FANDOM


TVP 1
06:30 Proszę o odpowiedź
06:45 Przystanek Unia
07:35 Zwierzęta świata; Górscy rywale cz.2; film dokumentalny
08:00 Leśne zwyczaje; Stołówka u Marcina
08:05 Mapeciątka; serial anim. prod. angielskiej
08:30 Teleranek
08:55 Leśne zwyczaje; Gdzie śpią zwierzęta
09:00 Wielka wyprawa Muppetów; film anim.prod.USA
09:45 Dzieci dzieciom
10:00 Tydzień
10:35 Marzenia do spełnienia; odc.14; serial prod. TVP
11:25 Od przedszkola do Opola
12:00 Anioł Pański; transmisja modlitwy
12:10 Czasy; katolicki magazyn informacyjny
12:25 Przyjaciele
12:55 Wiadomości
13:05 Dwadzieścia jeden; teleturniej [stereo]
13:40 Studio sport; Puchar Świata w skokach narciarskich; Willingen /Niemcy/
15:40 Stąd do wieczności; cz.4; serial prod.USA
16:25 Graj z Kuroniem
17:00 Teleexpress
17:20 Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza
17:35 Lokatorzy; Problemy małżeńskie; serial TVP [stereo]
18:05 Śmiechu warte
18:30 Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]
19:00 Wieczorynka; Myszka Miki i przyjaciele
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:55 Pogoda
20:05 Dalekie pawilony; Far Pavillions; 1984  film fab.prod.angielskiej; reż: Peter Duffel; wyk: Christopher Lee,Amy Irving
21:55 Czas na dokument; Prawdziwe psy; odc.2; telenowela dokumentalna Krzysztofa Langa i Patryka Vegi
22:25 Uczta kinomana; Cena nadziei; Last Dance; 1996  dramat społ.obycz.prod.USA /tylko dla dorosłych/; reż: Bruce Beresford; wyk: Sharon Stone,Rob Morrow,Ron Koslow
00:05 Sportowa Jedynka
00:25 Srebrne wesele czyli Piwnica pod Bananami
01:20 Zakończenie programu

TVP 2
06:55 Film dla niesłyszących: Pogranicze w ogniu (13/24) - serial sensacyjny Polska 1991 (dla niesłyszących)
07:55 Slowo na niedzielę (dla niesłyszących)
08:00 Program lokalny
09:00 M jak miłość (40) - serial obyczajowy Polska 2001
09:45 Nie tylko dla komandosów - program wojskowy
10:10 Finał X WOŚP
10:45 Podroże kulinarne Roberta Makłowicza: Karnawał ze smakiem - magazyn kulinarny
11:10 Panorama
11.20 Finał X WOŚP
11:45 Milość jest wspaniała - melodramat USA 1955
13:30 Panorama
13:35 Finał X WOŚP
14:00 Familiada- teleturniej
14:30 Zlotopolscy: Na górze prawie załatwione (384) - telenowela Polska 2001
15:00 Panorama
15:10 Finał X WOŚP
16:00 Na dobre i na złe: Dwa serce (86) - serial TVP
16:55 Finał X WOŚP
18:00 Program lokalny
18:20 Prognoza pogody
18:30 Panorama
18:55 Finał X WOŚP
21:00 Panorama
21:20 Sport telegram
21:25 Prognoza pogody
21:30 Boża podszewka (5/15) - serial obyczajowy Polska 1997
22:30 Panorama
22:40 Finał X WOŚP
00:35 Kres niewinności - dramat USA
02:20 Zakończenie programu

TVP 3 Gdańsk
7.00    Madeline - serial animowany dla dzieci
7.30    Tęczowy domek - serial dla dzieci
8.00    Magazyn Kociewski
8.15    Rodno zemia - magazyn kaszubski
8.30    Wielka Orkiestra świątecznej Pomocy
8.45    Gdański Magazyn Sportowy 
9.00    święty - serial prod.angielskiej /1966/. Reż. Leslie Norman, w roli gł: Roger Moore.
10.00    Wielka Orkiestra świątecznej Pomocy (OTV)
10.30    Niefortunna czarownica - serial fabularny dla młodzieży
10.55    Angela Anakonda - serial prod. kanadyjskiej
11.30    Wojny, bitwy, żołnierze - angielski film dokumentalny
12.30    Wielka Orkiestra świątecznej Pomocy
13.00    Schody do niebios - magazyn katolicki
13.25    Co mnie gryzie /powt./
13.45    Panorama tygodnia
14.10    Wielka Orkiestra świątecznej Pomocy
15.00    Motorsport - magazyn (OTV)
15.20    Klasztory polskie: Cystersi - film dokumentalny
15.50    Wielka Orkiestra świątecznej Pomocy (OTV)
16.45    Gościniec - magazyn
17.15    Olek Grotowski i Małgorzata Zwierzchowska
18.00    Panorama, Pogoda
18.10    Kronika kulturalna
18.20    Wielka Orkiestra świątecznej Pomocy (OTV)
18.35    Horror w Wesołych Bagniskach - polski film fabularny. Reż. Andrzej Barański.  Wyk. Nina Andrycz, Joanna Szczepkowska, Jan Frycz, Krzysztof Kowalewski
20.00    Wieczór ze sportem w TVG (OTV)
20.35    Wielka Orkiestra świątecznej Pomocy (OTV)
21.45    Panorama - wydanie wieczorne
22.00    Intrigue - film fabularny
23.35    Jazz nocą
0.30    Zakończenie programu

TVP 3 Lublin
7.00 Madeline (7/15) - francuski serial przygodowy
7.30 Tęczowy domek (10/40) - serial rysunkowy
8.00 Nowina
8.05 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
9.00 Święty (34/35) - angielski serial fabularny
10.00 Samo niebo (2/3) - polski serial przygodowy
10.30 Niefortunna czarownica (14/26) - angielski serial przygodowy
10.55 Angela Anakonda (14/26) - serial przygodowy
11.20 Książki z górnej półki - książka tygodnia
11.30 Wojny, bitwy, żołnierze (12/25) - angielski serial dokumentalny
12.30 Koncert życzeń
13.15 Dawniej i dziś
13.30 Z gruszki i z pietruszki - magazyn kulinarny
13.45 Muzyczne prezenty - magazyn muzyczny
14.00 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
14.30 Człowiek i przyroda (12/26) - australijski serial dokumentalny
15.30 Klasztory polskie: Cystersi z podkrakowskiej mogiły - film dokumentalny
15.55 Jak cudne są wspomnienia (4/6) - polski serial fabularny
16.45 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
17.15 Uśmiechnij się: Olek Grotowski i Małgorzata Zwierzchowska
18.00 Panorama lubelska
18.20 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
18.20 To jest temat
18.35 Horror w wesołych bagniskach - polski film fabularny
20.00 Polska Liga Koszykówki: Idea Śląsk Wrocław – Noteć Inowrocław
21.00 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
21.30 Panorama lubelska
21.45 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
22.00 Intrique - film fabularny
23.55 Jazz nocą - koncert
00.55 Zakończenie programu

Polsat
06:00 Disco Polo Live
07:00 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
07:30 Magazyn religijny
08:00 Mumia Niania (4) - serial animowany 25min.
08:30 Batman dwadzieścia lat później (17) - serial animowany USA 2000 25min.
09:00 Hugo - program dla dzieci
09:30 Power Rangers (156) - serial fantastyczny USA 1994 25min.
09:55 Disco Relax
11:00 Zwariowany świat Malcolma (3) - serial komediowy USA 1999 25min.
11:30 Sabrina, nastoletnia czarownica (106) - serial komediowy USA 2001 25min.
12:00 Świat zaginiony - film SF USA 1998 94min.
13:45 Largo (2) - serial sensacyjny Belgia 2000 47min.
14:40 Benny Hill - program rozrywkowy
15:10 Niewiarygodne, ale prawdziwe - serial dokumentalny USA 1999
15:35 Fundacja Polsat
15:45 Informacje
15:55 Prognoza pogody
16:05 Rodzina zastępcza: Koteczek (84) - serial komediowy Polska 1998 25min.
16:35 Pozdrowienia z Rosji - film sensacyjny W. Bryt. 1963 110min.
18:45 Informacje
19:00 Sport
19:05 Prognoza pogody
19:10 Rozbitkowie (20) - serial przygodowy Kanada/Niemcy 1999 45min.
20:00 Adam i Ewa (187) - serial obyczajowy Polska 2000 48min.
20:55 Zerwane więzi - talk show
21:30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka (w przerwie talk show)
21:55 Pocałunek śmierci - dramat kryminalny USA 1995 97min.
23:45 Magazyn sportowy
01:30 Muzyka na BIS
05:00 Zakończenie programu

TVN
06:30 Telesklep
08:00 Inspektor Gadget (77/86) - serial animowany 25min.
08:25 Animaniacy (36/65) - serial animowany 25min.
08:50 Młodociany specjalista - film obyczajowy USA 1998 95min.
10:25 Od dziewiątej do piątej - komedia USA 1980 120min.
12:25 Droga do gwiazd - program rozrywkowy
13:20 Agent
14:30 Magiczna podróż do świata Harry'ego Pottera
14:55 Inteligent w armii - komedia obyczajowa USA 1994 135min.
17:15 Nauka jazdy - serial dokumentalny
17:45 Ananasy z mojej klasy - program rozrywkowy
19:00 TVN Fakty
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:35 Extra Wizjer - magazyn
20:00 Milionerzy - teleturniej
20:45 Agent
22:00 Pod napięciem - talk show
22:30 Nie do wiary - opowieści niesamowite
23:00 Rajd Paryż - Dakar
23:10 Noktowizjer - magazyn dla ludzi o mocnych nerwach
23:45 Ale plama - program rozrywkowy
00:15 Wariatkowo - film obyczajowy USA 1999 115min.
02:10 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
6.00 Biały Kieł (powt.) 
6.25 Czarny Królewicz (powt.) 
6.55 Wszyscy za jednego - film dok.
7.25 Goryl atakuje (powt.) 
9.00 Czarny Królewicz (29) - serial bryt. 
9.30 Biały Kieł (29) - serial kanad. 
10.00 Bill Cosby i straszne dzieciaki 2 - serial USA 
10.30 Carmen - widowisko na lodzie 
12.00 KINOmaniaK 
12.30 INFORmator prawny 
12.45 INFORmator gospodarczy 
13.00 A kuku - progr. rozrywkowy 
13.30 Obieżyświat Dr Witt 
14.00 Power Rangers - film USA, 1995 (92 min)
16.00 Troje z piekła rodem (4) - serial sens. USA
16.50 Bill Cosby i straszne dzieciaki 2 (10) -serial USA
17.20 Szczypta smaku (10) - serial kom. USA
17.45 Dziennik
18.05 Jej cały świat (18) - serial kom. USA
18.35 Niewiarygodne, ale prawdziwe 2 (5) - serial dok. (powt.)
19.30 Hoboczaki
20.00 Miesiąc miodowy w Las Vegas- kom. USA, 1992, reż. Andrew Bergman, wyk. James Caan (92 min)
21.50 Drogówka
22.20 Wokanda
22.50 Supergol
23.25 Anioł ciemności 2 (18) - serial sens. USA
0.20 Żebrak i złodzieje - film sens. hong., 1979(100 min)
2.20 Super VIP
2.50 Strefa P
3.25 Zakończenie programu 

TV Polonia
06:25 M jak miłość; odc. 19; serial TVP
07:10 Słowo na niedzielę
07:15 Pegaz; magazyn kulturalny; powt.
07:45 Od przedszkola do Opola; Alicja Majewska; powt.
08:20 Spotkania z tradycją; Rodzinne muzykowanie w Jaworzynce; program Magdaleny Makaruk
08:45 Gość Jedynki; powt.
08:55 Niedzielne muzykowanie; Chopinowscy interpretatorzy; Halina Czerny-Stefańska
09:20 Bajarz; odc. 7 /13/ - Trzy kruki; serial animowany dla dzieci
09:40 Gwiazdozbiór polskiego sportu; Bohdan Tomaszewski cz. 2
10:10 X Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy; powt.
10:40 Graj z Kuroniem; program kulinarno-rozrywkowy
11:10 Panorama
11:20 X Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
11:35 Piękno, pamięć, pietyzm; film dokumentalny Rafała Kalinowskiego
12:00 Anioł Pański
12:10 Czasy; katolicki magazyn informacyjny
12:25 Kazimierz Kowalski zaprasza; kolędy w wykonaniu śpiewaków operowych i operetkowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej; z Kościoła św. Michała Archanioła w Polkowicach
14:00 Panorama
14:05 Złotopolscy; odc. 348 - Wypędzony; telenowela TVP; powt.
14:30 Złotopolscy; odc. 349 - Sztywniak; telenowela TVP; powt.
15:00 Panorama
15:10 X Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
15:55 Antonio Vivaldi - Pory roku; "Zima"
16:05 Biografie; Paderewskiego życie po życiu cz.2; film dokumentalny Stefana Szlachtycza
17:00 Teleexpress
17:20 Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza
17:30 X Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
18:10 M jak miłość; odc. 19; serial TVP; powt.
18:55 X Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
19:20 Dobranocka; Maurycy i Hawranek; odc. 12 /13/ - Łakomczuch; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:50 Pogoda
19:52 Sport
19:55 X Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
21:00 Panorama
21:20 Sport-telegram
21:27 Pogoda
21:30 Pestka; 1995  film fab. prod.polskiej (88'); reż: Krystyna Janda; wyk: Krystyna Janda, Daniel Olbrychski, Anna Dymna
22:55 X Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
00:30 M jak miłość; odc. 19; serial TVP; powt.
01:15 Maurycy i Hawranek; odc. 12 /13/ - Łakomczuch; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:50 Sport-telegram; powt.
02:00 Benefis Mikołaja Grabowskiego
03:00 Panorama
03:10 Sport-telegram; powt.
03:20 Pestka; 1995  film fab. prod.polskiej (88'); reż: Krystyna Janda; wyk: Krystyna Janda, Daniel Olbrychski, Anna Dymna; powt.
04:50 Kochamy polskie seriale; teleturniej
05:20 Przeboje muzyki klasycznej; Menuhin dyryguje V Symfonią Beethovena
06:00 Zakończenie programu

TV Puls
07:00 Non possumus (2) - film dokumentalny Polska 2001
08:00 Skarb Templariuszy - poszukiwanie śladów w Kastylii - film dokumentalny Niemcy 1995
09:00 Karolina i przyjaciele (22) - serial animowany Francja 20min.
09:30 Historie biblijne: Daniel i lwy (6) - serial animowany 30min.
10:00 Ostatnia zima - dramat obyczajowy Kanada 1990 115min.
11:45 Jak się robi...?
12:00 Anioł Pański
12:20 Hercules Poirot i znikająca pisarka - film dokumentalny W. Bryt.
13:20 Polak, katolik, obywatel - magazyn
13:50 Kuchnia polska - magazyn kulinarny
14:20 Kobiety mojego życia (37) - serial obyczajowy Niemcy 1995 45min.
15:10 Wizyta w domu Jerzego Zelnika
15:40 Rytm serca (2) - serial obyczajowy Niemcy 1999 45min.
16:30 Zdarzyło się jutro (37) - serial sensacyjny USA 1996 50min.
17:15 Wielki wyścig - komedia USA 1965 150min.
20:00 Wydarzenia
20:20 Sport, Pogoda
20:25 Detektyw w sutannie (19) - serial sensacyjny USA 1989 50min.
21:25 Piątka u Semki - program publicystyczny
22:00 Wizyta w domu Jerzego Zelnika
22:30 Widzialne i niewidzialne: Post - magazyn zjawisk niezwykłych
23:00 Studio otwarte - Cybernetyki 7: Co wolno politykom - program publicystyczny
00:00 Hercules Poirot i znikająca pisarka - film dokumentalny W. Bryt.
01:00 Zakończenie programu

RTL 7
07:00 Teleshopping
08:00 Odjazdowe kreskówki: Wilki morskie, Zwierzofraszki, Sylvan, Yaiba - legendarny samuraj - filmy animowane
10:20 Śmiej się razem z nami - program rozrywkowy
10:45 Hotel (10) - serial obyczajowy USA 1982 50min.
11:35 Czynnik PSI 3 (7) - serial SF Kanada 1998 45min.
12:25 Tashunga - Gwiazda Północy - film przygodowy USA 1995 90min.
13:55 Słoneczny patrol (31) - serial przygodowy USA 1989 50min.
14:45 Wilki u naszych drzwi - film przyrodniczy
15:45 Witajcie w Ameryce - komedia Niemcy 1996 91min.
17:20 Klaun (2) - serial sensacyjny Niemcy 1998 45min.
18:10 Cobra - oddział specjalny (2) - serial sensacyjny Niemcy 1996 45min.
19:00 Bez fikcji: Viagra - miłość na receptę - film dokumentalny
20:00 Patrol - film wojenny USA 1989 91min.
21:40 Morderca w moim domu - thriller USA 1996 85min.
23:10 Źródła pożądania - film erotyczny USA 1994 75min.
00:25 Cobra - oddział specjalny (2) - serial sensacyjny Niemcy 1996 45min.
01:15 Patrol - film wojenny USA 1989 91min.
02:45 Teleshopping

Eurosport
08:30 Automobilizm: Rajd Total Dakar 2002
09:00 Saneczkarstwo: Mistrzostwa Europy w Altenbergu
10:00 Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w St. Moritz - 1 ślizg czwórek
11:00 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - 12,5 km kobiet
11:45 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - 15 km mężczyzn
12:00 Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w St. Moritz - 2 ślizg czwórek
13:00 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Wengen - slalom do kombinacji - 2 przejazd
13:45 Narciarstwo klasyczne: Zawody Pucharu Świata w skokach w Willingen - K-120
15:30 Narciarstwo klasyczne: Zawody Pucharu Świata w biegach w Novem Mesto - sztafeta kobiet i mężczyzn - (wydarzenia dnia)
16:30 Narciarstwo klasyczne: Zawody Pucharu Świata w kombinacji norweskiej w Ramsau - bieg - (wydarzenia dnia)
17:00 Narciarstwo klasyczne: Zawody Pucharu Świata w kombinacji norweskiej w Ramsau - skoki
18:30 Eurosportnews - wiadomości
19:30 Piłka nożna: Turniej Antalya Cup 2002 - finał
21:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach - skalom kobiet do kombinacji - (wydarzenia dnia)
22:00 Narciarstwo klasyczne: Zawody Pucharu Świata w skokach w Willingen - K-120 - (wydarzenia dnia)
22:30 Automobilizm: Rajd Total Dakar 2002 - (wydarzenia dnia)
23:00 Eurosportnews - wiadomości
23:15 Watts - magazyn sportowy
23:45 Saneczkarstwo: Mistrzostwa Europy w Altenbergu
00:45 Automobilizm: Rajd Total Dakar 2002 - (wydarzenia dnia)
01:15 Eurosportnews - wiadomości
01:30 Zakończenie programu

Canal+
07:00 Rozkodowany Bugs  Bunny - filmy animowane 
08:00 Teletubbies 11 -  serial animowany 
08:25 Wycieczki  przyrodnicze - film  przyrodniczy W. Bryt. 1999 
08:55 Zapach kobiety -  dramat obyczajowy USA 1992  149min. 
11:25 Deser: Czerwone  BMW - film  krótkometrażowy 
11:50 Nawiedzony. Niektóre  domy rodzą się złe - horror  USA 1999 107min. 
13:40 W matni - dramat  sensacyjny USA 1999 96min. 
15:20 Podzielony dom -  film obyczajowy USA 2000  96min. 
17:00 Austin Powers:  Szpieg, który nie umiera  nigdy - komedia USA 1999  91 min. 
18:35 Cybernet - magazyn  komputerowy 
19:00 Aktualności filmowe 
19:30 Przyjaciele - serial  komediowy USA 25min. 
19:55 Nie przegap 
20:00 Pitch Black - film SF  Australia 2000 129min. 
21:45 Prochy Angeli -  dramat obyczajowy  Irlandia/USA 1999 139min. 
00:10 Drogi Fldelu... - Opowieść Marity - film  dokumentalny Niemcy 2000 
01:45 Czerwoni - film  obyczajowy USA 1981  186min. 
04:55 Manga Macross Plus  - serial animowany dla  dorosłych 39min. 

Hallmark
7:00 Letnia burza - film obycz. USA
9:00 Drzewo życzeń - film obycz. USA 
11:00 Maria, matka Jezusa - dramat obycz. USA 
13:00 Ukryta prawda - film sens. USA 
15:00 Katts i pies - serial 
16:00 Drzewo życzeń - film obycz. USA 
18:00 Christy: Po- wrót do Cutter Gap - film obycz. USA
20:00 Dr Quinn (1,2) - serial obycz. USA 
22:00 Skradzione dziecko - thriller USA 
0:00 Dr Quinn (1,2)- se- rial obycz. USA 
2:00 Katts i pies - se- rial
3:00 Skradzione dziec- ko - thriller USA
5:00 Po wstrząsie - dramat katastroficzny USA

Ale Kino!
8.00 Wilcze echa - film przygodowy prod. polskiej
9.40 Kim jest tatuś? - komedia prod. angielskiej
11.25 Irlandczyk - film obyczajowy prod. australijskiej
13.10 W kleszczach lęku - thriller prod. angielsko- amerykańskiej 
14.45 Dokument: Andy Garcia
15.40 Film krótkometrażo­wy: Nie jesteśmy w Nowym Jorku 
15.55 Wszyscy mów kocham cię - musical prod. USA 
17.35 Hrabina Gosie - film historyczny prod. polskiej 
20.00 Wytrawne ale! Między złem a głębokim błękitnym oceanem - film obyczajowy prod. belgijsko-francuskiej
21.30 Zbrodnia nie ukarana - komedia prod. angielsko-amerykańskiej 
23.00 Dokument: Marlon Brando
23.50 Z przymrużeniem oka - komediodramat 
1.35 Zakończenie programu 

Discovery Channel
9.00 Planeta Oceanów 
9.55 Discovery dla dzieci: Odpadki
10:20 Dziwni sąsiedzi
10.50 Antony'ego Henna opo- wieści o roślinach 
11.15 Wyczarowane z drewna 
11.45 Samolot doskonały: Uderzenie z powietrza
12.40 Spór o Titanica 
13.30 Wewnątrz Titanica 
14.25 Urodzeni geniusze 
15.15 Na diecie 
16.10 Niewyjaśnione tajemnice: duchy i tajemnice miejsc świętych 
17.05 Wielkie ucieczki: Ciągle w ruchu
18.00 Łowca krokodyli: Najniebezpieczniejsze węże Ameryki 
19.00 Na szlaku z Jeffem Corwinem: Kraina Kobry 
20.00 Wysypisko: Ciągniki 
21.00 Gry hazardowe: Jak wygrać 
22.00 Gry hazardowe: Pokonać przeciwnika 
23.00 Poker 
0.00 W pogoni za pięknem: Kuszenie 
1.00 Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie
2.00 Tropem mordercy: Syn Sama 
3.00 Zakończenie programu 

Le Cinema
14:00 Zachmurzony raj (Oblako raj) - komedia, Rosja 1991, reż. Nikołaj Dostal, wyk. Andriej Zigalow, Siergiej Batałow, Irina Rozanowa, Ałła Kliuka, (90 min.)
15:30 Anioły w piekle (Hell Raiders) - dramat, USA 1968, reż. Larry Buchanan, wyk. John Agar, Richard Webb, Joan Huntington, (90 min.)
17:00 Hennessy (Hennessy) - thriller, W.Bryt. 1974, reż. Don Sharp, wyk. Rod Steiger, Lee Remick, Trevor Howard, Richard Johnson, (120 min.)
19:00 Wspomnienie z Herkulesfurdo (Herkulesfurdoi emlek) - dramat, Węgry 1976, reż. Pau Sandor, wyk. Endre Holman, Erzsebet Kutvolgyi, Ildiko Pecsi, Sandor Szabo, (120 min.)
21:00 Jankesi (Yanks) - dramat wojenny, Niemcy/ Wielka Brytania/ USA, 1979, reż. John Schlesinger, wyk. Richard Gere, Lisa Eichhorn, Vanessa Redgrave, William Devane (140 min.)
23:30 Nadchodzą panny młode (The Brides Are Coming) - dramat, Jugosławia 1978, reż. Emir Kusturica, wyk. Milka Kokotovic-Podrug, Miodrag Krstovic, Bogdan Diklic, Tatjana Poberznik
1:00 Ja, Klaudiusz (I Claudius) - serial historyczny, W.Bryt. 1976, reż. Herbert Wise, wyk. Derek Jacobi, Sian Phillips, John Hurt, Brian Blessed, (60 min.)

Reality TV
06.00    Szalone kółka (Weird Wheels) (20 min.)
06.25    Szalone kółka (Weird Wheels) (20 min.)
06.45    Tajemnice (Mysteries) (25 min.)
07.15    Szpital św. Jakuba (Jimmy's) (30 min.)
07.45    Szpital św. Jakuba (Jimmy's) (25 min.)
08.10    Na ratunek (Rescue 911) (20 min.)
08.35    Zawodowcy: Piraci na fali (The Professionals) (50 min.)
09.30    Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
09.55    Amerykańscy stróże prawa: Szeryf stanowy (US Marshals: Hunters and Protectors) (50 min.)
10.45    Mówi Alex Paen (Emergency with Alex Paen) (20 min.)
11.05    Mówi Alex Paen (Emergency with Alex Paen) (20 min.)
11.30    Szalone kółka (Weird Wheels) (20 min.)
11.55    Szalone kółka (Weird Wheels) (20 min.)
12.15    Tajemnice (Mysteries) (25 min.)
12.45    Szpital św. Jakuba (Jimmy's) (30 min.)
13.15    Szpital św. Jakuba (Jimmy's) (25 min.)
13.40    Na ratunek (Rescue 911) (20 min.)
14.05    Zawodowcy: Piraci na fali (The Professionals) (50 min.)
15.00    Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
15.25    Amerykańscy stróże prawa: Szeryf stanowy (US Marshals: Hunters and Protectors) (50 min.)
16.15    Mówi Alex Paen (Emergency with Alex Paen) (20 min.)
16.35    Mówi Alex Paen (Emergency with Alex Paen) (20 min.)
17.00    Wyzwania losu (I Dare You) (45 min.)
17.50    Szalone kółka (Weird Wheels) (20 min.)
18.20    Fabryka snów (Dream Factory) (30 min.)
18.50    Poszukiwania modelki (Search for a Supermodel) (50 min.)
19.40    Katastrofy stulecia: Gniew natury (Disasters of the Century) (55 min.)
20.35    Zadziwiający ludzie (Amazing People) (20 min.)
21.00    Dzisiejsze czasy: Pełnia ich życia (Modern Times: Times of Their Lives) (50 min.)
21.50    Na ratunek (Rescue 911) (20 min.)
22.15    Z lotu ptaka: Niebezpieczne akcje ratownicze (Sky Action Video) (50 min.)
23.15    Wyzwania losu (I Dare You) (45 min.)
24.05    Szalone kółka (Weird Wheels) (20 min.)
24.35    Fabryka snów (Dream Factory) (30 min.)
01.05    Poszukiwania modelki (Search for a Supermodel) (50 min.)
01.55    Katastrofy stulecia: Gniew natury (Disasters of the Century) (55 min.)
02.50    Zadziwiający ludzie (Amazing People) (20 min.)
03.15    Dzisiejsze czasy: Pełnia ich życia (Modern Times: Times of Their Lives) (50 min.)
04.05    Na ratunek (Rescue 911) (20 min.)
04.30    Z lotu ptaka: Niebezpieczne akcje ratownicze (Sky Action Video) (50 min.)

TV Niepokalanów II
9.05 Słowo życia - Ewangelia dnia
9.10 Kalendarz liturgiczny: Chrzest Pański
9.15 Różaniec - część chwalebna
9.40 Rozmowy z Wandą Ossowską: Pacyfizm
9.55 Nasz Dziadzio - Porwanie Baltazara Gąbki [1] - filmy rysunkowe
10.25 Świąteczny prezent - film dok.
11.40 Papież w Indiach - film dok.
12.15 „Liberalizm" dla przestępców? - rozmowa z ks. Janem Sikorskim
12.30 Myśliwi epoki kamiennej - film archeologiczny
13.05 Nie zwlekać z miłością - film religijny
14.00 Odkrywamy planetę Ziemia: Góry Ziemi - Nepal - film przyrod.
14.45 Drogami Europy: Montserrat - film krajoznawczy
15.00 Godzina Miłosierdzia
15.15 Obyś był zimno albo gorący: Niedziela
15.25 Świątynie drewniane: Dębno Proboszczańskie - reportaż
15.40 Dziura ozonowa - program popularnonaukowy
16.00 Słowo życia - Ewangelia dnia
16.05 Kalendarz liturgiczny
16.10 Koncert Życzeń
16.45 Instytucja społecznej nadziei - reportaż
16.55 Rycerze Grobu Bożego: Nurt rycerski - film dokumentalny
17.45 Islandia, kraina wody i ognia [2] - reportaż
18.05 Magazyn Diecezji Warszawskiej i Warszawsko-Praskiej
18.30 Nie bójcie się własnych dzieci - reportaż o duchowej adopcji
19.00 Tydzień w Kościele
19.20 Porwanie Baltazara Gąbki [2,3,4]
19.40 Córki Mądrości z Madagaskaru
20.10 Włochy w miniaturze - film dok.
20.35 Różaniec - część chwalebna
21.00 Apel Jasnogórski
21.05 Słowo życia - Ewangelia dnia
21.10 Kalendarz liturgiczny
21.15 Być misjonarzem - rozmowa
21.35 Pielęgnacja niemowląt [13]
22.05 Podarunek od Boga - film dok.
23.00 Program dnia na jutro

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.