TVP 1
05:15 TELEZAKUPY; STEREO
05:50 Klan - odc. 2972 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Jaka to melodia? - odc. 3366; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Natura w Jedynce - Saga prastarej puszczy - Opowieść o wilku: Nie ma jak stado -  txt. str. 777; film dokumentalny; reż.:Jan Walencik, Bożena Walencik; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie - Nasze Rio; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Grzech Fatmagül - odc. 45 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 45) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Dom nad rozlewiskiem - odc. 8/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 72 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 72) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Przepis dnia - /392/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Natura w Jedynce - Żurawie: stworzone do latania (Born to Fly); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Grzech Fatmagül - odc. 46 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 46) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Obserwator - /odc. 9/; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Komisarz Alex - odc. 70 (seria VI, odc. 5) - Powstały z martwych -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 3367; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Przepis dnia - /393/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Klan - odc. 2973 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 73 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 73) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 GOL; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Polacy w Rio - kronika; STEREO, 16:9
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:30 Rozdarte serca - odc. 26 (Paramparca (Broken Pieces) bolum 26) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Komisja morderstw - odc. 3/12 - Produkt regionalny -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:20 Chodzi o pieniądze - /10/; magazyn; STEREO, 16:9
22:50 Firmowe ewolucje - /12/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie - Rio 2016 - studio -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
23:45 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie - Rio 2016 (Rio 2016) -  JM kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
02:45 Komisja morderstw - odc. 3/12 - Produkt regionalny -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:35 Notacje - Henryk Prajs. W sercu mam ból; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Hrabina Cosel - Władza, odc. 2 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 Rodzinka.pl - odc. 79 "O jeden promil za daleko" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Dwudziestolecie przemian; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 M jak miłość - odc. 1147 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Barwy szczęścia - odc. 1491 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Na dobre i na złe - odc. 231 Tenisistka; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Tylko z Tobą - odc 45 (odc 45); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Rodzinka.pl - odc. 173 "Czysto, czyściej, czyściuteńko" sezon 8 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Makłowicz w podróży. Sardynia - Odwieczna; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Cesarzowa Ki - odc. 12 (Empress Ki); serial kraj prod.Korea Połudn. (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:05 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1236 -  txt. str. 777 JM; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Tylko z Tobą - odc 46 (odc 46); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 12/94; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1491 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1492 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 M jak miłość - odc. 1237 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 970; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:55 Świat bez fikcji - Malala - dziewczyna z raju (Malala: A Girl from Paradise); film dokumentalny kraj prod.Francja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:10 Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2015; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Psychoza - odc 3/20 (Bates Motel ep. What's Wrong With Norman); serial kraj prod.USA (2013); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:10 Psychoza - odc 4/20 (Bates Motel ep. Trust Me); serial kraj prod.USA (2013); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:00 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Malala - dziewczyna z raju (Malala: A Girl from Paradise); film dokumentalny kraj prod.Francja (2015); reż.:Mohsin Abbas; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:20 Licencja na wychowanie - odc. 67 - Kto nie był buntownikiem; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Zakończenie programu

TVP 3
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 13.09 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Kreatywni 5; Dla małoletnich od lat 7
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 125; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:25 Plebania - odc. 696; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Pogoda - 13.09 - 2; STEREO, 16:9
10:55 Reportaż z regionu - Wymarły świat; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:15 Z Andrusem po Galicji - Tarnobrzeg; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Pogoda - 13.09 - 3; STEREO, 16:9
12:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:25 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:55 Historie szczęśliwe odc. 5; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Kazania w podróży; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:15 Józef robotnik; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:35 Polska samorządna - odc. 123; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Pogoda - 13.09 - 4; STEREO, 16:9
16:30 Ziołowa apteka - Ziele św. Jana; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Pogoda - 13.09 - 5; STEREO, 16:9
22:30 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:40 Echa dnia; STEREO, 16:9
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Kazania w podróży; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:25 Ostatni Reichsfuhrer; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Polska samorządna - odc. 123; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Ziołowa apteka - Ziele św. Jana; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Kazania w podróży; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:30 Józef robotnik; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:55 Echa dnia; STEREO, 16:9
04:15 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:25 Pogoda - 13.09 - 1; STEREO, 16:9
04:30 Wymarły świat; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:50 Historie szczęśliwe odc. 5; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:40 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Plebania - odc. 696; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Z Andrusem po Galicji - Tarnobrzeg; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Kielce
07:01 Pogoda w regionie - 13.09.2016 rano
07:32 Pogoda w regionie - 13.09.2016 rano
07:34 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Program historyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:58 Pogoda w regionie - 13.09.2016 rano
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 13.09 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Kreatywni 5; Dla małoletnich od lat 7
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 125; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:25 Plebania - odc. 696; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Pogoda - 13.09 - 2; STEREO, 16:9
10:55 Wymarły świat; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:15 Z Andrusem po Galicji - Tarnobrzeg; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Pogoda - 13.09 - 3; STEREO, 16:9
12:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:25 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:55 Historie szczęśliwe odc. 5; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Kazania w podróży; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:15 Józef robotnik; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:35 Polska samorządna - odc. 123; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Pogoda - 13.09 - 4; STEREO, 16:9
16:30 Ziołowa apteka - Ziele św. Jana; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:31 Pogoda w regionie - 13.09.2016
17:33 Rezerwaty przyrody Kielc - Wietrznia - program przyrodniczy; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:49 Ziołowa apteka - program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:58 Pogoda w regionie - 13.09.2016
17:59 Szkoła przetrwania - Szkoła przetwania  odc.112; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:05 Seniorada - program seniora; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:30 Informacje 18.30 - 13.09.2016; STEREO, 16:9
18:50 Pogoda w regionie - 13.09.2016
18:52 Głos Dnia - program publicystyczny; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:59 Panorama gospodarcza - program informacyjny - 13.09.2016; Dla małoletnich od lat 7
19:05 Załoga Eko - Na tropie tajemnic przyrody - magazyn ekologiczny; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:29 Pogoda w regionie - 13.09.2016
20:01 Pogoda w regionie - 13.09.2016
20:02 Prosto z lasu - program przyrodniczy - 13/16; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; W 10 nadleśnictwach Podkarpacia trwa leśna inwentaryzacja zasobów przyrodniczych. W inwentaryzacji bierze udział 30 zespołów, których celem jest określenie, jaką bioróżnorodnością cechują się karpackie lasy i jak je chronić prowadząc jednocześnie zrównoważoną gospodarkę leśną. 20:15 Tajemnice Watykanu - program dokumentalny; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:41 Pocztówki z Kielc - program historyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:45 Z indexem w podróży 18; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
20:59 Pogoda w regionie - 13.09.2016
21:00 Zrób to ze smakiem - program kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:26 Podkarpacki szlak kulinarny - program kulinarny; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Informacje 21.30 - 13.09.2016
21:45 Pogoda w regionie - 13.09.2016
21:46 Głos Dnia - program publicystyczny; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:54 Pocztówki z Kielc - program historyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Pogoda - 13.09 - 5; STEREO, 16:9
22:30 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:40 Echa dnia; STEREO, 16:9
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Kazania w podróży; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:30 Ostatni Reichsfuhrer; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Polska samorządna - odc. 123; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Ziołowa apteka - Ziele św. Jana; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Kazania w podróży; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:30 Józef robotnik; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:55 Echa dnia; STEREO, 16:9
04:15 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:25 Pogoda - 13.09 - 5; STEREO, 16:9
04:30 Wymarły świat; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:50 Historie szczęśliwe odc. 5; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:40 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Plebania - odc. 696; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Z Andrusem po Galicji - Tarnobrzeg; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

Polsat
6:00 Nowy dzień z Polsat News
8:00 Trudne sprawy (331)
9:00 Malanowski i Partnerzy (699)
9:30 Malanowski i Partnerzy (700)
10:00 Dzień, który zmienił moje życie (66)
11:00 Dlaczego ja ? (263)
12:00 Pielęgniarki (262)
13:00 Trudne sprawy (643)
14:00 Pierwsza miłość (2329)
14:45 Dlaczego ja ? (689)
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja
16:30 Na ratunek 112 (12)
17:00 Gliniarze (12)
18:00 Pierwsza miłość (2330)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich (423)
20:05 HELL'S KITCHEN - PIEKIELNA KUCHNIA
21:35 Transporter 2 - film, USA/Francja 2002
23:25 Snajper: Kolejne starcie - film, USA 2004
1:25 Tajemnice losu
5:00 Disco gramy

TVN
05:40 Uwaga !
06:10 Mango - Telezakupy
07:15 Singielka (powt. 146)
07:50 Doradca smaku
08:00 Dzień Dobry TVN
10:55 Kuchenne rewolucje 6 (11/13)
12:00 Szkoła (powt.)
13:00 Szpital (powt.)
14:00 Ukryta prawda (powt.)
15:00 Rozmowy w toku
16:00 Szkoła
17:00 Ukryta prawda
18:00 Szpital
19:00 Fakty, sport, pogoda
19:50 Uwaga !
20:10 Doradca smaku
20:15 Na Wspólnej 14 (2341)
20:55 Singielka (147)
21:30 Top Model 6 (2/13)
22:30 Kuba Wojewódzki 11 (2/14)
23:30 Superwizjer
00:05 Kuchenne rewolucje 6 (10/13)
01:05 Partnerki (6/15)
02:05 Uwaga ! (powt.)
02:30 Klub Magii
03:50 Rozmowy w toku (powt.)

TV 4
6:00 Nie igraj z aniołem (141)
7:00 Scooby Doo: Gdzie jesteś ? (11)
7:30 Looney Tunes Show (8)
7:55 Scooby Doo: Gdzie jesteś ? (14)
8:25 Looney Tunes Show (11)
8:55 Nieśmiertelny (8)
10:00 Po prostu Maria (6)
11:00 Moja nadzieja (144)
12:00 Detektywi w akcji (84)
13:00 Policjantki i policjanci (189)
14:00 STOP Drogówka
15:00 Dom nie do poznania
16:00 Moja nadzieja (145)
17:00 Po prostu Maria (7)
18:00 Detektywi w akcji (85)
19:00 Policjanci i policjanci (190)
20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (6)
21:00 Śmiertelny rejs - film, USA 1998
23:10 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (5)
0:10 Spadkobiercy
1:15 Spadkobiercy
2:25 Interwencja
2:45 Graffiti
3:00 Magazyn Puncher 2016
4:00 Magazyn Atleci Polsat Sport
4:30 Magazyn European Tour Weekly
5:00 Top 10 lista przebojów

TVN 7
05:05 We Dwoje 2
06:30 W-11 Wydział Śledczy
07:10 Ukryta prawda (powt. 106)
08:10 Sąd rodzinny
09:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska (powt.)
10:10 Kryminalni (powt. 8/13)
11:15 Mango - telezakupy
12:50 Sąd rodzinny
13:50 Szpital
14:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska
15:50 Kryminalni (9/13)
16:55 Dr House VII (7/23)
17:55 Brzydula (179)
18:30 Brzydula (180)
19:00 Ukryta prawda (107)
20:00 Plan bez skazy - film sensacyjny, Wielka Brytania/Luksemburg 2007
22:20 Dziewiąta kompania - film wojenny, Rosja 2005
01:05 Skazany na śmierć (powt. 14/22)
02:10 Klub Magii
04:25 Druga strona medalu 4

TV Polonia
06:05 Ojciec Mateusz - odc. 65 (seria V, odc. 9) - Taka spokojna niedziela -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Z Andrusem po Galicji - Krosno; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Mali światowcy - odc. 11; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:50 Smaki polskie - na zielono, Pokochalismy je jak swoje - oregano i kulinarne podboje; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Krótka historia - (86) Marynarka Wojenna podczas II Wojny Światowej; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1458 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Bodo - odc. 1 -  txt. str. 777  54'; serial biograficzny; reż.:Michał Rosa, Michał Kwieciński, Marta Kownacka (obsada); wyk.:Antoni Królikowski, Agnieszka Wosińska, Anna Pijanowska, Piotr Żurawski, Mariusz Bonaszewski, Adam Fidusiewicz, Dariusz Kordek, Jan Jankowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Wielki test - Wielki Test o Zdrowiu; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Bodo - tak powstawał serial; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Galeria - odc. 76; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Mali światowcy - odc. 11; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Krótka historia - (87) Margaret Thatcher; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:50 Polska z Miodkiem - (116) Ostrzeszów; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Niedziela z.... Januszem Chabiorem; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Pod Tatrami - MFFZG - imprezy towarzyszace; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1458 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 250 lat teatru publicznego w Polsce - Teatry studenckie na VII Łódzkich Spotkaniach Teatralnych, grudzień 1970; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Dziwny świat kota Filemona - Ach te myszy, odc 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Ojciec Mateusz - odc. 145 - Kurtka (Ojciec Mateusz XI odc. 11) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Człowiek Boga; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Tadej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:05 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Polska z Miodkiem - (116) Ostrzeszów; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 76; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Mali światowcy - odc. 11; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Dziwny świat kota Filemona - Ach te myszy, odc 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Ojciec Mateusz - odc. 145 - Kurtka (Ojciec Mateusz XI odc. 11) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Krótka historia - (87) Margaret Thatcher; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1458 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Polska z Miodkiem - (116) Ostrzeszów; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:50 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi  odc. 152; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 250 lat teatru publicznego w Polsce - Teatry studenckie na VII Łódzkich Spotkaniach Teatralnych, grudzień 1970; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:25 Opowieści Nowego Testamentu - Jan Chrzciciel, odc. 1 (John the Baptist, ep. 1); serial animowany kraj prod.USA (1999); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Peg + kot - Problem z tulipanami, odc. 12 (The Tulip Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Pan Toti - Pan Toti i tajemniczy tunel, odc. 12 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Hip - Hip i Hurra - Skąd ten wiatr, odc. 12; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Bali - Moja pierwsza rybka!, odc. 12 (My little fish!); serial animowany kraj prod.Francja (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Tree Fu Tom - Psoty Grzybiaków, odc. 12 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Mój przyjaciel królik - Sklejeni na zawsze, odc. 13 (Sticky situation); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Smerfy - Nie rób drugiemu co tobie niemiłe, odc. 116 (Smurfs A Mile In My Shoes); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Parauszek i przyjaciele - Wybory na wodza, odc. 23; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Parauszek i przyjaciele - Konkurs piosenki, odc. 24; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Tupcio Chrupcio - Ja się nie chowam, odc. 13 (I’m Not Hiding!); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Masza i niedźwiedź - Pierwsze spotkanie, odc. 1 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Masza i niedźwiedź - Nie budzić do wiosny!, odc. 2 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:15 Bolek i Lolek - Sportowcy, odc. 12; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Domisie - odc. 338 Tajemnica Amelki; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 O czym one mówią - odc. 100; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Moliki książkowe - .; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Serial dla dzieci
10:25 Świnka Peppa, seria V - Latający weterynarz, odc. 13 (The flying vet, ep. 13); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Świnka Peppa, seria V - Kylie Kangur, odc. 14 (Kylie Kangaroo, ep. 14); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Peg + kot - Problem z tulipanami, odc. 12 (The Tulip Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Pan Toti - Pan Toti i tajemniczy tunel, odc. 12 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Hip - Hip i Hurra - Skąd ten wiatr, odc. 12; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Bali - Moja pierwsza rybka!, odc. 12 (My little fish!); serial animowany kraj prod.Francja (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Tree Fu Tom - Psoty Grzybiaków, odc. 12 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 My Little Pony, seria I - Jesienna przyjaźń, odc. 13 (Fall Weather Friends); serial animowany kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Smerfy - Dzikus, odc. 182 (Smurf On The Wild Side Act I); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Parauszek i przyjaciele - Wybory na wodza, odc. 23; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Parauszek i przyjaciele - Konkurs piosenki, odc. 24; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Tupcio Chrupcio - Ja się nie chowam, odc. 13 (I’m Not Hiding!); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Masza i niedźwiedź - Pierwsze spotkanie, odc. 1 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:45 Masza i niedźwiedź - Nie budzić do wiosny!, odc. 2 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs znowu został szewcem, odc. 27 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Cypisek odzyskał słoneczny pierścionek, odc. 38 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Tom and Keri - Pirate Tom, odc. 13; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Nela Mała Reporterka - odc. 21 W krainie Indian -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 O czym one mówią - odc. 100; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Mali światowcy - odc. 23 Co, gdzie, kiedy? ABC wiedzy o świecie cz. 1; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Moliki książkowe - .; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Świnka Peppa, seria V - Kapitan Tato Pies, odc. 15 (Captain Daddy Dog, ep. 15); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Świnka Peppa, seria V - Park dinozaurów Dziadka Królika, odc. 16 (Grampy Rabbit's dinosaur park, ep. 16); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Domisie - odc. 339 Domisiowa gra w kolory; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Serial dla dzieci
16:25 Supa Strikas - Potrójne zagrożenie, odc. 19 (Amal 3's a Crowd); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:50 O czym one mówią - odc. 100; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Peg + kot - Problem z centrum handlowym, odc. 13 (The Mega Mall Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Pan Toti - Pan Toti i wielkie jajo, odc. 14 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Hip - Hip i Hurra - Gdzie rosną perły?, odc. 13; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Noksu - Ostrożnie Julku, odc. 13 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Bali - Szukamy skarbu!, odc. 13 (Sailing for treasure!); serial animowany kraj prod.Francja (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Tree Fu Tom - Wielkie rodeo, odc. 13 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 My Little Pony, seria I - Sukces spod igły, odc. 14 (Suited for Success); serial animowany kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Podróż w czasie, odc. 134 (Gargamel's Time Trip); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Parauszek i przyjaciele - Grzybobranie, odc. 25; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Parauszek i przyjaciele - Ratujmy Misia, odc. 9; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Tupcio Chrupcio - Nic nie przeraża dzielnych piratów, odc. 14 (Nothing Scares Brave Pirates); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Pan Kuleczka - Mgła; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Masza i niedźwiedź - W razie czego dzwoń!, odc. 5 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:10 Masza i niedźwiedź - Konfiturki, odc. 6 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:20 Supa Strikas - Na górskim szlaku, odc. 20 (Bad Altitude); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Billy - kot - Akcja ratunkowa, odc. 6 (The Rescue); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:15 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs wypędził z żaholeckiego lasu dębowe ludziki, odc. 29 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs szedł po zapinkę do włosów, odc. 30 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Bolek i Lolek - Dwaj rycerze, odc. 13; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Moda na rodzinę - odc. 5; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Okrasa łamie przepisy - Kaczka z octem i musztardą -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Jak to działa - odc. 21Silnik -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Klan - odc. 2598 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Klan - odc. 2599 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Rodzinka.pl - odc. 61 "Biznes is biznes" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Rodzinka.pl - odc. 62 "Walka z lenistwem" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:10 Ranczo - odc. 104 (seria VIII, odc. 13) - Wielkie otwarcie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Ojciec Mateusz - odc. 69 (seria V, odc. 13) - Ogrodnik -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Klan - odc. 2600 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Klan - odc. 2601 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 O mnie się nie martw - s. V odc. 1/13 -  txt. str. 777  46'; serial komediowy TVP; reż.:Maciej Bochniak; wyk.:Katarzyna Ankudowicz, Katarzyna Maciąg, Krzysztof Stelmaszyk, Wojciech Solarz, Hanna Śleszyńska, Maja Kwaśny, Oliwia Dąbrowska, Jan Wieczorkowski, Ewelina Serafin, Dawid Zawadzki; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 U Pana Boga w ogródku - odc. 1/12 -  txt. str. 777  39'; serial komediowy TVP; reż.:Jacek Bromski; wyk.:Krzysztof Dzierma, Andrzej Beya-Zaborski, Emilian Kamiński, Jan Wieczorkowski, Agata Kryska, Wojciech Solarz, Irina Łaczina, Mieczysław Fiodorow, Małgorzata Sadowska, Alicja Bach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (81) Wyprawa do łowców głów -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (82) Mały Indianin -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Ranczo - odc. 73 (seria VI, odc. 8) - Świadek koronny -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 74 (seria VI, odc. 9) - Sztuka translacji -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Rolnik szuka żony seria III - odc. 1; widowisko rozrywkowe; reż.:Konrad Smuga, Anna Więckowska; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 7; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 70 (seria VI, odc. 1) - Eden -  txt. str. 777  42'; serial kryminalny TVP; reż.:Andzrej Kostenko; wyk.:Artur Żmijewski, Piotr Polk, Michał Piela, Artur Pontek, Kinga Preis, Łukasz Lewandowski, Sławomir Orzechowski, Piotr Kozłowski, Rafał Cieszyński, Aldona Orman; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo - odc. 105 (seria IX, odc. 1) - Nowe wyzwania -  txt. str. 777  43'; serial obyczajowy TVP; reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Artur Barciś, Emilia Komarnicka, Jeff Butcher, Magdalena Waligórska, Anna Iberszer; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 63 'Bal maturalny" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 64 "Wakacje w lubuskiem" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (53) - Ludożercy -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Na dobre i na złe - odc. 641 - Czerwone wesele -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Artyści - odc. 1 -  txt. str. 777  47'; serial TVP; reż.:Monika Strzępka; wyk.:Dorota Segda, Maria Maj, Agnieszka Glińska, Marek Frąckowiak, Ewa Skibińska, Adam Cywka, Krzysztof Dracz, Paulina Puślednik, Klara Bielawka, Marcin Czarnik; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:35 Rodzinka.pl - odc. 29 "Dzień ojca" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Rodzinka.pl - odc. 30 "Muzykoterapia" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Młodzi lekarze - odc. 1 -  txt. str. 777; telenowela dokumentalna TVP; reż.:Alina Mrowińska, Joanna Frydrych; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Podróże z historią - odc. 1 Latarnie polskiego wybrzeża -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; reż.:Radosław Kotarski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:05 Podróże z historią - odc. 2 Jak zostać husarzem? -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Las Story - odc. 1 -  txt. str. 777; cykl reportaży; reż.:Dorota Adamkiewicz, Joanna  Łęska, Joanna Łęska, Dorota Adamkiewicz; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Mapa ginącego świata - odc. 1 Kenia. Bezbronne kolosy.; cykl dokumentalny; reż.:Marta Kądziela; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Elita - najlepsi z najlepszych- odc. 2; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:20 Powstańcy - Dzień 44; Dla małoletnich od lat 12
06:25 Komunikaty Wojenne - odc. 18; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Telewizyjny Kurier Kielecki - 26.06.1969; Dla małoletnich od lat 7
06:55 Komunikaty Wojenne - odc. 18; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Ziemia. Podwodny świat cz. 2. USS Liberty, Hebat Allah i Pierwotna Siła -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Sensacje XX wieku - Tajemnica Pearl Harbor -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
08:30 Filmowa kontrabanda; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 12 Karnawał na Wyspach -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Tajemnice jeziora; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:05 Dzieci Hitlera - odc 3/5 (Zucht); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Polska walcząca - Gdańsk. Koniec i początek; film dokumentalny; reż.:Paweł Zbierski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Polska i świat z historią w tle - Haneman - fotoreporter Powstania Warszawskiego; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Koło historii - Wojenne przypadki pułkownika Mentla; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Szlakiem smaków - odc. 6 (Food Odyssey) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Korea Połudn. (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 168 (s. III, odc. 41) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 168); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Encyklopedia II wojny światowej - Wojna i gospodarka cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
15:45 Pierwsza wojna światowa - odc. 5 Lotnicy (World War I (The War to End Wars 1914 - 1918)); serial dokumentalny kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Lwy Westerplatte 1989 - 96; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Pulkowski; Dla małoletnich od lat 12
17:25 Polska i świat z historią w tle - Skrzydła nad Polską F - 16 Fighting Falcon; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Ośmiornica - s. 2 odc. 1/6 (La Piovra)  52'; serial kraj prod.Włochy (1984); reż.:Damiano Damiani; wyk.:Michele Placido, Flavio Bucci, Florinda Bolkan, Cariddi Nardulli; Dla małoletnich od lat 12
19:05 Sensacje XX wieku - Operacja Odessa cz. I -  txt. str. 777; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Skarb z rzecznych odmętów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:35 Pacyfik w ogniu. Odc. 1/3 (WWII in the Pacific) kraj prod.Niemcy (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Czas honoru - odc. 12 Za murem -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Pierwsza wojna światowa - odc. 6 Bastion wolności (World War I (The War to End Wars 1914 - 1918)); serial dokumentalny kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Nieposłuszeństwo - Aristides de Sousa Mendes (Desobeir - Aristides de Sousa Mendes)  103'; film biograficzny kraj prod.Francja (2008); reż.:Joël Santoni; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Ośmiornica - s. 2 odc. 1/6 (La Piovra)  52'; serial kraj prod.Włochy (1984); reż.:Damiano Damiani; wyk.:Michele Placido, Flavio Bucci, Florinda Bolkan, Cariddi Nardulli; Dla małoletnich od lat 12
02:35 Czas honoru - odc. 12 Za murem -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 168 (s. III, odc. 41) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 168); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:22 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:46 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:52 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:22 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:44 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:46 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:16 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:46 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Gość Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
15:38 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:56 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:50 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:28 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 INFO kraj - serwis regionalny; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:35 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
22:56 Na pierwszej stronie; STEREO, 16:9
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9
23:45 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
24:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
00:10 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:35 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 INFO kraj - serwis regionalny; STEREO, 16:9
02:05 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
02:35 INFO Wieczór; STEREO, 16:9
03:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:15 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9
03:35 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
03:50 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:18 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
05:50 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:20 Afisz kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
07:50 Studio Kultura - Rozmowy - Literacki Sopot - Etgar Keret; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:15 Pieśń Naszych Korzeni; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Jasujir Ozu - Tokijska opowieść; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Tokijska opowieść (Tokyo monogatari/Tokyo story)  135'; dramat kraj prod.Japonia (1953); reż.:Yasujiro Ozu; wyk.:Chishu Ryu, Chieko Higashiyama, Setsuko Hara, Hisao Toake; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Dom - odc. 12/25 - Kto dziś tak umie kochać -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:30 Pestka -  txt. str. 777  87'; melodramat; reż.:Krystyna Janda; wyk.:Krystyna Janda, Daniel Olbrychski, Agnieszka Krukówna, Jan Frycz, Anna Dymna, Jan Englert, Zbigniew Zamachowski, Edward Żentara; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Design - Krzesło Rietvelda (La Chaise Rietveld); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2008); reż.:Peter Schwerfel, Danielle Schirman; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
16:00 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Imagine (Imagine) -  txt. str. 777 AD  100'; film obyczajowy kraj prod.Polska, Francja, Portugalia (2012); reż.:Andrzej Jakimowski; wyk.:Edward Hogg (Ian), Alexandra Maria Lara (Eva), Melchior Derouet (Serrano), Francis Frappat (doktor), Joao Lagarto (brat Humberto), Alix Plancq (uczeń Iana), Antonio Rolo (uczeń Iana), Claudia Soares (uczennica Iana), Denilson Gomes (uczeń Iana), Ellie Wallwork (uczeń Iana); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Portrety - Karski i władcy ludzkości -  txt. str. 777; film dokumentalny; reż.:Sławomir Grünberg; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 Miesiąc ze Stanisławą Celińską - Czwarta siostra -  txt. str. 777  103'; spektakl teatralny; reż.:Agnieszka Glińska; wyk.:Agnieszka Pilaszewska, Patrycja Durska, Monika Krzywkowska, Janusz Gajos, Stanisława Celińska, Krzysztof Globisz, Robert Więckiewicz, Andrzej Zieliński, Bogusław Linda, Maciej Stuhr; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:10 Chuligan Literacki (21); magazyn o książkach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Klasyka na nowo - Panny z Wilka -  txt. str. 777  112'; film obyczajowy; reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Daniel Olbrychski, Anna Seniuk, Maja Komorowska, Stanisława Celińska, Krystyna Zachwatowicz, Christine Pascal, Zofia Jaroszewska, Tadeusz Białoszyński, Zbigniew Zapasiewicz; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Studio Kultura - Filmy Piera Paola Pasoliniego - Kwiat tysiąca i jednej nocy; 16:9, Dozwolone od lat 18
00:55 Kino nocne - Kwiat tysiąca i jednej nocy (Il Fiore delle mille e una notte/ Arabian nights)  125'; dramat kraj prod.Włochy (1974); reż.:Pier Paolo Pasolini; wyk.:Ninetto Davoli, Franco Citti; 16:9, Dozwolone od lat 18
03:15 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
03:30 Legendy rocka  - Cher (Cher); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); reż.:Lyndy Saville; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Bitwa o literaturę. O cudach; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Chuligan Literacki (21); magazyn o książkach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:50 Humor w odcinkach - Święta wojna - (296) Browar Bercika; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:20 Tylko jeden skecz - "Śruba" - Kabaret Skeczów Męczących; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Familiada - odc. 2222; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (57) - Tabu -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Okrasa łamie przepisy - Grilowanie w przedszkolu -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Jeden z dziesięciu - odc. 20/89; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Kabaretowy Klub Kanapowy - Kabaret DNO (12); program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Dubidu - odc. 20; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Muzeum Polskiej Piosenki - /87/ - "Daj mi tę noc" - Bolter; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Muzeum Polskiej Piosenki - /59/ - "Koncert jesienny na dwa świerszcze i wiatr w kominie" - Magda Umer; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Kierunek Kabaret - Zapowiedź jest ważna! /1/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Życie to Kabaret - Grzegorza Halamy wygłupy przez duże W (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Życie to Kabaret - Grzegorza Halamy wygłupy przez duże W (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Familiada - odc. 2222; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Kabaretowa Mapa Polski - Opole 2009 - Kabareton /1/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe wakacje z duchami 2014. Czego boją się Polacy? (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe wakacje z duchami 2014. Jak oni straszą? (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Okrasa łamie przepisy - Od żniw do chleba -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (96) - W góry -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Podróż 44 - Sardynia (170) Koral, korek i langusta; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (71); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /29/ - "Jesienna zaduma" - Elżbieta Adamiak; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Śpiewające fortepiany - (39); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Kabaretowy Klub Dwójki - (7) - Ireneusz Krosny / Słoiczek; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Bake off - Ale ciacho! - (2); widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
23:25 Bake off - Ale przepis - (2); Bez ograniczeń wiekowych
23:45 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (71); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
00:15 Muzeum Polskiej Piosenki - /86/ - "Nie liczę godzin i lat" - Andrzej Rybiński; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Niezapomniane Koncerty - Od wschodu do zachodu słońca - 50 lat Skaldów (1); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Niezapomniane Koncerty - Od wschodu do zachodu słońca - 50 lat Skaldów (2); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:35 Olga Lipińska zaprasza - (1); talk-show; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Rozrywka Retro - Kabaret Maćka Stuhra Po Żarcie. Jest takie miasto; Dla małoletnich od lat 12
04:25 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:50 Bulionerzy - odc. 7/75 - Samochód; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Janosik - odc. 7/13 - Beczka okowity -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:25 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 304 (s. 4, odc. 85) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 304 (s. 4, ep. 85)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 M jak miłość - odcinek 379; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Komisarz Alex - odc. 93 (seria VIII, odc. 2) - Klątwa mumii -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Rodzinka.pl - odc. 50 "Boscy u doktora" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Rodzinka.pl - odc. 51"Golono - strzyżono" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Ranczo - odc. 40 (seria IV, odc. 1) - Szok poporodowy -  txt. str. 777  49'; serial obyczajowy TVP; reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Arkadiusz Nader, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Grzegorz Wons, Jacek Kawalec, Artur Barciś; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Ranczo - odc. 41(seria IV, odc. 2) - Sztormy emocjonalne -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ojciec Mateusz - odc. 182 - Krew z krwi (Ojciec Mateusz XIV odc. 9) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Ojciec Mateusz - odc. 183 - Siłownia (Ojciec Mateusz XIV odc. 10) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Na dobre i na złe - odc. 321 Nadzieja; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Rodzinka.pl - odc. 52 "Kociaki domowe" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Ranczo - odc. 42 (seria IV, odc. 3) - Śluby i rozstania -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Ranczo - odc. 43 (seria IV, odc. 4) - Agent -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Rodzinka.pl - odc. 53 "Praca, dom, kanapki" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:20 Ojciec Mateusz - odc. 184 - Sekretny układ (Ojciec Mateusz XIV odc. 11) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 305 (s. 4, odc. 86) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 305 (s. 4, ep. 86)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Ranczo - odc. 44 (seria IV, odc. 5) - Polityka i czary -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Ranczo - odc. 45 (seria IV, odc. 6) - Wymiana międzypokoleniowa -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Ojciec Mateusz - odc. 185 - Rave Party (Ojciec Mateusz XIV odc. 12) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 O mnie się nie martw - s. V odc. 2/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Czas honoru - odc. 50 "Ostatnia podróż" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Czas honoru - odc. 51 "Dziewczyna z perłą" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Janosik - odc. 7/13 - Beczka okowity -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
03:55 M jak miłość - odcinek 379; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Bulionerzy - odc. 7/75 - Samochód; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:00 IO Rio 2016 - Podnoszenie ciężarów: + 105kg mężczyzn; relacja; STEREO, 16:9
09:30 Zapasy - Mistrzostwa Polski + Złota Gala Zapaśnicza - Zgierz; STEREO, 16:9
11:25 Żużel - Nice Polska Liga: Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils; STEREO, 16:9
13:25 Piłkarski diament; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Hokej na lodzie - Liga Mistrzów CHL: Faerjestad Karlstad - CRACOVIA Kraków; STEREO, 16:9
16:10 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie - Nasze Rio; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:40 4-4-2 - magazyn piłkarski -  JM; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9
17:35 Międzynarodowy Turniej Amp Futbolu; STEREO, 16:9
18:10 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie - Rio 2016 (Rio 2016) -  JM kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
19:40 Magazyn jeździecki (Magazyn jeździecki); relacja kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Legia mistrzów; STEREO, 16:9
21:10 Narodowy Dzień Badmintona - Warszawa 2016 cz 3; STEREO, 16:9
21:45 GOL; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:55 Wyścigi samochodowe - Samochodowe Mistrzostwa Polski KIA Lotos Race; relacja; STEREO, 16:9
22:20 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie - Rio 2016 - studio -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie - Rio 2016 (Rio 2016) -  JM kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
02:50 Zakończenie dnia

Polsat 2
6:00 Dzień, który zmienił moje życie (137)
7:00 Pielęgniarki (71)
7:55 Awantura o kasę
8:55 Pamiętniki z wakacji (37)
9:50 Miodowe lata (19)
10:20 Miodowe lata (20)
10:50 Miodowe lata (21)
11:25 Miodowe lata (22)
12:00 Rodzina zastępcza (13)
12:30 Daleko od noszy (13)
13:00 Daleko od noszy (14)
13:30 Świat według Kiepskich (311)
14:00 Świat według Kiepskich (312)
14:30 Świat według Kiepskich (313)
15:00 Rodzina zastępcza (304)
16:00 Miodowe lata (43)
16:45 Miodowe lata (44)
17:30 Malanowski i Partnerzy (639)
18:00 Malanowski i Partnerzy (640)
18:30 Malanowski i Partnerzy (641)
19:05 Dlaczego ja ? (275)
20:05 Wydarzenia
20:40 Trudne sprawy (333)
21:40 Pamiętniki z wakacji (2)
22:40 Wysmakowani
22:50 Świat według Kiepskich (165)
23:25 Rodzina zastępcza (62)
23:55 Daleko od noszy (115)
0:30 Dlaczego ja ? (275)
1:25 Pielęgniarki (71)
2:30 Wydarzenia
3:00 Interwencja
3:15 Pierwsza miłość (2322)
4:00 Świat według Kiepskich (311)
4:30 Gwiazdy na dywaniku
5:00 Zdrowie na widelcu
5:30 Stołeczna drogówka

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.