TVP 1
06:15 Warto kochać - odc. 56; serial TVP
07:00 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy
07:30 Rok w ogrodzie
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Eerie Indiana,czyli Dziwne Miasteczko - Odc. 3; serial kraj prod.USA (1991)
08:40 Były sobie odkrycia - Lavoisier i chemia; serial animowany kraj prod.Francja (1992)
09:10 Ziarno ; magazyn
09:40 Kodołamacze - odc. 2; teleturniej
10:10 Szkoła złamanych serc - odc. 92; serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:55 89 PLUS - MŁODOŚĆ PASJA SKAUTING - Hand made; magazyn
11:15 Łowcy Przygód - Gra w ciemno; program dla dzieci
11:55 Park Narodowy Gór Stołowych; film dokumentalny kraj prod.Polska (2006)
12:45 Budzimy do życia - Paweł; felieton
13:00 Wiadomości
13:10 Union of Rock - Festiwal Rockowy Węgorzewo 2007 /1/; felieton
13:15 Zwierzęta świata - Dziennik słoni - odc. 3/6 - txt str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:45 Union of Rock - Festiwal Rockowy Węgorzewo 2007 /2/; felieton
13:50 07 zgłoś się - odc. 12/21 - Ścigany przez samego siebie - txt str. 777; serial TVP kraj prod.Polska (1981)
15:05 Union of Rock - Festiwal Rockowy Węgorzewo 2007 /3/; felieton
15:10 Śmiechu warte; program rozrywkowy
15:30 Sąsiedzi - "Kury w salonie" cz. 1; serial komediowy TVP
15:55 Union of Rock - Festiwal Rockowy Węgorzewo 2007
16:05 Moda na sukces - odc. 3412; serial kraj prod.USA (2001)
16:25 Moda na sukces - odc. 3413; serial kraj prod.USA (2001)
16:50 Union of Rock - Festiwal Rockowy Węgorzewo 2007
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Opole 2007 na bis - I to by było na tyle - Kabaretron cz. 1; koncert
18:25 Faceci do wzięcia - Wiódł ślepy kulawego; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda - Wakacje Donalda, odc. 14; serial animowany kraj prod.USA (1982)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:15 Hit na sobotę - Erin Brockovich (Erin Brockovich) - txt str. 777; dramat kraj prod.USA (2000)
22:30 Męska rzecz... - Podniebny dramat (Air Marshal); film fabularny kraj prod.USA (2002)
00:05 Kojak (seria 2) - Niania; serial kraj prod.USA (1974)
00:55 Kojak (seria 2) - Pozory mylą; serial kraj prod.USA (1974)
01:45 Kino nocnych marków - W niewoli miłości (Prisoner of Love); film fabularny kraj prod.Kanada (1999)
03:20 Zakończenie programu

TVP 2
06:40 Dla niesłyszących - Echa Panoramy
07:15 Dwójka Dzieciom - Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 20 Żeby kózka nie skakała...
07:25 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
07:55 Czterdziestolatek - odc. 5/21 Kondycja fizyczna, czyli walka z metryką - txt str. 777; serial TVP
08:50 Pytanie na śniadanie - lato - w tym Panorama: 10:00, 10:40 i Pogoda: 9:20, 10:45
10:50 Wokół Sycylii - odc. 3 - txt str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Włochy (2005)
11:50 Gwiazdy w południe - Trędowata - txt str. 777; film fabularny kraj prod.Polska (1976)
13:25 Święta wojna - Goldfish (250); serial TVP
14:00 Familiada - txt str. 777; teleturniej
14:30 Złotopolscy - odc. 860 Sprawy dla detektywa; telenowela TVP
15:05 25. Światowy Festiwal Cyrkowy "Cirque de Demain"; widowisko cyrkowe kraj prod.Francja (2004)
15:55 Na dobre i na złe odc. 282; serial TVP
16:55 Duże dzieci - (66); talk-show
17:45 Kobieta pracująca radzi - odc. 3; magazyn
18:00 Program lokalny
18:25 Starter - magazyn aktualności
18:45 Panorama
19:00 Pogoda
19:10 Europa da się lubić - Europa historyczna ; talk-show;
20:05 IX Mazurska Noc Kabaretowa 2007 "Dwójki, pary, duety" (1); widowisko rozrywkowe
21:00 IX Mazurska Noc Kabaretowa 2007 "Dwójki, pary, duety" (2); widowisko rozrywkowe
21:55 IX Mazurska Noc Kabaretowa 2007 "Dwójki, pary, duety" (3); widowisko rozrywkowe
22:50 Słowo na niedzielę
23:00 Panorama
23:20 Pogoda
23:25 Sport Telegram
23:30 IX Mazurska Noc Kabaretowa 2007 "Dwójki, pary, duety" (4); widowisko rozrywkowe
00:25 Śmierć przychodzi wiosną (Killing spring,a); film kryminalny kraj prod.Kanada (2002)
01:55 Miasteczko Twin Peaks - odc. 11/32; serial kryminalny kraj prod.USA (1990)
02:30 Zakończenie programu

TVP 3 Katowice
05:46 Uwierz w dokument - odc. 34; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Niepokonani - Hanna Wysocka; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:53 Niepokonani - Marcin Mikulski; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:06 Kowalski i Schmidt; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Kurier; STEREO
07:42 Pogoda; STEREO
07.45 Aktualności Flesz i Pogoda
07.50 Z życia bocianów
07.55 Do przerwy 0:1 – serial TVP
08:30 Kurier; STEREO
08:41 Pogoda; STEREO
08.45 Atelier – lekcja rysunku
09:01 Medyczny front - Prostata - męski problem (Body Wars. Prostate); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:27 Kamera Kuriera; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:49 Pogoda; STEREO
09:51 Serwis sportowy; STEREO
09:58 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:01 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:26 Kamera Kuriera; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:47 Pogoda; STEREO
10:52 Serwis sportowy; STEREO
10:58 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:03 Niezłomni; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:14 Nawigator; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:26 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:52 Pogoda; STEREO
11:53 Serwis sportowy; STEREO
12:02 Kowalski i Schmidt; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:27 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:47 Pogoda; STEREO
12:48 Serwis sportowy; STEREO
12:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:56 Kamera Kuriera; STEREO
13:01 Uwierz w dokument - odc. 67; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:51 Pogoda; STEREO
13:53 Serwis sportowy; STEREO
13:58 Kamera Kuriera; STEREO
14:02 Granice - Armenia i Iran - dalecy sąsiedzi (Frontieres); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kurier; STEREO
14:46 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:27 Kamera Kuriera; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:46 Pogoda; STEREO
15:50 Serwis sportowy; STEREO
15:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kuźnice Kuneckie; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:42 Pogoda; STEREO
16.45 Aktualności
16.48 Pogoda
16.50 To się wytnie
17.00 Pozytywka – tygodnik pozytywnie nakręcony
17:16 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:36 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Pogoda; STEREO
18.00 Aktualności
18.24 Magazyn Meteo
18.30 Aktualności sportowe
18.40 Śląska Gala Biesiadna
19.15 Zamyślenia nie tylko dla pobożnych
19.20 Pół wieku TV Katowice – programy archiwalne
19.35 Jubileuszowe powroty
20:01 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:47 Pogoda; STEREO
20:52 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:42 Pogoda; STEREO
21.45 Aktualności
21.50 Pogoda
21.55 Aktualności sportowe
22.05 Sobotni magazyn sportowy
22:30 Kurier; STEREO
22:42 Pogoda; STEREO
22:46 Raport WSI; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:07 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Żużel - Drużynowy Puchar Świata - Dania; STEREO
00:27 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:42 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:01 Mistrzowie gitary - odc. 13 (Guitar show, ep. 13); serial dokumentalny kraj prod.Australia (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
01:27 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:53 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:26 Kurier; STEREO
02:36 Pogoda; STEREO
02:40 Zakończenie programu

Polsat
06:00 Pierwsza miłość (469)
06:45 Jesteśmy
07:15 Sonic X (27)
07:45 Tutenstein (3)
08:15 Cudowne lata (11)
08:45 Zwariowany świat Malcolma (98)
09:15 Się kręci
09:45 Łowcy skarbów (3)
10:45 D.A.R.Y.L. - komedia, USA 1985
12:45 Czarodziejki (57)
13:45 Dom nie do poznania
14:45 Detektyw Extralarge: Zabójca z Miami - film sensacyjny, USA/Włochy 1991
16:45 Piotr Bałtroczyk przedstawia
17:45 Nowe przygody Tequili i Bonettiego (5)
18:50 Wydarzenia
19:15 Sport, Pogoda
19:25 13 posterunek (39)
20:00 Siatkówka: Liga Światowa - półfinał
21:30 Krew i wino - thriller, USA/Wielka Brytania 1996
21:55 Studio LOTTO
23:40 Sopot TOPtrendy Festiwal 2007 - koncert TOP
00:50 Zielony smok - dramat obyczajowy, USA 2001
03:00 Nocne randki
04:40 TV Market
04:55 Zakończenie programu

TVN
05:30 Telesklep
07:10 Co nowego u Scooby'ego (11-13)
08:30 Pokojowe rewolucje
09:00 Nigella gryzie
09:30 Projekt plaża
10:00 Dama Pik
10:30 Mucha nie siada
11:05 Superniania
12:00 Na Wspólnej
13:15 Pogoda na miłość (11)
14:10 Siłacze: Strongcup
15:20 Maraton uśmiechu
15:50 Pascal: Po prostu gotuj
16:25 Taniec z gwiazdami
18:00 Szymon Majewski Show
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga!
20:00 Niania (35): Piwnica namiętności
20:35 Patch Adams - komediodramat, USA 1998
22:55 Kryminalni (61): Obietnica
00:00 Kryminalni (62): Przez szybę
01:05 Żniwiarz - thriller, USA 2000
03:05 Telesklep
03:25 Nic straconego

TV 4
05.50 FIFA Futbol Mundial - mag.
06.10 Strażacy - serial dok.
06.35 Drogówka - magazyn
07.00 Magazyn żużlowy
07.30 Drogówka - magazyn
08.00 Kasa na bank - teleturniej
10.10 Modelki - reality show
11.20 FIFA Futbol Mundial - magazyn
11.50 Magazyn żużlowy
12.20 Strażacy - serial dok.
12.50 Zasady gry (4) - serial komediowy
13.20 Zdradliwa Alaska - film przygodowy, USA 1996
15.20 Sposób użycia (4) - serial komediowy
15.50 Prawda o wilkach (2-ost.) - film dok., Wlk. Brytania 2005
17.00 Siatkówka: Liga Światowa - mecz
19.05 Przetrwanie - teleturniej
20.00 Dramat w powietrzu - film sensacyjny, USA 1996
22.00 Kuba Wojewódzki - talk show
23.05 Modelki - reality show
00.10 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
00.40 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
01.10 Winny czy niewinny (17) - serial dokumentalny
02.05 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
02.35 Cała prawda - talk show
03.25 Drogówka - magazyn
03.45 TV Market - mag. reklamowy
04.00 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Codzienna 2 m. 3 - odc.29; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Codzienna 2 m. 3 - odc.30; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 31; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Złotopolscy - odc. 847* - Kłopoty Wieśka; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Złotopolscy - odc. 848* - Remont Europy; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:10 Dla niesłyszących - Echa Panoramy; STEREO
08:40 Święta wojna - (259) Heavy Metal Krupniok; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Sto minut wakacji - odc. 4; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:30 Kronika XIX. Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży.; STEREO
09:40 Polska na lato - Ziemia Lubuska na lato; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Cała naprzód - magazyn; Dla małoletnich od lat 7
10:30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Śląski smak ; Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Dwie strony medalu - odc. 64; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Dziękujemy za solidarność - Rempert Schleicher; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Urszula Dudziak, Grażyna Auguścik i Trio Jagodzińskiego - koncert jazzowo-folkowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Szansa na Sukces - Wspomnienie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Wiadomości; STEREO
13:10 M jak miłość - odc. 469; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Salon kresowy - W zdrowym ciele zdrowy rozum; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Sto tysięcy bocianów - odc.2; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Made in Poland; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Duże dzieci - 36; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Nowa Tradycja 2006 - Huculskie Muzyki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Śniadanie na podwieczorek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Nie tylko o... - Książce "Post Mortem. Katyń"; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Kanał Stalina; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:15 Kronika XIX. Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży.
18:30 M jak miłość - odc. 470; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Maurycy i Hawranek - odc. 8 - Piąta klepka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:50 Sport; STEREO
20:05 IX Mazurska Noc Kabaretowa 2007 "Dwójki, pary, duety" (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:00 IX Mazurska Noc Kabaretowa 2007 "Dwójki, pary, duety" (2); widowisko rozrywkowe; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:55 IX Mazurska Noc Kabaretowa 2007 "Dwójki, pary, duety" (3); widowisko rozrywkowe; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Śniadanie na podwieczorek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 IX Mazurska Noc Kabaretowa 2007 "Dwójki, pary, duety" (4); widowisko rozrywkowe; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:30 M jak miłość - odc. 470; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Maurycy i Hawranek - odc. 8 - Piąta klepka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:50 Sport; STEREO
02:00 IX Mazurska Noc Kabaretowa 2007 "Dwójki, pary, duety" (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:50 IX Mazurska Noc Kabaretowa 2007 "Dwójki, pary, duety" (2); widowisko rozrywkowe; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Kronika XIX. Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży.; STEREO
03:50 IX Mazurska Noc Kabaretowa 2007 "Dwójki, pary, duety" (3); widowisko rozrywkowe; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:40 IX Mazurska Noc Kabaretowa 2007 "Dwójki, pary, duety" (4); widowisko rozrywkowe; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Dwie strony medalu - odc. 64; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVP Kultura
09.05    Paladyni opera Jeana Philippe'a Rameau
11.30    Fabryka film obyczajowy reż. Maciej Adamek, wyk. Michał Marciniak, Zuzanna Grabowska, Hanna Chojnacka, Paweł Domagała
12.05    Nina Simone - legenda film dokumentalny
13.00    Studio Kultura - rozmowy magazyn kulturalny
13.30    Nusrat na żywo w Meany Theater koncert
15.00    Klasyka filmowa - Obywatel Kane dramat obyczajowy reż. Orson Welles, wyk. Joseph Cotten, Dorothy Comingore, William Alland, Agnes Morehead
17.00    Korzenie kultury: Szczypta świata - Ameryka Środkowa (odc. 1) wywiad
17.15    Chrystus i demony w nowej Hiszpanii film dokumentalny
17.55    Korzenie kultury: Szczypta świata - Ameryka Środkowa (odc. 2) wywiad
18.40    Nasza Ameryka film dokumentalny
20.10    Korzenie kultury: Szczypta świata - Ameryka Środkowa (odc. 3) wywiad
20.30    Panorama kina światowego - Viva Cuba! film obyczajowy reż. Juan Carlos Cremata Malberti, wyk. Malú Tarrau Broche, Jorge Milo, Larisa Vega Alamar, Luisa María Jiménez Rodríquez
21.55    Więcej niż fikcja: Udar film dokumentalny
23.45    Strefa - Małe jest wielkie: Adrian Sherwood i On-U Sound (odc. 21) magazyn
00.10    Strefa - Poza kontrolą: Czar Zły koncert
00.30    KFPP Opole '89: Sztywny Pal Azji koncert
01.00    Kino nocne - 4 dramat obyczajowy reż. Ilya Khrjanovsky, wyk. Yuri Laguta, Sergei Shnurov, Irina Vovchenko, Svetlana Vovchenko
03.05    The Best of Maanam. Koncert live koncert

Hyper
21.00    Full Metal Alchemist (odc. 19) serial anime
21.30    Java Games magazyn
21.45    Fresh Air: Xpand Rally Xtreme magazyn
22.00    Fresh Air: Guild Wars: Nightfall magazyn
22.30    Fresh Air: Gothic 3 magazyn
23.00    Game Play magazyn
23.15    Full Metal Alchemist (odc. 18) serial anime
23.45    Game Factory: Dark Messiah of Might and Magic magazyn
00.00    Hyper Classic magazyn muzyczny
00.30    Klipy program muzyczny

NRK1
08.05 Knekkebrødrene
08.15 I Mummidalen
08.40 Den Lille Havfruen
09.05 Energikampen 2006
09.35 Jimmy Neutron
10.00 Totalt genialt!
10.25 Grønn glede
10.50 Jukeboks: Norge rundt
12.00 Jukeboks: Dansefot
13.00 Jukeboks: Du skal høre mye
14.00 Jukeboks: Norsk på norsk
15.20 Friidrett: Golden League fra Roma
17.30 Solens mat
18.00 Gisle Wink på eventyr
18.25 I småkrypland
18.30 Eva og Adam
19.00 Dagsrevyen
19.30 Lotto-trekning
19.40 ’Allo, ’Allo!
20.05 Edel vare
21.05 Doc Martin
21.50 Fakta på lørdag: 51 Birch Street
23.15 Kveldsnytt
23.30 Skru’n som Beckham

NRK2
14.05 Lydverket live jukeboks
16.00 Svisj chat
18.00 Trav: V75
18.45 Holy mobile!
19.30 CP-magasinet
20.00 Siste nytt
20.10 Profil: Daniel Barenboims fredsorkester
21.10 Døden på Oslo S
22.45 Hitler
00.15 Dansefot jukeboks
04.00 Country non stop
06.00 No broadcast

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.