FANDOM


TVP 1
06:00 Wiadomości
06:03 Telezakupy
06:15 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Moda na sukces; odc.2058; serial prod.USA
08:50 Słoń Beniamin; odc.5 Duch; serial animowany prod. niemieckiej
09:15 Jedyneczka; program dla dzieci
09:45 Bajeczki Jedyneczki; program dla dzieci
09:55 Cedric; odc.19 Chory z miłości; serial anim.prod.francuskiej
10:10 Renata; odc.22 Szalony naukowiec; serial animowany prod. angielskiej
10:25 Przygody pana Michała; odc.11/13 Bułat i szabla; serial TVP (za zgodą rodziców)
10:55 Uważaj, niebezpieczeństwo; Cyber alarm; widowisko
11:10 Żołnierze też mają marzenia; film dok.prod.francuskiej
11:35 Wyzwoleni; 1990  film dok.prod.francuskiej
11:45 Kurierki śmierci; 1990  film dok.prod.francuskiej
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Wielkie sprzątanie; magazyn ekologiczny
12:40 Leksykon kinomana; Śniadanie u Tiffany'ego; Breakfast at Tiffany's; 1961  film fab.prod.USA; reż: Blake Edwards; wyk: Audrey Hepburn, George Peppard,Patricia Neal
14:35 Telewizyjny przewodnik po kraju. Para w Polskę; Lidzbark Warmiński
15:00 Wiadomości
15:10 Bezpieczna Jedynka
15:35 Bez etatu; magazyn
16:00 Raj; magazyn
16:25 Moda na sukces; odc.2058; serial prod.USA
16:50 Sportowy Express
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:35 Plebania; odc.350; serial TVP [stereo]
18:05 Randka w ciemno; zabawa quizowa
18:45 Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]
19:15 Wieczorynka; Przygody Kota Filemona; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:06 Pogoda
20:20 Najlepszy z wrogów; The Best of Enemies; 1962  komedia wojenna prod.USA -ang.-włoskiej; reż: Guy Hamilton; wyk: David Niven,Alberto Sordi,Michael Wilding
22:10 Męska rzecz...; Zbroja Boga; Armour of God; 1986  film akcji prod.hongkongskiej / za zgodą rodziców/; reż: Jackie Chan; wyk: Jackie Chan,Alan Tam,Rosamund Kwan
23:45 Monitor  Wiadomości
00:00 Biznes raport
00:10 Męska rzecz...; Eks; Ex; 1997  film fab.prod.USA-kanadyjskiej / tylko dla dorosłych/; reż: Mark L. Lester; wyk: Yancy Butler,Suzy Amis,Nick Mancuso
01:35 Sekrety Weroniki; odc.22; (Veronica's Closet); serial komediowy prod. USA; wyk: Kirstie Alley, Dan Cortese, Wallace Langham, Daryl Mitchell
01:55 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Studio urody
07:15 Dwójka Dzieciom; Plecak pełen przygód; odc.2; 1993  serial prod.polsko-fińskiej; reż: Janusz Dymek; wyk: Anna Majcher, Maciej Orłoś, Adaś Siemion, Eugenia Herman i inni
07:40 Dwójka Dzieciom; Kangurek Hip-Hop; Bóbr; serial anim.prod.polskiej
07:45 Dwójka Dzieciom; Przygody kota Filemona; Poczekaj Bonifacy; serial animowany dla dzieci
08:00 M jak miłość; odc.139; serial TVP /stereo/
08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]
10:35 Święta wojna; odc.151 -Rzeka ropy; serial TVP
11:05 Zraniona duma; odc.6/8 - Upragnione dziecko; (Una donna per amico); 1998  serial obyczajowy prod. włoskiej
12:40 Telezakupy
13:00 Panorama
13:15 Złotopolscy; odc.392 Nic się nie zgadza; telenowela TVP
13:40 Mroczny rycerz; odc.25/26 Kamienny Bóg; serial prod.angielsko-nowozelandzkiej [za zgodą rodziców]
14:30 Złotopolscy; odc.541 Polarne noce i dni
14:55 Zmiennicy; odc.10/15 Krzyk ciszy; serial TVP
16:00 Panorama
16:23 Pogoda
16:30 Złotopolscy; odc.542- Fałszywe dwudziestki; telenowela TVP
16:55 Złotopolscy; odc.543 - Pusta strefa; telenowela TVP
17:30 Wydarzenia, wydarzenia...
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:56 Pogoda
19:05 Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia; Bo to nie ma co  /2/
20:00 Zobacz to...; program kulturalny
20:15 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]
21:10 Na zdrowie:Jagielski; talk show (stereo)
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:40 Wideoteka Dorosłego Człowieka
23:10 Babski wieczór; Jak upolować mężczyznę, czyli seks w wielkim mieście; odc.16/18  /seria IV/; serial prod.USA [tylko dla dorosłych]
23:45 Maksymalny wyrok; Time Served; 1999  film fab.prod.USA/za zgodą rodziców/; reż: Glen Pitre; wyk: Catherine Oxenberg,Louise Fletcher
01:25 Zabójcza miłość; Love Kills; 1998  dramat psychologiczny prod.USA [tylko dla dorosłych]; reż: Mario Van Peebles; wyk: Mario Van Peebles,Donovan Leith,Daniel Baldwin
03:00 Zakończenie programu

Polsat
4.30 PŚ w siatkówce kobiet: mecz Polska - Korea
6.30 Studio Pucharu Świata
6.55 Puchar Świata w siatkówce kobiet: mecz Włochy - Chiny
7.30 Transformery - anim.
8.00 MacGyver (105) - serial
9.00 Bar 3 - reality show
9.30 Boston Public 2 (32) - serial obyczajowy
10.30 Bar 3 - reality show
11.15 Rosyjska ruletka
12.10 Samo życie (279) - serial obyczajowy
12.45 Serca na rozdrożu (13) - telenowela
13.35 TV Market
13.50 Czułość i kłamstwa (80) - serial obyczajowy
14.20 Power Rangers (45) - serial dla młodzieży
14.45 Pokemony - anim.
15.15 Nie zakazane reklamy
15.45 Informacje
16.10 Interwencja - cykl reportaży
16.30 Zawód szpieg (7) - serial sensacyjny
17.30 Hugo express - program dla dzieci
17.55 Bar 3 - reality show
18.30 Informacje + sport
19.00 Prognoza pogody
19.15 Awantura o kasę - teleturniej
20.15 Bar 3 - reality show
21.00 Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście (9) - serial komediowy, ok. 21.30 Studio LOTTO
21.50 Fala zbrodni (2) - serial kryminalny
22.50 Cień anioła (2) - serial science fiction
23.50 Informacje
24.00 Puls - biznes i giełda
0.15 Prognoza pogody
0.20 Graffiti - program publicystyczny
0.40 PŚ w siatkówce kobiet: mecz Polska - Korea
2.40 Aquaz Superchat na żywo
4.10 Pożegnanie

TVN
5.20 Uwaga!
5.40 Prawdziwa miłość (43) - telenowela, Meksyk
6.30 Telesklep
7.10 Córka przeznaczenia (100) - telenowela, Meksyk
8.00 Ścieżki miłości (149) - telenowela, Meksyk
8.50 Action Man (5) - serial animowany
9.15 Tele Gra - teleturniej interaktywny na żywo
10.15 Telesklep
11.15 Rozmowy w toku
12.15 Na Wspólnej (185) - serial obyczajowy, Polska
12.45 Savannah (2) - serial obyczajowy, USA
13.45 Twoja droga do gwiazd - Trening - program rozrywkowy
14.10 Brzydula (103) - telenowela, Kolumbia
15.00 Nikita (46) - serial przygodowy, USA
16.00 Fakty
16.10 Córka przeznaczenia (101) - telenowela, Meksyk
17.00 Kropek
17.10 Prawdziwa miłość (44) - telenowela, Meksyk
18.00 Rozmowy w toku
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga!
20.10 Na Wspólnej (186) - serial obyczajowy, Polska
20.40 SUPERKINO: Podwójne ryzyko - film sensacyjny, USA-Niemcy-Kanada 1999, reż. Bruce Beresford, wyk. Tommy Lee Jones, Ashley Judd, Bruce Greenwood, Annabeth Gish
22.50 Jeździec bez głowy - horror, USA 1999, reż. Tim Burton, wyk. Johnny Depp, Christina Ricci, Miranda Richardson, Michael Gambon, Casper Van Dien, Christopher Lee, lan McDiarmid, Lisa Marie, Christopher Walken
1.00 Nic straconego - powtórki programów

TVP 3 Gdańsk
7.30-9.30, 11.30-18.30, 20.30-22.30 co godzinę Kurier, Pogoda
6.45 Program dnia
6.50 Echa dnia
7.15 Telezakupy
7.45 Panorama
8.00 Mag. Elbląski
8.15 Motorsport
8.45 Gość dnia
9.00-16.00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP
16.00 Gość ,,3"
16.15 Panorama
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Smart Jazzpol Festiwal
17.50 Mag. Olsztyński
18.00 Panorama
18.45 Brulion kulturalny
19.15 Etos
19.30 Telezakupy
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.45 Studio Pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.45 Panorama, Pogoda
22.00 Gość ,,3"
22.15 To jest temat
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio Pogoda
23.05 Eunuch z Bombaju
0.05 Pisane na wodzie
1.30 Zakończenie prog.

TV 4
6.10 Sztukateria
6.35 Magazyn golfowy
7.00 Muzyczne listy
8.00 Artur - serial anim.
8.30 Hoboczaki (83) - serial dla dzieci
9.00 Ja się zastrzelę (20) - serial komediowy
9.30 Sabrina, nastoletnia czarownica - serial
10.00 Reporter
10.30 Sztukateria - program kulturalny
11.00 Cud miłości (35) - telenowela
11.45 TV Market
12.00 Strefa P - magazyn
12.30 KOT, czyli Ktoś Ogromnie Tajemniczy - program rozrywkowy
13.30 Muzyczne listy - mag.
14.30 Dziwny traf (11) - serial sensacyjny
15.30 Super Mario Bros - serial animowany
16.00 Robocop - serial animowany
16.30 Cud miłości (36) - telenowela
17.30 Zwariowany świat Malcolma (11) - serial komediowy
18.00 Droga do sławy (2) - serial obyczajowy
19.00 Xena, wojownicza księżniczka - serial fantastyczno-przygodowy
20.00 Rozbitkowie (11) - serial przygodowy
21.00 Dziennik
21.20 Informacje sportowe
21.27 Prognoza pogody
21.30 Crime story - serial kryminalny
22.30 Kameleon (4) - serial komediowy
23.30 Zabójcza rozgrywka - film kryminalny, USA 2001, reż. Menahem Golan, wyk. Jon Golan Aharoni, Bo Brown, Billy Drago, Joe Lara
1.20 X Laski
1.50 Muzyczne listy - mag.
2.40 Magazyn golfowy
3.05 Strefa P - magazyn
3.30 Zakończenie prog.

TVN Siedem
6.45 Telesklep
7.30 Drew Carey Show (26) - serial komediowy, USA
8.00 Alf (65) - &erial komediowy, USA
8.30 Tajemnice pocałunku (84) - telenowela, Meksyk
9.20 Cena miłości (20) - telenowela, Meksyk
10.15 Łamisłówka - teleturniej interaktywny na żywo
11.05 Mission impossible (23) - serial sensacyjny, USA
12.00 Mała księżniczka (32) - telenowela, Meksyk
12.55 Telesklep
14.25 Tajemnice pocałunku (85) - telenowela, Meksyk
15.20 Cena miłości (21) - telenowela, Meksyk
16.10 Co za noc - magazyn
16.40 Alf (66) - serial komediowy, USA
17.10 Ścigany (9) - serial sensacyjny, USA
18.10 Mission impossible (24) - serial sensacyjny, USA
19.10 Drew Carey Show (27) - serial komediowy, USA
19.40 Norman w tarapatach (12) - serial komediowy, USA
20.10 W pogoni za sławą - Historia Sonny'ego i Cher - film obyczajowy, USA 1999, reż. David Burton Morris, wyk. Jay Underwood
22.00 Niesamowite opowieści (5) - serial sensacyjny, USA
23.00 Dopuszczalne ryzyko - film sensacyjny, Kanada-USA 2001, reż. William A.Graham
0.50 Pod napięciem - film sensacyjny, USA 1997
2.35 Niesamowite opowieści (5) - serial, USA
3.30 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Wiadomości
06:00 Smak Europy; Robić to co się lubi
06:15 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Złotopolscy; odc.526 -Dylematy współczesnego policjanta  (25'); telenowela TVP (STEREO)
08:50 Eurotel; magazyn
09:00 Kolorowy świat Pacyka; odc.5/15 Zielony byczek; serial animowany dla dzieci
09:10 Zabawy językiem polskim
09:30 Trzy dni aby wygrać; odc.11/13 Rybacka sieć (30')
10:00 Panorama
10:05 Kronika ojczysta; Wiek XII - Bolesław Krzywousty
10:25 Rody fabrykanckie; Kindermannowie; program Leszka Skrzydło
11:00 Panorama
11:05 Z pierwszej ręki
11:50 Film animowany; Sztandar
12:00 Wiadomości
12:15 Dokument; Antkowiak; film dokumentalny Grażyny Pieczuro (39')
12:55 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień
13:10 Sukces; odc.4/9 - Zdjęcie rodzinne (52'); 1995  serial TVP; reż: Krzysztof Gruber; wyk: Magdalena Wójcik, Marek Kondrat, Marian Kociniak, Janusz Bukowski
14:05 Szansa na sukces; Kayah
15:00 Wiadomości
15:10 Gorący temat; odc.10/16 Zawieszenie (25'); serial TVP
15:35 Telewizyjny przewodnik po kraju. Para w Polskę; Świeradów Zdrój
16:00 Złotopolscy; odc.526 Dylematy współczesnego policjanta; telenowela TVP
16:30 Gorączka
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:20 Gość Jedynki
17:35 Trzy dni aby wygrać; odc.11/13 Rybacka sieć (27'); 1993  serial prod. francusko-polskiej
18:05 Szansa na sukces; Kayah
19:00 Wieści polonijne
19:15 Dobranocka; Miś Uszatek; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Złotopolscy; odc.526 Dylematy współczesnego policjanta; telenowela TVP
20:35 Mówi się...; program poradnikowy prof. Jerzego Bralczyka
20:55 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień
21:10 Sukces; odc.4/9 Zdjęcie rodzinne (52'); 1995  serial TVP; reż: Krzysztof Gruber; wyk: Magdalena Wójcik, Marek Kondrat, Marian Kociniak, Janusz Bukowski
22:00 Gorączka
22:30 Gorący temat; odc.10/16 Zawieszenie (25'); serial TVP
23:00 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:23 Prognoza  pogody
23:30 Porozmawiajmy
00:30 Monitor  Wiadomości
00:45 Biznes raport
00:50 Telewizyjny przewodnik po kraju. Para w Polskę; Świeradów Zdrój
01:15 Miś Uszatek; serial animowany dla dzieci
01:30 Wiadomości
01:57 Sport
02:02 Pogoda
02:10 Złotopolscy; odc.526 Dylematy współczesnego policjanta; telenowela TVP
02:35 Wieści polonijne
02:50 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień
03:05 Mówi się...; program poradnikowy prof. Jerzego Bralczyka
03:25 Sukces; odc.4/9 Zdjęcie rodzinne (52'); 1995  serial TVP; reż: Krzysztof Gruber; wyk: Magdalena Wójcik, Marek Kondrat, Marian Kociniak, Janusz Bukowski
04:15 Szansa na sukces; Kayah
05:05 Gorący temat; odc.10/16- Zawieszenie; serial TVP
05:35 Monitor  Wiadomości
05:50 Biznes raport
06:00 Zakończenie programu

Canal +
7.00 Minisport+ (o)
7.10 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap (o)
7.25 Diabelski młyn (o)
8.00 Przeklęty diament - film przygodowy, USA-Australia 2001
9.30 Etap IV - film akcji, USA 2001
11.10 Pociąg - dramat psychologiczny, Polska 1959, reż. Jerzy Kawalerowicz
12.45 Śmierć w rodzinie - dramat, USA 2002, reż. Gilbert Cates, wyk. Annabeth Gish, James Cromwell, John Slattery, Austin Wolff
14.15 Płaszcz i szpada - film familijny, USA 1984, reż. Richard Franklin, wyk. Henry Thomas, Dabney Coleman, Jeanette Nolan, Michael Murphy
15.55 Czarny wąwóz - film historyczny, Polska 1989, reż. Janusz Majewski, wyk. Olaf Lubaszenko, Anna Majcher, Adam Ferency
17.50 Zamach na Reagana - dramat sensacyjny, USA 2001, reż. Cyrus Nowrasteh, wyk. Richard Breyfuss, Richard Crenna, Yannick Bissan, Colm Feore
19.35 Przyjaciele IX (2) - serial
20.00 Diabelski młyn (o)
20.35 Nie przegap (o)
20.45 Łapu-capu (o)
20.50 Minisport+ (o)
21.00 Rozstanie z Kubą - film dokumentalny
23.10 Film lub film - seans na zyczenie
1.10 Ryzyko - film obyczajowy, Szwecja-Australia 2000, reż. Alan White, wyk. Bryan Brown, Tom Long
2.40 Film życia - Paweł i Ewa - film dokumentalny
3.40 Kolor winy - Sprawa Clarence'a Brandleya - dramat, USA 2002
5.25 Słodko-gorzki - film obyczajowy, Polska 1995
(o) - odkodowany

HBO
6.30 Nocna afera - dramat, USA 2002
8.10 Tryumf pana Kleksa - film animowany
9.35 Pobierzmy się - komedia, Francja 2000
11.10 Simply Red: koncert na Sycylii
12.20 Syn prezydenta - film familijny, USA 1996
14.05 Mała Tinke - film familijny, Dania 2002
15.40 Cinema, cinema (45)
16.15 Tom i Jerry: Magiczny pierścień - film animowany
17.20 Wehikuł czasu - film science fiction, USA 2002
19.00 Nocna afera - dramat, USA 2002
20.35 Cinema, cinema (46)
Ostry Piątek:
21.00 Premiera: Starzy faceci w nowych wozach - komedia, Dania 2002, reż. Lasse Spang Olsen, wyk. Josina Bergsoe, Iben Hjejle
22.35 Dracula - horror, USA 1992, reż. Francis Ford Coppola
0.40 3000 mil do Graceland - film kryminalny, USA 2001
2.35 Danie dnia - dramat, USA 2000
4.10 HBO Na Stojaka! (66)
4.45 Pobierzmy się - komedia, Francja 2000


Europa Europa
14.00 Jego rybki (Poisson D'Avril) komedia, Francja, 1954, 100 min
15.55 Błazen i królowa (Sasek A Kralovna) komedia, Czechosłowacja, 1987, 118 min
18.00 Ceremonia (La Ceremonie) dramat, Francja, 1995, 111 min
20.00 Cinemania - magazyn filmowy. Studio Company, 2003, 30 min
20.30 Moja piękna pralnia (My Beautiful Laundrette) Film obyczajowy, Wielka Brytania, 1985, 93 min
22.10 Opętanie (Possession) dramat, Francja, 1981, 128 min
00.15 Zemsta Emmanuelle (5 z 7) (Emmanuelle's Revenge (5 of 7)) serial erotyczny, Francja, 1993, 90 min
01.20 Przesłuchanie w noc sylwestrową (Garde A Vue) dramat kryminalny, Francja, 1981, 85 min.

Club
06:00    Szkoła Yogi
06:25    Świat Fitnessu
06:50    Zrób To Sama
07:15    Współczesne Wnętrza
07:40    Szkoła Gotowania
08:05    Blask
08:30    Piąte Koło
09:00    Hollywoodzki Styl
09:25    Bliskie spotkania w Hollywood
09:50    Spotkania z Roseanne
10:40    Weekendowi Wojownicy
11:10    Opowieści sądowe
12:00    Szkoła Yogi
12:25    Świat Fitnessu
12:50    Zrób To Sama
13:15    Współczesne Wnętrza
13:40    Szkoła Gotowania
14:05    Blask
14:30    Piąte Koło
15:00    Hollywoodzki Styl
15:25    Bliskie spotkania w Hollywood
15:50    Spotkania z Roseanne
16:40    Weekendowi Wojownicy
17:10    Opowieści sądowe
18:00    Szkoła Yogi
18:25    Świat Fitnessu
18:50    Zrób To Sama
19:15    Współczesne Wnętrza
19:40    Fashion TV
20:05    Blask
20:30    Piąte Koło
21:00    Hollywoodzki Styl
21:30    Bliskie spotkania w Hollywood
22:00    Potyczki Jerrego Springera
22:40    Potyczki Jerrego Springera
23:20    Rozmowy o seksie
00:10    Rozmowy Kobiet o Seksie
01:00    Weekendowi Wojownicy
01:30    Współczesne Wnętrza
01:55    Cztery Pory Roku
02:20    Super Dieta
02:45    Podróże Loyda
03:10    Kulinarne Podróże 
03:40    Hello Helou
04:05    Restauracje od kuchni
04:30    Szkoła Gotowania
05:00    Podróże Loyda
05:30    Super Dieta

Romantica
06.00    (2nd Chance) Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 46) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (50 min.).
06.50    (Premiere) Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 122) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (50 min.).
07.40    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 126) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (55 min.).
08.35    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 55) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (50 min.).
09.25    (Classica) W sidłach namiętności (Sol de Tentacion) (Część 42) - telenowela, Wenezuela 1996, reż. Rafael Gomez, wyk. Natalia Streignard, Miguel de Leon, Ana Karina Manco, Fabiola Colmenares, (50 min.).
10.25    (Gold) Barwy miłości (Hechizo de Amor) (część 55) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Emma Rabbe, Guillermo Perez, Wanda D'Isidora, Alberto Alifa, (60 min.).
11.25    (Gold) Prawo do miłości (Cuando Hay Pasion) (część 55) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Cesar Bolivar, wyk. Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Araque, (55 min.).
12.20    (Premiere) Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 122) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (55 min.).
13.15    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 126) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (55 min.).
14.10    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 55) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (55 min.).
15.05    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 27/28) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (55 min.).
16.00    (Classica) W sidłach namiętności (Sol de Tentacion) (Część 42) - telenowela, Wenezuela 1996, reż. Rafael Gomez, wyk. Natalia Streignard, Miguel de Leon, Ana Karina Manco, Fabiola Colmenares, (50 min.).
16.50    (Gold) Barwy miłości (Hechizo de Amor) (część 55) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Emma Rabbe, Guillermo Perez, Wanda D'Isidora, Alberto Alifa, (55 min.).
17.45    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 125) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (55 min.).
18.40    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 55) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (55 min.).
19.35    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 27/28) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (55 min.).
20.30    (Premiere) Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 122) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (55 min.).
21.25    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 126) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (55 min.).
22.20    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 55) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (55 min.).
23.15    (First Kiss) Edgemont (Edgemont) (część 27/28) - telenowela, Kanada 2001, reż.Anthony Atkins, wyk. Myles Ferguson, Kristin Kreuk, Vanessa Kind, Sarah Lind, (55 min.).
00.10    (2nd Chance) Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 46) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (50 min.).
01.00    (Gold) Barwy miłości (Hechizo de Amor) (część 55) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Emma Rabbe, Guillermo Perez, Wanda D'Isidora, Alberto Alifa, (50 min.).
01.50    (Gold) Prawo do miłości (Cuando Hay Pasion) (część 55) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Cesar Bolivar, wyk. Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Araque, (50 min.).
02.40    (Premiere) Fortuna i miłość (Fortuna de Amor) (Część 122) - telenowela, Argentyna 2002, reż. Gaita Aragona, Diana Alvarez, wyk. Araceli Gonzales, Gustavo Bermudez, Romina Gaetani, Fabian Mazzei, (50 min.).
03.30    (Premiere) Miłość inna niż mówią (El Amor No Es Como Lo Pintan) (część 126) - telenowela, Meksyk 2000, reż. Antulio Jimenez Pons, wyk. Vanessa Acosta, Arturo Beristain, Rosenda Montero, Manuel Valdez, (50 min.).
04.20    (Premiere) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (część 55) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (50 min.).
05.10    (2nd Chance) Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 46) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (50 min.).

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.