FANDOM


m
(Dodawanie kategorii)
Linia 37: Linia 37:
 
[[Kategoria:Ramówki BBC Three z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki BBC Three z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki BBC Four z 2007 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki BBC Four z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki BBC Prime z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVP Sport z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TVN 24 z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Tele 5 z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Polonia 1 z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TV Puls z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Ale kino! z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Comedy Central z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki AXN z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki AXN Crime z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki AXN Sci-Fi z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki CNN z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki DSF z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TV Trwam z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki VIVA Polska z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki MTV Polska z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki VH1 Polska z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Jetix z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Jetix Play z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Disney Channel z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki MGM Movie Channel z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TV 1000 z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Discovery Channel z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Animal Planet z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Discovery Science z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Discovery Civilisation z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Discovery Travel & Living z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TV4 Film z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Kuchnia TV z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki MiniMini z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Cartoon Network z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Planete z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TMT z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TCM z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Zone Europa z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Zone Reality z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Zone Club z 2007 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Zone Romantica z 2007 roku]]

Wersja z 08:10, lut 12, 2018

TVP 1
06:00 Warto kochać - odc. 29; serial TVP
06:45 Smaki polskie; magazyn kulinarny
06:55 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy
07:30 Rok w ogrodzie
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Studio 5-10-15 - studio
08:30 Byli sobie odkrywcy - odc. 26 W stronę gwiazd (Vers les Etoiles); serial animowany kraj prod.Francja (1997)
09:00 Ziarno ; magazyn
09:25 Studio 5-10-15 - studio
09:45 Kadra 2012; magazyn
10:00 89 PLUS - MŁODOŚĆ PASJA SKAUTING - Latanie; magazyn
10:20 Studio 5-10-15 - studio
10:35 Kogutto - odc. 16; magazyn muzyczny
11:00 Siedmiu wspaniałych II - Wendeta, odc. 4 (Magnificent Seven II, ep. 5, Vendetta); serial przygodowy kraj prod.USA (1999)
11:50 Kuchnia z Okrasą - Po trochu o grochu
12:15 Zwierzęta świata - Satoyama - tajemnicza wodna kraina cz. 2 (Satoyama - Japan's Secret Watergarden) - txt str.777; film dokumentalny kraj prod.Japonia (2004)
12:45 Budzimy do życia - odc. 3; felieton
13:00 Wiadomości
13:10 Przed Eurowizją - [odc. 2]
13:25 Od przedszkola do Opola - Robert Rozmus
14:00 Kochana mamusia (Mothertime); film fabularny kraj prod.Wielka Brytania (1997)
15:50 Sekrety Rodzinne - odc. 2; talk-show
16:40 ZAP - szybki magazyn popkulturalny; magazyn
17:00 Teleexpress
17:20 Moda na Modę
17:35 Sąsiedzi - Tajemnicza historia; serial komediowy TVP
18:05 27. Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry - Grzegorz Halama-Oklasky; widowisko rozrywkowe
18:30 Dwie strony medalu - odc. 41 - txt str.777; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda - odc. 1 (Adventures of Mickey and Donald / Land a Paw ep. 1); serial animowany kraj prod.USA (1982)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Hit na sobotę - Lista Schindlera (Schindler's List) - txt str.777; dramat kraj prod.USA, Polska (1993)
23:40 Męska rzecz... - Mam na imię Modesty (My Name Is Modesty); film akcji kraj prod.USA (2003)
01:00 Kino nocnych marków - Prawo i bezprawie 3 - odc.16 (Law & Order, Special Victims Unit ser.3, ep.17, Popular); serial kryminalny kraj prod.USA (2001)
01:45 Kino nocnych marków - Prawo i bezprawie 3 - odc.17 (Law & Order, Special Victims Unit ser.3, ep.16, Surveillance); serial kryminalny kraj prod.USA (2001)
02:30 Zakończenie dnia

TVP 2
06:15 Dla niesłyszących - Echa Panoramy
06:45 Dwójka Dzieciom - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 8 Przygoda na szosie
06:55 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
07:25 Magazyn Ligi Mistrzów
07:55 M jak miłość - odc. 486; serial TVP
08:45 Śniadanie z Dwójką
08:50 Śniadanie z Dwójką - w tym Panorama: 9.45, 10.35 i Pogoda: 9.15,10.10,10.40
10:35 Sylvester Stallone - prawdziwy mężczyzna (Portrait Stallone - biography - Sylvester Stallone) - txt str.777  54'; film dokumentalny kraj prod.USA (2005)
11:35 Na dobre i na złe - odc. 290 Nie wszystko da się kupić; serial TVP
12:30 Egzamin z życia - odc. 74; serial TVP
13:20 Niesforne aniołki seria II - odc. 17 (Little angels); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
14:00 Familiada -  odc.1393 - txt str.777; teleturniej
14:30 Złotopolscy - odc. 851 Rozwód jak w banku; telenowela TVP
15:05 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny
15:55 Święta wojna - (262) Bercia Dworniok
16:25 Codzienna 2 m. 3 - odc. 46; serial komediowy TVP
16:55 Wielki Poker - odc. 5; teleturniej
17:50 Przebojowe Polki - prezentacje - (6)
17:55 Flesz Panorama
18:00 Program lokalny
18:25 Starter - magazyn aktualności
18:45 Panorama
19:00 Pogoda
19:10 Europa da się lubić - Europa modna
20:00 Przebojowe Polki - (6); widowisko rozrywkowe
21:00 Mocne Kino - To ja złodziej; film fabularny
22:45 Słowo na niedzielę
22:55 Panorama
23:15 Pogoda
23:20 Sport Telegram
23:30 Sidła miłości (Body of evidence)  92'; thriller kraj prod.USA (1993)
01:05 Zakończenie dnia

Polsat
06:00 Pierwsza miłość (423) - serial obyczajowy, Polska 2006
06:40 Jesteśmy (194)
07:05 Tutenstein (26) - serial animowany, USA 2003
07:30 Hugo (107) - program dla dzieci
08:00 Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki (14/22) - serial komediowy, USA 1998
08:55 Pasjonaci (77)
09:25 Rodzina zastępcza - serial komediowy, Polska
10:25 Debiutant - dramat obyczajowy, USA 2002
13:00 Formuła 1 kwalifikacje - formuła 1
14:00 Dom nie do poznania 3 (72) - reality show
14:45 Się kręci (3) - rozrywka
15:15 Radość życia (3)
15:45 Piotr Bałtroczyk przedstawia (2) - rozrywka
16:45 I kto tu rządzi (3) - serial obyczajowy, Polska 2007
17:15 I kto tu rządzi (4) - serial obyczajowy, Polska 2007
17:45 Grasz, czy nie grasz (59) - teleturniej
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 13. posterunek (12) - serial komediowy, Polska 1998
20:00 Jak oni śpiewają (6) - show
21:55 Studio Lotto
22:15 Bezsenność - thriller, USA 2002 tylko dla dorosłych
00:45 Przyzwoity przestępca - film kryminalny, Wielka Brytania/Niemcy/USA 2000 tylko dla dorosłych
02:25 Dziewczyny w bikini (326) - quiz tylko dla dorosłych
04:25 Nocne randki - rozrywka tylko dla dorosłych
05:40 TV market

TVN
05:35 Uwaga!
05:55 Telesklep
07:35 Automaniak max
08:10 Dzień dobry i zdrowy
08:30 Dzień dobry TVN
10:55 Pascal: po prostu gotuj
11:30 Zakochajmy się jeszcze raz - koncert
12:50 Na Wspólnej (791) - serial obyczajowy, Polska 2007
13:17 Na Wspólnej (792) - serial obyczajowy, Polska 2007
13:44 Na Wspólnej (793) - serial obyczajowy, Polska 2007
14:10 Szymon Majewski Show 4 - rozrywka
15:10 Taniec z gwiazdami 5 - rozrywka
16:45 Siłacze strongman - rozrywka
17:55 Pascal: po prostu gotuj
18:30 Maraton uśmiechu - rozrywka
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga!
20:00 Niania 4 (51/60) - serial komediowy, Polska 2007
20:35 Kryminalni 6 (71) - serial kryminalny, Polska 2007 tylko dla dorosłych
21:45 Szakal - film sensacyjny, USA/Wielka Brytania/Francja 1997 tylko dla dorosłych
00:15 Kick boxer II - film sensacyjny, USA 1990 tylko dla dorosłych
02:05 Telesklep
02:25 Nic straconego - powtórki programów

TVP 3 Regionalna
06:40 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Kowalski i Schmidt; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Świat - magazyn międzynarodowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Uwierz w dokument - odc. 66; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:47 Serwis sportowy; STEREO
13:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Kamera Kuriera; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:45 Pogoda; STEREO
15:50 Serwis sportowy; STEREO
15:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:34 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Kurier; STEREO
22:50 Pogoda; STEREO
22:55 Sportowy Wieczór; STEREO
23:20 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Kurier; STEREO
01:40 Pogoda; STEREO
01:44 Zakończenie dnia

TVP 3 Warszawa
06:40 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Kowalski i Schmidt; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:55 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
07:55 Qltura - QLTURA 14.; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:25 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08:45 Z archiwum Kuriera - Kronika warszawska; Dla małoletnich od lat 7
09:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:50 Serwis sportowy; STEREO
09:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Świat - magazyn międzynarodowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Uwierz w dokument - odc. 66; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:47 Serwis sportowy; STEREO
13:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Kamera Kuriera; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:45 Pogoda; STEREO
15:50 Serwis sportowy; STEREO
15:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:50 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
16:50 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera - 13.04.2007 godz.; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:55 Studio reportażu - Pamięć jest życiem; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:34 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:10 Raport na gorąco; STEREO
18:10 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:15 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
18:20 Wiadomości sportowe - (14.04.2007 - 1; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 W wielkim świecie - W wielkim świecie - odc. 108; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:45 Miasto w komie - Miasto w komie 1, prem. 11.04.; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Qltura - QLTURA 14.; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:25 Studio reportażu - Spowiedź chuligana; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:35 Trójka w kosmosie - KABARETOWA SCENA PRZYJACIÓŁ; program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:00 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
21:55 Raport na gorąco; STEREO
22:00 Wiadomości sportowe - (14.04.2007 - 2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
22:05 Kuźnia talentów - Kuźnia talentów prem. 13.; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:30 Kurier; STEREO
22:50 Pogoda; STEREO
22:55 Sportowy Wieczór; STEREO
23:20 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Kurier; STEREO
01:40 Pogoda; STEREO
01:45 Zakończenie dnia

TV 4
05.50 V-max - mag. motoryzacyjny
06.10 FIFA Futbol Mundial - mag.
06.35 Gram.tv - mag. komputerowy
07.00 Na topie - wywiad z...
08.00 Kasa na bank - teleturniej
10.00 FIFA Futbol Mundial - mag.
10.30 Gram.tv - mag. komputerowy
11.00 Sztukateria - mag. kulturalny
11.30 V-max - mag. motoryzacyjny
12.00 Ja się zastrzelę (12) - serial
12.35 Brainsmasher - pogromca łbów - komedia sensacyjna, USA 1993
14.30 Pracująca dziewczyna (10) - serial komediowy
15.00 Siatkówka: Polska Liga Siatkówki - mecz
17.20 Arabela (31) - serial familijny
18.00 Świat według "Gwiezdnych wojen" (2) - serial dok.
19.05 Kinomaniak - mag. filmowy
19.35 Drogówka - mag. policyjny
20.05 Dziewięć miesięcy - komedia romantyczna, USA 1995
22.15 Automobilizm: Formuła 1 - Grand Prix Bahrajnu - kwalifikacje
23.20 Kamieńska (7) - serial sens.
00.20 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
00.55 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
01.25 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
02.00 Na topie - wywiad z...
02.25 Kinomaniak - mag. filmowy
02.45 Sztukateria - mag. kulturalny
03.10 Ja tylko pytam - talk show
03.55 TV Market - mag. reklamowy
04.10 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Plebania - odc. 659; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Plebania - odc. 660; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Plebania - odc. 661; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Plebania - odc. 662; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Król Biebrzy; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Dla niesłyszących - Echa Panoramy; STEREO
08:35 Święta wojna - The Kurczaks (246); Dla małoletnich od lat 12
09:00 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Słoneczna włócznia - odc. 4 - Fenomen; serial kraj prod.Polska (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Polacy na Syberii - Nieprzewidywalna Kamczatka; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
10:15 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Dziękujemy za solidarność - Anna Estreicher; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:10 Dwie strony medalu - odc. 36; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Dwie strony medalu - odc. 37; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Polska z bocznej drogi - Dobronosze; Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Złoty smak (193); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 12; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Wiadomości
13:10 Na dobre i na złe - odc. 279 Młoda starość; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Salon kresowy - W służbie Eskulapa, Marsa i Temidy; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Dzika Polska - Królestwo; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Made in Poland; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Duże dzieci - 22; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Polska z bocznej drogi - Wizyta Starszej Pani; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:15 Nie tylko o ...; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Ojczyzna polszczyzna - Prószków - Pruszków - Łobez; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Serbołużyczanką jestem...; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
18:25 M jak miłość - odc. 441; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Baśnie i bajki polskie - O kowalu i diable; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Dolina Issy; film fabularny; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Przebojowe Polki - (5); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Dubidu - odc. 23; quiz muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 M jak miłość - odc. 441; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Baśnie i bajki polskie - O kowalu i diable; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
02:00 Dolina Issy; film fabularny; Dla małoletnich od lat 12
03:40 Dzika Polska - Królestwo; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Codzienna 2 m. 3 - odc. 12; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Serbołużyczanką jestem...; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
05:00 Dwie strony medalu - odc. 36; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Dwie strony medalu - odc. 37; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Dziękujemy za solidarność - Anna Estreicher; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
06:00 Zakończenie dnia

TVP Kultura
09:05 Halka - Stanisław Moniuszko  128'; reż.:Maria Fołtyn; wyk.:T. Zacharczuk, W. Kuzmienko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Klasyka filmowa - Dzisiejsze czasy (Modern Times); film fabularny kraj prod.USA (1936); Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Kino krótkich filmów - Dim  10'; film animowany; reż.:Marek Skrobecki; Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Kino krótkich filmów - Media; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Głosy naszych czasów - Ian Bostridge (Voices of Our Time - Ian Bostridge); koncert kraj prod.Wielka Brytania (2000); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Galeria malarstwa polskiego - W Altanie - Aleksandra Gierymskiego; Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Kino krótkich filmów - Bykowi chwała  13'; film dokumentalny; reż.:Andrzej Papuziński; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Kino lektur szkolnych - Cham  80' kraj prod.Polska (1979); reż.:Laco Adamik; wyk.:Piotr Szczepanik, Monika Niemczyk, Barbara Rachwalska, Helena Kowalczykowa, Halina Wyrodek, Franciszek Trzeciak, Jan Pietrzak, Bogdan Bentyn, Marian Dziędziel, Grześ Gawryluk; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Przeżyjmy to jeszcze raz - rock w Opolu; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Korzenie kultury - Uczta w kulturze cz. 1; Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Korzenie Kultury - reportaż - Babette i inni; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Korzenie kultury - Uczta w kulturze cz. 2; Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Uczta Babette (Babette's feast)  103'; film fabularny kraj prod.Dania (1987); reż.:Gabriel Axel; wyk.:Asta Esper Hagen Andersen, Stéphane Audran; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Studio Kultura - Informacje; STEREO
20:30 Panorama kina światowego - Bogini rocznik '67 (The goddess of 1967)  114'; film fabularny kraj prod.Australia (2000); reż.:Clara Law; wyk.:Elise McCredie, Nicholas Hope, Rikiya Kurokawa, Rose Byrne, Tina Bursill, Dominic Condon, Tim McGarry, John Boxer; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:25 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Studio Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. S. Moniuszki - 1; Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Więcej niż fikcja - Najsłodszy dźwięk (The Sweetest Sound)  54'; film dokumentalny kraj prod.USA (2001); reż.:Alan Berliner; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Strefa - Izrael  - live; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Studio Kultura - Informacje; STEREO
01:20 Kino nocne - Julien Donkey - Boy (Julien Donkey - Boy)  95'; dramat obyczajowy kraj prod.USA (1999); reż.:Harmony Korine; wyk.:Ewen Bremner, Chloë Sevigny, Werner Herzog, Evan Neumann, Joyce Korine; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:00 Shadows - Kenny Werner & Oleś Trio; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Zakończenie programu

BBC One
5.00 Cricket World Cup
6.00 Breakfast
10.00 Saturday Kitchen
11.30 Great British Menu
12.00 News; Weather
12.10 Football Focus
13.00 Grand National
17.10 BBC News
17.25 Match of the Day Live
19.40 Doctor Who
20.25 Any Dream Will Do
21.35 The National Lottery Draws
21.45 Any Dream Will Do
22.10 BBC News
22.30 Match of the Day
23.50 Cricket World Cup
0.50 Grand National Highlights
1.20 Friday Night with Jonathan Ross
2.25 BBC News 24

BBC Two
6.00 Teletubbies
6.30 Balamory
6.50 Step Inside
7.00 Battink
7.10 Arthur
7.30 The Underdog Show on CBBC
8.00 Watch My Chops
8.15 Mona the Vampire
8.30 The Story of Tracy Beaker
9.00 Hider In the House
10.00 The Underdog Show on CBBC
10.30 Totally Doctor Who
11.00 The Story of Tracy Beaker
11.30 Fairly OddParents (RMS)
11.45 Sportsround
12.00 See Hear
12.45 An American In Paris
14.35 Lust for Life
16.30 Final Score
17.05 Meerkat Manor
17.55 Weakest Link
18.40 I Capture the Castle
20.30 Porridge
21.00 The Human Stain
22.35 Have I Got a Little Bit More News for You
23.15 Steptoe and Son Ride Again
0.50 The Announcement

BBC Three
19.00 The Real Hustle
19.20 Top Gear
20.25 Doctor Who Confidential
21.10 Little Britain
21.40 Twelve Monkeys
23.45 Two Pints of Lager and a Packet of Crisps
0.15 Two Pints of Lager and a Packet of Crisps
0.40 Ideal
1.10 Rush Hour
1.40 The Real Hustle
2.10 Two Pints of Lager and a Packet of Crisps
2.40 Two Pints of Lager and a Packet of Crisps
3.10 Ideal

BBC Four
19.00 Medical Mavericks
20.00 The Art of Eternity
21.00 Mortgaged to the Yanks
22.00 The Beautiful City
23.40 Spiral
0.30 Medical Mavericks
1.30 The Art of Eternity
2.30 Mortgaged to the Yanks
3.30 Medical Mavericks

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.