FANDOM


TVP 1
06:15 Warto kochać - odc. 4; serial TVP
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach
08:00 Królowa strzela gola (Using the Queen to score a goal); film dokumentalny kraj prod.Słowenia (2006)
08:15 Weterynarz Fred - Nie mówcie doktorowi  odc.22 (Fetch the Vet /Don?t tell Fetch); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2000)
08:30 Domisie - Okulary; program dla dzieci
08:55 Lippy and Messy - DO-BE -DO
09:00 Teleranek - magazyn
09:35 Królestwo Maciusia - odc.  55; program dla dzieci
10:05 Dzieci świata - Zatańczmy - Elnathan w Izraelu (Let's dance. Elnathan in Israel); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2000)
10:15 Studio Teleranka
10:35 Szatan z siódmej klasy - Na sposoby są sposoby odc.2 - (txt s.777); serial TVP
11:25 Tydzień
11:55 Między ziemią a niebem ; magazyn
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem ; magazyn
13:00 Wiadomości
13:10 Wywiad i opinie; program publicystyczny
13:35 Puchar Świata w skokach narciarskich - Vikersund
16:00 BBC w Jedynce - Niezwykłe wędrówki zwierząt - odc. 3/6  Śladami niedźwiedzi polarnych (Incredible Journeys With Steve Leonard 3/6 In The Footsteps Of The Ice Bear) - (txt s.777); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
17:00 Teleexpress
17:20 Sekrety Rodzinne - odc. 4; talk-show
18:15 Faceci do wzięcia - Opowieść wigilijna; serial TVP
18:40 Gwiazdy opolskich kabaretonów - Janusz Gajos
19:00 Wieczorynka - Nowe przygody Kubusia Puchatka -  Tygrysek bez języka   odc. 42 (New adventures of Winnie the Pooh - Tigger got your tongue); serial animowany kraj prod.USA (1996)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:55 Rajd Dakar 2007 - kronika
20:05 Pogoda
20:15 Zakochana Jedynka - Antonia - odc. 2/3 (Antonia. Zwischen Liebe und Macht) - (txt s.777); serial obyczajowy kraj prod.Niemcy (2001)
22:05 Uczta kinomana - Nieznośna lekkość bytu (Unbearable Lightness of Being, The)  165'; film obyczajowy kraj prod.USA (1988)
00:55 Kinematograf; magazyn
01:20 Kolekcja kinomana - Na straży swej stać będę  103'; dramat wojenny kraj prod.Polska (1983)
03:05 Zakończenie dnia

TVP 2
05:50 Słowo na niedzielę
05:55 Smak Europy - Chciałem mieć fabrykę ....
06:05 Dla niesłyszących - Lokatorzy - odc. 98 Spotkanie z prawem
06:30 Dla niesłyszących - Lokatorzy - odc. 99 Żegnaj, Romku
06:55 Złotopolscy - odc. 823 Wojenne ścieżki; telenowela TVP
07:20 M jak miłość - odc. 462; serial TVP;
08:10 Jesteś tym, co jesz (seria II) - odc.8 (You are what you are II); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
08:40 Zacisze gwiazd - Maryla Rodowicz
09:05 Poezja łączy ludzi - Mój ulubiony wiersz: "Jestem sama
09:10 Ostoja - odc.11
09:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (odc.2)  Ale Jazda ! Ale Meksyk!; cykl reportaży
10:10 XV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
11:05 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak winnych gęsi (192)
11:35 Gwiazdy w południe - Hrabia Monte Christo (Count of Monte Christo)  99'; film fabularny kraj prod.Wielka Brytania (1974)
13:20 Panorama WOŚP
13:25 XV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
14:00 Familiada -  odc. 1368 - (txt s.777); teleturniej
14:30 Złotopolscy - odc. 825 Droga Marty; telenowela TVP
15:00 XV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
16:00 Panorama WOŚP
16:05 Niespotykanie spokojny człowiek  56' kraj prod.Polska (1975)
17:05 XV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
17:45 Program lokalny
18:15 XV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
18:45 Panorama
19:05 Pogoda
19:15 XV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
21:00 13. Marzenia Marcina Dańca - "Szczęśliwa trzynastka" ; program rozrywkowy
22:00 Panorama
22:20 Sport Telegram
22:25 Pogoda
22:35 XV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
01:15 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:15 Półkowniki - odc. 1; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Integracja; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:05 Wierzę, wątpię, szukam; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Niepokorni - Krzysztof Młodzik; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Kurier; STEREO
09:45 Pogoda; STEREO
09:48 Serwis sportowy; STEREO
09:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Czym żyje Polska ; STEREO
10:00 Kuchnia polityczna; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda ; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Czym żyje świat ; STEREO
11:00 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:48 Serwis sportowy; STEREO
11:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Czym żyje Polska ; STEREO
12:00 Album Skalskiego; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Niepokorni - Grażyna Przybylska-Wendt; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:48 Serwis sportowy; STEREO
12:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Czym żyje świat ; STEREO
13:00 Tam gdzie wschodzi słońce - Do szpiku kości, odc. 2; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Czym żyje Polska ; STEREO
14:00 Espresso; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:35 Pogoda; STEREO
14:40 TVP Sport w ośrodkach regionalnych - Siatkówka Kobiet - Gedania - Centrostal; STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:00 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Półkowniki - odc. 2; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Kurier; STEREO
22:50 Pogoda; STEREO
22:55 Sportowa niedziela; STEREO
23:50 Kuchnia polityczna; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Album Skalskiego; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Tam gdzie wschodzi słońce - Do szpiku kości, odc. 2; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Kurier; STEREO
01:55 Pogoda; STEREO
02:00 Zakończenie dnia

Polsat
06.00 Pierwsza miłość (386, 387) - serial obyczajowy
07.30 Czarodziejki (33) - serial anim.
08.00 Power Rangers (306) - serial SF
08.30 Dotyk anioła (18) - serial obyczajowy
09.30 Sheena (18) - serial sens.
10.30 Łabędzie nutki - film anim.
11.55 Szaleństwo w Aspen - film przygodowy, USA 1993
14.30 Piękna i geniusz - reality show
15.30 Daleko od noszy (61): Jarmark medycyny naturalnej - serial komediowy
16.00 Kabareton: Trzecia Sopocka Noc Kabaretowa - program rozrywkowy
16.45 Świat według Kiepskich - serial komediowy
17.15 Świat według Kiepskich - serial komediowy
17.45 Rodzina zastępcza plus (223): Wczasy wewnętrzne - serial komediowy
18.50 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
19.30 Jaś Fasola (3) - serial komediowy
20.00 Śnieżne psy - komedia, Kanada/USA 2002
21.55 Studio LOTTO
22.05 Dawno temu - dramat kryminalny, USA 1999
00.10 Magazyn sportowy
02.10 Nocne randki
05.40 TV Market - mag. reklamowy
05.55 Zakończenie programu

TVN
06.00 Uwaga! - magazyn
06.20 Telesklep
08.00 Taniec z gwiazdami: Kulisy - program rozrywkowy
08.30 Dzień dobry TVN - magazyn
10.30 Kawa na ławę - magazyn
11.25 Surfujący ninja - film przygodowy, USA 1993
13.10 Gremliny rozrabiają - komedia SF, USA 1984
15.20 Niania (24): Zabójcze paluszki - serial komediowy
15.55 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
16.55 Co za tydzień - magazyn
17.30 Supemianla - reality show
18.30 Hela w opałach (4): Egzamin dojrzalości - serial komediowy
19.00 Fakty
19.25 Sport
19.35 Prognoza pogody
19.45 Uwaga! - magazyn
20.05 Lemur zwany RoIlo - komedia, USA/Wielka Brytania 1997
21.55 Detektyw Monk (12) - serial kryminalny
22.50 Superwizjer - magazyn
23.25 Nie do wiary - magazyn
23.55 Sekta 2 - thriller, USA 2002
01.50 Telesklep
02.10 Uwaga! - magazyn
02.30 Nic straconego - powtórki

TV 4
05.55 Sztukateria, mag.  
06.20 KINOmaniak, mag.  
06.45 VIP, pr. kulturalno-rozr.
07.10 Pokemon, serial anim.
08.00 Kasa na bank, pr. interaktywny
09.00 Grom, syn Flicki, film rodzinny USA, 1945
10.40 VIP, pr. rozr.  
11.00 Kamienica, pr. rozr.  
11.30 Kamienica, pr. rozr.   
12.30 Dekoratornia, mag.  
13.00 Strażnik Teksasu, serial USA, 1998   
14.00 Wszystko o zwierzętach, serial dok. GB, 2005
14.30 VIP, pr. kulturalno-rozr.
15.00 Polska Liga Koszykówki, mecz: BOT Turów Zgorzelec - Gipsar Stal Ostrów Wielkopolski
17.15 Obrońca, serial obycz. USA
18.15 Arabela, serial Czechosłowacja     
18.55 Nowe przygody Tequili i Bonettiego, serial sens.   
20.00 Kameleon, serial sens., USA  
21.00 Britannic, film akcji GB/USA, 2000  
23.05 Kuba Wojewódzki – talk show
00.00 Kameleon, serial sens., USA  
00.55 Wydarzenia, Sport, Pogoda  
01.35 Casino Night, pr. interaktywny    
02.35 Drogówka, mag.    
02.55 KINOmaniak, mag.  
03.20 VIP, pr. kulturalno-rozr.
03.40 FIFA Futbol Mundial, mag.  
04.00 V-max, mag.  
04.25 Zakończenie programu

TVN 7
06.00 Telesklep
08.00 Na osi, pr. motoryzacyjny
08.35 Seans filmowy, pr. rozr., live
09.45 Siostrzyczki, serial kom., USA  
10.15 Siostrzyczki, serial kom., USA  
10.45 Płaszcz i szpada, film przygodowy, USA 1984
12.45 Moja krew, pr. rozr.  
13.45 Agent przyszłości, serial S-F, USA
14.40 Kochane kłopoty, serial obycz., USA  
15.40 Dla Ciebie Wszystko, pr. rozr.
17.00 Dzikie Koty, kom., USA 1986
19.10 Medicopter 117, serial sens.
20.10 Czwarta wojna, film sens., USA 1990
22.05 Dowody zbrodni, serial krym., USA
23.05 Zabójczy warunek, film sens., USA 1999  
00.50 Nocne igraszki, interaktywny pr. rozr., live
03.30 Koniec programu

TV Polonia
06:05 Studencki Festiwal Piosenki - 42. S.F.P. - "Dziękuję za wypowiedź" - zespół Raz Dwa Trzy i goście; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 M jak miłość - odc. 414; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Słowo na niedzielę; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Ziarno; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Między nami bocianami - odc.3 - Pierwsze loty za płoty; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Palce lizać; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 XV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Dwie strony medalu - odc. 3; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Dwie strony medalu - odc. 4; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Między ziemią a niebem ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Anioł Pański ; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Między ziemią a niebem ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach
14:05 Zmiennicy - odc. 1/15* - Ceny umowne; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
15:00 XV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Biografie - Pasje pana Zakrzeńskiego; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Zaproszenie - Narty, psy i poezja; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:15 XV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 To jest temat - Rzecz o Albercie Schweitzerze; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:15 Palce lizać; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 M jak miłość - odc. 415; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy - odc.6 - Prezent dla Antka (Le petit Roi Macius,  Le Bapteme de L'Air ep. 6) kraj prod.Francja, Polska (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 XV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy; Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Defekt - odc. 2/9; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Mój Dekalog - Jerzy Stuhr; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Bzik kulturalny; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:35 XV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy; Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy - odc.6 - Prezent dla Antka (Le petit Roi Macius,  Le Bapteme de L'Air ep. 6) kraj prod.Francja, Polska (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
02:00 Defekt - odc. 2/9; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Zaproszenie - Narty, psy i poezja; Bez ograniczeń wiekowych
03:20 M jak miłość - odc. 415; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Zmiennicy - odc. 1/15* - Ceny umowne; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
05:05 Dwie strony medalu - odc. 3; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Dwie strony medalu - odc. 4; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

TVP Kultura
09:05 Wakacje z duchami - odc. 3/7 Człowiek w plastikowej zbroi; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Wakacje z duchami - odc. 4/7 Tajemniczy przybysz; serial TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Na życzenie Widzów - Rosja - Polska - Moskiewska żona  17'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2005); reż.:Barbara Białowąs; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Na życzenie Widzów - Rosja - Polska - Mój Kieślowski  20'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2005); reż.:Irina Wołkowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Na życzenie Widzów - Zespół Ścianka w Teatrze Rozmaitości; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Sekret alchemików (Le secret des alchemistes)  85'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Trzeci punkt widzenia ; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Więcej niż fikcja - Chłopiec z Bamiyan (The Boy Who Plays on the Buddhas of Bamiyan)  95'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2003); reż.:Phil Grabsky; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Królowa Bona - odc. 6; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Gra Adam Makowicz; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Tygodnik Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Spotkania - Maria Fołtyn /cz.1/; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Maria Callas - Życie i śmierć dla sztuki i miłości (Maria Callas - Living and Dying for Art and Love)  56'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2003); reż.:Steve Cole; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Spotkania - Maria Fołtyn /cz.2/; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Elvis  42'; film dokumentalny kraj prod.Polska (1997); reż.:Janusz Płoński; Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Spotkania - Maria Fołtyn /cz.3/; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Informacje; STEREO
20:10 Spotkania - Maria Fołtyn /cz.4/; Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Zarzuela (Zarzuela); operetka kraj prod.Wielka Brytania (1986); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Chleba naszego powszedniego  50'; film TVP kraj prod.Polska (1974); reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Bolesław Plotnicki, Małgorzata Pritulak, Kazimierz Krzaczkowski, Janusz Bukowski, Jan Himilsbah; Dla małoletnich od lat 12
22:25 Archiwum Jazzu i Rocka - Przeboje młodzieżowe cz. 1; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Strefa - Stereolab; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Strefa - David Bowie - A Reality (koncert w Dublinie) (David Bowie - A Reality - Live in Dublin); koncert kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Strefa - Poza Kontrolą - Faust again; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Na życzenie Widzów - Ewa Demarczyk - recital; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Przesłuchanie (The interview)  100'; film kryminalny kraj prod.Australia (1998); reż.:Craig Monahan; wyk.:Tony Martin, Aaron Jeffery, Paul Sonkkila, Michael Caton, Peter McCauley, Glynis Angell; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Koncert na Placu Marii Magdaleny - zespół nazywa się Świetliki; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:55 Zakończenie programu

Tele 5
07:05 Prognoza pogody
07:10 Akademia fitness i kulturystyki - powtórzenie program sportowy Polska 2005
07:35 Telezakupy
09:10 Voltron - trzeci wymiar - 12/26 serial animowany USA 1998
09:35 Prognoza pogody
09:45 Conan - 18/22 serial przygodowy USA/Niemcy 1997
10:45 Łowca - 14/22 serial sensacyjny Kanada 2001
11:45 Waleczne serca - serial fabularno-dokumentalny Kanada 1992
12:15 Akwanauci - 42/49 serial dokumentalny USA 2000
12:45 Buon Appetito! - premiera program kulinarny Polska 2006
13:15 Waleczne serca - serial fabularno-dokumentalny Kanada 1992
13:30 Błękitna płetwa - dramat Australia 1978
15:15 Plusy dodatnie, plusy ujemne - program Tomasza Wołka powtórzenie
16:10 Prognoza pogody
16:20 Conan - 13/22 serial przygodowy USA/Niemcy 1997
17:15 Wspólnicy - komedia romantyczna Kanada 1992
19:00 Gorączka w mieście - 18/48 serial kryminalny USA 1996
19:55 Prognoza pogody
20:00 Ostatnia fala - thriller Australia 1977
22:00 Prognoza pogody
22:05 Fortuna albo miłość - komedia romantyczna Francja/USA 1991
23:55 Czynnik PSI - 69/88 serial science-fiction Kanada 2000
00:55 Centrum miłości - film erotyczny USA
02:35 Rybia nocka

TV Puls
06:00 Wolność Słowa - program publicystyczny
06:30 Program religijny
07:30 Telezakupy
08:30 Whistler (2/13) - serial kryminalny, Kanada 2006
09:30 Asoka Wielki (1) - film historyczny, Indie 2001
11:30 Wolność Słowa - program publicystyczny
12:00 Anioł Pański
12:20 Żebro Adama - program publicystyczny
13:00 Ja, Klaudiusz (2/12) - serial historyczny, Wielka Brytania 1976
14:00 Miasta świata (2) - serial dokumentalny
15:00 Nieśmiertelny (11) - serial przygodowy, Wielka Brytania 2000
16:00 Asoka Wielki (2) - film historyczny, Indie 2001
17:50 Sekrety archeologii (2) - serial dokumentalny
18:30 Whistler (4/13) - serial kryminalny, Kanada 2006
19:30 Pod prąd - program publicystyczny
20:20 Edukacja Rity - komediodramat, USA 1983
22:30 Nieśmiertelny (11) - serial przygodowy, Wielka Brytania 2000
23:30 Whistler (4/13) - serial kryminalny, Kanada 2006
00:20 Zakazany rock'n'roll - film muzyczny, USA 1993
02:20 Bałtów i okolice - film dokumentalny
03:00 Miasta świata (2) - serial dokumentalny

Eurosport
08:30 Rajd Dakar - rajd
09:00 Puchar Świata w Oberhofie - saneczkarstwo
09:30 Puchar Świata w Val di Fiemme - kombinacja norweska
11:00 Puchar Świata w Ruhpolding - biathlon
11:45 Puchar Świata w Oberhofie - saneczkarstwo
12:15 Puchar Świata w Oberhofie - saneczkarstwo
13:00 Puchar Świata w Ruhpolding - biathlon
13:45 Puchar Świata w Vikersund - skoki narciarskie
15:30 Puchar Świata w Val di Fiemme - biegi narciarskie
16:00 Puchar Świata w Wengen - narciarstwo alpejskie
16:30 International Masters w Londynie - snooker
18:30 Winterpark Weekend - magazyn sportów zimowych
19:00 Mistrzostwa Świata w Frimley Green - rzutki
21:00 International Masters w Londynie - snooker
22:00 Rajd Dakar - rajd
22:45 International Masters w Londynie - snooker
23:30 Puchar Świata w Ruhpolding - biathlon
00:00 Turniej WTA w Sydney - tenis
01:00 Turniej Wielkiego Szlema Australian Open - tenis

Eurosport 2
07:30 Wiadomości poranne
10:00 Puchar Świata w Oberhofie - saneczkarstwo
10:30 Turniej halowy w Pradze - piłka nożna
11:00 Turniej halowy w Pradze - piłka nożna
15:00 Holandia Hiszpania - hokej na trawie
16:15 Larvik HK Podravka Vegeta Koprivnica - piłka ręczna
17:45 TAU Ceramica Vitoria Baskonia Real Madryt - koszykówka
19:30 Wiadomości weekendowe
20:00 Colorado Mammoth Buffalo Bandits - lacrosse
22:15 Australia Niemcy - hokej na trawie
23:45 Turniej halowy w Pradze - piłka nożna
00:15 Wiadomości weekendowe
01:00 Wiadomości

Polsat: Sport
07:00 Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa KS Jastrzębski Węgiel S.A. - siatkówka
09:00 HC Sparta Praga HPK Hämeenlinna - hokej na lodzie
11:00 Puchar Świata w Altenmarkt-Zauchensee - narciarstwo alpejskie
12:00 Polska Algieria - piłka ręczna
14:00 Stars on Ice - łyżwiarstwo figurowe
14:55 Heart of Midlothian Edynburg Celtic Glasgow - piłka nożna
17:00 BOT Turów Zgorzelec Gipsar Stal Ostrów Wlkp. - koszykówka
17:55 Hiszpania Rosja - piłka ręczna
20:00 Futbol Mundial - magazyn piłkarski
20:25 Lazio Rzym AC Siena - piłka nożna
22:30 Europejski Puchar Mistrzów - hokej na lodzie
00:30 Futbol Mundial - magazyn piłkarski

CANAL+ Sport
07:00 RC Lens OSC Lille - piłka nożna
08:50 Manchester United Aston Villa Birmingham - piłka nożna
10:50 RCD Espanyol Barcelona FC Barcelona - piłka nożna
12:40 Phoenix Suns Orlando Magic - koszykówka
14:55 FC Messina Peloro AS Roma - piłka nożna
16:55 Tottenham Hotspur Newcastle United - piłka nożna
19:00 Czempioni w Plusie - magazyn sportowy
20:00 Złap sport extra - rozrywka
20:30 Sport+ (1/2) - magazyn sportowy
20:55 Real Madryt Real Saragossa - piłka nożna
23:00 Sport+ (2/2) - magazyn sportowy
00:15 FC Messina Peloro AS Roma - piłka nożna
02:05 Piłka nożna. Inteligencja zbiorowa - film dokumentalny
03:00 Sport+ (1/2) - magazyn sportowy
03:25 Real Madryt Real Saragossa - piłka nożna
05:30 Sport+ (2/2) - magazyn sportowy
06:45 Empoli Calcio AC Parma - piłka nożna

Ale Kino!
08:00 Jeszcze tylko ten las - dramat obyczajowy, Polska 1991
09:35 Casablanca - melodramat, USA 1942
11:25 Ghost World - komedia, Wielka Brytania/USA/Niemcy 2001
13:20 Fenomen - film obyczajowy, USA 1996
15:30 Wojny domowe - komedia, Wielka Brytania 1998
17:15 Człowiek, który płakał - melodramat, Wielka Brytania/Francja 2000
19:00 Za drzwiami Actors Studio (1) - film dokumentalny
20:00 Legendy Nowego Jorku: Basquiat taniec ze śmiercią - dramat obyczajowy, USA 1996
21:55 Trzy miłości - dramat obyczajowy, Tajwan 2005
00:15 Nowiny dla kościoła - film krótkometrażowy
00:45 Maelstrom - komediodramat, Kanada 2000
02:15 Struktura kryształu - film obyczajowy, Polska 1969
03:35 Zbliżenia - film dokumentalny

AXN
06:00 Amatorzy przygód (7) - serial przygodowy, USA 2003
07:00 Amatorzy przygód (8) - serial przygodowy, USA 2003
08:00 Robinsonowie Tajlandia 5 (6) - serial dokumentalny, USA 2002
09:00 Robinsonowie Tajlandia 5 (7) - serial dokumentalny, USA 2002
10:00 Zagadki z przeszłości 2 (22) - serial sensacyjny, USA/Francja/Niemcy/Kanada 2000
11:00 Amatorzy przygód (7) - serial przygodowy, USA 2003
12:00 Amatorzy przygód (8) - serial przygodowy, USA 2003
13:00 Robinsonowie Tajlandia 5 (6) - serial dokumentalny, USA 2002
14:00 Robinsonowie Tajlandia 5 (7) - serial dokumentalny, USA 2002
15:00 Sliders: Piąty wymiar 3 (24) - serial sf, USA 1997
16:00 Herkules (13/13) - serial przygodowy, USA 1995
17:00 Zagadki z przeszłości 2 (22) - serial sensacyjny, USA/Francja/Niemcy/Kanada 2000
18:00 Szczury wodne (43) - serial sensacyjny, Australia 1996-2001
19:00 Sprawiedliwość na 18 kołach 2 (3/22) - serial sensacyjny, USA 2000
20:00 Jericho (6) - serial sf, USA 2006
21:00 Bez pardonu 4 (2) - serial kryminalny, USA 2004
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 4 (4) - serial kryminalny, USA 2005
23:00 Zabójcze umysły (15) - serial kryminalny, USA 2005
00:00 Niewiarygodny świat Ripleya 4 (20) - serial dokumentalny, USA 2000
01:00 Jericho (6) - serial sf, USA 2006
02:00 Bez pardonu 4 (2) - serial kryminalny, USA 2004
03:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami 4 (4) - serial kryminalny, USA 2005

Zone Europa
08:00 Podróż do Indii - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 1984
10:45 Christian - dramat obyczajowy, Włochy/Dania 1989 
12:35 Cinemania (194) - magazyn filmowy
13:00 Nieśmiertelny - film fantastyczny, Wielka Brytania/USA 1986
15:00 Tropiciel śladów - dramat psychologiczny, Węgry 1993
16:35 Outsiderzy - dramat kryminalny, USA 1983
18:10 Christian - dramat obyczajowy, Włochy/Dania 1989 
20:00 Imperia, wielka kurtyzana - film historyczny, Włochy 2005
21:40 Anioły i owady - melodramat, Wielka Brytania/USA 1995 
23:45 Erotyczne tańce - film erotyczny, Francja 1999 
01:25 Daj się zaczarować - film erotyczny, Francja 2002 
02:15 Królowa Margot - film historyczny, Francja/Włochy/Niemcy 1994 

Hallmark
06:00 Złamana obietnica - dramat obyczajowy, USA 1993
08:00 Morscy - film fantastyczny, USA 1999
10:00 Wzywam pogotowie górskie - film przygodowy, USA 1994
12:00 Potyczki Amy 3 (52) - serial obyczajowy, USA 2001
13:00 Morscy - film fantastyczny, USA 1999
15:00 Córki McLeoda 3 (68) - serial obyczajowy, Australia 2003
16:00 Wzywam pogotowie górskie - film przygodowy, USA 1994
18:00 Potyczki Amy 3 (52) - serial obyczajowy, USA 2001
19:00 Córki McLeoda 3 (70) - serial obyczajowy, Australia 2003
20:00 McBride: Talk show - dramat kryminalny, USA 2005
22:00 Arytmetyka diabła - dramat obyczajowy, USA 1999
00:00 Opowieść o ojcu chrzestnym (2/2) - miniserial, Kanada/USA 1999 
02:00 McBride: Talk show - dramat kryminalny, USA 2005
04:00 Złamana obietnica - dramat obyczajowy, USA 1993

CANAL+
07:30 Joey 2 (13/22) - serial komediowy, USA 2005
08:00 Najświetniejsze hotele świata (11) - serial dokumentalny
08:30 Martha za kratkami - dramat obyczajowy, USA 2005
10:00 Szachowe dzieciństwo - dramat obyczajowy, USA 1993
11:55 Podwójna gra - thriller, USA 2005
13:55 Piękno po francusku - film dokumentalny
15:10 Dzięki tobie, Winn-Dixie - komedia, USA 2005
17:00 Broken Flowers - komediodramat, USA/Francja 2005
18:50 Łapu capu
19:00 Aktualności filmowe
19:30 Nie przegap
19:35 Joey 2 (13/22) - serial komediowy, USA 2005
20:00 Premiera: Serenity - film sf, USA 2005
22:05 11:14 - thriller, USA/Kanada 2003
23:40 Covert One Program Hades (2) - thriller, USA 2006 
01:15 Opowieści z krypty - horror, USA 1989 
02:35 Zielone lata - dramat wojenny, Polska 1979
04:15 South Park 9 (10) - serial animowany, USA 2005 
04:40 Superdeser: Wspólne mienie - film krótkometrażowy
05:15 Przez 24 godziny 4 (8/24) - serial sensacyjny, USA 2005
06:00 Bank aniołków - film dokumentalny

CANAL+ Film
07:00 Trener - film obyczajowy, USA/Niemcy 2005
09:15 Szeregowiec Dolot - film animowany, Wielka Brytania 2005
10:30 Aktualności filmowe
11:00 Najświetniejsze hotele świata (10) - serial dokumentalny
11:30 Milionerzy - komedia kryminalna, USA/Wielka Brytania 2004
13:10 Samoloty, pociągi i samochody - komedia, USA 1987
14:45 Smokiem i mieczem - film przygodowy, Niemcy/Wielka Brytania 2004
16:20 Strażnik Teksasu Próba ognia - film sensacyjny, USA 2005
17:50 Siostry - komediodramat, USA 2005
20:00 Mąż idealny - komedia romantyczna, USA 1997
21:40 Jeden odchodzi, drugi zostaje - komediodramat, Francja 2005
23:15 Serenity - film sf, USA 2005
01:10 Wonderland - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 1999
03:00 Żółtodzioby - komedia, USA 1998
04:20 Bariera - film psychologiczny, Polska 1966

HBO
06:30 Zakochane święta - komedia romantyczna, Włochy 2004
08:15 Zimowe przesilenie - film obyczajowy, USA 2004
09:45 Ojczym panny młodej - komedia romantyczna, Australia 2006
11:20 Coldplay koncert - koncert
12:20 Prawdziwe kobiety są zaokrąglone - film obyczajowy, USA 2002
13:45 Plan lotu - thriller, USA 2005
15:20 Jeźdźcy Apokalipsy - komediodramat, USA/Wielka Brytania 2003
17:05 Księżniczka na lodzie - film dla młodzieży, USA/Kanada 2005
18:40 Premiera: Gwiezdne wrota 9 (3) - serial sf, USA 2006
19:25 Premiera: Gwiezdne wrota 9 (4) - serial sf, USA 2006
20:10 Premiera: Być jak Stanley Kubrick - komediodramat, Wielka Brytania/Francja 2005
21:35 Odległy front (10) - serial wojenny, USA 2005
22:20 Deadwood 2 (10) - serial obyczajowy, USA 2005
23:10 Constantine - horror, USA/Niemcy 2005 
01:10 Soul Plane: Wysokie loty - komedia, USA 2004
02:35 Stacja - film kryminalny, Polska 2001
04:20 Jeźdźcy Apokalipsy - komediodramat, USA/Wielka Brytania 2003


Cartoon Network
06:00     Laboratorium Dextera - serial animowany
06:35     Ed, Edd i Eddy - serial animowany
07:00     Podwójne życie Jagody Lee - serial animowany
07:30     Pet Alien - serial animowany
08:00     KND 60 - serial animowany
09:00     Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą - serial animowany
09:25     Bernard - serial animowany
09:30     Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial animowany
10:00     Ben 10 - serial animowany
10:20     Duel Masters: Mistrzowie kaijudo - serial animowany
10:45     B-Daman - serial animowany
11:10     Liga Sprawiedliwych - serial animowany
11:30     Scooby Doo - serial animowany
11:55     Harcerz Lazlo - serial animowany
12:20     Laboratorium Dextera - serial animowany
12:45     Atomówki - serial animowany
13:15     Chojrak - tchórzliwy pies - serial animowany
13:40     Ed, Edd i Eddy - serial animowany
14:05     Bliźniaki Cramp - serial animowany
14:30     Tom i Jerry - serial animowany
14:45     Zwariowane melodie - serial animowany
15:10     Scooby Doo - serial animowany
15:35     Kaczor Dodgers - serial animowany
16:00     Atomówki - serial animowany
16:25     Harcerz Lazlo - serial animowany
16:50     Xiaolin - pojedynek mistrzów - serial animowany
17:15     Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany
17:40     Podwójne życie Jagody Lee - serial animowany
18:05     Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial animowany
18:30     Co nowego u Scooby'ego? - serial animowany
18:55     Bernard - serial animowany
19:00     Władca ksiąg - film familijny reż. Joe Johnston, wyk. Robert Picardo, Phil Hartman, Dorian Harewood, Ed Begley Jr, Macaulay Culkin, Mel Harris, Christopher Lloyd, Frank Welker, Leonard Nimoy, Patrick Stewart, B.J. Ward, Whoopi Goldberg USA 1994
20:40     Flintstonowie - serial animowany 

Discovery Channel
06:00     Szaleni kaskaderzy: Surfowanie z helikoptera - serial dokumentalny
06:30     Szaleni kaskaderzy: Skok na chopperze - serial dokumentalny
07:00     Wojny na złomowisku - serial dokumentalny odc. 4
08:00     Mistrzowie inżynierii: Tung Chung - nowa kolejka linowa w Hongkongu - serial dokumentalny
09:00     Fani czterech kółek: Saab - serial dokumentalny
09:30     Fani czterech kółek: Saab - serial dokumentalny
10:00     Superjazda: Goryl - serial dokumentalny
11:00     Amerykański chopper: Dixie Chopper - serial dokumentalny
12:00     Szaleni kaskaderzy: Surfowanie z helikoptera - serial dokumentalny
12:30     Szaleni kaskaderzy: Skok na chopperze - serial dokumentalny
13:00     Wojny na złomowisku - serial dokumentalny odc. 4
14:00     Mistrzowie inżynierii: Tung Chung - nowa kolejka linowa w Hongkongu - serial dokumentalny
15:00     Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Spadająca moneta - serial dokumentalny
16:00     Brainiac - serial dokumentalny odc. 4
17:00     Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - serial dokumentalny odc. 4
18:00     Cuda stworzone przez człowieka: Kolej w chmurach - serial dokumentalny
19:00     Godzina zero: Zamach na papieża - serial dokumentalny odc. 2
20:00     Najniebezpieczniejszy zawód świata: Na krawędzi - serial dokumentalny
21:00     Najnikczemniejsi: Wywiad z mordercą - serial dokumentalny
22:00     Jasnowidz na miejscu zbrodni: Alexis Burke - serial dokumentalny
22:30     Jasnowidz na miejscu zbrodni: Penny Serra - serial dokumentalny
23:00     Prawdziwy ostry dyżur - serial dokumentalny odc. 2 
00:00     Operacje plastyczne: Czy większe jest lepsze? - serial dokumentalny
01:00     Jeden krok dalej - serial dokumentalny odc. 3
01:30     Jeden krok dalej - serial dokumentalny odc. 4
02:00     Superjazda: ZZ Chop - serial dokumentalny
03:00     Amerykański hot-rod: Chevy Low Rider '59 - serial dokumentalny
04:00     Amerykański chopper: Za kulisami - wydanie specjalne - serial dokumentalny
05:00     Zwariowane wyścigi - serial dokumentalny odc. 1

MTV Polska
06:00     Starter - klipy na dobry początek dnia
08:00     Real World v. Road Rules - reality show
09:00     US Top 10 - notowanie kawałków zza oceanu
10:00     All Access: Łamacze serc - za kulisami życia gwiazd
11:00     Laguna Beach - reality show
11:30     Re-kreacje - metamorfozy na ekranie
12:00     Bustamove - szkoła tańca
12:30     Little Talent Show - w pogoni za sławą
13:00     Uparty jak Hogan - reality show
13:30     Bazar MTV - magazyn o modzie
14:00     Wspaniałe życie: Pamela Anderson - kulisy życia prywatnego gwiazd
14:30     MTV Vaults Christina Aguilera - reportaż o wokalistce
15:00     All Access: Najbardziej szokujące momenty w karierze Paris Hilton - za kulisami życia gwiazd
16:00     MTV Europe Music Awards 2006 - relacja Łozo z czerwonego dywanu
17:00     MTV Dismissed - randka w ciemno
18:00     MTV Making The Movie
18:30     Popcorn - magazyn filmowy
19:00     Made - MTV spełnia marzenia widzów
20:00     Wspaniałe życie: Utrzymankowie - kulisy życia prywatnego gwiazd
21:00     Kampania Staying Alive: Sexpress yourself - dokument
22:00     All Access: Wyjątkowo złe posunięcia w karierze gwiazd - za kulisami życia gwiazd
23:00     Z pamiętnika dziewicy - reality show
23:30     Date My Mom - rodzice testują kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci 
00:00     Bezsenność z MTV - klipy dla nocnych marków

National Geographic
08:00     Triumf życia: Gra o rozród - serial dokumentalny
09:00     Okiem szympansa - serial dokumentalny odc. 3
09:30     Okiem szympansa - serial dokumentalny odc. 4
10:00     Psie profesje: Zoro, Suzy Q i Sven - serial dokumentalny
10:30     Psie profesje: Dakota, Orca i Target - serial dokumentalny
11:00     Wyprawa do Amazonii: Odrodzona ziemia - serial dokumentalny
12:00     W świecie krokodyli: Szkoła twardych krokodyli - serial dokumentalny
12:30     W świecie krokodyli: Krokodyle Orinoko - serial dokumentalny
13:00     Zwierzęta z koszmarów: Nietoperze - serial dokumentalny
13:30     Zwierzęta z koszmarów: Pająki - serial dokumentalny
14:00     Okiem lamparta - film dokumentalny
16:00     Kulisy 11 września: Godzina zero - serial dokumentalny
17:00     Kulisy 11 września: Ostatnia rozgrywka - serial dokumentalny
18:00     Porwanie samolotu - film dokumentalny
19:00     Premiera I co wy na to? - serial dokumentalny odc. 3
19:30     Premiera I co wy na to? - serial dokumentalny odc. 4
20:00     Wierzyć, nie wierzyć?: Nostradamus i inni - serial dokumentalny
21:00     Premiera Cała prawda o Pompejach - film dokumentalny
23:00     Katastrofa w przestworzach: Egypt Air 990 - serial dokumentalny 
00:00     Wierzyć, nie wierzyć?: Nostradamus i inni - serial dokumentalny
01:00     Seks dzikich zwierząt: Orgie - serial dokumentalny

TVN 24
05:30     Powitanie Poranka TVN 24
05:45     Skrót informacji
06:00     Nieruchomości - magazyn
06:15     Progr@m - magazyn ekonomiczny
06:30     Kalejdoskop
07:00     Powitanie Poranka TVN 24
07:01     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
07:15     Skrót informacji
07:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
07:40     Przegląd prasy naukowej
07:45     Skrót informacji
07:55     Przegląd prasy kolorowej
08:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
08:15     Skrót informacji
08:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
08:40     Przegląd prasy zagranicznej
08:45     Skrót informacji
09:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
09:10     Przegląd prasy kolorowej
09:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
09:45     Skrót informacji
09:50     Gość poranny - wywiad
10:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
10:30     Kawa na ławę - magazyn
11:15     Loża prasowa - program publicystyczny
11:30     Skrót informacji
11:45     Loża prasowa - program publicystyczny
12:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
12:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
12:40     Kalejdoskop
13:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
13:15     Szkło kontaktowe - lupa tygodnia odc. 1
13:30     Skrót informacji
13:35     Szkło kontaktowe - lupa tygodnia odc. 2
14:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
14:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
14:45     Progr@m - magazyn ekonomiczny
15:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
15:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
15:45     Nieruchomości - magazyn
16:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
16:15     Kronika filmowa TVN 24
16:30     Raport popołudniowy
17:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
17:15     Świat reporterów - magazyn reporterów
17:30     Kawa na ławę - magazyn
18:10     Loża prasowa - program publicystyczny odc. 1
18:30     Skrót informacji
18:35     Loża prasowa - program publicystyczny odc. 2
19:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
19:10     Firma - magazyn
19:30     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
19:45     Portfel - magazyn ekonomiczny
20:00     Raport wieczorny odc. 1
21:00     24 godziny - magazyn informacyjny
22:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
22:15     Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
23:00     Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
23:15     Ostatnie piętro - magazyn ekonomiczny
23:30     Serwis informacyjny - podsumowanie 
00:00     Skrót filmowy
00:05     Bilans tygodnia - magazyn ekonomiczny
00:30     Skrót filmowy
00:35     Multikino - magazyn filmowy
01:00     Skrót filmowy
01:05     24 godziny - magazyn informacyjny
02:00     Loża prasowa - program publicystyczny
02:40     Firma - magazyn
03:00     Serwis informacyjny - podsumowanie
03:30     Skrót filmowy
03:35     Wydanie drugie, poprawione - magazyn kulturalny
04:00     Kawa na ławę - magazyn
04:40     Nieruchomości - magazyn
05:00     Skrót filmowy
05:05     Portfel - magazyn ekonomiczny
05:25     Kronika filmowa TVN 24

VIVA Polska
06:00     Planet VIVA - najnowsze hity
09:00     Power lista
12:00     Club Charts - lista przebojów
13:00     O co kaman - program muzyczny
14:00     Parot
14:30     Kocha, nie kocha
15:00     Specjalista - program muzyczny
17:00     Shibuya - karaoke show
17:30     Eurotop - lista przebojów
18:30     Big in America - reality show
19:00     Street Charts - lista przebojów
20:00     Chartsurfer - SMS-owa lista przebojów VIVY
21:30     VIVA Hits Polska
22:30     Tom kultury - magazyn kulturalny
23:00     Kocha, nie kocha - Extreme
23:30     Parot - Extreme
00:00     Hitbuster - program muzyczny
01:00     Nightrider


Hyper
21:00    Gunslinger girl Serial rysunkowy
21:20    Java Games Informacje
21:30    Fresh Air Informacje
22:00    Review territory Informacje
22:30    Playstation 3 test Reportaż
22:45    Klipy Informacje
23:30    Game Play Informacje
23:45    Klipy Informacje
0:00    Hyper Classic Informacje
0:30    Gunslinger girl Serial rysunkowy

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.