FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata? (w tym: 6.35, 7.00, 7.30 Wiadomości)
8.05 "Frasier" (2/24) - serial komediowy prod. USA
8.30 Wiadomości
8.45 Mama i ja - program dla mamy i trzylatka
9.00 Biennale sztuki dla dziecka: "Pendulum, czyli wahadło"
9.25 Domowe przedszkole
9.55 Porozmawiajmy o dzieciach
10.00 "Nie ma jak w domu" (147-148)
10.55 Zrób to lepiej
11.00 Agroliga '97
11.15 Dziecko: troski i radości - program poradnikowy
11.30 Magazyn Notowań: Nowości z winnicy, Truskawkowe pola
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.20 Kwant - program popularnonaukowy
12.40 Przybysze z Matplanety: Matstraszydło
13.10 Joystick
13.15 Dzieje jednego wynalazku: Dzieje parasola
13.30 Tik-tak - program dla dzieci
14.00 "Świat Bobiego" (10/34) - serial anim. prod. USA
14.30 Raj - program dla młodych widzów
15.00 Wiadomości
15.10 Wieża Babel
15.25 "Tajemnice wytwarzania pieniędzy" (1/2) - film dok. prod. USA
15.55 Ach, te okienka!
16.15 "Moda na sukces" (469) - serial prod. USA
16.40 Po wielkim żywiole - reportaż
17.00 Teleexpress
17.25 "Klan" - telenowela TVP (z teletekstem)
17.55 Test - magazyn konsumenta
18.15 Flesz-Wiadomości / Prognoza pogody
18.25 Tajna historia zimnej wojny: Plan Generała
19.00 Wieczorynka: "Trzy Misie"
19.30 Wiadomości
20.10 "J.A.G - Wojskowe Biuro Śledcze" (29/35) - serial prod. USA
21.05 Czas na dokument: "Okrutne niebo"- film dok. prod, angielskiej
21.35 Oko w oko: INXS
22.10 Studio Festiwalowe PFF - Gdynia '97
22.40 W centrum uwagi
23.00 Wiadomości
23.15 TAK - Telewizyjne Archiwum Kultury
0.05 "Dzieci jeszcze gorszego Boga" - film fab. prod. niemieckiej (1992 r.)
1.25 Przyrodnicy (powt.)
1.45 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Optimus - sport telegram (powt.)
7.05 Dziennik krajowy
7.25 Auto (powt.)
7.50 Akademia Zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny (audiotele: 0-70055666)
8.00 Programy lokalne
8.35 "Dzieciaki, kłopoty i my" (112) - serial prod. USA
9.00 Nasze dziecko - mag. dla rodziców
9.30 "Wyprawy z National Geographic" (5): "Janomami wraca do domu" - serial dok. prod. USA
10.00 Południk 19. - program dla dzieci
10.30 "Przygody Animków": "Animowizja" - serial anim. prod. USA
11.00 "Syn szewca" (3/6) - serial prod. francuskiej
12.00 Czerwony tulipan: Jedyne co mam
12.30 Familiada (powt.) - teleturniej
13.00 Panorama
13.20 Dziennik krajowy (powt.)
13.40 Na barykadach żywiołu - reportaż
13.55 KOC (powt.)
14.20 Clipol - podsumowanie plebiscytu na teledysk września
14.50 Akademia Zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny (powt.)
15.00 Ulica Sezamkowa - prog. dla dzieci (powt.)
15.30 "Za głosem serca" (11) - serial prod. kanadyjskiej
16.00 Panorama
16.10 W okolice stwórcy: Kim jest człowiek?
16.30 5 x 5 wygrajmy razem - teleturniej (audiotele: 0-70035217 / Internet: http://www.fon.org.pl/)
17.00 Świat i wartości
17.30 Programy lokalne
18.00 Panorama
18.10 Programy lokalne
18.35 Koło fortuny - teleturniej (audiotele: 0-70055500)
19.05 Reporterzy 2 przedstawiają
19.35 Południk 19. - program dla dzieci
20.00 "Wielka woda" - film dok. Piotra Łazarkiewicza
21.00 Teresa Torańska przedstawia: Teraz Wy! - Rocznice
21.50 Optimus - sport telegram
22.00 Panorama
22.35 Kocham kino: "Pokuta" - film fab. prod. rosyjskiej (1986 r., 144 min)
1.05 Zakończenie programu

Tele 3 Katowice
7.00 TV Polonia - retransmisja programu satelitarnego
8.10 Niebezpieczna - telenowela prod. wenezuelskiej
9.00 Poranek z Telewizją Katowice - magazyn studyjno-filmowy
11.00 Program dnia
11.05 Czterej pancerni i pies - serial polski
12.00 Aktualności (1)
12.10 Lekarze bez granic - francuski serial obyczajowy (powt.)
13.25 Serce Klarity - hiszpański serial obyczajowy
13.55 Muzyczna Teletrójka
14.20 Trzy po 3 - program dla młodzieży
14.50 Program dnia
15.00 Aktualności (2)
15.10 Tombik i Bibi - serial animowany
15.40 Rozmowy ze zwierzętami - australi jski program przyrodniczy
16.05 Nos królowej - serial dla młodzieży
16.30 Życie na gorąco - magazyn interwencyjny
17.00 Program dnia
17.10 Włącz ENTER
17.30 Dziś w Teletrójce - reportaż redakcji opolskiej
18.00 Panorama
18.10 Aktualności (wyd. główne)
18.30 Pogarda - serial prod. wenezuelskiej
19.15 Dzień w regionie - program studyjno- filmowy
19.30 Dzisiaj Lublin - magazyn OTV w Lublinie
20.00 Przez dotyk - polski dramat obyczajowy
21.25 Zielone miasto, czyli Gustaw Herling-Grudziński - reportaż
21.50 Program na środę
22.00 Aktualności (4)
22.15 Czterej pancerni i pies - serial prod. polskiej (powt.)
23.15 Co słychać w muzyce - magazyn aktualności muzycznych
23.35 Duchowe inspiracje
0.10 Muzyczna Teletrójka
0.30 W trosce o przyrodę - serial dokumentalny
1.00 TV Polonia - retransmisja Programu satelitarnego

TV Kraków
7.45 Koncert na dzień dobry - grupa Bakszysz
8.30 Czterej muzykanci z Bremy - hiszpański serial animowany
8.55 Pogarda - wenezuelski serial fabularny (powt.)
9.35 Wiara i życie - program redakcji katolickiej (powt.)
10.10 Ostatnie miejsce na ziemi - niemiecki serial obyczajowy
11.05 Klarysa wyjaśni wszystko - amerykański serial dla dzieci i młodzieży
11.30 W trosce o przyrodę - fr. serial popularnonaukowy
12.00 Retransmisja TV Polonia
15.00 Program dnia
15.10 Tombik i Bibi - turecki serial animowany
15.40 Rozmowy ze zwierzętami - australijski program przyrodniczy
16.00 Nos królowej - angielski serial fabularny dla młodzieży
16.35 Druga B - francuski serial dla młodzieży
17.00 Cyklomotoabecadło - program motoryzacyjny dla dzieci
17.15 Kundel bury i kocury - program dla miłośników zwierząt
17.30 Pejzaż regionalny - magazyn publicystyczny
18.00 Gość TV Kraków
18.10 Kronika
18.35 Pogarda - wenezuelski serial fabularny
19.15 Temat dnia - program publicystyczny
19.30 Dzisiaj Bydgoszcz - magazyn przygotowany przez OTV Bydgoszcz
20.00 Przez dotyk - polski dramat obyczajowy
21.25 Zielone miasto, czyli Gustaw Herling-Grudziński w Łodzi - reportaż
21.45 Kronika
22.00 Nasza Antena
22.05 Sport
22.10 Na peryferiach życia - amerykański serial dok.
22.30 The Phoenix Festiwal- koncert muzyki rockowej cz. II
23.15 Narodziny narodu - amerykańskie arcydzieło kina niemego
1.00 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Poranek z Polsatem
7.45 Polityczne graffiti
7.55 Poranne informacje
8.00 Batman (19) - serial anim. dla dzieci
8.30 Powrót Supermana (169) - amerykański serial przygodowy
9.30 Żar młodości (291) - kanadyjski serial obyczajowy
10.30 Drużyna A (19) - amerykański serial sensacyjny
11.30 Nowe przygody Robin Hooda (6) - amerykański serial przygodowy
12.30 Idź na całość - show z nagrodami
13.30 Magazyn
14.00 Dyżurny satyryk kraju - program Tadeusza Drozdy
14.30 Jednoręki bandyta - teleturniej
15.00 Maska (51) - serial animowany dla dzieci
15.30 Bractwo Białego Orła
16.00 Informacje
16.15 Kalambury - program rozrywkowy
16.45 Nieustraszony (35) - amerykański serial sensacyjny
17.45 Karolina w mieście 2 (13) - amerykański serial komediowy
18.15 Świat według Bundych (208) - amerykański serial komediowy
18.45 Informacje
19.00 Renegat (13/44) - serial sensacyjny
19.25 Prognoza. pogody
19.55 Moloney (7/13) - serial sensacyjny
20.55 Losowanie LOTTO
21.00 Ostry dyżur (7/22) - serial obyczajowy
21.55 Gliniarz i prokurator (14/32) - amerykański serial sensacyjny
22.55 Wyniki LOTTO
23.00 Informacje i biznes informacje
23.20 Polityczne graffiti
23.30 Ring - program publicystyczny
23.55 Motowiadomości - magazyn motoryzacyjny
0.25 Muzyka
2.25 Pożegnanie

TVN
6.00 - 8.00 Ciężko ranne pantofle - magazyn poranny:
7.00 Złoty portfel - biznes magazyn
8.00 Filmy animowane dla dzieci
9.00 - 12.00 Między kuchnią a salonem: - prowadzi Edyta Wojtczak
9.15 Pacific Drive (7) - serial obyczajowy, Australia
9.45 Gotuj z Kuroniem
10.05 Telesklep
10.15 Anna (7) - telenowela argentyńska
11.15 Poczta pani Edyty
11.30 Poszukiwacze skarbów - magazyn
12.00 TVN Fakty - informacje
12.05 - 14.00 Nic straconego:
12.05 Bilet do Hollywood - wideo show
12.30 KO., czyli O.K - sportowy talk show
13.00 Modelki (2) - serial obyczajowy USA
14.00 Odkrywcy - cykl filmów dokumentalnych
14.30 Twój problem nasza głowa - program na żywo dla dzieci
15.15 Pod koszem (7) - serial dla młodzieży, USA
15.45 USA High (7) - serial dla młodzieży, USA
16.15 Szkoła złamanych serc (7) - serial dla młodzieży, Australia
16.45 TVN Fakty - informacje
17.00 600 Sekund życia - rep.
17.15 Beverly Hills 90210 (6) - serial obyczajowy, USA
18.00 Drew Carey Show (2) - serial komediowy, USA
18.30 TVN Fakty regionalne - informacje
18.45 Pomidor - teleturniej
19.20 Pogodowa ruletka
19.30 TVN Fakty - informacje
20.00 Światło w mroku - film sensacyjno-szpiegowski, USA 1992
22.15 Prawnicy z Miasta Aniołów (2) - serial obyczajowy, USA
23.00 TVN Fakty - informacje
23.05 Kropka nad i
23.30 TVN Fakty regionalne
23.45 Wyciągnij broń! - western komediowy, USA 1984
1.35 Nic straconego - program na życzenie
3.50 Horoskop na zakończenie dnia

TV Polonia
7.00 Gimnastyka
7.10 Kocie opowieści - serial animowany dla dzieci (powt.)
7.35 Prawdziwe przygody prof. Thompsona (23) - serial anim. dla dzieci (powt.)
8.10 Sportowy tydzień (powt.)
8.30 Wiadomości
8.40 Program dnia
8.45 Teledyski na życzenie (powt.)
8.55 Wiadomości - pogoda
9.00 Prawdziwa historia nie chcianych pomników (7): Ciężkie życie utrwalacza (powt.)
9.30 Polskie ABC - program dla dzieci (powt.)
10.00 Dajcie to na pierwszą stronę (37/52) - serial prod. kanadyjskiej (powt.)
11.00 Festiwal chórów polonijnych - rep. (powt.)
11.30 Krzyżówka szczęścia - teleturniej (powt.)
12.00 Wiadomości
12.15 Czarne, białe i w kolorze: Komedianty - film obycz. prod. polskiej (powt.)
14.00 Mała rzecz, a cieszy - program montażowy (powt.)
14.10 Spotkania na Świebodzkim - program kulturalny (powt.)
14.55 Omówienie programu dnia
15.00 Panorama
15.30 Drama o Gałczyńskim (1) - film dokumentalny
16.00 Wiejskie śpiewanie - magazyn
16.30 Zaproszenie - program krajoznawczy
16.50 Teledyski na życzenie
17.00 Teleexpress
17.15 Siedem stron świata (4/7): Nowy - serial dla młodych widzów
17.45 Muzyka łagodzi obyczaje - program rozrywkowy
18.15 Adaptacje literatury: Książę - film obyczajowy prod. polskiej (1981, 50 min)
19.15 Polska piosenka - ludzie, zjawiska, epizody
19.40 Dobranocka: Opowiadania Muminków
20.00 Wiadomości
20.30 Blisko, coraz bliżej (16/19): Nasi są daleko - serial TVP
21.40 Wieczór reporterski: Miasto hymnu naszego - reportaż / Jubileusz - reportaż
22.30 Panorama
23.00 Rozmowy o zmierzchu i świcie (4) - rozmowa Magdy Umer z Agnieszką Osiecką
23.25 Janek nie tylko muzykant - reportaż
23.55 Tok szok - widowisko publicystyczne
0.50 Opowiadania Muminków - film animowany (powt.)
0.55 Adaptacje literatury: Książę - film obyczajowy prod. polskiej (powt.)
2.00 Wiadomości (powt.)
2.30 Polska piosenka - ludzie, zjawiska, epizody (powt.)
3.00 W centrum uwagi - program publicystyczny
3.20 Teledyski na życzenie
3.30 Blisko, coraz bliźej (16/19): Nasi są daleko - serial TVP (powt.)
4.40 Wieczór reporterski (powt.)
5.30 Panorama (powt.)
6.00 Muzyka łagodzi obyczaje - program rozrywkowy (powt.)
6.25 Wiejskie śpiewanie - magazyn (powtórzenie)

Polsat 2
7.00 Dżana Top - program muzyczny
7.30 Domek na prerii (118) - amerykański serial obyczajowy
8.30 Prawo do miłości (46) - brazylijska telenowela
9.00 Tajemniczy ogród (7) - serial animowany dla dzieci
9.30 Super Mario Bros 2 (37) - serial animowany dla dzieci
10.00 Power Rangers (75) - serial
10.30 Antonella (126) - argentyńska telenowela
11.30 Dynastia (21) - amerykański serial obyczajowy
12.30 PEMS - Polsat Europe Music Show
13.30 WYGRA!MY
15.30 Afficionado
16.00 Domek na prerii (119) - amerykański serial obyczajowy
17.00 Tajemnice piasków (119) - brazylijska telenowela
17.30 Mary Bell (37) - serial anim. dla dzieci
18.00 Mini detektywi (25) - serial animowany dla dzieci
18.30 Power Rangers (76) - serial dla młodzieży
19.00 Program informacyjny - CNN News
19.30 Jeden z dziewięciu - telezabawa
20.00 Antonella (127) - argentyńska telenowela
21.00 Dynastia (22) - amerykański serial obyczajowy
22.00 HALO GRA!MY - Hit Music Show
23.00 Dance World - mag. muzyki dance
23.30 Przytul mnie - nocny prog. muzyczny
0.30 Playboy
1.00 Informacje
1.10 Pożegnanie

PTK 2
17.00 Sylvan - serial dla dzieci
17.30 Kot w butach - serial dla dzieci
18.00 74.5 Nowa Fala - serial obyczajowy
18.45 Video Soul
19.00 Odkrywamy Francję - serial dokumentalny
20.00 Przeklęty - horror prod. USA
21.30 Piąty element - film dokumentalny
22.00 Bat 21 - film sensacyjno-wojenny prod. USA
0.15 Piąty element - film dok.

RTL 7
7.00 RTL 7 zaprasza
7.30 Siódemka dzieciakom - seriale animowane
9.00 Sunset Beach - serial obyczajowy
9.45 Policjanci z Miami - serial kryminalny
10.30 Fudge - serial komediowy
10.50 Siedem pokus - program Agnieszki Maciąg
11.40 Ukryta kamera
12.05 Teleshopping
12.40 Muzyka w RTL 7
13.45 Teleshopping
14.10 Klan McGregorów - serial obyczajowy
15.00 Słodka dolina - serial dla młodzieży
15.20 Siódemka dzieciakom - seriale animowane
16.30 Kariera maklera - serial obyczajowy
17.20 Słodka dolina - serial dla młodzieży
17.40 Fudge - serial komediowy
18.00 Sunset Beach - serial obyczajowy
18.45 Prognoza pogody
18.50 7 minut - wydarzenia dnia - program informacyjny
19.00 Klan McGregorów - serial obyczajowy
19.50 Prognoza pogody
19.55 Kariera maklera - serial obyczajowy
20.40 7 minut - wydarzenia dnia - program informacyjny
20.50 Szkarłat i czerń - dramat wojenny, USA 1983
23.10 Policjanci z Miami - serial kryminalny
24.00 Siedem pokus - program Agnieszki Maciąg

Canal +
7.00-8.00 program nie kodowany:
7.00 Futbol Mundial - magazyn piłki nożnej
7.30 Diabelski Młyn - filmy animowane
8.00 - 18.00 program kodowany:
8.00 Sport+ - mag. sportowy
9.00 Sprytne kłamstwa - australijski film obyczajowy
10.35 Lola - dramat niemiecki
12.40 Dziwna para - komedia amerykańska
14.25 Kot Billy - angielski serial animowany (2)
14.50 Nasza fascynująca planeta: Tsunami, śmiercionośna fala - film dok.
15.45 Używane samochody - komedia amerykańska
17.35 Rycerze Kanciastego Stołu - serial animowany, Kanada/Francja (1)
18.00 - 20.00 Okno otwarte "Na gapę":
18.00 Diabelski Młyn - filmy animowane dla dzieci
18.25 Cyberia
18.30 Łapu capu - chochliki telewizyjne
18.35 Przyjaciele - amerykański serial komediowy (42)
19.05 Relacja z Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych - Gdynia 1997
19.35 Świat według Dave'a - ameryk. serial kom. (24)
20.00 - 5.00 program kodowany:
20.00 Kochanek Niny - amerykański film obyczajowy
21.35 Superdeser: Bez-miar TV - magazyn filmów krótkometrażowych
22.00 Naznaczona - dramat amerykański
23.30 Emma - melodramat angielski
01.20 Piranie - horror ameryk.
03.00 Psychopata - thriller amerykański

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.