FANDOM


TVP 1
05:10 Tędy przeszła historia - Essen - węgiel i stal (Essen - węgiel i stal) kraj prod.Niemcy (2003); Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Wstaje dzień; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Europa bez miedzy; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Konserwacja nadajnika dla Warszawy i okolic od godz.6.00 - 14.00
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6:18; Pogoda 6:32,7:05,7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Kopciuszek - odc. 14 Jak odkryć sekrety księcia (Shinderera monogatari - Prince Charles secret); serial animowany kraj prod.Japonia (1995); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Domowe przedszkole - Kozy i koziołki; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Bajki Pana Bałagana - Kapciuszek; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła złamanych serc - odc. 71 (odc. 71); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Trend'owaci ; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:15 W głębinach Amazonki 2/2 (Amazon Abyss)  27'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Agrobiznes; STEREO
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc. 3362 (The Bold and the Beautiful ep. 3577); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Moda na sukces - odc. 3363 (The Bold and the Beautiful ep. 3578); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Klan - odc. 1284; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Plebania - odc. 895; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Jaka to melodia? - odc. 1462; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Przyjaciele; talk-show; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 My Wy Oni; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości
15:10 Laboratorium XXI wieku - odc. 20; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Podróżnik - Orissa; Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Moda na sukces - odc. 3364 (The Bold and the Beautiful ep. 3579); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Moda na sukces - odc. 3365 (The Bold and the Beautiful ep. 3580); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress - txt str.777
17:20 Na celowniku; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Klan - odc. 1288 - txt str.777; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Jaka to melodia? - odc. 1463; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Plebania - odc. 899; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Babcia Róża i Gryzelka - Wygrana - przegrana; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Wieczorynka - Podróże kapitana Klipera - Muszla Maharadży, odc. 3; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda
20:10 Pogoda dla kierowców
20:20 Herosi, seria I - Siedem minut przed północą, odc. 8 (Heroes, season I, Seven Minutes To Midnight, ep. 8) - txt str.777 kraj prod.USA (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Herosi, seria I - Mecz, odc. 9 (Heroes, season I, Homecomming, ep. 9) - txt str.777 kraj prod.USA (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Forum - wydanie 517; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Dzieci Piramidy  27'; film dokumentalny; reż.:Anna Więckowska; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
23:30 Łossskot!; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
24:00 Kochankowie (Amants, Les)  86'; film fabularny kraj prod.Francja (1958); reż.:Louis Malle; wyk.:Jeanne Moreau, Alain Cony, Jean-Marc Bory, Jose Luis de Villalonga; Dla małoletnich od lat 16
01:30 Humer i inni  47'; film dokumentalny; reż.:Alina Czerniakowska; Dla małoletnich od lat 12
02:20 Zakończenie programu

TVP 2
05:30 Ocean Avenue - odc. 69/130 (Ocean Avenue ep.69); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Konserwacja nadajnika dla Warszawy i okolic od godz.6.00 - 14.00
06:15 Ocean Avenue - odc. 70/130 (Ocean Avenue ep. 70); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 TELEZAKUPY
07:15 Ojczyzna polszczyzna - Czerw - czerwia czy czerwiu?; program prof.Jana Miodka; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Dwójka Dzieciom - Kropelka - przygody z wodą - odc 1/26 Narodziny Kropelki (Raindrop - Water is Adventure ep. Raindrop's Birth); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Na dobre i na złe - odc. 243 Małżeńskie porachunki; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25,10:40; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Święta wojna - Rozrywka do piwka (202); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:05 Sąsiedzi - odc. 85 (312) Głupi ma szczęście; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Magnum - odc. 95/162 Pocałunek Sabre?a (MAGNUM P. I. s. 5 Kiss of the Sabre); serial kraj prod.USA (1984); Dla małoletnich od lat 12
12:25 Przygody Tarzana - odc 47/75 Toksyczne zagrożenie (Tarzan, ep 223 Toxic terror); serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991); Dla małoletnich od lat 7
12:50 Co ci dolega? - Jestem niski (Short)  51'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Dubidu - odc. 5; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Dr Quinn - seria V, odc. 20/26 (Dr. Quinn, Medicine Woman s. V ep. 520); serial obyczajowy kraj prod.USA (1996); Dla małoletnich od lat 12
15:35 Podróże z żartem - Mongolia ; program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Gliniarz i prokurator - s.2, odc. 4/11 (27) Zauroczenie (Jake and the Fatman,  s.2, ep. Bewitched, Bothered and Bewildered); serial sensacyjny kraj prod.USA (1989); Dla małoletnich od lat 12
17:30 Zorro - odc. 57/78 (.) - txt str.777; serial kraj prod.USA (1957); Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Program lokalny; STEREO
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda; STEREO
18:45 Panorama; STEREO
19:05 Janosik odc. 9/13 - Pobór - txt str.777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
20:00 Krótka histeria czasu  90'; komedia kraj prod.Polska (2006); reż.:Dominik Matwiejczyk; wyk.:Mateusz Damięcki, Kamila Baar, Lucyna Piwowarska-Dmitrow, Małgorzata Foremniak, Krzysztof Zych, Marek Probosz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Po oklaskach - rozmowy Anny Popek (8) Janusz Morgenstern; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Panorama; STEREO
22:15 Pogoda; STEREO
22:25 Sport Telegram
22:30 Biznes; STEREO
22:35 Magazyn kryminalny 997 - Michała Fajbusiewicza; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:10 Czy świat oszalał? - Powstanie w Soweto (The Soweto uprising)  59'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Czwarta władza - odc. 2/4; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:00 Spokojny żywot (Anamorphose. Engrenage. Une petite vie tranquille.)  45'; film obyczajowy kraj prod.Polska, Francja (1991); reż.:Filip Bajon; wyk.:Sylvie Ferro, Antoine Reyes, Jacek Domański, Mieczysław Hryniewicz, Krzysztof Kumor, Jerzy Próchnicki, Bożena Szymańaska; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Szkoda gadać - odc. 7/7 (Ohne Worte ep. 107 Treffer); serial komediowy kraj prod.Niemcy (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:00 Konserwacja nadajnika dla Warszawy i okolic od godz.6.00 - 14.00
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:03 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP; STEREO
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:04 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:08 Serwis sportowy; STEREO
16:15 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:48 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:37 Pogoda; STEREO
22:40 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:52 Pogoda; STEREO
23:59 Rewolucje. Wojna domowa na Madagaskarze (Seven Months of Chaos)  52'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2002); reż.:Gael Mocaer; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:54 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:08 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:37 Kurier; STEREO
01:57 Pogoda; STEREO
02:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:13 Rewolucje. Wojna domowa na Madagaskarze (Seven Months of Chaos)  52'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2002); reż.:Gael Mocaer; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:06 Zakończenie dnia

Polsat
05.00 Music Spot
06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.50 Sidła miłości (114) - telenowela
07.45 TV Market - magazyn reklamowy
08.00 Wielka wygrana - teleturniej
08.55 13 posterunek (29) - serial komediowy
09.30 Rodzina zastępcza (113) - serial komediowy
10.00 Sekret Laury (90) - telenowela
11.00 Metamorfozy - reality show
11.30 Samo życie (920) - serial obyczajowy
12.00 Rodzina nie do poznania - reality show
13.00 Jesteś moim życiem - telenowela
14.00 Pierwsza miłość (529) - serial obyczajowy
14.45 Świat według Bundych (260) - serial komediowy
15.15 Rodzina zastępcza (114) - serial komediowy
15.50 Wydarzenia
16.15 Prognoza pogody
16.25 Interwencja - magazyn
17.00 Strażnik Teksasu (77) - serial sensacyjny
18.00 Pierwsza miłość (530) - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Samo życie (921) - serial obyczajowy
20.00 Sopot TOPtrendy Festiwal 2007
21.00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (10) - serial sensacyjny
21.55 Studio LOTTO
22.00 Mamuśki (14) - serial obyczajowy
22.30 Co z tą Polską? - program Tomasza lisa
23.30 Prawo miasta (14, 15) - serial sensacyjny
01.30 Zakończenie programu

TVN
05.30 Uwaga! - magazyn
05.50 Telesklep
06.40 Na celowniku (8) - serial sensacyjny
07.35 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
08.05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
09.05 Wykręć numer - teleturniej
10.05 Fabryka gry - program rozrywkowy
11.05 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
11.40 Rozmowy w toku - talk show
12.50 Na Wspólnej (828) - serial obyczajowy
13.20 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
14.00 Na celowniku (9) - serial sensacyjny
15.00 Prawo pożądania (86) - telenowela
16.00 Fakty popołudniowe
16.15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
17.15 Rozmowy w toku - talk show
18.25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn
20.15 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
20.55 Na Wspólnej (829) - serial obyczajowy
21.30 plon kłamstwa - film obyczajowy, USA 1997, reż. Charles Wilkinson, wyk. Melissa Gilbert, Dennis Weaver, Joely Fisher, Brian McNamara
23.30 Kryminalni 6 (50): Poleska 16 - serial kryminalny
00.30 Uwaga! - magazyn
00.50 Nocne igraszki - program rozrywkowy
01.50 Telesklep
02.10 Nic straconego - powtórki

TV 4
05.45 V-max - magazyn motoryzacyjny
06.05 FIFA Futbol Mundial - magazyn
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 Duel Masters: Mistrzowie kaijudo (8) - serial animowany
09.00 Psie serce: Tungo - serial obyczajowy
10.00 Jesteś moim życiem (203) - telenowela
11.05 Beverly Hills 90210 (3) - serial obyczajowy
12.05 Lingo - teleturniej
13.05 V-max - magazyn motoryzacyjny
13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Król szamanów (36) - serial animowany
15.50 Beverly Hills 90210 (4) - serial obyczajowy
16.50 Psie serce: Roll - serial obyczajowy
17.50 Lingo - teleturniej
18.55 Jesteś moim życiem (204) - telenowela
20.00 Szaleństwa miłości - komedia romantyczna, USA 1997
22.00 Zamiana żon - reality show
23.05 Walka na kopie - komedia, USA 1999
01.00 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6:18; Pogoda 6:32,7:05,7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Budzik - Chomik; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Raj ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Ostoja - odc.  29; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Zacisze gwiazd - (18) Maria Pakulnis i Krzysztof Zalewski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 "Cała jesteś w skowronkach" - jubileusz zespołu Skaldowie - cz.1; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:40 Skarbiec magazyn historyczno - kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Studiuję w Polsce; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Plebania - odc. 706; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Złotopolscy - odc. 840* - Koncert życzeń; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wieści Polonijne; STEREO
13:05 Egzamin z życia - odc. 80; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Biznes z gwarancją; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
14:10 Moda na... polski film w Hollywood; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Od przedszkola do Opola - Piotr Rubik; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Polacy; widowisko publicystyczne; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Budzik - Chomik; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Kwadrans na kawę - Mamo nie tucz mnie; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Raj ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 SF-Symulator faktu - Fizyka w medycynie; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Opowieści wiatru i morza; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:00 Ostoja - odc.  29; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Polacy na Syberii - Śladami Bronisława Piłsudskiego; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Plebania - odc. 706; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Kasztaniaki - Skarb jaszczurki; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Pogoda dla kierowców; STEREO
20:15 Złotopolscy - odc. 840* - Koncert życzeń; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Oparte na faktach - Słowo honoru  76'; spektakl teatralny; reż.:Krzysztof Zaleski; wyk.:Maria Pakulnis, Monika Krzywkowska, Piotr Adamczyk, Leon Charewicz, Jacek Rozenek, Katarzyna Herman, Andrzej Piszczatowski, Marcin Troński, Robert Gonera, Jarosław Gajewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:48 Sport Telegram; STEREO
23:50 Biznes; STEREO
23:55 SF-Symulator faktu - Fizyka w medycynie; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Budzimy do życia - odc. 5; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Rozmowy na temat... - Sezonu Kultury Rosyjskiej w Polsce; Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Polska z bocznej drogi - Akcja bocian; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 706; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Kasztaniaki - Skarb jaszczurki; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Złotopolscy - odc. 840* - Koncert życzeń; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Oparte na faktach - Słowo honoru  76'; spektakl teatralny; reż.:Krzysztof Zaleski; wyk.:Maria Pakulnis, Monika Krzywkowska, Piotr Adamczyk, Leon Charewicz, Jacek Rozenek, Katarzyna Herman, Andrzej Piszczatowski, Marcin Troński, Robert Gonera, Jarosław Gajewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Polacy na Syberii - Śladami Bronisława Piłsudskiego; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Orkiestra Św. Mikołaja - folkujemy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

Polonia 1
06:35 Księga Dżungli (odc. 44)
06:55 Gigi (odc. 48)
07:20 Celeste II (odc. 63)
08:10 Telezakupy
19:00 Celeste II (odc. 64)
19:45 Nocny pociąg do Monachium (film fab.)
21:40 Telegotówka
22:45 Zaniedbywana mężatka
23:00 Polskie foki
23:35 V 7
23:40 News
23:50 Amore TV
00:00 Turbo sex hotel
00:10 Erotyczne sensacje
00:30 Top modelki
00:45 Reflex
00:55 Erotyczna giełda
01:10 Night Shop
01:25 Turbo sex hotel
01:45 Zaniedbywana mężatka
02:00 Night Shop
02:10 Foki Ewa
02:30 Night Shop
02:40 Oferty towarzyskie
03:00 Turbo sex hotel
03:20 Night Shop
03:35 Gry na telefon
06:35 Koniec programu

Canal + Sport
7:00    Primera División - Magazyn ligi hiszpańskiej
7:30    Magia Russica - Film dokumentalny
9:10    Łapu capu - Media
9:20    Nie przegap - Zapowiedź programu
9:30    Grand Prix Danii w Kopenhadze - Sporty motorowe
13:00    Pożegnalny mecz Cezarego Kucharskiego - Sport
13:30    Primera División - Magazyn ligi hiszpańskiej
14:00    Presidio - Film sensacyjny Org: "The Presidio / The Presidio: The Scene of the Crime". Reżyseria: Peter Hyams (USA 1988)
15:40    Łapu capu - Media
15:50    Nie przegap - Zapowiedź programu
16:00    Troje do pary - Komedia Org: "Shopgirl". Reżyseria: Anand Tucker (Wielka Brytania/USA 2005)
17:45    Siła i honor - Dramat Org: "Men of Honor". Reżyseria: George Tillman jr (USA 2000)
20:00    NBA Action! - Inne
20:30    2046 - Dramat Reżyseria: Wong Kar-Wai (Chiny/Francja/Niemcy 2004)
22:45    Hawana - miasto utracone - Dramat Org: "The Lost City". Reżyseria: Andy Garcia (USA 2005)
1:15    13. dzielnica - Komedia Org: "Banlieue 13 / 13th District". Reżyseria: Pierre Morel (Francja 2004)
2:45    Cleveland Cavaliers - San Antonio Spurs - NBA - finał - 4. mecz

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.