TVP 1
05:45 Plebania - odc. 1515; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:10 Plebania - odc. 1516; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 My Wy Oni; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Lolek; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Szlakiem gwiazd - odc. 14 Janusz Panasewicz; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 34 Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca KONIN 2013 odc. 1; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Transmisja Mszy Świętej - z katedry pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Łucku na Ukrainie z udziałem Prezydenta Bronisława Komorowskiego; STEREO, 16:9, Transmisja
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański 436) kraj prod.Watykan (2013); STEREO, 16:9, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:35 Piękniejsza Polska - /4/; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Blondynka - odc. 6/13 - Narzeczona samobójcy -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 BBC w Jedynce - Świat z lotu ptaka odc. 5. Azja i Australia (Earthflight) -  txt. str. 777  52'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Męska rzecz na Dzikim Zachodzie - Był tu Willie Boy (Tell Them Willie Boy Is Here)  93'; western kraj prod.USA (1969); reż.:Abraham Polonsky; wyk.:Katharine Ross, Robert Redford, Susan Clark, Robert Blake; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Europa to my - /8/; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:30 Ranczo - odc. 57 - Człowiek z Rio -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Jaka to melodia? - odc. 2642; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Przygody Donalda i Mikiego - Wściekły pies, odc. 31 (Adventures of Mickey and Donald / The had dog ep. 31); serial animowany kraj prod.USA (1982); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:05 Marcin Gortat CAMP 2013; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:07 Kolarstwo - przed Tour de Pologne
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:20 Zakochana Jedynka - Ostatnia szansa Harveya (Last Chance Harvey) -  txt. str. 777  89'; film obyczajowy kraj prod.USA (2008); reż.:Joel Hopkins; wyk.:Dustin Hoffman, Emma Thompson, Kathy Baker, James Brolin; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Glee - odc. 10 (Ballads); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:50 Glee - odc. 11 (Hairography); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Glee - odc. 12 (Once Upon a Mattress); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Anioł zemsty (Avenging Angel)  77'; western kraj prod.USA (2007); reż.:David S. Cass Sr.; wyk.:Kevin Sorbo, Nick Chinlund, Cynthia Vatros; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:00 Deszczowy żołnierz (Deszczowy żołnierz)  94'; film obyczajowy kraj prod.Niemcy, Polska (1996); reż.:Wiesław Saniewski; wyk.:Antonina, Choroszy, Mariusz, Bonaszewski, Jan, Nowicki, Łukasz, Nowicki, Maciej, Kozłowski, Artur Żmijewski; Dla małoletnich od lat 16
03:40 Zagubieni VI - odc. 5/18 (Lost VI, ep. 5 Lighthouse); serial kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Zakończenie dnia

TVP 2
06:05 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę -  JM; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Moje Tatry 5/5; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Ostoja - odc. 124; magazyn przyrodniczy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Podróż za jeden uśmiech - odc. 1/7 - Pechowy dzień -  txt. str. 777; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Wakacje z duchami - odc. 2/7 - Akcja stary kalosz -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Daleko od szosy - odc. 6/7 - Egzamin -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:00 Rodzinne oglądanie - Gang kangurów (Kangaroo Mob)  51'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); reż.:Steve Westh; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Bananera -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Makłowicz w podróży - Irlandia Północna - "Belfast"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Gwiazdy w południe - Tatuaż (Le tatouee)  86'; komedia kraj prod.Francja (1968); reż.:Denys de La Patelliere; wyk.:Jean Gabin, Louis de Funes, Paul Mercey, Yves Barsacq; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 1980; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Rodzinka.pl - odc. 83 "Orzeł czy pilot" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Kabaret Ani Mru Mru - Urodzinowy strzał w dychę (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Na dobre i na złe - odc. 519 - Wyniki nie kłamią; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Życie od kuchni - (7) -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
18:55 Dzięki Bogu już weekend - (5); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Lato Zet i Dwójki 2013 - Przebój lata; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:05 Lato Zet i Dwójki 2013 - Słubice; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:05 Czas honoru - odc. 56 "Szczęśliwe miejsce" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 WOK - Wszystko o Kulturze - WAKACJE (83); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Yugopolis & Parni Valjak - bez prądu (koncert) cz.1; koncert; STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Studio filmowe Dwójki - Cwał -  txt. str. 777  103'; komediodramat kraj prod.Polska (1995); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Bartosz Obuchowicz, Maja Komorowska, Andrzej Szenajch, Karolina Wajda - Nowakowska, Piotr Szwedes, Piotr Adamczyk, Sławomira Łozińska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Rififi po sześćdziesiątce  79'; komedia kraj prod.Polska (1989); reż.:Paweł Trzaska; wyk.:Mieczysław Czechowicz, Wiesław Gołas, Marian Kociniak, Wiesław Michnikowski, Katarzyna Figura, Witold Pyrkosz, Hanna Stankówna, Krystyna Borowicz, Mieczysław Hryniewicz, Jacek Strzemżalski; Dla małoletnich od lat 12
03:55 Zakończenie dnia

TVP Info Bydgoszcz
06:55 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:06 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:10 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:36 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:06 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:10 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:35 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:06 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:11 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:39 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:00 Transmisje Mszy - Bydgoszcz
11:00 Głos Mediów - odc. 91; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Przegląd wydarzeń tygodnia; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Teleplotki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Raport z Polski - Ekstra
14:15 Era Wynalazków; magazyn
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Kościół z bliska - odc. 45; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Polska według Kreta - odc. 81 - Piwniczna i Rabka; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień weekend -  JM; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:56 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:00 Witaj bracie w cygańskim taborze; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
17:46 Zdrowo na sportowo odc. 14; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Agroregion
18:30 Zbliżenia - wyd. główne; STEREO, 16:9
18:44 Pogoda; STEREO, 16:9
18:46 W zbliżeniu; magazyn reporterów "Zbliżeń"
19:00 Londyńczycy - odc. 4/13; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Po obu stronach Wisły odc. 7/ 2013; Dla małoletnich od lat 7
20:00 Archiwum Zbrodni - Rzeźnik z Niebuszewa - odc. 9; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
20:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:00 Reportaż TVP INFO - Wołyń 1943. A wy jak myślicie?; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:37 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
21:40 STUDIO LOTTO
21:48 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
21:55 Zbliżenia; STEREO, 16:9
22:20 Muzyka z Mózgu odc. 4; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Serwis Info Wieczór weekend.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
23:04 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
23:10 Sportowa niedziela; STEREO, CENTRE CUT
23:31 Teleplotki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:05 Przegląd wydarzeń tygodnia; STEREO, CENTRE CUT
00:40 Polska według Kreta - odc. 81 - Piwniczna i Rabka; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Serwis Info Wieczór weekend.; STEREO, CENTRE CUT
01:32 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
01:39 Sportowa niedziela; STEREO, CENTRE CUT
01:55 Reportaż TVP INFO - Wołyń 1943. A wy jak myślicie?; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:23 Archiwum Zbrodni - Rzeźnik z Niebuszewa - odc. 9; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:50 Głos Mediów - odc. 91; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
03:18 Kościół z bliska - odc. 45; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Raport z Polski - Ekstra
04:00 Teleplotki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:30 Prawdę mówiąc - Jerzy Połomski - odc. 66; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:54 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
05:00 Polska według Kreta - odc. 81 - Piwniczna i Rabka; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
05:25 Tu kobiety; magazyn
05:42 Era Wynalazków; magazyn
05:50 Zakończenie dnia

Polsat
05.00  Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.00  Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
07.45  Co nowego u Scooby’ego? (2) - serial animowany
08.15  Scooby-Doo, gdzie jesteś? (6, 7) - serial animowany
09.20  Aloha, Scooby-Doo - film animowany, USA 2005
10.55  Doktor Dolittle 3 - komedia, USA/Kanada 2006
12.55  Amatorzy sportu 3 - film familijny, USA 2007
15.00  Kabaretowa Ekstraklasa - program rozrywkowy
16.45  I kto to mówi - komedia, USA 1989
18.50  Wydarzenia
19.20  Sport - program informacyjny
19.25  Prognoza pogody
19.30  Świat według Kiepskich (247) - serial komediowy
20.00  Na krawędzi (3, 4) - serial kryminalny
22.00  Kości 6 (114, 115) - serial kryminalny
00.00  Pułapki miłości - dramat kryminalny, USA/Kanada 2007
02.00  Magazyn sportowy
04.00  Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
05.30  Uwaga! - magazyn reporterów
05.50  Mango - telezakupy
07.55  Maja w ogrodzie (45) - magazyn ogrodniczy
08.25  Akademia ogrodnika (45) - magazyn ogrodniczy
08.30  Dzień dobry wakacje - magazyn
10.55  Smakuj świat z Pascalem (2) - reality show
11.30  Co za tydzień - magazyn informacyjny
12.05  Richie milioner - komedia przygodowa, USA 1994
14.00  Lekarze (6) - serial obyczajowy
15.00  Przepis na życie (6) - serial obyczajowy
16.00  Książę i ja 4: W Krainie słoni - komedia, USA 2010
18.00  Ugotowani (9) - program rozrywkowy
19.00  Fakty
19.25  Sport
19.35  Pogoda
19.45  Uwaga! - magazyn reporterów
20.00  Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz - komedia, Polska 1978
22.10  Kamuflaż (6) - serial sensacyjny
23.10  Lekarze (7) - serial obyczajowy
00.10  Podkomisarz Brenda Johnson (7) - serial kryminalny
01.10  Uwaga! - magazyn reporterów
01.25  Arkana magii (982) - interaktywny program rozrywkowy
02.45  Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kopciuszek - odc. 18; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Kopciuszek - odc. 19; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Kopciuszek - odc. 20 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Kopciuszek - odc. 21 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:55 Kopciuszek - odc. 22 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Polacy tu i tam - magazyn polonijny (4); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Łamigłówka - Zamek Królewski - konkurs; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Wędrówki skrzata Borówki - Park; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Sto minut wakacji - odc. 2 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Transmisja Mszy Świętej - z katedry pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Łucku na Ukrainie; STEREO, 16:9, Transmisja
12:15 Było sobie miasteczko; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Czterdziestolatek - odc. 11/21 - Cudze nieszczęście, czyli świadek obrony -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
14:00 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Dom - odc. 25/25 - Dziś każdy ma dwadzieścia lat -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:50 Pod Tatrami; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Festiwal Piosenki Zaczarowanej im. Marka Grechuty - Koncert Finałowy cz. 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Dzikie Mazowsze. Ssaki, ptaki i robaki doktora Kruszewicza; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Łamigłówka - Zamek Królewski - konkurs; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Rodzinka.pl - odc. 23 "Powrót" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Rodzinka.pl - odc. 24 "W szponach konsumpcji" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Co tu jest grane ? - odc.6; STEREO
19:20 Błękitne wakacje - magazyn żeglarski; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Dobranocka - Miś Fantazy - Busola Latariusza, odc. 12; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Ranczo - odc. 56* - Amerykańska baza -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Ranczo - odc. 57* - Człowiek z Rio -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Czterdziestolatek - odc. 11/21 - Cudze nieszczęście, czyli świadek obrony -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
23:50 Polski książę z Chile; reportaż; STEREO, 16:9
00:15 Opole 2009 na bis /3/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Wędrówki skrzata Borówki - Park; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka - Zamek Królewski - konkurs; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Rodzinka.pl - odc. 23 "Powrót" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Rodzinka.pl - odc. 24 "W szponach konsumpcji"; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Miś Fantazy - Busola Latariusza, odc. 12; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:35 Ranczo - odc. 56* - Amerykańska baza; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Ranczo - odc. 57* - Człowiek z Rio; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Co tu jest grane ? - odc.6; STEREO
05:05 Kulturalni PL - (149); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

TV Toruń
10:00    Toruńskie Echo Tygodnia
10:20    Weekendowy Toruń /2/
10:40    Balony nad Toruniem
10:50    Wiara i rozum- warsztaty artystyczne
11:00    Piernikowa Aleja Gwiazd 2013
11:30    Jestem artystą cz. II
12:00    Powtórka programu
14:00    Telesprzedaż
16:30    Atlas Lasu /4/
17:00    Weekendowy Toruń /2/
17:20    Inauguracja Seni Cup 2013
17:45    Toruńskie Echo Tygodnia
18:05    Jestem artystą cz. I
18:30    Najtwardszy strażak przetrwa
18:45    Koncert Galowy Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej 2012 cz. II
20:00    Toruńskie Echo Tygodnia
20:20    Weekendowy Toruń /2/
20:40    Najtwardszy strażak przetrwa
20:55    Nagrody Marszałka Województwa 2013
21:15    Jestem artystą cz. II
21:45    Toruńskie Echo Tygodnia
22:05    Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Szafarnii 2013
22:30    Powtórka programu
00:00    Powtórka programu
01:00    Telesprzedaż

Perszyj kanał
6.05 Światowe Prawosławie
6.35 Śmiech na dostawę Home
7.05 Barыshnya i kulynar
7.35 Talk-show "Żona"
9.00 Chef kraj
9.50 Przedmieścia
10.25 Puteshestvuy Sveti s Yu.Akunynoy
10.55 Krok Star
11.50 Chets ymeyu pryhlasyt
12.45 Jak Twoje zdrowie?
13.35 Golden Goose
14.00 Karaoke dla Dorosłych
14.45 Nasz sport. Lekkoatletyka. Wśród yunyorov FM
15.00 Lekkoatletyka. Wśród yunyorov FM
17.10 Delovoy spokój. Nedelya
17.30 Nasz sport. Lekkoatletyka. Wśród yunyorov FM
18.00 Lekkoatletyka. Wśród yunyorov FM. ceremonia zakrыtyya
18.55 Piłka nożna Ukraina. Premier-Liga. "Szachtar" (Donieck) - "Howerla" (Użhorod)
19.45 W przerwie: Chief argumentu
21.00 Wyniki Nedeli
21.45 Dziennik Chronicle
21.50 Lekkoatletyka. Wśród yunyorov FM. ceremonia zakrыtyya
22.55 Troika, Keno, Maxim
23.00 Firma Era. wyniki
23.35 Olympic Talk
23.55 Talk-show "Żona"
1.20 Wyniki Nedeli
2.00 Przedmieścia
2.25 Jeszcze rodzice spyat
2.45 Szkoła młodych superspy
3.05 M / F

1+1
6.00 H / T „Tylko dwukrotnie na żywo”
7.50 M / F
8.10 Naprawa +
9.00 Lotto Fun
10.00 M / F
11.00, 5.35 Niedzielę „Ćwierć”
12.00 "Delicious"
12.45 H / F „Bez śladu”
18.30 Melodramat „Matka i macheha”
19.30 ТСН
20.00 H / T "Macierzysty macheha"
23.10 Svetskaya życie
0.15 Bohatыe tozhe plachut
1.15 H / T "Neproschennыe"
3.00 ТСН
3.35 "Delicious"
4.00 Świat inside out 2: Indie
4.50 Bohatыe tozhe plachut

Inter
5.15 T / s „Droga do unieważnienia”
7.30 H / T "Wracając bilet"
9.25 Szkoła dr Komarovskoho
10.00 Orzeł i reszka
11.00 „Dzikie Wesele”
12.00 T / C "Semeynыy detektyw"
13.55 T / s „Droga do unieważnienia”
20.00 Szczegóły
20.25 T / C "Box Pandorы"
0.15 H / F "I slepyla ego"
2.10 Szczegóły
2.35 T / s „Droga do unieważnienia”

ICTV
5.25 Fakty
5.45 Svitanok
6.45 Kvartyrnыy pytanie
7.40 Anekdotы po ukraińsku
8.10 Chata
9.15 Podstawowy instynkt
9.45 Rozыhrыsh
10.30 Lehkye pieniądze
11.00 Kozыrnaya życie
11.30 Maksymalny
12.25 Naucz nas żyć!
14.30 H / T "Polytseyskaya Academy 5"
16.20 H / T "Zapreschennыy pryem"
18.45 Fakty Nedeli
19.30 Zamochenыe
20.35 H / T "Soldatы powodzenia"
22.45 H / T "Heavy Money"
0.50 T / C "Taxi"
1.45 H / T "Piąty Pomiar"
3.30 H / T „Pożegnanie dziewczynki”

Ukraina
6.15 Srebrny pomarańczowy
6.50 Sobytiya
7.10 H / T "Dawno bыla miłości"
9.00 Dobry pozhalovat. Dmitry Haratyan
10.00 Ekran bohaterami. Svoy
11.00 T / C "Małżonkowie"
14.00 H / F "Żonaty mama vыhodyt"
16.00 T / C „Barbara. Trials of Love"
19.00 Sobytiya
19.20 T / C „Barbara. Trials of Love "
20.20 T / C "Ynternы"
23.00 ! Comedy Woman
0.00 ! Comedy Club
1.00 H / T "Gemini"
2.40 T / C "Telohranytel 3"
3.20 Sobytiya
3.40 T / C "Telohranytel 3"
5.55 Srebrny pomarańczowy

STB
6.00 „M / F Tajemnica trzeciej planety”
6.50 H / F "Spychkamy"
8.50 Edym domu
9.55 Karaoke na Majdanie
10.55 H / T „Wyjść za milionera"
15.00 "Mystycheskye historia 4 c Paul Kostytsыnыm"
19.00 эkstrasensov bitwa
20.05 H / F "Autumn Waltz"
22.15 H / T "Nagle Pryletyt volshebnyk"
0.20 H / F "Semeynыm okoliczności"

Nowyj kanał
5.40 M / F
6.50 Aferystы
7.45 Cerkov Chrystus
8.00 Uralskye pierogi
9.35 Kto to szczyt 2
11.30 Pedan-Prytula Pokaż
13.05 T / C "Voronynы"
16.15 H / T "Ace Ventura - detektywa rozыsku domu zwierząt"
18.00 H / T „Ace Ventura. Call of nature "
20.00 H / F „Zawsze powiedzieć” Tak "
22.00 H / T "Aferystы Dick i Jane razvlekayutsya"
23.30 H / F "History of Us"
1.30 T / C "Druzhnaya semeyka"
2.15, 3.20, 4.25, 5.10 Nocna strefa
3.15 Narodziny ukraińskiego kina
3.55 Suchy obłok ostatnia strona
4.10 Pojedynek
4.20 Nieokiełznany
4.30 Mykoła Łysenko

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.