FANDOM


TVP 1
06.00 Kawa czy herbata?
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.15 Krakowskie Przedmieście 27 - program publicystyczny
08.25 Opole: Premiery 2002
08.30 Telezakupy
08.45 Mapeciątka: Transkontynentalna ciuchcia - serial animowany, Wlk. Brytania
09.05 Jedyneczka - program dla dzieci
09.40 Mapeciątka: Na ratunek - serial animowany, Wlk. Brytania
10.05 Opowieści z Mórz Południowych (3) - serial przygodowy
10.55 Telezakupy
11.10 Sztuka a wino - film dokumentalny, Francja
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.20 Czas relaksu - mag. turystyczny
12.45 Plebania (195,196) - serial obyczajowy, Polska
13.35 Intrkl@sa
13.40 Telezakupy
13.55 Tygodnik polityczny Jedynki
14.40 Światowe dziedzictwo kultury: Rezydencja w Wurzburgu - film dok.
15.00 Wiadomości
15.10 Rok po wodzie - reportaż
15.35 Szerokie tory - program publicystyczny
16.05 Raj - magazyn dla młodzieży
16.30 Moda na sukces (1650) - telenowela, USA
17.00 Teleexpress
17.20 Piłkarski Express
17.30 Gość Jedynki
17.45 Plebania (197) - serial obyczajowy, Polska
18.10 Randka w ciemno
18.50 Jaka to melodia? - quiz muz.
19.15 Wieczorynka: Bajki z mchu i paproci - serial animowany
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i Prognoza pogody
20.10 ZUCH 182 - film obyczajowy, USA
21.50 Śpiewaj z Małyszem, czyli wielki konkurs piosenki skocznej - program rozrywkowy
22.50 Monitor Wiadomości
23.15 Sportowy flesz
23.20 MIESIĄC MIODOWY - film obyczajowy, USA/Kanada
01.00 SZKARŁATNY KWIAT (2/3) - dramat kostiumowy, Wlk. Bryt.
02.30 Noc z Muppetami
04.00 Zakończenie programu

TVP 2
07.50 Studio urody - magazyn
08.00 Program lokalny
08.30 Co ludzie powiedzą? (25/40) - serial komediowy, Wlk. Bryt.
09.00 Doktor z alpejskiej wioski (60): Biała śmierć (1) - serial obyczajowy, Niemcy
09.50 Miss Universe 2002 (2) - program rozrywkowy (powt.)
10.45 Siedmioro złodziei - komedia kryminalna, USA
12.30 Panorama
12.45 Studio sport: Mundial 2002 - studio (na żywo)
13.20 Studio sport: Mundial 2002 - mecz Polska - USA - 1. połowa (na żywo)
14.20 Studio sport: Mundial 2002 - studio (na żywo)
14.35 Studio sport: Mundial 2002 - mecz Polska - USA - 2. połowa (na żywo)
15.30 Studio sport: Mundial 2002 - studio (na żywo)
16.00 Panorama
16.15 Prognoza pogody
16.20 07 zgłoś się (18/20): Zamknąć za sobą drzwi - serial kryminalny, Pol.
17.50 Program lokalny
18.20 Prognoza pogody
18.30 Panorama
18.50 Podróże z euro
18.55 50 lat TVP: Janosik (5/13): Tańcowali zbójnicy - serial przygodowy
19.55 Podróże z euro
20.00 Mundial 2002 - raport
20.30 Biało-czerwoni - mag. piłkarski
21.00 SPOTKANIE Z BALLADĄ - Ożenek w Kopydłowie: Rady Brygady (1) - program artystyczny
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.30 Prognoza pogody
22.35 Wieczór z Jagielskim: Halina Kunicka, Lucjan Kydryński, Marta Meszaros
23.20 Wideoteka dorosłego człowieka - program rozrywkowy
00.00 STARY GRINGO - western, USA
02.00 Nowojorscy gliniarze (20) - serial
02.45 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Zamek czarodziejów
7.25 Młody Herkules (46) - serial
7.50 Strażnik Teksasu (136) - serial
8.45 Kate Brasher (3) - serial
9.40 Serca na rozdrożu (46) - serial
10.25 Samo życie (61) - serial
10.55 Zatoka nieszczęśliwych kochanków (10) - serial
11.50 Z głową w chmurach (87) - serial
12.45 Życie jak poker (51) - serial
13.15 Blok seriali komediowych
15.45 Informacje
16.00 Studio Mundial
16.10 Serca na rozdrożu (47) - serial
17.05 Wysoka fala (61) - serial
18.00 Mistrzostwa Swiata 2002 - Polska - USA (I połowa)  
18.45 Informacje
19.05 Sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Mistrzostwa Swiata 2002 - Polska - USA (II połowa)  
20.00 Samo życie (62) - serial
20.30 Studio Mundial
21.15 Z archiwum X (10) - serial, ok. 21.30 Losowanie LOTTO  
22.15 Mistrzostwa Świata 2002 - Portugalia - Korea Płd. (I połowa)
23.00 Informacje i sport
23.10 Prognoza pogody
23.15 Mistrzostwa Swiata 2002 - Portugalia - Korea Płd. (II połowa)
24.00 Numerek na boku - komedia erot. USA (1998)
1.40 Playboy - Zatoka namiętności
3.15 Muzyka na BIS
5.00 Pożegnanie

TVN
5.35 Kropka nad "i"
5.50 Tajemnice pocałunku (15) - telenowela
6.35 Telesklep
7.05 Brzydula (97) - telenowela
7.50 W 80 marzeń dookoła świata - serial anim.
8.15 PrzyjacielBob - serial anim.
8.40 Podróż do serca świata - serial anim.
9.05 Przygody Animków - serial anim.
9.30 Tele Gra
10.30 Trafiony, zatopiony
11.30 Rozmowy w toku - talk show
12.30 Maraton uśmiechu
13.00 Telesklep
14.15 Beverly Hills 90210 (193) - serial
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty, pogoda
16.15 Brzydula (99) - telenowela
17.10 Tajemnice pocałunku (16) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad "i"
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 SUPERKINO: Ostatni skaut - film sens. USA (1991)
22.10 Renegaci - film sens. USA  
0.05 Nocne rozmowy w toku - talk show
1.05 Nic straconego - powtórki programów

TVP 3 Kraków
6.30 Kurier
6.35 Echa dnia
7.00 Tommy i Oscar - film wł.
7.30 Kurier
7.35 Dany opowiedz mi - serial franc.
8.00 Kronika
8.10 U siebie - program mniejszości i grup etnicznych w Polsce
8.30 Kurier
8.45 Gość dnia
9.00 Przewodnik po biznesie
9.30 Kurier
9.35 Saga Jacksonów - serial austr.
10.20 Regiony kultury
10.30 Kurier
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.45 To jest temat - reportaż
12.00 Echo Bałtyku
12.30 Kurier
12.35 Moda z Afryki
13.30 Kurier
13.45 Agrobiznes - magazyn
14.00 Medycyna 2001 - magaazyn
14.30 Kurier
14.45 To jest temat - reportaż
15.00 Widziane z bliska
15.30 Kurier
15.40 Msza święta dla chorych
16.30 Kurier
16.45 Echo Bałtyku - felieton
17.15 To jest temat - reportaż
17.30 Kurier
17.50 Tematy dnia
18.00 Kronika
18.20 Regiony kultury
18.30 Rekomendacje kutlralne
18.55 Nowe miasto
19.25 Warto wiedzieć
19.30 Pamiętam ciebie z tamtych lat...
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.40 Eurotel
20.50 Echa dnia
21.15 Sport
21.20 Tematy dnia
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Kronika
22.00 Srebrny interes
23.35 Kurier
24.00 Fanny Games - thriller austr.
1.50 Zakończenie programu

TVP 3 Łódż
06:25     Program dnia
06:30     Kurier
06:30     Echa dnia
06:55     Eurotel
07:00     Tommy i Oscar (16)
07:30     Kurier
07:35     Dany opowiedz mi (19)
07:45     Dany opowiedz mi (20)
08:00     łódzkie wiadomości dnia
08:10     Małe conieco (powt.Odc.33)
08:30     Kurier
08:45     Gość dnia
09:00     Przewodnik po biznesie (9)
09:30     Kurier
09:35     Saga Jacksonów (8)
10:20     Regiony kultury
10:30     Kurier
10:45     Telekurier
11:15     Piłkarski express
11:30     Kurier
11:40     To jest temat
12:00     Echo Bałtyku
12:30     Kurier
12:35     Moda z Afryki
13:30     Kurier
13:40     Agrobiznes
14:00     Medycyna 2001 (7)
14:30     Kurier
14:45     To jest temat
15:00     Widziane z bliska (4)
15:30     Kurier
15:40     łódzkie wiadomości dnia
16:00     Takie jest życie (powt.)
16:30     Kurier
16:40     Echo Bałtyku
17:15     To jest temat
17:30     Kurier
17:50     łwd 100 sekund
17:50     Rozmowa dnia
18:00     łódzkie wiadomości dnia
18:20     Regiony kultury
18:30     łódzkie wiadomości dnia region
18:55     łwd 100 sekund
19:00     Impresjoniści (Paul Cezanne - powt.)
19:30     Pamiętam ciebie z tamtych lat...
20:00     Telekurier
20:30     Kurier
20:40     Eurotel
20:50     Echa dnia
21:20     Rozmowa dnia (powt.)
21:30     Kurier gospodarczy
21:45     łódzkie wiadomości dnia
22:00     Srebrny interes - za zgodą rodziców
23:55     Kurier
00:25     Funny Games - dla dorosłych
02:05     Program na jutro

TV 4
06.00 Muzyczny VIP - magazyn muz.
06.30 Super VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
07.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
07.50 Alicja w krainie czarów - serial animowany, Japonia/USA
08.20 Mundial 2002 - mecz Belgia - Rosja
10.50 Najemnicy (4) - serial sensacyjny, USA
11.50 Bieg po szmal (12) - serial komediowy, USA
12.20 Hotelik 'Pod Sosnami' (6) - serial komediowy, USA
12.50 Oh, Baby 2 (21) - serial komediowy, USA
13.15 Mundial 2002 - mecz Portugalia - Korea
15.35 Miasteczko Evening Shade (82) - serial komediowy, USA
16.00 Fiorella (42) - serial obyczajowy, Peru
17.00 Tato, co Ty na to (2) - serial kom.
17.30 HOT CHAT - program public.
17.45 Dziennik i prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa - teleturniej
19.00 VIPER (18) - serial sensacyjny, USA
20.00 Dziennik
20.10 Informacje sportowe i prognoza pogody
20.15 Mundial 2002 - mecz Belgia - Rosja
22.05 VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
22.15 Cień anioła (14) - serial sensacyjny, USA 2000
23.15 Głuchy telefon (4) - serial komediowy, USA 1992 (25 min)
23.40 Super VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
00.10 Strefa P - magazyn muzyczny
00.40 Mundial 2002 - mecz Tunezja - Japonia
02.30 X Laski - program erotyczny
03.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
03.50 Zakończenie programu

TVN 7
6.55 Telesklep
7.10 Dragon Bali Z - serial anim.
7.35 Dragon Bali Z - serial anim.
8.00 Labirynt namiętności (27) - telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (25) - telenowela
9.40 Melrose Place (117) - serial
10.30 Łamisłówka
11.00 Asy wywiadu (5) - serial
11.50 Telesklep
13.50 Angela (72) - telenowela
14.40 Wojowniczki z krainy marzeń - serial anim.
15.05 Maska - serial anim.
15.30 Dragon Bali Z - serial anim.
15.55 Dragon Bali Z - serial anim.
16.15 Pełna chata (28) - serial
16.45 Krok za krokiem (58) - serial
17.15 Cobra - oddział specjalny (23) - serial 
18.10 Asy wywiadu (6) - serial
19.05 Melrose Place (118) - serial
20.00 Siewcy nienawiści - film sens. USA (1999)
21.45 Kochane kłopoty (15) - serial
22.35 Polowanie na Claude'a Dallasa - film sens. USA (1986)
0.20 Przesłanie - film SF USA
1.55 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:25 Złotopolscy; odc. 393 - Mały senator; telenowela TVP
08:50 Najsłodsze morze świata; cz. 2; reportaż Joanny Łęskiej i Roberta Balińskiego
09:10 Od bambra do menela; Jedziem panie Zielonka; program Agaty Misiurewicz
09:40 Tygodnik polityczny Jedynki; program publicystyczny; powt.
10:30 Budzik; program dla dzieci
11:00 Hrabia Kaczula; odc. 10 - Latająca kaczka; serial animowany dla dzieci
11:30 Złotopolscy; odc. 393 - Mały senator; telenowela TVP; powt.
12:00 Wiadomości
12:15 Forum Polonijne; program publicystyczny; powt.
13:10 Zespół adwokacki; odc. 1/12; 1993  serial TVP; reż: Andrzej Kotkowski; wyk: Gustaw Lutkiewicz, Tomasz Stockinger, Hanna Dunowska, Jolanta Żółkowska
14:00 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia
14:15 Wieczór z Jagielskim; odc. 116
15:00 Wiadomości
15:10 Najsłodsze morze świata; cz. 2; reportaż Joanny Łęskiej i Roberta Balińskiego; powt.
15:30 Od bambra do menela; Jedziem panie Zielonka; program Agaty Misiurewicz; powt.
16:00 Panorama
16:18 Pogoda
16:30 Pegaz; magazyn kulturalny; powt.
17:00 Teleexpress
17:15 Eurotel; magazyn
17:30 Gość Jedynki
17:40 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia; powt.
18:00 Hrabia Kaczula; odc. 10- Latająca kaczka; serial animowany dla dzieci; powt.
18:30 Panorama
18:50 Złotopolscy; odc. 393 - Mały senator; telenowela TVP; powt.
19:15 Dobranocka; Miś Uszatek; odc. pt. Tajemnica; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:57 Sport
20:03 Pogoda
20:05 Wieści polonijne
20:20 Zaproszenie; Tarnów dostojny gród; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
20:40 Mówi się...; program poradnikowy
21:00 Zespół adwokacki; odc. 1/12; 1993  serial TVP; reż: Andrzej Kotkowski; wyk: Gustaw Lutkiewicz, Tomasz Stockinger, Hanna Dunowska, Jolanta Żółkowska; powt.
21:45 Nie tylko o...; Rozmowa z Piotrem Mossem
22:00 Benefis Iwony Bielskiej; .; wyk: M. Grabowski, Jan Karpiel Bułecka, Beata Rybotycka, Elżbieta Bielksa, Kabaret pod Wydrwigroszem
23:00 Porozmawiajmy
00:00 Monitor  Wiadomości
00:20 Sportowy flesz
00:25 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia; powt.
00:40 Od przedszkola do Opola; Formacja Nieżywych Schabuff; powt.
01:20 Miś Uszatek; odc. pt. Tajemnica; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sportowy flesz; powt.
02:00 Złotopolscy; odc. 393 - Mały senator; telenowela TVP; powt.
02:30 Zespół adwokacki; odc. 1/12; 1993  serial TVP; reż: Andrzej Kotkowski; wyk: Gustaw Lutkiewicz, Tomasz Stockinger, Hanna Dunowska, Jolanta Żółkowska; powt.
03:15 Nie tylko o...; Rozmowa z Piotrem Mossem; powt.
03:30 Kolejka - Lista przebojów; powt.
04:00 Kawaleria powietrzna; odc. 21 - Bitwa z piecykiem, czyli wojna o pokój; serial dokumentalny prod. polskiej
04:30 Wieści polonijne; powt.
04:45 Zaproszenie; Tarnów dostojny gród; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
05:05 Mówi się...; program poradnikowy; powt.
05:30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Lwowski smak
06:00 Zakończenie programu

TV Puls
6.45 Kobiety mojego życia (30) - serial
7.30 Telesklep
7.50 Ulica zakochanych (33) - telenowela
8.40 Kacper i przyjaciele - serial anim.
9.30 Byli sobie odkrywcy - serial anim.
10.00 Dotyk anioła (16) - serial
11.00 Kobiety mojego życia (30) - serial
12.00 Allo, allo (20) - serial
12.25 Program o dobrej książce - magazyn
12.50 Telesklep
14.55 Cudowne lata (109) - serial
15.20 Bill Cosby show (97) - serial
15.45 Kacper i przyjaciele - serial anim.
16.35 Byli sobie odkrywcy - serial anim.
17.05 Ulica zakochanych (34) - telenowela
18.00 Cudowne lata (110) - serial
18.30 Bill Cosby Show (98) - serial
19.00 Dotyk anioła (17) - serial
20.00 Serwis Pulsu, sport, pogoda
20.20 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego
20.35 Studio otwarte
22.10 Real autoklub.pl - magazyn
22.35 Synowie Katie Elder - western USA (1965)
0.35 Zakończenie programu

Canal +
7.00 Minisport+ (o)
7.10 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap (o)
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
8.00 Teletubbies - serial anim.
8.25 Strażnik z więzienia Red Rock - western, USA (2001)
9.55 Życie - komediodramat USA
11.40 James Dean - buntownik? - film biograf. USA (2001)
13.15 Klub + - magazyn abonentów
13.25 I co wy na to, Gałuszko? - komedia pol. (1997)
14.25 Klątwa talizmanu - thriller USA (2000)
15.55 Godziny rozpaczy - film krym. USA (1955)
17.45 Spin City - serial
18.10 Siedem grzechów głównych - serial
19.05 Aktualności muzyczne
19.35 Teletubbies - serial anim.
20.00 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
20.35 Nie przegap (o)
20.45 Łapu-capu (o)
20.50 Minisport+ (o)
21.00 Cuba Feliz - film dok.
22.35 Lumumba - dramat franc.-belg. (2000)
0.25 Omen 2 - Damian - horror USA
2.10 Deser
2.20 Uśmiech losu - film akcji USA (2000)
4.00 Cesarz i zabójca - film kostium. chiń.-franc.-jap. (1999)
6.35 X-Men. Strzeż się mutantów
(o) - odkodowany

HBO
6.30 Gwiazdy Hollywood - Bill Paxton - film dok.
7.00 Wampirek - komedia USA
8.35 10 największych szpiegów - film dok.
9.25 Szatan z siódmej klasy - komedia pol.
11.10 Na planie - magazyn
11.35 Historia jednego słonia - film famil. USA
12.50 Al Capone - film dok.
13.45 Chłopcy z Sunset Ridge - dramat USA
15.15 Cinema, cinema - magazyn
15.45 Komedia niewinności - dramat franc.
17.30 Napad - komedia USA
19.00 Wampirek - komedia USA
20.30 Cinema, cinema - magazyn
21.00 Napad - film akcji USA
22.30 W potrzasku - komedia kanad.
23.55 Fenomen żonatego faceta (2) - serial
0.25 Cel wyższy - dramat USA
2.00 Playboy 2000. Zabawa trwa - film dok.
3.10 Czarna lista Hollywood - dramat USA
4.55 Chłopcy z Sunset Ridge - dramat USA

TVP 3 Regionalna
6.30 Kurier
6.35 Echa dnia
7.00 Tommy i Oscar
7.30 Kurier
7.35 Dany opowiedz mi
8.00 Program lokalny
8.30 Kurier
8.45 Program lokalny
9.30 Kurier
9.35 Saga Jacksonów
10.20 Regiony kultury
10.30 Kurier
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.45 To jest temat
12.00 Echo Bałtyku
12.30 Kurier
12.35 Moda z Afryki
13.30 Kurier
13.45 Agrobiznes
14.00 Medycyna 2001
14.30 Kurier
14.45 To jest temat
15.00 Widziane z bliska
15.30 Kurier
15.40 Program lokalny
16.30 Kurier
16.45 Echo Bałtyku
17.15 To jest temat
17.30 Kurier
17.50 Program lokalny
18.20 Regiony kultury
18.30 Program lokalny
19.30 Pamiętam ciebie z tamtych lat...
20.00 Telekurier
20.30 Kurier
20.40 Eurotel
20.50 Echa dnia
21.15 Program lokalny
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Program lokalny
22.00 Srebrny interes
23.35 Kurier
24.00 Funny games
1.50 Zakończenie programu

WTK
10:00    Puls dnia - serwis informacyjny
10:15    Puls sportu
10:30    Program lokalny
11:00    "Kapsztad" "Stolice i metropolie świata" serial krajoznawczy
11:30    Temat dla prezydenta program publicystyczny
12:15    Policjanci magazyn policyjny
12:30    Wielkopolska w Unii program publicystyczny
13:00    Kolonia Europejskie ogrody zoologiczne
13:15    Indianie kanionu Colca - wyprawa PTTK do Peru i Boliwii
13:40    "Pod Pretekstem" relacja z otwarcia klubu
14:30    Program lokalny
15:00    "Masada, Ein Gedi, Qurman" film dokumentalny
15:30    Wystawa kwiatów - Chelsea '98
16:30    Program lokalny
17:15    Puls dnia - serwis informacyjny
17:30    Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze
17:50    Puls dnia - serwis informacyjny
18:00    Bajki dla dzieci
18:10    Motomania magazyn motoryzacyjny
18:40    Puls dnia - serwis informacyjny
19:05    Scena magazyn kulturalny
19:25    Muzyka z WTK
19:45    Puls sportu
20:00    Puls dnia - serwis informacyjny
20:30    Na zdrowie magazyn medyczny
21:00    "Na pełnym morzu" serial obyczajowy Szwecja 1992
22:00    Program lokalny
22:30    Puls dnia - serwis informacyjny
22:45    Puls sportu
23:00    Motomania magazyn motoryzacyjny
23:20    Scena magazyn kulturalny
23:40    Zakończenie programu 

Le Cinema
14.00 Maite (Maite) tragikomedia, Hiszpania, 1994, 92 min
16.00 Szare wilki (Sieryje Woki) film sensacyjny, Rosja, 1993, 75 min
18.00 Posiadłość Northanger Abbey (Northanger Abbey) komedia, Wielka Brytania, 1987, 90 min
20:00 Dokument. Sylwetki gwiazd: Russell Crowe, Studio Company, 2002, 30 min
20.30 Głębokie wody (Eaux Profondes) dramat obyczajowy, Francja, 1981, 101 min
22.30 Modlitwa za umierających (A Prayer For The Dying) film sensacyjny, Wielka Brytania / USA, 1987, 103 min
00.30 Z archiwum sexu 2 (6 z 7): Erotyczne zdobycze (The Sex Files Part Two (6 of 7): Erotic Possession) film erotyczny, Wielka Brytania, 1999, 90 min.

TeDe
06.00 Muzyczny VIP – magazyn muzyczny
06.30 A ku ku – program rozrywkowy
07.00 informacje Telewizji Dolnośląskiej
07.15 Muzyczne listy - program muzyczny
07.50 „Alicja w krainie czarów” („Alice in Wonderland”) – serial animowany,
08.20 Mistrzostwa Świata 2002 w piłce nożnej: mecz Belgia - Rosja
10.50 „Najemnicy” („Soldier of Fortune 2”) (4) - Serial akcji, USA 1997, prod. Jerry Bruckheimer, Don Simpson, Neil R. Russell, Greg Strangis,
11.50 „Bieg po szmal” („Arliss”) (12) – serial, produkcja: Timothy Marx, wyk. Robert Wuhl,
12.20 „Hotelik pod sosnami” („Payne") (6) – serial komediowy, USA 1999,
12.50 „Oh, Baby 2” (21) – serial komediowy, USA 1998, prod. Linda Mathious, Heather MacGillvary, wyk. Cynthia Stevenson, Jessica Walter, Matt Champagne
13.15 Mistrzostwa Świata 2002 w piłce nożnej: mecz Portugalia – Korea
15.35 „Miasteczko Evening Shade" ("Evening Shade") (82) – serial komediowy,
16.00 „Fiorella” („Pobre Diabla”) (42) – telenowela, Peru 2000, wyk. Angie Cepeda,
17.00 „Tato co ty na to” ("Brother's Keeper") (2) - serial komediowy, USA 1998-99,
17.30 Hot Chat - interaktywny program publicystyczny
17.45 informacje Telewizji Dolnośląskiej
17.58 Prognoza pogody
18.00 „Życiowa szansa 2” (60) – teleturniej
19.00 "Viper" ("Viper 3")  (18) - serial sensacyjny, USA, 1995, reż. Danny Bilson, dzięki szalenie efektownej i kosztownej technice „morphingu”... }
20.00 Mistrzostwa Świata 2002 w piłce nożnej: mecz Belgia – Rosja
21.50 Dziennik
22.00 Informacje sportowe
22.03 Prognoza pogody
22.05 VIP – wydarzenia i plotki – magazyn ciekawostek i sensacji
22.15 "Cień anioła" ("Dark Angel") (14) – serial sensacyjno-fantastyczny, USA 2000, reż. Sarah Pia Anderson, Duane Clark, wyk. Jessica Alba, Michael Weatherly, Jamie Bell, Valarie Rae Miller 
23.15 „Głuchy telefon” („Grapevine") (4) – serial komediowy, USA 1992, reż. David Frankel, Ron Lagomarsino, wyk. Lynn Clark, Steven Eckholdt, Jonathan Penner
23.45 Mistrzostwa Świata 2002 w piłce nożnej: mecz Tunezja – Japonia
01.35 X Laski – program rozrywkowy
02.05 Muzyczne listy – magazyn muzyczny
02.55 Strefa P – magazyn muzyczny
03.30 informacje Telewizji Dolnośląskiej

Reality TV
06.00    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
06.25    Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
06.55    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
07.20    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
07.45    Pogotowie ratunkowe (A & E) (25 min.).
08.10    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
08.35    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
09.00    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
09.25    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
09.50    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.15    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.40    Gliniarze (Coppers) (25 min.).
11.05    Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.).
11.30    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
11.55    Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
12.25    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
12.50    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
13.15    Pogotowie ratunkowe (A & E) (25 min.).
13.40    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
14.05    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
14.30    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
14.55    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
15.20    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
15.45    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
16.10    Gliniarze (Coppers) (25 min.).
16.35    Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.).
17.00    Nauka jazdy (Driving School) (35 min.).
17.35    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
18.00    Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (25 min.).
18.25    Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (25 min.).
18.50    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
19.15    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
19.40    Gliniarze (Coppers) (25 min.).
20.05    Gliniarze (Coppers) (25 min.).
20.35    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
21.05    Seryjni mordercy (Serial Killers) (25 min.).
21.30    Katastrofy lotnicze (Sky Action Videos) (40 min.).
22.10    Katastrofy lotnicze (Sky Action Videos) (40 min.).
23.15    Nauka jazdy (Driving School) (35 min.).
23.50    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
00.15    Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (25 min.).
00.40    Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (25 min.).
01.05    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
01.30    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
01.55    Gliniarze (Coppers) (25 min.).
02.20    Gliniarze (Coppers) (25 min.).
02.50    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
03.20    Seryjni mordercy (Serial Killers) (25 min.).
03.45    Katastrofy lotnicze (Sky Action Videos) (40 min.).
04.35    Katastrofy lotnicze (Sky Action Videos) (40 min.).

On
07:00    "Posterunek na uboczu" Za zgodą rodziców reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial kryminalny Australia 1997
07:45    "Łowcy duchów" Za zgodą rodziców serial dokumentalny Wielka Brytania 1995
08:15    "Posterunek na uboczu" Za zgodą rodziców reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial kryminalny Australia 1997
09:00    "Wielka Brytania dzisiaj" Dla wszystkich serial dokumentalny Wielka Brytania
09:30    "Szybkie przewijanie" Dla wszystkich serial komediowy Australia
10:00    "Posterunek na uboczu" Za zgodą rodziców reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial kryminalny Australia 1997
11:00    "Focus - Poznaj świat" Dla wszystkich serial dokumentalny USA
11:30    Extraklasa Dla wszystkich program sportowy Polska 2000
12:00    Podwodna Ameryka Dla wszystkich magazyn muzyczny Polska
12:30    Pionierzy Dla wszystkich magazyn sportowy USA
13:00    "Łowcy duchów" Za zgodą rodziców serial dokumentalny Wielka Brytania
13:30    "Wielka Brytania dzisiaj" Dla wszystkich serial dokumentalny Wielka Brytania
14:00    "Posterunek na uboczu" Za zgodą rodziców reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial kryminalny Australia 1997
14:45    "Łowcy duchów" Za zgodą rodziców serial dokumentalny Wielka Brytania 1995
15:15    "Posterunek na uboczu" Za zgodą rodziców reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial kryminalny Australia 1997
16:00    "Focus - Poznaj świat" Dla wszystkich serial dokumentalny USA
16:30    Extraklasa Dla wszystkich program sportowy Polska 2000
17:00    "Szybkie przewijanie" Dla wszystkich serial komediowy Australia
17:30    "Łowcy duchów" Za zgodą rodziców serial dokumentalny Wielka Brytania 1997
18:00    "Krew nie woda" Za zgodą rodziców reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
18:30    Pionierzy Dla wszystkich magazyn sportowy USA
19:00    "Wielka Brytania dzisiaj" Dla wszystkich serial dokumentalny Wielka Brytania
19:30    "Posterunek na uboczu" Za zgodą rodziców reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial kryminalny Australia 1997
20:30    "Focus - Poznaj świat" Dla wszystkich serial dokumentalny USA
21:00    "Krew nie woda" Za zgodą rodziców reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
21:30    "Posterunek na uboczu" Za zgodą rodziców reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial kryminalny Australia 1997
22:15    "Krew nie woda" Za zgodą rodziców reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
22:45    "Posterunek na uboczu" Za zgodą rodziców reż.Rosemary Myers, wyk.Fional Todd, Genevieve Morris serial kryminalny Australia 1997
23:30    Podwodna Ameryka Dla wszystkich magazyn muzyczny Polska
00:00    Europejski przegląd erotyczny Tylko dla dorosłych magazyn erotyczny Wielka Brytania
00:30    Doprowadzony siłą Za zgodą rodziców program rozrywkowy Polska 2000
01:00    Pończochy Gochy Tylko dla dorosłych program erotyczny Polska 2000
01:30    "Krew nie woda" Za zgodą rodziców reż.John Thomson, wyk.Mark Cutler, Lynda Gibson, Jean Kittson, Helen Knight serial komediowy Australia 1992
02:00    Konrad Zdobywca Za zgodą rodziców program rozrywkowy Polska 2000
02:30    Zakończenie programu 

Kabel 1
06:35    Matlock - Krimi - Serie, USA 1990
07:30    Home Shopping Europe - Live Shopping, Deutschland 2002
08:30    Hart aber herzlich - Krimi - Serie, USA 1982
09:30    Männerwirtschaft - Comedy - Serie, USA 1974 wyk.Jack Klugman, Tony Randall, Al Molinaro, Larry Gelman, Bo Kaprall
10:00    Männerwirtschaft - Comedy - Serie, USA 1973 wyk.Jack Klugman, Tony Randall, Graham Jarvis, Al Molinaro, Tina Andrews, Stanley Adams
10:35    Perry Mason - Krimi - Serie, USA 1964 wyk.Raymond Burr, Barbara Hale, William Hopper, William Talman, Ray Collins, Wesley Lau, Martin West, Don Dubbins, Susan Bay
11:35    Flipper - Die neuen Abenteuer - Abenteuer - Serie, USA 1998 wyk.Whip Hubley, Tiffany Lamb, Darrin Klimek, Anja Coleby, Craig Marriott, Laura Donaldson, Gus Mercurio, Skye Patch
12:25    Hawaii 5 - 0 - Krimi - Serie, USA 1976 wyk.Jack Lord, James MacArthur, Kam Fong, Herman Wedemeyer, Dina Merrill, Daniel Taba, Richard Denning, Harry Chang, Walter Omori
13:25    Hart aber herzlich - Krimi - Serie, USA 1982 wyk.Robert Wagner, Stefanie Powers, Lionel Stander, Rory Calhoun, Kaz Garas, Graham Jarvis, Curtis Taylor, Jesse Vint, Peter Mark Richman
14:25    Matlock - Krimi - Serie, USA 1991 wyk.Andy Griffith, Nancy Stafford, Julie Sommars, Clarence Gilyard jr., Geoffrey Blake, Tony Jay, Tony Roberts, Joel Grey, Lauren Mitchell
15:25    Mord - Krimi - Serie, USA 1998 Diagnose wyk.Dick Van Dyke, Victoria Rowell, Barry Van Dyke, Charlie Schlatter, Joe Penny, Susan Gibney, Greg Grunberg, Martin Kove, Reginald Vel Johnson
16:20    Viper - Action - Serie, USA 1994 wyk.Joe Nipote, James McCaffrey, Dorian Harewood, Natanya Ross, Dawn Gardner, Douglas Roberts, Signy Coleman, Leslie Neale, David Cowgill
17:20    K1 Nachrichten
17:29    WM-Telegramm
17:30    MacGyver - Action - Serie, USA 1989 wyk.Richard Dean Anderson, Dana Elcar, Victoria Fyodorova, Teri Hatcher, Cuba Gooding jr., Robin Mossley, Michael Des Barres, Bruce McGill, Matthew Walker
18:30    Eine schrecklich nette Familie - Sitcom - Serie, USA 1991 wyk.Ed O'Neill, Katey Sagal, Christina Applegate, David Faustino, Amanda Bearse, Ted McGinley, Heather Elizabeth Parkhurst, Helena Apothaker, Ray Giradin
19:00    Alf - Sitcom - Serie, USA 1986 wyk.Max Wright, Anne Schedeen, Benji Gregory, Andrea Elson, Keri Houlihan, Cleavon Little, Carl Franklin, Tommi Piper
19:30    Glücksrad - Gewinnshow
20:15    Der Marshal - Western, USA 1968 reż.Henry Hathaway, wyk.John Wayne, Kim Darby, Glen Campbell, Jeff Corey, Robert Duvall, Dennis Hopper, Strother Martin, Jeremy Slate, Alfred Ryder
22:45    Der Henker wartet schon - Western, USA 1958 reż.Nathan Juran, wyk.Fred MacMurray, Margaret Hayes, Robert Vaughn, Joan Blackman, James Drury, Wendell Holmes, Edmont Ryan, Stacy Harris, Emile Meyer
00:25    Das Phantom der Lüste - Zeit der Zärtlichkeit - Erotik, Frankreich 1996 reż.Hamilton Lewiston, wyk.Scott Coppola, Christal Chacon, Melodi Clark, Shae Harlow, Janine Stillo, Leigh Anne Garrett, Leslie Olivan, Stacey Leigh Mobley, Duane Reade
02:08    K1 Nachrichten - Newsticker - Information, Deutschland 2002
02:10    Der gnadenlose Jäger - Western, USA 1989 reż.John Guillermin, wyk.Kris Kristofferson, Mark Moses, David Huddleston, Scott Wilson, John Quade, Don Swayze, Geoffrey Blake, Leon Rippy, Ernie Lively
03:59    K1 Nachrichten - Newsticker - Information, Deutschland 2002 

RTL
05:10    Life! magazyn rozrywkowy (powt.)
06:00    Punkt 6 magazyn informacyjny
07:00    "Między nami" telenowela (powt.) Niemcy 2001
07:30    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela (powt.) Niemcy 2001
08:05    RTL SHOP magazyn reklamowy
09:00    Punkt 9 magazyn informacyjny
09:30    "Mój ślub" telenowela dokumentalna Niemcy 2001
10:00    "Dr Stefan Frank - lekarz zaufany" serial obyczajowy Niemcy 1996/97
11:00    "Moje dziecko" telenowela dokumentalna Niemcy 2001
11:30    Pojedynek rodzinny teleturniej
12:00    Punkt 12 magazyn informacyjny
13:00    Oliver Geissen Show talk show
14:00    Bärbel Schäfer talk show
15:00    "Posterunek" serial kryminalny Niemcy 1993
16:00    "Sąd dla nieletnich" telenowela dokumentalna Niemcy 2001
17:00    "Pomoc domowa" serial komediowy USA 1996/97
17:30    "Między nami" telenowela Niemcy 2001
18:00    Dobry wieczór magazyn regionalny
18:30    EXCLUSIV magazyn rozrywkowy
18:45    Wiadomości
19:10    Explosiv magazyn sensacji
19:40    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 2001
20:15    Jeden przeciw 100 teleturniej
21:15    "Nikola" serial komediowy Niemcy 2001
21:45    "Przytulny dom" serial komediowy Niemcy 2002
22:15    Life! - Apetyt na życie magazyn rozrywkowy
23:15    Freitag Nacht News magazyn rozrywkowy
00:00    Wiadomości
00:30    "Susan" serial komediowy USA 1996/97
01:00    "Karolina w mieście" serial komediowy USA 1995
01:30    "Moesha" serial komediowy USA
01:55    "Nikola" serial komediowy (powt.) Niemcy 2001
02:25    "Przytulny dom" serial komediowy (powt.) Niemcy 2002
02:50    Wiadomości
03:15    Stern TV magazyn informacyjny (powt.)
04:35    RTL SHOP magazyn reklamowy 

Pro 7
05:10    Arabella talk show (powt.)
06:00    S.A.M. magazyn informacyjny (powt.)
06:55    TAFF magazyn aktualności (powt.)
07:45    "Kto tu rządzi?" serial komediowy USA 1991
08:20    "Świat według Bundych" serial komediowy USA 1987
08:45    "Spin City" serial komediowy (powt.) USA 1999
09:15    Fort Boyard reality show (powt.)
10:10    Desert Forges reality show
11:10    "Spin City" serial komediowy USA 1999
11:35    "Roseanne" serial komediowy USA 1992
12:05    Andreas Türck talk show
13:00    S.A.M. magazyn informacyjny
14:00    Arabella talk show
15:00    Absolut Schlegl talk show
16:00    ClipMix magazyn rozrywkowy
17:00    TAFF magazyn aktualności
18:00    "Przyjaciele" serial komediowy USA 1995
18:30    "Sabrina, nastoletnia czarownica" serial komediowy USA 1998
19:00    "Simpsonowie" serial animowany USA 1994
19:30    Galileo magazyn popularnonaukowy
19:55    Wiadomości
20:15    "Czarna owca" reż.Penelope Spheeris, wyk.Chris Farley, David Spade, Tim Matheson komedia USA 1996
22:00    "Bez strachu" reż.Paul Lynch, wyk.Andrew Dice Clay, Robert Davi, Shannon Tweed, Roddy Piper thriller USA 1994
23:45    "Nieznane osoby" reż.George Hickenlooper, wyk.Joe Mantegna, Kelly Lynch, Naomi Watts, J.T. Walsh film sensacyjny USA 1996
01:25    "Osaczony" reż.Yurek Bogayevicz, wyk.Mickey Rourke, Annabel Schofield, Anthony Michael Hall, Carre Otis thriller erotyczny USA 1996
03:00    "Nieznane osoby" reż.George Hickenlooper, wyk.Joe Mantegna, Kelly Lynch, Naomi Watts, J.T. Walsh film sensacyjny (powt.) USA 1996
04:30    "Dziecko z marzeń" reż.Gavin Millar, wyk.Coral Browne, Amelia Shankley, Ian Holm, Peter Gallagher film fantastyczny Wielka Brytania 1985

VOX
05:35    Rave around the World - taneczna noc dla wyspanych
06:00    Magazyn reklamowy
08:50    "A teraz Susan" serial komediowy (powt.) USA 1996/97
09:20    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela (powt.) Niemcy 1992/99
09:50    "Między nami" telenowela (powt.) Niemcy 1994/99
10:30    "Co z tym Bobem?" reż.Frank Oz, wyk.Bill Murray, Richard Dreyfuss, Julie Hagerty, Charlie Korsmo komedia (powt.) USA 1991
13:15    "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00
14:10    "Między nami" telenowela Niemcy 1994/99
14:40    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 1992/99
15:15    "Dotknięcie anioła" serial obyczajowy USA 1994/01
16:10    "Siódme niebo" serial familijny USA 1997/00
17:05    "Nash Bridges" serial sensacyjny USA 1996/01
18:00    Wiadomości
18:15    Kucharski pojedynek magazyn kulinarny
19:15    "A teraz Susan" serial komediowy USA 1996/97
19:45    "Golden Girls" serial komediowy USA 1985/92
20:15    "Nieproszeni goście" "Uninvited, Part 1" reż.Norman Stone, wyk.Douglas Hodge, Leslie Grantham, Lia Williams, Sylvestra Le Touzel thriller SF Wielka Brytania 1997
22:20    "AirbossII: Preemptive Strike" reż.John Christian Ingvordsen, wyk.Frank Zagarino, Kayle Watson, John Christian, Tim Lord film sensacyjny USA 1998
00:05    Wiadomości
00:15    Magazyn o północy program publicystyczny
00:50    DCTP Nachtclub magazyn publicystyczny 

Arte
14:00    Absolut magazyn dokumentalny (powt.)
14:30    "Królowa na jedno lato" magazyn publicystyczny (powt.)
15:15    "Zagadka z Nazca" film dokumentalny (powt.) Francja 1999
16:25    Marzenie gaucho 360° - Reportaż GEO (powt.)
16:50    Album rodzinny magazyn familijny (powt.)
17:20    "Mężczyźni" reż.Doris Dörrie, wyk.Heiner Lauterbach, Uwe Ochsenknecht, Ulrike Kriener, Jana Marangosoff dramat obyczajowy Niemcy 1986
19:00    Tracks magazyn muzyczny
19:45    Arte Info/Meteo wiadomości i prognoza pogody
20:15    "Igranie z ogniem" "Kobiety za sterem" serial dokumentalny Niemcy 2002
20:40    "Lilly Pod Lipami" reż.Erwin Keusch, wyk.Suzanne von Borsody, Cornelia Gröschel, Daniel Morgenroth, Roland Schäfer film obyczajowy Niemcy 2002
22:15    "Bądźcie przyuczeni, kandydaci!" film dokumentalny Francja 2002
23:20    "Rewia - Brian Eno" film dokumentalny Francja 2002
00:25    "Diva" reż.Jean-jacques Beineix, wyk.Wilhelmenia Wiggins-fernandez, Frederic Andrei, Richard Bohringer, Thuy An Luu film obyczajowy (powt.) Francja 1980
02:20    W otwarte karty magazyn międzynarodowy (powt.) 

CT 2
05:10    Na tropie magazyn kryminalny
05:30    Naukowiec magazyn popularnonaukowy
06:00    Czarna, biała magazyn
06:20    Wiadomości Telewizji Słowackiej
06:40    Wiadomości ze świata program informacyjny
07:55    Panorama
08:20    Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2002 - mecz Belgia - Rosja
10:25    Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2002 - mecz Tunezja - Japonia
12:10    Czechosłowacka kronika filmowa program dokumentalny
12:25    Labirynt teleturniej
12:55    "Wszyscy ludzie burmistrza 3" wyk.M. J. Fox, C. Gugino, B. Bostwick, R. Kind serial obyczajowy USA 1998
13:20    Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2002 - mecz Portugalia - Korei Płd.
15:25    Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2002 - mecz Polska - USA
17:15    "Stonehenge" "oblicza kultury świata" serial dokumentalny
18:10    Czarna, biała magazyn
18:30    Nadliczbówka magazyn
18:50    Nie poddawaj się! program ekologiczny
19:15    Wiadomości Euro
20:00    "Europejczycy" serial dokumentalny
21:00    "21" magazyn
21:30    Studio Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2002 magazyn sportowy
21:50    Herbata dla trzeciego magazyn
22:15    "Gardłowe sprawy" serial dokumentalny
23:15    powtórka meczu wybranego przez telewidzów Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2002
01:00    BOS magazyn
01:10    Paszkwil magazyn muzyczny
02:35    Nadliczbówka magazyn
02:50    "21" magazyn
03:20    Blues ze starej Piekarni magazyn muzyczny
04:00    Newshour with Jim Lehrer 

ST 1
07:05    Wiadomości
07:20    24 godziny na świecie program informacyjny
07:30    Kultura magazyn kulturalny
07:35    Wiadomości z Telewizji Czeskiej
08:00    Telezakupy magazyn
08:10    Infotext
08:30    Żywa panorama
09:00    Telewizja najmłodszym filmy animowane dla dzieci
09:30    Guzik program popularnonaukowy dla dzieci
10:00    Gwiazdeczka teleturniej dla dzieci
10:30    Szukam domu magazyn
10:40    Halali magazyn łowiecki
11:05    "Król bydła" telenowela Brazylia 1995
11:55    Telezakupy magazyn
12:05    "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
12:50    Skarby Słowacji program dokumentalny
13:00    Na ludową nutę magazyn
13:30    Ring program polityczny
14:25    Przepisy na każdy dzień magazyn kulinarny
14:30    "Król bydła" telenowela Brazylia 1995
15:25    Wiadomości
15:30    Szpulki serial popularnonaukowy dla dzieci i młodzieży
16:00    "Ziarenka pieprzu" reż.Matthias Steurer/Klaus Wirbitzky, wyk.Julian Paeth, Anna-Elena Herzogová serial przygodowy dla dzieci Niemcy 1999
16:30    Maxigra teleturniej dla dzieci
17:00    Co wypadło z plecaka magazyn
17:30    Babiniec z... magazyn dla kobiet
17:50    Minuty dnia - informacje z kraju i ze świata
18:00    "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
18:45    Album muzyki świata program muzyczny
18:55    Dobranocka program dla dzieci
19:05    Przepisy na każdy dzień magazyn kulinarny
19:10    Keno 10 magazyn
19:15    Przegląd programu
19:20    Prognoza pogody
19:30    Wiadomości
19:50    Sport
20:00    Uśmiech proszę program rozrywkowy
20:30    "Był sobie złodziej" reż.John Woo, wyk.Sandrine Holt, Ivan Sergei, Nicholas Lea, Michael Wong serial sensacyjny USA 1997
21:20    Propozycje na weekend
21:30    Bananowe rybki talk show
22:00    "Seks w wielkim mieście" wyk.Sarah Jessica Parker serial komediowy USA 1998
22:25    Koktajl na dobranoc magazyn
22:30    "Scherpa - Smrť v Landes" reż.M. Angelo, wyk.B. Giradeau, H. de Saint-Pére, Y. Pignot, B. Haller, S. Orcier, L. Killing film kryminalny Francja 1999
00:05    Cometa - Country magazyn muzyczny
00:35    Wiadomości
00:55    Telezakupy magazyn
01:10    Zakończenie programu 

TV 4 (Szwecja)
06:00    Program poranny
09:35    Przerwa
12:15    Köket
12:45    Dagens rätt
12:55    Fotbolls-VM Studio magazyn sportowy
13:30    Fotbolls-VM 2002 magazyn sportowy
14:20    Fotbolls-VM Studio magazyn sportowy
14:30    Fotbolls-VM 2002 magazyn sportowy
15:20    Fotbolls-VM Studio magazyn sportowy
15:30    Przerwa
15:50    "Beverly Hills 90210-year 9" serial obyczajowy USA 1999
16:40    "Sunset Beach" serial obyczajowy USA 1997
17:25    "Farmen" serial Szwecja 2001
18:05    Keno
18:10    Wiadomości lokalne
18:25    Prognoza pogody
18:30    Wiadomości
18:50    Wiadomości gospodarcze
19:00    Fotbolls-VM Studio magazyn sportowy
19:15    Fotbolls-VM 2002 magazyn sportowy
20:05    Fotbolls-VM Studio magazyn sportowy
20:15    Fotbolls-VM 2002 magazyn sportowy
21:00    Fotbolls-VM Studio magazyn sportowy
21:10    Fotbolls-VM 2002 magazyn sportowy
21:40    Fotbolls-VM Studio magazyn sportowy
22:00    Wiadomości, sport i prognoza pogody
22:20    Tba-
22:30    "Dłoń nad kołyską" reż.Curtis Hanson, wyk.Annabella Sciorra, Rebecca De Mornay, Matt McCoy, Ernie Hudson thriller USA 1992
00:30    "Wymuszona obietnica" reż.Glenn Jordan, wyk.James Garner, James Woods, Piper Laurie, Peter Michael Goetz dramat obyczajowy USA 1986
02:05    Program na dobranoc
02:15    Zakończenie programu 

NBC
05:00    Asia Market Watch magazyn gospodarczy
06:00    Today's Business Europe magazyn gospodarczy
08:00    Europe Squawk Box magazyn gospodarczy
10:00    IQ - Das interaktive Quiz quiz
12:00    QVC - telezakupy
15:00    NBC Giga magazyn komputerowy
20:00    SMS Challenge magazyn
22:00    Giga Games magazyn komputerowy
00:00    NBC Giga magazyn komputerowy (powt.) 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.