FANDOM


TVP 1
05:15 TELEZAKUPY
05:40 W labiryncie - odc. 61 - Telewizja nocą; Dla małoletnich od lat 12
06:10 W labiryncie - odc. 62 - Naprawa dachu; Dla małoletnich od lat 12
06:45 Pełnosprawni; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Transmisja
08:00 Tydzień; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Magazyn Ligi Mistrzów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 LOL: -); program dla dzieci; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:05 Biegajmy razem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 1/7 -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Jan Rybkowski, Marek Nowicki; wyk.:Roman Wilhelmi, Leonard Pietraszak, Mariusz Dmochowski, Bronisław Pawlik, Tadeusz Pluciński, Halina Golanko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Nim zabłyśnie gwiazda; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Regina Coeli; STEREO, 16:9, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Nie ma jak Polska - odc. 24 Zachodniopomorskie - skarby pojezierzy; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Anna German - odc. 7/10 (Anna German, ep. 7) -  txt. str. 777; serial biograficzny kraj prod.ROSJA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 BBC w Jedynce - Lodowa Planeta - cz 2. Wiosna (Frozen Planet 2 Spring) -  txt. str. 777  48'; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Druga szansa - odc. 9 (Life Unexpected S. I - ep. 9); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Ale mądrale!; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Oko w oko z Królem Futbolu; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:25 Komisarz Alex - odc. 33 - Nowy -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Jaka to melodia? - odc. 2630; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Gumisie - Egzamin na Barbaka, odc 63 (Disney's Adventure of the Gummi Bears / Rite Stuff ep. 63); serial animowany kraj prod.USA (1992); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:05 MŚ w rajdach samochodowych - Rajd Portugalii; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:07 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski - Rajd Świdnicki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:25 Ranczo - odc. 85 - Pojedynek czarownic -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Zakochana Jedynka - Za jakie grzechy (New in Town)  92'; komedia kraj prod.Kanada, USA (2008); reż.:Jonas Elmer; wyk.:Renee Zellweger, Harry Jr. Connick; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Milcz i całuj (Shut Up and Kiss Me!) -  txt. str. 777  96'; komedia kraj prod.USA (2004); reż.:Gary Brockette; wyk.:Christopher Daniel Barnes, Brad Rowe, Krista Allen, Kristin Richardson; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:00 Downton Abbey - odc. 6/7 (Downton Abbey ep. 6); serial kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Zakończenie dnia

TVP 2
05:50 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Bliskie i groźne spotkania Steve'a - odc. 22/26 seria 1 (Deadly 60 - ep. 22/ 26 Weapons s. 1)  28'; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); reż.:James Brickell; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Ostoja - odc. 121; magazyn przyrodniczy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:15 M jak miłość - odc. 982; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:10 Barwy szczęścia - odc. 919 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 Barwy szczęścia - odc. 920 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:10 Kultura, głupcze (67); magazyn kulturalno-społeczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
09:50 Rodzinne oglądanie - Wielkie migracje - Uczta albo głód - odc. 4/4 (Great Migrations. Feast or famine - ep. 4/4)  50'; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); reż.:David Hamlin; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Ale Jazda ! Ale Meksyk! -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Makłowicz w podróży - Zanzibar "Wodny świat" (126); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Gwiazdy w południe - Szeherezada - cz 1/2 (Sheherezade)  88'; baśń filmowa kraj prod.Niemcy, Francja, Włochy (1990); reż.:Philippe de Broca; wyk.:Catherine Zeta-Jones, Stephane Freiss, Thierry Lhermitte, Gerard Jugnot, Vittorio Gassman; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2032; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 The Voice of Poland. - Bitwa; widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Na dobre i na złe - odc. 519 - Wyniki nie kłamią; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Życie od kuchni - (5); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Tenis ziemny - Turniej WTA Katowice - kronika; STEREO, 16:9
18:45 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
18:55 Dzięki Bogu już weekend - (6); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
20:10 Kino na maksa - Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka (Mummy: Tomb of the Dragon Emperor) -  txt. str. 777  107'; film akcji kraj prod.USA, Niemcy, Chiny (2008); reż.:Rob Cohen; wyk.:Brendan Fraser, Jet Li, Maria Bello, John Hannah, Michelle Yeoh; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Głęboka woda - sezon II, odc. 3/12 "Bez miłości" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 WOK - Wszystko o Kulturze (72); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Tenis ziemny - Turniej WTA Katowice; STEREO, 16:9
01:20 Studio filmowe Dwójki - Zmruż oczy  86'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2003); reż.:Andrzej Jakimowski; wyk.:Zbigniew Zamachowski, Ola Prószyńska, Małgorzata Foremniak, Andrzej Chyra, Andrzej Mastalerz, Rafał Guźniczak, Jerzy Rogalski, Krzysztof Ławniczak, Ryszard Orlik, Rafał Walentowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Najważniejszy dzień życia - odc. 9/9 - Karuzela  50'; serial TVP; reż.:Ryszard Ber; wyk.:Andrzej Kierc, Anna Dymna, Małgorzata Pritulak, Halina Buyno, Maria Zbyszewska, Irena Szymkiewicz, Janusz Bukowski; Dla małoletnich od lat 12
03:45 Szeherezada - cz 1/2 (Sheherezade)  88'; baśń filmowa kraj prod.Niemcy, Francja, Włochy (1990); reż.:Philippe de Broca; wyk.:Catherine Zeta-Jones, Stephane Freiss, Thierry Lhermitte, Gerard Jugnot, Vittorio Gassman; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia

TVP Info Szczecin
06:55 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:06 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:11 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:36 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:41 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:08 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:13 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:35 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:00 Polska według Kreta - odc. 61 - Opole, miasto kultury; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:39 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:16 Barka - odc. 338; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:43 Zdarzyło się przed laty - Maryniści; Bez ograniczeń wiekowych
10:47 RA - PORT - odc. 5; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Głos Mediów - odc. 78; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:48 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:54 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Przegląd wydarzeń tygodnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:49 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:54 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Teleplotki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:49 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:53 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Raport z Polski - Ekstra; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Reportaż TVP INFO - Sen opętanej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:48 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:54 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Kościół z bliska - odc. 32; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Prawdę mówiąc - Szewach Weiss - odc. 74; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień weekend -  JM; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:56 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:01 Relacja - Gala dziennikarska; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Wiatr w żagle - odc 1; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
18:22 Input Sydney 2012 - Input Sydney 3 - Teledysk; Bez ograniczeń wiekowych
18:27 Prognoza pogody -  JM; STEREO, 16:9
18:30 Kronika -  JM; STEREO, 16:9
18:55 Prognoza pogody -  JM; STEREO, 16:9
19:00 Arka - odc. 589; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Żyjmy Zdrowo - odc. 74 Stres i jego wpływ na zdrowie; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
19:39 Prosto z lasu /2012 - Prosto z lasu 21/2012; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych; Program prezentujący piękno polskich lasów oraz wszelkie problemy związane z ich ochroną a także zagospodarowaniem.
19:52 Zapiski Łazęgi - Suchań; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Listy gończe - Ostatni trening - odc. 32; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
20:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:43 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:50 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
21:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
21:46 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
21:48 Kronika; STEREO, 16:9
21:58 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
22:00 Gotowi Start - odc. 2; magazyn sportowy
22:30 Serwis Info Wieczór weekend.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
22:54 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
23:00 Sportowa niedziela; STEREO, CENTRE CUT
23:25 Teleplotki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:55 Przegląd wydarzeń tygodnia; STEREO, CENTRE CUT
00:19 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
00:25 Głos Mediów - odc. 78; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Serwis Info Wieczór weekend.; STEREO, CENTRE CUT
01:20 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
01:27 Sportowa niedziela; STEREO, CENTRE CUT
01:50 Reportaż TVP INFO - Sen opętanej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Listy gończe - Ostatni trening - odc. 32; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:28 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:36 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:09 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
03:15 Kościół z bliska - odc. 32; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Raport z Polski - Ekstra; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Teleplotki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:32 Prawdę mówiąc - Szewach Weiss - odc. 74; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Polska według Kreta - odc. 61 - Opole, miasto kultury; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
05:25 Tu kobiety - odc. 16; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 7
05:41 Reportaż TVP INFO - Sen opętanej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

Polsat
05.00  Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.00  Gang Misia Yogi (14) - serial animowany
06.30  Tom i Jerry (3) - serial animowany
07.00  Tylko taniec. Got to dance 3 (6) - program rozrywkowy
08.30  Formuła 1: Grand Prix Chin - studio
09.00  Formuła 1: Grand Prix Chin
11.00  Klopsiki i inne zjawiska pogodowe - film animowany, USA 2009
12.50  Mój brat niedźwiedź - film animowany, USA 2003
14.40  Kabarety - program rozrywkowy
15.45  Daleko jeszcze? - komedia, USA 2005
17.45  Pamiętniki z wakacji 3 (44) - serial paradokumentalny
18.50  Wydarzenia
19.20  Sport - program informacyjny
19.25  Prognoza pogody
19.30  Państwo w państwie (61) - program publicystyczny
20.00  Tylko muzyka. Must be the music 5 (7) - program rozrywkowy
22.00  Kości 8 (149) - serial kryminalny
23.05  Na krawędzi (7) - serial kryminalny
00.15  Bez pardonu - thriller, USA 2008
02.00  Magazyn sportowy
04.00  Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
05.00  Uwaga! - magazyn reporterów
05.20  Mango - telezakupy
07.55  Maja w ogrodzie (22) - magazyn ogrodniczy
08.25  Akademia ogrodnika (22) - magazyn ogrodniczy
08.30  Dzień dobry TVN - magazyn
10.55  Bitwa o dom (2) - reality show
11.55  Co za tydzień - magazyn informacyjny
12.25  Lekarze (6) - serial obyczajowy
13.25  Prawo Agaty (7) - serial obyczajowy
14.25  X Factor (8) - program rozrywkowy
16.10  Akademia policyjna 2: Pierwsze zadanie - komedia sensacyjna, USA 1985
18.00  Ugotowani (7) - reality show
19.00  Fakty
19.25  Sport
19.35  Pogoda
19.45  Uwaga! - magazyn reporterów
20.00  Surowi rodzice (8) - reality show
21.00  Przepis na życie (8) - serial obyczajowy
22.00  Na językach (11) - magazyn
23.00  Nieodebrane połączenie - horror, Japonia/USA/Niemcy 2008
00.50  Uwaga! - magazyn reporterów
01.05  Arkana magii (891) - interaktywny program rozrywkowy
02.25  Zakończenie programu

TV 4
5.15 l like it
6.00 Tester
6.35 Dekoratornie
7.00 Łonca krokodyli: dzienniki
8.05 Winx Club 4
9.05 Buddy, bejsbolista - komedia familijna, Kanada/USA, 2002
11.00 Galileo
12.00 Mindfreak - lluzjonista Criss Angel
13.00 Dekoratornia
13.30 Mistrz kuchni: Gordon Ramsay
14.30 Mistrz kuchni: Juniorzy
15.30 Tester
16.00 Mega Chichot Polska, 2013
16.55 Jak ugryźć 10 milionów - komedia kryminalna, USA 2000
19.00 Galileo
20.00 Mordercze starcie - thriller kryminalny, USA, 2011
21.55 Przez granicę - dramat, USA, 2001
23.55 IP Man - film biograficzny, Hong Kong 2010
1.55 I like it
2.40 Zakończenie programu

TV Puls
6.00 Codzienna 2 m 3 - serial
7.00 Stare dranie 2012
8.00 Steve Irwin - łowca krokodyli - serial
9.00 Zwierzęca natura - serial
10.00 Stawka większa niż życie - serial
11.30 Barbie i Diamentowy Pałac - film anim.
13.00 Przygody młodego Indiany Jonesa - przygodowy
15.00 Żądza pieniądza - komedia, Francja
16.55 Zakonnica w przebraniu - komedia
19.00 Pingwiny z Madagaskaru - animacja
20.00 Śnieżny armagedon - film akcji
21.55 Spartakus. Krew i piach - serial
23.00 Spartakus. Bogowie areny - serial
0.10 Maczeta - film akcji, USA 2010
2.30 Programy powtórkowe

TVN 7
5.50 Misja Martyna - program podróżniczy
7.00 Mango - Telezakupy
9.05 Detektyw Monk - serial sensacyjny USA
10.05 Chuck - serial komediowy
11.00 Dr House III - serial obyczajowy
12.00 Rewolwer i melonik - film sensacyjny, USA 1998
13.50 Zew natury - film przygodowy, Japonia, USA 1995
15.55 Naga ostroga - western, USA 1952
17.55 Czterej pancerni i pies - serial wojenny
18.55 Kobra. Oddział specjalny - serial
20.00 Specjalista - film sensacyjny, USA 1994
22.20 Mentalista - serial kryminalny
23.20 Prawdziwa zbrodnia - film sensacyjny, USA 1999
1.50 Arkana magii
3.55 W roli głównej - Dorota Zawadzka
4.25 W roli głównej - Justyna Steczkowska
4.49 Zakończenie programu

Puls 2
6:00 Ja, ona i Eva Odcinek: 155
7:00 Ja, ona i Eva Odcinek: 156
8:00 Ja, ona i Eva Odcinek: 157
9:00 Bajki Bolka i Lolka Odcinek: 3
9:10 Bajki Bolka i Lolka Odcinek: 4
9:30 Reksio Odcinek: 29
9:40 Reksio Odcinek: 30
9:55 George of the Jungle
10:30 Anatomia upadku
11:50 Mgła
13:00 Świat zwierząt Odcinek: 5 Sezon: 2
13:30 Świat zwierząt Odcinek: 6 Sezon: 2
14:00 Superdrapieżcy Odcinek: 2
15:00 Spotkanie z balladą Odcinek: 9
16:00 Robocop Odcinek: 7
17:00 Bajki Bolka i Lolka Odcinek: 3
17:10 Bajki Bolka i Lolka Odcinek: 4
17:30 Reksio Odcinek: 29
17:40 Reksio Odcinek: 30
18:00 George of the Jungle
18:25 Superauta Odcinek: 15
19:00 Spotkanie z balladą Odcinek: 7
20:00 Tuż przed tragedią
21:00 Tuż przed tragedią Odcinek: 2
21:55 Spotkanie z balladą Odcinek: 10
23:00 Piękni i ambitni Odcinek: 23
23:55 Piękni i ambitni Odcinek: 24
1:00 Codzienna 2 m 3 Odcinek: 57
1:30 Codzienna 2 m 3 Odcinek: 58
2:00 Codzienna 2 m 3 Odcinek: 59
2:30 Codzienna 2 m 3 Odcinek: 60
3:30 Przerwa w nadawaniu

TV 6
7:00 I Like It
7:45 Tylko muzyka. Must be the music Odcinek: 14
8:15 Telesprzedaż
8:45 Oggy i ferajna Odcinek: 28
9:20 Klub Winx Odcinek: 13
9:50 Klub Winx Odcinek: 14
10:20 Klub Winx Odcinek: 15
10:50 Klub Winx Odcinek: 16
11:20 Sekret magika
13:25 Małolat
15:20 Przyjaciel z zaświatów
17:00 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel Odcinek: 6 Sezon: 2
17:30 Skład osobliwości Odcinek: 6
18:00 Kroniki facetów z klasą Odcinek: 12
19:00 Mała czarna Odcinek: 377
20:00 Włatcy móch Odcinek: 99
20:30 Włatcy móch Odcinek: 100
21:00 Mistrz kuchni: juniorzy Odcinek: 7 Sezon: 2
22:00 Zbrodnie, które wstrząsnęły Polską
23:00 Nocny pociąg do Wenecji
1:00 Jazda figurowa Odcinek: 37
1:55 Big Brother 4.1 - Ring
2:55 Przerwa w nadawaniu

Polsat Sport News
7:00 Sport Flash - program informacyjny
7:05 Piłka ręczna mężczyzn - Puchar Polski - 1. mecz półfinałowy: Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy
8:00 Sport Flash - program informacyjny
8:05 Piłka ręczna mężczyzn - Puchar Polski - 1. mecz półfinałowy: Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy
9:00 Sport Flash - program informacyjny
9:05 Piłka nożna - Liga holenderska - mecz: Roda JC Kerkrade - Vitesse Arnhem
10:00 Sport Flash - program informacyjny
10:05 Piłka nożna - Liga holenderska - mecz: Roda JC Kerkrade - Vitesse Arnhem
11:00 Sport Flash - program informacyjny
11:05 Piłka nożna - Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: FC Barcelona - Paris Saint-Germain
12:00 Sport Flash - program informacyjny
12:05 Piłka nożna - Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: FC Barcelona - Paris Saint-Germain
13:00 Sport Flash - program informacyjny
13:05 Trans World Sport - magazyn sportowy
14:30 Piłka nożna - Liga holenderska - mecz: RKC Waalwijk - Feyenoord Rotterdam
17:00 Sport Flash - program informacyjny
17:05 Piłka nożna - Liga rosyjska - mecz: Dynamo Moskwa - CSKA Moskwa
18:00 Sport Flash - program informacyjny
18:05 Piłka nożna - Liga rosyjska - mecz: Dynamo Moskwa - CSKA Moskwa
19:00 Sport Flash - program informacyjny
19:05 Siatkówka mężczyzn - PlusLiga - 4. mecz finałowy fazy play-off: Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
20:00 Sport Flash - program informacyjny
20:05 Siatkówka mężczyzn - PlusLiga - 4. mecz finałowy fazy play-off: Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
21:00 Sport Flash - program informacyjny
21:05 Piłka nożna - Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam
22:00 Sport Flash - program informacyjny
22:05 Piłka nożna - Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam
23:00 Sportowe podsumowanie dnia - magazyn informacyjny
23:15 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
0:00 Sportowe podsumowanie dnia - magazyn informacyjny
0:15 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
1:00 Sportowe podsumowanie dnia - magazyn informacyjny
1:15 Zakończenie programu

Eska TV
8:00 Hity na czasie
9:00 Hity na czasie
10:00 Hot plota tygodnia
11:00 Hot plota tygodnia
12:00 Miejska lista
13:00 Hi Fashion
14:00 Teenage lista
15:00 Gwiazdy od kuchni
16:00 Eska Pl
17:00 ESKA TV News - podsumowanie tygodnia
19:00 Hip Hop TV - top 10
20:00 Zwolnienie z WF-u
21:00 smESKA
0:00 Polska noc

TTV
6:00 W ostatniej chwili Odcinek: 1
6:30 Blisko ludzi Odcinek: 72
7:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska Odcinek: 428
7:55 Ogrodowe pogotowie Odcinek: 7
8:25 Cała prawda o jedzeniu Odcinek: 3
8:55 Miłosny biznes Odcinek: 20
9:55 Kontrolowana katastrofa
11:40 Na noże Odcinek: 2
12:30 Psie adopcje i nie tylko... Odcinek: 5 Sezon: 2
13:00 Bez recepty Odcinek: 2 Sezon: 2
14:00 Mamy was! Odcinek: 2
14:30 Kulisy sławy
14:45 Ostre cięcie Odcinek: 2
15:15 Wiem, co jem. Bosacka na tropie Odcinek: 7
16:15 Studio TTV Odcinek: 9 Sezon: 2
17:15 Weterynarz z antypodów Odcinek: 1
17:45 Express Odcinek: 279
18:00 Pogoda Odcinek: 220
18:05 Zakręceni Odcinek: 3
18:35 Awantura o wesele Odcinek: 7
19:30 Sport raport Odcinek: 104
19:45 Express Odcinek: 280
20:00 Pogoda Odcinek: 221
20:05 Kartoteka Odcinek: 7 Sezon: 4
21:05 Wizyta u szamana Odcinek: 1
22:05 Cela
22:35 Nie do wiary
23:05 Kossakowski. Szósty zmysł Odcinek: 3
23:35 Superwizjer Odcinek: 982
0:05 7 grzechów Odcinek: 2
0:35 Ola w trasie Odcinek: 2
1:05 Świat bez fikcji Odcinek: 4 Sezon: 2
1:30 Kartoteka Odcinek: 7 Sezon: 4
2:30 Kulisy porno biznesu Odcinek: 6
2:55 Kulisy sławy extra Odcinek: 1 Sezon: 3
3:20 Psie adopcje i nie tylko... Odcinek: 5 Sezon: 2
3:45 W ostatniej chwili Odcinek: 1
4:10 Życie w przepychu Odcinek: 1
5:20 Przerwa w nadawaniu

Polo TV
6:00 Hit dnia
6:05 Weekend w Polo tv
7:00 Power Play
7:05 Gramy na życzenie!
8:00 Hit dnia
8:05 Weekend w Polo tv
9:00 Przebojowe historie
9:10 Tylko disco!
10:20 Disco Relax
11:20 Dance w Polo tv
12:00 Power Play
12:05 Przebojowe historie
12:23 Szalone lata 90-te
13:00 Weekend z...
13:14 Szalone lata 90-te
14:00 Weekend z...
14:14 Dance w Polo tv
14:30 Disco Polo Live
15:20 Weekend z...
15:42 Scena Polo tv
16:00 Weekend z...
16:14 Disco polo hit wszech czasów
17:30 Przeboje na czasie
18:06 Vipo-disco hity
19:00 Gwiazdy Polo tv
20:12 Koncert w Polo tv
21:10 Discopolot
22:00 Hit dnia
22:05 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka
5:00 Wstawaj! Gramy!
5:45 Wstawaj! Gramy!
6:45 W pustyni i w puszczy
9:00 Ewa gotuje Odcinek: 181
9:30 Synowie Odcinek: 7
10:00 Daleko od noszy Odcinek: 28 Sezon: 2
10:30 Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście Odcinek: 39
11:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 298
12:00 Tango z aniołem Odcinek: 28
12:45 Pierwsza miłość Odcinek: 889
13:30 Ewa gotuje Odcinek: 181
14:00 Linia życia Odcinek: 27
14:30 Synowie Odcinek: 7
15:00 Daleko od noszy Odcinek: 28 Sezon: 2
15:30 Graczykowie Odcinek: 31
16:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 294
16:30 Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście Odcinek: 40
17:05 Awantura o kasę Odcinek: 178
18:00 Gra w ciemno Odcinek: 123
19:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 248
20:00 Nieprawdopodobne, a jednak... Odcinek: 13
20:30 Linia życia Odcinek: 28
21:00 Przeznaczenie Odcinek: 1
22:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 298
23:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 210
23:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 294
0:00 Synowie Odcinek: 7
0:30 Daleko od noszy Odcinek: 28 Sezon: 2
1:00 Awantura o kasę Odcinek: 178
2:00 Gra w ciemno Odcinek: 123
3:00 Przerwa w nadawaniu

TVP Kultura
08:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:25 Po trochu wyciągane z lochu czyli Archiwizja, odc. 126 /1/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 Po trochu wyciągane z lochu czyli Archiwizja - Piosenki ze starego podwórka; widowisko kameralne; Dla małoletnich od lat 12
09:15 Po trochu wyciągane z lochu czyli Archiwizja, odc. 126 /2/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Po trochu wyciągane z lochu czyli Archiwizja - Kataryniarz warszawski; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Po trochu wyciągane z lochu czyli Archiwizja, odc. 126 /3/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Księżna (Duchess, The)  105'; film kostiumowy kraj prod.Wielka Brytania (2008); reż.:Saul Dibb; wyk.:Keira Knightley, Ralph Fiennes, Charlotte Rampling; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Co Ty wiesz o społeczeństwie? - /odc. 3/ - Kapitał społeczny; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Gwarancje Kultury - 8. urodziny TVP Kultura; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Winda z książkami 11; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Hala odlotów - Niewygodne tematy w debacie publicznej (odc. 29); talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Piosenki z filmoteki; Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Tygodnik Kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
17:15 Niedziela z... Mariuszem Bonaszewskim /1/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Niedziela z... Mariuszem Bonaszewskim - Chryje z Polską  95'; spektakl teatralny; reż.:Maciej Wojtyszko; wyk.:Mariusz Bonaszewski, Katarzyna Skarżanka, Robert Gonera, Zbigniew Konopka, Przemysław Chojęta, Brygida Turowska, Andrzej Niemirski, Joanna Górniak, Magdalena Cwenówna, Robert Tondera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Niedziela z... Mariuszem Bonaszewskim /2/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Niedziela z... Mariuszem Bonaszewskim - Dekalog 89 + - Moja biedna głowa  21'; film TVP; reż.:Adrian Panek; wyk.:Mariusz Bonaszewski, Krzysztof Chodorowski, Adrianna Biedrzyńska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:50 Niedziela z... Mariuszem Bonaszewskim - Matka Teresa od kotów -  txt. str. 777  94'; dramat kraj prod.Polska (2010); reż.:Paweł Sala; wyk.:Ewa Skibińska, Mateusz Kościukiewicz, Mariusz Bonaszewski, Filip Garbacz, Monika Pikuła, Ewa Szykulska, Łukasz Simlat, Janusz Chabior; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:45 Studio Kultura - Konstelacja Jodorowsky; Dla małoletnich od lat 16
22:50 Więcej niż fikcja - Konstelacja Jodorowsky (La Constellation Jodorowsky)  86'; film dokumentalny kraj prod.Francja (1994); reż.:Louis Mouchet; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:25 Co Ty wiesz o społeczeństwie? - /odc. 3/ - Kapitał społeczny; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Kino nocne - Jeden odchodzi, drugi zostaje (L'un reste, l'autre part)  94'; komedia kraj prod.Francja (2005); reż.:Claude Berri; wyk.:Charlotte Gainsbourg, Daniel Auteuil, Pierre Arditi, Nathalie Baye; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:25 Zakończenie dnia

TVP Historia
07:35 Dziennik telewizyjny - 14.04.1989; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Arcybiskup Józef Bilczewski; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Żurowski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Opowieść o Józefie Szwejku i jego Najjaśniejszej Epoce - odc. 3 Nóż w plecach; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
09:40 Opowieść o Józefie Szwejku i jego Najjaśniejszej Epoce - odc. 4 Pożarci przez własne psy; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
10:20 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak Bosforu  (120); Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Historia kołem się toczy - Warszawa czyli rzecz o bratniej pomocy; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Jazz Jamboree `97 - Ewa Bem pamięci Elli Fitzgerald; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Ginące cywilizacje - Ginące cywilizacje. Wołosi z Samariny. Wielki taniec. odc. 9 (Enddangered civilisations) kraj prod.Francja (1997); Dla małoletnich od lat 12
12:55 Przyrodnicze opowieści Włodzimierza Puchalskiego - Puszcza; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Między rajem a ziemią - Polinezja Francuska /1/; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Wielka Gra; Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Z archiwum Filmoteki Narodowej - Ja tu rządzę; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:10 Ja tu rządzę  97'; komedia kraj prod.Polska (1939); reż.:Mieczysław Krawicz; wyk.:Zbigniew Rakowiecki, Mieczysława Ćwiklińska, Ina Benita, Józef Orwid, Władysław Grabowski, Stanisław Sielański, Ludwik Sempoliński; Dla małoletnich od lat 7
17:00 Sherlock Holmes i doktor Watson - odc. 3/24 - Morderstwo w czerwcowy wieczór (Murder on a midsummer's eve); serial kraj prod.Polska, Wielka Brytania (1980); Dla małoletnich od lat 12
17:35 Sherlock Holmes i doktor Watson - odc. 4/24 - Cztery minus cztery równa się jeden (.); serial kraj prod.Polska, Wielka Brytania (1983); Dla małoletnich od lat 12
18:00 Kobiety Białego Domu - Abigail Adams; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Kalendarium historyczne - Narodziny złotówki; program dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:40 Flesz historii - odc. 125; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:00 Dziennik telewizyjny - 14.04.1989; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Na życzenie Widzów - Początki państwa polskiego; film dokumentalny; reż.:Albert Kiszurno, Gerard Radecki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Tajemnica Benedykta XVI; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Tadej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Straszny sen Dzidziusia Górkiewicza -  txt. str. 777  101'; komediodramat kraj prod.Polska (1993); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Edward Dziewoński, Katarzyna Skrzynecka, Stanisława Celińska, Janusz Gajos, Jan Peszek, Artur Barciś, Marek Kondrat, Leonard Pietraszak, Zbigniew Zamachowski, Zofia Czerwińska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Mój pierwszy dzień; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:30 Nieznany patron - Woronicz; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Boża podszewka II - odc. 7/16 -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:05 Kino nocą - Straszny sen Dzidziusia Górkiewicza  101'; komediodramat kraj prod.Polska (1993); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Edward Dziewoński, Katarzyna Skrzynecka, Stanisława Celińska, Janusz Gajos, Jan Peszek, Artur Barciś, Marek Kondrat, Leonard Pietraszak, Zbigniew Zamachowski, Zofia Czerwińska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:00 Wszystko przed nami - odc. 52; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Wszystko przed nami - odc. 53; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Wszystko przed nami - odc. 54; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Wszystko przed nami - odc. 55 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Wszystko przed nami - odc. 56 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:15 Polonia w Komie - Indie - Marysia (206); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Polonia 24; STEREO, 16:9
09:00 Awantura o Basię - odc. 8/12* - Awantura ósma, czyli rzecz o poszukiwaniu utraconej przeszłości -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:30 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Daleko od szosy - odc. 5/7* - Pod prąd -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Regina Coeli; STEREO, 16:9, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Pod Tatrami; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. Nawiedzenia NMP w Świętej Lipce; STEREO, 16:9, Transmisja
14:20 Dom - odc. 13/25 - Coś się kończy, coś się zaczyna -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Polonia w Komie - Indie - Marysia (206); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Wideoteka dorosłego człowieka - (8); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dzika Polska - Lasy pełne życia - Bocian ciemnego lasu; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 M jak miłość - odc. 969; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Wszystko po krakowsku - Koncert dla Piotra S. - 45 - lecie Piwnicy pod Baranami cz. II; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Szlakiem gwiazd - odc. 7 Krzysztof Daukszewicz; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Dobranocka - Miłka i Człapek - Miłka i Człapek w niebezpieczeństwie, odc. 12 (Jak byli v nebezpeci); cykl dokumentalny kraj prod.CZECHY (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:20 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Nad rozlewiskiem... - odc. 5/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:55 Miss Egzotica; widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Cudowne miejsca - Wielkie Sanktuaria Polski - Gietrzwałd  24'; cykl dokumentalny; reż.:Grzegorz Sadurski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Załoga Eko II - odc. 10 - Opakowania wielomateriałowe - co to takiego?; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 969; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Miłka i Człapek - Miłka i Człapek w niebezpieczeństwie, odc. 12 (Jak byli v nebezpeci); cykl dokumentalny kraj prod.CZECHY (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:35 Nad rozlewiskiem... - odc. 5/13; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Wszystko po krakowsku - Koncert dla Piotra S. - 45 - lecie Piwnicy pod Baranami cz. II; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Kulturalni PL - (136); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.