (4/10)
02:50 Klub Magii
05:00 Koniec programu

TV Puls
6:00 Niesamowite!: Dar losu (20/25) - serial dokumentalny
6:30 Niesamowite!: Podwójne życie studentki (21/25) - serial dokumentalny
7:00 Taki jest świat 2 (9) - program informacyjny
7:50 Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia: Śmietniczek (1) - serial dokumentalny
8:20 Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia: Po co komu taka ziemia (2) - serial dokumentalny
8:55 Czterej pancerni i pies: 'Rudy', miód i krzyże (5) - serial wojenny
10:00 Czterej pancerni i pies: Most (6) - serial wojenny
11:10 Hania Humorek nie wyjeżdża na wakacje - film familijny, USA 2011
13:15 Lorax - film animowany, Francja/USA 2012
14:55 Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas - komedia, USA 2000
16:50 Mistrz kierownicy ucieka 2 - komedia sensacyjna, USA 1980
19:00 Pingwiny z Madagaskaru: Zemsta doktora Bulgota (17) - serial animowany
19:30 Pingwiny z Madagaskaru: Tańczący z duszami/Prawo dżungli (18) - serial animowany
20:00 Mocne sobotnie kino: Niepokonany 3: Odkupienie - film sensacyjny, USA 2010
21:55 xXx - film sensacyjny, USA 2002
0:25 Oczy zła - horror, USA 2014
2:35 Zobacz to!: Taki jest świat 2 (9) - program informacyjny
3:15 Na jedwabnym szlaku: Punkt zero (2/10) - serial dokumentalny
3:40 Na jedwabnym szlaku: Moja chińska muzyka (3/10) - serial dokumentalny
4:05 Na jedwabnym szlaku: Kulinarny zachwyt (4/10) - serial dokumentalny
4:25 Menu na miarę (3) - program kulinarny
4:45 Z archiwum policji (7) - serial dokumentalny
5:10 Menu na miarę (4) - program kulinarny
5:35 Z archiwum policji (8) - serial dokumentalny

Tele 5
5:45 Nieźle kliknięci - program rozrywkowy
6:45 Śniadanie z wróżbami - program ezoteryczny
7:45 Telezakupy
9:30 Klejnot TV - telezakupy
10:55 Pokolenie mutantów 3 (11) - serial SF
11:50 Ostatnia wola - thriller, USA 2010
13:55 Na osi (84) - magazyn motoryzacyjny
14:30 Nieźle kliknięci - program rozrywkowy
15:05 Transporty gigantów (2) - serial dokumentalny
16:10 SAF3 - Oddział ratunkowy (9) - serial sensacyjny
17:05 SAF3 - Oddział ratunkowy (10) - serial sensacyjny
18:05 Operacje specjalne Navy Seals (2/7) - serial dokumentalny
19:00 Wzdłuż dzikich rzek (2/5) - serial przyrodniczy
19:50 Nieźle kliknięci - program rozrywkowy
20:10 Akademia Voodoo - horror, USA 2000
21:30 Wydział do spraw specjalnych 5 (3) - serial kryminalny
22:30 Nieźle kliknięci - program rozrywkowy
23:05 Niegrzeczne pogaduszki - film erotyczny, Szwajcaria/Niemcy 2008
0:50 Mega Mix (4) - program muzyczny
1:30 Telezakupy
4:20 Magiczna TV - program ezoteryczny

Stopklatka TV
6:00 Prywatna historia kina (9) - magazyn kulturalny
6:40 Stawka większa niż życie: Hotel Excelsior (3) - serial wojenny
7:55 Stawka większa niż życie: Cafe Rose (4/18) - serial wojenny
9:35 Kumba - film animowany, RPA 2013
11:15 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (13) - program rozrywkowy
11:50 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (14) - program rozrywkowy
12:30 Za garść dolarów - western, Włochy/Hiszpania/RFN 1964
14:40 Dzieci z Bullerbyn - film familijny, Szwecja 1986
16:35 Quigley na antypodach - western, Australia/USA 1990
18:55 Scena śmiechu (5) - program rozrywkowy
20:00 Ścigani - dramat obyczajowy, USA 2009
22:30 Thelma i Louise - dramat sensacyjny, USA 1991
1:00 Świat gliniarzy (11) - serial kryminalny
2:00 Świat gliniarzy (12) - serial kryminalny
3:00 Mrówki w samolocie - thriller, Kanada 2007
4:50 Skąd się bierze ból - film krótkometrażowy, Francja 2013
5:40 Światło w mroku - film krótkometrażowy, Norwegia 2014
5:59 Zakończenie programu

TV Polonia
05:40 Barwy szczęścia - odc. 1437 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Barwy szczęścia - odc. 1438 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Barwy szczęścia - odc. 1439 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Barwy szczęścia - odc. 1440 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Pytanie na śniadanie - wakacyjnie - w tym: 8.35, 9.25, 10.20 Pogoda ; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:40 Polska z Miodkiem - (2) Stary Sącz; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Polska Molskiej - odc. 6 Mazury; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Ojciec Mateusz - odc. 140 - Zagubiona (Ojciec Mateusz XI odc. 6) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Na dobre i na złe - odc. 630 - Zwycięzca -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Polska z Miodkiem - (41) Racibórz; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Saga prastarej puszczy - Opowieść o sóweczce: prawo drapieżnika -  txt. str. 777  52'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2008); reż.:Jan Walencik, Bożena Walencik; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Turystyczna jazda - Hawirzow - Czechy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Dzisiaj wybieramy się do Republiki Czeskiej. Odwiedzimy Hawirzow - miasto położone blisko granicy z Polską, na Zaolziu.
Gdzie po czeskiej stronie Śląska Cieszyńskiego można popływać łódkami, żaglówkami lub nartami wodnymi? O tym wszystkim powiemy w tym odcinku. Będzie też coś dla fanów motosportu.
16:00 Kulturalni PL - na bis (9); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Akcja wakacje - /7/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:55 M jak miłość - odc. 1216 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Przygarnij mnie - odc. 9; reality show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Baśnie i bajki polskie - odc. 20 - Zuzanka i Utopce; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Ja wam pokażę! - odc. 10/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Gwiazdy na 60 lat TVP - przeżyjmy to jeszcze raz... /11/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Katyń -  txt. str. 777  116'; dramat kraj prod.Polska (2007); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Andrzej Chyra, Maja Ostaszewska, Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Jan Englert, Magdalena Cielecka, Agnieszka Glińska, Paweł Małaszyński, Maja Komorowska, Władysław Kowalski; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Opole 2016 na bis /7/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Akcja wakacje - /7/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 M jak miłość - odc. 1216 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Baśnie i bajki polskie - odc. 20 - Zuzanka i Utopce; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Ja wam pokażę! - odc. 10/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Gwiazdy, hity, historie - Maria Koterbska; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Katyń -  txt. str. 777  116'; dramat kraj prod.Polska (2007); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Andrzej Chyra, Maja Ostaszewska, Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Jan Englert, Magdalena Cielecka, Agnieszka Glińska, Paweł Małaszyński, Maja Komorowska, Władysław Kowalski; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Przygarnij mnie - odc. 9; reality show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:40 Tu mówią zwierzęta odc. 16 (We Are Talking Animals); serial kraj prod.Australia (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Świnka Peppa, seria III - Samochód kempingowy, odc. 5 (The Camper Van); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Masza i niedźwiedź - W razie czego dzwoń!, odc. 5 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:20 Bajeczki Maszy - Tomcio paluch, odc. 10 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Porwanie Baltazara Gąbki - odc. 7 - W krainie Bo - Bo; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Milly i Molly - odc 23/26 Małpi gaj (Milly, Molly ep. Jungle Gym); serial animowany kraj prod.Australia (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Wędrówki skrzata Borówki - Bór; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Podwodne ABC - Odc. 5 Jak i co widać pod wodą?; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Podwodne ABC - Odc. 6 Dziwne podwodne stwory; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Maks i Ruby - Dzieła sztukim, odc. 14 (Maxs work of art) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Misiowanki - odc. 25 Nad morzem (By the sea); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Domisie - odc. 304 Poobiednia drzemka, czyli kto nie lubi leżakowania; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 19; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Smerfy - Najmniejszy Wiking, odc. 152 (Littlest Viking); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Stacyjkowo - Królewska wycieczka Mtambo, odc. 43 (Mtambo’s Royal Tour); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Rodzina Rabatków - Podwodny skarb, odc. 30 (Treasure hunt); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 O czym one mówią - odc. 95; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Świnka Peppa, seria III - Samochód kempingowy, odc. 5 (The Camper Van); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Masza i niedźwiedź - W razie czego dzwoń!, odc. 5 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Bajeczki Maszy - Tomcio paluch, odc. 10 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Porwanie Baltazara Gąbki - odc. 7 - W krainie Bo - Bo; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Milly i Molly - odc 23/26 Małpi gaj (Milly, Molly ep. Jungle Gym); serial animowany kraj prod.Australia (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 72 Zagadki na wsi; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Podwodne ABC - Odc. 7 Niebezpiecznie mieszkańcy wód; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Podwodne ABC - Odc. 8 Jak one się poruszają?; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Teledysk - Pingwiny; teledysk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Andy i zwierzęta świata - Kameleony, odc. 29 (Chameleons); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Rodzina Treflików - Rodzina Treflików, odc. 12; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Maks i Ruby - Dzieła sztukim, odc. 14 (Maxs work of art) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Wielka podróż Bolka i Lolka; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 O czym one mówią - odc. 95; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Świnka Peppa, seria III - Wakacje na kempingu, odc. 6 (Camping Holiday); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Masza i niedźwiedź - W razie czego dzwoń!, odc. 5 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:45 Bajeczki Maszy - Tomcio paluch, odc. 10 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Nela Mała Reporterka - odc. 34 Tajemniczy świat oceanu -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Supa Strikas - Nieoczekiwana pomoc, odc. 25 (Beautiful Gaming); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:40 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 27; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Studio Stodoła - odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Tom and Keri - Funny Teddy, odc. 15; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Festiwal harcerski Kielce 2016; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 95; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Andy i zwierzęta świata - Niedźwiedzie Polarne, odc. 30 (Polar Bears); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Rodzina Treflików - Babski wieczór, odc. 13; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 39; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Porwanie Baltazara Gąbki - odc. 8 - Przez trzy morza; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Noksu - Mój przyjaciel Noksu, odc. 23 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Milly i Molly - odc 24/26 Skarpetkowe Niebo (Milly, Molly ep. The Sock Heaven); serial animowany kraj prod.Australia (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Maks i Ruby - Ruby ma czkawkę, odc. 15 (Rubys hiccups) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Misiowanki - odc. 26 Rodzinne spotkanie (Family get together); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Nieposłuszny Pieszczoch, odc. 153 (Put Upon Puppy); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Stacyjkowo - Wilson i dziki wiatr, odc. 44 (Wilson & the Wild Wind); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Rodzina Rabatków - Kosmiczne króliczki, odc. 31 (Stardust); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Cała Polska Czyta dzieciom - Chichotek i wielkie kichanie; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Konfiturki, odc. 6 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Bajeczki Maszy - Diewczynka kruszynka, odc. 11 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Supa Strikas - Mecz o honor, odc. 26 (Bringing Down The House); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Janosik - Janosik i duch, odc. 8 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Tajemnica Sagali - odc. 4/14 - Trzecia część mocy (Tajemnica Sagali) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996); Dla małoletnich od lat 7
21:30 Okrasa łamie przepisy - Pieczarki z czekoladą -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Snowdonia 1890 - odc. 8/9 (Snowdonia 1890); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:35 Jak to działa - odc. 76 Jak działa zoo? -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Literkowe ABC; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (66) Wanilia -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Przez żołądek do zdrowia - odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Ja to mam szczęście! - odc. 21 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:40 Ja to mam szczęście! - odc. 22 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:10 Rodzinka.pl - odc. 24 "W szponach konsumpcji" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Rodzinka.pl - odc. 25 "Kwestia zaufania" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Rodzinka.pl - odc. 26 "Wielka wyprzedaż" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Stawka większa niż życie - odc. 9/18 - Genialny plan pułkownika Krafta -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:50 Stawka większa niż życie - odc. 10/18 - W imieniu Rzeczypospolitej -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:00 Rodzinka.pl - odc. 176 "Kwestia perspektywy" sezon 8 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Rodzinka.pl - odc. 111 "Oświecenie" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 O mnie się nie martw - s. IV odc. 8/13 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Na dobre i na złe - odc. 637 - Druga połowa -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 M jak miłość - odc. 1225 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 M jak miłość - odc. 1226 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Na sygnale - odc. 89 "Duma i uprzedzenie" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Na sygnale - odc. 90 "Tajemnica lekarska" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (73) - Łódź -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (74) - Na ryby -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Ranczo - odc. 46 (seria IV, odc. 7) - Dzieci śmieci -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Ranczo - odc. 47(seria IV, odc. 8) - W samo południe -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 U Pana Boga za miedzą -  txt. str. 777  110'; komedia kraj prod.Polska (2009); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Andrzej Zaborski, Krzysztof Dzierma, Agnieszka Kotlarska, Grzegorz Heromiński, Emilian Kamiński, Wojciech Solarz, Ryszard Doliński, Mieczyslaw Fiodorow, Małgorzata Sadowska, Alicja Bach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Pułkownik Kwiatkowski -  txt. str. 777  122'; komediodramat kraj prod.Polska (1995); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Marek Kondrat, Renata Dancewicz, Zbigniew Zamachowski, Adam Ferency, Artur Barciś; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 KFPP Opole - 52 KFPP Opole 2015 - SuperJedynki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Nowa - odc. 11 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:05 Strefa 3D - Meksyk - Cenoty; reportaż; STEREO, 3D, Bez ograniczeń wiekowych
04:15 Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2014 - Poszukiwacze zaginionego humoru cz. 1; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:35 Z frontu polsko - sowieckiego - Rok 1920 - Bitwa Warszawska: Zdobycie bolszewickiej radiostacji w Ciechanowie! Złamanie szyfrów podstawą dezinformacji!; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Powstańcy - Dzień 13; Dla małoletnich od lat 12
06:50 Makłowicz w podróży - Podróż 20 (74) Indie "Delhi wielu kultur" -  txt. str. 777 AD; magazyn kulinarny; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Jak to działa - odc. 100 Do 100 razy sztuka! -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Zapomniany generał Tadeusz Jordan Rozwadowski  53'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2011); reż.:Piotr Boruszkowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Czas honoru - Powstanie - odc. 10 "Szyfr Inżyniera" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Wielka wojna w małych rękach - 7/8 (Small Hands in a Big War)  22'; serial fabularyzowany kraj prod.Polska, Francja (2014); reż.:Matthias Zirzow, Nicole van Kilsdonk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Ogród Bogów (Ogród Bogów)  52'; film dokumentalny kraj prod.Austria (2005); reż.:Michael Schlamberger; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:25 Polska i świat z historią w tle - Wirtualne dywizjony; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Napoleon - odc. 3/3 (Napoleon); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Żurawie: stworzone do latania (Born to Fly) -  txt. str. 777  46'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Szerokie tory - Szerokie tory. Soczi; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:10 Kasanci z Jaty; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Wielka Gra; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Koło historii - Operacja Totalize; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Spór o historię - 1920 - Przyjaciele i wrogowie; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Medaliści Olimpiad - Władysław Komar  12'; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Medaliści Olimpiad - Zdzisław Krzyszkowiak  12'; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Ex Libris - odc. 262; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:40 Tajemnice, zamki i podziemia - Widma w mieście Breslau; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Kolumbowie - odc. 2/5 - Żegnaj Baśka -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Drukarze cz.2 Dyskretny urok wolnej prasy; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Rozmowy kontrolowane -  txt. str. 777  93'; komedia kraj prod.Polska (1991); reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Stanisław Tym, Irena Kwiatkowska, Alina Janowska, Krzysztof Kowalewski, Marian Opania, Jerzy Turek, Jerzy Bończak, Zofia Merle; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Rozmowa kontrolowana z Sylwestrem Chęcińskim  55'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2011); reż.:Jarosław Marszewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Encyklopedia II wojny światowej - Desant; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
23:15 Sława i chwała - odc. 3 Wojenka -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Królowie przeklęci - Trucizna królewska 3/5 (Les poisons de la couronne, ep. 3) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Włochy, Francja (2005); reż.:Josee Dayan; wyk.:Philippe Torreton, Jeanne Moreau, Tcheky Karyo, Gerard Depardieu, Jerome Anger, Guillaume Depardieu, Julie Depardieu, Julie Gayet; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:05 Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 125 (seria II, odc. 77) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 125); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 126 (seria II, odc. 78) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 126); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:21 Olimpijski dzień; felieton; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:36 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:06 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:21 Olimpijski dzień; felieton; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:36 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:06 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Olimpijski dzień; felieton; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:36 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:07 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:37 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:16 Olimpijski dzień; felieton; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:30 Świat i ludzie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Debata TVP INFO; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:10 Olimpijski dzień; felieton; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:42 Reportaż TVP INFO - Polski El Greco; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:18 Olimpijski dzień; felieton; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:59 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:17 Olimpijski dzień; felieton; STEREO, 16:9, Na żywo
18:28 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 Na czym świat stoi; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
19:15 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
19:38 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:48 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:03 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
21:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:15 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:41 Na pierwszej stronie; STEREO, 16:9
22:45 Pogoda Info; STEREO, 16:9
22:55 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
23:40 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:05 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:07 Panorama Info; STEREO, 16:9
02:00 Debata TVP INFO; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:25 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9
03:05 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:53 Reportaż TVP INFO; reportaż
04:20 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9
04:47 Na czym świat stoi; magazyn; STEREO, 16:9
05:01 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:30 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:55 Nienasyceni; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Hanna i jej siostry (Hannah and her sister)  102'; komediodramat kraj prod.USA (1986); reż.:Woody Allen; wyk.:Mia Farrow, Carrie Fisher, Barbara Hershey, Maureen O'Sullivan; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:25 Długa noc poślubna -  txt. str. 777  56'; film TVP; reż.:Jerzy Domaradzki; wyk.:Halina Rowicka, Jacek Romanowski, Witold Dębicki, Mirosława Dubrawska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
11:50 Pomniki historii - Stargard i Kamień - reportaż 8; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Dokument tygodnia - Eugenicy (Eugeniove/Eugenic Minds)  75'; film dokumentalny kraj prod.CZECHY (2013); reż.:Pavel Stingl; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Kryptonim MOrd - Kocie ślady -  txt. str. 777  79'; film TVP kraj prod.Polska (1971); reż.:Paweł Komorowski; wyk.:Janusz Gajos, Mieczysław Pawlikowski, Joanna Jędryka, Grzegorz Warchoł, Alicja Jachiewicz, Jerzy Trela, Andrzej Balcerzak, Marian Cebulski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Informacje kulturalne ekstra - Wielki ogień; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Uczniowie i mistrzowie - warsztaty artystyczne Agaty Steczkowskiej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Film kostiumowy - Ziemia obiecana -  txt. str. 777  162'; film fabularny kraj prod.Polska (1974); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Daniel Olbrychski, Wojciech Pszoniak, Andrzej Seweryn, Bożena Dykiel, Piotr Fronczewski, Stanisław Igar, Kalina Jędrusik, Lidia Korsakówna, Kazimierz Opaliński, Franciszek Pieczka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Roxette - nowy początek (Roxette - it all begins where it ends)  58'; film dokumentalny kraj prod.Szwecja (2014); reż.:Magnus Öhrlund, Mikael Sandberg; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Eurokultura (Eurokultura); magazyn kulturalny kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Bilet do kina - Jestem miłością (Io sono l'amore)  114'; melodramat kraj prod.Włochy (2009); reż.:Luca Guadagnino; wyk.:Tilda Swinton, Flavio Parenti, Edoardo Gabbriellini, Alba Rohrwacher; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:30 2Cellos - Live at Arena Pula cz. 1 (2Cellos - Live at Arena Pula cz. 1); koncert kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Mad Men s. VII B - odc. 5/7 (Mad Men s. VII B) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.USA (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Mad Men s. VII B - odc. 6/7 (Mad Men s. VII B) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.USA (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Mad Men s. VII B - odc. 7/7 (Mad Men s. VII B) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.USA (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Eurokultura (Eurokultura); magazyn kulturalny kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Bilet do kina - Jestem miłością (Io sono l'amore); melodramat kraj prod.Włochy (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:00 Wielkanoc  30'; film krótkometrażowy kraj prod.Polska (2011); reż.:Monika Jordan-Młodzianowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:50 Humor w odcinkach - Święta wojna - (287) Piękno w czystej postaci; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:20 Tylko jeden skecz - "Ucz się Jasiu" - Kabaret Dudek; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Rozrywka Retro - Koncert na bis - Czerwone Gitary; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Śpiewające fortepiany - (21); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Domy przyszłości - 9 -  txt. str. 777; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (66); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Życie to Kabaret - 10 - lecie kabaretu Paranienormalni /1/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 A la show - (28) - Joanna Kołaczkowska; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Okrasa łamie przepisy - Świeże mazurskie ryby -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Podróże z historią - odc. 5 W staropolskiej zagrodzie -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (102) - Śmiały -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy - sezon II - (12); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /60/ - "Kwiat jedej nocy" - Alibabki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Hity kabaretu - (15) - Drzwi i inne hity Kabaretu Moralnego Niepokoju cz. 1; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Akcja wakacje - /6/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Sierocki na lato - /1/ Disco; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (66); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:15 Postaw na milion - odc. 112; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Sonda 2 - (11) -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Kryptonim Szef - /9/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Festiwal cyrkowy w Monte Carlo 2013 odc. 1 (37rd International Circus Festival of Monte Carlo 2013) kraj prod.Monako (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Dubidu - odc. 11; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Komediowa Scena Dwójki - (11); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Kabaretowa Mapa Polski - XII Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo 2010 - TROPICIELE TALENTÓW (bis 1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Kabaretowa Mapa Polski - XII Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo 2010 - TROPICIELE TALENTÓW (bis 2); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Kabaretowa Mapa Polski - Opole 2010 - Kabaretowa liga TVP /2/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (66); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Rozrywka Retro - Koncert na bis - Czerwone Gitary; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:55 Na sygnale - odc. 1 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; reż.:Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz; wyk.:Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Do przerwy 0:1 - odc. 1/7 - Piłka -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Stanisław Jędryka; wyk.:Aleksander Fogiel, Józef Nalberczak, Roman Wilhelmi, Anna Ciepielewska, Wanda Łuczycka, Marian Tchórznicki, Stanisław Milski, Józef Nowak, Henryk Bąk; Dla małoletnich od lat 7
07:00 Do przerwy 0:1 - odc. 2/7 - Ratuj Paragon -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:35 Samochodzik i Templariusze - odc. 1/5 Po przygodę -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Hubert Drapella; wyk.:Stanislaw Mikulski, Grażyna Marzec, Lech Ordon, Ewa Szykulska; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:15 Samochodzik i Templariusze - odc. 2/5 Fałszywy brodacz -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:55 Dziewczyny ze Lwowa - odc. 9 "Terroryzm muzyczny" -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Ranczo - odc. 13 (seria I, odc. 13) - Wielkie wybory -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Ranczo - odc. 14 (seria II, odc. 1) - Sztuka i władza -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Rodzinka.pl - odc. 24 "W szponach konsumpcji" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Rodzinka.pl - odc. 25 "Kwestia zaufania" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Ojciec Mateusz - odc. 157 - Medalion (Ojciec Mateusz XII odc. 10) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Ranczo - odc. 15 (seria II, odc. 2) - Gmina to ja -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Ranczo - odc. 16 (seria II, odc. 3) - Lokalna rewolucja -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Ranczo - odc. 17 (seria II, odc. 4) - Honor parafii -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Miś -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (1980); reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Stanisław Tym, Barbara Burska, Christine Paul, Krzysztof Kowalewski, Bronisław Pawlik, Zenon Wiktorczyk, Janusz Zakrzeński, Wojciech Pokora; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:20 U Pana Boga w ogródku - odc. 10/12 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Ojciec Mateusz - odc. 158 - Demony (Ojciec Mateusz XII odc. 11) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Ojciec Mateusz - odc. 159 - Złoty interes (Ojciec Mateusz XII odc. 12) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Ranczo - odc. 18 (seria II, odc. 5) - Europejski kandydat -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Ranczo - odc. 19 (seria II, odc. 6) - Rozwód z miłości -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Miś -  txt. str. 777; komedia; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Oficer - odc. 13/13 - Sto rąk -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:15 Pitbull - odc. 22 -  txt. str. 777; serial policyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:10 Paradoks - odc. 11 Tata -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Rodzinka.pl - odc. 27 "Powrót do szkoły" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia

TVP Sport
07:00 IO Rio 2016 - Pływanie; relacja; STEREO, 16:9
08:25 IO Rio 2016 - Lekkoatletyka; relacja; STEREO, 16:9
10:25 IO Rio 2016 - Badminton; relacja; STEREO, 16:9
11:10 IO Rio 2016 - Kolarstwo torowe; relacja; STEREO, 16:9
12:10 Halo, tu Rio - .; felieton; STEREO, 16:9
12:30 IO Rio 2016 - Golf M; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 IO Rio 2016 - Badminton singiel M/K/DB/MIX, grupa; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
13:45 IO Rio 2016 - Golf M; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 IO Rio 2016 - Szermierka Szabla K Drużyna 1/8 finału; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 IO Rio 2016 - Golf M; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 IO Rio 2016 - Szermierka Szabla K Drużyna 1/4 finału; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 IO Rio 2016 - Siatkówka plażowa 1/8 finału  K/M; Wioślarstwo; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 IO Rio 2016 - Tenis ziemny singiel M 3 miejsce; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 IO Rio 2016 - Koszykówka M: Argentyna - Brazylia; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
21:05 IO Rio 2016 - Tenis ziemny: singiel K FINAŁ; Kolarstwo torowe; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
22:00 IO Rio 2016 - Siatkówka M: USA - Francja; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
23:35 IO Rio 2016 - Tenis ziemny: singiel K FINAŁ; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
23:55 IO Rio 2016 - Koszykówka M: Hiszpania - Litwa; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
01:00 IO Rio 2016 - Koszykówka M: Hiszpania - Litwa; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
01:55 IO Rio 2016 - Badminton; Tenis stołowy; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
02:50 IO Rio 2016 - Piłka nożna M: 1/4 finału; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
04:00 IO Rio 2016 - Piłka nożna M: 1/4 finału; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
05:00 IO Rio 2016 - Siatkówka plażowa 1/8 finału  K/M; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Zakończenie dnia

Eska TV
6:00 Polska lista
8:00 Dzień dobry
9:00 Summer City
14:00 Hity na czasie
17:00 G20 - podsumowanie tygodnia
19:00 Eska 360
20:00 Hity na czasie
22:00 Freshmix
0:00 Polska noc

Polo TV
6:00 Hit dnia
6:05 Weekend w Polo tv
7:00 Power Play
7:05 Weekend w Polo tv
8:00 Disco Star
8:05 Weekend w Polo tv
10:06 Vipo Disco Polo Hity
11:00 Disco Star
11:14 Szalone lata 90.
12:00 Disco Star
12:14 Szalone lata 90.
12:50 Dance w Polo tv
13:00 Weekend z...
13:14 Dance w Polo tv
14:00 Weekend z...
14:14 Przeboje na czasie
15:00 Weekend z...
15:15 Dance w Polo tv
16:00 Weekend z...
16:14 Koncert w Polo TV
17:15 Dance w Polo tv
17:30 Disco Star
19:50 Videomix
21:10 Przeboje na czasie

4fun.tv
6:00 Poranek w bikini
8:00 Najlepsza muzyka lata w 4fun
10:00 Best of Ten Top
11:00 Chcesz? Masz! Wakacje
12:00 Ulubiona 20 lata
14:00 Bikini Hits
16:00 Versus
17:00 Najlepsza muzyka lata w 4fun
19:00 Chcesz? Masz!
20:00 Bikini Party
22:00 Ten Top Party
23:00 Bikini Party
2:00 Najlepsza muzyka nocą

4fun Hits
6:00 Disco hits
8:00 Hits budzi ludzi
10:00 Hits of… Spice Girls
11:00 Top one hits wonders
15:00 Popołudnie w… 1995
17:00 Hits of… Spice Girls
18:00 Chart hits party
20:00 Disco hits
22:00 Party hits 90's
0:00 Hits 00's
2:00 Najlepsza muzyka nocą

4fun Fit & Dance
6:00 Ibiza Hits
8:00 Przeboje 4Fun: Kids
10:00 Disco & dance
12:00 Polski dance ma sens
14:00 Tylko dance ma sens
16:00 Top 50: Dance chart
20:00 Electronic Beats
21:00 Polski dance ma sens
22:00 Ibiza Hits
2:00 Najlepsza muzyka nocą

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.