FANDOM


TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości:6.05,6.30,7.00,7.30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Marco i Gina; serial animowany produkcji włoskiej
08:50 Jedyneczka; program dla dzieci; powt.
09:25 Bajeczki Jedyneczki; program dla dzieci; powt.
09:35 Słoń Benjamin; - Benjamin leśniczy; serial animowany prod. niemieckiej
10:00 Animowane bajki świata; - Zaczarowany lew; serial animowany prod. angielskiej
10:15 Nowa Ziemia; odc. 21; (Earth 2); 1994  serial science fiction prod. USA; wyk: Debrah Farentino, Clancy Brown, Antonio Sabato Jr., Jessica Steen; powt.
11:00 Teologia ikon; - Malarstwo bizantyjskie ze szkoły kreteńskiej; film dokumentalny prod. greckiej
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Wielkie sprzątanie; magazyn ekologiczny; powt.
12:45 Plebania; odc. 279; serial TVP (STEREO); powt.
13:05 Plebania; odc. 280; serial TVP; powt.
13:35 Słowo daję; - Trudne powroty; reportaż
13:55 Światowe dziedzictwo kultury; - Czerwony Fort w Agrze. Wspaniałe dziedzictwo Mogołów; (Schaetze der Welt); 1997  cykl dokumentalny prod. niemieckiej
14:15 Telewizyjny Przewodnik po Kraju, czyli para w Polskę; - Sucha Beskidzka
14:35 Laboratorium; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Sprawa dla reportera; program Elżbiety Jaworowicz; powt.
15:40 Raj; magazyn katolicki
16:00 Moda na sukces; odc. 1864; telenowela prod. USA; wyk: Ronn Moss, Katherine Kelly Lang, Susan Flannery, John McCook i inni
16:25 Plebania; odc. 281; serial TVP [stereo]
17:00 Teleexpress
17:20 Popołudnie ze sportem w Jedynce; Puchar Świata w skokach narciarskich - Lahti; oraz Halowe Mistrzostwa Świata w lekkiej atletyce w Birmingham
19:50 Wieczorynka; Bajki z mchu i paproci; -O tym, jak Żwirek i Muchomorek dostali dzbanek wiosennego nektaru; serial anim.prod.czechosłowackiej
20:05 Wiadomości
20:30 Sport
20:40 Pogoda
20:50 Bao-bab, czyli zielono mi; odc. 1 - Misja specjalna; 2003  serial komediowy prod. TVP; reż: Jan Kidawa-Błoński; wyk: Wiktor Zborowski, Mirosław Baka, Krzysztof Kowalewski, Piotr Polk, Anna Antoniewicz, Małgorzata Socha i inni
21:25 Jedynka w Europie
21:30 Wyrzuć mamę z pociągu; (Throw Momma From The Train); 1987  komedia prod. USA (84'); reż: Danny DeVito; wyk: Danny DeVito, Billy Crystal, Kim Greist, Anne Ramsey i inni
23:00 W krainie dreszczowców; Grell; (Grell); 1999  film science fiction prod. USA (43') [za zgodą rodziców]; wyk: Ted Shackleford, Maurice Dean WInt, Marina Sirtis i inni
23:50 Monitor  Wiadomości
00:05 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
00:15 W krainie dreszczowców; Pragnienie; (Thirst); 1998  dramat prod. USA (83'); reż: Bill N. Norton; wyk: Adam Arkin, Joely Fisher, Giancarlo Esposito, Ken Jenkins i inni
01:40 Nowa Ziemia; odc. 21; (Earth 2); 1994  serial science fiction prod. USA; wyk: Debrah Farentino, Clancy Brown, Antonio Sabato Jr., Jessica Steen; powt.
02:25 Czarodziejki; odc. 9; (Charmed); serial prod. USA [za zgodą rodziców]; wyk: Shannen Doherty, Holly Marie Combs, Alyssa Milano, Brian Krause i inni
03:10 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Studio urody
07:15 Dwójka Dzieciom; Gnomy; Plastusiowy pamiętnik, Mały pingwin Pik Pok
08:00 Na dobre i na złe; odc. 17 - W oczekiwaniu na życie; serial prod.TVP (STEREO); wyk: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Krzysztof Pieczyński
08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]
10:20 Powrót do życia; odc. 2 - Lawina; (La kine); 1998  serial prod. francuskiej; wyk: Charlotte Kady, Didier Bienaime, Marco Bisson, Firmine Richard i inni
11:50 Dwa światy; odc. 20; (Spellbinder); serial fantastyczno-przygodowy prod. australijsko-polskiej; reż: Noel Price; wyk: Zbych Trofimiuk, Gosia Piotrowska, Brian Rooney, Michela Noonan i inni
12:20 Krajobraz Polski; - Turystyka wpisana w krajobraz; magazyn
12:35 Krzyżówka szczęścia; teleturniej
13:00 Panorama
13:15 Złotopolscy; odc. 127 - Dobre i złe zapowiedzi; telenowela TVP; powt.
13:40 Szansa na sukces; - Jubilatka; (STEREO); powt.
14:35 Laureaci Międzynarodowych Festiwali Sztuki Cyrkowej; - Bracia Navas
14:45 30 ton! - lista,lista- lista przebojów; [stereo]; powt.
15:15 Wokół nas; W tym domu nie straszy; 1999  autorzy: Witold Bereś i Artur Więcek; reż: Witold Adamek; wyk: Danuta Szaflarska, Bronisław Pawlik, Anna Dymna, Piotr Machalica, Mateusz Kusznierewicz
16:00 Panorama
16:25 Pogoda
16:25 Nowe przygody Tarzana; Powrót Tarzana cz. 2; (Tarzan: The Epic Adventures); 1996  serial fantastyczno-przygodowy prod. USA; reż: Brian Yuzna; wyk: Joe Lara, Andrew Divoff, Corinna Everson, Aaron Seville, Lydie Denier i inni
17:10 Kora ola, ola!; koncert
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:56 Pogoda
19:05 Biesiada Weselna w Węgrowie 2002; .; wyk: Aida, Marek Torzewski, Sandra Volodoff, Max Klezmer Band, Ludofoniarze
20:35 Wieczór z Jagielskim; goście: Marek Torzewski, Małgorzata Braunek; widowisko [za zgodą rodziców][stereo]
21:20 Wideoteka Dorosłego Człowieka; program przypominający największe gwiazdy muzyki lat 60, 70 i 80
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:26 Prognoza  pogody
22:35 Babski wieczór; Jak upolować mężczyznę, czyli seks w wielkim mieście; odc.1/18 -Nie ma dymu...; (Sex and the City); serial komediowy prod. USA (STEREO) [tylko dla dorosłych]; wyk: Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis, Cynthia Nixon i inni
23:10 Babski wieczór; Niebezpieczna piękność; (A Honest Courtesan); 1998  dramat prod. USA (108') [tylko dla dorosłych]; reż: Marshall Herskowitz; wyk: Catherine McCormack, Rufus Sewell, Oliver Platt, Moira Kelly i inni
01:00 Quick; (Quick); 1993  film sensacyjny prod. USA [dla dorosłych] (95'); reż: Rick King; wyk: Teri Polo, Martin Donovan, Jeff Fahey, Robert Davi i inni; powt.
02:35 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Zamek czarodziejów
7.25 Pokemon - serial anim.
7.55 Idol extra
8.30 Largo (5) - serial
9.20 Przyjaciele 6 (125) - serial
9.45 Benny Hill - serial
10.15 Samo życie (184) - serial
10.40 Życiowa szansa
11.40 Różowa pantera
11.55 Kachorra to ja (117) - serial
12.45 Luz Maria (109) - serial
13.45 Adam i Ewa (85, 86) - serial
14.45 Beyblade - serial anim.
15.10 Świat według Kiepskich (137) - serial
15.45 Informacje
16.10 Różowa pantera
16.20 Kachorra to ja (118) - serial
17.15 Kuba Wojewódzki - talk show
18.10 Drogówka - magazyn
18.45 Informacje i sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Awantura o kasę
20.15 Zemsta frajerów - komedia USA (1984), wyk. Robert Carradine, Anthony Edwards, ok. 21.30 Losowanie LOTTO
22.15 Z archiwum X (29) - serial
23.00 Informacje i sport
23.15 Puls - biznes i giełda
23.25 Prognoza pogody
23.30 Graffiti
23.45 Kryptonim ,,Freedom Strike - film akcji USA (1998), wyk. Michael Dudikoff, Tone Loc, Felicite Waterman
1.25 Aquaz Superchat na żywo
5.00 Pożegnanie

TVN
5.25 Kropka nad i
5.40 Miłość i nienawiść (103) - telenowela
6.25 Telesklep
7.05 Przyjaciółki i rywalki (116) - telenowela
7.50 Magiczny kamień - serial anim.
8.15 Animaniacy - serial anim.
8.40 Action Man - serial anim.
9.05 Niesamowite opowiastki - serial anim.
9.30 Tele Gra
10.35 Telesklep
11.35 Rozmowy w toku - talk-show
12.30 Na Wspólnej (35) - serial
13.00 Magiczny kamień - serial anim.
13.25 Action Man - serial anim.
13.50 Niesamowite opowiastki - serial anim.
14.15 Renegat II (16) - serial
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty, pogoda
16.20 Przyjaciółki i rywalki (117) - telenowela
17.10 Miłość i nienawiść (104) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga! - magazyn
20.10 Na Wspólnej (36) - serial
20.40 Superkino: Akademia Policyjna II - Pierwsze zadanie - komedia USA (1985)
22.30 Piekielna walka - film sens. USA (1999)
0.25 Renegat II (16) - serial
1.20 Nic straconego - powtórki programów

TVP 3
7.30-18.30 co godzinę, 20.30, 22.30 Kurier
6.00 Opowieści Taty Bobra
6.30 Tęczowy domek
7.00 Poranek Trójki
7.45 Program lokalny
8.45 Gość dnia
9.00 - 16.00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP
16.00 Program lokalny
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Jazz bez granic
17.50 Program lokalny
18.30 Kurier kulturalny, Pogoda
18.45 Program lokalny
19.35 Sport
19.40 Prognoza pogody
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.45 Studio Pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.30 Kurier gospodarczy
21.40 Prognoza pogody
21.45 Program lokalny
22.15 To jest temat
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio Pogoda
23.00 O chłopcu zamienionym w dziewczynkę
23.50 Morderczy korowód
1.25 Pałac kangurów
3.00 Legendy dalekich światów
3.35 Zakończenie programu

TV 4
6.00 Muzyczny VIP - mag.
6.30 Na topie. Wywiad z ...
7.00 Muzyczne listy
7.50 Teknoman - serial anim.
8.10 Potworne pomidory - serial anim.
8.35 Oni, ona i pizzeria (8) - serial
9.00 Dziki księżyc (51) - serial
9.55 Zbuntowany anioł (134) - serial
10.40 Misja w czasie (30) - serial
11.35 Ochrona absolutna (7) - serial
12.30 Muzyczny VIP - mag.
13.00 Na topie. Wywiad z ...
13.30 Muzyczne listy - mag.
14.30 Motomyszy z Marsa - serial anim.
15.00 Gęsia skórka (41) - serial
15.30 Dziki księżyc (52) - serial
16.30 Hot Chat
16.45 Dziennik
16.58 Prognoza pogody
17.00 Egzamin z życia (3) - serial
17.30 M.A.S.H. (36) - serial
18.00 Zbuntowany anioł (135) - serial
19.00 Misja w czasie (31) - serial
20.00 Moje drugie lepsze wcielenie - komedia USA (1991)
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 MacGayver (21) - serial
23.15 Życie jak sen (27) - serial
23.45 Opowieści z krypty (4) - serial
0.15 Playboy: Real Men Women (2) - serial
0.45 X Laski
1.15 Muzyczne listy
2.05 Strefa P - magazyn
2.30 Super VIP
2.55 To się w głowie nie mieści

TVN Siedem
6.55 Telesklep
7.10 Magiczni wojownicy - serial anim.
7.35 Grupa specjalna Eko - serial anim.
8.00 Potęga miłości (4) - telenowela
8.50 Prawo do szczęścia (6) - telenowela
9.40 Słoneczny patrol (24) - serial
10.30 Łamisłówka
11.15 Alf (57) - serial
11.40 Gorączka w mieście (11) - serial
12.35 Przeklęta miłość (96) - telenowela
13.25 Telesklep
14.55 Magiczni wojownicy - serial anim.
15.20 Grupa specjalna Eko - serial anim.
15.45 Słoneczny patrol (25) - serial
16.40 Alf (58) - serial
17.10 Pamięć absolutna (21) - serial
18.10 Aktualności
18.20 Gorączka w mieście (12) - serial
19.15 Drew Carey Show (83) - serial
19.40 Wojacy na medal (7) - serial
20.10 Dziadek i ja - film famil. USA (1998), wyk. Joseph Cross, Timothy Reifsnyder, Dana Delany, Denis Leary, Robert Loggia, Rosie O'Donnell
21.55 Czy boisz się ciemności (29, 30) - serial
22.55 Elke - film erot. USA (1995)
0.50 3 dni bez wyroku - film sens. pol. (1991)
2.30 Wojacy na medal (7) - serial
2.55 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Złotopolscy; odc. 429 - Waszyngtońska wizyta posła (25'); telenowela TVP
08:50 Eurotel; magazyn
09:00 Pomysłowy Dobromir; odc. 3 - Pracowity nosiwoda; serial animowany dla dzieci
09:10 Słowa, słówka i półsłówka; teleturniej dla młodych widzów; powt.
09:35 Plecak pełen przygód; odc. 2 (24'); 1993  serial dla młodych widzów; reż: Janusz Dymek; wyk: Anna Majcher, Maciej Orłoś, Adaś Siemion, Eugenia Herman i inni
10:00 Panorama
10:05 Dzieje kultury polskiej; "Między złotym a srebrnym wiekiem - Rzeczpospolita szlachecka"; film dokumentalny Leszka Skrzydło
11:00 Panorama
11:05 Tygodnik polityczny Jedynki; program publicystyczny; powt.
11:45 Eurobarometr; program prezentujący nastroje opinii publicznej w związku z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej; powt.
12:00 Wiadomości
12:15 Zawód pisarz. Jan Józef Szczepański; film dokumentalny Pawła Woldana; powt.
12:55 Hity satelity
13:10 Twarze i maski; odc. 2 - Propozycja (52'); 2000  serial prod. TVP; reż: Feliks Falk
14:00 Szansa na sukces; - zespół Bajm; program rozrywkowy
15:00 Wiadomości
15:10 Chłop i baba; odc. 2 - Obiecanki czyli cacanki (26'); serial TVP
15:35 Trochę kultury; magazyn kulturalno-rozrywkowy [stereo]; powt.
16:00 Złotopolscy; odc. 429 - Waszyngtońska wizyta posła (25'); telenowela TVP; powt.
16:25 Szept prowincjonalny; - Rytuały i klimaty; magazyn
16:45 Portret tenora; reportaż
17:00 Teleexpress
17:15 Marta Lipińska - jubileusz; powt.
17:40 Plecak pełen przygód; odc. 2 (24'); 1993  serial dla młodych widzów; reż: Janusz Dymek; wyk: Anna Majcher, Maciej Orłoś, Adaś Siemion, Eugenia Herman i inni; powt.
18:05 Szansa na sukces; - zespół Bajm; program rozrywkowy; powt.
19:00 Wieści polonijne
19:15 Dobranocka; Miś Uszatek; - Ratownicy; serial animowany dla dzieci
19:30 Złotopolscy; odc. 429 - Waszyngtońska wizyta posła (25'); telenowela TVP; powt.
20:05 Wiadomości
20:34 Sport
20:40 Pogoda
20:45 Mówi się...; program poradnikowy prof. Jerzego Bralczyka
21:05 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień; powt.
21:20 Twarze i maski; odc. 2 - Propozycja (52'); 2000  serial prod. TVP; reż: Feliks Falk; powt.
22:10 Szept prowincjonalny; - Rytuały i klimaty; magazyn; powt.
22:30 Chłop i baba; odc. 2 - Obiecanki czyli cacanki (26'); serial TVP; powt.
23:00 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:23 Prognoza  pogody
23:30 Porozmawiajmy
00:30 Monitor  Wiadomości
00:45 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny
00:50 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń; powt.
01:15 Miś Uszatek; - Ratownicy; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:57 Sport; powt.
02:02 Pogoda; powt.
02:10 Złotopolscy; odc. 429 - Waszyngtońska wizyta posła (25'); telenowela TVP; powt.
02:35 Wieści polonijne; powt.
02:50 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień; powt.
03:05 Mówi się...; program poradnikowy prof. Jerzego Bralczyka; powt.
03:25 Twarze i maski; odc. 2 - Propozycja (52'); 2000  serial prod. TVP; reż: Feliks Falk; powt.
04:15 Szansa na sukces; - zespół Bajm; program rozrywkowy; powt.
05:10 Chłop i baba; odc. 2 - Obiecanki czyli cacanki (26'); serial TVP; powt.
05:37 Monitor  Wiadomości; powt.
05:50 Kurs dnia; magazyn ekonomiczny; powt.
06:00 Zakończenie programu

Polsat 2
06:00 Informacje - Program informacyjny , 20 min.
06:20 Puls _ biznes i giełda - Magazyn ekonomiczny , 10 min.
06:30 Muzyka polska - Program rozrywkowy , 10 min.
06:40 Graffiti - Program publicystyczny , 10 min.
07:30 Piosenka na życzenie - Magazyn muzyczny , 60 min.
08:30 Strefa P - Magazyn muzyczny , 30 min.
09:00 Muzyczny relaks - Magazyn muzyczny , 120 min.
11:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata - Film dokumenatalny , 50 min.
11:50 Komicy występują w Polsacie - Program rozrywkowy , 15 min.
12:05 V-max - Magazyn , 25 min.
12:30 Kinomaniak - Magazyn , 35 min.
13:05 Dyżurny satyryk kraju - Program rozrywkowy , 25 min.
13:30 Kalambury - Program rozrywkowy , 30 min.
14:00 VIP _ wydarzenia i plotki - Magazyn , 30 min.
14:30 Hugo - Program dla dzieci , Polska , 30 min.
15:00 Muzyka polska - Program rozrywkowy , 70 min.
16:10 Informacje - Program informacyjny , 20 min.
16:30 Hot chat - Program publicystyczny , 15 min.
16:45 Dziennik - Program informacyjny , 15 min.
17:00 Aficionado - Program dokumentalny , 30 min.
17:30 4 x 4 - Magazyn , 30 min.
18:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata - Film dokumenatalny , 30 min.
18:30 Komicy występują w Polsacie - Program rozrywkowy , 15 min.
18:45 Cartoon Network - Magazyn filmów animowanych , 30 min.
19:15 Pasmo informacyjne - Program informacyjny , 25 min.
19:40 Obieżyświat - Program podróżniczy , 25 min.
20:05 VIP _ wydarzenia i plotki - Magazyn , 30 min.
20:35 Myszka Walewska - Serial , Polska 2001 , 25 min.
21:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata - Film dokumenatalny , 30 min.
21:30 Hot chat - Program publicystyczny , 20 min.
21:50 Dziennik - Program informacyjny , 15 min.
22:05 Magazyn katolicki - Program religijny , Polska 2003 , 25 min.
22:30 Muzyka polska - Program rozrywkowy , 15 min.
22:45 Życie jak poker - Telenowela , Roman Boreczny , Monika Bolly,Joanna Pierzak,Dariusz Siatkowski,Małgorzata Szeptycka,Krzysztof Kuliński,Halina Rasiak , Polska 1998 , 25 min.
23:10 Życie jak poker - Telenowela , Roman Boreczny , Monika Bolly,Joanna Pierzak,Dariusz Siatkowski,Małgorzata Szeptycka,Krzysztof Kuliński,Halina Rasiak , Polska 1998 , 25 min.
23:35 Graczykowie - Serial komediowy , Ryszard Zatorski , Joanna Kurowska,Zbigniew Buczkowski,Wojciech Kalbarczyk,Joanna Brodzik,Rafał Mohr,Paweł Wawrzecki,Tadeusz Wojtych , Polska , 25 min.
00:00 Informacje - Program informacyjny , 10 min.
00:10 Puls _ biznes i giełda - Magazyn ekonomiczny , 10 min.
00:20 Graffiti - Program publicystyczny , 10 min.
00:30 Kalambury dla dzieci - Program dla dzieci , 30 min.
01:00 Obieżyświat - Program podróżniczy , 30 min.
01:30 Aficionado - Program dokumentalny , 30 min.
02:00 Pasmo informacyjne - Program informacyjny , 30 min.
02:30 Samo życie - Serial , Wojciech Nowak , Stanisława Celińska,Krzysztof Banaszyk,Monika Bolly,Paweł Orłowski,Tomasz Błasiak,Ewa Błaszczyk,Tomasz Dedek , Polska 2002 , 30 min.
03:00 Myszka Walewska - Serial , Polska 2001 , 30 min.
03:30 Dziennik - Program informacyjny , 15 min.
03:45 Hot chat - Program publicystyczny , 15 min.
04:00 Magazyn katolicki - Program religijny , Polska 2003 , 30 min.
04:30 Twój lekarz - Magazyn , 15 min.
04:45 Wystarczy chcieć - Program informacyjny , 15 min.
05:00 Komicy występują w Polsacie - Program rozrywkowy , 15 min.
05:15 Bar 1 - Reality show , Polska , 45 min.

TMT
07:00 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
07:30 Moja Wielka Brytania - Film dokumenatalny , Wielka Brytania , 30 min.
08:00 Portrety - Film dokumenatalny , Wielka Brytania , 30 min.
08:30 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 45 min.
09:15 Telezakupy - Program informacyjny , 15 min.
09:30 W garnku - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
10:00 TMT w krainie bajki - Magazyn filmów animowanych , 120 min.
12:00 Ludzie sukcesu - Reportaż , Polska , 30 min.
12:30 Telezakupy - Program informacyjny , 15 min.
12:45 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 45 min.
13:30 Telezakupy - Program informacyjny , 30 min.
14:00 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 60 min.
15:00 TMT w krainie bajki - Magazyn filmów animowanych , 90 min.
16:30 Telezakupy - Program informacyjny , 30 min.
17:00 V6 - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
17:30 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
18:00 Moja Wielka Brytania - Film dokumenatalny , Wielka Brytania , 30 min.
18:30 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.
19:00 Tajemnice szyfru Marabuta - Film animowany , Maciej Wojtyszko , Polska 1976 , 75 min.
20:15 Ozdoby w kulturze chińskiej - Film dokumentalny , Chiny , 45 min.
21:00 GTO - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
21:30 Smak muzyki - Magazyn muzyczny , Polska 2003 , 30 min.
22:00 Men - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
22:30 Auto plus TV - Magazyn , Polska 2003 , 30 min.
23:00 Noc z TMT - Program rozrywkowy , Polska , 60 min.
00:00 Teraz Muzyczna Telewizja - Magazyn muzyczny , 30 min.

TV Niepokalanów II
14:55 Program dnia - Program informacyjny , 5 min.
15:00 Godzina miłosierdzia - Magazyn , 15 min.
15:15 Droga Krzyżowa z Fatimy - Magazyn , 25 min.
15:40 Mistyczka z Krakowa - Reportaż , 5 min.
15:45 Nowenna do świętego Józefa - Magazyn , 15 min.
16:00 Słowo życia _ Ewangelia dnia - Magazyn , 5 min.
16:05 Kalendarz liturgiczny - Magazyn , 5 min.
16:10 Przegląd Niedzieli - Program publicystyczny , 5 min.
16:15 Rok po roku - Film dokumentalny , 20 min.
16:35 Odkrywamy planetę Ziemię - Program przyrodniczy , 45 min.
17:20 Święta Teresa z Lisieux _ wzór świętości - Film dokumentalny , 10 min.
17:30 Czarno-biały - Program publicystyczny , 25 min.
17:55 Leszek - Film dokumentalny , 25 min.
18:20 Narty i nie tylko - Film dokumentalny , 10 min.
18:30 Papież w Meksyku i Curacao - Film dokumentalny , 25 min.
18:55 Program dnia - Program informacyjny , 5 min.
19:00 W skarbcu ludzkości - Film dokumentalny , 20 min.
19:20 Opowieści Maurycego Szwendaczka - Program dla dzieci , 15 min.
19:35 Obyś był zimny, albo gorący - Program publicystyczny , 10 min.
19:45 Niezwykłe miasteczko Kazimierz - Program podróżniczy , 15 min.
20:00 Marsz śmierci - Film dokumentalny , 35 min.
20:35 Różaniec: część bolesna - Magazyn , 25 min.
21:00 Apel Jasnogórski - Reportaż , 5 min.
21:05 Słowo życia _ Ewangelia dnia - Magazyn , 5 min.
21:10 Kalendarz liturgiczny - Magazyn , 5 min.
21:15 Przegląd Niedzieli - Program publicystyczny , 5 min.
21:20 Nowenna do świętego Józefa - Magazyn , 15 min.
21:35 Marcello Candia _ skrzydła solidarności - Film dokumentalny , 35 min.
22:10 Chrześcijanie na ziemiach Islamu - Film dokumentalny , 25 min.
22:35 Sanktuarium Maryjne Kałków - Film dokumentalny , 25 min.
23:00 Program na następny dzień - Program informacyjny , 5 min.

Eurosport
08:30 Puchar UEFA - Program sportowy , 90 min.
10:00 Halowe MŚ _ Birmingham (Wielka Brytania) - Program sportowy , 285 min.
14:45 Puchar Świata _ Lahti (Finlandia) - Program sportowy , 45 min.
15:30 Wyścig Paryż-Nicea, Francja - Program sportowy , 90 min.
17:00 Puchar Świata _ Lahti (Finlandia) - Program sportowy , 30 min.
17:30 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
17:45 Puchar Świata _ Lahti (Finlandia) - Program sportowy , 90 min.
19:15 Halowe MŚ _ Birmingham (Wielka Brytania) - Program sportowy , 105 min.
21:00 Turniej WTA w Indian Wells (USA) - Program sportowy , 90 min.
22:30 Andros Trophy _ Sherbrooke (Kanada) - Program sportowy , 30 min.
23:00 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.
23:15 Puchar Świata _ Lahti (Finlandia) - Program sportowy , 60 min.
23:15 Zawody siłaczy - Relacja , 60 min.
00:15 YOZ _ Youth Only Zone - Program sportowy , 30 min.
00:45 YOZ Session - Program sportowy , 30 min.
01:15 Wiadomości Eurosportu - Program sportowy , 15 min.

Polsat: Sport
08:00 Liga Mistrzów: Ajax Amsterdam _ CF Valencia - Program sportowy , 110 min.
09:50 ATP Masters Series w Indian Wells (USA) - Program sportowy , 150 min.
12:20 KO TV classics - Program sportowy , 55 min.
13:15 Narciarski raport - Magazyn sportowy , 25 min.
13:40 The Skaters Championship - Program sportowy , 60 min.
14:40 Snowboard - Magazyn sportowy , 25 min.
15:05 The Skaters Championship - Program sportowy , 60 min.
16:05 KO TV - Program sportowy , 25 min.
16:30 KO TV classics - Program sportowy , 60 min.
17:30 ATP Masters Series w Indian Wells (USA) - Program sportowy , 150 min.
20:00 Futbol Mundial - Magazyn piłkarski , 25 min.
20:25 Liga Mistrzów: Manchester United _ FC Basel - Program sportowy , 220 min.
00:05 Freestyle - Program sportowy , 25 min.
00:30 ATP Masters Series w Indian Wells (USA) - Program sportowy , 150 min.
03:00 Liga Mistrzów: Juventus Turyn _ Deportivo La Coruna - Program sportowy , 110 min.
04:50 Gillette World Sport - Magazyn sportowy , 60 min.
05:15 Liga Mistrzów: Real Madryt _ AC Milan - Program sportowy , 110 min.
07:05 4 x 4 - Magazyn , 55 min.

DSF (polski)
06:00 Sport na wesoło - Program rozrywkowy , 30 min.
06:30 Sports Bakka - Program rozrywkowy , 15 min.
06:45 Sports Bakka - Program rozrywkowy , 30 min.
07:15 Tenis - Program sportowy , 45 min.
08:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
08:30 Za wielkim kołem kierownicy - Magazyn sportowy , 30 min.
09:00 Piłka nożna - Program sportowy , 120 min.
11:00 Teleshopping - Program informacyjny , 30 min.
11:30 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
12:00 Teleshopping - Program informacyjny , 30 min.
12:30 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
13:00 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
13:05 Tenis - Program sportowy , 60 min.
14:05 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
14:10 Golf - Program sportowy , 60 min.
15:10 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
15:15 NBA od środka - Program sportowy , 60 min.
16:15 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
16:20 Stoke - Magazyn sportowy , 30 min.
16:50 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
16:55 Samochody sportowe - Program sportowy , 30 min.
17:25 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 5 min.
17:30 Za wielkim kołem kierownicy - Magazyn sportowy , 30 min.
18:00 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 15 min.
18:15 Bundesliga _ aktualności - Program sportowy , 15 min.
18:30 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 15 min.
18:45 Bundesliga _ aktualności - Program sportowy , 15 min.
19:00 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 15 min.
19:15 Bundesliga _ aktualności - Program sportowy , 15 min.
19:30 Piłka nożna - 1 liga niemiecka - Program sportowy , 30 min.
20:00 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 15 min.
20:15 Samochody sportowe - Program sportowy , 30 min.
20:45 Wszystko o samochodzie - Magazyn sportowy , 30 min.
21:15 Wiadomości sportowe - Program sportowy , 15 min.
21:30 Hattrick - Program sportowy , 60 min.
22:30 Talk show piłkarski - Program sportowy , 60 min.
23:30 Magazyn Ligi Mistrzów - Program sportowy , 60 min.
00:30 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 15 min.
00:45 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
01:15 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 30 min.
01:45 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
01:50 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 10 min.
02:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 15 min.
02:15 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 45 min.
02:45 Reklama non-stop - Program informacyjny , 5 min.
02:50 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 10 min.
03:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 30 min.
03:30 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 90 min.
03:45 Reklama non-stop - Program informacyjny , 5 min.
03:50 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 10 min.
04:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 15 min.
04:15 Sexy Sport-Clips - Program rozrywkowy , 45 min.
05:00 Sexy-Sport-Clips - Program rozrywkowy , 60 min.
05:00 Reklama non-stop - Program informacyjny , 15 min.

Hallmark
06:00 Obcy w mieście - Film sensacyjny , Stuart Margolin , Rebecca Jenkins,Harry Hamlin,Trevor Blumas,Shaun Johnston,Graham Greene,Dixie Seatle , USA 1998 , 105 min.
07:45 Na parkiecie - Komedia , Baz Luhrmann , Paul Mercurio,Tara Morice,Bill Hunter,Pat Thomson,Gia Carides , Australia 1992 , 105 min.
09:30 P.T. Barnum - Film biograficzny , Simon Vincer , Beau Bridges,Henry Czerny,Cynthia Dale,Jordan Bridges,George Hamilton , Kanada/USA 1999 , 105 min.
11:15 Dr Quinn - Serial , Chuck Bowman , Jane Seymour,Joe Lando,Chad Allen,Shawn Toovey,Orson Bean,Jim Knobeloch,Geoffrey Lower , USA 1992 , 45 min.
12:00 Córki McLeoda 2 - Serial , Chris Martin , Kym Wilson,Tammy MacIntosh,Jack Thompson,Mercia Deane-Johns,Simone Kessell,Maya Stange,Kevin Smith , Australia 2001 , 60 min.
13:00 Na parkiecie - Komedia , Baz Luhrmann , Paul Mercurio,Tara Morice,Bill Hunter,Pat Thomson,Gia Carides , Australia 1992 , 105 min.
14:45 Życiowa szansa - Film obyczajowy , Jonathan Sanger , Betty White,Leslie Nielsen,Ed Begley Jr.,Michael Tucci,Ann Turkel,Annabelle Gurwitch , USA 1991 , 105 min.
16:30 P.T. Barnum - Film biograficzny , Simon Vincer , Beau Bridges,Henry Czerny,Cynthia Dale,Jordan Bridges,George Hamilton , Kanada/USA 1999 , 105 min.
18:15 Dr Quinn - Serial , Chuck Bowman , Jane Seymour,Joe Lando,Chad Allen,Shawn Toovey,Orson Bean,Jim Knobeloch,Geoffrey Lower , USA 1992 , 60 min.
19:15 Córki McLeoda 2 - Serial , Chris Martin , Kym Wilson,Tammy MacIntosh,Jack Thompson,Mercia Deane-Johns,Simone Kessell,Maya Stange,Kevin Smith , Australia 2001 , 45 min.
20:00 Babski oddział 2 - Serial , Robert Butler , Bonnie Bedelia,Lela Rochon,Nancy McKeon,Tracey Needham,Lisa Vidal , USA 2001 , 60 min.
21:00 Zbliżenie - Film obyczajowy , Peter Horton , Craig T. Nelson,Morgan Weisser,Samantha Mathis,Ellie Raab , USA 1990 , 105 min.
22:45 Władza i piękno - Film obyczajowy , Susan Seidelman , Natasha Henstridge,John Ralston,Katie Griffin,Grant Nickalls,Paul Gordon , USA 2002 , 105 min.
00:30 Przeciwnik - Film obyczajowy , Eugene Jarecki , Erika Eleniak,James Colby,Aunjanue Ellis,Kyle Thrash,John Doman , USA 2000 , 105 min.
02:15 Zbliżenie - Film obyczajowy , Peter Horton , Craig T. Nelson,Morgan Weisser,Samantha Mathis,Ellie Raab , USA 1990 , 120 min.
04:15 Władza i piękno - Film obyczajowy , Susan Seidelman , Natasha Henstridge,John Ralston,Katie Griffin,Grant Nickalls,Paul Gordon , USA 2002 , 90 min.

Le Cinema
14.00 Jaskółki i Amazonki: Klub łyski cz. I (Swallows and Amazons Forever: Coot Club part I) film familijny, Wielka Brytania, 1984, 90 min
15.30 Jaskółki i Amazonki: Wielka Szóstka cz. II (Swallows and Amazons Forever: The Big Six part II) film familijny, Wielka Brytania, 90 min
17.00 Odnaleźliśmy siódmą kompanię (On A Pretrouve La Septieme Compagnie) komedia wojenna, Francja, 1975, 90 min
18.25 Wakacje z Moniką (Summer With Monika / Sommaren Med Monika) dramat psychologiczny, Szwecja, 1953, 96 min
20.00 Dokument: Za kulisami: Eden. , Studio Company, 2003, 30 min
20.30 Krwawe cięcie (La Punalada) film przygodowy, Hiszpania, 1989, 114 min
22.25 Głębokie wody (Eaux Profondes) dramat obyczajowy, Francja, 1981, 101 min
00.00 Justyna (4 z 7): Powab niewinności (Justine Series (4 of 7): Seduction Of Innocence) film erotyczny, Wielka Brytania, 1996, 90 min
01.30 Lancelot Du Lac (Lancelot Du Lac) film kostiumowy, Francja 1974, 85 min.

Tele 5
8.00 Świat wokół nas - serial dok.
8.25 Saint Tropez (97) - serial
9.15 Telezakupy
11.50 Zauroczenie (49) - serial
12.45 Werdykt
13.45 Dzieciaki w opałach (11) - serial
14.10 Nie zapomnij paszportu: Malezja - serial dok.
15.00 Videofashion
15.25 Zauroczenie (31) - serial
16.20 Lux sfera (20) - serial dok.
16.45 Tarzan (53) - serial
17.10 Świat wokół nas - serial dok.
17.35 Mieszkanko dla dwojga (50) - serial
18.05 Auto-motor i sport
18.30 Prognoza pogody
18.35 Benefis Toma Jonesa
19.55 Prognoza pogody
20.00 Dopaść Gottiego - dramat sens. USA (1994)
21.35 Harry Enfield
22.00 Graham Norton - talk show
22.35 Prognoza pogody
22.40 Werdykt
23.05 Upojne randki (5) - serial
0.45 Zakończenie programu

Romantica
06:00 Polowanie na milionera - Telenowela , Aldo Salvini, Antonio Vega , Diego Bertie,Fabiola Colmenares,Evelyn Santos,Carlos Carlin,Paul Vega,Alberto Isola , Wenezuela/Peru 2001 , 60 min.
07:00 Wojna kobiet - Telenowela , Roman Chalbaud , Gaby Espino,Jorge Reyes,Adrian Delgado,Mimi Lazo,Aroldo Betancourt,Marjorie De Sousa,Lourdes Valera , Wenezuela 2001 , 60 min.
08:00 Słoneczniki dla Lucii - Telenowela , Aldo Salvini , Gianella Neyra,Jorge Aravena,Pablo Martin,Daniela Sarfaty,Alberto Isola,Yvonne Frayssinet,Ana Mar~a Jordan , Wenezuela 1999 , 60 min.
09:00 Zemsta - Telenowela , Pepe Sanchez , Danna Garc~a,Jorge Reyes,Marcela Pezet,Jorge Aravena,Elluz Peraza,Henry Zakka,Patricia Álvarez , Wenezuela 2000 , 60 min.
10:00 Polowanie na milionera - Telenowela , Aldo Salvini, Antonio Vega , Diego Bertie,Fabiola Colmenares,Evelyn Santos,Carlos Carlin,Paul Vega,Alberto Isola , Wenezuela/Peru 2001 , 60 min.
11:00 Wojna kobiet - Telenowela , Roman Chalbaud , Gaby Espino,Jorge Reyes,Adrian Delgado,Mimi Lazo,Aroldo Betancourt,Marjorie De Sousa,Lourdes Valera , Wenezuela 2001 , 60 min.
12:00 Słoneczniki dla Lucii - Telenowela , Aldo Salvini , Gianella Neyra,Jorge Aravena,Pablo Martin,Daniela Sarfaty,Alberto Isola,Yvonne Frayssinet,Ana Mar~a Jordan , Wenezuela 1999 , 60 min.
13:00 Zemsta - Telenowela , Pepe Sanchez , Danna Garc~a,Jorge Reyes,Marcela Pezet,Jorge Aravena,Elluz Peraza,Henry Zakka,Patricia Álvarez , Wenezuela 2000 , 60 min.
14:00 Polowanie na milionera - Telenowela , Aldo Salvini, Antonio Vega , Diego Bertie,Fabiola Colmenares,Evelyn Santos,Carlos Carlin,Paul Vega,Alberto Isola , Wenezuela/Peru 2001 , 60 min.
15:00 Wojna kobiet - Telenowela , Roman Chalbaud , Gaby Espino,Jorge Reyes,Adrian Delgado,Mimi Lazo,Aroldo Betancourt,Marjorie De Sousa,Lourdes Valera , Wenezuela 2001 , 60 min.
16:00 Słoneczniki dla Lucii - Telenowela , Aldo Salvini , Gianella Neyra,Jorge Aravena,Pablo Martin,Daniela Sarfaty,Alberto Isola,Yvonne Frayssinet,Ana Mar~a Jordan , Wenezuela 1999 , 60 min.
17:00 Zemsta - Telenowela , Pepe Sanchez , Danna Garc~a,Jorge Reyes,Marcela Pezet,Jorge Aravena,Elluz Peraza,Henry Zakka,Patricia Álvarez , Wenezuela 2000 , 60 min.
18:00 Polowanie na milionera - Telenowela , Aldo Salvini, Antonio Vega , Diego Bertie,Fabiola Colmenares,Evelyn Santos,Carlos Carlin,Paul Vega,Alberto Isola , Wenezuela/Peru 2001 , 60 min.
19:00 Wojna kobiet - Telenowela , Roman Chalbaud , Gaby Espino,Jorge Reyes,Adrian Delgado,Mimi Lazo,Aroldo Betancourt,Marjorie De Sousa,Lourdes Valera , Wenezuela 2001 , 60 min.
20:00 Słoneczniki dla Lucii - Telenowela , Aldo Salvini , Gianella Neyra,Jorge Aravena,Pablo Martin,Daniela Sarfaty,Alberto Isola,Yvonne Frayssinet,Ana Mar~a Jordan , Wenezuela 1999 , 60 min.
21:00 Zemsta - Telenowela , Pepe Sanchez , Danna Garc~a,Jorge Reyes,Marcela Pezet,Jorge Aravena,Elluz Peraza,Henry Zakka,Patricia Álvarez , Wenezuela 2000 , 60 min.
22:00 Polowanie na milionera - Telenowela , Aldo Salvini, Antonio Vega , Diego Bertie,Fabiola Colmenares,Evelyn Santos,Carlos Carlin,Paul Vega,Alberto Isola , Wenezuela/Peru 2001 , 60 min.
23:00 Wojna kobiet - Telenowela , Roman Chalbaud , Gaby Espino,Jorge Reyes,Adrian Delgado,Mimi Lazo,Aroldo Betancourt,Marjorie De Sousa,Lourdes Valera , Wenezuela 2001 , 60 min.
00:00 Słoneczniki dla Lucii - Telenowela , Aldo Salvini , Gianella Neyra,Jorge Aravena,Pablo Martin,Daniela Sarfaty,Alberto Isola,Yvonne Frayssinet,Ana Mar~a Jordan , Wenezuela 1999 , 60 min.
01:00 Zemsta - Telenowela , Pepe Sanchez , Danna Garc~a,Jorge Reyes,Marcela Pezet,Jorge Aravena,Elluz Peraza,Henry Zakka,Patricia Álvarez , Wenezuela 2000 , 60 min.

National Geographic
08:00 Wystawa mumii - Film dokumenatalny , 30 min.
08:30 Tajemnice zmarłych - Film dokumenatalny , 30 min.
09:00 Detektywi przyrody - Film dokumenatalny , 30 min.
09:30 Więcej ślubów i kolejny pogrzeb - Film dokumenatalny , 30 min.
10:00 Świat jutra - Reportaż , 30 min.
10:30 Świat jutra - Reportaż , 30 min.
11:00 Wystawa mumii - Film dokumenatalny , 30 min.
11:30 Tajemnice zmarłych - Film dokumenatalny , 30 min.
12:00 Poskramiacze węży - Film dokumentalny , 30 min.
12:30 W świecie krokodyli - Film dokumenatalny , 30 min.
13:00 Tajski boks - Film dokumentalny , 60 min.
14:00 Detektywi przyrody - Film dokumenatalny , 30 min.
14:30 Więcej ślubów i kolejny pogrzeb - Film dokumenatalny , 30 min.
15:00 Świat jutra - Reportaż , 30 min.
15:30 Świat jutra - Reportaż , 30 min.
16:00 Wystawa mumii - Film dokumenatalny , 30 min.
16:30 Tajemnice zmarłych - Film dokumenatalny , 30 min.
17:00 Poskramiacze węży - Film dokumentalny , 30 min.
17:30 W świecie krokodyli - Film dokumenatalny , 30 min.
18:00 Tajski boks - Film dokumentalny , 60 min.
19:00 Psy na medal - Film dokumentalny , USA 2000 , 30 min.
19:30 Więcej ślubów i kolejny pogrzeb - Film dokumenatalny , 30 min.
20:00 Dar na wagę życia - Film dokumentalny , 60 min.
21:00 Podwodni detektywi - Film dokumenatalny , 60 min.
22:00 Tabu - Film dokumenatalny , 60 min.
23:00 Manekiny za kierownicą - Film dokumentalny , 60 min.
00:00 W poszukiwaniu biblijnej powodzi - Film dokumentalny , 60 min.
01:00 Tabu - Film dokumenatalny , 60 min.

Planete
08:05 Legendarne samoloty - Film dokumenatalny , USA 1998 , 55 min.
09:00 Szusować przez życie - Film dokumentalny , Francja 1996 , 30 min.
09:30 Ostatnie skrawki raju - Film dokumenatalny , Hiszpania 1989 , 30 min.
10:00 Ostatnie skrawki raju - Film dokumenatalny , Hiszpania 1989 , 25 min.
10:25 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 30 min.
10:55 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 30 min.
11:25 Historia Bee Gees - Film dokumentalny , Wielka Brytania 2001 , 60 min.
12:25 "Gorączka sobotniej nocy" _ opowieści z planu - Film dokumentalny , Wielka Brytania 2001 , 45 min.
13:10 Obyczaje zwierząt - Film dokumenatalny , Francja 1995 , 30 min.
13:40 Figura za cenę życia - Film dokumentalny , USA 2000 , 55 min.
14:35 W kilku słowach: Otyłość i niebezpieczne diety - Program publicystyczny , Francja 2003 , 30 min.
15:05 Dieta albo śmierć - Film dokumentalny , Wielka Brytania 2002 , 60 min.
16:05 Gułag - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1999 , 65 min.
17:10 Gułag - Film dokumenatalny , Wielka Brytania 1999 , 60 min.
18:10 Koktajl olimpijski - Film dokumentalny , Francja 1996 , 95 min.
19:45 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 30 min.
20:15 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
20:45 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 30 min.
21:15 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 30 min.
21:45 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
22:10 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 30 min.
22:40 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 30 min.
23:10 Opowieści o zwierzętach - Film dokumenatalny , Niemcy 2001 , 30 min.
23:40 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 30 min.
00:10 Cyrk Garden Bros - Film dokumenatalny , Kanada 2000 , 25 min.
00:35 Wojna w przestworzach - Film dokumenatalny , USA 1998 , 55 min.
01:30 Legendarne samoloty - Film dokumenatalny , USA 1998 , 55 min.

Travel
08:00 Warren Miller _ wędrówki po świecie - Program podróżniczy , 60 min.
09:00 Rejsy odkrywców - Program podróżniczy , 60 min.
10:00 Smaki Australii - Program podróżniczy , 30 min.
10:30 Podróże i tradycje - Program podróżniczy , 30 min.
11:00 Kuchnie świata - Program podróżniczy , 60 min.
12:00 Wyprawa do dzikiej Afryki - Program podróżniczy , 30 min.
12:30 Oceania - Program podróżniczy , 30 min.
13:00 Trasy alternatywne - Program podróżniczy , 30 min.
13:30 Wędrówki po świecie - Program podróżniczy , 30 min.
14:00 W podróży... - Program podróżniczy , 15 min.
14:15 W podróży... - Program podróżniczy , 15 min.
14:30 Smaki Australii - Program podróżniczy , 30 min.
15:00 Lunch z Brianem Turnerem - Program podróżniczy , 30 min.
15:30 Robbie Coltrane w cadillaku - Program podróżniczy , 30 min.
16:00 Warren Miller _ wędrówki po świecie - Program podróżniczy , 60 min.
17:00 Wędrówki po dzikim świecie - Program podróżniczy , 30 min.
17:30 Wyprawa do dzikiej Afryki - Program podróżniczy , 30 min.
18:00 Podróże i tradycje - Program podróżniczy , 30 min.
18:30 Australijska odyseja - Program podróżniczy , 30 min.
19:00 Lunch z Brianem Turnerem - Program podróżniczy , 30 min.
19:30 Smaki Australii - Program podróżniczy , 30 min.
20:00 Dzień z życia miasta - Program podróżniczy , 60 min.
21:00 Żyłka podróżnicza - Program podróżniczy , 30 min.
21:30 Wokół ciekawostek - Program podróżniczy , 30 min.
22:00 Niesamowite przygody - Program podróżniczy , 60 min.
23:00 Przez morza i oceany - Program podróżniczy , 30 min.
23:30 Taksówki wielkich miast - Program podróżniczy , 30 min.
00:00 Nick Sanders _ krańce pustyni - Program podróżniczy , 30 min.
00:30 Żyłka podróżnicza - Program podróżniczy , 30 min.
01:00 Rejsy odkrywców - Program podróżniczy , 60 min.

Discovery Civilisation
09:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
09:55 CIA: tajni wojownicy Ameryki - Film dokumenatalny , 55 min.
10:50 Współczesne pole walki - Film dokumenatalny , 55 min.
11:45 Cudem ocaleni - Film dokumenatalny , 30 min.
12:15 Dawni wojownicy - Film dokumenatalny , 25 min.
12:40 Podróżnicy w czasie - Film dokumenatalny , 30 min.
13:10 Azjatycka zagadka - Film dokumentalny , 55 min.
14:05 Współczesne pole walki - Film dokumenatalny , 55 min.
15:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
15:55 CIA: tajni wojownicy Ameryki - Film dokumenatalny , 55 min.
16:50 Współczesne pole walki - Film dokumenatalny , 55 min.
17:45 Cudem ocaleni - Film dokumenatalny , 30 min.
18:15 Dawni wojownicy - Film dokumenatalny , 25 min.
18:40 Podróżnicy w czasie - Film dokumenatalny , 30 min.
19:10 Azjatycka zagadka - Film dokumentalny , 55 min.
20:05 Współczesne pole walki - Film dokumenatalny , 55 min.
21:00 Wielkie powieści - Film dokumenatalny , 55 min.
21:55 CIA: tajni wojownicy Ameryki - Film dokumenatalny , 55 min.
22:50 Współczesne pole walki - Film dokumenatalny , 55 min.
23:45 Cudem ocaleni - Film dokumenatalny , 30 min.
00:15 Dawni wojownicy - Film dokumenatalny , 25 min.
00:40 Podróżnicy w czasie - Film dokumenatalny , 30 min.
01:10 Azjatycka zagadka - Film dokumentalny , 55 min.
02:05 Współczesne pole walki - Film dokumenatalny , 55 min.

Minimax
06.00      Bolek i Lolek w Europie: W Hiszpanii odc. 3 
06.10      Bolek i Lolek w Europie: Wyścig Renów odc. 4 
06.20      Bolek i Lolek w Europie: Pod kraterem odc. 5 
06.30      Olinek Okrąglinek: Pan Rybka odc. 3 
06.55      Tygrysek Etelbert: Etelbert i Krab Pustelnik odc. 3 
07.00      Pełzaki: Pierwsza miłość Angeliki odc. 18 
07.25      Fragglesy: Legendarny skarb odc. 9 
07.50      Antek Mrówka: Berło wrogobójcze. Wiedźmoora odc. 9 
08.20      Królik Milczek: Nowa kanapa odc. 12 
08.25      Arnold: Panny z VI klasy odc. 5 
08.50      Moje miasto: Bombaj odc. 6 
09.05      Wyspa przygód: Mit i magia odc. 30 
09.30      Przygody Bolka i Lolka: Czarna bandera odc. 58 
09.40      Przygody Bolka i Lolka: Poduszkowiec odc. 59 
09.50      Przygody Bolka i Lolka: Wycieczka z robotem odc. 60 
10.00      Olinek Okrąglinek: Mama wychodzi z domu odc. 1 
10.25      Tygrysek Etelbert: Etelbert i kameleon odc. 1 
10.30      Pełzaki: Tommy idzie do żłobka odc. 16 
10.55      Fragglesy: Chciałbym być z Tobą odc. 7 
11.20      Antek Mrówka: Piknik. Wyścig z czasem odc. 7 
11.50      Królik Milczek: Lekcje tańca odc. 10 
11.55      Arnold: Czapka Arnolda odc. 3 
12.20      Moje miasto: Barcelona odc. 4 
12.35      Wyspa przygód: Doc w akcji odc. 28 
13.00      Przygody Bolka i Lolka: Na drodze odc. 61 
13.10      Bolek i Lolek w Europie: Duch zamku Mc. Intosha odc. 1 
13.20      Bolek i Lolek w Europie: W królestwie Posejdona odc. 2 
13.30      Olinek Okrąglinek: Niespodzianka odc. 2 
13.55      Tygrysek Etelbert: Etelbert i Niedźwiedź Polarny odc. 2 
14.00      Pełzaki: Decydujące starcie odc. 17 
14.25      Fragglesy: Straszliwy tunel odc. 8 
14.50      Antek Mrówka: Sto kawałków. Poszukiwanie zaginionego świata odc. 8 
15.20      Królik Milczek: Dzień mleka odc. 11 
15.25      Arnold: Makijaż Helgi odc. 4 
15.50      Moje miasto: Berlin odc. 5 
16.05      Wyspa przygód: Wyścigi odc. 25 
16.30      Przygód kilka wróbla Ćwirka: Własne gniazdko odc. 1 
16.40      Przygód kilka wróbla Ćwirka: Sianokosy odc. 2 
16.50      Przygód kilka wróbla Ćwirka: Piórko z ogona odc. 3 
17.00      Olinek Okrąglinek: Trochę podrasowane autko odc. 4 
17.25      Tygrysek Etelbert: Etelbert i Gęsi z Kanady odc. 4 
17.30      Pełzaki: Opieka nad Stuim odc. 19 
17.55      Fragglesy: Nie płacz nad rozlanym mlekiem odc. 10 
18.20      Antek Mrówka: Wielki wyścig. Kryształowe więzienie odc. 10 
18.50      Królik Milczek: Kocie drzwiczki odc. 13 
18.55      Arnold: Upał odc. 6 
19.20      Moje miasto: Helsinki odc. 7 
19.35      Wyspa przygód: Pręgierz odc. 31

MTV
07:00 Budzik MTV - Magazyn muzyczny , 120 min.
09:00 Non Stop Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
10:00 Bytesize - Program muzyczny , 60 min.
11:00 3 z 1 - Program muzyczny , 60 min.
12:00 MTV Select - Magazyn muzyczny , 60 min.
13:00 Total Request - Magazyn muzyczny , 60 min.
14:00 Pop nowości MTV - Magazyn muzyczny , 60 min.
15:00 Data Videos - Magazyn , 60 min.
16:00 20 Klubowych - Magazyn muzyczny , 120 min.
18:00 MTV Select - Magazyn muzyczny , 60 min.
19:00 Greatest Hits - Magazyn muzyczny , 60 min.
20:00 MTV Squad - Magazyn muzyczny , 60 min.
21:00 Nowości MTV - Magazyn muzyczny , 60 min.
22:00 Klubofaza - Magazyn muzyczny , 60 min.
23:00 Disco 2000 - Magazyn muzyczny , 60 min.
00:00 PartyZone - Magazyn muzyczny , 120 min.
02:00 Night Videos - Magazyn muzyczny , 180 min.
05:00 Non Stop Hits - Magazyn muzyczny , 120 min.

VIVA Polska
06:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 420 min.
13:00 Special - Magazyn muzyczny , 60 min.
14:00 Push Up - Magazyn muzyczny , 60 min.
15:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
16:00 VIVAMAT - Magazyn muzyczny , 60 min.
17:00 Ten Club - Magazyn muzyczny , 60 min.
18:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
19:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
20:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
21:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
22:00 Planet VIVA - Magazyn muzyczny , 60 min.
23:00 VS. - Program muzyczny , 60 min.
00:00 NiteClub - Program muzyczny , 300 min.

ONYX
07:00 onyx@morning - Program muzyczny , 120 min.
09:00 RTL-Shop - Program informacyjny , 180 min.
12:00 Today@onyx - Program muzyczny , 180 min.
15:00 Just Call - Program muzyczny , 60 min.
16:00 Startalk - Program publicystyczny , 60 min.
17:00 best of "@onyx" - Program muzyczny , 60 min.
18:00 Onyx ... in concert - Program muzyczny , 120 min.
20:00 sunset@onyx - Program muzyczny , 60 min.
21:00 Kino Hits News - Magazyn , 60 min.
22:00 chill@onyx - Program muzyczny , 120 min.
00:00 Sexy Clips - Program erotyczny , 60 min.
01:00 Electric Blue - Serial , GB 1979/1989 , 60 min.
02:00 Onyx ... in concert - Program muzyczny , 120 min.
04:00 onyx@night - Program muzyczny , 180 min.

Reality TV
06.00 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.25 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.50 Kanadyjska policja konna (Mounties) (25 min.).
07.15 Kanadyjska policja konna (Mounties) (25 min.).
07.40 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
08.05 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
08.30 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
08.55 Katastrofy (Disaster) (30 min.).
09.20 Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (50 min.).
09.45 Na służbie (In The Line Of Duty) (50 min.).
10.35 Policja (Police) (25 min.).
11.00 Na własne oczy (I Witness) (50 min.).
11.25 Szalone koła (Weird Wheels) (25 min.).
11.50 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
12.15 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
12.40 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.05 Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (50 min.).
13.30 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
13.55 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
14.20 Na własne oczy (I Witness) (50 min.).
14.45 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
15.10 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
15.35 Szalone koła (Weird Wheels) (25 min.).
16.00 Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
16.25 Z pogranicza wiary (Paranormal Borderline) (50 min.).
17.15 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
17.40 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
18.05 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
18.35 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
19.05 Patrol miejski (To Serve & Protect) (50 min.).
19.55 Policja na świecie (Global Cops) (25 min.).
20.25 Chronić i służyć (Protect & Serve). (55 min.).
21.20 Na gorącym uczynku (Busted On The Job) (50 min.).
22.05 Zdrada (Cheaters) (50 min.).
22.55 Rozbitkowie (Shipwrecked) (50 min.).
23.30 Rozbitkowie (Shipwrecked) (50 min.).
00.00 Katastrofy (Disaster) (30 min.).
00.25 Chronić i służyć (Protect & Serve). (55 min.).
01.20 Na gorącym uczynku (Busted On The Job) (50 min.).
02.05 Zdrada(Cheaters) (55 min.).
02.55 Patrol miejski (To Serve & Protect) (50 min.).
03.45 Na własne oczy (I Witness) (50 min.).
04.10 Policja na świecie (Global Cops) (25 min.).
04.35 Szalone koła (Weird Wheels) (25 min.).
05.00 Chronić i służyć (Protect & Serve). (55 min.).

BBC Prime
06:00 Learning Languages _ Quinze Minutes Plus - Program edukacyjny , 15 min.
06:15 Learning Languages _ Quinze Minutes Plus - Program edukacyjny , 15 min.
06:30 Learning English _ Ozmo English Show - Program edukacyjny , 30 min.
07:00 The Story Makers - Teatr dla dzieci , 15 min.
07:15 Step Inside - Program dla dzieci , 10 min.
07:25 Yoho Ahoy - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
07:30 Toucan Tecs - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
07:40 The Really Wild Show - Film dokumentalny , 25 min.
08:05 Blue Peter - Program dla dzieci , 25 min.
08:30 Ready, Steady, Cook - Magazyn , 45 min.
09:15 Big Strong Boys - Magazyn , 30 min.
09:45 Trading Up - Doku-Soap , 30 min.
10:15 Home Front - Magazyn , 30 min.
10:45 Antiques Roadshow - Magazyn , 30 min.
11:15 Wildlife - Program edukacyjny , 30 min.
11:45 Last of the Summer Wine - Serial komediowy , Bill Owen,Peter Sallis,Brian Wilde,Jane Freeman,Kathy Staff , 30 min.
12:15 Are You Being Served? - Serial komediowy , Ray Butt, David Croft , Mollie Sugden,John Inman,Frank Thornton,Wendy Richard,Nicholas Smith , GB 1972/1985 , 30 min.
12:45 The Weakest Link - Teleturniej , 45 min.
13:30 Doctors - Serial , 30 min.
14:00 Eastenders - Dramat , 30 min.
14:30 Big Strong Boys - Magazyn , 30 min.
15:00 Home Front - Magazyn , 30 min.
15:30 The Story Makers - Teatr dla dzieci , 15 min.
15:45 Step Inside - Program dla dzieci , 10 min.
15:55 Yoho Ahoy - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
16:00 Toucan Tecs - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
16:10 SuperTed - Program dla dzieci , 10 min.
16:20 The Really Wild Show - Film dokumentalny , 25 min.
16:45 Blue Peter - Program dla dzieci , 25 min.
17:10 Rolf's Amazing World of Animals - Program edukacyjny , 30 min.
17:40 Ready, Steady, Cook - Magazyn , 45 min.
18:25 The Weakest Link - Program rozrywkowy , 40 min.
19:05 Fame Academy - Program muzyczny , 55 min.
20:00 Comic Relief - Program rozrywkowy , 390 min.
02:30 Children of the Liberation - Film dokumentalny , 60 min.
03:30 Seeing Salvation - Magazyn , 60 min.
04:30 Learning English _ Ozmo English Show - Program edukacyjny , 30 min.
05:00 Learning From The OU _ A Winter Sleep - Program edukacyjny , 25 min.
05:25 Learning From The Ou _ Bscape - Program edukacyjny , 5 min.
05:30 Learning From The OU _ The Search For Reality - Program edukacyjny , 30 min.

France 3
06:00 Euronews - Program informacyjny , 60 min.
07:00 TO3 - Program dla dzieci , 120 min.
09:00 Cosby - Serial komediowy , John Whitesell , Bill Cosby,Phylicia Rashad,Madeline Kahn,T'Keyah Crystal Keymah,Doug E. Doug , USA , 30 min.
09:30 C'est mieux ensemble - Program informacyjny , 25 min.
09:55 Dr Stefan Frank - Serial , Olaf Götz , Sigmar Solbach,Cecilia Kunz,Erna Wassmer , 50 min.
10:45 Drčles de dames - Serial sensacyjny , Kim Manners , Jaclyn Smith,Cheryl Ladd,Tanya Roberts,David Doyle,Katie Hanley,Andrew Duggan , 50 min.
11:35 Bon appétit, bien s?r - Magazyn , 20 min.
11:55 Un c$oeur qui bat - Magazyn , 5 min.
12:00 12/14 - Program informacyjny , 10 min.
12:10 Journal régional - Program informacyjny , 15 min.
12:25 Journal national - Program informacyjny , 30 min.
12:55 Journal régional - Program informacyjny , 40 min.
13:35 Journal de RFO - Program informacyjny , 5 min.
13:40 Journal des journaux - Program informacyjny , 10 min.
13:50 Keno - Teleturniej , 5 min.
13:55 C'est mon choix - Talk show , 65 min.
15:00 L'habit ne fait pas le moine - Film kryminalny , Paul Wendkos , Edward Asner,Ray Sharkey,George Kennedy,Robert F. Lyons,Steve Railsback,James Keach , USA 1990 , 95 min.
16:35 TO3 - Program dla dzieci , 55 min.
17:30 Mon kanar - Program dla dzieci , 15 min.
17:45 C'est pas sorcier - Magazyn , 30 min.
18:15 Un livre, un jour - Magazyn , 5 min.
18:20 Questions pour un champion - Teleturniej , 25 min.
18:45 Gestes d'intérieur - Magazyn , 5 min.
18:50 19/20 informations - Program informacyjny , 5 min.
18:55 Journal local - Program informacyjny , 10 min.
19:05 Journal régional - Program informacyjny , 25 min.
19:30 Journal national - Program informacyjny , 25 min.
19:55 Journal local - Program informacyjny , 10 min.
20:05 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:10 Tout le sport - Program sportowy , 10 min.
20:20 Le fabuleux destin de... - Teleturniej , 35 min.
20:55 Thalassa - Film dokumentalny , 95 min.
22:30 Météo - Program informacyjny , 5 min.
22:35 Soir 3 - Program informacyjny , 20 min.
22:55 On ne peut pas plaire ? tout le monde - Program informacyjny , 135 min.
01:10 Ombre et lumi?re - Program publicystyczny , 30 min.
01:40 Toute la musique qu'ils aiment - Program muzyczny , 65 min.
02:45 Le fabuleux destin de... - Teleturniej , 15 min.
03:00 Un livre, un jour - Magazyn , 10 min.
03:10 Le choc des cultures - Magazyn , 90 min.
04:40 Echappées sauvages - Film dokumentalny , 50 min.
05:00 Soir 3 - Program informacyjny , 25 min.
05:25 C'est mieux ensemble - Program informacyjny , 20 min.
05:45 Les matinales - Program informacyjny , 15 min.

TV 5 Europe
06:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 15 min.
06:15 Journal d'Afrique - Program informacyjny , 15 min.
06:30 Télématin - Program informacyjny , 90 min.
08:00 Journal Radio Canada - Program informacyjny , 30 min.
08:30 La semaine verte - Film dokumentalny , 30 min.
09:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Zig zag café - Program informacyjny , 55 min.
10:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 15 min.
10:15 La bicyclette bleue - Komedia , Thierry Binisti , Laetitia Casta,Georges Corraface,Silvia De Santis,Virgole Bayle,François Marthouret,Nathalie Boutefeu , F 2000 , 105 min.
12:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
12:05 Good morning Kaboul - Magazyn , F 2002 , 55 min.
13:00 Journal belge - Program informacyjny , 30 min.
13:30 Des chiffres et des lettres - Teleturniej , 30 min.
14:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 25 min.
14:25 Ripostes - Program informacyjny , 55 min.
15:20 Le mag des tendances - Program informacyjny , 10 min.
15:30 "D" Design - Magazyn , 30 min.
16:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 15 min.
16:15 Les échos - Magazyn , 5 min.
16:20 TV 5, l'invité - Program publicystyczny , 10 min.
16:30 Mille et une cultures - Magazyn , 30 min.
17:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
17:05 Pyramide - Teleturniej , F , 25 min.
17:30 Questions pour un champion - Teleturniej , 30 min.
18:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 15 min.
18:15 Fin ao?t, début septembre - Film obyczajowy , Olivier Assayas , François Cluzet,Mathieu Amalric,Virginie Ledoyen,Jeanne Balibar,Alex Descas,Mia Hansen-L$ove,Eric Elmosnino , F 1998 , 105 min.
20:00 TV 5 infos - Program informacyjny , 5 min.
20:05 Chroniques d'en haut - Program informacyjny , 25 min.
20:30 Journal France 2 - Program informacyjny , 30 min.
21:00 Mise au point - Program informacyjny , 60 min.
22:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 30 min.
22:30 Divertissement - Program rozrywkowy , 105 min.
00:15 Journal suisse - Program informacyjny , 30 min.
00:45 Journal d'Afrique - Program informacyjny , 10 min.
00:55 TV 5, l'invité - Program publicystyczny , 20 min.
01:15 On ne peut pas plaire ? tout le monde - Program informacyjny , 105 min.
03:00 Good morning Kaboul - Magazyn , F 2002 , 60 min.
04:00 Journal TV 5 - Program informacyjny , 30 min.
04:30 Ripostes - Program informacyjny , 50 min.
05:35 Cultivé et bien élevé - Program informacyjny , 25 min.

TF 1
05:00 Aimer vivre en France - Program informacyjny , 55 min.
05:55 Le vent de l'aventure - Serial sensacyjny , Olaf Gotz , Stefen Groth,Patrick Bach,Marco Gimth,Lisa Karlstrom,Eva Habermann,Tini Pauls , D , 50 min.
06:45 TF 1 infos - Program informacyjny , 5 min.
06:50 TF! Jeunesse - Magazine de film d'animation , 95 min.
08:25 Météo - Program informacyjny , 5 min.
08:30 Téléshopping - Magazyn , 50 min.
09:20 Météo - Program informacyjny , 5 min.
09:25 Allč Quiz - Teleturniej , 90 min.
10:55 Météo - Program informacyjny , 10 min.
11:05 Mission sauvetages - Serial sensacyjny , Rolf Liccini , Gerit Kling,Matthias Leja,Frank Stieren,Judith Engel,Monika Guthmann,Pierre Britz , D , 50 min.
11:55 Tac O Tac TV - Teleturniej , 10 min.
12:05 Attention ? la marche - Teleturniej , 45 min.
12:50 A vrai dire - Program informacyjny , 10 min.
13:00 Journal - Program informacyjny , 35 min.
13:35 Promenade de santé - Magazyn , 5 min.
13:40 Les jardins de Laurent - Program edukacyjny , 5 min.
13:45 Météo - Program informacyjny , 5 min.
13:50 Trafic infos - Magazyn , 5 min.
13:55 Les feux de l'amour - Serial komediowy , Heather Hill, Mike Denney, Kathryn Foster, Sally Mc Donald , Eric Braeden,Colleen Casey,Tricia Cast,Colby Chester,Carolyn Conwell,Jeanne Cooper , USA , 50 min.
14:45 Blanc comme l'enfer - Michael Switzer , Patty Duke,William Devane,Natasha Melnick,Kaj-Erik Eriksen,Elisabeth Rosen , USA 2000 , 100 min.
16:25 Pacific Blue - Jim Davidson,Paula Trickey,Shanna Moakler,Amy Hunter-Cornelius,Mario Lopez,Jeff Stearns , USA , 50 min.
17:15 Dawson - Serial dla młodzieży , Krishna Rao , Katie Holmes,Michelle Williams,Joshua Jackson,Kerr Smith,Busy Philipps,Lourdes Benedicto , USA , 50 min.
18:05 Zone rouge - Teleturniej , 50 min.
18:55 Le bigdil - Teleturniej , 55 min.
19:50 Mon doudou et moi - Program informacyjny , 5 min.
19:55 Météo - Program informacyjny , 5 min.
20:00 Journal - Program informacyjny , 40 min.
20:40 Les Françaises - Program informacyjny , 2 min.
20:42 C.L.A.C. - Magazyn , 2 min.
20:44 Résultat des courses - Program sportowy , 1 min.
20:45 Météo - Program informacyjny , 3 min.
20:48 Trafic infos - Magazyn , 2 min.
20:50 Qui veut gagner des millions? - Teleturniej , 100 min.
22:30 Fear Factor - Program rozrywkowy , 65 min.
23:35 C'est quoi l'amour? - Program informacyjny , 85 min.
01:00 Les coups d'humour - Program rozrywkowy , 40 min.
01:40 Mode in France - Magazyn , 60 min.
02:40 Météo - Program informacyjny , 5 min.
02:45 Trafic infos - Magazyn , 5 min.
02:50 Reportages - Magazyn , 25 min.
03:15 Aventures africaines, françaises, asiatiques - Program podróżniczy , 55 min.
04:10 Histoires naturelles - Film dokumentalny , 25 min.
04:35 Musique - Program muzyczny , 25 min.

RAI 2
06:00 L'elefante a fiori gialli - Program informacyjny , 5 min.
06:05 TG 2 _ Medicina 33 - Magazyn , 15 min.
06:20 La voce - 10 min.
06:30 Cercando cercando - Program informacyjny , 5 min.
06:35 Zibaldone, cose a caso - Magazyn , 25 min.
07:00 Go-Cart Mattina - Program dla dzieci , 165 min.
07:10 I nostri soldi - Magazyn , 30 min.
07:40 Pip Pop Pattle - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
07:45 Sorriso d'argento - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
08:05 Sandokan - Serial animowany (dzieci) , 30 min.
08:35 L'albero azzurro - Program dla dzieci , 35 min.
09:10 Braccio di ferro - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
09:20 Quell'uragano di pap? - Serial komediowy , 25 min.
09:45 Rai Educational _ Un mondo a colori - Program informacyjny , 15 min.
10:00 TG 2 _ Notizie - Program informacyjny , 60 min.
10:00 TG 2 _ Notizie - Program informacyjny , 60 min.
11:00 I fatti vostri - 120 min.
13:00 TG 2 _ Giorno - Program informacyjny , 30 min.
13:00 TG 2 _ Giorno - Program informacyjny , 30 min.
13:30 TG 2 _ Costume e societ? - 20 min.
13:50 TG 2 _ Salute - Magazyn , 15 min.
14:05 Al posto tuo - Magazyn , 85 min.
15:30 L'Italia sul Due - 65 min.
16:30 Cuori rubati - Serial , Andrea Serafini , Paolo Maria Scalondro,Bettina Giovannini,Christiane Filangieri,Massimo De Rossi,Angiola Baggi,Eleonora D'Urso,Brigitte Boccoli , 30 min.
16:35 Cuori rubati - Serial , Paolo Maria Scalondro,Bettina Giovannini,Christiane Filangieri,Massimo De Rossi,Angiola Baggi,Eleonora D'Urso,Brigitte Boccoli , 25 min.
17:00 Art Attack - Program dla dzieci , 25 min.
17:25 Le avventure di Jackie Chan - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:50 TG 2 - Program informacyjny , 20 min.
18:00 Sportsera - Program sportowy , 25 min.
18:10 Sportsera - Program sportowy , 25 min.
18:25 Seven Days - Serial SF , Jonathan LaPaglia,Justina Vail , USA 1998 , 45 min.
18:35 Sereno variabile - Program podró?niczy , 30 min.
19:05 Streghe - Serial SF , Shannen Doherty,Holly Marie Combs,Alyssa Milano,Brian Krause , 55 min.
19:10 Streghe - Serial SF , 50 min.
20:00 Cartoni alle venti - Cartoni , 10 min.
20:00 Cartoni alle venti - Cartoni , 30 min.
20:10 I classici Disney - Cartoni , 20 min.
20:30 TG 2 _ 20.30 - Program informacyjny , 25 min.
20:55 Excalibur - Program informacyjny , 140 min.
23:10 Bulldozer - Program informacyjny , 65 min.
23:15 Bulldozer - Program informacyjny , 65 min.
00:15 TG 2 _ Notte - Program informacyjny , 15 min.
00:20 TG 2 _ Notte - Program informacyjny , 20 min.
00:30 Batti e ribatti - Program informacyjny , 15 min.
00:40 TG 2 _ Si, viaggiare - Program informacyjny , 10 min.
00:45 TG _ Parlamento - Magazyn , 10 min.
00:50 TG _ Parlamento - Magazyn , 5 min.
00:55 Meteo 2 - Program informacyjny , 5 min.
01:00 Appuntamento al cinema - Magazyn , 5 min.
01:05 Il corvo - Serial sensacyjny , 85 min.
01:15 I nostri soldi - Magazyn , 15 min.
01:30 Il corvo - Serial sensacyjny , 35 min.
02:05 TG 2 _ Salute - Magazyn , 15 min.
02:20 NotteItalia 1976 - Program informacyjny , 25 min.
02:30 RAINOTTE - Program rozrywkowy , 150 min.
02:45 Il caff? - 25 min.
03:10 La fatica di vivere - 10 min.
03:20 Gatto da guardia - Program informacyjny , 5 min.
03:25 Cercando cercando - Program informacyjny , 45 min.
04:10 Anima e Immagine - Magazyn , 5 min.
04:15 Economia della sanit? - 150 min.
05:00 Valutazione delle politiche pubbliche - 45 min.
05:45 TG 2 _ Costume e societ? - 15 min.

ARD
05:30 Morgenmagazin - Program informacyjny , 210 min.
09:00 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Großstadtrevier - Serial sensacyjny , Udo Witte , Mareike Carri?re,Jan Fedder,Peter Neusser,Bernd-Michael Lade,Georg Lehn , D 1992 , 50 min.
09:55 ARD-Wetterschau - Program informacyjny , 5 min.
10:00 Tagesschau - Program informacyjny , 3 min.
10:03 Brisant - Program informacyjny , 32 min.
10:35 Mädchen für alles - Komedia , Carl Boese , Grethe Weiser,Ralph Arthur Roberts,Ellen Frank,Irmgard Nowak,Heinz Salfner,Franz Zimmermann,Lotte Rausch , D 1937 , 85 min.
12:00 Tagesschau - Program informacyjny , 15 min.
12:15 ARD-Buffet - Magazyn , 30 min.
12:45 Sportschau live - Program sportowy , 390 min.
19:15 Das Quiz - Teleturniej , 35 min.
19:50 Das Wetter im Ersten - Program informacyjny , 5 min.
19:55 Börse im Ersten - Magazyn , 5 min.
20:00 Tagesschau - Program informacyjny , 15 min.
20:15 Drei unter einer Decke - Komedia , Peter Weck , Fritz Wepper,Heidelinde Weis,Uschi Glas,Elmar Wepper,August Schmölzer,Annika Pages,Jochen Busse , A 2003 , 90 min.
21:45 ARD-exclusiv - Program informacyjny , 30 min.
22:15 Bericht aus Berlin - Program informacyjny , 28 min.
22:43 Das Wetter im Ersten - Program informacyjny , 2 min.
22:45 Hallervordens Spott-Light - Program rozrywkowy , 30 min.
23:15 Im Bann des Zweifels - Film kryminalny , Jonathan Heap , Donald Sutherland,Amy Irving,Rider Strong,Christopher McDonald,Graham Greene,Ferdinand Mayne,Theodore Bikel , USA 1992 , 80 min.
00:35 Nachtmagazin - Program informacyjny , 20 min.
00:55 Der Mann aus Metall - Thriller , Jack Gold , Elliott Gould,Trevor Howard,Joseph Bova,Edward Grover,John Lehne,James Noble,Lyndon Brook , GB 1974 , 90 min.
02:25 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
02:30 Der Fall Gideon - Film obyczajowy , Robert Evan Collins , Henry Fonda,José Ferrer,John Houseman,Fay Wray,Sam Jaffe,Dean Jagger,Lane Smith , USA 1979 , 100 min.
04:10 quer - Program informacyjny , 45 min.
04:55 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.

ZDF
05:05 hallo Deutschland - Program informacyjny , 25 min.
05:30 Morgenmagazin - Program informacyjny , 209 min.
08:59 Heute im Parlament - Program informacyjny , 241 min.
09:00 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
09:05 Volle Kanne _ Service täglich - Magazyn , 55 min.
10:00 Tagesschau - Program informacyjny , 3 min.
10:03 Freunde fürs Leben - Serial , Stefan Bartmann , Bernd Herzsprung,Stephan Schwartz,Karsten Speck,Alexander May , A/D 2001 , 47 min.
10:50 Reich und schön - Serial komediowy , Deveney Marking Kelly, John C. Zak, Michael Stich , Ronn Moss,Winsor Harmon,Hunter Tylo,John McCook,Susan Flannery,Katherine Kelly Lang,Lilly Melgar , 45 min.
11:35 Johann Lafer - Magazyn , 25 min.
12:00 Tagesschau - Program informacyjny , 15 min.
12:15 drehscheibe Deutschland - Program informacyjny , 45 min.
13:00 Tagesschau - Program informacyjny , 5 min.
13:05 ARD-Mittagsmagazin - Program informacyjny , 55 min.
14:00 heute _ in Deutschland - Program informacyjny , 15 min.
14:15 Reiselust - Program podróżniczy , 45 min.
15:00 heute _ Sport - Program informacyjny , 10 min.
15:10 Streit um drei - Program publicystyczny , 50 min.
16:00 heute _ in Europa - Program informacyjny , 15 min.
16:15 Wunderbare Welt - Program edukacyjny , 45 min.
17:00 heute _ Wetter - Program informacyjny , 15 min.
17:15 hallo Deutschland - Program informacyjny , 30 min.
17:45 Leute heute - Program rozrywkowy , 15 min.
18:00 Schlosshotel Orth - Serial komediowy , Jürgen Kaizik , Albert Fortell,Jenny Jürgens,Konstanze Breitebner,Marianne Nentwich,Heinz Trixner,Florentin Groll,Stefano Bernardin , A/D 1997 , 60 min.
19:00 heute - Program informacyjny , 20 min.
19:20 Wetter - Program informacyjny , 1 min.
19:21 ZDF spezial - Program informacyjny , 14 min.
19:35 Forsthaus Falkenau - Serial komediowy , Andreas Drost , Christian Wolff,Nora von Collande,Bruni Löbel,Walter Buschhoff,Michael Wolf,Nikolai Bury,Nicole Schmid , D 1997 , 50 min.
20:25 Ein Fall für zwei - Serial sensacyjny , Michael Kreindl , Claus Theo Gärtner,Paul Frielinghaus,Mathieu Carri?re,Max Herbrechter,Anne Kanis,Oscar Ortega Sánchez , D 2002 , 60 min.
21:25 SOKO Leipzig - Serial sensacyjny , Christoph Eichhorn , Andreas Schmidt-Schaller,Marco Girnth,Melanie Marschke,Gabriel Merz,Eva Kryll,Peter Prager,Anika Mauer , D , 45 min.
22:10 heute-journal - Program informacyjny , 25 min.
22:34 Wetter - Program informacyjny , 10 min.
22:35 Politbarometer - Magazyn , 9 min.
22:44 Wetter - Program informacyjny , 1 min.
22:45 Berlin Mitte spezial - Talk show , 45 min.
23:30 aspekte - Magazyn , 30 min.
00:00 Die Johannes-B.-Kerner-Show - Talk show , 60 min.
01:00 heute nacht - Program informacyjny , 15 min.
01:15 Blond am Freitag - Talk show , 45 min.
02:00 heute - Program informacyjny , 5 min.
02:05 Die Rotröcke - Film przygodowy , Joe D'Amato , Fabio Testi,Lynne Frederick,Guido Mannari,Lionel Stander,Renato Cestié,Lars Bloch , I 1974 , 90 min.
02:40 Die Johannes-B.-Kerner-Show - Talk show , 60 min.
03:35 heute - Program informacyjny , 5 min.
03:40 3satBörse - Magazyn , 40 min.
04:20 Streit um drei - Program publicystyczny , 55 min.

Arte
14:00 Absolut - Program dla młodzieży , D 2002 , 30 min.
14:30 Die Samen - Program edukacyjny , S 2001 , 45 min.
15:15 Evolution - Magazyn , USA 2001 , 60 min.
16:15 360° _ Die GEO-Reportage - Magazyn , 30 min.
16:45 Familienalbum - Magazyn , F 2002 , 45 min.
17:30 Kleine Kreise - Melodramat , Jakob Hilpert , Cornelius Schwalm,Jakob Matschenz,Matthias Zelic,Sabine Kraus,Lotte Letschert,Wilhelm Veerkamp,Ronnie Wechselberger , D 2001 , 90 min.
19:00 Tracks - Program dla młodzieży , 45 min.
19:45 Info / Meteo - Program informacyjny , 30 min.
20:15 Die Schweizer Bergwacht _ Lebensretter im Einsatz - Magazyn , F 2001 , 25 min.
20:40 Kurze Überfahrt - Film obyczajowy , Catherine Breillat , Sarah Pratt,Gilles Guillain,Marc Filippi,Laetitia Lopez,Christelle Dacosta,Alexandre Le Balidec,Nicholas Hawtrey , F 2001 , 85 min.
22:05 Männlich _ Weiblich - Magazyn , 70 min.
23:15 Die wunderbare Lüge der Nina Petrowna - Melodramat , Hanns Schwarz , Brigitte Helm,Franz Lederer,Warwick Ward,Lya Jan , D 1929 , 100 min.
00:55 Secret Society - Komedia , Imogen Kimmel , Charlotte Brittain,Lee Ross,Annette Badland,James Hooton,Charles Dale,Clare Cathcart,Sharon D. Clarke , D/GB 2000 , 90 min.
02:25 Bob und Margaret - Serial animowany (dzieci) , Julian Harris , GB/CDN 2002 , 25 min.
02:50 Sendepause - Sendepause , 670 min.

Super RTL
06:00 Infomercials - Program informacyjny , 30 min.
06:30 Das Monster aus Versehen - Serial animowany (dzieci) , CDN 1996 , 25 min.
06:55 Bob, der Flaschengeist - Serial animowany (dzieci) , USA 1991 , 25 min.
07:20 Benjamin Blümchen - Serial animowany (dzieci) , Gerhard Hahn , D 1992 , 30 min.
07:50 Die kleinen Monster - Serial animowany (dzieci) , GB 1998 , 15 min.
08:05 Oswald Oktopus - Serial animowany (dzieci) , USA 2000 , 10 min.
08:15 Little People - Serial animowany (dzieci) , USA 2002 , 5 min.
08:20 Bob, der Baumeister - Serial animowany (dzieci) , GB 1998 , 10 min.
08:30 Thomas, die kleine Lokomotive und seine Freunde - Serial animowany (dzieci) , GB 1991 , 15 min.
08:45 Willys große böse Wolf-Show - Serial animowany (dzieci) , B 2000 , 15 min.
08:55 Jellabies - Serial animowany (dzieci) , USA/GB 1999 , 5 min.
09:00 Maggie und das Biest - Serial animowany (dzieci) , CDN 1998 , 20 min.
09:20 Riesenärger mit Ralf - Serial animowany (dzieci) , GB 1996 , 20 min.
09:40 Costa - Serial animowany (dzieci) , F 1991 , 5 min.
09:45 Birdz _ Echt komische Vögel - Serial animowany (dzieci) , Larry Jacobs , CDN 1998 , 25 min.
10:10 Jim Hensons Dog City - Serial animowany (dzieci) , GB 1992/1995 , 20 min.
10:30 Spielegalaxie - Teleturniej , D 2001 , 30 min.
11:00 Mystic Knights _ Die Legende von Tir Na Nog - Serial sensacyjny , Lochlainn O'Mearain,Lisa Dwan,Vincent Walsh,Justin Pierre,Charlotte Bradley,Stephen Brennan,Barry Cassin , USA/Irland 1998/1999 , 30 min.
11:30 Rockos modernes Leben - Serial animowany (dzieci) , USA 1993/1996 , 25 min.
11:55 Die Tex-Avery-Show - Serial animowany (dzieci) , USA 1997 , 25 min.
12:20 Käpt'n Balu und seine tollkühne Crew - Serial animowany (dzieci) , USA 1990 , 25 min.
12:45 Disneys Aladin - Serial animowany (dzieci) , USA 1994/1995 , 25 min.
13:10 Oggy und die Kakerlaken - Serial animowany (dzieci) , F/D 1999 , 15 min.
13:25 PB - Serial animowany (dzieci) , USA 1999 , 25 min.
13:50 Disneys 101 Dalmatiner - Serial animowany (dzieci) , USA 1998 , 25 min.
14:15 Große Pause - Serial animowany (dzieci) , USA 1998/1999 , 25 min.
14:40 Angela Anaconda - Serial animowany (dzieci) , CDN 2000 , 25 min.
15:05 Hey Arnold! - Serial animowany (dzieci) , USA 1996/1997 , 25 min.
15:30 Das Monster aus Versehen - Serial animowany (dzieci) , CDN 1996 , 30 min.
16:00 Powerpuff Girls - Serial animowany (dzieci) , USA 1998/1999 , 25 min.
16:25 Die Tex-Avery-Show - Serial animowany (dzieci) , USA 1997 , 25 min.
16:50 Cosmo - Serial animowany (dzieci) , CDN 2000 , 25 min.
17:15 Oggy und die Kakerlaken - Serial animowany (dzieci) , D 1997/1998 , 15 min.
17:30 Benjamin Blümchen - Serial animowany (dzieci) , Gerhard Hahn , D 1992 , 30 min.
18:00 Käpt'n Balu und seine tollkühne Crew - Serial animowany (dzieci) , USA 1990 , 25 min.
18:25 Disneys Aladin - Serial animowany (dzieci) , USA 1994/1995 , 25 min.
18:50 Große Pause - Serial animowany (dzieci) , USA 1998/1999 , 30 min.
19:20 Angela Anaconda - Serial animowany (dzieci) , CDN 2000 , 25 min.
19:45 Schwammkopf - Serial animowany (dzieci) , USA 1999/2000 , 30 min.
20:15 Lucky Luke _ Das große Abenteuer - Film animowany (dzieci) , William Hanna, Joseph Barbera, René Goscinny, Philippe Landrot, Morris , F/USA 1983 , 95 min.
21:50 Ottifanten - Serial animowany (dzieci) , D 1992 , 35 min.
22:25 Schnelle Autos und Affären - Film obyczajowy , Roger Corman , Mark Damon,William Campbell,Luana Anders,Patrick Magee,John McLaren,Robert Campbell,Milo Quesada , USA 1963 , 90 min.
23:55 Infomercials - Program informacyjny , 150 min.
02:25 Nachtprogramm - Program rozrywkowy , 215 min.

Kinderkanal
06:00 Meister Eder und sein Pumuckl - Serial dla dzieci , Ulrich König , Gustl Bayrhammer,Helga Feddersen,,Wolfgang Völz,Willy Harlander , D 1994/1995 , 25 min.
06:25 Oliver Twist - Serial animowany (dzieci) , USA/F 1996/1997 , 25 min.
06:50 logo - Program dla dzieci , 10 min.
07:00 Tom Sawyers Abenteuer - Serial animowany (dzieci) , J 1980 , 25 min.
07:25 Feodor - Serial animowany (dzieci) , GB/D 1998 , 5 min.
07:30 Der kleine Eisbär - Serial animowany (dzieci) , D 2002 , 25 min.
07:55 Musik-Boxx - Program dla dzieci , 5 min.
08:00 Sesamstraße - Program dla dzieci , 30 min.
08:30 13 auf einen Streich - Serial animowany (dzieci) , Bruce W. Smith , USA 1994 , 30 min.
09:00 Teletubbies - Program dla dzieci , 25 min.
09:25 Bubu _ Der Hund mit dem Hausschuh - Serial animowany (dzieci) , GB 1997/1999 , 10 min.
09:35 Jim Hensons: Der Bär im großen blauen Haus - Serial animowany (dzieci) , USA 1996/2000 , 25 min.
10:00 Jim Hensons: Die Hoobs - Serial animowany (dzieci) , Iain McLean , GB 2000 , 25 min.
10:25 Spiel-Boxx - Program dla dzieci , 5 min.
10:30 Oiski! Poiski! _ Neues von Noahs Insel - Serial animowany (dzieci) , F 1997/1999 , 25 min.
10:55 Tom Sawyers Abenteuer - Serial animowany (dzieci) , J 1980 , 25 min.
11:20 Der Regenbogenfisch - Serial animowany (dzieci) , CDN/D 1999 , 10 min.
11:30 Gingers Welt - Serial animowany (dzieci) , Carol Millican , USA 1999/2001 , 25 min.
11:55 Tom, Jerry - Trickfilmmagazin , 30 min.
12:25 Meister Eder und sein Pumuckl - Serial dla dzieci , Ulrich König , Gustl Bayrhammer,,Helga Feddersen,Willy Harlander,Wolfgang Völz , D 1994/1995 , 25 min.
12:50 Tweenies - Serial animowany (dzieci) , Will Brenton , GB 1999 , 20 min.
13:10 Oliver Twist - Serial animowany (dzieci) , USA/F 1996/1997 , 25 min.
13:35 Mowgli _ Neue Abenteuer aus dem Dschungel - Serial sensacyjny , Brent Loefke , Sean Price-McConnell,Lindsey Peter,Richard Assad,Bart Braverman,Otto Sander , CDN 1997 , 25 min.
14:00 Der Wunschpunsch - Serial animowany (dzieci) , D/F 2000/2002 , 25 min.
14:25 Kikania _ Studio - Program dla dzieci , 10 min.
14:35 Jim Knopf - Serial animowany (dzieci) , D/F 1999/2000 , 30 min.
15:05 Kikania _ Studio - Program dla dzieci , 10 min.
15:15 Tolle Sachen - Program dla dzieci , D , 5 min.
15:20 Schloss Einstein - Serial dla dzieci , Klaus Kemmler , Juliane Brummund,Kumaran Ganeshan,Jenny Menga Huonder,Georg Malcovati,Laura Laß,Jürgen Schmidt , D 1999/2002 , 25 min.
15:45 Kikania _ Studio - Program rozrywkowy , 15 min.
16:00 Eine lausige Hexe - Serial animowany (dzieci) , GB/CDN 1998/2002 , 25 min.
16:25 The Tribe _ Eine Welt ohne Erwachsene - Serial SF , Neuseeland 1999/2002 , 25 min.
16:50 logo - Program dla dzieci , 10 min.
17:00 Tom, Jerry - Trickfilmmagazin , 30 min.
17:30 Gingers Welt - Serial animowany (dzieci) , Frank Marino , USA 1999/2001 , 25 min.
17:55 Oiski! Poiski! _ Neues von Noahs Insel - Serial animowany (dzieci) , F 1997/1999 , 25 min.
18:20 Die Abenteuer von Paddington Bär - Serial animowany (dzieci) , CDN/F 1997/2001 , 10 min.
18:30 Der kleine Eisbär - Serial animowany (dzieci) , D 2002 , 25 min.
18:55 Unser Sandmännchen - Program dla dzieci , 5 min.
19:00 Jim Knopf - Serial animowany (dzieci) , Bruno Bianchi , D/F 1999/2000 , 25 min.
19:25 Markus und Diana - Film dla młodzieży , Svein Scharffenberg , Robert Reierskog,Herman Bernhoit,Laila Goody,Klaus Hagerup,Jan Erik Leite,Andreas Rokne,Annette Münch , N 1996 , 80 min.
20:45 Stardance - Program dla dzieci , 10 min.
20:55 Bravo Bernd - Program dla dzieci , 5 min.
21:00 Sendepause - Sendepause , 540 min.

TNT
05:15 James the Cat - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
05:35 Captain Pugwash - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
06:00 Boule - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
06:05 Calimero - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
06:20 Mort - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
06:45 Mike, Lu - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
07:00 Total Tom - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:25 Angela Anaconda - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
07:50 The Powerpuff Girls - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:15 Cleo - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
08:30 Dastardly - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
08:55 Calimero - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
09:20 Mike, Lu - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
09:35 Boule - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
09:40 Leo - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
09:45 Captain Pugwash - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
10:10 Pound Puppies - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
10:35 Yogi - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
11:00 Fat Dog Mendoza - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
11:25 Scooby Doo, where are you? - Serial animowany (dzieci) , 20 min.
11:45 Cleo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
12:10 Johnny Bravo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
12:35 Ed, Edd - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
13:00 The Flintstones - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
13:25 Wacky Races - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
13:50 Calimero - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
14:15 James the Cat - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
14:25 Leo - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
14:30 Boule - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
14:35 Captain Pugwash - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
15:00 Wally Gator - Serial animowany (dzieci) , 10 min.
15:10 Tom - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
15:35 Mort - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:00 Mike, Lu - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:25 Scooby Doo, where are you? - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
16:50 The Powerpuff Girls - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:15 Courage the cowardly Dog - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
17:30 Dexter's Laboratory - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
17:55 Ed, Edd - Serial animowany (dzieci) , 15 min.
18:10 Cleo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
18:35 Angela Anaconda - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
19:00 The Mask - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
19:25 Johnny Bravo - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
19:50 What a Cartoon! - Serial animowany (dzieci) , 5 min.
19:55 I am Weasel - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
20:20 The Flintstones - Serial animowany (dzieci) , 25 min.
20:45 The Great Race - Komedia , Blake Edwards , Jack Lemmon,Tony Curtis,Peter Falk,Natalie Wood,Arthur O'Connell,Dorothy Provine,Larry Storch , USA 1964 , 150 min.
23:15 The Loved One - Film obyczajowy , Tony Richardson , Robert Morse,Jonathan Winters,Anjanette Comer,Rod Steiger,Dana Andrews,Milton Berle,James Coburn , USA 1965 , 120 min.
01:15 TCM Loves DVD - Magazyn , 15 min.
01:30 The Bad and the Beautiful - Melodramat , Vincente Minnelli , Lana Turner,Kirk Douglas,Dick Powell,Walter Pidgeon,Gloria Grahame,Barry Sullivan,Gilbert Roland , USA 1952 , 125 min.
03:35 Green Dolphin Street - Film przygodowy , Victor Saville , Lana Turner,Van Heflin,Donna Reed,Richard Hart,Frank Morgan,Edmund Gwenn , USA 1947 , 140 min.

Eurosport Niemieckisch
08:30 UEFA-Cup - Program sportowy , 90 min.
10:00 Hallen-Weltmeisterschaften - Program sportowy , 285 min.
14:45 Weltcup - Program sportowy , 45 min.
15:30 Fernfahrt Paris_Nizza - Program sportowy , 90 min.
17:00 Weltcup - Program sportowy , 30 min.
17:30 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
17:45 Weltcup - Program sportowy , 90 min.
19:15 Hallen-Weltmeisterschaften - Program sportowy , 105 min.
21:00 WTA-Turnier - Program sportowy , 90 min.
22:30 Eisrennen - Program sportowy , 30 min.
23:00 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
23:15 Weltcup - Program sportowy , 60 min.
00:15 YOZ Mag _ Youth Only Zone - Program sportowy , 30 min.
00:45 YOZ Session - Program sportowy , 30 min.
01:15 Eurosportnews - Program sportowy , 15 min.
01:30 Sendepause - Sendepause , 420 min.

Euronews
06:00 Frühstücksfernsehen - Program informacyjny , 300 min.
11:00 News - Program informacyjny , 120 min.
13:00 Mittagsnachrichten - Program informacyjny , 120 min.
15:00 News - Program informacyjny , 240 min.
19:00 Nachrichten und Analysen - Program informacyjny , 100 min.
20:40 Perspectives - Program informacyjny , 10 min.
20:50 Das Abendmagazin - Program informacyjny , 10 min.
21:00 Nachrichten und Analysen - Program informacyjny , 40 min.
21:40 Perspectives - Program informacyjny , 10 min.
21:50 Das Abendmagazin - Program informacyjny , 10 min.
22:00 Nachrichten und Analysen - Program informacyjny , 30 min.
22:30 Perspectives I - Program informacyjny , 30 min.
23:00 News - Program sportowy , 30 min.
23:30 Perspectives II - Program informacyjny , 30 min.
00:00 Spätnachrichten - Program informacyjny , 360 min.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.