FANDOM


TVP 1
6:00 Kawa czy herbata?
7:30 Telezakupy
8:00 Wiadomości
8:10 Prognoza pogody
8:15 Krakowskie Przedmieście 27 - pr. publicystyczny
8:25 Kawa czy herbata?
8:45 Pippi (23) - serial animowany prod. Szwecja/Kanada
9:10 Budzik - pr. dla dzieci
9:35 Kino Malucha: Pico Poco - serial anim. prod. Japońskiej
9:55 Muppet show, czyli rewia gwiazd - pr. dla dzieci
10:25 Walentynkowy Muppet show: Mia Farrow - pr. dla dzieci
10:50 Barnaby Jones (57) - serial kryminalny prod. USA
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12:35 Horyzonty - mag. rolniczy
12:45 Klan (556) - telenowela TVP
13:10 ZUS radzi - mag. poradnikowy
13:20 Sprawnym być - pr. edukacyjny
13:30 Telezakupy
13:50 Ulica Floriańska w Krakowie
14:20 Od Platona do Newtona: Ciśnienie - pr. popularnonaukowy
14:40 Ja i moje życie (9): Kryzys rodzinny - mag.
15:00 Wiadomości
15:10 Studio sport: Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake City 2002
16:15 Moda na sukces (1557) - telenowela prod. USA
16:40 Teleexpress
17:00 Plebania (144) - serial obycz.
17:30 Studio sport: Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake City 2002
19:15 Wieczorynka: Kacper - serial anim.
19:30 Wiadomości
19:55 Sport i prognoza pogody
20:10 Viper (12) - serial kryminalny prod. USA
21:05 Sprawa dla reportera - pr. publicystycny
21:35 Tygodnik polityczny Jedynki
22:30 Monitor Wiadomości
22:55 Sportowy flesz
23:00 Pegaz - mag. kulturalny
23:30 Dwoje do pary - komedia prod. USA
0:45 Mroczne dziedzictwo 3 (19) - serial SF prod. USA
1:30 Studio sport: Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake City 2002 (łyżwiarstwo szybkie - wyścig kobiet, łyżwiarstwo figurowe)
6:00 Zakończenie programu

TVP 2
7:05 Felicity (20/45) - serial obyczaj. prod. USA
7:50 Studio urody - magazyn
8:00 Program lokalny
8:30 W labiryncie (76) - serial TVP
9:00 Transmisja obrad sejmu
13:00 Panorama
13:10 Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake City 2002 (łyżwiarstwo szybkie - 500m kobiet, short track, hokej na lodzie)
14:00 Opowieści według Enid Blyton: Leśna przygoda (2) - serial przygod. prod. angielskiej
14:25 Ale heca - pr. dla młodzieży
14:55 Felicity (28/45) - serial obyczaj. prod. USA
15:40 Program lokalny
16:00 Panorama (dla niesłyszących)
16:20 Prognoza pogody (dla niesłyszących)
16:25 Zespół adwokacki (2/12) - serial obyczajowy TVP
17:20 Jaś Fasola - pr. rozrywkowy
17:50 Program lokalny
18:20 Prognoza pogody
18:30 Panorama
18:55 Zakochani są wśród nas
19:55 Tulipan (6-ost) - serial TVP
21:00 Panorama
21:20 Sport telegram i prognoza pogody
21:35 Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Salt Lake City 2002 (narciarstwo klasyczne - bieg na 10 km)
22:45 Seks, frytki i Rock'n'roll - serial
23:35 Miłość pośród lasów - film obyczaj. prod. USA
1:05 Zakończenie programu

Polsat
6:00 Piosenka na życzenie
7:00 Pokemon (172) - serial anim.
7:25 Młody Herkules (8) - serial fantastyczny prod. USA
7:50 Wysoka fala (19) - serial przygod. prod. USA
8:40 V.I.P. (46) - serial sensac. prod. USA
9:30 Cud miłości (202) - telenowela prod. Peru
10:25 Amor latino (21) - telenowela Argentyńska
11:15 Z głową w chmurach (5) - telenowela Brazylijska
12:15 Samo życie (2) - serial obyczaj.
12:55 Idź na całość - show z nagrodami
13:50 Disco Polo Live
14:45 Świat według Kiepskich (95) - serial komediowy
15:15 Pokemon (143) - serial anim.
15:45 Informacje
16:05 Legendy kung-fu (71) - serial sensac. prod. USA
17:00 Młody Herkules (9) - serial fantastyczny prod. USA
17:30 Cud miłości (203) - telenowela prod. Peru
18:30 Graffiti
18:45 Informacje
19:00 Sport
19:05 Prognoza pogody
19:10 Amor latino (22) - telenowela Argentyńska
20:00 Samo życie (3) - serial obyczaj.
20:40 Miodowe lata (26) - serial kom.
21:15 Ostry dyżur (142) - serial obyczaj. prod. USA
21:30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka (w przerwie)
22:10 Ally McBeal (18) - serial komed. prod. USA
23:05 Era biznesu
23:10 Informacje
23:25 Sport i prognoza pogody
23:35 Puls biznesu
23:50 Zbrodnie miłości - thriller erotyczny prod. USA/Francja
1:30 Muzyka na BIS
5:00 Pożegnanie

TVN
5:45 Kropka nad i
6:00 Miłość i przeznaczenie (62/75) - telenowela Meksykańska
6:40 Telesklep
7:10 Cena miłości (78/95) - telenowela Meksykańska
7:50 Wichrowe wzgórze (23/26) - serial anim.
8:15 Oliver Twist (3/52) - serial anim.
8:40 Omer (14/26) - serial anim.
9:05 Świat Bobby'ego (11/13) - serial anim.
9:30 Telegra - teleturniej
10:30 Telesklep
11:45 Rozmowy w toku - talk show
12:35 Ananasy z mojej klasy - pr. rozrywkowy
13:35 Omer (14/26) - serial anim.
14:00 Wesołe smoki (11/13) - serial
14:25 Beverly Hills 90210 (113) - serial obyczaj. prod. USA
15:15 Milionerzy - teleturniej
16:00 Fakty i Pogoda
16:15 Brzydula (17/169) - telenowela Kolumbijska
17:10 Wiosenna namiętność (29/80) - telenowela Argentyńska
18:00 Rozmowy w toku - talk show
19:00 Fakty
19:30 Kropka nad i
19:45 Sport
19:50 Pogoda
20:00 Zakochani - komedia romantyczna prod. polskiej
22:00 Granice - serial dok.
22:30 Nowojorski klan (7/9) - serial obyczaj. prod. USA
23:25 Fakty
23:40 Melrose Place (31) - serial obyczaj. prod. USA
0:35 Więzy rodzinne - film obyczaj. prod. USA
2:30 Nic straconego

TVP 3 Gdańsk
7.00    Ropuszy zwiad - film animowany dla dzieci
7.35    Antek Mrówka - angielski serial animowany dla dzieci
8.00    Dzień dobry, tu Gdańsk
8.20    Panorama
8.30    Więzy krwi odc. 12 i 13 /26/ - serial fabularny
9.30    Piknik - język francuski dla małozaawansowanych
10.00    Zdarzyło się jutro -  amerykański serial fabularny
10.45    Telekurier - magazyn reporterów /powt./
11.15    Kino w południe - Viper
12.05    To jest temat - reportaż
12.20    Malowanie obrazów - to proste odc.13/ostatni/ - cykl dokumentalny
12.45    Europa w zagrodzie
13.10    Niezwykły przyjaciel  - amerykański serial dla dzieci
13.35    Szkoła mistrzów - angielski serial fabularny dla młodych widzów
14.05    Klan odc. 317 i 318 - polska telenowela
15.00    Kino familijne: Przygody skrzata Pumukla - serial prod. niemieckiej /1999/
15.25    Kwiaty i ogrody /powt./
15.40    Magazyn Elbląski
16.00    Regiony - program publicystyczny /powt./
16.30    Przyjaciele zwierząt - francuski serial fabularny
17.15    Kość niezgody - program publicystyczny
17.50    Panorama flesz, Sport
18.00    Panorama, Pogoda
18.20    Punkt - temat dnia
18.30    Co mnie gryzie?
18.55    Gość "3"
19.00    Kino wieczorne: Między niewiastami cz.2 /2/ - irlandzki film fabularny /1998/
19.55    Telenowyny - magazyn informacyjny dla mniejszości ukraińskiej w Polsce
20.10    Eurotel
20.30    Telekurier - magazyn reporterów
21.00    Zupełnie niewiarygodne - serial prod. angielskiej
21.30    Panorama - wydanie wieczorne
21.40    Halo Trójka
22.00    Prawda i obowiązek: Moja nieodgadniona córka - francuski film kryminalny /1997/
23.45    Randall i duch Hopkirka - angielski serial /1974/
0.40    Zakończenie programu

TV 4
06.00 Strefa P - program muzyczny
06.30 Supergol - magazyn piłkarski
07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.50 Hoboczaki (84) - serial animowany
08.20 Alvaro (69) - serial obyczajowy, Brazylia
09.20 Chciwość, czyli żądza pieniądza - teleturniej
10.20 Ten drugi (6) - serial sensacyjny, Kanada
11.20 M.A.S.H. (67) - serial komediowy, USA
11.50 Przygody rodziny Addamsów 2 (19) - serial komediowy, USA
12.20 Posterunek przy Hill Street (15) - serial sensacyjny, USA
13.15 TV4 Kropka pl - magazyn intenetowy
13.45 Strefa P - magazyn muzyczny
14.20 Hoboczaki (85) - serial anim.
14.45 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
15.35 Miasteczko Evening Shade (2) - serial komediowy, USA
16.00 Alvaro (70) - serial obyczajowy, Brazylia
17.00 Między nami sąsiadami (13) - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT 2001 - pr. public.
17.45 Dziennik
18.00 Chciwość, czyli żądza pieniądza - teleturniej
19.00 Gliniarz z dżungli (3) - serial sensacyjny, USA
20.00 JEDNOOSOBOWY ODDZIAŁ - film sensacyjny, USA
21.50 Dziennik i Informacje sportowe
22.05 VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
22.15 Ten drugi (7) - serial sensacyjny, Kanada
23.15 ZA ŻADNĄ CENĘ - film sensacyjny, USA 1999
01.10 X Laski - program erotyczny
01.40 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
02.30 MUZYCZNY VIP - magazyn muzyczny
03.05 Zakończenie programu

RTL 7
6.40 Teledyski
7.10 Teleshopping
7.40 Odjazdowe kreskówki: Dragon Ball, Kangoo, SOS Croco, Magiczni wojownicy
9.35 Conan - Serial SF odc. 10; Reżyseria: Charles Bail, Martin Denning (Niemcy/USA 1998)
10.20 W obcym mieście - Serial komediowy odc. 19; (USA 1986) Org: "Perfect Strangers"
10.45 Ukryte miasto - Serial przygodowy odc. 22; (RPA/Wielka Brytania 1995) Org: "Legend of the Hidden City"
11.10 Maria Emilia - Serial obyczajowy odc. 93; Reżyseria: Eduardo Macias (Meksyk 1999)
12.00 Izabella - Serial obyczajowy odc. 94; Org: "Isabella, a Woman in Love". Reżyseria: Eduardo Macias (Peru 1999)
12.45 Teleshopping
14.15 Maria Emilia - Serial obyczajowy odc. 94; Reżyseria: Eduardo Macias (Meksyk 1999)
15.05 W obcym mieście - Serial komediowy odc. 20; (USA 1986) Org: "Perfect Strangers"
15.30 Ukryte miasto - Serial przygodowy odc. 23; (RPA/Wielka Brytania 1995) Org: "Legend of the Hidden City"
16.00 Odjazdowe kreskówki: Kangoo, SOS Croco, Magiczni wojownicy, Dragon Ball
18.00 Conan - Serial SF odc. 11; Reżyseria: Charles Bail, Martin Denning (Niemcy/USA 1998)
18.50 Władca zwierząt - Serial SF odc. 33; (USA 1999) Org: "Beast Master"
19.35 Trzecia planeta od Słońca - Serial komediowy odc. 33; Org: "Third Rock from the Sun". Reżyseria: James Burrows (USA 1996)
20.00 Columbo - Serial sensacyjny Reżyseria: Peter Falk (USA 1972)
21.20 Internetowy zabójca - Thriller Org: "The Cyber Stalker". Reżyseria: Peter Ily Huemer (Niemcy 1997)
23.00 Władca zwierząt - Serial SF odc. 33; (USA 1999) Org: "Beast Master"
23.45 Trzecia planeta od Słońca - Serial komediowy odc. 33; Org: "Third Rock from the Sun". Reżyseria: James Burrows (USA 1996)
0.05 Columbo - Serial sensacyjny Reżyseria: Peter Falk (USA 1972)
1.15 Internetowy zabójca - Thriller Org: "The Cyber Stalker". Reżyseria: Peter Ily Huemer (Niemcy 1997)

TV Polonia
06:00    Kawa czy herbata; w tym Wiadomości:6.05,6.30,7.00,7.25
07:30    Rozmowa dnia; powt.
07:45    Kawa czy herbata
08:00    Wiadomości
08:12    Pogoda
08:15    Krakowskie Przedmieście 27
08:25    Kawa czy herbata
08:45    Złotopolscy; odc. 358 - Zguba się znalazła; telenowela TVP
09:10    360 stopni dookoła ciała; Wszystko o mózgu; magazyn medyczny
09:25    Kwadrans z medycyną; Kłopoty z mięśniami
09:45    Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; program publicystyczny; powt.
10:30    Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci
10:35    Papierowy teatrzyk; Trzy piórka; program dla dzieci
10:45    Gimnastyka dla przedszkolaków; odc. 2; program dla dzieci
11:00    Tropiciele gwiazd; odc. 7 /26/ - Martwe kaczki; 1995 serial prod. australijskiej
11:30    Złotopolscy; odc. 358 - Zguba się znalazła; telenowela TVP; powt.
12:00    Wiadomości
12:15    Wieści polonijne; powt.
12:30    Gościniec; magazyn kultury i sztuki ludowej; powt.
12:55    Polskie smaki; powt.
13:15    Teatr Telewizji; Miś Kolabo; 2001 autor: Piotr Kokociński (74', FORMAT 16x9); reż: Ryszard Bugajski; wyk: Sławomir Orzechowski, Artur Żmijewski, Agnieszka Pilaszewska, Witold Bieliński
14:30    Nie bój się nic robić; Piosenki Agnieszki Chrzanowskiej do słów Michałą Zabłockiego
15:00    Wiadomości
15:15    360 stopni dookoła ciała; Wszystko o mózgu; magazyn medyczny; powt.
15:30    Kwadrans z medycyną; Kłopoty z mięśniami; powt.
16:00    Panorama
16:21    Pogoda
16:25    Nie tylko dla komandosów; reportaż
17:00    Teleexpress
17:15    Rozmowa dnia; powt.
17:30    Zgadnij odpowiedz; program dla dzieci; powt.
17:35    Papierowy teatrzyk; Trzy piórka; program dla dzieci; powt.
17:45    Gimnastyka dla przedszkolaków; odc. 2; program dla dzieci; powt.
18:00    Tropiciele gwiazd; odc. 7 /26/ - Martwe kaczki; 1995 serial prod. australijskiej; powt.
18:30    Panorama
18:50    Złotopolscy; odc. 358 - Zguba się znalazła; telenowela TVP; powt.
19:15    Dobranocka; Film pod strasznym tytułem; odc. 1 /13/; serial animowany dla dzieci
19:30    Wiadomości
19:55    Pogoda
19:57    Sport
20:00    Kultura duchowa narodu; Larum grają... czyli rzecz o Henryku Sienkiewiczu (2); film dokumentalny Waldemara Szarka
21:00    Panorama
21:20    Sport-telegram
21:28    Pogoda
21:30    Teatr Telewizji; Miś Kolabo; 2001 autor: Piotr Kokociński (74', FORMAT 16x9); reż: Ryszard Bugajski; wyk: Sławomir Orzechowski, Artur Żmijewski, Agnieszka Pilaszewska, Witold Bieliński; powt.
22:45    Władysław Żeleński - W Tatrach; .; wyk: Radiowa Orkiestra Symfoniczna w Krakowie, dyryguje Wojciech Michniewski
23:00    Tygodnik polityczny Jedynki; program publicystyczny
23:45    Monitor Wiadomości
00:07    Sportowy flesz
00:10    Polska szkoła w Tbilisi; reportaż Artura Głowackiego
00:25    Pegaz; magazyn kulturalny
00:50    Fraglesy; odc. 51 - Słodki potwór; serial anim. prod. angielskiej
01:15    Film pod strasznym tytułem; odc. 1 /13/; serial animowany prod. polskiej; powt.
01:30    Wiadomości; powt.
01:55    Sportowy flesz; powt.
02:00    Złotopolscy; odc. 358 - Zguba się znalazła; telenowela TVP; powt.
02:30    Teatr Telewizji; Miś Kolabo; 2001 autor: Piotr Kokociński (74', FORMAT 16x9); reż: Ryszard Bugajski; wyk: Sławomir Orzechowski, Artur Żmijewski, Agnieszka Pilaszewska, Witold Bieliński; powt.
03:45    Z dziejów opery w Polsce; odc. 4 - Ku pokrzepieniu serc
04:30    Panorama; powt.
04:50    Rozmowa dnia
05:05    Kultura duchowa narodu; Larum grają... czyli rzecz o Henryku Sienkiewiczu (2); film dokumentalny Waldemara Szarka; powt.
05:50    Film animowany dla dorosłych; Larghetto; film Wacława Kondka
06:00    Zakończenie programu

TV Puls
7.35 Telesklep
8.55 Kacper i przyjaciele - serial anim.
9.20 Baśnie braci Grimm - serial anim.
9.45 Było sobie życie - serial anim.
10.15 Domek na prerii - serial
11.10 Dotyk anioła - serial
12.00 Remington Steele - serial
12.50 Telesklep
13.55 Remington Steele - serial
14.45 Cudowne lata - serial
15.15 Bill Cosby Show - serial
15.45 Kacper i przyjaciele - serial anim.
16.05 Baśnie braci Grimm - serial anim.
16.35 Było sobie życie - serial anim.
17.05 Domek na prerii - serial
18.00 Cudowne lata - serial
18.30 Bill Cosby Show - serial
19.00 Dotyk anioła – serial
19.45 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego
20.00 Wydarzenia
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.30 Ich własna liga - komedia obycz. USA (1992)
22.45 Studio otwarte
23.45 Wydarzenia
23.55 Ich własna liga - komedia obycz. USA (1992)
2.10 Zakończenie programu

Canal +
7:00 Minisport +
7:10 Łapu capu
7:15 Nie przegap
7:25 Diabelski młyn
8:00 Generation O!
8:25 Prochy Angeli Dramat Org: "Angela's Ashes". Reżyseria: Alan Parker (Irlandia/USA 1999)
10:50 Pitch Black Film SF Reżyseria: David N.Twohy (USA/Australia 2000)
12:35 Austin Powers - szpieg, który nie umiera nigdy Komedia Org: "Austin Powers - The Spy Who Shagged Me". Reżyseria: M. Jay Roach (USA 1999)
14:10 Ósmy dzień tygodnia Film psychologiczny Reżyseria: Aleksander Ford (Polska 1958)
15:35 Palmy pana Schutza Film obyczajowy Org: "Les Palmes de Monsieur Schutz". Reżyseria: Claude Pinoteau (Francja 1997)
17:20 Bartok Wspaniały Film animowany Org: "Bartok the Magnificent". Reżyseria: Don Bluth, Gary Goldman (USA 1999)
18:30 Mick Jagger bez osłonek Film dokumentalny
19:35 Generation O!
20:00 Diabelski młyn
20:35 Nie przegap
20:45 Łapu capu
20:50 Minisport +
21:00 Jordan w akcji Serial obyczajowy Org: "Crossing Jordan". Reżyseria: Allan Arkush, Donna Deitch (USA 2000)
21:45 Deser: Mój najlepszy przyjaciel
21:50 Spin City
22:15 Topaz Film sensacyjny Reżyseria: Alfred Hitchcock (USA 1969)      
0:35 Czerwień syjamska Komedia Org: "Siam Sunset". Reżyseria: John Polson (Australia 1999)
2:05 Trafiona zatopiona Komedia Org: "Drowning Mona". Reżyseria: Nick Gomez (USA 2000)

TV Niepokalanów II
14:55     Program dnia
15:00     Godzina Miłosierdzia
15:25     Tworzone ludzką ręką: Maszynista      
15:40     Promieniowanie ojcostwa
16:00     Słowo życia - Ewangelia dnia
16:05     Kalendarz liturgiczny: św. Cyryla i Metodego      
16:10     Odkrywamy planetę Ziemię: Ryś rudy      
16:40     Sanktuaria maryjne: Duchowa podróż po włoskich sanktuariach      
17:10     Teatr jest światem: Musical Jonasz      
17:35     Ojciec Św. na Placu Zwycięstwa (1999r.)
18:20     Sagrada Familia
18:25     Poszło o miłość
18:55     Program dnia
19:00     Jana Kucza wieczne szukanie
19:20     Podróże Kapitana Klipera: Bananowy rejs      
19:30     Ścieżki Kultury
19:55     Polska fotografia w świecie
20:05     Panie przenikasz i znasz mnie
20:20     I jak ich nie kochać
20:35     Różaniec
21:00     Apel Jasnogórski
21:05     Słowo życia - Ewangelia dnia
21:10     Kalendarz liturgiczny: św. Cyryla i Metodego      
21:15     Obyś był zimny albo gorący: Człowiek: Rozmowa z ks. Janem Sikorskim      
21:25     Julian Żebrowski, czyli rysowanie historii
22:05     Magiczna Italia: Apulia      
22:35     Szkoła nowej ewangelizacji
22:50     U Pana Boga za piecem
23:05     Program dnia na jutro

TMT
7:05     Teraz Muzyczna Telewizja
7:30     Zarządzanie regionem odc. 1      
8:00     Zarządzanie regionem odc. 2      
8:30     Rapa
9:00     WWW Garnku
9:30     Telesprzedaż
9:45     Teraz Muzyczna Telewizja
10:00     Zima z TMT
10:30     TMT w krainie bajki
12:00     Auto plus TV
12:30     Amerykańskie wakacje
13:00     Inside Britain: Brytyjskie ogrody
13:30     Telesprzedaż
13:45     Teraz Muzyczna Telewizja
14:00     Zarządzanie regionem odc. 1      
14:30     Zarządzanie regionem odc. 2      
15:00     Zima z TMT
15:30     TMT w krainie bajki
16:00     Ameryka w perspektywie: Era luksusu
16:30     Auto klub
17:00     Telesprzedaż
17:30     Teraz Muzyczna Telewizja
17:45     Babski świat
18:00     Zdrowy styl życia
18:30     WWW Garnku
19:00     Zima z TMT
19:30     TMT w krainie bajki
20:00     Telesprzedaż
20:30     Japan Video Topic - nowinki z Japonii
21:00     Magia tarota
21:30     Teraz Muzyczna Telewizja
21:40     ZDP - Zagiętym Do Przodu
22:00     Kultura chińska
22:30     Auto klub
23:00     Noc z TMT
0:00     Jak dobrze mieć kuzyna Komedia Org: "Best Shots". Reżyseria: Doug Lodato (USA 1990) 

Eurosport
03:00    IO 2002 w Salt Lake City: Saneczkarstwo
04:00    IO 2002 w Salt Lake City: Łyżwiarstwo szybkie
05:00    IO 2002 w Salt Lake City: Biathlon
06:00    IO 2002 w Salt Lake City: Łyżwiarstwo szybkie - Short Track
07:00    Wiadomości olimpijskie
07:30    Olympic XL
08:00    Wiadomości olimpijskie
08:30    Olympic XL
09:00    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo klasyczne
10:30    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo alpejskie - bieg zjazdowy mężczyzn do kombinacji (najważniejsze wydarzenia)
11:30    IO 2002 w Salt Lake City: Saneczkarstwo
12:30    Wiadomości olimpijskie
13:00    IO 2002 w Salt Lake City: Łyżwiarstwo szybkie - Short Track
14:00    IO 2002 w Salt Lake City: Biathlon
15:00    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo klasyczne
16:15    Wiadomości olimpijskie
16:45    IO 2002 w Salt Lake City: Wprowadzenie do konkurencji rozgrywanych w dniu dzisiejszym
17:00    SLIce
18:45    Eurosportnews
19:00    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo klasyczne - Bieg mężczyzn na 10 km na dochodzenie techniką dowolną
20:00    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo alpejskie - Bieg zjazdowy kobiet do kombinacji
21:00    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo klasyczne - Kombinacja norweska - drużynowy konkurs skoków K-90
22:30    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo alpejskie - 1 przejazd slalomu kobiet do kombinacji
23:00    Eurosportnews
23:15    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo klasyczne - Bieg mężczyzn na 10 km na dochodzenie techniką dowolną (najważniejsze wydarzenia)
00:00    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo alpejskie - 2 przejazd slalomu kobiet do kombinacji
01:00    IO 2002 w Salt Lake City: Narciarstwo klasyczne - Kombinacja norweska - drużynowy konkurs skoków K-90 (najważniejsze wydarzenia)
02:00    IO 2002 w Salt Lake City: Curling: Mecz grupowy
03:30    IO 2002 w Salt Lake City: Łyżwiarstwo szybkie 

HBO
6.30 U2 Elevation Tour 2001
8.05 Gwiazdy Hollywoo: Joan Cusack
8.40 Rakieta
10.15 Pocztówki Clive’a Jamesa: Hawana
11.10 Spółka młodych serc
12.50 Wyspa Bailey’s Mistake
14.20 Namiętność księżniczki Zofii (2)
15.55 Napad
17.25 U2 Elevation Tour 2001
19.00 Drobiazg 2
20.30 Gwiazdy Hollywood: Dennis Hopper
21.00 Zgubione i znalezione
22.40 Tylko miłość
0.15 Marlena
2.25 Niepokorny
4.05 Na planie
4.35 Spółka młodych serc

Hallmark
7:00 Po wstrząsie (2)
9:00 Wielki i włochaty
11:00 Królewna Śnieżka
13:00 Nie stracić najważniejsze- go
15:00 Katts i pies: Kandydat, Moje morderstwo
16:00 Bariery (1/2)
17:00 Wielki i włochaty
19:00 Bariery (1/2)
20:00 Zaklęty ksią- żę
22:00 Bye bye blues
0:00 Za- klęty książę
2:00 Katts i pies: Kandydat, Moje morderstwo
3:00 Bye bye Blues

Polsat 2
7:05 Maanam - koncert
8:05 Sopot Rock: Funny Hippos, Atmosphere - koncert
8:30 Piosenka na życzenie
9:30 INFORmator finansowy
9:45 TV market
10:00 Muzyczny relaks
12:00 Dwa światy
12:45 Komicy występują w Polsacie
13:00 Muzyka
14:00 Dyżurny satyryk kraju
14:30 Miss Telewizji
15:00 INFORmator finansowy
15:15 TV market
15:30 Kalambury
16:10 Informacje
16:30 Pamiętnik nastolatki
17:00 Twój lekarz
17:30 Hot Chat
17:45 Dziennik
18:00 Graczykowie
18:30 Pamiętnik nastolatki
19:00 Informacje w minucie
19:05 Graffiti
19:15 Informacje
19:40 Duża przerwa
20:05 VIP - wydarzenia i plotki
20:35 Pokój na czarno
21:00 życie jak poker
21:30 Komicy występują w Polsacie
21:50 Dziennik
22:05 Hot Chat
22:15 INFORmator prawny
22:30 życie jak poker
23:00 Informacje, biznes informacje
23:25 Puls Biznesu
23:35 świat według Kiepskich
0:00 Graczykowie
0:30 Pamiętnik nastolatki
1:00 Pasmo informacyjne

Ale Kino!
8.00 Dni wina i róż - Film obyczajowy Org: "Days of Wine and Roses". Reżyseria: Blake Edwards (USA 1962)
9.55 Kino na świecie: Witajcie w Bollywood - Program dokumentalny
10.50 Billy Kłamca - Komedia Org: "Billy Liar". Reżyseria: John Schlesinger (Wielka Brytania 1963)
12.30 Szalony Megs - Film obyczajowy Org: "Jacknife". Reżyseria: David Hugh Jones (USA 1989)
14.15 Za drzwiami Actors Studio: Sylvester Stallone - Program dokumentalny
15.10 Wszystko dla niej - Komedia Org: "Promise Her Anything". Reżyseria: Arthur Hiller (Wielka Brytania 1966)
16.45 Kobieta z sąsiedztwa - Film obyczajowy Org: "La Femme D'r Cote". Reżyseria: Francois Truffaut (Francja 1981)
18.30 Pobierzmy się - Komedia Org: "Let's Make It Legal". Reżyseria: Richard Sale (USA 1951)
19.50 Romans mojej duszy - Film krótkometrażowy
20.00 Walentynki!: Cztery wesela i pogrzeb - Komedia Org: "Four Weddings and a Funeral". Reżyseria: Mike Newell (Wielka Brytania 1994)
22.00 Walentynki!: Syn szejka - Film przygodowy Org: "Son of the Sheik". Reżyseria: George Fitzmaurice (USA 1926)
23.10 Drżące ciało - Film obyczajowy Org: "Carne Tremula". Reżyseria: Pedro Almodovar (Francja/Hiszpania 1997)
0.50 Swingers - Komedia Reżyseria: Doug Liman (USA 1996)

Le Cinema
14:00 Saturnin
16:00 One dwie
18:00 Hennessy
20:00 Za równiną
22:00 Decarneron
0:00 Amok

VIVA Polska
6:00 Pobudka z VIVĄ
9:00 VIVAMAT
11:00 VIVA Hits
13:00 Mózgranie
14:00 VIVA Push-Up
14:55 News: Nowości i ciekawostki ze świata show-biznesu
15:00 VIVA Hits
16:00 Pralnia
17:00 VIVA Hits
18:00 Co
18:55 News: Nowości i ciekawostki ze świata show-biznesu
19:00 VIVA Hits
20:00 Planeta VIVA
21:00 Overdrive: Bon Jovi
21:55 News: Nowości i ciekawostki ze świata show-biznesu
22:00 Hip Hop
23:00 Voll VIVA!
0:00 Fast Forward
1:00 Nowości
1:05 Nocny ekspres

MTV Polska
5:00 Non Stop Hits
7:00 Budzik MTV
10:00 Bytesize
12:00 Dzika szafa grająca
13:00 Total Request
14:00 Non Stop Hits
15:00 Data Videos
16:00 Dzika szafa grająca
17:00 US Top 20
18:00 MTV European Top 20
19:00 Greatest Hits
21:00 Nowości MTV
22:00 Pieprz
23:00 MTV Squad
23:30 Station Zero
0:00 Superock
2:00 Night Videos

Polsat Sport
9:00 Koszykówka: Euroliga - mecz Unicaja Malaga - śląsk Wrocław
10:45 Siatkówka: Pucharu Ten Teams - mecz Galaxia Częstochowa - Matador Puchov (finał)
12:45 Piłka nożna: Bundesliga - mecz Bayern Monachium - Bayer Leverkusen
14:35 Koszykówka: Euroliga
16:15 Raz, dwa, trzy
16:45 Koszykówka: Euroliga - mecz Uker Stambuł - Pensteri (skrót)
18:00 Koszykówka: Euroliga - mecz CSKA Moskwa - Skipper Bolonia (na żywo)
19:50 4x4
20:15 Siatkówka: Ligi Mistrzów - mecz VfB Friedchshafen - Mostostal Kędzierzyn (finał)(na żywo)
22:15 Koszykówka: Euroliga - mecze: Maccabi Tel Aviv - Efes Stambuł; Panathrakoa Ateny - Real Madryt

Ona
7:00 Miasto nadziei
7:50 Brytania z lotu ptaka: Szlak wybrzeża Pembrokeshire
8:25 Iluzje miłości
9:10 Szczera kamera
9:45 Miłość i nienawiść
10:30 Krew nie woda
11:15 Miasto nadziei
12:00 Miłość i nienawiść
12:50 Brytania z lotu ptaka: Szlak wybrzeża Pembrokeshire
13:15 Iluzje miłości
14:00 Krew nie woda
14:50 Skandale
15:15 Miłość i nienawiść
16:00 Miasto nadziei
16:45 Szczera kamera
17:15 Skandale
17:40 Krew nie woda
18:30 Iluzje miłości
19:15 Brytania z lotu ptaka: Wybrzeże Wielkiej Brytanii
19:50 Krew nie woda
20:40 Szczera kamera
21:10 Miasto nadziei
22:00 Miłość i nienawiść
22:45 Skandale
23:15 Iluzje miłości
0:00 Krew nie woda
0:45 Miasto nadziei

On
7:00 Posterunek na uboczu
7:45 Posterunek na uboczu
8:30 łowcy duchów
9:00 Wielka Brytania dzisiaj
9:30 Szybkie przewijanie
10:00 Big Bang
11:00 Focus - poznaj świat
11:30 Extraklasa
12:00 Podwodna Ameryka
12:30 Pionierzy
13:00 Rock M.K.K, czyli Makakofonia
13:35 Poglądane kamerą
14:00 Posterunek na uboczu
14:45 Posterunek na uboczu
15:30 łowcy duchów
16:00 Wielka Brytania dzisiaj
16:30 Focus - poznaj świat
17:00 Extraklasa
17:30 Podwodna Ameryka
18:00 Pionierzy
18:30 Szybkie przewijanie
19:00 Big Bang
20:00 Polowanie na Claude'a Dallasa (1)
21:35 Poglądane kamerą
22:00 Posterunek na uboczu
22:45 Posterunek na uboczu
23:30 łowcy duchów
0:00 Europejskie przegląd erotyczny
0:30 Najpiękniejsze z pięknych

Discovery Channel
9.00 Discovery Mastermind 
9.25 Turbo 
9.55 Specjaliści: Purpurowi wojownicy
10.50 Wyczarowane z drewna: Biblioteczka
11.15 Święto smakoszy - Droga 66
11.45 Zakręcone opowieści: Wilki 
12.10 Zwierzęce Archiwum X 
12.40 Starożytne trzęsienie ziemi: Zatopione miasta
13.30 Największe kradzieże: Gliniarze i rabusie
14.25 We wnętrzu stacji kosmicznej 
15.15 Poszukiwania Liberty Bell 7
16.10 Święto smakoszy - Droga 66
16.35 Łodzie marzeń 
17.05 Wędkarskie przygody Rexa Hunta 
17.30 Turbo 
18.00 Discovery Mastermind 
18.30 Przygody Marka O'Shea: Klejnot w dżungli
19.00 Podróże Questa: Koty z dżungli
20.00 Sir Francis Drake 
21.00 To ci historia!: Morderstwo w dniu świętego Jana
22.00 Detektywi sądowi: Podwójna spirala
23.00 Z akt FBI: Potwarz
0.00 Pola bitew: Arnhem odc. 1
1.00 Wyprawy w czasie: Spitfire
2.00 Pojazdy specjalnego przeznaczenia: Góry
2.30 Pirotechnicy 

National Geographic
8:00 Nosorożce w Mikomazi
9:00 Za następną falą: Tonąca wyspa
9:30 Reportaże z ziemi
10:00 Szlak Inków: Bogowie gór i złote runo
10:30 W świecie krokodyli: Wymierające gawiale
11:00 Ukąszenie węża
11:30 DNA małp
12:00 Tajemnice Peru
13:00 Nosorożce w Mikomazi
14:00 Za następną falą: Tonąca wyspa
14:30 Reportaże z ziemi
15:00 Szlak Inków: Bogowie gór i złote runo
15:30 W świecie krokodyli: Wymierające gawiale
16:00 Ukąszenie węża
16:30 DNA małp
17:00 Tajemnice Peru
18:00 Szlak Inków: Bogowie gór i złote runo
18:30 W świecie krokodyli: Wymierające gawiale
19:00 Idealne matki, wyborni myśliwi
20:00 Australia Bena Darka
21:00 Miłość i nauka
22:00 Bezlitosne żywioły: Tornado
23:00 Tajemnicza jaskinia
0:00 Miłość i nauka
1:00 Bezlitosne żywioły: Tornado

Polonia 1
6:30 Przyjaciele
6:55 Księga dżungli
7:15 Top Shop
12:05 Ty albo nikt
12:35 Top Shop
19:00 Wola życia
20:00 Ty albo nikt
20:30 Syn uwięzionej
22:25 Top Shop
0:00 Perfect club
0:20 Blok magazynów erotycznych

WTK
08.00 Muzyka z WTK
08.30 Puls dnia - serwis informacyjny
08.45 Puls sportu
09.00 Muzyka z WTK
10.30 Program lokalny
11.00 Według Mrożka - film dokumentalny
12.00 Poznańskie rozmowy - program publicystyczny
12.20 Na zdrowie - magazyn medyczny
12.40 O nasze bezpieczeństwo - reportaż
13.00 Muzyka z WTK
14.00 Kolejorz - magazyn piłkarski
14.30 Program lokalny
15.00 Kawa na ławę - program publicystyczny
15.30 Na pełnym morzu (13) - serial obyczajowy prod. szwedzkiej, 1992
16.30 Program lokalny
17.15 Puls dnia - serwis informacyjny
17.30 Telehobby - spotkanie z Telewizją Kablową Poznań
17.50 Puls dnia - serwis informacyjny
18.00 Bajki
18.10 Z planu filmowego
18.40 Puls dnia - serwis informacyjny (wydanie główne)
19.05 Wyprawy kulinarne - magazyn
19.25 Aktywny ruch, czyli jak utrzymać formę
19.45 Puls sportu
20.00 Puls dnia - serwis informacyjny
20.30 Temat dla prezydenta - program na żywo
21.20 Oblicza Izraela (Cezarea, Jaffa, Tel Awiw) - serial dokumentalny
21.40 Karnawałowe fryzury - reportaż
22.00 Program lokalny
22.30 Puls dnia - serwis informacyjny
22.45 Puls sportu
23.00 Temat dla prezydenta 
23.40 Z planu filmowego
00.00 Muzyka z WTK
01.30 Zakończenie programu


Planete
06:20    Zep - kumpel Titeufa
06:50    Witamy w 'Galeries Lafayette': Dzień duchów odc. 3/4
07:20    Morskie opowieści: Oceanografia odc. 5/13
07:45    Morskie opowieści: Poszukiwacze skarbów odc. 10/13
08:15    Cuda afrykańskiej przyrody: Olbrzymy odc. 12-ost.
09:10    Glon zabójca
10:05    Masakra w My Lai
10:50    Niemcy się budzą
11:15    Kultura, jaka kultura?
11:55    Rozgrywki rodzinne Kena Drydena: Podwórka z Carborough odc. 2/4
12:50    Morskie opowieści: Oceanografia odc. 5/13
13:15    Morskie opowieści: Poszukiwacze skarbów odc. 10/13
13:45    Zep - kumpel Titeufa
14:15    Witamy w 'Galeries Lafayette': Dzień duchów odc. 3/4
14:45    Ballada o Dzikim Zachodzie: Odkrywcy i traperzy odc. 1/6
15:35    Utopia - Żyć i przeżyć
16:35    Człowiek z części zamiennych
17:25    Rozgrywki rodzinne Kena Drydena: Podwórka z carborough odc. 2/4
18:20    Ameryka lat 50 - Tych: Zabawa w dom odc. 3/7
19:15    Ptiluc - Rysownik na motorze
19:45    Autobusem przez Europę: Ryga odc. 4
20:15    Wielkie rzeki Kanady: Churchill odc. 2/13
20:45    W poszukiwaniu mojej Ameryki odc. 1/2
22:05    W poszukiwaniu mojej Ameryki odc. 2-ost.
23:20    Masakra w My Lai
00:05    Cuda afrykańskiej przyrody: Olbrzymy odc. 12-ost.
01:00    Morskie opowieści: Poszukiwacze skarbów odc. 10/13
01:30    Ptiluc - Rysownik na motorze
02:00    Autobusem przez Europę: Ryga odc. 4

CNN
06:00    Biz News
09:00    Business Central
10:00    Larry King
11:00    World News
11:30    World Sport
12:00    Business International
13:00    World News
13:30    World Sport
14:00    World News
14:30    World Report
15:00    Business International
16:00    World News
16:30    World Sport
17:00    World News
17:30    Q & A
18:00    World News
18:30    American Edition
19:00    World News
20:00    World News
20:30    World Business Today
21:00    World News
21:30    Q & A
22:00    World News Europe
22:30    World Business Tonight
23:00    Insight
23:30    World Sport
00:00    Moneyline News Hour With Lou Dobbs
01:00    Biz News
02:30    Q & A
03:00    Larry King Live
04:00    World News
04:30    Insight
05:00    World News
05:30    American Edition

Canal + Żółty
12:00    Minisport +
12:10    Łapu Capu
12:15    Nie przegap
12:25    Diabelski młyn
13:00    Generation O!
13:25    Filmowa kuchnia: Gladiator w sześciu odsłonach
13:55    Gladiator - Dramat USA/Wielka Brytania 2000
16:25    Deser: Tij
16:35    Związki rodzinne - Komedia Wielka Brytania 1999
18:05    W pogoni za sukcesem - Komedia USA 1993
20:00    Zmierzch ery tytoniu - Dokument
20:30    Informator - Film obyczajowy USA 1999
23:05    Deser: Święty dym
23:15    Intruz - Thriller Kanada/Wielka Brytania 1999
00:50    Darmozjad polski - Film obyczajowy Polska 1997

Canal + Niebieski
07:00    Klub +
07:10    Liga polska: Mecz Zagłębie Lublin - Wisła Kraków
09:00    Liga NHL: Mecz Chicago Blackhawks - Florida Panthers
11:30    Liga polska: Mecz Legia Warszawa - Stomil Olsztyn
13:15    Klub +
13:25    NHL - Powerweek
13:50    Aktualności muzyczne
14:20    Klub +
14:30    Liga NHL: Mecz Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins
17:00    Liga NHL: Mecz Chicago Blackhawks - Florida Panthers
19:35    NHL - Powerweek
20:00    Liga polska: Mecz Amica Wronki - Rks Radomsko
21:50    Liga polska: Mecz GKS Katowice - Górnik Zabrze
00:05    Liga polska: Mecz Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
02:20    Minisport +
02:30    Liga NHL: Mecz Chicago Blackhawks - Florida Panthers
05:00    NHL - Powerweek
05:25    Klub +
05:35    Spin City 4 - Serial komediowy USA 1996-2000

Minimax/hyper
06:00    Minikaruzela: Olinek Okrąglinek
06:25    Minikaruzela: Małe opowiastki
06:30    Dookoła świata z Willym Fogiem
06:55    Co w trawie szeleści
07:00    Traszka Neda
07:25    Pszczółka Maja
07:50    Lis Leon
08:00    Stinky i Jake przedstawiają
08:20    Maxistrefa: Twipsy
08:50    Maxistrefa: Moja kuchnia Cheik z Senegalu odc. 9
09:05    Maxistrefa: Wyspa przygód odc. 27/78
09:30    Minikaruzela: Olinek Okrąglinek
09:55    Minikaruzela: Małe opowiastki
10:00    Dookoła świata z Willym Fogiem
10:25    Co w trawie szeleści
10:30    Traszka Neda
10:55    Pszczółka Maja
11:20    Lis Leon
11:30    Stinky i Jake przedstawiają
11:50    Maxistrefa: Twipsy
12:20    Maxistrefa: Moja kuchnia Vachti z Trynidadu odc. 7
12:35    Maxistrefa: Wyspa przygód odc. 25/78
13:00    Minikaruzela: Olinek Okrąglinek
13:25    Minikaruzela: Małe opowiastki
13:30    Dookoła świata z Willym Fogiem
13:55    Co w trawie szeleści
14:00    Traszka Neda
14:25    Pszczółka Maja
14:50    Lis Leon
15:00    Stinky i Jake przedstawiają
15:20    Maxistrefa: Twipsy
15:50    Maxistrefa: Moja kuchnia Leonia ze Szwecji odc. 8
16:05    Maxistrefa: Wyspa przygód odc. 26/78
16:30    Minikaruzela: Olinek Okrąglinek
16:55    Minikaruzela: Małe opowiastki
17:00    Dookoła świata z Willym Fogiem
17:25    Co w trawie szeleści
17:30    Traszka Neda
17:55    Pszczółka Maja
18:20    Lis Leon
18:30    Stinky i Jake przedstawiają
18:50    Maxistrefa: Twipsy
19:20    Maxistrefa: Moja kuchnia Renymol z Indii odc. 10
19:35    Maxistrefa: Wyspa przygód odc. 28/78
20:00    Hyper - Program poświęcony grom komputerowym: Klipy
20:15    Fresh Air: Wolfenstein
20:30    Gamez odc. 19
21:00    Odjazdy nie zalecane odc. 15
21:30    Gamez!: Sheep Dog and Wolf / Rayman M / Master Rally / Scare Island / Soul Reaver / Deadly Dozen odc. 18
22:00    Anime: Cybersix odc. 8
22:30    Making of: Potwory i spółka
22:45    Fresh Air: Etherlords
23:00    Replay odc. 2
23:15    Klipy
23:30    Anime: Cybersix odc. 7

Muzzic
08:15    Metisses Du Cap Vert
09:15    L'agenda 2001-2002 (wersja angielska)
09:20    Lutoslawski
10:20    Haendel: Dixit Dominus
11:00    Arnold Schoenberg: Pierrot Lunaire
11:35    Saint Saens: Le Carnaval Des Animaux & Milhaud, La Creation Du Monde
12:35    L'agenda 2001-2002 (wersja hiszpańska)
12:40    Schubert: La Jeune Fille, La Mort, wyk. Le Quatuor Takacs
13:30    Le Quatuor Takacs: Bartok, Beethoven, Schubert i Haydn
14:00    Chopin
14:55    Murray Perahia
15:55    Jacques Loussier gra utwory Jana Sebastiana Bacha
16:15    Jacques Loussier gra utwory Schumanna
16:55    Jacques Loussier gra utwory Vivaldi'ego
18:00    Kurdistan: Quand Le Chant Va-t-en Guerre
18:55    L'agenda 2001-2002 (wersja angielska)
19:00    La Danse Hip-hop, Une Technique Maitrisee
19:15    Hip-hop: Mode D'emploi?
20:45    L'agenda 2001-2002 (wersja francuska)
21:00    Recital: Vanessa Wagner
22:25    L'agenda 2001-2002 (wersja hiszpańska)
22:30    Fascinating Rhythm
23:20    Festiwal jazzowy, Wiedeń '99: Randy Weston
00:15    Jean-Marie Pasquier: Souffle De Lames
01:10    Jean Baudet, Daniel Lessard - Swing, Mainsteam
02:05    Festiwal jazzowy, Nicea '99: Ellington-Certains
02:50    Festiwal jazzowy, Nicea 2000: Shemekia Copeland
03:45    Metisses Du Cap Vert

Marcopolo
06:00    Notatki z podróży: Uzbekistan - W sercu Turkestanu
06:30    Sail Away: Morze Karaibskie
07:00    Lanscape: Cypr - Wyspa Afrodyty
07:30    Przypadkowi żeglarze
08:00    Mistral: Kanada - Terytoria Północno Zachodnie
08:30    Kolej Trans...: Irkuck
09:00    Europolis: Londyn - Królowa Tysiąclecia
09:30    Pocztówki z Włoch: Todi
10:00    Na wysokości: Szwajcaria
10:30    Klub Marcopolo - Tygodnik informacji turystycznej
11:00    Za morzem: Boliwia - La Paz odc. 3
11:30    Pocztówki z Włoch: Ortigia
12:00    Atlas: Dalmacja
12:30    Wędrówki: Australia - Queensland
13:30    Metropolis: Kuala Lumpur - Miasto kolorów
14:00    Przypadkowi żeglarze
14:30    Na wysokości: Usa - Kalifornia, Mammoth Mouintain
15:00    Klub Marcopolo - Tygodnik informacji turystycznej
15:30    Włoskie pejzaże: Lombardia - Val Camonica
16:00    Ludzie i miejsca: Massachussets - Wybrzeże wielorybników
16:30    Seszele - Mahe Island
17:00    Wielka Brytania: Szkocja
18:00    Europolis: Rzym
18:30    Trans-azja: Indie - Sikkim
19:00    Przypadkowi żeglarze
19:30    Dubaj - Katedry na pustyni
20:00    Za morzem: Boliwia - La Paz odc. 4
20:30    Pocztówki z Włoch: Brescia
21:00    Trans-azja: Indie - Kumbh Mela
21:30    Pod wiatr: Liguria - Szlakami marynarzy
22:00    Na wysokości: Ortisei
22:30    Ticino
23:00    Przypadkowi żeglarze
23:30    Na wysokości: USA - Kolorado, Vail
00:00    Rejsy: Alaska
00:30    Spirit of: Kanada - Góry Skaliste
01:00    Przypadkowi żeglarze
01:30    Pocztówki z Włoch: Abruzja - Park Narodowy Abruzzo
02:00    Pejzaże: Szwecja
02:30    Europolis: Rzym
03:00    Notatki z podróży: Uzbekistan - W sercu Turkestanu
03:30    Sail Away: Morze Karaibskie
04:00    Lanscape: Cypr - Wyspa Afrodyty
04:30    Laponia
05:00    Mistral: Kanada - Terytoria Północno Zachodnie
05:30    Kolej Trans...: Irkuck

Discovery Travel & Adventure
09:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
09:25    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
09:55    Szalone podróże Phila Keoghana: Przygodowa stolica świata
10:20    Akwanauci
10:50    Samotna planeta: Specjalność kuchni wietnamskiej
11:45    Flightline, czyli wszystko o maszynach latających
12:15    Ulice świata: Calle Obispo w Hawanie
12:40    Wielka wyprawa
13:10    Podróże z załogą...: W cieniu rekina
14:05    Vademecum...: Ze wschodu na zachód
14:30    Strefa zagrożenia: Niewybuchy w Niemczech i Francji
15:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
15:25    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
15:55    Szalone podróże Phila Keoghana: Przygodowa stolica świata
16:20    Akwanauci
16:50    Samotna planeta: Specjalność kuchni wietnamskiej
17:45    Flightline, czyli wszystko o maszynach latających
18:15    Ulice świata: Calle Obispo w Hawanie
18:40    Wielka wyprawa
19:10    Podróże z załogą...: W cieniu rekina
20:05    Vademecum...: Ze wschodu na zachód
20:30    Strefa zagrożenia: Niewybuchy w Niemczech i Francji
21:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
21:25    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
21:55    Szalone podróże Phila Keoghana: Przygodowa stolica świata
22:20    Akwanauci
22:50    Samotna planeta: Specjalność kuchni wietnamskiej
23:45    Flightline, czyli wszystko o maszynach latających
00:15    Ulice świata: Calle Obispo w Hawanie
00:40    Wielka wyprawa
01:10    Podróże z załogą...: W cieniu rekina
02:05    Vademecum...: Ze wschodu na zachód
02:30    Strefa zagrożenia: Niewybuchy w Niemczech i Francji

Discovery Sci-trek
09:00    Fenomeny pogody: Pioruny
09:25    Problemy przyszłości: Klimat
09:55    Poszukiwania: Przetrwanie w przestrzeni
10:20    Eleganckie rozwiązanie
10:50    Animatorzy
11:15    Poza Rok 2000
11:45    Ultranauka: Niemożliwe marzenia
12:15    Rzeczywistość wirtualna
12:40    Mały przewodnik po wielkim wszechświecie
13:10    Najlepsze samochody: Volkswagen
13:35    Magazyn Discover: Pogoda
14:30    Ultranauka: Wybuch
15:00    Fenomeny pogody: Pioruny
15:25    Problemy przyszłości: Klimat
15:55    Poszukiwania: Przetrwanie w przestrzeni
16:20    Eleganckie rozwiązanie
16:50    Animatorzy
17:15    Poza rok 2000
17:45    Ultranauka: Niemożliwe marzenia
18:15    Rzeczywistość wirtualna
18:40    Mały przewodnik po wielkim wszechświecie
19:10    Najlepsze samochody: Volkswagen
19:35    Magazyn Discover: Pogoda
20:30    Ultranauka: Wybuch
21:00    Fenomeny pogody: Pioruny
21:25    Problemy przyszłości: Klimat
21:55    Poszukiwania: Przetrwanie w przestrzeni
22:20    Eleganckie rozwiązanie
22:50    Animatorzy
23:15    Poza rok 2000
23:45    Ultranauka: Niemożliwe marzenia
00:15    Rzeczywistość wirtualna
00:40    Mały przewodnik po wielkim wszechświecie
01:10    Najlepsze samochody: Volkswagen
01:35    Magazyn Discover: Pogoda
02:30    Ultranauka: Wybuch

Discovery Civilisation
09:00    Tajemnice wysp...: Skarby z Cataliny
09:25    Zamki i pałace Europy: Malbork
09:55    Szlaki: Ik Brunel
10:20    Cudem ocaleni: Bomba w Grand Hotelu
10:50    Katastrofa: Zagłada niewinnych
11:15    Dawni wojownicy: Aztekowie
11:45    Piraci: Piraci i Korsarze
12:15    Wielkie kampanie: Kaiserschlacht 1918
13:10    Podróżnicy w czasie: Apacze
13:35    Łowcy skarbów: Zatopiony pawi tron
14:05    Katastrofa: Zagłada niewinnych
14:30    Dawni wojownicy: Aztekowie
15:00    Tajemnice wysp...: Skarby z Cataliny
15:25    Zamki i pałace Europy: Malbork
15:55    Szlaki: Ik Brunel
16:20    Cudem ocaleni: Bomba w Grand Hotelu
16:50    Katastrofa: Zagłada niewinnych
17:15    Dawni wojownicy: Aztekowie
17:45    Piraci: Piraci i Korsarze
18:15    Wielkie kampanie: Kaiserschlacht 1918
19:10    Podróżnicy w czasie: Apacze
19:35    Łowcy skarbów: Zatopiony pawi tron
20:05    Katastrofa: Zagłada niewinnych
20:30    Dawni wojownicy: Aztekowie
21:00    Tajemnice wysp...: Skarby z Cataliny
21:25    Zamki i pałace Europy: Malbork
21:55    Szlaki: Ik Brunel
22:20    Cudem ocaleni: Bomba w Grand Hotelu
22:50    Katastrofa: Zagłada niewinnych
23:15    Dawni wojownicy: Aztekowie
23:45    Piraci: Piraci i Korsarze
00:15    Wielkie kampanie: Kaiserschlacht 1918
01:10    Podróżnicy w czasie: Apacze
01:35    Łowcy skarbów: Zatopiony pawi tron
02:05    Katastrofa: Zagłada niewinnych
02:30    Dawni wojownicy: Aztekowie

MCM
06:00    MCM Tubes
12:30    B'n'G (Boys and Girls)
13:00    Le Journal De La Musique
13:15    MCM Tubes
17:30    Clipline
18:00    MCM Tubes - Teledyski
18:30    MCM Alternatif
19:00    MCM Tubes - Teledyski
19:30    Clipline
20:00    Web Pl@ylist - Internetowa Lista Przebojów
20:30    Le Journal De La Musique
20:45    Total Groove
22:15    Total Clubbin'2
23:45    MCM Tubes
02:00    Le Journal De La Musique
02:15    MCM Tubes

Seasons
13:45    Witajcie w Seasons
13:50    Migawki z polowań: Polowanie na drobną zwierzynę
14:45    Komentarz do filmu: Migawki z polowań Polowanie na drobną zwierzynę
14:55    Świat myśliwych i wędkarzy: Bela Palanka - Polowanie na dziki
15:10    Komentarz do filmu: Świat myśliwych i wędkarzy Bela Palanka - Polowanie na dziki
15:25    Wędkarskie szlaki we Włoszech: Dolina Locany
15:55    Przegląd prasy wędkarskiej
16:05    Łowienie w górskim kanionie
16:35    Spotkania tygodnia: Zimą nad brzegiem morza
16:40    Na ryby: Kanada - Winnipeg
17:05    Sarna
17:45    Odkrywanie tajemnic przyrody: Na tropie jarząbka
17:55    Kulinarne podróże po Europie: Aveyron
18:25    Łowienie dużych ryb w kraju Vezo
19:20    Dokarmianie zwierząt
19:45    Komentarz do filmu: Dokarmianie zwierząt
20:00    Nocne połowy we Włoszech: Wędkowanie na mieliznach
20:30    Zawody związane z przyrodą: Sokolnik
21:25    Na tropie kuropatw
22:25    Z biblioteki myśliwego
22:35    Na tropie słonki
23:30    Podwodne łowy przy wyspie Groix
23:45    Komentarz do filmu: Podwodne łowy przy wyspie Groix
23:55    Sceny polowań w Akwitanii: Polowanie na gołębie w Dordogne

CNBC
06:00    Today's Business
07:00    Today's Business
08:00    CNBC's European Squawk Box
10:00    Market Watch Europe
12:00    Europe Power Lunch
14:00    Europe CNBC Squawk Box
17:00    European Market Wrap
19:00    US Power Lunch
20:00    US Market Wrap
20:15    US Power Lunch
21:00    Closing Bell
22:00    Closing Bell
23:00    the Tonight Show With Jay Leno
23:45    Late Night With Conan O'Brien
00:30    NBC Nightly News With Tom Brokaw
01:00    CNBC Asia Squawk Box
02:00    CNBC Asia Squawk Box
03:00    Asia Market Watch
05:00    Power Lunch Asia

MTV 2
05:00    Too Much Caffeine?
07:00    MTV2 Rocks
15:00    MTV2 Live
16:00    MTV2 Rocks
18:00    Most Wanted Chart
19:00    MTV2 Rocks
21:00    Alien Ant Farm Live
22:00    MTV2 Recommends
23:00    Andrew Wk's A to Z of Partying Hard!
00:00    Music on Screen: Unseen and Unclean
01:00    the Riot
02:00    Viewers Choose
03:00    Too Much Caffeine?
04:00    Viewers Choose

MTV Base
07:00    Beats, Rhymes & Life
10:00    Videography: TLC
11:00    Base Trebels
12:00    Beats, Rhymes & Life
13:00    the Late Lick: Europe Music Awards 99 Special
14:00    Flashback
15:00    Beats, Rhymes & Life
20:00    Top Ten
21:00    Valentines Request Show Special
01:00    Raw
02:00    Beats, Rhymes & Life

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.