Wikia o Starej Telewizji
Znacznik: rte-wysiwyg
Znacznik: rte-wysiwyg
Linia 2: Linia 2:
   
 
TVP 2<br />06:55 Film dla niesłyszących: Pogranicze w ogniu (13/24) - serial sensacyjny Polska 1991 (dla niesłyszących)<br />07:55 Slowo na niedzielę (dla niesłyszących)<br />08:00 Program lokalny<br />09:00 M jak miłość (40) - serial obyczajowy Polska 2001<br />09:45 Nie tylko dla komandosów - program wojskowy<br />10:10 Finał X WOŚP<br />10:45 Podroże kulinarne Roberta Makłowicza: Karnawał ze smakiem - magazyn kulinarny<br />11:10 Panorama<br />11.20 Finał X WOŚP<br />11:45 Milość jest wspaniała - melodramat USA 1955<br />13:30 Panorama<br />13:35 Finał X WOŚP<br />14:00 Familiada- teleturniej<br />14:30 Zlotopolscy: Na górze prawie załatwione (384) - telenowela Polska 2001<br />15:00 Panorama<br />15:10 Finał X WOŚP<br />16:00 Na dobre i na złe: Dwa serce (86) - serial TVP<br />16:55 Finał X WOŚP<br />18:00 Program lokalny<br />18:20 Prognoza pogody<br />18:30 Panorama<br />18:55 Finał X WOŚP<br />21:00 Panorama<br />21:20 Sport telegram<br />21:25 Prognoza pogody<br />21:30 Boża podszewka (5/15) - serial obyczajowy Polska 1997<br />22:30 Panorama<br />22:40 Finał X WOŚP<br />00:35 Kres niewinności - dramat USA<br />02:20 Zakończenie programu
 
TVP 2<br />06:55 Film dla niesłyszących: Pogranicze w ogniu (13/24) - serial sensacyjny Polska 1991 (dla niesłyszących)<br />07:55 Slowo na niedzielę (dla niesłyszących)<br />08:00 Program lokalny<br />09:00 M jak miłość (40) - serial obyczajowy Polska 2001<br />09:45 Nie tylko dla komandosów - program wojskowy<br />10:10 Finał X WOŚP<br />10:45 Podroże kulinarne Roberta Makłowicza: Karnawał ze smakiem - magazyn kulinarny<br />11:10 Panorama<br />11.20 Finał X WOŚP<br />11:45 Milość jest wspaniała - melodramat USA 1955<br />13:30 Panorama<br />13:35 Finał X WOŚP<br />14:00 Familiada- teleturniej<br />14:30 Zlotopolscy: Na górze prawie załatwione (384) - telenowela Polska 2001<br />15:00 Panorama<br />15:10 Finał X WOŚP<br />16:00 Na dobre i na złe: Dwa serce (86) - serial TVP<br />16:55 Finał X WOŚP<br />18:00 Program lokalny<br />18:20 Prognoza pogody<br />18:30 Panorama<br />18:55 Finał X WOŚP<br />21:00 Panorama<br />21:20 Sport telegram<br />21:25 Prognoza pogody<br />21:30 Boża podszewka (5/15) - serial obyczajowy Polska 1997<br />22:30 Panorama<br />22:40 Finał X WOŚP<br />00:35 Kres niewinności - dramat USA<br />02:20 Zakończenie programu
  +
  +
TVP 3 Lublin<br />7.00 Madeline (7/15) - francuski serial przygodowy<br />7.30 Tęczowy domek (10/40) - serial rysunkowy<br />8.00 Nowina<br />8.05 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy<br />9.00 Święty (34/35) - angielski serial fabularny<br />10.00 Samo niebo (2/3) - polski serial przygodowy<br />10.30 Niefortunna czarownica (14/26) - angielski serial przygodowy<br />10.55 Angela Anakonda (14/26) - serial przygodowy<br />11.20 Książki z górnej półki - książka tygodnia<br />11.30 Wojny, bitwy, żołnierze (12/25) - angielski serial dokumentalny<br />12.30 Koncert życzeń<br />13.15 Dawniej i dziś<br />13.30 Z gruszki i z pietruszki - magazyn kulinarny<br />13.45 Muzyczne prezenty - magazyn muzyczny<br />14.00 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy<br />14.30 Człowiek i przyroda (12/26) - australijski serial dokumentalny<br />15.30 Klasztory polskie: Cystersi z podkrakowskiej mogiły - film dokumentalny<br />15.55 Jak cudne są wspomnienia (4/6) - polski serial fabularny<br />16.45 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy<br />17.15 Uśmiechnij się: Olek Grotowski i Małgorzata Zwierzchowska<br />18.00 Panorama lubelska<br />18.20 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy<br />18.20 To jest temat<br />18.35 Horror w wesołych bagniskach - polski film fabularny<br />20.00 Polska Liga Koszykówki: Idea Śląsk Wrocław – Noteć Inowrocław<br />21.00 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy<br />21.30 Panorama lubelska<br />21.45 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy<br />22.00 Intrique - film fabularny<br />23.55 Jazz nocą - koncert<br />00.55 Zakończenie programu
   
 
TV Polonia<br />06:25 M jak miłość; odc. 19; serial TVP<br />07:10 Słowo na niedzielę<br />07:15 Pegaz; magazyn kulturalny; powt.<br />07:45 Od przedszkola do Opola; Alicja Majewska; powt.<br />08:20 Spotkania z tradycją; Rodzinne muzykowanie w Jaworzynce; program Magdaleny Makaruk<br />08:45 Gość Jedynki; powt.<br />08:55 Niedzielne muzykowanie; Chopinowscy interpretatorzy; Halina Czerny-Stefańska<br />09:20 Bajarz; odc. 7 /13/ - Trzy kruki; serial animowany dla dzieci<br />09:40 Gwiazdozbiór polskiego sportu; Bohdan Tomaszewski cz. 2<br />10:10 X Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy; powt.<br />10:40 Graj z Kuroniem; program kulinarno-rozrywkowy<br />11:10 Panorama<br />11:20 X Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy<br />11:35 Piękno, pamięć, pietyzm; film dokumentalny Rafała Kalinowskiego<br />12:00 Anioł Pański<br />12:10 Czasy; katolicki magazyn informacyjny<br />12:25 Kazimierz Kowalski zaprasza; kolędy w wykonaniu śpiewaków operowych i operetkowych<br />13:00 Transmisja Mszy Świętej; z Kościoła św. Michała Archanioła w Polkowicach<br />14:00 Panorama<br />14:05 Złotopolscy; odc. 348 - Wypędzony; telenowela TVP; powt.<br />14:30 Złotopolscy; odc. 349 - Sztywniak; telenowela TVP; powt.<br />15:00 Panorama<br />15:10 X Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy<br />15:55 Antonio Vivaldi - Pory roku; "Zima"<br />16:05 Biografie; Paderewskiego życie po życiu cz.2; film dokumentalny Stefana Szlachtycza<br />17:00 Teleexpress<br />17:20 Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza<br />17:30 X Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy<br />18:10 M jak miłość; odc. 19; serial TVP; powt.<br />18:55 X Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy<br />19:20 Dobranocka; Maurycy i Hawranek; odc. 12 /13/ - Łakomczuch; serial animowany dla dzieci<br />19:30 Wiadomości<br />19:50 Pogoda<br />19:52 Sport<br />19:55 X Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy<br />21:00 Panorama<br />21:20 Sport-telegram<br />21:27 Pogoda<br />21:30 Pestka; 1995  film fab. prod.polskiej (88'); reż: Krystyna Janda; wyk: Krystyna Janda, Daniel Olbrychski, Anna Dymna<br />22:55 X Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy<br />00:30 M jak miłość; odc. 19; serial TVP; powt.<br />01:15 Maurycy i Hawranek; odc. 12 /13/ - Łakomczuch; serial animowany dla dzieci; powt.<br />01:30 Wiadomości; powt.<br />01:50 Sport-telegram; powt.<br />02:00 Benefis Mikołaja Grabowskiego<br />03:00 Panorama<br />03:10 Sport-telegram; powt.<br />03:20 Pestka; 1995  film fab. prod.polskiej (88'); reż: Krystyna Janda; wyk: Krystyna Janda, Daniel Olbrychski, Anna Dymna; powt.<br />04:50 Kochamy polskie seriale; teleturniej<br />05:20 Przeboje muzyki klasycznej; Menuhin dyryguje V Symfonią Beethovena<br />06:00 Zakończenie programu
 
TV Polonia<br />06:25 M jak miłość; odc. 19; serial TVP<br />07:10 Słowo na niedzielę<br />07:15 Pegaz; magazyn kulturalny; powt.<br />07:45 Od przedszkola do Opola; Alicja Majewska; powt.<br />08:20 Spotkania z tradycją; Rodzinne muzykowanie w Jaworzynce; program Magdaleny Makaruk<br />08:45 Gość Jedynki; powt.<br />08:55 Niedzielne muzykowanie; Chopinowscy interpretatorzy; Halina Czerny-Stefańska<br />09:20 Bajarz; odc. 7 /13/ - Trzy kruki; serial animowany dla dzieci<br />09:40 Gwiazdozbiór polskiego sportu; Bohdan Tomaszewski cz. 2<br />10:10 X Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy; powt.<br />10:40 Graj z Kuroniem; program kulinarno-rozrywkowy<br />11:10 Panorama<br />11:20 X Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy<br />11:35 Piękno, pamięć, pietyzm; film dokumentalny Rafała Kalinowskiego<br />12:00 Anioł Pański<br />12:10 Czasy; katolicki magazyn informacyjny<br />12:25 Kazimierz Kowalski zaprasza; kolędy w wykonaniu śpiewaków operowych i operetkowych<br />13:00 Transmisja Mszy Świętej; z Kościoła św. Michała Archanioła w Polkowicach<br />14:00 Panorama<br />14:05 Złotopolscy; odc. 348 - Wypędzony; telenowela TVP; powt.<br />14:30 Złotopolscy; odc. 349 - Sztywniak; telenowela TVP; powt.<br />15:00 Panorama<br />15:10 X Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy<br />15:55 Antonio Vivaldi - Pory roku; "Zima"<br />16:05 Biografie; Paderewskiego życie po życiu cz.2; film dokumentalny Stefana Szlachtycza<br />17:00 Teleexpress<br />17:20 Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza<br />17:30 X Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy<br />18:10 M jak miłość; odc. 19; serial TVP; powt.<br />18:55 X Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy<br />19:20 Dobranocka; Maurycy i Hawranek; odc. 12 /13/ - Łakomczuch; serial animowany dla dzieci<br />19:30 Wiadomości<br />19:50 Pogoda<br />19:52 Sport<br />19:55 X Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy<br />21:00 Panorama<br />21:20 Sport-telegram<br />21:27 Pogoda<br />21:30 Pestka; 1995  film fab. prod.polskiej (88'); reż: Krystyna Janda; wyk: Krystyna Janda, Daniel Olbrychski, Anna Dymna<br />22:55 X Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy<br />00:30 M jak miłość; odc. 19; serial TVP; powt.<br />01:15 Maurycy i Hawranek; odc. 12 /13/ - Łakomczuch; serial animowany dla dzieci; powt.<br />01:30 Wiadomości; powt.<br />01:50 Sport-telegram; powt.<br />02:00 Benefis Mikołaja Grabowskiego<br />03:00 Panorama<br />03:10 Sport-telegram; powt.<br />03:20 Pestka; 1995  film fab. prod.polskiej (88'); reż: Krystyna Janda; wyk: Krystyna Janda, Daniel Olbrychski, Anna Dymna; powt.<br />04:50 Kochamy polskie seriale; teleturniej<br />05:20 Przeboje muzyki klasycznej; Menuhin dyryguje V Symfonią Beethovena<br />06:00 Zakończenie programu

Wersja z 18:29, 3 gru 2015

TVP 1
06:30 Proszę o odpowiedź
06:45 Przystanek Unia
07:35 Zwierzęta świata; Górscy rywale cz.2; film dokumentalny
08:00 Leśne zwyczaje; Stołówka u Marcina
08:05 Mapeciątka; serial anim. prod. angielskiej
08:30 Teleranek
08:55 Leśne zwyczaje; Gdzie śpią zwierzęta
09:00 Wielka wyprawa Muppetów; film anim.prod.USA
09:45 Dzieci dzieciom
10:00 Tydzień
10:35 Marzenia do spełnienia; odc.14; serial prod. TVP
11:25 Od przedszkola do Opola
12:00 Anioł Pański; transmisja modlitwy
12:10 Czasy; katolicki magazyn informacyjny
12:25 Przyjaciele
12:55 Wiadomości
13:05 Dwadzieścia jeden; teleturniej [stereo]
13:40 Studio sport; Puchar Świata w skokach narciarskich; Willingen /Niemcy/
15:40 Stąd do wieczności; cz.4; serial prod.USA
16:25 Graj z Kuroniem
17:00 Teleexpress
17:20 Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza
17:35 Lokatorzy; Problemy małżeńskie; serial TVP [stereo]
18:05 Śmiechu warte
18:30 Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]
19:00 Wieczorynka; Myszka Miki i przyjaciele
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:55 Pogoda
20:05 Dalekie pawilony; Far Pavillions; 1984  film fab.prod.angielskiej; reż: Peter Duffel; wyk: Christopher Lee,Amy Irving
21:55 Czas na dokument; Prawdziwe psy; odc.2; telenowela dokumentalna Krzysztofa Langa i Patryka Vegi
22:25 Uczta kinomana; Cena nadziei; Last Dance; 1996  dramat społ.obycz.prod.USA /tylko dla dorosłych/; reż: Bruce Beresford; wyk: Sharon Stone,Rob Morrow,Ron Koslow
00:05 Sportowa Jedynka
00:25 Srebrne wesele czyli Piwnica pod Bananami
01:20 Zakończenie programu

TVP 2
06:55 Film dla niesłyszących: Pogranicze w ogniu (13/24) - serial sensacyjny Polska 1991 (dla niesłyszących)
07:55 Slowo na niedzielę (dla niesłyszących)
08:00 Program lokalny
09:00 M jak miłość (40) - serial obyczajowy Polska 2001
09:45 Nie tylko dla komandosów - program wojskowy
10:10 Finał X WOŚP
10:45 Podroże kulinarne Roberta Makłowicza: Karnawał ze smakiem - magazyn kulinarny
11:10 Panorama
11.20 Finał X WOŚP
11:45 Milość jest wspaniała - melodramat USA 1955
13:30 Panorama
13:35 Finał X WOŚP
14:00 Familiada- teleturniej
14:30 Zlotopolscy: Na górze prawie załatwione (384) - telenowela Polska 2001
15:00 Panorama
15:10 Finał X WOŚP
16:00 Na dobre i na złe: Dwa serce (86) - serial TVP
16:55 Finał X WOŚP
18:00 Program lokalny
18:20 Prognoza pogody
18:30 Panorama
18:55 Finał X WOŚP
21:00 Panorama
21:20 Sport telegram
21:25 Prognoza pogody
21:30 Boża podszewka (5/15) - serial obyczajowy Polska 1997
22:30 Panorama
22:40 Finał X WOŚP
00:35 Kres niewinności - dramat USA
02:20 Zakończenie programu

TVP 3 Lublin
7.00 Madeline (7/15) - francuski serial przygodowy
7.30 Tęczowy domek (10/40) - serial rysunkowy
8.00 Nowina
8.05 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
9.00 Święty (34/35) - angielski serial fabularny
10.00 Samo niebo (2/3) - polski serial przygodowy
10.30 Niefortunna czarownica (14/26) - angielski serial przygodowy
10.55 Angela Anakonda (14/26) - serial przygodowy
11.20 Książki z górnej półki - książka tygodnia
11.30 Wojny, bitwy, żołnierze (12/25) - angielski serial dokumentalny
12.30 Koncert życzeń
13.15 Dawniej i dziś
13.30 Z gruszki i z pietruszki - magazyn kulinarny
13.45 Muzyczne prezenty - magazyn muzyczny
14.00 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
14.30 Człowiek i przyroda (12/26) - australijski serial dokumentalny
15.30 Klasztory polskie: Cystersi z podkrakowskiej mogiły - film dokumentalny
15.55 Jak cudne są wspomnienia (4/6) - polski serial fabularny
16.45 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
17.15 Uśmiechnij się: Olek Grotowski i Małgorzata Zwierzchowska
18.00 Panorama lubelska
18.20 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
18.20 To jest temat
18.35 Horror w wesołych bagniskach - polski film fabularny
20.00 Polska Liga Koszykówki: Idea Śląsk Wrocław – Noteć Inowrocław
21.00 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
21.30 Panorama lubelska
21.45 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
22.00 Intrique - film fabularny
23.55 Jazz nocą - koncert
00.55 Zakończenie programu

TV Polonia
06:25 M jak miłość; odc. 19; serial TVP
07:10 Słowo na niedzielę
07:15 Pegaz; magazyn kulturalny; powt.
07:45 Od przedszkola do Opola; Alicja Majewska; powt.
08:20 Spotkania z tradycją; Rodzinne muzykowanie w Jaworzynce; program Magdaleny Makaruk
08:45 Gość Jedynki; powt.
08:55 Niedzielne muzykowanie; Chopinowscy interpretatorzy; Halina Czerny-Stefańska
09:20 Bajarz; odc. 7 /13/ - Trzy kruki; serial animowany dla dzieci
09:40 Gwiazdozbiór polskiego sportu; Bohdan Tomaszewski cz. 2
10:10 X Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy; powt.
10:40 Graj z Kuroniem; program kulinarno-rozrywkowy
11:10 Panorama
11:20 X Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
11:35 Piękno, pamięć, pietyzm; film dokumentalny Rafała Kalinowskiego
12:00 Anioł Pański
12:10 Czasy; katolicki magazyn informacyjny
12:25 Kazimierz Kowalski zaprasza; kolędy w wykonaniu śpiewaków operowych i operetkowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej; z Kościoła św. Michała Archanioła w Polkowicach
14:00 Panorama
14:05 Złotopolscy; odc. 348 - Wypędzony; telenowela TVP; powt.
14:30 Złotopolscy; odc. 349 - Sztywniak; telenowela TVP; powt.
15:00 Panorama
15:10 X Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
15:55 Antonio Vivaldi - Pory roku; "Zima"
16:05 Biografie; Paderewskiego życie po życiu cz.2; film dokumentalny Stefana Szlachtycza
17:00 Teleexpress
17:20 Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza
17:30 X Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
18:10 M jak miłość; odc. 19; serial TVP; powt.
18:55 X Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
19:20 Dobranocka; Maurycy i Hawranek; odc. 12 /13/ - Łakomczuch; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:50 Pogoda
19:52 Sport
19:55 X Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
21:00 Panorama
21:20 Sport-telegram
21:27 Pogoda
21:30 Pestka; 1995  film fab. prod.polskiej (88'); reż: Krystyna Janda; wyk: Krystyna Janda, Daniel Olbrychski, Anna Dymna
22:55 X Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
00:30 M jak miłość; odc. 19; serial TVP; powt.
01:15 Maurycy i Hawranek; odc. 12 /13/ - Łakomczuch; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:50 Sport-telegram; powt.
02:00 Benefis Mikołaja Grabowskiego
03:00 Panorama
03:10 Sport-telegram; powt.
03:20 Pestka; 1995  film fab. prod.polskiej (88'); reż: Krystyna Janda; wyk: Krystyna Janda, Daniel Olbrychski, Anna Dymna; powt.
04:50 Kochamy polskie seriale; teleturniej
05:20 Przeboje muzyki klasycznej; Menuhin dyryguje V Symfonią Beethovena
06:00 Zakończenie programu

Polsat
06:00 Disco Polo Live
07:00 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
07:30 Magazyn religijny
08:00 Mumia Niania (4) - serial animowany 25min.
08:30 Batman dwadzieścia lat później (17) - serial animowany USA 2000 25min.
09:00 Hugo - program dla dzieci
09:30 Power Rangers (156) - serial fantastyczny USA 1994 25min.
09:55 Disco Relax
11:00 Zwariowany świat Malcolma (3) - serial komediowy USA 1999 25min.
11:30 Sabrina, nastoletnia czarownica (106) - serial komediowy USA 2001 25min.
12:00 Świat zaginiony - film SF USA 1998 94min.
13:45 Largo (2) - serial sensacyjny Belgia 2000 47min.
14:40 Benny Hill - program rozrywkowy
15:10 Niewiarygodne, ale prawdziwe - serial dokumentalny USA 1999
15:35 Fundacja Polsat
15:45 Informacje
15:55 Prognoza pogody
16:05 Rodzina zastępcza: Koteczek (84) - serial komediowy Polska 1998 25min.
16:35 Pozdrowienia z Rosji - film sensacyjny W. Bryt. 1963 110min.
18:45 Informacje
19:00 Sport
19:05 Prognoza pogody
19:10 Rozbitkowie (20) - serial przygodowy Kanada/Niemcy 1999 45min.
20:00 Adam i Ewa (187) - serial obyczajowy Polska 2000 48min.
20:55 Zerwane więzi - talk show
21:30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka (w przerwie talk show)
21:55 Pocałunek śmierci - dramat kryminalny USA 1995 97min.
23:45 Magazyn sportowy
01:30 Muzyka na BIS
05:00 Zakończenie programu

TVN
06:30 Telesklep
08:00 Inspektor Gadget (77/86) - serial animowany 25min.
08:25 Animaniacy (36/65) - serial animowany 25min.
08:50 Młodociany specjalista - film obyczajowy USA 1998 95min.
10:25 Od dziewiątej do piątej - komedia USA 1980 120min.
12:25 Droga do gwiazd - program rozrywkowy
13:20 Agent
14:30 Magiczna podróż do świata Harry'ego Pottera
14:55 Inteligent w armii - komedia obyczajowa USA 1994 135min.
17:15 Nauka jazdy - serial dokumentalny
17:45 Ananasy z mojej klasy - program rozrywkowy
19:00 TVN Fakty
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:35 Extra Wizjer - magazyn
20:00 Milionerzy - teleturniej
20:45 Agent
22:00 Pod napięciem - talk show
22:30 Nie do wiary - opowieści niesamowite
23:00 Rajd Paryż - Dakar
23:10 Noktowizjer - magazyn dla ludzi o mocnych nerwach
23:45 Ale plama - program rozrywkowy
00:15 Wariatkowo - film obyczajowy USA 1999 115min.
02:10 Nic straconego - programy powtórkowe

TV Puls
07:00 Non possumus (2) - film dokumentalny Polska 2001
08:00 Skarb Templariuszy - poszukiwanie śladów w Kastylii - film dokumentalny Niemcy 1995
09:00 Karolina i przyjaciele (22) - serial animowany Francja 20min.
09:30 Historie biblijne: Daniel i lwy (6) - serial animowany 30min.
10:00 Ostatnia zima - dramat obyczajowy Kanada 1990 115min.
11:45 Jak się robi...?
12:00 Anioł Pański
12:20 Hercules Poirot i znikająca pisarka - film dokumentalny W. Bryt.
13:20 Polak, katolik, obywatel - magazyn
13:50 Kuchnia polska - magazyn kulinarny
14:20 Kobiety mojego życia (37) - serial obyczajowy Niemcy 1995 45min.
15:10 Wizyta w domu Jerzego Zelnika
15:40 Rytm serca (2) - serial obyczajowy Niemcy 1999 45min.
16:30 Zdarzyło się jutro (37) - serial sensacyjny USA 1996 50min.
17:15 Wielki wyścig - komedia USA 1965 150min.
20:00 Wydarzenia
20:20 Sport, Pogoda
20:25 Detektyw w sutannie (19) - serial sensacyjny USA 1989 50min.
21:25 Piątka u Semki - program publicystyczny
22:00 Wizyta w domu Jerzego Zelnika
22:30 Widzialne i niewidzialne: Post - magazyn zjawisk niezwykłych
23:00 Studio otwarte - Cybernetyki 7: Co wolno politykom - program publicystyczny
00:00 Hercules Poirot i znikająca pisarka - film dokumentalny W. Bryt.
01:00 Zakończenie programu

RTL 7
07:00 Teleshopping
08:00 Odjazdowe kreskówki: Wilki morskie, Zwierzofraszki, Sylvan, Yaiba - legendarny samuraj - filmy animowane
10:20 Śmiej się razem z nami - program rozrywkowy
10:45 Hotel (10) - serial obyczajowy USA 1982 50min.
11:35 Czynnik PSI 3 (7) - serial SF Kanada 1998 45min.
12:25 Tashunga - Gwiazda Północy - film przygodowy USA 1995 90min.
13:55 Słoneczny patrol (31) - serial przygodowy USA 1989 50min.
14:45 Wilki u naszych drzwi - film przyrodniczy
15:45 Witajcie w Ameryce - komedia Niemcy 1996 91min.
17:20 Klaun (2) - serial sensacyjny Niemcy 1998 45min.
18:10 Cobra - oddział specjalny (2) - serial sensacyjny Niemcy 1996 45min.
19:00 Bez fikcji: Viagra - miłość na receptę - film dokumentalny
20:00 Patrol - film wojenny USA 1989 91min.
21:40 Morderca w moim domu - thriller USA 1996 85min.
23:10 Źródła pożądania - film erotyczny USA 1994 75min.
00:25 Cobra - oddział specjalny (2) - serial sensacyjny Niemcy 1996 45min.
01:15 Patrol - film wojenny USA 1989 91min.
02:45 Teleshopping

Eurosport
08:30 Automobilizm: Rajd Total Dakar 2002
09:00 Saneczkarstwo: Mistrzostwa Europy w Altenbergu
10:00 Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w St. Moritz - 1 ślizg czwórek
11:00 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - 12,5 km kobiet
11:45 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - 15 km mężczyzn
12:00 Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w St. Moritz - 2 ślizg czwórek
13:00 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Wengen - slalom do kombinacji - 2 przejazd
13:45 Narciarstwo klasyczne: Zawody Pucharu Świata w skokach w Willingen - K-120
15:30 Narciarstwo klasyczne: Zawody Pucharu Świata w biegach w Novem Mesto - sztafeta kobiet i mężczyzn - (wydarzenia dnia)
16:30 Narciarstwo klasyczne: Zawody Pucharu Świata w kombinacji norweskiej w Ramsau - bieg - (wydarzenia dnia)
17:00 Narciarstwo klasyczne: Zawody Pucharu Świata w kombinacji norweskiej w Ramsau - skoki
18:30 Eurosportnews - wiadomości
19:30 Piłka nożna: Turniej Antalya Cup 2002 - finał
21:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach - skalom kobiet do kombinacji - (wydarzenia dnia)
22:00 Narciarstwo klasyczne: Zawody Pucharu Świata w skokach w Willingen - K-120 - (wydarzenia dnia)
22:30 Automobilizm: Rajd Total Dakar 2002 - (wydarzenia dnia)
23:00 Eurosportnews - wiadomości
23:15 Watts - magazyn sportowy
23:45 Saneczkarstwo: Mistrzostwa Europy w Altenbergu
00:45 Automobilizm: Rajd Total Dakar 2002 - (wydarzenia dnia)
01:15 Eurosportnews - wiadomości
01:30 Zakończenie programu