FANDOM


TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości:6.05,6.30,7.00,7.30
06:03 Pogoda
06:05 Wiadomości - Kawa czy herbata
06:05 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Telezakupy
08:45 Tęczowe rybki; odc.10-Ach, ta Rubina!; serial anim.prod.kanadyjskiej
09:10 Jedyneczka
09:40 Przygody Ośliczki Tosi; odc.22-Tosia ma chrypę
09:50 Kurnik; odc.2-Elektryczne organy
10:00 Pan Złota Rączka; odc. 16
10:20 Pan Złota Rączka; odc.17
10:45 5 minut o Unii Europejskiej; odc.48
10:50 Po-Lan-Yah - Tu mieszka Bóg; odc.2-Cztery ziemie
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Wielkie sprzątanie
12:45 Plebania; odc. 200; serial TVP; powt.
13:10 Plebania; odc. 201; serial TVP; powt.
13:40 Studio sport; Tour de Pologne; V etap: Kożuchów - Szklarska Poręba
14:00 Telezakupy
14:15 Podróże małe i duże; Zaproszenie; Podlasie-laski,piaski i karaski...
14:35 Laboratorium; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Studio sport; Tour de Pologne; V etap: Kożuchów - Szklarska Poręba
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Plebania; odc.202; serial TVP[stereo]
18:05 Randka w ciemno; odc.476; zabawa quizowa
18:45 Jaka to melodia?; odc.740; quiz muzyczny [stereo]
19:15 Wieczorynka; Przygody Rozbójnika Rumcajsa; Jak Rumcajs uratował miejską bramę
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:06 Pogoda
20:20 Doktor Hollywood; 1991  film fab.prod.USA; reż: Michael Caton-Jones; wyk: Michael J.Fox,Julie Warner
22:05 Joanna d'Arc; odc.1/4; Joan of Arc; 1999  serial prod.USA [za zgodą rodziców]; reż: Christian Duguay; wyk: Leelee Sobieski,Chad Willet,Jacqueline Bisset
22:55 Tour de Pologne; - kronika
23:09 Monitor  Wiadomości
23:25 Profit
23:35 Zabij mnie, glino; 1988  dramat sensacyjny prod. polskiej; reż: Jacek Bromski; wyk: Bogusław Linda, Piotr Machalica, Anna Romantowska i inni
01:30 Seans na życzenie; Chiński syndrom; 1979  film fab.prod. USA; reż: James Bridges; wyk: Jane Fonda, Jack Lemmon
03:30 Sprawiedliwość na 18 kołach; odc. 3
04:15 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Studio urody
07:15 Złotopolscy; odc. 8 - Uczuciowe remanenty; telenowela TVP
07:40 Dwójka Dzieciom; Bolek i Lolek; Król puszczy
07:45 Dwójka Dzieciom; Reksio; Reksio i nośna kura
08:00 Cena życia; odc. 8 - Myślenie pozytywne; serial prod.australijskiej
08:50 Pytanie na śniadanie
10:20 Złotousty; Sweet Talker; 1990  kom.krym..prod.australijskiej; reż: Michael Jenkins; wyk: Bryan Brown,Karen Allen
11:50 Krajobraz Polski; odc.24-Przemysł rolno-spożywczy a ekologia
12:05 Jeleniogórskie święto w Dwójce
13:00 Panorama
13:15 Miami Sands; odc.7; serial prod. USA (STEREO)
14:00 Radio Romans; odc.10-Premiera; serial TVP
14:30 Wokół nas; Wojna kreskówek; autor: Andrzej Lenartowski; reż: Jarosław Żamojda; wyk: Mateusz Damięcki, Karolina Gruszka, Krzysztof Szczerbiński
15:25 Nera, księżniczka Oceanii; odc.4-Przysięga; serial anim.prod.australijskiej [stereo]
15:50 Podróże z Euro; odc.14
16:00 Panorama
16:17 Pogoda
16:20 Stawiam na Tolka Banana; odc. 5 - Cygan; serial TVP
17:00 Święta wojna; odc.111-Taniec przy rurze; serial TVP
17:30 Jazda kulturalna; odc.107; magazyn
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:05 50 lat TVP; Daleko od szosy; odc.1/7 - Szpaki; serial TVP
20:25 M jak miłość; odc. 74
21:15 Wrocław  Pradze
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:35 Wideoteka Dorosłego Człowieka
23:10 Nagłówki i półgłówki; Heads; 1993  kom.krym.prod. kan./za zgodą rodziców/; reż: Paul Shapiro; wyk: Jon Cryer, Nancy Drake
00:50 Kochankowie; Lovers; 1999  dramat obycz.prod.fra./pod nadzorem rodziców/; reż: Mathias Benguigui; wyk: Elodie Boucher, Sergiej Trifunovic
02:35 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Pokemon - serial anim.
7.25 Kosmiczne wojny - serial anim.
7.50 Strażnik Teksasu (2) - serial
8.45 Asy z klasy (24) - serial
9.40 Samo życie (95) - serial
10.10 Rozwód po amerykańsku
10.40 Rosyjska ruletka
11.30 Adam i Ewa (54) - serial
12.00 Serca na rozdrożu (111) - serial
12.45 Z głową w chmurach (125) - serial
13.45 Muzykogranie
14.45 Pokemon - serial anim.
15.15 Graczykowie, czyli Buła i spóła (96) - serial
15.45 Informacje
16.05 Adam i Ewa (55) - serial
16.35 Serca na rozdrożu (112) - serial
17.20 Strażnik Teksasu (3) - serial
18.15 Sabrina, nastoletnia czarownica (103) - serial
18.45 Informacje i sport 
19.10 Prognoza pogody
19.15 Życiowa szansa
20.05 Świat według Kiepskich (118) - serial
20.35 Miodowe lata (84) - serial
21.20 Dziwne dni - film krym. USA (1995), ok. 21.30 Losowanie LOTTO
0.05 Informacje i sport
0.20 Prognoza pogody
0.25 Graffiti
0.35 Johnny 2.0 - film akcji USA (1999)
2.20 Muzyka na BIS
5.00 Pożegnanie

TVN
5.35 Kropka nad "i"
5.50 Tajemnice pocałunku (79) - telenowela
6.35 Telesklep
7.05 Brzydula (162) - telenowela
7.50 Animaniacy - serial anim.
8.15 Kapitan Planeta - serial anim.
8.40 Szczeniak zwany Scooby Doo - serial anim.
9.05 Przygody Animków - serial anim.
9.30 Tele Gra
10.35 Telesklep
11.50 Rozmowy w toku - talk show
12.40 Kto was tak urządził? - magazyn
13.05 Kapitan Planeta - serial anim.
13.30 Szczeniak zwany Scooby Doo - serial anim.
13.55 Przygody Animków - serial anim.
14.20 Beverly Hills 9021 (213) - serial
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty, pogoda
16.15 Brzydula (163) - telenowela
17.10 Tajemnice pocałunku (80) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport
19.30 Pogoda
19.40 Uwaga! - mag.
20.00 Superkino: Nieuchwytny - film sens. USA (1996), wyk. Steven Seagal, Keenen Ivory Wayans, Bob Gunton, Brian Cox
21.55 Lina - film sens. USA (1984)
0.10 Kasia i Tomek (3) - serial
0.40 Ananasy z mojej klasy
1.50 Nic straconego - powtórki programów

TVP 3 Katowice
6.30 Kostek - film austr.
7.20 Selena z Coeurdor
7.30 Kurier
7.40 Prognoza pogody
7.45 Aktualności
8.00 Studio TV Katowice
8.30 Kurier
8.40 Prognoza pogody
8.45 Gość dnia
9.00 - 16.00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP w godz. 9.30, 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30 i 15.30 - Kurier
16.00 Studio TV Katowice
16.30 Kurier
16.40 Prognoza pogody
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Teleturniej Złoty Pilot
17.30 Kurier
17.45 Prognoza pogody
17.50 Wizytówki
18.00 Aktualności
18.20 Wiadomości sportowe
18.30 Kurier
18.33 Prognoza pogody
18.35 Regiony kultury
18.45 Opinia - magazyn kulturalny
19.30 Kurier sportowy
19.40 Prognoza pogody
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.45 Prognoza pogody
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21.45 Aktualności
21.55 Wiadomości sportowe TV Katowice
22.00 Porozmawiajmy
22.15 To jest temat
22.30 Kurier
22.50 Sport
22.55 Prognoza pogody
23.00 Wypadek - film ang.
0.45 Zakończenie programu

TV 4
6.00 Muzyczny VIP
6.30 Magazyn golfowy
7.00 Muzyczne listy
7.50 Arthur - serial anim.
8.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona - serial anim.
8.35 Masked Rider - serial anim.
9.00 Fiorella (106) - serial
9.55 Zbuntowany anioł (9) - serial
10.50 Viper (4) - serial
11.40 Dharma i Greg (4) - serial
12.05 South Beach (2) - serial
13.00 Muzyczny VIP
13.30 Magazyn golfowy
13.50 Arthur - serial anim.
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona - serial anim.
14.35 Masked Rider - serial anim.
15.00 Fiorella (107) - serial
16.00 Muzyczne listy - magazyn
17.00 Karolina w mieście (6) - serial
17.30 Hot Chat
17.45 Dziennik
17.58 Prognoza pogody
18.00 Zbuntowany anioł (10) - serial
19.00 Oni żyją - thriller SF USA (1988)
20.55 Baza Pensacola (2) - serial
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 Życiowa szansa
23.15 Życie jak sen (2) - serial
23.45 Głowa rodziny - serial anim.
0.15 Przygody Fry'a w kosmosie (10) - serial
0.45 X Laski
1.15 Muzyczne listy
2.05 Strefa P - magazyn
2.40 Super VIP
3.10 To się w głowie nie mieści

TVN 7
6.55 Telesklep
7.10 Dragon Ball Z - serial anim.
7.35 Dragon Ball Z - serial anim.
8.00 W niewoli uczuć (12) - telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (90) - telenowela
9.40 Melrose Place (182) - serial
10.30 Łamisłówka
11.00 Big Brother I
11.45 Porywy serca (59) - telenowela
12.40 Telesklep
14.30 Albert - serial anim.
14.50 Dragon Ball Z - serial anim.
15.10 Dragon Ball Z - serial anim.
15.35 Pełna chata (92) - serial
16.05 Szkoła złamanych serc (55) - serial
16.35 Trzecia planeta od Słońca V (10) - serial
17.05 Cobra (27) - serial
18.00 Aktualności
18.10 Wzywam dr. Brucknera II (22) - serial
19.05 Melrose Place (183) - serial
20.00 Rockandrollowy świat - film obycz. USA, (1999), wyk. Judd Nelson, Madchen Amick, David Gianopoulos, Daniel Kash, Leon, Paula Abdul
21.50 Czynnik PSI (11) - serial
22.50 Big Brother I
23.35 Zabójczy wirus - film SF USA (1991), wyk. Marc Singer, Laura Tate
1.05 Transylvania 6-5000 - komedia USA (1985)
3.20 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Złotopolscy; odc. 377 - Nocne harce; telenowela TVP
08:55 Wielka podróż Bolka i Lolka; odc. 13 - Dziki Zachód; serial animowany dla dzieci
09:05 Papierowy teatrzyk; - Jaś i Małgosia; program dla dzieci
09:20 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
09:25 Hrabia Kaczula; odc. 23/44 - Zaginiona Atlantyda; serial animowany dla dzieci
09:45 Kolorowe nutki; program muzyczny dla dzieci; powt.
10:00 Wielcy reformatorzy teatru; Iwo Gall; program Marii Nockowskiej
10:25 W rajskim ogrodzie; ...Himalajów; program Wojciecha Popkiewicza
10:45 Sensacje XX wieku; Zaginione archiwa cz. 2; program Bogusława Wołoszańskiego
11:10 Tygodnik polityczny Jedynki; program publicystyczny; powt.
12:00 Wiadomości
12:10 Marzenia do spełnienia; odc. 2/20; telenowela TVP; reż: Magdalena Łazarkiewicz; wyk: Adam Hanuszkiewicz, Ewa Telega, Maria Pakulnis, Krzysztof Wakuliński
12:55 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia
13:10 Wieczór z Jagielskim; talk show (STEREO); wyk: Bogusław Wołoszański, Ewa Bem
13:45 To widzowie podziwiali - 50 lat TVP; Córka albo syn; 1979 film obyczajowy prod. polskiej (71'); reż: Radosław Piwowarski; wyk: Eugeniusz Priwiezencew, Joanna Pacuła, Jadwiga Walewska, Janina Tur-Kiryłow; powt.
15:00 Wiadomości
15:10 Studio sport; Tour de Pologne; V etap: Kożuchów - Szklarska Poręba
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Wielka podróż Bolka i Lolka; odc. 14 - Powrót; serial animowany dla dzieci
17:50 Wielka podróż Bolka i Lolka; odc. 15 - Wyspa Bolka i Lolka; serial animowany dla dzieci
18:00 Papierowy teatrzyk; - Jaś i Małgosia; program dla dzieci; powt.
18:15 Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci; powt.
18:25 Hrabia Kaczula; odc. 23/44 - Zaginiona Atlantyda; serial animowany dla dzieci; powt.
18:50 Złotopolscy; odc. 377 - Nocne harce; telenowela TVP; powt.
19:15 Dobranocka; Miś Uszatek; - Ja, czy nie ja; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:06 Pogoda
20:15 Marzenia do spełnienia; odc. 2/20; telenowela TVP; reż: Magdalena Łazarkiewicz; wyk: Adam Hanuszkiewicz, Ewa Telega, Maria Pakulnis, Krzysztof Wakuliński; powt.
21:00 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia; powt.
21:15 Benefis Krzysztofa Teodora Toeplitza; (STEREO); reż: Krzysztof Jasiński
22:05 Polonica; Siostra Henryka; 1982 film obyczajowy prod. izraelskiej (55'); reż: Ruti Peres; wyk: Eyal Ronen, Eyal Zosman, Avital Diker, Ben Porat
23:00 50 lat TVP; Muzyka lekka, łatwa i przyjemna; 1972 program rozrywkowy; wyk: Lucjan Kydryński, Anna Seniuk, Magdalena Zawadzka, Kazimierz Brusikiewicz, Jan Kociniak
00:00 Monitor Wiadomości
00:15 Profit
00:20 Szansa na sukces; Wojciech Gąssowski; (STEREO); powt.
01:15 Miś Uszatek; - Ja, czy nie ja; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:58 Sport; powt.
02:03 Pogoda; powt.
02:10 Złotopolscy; odc. 377 - Nocne harce; telenowela TVP; powt.
02:35 Marzenia do spełnienia; odc. 2/20; telenowela TVP; reż: Magdalena Łazarkiewicz; wyk: Adam Hanuszkiewicz, Ewa Telega, Maria Pakulnis, Krzysztof Wakuliński; powt.
03:20 Benefis Krzysztofa Teodora Toeplitza; (STEREO); reż: Krzysztof Jasiński; powt.
04:10 Prawdziwe psy; odc. 8; telenowela dokumentalna Krzysztofa Langa
04:40 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia; powt.
04:55 Sensacje XX wieku; Zaginione archiwa cz. 2; program Bogusława Wołoszańskiego; powt.
05:20 Tiffany; reportaż Jarosława Marendziaka
05:35 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Smak Małej Litwy
06:00 Zakończenie programu

TV Puls
7.00 Jak się robi...? - reportaż
7.30 Telesklep
8.10 Ulica zakochanych (99) - telenowela
9.05 Kacper i przyjaciele - serial anim.
9.30 Byli sobie odkrywcy - serial anim.
10.00 Dotyk anioła (103) - serial
11.00 Kobiety mojego życia (43) - serial
11.55 Ulica zakochanych (99) - telenowela
12.50 Telesklep
14.50 Poznaj świat - magazyn
15.15 Cudowne lata (103) - serial
15.45 Kacper i przyjaciele - serial anim.
16.10 Kacper i przyjaciele - serial anim.
16.35 Byli sobie odkrywcy - serial anim.
17.05 Kobiety mojego życia (44) - serial
18.00 Poznaj świat - magazyn
18.30 Cudowne lata (104) - serial
19.00 Dotyk anioła (104) - serial
20.00 Serwis Pulsu, sport, pogoda
20.25 Frankie i Johnny - dramat obycz. USA (1991)
22.35 Real autoklub.pl - magazyn
23.05 Allo, allo (42) - serial
23.35 Rodzina Straussów (2) - serial
0.30 M Kwadrat - talk show
1.05 Allo, allo (42) - serial
1.35 Rodzina Straussów (2) - serial
2.25 Zakończenie programu

Canal +
7.00 Minisport+ (o)
7.10 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap (o)
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
8.00 Niebo może zaczekać - film fantast. USA (1978)
9.40 Taxi 2 - komedia sens. franc. (2000)
11.10 Lekcja martwego języka - film hist. pol. (1979)
12.50 Biuro zabójców - komedia sens. ang. (1969)
14.40 Bimbrowy interes - film przyg. USA (1977)
16.15 Tegoroczna miłość - komedia romant. ang. (1999)
18.05 Aktualności muzyczne
18.35 Przez 24 godziny - serial
19.20 Przyjaciele - serial
19.45 Wstęp do meczu (o)
20.00 Liga polska: Widzew Łódź - Lech Poznań
22.05 Łapu-capu extra
22.35 Sir Anthony Hopkins
22.40 Milczenie owiec - thriller USA (1991), wyk. Jodie Foster, Anthony Hopkins
0.35 Cast Away. Poza światem - dramat USA (2000), wyk. Tom Hanks, Helen Hunt
2.55 Komando - film akcji USA (1985), wyk. Arnold Schwarzenegger, Rea Dawn Chong
4.25 Nic - film psych. pol. (1998)
5.40 Cudze życie - film obycz. wł. (2000)
(o) - odkodowany

HBO
6.30 Na planie - magazyn
6.55 Dodek na froncie - komedia pol.
8.20 Drużba mimo wszystko - komedia USA
9.45 Cinema, cinema - magazyn
10.15 Czekolada - dramat ang.
12.15 Gwiazdy Hollywood: Bill Murray - magazyn
12.45 Osiągnąć szczyt - dramat USA
14.10 Oscar - komedia USA
16.00 10 największych szpiegów - film dok.
16.50 Przeżyj to jeszcze raz - dramat USA
18.30 Na planie - magazyn
19.00 Wygrane marzenia - komedia romant. USA
20.35 Cinema, cinema - magazyn
21.00 Cena za życie - western USA
22.35 Agent Red - film akcji USA
0.10 Koniec romansu - dramat USA
1.50 Gwiazdy Hollywood: Robin Williams - magazyn
2.20 Wokół ognia - dramat USA
4.10 HBO Na Stojaka! (51)
4.45 Osiągnąć szczyt - dramat USA

Polsat 2
05:00    Twój lekarz magazyn medyczny
05:15    Wystarczy chcieć magazyn medyczny
05:30    Różowa landrynka program erotyczny
06:00    Informacje
06:15    Graffiti program publicystyczny
06:25    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
06:50    Komicy występują w Polsacie
07:05    Muzyka polska
08:30    Piosenka na życzenie
09:30    VIP - wydarzenia i plotki
10:00    Muzyczny relax
12:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
12:50    Komicy występują w Polsacie
13:05    Strefa P program muzyczny
13:30    Supergol magazyn sportowy
14:00    Dyżurny satyryk kraju program satyryczny
14:30    A ku ku program rozrywkowy
15:00    Zamek czarodziejów teleturniej dla dzieci
15:30    Kalambury teleturniej
16:10    Informacje
16:30    Aficionado program muzyczny
17:00    4x4 magazyn motoryzacyjny
17:30    Hot Chat program publicystyczny
17:45    Dziennik
18:00    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
18:30    Aficionado program muzyczny
19:00    TV Market
19:15    Pasmo informacyjne
19:40    Aficionado program muzyczny
20:05    VIP - wydarzenia i plotki
20:35    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
21:00    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
21:30    TV Market
21:50    Dziennik
22:05    Hot Chat program publicystyczny
22:15    Komicy występują w Polsacie
22:30    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
23:00    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
23:30    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
00:05    Informacje
00:20    Graffiti program publicystyczny
00:30    Aficionado program muzyczny
01:00    Pasmo informacyjne
01:30    Aficionado program muzyczny
02:15    TV Market
02:30    VIP - wydarzenia i plotki
03:00    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
03:30    Dziennik
03:45    Hot Chat program publicystyczny
04:00    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
04:30    Maanam - Night Patrol & Mental Cut koncert 

Polonia 1
06:30    "Przyjaciele" serial animowany
07:20    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
08:00    Top Shop
12:10    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
12:45    Top Shop
19:10    "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
20:00    "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
20:30    "Tratwa ratunkowa" reż.Alfred Hitchcock, wyk.Tallulah Bankhead, William Bendix, Walter Slezak, Henry Hull film wojenny USA 1944
22:25    UB 40 koncert
23:00    Seksplozja magazyn erotyczny
23:20    Crazy Cat magazyn erotyczny
23:35    Co za szok wiadomości erotyczne
23:50    Erosplaza magazyn erotyczny
00:05    Sex Laski magazyn erotyczny
00:25    Max magazyn erotyczny
00:40    Podglądacz magazyn erotyczny
01:05    Kręcimy pornola reportaż
01:40    Max magazyn erotyczny
01:55    Magazyn erotyczny
02:30    XXX Show magazyn erotyczny
02:45    Dziewczyny z X-chata magazyn erotyczny
03:00    Crazy Cat magazyn erotyczny
03:15    Zakończenie programu 

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
08:00    "Skansen" film dokumentalny Szwecja
08:30    "Życie na dworze królewskim" film dokumentalny Szwecja
09:00    W garnku poradnik kulinarny
09:30    Teraz Muzyczna Telewizja
09:45    Telesprzedaż
10:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00    Telesprzedaż
12:15    Teraz Muzyczna Telewizja
13:00    "Skansen" film dokumentalny Szwecja
13:30    "Życie na dworze królewskim" film dokumentalny Szwecja
14:00    Teraz Muzyczna Telewizja
15:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    V6 magazyn motoryzacyjny
16:30    Smak muzyki magazyn muzyczny
17:00    Telesprzedaż
17:30    Magia Tarota magazyn
18:00    W garnku poradnik kulinarny
18:30    Auto Plus TV magazyn motoryzacyjny
19:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00    Telesprzedaż
20:30    Muzyczny głos magazyn muzyczny
21:00    Poznański Tydzień Mody relacja
21:30    TMT - Trucker Music Television magazyn
22:00    Smak muzyki magazyn muzyczny
22:30    Teraz Muzyczna Telewizja
23:00    Galeria urody magazyn
23:30    Zakończenie programu 

CANAL+ ŻÓŁTY
12:00    Minisport+ newsy sportowe
12:10    Łapu Capu chochliki telewizyjne
12:15    Nie przegap magazyn informacyjny
12:25    Diabelski Młyn filmy animowane
13:00    "Świat dziecka" serial dokumentalny Wielka Brytania 2001
13:45    "Cuba Feliz" reż.Karim Dridi film dokumentalny Francja 2000
15:20    "Weekend" reż.Brian Skeet, wyk.Deborh Kara Unger, Gena Rowlands, D. B. Sweeney, Brooke Shields film obyczajowy USA 1999
17:00    "Trzy stopy nad ziemią" reż.Jan Kidawa-Błoński, wyk.Jarosław Dunaj, Tadeusz Chudecki, Zdzisław Kozień, Emilian Kamiński film obyczajowy Polska 1985
18:25    "Król Ralph" reż.David S. Ward, wyk.John Goodman, Peter O'toole, John Hurt, Camille Coduri komedia USA 1991
20:00    "Nieczysta fotografia" reż.Frank Pierson, wyk.James Woods, Craig T. Nelson, Diana Scarwid, Ann Marin film obyczajowy USA 2000
21:40    "Niesione wiatrem" reż.Gavin O'Connor, wyk.Janet McTeer, Jay O. Sanders, Kimberly J. Brown, Laurel Holloman film obyczajowy USA 1999
23:20    "Młody Frankenstein" reż.Mel Brooks, wyk.Gene Wilder, Marty Feldman, Madeline Kahn, Peter Boyle komedia USA 1974
01:05    "Milczenie owiec" reż.Jonathan Demme, wyk.Jodie Foster, Anthony Hopkins, Scott Glenn, Ted Levine thriller USA 1991
03:00    "Bez skazy" reż.Joel Schumacher, wyk.Robert De Niro, Philip Seymour Hoffman, Barry Miller, Christopher Bauer film obyczajowy USA 1999
04:45    Zakończenie programu 

Le Cinema
14:00    "Galijczyk" reż.Manuel Octavio Gomez, wyk.Sancho Gracia, Fiorella Faltoyano, Francisco Rabal, Jorge Sanz dramat obyczajowy Hiszpania/Kuba 1988
16:00    "Akcja 'Hera'" reż.Henri Decoin, wyk.Jean Gabin, Lino Ventura, Megali Noel, Marco Dalio film kryminalny Francja 1955
18:00    "Iluzjoniści" reż.Peter Gardos, wyk.Kamill Feleki, Karoly Eperjes, Gyorgy Dorner, Dezso Garas dramat obyczajowy Węgry 1984
20:00    "Operatorzy polscy: Kurt Weber" Dokument film dokumentalny
20:30    "Zapico" reż.Rafael Bernases, wyk.Eduardo Honojosa, Patricia Adriani, Chete Lera, Angel Alcazar thriller Hiszpania 1996
22:30    "Zakładnik" reż.Robert Young, wyk.Sam Neill, Talisa Soto, James Fox, Michael Kitchen film sensacyjny Wielka Brytania/Argentyna 1992
00:30    "Z archiwum seksu: Starożytne rozkosze" reż.Clinton J. Williams, wyk.Daniel Anderson, Steve Curtis, Regina Russel, Jena Bodnar film erotyczny USA 1999
02:00    Zakończenie programu 

National Geographic
08:00    Lwie gangi
08:30    Największe z największych
09:00    Oczami słonia
10:00    Nauka i człowiek
11:00    Pogoń za tornadami
12:00    Izrael Nauka i my
13:00    Lwie gangi
13:30    Największe z największych
14:00    Oczami słonia
15:00    Nauka i człowiek
16:00    Pogoń za tornadami
17:00    Izrael Nauka i my
18:00    Nauka i człowiek
19:00    Nzou - słoń, który myśli, że jest bawołem
19:30    W pogoni za gepardem
20:00    Johannesburg i Dublin Taksówką za sto dolarów
20:30    Tętno Ziemi
21:00    Mrówki, które zjadają Amerykę Koszmary natury
22:00    Równość wobec śmierci Tabu
23:00    Arktyczna katastrofa "Italii"
00:00    Mrówki, które zjadają Amerykę Koszmary natury
01:00    Równość wobec śmierci Tabu
02:00    Zakończenie programu 

Travel Channel
08:00    Odległe Indochiny Podróże z przewodnikiem
09:00    Seszele Przewodnik turystyczny
10:00    Irlandia Planeta wakacje
10:30    Akazombie - noc walentynkowa Co za wakacje! - Afryka
11:00    Podróż na Kubę Rejsy odkrywców
12:00    Benguerra Island Lodge Wyprawa do dzikiej Afryki
12:30    Hongkong i Chiny Na horyzoncie
13:00    Następny przystanek - Alaska Ameryka marzeń Nicka Sandersa
13:30    Twórcza mieszanka Australijska odyseja
14:00    Kreta i Kinstone na Jamajce W podróży
14:30    Irlandia Planeta wakacje
15:00    Wyspa Ellis Podróże i tradycje
15:30    Amsterdam Trasy alternatywne
16:00    Odległe Indochiny Podróże z przewodnikiem
17:00    Hongkong Przemierzając świat
17:30    Benguerra Island Lodge Wyprawa do dzikiej Afryki
18:00    Akazombie - noc walentynkowa Co za wakacje! - Afryka
18:30    Południowa Francja - Lazurowe Wybrzeże Zabawy z golfem
19:00    Nowy Jork Tu i tam
19:30    Irlandia Planeta wakacje
20:00    Żeglowanie wokół wyspy St Maarten Przez morza i oceany
20:30    Bahamy z Beverly Turner Pocztówki z raju
21:00    Gibraltar Żyłka podróżnicza
21:30    Jedwabny szlak do Kirgistanu W 80 dni dookoła świata
22:00    Anglia - Dickens Najwspanialsze wyprawy świata
23:00    Peru Przemierzając świat
23:30    Blackpool Caprice i jej podróże
00:00    Sierra Nevada Tu i tam
00:30    Gibraltar Żyłka podróżnicza
01:00    Nowy Jork Tu i tam
01:30    Wyspa Ellis Podróże i tradycje
02:00    Zakończenie programu 

Discovery Travel & Adventure
09:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
09:55    Podróże po delcie Afryka nieznana
10:20    USA Podróże na chybił trafił
10:50    Odkrywanie zaginionych światów Szalone podróże Phila Koeghana
11:15    Finlandia Świat według Anny Walker
11:45    Podróże po delcie Afryka nieznana
12:15    Hiszpania Wielka wyprawa
12:40    Święto smakoszy - przez Kanadę z Gregiem i Maxem
13:10    Mikronezja Obieżyświat
14:05    Zjednoczone Emiraty Arabskie Nowi odkrywcy
15:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
15:55    Podróże po delcie Afryka nieznana
16:20    USA Podróże na chybił trafił
16:50    Odkrywanie zaginionych światów Szalone podróże Phila Koeghana
17:15    Finlandia Świat według Anny Walker
17:45    Podróże po delcie Afryka nieznana
18:15    Hiszpania Wielka wyprawa
18:40    Święto smakoszy - przez Kanadę z Gregiem i Maxem
19:10    Mikronezja Obieżyświat
20:05    Zjednoczone Emiraty Arabskie Nowi odkrywcy
21:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
21:55    Podróże po delcie Afryka nieznana
22:20    USA Podróże na chybił trafił
22:50    Odkrywanie zaginionych światów Szalone podróże Phila Koeghana
23:15    Finlandia Świat według Anny Walker
23:45    Podróże po delcie Afryka nieznana
00:15    Hiszpania Wielka wyprawa
00:40    Święto smakoszy - przez Kanadę z Gregiem i Maxem
01:10    Mikronezja Obieżyświat
02:05    Zjednoczone Emiraty Arabskie Nowi odkrywcy
03:00    Zakończenie programu 

Extreme Sports
05:00    Invert TV
05:30    The Edge
06:00    Board Stories
06:30    Rebel TV
07:00    Invert TV
07:30    Concrete Wave
08:00    The Edge
08:30    Tc Lacanau Pro Wild Spirits
09:00    X-MotoX US Freestyle Nationals High Octane
09:30    XS Down Unda
10:00    Sportsmania
11:00    Invert TV
11:30    Board Stories
12:00    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
13:00    The Edge
13:30    O'Neill Deep Blue Surf Wild Spirits
14:00    XS Down Unda
14:30    Tracks Surf TV
15:00    Board Stories
15:30    Sportsmania
16:30    Concrete Wave
17:00    Kore TV
17:30    Road Trip Chronicles High Octane
18:00    Rebel TV
18:30    Banked Summit Wild Spirits
19:00    Zero Gravity
19:30    Crackers
20:00    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
21:00    Mammoth Mountain MotoX High Octane
21:30    Invert TV
22:00    The Edge
22:30    The Adidas Transalp Wild Spirits
23:00    Concrete Wave
23:30    Kore TV
00:00    Zero Gravity
00:30    Crackers
01:00    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
02:00    Kore TV
02:30    ATV Nat. Champ Series High Octane
03:00    Extreme 16 mm
03:30    Sportsmania
04:30    Rebel TV 

Fashion TV
05:00    Hity ubiegłych sezonów/Happy Birthday
07:00    Tydzień mody - zima 2002/2003
13:30    Haute Couture Paryż, zima 2002/2003
14:00    Hity ubiegłych sezonów/Happy Birthday
14:30    Model Flat
16:30    Tygodnie mody Londyn, Nowy Jork
18:30    Model Flat
19:30    Haute Couture Paryż, zima 2002/2003
21:00    Modelki
22:00    Hity ubiegłych sezonów/Happy Birthday
22:30    Tygodnie mody
02:00    Modelki 

CARTOON NETWORK/TCM
06:00    "Heathcliff i Dingbat" CARTOON NETWORK - SERIALE ANIMOWANE
06:25    "Miś Yogi"
06:45    "Szczenięce lata Toma i Jerry'ego"
07:00    "Mike, Lu i Og"
07:15    "Johnny Bravo"
07:25    "Laboratorium Dextera"
07:35    "Ed, Edd i Eddy"
07:45    "Chojrak - tchórzliwy pies"
08:00    "Bliźniaki Cramp"
08:15    "Atomówki"
08:30    "Krowa i kurczak"
08:40    "Jam Łasica"
08:55    "Tom i Jerry"
09:25    "Looney Tunes"
09:50    "Kapitan Grotman i Aniołkolatki"
10:15    "Perypetie Penelopy"
10:40    "Jetsonowie"
11:05    "Scooby Doo"
11:30    "Tex Avery Show"
12:00    "Jam Łasica"
12:30    "Ed, Edd i Eddy"
12:55    "Atomówki"
13:20    "Laboratorium Dextera"
13:45    "Johnny Bravo"
14:00    "Scooby Doo"
14:25    "Flintstonowie"
14:45    "Tom i Jerry"
15:10    "Strażnicy czasu"
15:30    "Laboratorium Dextera"
16:00    "Atomówki"
16:30    "Ed, Edd i Eddy"
17:00    "Owca w wielkim mieście"
17:30    "Bliźniaki Cramp"
18:00    "Chojrak - tchórzliwy pies"
18:30    "Samuraj Jack"
19:00    "Looney Tunes"
19:30    "Flintstonowie"
20:00    "X-Men: Ewolucja"
20:30    "Batman przyszłości"
21:00    "Wehikuł czasu" NOCNY SEANS FILMOWY TCM reż.George Pal, wyk.Rod Taylor, Yvette Mimieux, Tom Helmore, Sebastian Cabot film SF USA 1960
22:50    "Świat Dzikiego Zachodu" reż.Michael Crichton, wyk.Yul Brynner, James Brolin, Victoria Shaw, Richard Benjamin film SF USA 1973
00:25    "Schwytać szpiega" reż.Don Medford, wyk.Robert Vaughn, David McCallum, Pat Crowley, Luciana Paluzzi film sensacyjny USA 1966
02:00    "Historia Warner Brothers: 75 lat zdobywców Oskarów" film dokumentalny USA 1998

Reality TV
06.00 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.25 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.50 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
07.15 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
07.40 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
08.10 Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
08.35 Na służbie (In The Line Of Duty) (50 min.).
09.25 Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
09.50 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.15 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.40 Policja (Police) (25 min.).
11.05 Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
11.30 Zadziwiający ludzie (Amazing People) (25 min.).
11.55 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
12.20 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
12.45 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.10 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.35 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
14.00 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
14.25 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
14.50 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
15.15 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
15.45 Akcja: To Russia With Love (To Russia With Love) (50 min.).
16.35 Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
17.00 życie w Sylvania Waters (Sylvania Waters) (30 min.).
17.30 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
17.55 Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
18.20 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
18.45 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.). 
19.10 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.). 
19.35 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
20.00 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
20.30 Akcja: To Russia With Love (To Russia With Love) (50 min.).
21.20 Amerykańscy stróże prawa (US Marshalls) (50 min.).
22.10 Podniebny patrol (Eyes in the Sky) (55 min.).
23.05 Policja na świecie (Global Cops) (25 min.).
23.30 Policja na świecie (Global Cops) (25 min.).
23.55 Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).
00.20 Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).
00.45 Amerykańscy stróże prawa (US Marshalls) (50 min.).
01.35 Podniebny patrol (Eyes in the Sky) (55 min.).
02.30 Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
02.55 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
03.20 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
03.45 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
04.10 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
04.40 Akcja: To Russia With Love (To Russia With Love) (50 min.).

France 2
05:20    24 heures d'inf
05:40    Chut! Deconseille aux adultes filmy animowane
06:30    Telematin magazyn poranny
08:33    Un livre magazyn kulturalny
08:35    "Days of Our Lives" serial obyczajowy USA
09:00    "Moda na sukces" wyk.Ronn Moss, Susan Flannery, Nancy Sloan, Katherine Kelly serial obyczajowy USA 1990
09:30    Carrement deconseille aux adultes filmy animowane
11:00    Flash info
11:05    Motus
11:40    Les Z'Amours teleturniej
12:15    CD'aujourd'hui magazyn
12:20    Pyramide teleturniej
12:55    Prognoza pogody
13:00    Journal wiadomości
13:40    Prognoza pogody
14:00    "Inspector Morse" serial obyczajowy Wielka Brytania 1997
15:00    "Fall für zwei, Ein" serial obyczajowy Niemcy 1981
16:10    "Komisarz Rex" serial sensacyjny Niemcy/Austria 1998
17:00    Des chiffres et des lettres magazyn
17:20    "Age sensible" serial obyczajowy Francja
18:10    "Water Rats" serial obyczajowy Australia 1996
18:55    On a tout essaye magazyn
19:50    "Un gars, une fille" serial fabularny
20:00    Journal wiadomości
20:55    "La crim'" reż.Miguel Courtois, wyk.Clotilde de Bayser, Didier Cauchy, Jean-Francois Garreaud, Dominique Guillo serial kryminalny Francja
21:55    "Les enquetes d'Eloise Rome" serial kryminalny Francja
22:50    "Un flic nomme Lecoeur" serial kryminalny Francja
23:45    Contre courant magazyn
00:40    Journal de la nuit wiadomości
00:55    Prognoza pogody
01:00    Contre courant magazyn
01:50    Campus, le magazine d'ecrit magazyn literacki
03:55    24 heures d'info
04:15    Des mots de minuit magazyn 

RTL 2
05:20    Seriale animowane
08:00    Popstars program muzyczny
08:50    Śmiechu warte program rozrywkowy
09:45    "Diabli nadali" serial komediowy USA 1998-2000
10:40    "Cudowne lata" serial komediowy USA 1988-93
11:05    Śmiechu warte program rozrywkowy
12:05    Seriale animowane
17:00    "Cudowne lata" serial komediowy USA 1988-93
17:30    "Diabli nadali" serial komediowy USA 1998-2000
18:30    Śmiechu warte program rozrywkowy
19:30    "Dragon Ball Z" serial animowany
20:00    Wiadomości
20:15    "Epidemia" reż.Wolfgang Petersen, wyk.Dustin Hoffman, Rene Russo, Morgan Freeman, Donald Sutherland, Kevin Spacey film sensacyjny USA 1995
22:40    "Agent Red" reż.Damian Lee, wyk.Dolph Lundgren, Meilani Paul, Aleksandr Kuznetzov, Randolph Mantooth film sensacyjny USA 2000
00:25    "Dragon Killer" reż.Anthony Lau, wyk.Anthony Lau, Simon Yam, Conan Lee, Chang Min eastern Hongkong 1995
02:10    Wiadomości
02:25    "Cody 2" reż.Ian Barry/John Laing, wyk.Gary Sweet, Robert Mammone, Heather Mitchell, Rebecca Rigg thriller kryminalny Australia 1994
04:10    "Breakaway" reż.Sean Dash, wyk.Teri Thompson, Joe Estevez, Tonya Harding, Tony Noakes thriller kryminalny USA 1994

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.