FANDOM


TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:25
07:30 Telezakupy
07:45 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:25 Mapeciątka; odc.9 Bliskie spotkania z żabią rodziną; serial anim. prod. angielskiej
08:50 Mysia; Czekoladowy tort, Puf! Puf!, Na barana, Pingwin; serial anim.prod angielskiej
09:10 Budzik; program dla najmłodszych
09:35 Kino Malucha; Dziewczynka z orzeszka; Jak Leszczynka poznała nimfę wodną; serial anim.prod.czeskiej
09:45 Niezwykłe przygody pod wierzbami; W dzikim lesie; film animowany prod.czeskiej
09:55 Duch Filharmonii; odc.7 To instrument-skoro gra
10:20 Duch Filharmonii; odc.8 Improwizacja
10:50 Barnaby Jones; odc.61 -ost.; serial prod.USA
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Horyzonty
12:45 Klan; odc.569; telenowela TVP; powt.
13:15 ZUS radzi
13:25 Sprawnym być
13:35 Telezakupy
13:50 Podróżnik
14:15 Od Platona i  Newtona...; Coraz szybciej
14:40 Ja i moje życie; odc.2 Konflikty w rodzinie
15:00 Wiadomości
15:10 Babiniec
15:35 Euroexpress
16:00 Rower Błażeja
16:30 Moda na sukces; odc.1578; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:35 Plebania; odc.156; serial TVP
18:05 Decyzja należy do ciebie; Bramka; [audiotele: 070065580 tak, 070065590 nie]
19:00 Wieczorynka; Miś z błękitnego domu; serial anim.prod.USA
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:10 Viper; odc.16; serial prod.USA
21:00 Sprawa dla reportera
21:35 Tygodnik polityczny Jedynki
22:20 5 minut o Unii Europejskiej
22:30 Monitor  Wiadomości
22:50 Sportowy flesz
23:00 Pegaz
23:30 Gorąco polecam; Straż przyboczna; Yojimbo; 1961  film fab.prod.japońskiej/za zgodą rodziców/; reż: Akira Kurosawa; wyk: Toshiro Mifune,Eijiro Tono
01:15 Inni; -Mariusz
01:30 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Felicity; serial prod.USA [stereo]
07:50 Studio urody
08:00 Program lokalny
08:30 W labiryncie; odc.90/120 Trup; telenowela TVP
09:00 Oko w oko z żywiołem
09:30 Znaki czasu
09:55 Transmisja obrad Sejmu
13:00 Panorama
13:10 Zespól adwokacki (9/12) - serial
14:00 Przygody Chucka Finn'a; odc.1 Przyjazd; serial prod.australijskiej
14:25 Euro-Quiz
14:55 Felicity; serial prod.USA [stereo]
15:40 PROGRAM LOKALNY
16:00 Panorama
16:23 Pogoda
16:30 Zespół adwokacki; odc.6/12; serial TVP
17:20 Chłop i baba
17:45 Studio festiwalowe 23. Przeglądu Piosenki Aktorskiej
17:50 Program lokalny
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:25 Polaków portret własny; Bić albo nie bić
19:50 Całe zdanie nieboszczyka; odc.2/10; serial prod.rosyjskiej
20:50 Studio sport; Puchar UEFA; ćwierćfinał
23:00 Panorama
23:15 Sport-telegram
23:20 Pogoda
23:30 Seks, frytki i rock'n'roll; odc.5; serial prod.angielskiej
00:25 Madeleine; Madeleine; 1999  film fab.prod.francuskiej; reż: Laurent Bouhunik; wyk: Vera Briole,Manuel Blanc
01:45 Odtajnione powstanie
02:35 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Incredible Hulk (4) - serial animowany
07.25 Zwariowany świat Malcolma (11) - serial komediowy, USA
07.50 Wysoka fala (31) - serial przygodowy, USA
08.40 V.l.P. (50) - serial sens., USA
09.30 Serca na rozdrożu (1) - telenowela, Argentyna
10.25 Rozwód po amerykańsku (21) - serial obyczajowy, USA
11.00 Amor latino (41) - telenowela, Argentyna
11.50 Z głową w chmurach (25) - telenowela, Brazylia
12.50 Idź na całość - show z nagrodami
13.50 Disco Polo Live
14.45 Świat według Kiepskich (99): Titanic - serial komediowy, Polska
15.15 Faceci w czerni 3 (29) - serial animowany
15.45 Informacje
16.15 Różowa Pantera (12) - serial animowany, USA
16.30 Legendy kung-fu (75) - serial sensacyjny, USA
17.20 Bar - reality show
17.50 W imieniu prawa - prawdziwe sprawy, autentyczne wyroki - cykl dokumentalny
18.40 Prognoza pogody, Era biznesu
18.45 Informacje
19.05 Sport i prognoza pogody
19.15 Amor latino (42) - telenowela
20.00 Bar - reality show
20.45 Samo życie (16) - serial
21.15 OSTRY DYŻUR (146) - serial
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
22.10 Ally McBeal (22) - serial kom.
23.05 Informacje
23.20 Graffiti - program publicystyczny
23.30 Sport i prognoza pogody
23.40 Puls biznesu
23.55 Bar - Night Club - reality show
00.25 POWTÓRNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ - dramat kryminalny, USA
02.00 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu

TVN
05.35 Kropka nad i - program public.
05.50 Wiosenna namiętność (48/80) - telenowela, Argentyna
06.35 Telesklep
07.05 Brzydula (36/169) - telenowela, Kolumbia
07.50 Maska (25/54) - serial anim.
08.15 Oliver Twist (30/52) - serial animowany
08.40 Przygody kapitana Simiana 2 (13-ost.) - serial animowany
09.05 Wesołe smoki (4/13) - serial
09.30 Telegra - teleturniej
10.30 T elesklep
11.30 Big Brother: Bitwa - reality show
12.10 Rozmowy w toku - talk show
13.05 Maska (25/54) - serial anim.
13.30 Wesołe smoki (4/13) - serial
13.55 Oliver Twist (30/52) - serial
14.20 Beverly Hills 90210 (132) - serial obyczajowy, USA
15.15 Milionerzy - teleturniej
16.00 TVN Fakty i pogoda
16.15 Brzydula (37/169) - telenowela, Kolumbia
17.10 Wiosenna namiętność (49/80) - telenowela, Argentyna
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - program publicystyczny
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 Big Brother. Bitwa - reality show
20.45 PRAWDZIWE HISTORIE: SŁOWO HONORU - film obyczajowy, USA
22.40 Adopcje - serial dokumentalny
23.10 TVN Fakty
23.25 Big Brother: Extra - reality show
00.10 CÓRECZKA JOHNNY'EGO - film obyczajowy, USA
01.55 Wszystko albo nic
02.45 Nic straconego - powtórki

TVP 3 Gdańsk
06.30 Kurier
06.35 Echa dnia - pr. public.
07.00 Klockowa kraina - serial anim.
07.30 Kurier - program informacyjny
07.35 Antek Mrówka - serial
08.00 Panorama
08.15 Mag. elbląski
08.30 Kurier
08.45 Gość dnia
09.00 Śladami wspólnej historii - serial dok.
09.30 Kurier
09.35 Ryzykanci - telenowela dokumentalna, USA
10.30 Kurier
10.45 Telekurier - magazyn
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.45 To jest temat - cykl reportaży
12.00 Małe ojczyzny - magazyn
12.30 Kurier
12.35 Film dokumentalny
13.30 Kurier
13.45 Agrobiznes - magazyn rolniczy
14.00 Z archiwum TVP
14.30 Kurier
14.45 To jest temat
15.00 Jabłko Newtona - serial
15.30 Kurier
15.40 Panorama
15.55 Temat wiejski - magazyn
16.20 Studio Trójki
16.30 Kurier
16.45 Małe ojczyzny - magazyn
17.15 To jest temat
17.30 Kurier
17.50 Punkt - temat dnia - pr. public.
18.00 Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe
18.20 Regiony kultury - mag.
18.30 Co mnie gryzie? - pr. społeczny
18.55 Kość niezgody - pr. public.
19.30 Akta W - pr. dok.
19.45 Kościoły Pomorza Zachodniego
20.00 Telekurier - magazyn
20.30 Kurier
20.45 Echa dnia
21.15 Magazyn elbląski
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Panorama
22.00 Harry and Walter go To New York - komedia, USA
23.35 Kurier
00.05 Zakończenie programu

TV 4
6.00 Strefa P - magazyn
6.30 Supergol - magazyn
7.00 Muzyczne listy
7.50 Hoboczaki - serial anim.
8.20 Alvaro - serial
9.20 Chciwość, czyli żądza pieniądza
10.20 Ten drugi - serial
11.20 Miasteczko Evening Shade - serial
11.50 Przygody rodziny Addamsów - serial
12.20 Posterunek przy Hill Street - Serial
13.15 TV4 Kropka.pl
13.45 Strefa P - magazyn
14.20 Hoboczaki - serial anim.
14.45 Muzyczne listy - magazyn
15.35 Miasteczko Evening Shade - serial
16.00 Alvaro - serial
17.00 Dharma i Greg - serial
17.30 Hot Chat 2001
17.45 Dziennik
18.00 Chciwość, czyli żądza pieniądza
19.00 Policjanci z Miami - serial
20.00 Demony wojny według Goi - film woj. poi. (1998), wyk. Bogusław Linda, Tadeusz Huk, Olaf Lubaszenko, Mirosław Baka, Zbigniew Zamachowski
21.50 Dziennik
22.02 Informacje sportowe
22.05 VIP - Wydarzenia i plotki
22.15 Ten drugi - serial
23.15 Szarada śmierci - komedia sens. USA (1998), wyk. Erika Eleniak, C. Thomas Howell, Jack Scalia, James Wilder, James Russo
1.05 X Laski
1.35 Muzyczne listy
2.25 Muzyczny VIP

TVN 7
7.10 Kangoo - serial anim.
7.35 SOS Croco - serial anim.
8.00 Izabela - telenowela
8.50 Maria Emilia - telenowela
9.40 Melrose Place - serial
10.30 Tele Gra
11.00 Gorączka w mieście - serial
11.50 Telesklep
13.50 Angela - telenowela
14.40 Kangoo - serial anim.
15.05 SOS Croco - serial anim.
15.30 Magiczni wojownicy - serial anim.
15.55 Dragon Bali - serial anim.
16.20 Belfer z klasą - serial
16.45 Zwariowana rodzinka - serial
17.15 Marlin Bay - serial
18.10 Gorączka w mieście - serial
19.05 Melrose Place - serial
20.00 Człowiek-cel - film sens. USA (1994), wyk. Jack Scalia, Roxann Biggs, Bruce A. Young
21.45 Cobra - oddział specjalny - serial
22.40 Pułapka niewinności - film sens. ang. (1990), wyk. George Baker, Christopher Ravenscroft, Rossano Brazzi
0.35 Big Brother Bitwa - na żywo
1.35 Wróg publiczny nr 1 - film sens. USA (1996), wyk. Theresa Russell, Leąh Best, Eric Roberts
3.15 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata
07:30 Rozmowa dnia
07:45 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:25 Złotopolscy; odc. 366 - Aresztowany; telenowela TVP
08:50 360 stopni dookoła ciała; Padaczka; magazyn medyczny
09:05 Kwadrans z medycyną; Słyszę - ale jak?
09:20 Literatura Polska od A do Z; odc. 1; program Tomasza Kamińskiego
09:35 Linia specjalna; program publicystyczny; powt.
10:30 Spacery z dziadkiem; program dla dzieci
10:45 Tęczowa bajeczka; Bajeczka o czarodziejskim spacerku; program dla dzieci
11:00 Tropiciele gwiazd; odc. 11/26 - Niebiański pocałunek; 1995  serial prod. australijskiej
11:20 Uwaga niebezpieczeństwo; odc. 4 - Na szosie; film animowany dla dzieci
11:30 Złotopolscy; odc. 366 - Aresztowany; telenowela TVP; powt.
12:00 Wiadomości
12:15 Wieści polonijne; powt.
12:30 Gościniec; magazyn kultury i sztuki ludowej; powt.
12:55 Polskie smaki; -Szynka pieczona; powt.
13:15 Teatr Telewizji; Niech żyją agenci; 1998  autor: Marek Bukowski; reż: Witold Adamek; wyk: Kinga Preis, Małgorzata Kożuchowska, Barbara Baryżewska
14:05 Muzyka łączy pokolenia
14:40 Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce - Los Angeles 2001 - reportaż
15:00 Wiadomości
15:15 360 stopni dookoła ciała; Padaczka; magazyn medyczny; powt.
15:30 Kwadrans z medycyną; Słyszę - ale jak?; powt.
15:45 Literatura Polska od A do Z; odc. 1; program Tomasza Kamińskiego; powt.
16:00 Panorama
16:23 Pogoda
16:30 Nie tylko dla komandosów; program redakcji wojskowej
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:30 Przygody dzielnego Sylvana; odc. 2 - Fałszywa przepowiednia; serial animowany prod. hiszpańskiej
18:00 Tropiciele gwiazd; odc. 11/26 - Niebiański pocałunek; 1995  serial prod. australijskiej; powt.
18:30 Panorama
18:50 Złotopolscy; odc. 366 - Aresztowany; telenowela TVP; powt.
19:15 Dobranocka; Film pod strasznym tytułem; odc. 5; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:55 Pogoda
19:57 Sport
20:00 Polaków portret własny; Polak, Anglik - dwa bratanki; program Waltera Chełstowskiego
20:25 Ludzie listy piszą
20:45 Forum Polonijne: Odpowiedzi na pytania
21:00 Teatr Telewizji; Niech żyją agenci; 1998  autor: Marek Bukowski; reż: Witold Adamek; wyk: Kinga Preis, Małgorzata Kożuchowska, Barbara Baryżewska; powt.
21:55 Panteon kompozytorów polskich; Wojciech Kilar cz. 1; koncert; wyk: Wielka Orkiestra Symfoniczna PR w Katowicach, Chór PR w Krakowie, Chór Filharmonii Śląskiej w Katowicach, dyryguje Antoni Wit
23:00 Tygodnik polityczny Jedynki; program publicystyczny
23:45 Monitor  Wiadomości
00:05 Sportowy flesz
00:10 Euroexpress
00:25 Pegaz; magazyn kulturalny
00:55 Przygody dzielnego Sylvana; odc. 2 - Fałszywa przepowiednia; serial animowany prod. hiszpańskiej; powt.
01:15 Film pod strasznym tytułem; odc. 5; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sportowy flesz; powt.
02:00 Złotopolscy; odc. 366 - Aresztowany; telenowela TVP; powt.
02:30 Teatr Telewizji; Niech żyją agenci; 1998  autor: Marek Bukowski; reż: Witold Adamek; wyk: Kinga Preis, Małgorzata Kożuchowska, Barbara Baryżewska; powt.
03:20 Panteon kompozytorów polskich; Wojciech Kilar cz. 1; powt.
04:15 Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce - Los Angeles 2001 - reportaż; powt.
04:30 Polaków portret własny; Polak, Anglik - dwa bratanki; program Waltera Chełstowskiego; powt.
04:55 Ludzie listy piszą; powt.
05:15 Forum Polonijne: Odpowiedzi na pytania; powt.
05:30 Nie tylko dla komandosów; program redakcji wojskowej; powt.
06:00 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.