FANDOM


TVP 1
05:20 TELEZAKUPY; STEREO
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info, Gość Poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 Wakacje z Jedynką - Supah Ninjas - Magnificus, odc. 16 (.); serial kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Wakacje z Jedynką - Big Time Rush - Bardzo Ważny Koncert, część 1, odc. 19 (Big Time First Concert P1); serial komediowy kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:35 Wakacje z Jedynką - Przygody psa Cywila - odc. 3/7 W puszczy -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Relacja z greckokatolickich uroczystości św. Apostołów Piotra i Pawła w Chrzanowie; relacja; STEREO, 16:9
11:10 Druga szansa II - odc. 10/13 (Life Unexpected s. II, ep. 10, Thanks Ungiven); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:45 Natura w Jedynce -  Magia wielkiego błękitu cz. 1. Egzotyczna Azja; serial; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:35 Smaki polskie - Piersi z gęsi; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Wszystko przed nami - odc. 39 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Wszystko przed nami - odc. 40 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Polskie Wakacje - Pod Tatrami - "Góralski zwyk"; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Klan - odc. 2566 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 MacGyver [ser. II] - odc. 5, Ostatnie podejście (MacGyver II, ep. 5, Final Approach); serial kraj prod.USA (1986); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Mistrz grilla 2014 - /11/; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Miłość nad rozlewiskiem - odc. 4/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Ranczo - odc. 59 (seria V, odc. 7) - Doktor Wezół -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Mundial 2014 - Podsumowanie Mistrzostw Świata w Brazylii (.) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
21:30 Mundial 2014 - Podsumowanie Mistrzostw Świata w Brazylii (2) (.) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
22:35 Wojna i pamięć - Agent nr 1 -  txt. str. 777  96'; film sensacyjny kraj prod.Polska (1972); reż.:Zbigniew Kuźmiński; wyk.:Karol Strasburger, Monika Sołubianka, Barbara Bargiełowska, Stojczo Mazgałow, Tadeusz Białoszyński, Józef Para, Zdzisław Tobiasz, Aleksander Iwaniec, Bogumił Simeonow, Wiktor Grotowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 MacGyver [ser. II] - odc. 5, Ostatnie podejście (MacGyver II, ep. 5, Final Approach); serial kraj prod.USA (1986); Dla małoletnich od lat 12
01:25 Persona non grata  112'; dramat kraj prod.Polska, ROSJA, Włochy (2005); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Zbigniew Zapasiewicz, Nikita Michałkow, Jerzy Stuhr, Daniel Olbrychski, Maria Bekker, Andrzej Chyra, Remo Girone, Victoria Zinny, Halina Golanko, Tadeusz Bradecki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Pogotowie rachunkowe - /10/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Zakończenie dnia

TVP 2
06:00 Mikołajek - odc. 10 Mecz (Le Petit Nicolas ep. Le football); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Mikołajek - odc. 11 Urodziny Jadwini (Le Petit Nicolas ep. L'aniversairre de Marie - Edwige); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Coś dla Ciebie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 559; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 M jak miłość - odc. 560; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Herkules - odc. 36 Ostatnia nauka Chejrona (Hercules: The Legendary Journeys ep. Centaur Mentor Journey); serial kraj prod.USA (1996); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Czterdziestolatek - odc. 11/21 - Cudze nieszczęście, czyli świadek obrony -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
10:50 Barwy szczęścia - odc. 1116 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Na dobre i na złe - odc. 326 Na przystanku; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 29; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:45 Nabożeństwo Kościoła Ewangelicko - Metodystycznego w Klarysewie; relacja; STEREO, 16:9
13:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Gdzieś w Afryce -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Szkoła życia - odc. 14 "Nowy chłopak"; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Tancerze - odc. 6 To tylko miłość; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Mundial 2014 - skrót:
17:05 Herkules - odc. 36 Ostatnia nauka Chejrona (Hercules: The Legendary Journeys ep. Centaur Mentor Journey); serial kraj prod.USA (1996); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 15/79; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Baron24 - odc. 8 "Francuski skarb" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:10 Neo - nówka rządzi (2); program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 07 zgłoś się - odc. 15/21 - Skok śmierci -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:40 Czy świat oszalał? - Trzydzieści lat wojny w imię Boga - odc. 2/ 2 (ep. 2/ 2)  52'; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2011); reż.:Thomas Johnson; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Na sygnale - odc. 13/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Na sygnale - odc 14/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Aida - odc. 13 ost. -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Trzydzieści lat wojny w imię Boga - odc. 2/ 2 (ep. 2/ 2)  52'; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2011); reż.:Thomas Johnson; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową  96'; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (2000); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Zbigniew Zapasiewicz, Krystyna Janda, Tadeusz Bradecki, Monika Krzywkowska, Paweł Okraska, Szymon Bobrowski, Stanisława Celińska, Aleksander Fabisiak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Zakończenie programu

TVP Opole
06:30 Echa dnia; STEREO, 16:9
06:40 Pogoda - 14.07 - 1; STEREO, 16:9
06:45 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
07:25 Pogoda - 14.07 - 2; STEREO, 16:9
07:30 Uzdrowiska Polskie - odc. 4 - Bochnia; Dla małoletnich od lat 7
07:50 Opolskie na lato - odc. 9 Głuchołazy źródełka; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Raport z Polski Extra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Dzika Polska - Jezioro osobowości; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:25 Pogoda - 14.07 - 2; STEREO, 16:9
09:30 Co u nas? -; STEREO, 16:9
09:35 Psi psycholog - odc. 10; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Schronieni pod libańskim cedrem; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:25 Co u nas? -; STEREO, 16:9
10:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
10:35 AgroSzansa - odc. 31; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:15 Rewolucja francuska - Fałszywy kadr  25'; program historyczny kraj prod.Polska (1999); reż.:Maciej Zakrocki; Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Z innej strony - Francja  33'; reportaż; reż.:Borys Lankosz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Telewizyjny przewodnik po kraju - Para w Polskę - Węgorzewo odc. 13; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
12:45 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:25 Fama'98 - Zieleni się sen złoty; koncert; STEREO
14:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:35 Na paryskim bruku  50'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2007); reż.:Ewa  Szprynger; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Schronieni pod libańskim cedrem; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:35 Sprawa na dziś - odc. 23; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:10 Oj nie ma jak Lwów - Lwowski sport; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Kurier Opolski Flesz
17:34 Pogoda Flesz
17:35 Pocztówka z Opolszczyzny; felieton
17:40 Tajemnice Opolszczyzny - Kościeliska - Jadwiga; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Telewizja nieduża - odc. 10; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Kwiaty i ogrody - Oczko wodne; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Kurier Opolski; magazyn
18:50 Pogoda
18:55 Sport Opolski
19:00 Opolskie na lato - odc. 10 Turawa żeglarstwo; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Tajemnice Opolszczyzny; reportaż
19:10 Ginące zawody - odc. 28 Tapicer przyjedzie do ciebie; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Artyści Śląska Opolskiego - odc. 11 Jerzy Beski; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
19:50 Podwodna Polska - Morska Elita; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Lapidarium Opolskie - Kopice cz. 1; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
20:40 Niecodzienni, nietypowi, niezwykli - odc. 4 Nasz dom; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:10 Pogoda - 14.07 - 3; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 14.07 - 4; STEREO, 16:9
22:00 Kurier Opolski - wydanie wieczorne
22:20 Sport Opolski
22:25 Pogoda
22:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
22:40 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Ze sportowego archiwum - Najsłynniejsze gole biało - czerwonych; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Podróże z góralem; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:15 Mundial 2014 - Podsumowanie Mistrzostw Świata w Brazylii (.) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9
02:20 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
02:25 Schronieni pod libańskim cedrem; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 AgroSzansa - odc. 31; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:10 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
03:20 Psi psycholog - odc. 10; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
03:50 Oj nie ma jak Lwów - Oj nie ma jak Lwów - Śląska pomoc; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:15 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Rączka gotuje -  EFS Gotuje z Rączką; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
04:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
05:05 Rewolucja francuska - Fałszywy kadr  25'; program historyczny kraj prod.Polska (1999); reż.:Maciej Zakrocki; Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Z innej strony - Francja  33'; reportaż kraj prod.Polska (2006); reż.:Borys Lankosz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
06:25 Zakończenie dnia

Polsat
5.00 Wstawaj! Gramy!
6.00 Nowy dzień z Polsat News
8.20 13 Posterunek
9.00 Malanowski i Partnerzy
10.00 Dzień, który zmienił moje życie
11.00 Dlaczego ja?
12.00 Pielęgniarki
13.00 Trudne sprawy
14.00 Miodowe lata
14.45 Dzień, który zmienił moje życie
15.50 Wydarzenia, Pogoda
16.15 Interwencja
16.45 Dlaczego ja?
17.45 Trudne sprawy
18.50 Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30 Świat według Kiepskich
20.00 MEGA HIT - Wulkan - film katastroficzny, USA, 1997
22.20 Nożownik - thriller sensacyjny USA, 2003
0.20 Enigma - dramat wojenny, USA, Wielka Brytania, 2001
2.55 Tajemnice losu

TVN
6.30 Uwaga! - program interwencyjny
6.50 Mango - Telezakupy
7.55 Detektywi -  program kryminalny
8.30 W  - 11 Wydział Śledczy - serial
9.10 Rozmowy w toku - talk show
10.10 Bitwa o dom
11.10 Dr House I - serial obyczajowy
12.10 Szpital - program obyczajowy
13.10 Ukryta prawda - program obyczajowy
14.10 W - 11 Wydział Śledczy - serial
14.55 Kuchenne rewolucje - program kulinarno - rozrywkowy
16.00 Rozmowy w toku - talk show
17.00 Ukryta prawda - program obyczajowy
18.00 Szpital - program obyczajowy
19.00 Fakty, Sport, Pogoda
19.50 Uwaga! - program interwencyjny
20.05 W  - 11 Wydział Śledczy - serial
20.50 Surowi rodzice - reality show
21.50 Sekrety chirurgii - reality show
22.50 Agenci NCIS VIII - serial sensacyjny
23.50 Kamuflaż II -  serial sensacyjny, USA
0.45 Co za tydzień - magazyn
1.20 Uwaga! - program interwencyjny
1.35 Sekrety Magii
2.55 Rozmowy w toku - talk show
3.55 Przerwa w nadawaniu

TV Polonia
06:10 Piasek jest drapieżnikiem-Słowiński Park Narodowy  45'; film dokumentalny; reż.:Krystian Matysek, Dorota Adamkiewicz; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Błękitne wakacje - magazyn żeglarski; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Ojciec Mateusz - odc. 21 (Ojciec Mateusz II odc. 8) - Koncert -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Ojciec Mateusz - odc. 22 (Ojciec Mateusz II odc. 9) - Mag -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:20 Mistrz grilla 2014 - /10/; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Baśnie i bajki polskie - odc. 11 - Zaczarowane pantofelki; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Detektywi na wakacjach - odc 5/5 Na tropie -  txt. str. 777; serial przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:25 Dzika Polska - Wpłyń na wodę. Echo podmokłej puszczy  24'; serial dokumentalny; reż.:Monika Purzycka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Galeria - odc. 161; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Bulionerzy - odc. 31/75 - Elita; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Mazury 12; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 U Pana Boga w ogródku - odc. 11/12 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 U Pana Boga w ogródku - odc. 12 ost. -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Kulturalni PL - (201); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Smaki polskie - Sandacz z rusztu z warzywami; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Złotopolscy - odc. 985* - Działania operacyjne; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:55 Galeria - odc. 161; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Bałkany - Joanna (517); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:45 Łamigłówka - Mazury 12; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Bulionerzy - odc. 31/75 - Elita; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Encyklopedia II wojny światowej - Spalić Londyn cz. 2; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Czas honoru - odc. 21* seria II - Grupa Rainera -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Miś Uszatek - Dziwna dynia; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Mazury 12; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Ja wam pokażę! - odc. 2/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Tajlandia - Fruits power (518); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Komisarz Alex - odc. 15 (seria II, odc. 2) - Nieme krzyki -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Komisarz Alex - odc. 16 (seria II, odc. 3) - Feralne zdjęcie -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Zapiski Łazęgi - Plaża w Międzyzdrojach; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 161; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Mazury 12; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Detektywi na wakacjach - odc 5/5 Na tropie; serial przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Miś Uszatek - Dziwna dynia; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Ja wam pokażę! - odc. 2/13; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Tajlandia - Fruits power (518); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Bulionerzy - odc. 31/75 - Elita; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 11. Przystanek Woodstock 2005 - Moskwa; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:55 Zapiski Łazęgi - Plaża w Międzyzdrojach; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

DR1
05:20 Bidt af naturen (6)
05:50 Frilandshaven (7:8)
06:20 Historier med Søren Ryge (15)
06:50 Landsbykongerne (2:4)
07:20 Aftenshowet
08:10 Kender Du Typen? (4)
08:50 Organer for livet? (1:2)
09:35 OBS
09:40 Doktor Finlay (21:27)
10:30 Antikkrejlerne (383)
11:15 Antikkrejlerne (384)
12:00 Skattejægerne 2012 (6)
12:30 Kender du typen 2013 (7)
13:10 Gintberg på Kanten - Klampenborg
13:50 Hun så et mord (76)
14:35 Hun så et mord (77)
15:25 Fader Brown (27)
16:10 Fader Brown (28)
16:55 Jordemoderen III (5:10)
17:50 TV AVISEN
18:00 AntikQuizzen
18:30 TV AVISEN med Sporten
18:55 Vores vejr
19:05 Aftenshowet
19:55 TV AVISEN
20:00 Hammerslag - Sommerhuse ved vestkysten (1:10)
20:45 Forsvundne Arvinger: Det hemmelige barn (1:8)
21:30 TV AVISEN
21:55 Sundhedsmagasinet: Slidgigt
22:20 Sporten
22:30 Beck: Øje for øje
00:00 Taggart: Retfærdighed og hævn (1:3)
00:50 Fader Brown (22)
01:35 Til undsætning (47:48)
02:20 Doktor Finlay (20:27)
03:10 Kender du typen 2013 (7)
03:50 Gintberg på Kanten - Klampenborg
04:20 AntikQuizzen
04:45 Camilla - Boller af stål (4)

DR2
07:00 Christian Degn i krigens skygge
07:30 Under fire øjne - Alan Ayckbourn
08:20 Livets spil - fodbold i Brasilien
10:00 Den rigeste procent (3:6)
10:30 Den rigeste procent (4:6)
11:00 Din yndlingsmad: Brødfabrikken
12:00 En reporter går i land: Rwanda (1:7)
13:00 En reporter går i land: New Orleans (2:7)
14:00 Din yndlingsmad: Cornflakesfabrikken
15:00 På vildspor i ødemarken (6:6)
16:00 Monsen på vildspor (1:5)
17:00 DR2 Dagen
18:30 Din yndlingsmad: Slikfabrikken
19:30 Den rigeste procent (6:6)
20:00 En dreng på dødsgangen
20:45 Dokumania: Mord i familien
22:00 Kim Leine - mit liv som misbruger
22:30 Deadline
23:00 Ydmygelse, overgreb og broderskab
23:55 Det nye rumkapløb
00:45 Putins Lege
02:15 Deadline Nat

DR3
06:00 Morgengymnastikken: Burlesque, twerk og dans for mænd
09:40 The Late Show med Stephen Colbert
10:20 Med livet som indsats (4:8) - Loven om energibevarelse
10:50 Prinsesser fra Blokken (3:4)
11:15 Prinsesser fra Blokken (4:4)
11:45 Verdens vildeste TV: Brasilien
12:10 Australiens extreme misbrugere
13:00 Dyrenes syv dødssynder (3:7)
13:45 Dyrenes syv dødssynder (4:7)
14:30 Mord på film: Actionfilm
15:00 Doctor Who X (7:12)
15:50 Mænd og høns
17:30 Ekstreme præstationer: Sherpa
18:15 Tykke Ida (1:2)
18:45 Michael Jackson - de unge år
20:15 The Late Show med Stephen Colbert
21:00 The Matrix
23:10 You Don't Mess With the Zohan
00:55 The Late Show med Stephen Colbert
01:40 The Deep End
03:15 Kigger På Mennesker
04:15 Kigger På Mennesker

DR K
05:40 Ugeavisen (16:52)
06:05 Ugeavisen (17:52)
06:30 Nikolaj og Julie (7:22)
07:10 Nikolaj og Julie (8:22)
08:00 P2 Radioavis
08:05 Morgenandagten på DR K
08:27 Dagens sang: ABC-sangen
08:35 Hvornår var det nu det var
09:20 Hvornår var det nu det var
10:05 Galskab: Journal nr. 29.264 - Sofie
10:45 Danmarks hemmelige forsvar (1:4)
11:25 Monopolets Helte - Poul Nesgaard
12:10 Monopolets Helte - Gorm & Gregers
13:05 Gensyn med Jørgen Ryg
13:55 Gamle Danmark (10)
15:20 De skabte Danmark (1:4)
16:00 Dronning til alle tider (1:6)
16:30 Dronning til alle tider (2:6)
17:00 Dronningen tager imod (1:5)
17:25 Dronningen tager imod (2:5)
17:55 Astrid Lindgren - Sorgfugl (1:3)
18:55 Auktionshuset Christie's 250 år (1:2)
19:55 Dagens sang: ABC-sangen
20:00 Betties tur
21:45 Vejen til Mandalay (2:3)
22:45 Rick Stein i Wien
23:45 Smagen af Danmark - I lære som surdejsbager (1:6)
00:15 Møbler til tiden - en film om Børge Mogensen
01:15 Med koldt blod
03:25 Bryggeren (12:12)
04:25 Hvornår var det nu det var
04:55 Hvornår var det nu det var

TV 2
06:00 Nyhederne
06:30 Go' morgen Danmark
12:00 Nyhederne
12:30 Regionale nyheder
12:40 Størst
13:30 Danmark ifølge Bubber (14)
13:55 Danmark ifølge Bubber (15)
14:25 CPH Lufthavnen
15:00 CPH Lufthavnen
15:30 Grænsepatruljen
16:00 Heathrow - lufthavnen, der aldrig sover
17:00 Nyhederne
17:16 Regionale nyheder
17:25 Go' aften Danmark
17:55 Dit vintervejr
18:00 Nyhederne
18:20 Regionale nyheder
18:25 Go' aften Danmark
19:00 Nyhederne
19:30 Regionalprogram
20:00 Årgang 0 (4)
20:50 Opdrag en vinder (4)
21:25 Kan man spise sig rask? (4)
22:00 Nyhederne
22:27 Regionale nyheder
22:45 Født uartig? (2)
23:30 Løgn og bedrag på Facebook
00:25 Grænsepatruljen
00:55 Grænsepatruljen
01:25 Virgin Atlantic - helt oppe i skyerne
02:20 Castle (145)
03:10 The Following (24)
04:00 Nyhederne og Vejret

TV 2 Charlie
06:25 Små og store synder (224)
07:15 Små og store synder (225)
08:10 The Good Wife (140)
09:00 The Good Wife (141)
09:45 Doc Martin (50)
10:35 Skadestuen i Holby (38)
11:30 Skadestuen i Holby (39)
12:25 Bjerglægen (17)
13:15 Bjerglægen (18)
14:05 Kommissær Rex (49)
15:00 Kommissær Rex (50)
15:55 Fornyet mistanke (74)
16:50 Death in Paradise (19)
17:50 Murdoch-mysterierne (113)
18:40 Lige i skabet
19:20 Talkshowet Meyerheim
20:10 Spørg Charlie
20:40 Inspector Lynley - hævnens nat
22:15 Hvem vil være millionær?
23:00 Jarls Quizshow (6)
23:45 Lige i skabet
00:30 Airport
01:00 Venner for livet (7)
01:55 Venner for livet (8)
02:50 Frikendt (10)

TV 3 Denmark
05:10 100 Code (7)
06:00 The Grinder (18)
06:25 Ramsay's Kitchen Nightmares USA (9)
07:10 Mit plastikmareridt 3 (8)
08:05 Luksusfælden (2)
09:05 Luksusfælden (4)
10:05 Ramsay's Kitchen Nightmares USA (67)
11:00 Masterchef 2014 (18)
12:00 Mit plastikmareridt 3 (9)
13:00 The Kardashians (125)
14:00 The Kardashians (126)
15:00 Don't be Tardy (3)
15:30 Don't be Tardy (4)
16:00 Don't be Tardy (5)
16:30 Don't be Tardy (6)
17:00 Luksusfælden 13 (4)
18:00 Real Housewives of Beverly Hills 7 (18)
19:00 Real Housewives of Beverly Hills 7 (19)
20:00 Forsidefruer (7)
21:00 Real Housewives of Beverly Hills 8 (9)
22:00 Paradise Hotel 2018 (42)
23:00 S.w.a.t. (3)
00:00 Labor Day
02:05 NCIS (158)
02:55 NCIS (159)
03:40 Bones (167)
04:25 Bones (168)

TV 2 Zulu
05:00 The Following (5)
05:40 Dybvaaaaad!
06:15 Dybvaaaaad!
06:45 Will og Grace (119)
07:10 Will og Grace (120)
07:35 Beverly Hills 90210 Classic (235)
08:25 Beverly Hills 90210 Classic (236)
09:15 Beverly Hills 90210 (237)
10:00 Beverly Hills 90210 (238)
10:55 Dawsons Creek (8)
11:40 Dawson's Creek (9)
12:30 Sex & the City (49)
13:05 Sex & the City (50)
13:45 Desperate Housewives (145)
14:30 Desperate Housewives (146)
15:20 Glee (14)
16:10 Dybvaaaaad!
16:45 American Dad (38)
17:15 American Dad (39)
17:40 Modern Family (1)
18:05 Modern Family (2)
18:30 Venner (169)
19:00 Venner (170)
19:30 Dybvaaaaad!
20:00 Dybvaaaaad!
20:40 Rain Man
22:55 SJIT Happens! (7)
23:30 SJIT Happens! (8)
00:00 Natholdet
00:30 Natholdet
01:05 Det alt for store Linda P show (2)
01:50 Dybvaaaaad!
02:20 Dybvaaaaad!
02:50 Dybvaaaaad!
03:20 Last Man Standing (16)
03:45 Last Man Standing (17)
04:15 The Following (5)

TV 2 Fri
06:25 Masterchef – de professionelle
07:30 Masterchef – de professionelle
08:35 Franske loppefund (7)
09:30 Franske loppefund (8)
10:20 Sommer med Ernst (3)
11:10 Sommer med Ernst (4)
12:00 Bolighjælp på vej (2)
12:50 Bolighjælp på vej (3)
13:40 Bolighjælp på vej (4)
14:35 Hjemlig nemlig
15:25 Hjemlig nemlig
16:15 Location, Location, Location (13)
17:10 Location, Location, Location
18:00 Sommerhytten
18:30 Krejlerkongen (21)
19:10 Krejlerkongen (22)
19:45 Han, hun og drømmeslottet – på tur (16)
20:40 Mit luksushus
21:15 Sommerhytten
21:45 Krejlerkongen
22:25 Krejlerkongen
23:05 Grilltjansen (3)
23:50 Køkkentjansen (2)
00:35 Masterchef – de professionelle
01:40 Masterchef – de professionelle
02:45 Mere hus for pengene
03:40 Mere hus for pengene (3)
04:35 Smag på hele verden (6)

TV 3 Puls
08:00 Fra skrot til slot (53)
09:00 Ekstreme samlere (23)
10:00 Dr. Phil (67)
11:00 Dr. Phil (68)
12:00 Ekstreme samlere (24)
13:00 Depotjægerne 6 (4)
13:30 Depotjægerne 6 (5)
14:00 Depotjægerne 6 (6)
14:30 Depotjægerne 6 (7)
15:00 Dr. Phil 15 (138)
16:00 Dr. Phil 15 (139)
19:05 Kærlighedens overraskelser
21:00 Det rigtige valg
23:00 Redningskvinder (21)
00:00 Redningskvinder (22)
01:00 Jeopardy 3 (20)
02:00 Jeopardy 3 (21)
02:55 Til døden dem skiller 3 (8)
03:45 Til døden dem skiller 3 (9)
04:35 Depotjægerne fra Canada 4 (7)

DR Ramasjang
08:20 Mashas eventyr (9)
08:30 Sofus (4)
08:45 Mit kæledyr - en høne
08:55 Minisekterne (19)
09:00 Skæg med tal
09:30 Lille Nørd
10:00 Vilde venner II (2)
10:20 Den fortryllede karrusel (45)
10:30 Kaj og Andrea spiller "Tør du?"
11:00 Motor Mille på cirkustur (1)
11:15 Quizdyrene - Araen Sugar
11:25 Ramasjang Mysteriet II (4)
12:00 Bamses billedbog
12:25 Ramasjang Rally
12:55 Rosa fra Rouladegade II (9)
13:20 Byttebiksen (8)
13:40 Ring til Ramasjang
13:55 Sikker & Søn II (20)
14:05 Onkel Rejes Sørøvershow (7)
14:30 Der var engang....
15:00 Rita og Krokodille - Hulen
15:05 Masha og Bjørnen (13)
15:15 Morten Skildpadde (3)
15:40 Gurli Gris III (24)
15:50 Chuggington (3)
16:00 Chuggington (4)
16:10 Yakari IV (9)
16:25 Junglebogen (7)
16:35 Junglebogen (8)
16:45 Pyjamasheltene (7)
17:00 Skæg med bogstaver - G
17:25 Sofus (1)
17:40 Min mosters historier (4)
17:50 Heino fikser alt - Ornitologen (4)
18:00 Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (39)
18:10 Yakari III (6)
18:25 F for Får (18)
18:30 Grumme rim (2:2)
19:00 Tree Fu Tom (17)
19:25 Zorro (15)
19:45 Mumitroldene (27)
20:00 Godnat - nu går vi i seng
20:15 Ramasjang sover

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.