FANDOM


TVP 1
7.00 Kawa czy herbata (w tym: Wiadomości)
8.05 Wszyscy kochają Raymonda (32) - serial, USA
8.30 Wiadomości
8.40 Prognoza pogody
8.45 Dla dzieci: Lato z Hałabałą
9.10 Podróże z Aleksandrem i Emilią (24/26) - serial anim.
9.35 VII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - Chodzież '98
10.00 Sierżant Anderson (22-ost.) - serial, USA
10.50 35 x Sopot
11.15 Siatkówka na plaży
11.25 Lato z Magazynem Notowań: Nie tylko Roztocze, Leśne bogactwo
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
12.20 Kwadrans na kawę
12.40 Klan (85,86) - telenowela
13.35 Kino letnie: Jazon i Argonauci
15.20 VII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - Chodzież '98
15.45 Byle do dzwonka (37/50) - serial
16.40 Twarzą w twarz z Europą
17.00 Teleexpress
17.25 Jaka to melodia? - quiz
17.50 Tata, a Marcin powiedział...
18.05 Randka w ciemno - zabawa quizowa
18.50 Flesz - Wiadomości i Prognoza pogody
19.00 Wieczorynka: Smerfy
19.30 Wiadomości, Sport i Prognoza pogody
20.10 Jeśli dziś wtorek, to nadal jesteśmy w Belgii - komedia
21.50 Jaka Polska?
21.55 W centrum uwagi
22.20 MdM - program rozrywkowy
23.00 Wiadomości oraz Sport
23.10 Ja, Klaudiusz - serial
1.00 Widmo - thriller, USA
2.25 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Sport telegram (powt.)
7.05 Dziennik krajowy
7.25 Wakat
7.50 Studio urody
8.00 Program lokalny
8.30 Fitness Club (1/26) - serial
9.00 Trzecia granica (6/8) - serial
10.05 Wakacyjny kurs języka angielskiego
10.20 Jak kochały... (8/13): Księżna Diana - serial dok.
10.45 Legendy wyspy skarbów (7/26) - serial anim.
11.05 Złoto Alaski (8/13) - serial
12.05 Natura rzeczy: Tam, gdzie czapla ma swój dom - film dok.
13.00 Panorama
13.20 Dziennik krajowy
13.40 Relaks z... Gdańska
15.05 Powitanie
15.10 Przystanek Alaska (81) - serial
16.00 Panorama
16.10 Zwierzęta wokół nas: Podaj łapę
16.35 5 x 5 - wygrajmy razem - teleturniej
17.00 Dla dzieci: Bądź mistrzem - Włodzimierz Lubański
17.30 Program lokalny
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny
18.35 Magia liter - teleturniej
19.05 Jaś Fasola - serial, W. Bryt.
19.35 Wyspa przygód (12/26) - serial
20.05 Baw się razem z nami: Zmiennicy (6/15) - serial
21.10 Marzenia Marcina Dańca
22.00 Panorama
22.35 Sport telegram
22.40 Miłość w Hollywood (4-ost.) serial dok.
23.30 Z archiwum X (3) - serial, USA
0.15 Z archiwum X (4) - serial, USA
1.05 Zakończenie programu

TV 5 Wrocław
7.50 Program dnia
8.00 Fakty
8.15 Fakty-Refleks
8.35 Maria z przedmieścia - serial prod. wenezuelskiej [107,108]
9.30 Tombik i Bibi - serial anim. prod. tureckiej [18]
9.55 Czy wiecie, że...? - program popularnonaukowy [11]
10.20 Bractwo Letniej Przygody - serial fab. prod. francuskiej [24]
10.45 Wakacje Kamili - serial prod. francuskiej [5]
10.50 Mozart w podróży - serial dok. prod. niem.
11.20 Przychodnia w Cardale - serial obyczajowy prod. angielskiej [18]
12.10 Zabijać, aby żyć - ser. przyrodniczy prod. angielskiej [8]
13.05 Program dnia
13.10 Morskie wyzwania - film dok. prod. USA [26]
13.35 Skarby archeologii - serial dokum. [19]
14.10 Maria Celeste - serial fab.
15.10 Tombik i Bibi - serial anim. [18]
15.40 Czy wiecie, że...? - program popularnonaukowy [11]
16.05 Bractwo Letniej Przygody - serial fab. [24]
16.30 Krzyżówka szczęścia
17.00 Portrety miast - Gryfów Śl.
17.30 Magazyn Aktualności Kulturalnych
18.00 Twoja 5
18.10 Fakty
18.35 Maria z przedmieścia - serial [107,108]
19.30 Mozart w podróży - serial dok. [6]
20.05 Przychodnia w Cardale - serial obycz. [18]
20.55 Zabijać, aby żyć - serial przyrodniczy
21.50 Fakty-Refleks
22.00 Śląska sekretera
22.30 Fakty
22.50 Żona polityka - serial obycz. prod. pol.
23.55 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Poranek z Polsatem
7.45 Polityczne graffiti
7.55 Poranne informacje
8.00 Maska - serial anim.
8.30 Znak Zorro - serial
9.00 Tarzan - serial
9.30 Żar młodości - serial
10.30 Przyjaciele - serial
11.00 Roseanne - serial
11.30 Komisarz Rex - serial
12.30 Kalambury
13.00 Rykowisko
13.30 Izba gmin
14.00 Egzamin dojrzałości
15.00 Garfield - serial anim.
15.30 Lato z Polsatem
16.00 Informacje
16.15 Lato z Polsatem
16.45 Dziewięciu wspaniałych
17.15 Rykowisko
17.45 Przyjaciele - serial
18.15 Roseanne - serial
18.45 Informacje
19.00 Znak Zorro - serial
19.30 Tarzan - serial
20.00 Komputerowy świat - serial
20.50 Losowanie LOTTO
21.00 Herkules i Amazonki - film sf USA (1994)
22.40 Ogłoszenie wyników LOTTO
22.45 Informacje
23.00 Polityczne graffiti
23.15 Biznes tydzień
23.30 Uwięziony - film fab. USA (1993)
1.10 Przytul mnie
2.10 DJ'S Club
2.40 Dance TV
3.10 Pożegnanie

TVN
6.15 Jolanda - telenoWela
6.45 Telesklep
7.15 Hardcastle i McCormick - serial
8.15 Kucyki i przyjaciele - serial anim.
8.35 Zwierzątka ze sklepiku - serial anim.
9.00 Szkoła złamanych serc - serial
9.30 Nieśmiertelny - serial
10.30 Maktub (1) - serial
12.30 Manuela - telenowela
13.30 Jolanda - telenowela
14.00 Telesklep
14.30 Kucyki i przyjaciele - serial anim.
14.55 Zwierzątka ze sklepiku - serial anim.
15.20 W naszym kręgu - serial
15.45 Szkoła złamanych serc - serial
16.15 Nieśmiertelny - serial
17.15 TVN Fakty Regionalne
17.30 Co za dzień
18.00 Magnum - serial
19.00 TVN Fakty
19.24 Sport
19.29 Pogoda
19.30 Więzy rodzinne - serial
20.00-23.55 SUPERKINO
20.00 Równaj krok - komedia sensac. USA
21.55 Świat przyszłości - film sf USA
3.55 Preludium miłości - film erot. USA (1995)
1.30 Grająca szafa TVN
3.00 Magnum - serial
3.50 Granie na ekranie

Nasza TV
8.00 Don Kichot [15] - serial animowany dla dzieci, Hiszpania
8.30 Tajemnica wybrzeża [15] - serial przygodowy dla dzieci
9.00 Loving [24] - serial USA
9.30 City [151] - serial USA
10.00 Antonella [68] - telenowela
10.45 Dwa oblicza miłości [33,34/80] - serial obycz.
12.30 Ośmiornica [30] - serial krym, Włochy
13.30 Nasz Sklep - zakupy w TV
14.15 Antonella [69] - serial, Argentyna
15.00 Szczęśliwa ósemka - propozycje do listy przebojów
15.05 City [152] - serial USA
15.30 Loving [25] - serial USA
16.00 Don Kichot [16] - serial animowany dla dzieci, Hiszpania
16.30 Tajemnica wybrzeża [16] - serial przygod. dla dzieci
17.00 Koncert życzeń na żywo - Lato w Studiu AGNES
17.45 Nasz sklep - zakupy w TV
18.00 Nasze wiadomości
18.15 Dwa oblicza miłości [35,36/80] - serial obyczajowy, Włochy
20.05 Matka panny młodej - komedia, USA
21.45 Nasze wiadomości
22.00 Aniołki Charliego [60] - serial kryminalny USA
23.00 Co się stało [6] - serial dokumentalny USA
23.30 GORĄCE KINO: Ucieczka diabła - horror USA

TV Polonia
7.00 Sport telegram
7.05 Kraina uśmiechu (powt.)
8.00 Gościniec - magazyn kultury i sztuki ludowej (powt.)
8.30 Wiadomości
8.45 Znak orła [10/14] - Ostrzeżenie - serial hist.-przygodowy (powt.)
9.15 Świat Bałtyku [3] - film dok. (powt.)
9.45 Dziewczyna z Mazur [3/5] - serial obyczajowy prod. polskiej (powt.)
10.35 Krzyżówka szczęścia - teleturniej (powt.)
11.00 Prawdziwa historia - film dok. (powt.)
11.30 Credo - magazyn katolicki (powt.)
12.00 Wiadomości
12.15 Rzeka kłamstwa [6/7] - serial prod. polskiej (powt.)
13.45 Kolejki [2] - Wielcy nieobecni (powt.)
14.00 Warownie pogranicznych szlaków - Ujazd (powt.)
14.10 MdM (powt.)
14.45 Diariusz rządowy (powt.)
15.00 Panorama
15.20 Program dnia
15.30 Cecylia Korban
16.00 Hity satelity
16.30 Ala i As - program dla dzieci
16.45 Kolorowe nutki - program muzyczny dla dzieci
16.50 Tata, a Marcin powiedział...
17.00 Teleexpress
17.15 Wielka gra - teleturniej
18.05 Tęczowa bajeczka - program dla dzieci
18.15 Człowiek, który zdemoralizował Hadleyburg - nowela filmowa prod. polskiej
18.45 Latarnik - magazyn kulturalny [7]
19.15 Dobranocka: Olimpiada Bolka i Lolka [7] - Gol - film animowany dla dzieci
19.30 Wiadomości
19.55 Prognoza pogody
20.00 Rzeka kłamstwa [7/ost.] - serial prod. polskiej
21.30 Ochotnicy roku 1920 - film dok.
22.30 Panorama
23.05 Varius Manx - recital zespołu
23.35 O Władysławie Broniewskim - film dok.
0.30 W centrum uwagi
0.45 Powitanie widzów amerykańskich
0.50 Olimpiada Bolka i Lolka [7] - Gol - film animowany dla dzieci (powt.)
1.00 Wiadomości
1.25 Sport
1.29 Prognoza pogody
1.30 Człowiek, który zdemoralizował Hadleyburg - nowela filmowa prod. polskiej (powt.)
2.30 Panorama
3.05 Rzeka kłamstwa [7-ost.] - serial prod. polskiej (powt.)
4.35 Ochotnicy roku 1920 - film dok. (powt.)
5.35 W centrum uwagi (powt.)
5.50 Diariusz rządowy (powt.)
6.05 Wielka gra - teleturniej (powt.)
7.00 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.