FANDOM


TVP 1 HD

05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info
08:00 Wiadomości
08:05 Pogoda poranna
08:10 Polityka przy kawie
08:30 Uwolnić motyla  45'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2012)
09:30 Natura w Jedynce - Dzikie krainy Australii. Wyspa diabła (Australia’s Wild Places. 2)  49'; cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2013)
10:30 Moda na sukces - odc. 5977 (The Bold and the Beautiful ep. 5977); serial kraj prod.USA (2011)
11:00 Świat się kręci - /157/; widowisko publicystyczne
12:00 Wiadomości
12:05 Agrobiznes
12:25 Magazyn Rolniczy - Sprzedaż państwowych gruntów rolnych
12:40 Przepis dnia - /109/; magazyn
12:50 Natura w Jedynce - Dzikie krainy Australii. Lasy deszczowe (Australia’s Wild Places. 3)  50'; cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2013)
13:55 Jaka to melodia? - odc. 2880; teleturniej muzyczny
14:30 Moda na sukces - odc. 5978 (The Bold and the Beautiful ep. 5978); serial kraj prod.USA (2011)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży
15:30 Klan - odc. 2587 -  txt. str. 777; telenowela TVP
15:55 Drużyna A [ser. V] - odc. 3, Sąd wojskowy - Egzekucja (The A - Team V, ep. 3, Firing Line, Court Martial - Part 3); serial kraj prod.USA (1986)
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2881; teleturniej muzyczny
17:55 Klan - odc. 2588 -  txt. str. 777; telenowela TVP
18:30 Świat się kręci - /158/; widowisko publicystyczne
19:15 Przepis dnia - /110/; magazyn
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:04 Biało - czerwoni; felieton
20:05 Pogoda
20:15 Piąty Stadion - odc 92, Eklerek (seria IV odc. 8)
20:20 Chicago Fire - odc. 17/24 (Chicago Fire, ep. 17, Better to Lie) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2012)
21:15 Na pierwszym planie. Eurowybory - debata przedwyborcza; program publicystyczny
22:20 Audycje Komitetów Wyborczych
22:55 Nienarodzony (Unborn)  84'; horror kraj prod.USA (2009)
00:30 Chicago Fire - odc. 17/24 (Chicago Fire, ep. 17, Better to Lie) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2012)
01:25 Drużyna A [ser. V] - odc. 3, Sąd wojskowy - Egzekucja (The A - Team V, ep. 3, Firing Line, Court Martial - Part 3); serial kraj prod.USA (1986)
02:25 Świat się kręci - /158/; widowisko publicystyczne
03:10 Notacje - Piotr Szulkin. Mój krajobraz; cykl dokumentalny
03:25 Klan - odc. 2588; telenowela TVP
03:50 Okrasa łamie przepisy - Francuskie inspiracje; magazyn kulinarny
04:25 Rok w ogrodzie
04:50 Zakończenie dnia

TVP 2 HD

05:30 M jak miłość - odc. 505; serial TVP
06:20 Cud na Kostaryce; film dokumentalny
07:05 M jak miłość - odc. 506; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie
11:10 Barwy szczęścia - odc. 1126 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
11:45 Na dobre i na złe - odc. 284 Za duży ciężar; serial TVP
12:45 Makłowicz w podróży (62) Estonia - Tallin; magazyn kulinarny
13:15 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (59) - Kokosy z kokosów -  txt. str. 777; cykl reportaży
13:50 Baron24 - odc. 7 "Kandydat na męża" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
14:30 XIX Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2013. Port Lotniczy Koszalin - Pożegnania i Powroty (3)
15:30 Panorama Kraj
15:45 Pogoda Kraj
15:50 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1064 -  JM; serial TVP
16:50 Rodzinka.pl - odc. 93 "Videofilmowanie" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
17:20 Audycje Komitetów Wyborczych
18:00 Panorama
18:35 Sport Telegram
18:40 Pogoda
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 13/80; teleturniej
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1126 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1127 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:40 Na dobre i na złe - odc. 559 - Wolne łóżko; serial TVP
21:45 Kino relaks - Dlaczego nie! -  txt. str. 777  97'; komedia romantyczna kraj prod.Polska (2007)
23:35 Reporter Polski; magazyn
00:20 Zagadki umysłu - odc. 12/13 (Mental, ep. 12); serial kraj prod.USA (2009)
01:10 Eurokraci: europejskie eldorado (L'Eurocrats Overpaid?)  31'; film dokumentalny kraj prod.Belgia (2011)
01:50 Nie takie straszne voodoo  27'; film dokumentalny
02:30 Reporter Polski; magazyn
03:05 Pogoda na piątek - odc. 22; serial obyczajowy TVP
03:55 Zakończenie dnia

TVP Regionalna

06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 14.05 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:30 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 14.05 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 W rajskim ogrodzie - Roślinność wysokogórska; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 14.05 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Łukasz zwycięzca; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:40 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Nie udawaj Greka - odc.10 - Saper za 1000 000 dolarów; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:00 Odkrywanie Warszawy - Dobrzy Bracia; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
14:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:55 Telewizyjna klasówka czyli wszystko o Unii Europejskiej; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Życie na cieplejszej planecie - odc. 1 Czy będzie cieplej?; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Czas reportażu - odc. 7 W zgodzie z naturą; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 OTV - PASMO LOKALNE
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 14.05 - 4; STEREO, 16:9
22:00 OTV - PASMO LOKALNE
22:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Lotnicy kosmonauci; film dokumentalny; reż.:Marian Kiss; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
00:15 Echa dnia; STEREO, 16:9
00:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
00:55 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:10 Pogoda - 14.05 - 4
01:20 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Łukasz zwycięzca; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Życie na cieplejszej planecie - odc. 1 Czy będzie cieplej?; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Czas reportażu - odc. 7 W zgodzie z naturą; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
02:55 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Lotnicy kosmonauci; film dokumentalny; reż.:Marian Kiss; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 10 lat Polski w Unii Europejskiej; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
05:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
06:00 Życie na cieplejszej planecie - odc. 1 Czy będzie cieplej?; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Czas reportażu - odc. 7 W zgodzie z naturą; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Zakończenie dnia

TVP Lublin

06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 14.05 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:30 Poranek z Panoramą Lubelską; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 14.05 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 W rajskim ogrodzie - Roślinność wysokogórska; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 14.05 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Łukasz zwycięzca; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:40 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Nie udawaj Greka - odc.10 - Saper za 1000 000 dolarów; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:00 Odkrywanie Warszawy - Dobrzy Bracia; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
14:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:55 Telewizyjna klasówka czyli wszystko o Unii Europejskiej; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Życie na cieplejszej planecie - odc. 1 Czy będzie cieplej?; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Czas reportażu - odc. 7 W zgodzie z naturą; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Audycje Komitetów Wyborczych - odc. 11
17:20 Zobacz, co słychać - ekstra - Mrożek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:31 Afisz; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:05 Zdarzenia - magazyn reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:30 Panorama Lubelska - wydanie główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:51 Prognoza pogody; STEREO, 16:9
19:00 Audycje Komitetów Wyborczych - odc. 12
19:20 Pytania Panoramy - Pytania Panoramy 176; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:43 Zobacz, co słychać - Zobacz, co słychać 394; Dla małoletnich od lat 7
20:14 MKS Lublin TV - MKS Lublin TV 29; magazyn sportowy; Dla małoletnich od lat 7
20:23 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:47 Zobacz, co słychać - ekstra
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 14.05 - 4; STEREO, 16:9
22:00 Panorama Lubelska - wydanie wieczorne - Panorama Lubelska - wydanie wieczorne 861; STEREO, 16:9, Na żywo
22:21 Prognoza pogody - Prognoza pogody 865; STEREO, 16:9
22:23 Sportowy flesz - Sportowy flesz 205; STEREO, 16:9
22:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Lotnicy kosmonauci; film dokumentalny; reż.:Marian Kiss; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
00:15 Echa dnia; STEREO, 16:9
00:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
00:55 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:10 Pogoda - 14.05 - 4
01:20 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Łukasz zwycięzca; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Życie na cieplejszej planecie - odc. 1 Czy będzie cieplej?; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Czas reportażu - odc. 7 W zgodzie z naturą; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
02:55 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Lotnicy kosmonauci; film dokumentalny; reż.:Marian Kiss; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 10 lat Polski w Unii Europejskiej; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Życie na cieplejszej planecie - odc. 1 Czy będzie cieplej?; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Czas reportażu - odc. 7 W zgodzie z naturą; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Zakończenie dnia

TVP Gdańsk

06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 14.05 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:30 Panorama Dnia
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 14.05 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 W rajskim ogrodzie - Roślinność wysokogórska; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 14.05 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Łukasz zwycięzca; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:40 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Nie udawaj Greka - odc.10 - Saper za 1000 000 dolarów; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:00 Odkrywanie Warszawy - Dobrzy Bracia; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
14:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:55 Telewizyjna klasówka czyli wszystko o Unii Europejskiej; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Życie na cieplejszej planecie - odc. 1 Czy będzie cieplej?; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Czas reportażu - odc. 7 W zgodzie z naturą; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Audycje Komitetów Wyborczych
17:20 Z Archiwum Telewizji Gdańsk - Rybacy; Dla małoletnich od lat 7
17:30 Rozmowa z... - Jarosławem Kaczyńskim; Dla małoletnich od lat 7
17:50 Przechodzień codzienny
17:55 Panorama Flesz
17:58 Pogoda
18:00 Kamień, nożyce, papier - reportaż - Zegar; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
18:15 Z Żuław i Powiśla; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
18:30 Panorama
18:50 Panorama Sport
18:55 Pogoda
19:05 Audycje Komitetów Wyborczych
19:30 Kość niezgody; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Jedenastka - magazyn piłkarski; Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Spotkanie Jana Pawła II z młodzieżą na Westerplatte; program dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
20:45 Kamień, nożyce, papier - reportaż - Zegar; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
20:55 Pogoda
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 14.05 - 4; STEREO, 16:9
22:00 Panorama
22:20 Panorama Sport
22:25 Pogoda
22:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Lotnicy kosmonauci; film dokumentalny; reż.:Marian Kiss; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
00:15 Echa dnia; STEREO, 16:9
00:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
00:55 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:10 Pogoda - 14.05 - 4
01:20 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Łukasz zwycięzca; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Życie na cieplejszej planecie - odc. 1 Czy będzie cieplej?; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Czas reportażu - odc. 7 W zgodzie z naturą; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
02:55 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Lotnicy kosmonauci; film dokumentalny; reż.:Marian Kiss; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 10 lat Polski w Unii Europejskiej; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
05:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
06:00 Życie na cieplejszej planecie - odc. 1 Czy będzie cieplej?; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Czas reportażu - odc. 7 W zgodzie z naturą; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Zakończenie dnia

TVP Warszawa

06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 14.05 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:30 Pogoda; STEREO, 16:9
07:31 Dzień dobry Warszawo; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
07:57 Pogoda; STEREO, 16:9
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 14.05 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 W rajskim ogrodzie - Roślinność wysokogórska; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 14.05 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Łukasz zwycięzca; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:40 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Nie udawaj Greka - odc.10 - Saper za 1000 000 dolarów; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:00 Odkrywanie Warszawy - Dobrzy Bracia; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
14:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:55 Telewizyjna klasówka czyli wszystko o Unii Europejskiej; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Życie na cieplejszej planecie - odc. 1 Czy będzie cieplej?; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Czas reportażu - odc. 7 W zgodzie z naturą; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Audycje Komitetów Wyborczych; STEREO, 16:9
17:24 Szkoła przetrwania; magazyn; STEREO, 16:9
17:30 Kurier Mazowiecki; STEREO, 16:9, Na żywo
17:44 Pogoda; STEREO, 16:9
17:47 WIEŚci z Mazowsza; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Pogoda; STEREO, 16:9
18:12 Qadrans qltury - w co się bawić; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski; STEREO, 16:9, Na żywo
18:42 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
18:44 Pogoda; STEREO, 16:9
18:46 Wywiad Kuriera; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
19:00 Audycje Komitetów Wyborczych; STEREO, 16:9
20:00 Wiadomości Kuriera; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
20:07 Pogoda; STEREO, 16:9
20:11 Porozmawiajmy o...; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
20:31 Listy gończe - Co się stało z Markiem? - odc. 23; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
20:57 Pogoda; STEREO, 16:9
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 14.05 - 4; STEREO, 16:9
22:00 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO, 16:9, Na żywo
22:13 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
22:16 Pogoda; STEREO, 16:9
22:18 Wiadomości sportowe; STEREO, 16:9, Na żywo
22:23 Kronika waw.pl; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Lotnicy kosmonauci; film dokumentalny; reż.:Marian Kiss; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
00:15 Echa dnia; STEREO, 16:9
00:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
00:55 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:10 Pogoda - 14.05 - 4
01:20 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Łukasz zwycięzca; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Życie na cieplejszej planecie - odc. 1 Czy będzie cieplej?; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Czas reportażu - odc. 7 W zgodzie z naturą; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
02:55 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Lotnicy kosmonauci; film dokumentalny; reż.:Marian Kiss; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 10 lat Polski w Unii Europejskiej; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
05:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
06:00 Życie na cieplejszej planecie - odc. 1 Czy będzie cieplej?; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Czas reportażu - odc. 7 W zgodzie z naturą; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Zakończenie dnia

TVP Białystok

06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 14.05 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:31 Obiektyw poranny - Obiektyw
07:44 Prognoza pogody
07:45 Rozmowa dnia; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Warto tam być
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 14.05 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 W rajskim ogrodzie - Roślinność wysokogórska; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 14.05 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Łukasz zwycięzca; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:40 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Nie udawaj Greka - odc.10 - Saper za 1000 000 dolarów; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:00 Odkrywanie Warszawy - Dobrzy Bracia; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
14:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:55 Telewizyjna klasówka czyli wszystko o Unii Europejskiej; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Życie na cieplejszej planecie - odc. 1 Czy będzie cieplej?; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Czas reportażu - odc. 7 W zgodzie z naturą; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Audycje Komitetów Wyborczych
17:24 Warto tam być
17:30 Obiektyw Flesz
17:35 Prognoza pogody
17:37 Maratony Kresowe; Bez ograniczeń wiekowych
17:47 Jaga to my; Bez ograniczeń wiekowych
17:58 Pasjonaci - Druh Stanisław; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:21 Warto tam być
18:30 Obiektyw Główny
18:53 Sport
18:58 Prognoza pogody
19:00 Audycje Komitetów Wyborczych
19:21 Rozmowa dnia; Bez ograniczeń wiekowych
19:32 Tydzień Białoruski; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:54 Przegląd Ukraiński; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:08 Panorama Litewska; magazyn kulturalno-społeczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Tatarskie wieści; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:27 Warto tam być
20:30 Pilna sprawa - odc. 15; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Rozmowa dnia; Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 14.05 - 4; STEREO, 16:9
22:02 Obiektyw Wieczorny
22:21 Sport
22:25 Prognoza pogody
22:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Lotnicy kosmonauci; film dokumentalny; reż.:Marian Kiss; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
00:15 Echa dnia; STEREO, 16:9
00:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
00:55 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:10 Pogoda - 14.05 - 4
01:20 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Łukasz zwycięzca; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Życie na cieplejszej planecie - odc. 1 Czy będzie cieplej?; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Czas reportażu - odc. 7 W zgodzie z naturą; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
02:55 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Lotnicy kosmonauci; film dokumentalny; reż.:Marian Kiss; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 10 lat Polski w Unii Europejskiej; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Życie na cieplejszej planecie - odc. 1 Czy będzie cieplej?; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Czas reportażu - odc. 7 W zgodzie z naturą; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Zakończenie dnia

TVP Wrocław

06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 14.05 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:31 Rozmowa Faktów
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 14.05 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 W rajskim ogrodzie - Roślinność wysokogórska; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 14.05 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Łukasz zwycięzca; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:40 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Nie udawaj Greka - odc.10 - Saper za 1000 000 dolarów; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:00 Odkrywanie Warszawy - Dobrzy Bracia; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
14:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:55 Telewizyjna klasówka czyli wszystko o Unii Europejskiej; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Życie na cieplejszej planecie - odc. 1 Czy będzie cieplej?; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Czas reportażu - odc. 7 W zgodzie z naturą; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Audycje Komitetów Wyborczych - Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014; STEREO, 16:9
17:21 Kulisy - Malarz; magazyn kulturalno-społeczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:31 Wrocławska podróż do wolontariatu - Wrocławska podróż 13; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:46 Praca, Biznes, Innowacje; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:00 Wrocław pod lupą; Dla małoletnich od lat 7
18:13 EuroFakty; STEREO, 16:9
18:30 Fakty - wydanie główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Pogoda
18:59 Audycje Komitetów Wyborczych - Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014; STEREO, 16:9
20:01 Fakty Flesz
20:05 Pogoda
20:08 Rozmowa Faktów
20:21 Pełnosprawni - Pełnosprawni (T); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:27 Warto tam być
20:38 ZOO Story; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 14.05 - 4; STEREO, 16:9
22:01 Fakty - wydanie wieczorne; STEREO, 16:9, Na żywo
22:19 Pogoda
22:22 Strefa Wrocław - Strefa Wrocław 17; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Lotnicy kosmonauci; film dokumentalny; reż.:Marian Kiss; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
00:15 Echa dnia; STEREO, 16:9
00:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
00:55 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:10 Pogoda - 14.05 - 4
01:20 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:05 Łukasz zwycięzca; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Życie na cieplejszej planecie - odc. 1 Czy będzie cieplej?; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Czas reportażu - odc. 7 W zgodzie z naturą; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
02:55 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Lotnicy kosmonauci; film dokumentalny; reż.:Marian Kiss; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 10 lat Polski w Unii Europejskiej; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
05:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Życie na cieplejszej planecie - odc. 1 Czy będzie cieplej?; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Czas reportażu - odc. 7 W zgodzie z naturą; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Zakończenie dnia

Polsat

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy dzień z Polsat News

08:15 Świat według Kiepskich (74)

09:00 Malanowski i partnerzy (271)

09:30 Malanowski i partnerzy (272)

10:00 Dzień, który zmienił moje życie (10)

11:00 Dlaczego ja? (296)

12:00 Pielęgniarki (31)

13:00 Trudne sprawy (442)

14:00 Pierwsza miłość (1901)

14:45 Dzień, który zmienił moje życie (11)

15:50 Wydarzenia

16:10 Prognoza pogody

16:15 Interwencja

16:30 Malanowski i partnerzy (324)

17:00 Dlaczego ja? (550)

18:00 Pierwsza miłość (1902)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Świat według Kiepskich (196)

20:00 Świat według Kiepskich (442)

20:35 Top Chef 2 (11) - reality show

22:05 Galerianki - dramat obyczajowy (Polska,2009)

23:50 Udław się - komediodramat (USA,2008)

01:35 Tajemnice losu

TVN

06:00 Uwaga!

06:20 Mango

07:25 Detektywi: Dla zabawy (537)

08:00 Dzień dobry TVN

11:10 Ukryta prawda (335)

12:10 Szpital (214)

13:10 W-11 - Wydział Śledczy: Porządny człowiek (1163)

13:55 Ugotowani

14:55 Kuchenne rewolucje: Horolna. Żywiec - program rozrywkowy

16:00 Rozmowy w toku: Jeśli mnie kochasz, to zafunduj mi operację plastyczną!

17:00 Ukryta prawda (336)

18:00 Szpital (215)

19:00 Fakty

19:30 Sport

19:40 Pogoda

19:50 Uwaga!

20:05 Na Wspólnej (1917)

20:45 W-11 - Wydział Śledczy: Zabójstwo ordynatora (1164)

21:30 Bitwa o dom (11/13) - reality show

22:30 Ostatni skaut - film sensacyjny (USA,1991)

00:40 Ugotowani (10/12) - program kulinarno-rozrywkowy

01:45 Uwaga!

02:00 Arkana magii

03:20 Rozmowy w toku: Jeśli mnie kochasz, to zafunduj mi operację plastyczną!

TV 4

06:00 Daleko od noszy: Testament Nowaka (59)

06:30 Doktor Oz radzi (171)

07:35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego 3 (8)

08:05 Szczeniak zwany Scooby-Doo (1)

08:35 Scooby-Doo (14)

09:00 Galileo EXTRA (40) - program popularnonaukowy

10:00 Nie igraj z aniołem (4)

11:00 Otchłań namiętności (36)

12:00 Prawdziwe uczucie (168)

13:00 Czysta chata (6) - serial dokumentalny

14:00 Daleko od noszy: Doktor Wołodyjowski (60)

14:30 Kłamczuch (22) - program rozrywkowy

15:30 Mistrz kuchni: Juniorzy (13)

16:30 Strażnik Teksasu (95)

17:30 Galileo EXTRA (41) - program popularnonaukowy

18:30 Garfield Show: Nocne włamanie (9)

18:45 Garfield Show: Agent Iks (10)

19:00 Szczeniak zwany Scooby-Doo (2)

19:30 Scooby-Doo (15)

20:00 Konspiracja Echelon - thriller (USA,2009)

22:10 Mistrz - film sensacyjny (USA,2008)

00:15 Jak zostać milionerem (3) - program rozrywkowy

01:35 Interwencja

01:55 To był dzień

03:00 4music - magazyn muzyczny

04:00 mała Czarna (280) - talk-show

05:00 4music - magazyn muzyczny

TV Puls

05:50 Złotopolscy: Jaja (126)

06:20 Złotopolscy: Dobre i złe zapowiedzi (127)

06:50 Gliniarz i prokurator 5 (5)

08:00 Strażnik pierścienia 2 (8)

09:00 Gwiezdne wrota 3 (7)

10:00 Gliniarz i prokurator 5 (6)

11:00 Niania 6: Huragan (80)

11:30 Niania 6: Daniel nie żyje (81)

12:00 Niania 6: Przystojny kuzyn (82)

12:30 Zbuntowany anioł (129)

13:30 Zbuntowany anioł (130)

14:30 Kobieta w lustrze (65)

15:30 Niania 6: Piąte koło u wozu (83)

16:00 Niania 6: Na mój nos (84)

16:30 Niania 6: Napad na bank (85)

17:00 Gwiezdne wrota 3 (8)

18:00 Boso przez świat - cykl reportaży

18:25 SpongeBob Kanciastoporty: Pobudka, wstać/To czekaj/Nasz przyjaciel grzyb (83)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru 3: Kulki sądowe/Gdy Chucka brak (15)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru 2: Prawa ręka/Gdzie mój mózg? (21)

20:00 Środa pełna wrażeń: Krokodyl Dundee - komedia przygodowa (Australia,1986)

22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (25-ost.)

22:55 Spartakus: Wojna potępionych: Łupy wojenne (6)

00:05 Legenda - horror (Polska,2005)

01:50 Zobacz to!: W blasku fleszy (11)

02:30 Dyżur 2 (29) - serial dokumentalny

03:00 JRG w akcji (9) - serial dokumentalny

03:25 Dyżur 3 (30) - serial dokumentalny

03:50 JRG w akcji (10) - serial dokumentalny

04:15 Menu na miarę (3) - program kulinarny

04:40 Z archiwum policji (7) - serial dokumentalny

05:05 Menu na miarę (4) - program kulinarny

05:30 Z archiwum policji (8) - serial dokumentalny

TVN Siedem

05:50 Męski typ: Zbigniew Boniek (6/9) - talk-show

06:25 Czerwony Orzeł 4 (1/18)

07:40 Sąd rodzinny: Rodzinna tajemnica (102)

08:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Niechciane sąsiedztwo (576)

09:40 Kobra: Oddział specjalny 17 (12/16)

10:45 Na Wspólnej (1916)

11:20 Mango

12:55 Sąd rodzinny: Przeciwko reszcie świata (103)

13:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Łyżwa (577)

14:55 Szpital (30)

15:55 Brzydula (41)

16:25 Brzydula (42)

16:55 Kobra: Oddział specjalny 17 (13/16)

18:00 Zaklinaczka duchów 5 (9/22)

19:00 Bananowy doktor 3 (3/16)

20:00 Dobre kino: American Beauty - dramat obyczajowy (USA,1999)

22:30 Kamuflaż (3/11)

23:30 Jestem na tak - komedia romantyczna (USA,Australia,2008)

01:35 Fringe: Na granicy światów (16/22)

02:40 Sekrety magii

Puls 2

06:00 Bajki animowane dla dzieci (17)

06:30 Reksio (33)

06:40 Reksio (34)

07:00 Marta mówi 2 (17)

07:25 Flintstonowie (17)

08:00 Flintstonowie (18)

08:30 Fineasz i Ferb (17)

08:55 Angry Birds (19)

09:00 Gumisie 3 (1)

09:25 Klub Winx 5 (522)

10:00 Mia i ja (21)

10:25 Planeta Sheena (126)

11:00 Psi patrol (9)

11:30 Marta mówi 2 (17)

12:00 Oggy i karaluchy 4 (57)

12:05 Oggy i karaluchy 4 (58)

12:25 Turbo Dudley - psi agent (2)

12:35 Angry Birds (42)

13:00 Fanboy i Chum Chum (101)

13:30 Psi patrol (10)

14:00 Lucky Luke (22)

14:25 Mia i ja (21)

15:00 Klub Winx 5 (522)

15:25 Bibi Blocksberg (24)

16:00 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm - baśń filmowa (Niemcy,2009)

17:30 Fineasz i Ferb (17)

18:00 Gumisie 3 (1)

18:40 Ale numer! 11 (11) - program rozrywkowy

19:10 Walka o bagaż 2 (11)

19:35 Walka o bagaż 2 (12)

20:00 Kobiety, które niosły śmierć 6 (8) - serial dokumentalny

21:00 Zaklinacz psów (8)

21:35 Zbuntowany anioł (117)

22:30 Goło i wesoło 4 (105)

23:00 Goło i wesoło 4 (106)

23:30 Wyjaśnić niewyjaśnione 2 (1) - serial dokumentalny

00:30 Niania 5: Ta rzecz (70)

01:00 Gwiazdy polskiego kabaretu (1)

02:00 Z archiwum policji (2)

02:30 Menu na miarę (8) - magazyn kulinarny

03:00 Z archiwum policji (3)

03:25 Menu na miarę (9) - magazyn kulinarny

03:50 Dyżur 2 (16)

04:15 JRG w akcji (3)

04:40 Dyżur 2 (17)

05:05 JRG w akcji (6)

05:30 Dyżur 2 (21)

TV 6

06:00 Szósty zmysł - interaktywny program ezoteryczny

07:00 Świat według Bundych 4 (77)

07:30 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel (7)

08:00 Galileo (209) - program popularnonaukowy

09:00 Rodzina zastępcza: Kosztowny drobiazg (165)

10:00 Mam talent - wersja amerykańska 7 (18) - program rozrywkowy

11:00 Jak oni śpiewają 3 (31) - program rozrywkowy

13:00 4music - magazyn muzyczny

14:00 Otchłań namiętności (37)

15:00 Rodzina zastępcza: Filozofia polisy (166)

16:00 Prawdziwe uczucie (169)

17:00 Nie igraj z aniołem (5)

18:00 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel (8) - program rozrywkowy

18:30 Świat według Bundych 4 (78)

19:00 Strażnik Teksasu (96)

20:00 Galileo (210) - program popularnonaukowy

21:00 Śmierć na 1000 sposobów (5) - serial dokumentalny

21:30 Seks w wielkim mieście (58)

22:05 Seks w wielkim mieście (59)

22:40 Seks w wielkim mieście (60)

23:30 Strażnik Indian Atakapa - horror (USA,2010)

01:15 1000 złych uczynków (7) - serial animowany dla dorosłych

01:45 Włatcy móch 9: Móżynek bambo (117)

02:15 Włatcy móch 9: Paragon czasowy (118)

02:45 Mega Chichot (53) - program rozrywkowy

02:55 4music - magazyn muzyczny

03:55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

05:00 Szósty zmysł - interaktywny program ezoteryczny

Polsat Sport News

07:00 Sport Flash

07:07 Polska 2014 - magazyn siatkarski

08:00 Sport Flash

08:07 Polska 2014 - magazyn siatkarski

09:00 Sport Flash

09:07 Siatkówka kobiet: Klubowe Mistrzostwa Świata - siatkówka

10:00 Sport Flash

10:07 Siatkówka kobiet: Klubowe Mistrzostwa Świata - siatkówka

11:00 Sport Flash

11:07 Cafe Futbol - magazyn piłkarski

12:00 Sport Flash

12:07 Cafe Futbol - magazyn piłkarski

13:00 Sport Flash

13:07 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz ćwierćfinałowy fazy play-off

14:00 Sport Flash

14:07 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz ćwierćfinałowy fazy play-off

15:00 Sport Flash

15:07 Piłka nożna: Liga ukraińska - piłka nożna/futsal

16:00 Sport Flash

16:07 Piłka nożna: Liga ukraińska - piłka nożna/futsal

17:00 Sport Flash

17:07 Siatkówka kobiet: Klubowe Mistrzostwa Świata - siatkówka

18:00 Sport Flash

18:07 Siatkówka kobiet: Klubowe Mistrzostwa Świata - siatkówka

19:00 Sport Flash

19:07 Formuła 1: Grand Prix Hiszpanii - Formuła 1

20:00 Sport Flash

20:07 Formuła 1: Grand Prix Hiszpanii - Formuła 1

21:00 Sport Flash

21:07 IAAF World Atletics - magazyn lekkoatletyczny

22:00 Sport Flash

22:07 FIFA Futbol Mundial - magazyn piłkarski

22:45 Sportowe podsumowanie dnia

23:00 Atleci - magazyn lekkoatletyczny

00:00 Sportowe podsumowanie dnia

00:15 ATP World Tour Uncovered - magazyn tenisowy

01:00 Sportowe podsumowanie dnia

01:15 Zakończenie programu

Eska TV

06:00 Dzień dobry

07:00 ESKA FIT

08:00 ESKA TV News

08:05 Hity na czasie

09:00 ESKA TV News

09:05 Hity na czasie

10:00 ESKA TV News

10:05 Hity na czasie

11:00 ESKA TV News

11:05 Hity na czasie

12:00 ESKA TV News

12:05 Hity na czasie

13:00 ESKA TV News

13:05 smESKA

14:00 ESKA TV News

14:05 smESKA 

15:00 ESKA TV News

15:05 Gorąca 20

16:00 ESKA TV News

16:05 Gorąca 20

17:00 ESKA TV News

17:05 Hot plota

18:00 Hity na czasie

18:30 ESKA TV News

19:00 Top 5

19:30 Hity na czasie

20:00 School lista

21:00 Weekend z Jankesem

22:00 Touch 2 (14)

23:00 ESKA FIT

00:00 Polska noc

TTV

05:35 Sędzia Anna Maria Wesołowska

06:30 Czarno na białym - magazyn

07:05 Blisko ludzi

07:50 Odlotowy ogród 2 (7/9)

08:20 Idealna niania... bez sekretów (10/14)

08:50 Rozmowy w toku: Na bezrobociu raźniej we dwoje

09:45 Michniewicz: Inny świat (6/9)

10:15 Miłość potrzebna od zaraz (5/9)

10:45 Sąd rodzinny (145) - serial fabularno-dokumentalny

11:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska

12:40 Blisko ludzi

13:10 Czarno na białym - magazyn

13:45 Ukryta prawda (90)

14:45 Oszczędzanie na 1000 sposobów (11/20)

15:45 Express

16:00 Pogoda

16:05 Kartoteka 4 (8/13)

17:10 Blisko ludzi

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 Wojny magazynowe 2: Kamuflaż (30/33)

18:35 Wielkie przeprowadzki 2: Na brzegu rzeki (4/26)

19:05 Drogowi piraci (19/38)

19:45 Express

20:00 Pogoda

20:05 Uwaga! po Uwadze

20:45 Superwizjer

21:15 Idealna niania... bez sekretów (11/15)

21:45 Express

21:57 Pogoda

22:00 Kossakowski. Szósty zmysł. Bałkany (11/12)

22:30 Grzechy Ameryki: Broń w Ameryce (1/6)

23:30 Świat bez fikcji 6 (5/8)

00:00 Orzeł czy reszka? 3 (11/16)

01:00 Domówka (10/12)

01:30 Rosyjskie laleczki (5/12)

01:55 Rosyjskie laleczki (6/12)

02:25 Blisko ludzi

02:55 Rozmowy w toku: Na bezrobociu raźniej we dwoje

03:45 Uwaga! po Uwadze

04:25 Kossakowski. Szósty zmysł. Bałkany (11/12)

04:50 Superwizjer

05:20 Zakończenie programu

Polo TV

05:30 Disco Polo Music

06:00 Hit dnia

06:05 Pobudka z Polo TV!

08:00 Hit dnia

08:05 Najlepsze z najlepszych!

10:00 Przebojowe historie

10:10 Discopolot!

11:00 Przebojowe historie

11:13 Dance w Polo TV

12:00 Hit dnia

12:10 Dance w Polo TV

13:00 Disco Star - kulisy

13:14 Disco Polo Music

14:00 Disco Star - kulisy

14:10 Masters Music Box

14:49 Disco Polo Music

15:00 Disco Star - kulisy

15:23 Disco Polo Music

16:00 Disco Star - kulisy

16:13 Disco Polo Music

17:00 Disco Star - kulisy

17:15 Video Mix Sierockiego!

18:05 Poczekalnia DPL

18:28 Lista przebojów DPL

19:00 Disco Star - kulisy

19:14 Szalone lata 90.

20:00 Strefa nowości Polo TV

21:18 Zakochane Polo TV

22:30 Pikantne Polo TV

23:05 Disco Polo Music

ATM Rozrywka

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Wstawaj! Gramy!

07:00 Wstawaj! Gramy!

08:00 Luluś (47)

08:10 Mały Pingwinek Popolo (8)

08:20 Lisek Pablo (8)

08:25 Lusia (8)

08:30 Małe zoo Lucy (45)

08:45 Jak to działa? (17)

09:00 Rodzina zastępcza: Okowy miłości (47)

09:30 Na kocią łapę (7)

10:00 Daleko od noszy 2: Kto jest kim naprawdę (6)

10:30 Daleko od noszy 2: Ciocia Munia (7)

11:00 Warto kochać (67)

12:00 Pensjonat Pod Różą (1)

12:55 Pierwsza miłość (1898)

13:30 Ewa gotuje (183)

14:00 Graczykowie: Remont (48)

14:30 Graczykowie: Remont (49)

15:00 Rodzina zastępcza plus: Żona zastępcza (244)

16:00 Świat według Kiepskich: Easy rajder (423)

16:30 Na kocią łapę (8)

17:00 Daleko od noszy - szpital futpolowy: Kontra kadra (44)

17:30 Daleko od noszy - szpital futpolowy: Czy Kolumb był Polakiem? (45)

18:00 Zjawiska paranormalne: Kręgi na zbożu (4)

19:00 Warto kochać (68)

20:00 Rodzina zastępcza plus: Forma jest treścią (243)

21:00 Graczykowie: Taksówkarz (79)

21:30 Graczykowie: Skarb (80)

22:00 Daleko od noszy 2: Doktor Portugal (8)

22:30 Daleko od noszy 2: Komando groch (9)

23:00 Świat według Kiepskich: Szczur lądowy (211)

23:30 Świat według Kiepskich: Wizerunek (212)

00:00 Mamuśki: Piąty teść (7)

00:30 Daleko od noszy 2: Doktor Portugal (8)

01:00 Daleko od noszy 2: Komando groch (9)

01:30 Gra w ciemno (273) - teleturniej

02:30 Awantura o kasę (66) - teleturniej

03:30 Linia życia (27)

04:00 Linia życia (28)

04:30 Daleko od noszy 2: Doktor Portugal (8)

TV Trwam

08:00 Informacje dnia

08:15 Polski punkt widzenia - program publicystyczny

08:35 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia: J 15, 9-17 - program religijny

08:40 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Macieja, apostoła

08:45 Każdy maluch to potrafi: Latający balon - program edukacyjny

09:00 Kalejdoskop młodych: Jan Paweł II nasz święty - program edukacyjny

09:30 Aktualności akademickie WSKSiM w Toruniu - program informacyjny

09:35 Aromatyczne inspiracje: Gulasz z górki cielęcej - magazyn poradnikowy

10:00 Audiencja generalna Ojca Świętego Franciszka z Watykanu - transmisja

11:15 Świat w obrazach

11:20 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Macieja, apostoła

11:25 Myśląc ojczyzna: Prof. Piotr Jaroszyński

11:35 Syria: Klasztor Mar Musa - reportaż

11:55 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia: J 15, 9-17 - program religijny

12:00 Regina Coeli

12:03 Informacje dnia

12:20 Majówka - wiosenny koncert - koncert

14:20 Samuraj Chrystusa - film dokumentalny (Polska,2012)

15:40 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia: J 15, 9-17 - program religijny

15:45 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Macieja, apostoła

15:50 Pytasz i wiesz: Modlitwy zatwierdzone przez Kościół - program religijny

16:00 Informacje dnia

16:10 Na zdrowie: Woda - wiem, co piję cz. 2 - magazyn poradnikowy

16:30 Bioetyczny detektyw: Zapach Adama, czyli o prawach zwierząt (11) - film dokumentalny (Polska,2012)

16:55 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Macieja, apostoła

17:00 Po stronie prawdy: Stocznia Gryfia do likwidacji?

18:00 Regina Coeli

18:05 Informacje dnia

18:15 Rozmowy niedokończone: Standardy kształcenia w Unii Europejskiej a Polsce - program publicystyczny

19:25 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Macieja, apostoła

19:30 Przygody Mobilków: Niebiańskie fajerwerki (14) - film animowany (USA,2005)

19:40 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci

20:00 Informacje dnia

20:20 Różaniec

20:50 Kanonizacja Jana Pawła II i co dalej...?: JE Ks. Bp Jan Wątroba, Ordynariusz diecezji rzeszowskiej - felieton (Polska,2014)

21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - transmisja

21:20 Informacje dnia

21:40 Polski punkt widzenia - program publicystyczny

22:00 Niebieska jabłoń - serial fabularny

23:35 Sługa prawdy - o. M.A. Krąpiec - życie i działalność (1) - reportaż

00:00 Świat w obrazach

00:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia: J 15, 9-17 - program religijny

00:10 Informacje dnia

00:30 Syria: Klasztor Mar Musa - reportaż

00:50 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Macieja, apostoła

01:00 Regina Coeli

01:05 Pytasz i wiesz: Modlitwy zatwierdzone przez Kościół - program religijny

01:15 Rozmowy niedokończone: Standardy kształcenia w Unii Europejskiej a Polsce - program publicystyczny

02:25 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Macieja, apostoła

02:30 Przygody Mobilków: Niebiańskie fajerwerki (14) - film animowany (USA,2005)

02:40 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci

03:00 Informacje dnia

03:20 Różaniec

03:50 Kanonizacja Jana Pawła II i co dalej...?: JE Ks. Bp Jan Wątroba, Ordynariusz diecezji rzeszowskiej - felieton (Polska,2014)

04:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - retransmisja

04:20 Polski punkt widzenia - program publicystyczny

04:40 Audiencja generalna Ojca Świętego Franciszka z Watykanu - retransmisja

05:55 Bioetyczny detektyw: Zapach Adama, czyli o prawach zwierząt (11) - film dokumentalny (Polska,2012)

06:05 Św. Józef - patron na trzecie tysiąclecie

06:20 Niebieska jabłoń - serial fabularny

07:55 Świat w obrazach

Stopklatka TV

06:00 Good Bye, Lenin! - komediodramat (Niemcy,2003)

08:30 Marzyciel - dramat biograficzny (Wielka Brytania,USA,2004)

10:25 Alex i Emma - komedia romantyczna (USA,2003)

12:25 Żałobnik - komediodramat (USA,1996)

14:20 Oskar i pani Róża - dramat obyczajowy (Belgia,Francja,Kanada,2009)

16:30 Komedia małżeńska - komedia obyczajowa (Polska,1993)

18:30 Tajniak z klasą - komedia sensacyjna (USA,2005)

20:15 Pamięć złotej rybki - komedia (Irlandia,2003)

22:00 Brudna forsa - film sensacyjny (Aruba,USA,2002)

00:00 Komandosi z Navarony - film wojenny (Wielka Brytania,1978)

02:30 Showgirls - dramat obyczajowy (Francja,USA,1995)

05:00 Zakończenie programu

Fokus TV

06:00 Życie Bałtyku: Wędrówka kropli wody (18) - serial przyrodniczy

06:30 Para daje radę (12) - magazyn poradnikowy

07:20 Horoskop - magazyn

07:25 Teletubisie (13) - serial dla dzieci

07:55 In the Night Garden (13) - serial dla dzieci

08:35 Jak to się robi? (13) - serial dla dzieci

08:40 Sąsiedzi: Dywan (13) - serial dla dzieci

08:50 Po przygody w świat przyrody (13) - serial dla dzieci

09:10 Wychowanie to wyzwanie (13) - reality show

10:15 Lidia w kuchni (13) - magazyn kulinarny

10:45 Horoskop - magazyn

10:50 Lista Fokusa (12) - program edukacyjny

11:15 Wehikuł czasu - program informacyjny

11:20 Drobne gesty, wielkie sprawy (13) - serial dokumentalny

11:55 Tajemnica rzymskich wraków - film dokumentalny (Wielka Brytania,2010)

13:00 Życie Bałtyku: Wszyscy chcą ryb (4) - serial przyrodniczy

13:30 Podwodny raj Borneo: Wyspa Sibuan (2) - serial dokumentalny

14:05 Projekt Adrenalina (13) - program dla młodzieży

14:40 Szkoła opieki nad zwierzakami (3) - program edukacyjny

15:15 Najśmieszniejsze zwierzęta świata (13) - program rozrywkowy

15:45 Ekstremalni do bólu (12) - serial dokumentalny

16:15 X-tremalna kolekcja (2) - magazyn sportów ekstremalnych

16:45 Wehikuł czasu - program informacyjny

16:50 Lidia w kuchni (13) - magazyn kulinarny

17:30 Para daje radę (13) - magazyn poradnikowy

18:25 Wehikuł czasu - program informacyjny

18:30 Człowiek od środka (1) - film dokumentalny (USA,2012)

19:35 Trzewia - film dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

20:40 Lista Fokusa (9) - program edukacyjny

21:15 Cud narodzin: Sisimiut (3) - serial dokumentalny

22:35 Niewolnictwo XXI wieku - film dokumentalny (USA,2009)

23:25 Koszmar z sąsiedztwa (2) - serial dokumentalny

00:30 Lista Fokusa (7) - program edukacyjny

01:00 X-tremalna kolekcja (2) - magazyn sportów ekstremalnych

01:30 Ekstremalni do bólu (12) - serial dokumentalny

02:00 Życie Bałtyku: Wędrówka kropli wody (18) - serial przyrodniczy

02:30 Życie Bałtyku: Wody Zalewu Wiślanego (4) - serial przyrodniczy

03:00 Podwodny raj Borneo: Wyspa Sibuan (2) - serial dokumentalny

03:30 Para daje radę (13) - magazyn poradnikowy

04:30 Lista Fokusa (9) - program edukacyjny

05:00 Rafy koralowe St. Johns: Dom delfinów (10) - serial dokumentalny

05:30 Badacze natury: Prawdziwa natura ptaków (12) - cykl reportaży

05:45 Badacze natury: I stał się człowiek (10) - cykl reportaży

TVP ABC

06:05 Zabawy z Lippy and Messy odc. 11 Kukułka; język angielski dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Smerfy - Magiczna igła, odc. 102 (Tailor’s Magic Needle); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Domowe przedszkole - Kolorowa piłka; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Film pod strasznym tytułem - odc. 3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Kasztaniaki - Nieoczekiwany prezent, odc. 42; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Ala i As - Urodziny Asa; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Tajemnice Wiklinowej Zatoki - odc. 1/7 - Zasiedliny; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Serial dla dzieci
08:40 Smerfy - Magiczna igła, odc. 102 (Tailor’s Magic Needle); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Podróże kapitana Klipera - Na lodzie, odc. 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Miś Uszatek - Podróż Uszatka, odc. 92; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Przygody Bolka i Lolka - Zielone ścieżki, odc. 19; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Zabawy z Lippy and Messy odc. 11 Kukułka; język angielski dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Domowe przedszkole - Kolorowa piłka; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Film pod strasznym tytułem - odc. 3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Kasztaniaki - Nieoczekiwany prezent, odc. 42; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Ala i As - Urodziny Asa; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Tajemnice Wiklinowej Zatoki - odc. 1/7 - Zasiedliny; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Smerfy - Konik Błękitek ze złotymi podkówkami, odc. 101 (The little Orange Horse with gold shoes); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Podróże kapitana Klipera - Złoto na piasku, odc. 9; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Miś Uszatek - Laluś, odc. 91; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Przygody Bolka i Lolka - Pali się, odc. 18; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Zabawy z Lippy and Messy odc. 11 Kukułka; język angielski dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Domowe przedszkole - Kolorowa piłka; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Film pod strasznym tytułem - odc. 3; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Kasztaniaki - Nieoczekiwany prezent, odc. 42; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Ala i As - Urodziny Asa; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Tajemnice Wiklinowej Zatoki - odc. 1/7 - Zasiedliny; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Smerfy - Miś Pętelka, odc. 100 (Tha patchwork bear); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Podróże kapitana Klipera - Szalony duch Rogera, odc. 8; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Miś Uszatek - Tandem, odc. 90; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Przygody Bolka i Lolka - Kanarek, odc. 17; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Tajemnica Sagali - odc. 13/14 - Labirynt snów (Tajemnica Sagali) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996); Dla małoletnich od lat 7
16:25 Trzy Szalone Zera - odc. 6 - Wyścig (.) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Polska, Niemcy (1999); Dla małoletnich od lat 7
17:00 Zabawy z Lippy and Messy odc. 12 Piknik; język angielski dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Jedynkowe Przedszkole - odc. 45; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Film pod strasznym tytułem - odc. 4; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Kasztaniaki - Co ma wisieć nie utonie, odc. 43; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 3; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 I kudłate i łaciate - odc. 13; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Tajemnice Wiklinowej Zatoki - odc. 2/7 - Intruz; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Skamieniałe Smerfy, odc. 103 (Petrified Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Podróże kapitana Klipera - 99 węzłów, odc. 11; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Miś Uszatek - Wycisk, odc. 93; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Przygody Bolka i Lolka - Bieg na przełaj, odc. 20; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Tajemnica Sagali - odc. 14/14 - Wszystkie części mocy (Tajemnica Sagali) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996); Dla małoletnich od lat 7
20:30 Trzy Szalone Zera - odc. 7 - Cudowne piłeczki (.) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Polska, Niemcy (1999); Dla małoletnich od lat 7
21:05 Duże dzieci - (13); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Wielki świat małych odkrywców - odc. 2; Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Zakończenie dnia

TVP Kultura

07:20 Ziemia obiecana (1/4)

08:25 Portrety: Cały Gruza - film dokumentalny (Polska,2012)

09:35 Daleko od okna - dramat społeczny (Polska,2000)

11:40 Libera - Przewodnik po sztuce: Teresa Murak (7) - magazyn kulturalny

12:00 Młoda Kultura: Pablopavo i Ludziki - koncert

12:45 Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy - film obyczajowy (Polska,1973)

13:50 Daleko od okna - dramat społeczny (Polska,2000)

16:00 Informacje kulturalne ekstra: Wywiad z Tomaszem Stańko - magazyn kulturalny

16:30 Co Ty wiesz o nauce?: Genetyka (5) - program edukacyjny

17:00 Portrety: Cały Gruza - film dokumentalny (Polska,2012)

18:05 Grzeszny żywot Franciszka Buły - film obyczajowy (Polska,1980)

20:00 Informacje kulturalne

20:20 Panorama kina polskiego: Ki - dramat obyczajowy (Polska,2011)

22:05 Studio Kultura: Maciej Cuske (2) - cykl felietonów

22:10 Filmy Macieja Cuske: Antykwariat - film dokumentalny (Polska

22:50 Performance (50) - magazyn kulturalny

23:35 Informacje kulturalne

23:50 Kino nocne: Z daleka widok jest piękny - dramat obyczajowy (Polska,2011)

01:25 Panorama kina polskiego: Ki - dramat obyczajowy (Polska,2011)

03:10 Zabicie ciotki - film krótkometrażowy (Polska,2013)

04:25 Zakończenie programu

TVP Historia

07:25 Podróżnik: Meczet Hassana w Casablance (66)

07:55 Wierzymy w marzenia - film dokumentalny (Polska,2005)

09:00 Marszałek Piłsudski (3)

10:00 Namibia (5)

10:35 Makłowicz w podróży: Podróż 7. Izrael - Jerozolima

11:15 Zapomniane taśmy - film dokumentalny (Węgry,2005)

12:15 Polska i świat z historią w tle: Warszawianka

12:40 Dni, które stworzyły historię: Zabójstwo Henryka IV

14:15 Polska i świat z historią w tle: Zamek w Montresor

14:55 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

15:30 Flesz historii (181) - cykl reportaży

15:55 Sensacje XX wieku: Zamach na papieża (1)

16:25 Sensacje XX wieku: Zamach na papieża (2)

17:00 Marszałek Piłsudski (4)

18:00 Kalendarium historyczne: Śmierć Grzegorza Przemyka - film dokumentalny (Polska)

18:30 Rzeczpospolita niesprawiedliwa - cykl reportaży (Polska,2009)

19:00 Dziennik telewizyjny: 14.05.1989

19:40 Żar rewolucji - dokument fabularyzowany (Węgry,2007)

20:40 Tu studio "Solidarność" - film dokumentalny (Polska,2004)

21:10 Ex Libris

21:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

21:55 Sensacje XX wieku: Tajemnica Rudolfa Hessa

22:35 Sensacje XX wieku: Osaczeni (1)

23:10 Dominikanin - film dokumentalny (Polska,1986)

00:00 Mury runą (1/2) - film dokumentalny (Polska,2010)

01:05 Mury runą (2-ost.) - film dokumentalny (Polska,2010)

02:10 Jaśnie pan szofer - komedia (Polska,1935)

03:25 Zakończenie programu

TVP Polonia

06:05 Świat się kręci - /157/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Ex Libris - odc. 170; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Przygrywka - odc. 6 - Wszystko dobre, co się dobrze kończy; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 22 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1079 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Pisarze polscy II. 10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:45 Na sygnale - odc. 11/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Na sygnale - odc. 12/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Wielki Test o Europie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Złotopolscy - odc. 942* - Śluby panieńskie; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Notacje - Andrzej Seweryn. Być aktorem; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dwie strony medalu - odc. 22 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Ahmed - Egipt (474); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Pisarze polscy II. 10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Audycje Komitetów Wyborczych; STEREO, 16:9
18:10 "Twarze w lustrach" - recital Michała Bajora; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Barwy szczęścia - odc. 1079 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Pomysłowy Dobromir - odc. 16/20 - Budzik; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Pisarze polscy II. 10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Przystań - odc. 7/13 - Po godzinach -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 OPOLE! Kocham Cię! - /1/; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Szurlej J - 23 (475); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Na pierwszym planie - Eurowybory - debata przedwyborcza; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Misja  27'; reportaż; reż.:Jerzy Kalina; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Dwie strony medalu - odc. 22 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Pisarze polscy II. 10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Przygrywka - odc. 6 - Wszystko dobre, co się dobrze kończy; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Pomysłowy Dobromir - odc. 16/20 - Budzik; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Przystań - odc. 7/13 - Po godzinach; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Szurlej J - 23 (475); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1079; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Na pierwszym planie - Eurowybory - debata przedwyborcza; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka

06:05 Tygodnik Moralnego Niepokoju

06:40 Makłowicz w podróży

07:10 Okrasa łamie przepisy

07:45 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Corrida

08:15 Dzieciaki górą - teleturniej

08:50 Śpiewające fortepiany

09:55 Tygodnik Moralnego Niepokoju

10:25 Zrób sobie gębę - Tomasz Broda przedstawia (2)

10:30 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju (14)

10:45 Kabaretowy Klub Dwójki

11:45 Kabaretowa Scena Dwójki

12:50 Muzyka łączy pokolenia

13:40 Szansa na sukces

14:45 Kabaretowa Noc Listopadowa

15:45 Kabaretowa Noc Listopadowa

16:40 Kabaretowa Noc Listopadowa

17:40 Tylko jeden skecz

17:55 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: W krainie flamenco

18:25 Makłowicz w podróży

18:55 Okrasa łamie przepisy

19:35 Tygodnik Moralnego Niepokoju

20:15 Śpiewające fortepiany

21:15 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju (5)

21:30 Kabaretowy Klub Dwójki

22:25 Kabaretożercy

23:25 Budka Suflera akustycznie

00:25 Sopot na bis

01:25 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju (11)

01:40 Dzięki Bogu już weekend

02:45 Kabaret z telewizją w tle (3)

03:45 Zakończenie programu

TVP Info

05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:42 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:48 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:42 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:46 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:58 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:07 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
08:16 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:06 Bezpieczna jazda z TVP - odc. 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:40 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:20 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:51 Bezpieczna jazda z TVP - odc. 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:45 Bezpieczna jazda z TVP - odc. 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:17 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:59 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:29 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:45 Przystanek Bruksela - odc. 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:37 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:52 Bezpieczna jazda z TVP - odc. 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:44 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Twoja Sprawa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:52 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:12 Debata Eurowybory; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:35 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:50 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Twoje Info; STEREO, 16:9
00:50 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:37 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
01:45 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:00 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
02:20 Debata Eurowybory; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:00 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:10 Twoja Sprawa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:27 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
04:30 Pogoda Info; STEREO, 16:9
04:34 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
05:33 Pogromca demonów; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Zakończenie dnia

4fun.TV

06:00 Popbudzik

09:00 100% muzy

10:00 Top tygodnia

12:00 100% muzy

14:00 Rób to!

15:00 Chcesz-masz

16:00 Fun app lista

17:00 100% muzy

23:00 Party Shaker

02:00 Polskanocka

05:00 100% muzy

TV. Disco

05:00 Poranek disco polo

08:00 Disco życzenia

10:00 Disco polo lista

12:00 Disco polo hity

14:00 Disco życzenia

17:00 Przeboje disco polo

18:00 Disco polo lista

20:00 Przeboje disco polo

22:00 Disco polo hity

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.