FANDOM


Program 1
8.35 „Domator" — Nasza poczta — Zielono nam — Dookoła świata z... Katarzyną Pospieszyńską
8.50 „Domowe przedszkole"
9.15 DT — Wiadomości
9.25 Dt — Dodatek gospodarczy
9.40 „Sto pierwszy" — (cz. 1 ) —film fab. prod. ZSRR
11.10 Fizyka dla humanistów — Dzieje wszechświata
12.00 Geografia, kl. 6 — Oceania
12.50 Współczesna genetyka, kl. 1—4 lic. — Walka z rakiem
13.30 TTR — Matematyka, sem. 2 — Funkcja cosinus
14.00 TTR — Język polski, sem. 2 — Liryki J. Słowackiego
15.10 „W szkole i w domu"
15.30 NURT — Kultura pracy — Spolegliwość i patologia pracy
16.00 Program dnia — DT — Wiadomości
16.05 „Mieszkać" — Wszechnica budowlana
16.25 Dla młodych widzów: „Rambit" — teleturniej
16.50 Dla dzieci „Okienko Pankracego"
17.15 Teleexpress
17.30 „Kandydaci" — pr. publ.
17.50 Telewizyjny informator wydawniczy
18.15 Telewizyjny film dokumentalny: „Trakt pamięci"
18.50 Dobranoc „Sąsiedzi"
19.00 „10 minut"
19.10 „Monitor rządowy"
19.30 Dziennik
20.05 „Anna tysiąca dni" — angielski dramat historyczny, reż. Charles Jarrott, wyk.: Richard Burton, Genevieve Boujold, Irena Papas
22.20 „Mity i realia”
22.25 „Czas" — mag. publ.
23.00 DT — Echa dnia
23.15 „Ludzie przeciw sobie": — „II wojna światowa — 39—45" (2) serial dok.
0.05 Zakończenie programu

Program 2
16.55 Język angielski (53)
17.25 Program dnia
17.30 „Wzrockowa lista przebojów"
18.00 Telerama
18.30 Magazyn „Luz"
18.50 Polska Kronika Filmowa
19.00 „W labiryncie" (15) — serial TP
19.30 „Dookoła świata" — „Z pocztylionem”
20.00 „Piątek" — krakowski przekładaniec kulturalny
21.30 Panorama dnia
21.45 Olga Iwińska o Borysie Pasternaku
22.25 Komentarz dnia
22.30 Światowe muzyczne nagrody wideo

ARD
14.00 Sesamstrasse
14.30 lOOKarat
15.20 Magisches Intermezzo
15.30 Tagesschau
15.35 Papi, was machts du eigentlich den ganzen Tag?
15.50 Die Spur der Antilope
17.15 Tagesschau
17.25 Regionalprogramm
20.00 Tagesschau
20.15 Der Schwan (film)
22.00 Deutsche unter Deutschen
22.30 Tagesthemen
23.00 Die ARD-Talkshow
23.45 Wie wàr's mit unsbeiden?

ZDF
14.30 Schmetterlingsquelle
14.55 Der Weg nach Tournon
15.55 Heute
16.00 Bon appétit, Paul Bocuse
16.25 Freizeit
16.55 Heute
17.10 Tele-Illustrierte
17.45 Quiz nach Quoten
19.00 Heute
19.30 Auslandsjournal
20.15 Derrick
21.15 Lach mal wieder
21.45 Heute-Journal
22.10 Aspekte
22.50 Die Sport-Reportage
23.20 Die Spur einesFremden

Sudwest 3
16.30 News of the week
16.45 Actualités en français
17.00 Brasilien
17.30 Telekolleg II
18.00 Der Fenstergucker
18.30 Lassies Abenteuer
18.55 Das Sandmannchen
19.00 Abendschau
19.30 Was die Grossmutter noch wusste
20.15 Menschen unter uns
21.00 Sudwest aktuell
21.45 Im Gesprach
22.30 Smileys Leute
23.30 New-Jazz-Meeting'88

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.