FANDOM


TVP 1 HD
05:20 TELEZAKUPY; STEREO
06:00 Dzień dobry Polsko! - w tym: Teleexpress poranny (godz.: 06:15, 06:45, 07:15); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:40 Elif - odc. 27 (Elif, bolum 27) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2014); Dla małoletnich od lat 12
09:35 Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 111 (seria II, odc. 63) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 111); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); Dla małoletnich od lat 12
10:40 Dr Quinn - seria III, odc. 4 (Dr Quinn, Medicine Woman s. III, Cattle Drive, Part 2) -  txt. str. 777 kraj prod.USA (1994); Dla małoletnich od lat 12
11:35 Pełnosprawni - odc. 206 -  JM; magazyn dla niepełnosprawnych; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:35 Magazyn Rolniczy - OPEN FARM; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Natura w Jedynce -  Dzika Alaska. Zima (Wild Alaska. Winter) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); Dla małoletnich od lat 7
14:00 Elif - odc. 28 (Elif, bolum 28) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2014); Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Polska Molskiej - odc. 3 Bieszczady -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Złote serce - odc. 118 (Coracao d'Ouro, ep. 118) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Portugalia (2015); Dla małoletnich od lat 12
16:50 Fundusze Europejskie - jak to działa? - flesz - odc. 1; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9
17:30 Komisariat - odc. 3 Kradzież w stadninie; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Jaka to melodia? - odc. 3468; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Zraniona miłość - odc. 29 (Vatanim sensin (Wounded Love), bolum 29) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2016); Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:30 Dwie prawdy (Below the Surface) -  txt. str. 777; film fabularny kraj prod.USA (2016); reż.:Damian Romay; wyk.:Jenny Wade, Taylor Cole, Jordi Vilasuso; Dla małoletnich od lat 16
22:05 Magazyn śledczy Anity Gargas - /35/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
22:40 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XV, odc. 13/18 (Crime Scene Investigation XV ep. 13) -  txt. str. 777; serial sensacyjny kraj prod.Kanada, USA (2014); Dla małoletnich od lat 16
23:30 Był raz dobry świat - film o Janie Krzysztofie Kelusie; film dokumentalny; reż.:Jerzy Zalewski, Mariusz Kalinowski; Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Plac Zbawiciela -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (2006); reż.:Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze; wyk.:Jowita Budnik, Arkadiusz Janiczek, Ewa Wencel, Jerzy Gudejko, Beata Tyszkiewicz, Beata Fudalej; Dla małoletnich od lat 16
02:25 Naszaarmia.pl; magazyn
02:50 El Principe - dzielnica zła - odc. 21 (El Principe, ep. 21) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Hiszpania (2014); Dla małoletnich od lat 16
03:50 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XV, odc. 13/18 (Crime Scene Investigation XV ep. 13) -  txt. str. 777; serial sensacyjny kraj prod.Kanada, USA (2014); Dla małoletnich od lat 16
04:45 Notacje - Zbigniew Kruk. Chciałem walczyć; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
04:55 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
06:25 Rodzinka.pl - odc. 72 "Wszystko i każdy ma swoją cenę" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:00 M jak miłość - odcinek 55; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Barwy szczęścia - odc. 1634 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Na dobre i na złe - odc. 391 Obca w mieście; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:35 Tysiąc i jedna noc - odc. 79 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 79) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2006); Dla małoletnich od lat 12
13:30 Rodzinka.pl - odc. 183 "Życiowy błąd" sezon 9 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:05 Zwierzęce olbrzymy (Supergiant Animals); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); Dla małoletnich od lat 12
15:10 M jak miłość - odc. 1257 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:05 Ojciec Brown - odc. 28 Matecznik libertynów (Father Brown - The Lair of the Libertines); serial kryminalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); Dla małoletnich od lat 12
17:05 Cena miłości - odc. 61 (Ask ve Ceza); serial kraj prod.Turcja (2011); Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 13/94; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Jeden z dziesięciu - odc. 14/94; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Kino relaks - Kopciuszek w świecie mody (After the Ball); komedia romantyczna kraj prod.USA (2015); reż.:Sean Garrity; wyk.:Portia Doubleday, Marc - Andre Grondin, Chris Noth, Lauren Holly; Dla małoletnich od lat 12
21:55 Pierwsza randka - (1); Dla małoletnich od lat 12
23:00 Na sygnale - odc. 123 "Kły" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Na sygnale - odc. 124 "Mecz o wszystko" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
24:00 Wychodne mamusiek (Moms' Night Out); komedia kraj prod.USA (2014); Dla małoletnich od lat 12
01:50 Chaplin. Legenda stulecia (Chaplin a Legend of the Century); film dokumentalny kraj prod.Francja (2014); reż.:Frederic Martin; Dla małoletnich od lat 12
03:35 The Best of Latający Klub 2 (1); Dla małoletnich od lat 12
04:45 Zakończenie dnia

TVP 3
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 14.06 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Turystyczna jazda - odc. 70 Iwonicz Zdrój - Lato 2017; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; W tym tygodniu w naszym programie wybieramy się do Iwonicza - Zdroju. Poznamy historię najstarszego podkarpackiego uzdrowiska oraz przybliżymy działalność zespołu, pielęgnującego tradycje dawnej kultury ludowej.
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Sto tysięcy bocianów - odc. 16; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Pogoda - 14.06 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Plebania - odc. 885; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Odkryj Małopolskę... na rowerze - odc. 12 - Dobczyce; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Polska z Miodkiem - (15) Zabrze; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Operacja Życie - odc. 3; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Pogoda - 14.06 - 3; STEREO, 16:9
12:33 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 TELEZAKUPY
13:20 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:50 Turystyczna jazda - odc. 70 Iwonicz Zdrój - Lato 2017; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; W tym tygodniu w naszym programie wybieramy się do Iwonicza - Zdroju. Poznamy historię najstarszego podkarpackiego uzdrowiska oraz przybliżymy działalność zespołu, pielęgnującego tradycje dawnej kultury ludowej.
14:05 Zapiski Łazęgi - Gmina Warnice; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Zwycięzcy nie umierają - opowieść o Księdzu Jerzym; film dokumentalny kraj prod.Polska (2004); reż.:Rafał Wieczyński; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Smaki tradycji - Wiosna w Kuchni; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:35 Astronarium - (36) - "Proxima b i Trappist - 1"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Moja szkoła, moja przyszłość odc. 10; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 TELEZAKUPY
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 14.06 - 4; STEREO, 16:9
22:45 Moja szkoła, moja przyszłość odc. 10; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Zwycięzcy nie umierają - opowieść o Księdzu Jerzym; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Astronarium - (36) - "Proxima b i Trappist - 1"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:20 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Zapiski Łazęgi - Gmina Warnice; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Turystyczna jazda - odc. 70 Iwonicz Zdrój - Lato 2017; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; W tym tygodniu w naszym programie wybieramy się do Iwonicza - Zdroju. Poznamy historię najstarszego podkarpackiego uzdrowiska oraz przybliżymy działalność zespołu, pielęgnującego tradycje dawnej kultury ludowej.
02:40 Zwycięzcy nie umierają - opowieść o Księdzu Jerzym; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Moja szkoła, moja przyszłość odc. 10; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Zapiski Łazęgi - Gmina Warnice; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Odkryj Małopolskę... na rowerze - odc. 12 - Dobczyce; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Plebania - odc. 885; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Smaki tradycji - Wiosna w Kuchni; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:35 Sto tysięcy bocianów - odc. 16; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie programu

TVP 3 Wrocław
07:01 Fakty o poranku; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
07:09 Pogoda o poranku
07:12 Fakty o poranku; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
07:27 Pogoda - plansza
07:28 Fakty o poranku; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
07:36 Pogoda o poranku
07:38 Fakty o poranku; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
07:58 Kamera Faktów - Kamera Faktów 108 Wrocław, Koncert Kresowy
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 14.06 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Turystyczna jazda - odc. 70 Iwonicz Zdrój - Lato 2017; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; W tym tygodniu w naszym programie wybieramy się do Iwonicza - Zdroju. Poznamy historię najstarszego podkarpackiego uzdrowiska oraz przybliżymy działalność zespołu, pielęgnującego tradycje dawnej kultury ludowej.
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Sto tysięcy bocianów - odc. 16; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Pogoda - 14.06 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Plebania - odc. 885; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Odkryj Małopolskę... na rowerze - odc. 12 - Dobczyce; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Polska z Miodkiem - (15) Zabrze; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Operacja Życie - odc. 3; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Pogoda - 14.06 - 3; STEREO, 16:9
12:33 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 TELEZAKUPY
13:20 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:50 Turystyczna jazda - odc. 70 Iwonicz Zdrój - Lato 2017; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; W tym tygodniu w naszym programie wybieramy się do Iwonicza - Zdroju. Poznamy historię najstarszego podkarpackiego uzdrowiska oraz przybliżymy działalność zespołu, pielęgnującego tradycje dawnej kultury ludowej.
14:05 Zapiski Łazęgi - Gmina Warnice; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Zwycięzcy nie umierają - opowieść o Księdzu Jerzym; film dokumentalny kraj prod.Polska (2004); reż.:Rafał Wieczyński; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Smaki tradycji - Wiosna w Kuchni; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:35 Astronarium - (36) - "Proxima b i Trappist - 1"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Moja szkoła, moja przyszłość odc. 10; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 TELEZAKUPY
17:46 Prosto z lasu - program przyrodniczy - 14/16; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Cis wraca na swoje miejsce w lasach. Przez stulecia wycięty prawie w całości, dzisiaj najczęściej spotykany jest w ogrodach. Lasy Państwowe zdecydowały, że ten gatunek jest na tyle interesujący, że należy go ocalić naturze.
18:00 Szansa II; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:14 EuroFakty - EuroFakty#Komisja Europejska 104; magazyn; STEREO, 16:9
18:30 Fakty - wydanie główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:47 Pogoda
18:51 Fakty Retro; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:59 Praca, Biznes, Innowacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:13 Zdrowiej - Zdrowiej 152; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:01 Polska z Miodkiem - (71) Warmia i Mazury; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:04 Pogoda
20:07 Eko - Wrocław - Komary; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:24 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Pomniki historii - Zamość; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:32 Mój pierwszy dzień; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:58 Errata do biografii - Antoni Ferdynand Ossendowski; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Fakty - wydanie wieczorne; STEREO, 16:9, Na żywo
21:47 Pogoda
21:50 Fakty Retro; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:57 Kamera Faktów - Kamera Faktów 108 Wrocław, Koncert Kresowy
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 14.06 - 4; STEREO, 16:9
22:45 Moja szkoła, moja przyszłość odc. 10; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Zwycięzcy nie umierają - opowieść o Księdzu Jerzym; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Astronarium - (36) - "Proxima b i Trappist - 1"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:20 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Zapiski Łazęgi - Gmina Warnice; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Turystyczna jazda - odc. 70 Iwonicz Zdrój - Lato 2017; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; W tym tygodniu w naszym programie wybieramy się do Iwonicza - Zdroju. Poznamy historię najstarszego podkarpackiego uzdrowiska oraz przybliżymy działalność zespołu, pielęgnującego tradycje dawnej kultury ludowej.
02:40 Zwycięzcy nie umierają - opowieść o Księdzu Jerzym; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Moja szkoła, moja przyszłość odc. 10; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Zapiski Łazęgi - Gmina Warnice; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Odkryj Małopolskę... na rowerze - odc. 12 - Dobczyce; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Plebania - odc. 885; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Smaki tradycji - Wiosna w Kuchni; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:35 Sto tysięcy bocianów - odc. 16; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych

TVP HD
06:30 Pasja ekstremalna - odc. 9; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Wspaniałe stulecie - odc. 17 (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 17); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); Dla małoletnich od lat 12
08:05 Rodzinka.pl - odc. 104 "Wiek mentalny kontra wiek fizyczny" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Rodzinka.pl - odc. 105 "Wakacje w Gdyni" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:10 Ojciec Mateusz - odc. 117 (seria IX odc. 9) Muzycy -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:00 Ojciec Mateusz - odc. 118 (seria IX odc. 10) Znikająca asystentka -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wspaniałe stulecie - odc. 18 (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 18); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); Dla małoletnich od lat 12
11:55 Na dobre i na złe - odc. 662 - Czy Ty mnie kochasz -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Komisarz Alex - odc. 116 (seria IX odc. 12) - Opętanie -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (79) - Poganiacz słoni -  txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (80) - Łódka Pana Makarona -  txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Ranczo - odc. 86 (seria VII, odc. 8) - Droga na szczyt -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 87 (seria VII, odc. 9) - Ciężka ręka prawa -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia dla narciarzy i kuracjuszy -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Okrasa łamie przepisy - W krainie dźwięków i smaków -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 66 (seria V, odc. 10) - Obrona konieczna -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo - odc. 106 (seria IX, odc. 2) - Bardzo krótkie kariery -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:50 Rodzinka.pl - odc. 106 "Nareszcie sami" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 107 "Wyścigi" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Okrasa łamie przepisy - Dziczyzna dla pań -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Ojciec Mateusz - odc. 200 - Idol (Ojciec Mateusz XVI odc. 1) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:35 Komisarz Alex - odc. 116 (seria IX odc. 12) - Opętanie -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:25 Rodzinka.pl - odc. 69 "Słowa, słowa, słowa" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:55 Rodzinka.pl - odc. 70 "Bratnia dusza" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Stawka większa niż życie - odc. 3/18 - Ściśle tajne -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:40 Jak to działa - odc. 70 Inżynieria materiałowa -  txt. str. 777; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
02:15 Jak to działa - odc. 71 Budownictwo -  txt. str. 777; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
02:45 Podróże z historią - odc. 1 Latarnie polskiego wybrzeża -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
03:20 Podróże z historią - odc. 2 Jak zostać husarzem? -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:05 Przybliżenie - (1) Paweł Kukiz; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
07:05 O Toruniu inaczej; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Petersburski Music Show - odc. 54; program muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:50 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - KabareTOP Story /13/ - "Animator kultury"; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
11:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:25 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Zawody w zawody odc. 1 - Czarodzieje Dźwięków; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Krótka historia - (98) Polska wielu narodów; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1613 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:25 Marszałek Piłsudski - odc. 7 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:25 Jubileusz Nocy i dni w TVP Seriale; Dla małoletnich od lat 12
15:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /114/ - "Boso" - Zakopower; Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:40 Posmakuj Opolskiego - Kluczbork i okolice, czyli kraina miodem płynąca; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Opolszczyzna smakuje wybornie, warto więc jej skosztować, ale uciechy stołu to dobry pretekst by regionowi przyjrzeć się nie tylko od kuchni. Opolskie ma ziemie żyzne, także piękne i bogate. Nie brakuje tu walorów przyrodniczych, turystycznych. Nie brakuje też ciekawostek, smaków i smaczków, które pokażemy w nowym programie "Posmakuj opolskiego".
15:55 Kopciuszek - odc. 52 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Karino - odc. 3/13 Niebezpieczeństwo -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Margolcia i Miś zapraszają dziś - Auto na sznurku
17:20 Krótka historia - (99) Prymas Tysiąclecia; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:55 Naszaarmia.pl - odc. 268; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Studio Wschód; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1613 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2017); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Jeż Kleofas - odc. 3 - Zagrożone gniazdo; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Królowie śródmieścia - odc. 7/13 - Kobiety na tle miasta; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:00 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:45 Magazyn śledczy Anity Gargas - /35/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Przybliżenie - (1) Paweł Kukiz; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
00:20 Kopciuszek - odc. 52 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:45 Karino - odc. 3/13 Niebezpieczeństwo -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Petersburski Music Show - odc. 54; program muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Jeż Kleofas - odc. 3 - Zagrożone gniazdo; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Dobranocka za oceanem - Cała Polska Czyta dzieciom - Zielony na czerwonym; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Królowie śródmieścia - odc. 7/13 - Kobiety na tle miasta; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Krótka historia - (99) Prymas Tysiąclecia; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Barwy szczęścia - odc. 1613 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:15 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:30 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2017); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:25 Dzika Polska - Czarownicy z bagien; serial dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Zapiski Łazęgi - Węgorzyno; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Przepis dnia - /182/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie programu

Polsat HD
5:00 Disco gramy - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
7:50 Trudne sprawy (128) - serial paradokumentalny
8:50 Malanowski i partnerzy (486) - serial fabularno-dokumentalny
9:20 Malanowski i partnerzy (487) - serial fabularno-dokumentaln
9:50 Dzień, który zmienił moje życie (105) - serial paradokumentalny
10:50 Małolaty (3) - serial paradokumentalny
11:50 Na ratunek 112 (5) - serial paradokumentalny
12:20 Na ratunek 112 (6) - serial paradokumentalny
12:50 Trudne sprawy (259) - serial paradokumentalny
13:50 Słoiki (3) - serial paradokumentalny
14:50 Dlaczego ja? (672) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:10 Pogoda - program informacyjny
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:40 Gliniarze (64) - serial paradokumentalny
17:40 Trudne sprawy (187) - serial paradokumentalny
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - program informacyjny
19:30 Świat według Kiepskich (267) - serial komediowy
20:05 Wrocław w rytmie disco - koncert
23:25 Gambit, czyli jak ograć króla - komedia kryminalna, USA 2012
1:20 30 minut lub mniej - komedia sensacyjna, Kanada/Niemcy/USA 2011
3:00 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN HD
5:15 Uwaga! - magazyn reporterów
5:45 Mango - telezakupy
6:50 Kuchenne rewolucje: Stella Cafe, Lębork (11) - program rozrywkowy
7:50 Doradca smaku: Tortilla z domowymi kiełbaskami i dipem jogurtowym (18) - magazyn kulinarny
8:00 Dzień Dobry TVN - magazyn
10:55 Ukryta prawda (104) - serial paradokumentalny
12:00 Szkoła (190) - serial paradokumentalny
13:00 19+ (34) - serial paradokumentalny
13:30 19+ (35) - serial paradokumentalny
14:00 Szpital (75) - serial paradokumentalny
15:00 Kuchenne rewolucje: Zajazd Rudzki, Ruda Śląska (4) - program rozrywkowy
16:00 Szkoła (191) - serial paradokumentalny
17:00 Ukryta prawda (105) - serial paradokumentalny
18:00 Szpital (76) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:35 Sport - magazyn sportowy
19:45 Pogoda - magazyn informacyjny
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:10 Doradca smaku: Ciasto drożdżowe z malinami i białą czekoladą (20) - magazyn kulinarny
20:15 Na Wspólnej (2494) - serial obyczajowy
20:55 Dom marzeń (1/12) - reality show
21:55 Dary Anioła: Miasto kości - dramat przygodowy, Kanada/Niemcy/USA 2013
0:30 Kuba Wojewódzki: Margaret, Abelard Giza (15) - talk-show
1:35 Wybrani 3 (4) - serial sensacyjny
2:35 Uwaga! - magazyn reporterów
3:00 Moc magii - interaktywny program rozrywkowy
4:20 Nic straconego - programy powtórkowe

TVN 7 HD
5:10 Ukryta prawda (266) - serial paradokumentalny
6:10 Szpital (84) - serial paradokumentalny
7:05 Sąd rodzinny: Miłość nie wybiera (19) - serial fabularno-dokumentalny
8:05 Kryminalni: Uczta bogów (3) - serial kryminalny
9:15 39 i pół: Wariat i zakonnica (6) - serial komediowy
10:20 Mango - telezakupy
11:55 Ukryta prawda (295) - serial paradokumentalny
12:55 Sąd rodzinny: Samarytanka (20) - serial fabularno-dokumentalny
13:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska (258) - serial fabularno-dokumentalny
14:55 Szpital (85) - serial paradokumentalny
15:55 Kryminalni: Obóz (1/13) - serial kryminalny
17:00 Dr House 4 (16-ost.) - serial obyczajowy
18:00 Mentalista 6 (15) - serial kryminalny
19:00 Ukryta prawda (296) - serial paradokumentalny
20:00 Dobre kino: Mała miss - komediodramat, USA 2006
22:15 The Following 3 (1/15) - serial kryminalny
23:15 Zerwane mosty - dramat obyczajowy, USA 2006
1:25 Złoty chłopak (11) - serial kryminalny
2:30 Moc magii - interaktywny program rozrywkowy
4:40 Zakończenie programu

TVN Turbo HD
5:55 Polak potrafi 12 (3/12) - program rozrywkowy
6:30 K2 - kierowców dwóch 2 (4/12) - program rozrywkowy
7:00 Top Wings 2 (6/10) - program rozrywkowy
7:30 Handlarze historią 2 (5/8) - program rozrywkowy
8:30 W sieci monitoringu (6/12) - program rozrywkowy
9:00 Taka robota (7/10) - program interwencyjny
9:30 Ale jazda (6/11) - program rozrywkowy
10:00 Zakup niekontrolowany (11/13) - program rozrywkowy
10:30 Warsztat cudów (6/10) - serial dokumentalny
11:30 Świat bez ludzi (4/10) - serial dokumentalny
12:30 Najlepsze premiery motoryzacyjne (6/10) - magazyn motoryzacyjny
13:00 Megatransporty (1/2) - program rozrywkowy
13:45 Nowy gadżet 3 (4/13) - program rozrywkowy
14:15 Zakup kontrolowany 22 (314) - magazyn motoryzacyjny
15:15 Samochód marzeń - kup i zrób 9 (3/9) - magazyn motoryzacyjny
16:15 Uwaga! Pirat! 13 (8/21) - magazyn
17:00 Turbo kamera 17 (9/12) - magazyn motoryzacyjny
17:30 Absurdy drogowe 5 (3/10) - program rozrywkowy
18:00 Raport Turbo - magazyn informacyjny
18:15 Uwaga! Pirat 17 (4/24) - magazyn policyjny
19:00 Odjazdowe bryki braci Collins (2/8) - magazyn motoryzacyjny
19:45 Megakonstrukcje (1/6) - serial dokumentalny
21:00 Zakup kontrolowany 22 (319) - magazyn motoryzacyjny
22:00 Raport Turbo - magazyn informacyjny
22:15 Wojny samochodowe 3 (4/12) - program rozrywkowy
23:00 Będzie pan zadowolony 7 (4/12) - program rozrywkowy
23:30 Rodacy w akcji 2 (3/10) - program rozrywkowy
0:00 Megatransporty (1/2) - program rozrywkowy
0:45 Na podwójnym gazie 2 (7/16) - program rozrywkowy
1:15 Na podwójnym gazie 2 (8/16) - program rozrywkowy
1:45 Nie ufaj magikowi (3/13) - program rozrywkowy
2:15 Zakup kontrolowany 15 (10/12) - magazyn motoryzacyjny
3:15 Zakup kontrolowany 16 (1/12) - magazyn motoryzacyjny
4:15 Automaniak 16 (8) - magazyn motoryzacyjny
5:00 Automaniak 16 (4/8) - magazyn motoryzacyjny
5:40 Zakończenie programu

TVN Style HD
5:25 Wiem, co jem Odcinek: 10 Sezon: 4
5:55 Idealna niania Odcinek: 3 Sezon: 7
6:40 Beauty ekspert Odcinek: 4
7:10 Misja Pies Odcinek: 3
7:40 Magiel towarzyski Odcinek: 7 Sezon: 22
8:25 Sekrety lekarzy Odcinek: 8
9:25 Idealna niania Odcinek: 4
10:10 Sablewskiej sposób na modę Odcinek: 12 Sezon: 7
10:55 Perfekcyjna pani domu Odcinek: 5 Sezon: 5
11:55 Cofnij czas Odcinek: 1
12:55 I nie opuszczę Cię aż do ślubu Odcinek: 7 Sezon: 4
13:40 Tu jest pięknie Odcinek: 7
14:25 W dobrym stylu Odcinek: 7
15:10 Ostre cięcie Odcinek: 11 Sezon: 3
15:55 Domowe triki Goka Odcinek: 17
17:00 Apetyt na miłość Odcinek: 10 Sezon: 2
18:00 Kuchenne rewolucje Odcinek: 6 Sezon: 11
19:00 Sablewskiej sposób na modę Odcinek: 4 Sezon: 4
19:45 Pani Gadżet - extra Sezon: 3
20:15 Nowy wygląd, nowe życie Odcinek: 1 Sezon: 5
21:40 Dorota was urządzi Odcinek: 11 Sezon: 6
22:25 Klinika marzeń Odcinek: 4
22:55 Życie bez wstydu Odcinek: 1 Sezon: 4
23:55 Historia mojego zniszczonego ciała Odcinek: 5
0:40 Erotyczny biznes Odcinek: 5
1:40 Leczyć bez leków Odcinek: 12
2:10 W roli głównej Odcinek: 4
2:40 W roli głównej Odcinek: 7
3:05 W roli głównej Odcinek: 8
3:30 Wiem, co jem Odcinek: 4 Sezon: 6
3:55 Wiem, co jem Odcinek: 8 Sezon: 5
4:20 Wiem, co jem Odcinek: 1
4:45 Wiem, co jem Odcinek: 8

Polsat 2 HD
6:00 Dzień, który zmienił moje życie: Wyrodna matka. Loteria (33) - serial paradokumentalny
7:00 Pielęgniarki (17) - serial paradokumentalny
7:55 Awantura o kasę (159) - teleturniej
8:55 Słoiki: Warszawa na ratunek (58) - serial paradokumentalny
9:55 Na ratunek 112 (58) - serial paradokumentalny
10:25 Gliniarze (82) - serial paradokumentalny
11:25 Poznaj swoje prawa (52) - serial paradokumentalny
12:25 Daleko od noszy 2: Pamięć absolutna (33) - serial komediowy
12:55 I kto tu rządzi?: Pierwsza gwiazdka (13) - serial komediowy
13:25 Świat według Kiepskich: Bob (249) - serial komediowy
13:55 Świat według Kiepskich: Ciucholand (250) - serial komediowy
14:25 Świat według Kiepskich: Skok (251) - serial komediowy
14:55 Poznaj swoje prawa (53) - serial paradokumentalny
15:55 Miodowe lata: Przed pierwszą gwiazdką (13) - serial komediowy
16:25 Miodowe lata: Niespodzianka urodzinowa (14) - serial komediowy
17:00 Miodowe lata: Awans (15) - serial komediowy
17:30 Malanowski i partnerzy: Wypadek (71) - serial fabularno-dokumentalny
18:00 Malanowski i partnerzy: Muza (72) - serial fabularno-dokumentalny
18:30 Malanowski i partnerzy: Instynkt macierzyński (73) - serial fabularno-dokumentalny
19:00 Gliniarze (83) - serial paradokumentalny
20:05 Wydarzenia - magazyn informacyjny
20:45 Trudne sprawy (497) - serial paradokumentalny
21:45 Dlaczego ja? (437) - serial paradokumentalny
22:50 Świat według Kiepskich: Łonderpoland (334) - serial komediowy
23:20 I kto tu rządzi?: Pierwsza gwiazdka (13) - serial komediowy
23:50 Zdrady: Recepcja (74) - serial paradokumentalny
0:50 Na ratunek 112 (58) - serial paradokumentalny
1:25 Gliniarze (83) - serial paradokumentalny
2:30 Wydarzenia - magazyn informacyjny
3:00 Interwencja - magazyn reporterów
3:20 Pierwsza miłość (2515) - serial obyczajowy
4:05 Świat według Kiepskich: Bob (249) - serial komediowy
4:30 Zdrady: Wieczór panieński. Salon piękności (60) - serial paradokumentalny
5:30 Daleko od noszy: Wynalazek częściowo zepsuty (159) - serial komediowy

Super Polsat HD
6:00 Wydarzenia - program informacyjny
7:15 Gang Olsena wraca do gry - film animowany, Dania 2010
9:00 Przyjaciółki 8 (91) - serial obyczajowy
10:00 To nie koniec świata! (1) - serial obyczajowy
11:00 Powiedz TAK! (11) - serial obyczajowy
12:00 Tylko muzyka. Must be the music 10 (98) - program rozrywkowy
14:00 Top Chef 5 (50) - reality show
15:30 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 6 (58) - reality show
17:00 Tylko muzyka. Must be the music 10 (99) - program rozrywkowy
19:00 Przyjaciółki (92) - serial obyczajowy
20:00 To nie koniec świata! (2) - serial obyczajowy
21:00 Niania w wielkim mieście (5) - serial obyczajowy
22:00 Tylko muzyka. Must be the music 10 (99) - program rozrywkowy
0:00 Top Chef 5 (50) - reality show
1:30 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 6 (58) - reality show
3:00 Przyjaciółki (92) - serial obyczajowy
4:00 Nasz nowy dom (19) - reality show
5:00 Nasz nowy dom (20) - reality show

TV 4 HD
6:00 Legendarne potwory: Amerykański potwór z Loch Ness - serial dokumentalny
7:00 Kacze opowieści (17) - serial animowany
7:30 Kacper: Szkoła postrachu (16) - serial animowany
8:00 Kacze opowieści (20) - serial animowany
8:30 Kacper: Szkoła postrachu (19) - serial animowany
9:00 Legendarne potwory: Chupacabra - serial dokumentalny
10:00 Dom nie do poznania (222) - reality show
11:00 Detektywi w akcji (141) - serial fabularny
12:00 Detektywi w akcji (94) - serial fabularny
13:00 Policjantki i Policjanci (241) - serial obyczajowy
14:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
15:00 Dom nie do poznania (223) - reality show
16:00 Twoja na zawsze (67) - serial obyczajowy
17:00 Trzy razy Ana (113) - serial obyczajowy
18:00 Detektywi w akcji (142) - serial fabularny
19:00 Policjantki i Policjanci (242) - serial obyczajowy
20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (50) - serial kryminalny
21:00 Czerwona linia - thriller, USA 2013
22:55 Niezapominajka - horror, USA 2009
1:00 Spadkobiercy (25) - program rozrywkowy
2:05 Interwencja - magazyn reporterów
2:25 Interwencja - magazyn reporterów
2:50 Graffiti - program publicystyczny
3:00 Disco Polo Life - program muzyczny
4:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TV 6 HD
6:00 mała Czarna: Tamara Arciuch: Zazdrość - talk-show
7:00 Nieśmiertelny (18) - serial przygodowy
8:00 Strażnik Teksasu (56) - serial sensacyjny
9:00 Galileo (493) - program popularnonaukowy
10:00 Legendarne potwory: Diabeł z Jersey - serial dokumentalny
11:00 Rodzina zastępcza: Światy równolegle (324) - serial komediowy
12:00 Miodowe lata: Płyn na porost włosów (56) - serial komediowy
12:50 Miodowe lata: Przepraszam Cię (66) - serial komediowy
13:45 Na patrolu (20) - serial obyczajowy
14:15 Disco Polo Life - program muzyczny
15:15 Czarodziejki (79) - serial fantasy
16:15 Strażnik Teksasu (57) - serial sensacyjny
17:15 Hawaje 5-0 (23) - serial kryminalny
18:15 Miodowe lata: Sprawa wielkiej wagi (37) - serial komediowy
19:00 Miodowe lata: Idol (52) - serial komediowy
20:00 Galileo (494) - program popularnonaukowy
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 7 (160) - serial kryminalny
21:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 7 (161) - serial kryminalny
22:55 22 minuty - film sensacyjny, Rosja 2014
0:30 Rude Tube (3) - program rozrywkowy
1:05 Włatcy móch: Ó źrudła (116) - serial animowany
1:30 Włatcy móch: Móżynek bambo (117) - serial animowany
2:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
3:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
4:00 Disco Polo Life - program muzyczny
5:00 Disco Polo Life - program muzyczny

TVP Kultura
07:00 Teledyski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Afisz kulturalny - 12 - 14 czerwca; Dla małoletnich od lat 12
07:50 Studio Kultura - Rozmowy - Maria Kądzielska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Którędy po sztukę - Cezary Bodzianowski; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
08:15 Jezioro łabędzie - Teatr Wielki w Warszawie; Dla małoletnich od lat 12
08:45 Ostatnie takie trio; film TVP kraj prod.Polska (1976); reż.:Jerzy Obłamski; wyk.:Zbigniew Zapasiewicz, Ryszard Ronczewski, Mirosław Otrębus, Borys Marynowski, Joanna Szczepkowska, Witold Dederko, Jacek Recknitz; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Cudze szczęście -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (1997); reż.:Mirosław Bork; wyk.:Danuta Stenka, Susanne Luning, Maciej Robakiewicz, Oliver Stritzel, Jan Machulski; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Resortowe lato - Dyrektorzy - odc. 3/6 - Spadajaca gwiazda; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:00 100 pytań do... - Jerzego Kukuczki; Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Lekcje pana Kuki (Herrn Kukas Empfehlungen, Mr. Kuka's Advice) -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska, Austria (2007); reż.:Dariusz Gajewski; wyk.:Łukasz Garlicki, August Diehl, Nadia Cameron - Blakey, Andrzej Grabowski, Anna Przybylska, Mirosław Zbrojewicz, Łukasz Simlat, Krzysztof Stroiński, Tomasz Karolak, Lech Mackiewicz; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Krótki dzień pracy -  txt. str. 777; film TVP kraj prod.Polska (1981); reż.:Krzysztof Kieślowski; wyk.:Wacław Ulewicz, Lech Grzmociński, Tadeusz Bartosik, Elżbieta Kijowska, Paweł Nowisz; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Cudze szczęście -  txt. str. 777; film obyczajowy; Dla małoletnich od lat 12
18:40 Studio Kultura - Rozmowy - Maria Kądzielska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Pegaz /43/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 Więcej niż fikcja - Jutro nas nie będzie (Tomorrow We Disappear); film dokumentalny kraj prod.USA (2014); reż.:Jimmy Goldblum, Adam Weber; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Wieczór kinomana - Filmy Jean - Pierre'a Melville'a - W kręgu zła; rozmowa; Dla małoletnich od lat 12
22:05 Wieczór kinomana - W kręgu zła (Le Cercle Rouge); film kryminalny kraj prod.Francja, Włochy (1970); reż.:Jean-Pierre Melville; wyk.:Alain Delon,  Bourvil, Gian Maria Volonte, Yves Montand, Francois Perier; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Studio Kultura - Rozmowy - Maria Kądzielska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Alfabet Polskiego Performance - Łuchuu; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
01:30 Kino nocne - Wynajmę pokój; dramat kraj prod.Polska (1993); reż.:Andrzej Titkow; wyk.:Igor Przegrodzki, Beata Ścibakówna, Michał Żebrowski, Renata Dancewicz, Barbara Brylska, Elżbieta Dębska, Marta Klubowicz; Dla małoletnich od lat 16
02:55 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
03:20 Wieczór kinomana - Filmy Jean - Pierre'a Melville'a - W kręgu zła; rozmowa; Dla małoletnich od lat 12
03:25 Wieczór kinomana - W kręgu zła (Le Cercle Rouge); film kryminalny kraj prod.Francja, Włochy (1970); Dla małoletnich od lat 12
05:45 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:55 Był taki dzień - 14 czerwca; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Historia Polski - Filmoteka Małopolska - Galicyjski geniusz; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
07:35 Palmiry historia rodzinna; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
08:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - - odc 23 - Corrida -  txt. str. 777; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
08:40 Tajemnice, zamki i podziemia - Amerikan bomber; Bez ograniczeń wiekowych
09:10 W labiryncie - odc. 3/120 - Gdzie jest lancet?; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Na poboczach frontowych dróg; Dla małoletnich od lat 7
10:20 Śladami Potopu; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:25 Stanisław - król, filozof; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
12:10 Spór o historię - Niemiecka polityka historyczna; debata; Dla małoletnich od lat 12
12:45 Zagubiony żołnierz Hitlera (Hitler's lost soldiers); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007); reż.:Wolfgang Schoen; Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Sensacje XX wieku - Enigma cz. 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:20 Sensacje XX wieku - Enigma cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:50 Encyklopedia II wojny światowej - Kursk cz. 1 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
15:30 Normandia. Ostatni bohaterowie desantu - odc. 2/2 (The Last Heroes of D - Day); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013)
16:30 Muzeum Polskiej Piosenki - /42/ - "Zacznij od Bacha" - Zbigniew Wodecki; Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Historia Polski - Hotel Polski; film dokumentalny kraj prod.Polska (2009); reż.:Kama  Veymont; Dla małoletnich od lat 12
17:45 Imperium miłości - odc 8 (Kurt Seyit ve Sura); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); Dla małoletnich od lat 12
18:40 Regiony z Historią - Izabelin; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Sensacje XX wieku - Bomba Hitlera -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Sensacje XX wieku - Bomba Stalina -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Na rozstajnych drogach; Dla małoletnich od lat 7
20:30 Taśmy bezpieki - odc. 3 Sprawa kryptonim Żelazo; Dla małoletnich od lat 12
21:05 Śladami zbrodni i walki 1944 - 1956 - Łączka na Powązkach - tajemnice kwatery ofiar komunizmu.; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Chłopi - odc. 3/13 - Zrękowiny -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:40 Bara Bara; film dokumentalny kraj prod.Polska (1996); reż.:Maria Zmarz - Koczanowicz, Michał Arabudzki; Dla małoletnich od lat 12
24:00 Piotr Pierwszy. Testament - odc. 2/2 (Peter the Great. Testament); film kostiumowy kraj prod.Rosja (2011); Dla małoletnich od lat 12
02:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - - odc 23 - Corrida -  txt. str. 777; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
02:30 Chłopi - odc. 3/13 - Zrękowiny -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:15 Humor w odcinkach - Badziewiakowie - Sublokator /17/; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:45 Makłowicz w podróży - Podróż 37 Norwegia (138) Rybobranie; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Okrasa łamie przepisy - Smaki Suwalszczyzny -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Kraj się śmieje - Kraj się śmieje - Mowa ciała (1); Dla małoletnich od lat 12
07:55 Magiczny świat Luca /31/ (LIKE A MAGIC) kraj prod.Francja (2016); Dla małoletnich od lat 12
08:30 Kabaretowy Klub Dwójki - (6) - Kabaret Koń Polski / Kabaret Pod Wyrwigroszem; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
09:30 Bake off - Ale ciacho! - (4); widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Bake off - Ale przepis - (4); Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Muzeum Polskiej Piosenki - /74/ - "Dla Ciebie miły" - Violetta Villas; Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Muzeum Polskiej Piosenki - /19/ - "Zegarmistrz światła" - Tadeusz Woźniak; Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Mój pierwszy raz - (odc. 31); talk-show; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Życie to Kabaret - MUMIO - Lutownica ale nie pistoletowa tylko taka kolba; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
13:20 Życie to Kabaret - Łowcy śmiechu - Kabaret Ani Mru Mru (1); program kabaretowy; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Magiczny świat Luca /31/ (LIKE A MAGIC) kraj prod.Francja (2016); Dla małoletnich od lat 12
14:45 Kabaretowa Mapa Polski - XIV Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo 2012 (1); widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kabaretowa Mapa Polski - XIV Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo 2012 (2); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
16:50 Kabaretowa Mapa Polski - XIV Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo 2012 (3); widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
17:50 Okrasa łamie przepisy - Indyk na polskim stole -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 36 - U brzegów Sahary -  txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Podróż 37 Norwegia (139) Na wsi; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Humor w odcinkach - Badziewiakowie - Sublokator /17/; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:15 Mój pierwszy raz - (34); talk-show; Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Kabaretowy Klub Dwójki - (3) - Łowcy. B / Smile -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
22:05 KabareTOP /4/ - "Z tyłu sklepu"; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
22:25 Rodzina sama w domu - (1); reality show; Bez ograniczeń wiekowych
23:10 DISCOPOLAND - (7); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
23:50 Na festiwalowej scenie - Urszula Sipińska; widowisko rozrywkowe; Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Niezapomniane Koncerty - Rock Opole 1991 /2/; koncert; Dla małoletnich od lat 12
01:10 Niezapomniane Koncerty - Na dwa głosy - Ale Kino! Basia Kurdej - Szatan i Rafał Szatan; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
02:20 Kierunek Kabaret - Kto bogatemu zabroni? /23/; Dla małoletnich od lat 12
03:15 Rozrywka Retro - Bezludna wyspa - Jerzy Połomski, Ryszard Rynkowski, Andrzej Piaseczny - Piasek; Bez ograniczeń wiekowych
04:15 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:25 Listonosz Pat zostaje klaunem (Postman Pat Clowns Around); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Peg + kot - Problem ze zmarzniętym wielbłądem, odc. 36 (The Cold Camel Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Tupcio Chrupcio - Pyszne słodkości, odc. 36 (Tasty Sweets); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Listonosz Pat IV - Listonosz Pat ratuje Zieloną Rakietę, odc. 10 (Postman Pat and the rocket rescue); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Pan Toti - Pan Toti i herbatka z muchomora, odc. 8 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); Bez ograniczeń wiekowych
06:50 My Little Pony, seria II - Lekcja stanowczości, odc. 19 (Putting Your Hoof Down); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Tabaluga - Posępny las, odc. 60 (The gloomy forest); serial animowany kraj prod.Niemcy (2003); Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Smerfy - Dziadkowy zdrój młodości, odc. 251 (Grandpa's Fountain of Youth); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Tomek i przyjaciele, seria 13 - Śliski Sodor, odc. 5 (Slippy Sodor); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Tomek i przyjaciele, seria 13 - Skoro Świt, odc. 6 (The Early Bird); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Wissper - Tańcząca foka, odc. 8 (Step On It Seal); serial animowany kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania, Irlandia (2015); Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Krecik i panda - Ogromny arbuz, odc. 13 (A Big Watermelon); film animowany kraj prod.Czechy (2016); Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Charlie i Lola, seria 3 - Kiedy pada to jest nudno, odc. 16 (It's Raining, It's Boring); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008)
09:30 Domisie - Bazyli wraca z dalekiej podróży; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Moliki książkowe - odc. 19 Teraz już wiem; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Lippy and Messy - Zabawy z Lippy and Messy odc. 13 Figury geometryczne; język angielski dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Lippy and Messy - Zabawy z Lippy and Messy odc. 14 Bal przebierańców; język angielski dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Świnka Peppa, seria V - Latający weterynarz, odc. 13 (The flying vet, ep. 13); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Peg + kot - Problem ze zmarzniętym wielbłądem, odc. 36 (The Cold Camel Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Tupcio Chrupcio - Pyszne słodkości, odc. 36 (Tasty Sweets); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Andy i zwierzęta świata - Szympansy, odc. 26 (Chimpanzees); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Pan Toti - Pan Toti i grzechotka, odc. 9 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Janosik - Janosik i złota rybka, odc. 1 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); Bez ograniczeń wiekowych
11:35 My Little Pony, seria II - Lekcja stanowczości, odc. 19 (Putting Your Hoof Down); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Tabaluga - Posępny las, odc. 60 (The gloomy forest); serial animowany kraj prod.Niemcy (2003); Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Smerfy - Dziadkowy zdrój młodości, odc. 251 (Grandpa's Fountain of Youth); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Tomek i przyjaciele, seria 13 - Śliski Sodor, odc. 5 (Slippy Sodor); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Tomek i przyjaciele, seria 13 - Skoro Świt, odc. 6 (The Early Bird); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Wissper - Tańcząca foka, odc. 8 (Step On It Seal); serial animowany kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania, Irlandia (2015); Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Krecik i panda - Ogromny arbuz, odc. 13 (A Big Watermelon); film animowany kraj prod.Czechy (2016); Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Owce w sieci - odc. 5 Dziewięćdziesiąt dziewięć (Owce w sieci); serial animowany kraj prod.Słowacja (2011); Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Świnka Peppa, seria III - Tęcza, odc. 2 (The Rainbow); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Świnka Peppa, seria V - Kylie Kangur, odc. 14 (Kylie Kangaroo, ep. 14); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Świnka Peppa, seria III - Kaszel Pedra, odc. 3 (Pedro's Cough); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Dla niesłyszących - SUPEŁKOWE ABC - odc. 110 -  JM; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Moliki książkowe - odc. 13 Trutu; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Lippy and Messy - Zabawy z Lippy and Messy odc. 15 Quiz; język angielski dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Lippy and Messy - Zabawy z Lippy and Messy odc. 17 Kraina muzyki 1; język angielski dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Domisie - Wybierać się jak sójka za morze; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Nela Mała Reporterka - odc. 33 Poznajmy Leniwce -  txt. str. 777 AD; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Peg + kot - Problem z krainą czarów, odc. 37 (The Wonderland Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Tupcio Chrupcio - Ja nie chcę już więcej grać, odc. 38 (I Won’t Play Anymore!); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Supa Strikas - Braterski pojedynek, odc. 21 (Blok/Attak); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); Dla małoletnich od lat 7
17:00 Transformers: Robots in Disguise - Ćwiczenie na zaufanie, odc. 3 (Trust Exercises); serial animowany kraj prod.USA (2015); Dla małoletnich od lat 7
17:25 Krecik - Krecik i zapałki, odc. 16 (Krtek a zapalki); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1975); Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Littlest Pet Shop - Pechowy dzień, odc. 3 (Bad Hair Day); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); Bez ograniczeń wiekowych
18:05 My Little Pony, seria II - Pora na czas, odc. 20 (It's About Time); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Tabaluga - Mamusia Arktos, odc. 61 (Mother Arktos); serial animowany kraj prod.Niemcy (2003); Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Jajeczna przygoda malarza, odc. 252 (Painter's Egg - Celent Adventure); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Tomek i przyjaciele, seria 13 - Zabawa, odc. 7 (Play Time); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Tomek i przyjaciele, seria 13 - Tomek i Prosiaczki, odc. 8 (Thomas and the Pigs); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Wissper - Skaczący Joey, odc. 9 (Jumping Joey); serial animowany kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania, Irlandia (2015); Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Na zboczach szklanej góry; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Krecik i panda - Leśne zawody sportowe, odc. 14 (The Forest Sports Competition); film animowany kraj prod.Czechy (2016); Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Supa Strikas - Zmienne szczęście, odc. 22 (Tough Luck); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); Dla małoletnich od lat 7
20:45 Transformers: Robots in Disguise - Więcej niż dostrzega wzrok, odc. 4 (More Than Meets the Eye); serial animowany kraj prod.USA (2015); Dla małoletnich od lat 7
21:10 Byli sobie odkrywcy - odc. 1 Pierwsi żeglarze (Les exploraturs); serial animowany kraj prod.Francja (1997); reż.:Gilbert Barillé, Albert Barillé; Bez ograniczeń wiekowych
21:40 Moda na rodzinę - odc. 52 -  txt. str. 777; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Trzy Szalone Zera - odc. 4 - Rower - monstrum (.) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Polska, Niemcy (1999); Dla małoletnich od lat 7
22:45 Moda na rodzinę - odc. 17 -  txt. str. 777; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:35 Bulionerzy - odc. 72 - Kohabitacja; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:10 Na sygnale - odc. 112 "Klątwa hrabiny von Hohenstauf" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:40 Na sygnale - odc. 113 "Psychofanka" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:15 O mnie się nie martw - s. III odc. 2/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:15 M jak miłość - odc. 568; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:15 Daleko od szosy - odc. 3/7 - Ania -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:35 Rodzinka.pl - odc. 51"Golono - strzyżono" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:05 Rodzinka.pl - odc. 52 "Kociaki domowe" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:40 Ranczo - odc. 106 (seria IX, odc. 2) - Bardzo krótkie kariery -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:35 Ranczo - odc. 107 (seria IX, odc. 3) - W szponach zdrowia -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Ojciec Mateusz - odc. 179 - Geniusz (Ojciec Mateusz XIV odc. 6) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:30 Ojciec Mateusz - odc. 180 - Życiowy rekord (Ojciec Mateusz XIV odc. 7) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:20 Na dobre i na złe - odc. 510 - Próg bólu; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Na sygnale - odc. 113 "Psychofanka" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:50 Ranczo - odc. 108 (seria IX, odc. 4) - Gambit geniusza -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:45 Ranczo - odc. 109 (seria IX, odc. 5) - Potęga mediów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Rodzinka.pl - odc. 53 "Praca, dom, kanapki" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Ojciec Mateusz - odc. 181 - Piekło (Ojciec Mateusz XIV odc. 8) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:20 Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 99 (seria II, odc. 51) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 99); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); Dla małoletnich od lat 12
21:25 Ranczo - odc. 110 (seria IX, odc. 6) - Boska cząstka -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:20 Ranczo - odc. 111 (seria IX, odc. 7) - Istotny dysonans -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:20 Ojciec Mateusz - odc. 182 - Krew z krwi (Ojciec Mateusz XIV odc. 9) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:15 Piłkarski poker -  txt. str. 777; komedia sensacyjna kraj prod.Polska (1988); reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Małgorzata Pieczyńska, Janusz Gajos, Marian Opania, Mariusz Dmochowski, Jan Englert, Edward Lubaszenko, Mariusz Benoit, Adrianna Biedrzyńska, Bronisław Pawlik, Borys Marynowski; Dla małoletnich od lat 16
02:05 Paradoks - odc. 12 Kokaina -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:55 Paradoks - odc. 13 Paradoks -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:50 Daleko od szosy - odc. 3/7 - Ania -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:10 Rodzinka.pl - odc. 51"Golono - strzyżono" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:40 Zakończenie dnia

nSport + HD
6:00 Wisła Kraków - Ruch Chorzów
8:30 Drift Masters GP w Płocku
11:15 Legia Warszawa - Arka Gdynia
13:40 Magazyn PGE Ekstraliga
15:15 Czarny charakter
15:45 MrGarden GKM Grudziądz - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
16:15 KS ROW Rybnik - Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa
16:45 Betard Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno
19:30 O co biega?
20:00 Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers
23:00 Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń
1:40 Czarny charakter

TVP Sport HD
08:00 Lekkoatletyka - Memoriał Janusza Kusocińskiego; STEREO, 16:9
09:55 Pełnosprawni - odc. 206 -  JM; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Australia - Brazylia; STEREO, 16:9
12:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Hertogenbosch 2 runda (1); STEREO, 16:9, Na żywo
14:35 Zwarcie -  JM; magazyn; STEREO, 16:9
15:25 Skoki do wody - Mistrzostwa Europy, Kijów: 10m synchro kobiet (Mistrzostwa Europy, Kijów: 10m synchro kobiet); relacja kraj prod.Szwajcaria (2017); STEREO, 16:9, Na żywo
16:15 Kolarstwo - Tour de Suisse - 5.etap: Bex - Cevio, 222km; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Magazyn WTA- odc. 5 (Magazyn WTA) -  JM kraj prod.Wielka Brytania (2017); STEREO, 16:9
18:30 Finały Mundiali - Włochy - Czechosłowacja 1934; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:40 EXTREME Racing Cup; STEREO, 16:9
19:00 Lekkoatletyka - EAA Premiun Meeting, Huelva, Hiszpania; STEREO, 16:9, Na żywo
20:35 Piłka ręczna mężczyzn - eliminacje ME 2018, Nisz: Serbia - Polska; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Oko w oko - wywiad z Gilberto Amauri de Godoy Filho; STEREO, 16:9
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 Lekkoatletyka - EAA Premiun Meeting, Huelva, Hiszpania; STEREO, 16:9
01:05 Zakończenie dnia

Polsat Sport HD
7:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Islandia - Chorwacja
9:10 Boks: Droga do Polsat Boxing Night 7 - boks
9:40 Puncher - magazyn sportów walki
10:50 Żużel: Nice 1. liga żużlowa - mecz: Euro Finannce Polonia Piła - Grupa Azoty Unia Tarnów
13:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz: Brazylia - Polska
15:10 Magazyn Nice 1. ligi - magazyn piłkarski
16:20 Piłka nożna - mecz towarzyski: Francja - Anglia
18:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz: Polska - Kanada
20:40 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Polska - Rumunia
22:50 Boks - boks
0:25 Boks: Polsat Boxing Night 7 - news (4) - boks
0:30 Boks - boks
2:30 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Kazachstan - Polska
4:30 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
6:00 Zakończenie programu

Polsat Sport News HD
7:00 Pro Bull Riding 2017: Anaheim - program sportowy
8:10 Rugby 7: Mistrzostwa Europy - rugby
10:20 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Wyspy Owcze - Szwajcaria
12:00 Sport Flash - program informacyjny
12:07 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Wyspy Owcze - Szwajcaria
12:30 ATP World Tour Uncovered - magazyn tenisowy
13:00 Sport Flash - program informacyjny
13:07 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Kosowo - Turcja
14:00 Sport Flash - program informacyjny
14:07 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Kosowo - Turcja
15:00 Sport Flash - program informacyjny
15:07 Rugby 7: Mistrzostwa Europy - rugby
16:00 Sport Flash - program informacyjny
16:07 Rugby 7: Mistrzostwa Europy - rugby
17:00 Sport Flash - program informacyjny
17:07 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Włochy - Liechtenstein
18:00 Sport Flash - program informacyjny
18:07 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Włochy - Liechtenstein
19:00 Sport Flash - program informacyjny
19:07 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz: Francja - USA
20:00 Sport Flash - program informacyjny
20:07 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz: Francja - USA
21:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz: USA - Rosja
23:00 Pro Bull Riding 2017: Sacramento - program sportowy
0:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Polska - Rumunia
2:00 Zakończenie programu

Polsat Sport Extra HD
7:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz: Włochy - USA
9:10 Puncher - magazyn sportów walki
11:20 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Katalonii - wyścig w klasie MotoGP
13:30 Atleci - magazyn lekkoatletyczny
14:10 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz: Włochy - Rosja
16:20 Magazyn lekkoatletyczny - lekkoatletyka
17:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Holandia - Luksemburg
19:10 Magazyn kolarski - magazyn sportowy
20:00 Żużel: Nice 1. liga żużlowa - mecz: Polonia Piła - Grupa Azoty Unia Tarnów
22:10 ATP World Tour Uncovered - magazyn tenisowy
23:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Szkocja - Anglia
1:00 Sporty walki: KSW - sporty walki
4:00 Zakończenie programu

Eurosport 1 HD
6:00 Tenis: Turniej French Open w Paryżu - best of
7:00 Tenis: Turniej ATP w Stuttgarcie - mecz 1. rundy gry pojedynczej
8:30 Wyścigi samochodowe: Wyścig 24-godzinny w Le Mans - best of
9:30 Tenis: Turniej ATP w Stuttgarcie - mecz 1. rundy gry pojedynczej
11:00 Tenis: Turniej ATP w Stuttgarcie - mecz 2. rundy gry pojedynczej
13:00 Lindsey Vonn - Zmierz się z legendą - magazyn sportowy
13:05 Lekkoatletyka: Paavo Nurmi Games w Turku - lekkoatletyka
14:15 Wyścigi samochodowe: Wyścig 24-godzinny w Le Mans - best of
15:15 Droga do Le Mans - magazyn sportów motorowych
15:45 Le Mans Ekstra - magazyn sportów motorowych
16:00 Wyścigi samochodowe: Wyścig 24-godzinny w Le Mans - sesja treningowa
19:55 Wiadomości Eurosportu - magazyn informacyjny
20:10 Wiadomości Eurosportu - magazyn informacyjny
20:20 Kolarstwo: Critérium du Dauphiné - 8. etap: Albertville - Plateau de Solaison
21:05 Droga do Le Mans - magazyn sportów motorowych
21:45 Le Mans Ekstra - magazyn sportów motorowych
22:00 Wyścigi samochodowe: Wyścig 24-godzinny w Le Mans - kwalifikacje
0:10 Wiadomości Eurosportu - magazyn informacyjny
0:15 Formuła E: Mistrzostwa Świata w Berlinie
1:00 FIFA Football - magazyn piłkarski
1:15 Watts - magazyn sportowy
1:30 Tenis: Turniej ATP w Stuttgarcie - mecz 2. rundy gry pojedynczej
3:00 Wyścigi samochodowe: Wyścig 24-godzinny w Le Mans - kwalifikacje
4:30 Tenis: Turniej ATP w Stuttgarcie - mecz 2. rundy gry pojedynczej

Eurosport 2 HD
6:30 Lekkoatletyka: Paavo Nurmi Games w Turku - lekkoatletyka
8:30 Tenis: Turniej ATP w Stuttgarcie - mecz 1. rundy gry pojedynczej
9:30 Formuła E: Mistrzostwa Świata w Berlinie
10:30 Lindsey Vonn - Zmierz się z legendą - magazyn sportowy
10:35 Lekkoatletyka: Paavo Nurmi Games w Turku - lekkoatletyka
12:30 Wyścigi samochodowe: Wyścig 24-godzinny w Le Mans - best of
13:30 Tenis: Turniej ATP w Stuttgarcie - mecz 2. rundy gry pojedynczej
17:00 Tenis: Turniej ATP w Stuttgarcie - mecz 2. rundy gry pojedynczej
19:25 Lindsey Vonn - Zmierz się z legendą - magazyn sportowy
19:30 Lekkoatletyka: Paavo Nurmi Games w Turku - lekkoatletyka
21:55 Wiadomości Eurosportu - magazyn informacyjny
22:00 Tenis: Turniej ATP w Stuttgarcie - mecz 2. rundy gry pojedynczej
0:00 FIFA Football - magazyn piłkarski
0:25 Wiadomości Eurosportu - magazyn informacyjny
0:30 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata do lat 20 - piłka nożna
1:30 Wyścigi samochodowe: Wyścig 24-godzinny w Le Mans - kwalifikacje
3:00 Tenis: Turniej ATP w Stuttgarcie - mecz 2. rundy gry pojedynczej
4:30 Lekkoatletyka: Paavo Nurmi Games w Turku - lekkoatletyka

Eleven HD
5:00 FC Metz - AS Monaco
7:00 Maradona Odcinek: 1
7:30 Maradona Odcinek: 2
8:00 Maradona Odcinek: 3
8:30 Maradona Odcinek: 4
9:00 Real Betis Sewilla - Real Madryt
11:00 Mecz towarzyski
12:30 Holandia 1974
13:00 FIFA Football
13:30 Arsenal 360
14:00 FC Barcelona - Granada CF
16:00 FC Metz - AS Monaco
18:00 Juventus FC - Udinese Calcio
20:00 LaLiga Docs 3
20:55 SD Huesca - Getafe CF
23:00 Grand Prix Kanady
1:15 The Best of Eleven
1:30 FIFA Football
2:00 FC Barcelona - Granada CF
4:00 Arsenal World
4:30 Arsenal 360

Eleven Sports HD
7:00 LaLiga Docs 2
8:00 Grand Prix Kanady
10:00 Juventus FC - Udinese Calcio
12:00 Deportivo Alavés - Real Madryt
14:00 Palmeiras - Fluminense
16:00 AC Milan - Juventus FC
18:00 #ElevenF1 Odcinek: 15
19:00 Polska - Rosja
21:30 #ElevenF1 Odcinek: 16
22:30 Holandia 1974
23:00 Francja 1998-2000
23:30 Polska - Rosja
2:00 Juventus FC - Udinese Calcio
4:00 Ligue 1 Conforama
5:00 FC Barcelona - Granada CF

Eleven Extra HD
7:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: UD Las Palmas - Real Madryt CF
9:00 Dokument Eleven: Wielkie momenty: Tour de France 1989 - serial dokumentalny
9:30 Dokument Eleven: Najlepsi piłkarze: Seedorf - serial dokumentalny
10:00 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: Paris Saint-Germain - Olympique Marsylia
12:00 Arsenal World - magazyn piłkarski
12:30 Arsenal 360 - magazyn piłkarski
13:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - AS Roma
15:00 Żużel: Liga szwedzka - mecz: Piraterna - Rospiggarna
17:00 Dokument Eleven: Alberto Tomba - film dokumentalny
17:30 Dokument Eleven: Naseem Hamed - film dokumentalny
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - SD Eibar
20:00 Dokument Eleven: Wielkie momenty: Tour de France 1989 - serial dokumentalny
20:30 Dokument Eleven: Najlepsi piłkarze: Seedorf - serial dokumentalny
21:00 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: Paris Saint-Germain - Girondins Bordeaux
23:00 Dokument Eleven: More Than a Game: While the World Watched - magazyn sportowy
23:30 Dokument Eleven: More Than a Game: A Kick for Independence - magazyn sportowy
0:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Genoa CFC - SSC Napoli
2:00 Arsenal World - magazyn piłkarski
2:30 Arsenal 360 - magazyn piłkarski
3:00 Piłka nożna: Liga brazylijska - mecz: SE Palmeiras - Fluminense FC
5:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - Chievo Werona

Canal + HD
6:00 Nie przegap - magazyn informacyjny
6:10 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
6:15 Serena Williams - Mistrzyni inna niż wszystkie - film dokumentalny, USA 2016
7:50 W tonacji+ - magazyn muzyczny
8:40 Krampus. Duch Świąt - horror komediowy, USA 2015
10:15 O co biega? - magazyn sportowy
10:45 Nie przegap - magazyn informacyjny
10:55 Absolwentka - komedia romantyczna, USA 2009
12:25 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne
13:00 Urodzeni zwycięzcy - dramat obyczajowy, USA 2015
14:50 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
15:05 Nie przegap - magazyn informacyjny
15:15 Nieracjonalny mężczyzna - komediodramat, USA 2015
16:55 Misja: Niewykonalna - komedia, USA 2016
18:25 Nie przegap - magazyn informacyjny
18:35 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
18:40 X-Men: Apocalypse - film SF, USA 2016
21:00 Dzień Bastylii - dramat sensacyjny, Francja/Luksemburg/Wielka Brytania/USA 2016
22:40 Balkon - film krótkometrażowy, Kosowo 2013
23:00 Jak urządzić orgię w małym mieście - komedia, Kanada 2015
0:40 Drzazgi - komediodramat, Polska 2008
2:30 O-bi, o-ba. Koniec cywilizacji - film SF, Polska 1984
4:05 Ja, Irena i ja - komedia, USA 2000

HBO HD
6:00 Alicja w Krainie Czarów - film fantasy, USA 2010
7:50 Odlotowa przygoda - film animowany, Hiszpania 2015
9:25 101 dalmatyńczyków 2: Londyńska przygoda - film animowany, USA 2003
10:40 Chronicznie miejski - komedia, USA 2016
12:05 Mój przyjaciel smok - film familijny, USA 2016
13:50 Tini: Nowe życie Violetty - film dla młodzieży, Argentyna/Włochy/Hiszpania 2016
15:30 Na tych samych falach - komedia romantyczna, Kanada 2015
16:55 Muppety - komedia muzyczna, USA 2011
18:40 Miles - komedia, USA 2016
20:10 Ostatnia rodzina - dramat obyczajowy, Polska 2016
22:15 Biała księżniczka (2/8) - serial historyczny
23:15 Twin Peaks (6/18) - serial obyczajowy
0:20 Potwór z Martfü - thriller, Węgry 2016
2:20 Trener - dramat obyczajowy, Niemcy/USA 2005
4:40 Szubienica - horror, USA 2015

HBO 2 HD
6:00 Dzika jak natura - dramat biograficzny, Irlandia 2015
7:45 Nie jestem gotowa na święta - komedia, USA 2015
9:15 Praktykant - komedia obyczajowa, USA 2015
11:15 Ania z Zielonego Wzgórza - film obyczajowy, Kanada 2016
12:40 Jezioro Górne - film przygodowy, USA 2015
14:05 Moja matka - komediodramat, Francja/Niemcy/Włochy 2015
15:50 Wicher 2: Na przekór wszystkiemu - film familijny, Niemcy 2015
17:40 Młodość w Oregonie - komediodramat, USA 2016
19:20 Prognoza na życie - komediodramat, USA 2005
21:00 Dokumenty bez cenzury: Królestwo - film dokumentalny, Francja/Niemcy 2015
22:40 Body/Ciało - dramat obyczajowy, Polska 2015
0:15 Dolina Krzemowa 4 (8/10) - serial komediowy
0:45 Figurantka 6 (9) - serial komediowy
1:20 Droga śmierci - film kryminalny, USA 2009
2:50 Witajcie w domu - thriller, USA 2015
4:15 Prognoza na życie - komediodramat, USA 2005

HBO 3 HD
6:00 Cudowny dzień - komediodramat, Hiszpania 2015
7:50 Królowa Katwe - dramat biograficzny, USA 2016
9:55 Ghostbusters. Pogromcy duchów - komedia, Australia/USA 2016
11:50 Bez zobowiązań 2 (9) - serial komediowy
12:20 Bez zobowiązań 2 (10) - serial komediowy
12:55 Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 4 (14) - talk-show
13:25 Współczesna rodzina 8 (20/22) - serial komediowy
13:55 Wszędobylska mamuśka - komedia, USA 2015
15:40 Światła sceny: Życie na pointach - film muzyczny, USA 2016
17:15 Piąta fala - film SF, USA 2016
19:10 Gra o tron 3 (5) - serial fantasy
20:05 Gra o tron 3 (6) - serial fantasy
21:00 Premiera: Guerrilla (5) - serial obyczajowy
22:00 Premiera: Świadek (4) - serial kryminalny
23:05 Grimsby - komedia, Australia/Wielka Brytania/USA 2016
0:30 Graves (2) - serial komediowy
1:00 Guerrilla (5) - serial obyczajowy
1:55 Świadek (4) - serial kryminalny
3:00 Gra o tron 3 (5) - serial fantasy
3:55 Gra o tron 3 (6) - serial fantasy
4:50 Michael Bublé: koncert - koncert

TVN 24 HD
5:55 Serwis informacyjny, pogoda
6:00 Serwis informacyjny, pogoda
6:15 Serwis informacyjny, pogoda
6:30 Serwis informacyjny, pogoda
6:45 Serwis informacyjny, pogoda
7:00 Serwis informacyjny, pogoda
7:15 Serwis informacyjny, pogoda
7:30 Jeden na jeden
7:45 Serwis informacyjny, pogoda
8:00 Serwis informacyjny, pogoda
8:15 Serwis informacyjny, pogoda
8:30 Serwis informacyjny, pogoda
8:45 Serwis informacyjny, pogoda
9:00 Serwis informacyjny, pogoda
9:15 Serwis informacyjny, pogoda
9:30 Serwis informacyjny, pogoda
9:45 Serwis informacyjny, pogoda
10:00 Serwis informacyjny, pogoda
12:00 Fakty w południe
13:00 Serwis informacyjny, pogoda
15:03 15 na żywo
16:00 Fakty po południu
17:30 Teleserwis
18:00 Tak jest
19:00 Serwis informacyjny, pogoda
19:26 Fakty po Faktach
20:00 Kropka nad i
20:34 Czarno na białym
21:15 Polska i świat
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Dzień po dniu
23:46 Bilans dnia
0:00 Fakty po Faktach
0:41 Kropka nad i
1:08 Czarno na białym
1:39 Szkło kontaktowe
2:42 Maja w ogrodzie
3:12 Fakty po Faktach
3:45 Dokument/ Inny punkt widzenia/ Polska i Świat
4:58 Maja w ogrodzie
5:35 Kropka nad i

TVN 24 BIS HD
5:56 Bilans - magazyn ekonomiczny
6:26 Biznes dla ludzi
6:55 Poranek - magazyn informacyjny
9:55 Otwarcie dnia - magazyn informacyjny
12:08 Dzień na świecie - program informacyjny
15:55 Świat o czwartej - program informacyjny
16:30 Debata TVN 24 BiŚ - program publicystyczny
16:55 Bilans - magazyn ekonomiczny
17:25 Biznes dla ludzi
18:20 24 godziny po południu - program informacyjny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:25 Fakty po Faktach - program informacyjny
19:55 Fakty z zagranicy - program informacyjny
21:00 24 godziny - magazyn informacyjny
21:50 Dzień na BiŚ - magazyn informacyjny
22:57 Fakty z zagranicy - program informacyjny
0:00 Biznes dla ludzi
0:35 Bilans - magazyn ekonomiczny
0:57 Xięgarnia - magazyn kulturalny
1:25 Biznes dla ludzi
1:54 Inny punkt widzenia - magazyn
2:42 Biznes dla ludzi
3:10 Xięgarnia - magazyn kulturalny
3:38 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny
4:27 Xięgarnia - magazyn kulturalny
4:55 Fakty z zagranicy - program informacyjny

Polsat News HD
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
8:50 Graffiti - program publicystyczny
9:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
10:00 Informacje - magazyn informacyjny
10:30 Informacje - magazyn informacyjny
10:55 Pogoda - program informacyjny
11:00 Informacje - magazyn informacyjny
11:30 Informacje - magazyn informacyjny
11:55 Pogoda - program informacyjny
12:00 Informacje - magazyn informacyjny
12:30 Informacje - magazyn informacyjny
12:55 Pogoda - program informacyjny
13:00 Informacje - magazyn informacyjny
13:30 Informacje - magazyn informacyjny
13:55 Pogoda - program informacyjny
14:00 Informacje - magazyn informacyjny
14:30 Informacje - magazyn informacyjny
14:55 Pogoda - program informacyjny
15:00 Newstelegraf - program informacyjny
15:35 Światowidz - magazyn
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:10 Rozmowa "Wydarzeń" - magazyn
16:25 Pogoda - program informacyjny
16:30 To jest dzień - magazyn
17:30 Graffiti popołudniowe - program publicystyczny
18:00 To jest dzień - magazyn
18:25 Pogoda - program informacyjny
18:30 Biznes Informacje - magazyn
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:15 Gość "Wydarzeń" - program publicystyczny
19:30 Informacje - magazyn informacyjny
19:55 Pogoda - program informacyjny
20:00 To był dzień - program informacyjny
21:00 Informacje - magazyn informacyjny
21:25 Pogoda - program informacyjny
21:30 Tak czy nie? - magazyn
22:00 Wydarzenia - magazyn informacyjny
23:00 Informacje - magazyn informacyjny
23:30 Informacje - magazyn informacyjny
23:55 Pogoda - program informacyjny
0:00 Interwencja - magazyn reporterów
0:20 Gość "Wydarzeń" - program publicystyczny
0:35 Wydarzenia - magazyn informacyjny
1:25 To był dzień - program informacyjny
2:15 Biznes Informacje - magazyn

Polsat News 2
6:00 WidziMiSię
7:00 Prawy do Lewego, Lewy do Prawego
8:00 To był dzień na świecie
9:00 WidziMiSię
10:00 To był dzień na świecie
11:00 Rozmowa polityczna
11:30 Pogoda
11:35 Agropasja
12:00 Prawy do Lewego, Lewy do Prawego
13:00 To był dzień na świecie
14:00 WidziMiSię
14:55 Pogoda
15:00 Newstelegraf
15:30 Światowidz
15:50 To był dzień na świecie
16:35 Światowidz
16:50 WidziMiSię
17:00 Zoom na giełdę
18:00 Rozmowa polityczna
18:30 Biznes informacje
18:50 Wydarzenia
19:15 Gość "Wydarzeń"
19:35 Serwis informacyjny
19:55 Pogoda
20:00 Prawy do Lewego, Lewy do Prawego
21:00 To był dzień na świecie
22:00 WidziMiSię
23:00 Rozmowa polityczna
23:30 Interwencja
0:00 Prawy do Lewego, Lewy do Prawego
1:00 Wydarzenia
2:00 To był dzień na świecie
2:50 Nie daj się fiskusowi

Superstacja
12:00 Raport - analizy i komentarze - magazyn informacyjny
12:15 Informacje dnia, Pogoda - magazyn informacyjny
12:45 Raport - analizy i komentarze - magazyn informacyjny
13:15 Informacje dnia, Pogoda - magazyn informacyjny
13:45 Raport - analizy i komentarze - magazyn informacyjny
14:15 Informacje dnia, Pogoda - magazyn informacyjny
14:45 Raport - analizy i komentarze - magazyn informacyjny
15:15 Informacje dnia, Pogoda - magazyn informacyjny
15:40 Na tapecie - program rozrywkowy
16:15 Informacje dnia, Pogoda - magazyn informacyjny
16:40 Na tapecie - program rozrywkowy
17:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport - magazyn informacyjny
17:45 Wojtek Jagielski na żywo - program publicystyczny
18:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport - magazyn informacyjny
18:45 Polska w kawałkach Grzegorza Jankowskiego - program informacyjno-publicystyczny
19:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport - magazyn informacyjny
19:45 Rozmowa dnia - program publicystyczny
20:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport - magazyn informacyjny
20:45 Nie ma żartów - talk-show Elizy Michalik
21:15 Informacje dnia, Pogoda i Sport - magazyn informacyjny
21:45 Krzywe zwierciadło - program satyryczny Kuby Wątłego
22:15 Finał dnia - codzienny magazyn informacyjny
23:00 Bez ograniczeń - talk-show publicystyczny Jacka Zimnika
0:00 Telesprzedaż

TVP Info HD
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:09 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:11 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:41 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:09 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:11 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:41 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:09 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:11 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:41 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:09 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:11 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:41 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
10:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:54 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:24 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:59 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień. -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Cztery strony -  txt. str. 777; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:46 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Gość Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:10 Nie da się ukryć; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:49 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 W tyle wizji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:35 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
24:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
00:11 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:35 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9
00:45 Nie da się ukryć; magazyn; STEREO, 16:9
01:26 Gość Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
01:41 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:17 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:25 Podróże z historią - odc. 32 Dwie twarze Galicji -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9 anamorficzny (FHA), Bez ograniczeń wiekowych
02:56 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9
03:21 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9
03:51 Ginące cywilizacje - Ludzie - jaguary. Plemię Nahua w Sierra de Guerrero odc. 3 (Enddangered civilisations); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2000); Dla małoletnich od lat 12
04:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
05:31 W tyle wizji; STEREO, 16:9

8TV
6:00 Wehikuł czasu - program informacyjny
6:05 Granie na wstawanie - program muzyczny
6:30 Wehikuł czasu - program informacyjny
6:35 Granie na wstawanie - program muzyczny
9:00 Muzyczne śniadanie - program muzyczny
11:00 Muzyczny rytm dnia - program muzyczny
14:00 Godzina z... - program muzyczny
15:00 Godzina z... - program muzyczny
16:00 Nowa Ja! - program poradnikowy
16:30 Bywanie na dywanie - program rozrywkowy
17:00 Z pamiętnika lekarki 3 - serial obyczajowy
18:00 Z pamiętnika lekarki 3 - serial obyczajowy
19:00 Żony za kółkiem - program rozrywkowy
20:00 Prognoza pogody - program informacyjny
20:05 Nowa Ja! - program poradnikowy
20:35 Nowa Ja! - program poradnikowy
21:05 Panny młode z piekła rodem - serial dokumentalny
22:00 Kochanie, zabijamy dzieciaki - serial dokumentalny
23:10 Prognoza pogody - program informacyjny
23:15 Poczuj się lepiej - program muzyczny

Polo TV
6:00 Hit dnia
6:05 Pobudka z Polo tv!
8:00 Hit dnia
8:05 Najlepsze z najlepszych
9:00 Hit dnia
9:15 Disco Studio
11:15 Dance w Polo tv
12:00 Hit dnia
12:10 Dance w Polo tv
13:00 Hit dnia
13:14 Przeboje na czasie
14:00 Hit dnia
14:10 Disco Relax
15:00 Hit dnia
15:05 Przeboje na czasie
16:00 Hit dnia
16:13 Przeboje na czasie
17:00 Hit dnia
17:15 Disco Studio
19:15 Prognoza pogody
19:17 Dance w Polo tv
20:00 Prognoza pogody
20:02 Koncert w Polo TV
21:26 Dance w Polo tv
22:30 Prognoza pogody
22:40 Dance w Polo tv
23:00 Klejnot TV
0:00 Przeboje na czasie

4fun.tv
6:00 Popbudzik
9:00 Najwięcej muzyki na godzinę
14:00 Chcesz? Masz!
15:00 Najlepsza pora dnia
18:00 Ulubiona 20
20:00 Hity na czacie
21:00 Najwięcej muzyki na godzinę
0:00 Ulubiona 20
2:00 Najwięcej muzyki nocą

4fun Gold Hits
6:00 Hity na dobry dzień
9:00 Greatest Hits
12:00 Przeboje twojego życia
15:00 Hits cafe
18:00 Versus
19:00 Przeboje twojego życia
22:00 Największe przeboje
0:00 Hits ballads
2:00 I love Poland

4fun Dance
6:00 Dance budzi ludzi
10:00 Disco & dance
12:00 Tylko dance ma sens
14:00 Disco & dance
16:00 Tylko dance ma sens
18:00 Polski dance ma sens
20:00 Electronic Beats
21:00 Najwięcej muzyki na imprezę
0:00 Disco & dance
2:00 Najlepsza muzyka nocą

Tele 5
5:50 Disco Bandżo Mix - program muzyczny
6:50 Nieźle kliknięci - program rozrywkowy
7:20 Telezakupy
12:00 Klejnot TV - telezakupy
17:10 Władca zwierząt (10) - serial przygodowy
18:05 Na osi (128) - magazyn motoryzacyjny
18:45 Nieźle kliknięci - program rozrywkowy
19:00 Wakacje w domu - komediodramat, USA 1995
21:10 Pokolenie mutantów (3) - serial SF
22:05 SAF3 - Oddział ratunkowy (10) - serial sensacyjny
23:05 Zawsze gotowy - film erotyczny
1:10 Nieźle kliknięci bez filtra - program rozrywkowy
1:40 Telezakupy
5:00 Nocny patrol 2 - program rozrywkowy

Polonia 1
6:05 W Królestwie Kalendarza (15/50) - serial animowany
6:25 Rozgrywki z wyższych sfer (52/212) - telenowela
6:50 Namiętności (135/160) - telenowela
7:35 Magiczna TV - program ezoteryczny
8:50 Telezakupy
9:35 Ezo TV - interaktywny program ezoteryczny
10:35 Telezakupy
14:50 Zagadkowa wyspa - program interaktywny
16:35 Klejnot TV - telezakupy
20:50 Corleone (9/12) - serial sensacyjny
22:00 Dolce Vita - program muzyczny
22:30 Nieźle kliknięci - program rozrywkowy
22:45 Różowa noc - program erotyczny
5:55 Zakończenie programu

Metro
6:00 WideoNews
6:05 Złote przeboje na dzień dobry
7:10 Bolek i Lolek Odcinek: 11
7:20 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 10
7:35 Przygody Bolka i Lolka Odcinek: 11
7:45 Porwanie Baltazara Gąbki Odcinek: 3
8:00 Spożywczaki i bazary Odcinek: 5 Sezon: 2
9:05 30 minut Jamiego Odcinek: 38
9:35 Szkoła przetrwania Odcinek: 2 Sezon: 5
10:30 Reakcja niełańcuchowa Odcinek: 2
11:25 Cztery poziomo Odcinek: 2
11:55 Wyspa Odcinek: 6
12:25 Wyspa Odcinek: 7
13:00 Dochodowy remont Odcinek: 12 Sezon: 7
14:00 Pogromca katastrof Odcinek: 7
15:00 Wielkie projekty Odcinek: 7 Sezon: 9
16:05 Szyfry i spiski
17:05 Dżungla złota Odcinek: 10
18:05 Agenci NCIS: Nowy Orlean Odcinek: 21 Sezon: 2
19:00 Lotnisko poniżej zera Odcinek: 8
20:00 Trzy dni Kondora
22:20 Powrót
0:25 In vitro. Czekając na dziecko Odcinek: 2
1:30 Crash test Odcinek: 28
1:35 Z naturą na co dzień Odcinek: 5
2:05 Z naturą na co dzień Odcinek: 6
2:55 Złote przeboje na dobranoc
4:00 Wędkarstwo nasze hobby
4:30 Wędkarstwo nasze hobby Odcinek: 2
5:00 Wędkarstwo nasze hobby Odcinek: 3
5:30 Wędkarstwo nasze hobby Odcinek: 4

Zoom TV
6:00 Obywatel Kuźniar - część 1 - program informacyjny
6:20 Obywatel Kuźniar - część 2 - program informacyjny
6:40 Obywatel Kuźniar - część 1 - program informacyjny
7:05 Obywatel Kuźniar - część 2 - program informacyjny
7:30 Studio Łódź Fabryczna (14) - magazyn społeczny
8:05 Widziane z Polski (14) - program informacyjny
8:30 Ezel (136) - serial kryminalny
9:30 Szeptunka 2: Porwanie (9) - serial obyczajowy
10:05 Wiedźmy: Koniec świata (53) - serial obyczajowy
10:40 Teściowie na głowie 2 (3) - reality show
11:05 Kocha, lubi, prześladuje (6) - serial paradokumentalny
12:00 Mania chomikowania 2 (17) - serial dokumentalny
13:00 Wybryki przyrody: Ryba, która zjada ptaki (6) - serial przyrodniczy
14:00 Poród w dziczy (6) - reality show
14:55 Wiedźmy: Sieci nieboszczyka (54) - serial obyczajowy
15:30 Wiedźmy: Bezdzietna (52) - serial obyczajowy
16:00 Szeptunka 2: Była (10) - serial obyczajowy
16:35 Szeptunka 2: Łabędzia pieśń (8) - serial obyczajowy
17:05 Mania chomikowania 3 (1) - serial dokumentalny
18:00 Obywatel Kuźniar - część 1 - program informacyjny
18:30 Obywatel Kuźniar - część 2 - program informacyjny
19:00 Kalejdoskop Polski (29) - program informacyjny
19:30 Gwiazdy Cejrowskiego: Stan Borys (3) - program rozrywkowy
19:55 Szeptunka 2: Prawdziwa miłość (12) - serial obyczajowy
20:30 Szeptunka 2: Prawdziwa przyjaciółka (13) - serial obyczajowy
21:05 Zbrodnie namiętności: Tragedia na wiejskim cmentarzu (6) - serial kryminalny
23:05 Na ratunek - thriller, Niemcy 2009
0:55 Mania chomikowania 3 (1) - serial dokumentalny
1:55 Ezel (136) - serial kryminalny
3:00 Obywatel Kuźniar - część 1 - program informacyjny
3:30 Obywatel Kuźniar - część 2 - program informacyjny
3:55 Kalejdoskop Polski (29) - program informacyjny
4:25 Gwiazdy Cejrowskiego: Stan Borys (3) - program rozrywkowy
4:55 Ezel (136) - serial kryminalny

Nowa TV
6:00 Videomix Odcinek: 6
7:00 24 godziny online.pl Odcinek: 133
7:35 Tu i teraz Odcinek: 89
7:50 Więc jak? Odcinek: 27
8:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata Odcinek: 1
9:00 Jej Szerokość Afrodyta Odcinek: 11 Sezon: 1
9:55 Zranione uczucia Odcinek: 153
11:00 Nowa ja! Odcinek: 6 Sezon: 2
11:30 Fabryka jedzenia Odcinek: 7 Sezon: 1
12:00 Trinny i Susannah ubierają Danię Odcinek: 13 Sezon: 1
12:55 Polisy i przekręty Odcinek: 7 Sezon: 4
13:35 Akcja renowacja USA Odcinek: 7 Sezon: 4
14:00 Moda na sukces Odcinek: 6220
14:30 Najdziwniejsze zwierzęta świata Odcinek: 2
15:30 Szef jak szpieg - USA Odcinek: 17 Sezon: 2
16:25 Jej Szerokość Afrodyta Odcinek: 12 Sezon: 1
17:25 Wojny magazynowe - Nowy Jork Odcinek: 13 Sezon: 2
17:55 Wojny magazynowe - Nowy Jork Odcinek: 14 Sezon: 2
18:30 24 godziny online.pl Odcinek: 134
18:50 Prognoza pogody Odcinek: 104
18:55 Super temat Odcinek: 15
19:30 Moda na sukces Odcinek: 6302
20:00 Czy jesteś moją córką?
21:55 Wywiad z zabójcą
0:00 24 godziny online.pl Odcinek: 134
0:35 Prognoza pogody Odcinek: 104
0:40 Super temat Odcinek: 15
1:00 Nowa TV - koncertowo
2:00 Nowa ja! Odcinek: 4 Sezon: 1
2:30 Sala operacyjna Odcinek: 10 Sezon: 1
3:00 Redakcja: dział śledczy Odcinek: 6 Sezon: 2
4:00 1000 miejsc w Polsce, które musisz zobaczyć Odcinek: 4
4:30 77 słoni - Indie Odcinek: 11
5:25 Pod lupą Odcinek: 1 Sezon: 3

WP
6:00 Kobiety w czerni Odcinek: 13
7:00 Infoteka Odcinek: 46
7:30 #dziejesię 16:50 Odcinek: 160
8:00 #dzieńdobryWP - rozmowa dnia Odcinek: 18
8:35 #dzieńdobryWP 8:35 Odcinek: 28
9:00 Mistrzowie kabaretu Odcinek: 2
10:00 Megafabryki Odcinek: 7
11:00 Młodzi lekarze Odcinek: 2 Sezon: 3
12:00 Magia przedmiotów Odcinek: 1
12:30 Magia przedmiotów Odcinek: 2
13:00 Pudelek Show Odcinek: 60
13:30 Infoteka Odcinek: 46
14:00 Mistrzowie kabaretu Odcinek: 8
14:35 Megafabryki Odcinek: 8
15:35 Pokochaj lub sprzedaj - wakacyjne domy Odcinek: 4
16:50 #dziejesię 16:50 Odcinek: 161
17:05 Młodzi lekarze Odcinek: 3 Sezon: 3
18:00 Pudelek Show Odcinek: 61
18:30 Infoteka Odcinek: 47
18:50 Pogoda
19:00 Luksusowe rezydencje Odcinek: 9
19:30 Luksusowe rezydencje Odcinek: 10
20:00 Megafabryki Odcinek: 4
21:00 Orphan Black Odcinek: 5
22:00 Orphan Black Odcinek: 6
23:00 Pudelek Show Extra Odcinek: 4
0:00 Śmierć pod palmami Odcinek: 5
1:10 Infoteka Odcinek: 46
1:40 Pudelek Show Odcinek: 60
2:05 Mistrzowie kabaretu Odcinek: 3
3:00 Jak zarobić na remoncie Odcinek: 2
4:00 Mistrzowie kabaretu Odcinek: 2
4:55 #dzieńdobryWP - rozmowa dnia Odcinek: 17
5:30 #dzieńdobryWP 8:35 Odcinek: 27

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.