FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata?
8.00 Wiadomości
8.10 Pogoda
8.15 Moda na sukces (2617) - serial obyczajowy
8.40 Animowane bajki świata: Król Marzec - film animowany
8.55 Animowane bajki świata: Dwaj bracia - film animowany
9.10 Jedyneczka
9.35 Mały rycerz El Cid - serial anim.
10.05 Don Matteo (4) - serial obyczajowy
10.55 Telezakupy
11.25 Kwadrans na kawę
11.45 Agrobiznes
12.00 Wiadomości
12.10 Klan (984) - telenowela TVP
12.40 Plebania (586) - telenowela TVP
13.05 Jaka to melodia? - teleturniej
13.30 Przedwiośnie (6) - serial
14.20 Kiosk przy Wspólnej
14.30 Glob 2005 - magazyn
15.00 Wiadomości
15.10 Popołudnie z Jedynką - magazyn
15.15 Pociąg do kultury - magazyn
15.30 Popołudnie z Jedynką - magazyn
15.40 Tele-Nowela
15.44 Popołudnie z Jedynką - magazyn
15.50 Pogoda
15.57 Audycje komitetów wyborczych
16.25 Moda na sukces (2617) - serial
16.50 Sportowy Express
17.00 Teleexpress
17.20 Śmiechu warte - program rozrywkowy
17.40 Co tu jest grane?
18.05 Festiwal Jedynki w Sopocie na bis- Blue Cafe
18.25 Bulionerzy (39) - serial komediowy
19.00 Wieczorynka
19.30 Wiadomości
19.55 Sport
20.00 Pogoda
20.15 GI Jane - film sensacyjno-przygodowy, USA-Wlk. Brytania 1997
22.25 Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry
23.00 Wiadomości
23.10 Glina (5) - serial kryminalny
0.10 Po godzinach
1.05 Tele-Nowela
1.20 Kino nocnych marków: Płatny morderca - film akcji, Hongkong 1998
3.00 Tak, kochanie (23) - serial
3.25 Zakończenie dnia

TVP 2
5.55 Złotopolscy (228) - telenowela TVP
6.20 10 minut tylko dla siebie
6.35 Dwójka dzieciom: Kamienna tajemnica (2) - serial przygodowy
6.55 Od przedszkola do Opola
7.30 Dwójka dzieciom: Teletubisie - serial animowany
7.55 Czterdziestolatek - dwadzieścia lat później (9) - serial komediowy
9.00 Pytanie na śniadanie (w tym: Pogoda 9.30,10.30,11.05, Panorama 10.00,11.00)
11.10 M jak miłość (193) - serial
12.00 Rajd - reportaż
12.30 Studio Konkursu Chopinowskiego
12.40 Telezakupy
13.00 Panorama
13.10 Pogoda
13.15 Spotkanie z Balladą - Dożynki w Kopydłowie (2)
14.10 Lokatorzy (22) - serial komediowy
14.40 Audycje komitetów wyborczych
15.05 Doktor z alpejskiej wioski (62) - serial obyczajowy
16.00 Panorama
16.10 Złotopolscy (703) - telenowela TVP
16.40 Złotopolscy (704) - telenowela TVP
17.10 Studio Konkursu Chopinowskiego - etap II
17.15 Allo, allo (21) - serial komediowy
17.55 Pogoda
18.00 Program lokalny
18.30 Panorama
18.55 Pogoda
19.05 Biuro kryminalne (4) - serial
19.55 Panorama flesz
20.00 Załóż się (1) - widowisko rozrywkowe
20.50 Załóż się (2) - widowisko rozrywkowe
21.40 Załóż się - Twój wybór - widowisko rozrywkowe
22.00 Panorama
22.20 Biznes
22.25 Sport Telegram
22.30 Pogoda
22.45 Pokolenie JP II - koncert
23.50 Matrioszki (6) - serial sensacyjny
0.40 Klub porywaczy - film kostiumowy, Irlandia-Wlk. Brytania-Francja 2002
2.10 Łuk Erosa - dramat, Polska 1987
4.00 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
w tym: Przegląd prasy 6.15,6.45,7.15,7.45; Wiadomości-skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.34
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Prosto w oczy
08:30 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 TELEZAKUPY
08:55 Domisie - Mała plama; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Trzy dni, aby wygrać - odc. 3 - Morska choroba; serial obyczajowy; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Bajeczki Jedyneczki - Bajka o kreciku Felku, który chciał zobaczyć słońce; Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Raj; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
10:25 Smak Europy
10:35 Bzik kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Muzyka łączy pokolenia ; Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Stilo; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Wiadomości
12:10 Złotopolscy - odc. 671* - Grzeszna miłość; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:35 Studio Konkursu Chopinowskiego
12:40 Plebania - odc. 280; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Polonia Randezvous 2005; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
13:25 Hity satelity; Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Teatr TV - Ciemno  58'; spektakl teatralny kraj prod.Polska (1995); reż.: Janusz Majewski; wyk.: Wiktor Zborowski, Lech Ordon, Krystyna Feldman, Marek Kondrat, Andrzej Mastalerz, Anna Maj, Hanna Zembrzuska, Magdalena Wójcik, Jan Kobuszewski, Paweł Wawrzecki; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Zaufał naturze - malarstwo Antoniego Suchanka; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Program publicystyczny
15:55 Domisie - Mała plama; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Trzy dni, aby wygrać - odc. 3 - Morska choroba; serial obyczajowy; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Bajeczki Jedyneczki - Bajka o kreciku Felku, który chciał zobaczyć słońce; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:15 Ojczyzna polszczyzna - O niewiastach; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 TELEZAKUPY
17:45 Spotkania z profesorem Zinem - Ze świata kamiennej precyzji; Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Święta wojna - Bercik Burger (172); Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Studio Konkursu Chopinowskiego
18:35 Bzik kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieści polonijne
19:15 Dobranocka - Przygody Myszki - odc. 11 - Zimowa wycieczka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:10 Złotopolscy - odc. 671* - Grzeszna miłość; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:35 Plebania - odc. 280; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Mówi się ....; Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Hity satelity; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Na dobre i na złe - odcinek 216 Klub seniora; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Muzyka łączy pokolenia ; Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7
00:05 Wideoteka dorosłego człowieka -  144; Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Trzy dni, aby wygrać - odc. 3 - Morska choroba; serial obyczajowy; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Przygody Myszki - odc. 11 - Zimowa wycieczka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Studio Konkursu Chopinowskiego
02:05 Złotopolscy - odc. 671* - Grzeszna miłość; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:30 Plebania - odc. 280; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:50 Wieści Polonijne
03:05 Mówi się ....; Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Hity satelity; Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Na dobre i na złe - odcinek 216 Klub seniora; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Muzyka łączy pokolenia ; Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Święta wojna - Bercik Burger (172); Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Jest takie miejsce - Góra Sieradowicka i okolice; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
6.55 TV Market
7.10 Interwencja
7.30 Ja się zastrzelę 5 (84) - serial komediowy
8.00 Zbuntowany anioł (204) - telenowela, Argentyna
9.00 Gra w ciemno
10.00 Zakręcone (6) - serial komediowy
10.30 Czułość i kłamstwa (126) - serial obyczajowy
11.00 Samo życie (591) - serial obyczajowy
11.45 TV Market
12.00 Zbuntowany anioł (205) - telenowela, Argentyna
13.00 Na ostrzu noża
13.30 Szpital Księcia Alfreda (3) - serial dokumentalny
14.00 Pierwsza miłość (155) - serial obyczajowy
14.45 Kabareton (4)
15.45 Wydarzenia
16.05 Pogoda
16.10 Interwencja
16.30 Exclusive - najciekawsze historie świata
17.00 Gra w ciemno
18.00 Pierwsza miłość (156) - serial obyczajowy
18.45 Wydarzenia
19.15 Sport
19.20 Pogoda
19.30 Syn prezydenta - komedia, USA 1996, reż. David M. Evans, wyk. Sinbad, Pierce Brock, Blake Boyd, Lisa Eichhorn, James Naughton (ok. 21.30 Studio LOTTO)
21.45 Za wszelką cene (6) - reality show
22.45 Nieustraszeni (35)
23.45 Biznes Wydarzenia
0.05 Pogoda
0.10 Bohater na peryferiach - komedia, Wlk. Brytania 1983, reż. Bill Forsythe, wyk. Norman Chancer, Burt Lancaster, Denis Lawson, Mackay Fulton, Peter Riegert
2.15 Aquaz Music Zone
5.30 Pożegnanie

TVN
6.00 Uwaga! - magazyn
6.20 Telesklep
7.00 Medicopter 117 (11) - serial sensacyjny, Niemcy
7.55 Gorzka zemsta (131) - telenowela, Kolumbia
8.50 Wykręć numer - teleturniej
10.10 Graj o raj - teleturniej
11.15 Najsłabsze ogniwo - teleturniej
12.05 Rozmowy w toku - talk show
13.10 W-11 Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny
13.45 Medicopter 117 (12) - serial sensacyjny, Niemcy
14.45 Brygada ratunkowa (9) - serial sensacyjny, USA
15.45 Gorzka zemsta (132) - telenowela, Kolumbia
16.45 Fakty
17.02 Uwaga! - magazyn
17.15 Rozmowy w toku - talk show
18.25 W-11 Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga! - magazyn
20.10 Raport mniejszości - film science fiction, USA 2002, reż. Steven Spielberg, wyk. Tom Cruise, Colin Farrell, Samantha Morton, Max Von Sydow, Lois Smith, Peter Stormare, Tim Blake Nelson, Kathryn Morris
23.05 Jason X - film horror, USA 2001, wyk. James Isaac, Kane Hodder, Lexa Doig, Chuck Campell, Lisa Ryder, Peter Mensah, David Cronenberg
1.00 Uwaga! - magazyn

TVP 3 Gdańsk
7.30-9.30, 11.30-18.30, 20.30-22.30 co godzinę Kurier, Pogoda
6.10 Program dnia
6.15 Telezakupy
7.45 Panorama, Pogoda
8.00 Kwiaty i ogrody
8.15 Gość "3"
8.45 Gość dnia
9.00 Rzeka Jangcy
9.55 To jest temat
10.10 Telezakupy
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.45 Muzyka łączy pokolenia
12.35 Żyjące morze
13.45 Pogotowie twórczości, czyli jak twórczo rozwiązywać problemy
14.15 To jest temat
14.45 Prosto z lasu
15.00 Wierzę, wątpię, szukam
15.45 Rzeka Jangcy
16.10 Rozmowa dnia
16.45 Panorama, Pogoda, Sport
17.00 Motorsport
17.15 Czas w kolorze sepii
17.50 Brulion kulturalny
18.00 Panorama, Sport, Pogoda, Punkt
18.30 Brulion kulturalny
19.00 Pasterze dusz
19.25 Rodno zemia
20.00 Telekurier
20.50 Studio Pogoda
21.00 Echa dnia
21.45 Panorama, Pogoda
22.00 Gość "3"
22.15 To jest temat
22.45 Studio Pogoda
22.55 Kurier sportowy
23.05 Uwierz w dokument
23.45 Cześć Tereska
1.20 Zakończenie prog.

TV 4
5.45 VIP - wydarzenia i plotki
6.10 Kinomaniak - mag.
6.35 Sztukateria - magazyn
7.00 Muzyczne listy - mag.
8.00 TV Market
8.15 Pokemon - serial animowany
8.45 Strefa P - magazyn
9.15 Bar Europa - reality show
9.45 Goście Michaela Parkinsona - talk show
10.15 Sztukateria - magazyn
11.15 Call TV
12.15 Bar Europa - reality show
13.15 A ku ku - program rozrywkowy
13.30 Taxi - teleturniej
14.15 Muzyczne listy - magazyn
15.15 Echo lasu
15.45 Psie serce (16) - serial obyczajowy
16.45 Punkt, set, mecz - magazyn
17.15 Detektor - raport Czwórki
17.45 Bar Europa - reality show
18.15 Taxi - teleturniej
19.00 Dom nie do poznania - reality show
20.00 Bar Europa - reality show
20.50 My Big Fat Obnoxious Boss
21.50 Cuda (4) - serial fantastyczny
22.50 Wydarzenia
23.00 Pałac Wagabundów (5) - serial obyczajowy
23.30 Playboy: Dyskretne miejsce - program erotyczny
1.30 Nocne randki
2.30 Muzyczne listy - magazyn
3.20 Sztukateria - magazyn
3.45 Zakończenie programu

TVN 7
6.00 Nie ma sprawy (31) - serial obyczajowy, USA
6.55 Telesklep
7.30 Biały welon (124) - telenowela, Meksyk,
8.20 Mała księżniczka (96) - telenowela, Meksyk
9.15 Nie ma sprawy (32) - serial obyczajowy, USA
10.15 Tajemnice Smallville (2) - serial science fiction, USA-Kanada
11.15 Mania grania - interaktywny teleturniej na żywo
12.15 Telesklep
14.25 Mała księżniczka (97) - telenowela, Meksyk
15.20 Biały welon (124) - telenowela, Meksyk
16.10 Dwóch i pół (10) - serial komediowy, USA
16.40 Przyjaciele (16) - serial komediowy, USA
17.10 Kobra - oddział specjalny (8) - serial sensacyjny, Niemcy
18.10 Tajemnice Smallville (3) - serial science-fiction, USA-Kanada
19.10 Dwóch i pół (11) - serial komediowy, USA
19.40 Przyjaciele (17) - serial komediowy, USA
20.10 Tylko miłość - komedia, USA 1999, reż. Rob Reiner, wyk. Bruce Willis, Micheile Pfeiffer, Coleen Rennison, Jake Sandvig, Tim Matheson, Rob Reiner
22.10 Adwokat - film sensacyjny, USA, reż. Steven Zaillian, wyk. John Travolta, Robert Duvall, Tony Shalhoub, William H. Macy, John Lithgow, Kathleen Quinlan
0.30 Sześć stóp pod ziemią (1) - serial obyczajowy, USA
1.30 Nocne igraszki - interaktywny teleturniej na żywo
3.30 Koniec programu

CANAL+

07:00 Łapu capu 

07:10 Nie przegap 

07:20 Diabelski młyn

08:00 Amen – dramat wojenny, Francja/Niemcy 2002 

10:15 Wygraj randkę – komedia romantyczna, USA 2004 

12:00 W imię ojca – dramat obyczajowy, Irlandia/Wielka Brytania 1993

14:20 Koszty życia – komediodramat, Francja 2003 

16:15 Bezprawie – western, USA 2003

18:45 W głębi oceanów (14) – film dokumentalny

19:25 Joey (2)

20:00 Diabelski młyn

20:40 Nie przegap

20:50 Łapu capu

21:00 Premiera: Pan od muzyki – melodramat, Francja/ Szwajcaria/Niemcy 2004

22:45 Koncert Macy Gray w Las Vegas

00:10 To właśnie miłość – komedia romantyczna, Wlk. Bryt./USA 2003

02:25 Konformista – dramat obyczajowy, Włochy/ Francja/Niemcy 1970

04:15 Tajna sieć (2)


HBO

06:30 Juwanna Mann – komedia, USA 2002 

08:00 Żadnych łez – dramat obyczajowy, Irlandia 2002 

09:40 Na planie 

10:10 Tootsie – komedia, USA 1982

12:05 Zobacz w HBO 

12:35 Orzeszek – film dla dzieci, USA

14:00 W ukrytej kamerze – komedia, USA 2003 

15:35 Dzieciaki, kłopoty i my: Powrót Seaverów – komedia, USA 2004

17:00 Uśmiech Mony Lizy – film obyczajowy, USA 2003

19:00 Juwanna Mann – komedia, USA 2002

20:30 Cinema, cinema

21:00 Premiera: Wakacje Waltera – komedia, USA 2003

22:50 Aniołki Charliego: zawrotna szybkość – film sensacyjny, USA 2003

00:35 Zakochany bez pamięci – komediodramat, USA 2004

02:20 Linia życia – thriller, USA 1990

04:15 Tootsie – komedia, USA 1982

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.