TVP 1
6.00 Kawa czy herbata? (w tym: Kalendarium XX wieku / Sportowa apteka / Najpiękniejsze samochody świata) (audiotele: 0-70055560-2)
7.45 V.I.P. - rozmowa Jedynki
8.00 "Albert - piąty muszkieter" (15) Królewski błazen - serial. anim. fr.-kan.
8.30 Szóstka za szóstkę - teleturniej
9.00 Wiadomości
9.10 Mama i ja - program dla mamy i trzylatka
9.25 Gimnastyka: Mamo, tato pobaw się ze mną
9.30 Domowe przedszkole
9.55 Porozmawiajmy o dzieciach;
10.00 "Most Brooklyński" (31,32)
10.55 Muzyczna Jedynka
11.00 Giełda pracy, giełda szans
11.20 Savoir-vivre
11.30 Videofashion: Paryż w stylu retro
11.50 Prawnik domowy - mag.
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.15 Magazyn Notowań : Cztery pory roku / Góry Stołowe
Atom, gwiazdy, życie
12.45 Komputerowa szkoła II: Power Point (1,2)
13.00 "Mózg. Wszechświat pełen tajemnic" (1): "Narząd o szczególnym znaczeniu" - film dok. prod. niem.
13.30 Alfa: Porażka nie wchodzi w grę
13.55 Przybysze z Matplanety: Drugi rozkaz z Matplanety
14.30 Laboratorium: Węgiel
14.55 Program dnia
15.00 Program rozrywkowy
15.30 "Nowe przygody Czarnego Księcia" (33/52) - serial austr.
16.00 Magazyn harcerski: Pojutrze
16.25 Dla dzieci: Tik-tak
16.50 Kalendarium XX wieku
17.00 Teleexpress
17.20 Rewolucja na diecie - impresje na temat aktualnej sytuacji na Kubie
18.00 "Nie z tego świata" (4/48) -serial prod. USA
18.25 Rewizja Nadzwyczajna: Organizacja Alarm (płk Józef Światło cz. III)
18.50 Kronika MŚ w narciarstwie alpejskim
19.00 Wieczorynka: Pow Wow
19.20 Referenda uwłaszczeniowe
19.30 Wiadomości
20.10 "Marzyciel z krainy Oz" - film fab. prod. USA (1990 r., 83 min.)
21.45 Puls dnia
22.05 Sejmograf
22.15 Telefon - program publicystyczny
22.45 Nowa Polska - Rzeczpospolita Gminna
23.00 Referenda uwłaszczeniowe
23.05 Wiadomości
23.20 Świat jest literaturą
0.10 Tani program o poezji: Dariusz Suska
0.20 Sztuka niesztuka: College
0.40 Skąd ta wrażliwosć: Ewa Kuryluk
1.15 Korzenie: Za groniami - reportaż
1.45 Publicystyka kulturalna
2.15 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Panorama
7.10 Sport-telegram
7.15 Poranny magazyn Dwójki (w tym: Gość poranny / Dziennik krajowy)
7.50 Akademia Zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny (audiotele: 0-70055666)
8.00 Program lokalny
8.30 "Fitness Club"  (22) - ser. prod. TVP
9.00 Świat kobiet - magazyn (audiotele: 070025277)
9.30 "Od Kordoby do Kordoby" (2): "Z biegiem rzeki MacKenzie" - serial dok. prod. ang.
10.00 Wehikuł czasu -program dla dzieci
10.25 Ferie na sportowo
10.35 Familiada (powt.)
11.00 Studio Sport: NBA Action
11.25 Studio Sport: MŚ w narciarstwie alpejskim
12.00 "Podróze w czasie i przestrzeni": "Wędkarskie wyprawy do Malezji" - film dokumentalny produkcji szwedzkiej
12.30 Maraton trzeźwości: W kalejdoskopie 1995 r. (powt.)
13.00 Panorama
13.20 "Zakazana miłość" (85/127) - serial prod. wenezelsko-hiszpańskiej
14.15 Clipol
14.45 Muzyczne nowości Dwójki
14.55 Powitanie
15.00 "Biały Kieł" (6/26): "Sam przeciw sobie" - serial prod kanad.
15.25 Akademia Zdrowia Dwójki
15.35 Studio Sport: Za metą
16.00 Przegląd kronik filmowych
16.30 5 x 5 wygrajmy razem - teleturniej (audiotele:070025217)
16.55 Referenda uwłaszczeniowe
17.00 Magazyn przechodnia
17.10 Nasze pieniądze - mag.
17.40 W okolice Stwórcy: Spotkania
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny
19.05 Koło fortuny - teleturniej (audiotele: 0-70055500)
19.35 Wehikuł czasu - program dla dzieci (powt.)
20.00 Country Club
20.50 Referenda uwłaszczeniowe
21.00 Panorama
21.30 Sport telegram
21.40 Pogotowie ekologiczne Dwójki
21.50 Reporterzy Dwójki przedstawiają
22.15 "Bez wyroku" - film fab. prod. USA (1989 r., 94 min.)
23.50 Cienie życia: Egzekutor
24.00 Panorama
0.05 "Katar sienny" - film fab. prod. duńskiej (1992 r.. 81 min)
1.25 Zakończenie programu

Tele 3 Katowice
6.00 Przygody Piotrków (12) - serial dla dzieci
6.30 Waleczne pingwiny (13) - serial dla dzieci
7.00 Dzień dobry z Polski - retransmisja programu satelitarnego TV Polonia
9.00 Poranek z Telewizją Katowice - magazyn studyjno-filmowy
11.00 Program dnia
11.05 Królowa Bona (4/12) - ser. prod. polskiej
12.00 Aktualnosci (1)
12.05 Duchy - smal angielski (powt.)
12.55 Rytmy przyrody - serial dokumentalny (powt.)
13.20 Poza rok 2000 - program popularnonaukowy (powt.)
14.05 Dziś w Teletrójce - reportaż (powt.)
l4.20 Muzyczne promocje
14.35 Trzy po 3 - teleturniej dla uczniów szkół podstawowych
15.00 Aktualności (2)
15.05 Program dnia
15.10 Zwierzęta z ginącego lasu (5) - angielski serial animowany
15.35 Dzieci i piosenki (21) - serial dla młodych widzów
16.05 Witajcie nowi (23) - serial dla młodzieży
16.35 Dzis w Teletrójce - reportaż
16.50 M.I.K. - program dla młodzlety
17.20 Cristal - telenowela prod. wenezuelskiej
18.00 Gość dma
18.10 Aktualności (wyd. główne)
18.40 Oberschlesien Journal - magazyn publicystyczno-kulturalny
19.00 Wieczór z Telewizją Katowice - program studyjno-filmowy
19.30 Tygrys - film dok. o ks M. Mikulskim, proboszczu parafii sw. Floriana na Pradze
20.00 Łabędzi śpiew - film prod, polskiej
21.30 Mity medycyny (10) - magazyn medyczny
21.45 Muzyczne promocje
22.00 Aktualności (4)
22.05 Program na srodę
22.10 Królowa Bona - serial prod. polskiej (powt.)
23.00 Henryk Opieński - kompozytor zapomniany
23.30 Znane i nieznane oblicza muzycznych arcydzieł
23.40 Rodzinne muzykowanie
24.00 Świat przyrody (11) - serial dokumentalny
1.00 Wieczór z Telewizją Katowice - program studyjno-fllmowy (powt.)
1.30 Noc filmowa. Czerwony karzeł (10) - serial komediowy
2.00 Ginące światło - film fab prod. angielskieJ (1994)
3.30 Śmierć, mam ją gdzieś - film fab prod. francuskiej
5.00 Krok za krokiem (19) - serial komediowy
5.30 Dance Club (powt.)

Polsat
7.00 HALOGRA!MY
7.20 Ye! Ye! Ye! - program muzyczny dla dzieci
7.30 Kalambury - program rozrywkowy
8.00 Strachy z Trynsylwanii (23) - serial animowany dla dzieci
8.20 Klub Lady Fitness
8.30 Webster (71) - serial komediowy
9.00 Prawo Burke'a (19) - amerykański serial kryminalny
10.00 Za wszelką cenę (61 - 62) - telenowela brazylijska
11.00 W drodze - program redakcji programów religijnych
11.30 Filmoteka Narodowa: Złota maska - film prod. polskiej
13.00 Przygody Leona H. - program rozrywkowy
13.30 Sztuka sprawiedliwości - magazyn prawniczy
14.00 Twój lekarz - magazyn medyczny
14.30 Link Journal - magazyn mody
15.00 HALOGRA!MY
15.20 Ye! Ye! Ye! - program muzyczny dla dzieci
15.30 Grand Prix (29) - serial ammowany dla dzieci
16.00 fuformacje
16.15 Pamiętnik nastolatki - magazyn młodzieżowy
16.45 I wszyscy razem (92/101) - amerykaliski serial komediowy
17.15 Kalambury - program rozrywkowy
17.45 Skrzydła (120) - amerykanski serial komediowy
18.15 Reportaż
18.45 Informacje
18.55 Misja Eureka (12/24) - serial amerykański
19.50 Informacje
20.05 Powrót do Edenu (18/22) - serial australijski
21.00 Brygada z Acapulco (7/26) - amerykański serial sensacyjno-przygodowy
22.00 Informacje i biznes informacje
22.25 Dolina lalek (42/65) - serial amerykailski
22.50 Magazyn sportowy: I liga pliki ręcznej mężczyzn
23.50 Godzina za godziną - film prod. polskiej
1.20 Pożegnanie

TV Polonia
6.55 Dzień dobry z Polski
7.00 Panorama
7.10 Dzień dobry z Polski cd.
9.00 Wiadomości
9.10 Program dnia
9.15 Muzyczna Skrzynka "Teleexpressu" (powt.)
9.45 Szóstka na szóstkę - program dla dzieci (powt.)
10.15 Janosik (6/13): Worek talarów - serial prod. polskiej (powt.)
11.15 Blok programów edukacyjnych
12.00 Wiadomości
12.10 Program dnia
12.15 Czarne, białe i w kolorze: Pingwin - film fab. prod. polskiej, (1985 r., 94 min) (powt.)
13.45 "Potomkowie Jana i Cecylii" - film dok. Marka Maldisa
14.25 Rozmowa dnia
14.55 Powitanie, program dnia
15.00 Panorama
15.20 W okolice Stwórcy - program redakcji katolickiej
15.50 Ekspres reporterów
16.20 Gosć TV Polonia
16.30 Historia-Współczesność
17.00 Teleexpress
17.15 Janka (5/15): "Nocne czary" - serial dla młodych widzów
17.45 Muzyczna Jedynka
18.15 Jan Serce (3/10): Mgiełka - serial prod. polskiej
19.20 Dobranocka
19.30 Wiadomości
20.00 "Znaszli ten kraj" - teleturniej
20.30 Magazyn teatralny
21.00 Panorama
21.30 Ekstradycja (2/6) - serial sensacyjny prod. polskiej
22.20 Program na środę
22.30 Przegląd publicystyczny
23.30 XIV Przegląd Piosenki Aktorskiej - Wrocław '93: "Róbmy swoje - juz 30 lat" - recital Wojciecha Młynarskiego (2)
24.00 Reportaż
0.30 Panorama (powt.)
1.00 Zakończenie programu

Canal +
7.00 BBC News (*)
7.30 Diabelski młyn - filmy rysunkowe (powt.) (*)
8.00 Muzyczny budzik - muzyczne bity
8 30 Dzika Afryka: Instynkty - cykl dokumentalny
9.30 Czerwony orzeł - angielski film sensacyjny
11.45 Maska Batmana - amerykanski animowany film s-f
13 00 Na gapę - talk show (publicznosć tel 65-70-896) (powt.)
13.30 Iron Man, obrońca dobra (5) - amerykański serial animowany
14.00 Na krawędzi - amerykański film sensacyjno-przygodowy
15.55 Dziwne miejsce na spotkanie - francuski film psychologiczno-obyczajowy,
17.30 MOT - Monstrualny Oryginalny Twór (26) - francuski film arnmowany
17.55 News Plus - program promocyjno-mformacyjny (1) (*)
18 00 Diabelski młyn - filmy rysunkowe (*)
18.30 Supertempo (13) - amerykański film dla młodzieży (*)
18 55 x 5 - minimagazyn regionalny (*)
19.00 Na gapę - talk show (publiczność tel. 65-70-896) (*)
19.30 Kto tu rządzi? (6) - serial amerykański (*)
19.55 News Plus - program promocyjno-informacyjny (2) (*)
20.00 Krew na plasku - melodramat hiszpańsko-amerykański
21.55 Klub Filmu Polskiego: Deja vu - komedia polska
23.40 Kino 10 - etiudy studenckie z Lódzkiej Szkoły Filmowej
0.10 Wiatr - amerykański film przygodowy
2.10 Związek - amerykański film erotyczny
(*) - programy Die kodowane

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.