FANDOM


TVP 1
06.30 Proszę o odpowiedź - public.
06.45 Przystanek Unia - reportaż
07.35 Latające misie - serial
08.05 Legenda o Wilhelmie Tellu - serial
09.00 Teleranek na wakacjach - dla dzieci
09.25 Myślisz o kimś? - Wybierz teledysk!
09.50 50 lat TVP: Wojna domowa (3,4/15): Wywiadówka, Pierwszy dzień - serial obyczajowy, Polska
10.55 Od przedszkola do Opola: Anita Lipnicka - pr. muzyczny dla dzieci
11.25 Otwarte drzwi - magazyn
12.00 Anioł Pański - transmisja
12.15 Książki na lato - magazyn
12.25 Tydzień - magazyn rolniczy
13.00 Wiadomości
13.10 50 lat TVP: Kabaret Dudek Dookoła 5 Dudków - pr. rozrywkowy
14.30 De Funes coraz młodszy: Zwariowany weekend - kom., Francja/Włochy
16.05 Bezpieczna Jedynka
16.30 Złączeni Europą: Niemcy
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Dziennik telewizyjny - program satyryczny Jacka Fedorowicza
17.35 Lokatorzy - serial
18.05 Śmiechu warte - program rozrywkowy
18.30 Jaka to melodia? - quiz muz.
19.00 Wieczorynka: Myszka Miki i przyjaciele - serial animowany, USA
19.30 Wiadomości
19.50 Sport i prognoza pogody
20.05 CZAS NA DOKUMENT: WĘDRÓWKI Z BESTIAMI: MORSKIE POTWORY - serial dokumentalny, Wlk. Bryt.
20.45 FALE NAMIĘTNOŚCI (1/2)- film obyczajowy, Włochy
22.30 Losowanie audiotele
22.40 UCZTA KINOMANA: CZARNA SUKNIA - dram. hist. Kanada/Australia
00.25 Sportowa Jedynka - magazyn
00.45 Wygrać możesz, przegrać musisz... - film dokumentalny
01.30 Zakończenie programu

TVP 2
07.00 Film dla niesłyszących: Matki, żony i kochanki (13/22) - serial obyczajowy, Polska
07.55 Słowo na niedzielę
08.00 Program lokalny
09.00 M jak miłość (45) - serial obyczajowy, Polska
09.50 Nie tylko dla komandosów - program wojskowy
10.30 Triumf życia (6-ost.): Ci, którzy przetrwali - film dokumentalny, USA
11.30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - magazyn kulinarny
12.00 Najwyższy czas - komedia, USA
14.00 Familiada - teleturniej
14.30 Złotopolscy (332): Nigdy się z tobą nie rozwiodę - telenowela, Polska
15.00 Szansa na sukces: Golec uOrkiestra - program rozrywkowy
16.00 Na dobre i na złe (89): Dziecięca fantazja - serial obyczajowy, Polska
17.00 Święta wojna: Taniec przy rurze - serial komediowy, Polska
17.30 7 dni świat - program publicystyczny
18.00 Program lokalny
18.20 Prognoza pogody
18.30 Panorama
19.00 TAJEMNICA NARODZIN "WŁADCY PIERŚCIENI" - film dokumentalny, USA
20.00 Koń Polski i przyjaciele: Bomba w górę (1) - program rozrywkowy
21.05 Z ARCHIWUM X (3) - serial
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram
22.30 Prognoza pogody
22.35 JEST JAK JEST (14/19): PIEKŁO DOBRYCH INTENCJI - serial obyczajowy, Polska
23.05 Losowanie audiotele
23.10 Tele-Maski 2002: Przemiana 1999 - sztuka Lidii Amejko, Polska
00.20 Miłość i śmierć na Long Island - film obyczajowy
01.55 Zakończenie programu

TVP 3 Gdańsk
07.00 Tęczowy domek - serial
07.30 Kurier - info.
07.40 Prognoza pogody
07.45 Dany, opowiedz mi - serial
08.00 Panorama - flesz, Prognoza pogody
08.10 Gość tygodnia
08.25 Gdański magazyn sportowy
08.40 Rodno zemia
09.00 Teleplotki
09.30 Kurier - info.
09.40 Prognoza pogody
09.45 Strażnicy niebios - film przygodowy, Francja/Włochy
11.30 Kurier - info.
11.35 Smaki świata - serial
12.00 Wielkie romanse XX wieku - serial
12.30 Kurier - info.
12.40 Prognoza pogody
12.45 Pod biało - czerwoną banderą
13.05 Gość Trójki
13.15 Z archiwum TVG: Uśmiechnij się!
13.45 Co mnie gryzie? - program społeczny
14.05 Panorama tygodnia
14.30 Kurier - info.
14.35 Elżbieta II - trudny jubileusz - film dok.
15.30 Kurier - program informacyjny
15.35 Prognoza pogody
15.40 Rozmowy z dwiema niewiadomymi - public.
16.05 Muzeum Historii Miasta Gdańsk - rep.
16.30 Kurier - info.
16.40 Prognoza pogody
16.45 Paderewski in Memoriam
17.30 Kurier - info.
17.35 Teleplotki - magazyn
18.00 Panorama. Prognoza pogody
18.10 Kronika kulturalna
18.20 Z archiwum TVG: Uśmiechnij się!
18.50 Zuch 182 - film USA
20.30 Kurier - info.
20.45 Prognoza pogody
20.50 Od niedzieli do niedzieli - publicystyczny
21.15 Książka tygodnia - magazyn
21.30 Kurier - program informacyjny
21.40 Prognoza pogody
21.45 Panorama, Prognoza pogody
22.00 Wieczór ze sportem w TVG
22.30 Kurier - program informacyjny
22.45 Prognoza pogody
22.50 Siatkówka plażowa: Eliminacje do Mistrzostw Polski
23.50 Jazda na maxa - magazyn sportowy
00.20 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Disco Polo Live (330) - magazyn muzyczny
7.00 4 x 4
7.30 Magazyn religijny
8.00 Smocze opowieści
8.30 Psotny Bill
8.55 Szkoła przetrwania
9.30 Power Rangers - serial fantast. USA
10.00 Disco Relax
11.00 Słoneczny patrol (121) - serial przygod. USA
12.00 Winnetou na szlaku straceńców - western niem.-wł.-jug.-franc., 1965 (89 min)
13.40 Largo (26) - serial sens. amer.-franc.-niem.-belg.
14.35 Benny Hill - program rozrywkowy
15.05 Niewiarygodne, ale prawdziwe - film dok.
15.30 Fundacja Polsat
15.45 Informacje
15.55 Prognoza pogody
16.00 Polski Monopol Loteryjny Fortuna (losowanie)
16.05 Samo życie (73, 74) - serial obycz. pol. (powt.)
17.00 Program sportowy
18.45 Informacje, Sport
19.00 Prognoza pogody
19.05 V.I.P. (62) - serial sens. USA
20.00 Idol - program rozrywkowy
21.00 Wieczór filmowy z kawą Gala: Ślicznotki - kom. USA, 1995 (104 min)
21.30 Losowanie Lotto i Szczęśliwego Numerka (w przerwie filmu)
23.00 Focus - kometa śmierci - film sens. USA, 2000 (91 min)
0.45 Muzyka na bis
5.00 Zakończenie programu

TVN
6.00 Telesklep
8.00 Nowe przygody Guliwera - serial anim.
8.25 David Copperfield (2) - film kostium. USA, 1999 (100 min)
10.05 Historia zakonnicy - film obycz. USA, 1959 (170 min)
12.50 Północ - Południe (19/24) - serial obycz. USA
13.50 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
14.20 Legendy kung-fu (12/44) - serial przygod. USA
15.20 Styl - magazyn
15.30 Co za tydzień - magazyn
15.50 Raj na ziemi - kom. USA, 1990 (110 min)
17.40 Kto Was tak urządził? - magazyn
18.15 Król przedmieścia (2) - serial kom. pol.
19.00 TVN Fakty
19.20 Sport
19.25 Pogoda
19.35 Kwiaty we włosach - reportaż
20.00 Milionerzy
20.45 Ananasy z mojej klasy - program rozrywkowy
22.00 Adopcje - serial dok.
22.30 Nie do wiary - opowieści niesamowite
23.05 Noktowizjer - magazyn dla ludzi o mocnych nerwach
23.40 Granice - serial dok.
0.10 Pamięć absolutna - serial sens. USA
1.05 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
6.10 Smok Castillo
6.40 Ania z Zielonego Wzgórza
7.10 Ania z Zielonego Wzgórza (2) - film przygod. kanad. 1985 {powt.)
9.00 Smok Castillo
9.30 Ania z Zielonego Wzgórza
10.00 Didier - kom. franc., 1997 (powt.)
12.00 KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
12.30 Ekstraliga Żużlowa - zawody o drużynowe MP
13.30 Magazyn golfowy
14.00 Tato, anioł i ja - kom. USA, 1995 (92 min)
16.00 Rycerz nocy (17) - serial sens. kanad.-amer.
16.50 Policyjny klan (7) - serial sens. USA
17.45 Dziennik
17.55 Informacje sportowe i Prognoza pogody
18.05 Diabli nadali (23) - serial kom. USA
18.35 Nowe wcielenie (18) - serial sens. USA (powt.)
19.30 Mapety i ich goście (1) - serial dla dzieci USA (powt.)
20.00 Odjazdowa czwórka - kom. sens. USA, 1996 (91 min)
21.55 Drogówka
22.20 Supergol
22.50 To się w głowie nie mieści
23.15 Na wirażu (2) - serial sens. kanad.
0.15 Salut dla rycerza - film sens. hong., 1978 (102 min)
2.15 Super VIP - wydarzenia i plotki
2.45 Strefa P - magazyn muz.
3.20 Zakończenie programu

TVN 7
7.15 Telesklep
8.45 Zorro - serial anim.
9.10 Grupa specjalna EKO - serial anim.
9.35 Yaiba - legendarny samuraj - serial anim.
10.00 Dragon Bali Z - serial anim.
10.25 Tajemnicza wyspa (2/44) - serial przygod. USA
10.50 Z życia gwiazd (7/8) - serial kom. USA
11.15 Dr Stefan Frank (2/16) - serial obycz. niem. (powt.)
12.05 Drzewo życzeń - film obycz. USA, 2000 (powt.)
13.55 Niekończące się lato - ptaki z Broome - film dok.
14.45 Prezydencki poker II (17/22) - serial obycz. USA
15.35 Komando Małolat (6/16} - serial sens. niem.
16.30 Słoneczny patrol (34/44) - serial przygod. USA (powt.)
17.20 Między nami jaskiniowcami - kom. USA, 1994 (powt.)
19.05 Zatoka szczęścia (4/17) - serial obycz. USA
20.00 Grom z jasnego nieba - film katastrof. USA, 1994 (110 min)
21.50 Klub przygód Tenbitu
22.50 Bez zastrzeżeń - film obycz. USA, 1986 (100 min)
0.30 Między życiem a śmiercią - film sens. bryt.-franc., 1997 (95 min)
2.05 Zakończenie programu

TV Polonia
07.00 Słowo na niedzielę
07.05 M jak miłość (45) - serial obyczajowy, Polska
07.50 Z tradycją w tle - reportaż Mai Kossakowskiej
08.20 Biografie: Ja, który mam podwójne życie... czyli dylemat Josepha Conrada (1) - film dokumentalny
09.15 Niedzielne muzykowanie: Kameralne arcydzieła Haydna i Beethovena
09.45 Co mój mąż robi w nocy - komedia, Polska
11.00 Spółka rodzinna (5,6/19) - serial obyczajowy, Polska
12.00 Anioł Pański - transmisja
12.15 Otwarte drzwi - magazyn
12.45 Koncerty w Zamku Królewskim w Warszawie: Antonio Vivaldi: Pory roku - Lato
13.00 Transmisja mszy świętej z fary Świętej Trójcy w Gnieźnie
14.05 Czterej pancerni i pies (19/21): Tiergarten - serial wojenny, Polska
15.05 Graj z Kuroniem - teleturniej kulinarny
15.35 Święta wojna (10): Melina - serial komediowy, Polska
16.00 Biografie: Ja, który mam podwójne życie... czyli dylemat Josepha Conrada - film dokumentalny
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Dziennik telewizyjny - program satyryczny Jacka Fedorowicza
17.35 M jak miłość (45) - serial obyczajowy, Polska
18.30 Wywiad z Prezydentem RP Aleksandrem Kwaśniewskim (powt.)
18.50 Kochamy polskie seriale - teleturniej
19.15 Dobranocka: Przygody Bolka i Lolka (25): Na żaglówce - serial animowany, Polska
19.30 Wiadomości
19.50 Sport i prognoza pogody
20.00 OPOWIEŚCI WEEKENDOWE: UROK WSZETECZNY - film obyczajowy, Polska
20.55 Mój ślad w Telewizji: Barbara Borys-Damięcka - cykl dokumentalny
21.00 Szansa na sukces: Golec uOrkiestra - program rozrywkowy
22.00 Panorama
22.20 Sport telegram i prognoza pogody
22.30 Ekstradycja (3/6) - serial
23.30 Co nam w duszy gra: Lato (2): Jesteśmy na wczasach - program artystyczny
00.30 M jak miłość (45) - serial obyczajowy, Polska
01.15 Przygody Bolka i Lolka (25): Na żaglówce - serial animowany, Polska
01.30 Wiadomości
01.50 Sport i prognoza pogody
02.00 Spółka rodzinna - serial
03.00 Opowieści weekendowe: Urok wszeteczny - film obycz., Polska
03.55 Powtórzenia

TV Puls
07.00 Rytm serca - serial
08.00 Natarcie na Azję - Aleksander Wielki, zdobywca świata - film dok., Niem.
09.00 Karolina i przyjaciele - serial
09.30 Kacper i przyjaciele - serial
10.00 Detektyw w sutannie - serial
11.00 Dziwny, wspaniały świat - serial
11.30 Widzialne i niewidzialne - mag.
12.00 Anioł Pański
12.30 Arsene Lupin - serial
13.30 Kuchnia polska
14.00 Program o dobrej książce
14.30 Zdarzyło się jutro - serial
15.30 Dotyk anioła - serial
16.30 Lista przebojów filmowych
17.00 Święty mimo woli - film USA
19.00 Dotyk aniola - serial
20.00 Serwis Pulsu, Sport, Pogoda
20.20 Piątka u Semki - public.
20.55 Detektyw w sutannie - serial
21.50 Program o dobrej książce
22.20 Studio otwarte - Cybernetyki 7: Komu aborcja, komu życie - public.
00.10 Widzialne i niewidzialne: Post

Polonia 1
06:30    "Przyjaciele" serial animowany
07:30    "Bill Cosby Show" serial komediowy USA
08:00    Top Shop
12:10    "Project U.F.O." reż.Richard Quine, wyk.William Jordan, Aldine King, Caskey Swaim, Edward Winter serial SF USA 1978
13:15    Top Shop
18:50    "Shaft" reż.Allen Reisner, wyk.Eddie Barth, Richard Roundtree serial kryminalny USA 1973
20:30    "Tajemnice Sahary" reż.Alberto Negrin, wyk.Michael York, Ben Kingsley, James Farentino, Andie McDowell film przygodowy Francja/W. Bryt. 1989
23:00    Seksplozja magazyn erotyczny
23:15    Dziewczyny z X-chata magazyn erotyczny
23:35    Co za szok - erotyczne wiadomości
23:50    Erosplaza magazyn erotyczny
00:05    Sex Laski magazyn erotyczny
00:25    Max magazyn erotyczny
00:40    Podglądacz magazyn erotyczny
01:00    Magazyn erotyczny
02:15    XXX Show magazyn erotyczny
02:30    Crazy Cat Show magazyn erotyczny
03:00    Zakończenie programu 

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
08:00    Pory roku magazyn poradnikowy
09:00    Japan Video Topic - nowinki z Japonii magazyn
09:30    V6 magazyn motoryzacyjny
10:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
10:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00    Telesprzedaż
12:15    Teraz Muzyczna Telewizja
12:30    "Dzisiejsza Wielka Brytania" film dokumentalny W. Bryt. 2001
13:00    "Stroje tybetańskie" film dokumentalny Chiny
13:30    Teraz Muzyczna Telewizja
13:45    Telesprzedaż
14:00    W garnku - poradnik kulinarny
14:30    Nasze życie, nasze zdrowie magazyn medyczny
15:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
15:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    Auto Klub magazyn motoryzacyjny
16:30    Telesprzedaż
17:00    TMT - Trucker Music Television magazyn
17:30    Muzyczny salon magazyn muzyczny
18:00    Wybory Miss WWW - półfinały
18:30    Teraz Muzyczna Telewizja
18:45    Babski świat magazyn dla pań i dziewcząt
19:00    TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00    "Tylko Manhattan" reż.Douglas Hickox/Richard Michaels, wyk.Barry Bostwick, Perry King, Valerie Bertinelli, Robert Addie serial obyczajowy USA 1987
21:00    Japan Video Topic - nowinki z Japonii magazyn
21:30    Muzyczny głos magazyn muzyczny
22:00    TV Yacht Klub magazyn żeglarski
22:30    Moto Liga magazyn motoryzacyjny
23:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
23:30    Telesprzedaż
00:00    Zakończenie programu 

Eurosport
08:30    Ad Natura magazyn (powt.)
09:15    Tour de France - 7 etap Bagnoles-de-l'Orne - Avranches 173 km Kolarstwo
10:30    Rajdowe MŚ - rajd Safari - 3 dzień Automobilizm
11:00    Motocyklowe MŚ - Grand Prix Wielkiej Brytanii w Donington - rozgrzewka Sport motocyklowy (na żywo)
11:30    Motocyklowe MŚ - Grand Prix Wielkiej Brytanii w Donington - wprowadzenie Sport motocyklowy (na żywo)
12:00    Motocyklowe MŚ - Grand Prix Wielkiej Brytanii w Donington - wyścig w klasie 125 ccm Sport motocyklowy (na żywo)
13:15    Motocyklowe MŚ - Grand Prix Wielkiej Brytanii w Donington - wyścig w klasie 250 ccm Sport motocyklowy (na żywo)
14:30    Motocyklowe MŚ - Grand Prix Wielkiej Brytanii w Donington - wyścig w klasie Moto GP Sport motocyklowy (na żywo)
16:15    Super Racing Weekend w Oschersleben - wyścigi w klasach FIA ETCC Automobilizm (na żywo)
17:15    Tour de France - 8 etap St. Martin de Landelles - Plouay 214 km Kolarstwo
19:00    Super Racing Weekend w Oschersleben - wyścig w klasie FIA GT Automobilizm
20:00    Amerykańska seria Le Mans - wyścig Road America Automobilizm
21:00    9 runda MŚ serii Superbike - wyścigi w USA - 1 wyścig Sport motocyklowy (na żywo)
22:00    Tour de France - 8 etap St. Martin de Landelles - Plouay 214 km Kolarstwo
23:15    Wiadomości Eurosportu
23:30    9 runda MŚ serii Superbike - wyścigi w USA - 1 wyścig Sport motocyklowy (wydarzenia dnia)
00:00    Rajdowe MŚ - rajd Safari - 4 dzień Automobilizm (wydarzenia dnia)
00:30    9 runda MŚ serii Superbike - wyścigi w USA - 2 wyścig Sport motocyklowy (na żywo)
01:30    Zakończenie programu 

Ale Kino!
08:00    "Napad" film krótkometrażowy
08:10    "Wieczór z Gary Linekerem" reż.Andy Wilson, wyk.Paul Merton, Lizzy McInnerny, Clive Owen, Gary Lineker komedia W. Bryt. 1994
09:30    "Święty dym" film krótkometrażowy
09:40    "Na zachód" reż.Mike Newell, wyk.Gabriel Byrne, Ellen Barkin, Brendan Gleeson, Dave Duffy film przygodowy Irlandia/W. Bryt. 1992
11:20    "Teściowie" reż.Arthur Hiller, wyk.Peter Falk, Alan Arkin, Richard Libertini, Nancy Dussault komedia USA 1979
13:00    "Magia kina - Cyfrowe cuda" film dokumentalny
13:30    "Burzliwy poniedziałek " reż.Mike Figgis, wyk.Melanie Griffith, Sting, Sean Bean, Tommy Lee Jones film kryminalny USA 1988
15:05    "Myszy i ludzie" reż.Gary Sinise, wyk.John Malkovich, Gary Sinise, Casey Siemaszko, Ray Walston film obyczajowy USA 1992
16:55    "Woodstock" reż.Michael Wadleigh, wyk.Richie Havens, Joan Baez, Joe Cocker, Carlos Santana film muzyczny USA 1970
20:00    "Pozdrowienia" WYTRAWNE ALE! reż.Brian De Palma, wyk.Robert De Niro, Jonathan Warden, Megan McCormick, Richard Hamilton komedia USA 1968
21:35    "Seks, wstyd i łzy" reż.Antonio Serrano, wyk.Demian Bichir, Monica Dionne, Victor Huggo Martin, Cecilia Suarez komedia Meksyk 1999
23:30    "Rok 1984" reż.Michael Radford, wyk.John Hurt, Richard Burton, Cyril Cusack, Gregor Fisher film SF W. Bryt. 1984
01:20    "Klakier" reż.Janusz Kondratiuk, wyk.Zuzanna Łozińska, Michał Bajor, Włodzimierz Boruński, Włodzimierz Musiał dramat obyczajowy Polska 1982
02:50    Zakończenie programu 

Hallmark
05:00    "Moja własna ojczyzna" reż.Mira Nair, wyk.Hal Holbrook, Marisa Tomei, Naveen Andrews, Ellora Patnaik film obyczajowy USA 1998
07:00    "Zbyt bogata: Tajemne życie Doris Duke" reż.John Erman, wyk.Lauren Bacall, Richard Chamberlain, John Erman, Mare Winningham film obyczajowy USA 1999
09:00    "Zabłąkane duchy" reż.David Wellington, wyk.Marsha Mason, Michael Monty, Juliana Wimbles, Lothaire Bluteau film obyczajowy Kanada 1999
11:00    "Moja własna ojczyzna" reż.Mira Nair, wyk.Hal Holbrook, Marisa Tomei, Naveen Andrews, Ellora Patnaik film obyczajowy USA 1998
13:00    "Zbyt bogata: Tajemne życie Doris Duke" reż.John Erman, wyk.Lauren Bacall, Richard Chamberlain, John Erman, Mare Winningham film obyczajowy USA 1999
15:00    "Zebrać się i pójść do domu" reż.Steven Schachter, wyk.Tom Skerritt, Blythe Danner, Roma Downey, Julianne Phillips film obyczajowy USA 1992
17:00    "Zabłąkane duchy" reż.David Wellington, wyk.Marsha Mason, Michael Monty, Juliana Wimbles, Lothaire Bluteau film obyczajowy Kanada 1999
19:00    "Córki McLeoda" reż.Chris Martin-Jones, wyk.Bridie Carter, Lisa Chappell, Jessica Napier, Rachael Carpani serial obyczajowy Australia 2001
20:00    "Taggart: Fatalne dziedzictwo" reż.Alan MacMillan, wyk.Mark McManus, Francis Matthews, Blythe Duff, Iain Anders film kryminalny W. Bryt. 1993
22:00    "Sędzia" reż.Mick Garris, wyk.Chris Noth, Edward James Olmos, Lolita Davidovich, Charles Durning dramat obyczajowy USA 2001
00:00    "Córki McLeoda" reż.Chris Martin-Jones, wyk.Bridie Carter, Lisa Chappell, Jessica Napier, Rachael Carpani serial obyczajowy Australia 2001
01:00    "Taggart: Fatalne dziedzictwo" reż.Alan MacMillan, wyk.Mark McManus, Francis Matthews, Blythe Duff, Iain Anders film kryminalny W. Bryt. 1993
03:00    "Sędzia" reż.Mick Garris, wyk.Chris Noth, Edward James Olmos, Lolita Davidovich, Charles Durning dramat obyczajowy USA 2001

Le Cinema
14:00    "Prywatne kłamstwa" reż.Sherry Hormann, wyk.Martina Gedeck, Vyto Ruginis, John Corbett, Marianne Sägebrecht dramat obyczajowy Austria/Szwajcaria 2000
16:00    "Stan pierwotny" reż.Francis Girod, wyk.Marie-Christine Barrault, Jacques Dutronc, Michel Piccoli, Claude Brasseur dramat obyczajowy Francja 1978
18:00    "Granica" reż.Misha Williams, wyk.Shaun Scott, Edita Brychta, Daniel Hill, Catherine Schell dramat obyczajowy W. Bryt. 1988
20:00    "Nowe kino niemieckie" Dokument film dokumentalny
20:30    "Miłość i totalitaryzm" reż.Wiaczesław Sorokin, wyk.Galina Bokaszewskaja, Siergiej Juszkiewicz, Olga Wołkowa, Swietłana Krjuczkowa dramat obyczajowy Rosja 1998
22:30    "Miłości, które zabijają" reż.Chumilla Carbajosa, wyk.Carmen Maura, Juanjo Puigcorbe, Jean Pierre Cassel, Lucina Gil komedia Hiszpania 1996
00:00    "Piękny obiekt pożądania" reż.Michael Lindsay Hogg, wyk.Andie MacDowell, John Malkovich, Lolita Davidovich, Rudi Davies dramat obyczajowy USA 1991
02:00    Zakończenie programu 

Discovery Travel & Adventure
09:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
09:55    Aurukun Vademecum twardziela
10:20    Podróże na chybił trafił
10:50    Przewodnik po Nowym Orleanie Samotna planeta
11:45    Akwanauci
12:15    Żarłacz biały Podróże Nicka
12:40    Oxford Street, Londynie Ulice świata
13:10    Specjalności kuchni wietnamskiej Samotna planeta
14:05    Nowa Zelandia Wyścig pełen przygód
14:30    Wielka wyprawa
15:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
15:55    Aurukun Vademecum twardziela
16:20    Podróże na chybił trafił
16:50    Przewodnik po Nowym Orleanie Samotna planeta
17:45    Akwanauci
18:15    Żarłacz biały Podróże Nicka
18:40    Oxford Street, Londynie Ulice świata
19:10    Specjalności kuchni wietnamskiej Samotna planeta
20:05    Nowa Zelandia Wyścig pełen przygód
20:30    Wielka wyprawa
21:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
21:55    Aurukun Vademecum twardziela
22:20    Podróże na chybił trafił
22:50    Przewodnik po Nowym Orleanie Samotna planeta
23:45    Akwanauci
00:15    Żarłacz biały Podróże Nicka
00:40    Oxford Street, Londynie Ulice świata
01:10    Specjalności kuchni wietnamskiej Samotna planeta
02:05    Nowa Zelandia Wyścig pełen przygód
02:30    Wielka wyprawa
03:00    Zakończenie programu 

Travel Channel
13:00    Costa Brava Zabawy z golfem
13:30    Kapsztad Taksówki wielkich miast
14:00    RPA W podróży
14:15    Tenerife Playa las Americas W podróży
14:30    Dynastia Tudorów Wielka Brytania z powietrza
15:00    Szkocja z Vanessą Feltz Pocztówki z raju
15:30    Miasto Meksyk Entrada
16:00    Lizbona Zmyślny podróżnik
16:30    Taniec Bogów
17:00    Zimbabwe, Afryka Nie zapomnij paszportu
18:00    Bali, Vanuatu i Ziemia Arnhema, Australia Oceania
18:30    Minorka Odległe lądy
19:00    Miami Żyłka podróżnicza
19:30    Granite Belt Smaki Australii
20:00    San Francisco Nieznana historia
21:00    Szlak Gruyare Podróże kolejami szwajcarskimi
22:00    Barbados Przewodnik turystyczny
23:00    Simbambili Wyprawa do dzikiej Afryki
23:30    Jukatan Trasy alternatywne
00:00    Szkocja z Vanessą Feltz Pocztówki z raju
00:30    Kolumbia Brytyjska - Wiktoria Turysta
01:00    Zakończenie programu 

Fox Kids
06:00    "Świat Bobbiego"
06:20    "Denis rozrabiaka"
06:45    "Przygody Kuby Guzika"
07:05    "Lochy i Smoki"
07:30    "Pokemon"
07:55    "Mighty Morphin Power Rangers"
08:15    "Tajne akta Psiej Agencji"
08:40    "Digimon"
09:00    "Denis rozrabiaka"
09:45    "Walter Melon"
10:05    "Jerry i paczka"
10:30    "Mighty Morphin Power Rangers"
10:50    "Kleszcz"
11:15    "Denis rozrabiaka"
12:05    "Mighty Morphin Power Rangers"
12:30    "Spiderman"
13:15    "Pokemon"
13:35    "Wunschpunsch"
14:00    "Denis rozrabiaka"
14:20    "Łebski Harry"
14:40    "Walter Melon"
15:00    "X Men"
15:40    "Inspektor Gadżet"
16:00    "Kot Ik!"
16:20    "Świat według Ludwiczka"
16:45    "Gęsia skórka"
17:10    "Jerry i paczka"
17:30    "The New Addams Family"
17:55    "Liceum na morzu"
18:15    "Tajne akta Psiej Agencji"
18:40    "Łebski Harry"
19:00    "The Simpsons"
19:30    "Świat według Ludwiczka"
19:50    "Jerry i paczka"
20:10    "Kot Ik!"
20:30    "Szalony Jack, pirat"
20:50    "Fantastyczna czwórka"
21:15    "X Men"
21:35    "Spiderman"
22:00    Zakończenie programu 

MiniMax/Hyper
06:00    "Opowieść letnia" "W jeżynowym grodzie" serial animowany
06:25    "Niebieska tajemnica" "Biblioteka Lizzie" serial animowany Australia
06:30    "Sam jak pies" "Piesek w kratkę" serial animowany Polska
06:40    "Biblioteka" "Pomysłowy wnuczek" serial animowany Polska
06:50    "Na zbójeckich ścieżkach" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
07:00    "Przygody Tintin'a. Tintin i Świątynia Słońca" film animowany Francja
08:20    "Maskotka" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
08:25    "Bo i UFO" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
08:50    "Zofia ze Szwajcarii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
09:05    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
09:30    "Zimowa opowieść" "W jeżynowym grodzie" serial animowany
09:55    "Księżniczka dla malucha" "Biblioteka Lizzie" serial animowany Australia
10:00    "Co się zdarzyło w szatni" "Piesek w kratkę" serial animowany Polska
10:10    "Włóczkowy obrazek" "Pomysłowy wnuczek" serial animowany Polska
10:20    "Władca wydm" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
10:30    "Przygoda lokomotywki" film animowany
10:55    "Legenda o Lochnagarze" film animowany W. Bryt.
11:20    "Sławny Fred" film animowany W. Bryt.
11:50    "Wielka włóczęga" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
11:55    "Generalny bałagan" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
12:20    "Liou z Tajlandii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
12:35    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
13:00    "Opowieść jesienna" "W jeżynowym grodzie" serial animowany
13:25    "Pomagajmy sobie" "Biblioteka Lizzie" serial animowany Australia
13:30    "Pies w kuchni" "Piesek w kratkę" serial animowany Polska
13:40    "Usprawnienia" "Pomysłowy wnuczek" serial animowany Polska
13:50    "W lesie" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
14:00    "Tintin i Jezioro Rekinów" "Przygody Tintin'a" film animowany Francja
15:20    "Wiewiórka safari" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
15:25    "Szkoła przetrwania" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
15:50    "Sadanad z Indii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
16:05    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
16:30    "Zimowa opowieść" "W jeżynowym grodzie" serial animowany
16:55    "Księżniczka dla malucha" "Biblioteka Lizzie" serial animowany Australia
17:00    "Co się zdarzyło w szatni" "Piesek w kratkę" serial animowany Polska
17:10    "Włóczkowy obrazek" "Pomysłowy wnuczek" serial animowany Polska
17:20    "Władca wydm" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
17:30    "Przygoda lokomotywki" film animowany
17:55    "Legenda o Lochnagarze" film animowany W. Bryt.
18:20    "Sławny Fred" film animowany W. Bryt.
18:50    "Wielka włóczęga" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
18:55    "Generalny bałagan" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
19:20    "Liou z Tajlandii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
19:35    "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
20:00    Klipy HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM program muzyczny
20:15    Fresh Air magazyn
20:30    "Gamez!" serial dokumentalny
21:00    Klipy program muzyczny
21:30    "Gamez!" serial dokumentalny
22:00    "IRIA" ANIME serial animowany
22:30    GT Concept Fresh Air magazyn
22:45    Klipy program muzyczny
23:00    Odjazdy nie zalecane magazyn sportów ekstremalnych
23:30    "Cybersix" ANIME serial animowany
00:00    Zakończenie programu 

Fashion TV
05:00    Hity ubiegłych sezonów
07:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
10:30    Model Flat
12:00    Modelki
13:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
14:00    Hity ubiegłych sezonów
14:30    Model Flat
15:30    Hity tygodni mody, zima 02/03
18:30    Model Flat
19:00    Hity tygodni mody, zima 2002
21:00    Modelki
22:00    Hity ubiegłych sezonów
22:30    Model Flat
01:00    Hity tygodni mody, zima 02/03
02:00    Modelki
03:00    Hity tygodni mody, zima 02/03 

TeDe
06:10    "Smok Castillo" serial animowany (powt.)
06:40    Auto zwiad - telewizyjny informator motoryzacyjny
07:10    "Ania z Zielonego Wzgórza" reż.Kevin Sullivan, wyk.Megan Follows, Colleen Devhurst, Richard Farnsworth, Jonathan Crombie film przygodowy (powt.) Kanada 1985
09:00    "Smok Castillo" serial animowany
09:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
10:00    "Didier" reż.Alain Chabat, wyk.Alain Chabat, Jean-Pierre Bacri, Isabelle Gelinas, Caroline Cellier komedia (powt.) Francja 1997
12:00    KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
12:30    Super VIP - wydarzenia i plotki magazyn
13:30    Magazyn golfowy
14:00    "Tato, anioł i ja" reż.Rick Wallace, wyk.Judge Reinhold, Stephi Lineburg, Alan King, Carol Kane komedia USA 1995
16:00    "Rycerz nocy" reż.Paul Abascal/Nick Daniel, wyk.Matt McColm, Derek Webster, Derwin Jordan, Earl Holliman serial sensacyjny Kanada/USA 1997
16:50    "Policyjny klan" reż.Robert Singer, wyk.William Devane, David Cubitt, Helen Carey, Matthew John Armstrong serial sensacyjny USA 1999
17:45    Przegląd wydarzeń tygodnia program publicystyczny
17:55    Informacje sportowe i Prognoza pogody
18:05    "Diabli nadali" reż.Robert Berlinger/Mark Cendrowski, wyk.Kevin James, Leah Remini, Jerry Stiller, Victor Williams serial komediowy USA 1998
18:35    "Nowe wcielenie" reż.Jace Alexander/Glenn Gordon Caron, wyk.Eric Close, Dennis Haysbert, Margaret Colin, Gerrit Graham serial sensacyjny (powt.) USA 1999
19:30    "Mapety i ich goście" reż.Greg V. Fera/Gary Halvorson serial dla dzieci (powt.) USA 1996
20:00    "Odjazdowa czwórka" reż.E.W. Swackhamer, wyk.Harvey Korman, Peter Scolari, Stephanie Faracy, Chuck McCann komedia sensacyjna USA 1996
21:55    Drogówka magazyn policyjny
22:20    Supergol magazyn piłkarski
22:50    To się w głowie nie mieści magazyn
23:15    "Na wirażu" wyk.Keith Carradine, Tristan Rogers, Fred Williamson, Duncan Regehr serial sensacyjny Kanada 1997
00:15    "Salut dla rycerza" reż.John Woo, wyk.Damian Lau, Hoi San-lee, Pai Wei, Kong Lau film sensacyjny Hongkong 1978
02:15    Super VIP - wydarzenia i plotki magazyn
02:45    Strefa P magazyn muzyczny
03:20    Auto zwiad - telewizyjny informator motoryzacyjny
03:40    Przegląd wydarzeń tygodnia program publicystyczny
03:55    Zakończenie programu 

TVP3 Opole
07:00    "Tęczowy domek" serial dla dzieci (WP) USA
07:30    Kurier program informacyjny (WP)
07:40    Prognoza pogody (WP)
07:45    "Dany, opowiedz mi" serial animowany (WP) Francja 1990
09:00    Teleplotki magazyn (WP)
09:30    Kurier program informacyjny (WP)
09:40    Prognoza pogody (WP)
09:45    "Strażnicy niebios" reż.Aberto Negrin, wyk.Ben Cross, Peter Weller, Marco Bonini, Guy Lankester film przygodowy (WP) Francja/Włochy 1998
11:30    Kurier program informacyjny (WP)
11:35    "Tajlandia, kraj uśmiechniętych ludzi" "Smaki świata" serial dokumentalny (WP) Australia 1998
12:00    "Barbara Hutton i Gary Grant" "Wielkie romanse XX wieku" serial dokumentalny (WP) Wielka Brytania 1999
12:30    Kurier program informacyjny (WP)
12:40    Prognoza pogody (WP)
14:30    Kurier program informacyjny (WP)
14:35    "Elżbieta II - trudny jubileusz" film dokumentalny (WP) Wielka Brytania 2002
15:30    Kurier program informacyjny (WP)
15:35    Prognoza pogody (WP)
16:30    Kurier program informacyjny (WP)
16:40    Prognoza pogody (WP)
16:45    Wygraj sukces - konkurs (WP)
17:30    Kurier program informacyjny (WP)
17:35    Teleplotki magazyn (WP)
18:50    Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów - półfinał Żużel (WP)
20:30    Kurier program informacyjny (WP)
20:45    Prognoza pogody (WP)
20:50    Od niedzieli do niedzieli program publicystyczny (WP)
21:15    Książka tygodnia magazyn (WP)
21:30    Kurier program informacyjny (WP)
21:40    Prognoza pogody (WP)
22:30    Kurier program informacyjny (WP)
22:45    Prognoza pogody (WP)
22:50    Eliminacje do Mistrzostw Polski Siatkówka plażowa (WP)
23:50    Jazda na maxa magazyn sportowy (WP)
00:15    "Zuch 182" reż.Bob Clark, wyk.Timothy Hutton, Robert Urich, Kim Cattrall, Robert Culp, Darren McGavin film obyczajowy (WP) USA 1985
01:50    Zakończenie programu 

BBC Prime
05:00    Background Brief program edukacyjny
05:20    Hollywoodzka nauka program edukacyjny
05:30    Jabłka, ryzyka, wzajemne obwinianie się program edukacyjny
06:20    Co lata 80te zrobiły dla nas? serial dokumentalny
06:30    Poszukiwanie rzeczywistości program edukacyjny
07:00    Spryciarze program dla dzieci
07:15    Bajkotwórcy program dla dzieci
07:30    Yoho Ahoy program dla dzieci
07:35    Tukan Tecs program dla dzieci
07:45    Baw się razem z nami program dla dzieci
08:05    Spryciarze program dla dzieci
08:20    Bajkotwórcy program dla dzieci
08:35    Yoho Ahoy program dla dzieci
08:40    Baw się razem z nami program dla dzieci
09:00    Niebieski Piotruś program dla dzieci
09:45    Hity muzyki pop - Prime program muzyczny
10:15    Hity muzyki pop - Eurochart program muzyczny
10:45    "Schronisko w Battersea" serial dokumentalny
11:15    "Akademia psów policyjnych" serial dokumentalny
11:45    Wakacyjne zdjęcia magazyn turystyczny
12:00    Ogrodowi najeźdźcy magazyn
12:30    Zgadnij, co to jest? teleturniej
13:00    Prawdziwe pokoje magazyn stylistyczny
13:30    "Otwarte non stop" serial komediowy
14:10    "Eastenders Omnibus" serial obyczajowy
16:00    "Aquila" serial dla dzieci
16:45    Wakacyjne zdjęcia magazyn turystyczny
17:00    Hity muzyki pop 2 program muzyczny
17:45    The Weakest Link quiz
18:30    Gardeners' World
19:00    Polowanie Bargaina magazyn kolekcjonerski
19:30    "Stan planety: Dlaczego jest kryzys?" serial dokumentalny
20:30    "Tak, panie ministrze" serial obyczajowy
21:00    "2 Point 4 Children" serial obyczajowy
21:30    "Bieg Coogana" serial komediowy
22:00    Puk puk to Reeves i Mortimer program rozrywkowy
22:30    "Amerykańska podróż Rubyego" serial dokumentalny
23:00    "Spód" serial komediowy
23:30    "Gliny" serial kryminalny
00:30    Pole bitwy Doktor Who
01:00    "Historia Brytanii: Brytania przyłączona" program edukacyjny
02:00    "Historia mózgu: W uniesieniu chwili" serial dokumentalny
03:00    Ever Wondered? program edukacyjny
03:15    Osobiste pasje - Toyah Wilcox program edukacyjny 03. Ever Wondered? - program edukacyjny
04:00    Mit i muzyka program edukacyjny
04:30    Dzieci, nauka i zdrowy rozsądek program edukacyjny 

CT 1
05:00    "Star Trek: Voyager 7" serial fantastyczny
05:50    Nasza wieś magazyn
06:05    "Panoptikum praskiego miasta" reż.A. Moskalyk, wyk.J. Adamíra, J. Vinklář, J. Bláha serial kryminalny Czechy
07:10    "Nieznana ziemia - Świat według Thora Heyerdahla" serial dokumentalny
07:30    Wakacyjny poranek niedzielny magazyn
07:35    Zdecyduj się magazyn
07:45    Był sobie pewien odkrywca magazyn
08:10    "Dusty" serial przygodowy dla dzieci
08:35    "O statečné princezně Janě" baśń filmowa Czechy 1978
09:30    "Garfield i przyjaciele" serial animowany
09:50    Śpiewanki program muzyczny dla dzieci
10:00    Obiektyw magazyn zagranicznych ciekawostek
10:30    Brak wiedzy nie usprawiedliwia program dokumentalny
10:50    "Panoptikum praskiego miasta" reż.A. Moskalyk, wyk.J. Adamíra, J. Vinklář, J. Bláha serial kryminalny Czechy
12:00    Wiadomości
12:05    Prognoza pogody
12:10    Domowe szczęście magazyn
12:40    Kalendarium program publicystyczny
12:55    Ekran magazyn
13:25    "Nasredin" reż.Z. Kaloč, wyk.Z. Junák, K. Mišurec, S. Zindulka baśń filmowa Czechosłowacja 1984
14:15    Wizyta w Zoo program przyrodniczy dla dzieci
14:25    Świadkowie Jehowy program dokumentalny
15:00    Czas dla rodziny magazyn publicystyczny
15:25    "Kantor Ideál" reż.M. Frič, wyk.K. Lamač, A. Ondráková, O. Marion film obyczajowy Czechosłowacja 1932
17:00    Kronika program dokumentalny
17:05    Poszukiwanie straconego czasu magazyn
17:25    Co z tym... magazyn
17:55    Prognoza pogody
18:00    Wiadomości
18:05    O skarby Elżbiety Czeskiej teleturniej historyczny
18:50    Świąteczne przemówienie magazyn
19:00    Dobranocka
19:15    Wiadomości
20:00    "Polední žár" reż.Z. Zelenka, wyk.L. Mrkvička, S. Postlerová, Z. Adamovská film kryminalny Czechy 1997
21:25    Pięcioro przy stole program kulturalny
22:00    Na ostro magazyn publicystyczny
22:40    Różne spojrzenia magazyn
22:50    Wiadomości
23:05    "Bob, Carol, Ted i Alice" reż.Paul Mazursky, wyk.Natalie Wood, Robert Culp, Dyan Cannon, Elliott Gould komedia USA 1968
00:50    "Niech jedzą kołacze!" serial obyczajowy
01:20    "Sweety Barrett" film obyczajowy Irlandia 1998
02:50    Brak wiedzy nie usprawiedliwia program dokumentalny
03:05    Na pływalni talk show
03:40    Mania podróżowania program dokumentalny
04:10    Następnym razem u Was z Průhonic program muzyczny 

ST 1
06:55    Wiadomości Czeskiej telewizji
07:20    Tydzień z kulturą magazyn
07:30    Żywa panorama
07:50    Telezakupy magazyn
08:05    Sladkowe abecadło program dla dzieci
08:15    "Trzy niedźwiadki" serial animowany
08:40    Babeczka program dla dzieci
09:20    Hej hop! program dla dzieci
10:00    "Na wysokiej skale" serial dla dzieci Słowacja 1978
10:55    "Siedem szczytów" serial dokumentalny Chorwacja 2000
11:55    Będzie światło magazyn ekonomiczny
12:55    Świat w obrazach magazyn publicystyczny
13:20    Dobra nowina magazyn religijny
13:45    Kalendarz historyczny magazyn historyczny
14:00    Niech żyją! magazyn
14:30    "Obrońcy przyrody" serial dokumentalny Francja 1999
15:00    Rhytmick magazyn muzyczny
15:30    Pogadanki program rozrywkowy
15:45    "Cuzco - Peru" "Skarby świata" serial dokumentalny
16:00    "Krutá ľúbosť" reż.Martin Ćapák, wyk.Mária Mačáková, Juraj Kukura, Magda Vášáryová, Jozef Majerčík, Viliam Polónyi dramat obyczajowy Słowacja 1977
17:20    Gotuję, gotujesz, gotujemy i pieczemy magazyn kulinarny
17:30    Wspaniały świat magazyn podróżniczy
18:00    Dobranocka program dla dzieci
18:10    Piosenki z gwiazdeczki program dla dzieci
18:15    "Leśni przyjaciele" serial animowany
18:45    "Pokemon" serial animowany Japonia 1998
19:10    Losowanie na loterii magazyn
19:20    Prognoza pogody
19:30    Wiadomości
19:50    Bramki, ciosy, sekundy magazyn sportowy
20:00    "Doktor Quinn 5" wyk.Jane Seymour serial obyczajowy USA 1996
20:50    Inwencje program dokumentalny
21:00    Sylwester bez końca program rozrywkowy
21:40    Bramki, ciosy, sekundy magazyn sportowy
21:55    Wzdłuż i wszerz magazyn
22:10    "Kubańska melancholia" film dokumentalny Finlandia 1999
23:05    "Pacific Blue" wyk.J. Davidson, P. Trickey, D. Vogel serial sensacyjny USA 1998
00:05    Telezakupy magazyn
00:15    Zakończenie programu 

ST 2
10:00    Żywa panorama
10:30    Sfery intymne magazyn religijny
11:20    "Osobowości życia religijnego" serial dokumentalny
11:45    Słowo duchownego program publicystyczny
11:55    Ślizgawka program muzyczny dla dzieci
12:20    Jesteśmy z... program dokumentalny dla dzieci
12:35    Siódemka magazyn
13:15    Kultura łączy świat serial dokumentalny
13:45    Slalom wodny Studio sport (na żywo)
16:20    Zamów sobie... magazyn kulinarny
16:35    Ktoś jest za drzwiami - Program muzyczno-rozrywkowy
17:15    Ekonomika Słowacji program publicystyczny
17:25    Telezakupy magazyn
17:30    Magazyn modelarski program poświęcony modelarstwu
18:00    Ślady przeszłości magazyn
18:30    Melodie i tańce przodków - festiwal folklorystyczny
19:00    Seniorzy magazyn
19:30    Wiadomości
19:50    Prognoza pogody
19:55    Słowo duchownego program publicystyczny
20:00    Tango magazyn sportowy
20:30    Motomagazyn sport magazyn motoryzacyjny
21:00    Będzie światło magazyn ekonomiczny
22:00    Tydzień w parlamencie magazyn
22:30    "Pozyvame vás do divadla" reż.Ivan Petrovicky, wyk.Marián Gešiberg, Dagmar Sanitrová, Martin Horńák, Tomáš Žlinčík komedia Słowacja 1987
00:00    Wiadomości z Czeskiej telewizji
00:25    Zakończenie programu 

Rai Tre
06:00    Poza rozkładem
09:00    "Due soldi di speranza" reż.Renato Castellani, wyk.Maria Fiore, Vincenzo Musolino, Luigi Astarita, Gina Mascetti komedia obyczajowa Włochy 1951
10:35    "Il lungo, il corto, il gatto" reż.Lucio Fulci, wyk.Franco Franchi, Ciccio Ingrassia, Ivy Holzer, Giusi Raspani Dandolo komedia Włochy 1967
12:00    TeleCamere. Zdrowie
12:40    Okkupati
13:10    "Matlock" serial kryminalny USA 1986
13:55    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
14:00    Wiadomości regionalne i prognoza pogody
14:15    Wiadomości
14:30    jeździectwo. Grand Prix Saint-Michel w Mikkeli (Finlandia) Studio sport
15:30    kolarstwo szosowe. 89. Tour de France. 8. etap: Saint Martin de Landelles - Plouay Studio sport
17:20    kolarstwo szosowe. Giro d'Italia kobiet. Solbiate Olona - Gorla Studio sport
17:30    Geo Magazine
18:05    "Drużyna" wcześniej...
18:55    Prognoza pogody
19:00    Wiadomości
19:30    Wiadomości regionalne i prognoza pogody
20:00    Przypadkowi żeglarze
20:30    Blob
20:45    Przyjemność odkrywania. 20.000 mil pod ziemią Ulisses
22:55    Wiadomości
23:00    Wiadomości regionalne
23:10    Opowieści z życia
00:10    Wiadomości
00:20    TeleCamere. Zdrowie
01:15    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
01:20    Filmy dokumentalne Yervanta Gianikiana i Angeli Ricci Lucchi oraz Haile Gerimy Poza rozkładem

TV 4 Szwecja
06:00    Przerwa
15:40    "Love Boat: The next wave" serial obyczajowy USA 19958
16:30    Söndagsbingo
16:55    Keno
17:00    V75 Vinnare
17:35    "Robot Wars" serial Szwecja 2002
18:30    Wiadomości
18:55    Prognoza pogody
19:00    "Barnsjukhuset" serial dokumentalny Szwecja 2001
19:30    "Ladies Man" serial komediowy USA 1999
20:00    Sporten magazyn sportowy
20:30    "Police camera action" serial dokumentalny W. Bryt.
21:00    "Beck - Vita nätter" reż.Mĺrten Anfred, wyk.Peter Haber, Mikael Persbrandt, Figge Norling, Stina Rautelin film sensacyjny Szwecja 1997
22:00    Wiadomości i prognoza pogody
22:15    "Beck - Mannen med ikonerna" reż.Mĺrten Anfred, wyk.Peter Haber, Mikael Persbrandt, Figge Norling, Stina Rautelin film sensacyjny Szwecja 1997
22:55    "Fawlty Towers" serial komediowy W. Bryt. 1975
23:35    "Uncovereds" serial dokumentalny W. Bryt. 1999
00:30    "Dangerous Curves" serial sensacyjny USA 1992
01:15    CBS 60 Minutes magazyn
02:05    Program na dobranoc
02:10    Zakończenie programu 

RTPI
06:00    UM ESTRANHO EM CASA
07:00    PARLAMENTO
08:00    CAMILO, O PENDURA
08:30    OS DESTINOS DE SOFIA
09:00    HORIZONTES DA MEMÓRIA
09:30    INICIATIVA
11:30    EUCARISTIA DOMINICAL transmisja mszy
12:30    70x7
13:00    REPÓRTER RTP - 7 DIAS program publicystyczny
14:00    JORNAL DA TARDE
15:00    FUTEBOL DE PRAIA. LIGA EUROPEIA
16:00    JOĂO BAIĂO Directo
18:00    ATLÂNTIDA talk show
19:30    O BARCO E SONHO
20:30    HORIZONTES DA MEMÓRIA
21:00    TELEJORNAL Directo
22:00    CINEMA
23:30    FESTIVAL RAMO GRANDE
00:00    CONTRA-INFORMAÇĂO
01:00    MEU QUERIDO AVÔ
01:30    DESTINO MADEIRA
02:00    JORNAL 2
03:00    CONTRA-INFORMAÇĂO FIM-DE-SEMANA
03:30    JOĂO BAIĂO 

France 3
06:00    Euronews program informacyjny
07:00    Decrochez vos vacances program dla dzieci
08:00    TO3 filmy animowane
10:30    C'est pas sorcier program dla dzieci
11:00    Sur la route du tour magazyn
11:50    Bon appetit, bien sur magazyn kulinarny
12:15    Le 12/14 programy regionalne
12:55    Konkurs w petanque, Marsylia 2002
13:55    C'est mon choix magazyn
14:40    Keno magazyn
14:45    "Little Women" reż.David Lowell Rich, wyk.Meredith Baxter, Susan Dey, Ann Dusenberry, Eve Plumb film obyczajowy USA 1978
16:25    "Little Women" reż.David Lowell Rich, wyk.Meredith Baxter, Susan Dey, Ann Dusenberry, Eve Plumb film obyczajowy USA 1978
18:00    "On en rit encore" film dokumentalny
19:00    Le 19/20 programy regionalne
20:45    Meteo - prognoza pogody
20:55    "Siska" serial kryminalny Niemcy 2000
22:05    "Siska" serial kryminalny Niemcy 2000
23:05    Meteo - prognoza pogody
23:10    Soir 3 program informacyjny
23:25    "Les comedies d'ete cykl filmów komediowych
01:20    "Caravane" reż.Erik Charell, wyk.Charles Boyer, Pierre Brasseur, Conchita Montenegro, Jules Raucourt dramat psychologiczny Francja 1934
03:05    Les nuits de France 3 

M6
08:10    "L'etalon noir" serial obyczajowy USA
08:45    "Indaba" serial dla dzieci
09:10    "Studio Sud" serial obyczajowy USA
09:40    M6 Kid filmy animowane
11:20    Grand ecran magazyn filmowy
11:25    Teva Deco magazyn
11:40    Turbo magazyn
12:20    Warning magazyn
12:30    "Zdarzyło się jutro" reż.Jace Alexander/Daniel Attias, wyk.Kyle Chandler, Shanesia Davis-Williams, Fisher Stevens, Ron Dean pilot serialu USA 1996-2000
13:20    "Manionowie z Ameryki" reż.Joseph Sargent, wyk.Pierce Brosnan, Kate Mulgrew, Anthony Quayle, Linda Purl serial obyczajowy USA 1981
15:10    "Manionowie z Ameryki" reż.Joseph Sargent, wyk.Pierce Brosnan, Kate Mulgrew, Anthony Quayle, Linda Purl serial obyczajowy USA 1981
17:00    Drole de scene program rozrywkowy
17:25    "Panique aux Caraibes" serial komediowy USA 1989
18:35    "Panique aux Caraibes" serial komediowy USA 1989
19:50    Belle et Zen magazyn
19:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
20:05    E=M6 magazyn popularnonaukowy
20:40    Sport 6 magazyn sportowy
20:50    Capital magazyn
22:55    Secrets d'actualite magazyn
00:05    "Les tentations de Betty" film erotyczny Włochy
01:35    Sport 6 magazyn sportowy
02:25    M6 music - teledyski 

ZDF
05:15    Radość podróżowania magazyn
06:00    "Moja księga dżungli" Werner Fend film dokumentalny
06:20    "Roobarb" serial animowany
06:25    "Twipsy" serial animowany
06:50    "Cześć, do jutra!" serial animowany
07:05    "Dzieci z Bullerbü" serial dla dzieci Szwecja
07:30    Tabaluga tivi
09:00    "Detektyw Archibald" serial animowany
09:15    Czasy magazyn społeczno-religijny
09:30    Transmisja ewangelickiego nabożeństwa z kościoła św. Marcina w Spenge relacja
10:15    "Lwi ząb" serial dla dzieci
10:45    Ogród telewizyjny ZDF relacja z Moguncji (na żywo)
12:45    Wiadomości
12:47    Deutsche Tourenwagen-Masters Sporty motorowe relacja z toru Euro-Speedway (na żywo)
14:15    Tour de France (St.-Martin-de-Landelles - Plouay) Kolarstwo szosowe relacja (na żywo)
18:15    "Port w Hamburgu" serial dokumentalny
19:00    Wiadomości
19:10    Prosto z Berlina magazyn informacyjny
19:30    "Wyprawa w przeszłość" Ekspedycje ZDF film dokumentalny
20:15    "Serce księdza" reż.Marco Serafini, wyk.Walter Sittler, Anja Kling, Michael Roll, Jasmin Gerat film obyczajowy Niemcy 1999
21:45    Wiadomości
22:00    "Czy już się nie widzieliśmy?" reż.Rene Bonniere, wyk.Nicollette Sheridan, Page Fletcher, Anthony Lemke, Daniela Lunkewitz film kryminalny USA 2001/2002
23:30    "Śmierć na Nilu" Świat powieści film dokumentalny
00:00    Wiadomości
00:05    Nocne studio magazyn kulturalny
01:05    Wiadomości
01:10    "Isabella Rossellini - moje życie" film dokumentalny
01:55    Wiadomości
02:00    "Bitwa o Planetę Małp" reż.J. Lee Thompson, wyk.Roddy McDowell, Claude Atkins, Natalie Trudy, Severn Darden film SF (powt.) USA 1973
03:25    Wiadomości
03:30    "Wyprawa w przeszłość" Ekspedycje ZDF film dokumentalny (powt.)
04:15    webcamnights.tv program komputerowy
04:30    "Kurtyzany" Dokument ZDF film dokumentalny (powt.) 

3SAT
07:00    Fast Track English kurs języka angielskiego
07:30    Bon Courage kurs języka francuskiego
08:00    Panorama alpejska program krajoznawczy
09:00    Wiadomości program informacyjny
09:05    Liryka dla wszystkich - pierwsza telewizyjna historia literatury magazyn kulturalny
09:15    Sinfonie Nr. 7 A-Dur op. 92 Ludwig van Beethoven koncert symfoniczny
09:55    "Przedmiot z czterema stronami" film dokumentalny
10:45    Prix de Lausanne - retransmisja międzynarodowego konkursu młodych tancerzy w Lozannie, Théâtre de Beaulieu 2002
13:00    Wiadomości
13:05    Przegląd tygodnia magazyn informacyjny
13:30    "Gry świata" serial dokumentalny
14:00    30 lat temu - kronika filmowa
14:30    "Ginące zawody - ludwisarz" film dokumentalny
15:00    "Schiller-Gang" telenowela dokumentalna Niemcy 2002
15:30    "Szkoła rekrutów" telenowela dokumentalna Szwajcaria 2002
16:00    "Szanse i ryzyka postępu" serial dokumentalny
16:30    "California Dreamin'" serial dokumentalny
17:15    "Słodkie kocie życie" film dokumentalny
17:30    Porady weterynarza magazyn
18:00    Dziennik magazyn publicystyczny
18:15    Panorama magazyn społeczno-gospodarczy
19:00    Wiadomości
19:10    "Archiwum E - przyszłość planety" serial dokumentalny
20:00    Wiadomości
20:15    "Niemieckie życiorysy" serial dokumentalny
21:15    "Skarby świata - dziedzictwo ludzkości" serial dokumentalny
21:30    "Obca we własnym kraju" film dokumentalny
23:10    "Komisarz" serial kryminalny Niemcy 1970
00:10    "Cattle Queen of Montana" reż.Allan Dwan, wyk.Barbara Stanwyck, Ronald Reagan, Gene Evans, Lance Fuller western USA 1954
01:35    Hello Austria, Hello Vienna magazyn krajoznawczy
02:05    "Szanse i ryzyka postępu" serial dokumentalny (powt.)
02:35    Porady weterynarza magazyn (powt.)
03:05    Panorama magazyn społeczno-gospodarczy (powt.)
03:50    "Archiwum E - przyszłość planety" serial dokumentalny (powt.) 

SAT 1
05:50    Bodo Bach - wesołe rozmowy przez telefon program rozrywkowy (powt.)
06:15    Widziane w ten sposób magazyn kulturalny
06:20    "The Man Who Would Not Die" reż.Robert Arkless, wyk.Alex Sheafe, Dorothy Malone, Keenan Wynn, Aldo Ray film sensacyjny USA 1976
07:45    WECK UP magazyn rozrywkowy
08:45    Przegląd tygodniowy klasyka magazyn rozrywkowy (powt.)
09:45    "Doc - Urodę można poprawić" serial komediowy (powt.) Niemcy 2000
10:15    C.O.P.S. - Best of TV program rozrywkowy (powt.)
11:00    "City Life" serial dla młodzieży Nowa Zelandia 1996
12:00    "Park Hotel Stern" serial obyczajowy Niemcy 1997
13:00    "A.S. - niebezpieczeństwo to jego życie" serial kryminalny Niemcy 1994
14:00    "Air America" serial sensacyjny USA 1998
15:00    "J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze" serial sensacyjny USA 1999/2000
16:00    "Star Trek: Voyager" serial SF USA 1998/99
18:00    Blitz magazyn aktualności
18:30    Szósta trzydzieści magazyn informacyjny
18:45    Ran magazyn sportowy
19:00    Tylko miłość się liczy magazyn rozrywkowy
20:15    "Zaborcza miłość" reż.Jonathan Darby, wyk.Jessica Lange, Gwyneth Paltrow, Jonathon Schaech, Nina Foch thriller USA 1998
22:15    Mensch Markus magazyn rozrywkowy
22:45    PLANETOPIA magazyn popularnonaukowy
23:35    News & Stories magazyn kulturalny
00:25    Widziane w ten sposób magazyn kulturalny (powt.)
00:30    "Cena miłości" reż.Erin Dignam, wyk.William Hurt, Robin Wright, Amy Madigan, Joanna Cassidy film kryminalny USA 1997
02:20    "Air America" serial sensacyjny (powt.) USA 1998
03:10    "City Life" serial dla młodzieży (powt.) Nowa Zelandia 1996
04:00    Tylko miłość się liczy magazyn rozrywkowy (powt.) 

RTL 2
05:30    Jak się robi...? magazyn filmowy (powt.)
05:50    Śmiechu warte program rozrywkowy
06:05    "Szczury wodne" serial kryminalny (powt.) Australia 1995
06:45    Robot Wars program rozrywkowy
07:35    "Nieustraszony" serial sensacyjny (powt.) USA 1997/98
08:20    "Extra Large: Gonzales' Revenge" reż.Alessandro Capone, wyk.Bud Spencer, Michael Winslow, Lou Bedford, Vivian Ruiz film kryminalny (powt.) USA 1993
10:10    "Ernest na wojnie" reż.John Cherry, wyk.Jim Varney, Hayley Tyson, David Muller komedia USA 1997
11:55    "Zaginieni w San Francisco" reż.David R. Ellis, wyk.Robert Hays, Kim Greist, Veronica Lauren, Kevin Timothy Chevalia film przygodowy (powt.) USA 1996
13:30    "Łowca krokodyli" serial dokumentalny
14:25    BRAVO TV magazyn muzyczny
15:50    "Beyond Belief: Fact or Fiction" serial fantastyczny USA 1998
16:40    "Kameleon" serial fantastyczny USA 1996-2000
17:40    "Beyond Belief: Fact or Fiction" serial fantastyczny USA 1998
18:30    Prawdziwe kłamstwa Czynnik X program popularnonaukowy
19:00    "Beyond Belief: Fact or Fiction" serial fantastyczny USA 1998
20:00    Wiadomości
20:15    MEGAMAN reality show
21:10    Za kratkami
22:00    "Autopsja - tajemnicze zgony" film dokumentalny
22:55    Redakcja wydanie specjalne magazyn reporterów
23:55    Wiadomości
00:45    "Pielęgniarka" reż.Robert Malenfant, wyk.Lisa Zane, Janet Gunn, John Stockwell, Michael Fairman thriller USA 1996
02:30    "Ernest na wojnie" reż.John Cherry, wyk.Jim Varney, Hayley Tyson, David Muller komedia (powt.) USA 1997
04:15    "The Jamie Foxx Show" serial komediowy 1996-2001

VOX
05:20    Rave around the World - taneczna noc dla wyspanych
06:30    Magazyn reklamowy
07:50    Sklep RTL magazyn reklamowy
09:30    NZZ Format magazyn publicystyczny gazety Neue Zürcher Zeitung
10:20    Explorer magazyn popularnonaukowy
11:15    BBC Exklusiv magazyn publicystyczny (powt.)
13:20    Pies, kot i mysz magazyn o zwierzętach domowych (powt.)
14:00    "World Gone Wild" pilot serialu dokumentalnego USA 2000
14:45    "Jason And The Argonauts, Part 1" reż.Nick Willing, wyk.Jason London, Frank Langella, Dennis Hopper, Derek Jacobi, Natasha Henstridge film przygodowy (powt.) USA 2000
16:30    Wiadomości i przegląd tygodnia magazyn publicystyczny
17:00    auto motor und sport tv magazyn motoryzacyjny
18:15    Hollywood VOXTOURS magazyn turystyczny
19:15    FIT FOR FUN TV magazyn sportowy
20:15    "Jason And The Argonauts, Part 2" reż.Nick Willing, wyk.Jason London, Frank Langella, Dennis Hopper, Derek Jacobi, Natasha Henstridge film przygodowy USA 2000
22:00    "Sprzedawca śmierci" reż.Fraser C. Heston, wyk.Max Von Sydow, Ed Harris, Bonnie Bedelina, Amanda Plummer horror USA 1993
00:10    Prawdziwa miłość magazyn erotyczny (powt.)
01:05    "Lady Chatterley II" reż.Lawrence Webber, wyk.Brigitte Robert, Patrice Cheron, Patricia Benson, Jacky Arnal film erotyczny (powt.) Włochy 1989
02:30    "Jason And The Argonauts, Part 2" reż.Nick Willing, wyk.Jason London, Frank Langella, Dennis Hopper, Derek Jacobi, Natasha Henstridge film przygodowy (powt.) USA 2000
04:10    Hawaje VOXTOURS magazyn turystyczny (powt.) 

SuperRTL
06:00    Infomercial magazyn reklamowy
07:15    "Bumpety Boo" serial animowany
07:25    "Trzy małe duszki" serial animowany
07:55    "Thomas, mała lokomotywa" serial animowany
08:10    "Tiny Planets" serial animowany
08:20    "Bob budowniczy" serial animowany
08:30    "Przygody Mumfiego" serial animowany
08:45    "Merlin, czarodziejski pies" serial animowany
08:50    "Bumpety Boo" serial animowany
09:00    "George Shrinks" serial animowany
09:30    "Kłopoty z Ralfem" serial animowany
10:00    "Marvin, stepujący koń" serial animowany
10:30    "SOS Team International" serial animowany
11:00    "Dzieci Noego" serial dokumentalny Francja 1995
11:25    Mądrale jedzą tak magazyn dla dzieci
11:30    "Doug" serial animowany
11:55    Disneys Art Attack magazyn dla dzieci
12:20    "Telewizyjna encyklopedia" serial dokumentalny Niemcy 2001
12:50    "Darkwing Duck" serial animowany
13:15    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
13:30    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
13:55    "To cały Andy!" serial animowany
14:20    "My Father's Dragon" film animowany (powt.) Japonia 1997
15:50    "Watership Down" serial animowany
16:20    "Marsupilami" serial animowany
16:50    "Wielki wyścig" serial animowany
17:15    "Nascar Racers" serial animowany
17:35    "New Action Man" serial animowany
18:00    "Darkwing Duck" serial animowany
18:25    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
18:50    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
19:20    "To cały Andy!" serial animowany
19:45    "Doug" serial animowany
20:15    Wymarzone wesele program rozrywkowy
22:00    "Home Song" reż.Nancy Malone, wyk.Lee Horssley, Polly Draper, Deborah Raffin, Ari Meyers dramat obyczajowy USA 1996
23:40    Klub przebojów Franka Papke program rozrywkowy (powt.)
00:30    Infomercial magazyn reklamowy
02:15    Program nocny 

BBC World
05:00    BBC News
05:30    This Week
06:00    BBC News
06:30    Harley Davidson The Bike's the Star
07:00    BBC News
07:30    Reporters
08:00    BBC News
08:30    The Chair Designing Our Lives
09:00    BBC News
09:30    Earth Report
10:00    BBC News
10:30    This Week
11:00    BBC News
11:10    Shining in the Dark Stephen King
12:00    BBC News
12:30    Click Online
13:00    BBC News
13:30    Europe Direct
14:00    BBC News
14:10    High Andes To Patagonia with Buck Henry Great Railway Journeys - Return Ticket
15:00    BBC News
15:30    Reporters
16:00    BBC News
16:05    Dateline London
17:00    BBC News
17:10    James Barrie and Peter Pan
18:00    BBC News
18:30    Fast Track
18:45    Holiday
19:00    BBC News
19:10    Shining in the Dark Stephen King
20:00    BBC News
20:30    Europe Direct
21:00    BBC News
21:10    High Andes To Patagonia with Buck Henry Great Railway Journeys - Return Ticket
22:00    BBC News
22:30    Harley Davidson The Bike's the Star
23:00    BBC News
23:30    Dateline London
00:00    BBC News
00:30    Reporters
00:45    Asia Today
01:00    BBC News
01:30    Correspondent
02:00    BBC News
02:30    Harley Davidson The Bike's the Star
03:00    BBC News
03:30    Dateline London
04:00    BBC News
04:30    Asia Today
04:45    Reporters 

NBC
05:00    Middle East This Week magazyn gospodarczy
05:30    Asia Market Week magazyn gospodarczy
06:00    European Market Week magazyn gospodarczy
06:30    Morris Cerullo program religijny
07:00    Hour of Power program religijny
08:00    Randy Morrison magazyn gospodarczy
08:30    Cottonwood Christian Centre program religijny
09:00    Creflo Dollar program religijny
09:30    Joyce Meyer program religijny
10:00    Europa Journal magazyn informacyjny
10:30    TV Predigt Mit Pastor Wegert program religijny
11:00    Hof mit Himmel program religijny
11:30    Hour of Power program religijny
12:30    TV Predigt Mit Pastor Wegert program religijny
13:00    QVC - telezakupy
15:00    Golf: Senior PGA Tour World Sport Television magazyn sportowy
17:00    Europa Journal magazyn aktualności
17:30    Golf: US PGA Tour World Sport Television magazyn sportowy
19:30    Europa Journal magazyn aktualności
20:00    NBC GIGA magazyn komputerowy
01:00    TV Predigt Mit Pastor Wegert program religijny
02:00    Giga Games magazyn komputerowy
04:00    Giga Party magazyn komputerowy

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.