FANDOM


Program 1
8.50 „Domator" - 10 minut dla urody
9.00 Kino Teleferii: „Vasco da Gama ze wsi Rupcza" (3) „Ucieczka" - serial bułgarski
10.00 Dt - Wiadomości
10.10 „Urodziny"- radziecka komedia obyczajowa
16.45 Program dnia
16.50 „Iskrą do Anglii" - pr. Wojskowy
17.15 Teleexpress
17.30 „Czterdziestolatek" - serial TP
18.30 „Z wiatrem i pod wiatr" - mag. żeglarski
18.50 „10 minut"
19.00 Dobranoc: „Cypisek" - syn roz-bójnika Rumcajsa"
19.10 „Teraz" - Tyg. gospodarczy
19.30 Dziennik telewizyjny
20.00 Pytanie do
20.15 „Próba terroru" - film fab. prod. USA, reż. Blake Edwards, wyk.: Lee Re-mick, Glenn Ford, Stephanie Powers
22.10 Kroniki PAT - tak było...
22.25 „Pegaz"
23.15 Dt - Echa dnia

Program 2
17.55 Program dnia
18.00 Telerama
18.30 „Strachy na lachy" - serial anim.
19.00 Magazyn „102"
19.30 „Świat roślin" (3) - „Dzieci jednej rodziny" - serial przyrodniczy
20.00 „Nie tylko muzyka" - Wokół Marsylianki
21.00 „Ekspres reporterów"
21.30 Panorama dnia
21.45 Program publ. kult.
22.10 Studio Teatralne: Zygmunt Hubner „Ludzie Cesarza", reż. Marek Okopiński, wyk.: Jerzy Kiszkis, Andrzej Szaciłło, Andrzej Nowiński, Krzysztof Gordon, Florian Staniewski
23.30 Komentarz dnia

BBC1
6.00 Ceefax AM
6.35 The Flintstones
6.55 Weather
7.00 Breakfast Time
8.55 Regional News and Weather
9.00 News; Weather
9.05 But First This....
12.00 News; Weather followed by Dallas
12.55 Regional News and Weather
13.00 One O'Clock News
13.30 Neighbours
13.50 Antiques at Home
14.20 The Corsican Brothers
16.10 Children's BBC
17.35 Neighbours
18.00 Six O'Clock News
18.30 Regional news magazines
19.00 Top of the Pops
19.30 EastEnders
20.00 People
20.30 In Sickness and In Health
21.00 Nine O'Clock News
21.30 The Happy Valley
23.05 Cagney and Lacey
23.50 International Golf
0.20 Weather
0.25 Closedown

BBC2
6.55 Open University
9.00 Pages from Ceefax
9.55 Castles of Scotland
10.25 Too Much of a Good Thing
10.50 Captain Hurricane
12.00 Play Better Golf
12.30 Jamaica and the Sea
12.55 Food from the Rainforest
13.20 Pinny's House
13.25 Bric-a-Brac
13.35 Country File
14.00 News; Weather followed by International Golf
15.00 News; Weather followed by Racing and Golf
15.50 News and Weather; Regional News and Weather
17.30 Gardeners' World
18.00 Hollywood Ladies: Greta Garbo In Queen Christina
19.40 Connoisseur
20.10 Ireland's Opportunity
21.00 The Travel Show
21.30 Paris Live
22.10 Revolutionary Witness
22.30 Newsnight from Paris
23.15 Revolution Now
23.55 Weatherview
0.00 Weekend Outlook
0.05 Open University
0.35 Closedown

Channel 4
6.00 The Channel Four Daily
9.25 Tour de France 1989
10.00 Film: Balalaika
11.50 Up is Down
12.00 The Parliament Programme
12.30 Business Daily
13.00 Sesame Street
14.00 Gallery
14.30 Racing
16.30 Countdown
17.00 Winners: Tarflowers
18.00 The Survivors' Guide
18.30 Tour de France 1989
19.00 News
19.50 Comment
20.00 The French Revolution: A Living Legacy
20.30 Kazuko's Karaoke Klub
21.00 Laurence Olivier - A Life
22.45 Revolution: La Belle France
22.50 Film: La Marseillaise
1.15 Closedown

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.