FANDOM


Logo TVP1 z lat 1970-1976

8.35 — „Akcja Saturn" — film fabularny prod. radz.
10.00 — Dla szkół: Historia dla klas VI — Życie królewskiego dworu z Krakowa
11.05 — Dla szkół: Język polski dla klas VII — Adam Mickiewicz
13.30 — TV Kurs Informatyki — Optymalizacja obliczeń — Wykł. doc. dr. hab. T. Kasprzak
14.00 — Matematyka w szkole — Łamane w sieci kwadratowej
15.20 — TTR: Fizyka — lekcja 12 (ciecze) z Gdańska
15.55 — TTR: Botanika — lekcja 26. Związki organiczne. Enzymy i witaminy. Rodzaje odżywiania się roślin (ze Szczecina)
16.25 — Program dnia
16.30 — Dziennik TV
16.40 — Dla młodych widzów: Ekran z bratkiem, w programie m.in. film z serii: „Robin Hood"
17.45 — PKF
17.55 — „Melodie z Jugosławii"
18.25 — „PANORAMA" — magaz. informacyjny z Gdańska
18.45 — Poligon — magazyn aktualności wojskowych
19.10 — Przypominamy, radzimy...
19.20 — Dobranoc — „Bolek i Lolek" (Pogromca zwierząt) — kolor
19.30 — Dziennik TV
20.15 — „Akcja Saturn" — film fab. prod. radz. cz. I
21.40 — Przy wspólnym stole
22.25 — „Golibroda" — wieczór II
22.55 — Dziennik TV — kolor
23.10 — Wiadomości sportowe
23.15 — Program na piątek
Pierwsze logo tp2 tvp2

16.45 — Program dnia
16.50 — „Moje siedem cudów świata" — program popularno-naukowy — kolor
17.15 — „Martwa Fala" — film fabularny prod. pol. — kolor
18.45 — Język rosyjski, lek. 9
19.20 — Dobranoc
19.30 — Dziennik
20.15 — „Krakowiacy i górale" Wojciecha Bogusławskiego — kolor
21.25 — 24 godziny
21.35 — „Bahor" Uzbecki Zespół Tańca Ludowego — kolor
21.50 — Język francuski, powt. lekcji 11
22.20 — Program na piątek
TV2 Cultura 1972-1976

12:00 — E Hora de Esporte
12:30 — Tempo de Brasil
13:00 — Ingles com musico
13:30 — Matematico
13:50 — Matematico
14:00 — Filme Transtol
15:50 — Curso de Francos
16:10 — Curso de Ingles
16:30 — Telescola
16:50 — Programa Especial
17:20 — Historia de Desenho Animado
17:50 — Dr. Dolittle
18:20 — Contobilldade e Custos
18:40 — O Sabe Tubo
19:00 — Clenclas Humanas
19:40 — Inglos
20:00 — Missao: Educar
20:30 — Gente Jovem
21:00 — Hora da Noticia
21:30 — Cinema de Estrelas
23:30 — Ballet Concerto
Rede Tupi logo 1972

11:15 — TV Educativa
12:05 — Agora oo Vivo
16:10 — Jornado nas Estrelas
17:10 — Sassao Patota
18:15 — As Sagros
18:50 — As Divinos
19:45 — Mulheres do Arela
20:30 — Conde Zebra
20:50 — Factorama
21:00 — Programa Silvio Santos Nobre
00:00 — Diario de SP na TV
00:10 — Cinema Closse Especial
Rete Globo 2

10:15 — Abertura
10:30 — Curso de Francos
10:40 — Cotacoes do Bolso
10:45 — Vila Sesamo
11:45 — Globinho
12:00 — Desenhos
12:30 — Velhos Tempos
13:00 — Hoje
13:25 — Globinho
13:30 — Corinhoso
14:55 — Globinho
15:00 — Sessao Globo Cor Especial
16:55 — Globinho
17:00 — Globo Cor Especial
17:25 — Globo em Dois Minutos
17:30 — Globo Cor Especial
18:00 — Seriodo Shazan, Xerife e Cia
18:45 — Globo em Doois Minutos
18:50 — Corinhoso
19:42 — Un Minuto com Geralo Jose de Almaelda
19:45 — Jornal Nacional
20:10 — O Semideus
21:00 — A Grande Familia
22:00 — Os Ossos do Barbo
22:45 — Jornal Internacional
23:00 — Jogo Mortal
00:00 — Sessao Coruja
Record 1973-0

11:30 — Curso de Madureza
12:25 — E Tempo de Noticia
13:30 — Vidas Marcodos
14:30 — A Felticeira
15:00 — Principe Planeta
16:00 — Que Garota
16:30 — O Homem de Aco
17:00 — Os Manstros
17:30 — Kimbo
18:00 — Fantosman
18:30 — Guzua
19:00 — A Princesa e Cavalero
19:30 — Moppin Movietone
19:55 — O Homen de Tempo
20:00 — Mou Adorovel Mendigo
21:00 — Cine Mundial
23:00 — O Imortal
00:00 — Porto de Intriga
Logo-gazeta-1972-HR

15:00 — Curso de Madureza
15:30 — Tele Jornal Gazetinha
16:00 — Clarice Amaral em Destile
17:55 — Tele Tipo Gazeta
18:00 — Clarice Atharal em Destille
18:55 — Tele Tipo Gazeta
19:00 — Clarice Amaral em Destille
19:30 — Tavares de Miranda
19:55 — Tele Tipo Gazeta
20:00 — Os Melhores do Futebol
20:55 — Tele Tipo Gazeta
21:00 — Onze na Futebol
22:25 — Tele Tipo Gazeta
22:30 — Show da Noite
23:30 — Onze no Futebol
Rede Bandeirantes logo 1980

10:45 — Padrao
11:00 — Madureza
11:45 — Desenhos
12:00 — Jornal do Mela-Dio
12:40 — Tronso Desportiva
13:00 — Revisto Feminine
14:00 — Jeonnie e um Genio
14:30 — Xenia e Voce
16:00 — Robin Hood
16:30 — Ultra Seven
17:00 — Os Flintstones
17:30 — Desenhos
18:30 — Batman
19:00 — Daniel Boone
20:00 — Comedia Nobre
20:25 — Titulores da Noticia
20:45 — Coluna 13
20:50 — Intervalo
20:55 — O Melhor Futbol do Mundo
23:00 — Sambras Tenebrosas
23.30 — Ultima Sessao
01:00 — Encerramento
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.