FANDOM


TVP 1 HD

05:40 Bulionerzy - odc. 32/75 - Kosmos; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Bulionerzy - odc. 33/75 - Dzień zapłaty; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:35 My Wy Oni; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Transmisja
08:00 Tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Magazyn Ligi Mistrzów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Nela Mała Reporterka - odc. 12 Zielona Etiopia -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Stawka większa niż życie - odc. 2/18 - Hotel Excelsior -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:05 Biegajmy razem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
11:25 Lidzbark 2014 - Koncert laureatów; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański 493) kraj prod.Watykan (2014); STEREO, 16:9, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:55 Klara i Franciszek - odc. 1/4 (Chiara e Francesco, 1 puntata) -  txt. str. 777; serial biograficzny kraj prod.Włochy (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 BBC w Jedynce  - Wielka Rafa Koralowa.cz. 3. Na rafie i poza nią (Great Barier Reef) -  txt. str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Księżniczka i Żaba (Princess and the Frog, The)  93'; film animowany kraj prod.USA (2009); reż.:Ron Clements, John Musker; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Komisarz Alex - odc. 66 (seria VI, odc. 1) - Okup -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Jaka to melodia? - odc. 2912; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wiadomości naukowe; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 MŚ w rajdach samochodowych - Rajd Australii; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Wyścigi samochodowe - Volkswagen Castrol Cup; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Blondynka - odc. 28 (seria III, odc. 2) - Tam i z powrotem -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Rolnik szuka żony - Rolnik szuka żony /2/; telenowela dokumentalna TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:30 Zakochana Jedynka - Miłosne gierki (Leatherheads) -  txt. str. 777  109'; komedia romantyczna kraj prod.Niemcy, USA (2008); reż.:George Clooney; wyk.:George Clooney, John Krasinski, Renee Zelweger, Stephen Root; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Weekendowy magazyn filmowy; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Kawalerskie życie na obczyźnie -  txt. str. 777  100'; film obyczajowy; reż.:Andrzej Barański; wyk.:Marek Bukowski, Bożena Dykiel, Magdalena Wójcik, Artur Barciś, Jan Frycz, Marek Walczewski, Ewa Buczko, Cynthia Kaszyńska; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:45 Żywe trupy [ser. IV] - odc. 2/16 (The Walking Dead IV, ep. 2, Infected); serial kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
03:40 Bocznica; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
04:25 Zakończenie dnia

TVP 2 HD

05:40 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę -  JM; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Bliskie i groźne spotkania Steve'a - odc. 14 / 26 seria 2 (Deadly 60 - ep. 14 / 26 s. 2); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Ostoja - odc. 116; magazyn przyrodniczy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 1076; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Barwy szczęścia - odc. 1156 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Barwy szczęścia - odc. 1157 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Kultura, głupcze (105); magazyn kulturalno-społeczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
09:45 Rodzinne oglądanie - Polowanie na dżdżownice (Worm Hunters); film dokumentalny kraj prod.USA (2012); reż.:Chris Carroll; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - W drodze do dżungli -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Makłowicz w podróży - Malezja (158) "Malakka"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Gwiazdy w południe - Kogel - Mogel -  txt. str. 777  100'; komedia; reż.:Roman Załuski; wyk.:Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Dariusz Siatkowski, Jerzy Turek, Katarzyna Łaniewska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2134 Turniej Mistrzów; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
14:35 The Voice of Poland V seria - Przesłuchania w ciemno (3) Wielkopolska; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 The Voice of Poland V seria - Przesłuchania w ciemno (4) Małopolska i Świętokrzyskie; Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Na dobre i na złe - odc. 565 Czarno na białym; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Na sygnale - s. 2 odc. 1/26 "Groźny kaszel" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
19:05 O mnie się nie martw - odc. 2 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Kabaretowa Scena Dwójki przedstawia - Lista Przebojów 20 lecia Kabaretu pod Wyrwigroszem; program kabaretowy; Dla małoletnich od lat 12
21:10 Czas honoru - Powstanie - odc. 2 "Godzina W" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Powstanie - miasto i ludzie - odc. 2 "Polskie Państwo Podziemne; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:05 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej; Dla małoletnich od lat 12
22:40 WOK - Wszystko o Kulturze - (118); magazyn; Dla małoletnich od lat 12
23:25 Kocham kino na bis - Para na życie (Away We Go)  93'; komedia kraj prod.USA, Wielka Brytania (2009); reż.:Sam Mendes; wyk.:John Krasinski, Maya Rudolph, Jeff Daniels, Maggie Gyllenhaal; STEREO / DOLBY E, Dla małoletnich od lat 16
01:05 Magia kłamstwa - odc. 15 (Lie to me s. II ep. 2 (Truth or Consequences)); serial kraj prod.USA (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Tajemnica mojego sukcesu (The Secret of My Success)  105'; komedia kraj prod.USA (1987); reż.:Herbert Ross; wyk.:Michael J. Fox, Helen Slater, Richard Jordan; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Zakończenie dnia

TVP Wrocław

07:00 Reportaż

07:35 Raport z Polski

08:05 Rok w ogrodzie

08:35 Rączka gotuje

09:00 Misja: Integracja OPP

09:20 Mój pies i inne zwierzaki

09:30 Co u nas?

09:35 Pobaw się ze mną

09:55 Pogoda

10:00 Mieszkam na wsi - Granowice

10:14 Teraz wieś

10:42 NA LUDOWO - Na ludowo Dobroszyce

11:00 Glob - magazyn nowości naukowych

11:30 Kultowe rozmowy

12:00 Wokół nas

12:05 Głos regionów

12:55 Co u nas?

13:05 Powrót do przeszłości

13:20 Echa tygodnia

13:35 Żużel - Nice Polska Liga - studio

13:45 Żużel - Nice Polska Liga - mecz 1/2 finału: Nice PLŻ Orzeł Łódź - GKM Grudziądz

16:00 Młodzież kontra

16:55 Wokół nas

17:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

17:31 STUDIO - Studio Święto wina Środa Śląska

17:43 EuroFakty

17:58 STUDIO - Studio Święto wina Środa Śląska

18:04 Ćwiczenia z patrzenia - Ćwiczenia z patrzenia 3

18:14 Podróże w przeszłość - Wiedźmy (1)

18:30 Fakty - wydanie główne

18:45 Pogoda

18:54 STUDIO - Studio Święto wina Środa Śląska

19:00 W rajskim ogrodzie - Delta Rodanu - magazyn

19:21 ZOO bez tajemnic (1) - cykl dokumentalny

19:34 Mój pierwszy dzień - cykl dokumentalny

20:00 Fakty Komentarze

20:27 Elitarne Spotkania Kabaretowe - ESK w Zaklętych Rewirach

21:00 Echa tygodnia

21:10 Pogoda

21:15 Dziennik regionów

21:40 Pogoda

21:45 Reportaż

22:02 Fakty - wydanie wieczorne

22:16 Pogoda

22:20 Sport

22:30 Rewolwer kulturalny

22:43 Motosfera - Motosfera 387

23:00 Telekurier extra

23:35 Bory Tucholskie - film dokumentalny (Polska,2005)

00:20 Pieskie życie Kasi

00:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

01:05 Wokół nas

01:15 Echa tygodnia

01:20 Pogoda

01:25 Dziennik regionów

01:45 Pogoda

01:50 Najważniejszy dzień życia (4)

03:05 Wokół nas

03:10 Telekurier extra

03:40 Kultowe rozmowy

04:30 Wokół nas

04:35 Młodzież kontra

05:10 Powrót do przeszłości

05:20 Telekurier

05:45 Raport z Polski

06:00 Wokół nas

06:05 Czas na pracę! Praca na czasie!

06:25 Zakończenie programu

Polsat

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy dzień z Polsat News

07:45 Jeźdźcy smoków (4)

08:15 Jeźdźcy smoków (5)

08:45 Scooby-Doo! Abrakadabra Doo - film animowany (USA,2010)

10:35 Ralf Demolka - film animowany (USA,2012)

12:45 Jak rozpętałem II wojnę światową: Za bronią (2/3) - komedia (Polska,1969)

14:15 Top Chef 3 (1) - reality show

15:45 Twoja twarz brzmi znajomo 2 (2) - program rozrywkowy

17:45 Nasz nowy dom (23) - reality show

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Państwo w państwie - program publicystyczny

20:05 Tylko muzyka. Must be the music 8 (1) - program rozrywkowy

22:05 Kości 9 (180)

23:05 Cena prawdy - thriller (USA,2008)

02:30 Magazyn sportowy

04:30 Tajemnice losu

TVN

05:30 Uwaga!

05:50 Mango

07:55 Maja w ogrodzie (37/50) - magazyn ogrodniczy

08:25 Akademia ogrodnika (37/50) - magazyn ogrodniczy

08:30 Dzień dobry TVN

11:00 Kobieta na krańcu świata: Surogatki, Indie (2) - serial dokumentalny

11:35 Co za tydzień

12:10 Kto poślubi mojego syna? (2) - reality show

13:10 Mam talent (2) - program rozrywkowy

14:50 Step Up: Taniec zmysłów - film muzyczny (USA,2006)

17:00 Ugotowani: Dokładka (2) - program kulinarno-rozrywkowy

18:00 Mama kontra mama (2) - program rozrywkowy

19:00 Fakty

19:25 Sport

19:35 Pogoda

19:45 Uwaga!

20:00 MasterChef (2) - reality show

21:00 Lekarze (2)

22:00 Na językach (2) - program rozrywkowy

23:00 Statek widmo - horror (Australia,USA,2002)

00:55 Kuchenne rewolucje: Bufet Country, Kobiór (2) - program rozrywkowy

01:55 Uwaga!

02:10 Sekrety magii

TV 4

06:00 Komisarz Rex (4)

07:05 Klub przyjaciół Myszki Miki (11)

07:35 Jake i piraci z Nibylandii (11)

08:05 Klub przyjaciół Myszki Miki (14)

08:35 Jake i piraci z Nibylandii (14)

09:00 Pies wampir - film familijny (Kanada,2012)

11:00 Galileo (439) - program popularnonaukowy

12:00 Tata sam w domu (2) - reality show

13:00 Superludzie - film dokumentalny (USA)

14:00 Nie ma to jak bliźniaki: Film - komedia (USA,2011)

15:40 Stich! Misja - film animowany (USA,2003)

17:00 7 krasnoludków - historia prawdziwa - komedia (Niemcy,2004)

19:00 Galileo (441) - program popularnonaukowy

20:00 K-19 - dramat sensacyjny (Kanada,Niemcy,Wielka Brytania,USA,2002)

22:55 Lustro - horror (Korea Południowa,2003)

01:30 Arka potworów - film SF (USA,2008)

03:10 4music - magazyn muzyczny

04:10 mała Czarna: Paulina Holtz: Ślub - talk-show

05:00 4music - magazyn muzyczny

TV Puls

05:35 13 posterunek 2 (7)

06:30 13 posterunek 2 (8)

06:40 13 posterunek 2 (9)

07:15 13 posterunek 2 (10)

08:00 13 posterunek 2 (11)

08:40 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby: Baryłka (4) - serial dokumentalny

09:30 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby: Luksus (5) - serial dokumentalny

10:00 Aukcja w ciemno 2 (11) - serial dokumentalny

10:30 Aukcja w ciemno 2 (12) - serial dokumentalny

11:00 Łowcy okazji (6) - serial dokumentalny

11:30 Łowcy okazji (7) - serial dokumentalny

12:00 Mała syrenka - film animowany (USA,1989)

13:45 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: O rybaku i jego żonie - baśń filmowa (Niemcy,2013)

15:00 Ostatni legion - dramat historyczny (Słowacja,Francja,Wielka Brytania,Włochy,2007)

16:55 Bruce Wszechmogący - komedia (USA,2003)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru: Klątwa/Zakochana małpa (14)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru: Zbliża się orka!/Mniej niż zero (15)

20:00 Niedziela z gwiazdami: Anatomia strachu - thriller (USA,2011)

21:55 Hannibal (3)

23:00 American Horror Story (3) - serial grozy

00:10 Camelot (3)

01:20 Camelot (4)

02:30 Zobacz to!: Kręcimy z gwiazdami: Norbi (2) - program rozrywkowy

03:15 Taki jest świat (271) - program informacyjny

03:55 JRG w akcji (13) - serial dokumentalny

04:20 Menu na miarę (9) - program kulinarny

04:45 Z archiwum policji (8) - serial dokumentalny

05:10 Menu na miarę (10) - program kulinarny

05:35 Z archiwum policji (9) - serial dokumentalny

TVN 7

05:35 Szymon Majewski Show: Kinga Rusin i Bartosz Arłukowicz (6/14) - program rozrywkowy

06:40 Mango

08:45 Poszukiwacze świętej włóczni - film przygodowy (Niemcy,2010)

11:15 Brzydula (208)

11:50 Brzydula (209)

12:25 Brzydula (210)

13:00 Brzydula (211)

13:35 Brzydula (212)

14:15 Allan Quatermain i zaginione Miasto Złota - film przygodowy (USA,1986)

16:20 Wytańczyć marzenia - dramat obyczajowy (USA,2006)

18:50 Czterej pancerni i pies (20/21)

20:00 Hity na niedzielę: Powrót króla - film fantasy (Nowa Zelandia,Niemcy,USA,2003)

00:15 Mentalista (11/23)

01:15 Egzorcysta - horror (USA,1973)

03:55 Sekrety magii

Puls 2

05:50 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm - baśń filmowa (Niemcy,2013)

07:00 Porwanie w Tiutiurlistanie - film animowany (Polska,1986)

08:55 Proszę słonia

10:20 Timon i Pumba (13)

10:50 Lucky Luke (6)

12:00 Kot z piekła rodem 2 (3)

13:00 Zaklinacz psów 3 (17)

14:00 Spotkanie z balladą (19)

15:00 Boso przez świat (33)

15:30 Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby (5)

16:05 Aukcja w ciemno 2 (15)

16:35 Aukcja w ciemno 2 (16)

17:00 Aukcja w ciemno 2 (13)

17:30 Aukcja w ciemno 3 (14)

18:00 Łowcy okazji 2 (12)

18:30 Łowcy okazji 2 (26)

19:00 Łowcy okazji (6)

19:30 Gwiazdy lombardu 3 (47)

20:00 Arrow (2)

20:55 Spartakus: Bogowie areny (2)

21:55 Kryminalne zagadki 5 (13)

23:00 Podniebny horror 12 (2) - serial dokumentalny

00:00 Piękni i ambitni (31)

01:00 Spotkanie z balladą (19) - program rozrywkowy

02:00 Z archiwum policji (5) - serial dokumentalny

02:30 Menu na miarę (4) - program kulinarny

03:00 Z archiwum policji (6) - serial dokumentalny

03:25 Menu na miarę (5) - program kulinarny

03:50 Dyżur 2 (20) - serial dokumentalny

04:15 JRG w akcji (2) - serial dokumentalny

04:40 Dyżur 2 (21) - serial dokumentalny

05:05 JRG w akcji (5) - serial dokumentalny

05:30 Dyżur 2 (22) - serial dokumentalny

TV 6

06:00 Rodzina zastępcza: W spirali pozwów (269)

07:00 Mega Chichot - program rozrywkowy

07:30 Benny Hill (42)

08:05 Benny Hill (43)

08:45 13 demonów Scooby'ego-Doo: Najstraszniejsze przedstawienie na świecie

09:15 Pradawny ląd 3: Czas wielkich darów - film animowany (USA,1995)

10:50 Diabeł z trzema złotymi włosami - film familijny (Niemcy,Austria,2009)

12:30 Jaś Fasola (3)

13:00 Wilkołak junior - film familijny (Holandia,2011)

15:00 Las w ogniu - film sensacyjny (USA,2011)

17:00 Cesar Milan. Przywódca stada (2)

18:00 Ciekawość: Megahuragan

19:00 Tajemnice i zagadki przeszłości (2)

20:00 Włatcy móch: Pszypadek Czesława (26)

20:30 La Maviuta - gender romance (2)

21:00 Kacza dynastia (2) - reality show

21:30 Wrogie niebo (3)

22:30 Wrogie niebo (4)

23:30 Krawiec z Panamy - dramat sensacyjny (USA,Irlandia,2001)

01:50 Śmierć na 1000 sposobów (8)

02:20 Włatcy móch: Próhnica (25)

02:50 Włatcy móch: Pszypadek Czesława (26)

03:20 Benny Hill (44)

04:00 Mam talent - wersja amerykańska 7 (28) - program rozrywkowy

05:00 Szósty zmysł (742) - interaktywny program ezoteryczny

Polsat Sport News

07:00 Sport Flash

07:07 Puncher - magazyn sportów walki

08:40 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix San Marino - rozgrzewka w klasie Moto3

09:10 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix San Marino - rozgrzewka w klasie Moto2

09:40 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix San Marino - rozgrzewka w klasie MotoGP

10:00 Polska 2014 (15) - magazyn siatkarski

11:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix San Marino - wyścig w klasie Moto3

12:20 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix San Marino - wyścig w klasie Moto2

14:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix San Marino - wyścig w klasie motoGP

16:00 Sport Flash

16:07 FIFA Futbol Mundial - magazyn piłkarski

17:00 Sport Flash

17:07 Tenis: Turniej WTA w Quebecku - 1. mecz półfinałowy

19:00 Sport Flash

19:07 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PEC Zwolle - PSV Eindhoven

21:00 Sport Flash

21:07 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga - mecz: WKS Śląsk Wrocław - Orlen Wisła Płock

22:45 Sportowe podsumowanie dnia

23:00 Polska 2014 (16) - magazyn siatkarski

00:00 Sportowe podsumowanie dnia

00:15 Tenis: Turniej WTA w Quebecku - mecz finałowy

01:00 Sportowe podsumowanie dnia

01:15 Tenis: Turniej WTA w Quebecku - mecz finałowy

02:15 Zakończenie programu

Eska TV

08:00 Hity na czasie

09:00 Hity na czasie

10:00 Miejska lista

11:00 Weekend z Jankesem

12:00 ESKA Music Awards 2014

15:00 Hity na czasie

16:00 smESKA

17:00 Summer City - best of

18:00 Summer City - best of

19:00 Summer City - best of

20:00 Summer City - best of

21:00 ESKA FIT

22:00 Dance Chart

23:00 Dance Chart

00:00 Gorące granie

02:00 Polska noc

TTV

05:25 Blisko ludzi

05:55 Express

06:10 Usterka 3 (2/11)

06:40 Najpiękniejsze miejsca na świecie (5/22)

07:05 Najpiękniejsze miejsca na świecie (6/22)

07:30 Remont w stylu Vegas 2 (2/10)

08:30 Wodne rezydencje (1/6)

09:30 Świat bez fikcji 7 (2/7)

10:00 Kup, napraw i sprzedaj (2/6)

10:30 Kup, napraw i sprzedaj (4/6)

11:00 Wojny magazynowe 5 (3/20)

11:30 Wojny magazynowe 5 (4/20)

12:00 Wojny przewoźników 2 (1/27)

12:30 Wojny przewoźników 2 (2/27)

13:00 Brudna robota (2/6)

14:00 4 wesela: Przepis na wesele (5/13)

15:00 Ostre cięcie 4 (2/12)

15:45 Express

16:00 Pogoda

16:05 Usterka 3 (2/11)

16:40 Wojny magazynowe - Teksas 2 (1/12)

17:10 Wojny magazynowe - Teksas 2 (2/12)

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 Podwójnie ugotowani (4/30)

19:10 Gogglebox (2/12)

19:45 Express

19:57 Pogoda

20:00 Damy i wieśniaczki (2/10)

21:00 DeFacto (2/12)

21:30 DeFacto (3/20)

22:00 Przepustka (2/9)

22:30 Tabu Polska: Na przekór wszystkim (2/12)

23:30 Świat bez fikcji 7 (2/7)

00:00 Piekielne jeziora (7/8)

00:55 Gogglebox (2/12)

01:25 DeFacto (2/12)

01:55 Kossakowski. Szósty zmysł. Ukraina (2/12)

02:25 Tabu Polska: Na przekór wszystkim (2/12)

03:25 Rozmowy osobiste (2/6)

03:55 Michniewicz: Inny świat (3/9)

04:20 W ostatniej chwili (7/11)

04:45 Zakończenie programu

Polo TV

06:00 Hit dnia

06:05 Weekend w Polo TV

07:00 Power Play

07:05 Weekend w Polo TV

08:00 Hit dnia

08:05 Weekend w Polo TV

09:00 Przebojowe historie

09:10 Najlepsze z najlepszych!

10:20 Disco Relax

11:20 Dance w Polo TV

12:00 Hit dnia

12:05 Przebojowe historie

12:23 Szalone lata 90.

13:00 Weekend z...

13:14 Szalone lata 90.

14:00 Weekend z...

14:15 Dance w Polo TV

14:30 Disco Polo Live

15:20 Weekend z...

15:35 Dance w Polo TV

16:05 Weekend z...

16:21 Top 20

17:15 Profesorre Toplalala - program rozrywkowy

17:30 Disco Star (11)

19:06 Vipo-disco polo hity

20:06 Koncert w Polo TV: Iłów 2014

21:30 Discopolot!

22:26 Disco Polo Music

ATM Rozrywka

05:30 Wstawaj! Gramy!

06:30 Wstawaj! Gramy!

07:30 Królik Bugs i przyjaciele (5)

07:40 Królik Bugs i przyjaciele (6)

07:50 Popeye i przyjaciele (16)

08:00 Casper (19)

08:10 Kot Felix (13)

08:20 Kaczor Daffy (9)

08:30 Królik Bugs i przyjaciele (11)

08:40 Królik Bugs i przyjaciele (12)

08:50 Popeye i przyjaciele (19)

09:00 Pierwsza miłość (1925)

09:35 Pierwsza miłość (1926)

10:15 Pierwsza miłość (1927)

11:00 Pierwsza miłość (1928)

11:45 Pierwsza miłość (1929)

12:30 Na rybę (2) - magazyn wędkarski

13:00 Ewa gotuje (112)

13:30 Ewa gotuje (113)

14:00 Mamuśki (15)

14:30 Mamuśki (16)

15:00 Mamuśki (17)

15:30 Mamuśki (18)

15:55 Świat według Kiepskich: Browar z kominem (75)

16:35 Świat według Kiepskich: Casino de renta 2000 (76)

17:05 Świat według Kiepskich: Pępek świata (77)

17:35 Świat według Kiepskich: Kasa chorych (78)

18:00 Zjawiska paranormalne (9)

19:00 Szaleni naukowcy (7)

19:30 Szaleni naukowcy (8)

20:00 Taka piękna katastrofa - komedia (USA,2012)

22:00 Grabarze - komedia (USA,2010)

00:00 Świat według Kiepskich: Kiepscy dają czadu (13)

00:30 Świat według Kiepskich: Właściciele (14)

01:00 Mamuśki (20)

01:30 Dobranoc ATM (4)

02:00 Gra w ciemno (49) - teleturniej

03:00 Awantura o kasę (185) - teleturniej

04:00 Czas na kulturę (1) - program kulturalny

04:30 Wstawaj! Gramy!

TV Trwam

08:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia - program religijny

08:05 Polski punkt widzenia - program publicystyczny

08:30 Z Parlamentu Europejskiego

09:00 Msza święta pod przewodnictwem Ojca Świętego Franciszka w święto Podwyższenia Krzyża Świętego

10:50 Przegląd tygodnika rodzin katolickich "Źródło"

10:55 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"

11:00 Święty na każdy dzień

11:10 Śladami Mojżesza - film dokumentalny (Wielka Brytania,2010)

12:00 Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem

12:20 Wieś - to też Polska

13:20 Sól ziemi - Sochaczew

14:30 Wszystko jest możliwe

16:00 Informacje dnia

16:10 Koncert życzeń

16:50 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia - program religijny

17:00 Budujemy świątynię - wotum wdzięczności za Jana Pawła II

17:30 Saxum. Wspomnienia o Prałacie Álvaro del Portillo - film dokumentalny (Hiszpania,2013)

18:00 Anioł Pański

18:05 Informacje dnia

18:15 Rozmowy niedokończone

19:25 Święty na każdy dzień

19:30 Jezus - królestwo bez granic

20:00 Informacje dnia

20:20 Różaniec

20:50 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia - program religijny

20:55 Kartka z kalendarza - Powstanie Warszawskie

21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - transmisja

21:20 Informacje dnia

21:40 Vatican Magazine

22:10 Jak my to widzimy

22:40 Głos serca (1)

00:00 Świat w obrazach

00:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia - program religijny

00:10 Informacje dnia

00:30 Reportaż dnia

01:00 Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem

01:15 Rozmowy niedokończone - program publicystyczny

02:25 Święty na każdy dzień

02:30 Jezus - królestwo bez granic

03:00 Informacje dnia

03:20 Różaniec

03:50 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia

03:55 Kartka z kalendarza - Powstanie Warszawskie

04:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - retransmisja

04:20 Informacje dnia

04:40 Vatican Magazine

05:00 Sól ziemi - Sochaczew

06:10 Sztuka przebaczenia - dramat obyczajowy (Australia,2012)

07:55 Świat w obrazach

Stopklatka TV

06:00 Mężowie i żona - komedia (USA,1996)

08:25 Rodzina Piratów: Drugi koniec lunety (18)

09:00 Marco Polo (1/2) - film przygodowy (USA,2007)

10:50 Podróż za jeden uśmiech - film przygodowy (Polska,1972)

12:45 Muszkieterowie: Przyjaciele i wrogowie (1)

14:05 Muszkieterowie: Sztuka iluzji (2)

15:25 Tootsie - komedia (USA,1982)

17:45 Z pamiętnika położnej (2)

19:00 Archanioł (2/3) - thriller (Wielka Brytania,2005)

20:00 Komedia małżeńska - komedia obyczajowa (Polska,1993)

22:05 6. Batalion - dramat wojenny (Australia,USA,2005)

00:40 Hannibal. Po drugiej stronie maski - thriller (Czechy,Francja,Wielka Brytania,Włochy,2007)

03:05 Pandemic: Wirus zagłady (2-ost.) - thriller (USA,2007)

04:50 Twist & Blood - etiuda filmowa (Polska,2010)

05:35 Przepraszam za ostatnią noc - film krótkometrażowy (Francja,2013)

05:59 Zakończenie programu

Fokus TV

06:00 Wehikuł czasu - program informacyjny

06:15 Cudowny świat wędkarskich przygód: Fishing Impossible (2) - serial dokumentalny

06:45 Lista Fokusa: Największe skandale mundiali (2) - program edukacyjny

07:15 Teletubbies (2) - serial dla dzieci

07:45 Jak to się robi? (43) - program dla dzieci

08:00 Jak to się robi? (44) - program dla dzieci

08:05 Po przygody w świat przyrody (16) - program dla dzieci

08:25 Sąsiedzi: Problemy z oświetleniem (17)

08:35 Po przygody w świat przyrody (18) - program dla dzieci

08:55 Szkoła opieki nad zwierzakami (1) - program edukacyjny

09:25 Egzamin z przetrwania (7) - program rozrywkowy

10:00 Najśmieszniejsze zwierzęta świata (12) - program rozrywkowy

11:00 Lista Fokusa: Największe skandale mundiali (2) - program edukacyjny

11:30 Tajemnice historii: Z szablą na czołgi? - serial dokumentalny

12:00 Dakarskie zapasy - Madame Tyson - film dokumentalny (Francja,Polska,2012)

13:50 Przez białe piekło Salar - film dokumentalny (Austria,2013)

14:55 Wielka podróż Ryana Doyle'a - film dokumentalny (Niemcy,2012)

16:00 Skok z krawędzi kosmosu (1) - film dokumentalny (USA,2013)

17:05 Skok z krawędzi kosmosu (2) - film dokumentalny (USA,2013)

18:10 Różne oblicza wspinaczki - film dokumentalny (Austria,2011)

19:15 Wyścig w chmurach - serial dokumentalny

19:50 Ekstremalni do bólu (17) - serial dokumentalny

20:20 Lista Fokusa: Niebanalne miejsca na urlop w Polsce (34) - program edukacyjny

20:50 Bracia Kliczko - film dokumentalny (Niemcy,2011)

23:20 Ross Kemp na tropie piratów (3) - serial dokumentalny

00:25 Edukacja seksualna (1) - program edukacyjny

01:30 Skok z krawędzi kosmosu (1) - film dokumentalny (USA,2013)

02:30 Skok z krawędzi kosmosu (2) - film dokumentalny (USA,2013)

03:30 Ekstremalni do bólu (17) - serial dokumentalny

04:00 Para daje radę (32) - magazyn poradnikowy

05:00 Wspaniały świat wędkarskich przygód: King of the Jerkbait (4) - serial dokumentalny

05:30 Życie Bałtyku: Ryby, rybacy, wędkarze (29) - serial przyrodniczy

TVP ABC

05:40 Zabawy Bolka i Lolka (6)

05:50 Porwanie Baltazara Gąbki (6)

05:55 Smerfy (83)

06:25 Masz wiadomość! - program dla dzieci

07:00 Pszczółka Maja (78)

07:30 Nela - mała reporterka (11) - program dla dzieci

07:50 Przyjaciele lasu (12)

08:05 Lubię to

08:10 Baby beetles (2)

08:15 ABC wszystko wie - program dla dzieci

08:30 Domisie - program dla dzieci

09:00 Misiowanki (10)

09:30 Mały miś (59)

10:00 Reksio (14)

10:10 Pszczółka Maja (78)

10:25 Bolek i Lolek (13)

10:40 Masz wiadomość! - program dla dzieci

11:10 Ziarno - program dla dzieci

11:40 Nela - mała reporterka (11) - program dla dzieci

11:55 Przyjaciele lasu - program dla dzieci

12:15 Mój przyjaciel królik (14)

12:45 Domisie - program dla dzieci

13:15 Misiowanki (9)

13:45 Mały miś (58)

14:15 Reksio (13)

14:25 Pszczółka Maja (78)

14:40 Bolek i Lolek (12)

14:55 Margolcia i Miś - program dla dzieci

15:10 A ja jestem - program dla dzieci

15:25 Billy kot (13)

15:55 Papierowy teatrzyk - program dla dzieci

16:15 Tom i Keri (2)

16:25 Zemsta w Odrzykoniu - film animowany (Polska,1997)

17:00 Petersburski Music Show - program dla dzieci

17:30 Mój przyjaciel królik (17)

18:00 Domisie - program dla dzieci

18:30 Misiowanki (11)

19:00 Wieczorynka: Mały miś (60)

19:20 Wieczorynka: Reksio (15)

19:30 Wieczorynka: Pszczółka Maja (42)

19:45 Wieczorynka: Bajki Bolka i Lolka (1)

19:55 Wieczorynka: Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom (19)

20:00 Teledysk ABC - Stary niedźwiedź

20:05 Masza i niedźwiedź (23)

20:15 Billy kot (14)

20:45 Tajemnica Sagali (14)

21:15 Na kłopoty ABC - program dla dzieci

21:50 Masza i niedźwiedź (19)

22:00 SOS dla czterech łap

22:25 Jak to działa?: Kulisy (14) - program popularnonaukowy

22:55 Smerfy (83)

01:15 Zakończenie programu 

TVP Kultura

07:00 Informacje kulturalne

07:25 Opowieści weekendowe: Niepisane prawa - film obyczajowy (Polska,1996)

08:35 Teledyski zmieniły muzykę: Duran Duran - cykl dokumentalny

09:00 Teledyski zmieniły muzykę: Guns N' Roses - cykl dokumentalny

09:40 Studio Kultura: "U progu tajemnicy" - felieton (Polska,2013)

09:45 U progu tajemnicy - dramat psychologiczny (USA,1947)

11:30 Szlakiem Kolberga: Tymon Tymański - cykl reportaży

12:05 Informacje kulturalne

12:30 Ameryka w prime time: Niezależna kobieta (2) - serial dokumentalny

13:40 Dzień czwarty - dramat wojenny (Polska,1984)

15:10 Dziewczyny do wzięcia - komedia obyczajowa (Polska,1972)

16:15 Andrea Bocelli - koncert z Toskanii (2) - koncert

17:15 Niedziela z... TVP Kultura - program artystyczny

17:50 Niedziela z... TVP Kultura: Udręka życia - sztuka Hanocha Levina

19:25 Niedziela z... TVP Kultura - program artystyczny

20:00 Niedziela z: Mniejsze zło - film obyczajowy (Polska,2009)

22:05 Niedziela z... TVP Kultura: Artur Rojek - "Składam się z ciągłych powtórzeń" - koncert

23:10 Studio Kultura: Bogdan Dziworski (2) - felieton (Polska,2014)

23:15 Filmy Bogdana Dziworskiego: Olimpiada - film dokumentalny (Polska,1979)

23:35 Filmy Bogdana Dziworskiego: Fechmistrz - film dokumentalny (Polska,1980)

23:55 Teraz animacje!: Ziegenort - film animowany (Polska,2013)

00:25 Kino nocne: Masz na imię Justine - dramat obyczajowy (Luksemburg,Polska,2005)

02:10 Młoda Polska: One - etiuda filmowa (Polska,2013)

02:35 Klasyczne albumy rocka: Primal Scream - "Screamadelica" - film dokumentalny (Wielka Brytania,2011)

03:40 Pasmo kontemplacyjne

04:40 Zakończenie programu

TVP Historia

07:20 Był taki dzień: 14 września - felieton (Polska)

07:22 Powstańcy: Dzień 45 - cykl dokumentalny

07:35 Naszaarmia.pl - magazyn

08:05 Pierwsi chrześcijanie: Nawrócenie imperium (2/9) - serial dokumentalny

08:35 Komunikaty wojenne (18) - program historyczny

08:45 "... swego nie znacie" - katalog zabytków: Poznań - katedra - cykl felietonów

09:00 Biała wizytówka: Ślub przed pałacem (5/6)

10:05 Tam, za Bajkałem... - reportaż

10:40 Dzieje kultury polskiej: Jagiellonowie (1) - cykl dokumentalny

12:00 Zagubiony żołnierz Hitlera - film dokumentalny (Wielka Brytania,2007)

13:05 Łabędzi śpiew syren - film dokumentalny (Francja,2010)

14:05 Szerokie tory: Jeden dzień z życia maszynisty metra w Moskwie - cykl reportaży

14:45 Za winy niepopełnione - melodramat (Polska,1938)

16:25 Encyklopedia II wojny światowej: Narodziny wojny: Polityka (3) - serial dokumentalny

16:45 Komunikaty wojenne (18) - program historyczny

17:00 Biała wizytówka: Zarząd przymusowy (6-ost.)

18:05 Oaza wolności - film dokumentalny (Polska,2012)

18:30 Komunikaty wojenne (18) - program historyczny

18:40 Ex Libris

19:00 Dziennik telewizyjny: 14.09.1989

19:45 Liczył się tylko honor - film dokumentalny (Polska,2009)

20:45 Komunikaty wojenne (18) - program historyczny

21:00 Dziecko wojny - dramat wojenny (ZSRR,1962)

22:45 Wycieczka do Paryża - film dokumentalny (Polska,2004)

23:05 Encyklopedia II wojny światowej: Narodziny wojny: Rok 1939 (4) - serial dokumentalny

23:35 Nicolas Le Floch: Człowiek z ołowiem w brzuchu (1)

00:40 Naszaarmia.pl - magazyn

01:10 Michał Urbaniak. Nowojorczyk z wyboru - film dokumentalny (Polska,2009)

02:25 Ewa Demarczyk - recital

02:50 Komunikaty wojenne (18) - program historyczny

03:05 Zakończenie programu

TV Polonia

06:40 Galeria - odc. 169; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Dwie strony medalu - odc. 89 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Dwie strony medalu - odc. 90 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Dwie strony medalu - odc. 91 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Dwie strony medalu - odc. 92 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (64); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Tajemnica Sagali - odc. 13/14 - Labirynt snów (Tajemnica Sagali) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996); Dla małoletnich od lat 7
10:10 Noce i dnie - odc. 10/12 - Rodzimy się i umieramy a życia wciąż wystarcza. -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Dolny Śląsk. Do zobaczenia - Partytura na wszystkofony; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański 493) kraj prod.Watykan (2014); STEREO, 16:9, Transmisja
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Pod Tatrami - Góralski wynalazca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z bazyliki pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Strzegomiu; STEREO, 16:9, Transmisja
14:35 Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie - SZALOM na SZEROKIEJ (Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie 2014) cz. 2; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia wielkopolska - kefir; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:25 Ocalony świat - odc. 2* Leśny majestat -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:25 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 M jak miłość - odc. 1065; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Mazurska Biesiada Kabaretowa - Co każdy satyryk wiedzieć powinien cz. 4; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Detektyw Maciuś, odc. 13 (Detective Maciuś); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO
20:45 Ranczo - odc. 93* (seria VIII, odc. 2) - Wykapany ojciec -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Noce i dnie - odc. 10/12 - Rodzimy się i umieramy a życia wciąż wystarcza. -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:05 Ocalony świat - odc. 2* Leśny majestat -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Skarby prowincji. Koronowo; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 1065; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Detektyw Maciuś, odc. 13 (Detective Maciuś); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO
02:40 Ranczo - odc. 93* (seria VIII, odc. 2) - Wykapany ojciec; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Kulturalni PL - (210); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Dolny Śląsk. Do zobaczenia - Partytura na wszystkofony; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka

06:30 Humor w odcinkach: Tygodnik Moralnego Niepokoju (77) - program rozrywkowy

07:05 Śpiewające fortepiany: Paweł Kukiz, Joanna Żółkowska, Maciej Orłoś, Anna Ścigalska (36) - teleturniej muzyczny

08:05 Tylko jeden skecz: "Listonosze" - Krzysztof Kowalewski i Jerzy Turek - program rozrywkowy

08:20 Złote przeboje Marka Grechuty - koncert

09:15 Humor w odcinkach: Tygodnik Moralnego Niepokoju (79) - program rozrywkowy

09:40 Życie to kabaret: Kabaretowa Liga Dwójki: Półfinał pierwszy (7) - program rozrywkowy

10:45 Życie to kabaret: Historia świata według Kabaretu Moralnego Niepokoju (2) - program rozrywkowy

11:50 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Ale jazda! Ale Meksyk! - cykl reportaży

12:20 Okrasa łamie przepisy: Gotowanie na lodzie - magazyn kulinarny

12:55 Szperacze TV: Muzyczne ikony (2) - program rozrywkowy

13:25 Zrób sobie gębę - Tomasz Broda przedstawia: Krzysztof Krawczyk (4) - program rozrywkowy

13:35 Kabaretowy Klub Dwójki: Fiesty i festyny - program rozrywkowy

14:30 Humor w odcinkach: Tygodnik Moralnego Niepokoju (80) - program rozrywkowy

15:05 Życie to kabaret: Kabaret Hrabi: Pojutrze (2) - program rozrywkowy

16:10 Szansa na sukces: Urszula - program muzyczny

17:10 A la show: Misia Furtak, Margaret (10) - talk-show

17:40 Życie to kabaret: Dzięki Bogu już weekend - program rozrywkowy

18:50 U Pana Boga za piecem - komedia (Polska,1998)

20:30 Humor w odcinkach: Tygodnik Moralnego Niepokoju: The Best (2) - program rozrywkowy

21:00 Humor w odcinkach: Tygodnik Moralnego Niepokoju: The Best (1) - program rozrywkowy

21:35 Śpiewające fortepiany: Agnieszka Rylik, Norbi, Joanna Brodzik, Krzysztof Kasowski (38) - teleturniej muzyczny

22:35 Niezapomniane koncerty: Kapela ze Wsi Warszawa & Mercedes Peón - Przystanek Woodstock 2014 - koncert

23:50 Kabaretowa mapa Polski: Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach w tropikach - program rozrywkowy

00:50 Kabaretowa mapa Polski: Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach w wielkim mieście - program rozrywkowy

01:55 Kabaretowa mapa Polski: Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach pod gruszą - program rozrywkowy

02:50 Złote przeboje Marka Grechuty - koncert

03:40 Zakończenie programu

TVP Info

05:55 Poranek TVP Info

05:59 Serwis info

06:10 Pogoda Info

06:15 Poranek TVP Info

06:29 Serwis info

06:39 Pogoda Info

06:45 Poranek TVP Info

06:59 Serwis info

07:10 Pogoda Info

07:15 Poranek TVP Info

07:29 Serwis info

07:35 Pogoda Info

07:40 Gość poranka

07:53 Poranek TVP Info

07:59 Serwis info

08:10 Pogoda Info

08:15 Poranek TVP Info

08:29 Serwis info

08:40 Pogoda Info

08:45 Poranek TVP Info

08:59 Serwis info

09:10 Pogoda Info

09:15 Poranek TVP Info

09:29 Serwis info

09:37 Pogoda Info

09:42 Serwis sportowy

09:46 Poranek TVP Info

09:59 Serwis info

10:07 Pogoda Info

10:15 Woronicza 17 - program publicystyczny

11:30 Serwis info weekend

11:51 Serwis sportowy

11:56 Pogoda Info

12:00 Przegląd wydarzeń tygodnia - program informacyjny

12:30 Serwis info weekend

12:51 Serwis sportowy

12:56 Pogoda Info

13:00 Głos mediów - magazyn

13:30 Serwis info weekend

13:55 Pogoda Info

14:00 Reportaż TVP Info: Blizny Majdanu - reportaż (Polska,2014)

14:15 Reportaż TVP Info: Piekło misjonarza - reportaż (Polska,2012)

14:30 Serwis info weekend

14:55 Pogoda Info

15:00 Kościół z bliska - magazyn religijny

15:30 Serwis info weekend

15:45 Serwis sportowy

15:50 Pogoda Info

15:55 Info dzień - magazyn publicystyczny

16:20 Serwis sportowy

16:25 Pogoda Info

16:30 Puls Polski - magazyn

17:05 Serwis info weekend

17:15 Teleexpress Extra - magazyn informacyjny

17:30 Puls Polski - magazyn

18:00 Konfrontacje - program publicystyczny

18:29 Sąsiedzi - program publicystyczny

18:57 INFOrmacje - program informacyjny

19:13 Serwis sportowy

19:19 Pogoda Info

19:25 Pożyteczni.pl - magazyn

19:53 Dziś wieczorem - program publicystyczny

20:10 Minęła dwudziesta - program publicystyczny

20:30 Serwis info weekend

20:40 Czyż. Bez retuszu - program publicystyczny (Polska,2014)

21:40 Studio LOTTO

21:48 Flesz - Panorama dnia - program informacyjny

21:50 Panorama dnia - program informacyjny

22:45 Pogoda Info

22:55 Z dnia na dzień - program informacyjny

23:40 Sportowa niedziela

00:00 Teleexpress Extra - magazyn informacyjny

00:16 Woronicza 17 - program publicystyczny

01:36 Czyż. Bez retuszu - program publicystyczny (Polska,2014)

02:45 Panorama dnia - program informacyjny

03:38 Pogoda Info

03:46 Głos mediów - magazyn

04:11 Dziś wieczorem - program publicystyczny

04:30 Minęła dwudziesta - program publicystyczny

04:51 Z dnia na dzień - program informacyjny

05:31 Puls Polski - magazyn

05:54 Zakończenie programu

4fun.tv

06:00 Popbudzik

09:00 Summer Hits

11:00 Summer Music

15:00 Summer Hits

18:00 Summer Party

23:00 Party Shaker

03:00 Polskanocka

05:00 Popbudzik

TV.Disco

05:00 Disco polo hity

06:00 Poranek disco polo

09:00 Przeboje disco polo

11:00 Disco życzenia

13:00 Weekendowy relaks

15:00 Retro disco

16:00 Discomania

18:00 Przeboje disco polo

19:00 Disco polo hity

20:00 Przeboje disco polo

22:00 Disco polo hity

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.