FANDOM


TVP 1
06:00    Kawa czy herbata; w tym Wiadomości:6.05,6.30,7.00,7.25
07:30    Telezakupy
08:00    Wiadomości
08:11    Pogoda
08:15    Krakowskie Przedmieście 27
08:25    Mapeciątka; serial anim. prod. angielskiej
08:50    Budzik; program dla najmłodszych
09:25    Lassie; serial prod. kanadyjskiej
09:50    Świat lalek według Jima Hensona; odc. Philippe Genty; serial prod.USA
10:50    Telezakupy
11:05    Na tropie zapomnianych bogów Wyspy Wielkanocnej cz.2; cz.2 filmu dok.prod. ang.
11:40    Saga Rodu Ganzegal; odc. 33; nauka języka niemieckiego
12:00    Wiadomości
12:10    Agrobiznes
12:20    Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:25    Rolnictwo na świecie
12:45    Plebania; odc. 170; serial TVP; powt.
13:15    Domownik
13:35    Telezakupy
13:50    Dziecko,troski i radości
14:10    Niepodobni; felieton
14:25    Dzieci różnych bogów; Grekokatolicy; reportaż
15:00    Wiadomości
15:10    Sprawa dla reportera; powt.
15:45    Układ scalony
16:00    Rower Błażeja
16:30    Moda na sukces; odc.1603; serial prod.USA
17:00    Teleexpress
17:20    Gość Jedynki
17:30    Klan; odc. 582; telenowela TVP [emisja z teletekstem]
18:00    Mój ślad w Telewizji; Szymon Kobyliński
18:05    Sprawy rodzinne; odc. 14; serial prod.USA
18:50    5 minut o Unii Europejskiej
19:00    Wieczorynka; Bob Budowniczy; oraz Mysia
19:30    Wiadomości
19:56    Sport
20:01    Pogoda
20:10    Miej oczy szeroko otwarte; Masud Afgańczyk; film dok.prod. fra.
21:15    Teatr Telewizji; Portugalia; 2001 autor Zoltan Egressy
22:40    Monitor Wiadomości
23:05    Sportowy flesz
23:10    Rozmowy na nowy wiek; Z Krzysztofem Pomianem o Europie
23:40    Inny mężczyzna, inna szansa; 1977 film fab. prod. USA/fra.
01:50    Zakończenie programu

TVP 2
07.15 Wycieczki przyrodnicze (9-ost.): Hiena - złodziej czy bohater? - serial dokumentalny, Wlk. Bryt.
07.50 Studio urody - magazyn
08.00 Program lokalny
08.30 Na dobre i na złe (99) - serial
09.30 Na kresy ze Staśkiem Wielankiem - koncert
10.30 Afryka moich marzeń (12): Ziemia Brandtów - serial przygodowy
12.00 Ojczyzna polszczyzna: Niezwykły stan - program prof. Jana Miodka
12.15 Chrzest - znak jedności
12.30 Oko w oko z żywiołem (19) - serial dokumentalny, Kanada
13.00 Panorama
13.10 Fatalny rewolwer - serial przyg.
13.55 Przygody Chucka Finna (16): Kanadyjski bumerang - serial przyg.
14.20 Krzyżówka trzynastolatków - czyli Światowid - teleturniej dla młodzieży
14.45 Sztuka magii (2/3): Ręce czarodzieja - film dokumentalny, USA
15.40 Program lokalny
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.30 Złotopolscy (410) - telenowela
16.55 Na dobre i na złe (99) - serial
17.50 Program lokalny
18.20 Prognoza pogody
18.30 Panorama
18.55 Va banque - teleturniej
19.25 Znaki czasu: NASZA PARAFIA - magazyn
19.55 Śpiewające fortepiany - teleturniej muzyczny
21.00 Panorama
21.20 Sport telegram
21.25 Prognoza pogody
21.35 Oddam życie za pracę (5) - serial dok. Macieja Szumowskiego
22.05 997 - magazyn kryminalny
22.45 KARATE PO POLSKU - film sensacyjny, Polska 1982
00.15 CHYBA TAK... - komedia obyczajowa, USA 1997
01.50 Album Chopinowski
02.20 Zakończenie programu

TVP 3 Regionalna
06:30 Kurier     
06:35 Przegląd gospodarczy  
07:00 Bajki małego czarodzieja - amerykański serial animowany
07:30 Kurier     
07:35 Tajemnicze przygody
08:00 Program lokalny     
08:30 Kurier     
08:45 Gość dnia  
09:00 Perypetie ze zdrowiem - serial dokumentalny
09:30 Kurier     
09:35 Mike Hammer - prywatny detektyw  
10:20 Regiony kultury - magazyn kulturalny
10:30 Kurier     
10:45 Telekurier bis  
11:15 Gość dnia  
11:30 Kurier      
11:45 To jest temat - cykl reportażu krajowego
12:00 Od niedzieli do niedzieli - przegląd wydarzeń tygodnia
12:30 Kurier     
12:35 Dwa razy urodzone  
13:01 Dwa razy urodzone   
13:30 Kurier     
13:45 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
14:00 Świat - magazyn międzynarodowy
14:30 Kurier     
14:45 To jest temat - cykl reportażu krajowego
15:01 Egipt - film dokumentalny
15:30 Kurier     
15:40 Program lokalny
16:30 Kurier     
16:45 Od niedzieli do niedzieli - przegląd wydarzeń tygodnia
17:15 To jest temat - cykl reportażu krajowego
17:30 Kurier     
17:50 Program lokalny 
18:21 Regiony kultury - magazyn kulturalny
18:30 Program lokalny
19:30 Portrety - program dokumentalny
20:00 Telekurier - magazyn reporterów ośrodków regionalnych TVP
20:30 Kurier     
20:43 Eurotel - magazyn europejski
20:53 Echa dnia  
21:15 Program lokalny 
21:30 Kurier gospodarczy     
21:45 Program lokalny     
22:03 Studenci - film USA 1995
00:10 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Incredible Hulk (16) - serial animowany
07.25 Dziwolągi (2) - serial animowany
07.50 Wysoka fala (40) - serial przygodowy, USA
08.40 Jezioro marzeń (68) - serial obyczajowy, USA
09.30 Serca na rozdrożu (13) - telenowela, Argentyna
10.25 Samo życie (32) - serial obyczajowy, Polska
11.00 Amor latino (62) - telenowela, Argentyna
11.45 Z głową w chmurach (46) - telenowela, Brazylia
12.45 Życie jak poker (10) - telenowela, Polska
13.15 Raz, dwa, trzy - śpiewaj Ty
13.45 Apetyt na miłość
14.15 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
14.45 Twój lekarz - magazyn medyczny
14.55 Wystarczy chcieć
15.15 Incredible Hulk (17) - serial
15.45 Informacje
16.15 Raz, dwa, trzy - śpiewaj Ty - program muzyczny dla dzieci
16.30 Idol - program rozrywkowy
17.20 Bar - reality show
17.50 Serca na rozdrożu (14) - telenowela, Argentyna
18.40 Prognoza pogody
18.45 Informacje
19.05 Sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Amor latino (63) - telenowela, Argentyna
20.00 Bar - reality show
20.45 Samo życie (33) - serial obyczajowy, Polska 2001
21.15 KOCHAJ ALBO RZUĆ - komedia, Polska
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
23.30 Informacje
23.45 Graffiti - program publicystyczny
23.55 Sport
00.00 Prognoza pogody
00.05 Puls biznesu
00.15 Bar - Night Club - reality show
00.45 Bumerang - program publicystyczny
01.15 W imieniu prawa - prawdziwe sprawy, autentyczne wyroki - cykl dokumentalny
02.05 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu

TVN
05.35 Kropka nad i - program publicystyczny
05.50 Wiosenna namiętność (69/80) - telenowela, Argentyna
06.35 Telesklep
07.05 Brzydula (57/169) - telenowela
07.50 Laboratorium Dextera (4/39) - serial animowany
08.15 Zorro (4/26) - serial animowany
08.40 Młody Robin Hood (5/26) - serial
09.05 Niezwykle przygody Sindbada (4/26) - serial animowany
09.30 Telegra - teleturniej
10.30 Telesklep
11.30 Big Brother: Ring - reality show
12.35 Rozmowy w toku - talk show
13.30 Zorro (4/26) - serial animowany
13.55 Młody Robin Hood (5/26) - serial
14.20 Beverly Hills 90210 (153) - serial obyczajowy, USA
15.15 Milionerzy - teleturniej
16.00 TVN Fakty i Pogoda
16.15 Brzydula (58/169) - telenowela
17.10 Wiosenna namiętność (70/80) - telenowela, Argentyna
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - program publicystyczny
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 Big Brother: Bitwa - reality show
20.50 Milionerzy - teleturniej
21.35 13 POSTERUNEK 2 (32/42) - serial komediowy. Polska
22.15 Nauka jazdy - serial dokumentalny
22.45 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
23.15 TVN Fakty
23.30 Fakty, ludzie, pieniądze - magazyn gospodarczy
00.00 Big Brother: Extra - reality show
00.45 Multikino - magazyn filmowy
01.05 Kto Was tak urządził? - magazyn
01.35 Nie do wiary - opowieści niesamowite
02.05 Co za tydzień - magazyn
02.35 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
06.00 Strefa P - magazyn muzyczny
06.30 A kuku - program rozrywkowy
07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.50 Alicja w krainie czarów (4) - serial animowany, Japonia/USA
08.20 Alvaro (110) - serial obyczajowy, Brazylia
09.20 Życiowa szansa - teleturniej
10.20 Viper (1) - serial sensacyjny
11.20 Miasteczko Evening Shade (37) - serial komediowy, USA
11.50 Kolorowy dom 3 (7) - serial kom.
12.20 Jak dwie krople czekolady (6) - serial komediowy, USA
12.50 Egzamin z życia (21) - serial
13.15 V Max - magazyn motoryzacyjny
13.45 Strefa P - magazyn muzyczny
14.20 Alicja w krainie czarów (5) - serial animowany, Japonia/USA
14.45 Muzyczne listy - magazyn muz.
15.35 Miasteczko Evening Shade (38) - serial komediowy, USA
16.00 Fiorella (1) - serial obyczajowy, Peru
17.00 Kolorowy dom 3 (8) - serial kom.
17.30 HOT CHAT 2001 - pr. public.
17.45 Dziennik i prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa - teleturniej
19.00 Cień anioła (5) - serial sens.
20.00 MillENNIUM 2 (14) - serial
20.55 Obcy świat (7) - serial SF, USA
21.50 Dziennik
22.00 Informacje sportowe i prognoza pogody
22.05 INFORmator prawny - magazyn Gazety Prawnej
22.15 Policjanci z Miami (8) - serial kryminalny, USA
23.15 KOJAK (43) - serial kryminalny. USA
00.15 Bez trzymanki 2 (6) - serial
00.45 X Laski - program erotyczny
01.15 Muzyczne listy - magazyn muz.
02.05 Strefa P - magazyn muzyczny
02.40 Zakończenie programu

TVN 7
6.00 Izabela - telenowela
6.45 Telesklep
7.00 Świat na dzień dobry - TVN24
9.40 Maria Emilia - telenowela
10.30 Tele Gra
11.00 Gorączka w mieście - serial
11.50 Telesklep
13.50 Angela - telenowela
14.40 Kangoo - serial anim.
15.05 SOS Croco - serial anim.
15.30 Magiczni wojownicy - serial anim.
15.55 Dragon Bali - serial anim.
16.20 Belfer z klasą - serial
16.45 Krok za krokiem - serial
17.15 Prezydencki poker - serial
18.10 Gorączka w mieście - serial
19.05 Melrose Place - serial
20.00 Nad przepaścią - film obycz. USA (1980), wyk. Scott Baio, Ed Lauter, Lance Kerwin, Don Muraay, Dan Shor, Toni Kalem, Mariclare Costello, Stephen Davies
21.50 Medicopter 117 - serial
22.45 Przegrana miłość - film obycz. USA (1985), wyk. Timothy Daly, Shanna Reed, Anthony Hamilton, Nicholas Gunn
0.30 Tenbit GSM
1.00 Big Brother Bitwa - na żywo
2.00 Był sobie twardziel - film sens. USA (1995), wyk. Brian Bosworth, Bruce Payne, Jeff Kober, DeJuan Guy
3.40 Koniec programu

TV Puls
07.05 Polak, katolik, obywatel
07.35 Telesklep
08.55 Kacper i przyjaciele - serial
09.20 Baśnie braci Grimm: Bajka o diable z trzema złotymi włosami - serial
09.45 Był sobie człowiek - serial
10.15 Detektyw w sutannie - serial
11.10 Dotyk anioła - serial
12.00 Rytm serca - serial
12.50 Telesklep
13.55 Remington Steele - serial
14.45 Cudowne lata - serial
15.15 Bill Cosby Show - serial
15.45 Kacper i przyjaciele - serial
16.05 Baśnie braci Grimm: Bajka o diable z trzema złotymi włosami - serial
16.35 Był sobie człowiek - serial
17.05 Domek na prerii - serial
18.00 Cudowne lata - serial
18.30 Bill Cosby Show - serial
19.00 Dotyk anioła - serial
19.45 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego
20.00 Wydarzenia
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.30 Ulica zakochanych - telenowela
21.25 Orle skrzydło - western, USA
23.25 Wydarzenia
23.35 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego
23.50 M Kwadrat - talk show
00.20 Orle skrzydło - western, USA
02.20 Piątka u Semki
02.55 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00    Kawa czy herbata
07:30    - Od A do Z; Marek Grechuta
07:45    Kawa czy herbata
08:00    Wiadomości
08:11    Pogoda
08:15    Krakowskie Przedmieście 27
08:25    Klan; odc. 568; telenowela TVP
08:50    Czas na antyki; Porcelana; program Barbary Jakubiec
09:10    Język filmu; odc. 14 - Konflikt; program Jerzego Wójcika
09:25    Katalog zabytków; Kołobrzeg - Katedra; program Macieja Wojtyńskiego
09:35    Przemoc w rodzinie
09:50    Małe ojczyzny; Osada na surowym korzeniu; film dokumentalny Krystyny i Michała Bogusławskich
10:15    Miss Polonia in Deutschland; reportaż Dariusza Dynera
10:35    Od przedszkola do Opola; (Big Day); powt.
11:10    Psi świat; cz. II odc./ost. - Rozprawa; serial animowany dla dzieci
11:35    Klan; odc. 568; telenowela TVP; powt.
12:00    Wiadomości
12:10    Biografie; Teodor Parnicki. Portret pisarza; film dokumentalny Stefana Szlachtycza; powt.
13:05    Rodzina Połanieckich; odc. 6/7 - Zdrada; 1978 serial prod.TVP; reż: Jan Rybkowski
14:25    Ze sztuką na ty; Wielkie polemiki - Spór o Matejkę cz.1; film dokumentalny Lucyny Smolińskiej i Mieczysława Sroki
15:00    Wiadomości
15:10    Czas na antyki; Porcelana; program Barbary Jakubiec; powt.
15:30    Język filmu; odc. 14 - Konflikt; program Jerzego Wójcika; powt.
15:50    Katalog zabytków; Kołobrzeg - Katedra; program Macieja Wojtyńskiego; powt.
16:00    Panorama
16:21    Pogoda
16:30    U siebie; "Spis"
16:50    Królowie Parany; reportaż Romana Dobrzyńskiego
17:00    Teleexpress
17:20    Gość Jedynki
17:30    Szkoła na wesoło; program dla dzieci
18:00    Psi świat; cz. II odc./ost. - Rozprawa; serial animowany dla dzieci; powt.
18:30    Panorama
18:50    Klan; odc. 568; telenowela TVP; powt.
19:15    Dobranocka; Przygód kilka wróbla Ćwirka; odc. 30 - Kukułcze jajo; serial animowany dla dzieci
19:30    Wiadomości
19:55    Pogoda
19:58    Sport
20:00    Sportowy tydzień; program pod redakcją Krzysztofa Miklasa
20:50    Berliński express; magazyn
21:00    Rodzina Połanieckich; odc. 6/7 - Zdrada; 1978 serial prod.TVP; reż: Jan Rybkowski; powt.
22:25    Sprawa dla reportera
22:55    Ze sztuką na ty; Wielkie polemiki - Spór o Matejkę cz.1; film dokumentalny Lucyny Smolińskiej i Mieczysława Sroki; powt.
23:25    Przeboje z filharmonii; W.A.Mozart - Eine kleine Nachtmusik KV 525; .; wyk: Polska Orkiestra Kamerlna bez dyrygenta
23:45    Monitor Wiadomości
00:05    Sportowy flesz
00:10    Rycerze i rabusie; odc. 2/7 - Z diabłem sprawa; 1984 serial TVP; reż: Tadeusz Junak
01:00    Ojczyzna-polszczyzna; Chłopaki Ślązaki; program prof. Jana Miodka i Władysława Tomasza Stecewicza; powt.
01:15    Przygód kilka wróbla Ćwirka; odc. 30 - Kukułcze jajo; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30    Wiadomości; powt.
01:55    Sportowy flesz; powt.
02:00    Klan; odc. 568; telenowela TVP; powt.
02:30    Rodzina Połanieckich; odc. 6/7 - Zdrada; 1978 serial prod.TVP; reż: Jan Rybkowski; powt.
03:50    Serce z węgla; odc. 12; telenowela dokumentalna Ireny Morawskiej i Jerzego Morawskiego
04:20    Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza; powt.
04:30    Zaproszenie; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
04:50    Sportowy tydzień; powt.
05:40    U siebie; "Spis"; powt.
06:00    Zakończenie programu

Canal +
7.05 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap - magazyn (o)
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
8.00 Spin City - serial
8.25 Dzikie wyspy: Władcy przestworzy - film dok.
9.20 Aktualności filmowe - magazyn
9.50 Obietnice - film dok.
11.35 Dotrzeć do prawdy - dramat USA (1999)
13.05 Ręce do góry - film obycz. poi. (1967)
14.15 Dziewczyna na moście - komediodramat franc. (1999)
15.45 Titanic... legenda trwa - film anim.
17.00 Jordan w akcji - serial
17.45 Zoo - serial dok.
18.10 Pieniądze to nie wszystko - komedia poi. (2000), wyk. Marek Kondrat, Stanisława Celińska, Andrzej Chyra
19.55 Deser
20.00 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
20.35 Nie przegap - magazyn (o)
20.45 Lapu-capu (o)
20.50 Minisport+ (o)
21.00 Idealna ofiara, czyli dłonie 2 - thriller USA (1998), wyk. Kelly McGillis, Bruce Dern, David Keith
22.40 Ken i Rose - serial
23.30 Tytus Andronikus - dramat wł.-USA (2000), wyk. Julie Taymor, Anthony Hopkins, Jessica Lange, Laura Fraser
2.10 Szepty w mroku - thriller USA (1992)
(o) - odkodowany

HBO
06:30 Lepsza gwiazda (A Brush With The Stars) komedia, Francja 2000, 95 min., reż. Gerard Jugnot, wyk. Gerard Jugnot, Berenice Bejo
08:10 Gwiazdy Hollywood - Leonardo Dicaprio (Hollywood Superstars: Leonardo Dicaprio) dokumentalny, USA, 25 min.
08:45 Miłość od pierwszej czkawki (Love At First Hiccough) komedia, Dania 1999, 81 min., reż. Tomas Villum Jensen, wyk. Sofie Lassen Kahlke, Robert Hansen
10:15 Na planie, odc. 14 (On The Set Ep. 014) magazyn filmowy, 22 min.
10:45 Czy Lucyna to dziewczyna? komedia, Polska 1934, 76 min., reż. Juliusz Gardan, wyk. Jadwiga Smosarska
12:10 Marzyłam o Afryce (I Dreamed Of Africa) dramat, USA 2000, 107 min., reż. Hugh Hudson, wyk. Kim Basinger, Liam Aiken
14:05 Cinema, cinema, odc. 15 (Cinema Cinema Cinema V. (882) Ep. 15) magazyn filmowy, USA, 23 min.
14:35 Mroczny sekret (A Dark Secret) romantyczny, Francja 2000, 100 min., reż. Jean-Pierre Vergne, wyk. Claire Borotra, Richard Bohringer
16:25 Inferno (Inferno) film akcji, USA 2001, 91 min., reż. Dusty Nelson, wyk. Jeff Fahey, David Haselhoff
18:05 Największe wydarzenia XX wieku, odc. 1 (The Biggest Events Of 20th Century Ep. 01) dokumentalny, 43 min.
19:00 Lepsza gwiazda (A Brush With The Stars) komedia, Francja 2000, 95 min., reż. Gerard Jugnot, wyk. Gerard Jugnot, Berenice Bejo
20:30 Na planie, odc. 15 (On The Set Ep. 015) magazyn filmowy, 22 min.
21:00 Gorąca linia (Hanging Up) komedia, USA 2000, 90 min., reż. Diane Keaton, wyk. Meg Ryan, Diane Keaton
22:35 Happy, Texas (Happy, Texas) komedia, USA 1999, 94 min., reż. Mark Illsley, wyk. Jeremy Northam, Steve Zahn
00:15 Po burzy (After The Storm) dramat, USA 2001, 99 min., reż. Guy Ferland, wyk. Benjamin Bratt, Armand Assante
02:00 Romeo musi umrzeć
(Romeo Must Die) thriller, USA 2000, 110 min., reż. Andrzel Bartkowiak, wyk. Jet Li, Aaliyah
04:00 Gwiazdy Hollywood - Robin Williams
(Hollywood Superstars: Robin Williams) dokumentalny, USA, 26 min.
04:40 Miłość od pierwszej czkawki
(Love At First Hiccough) komedia, Dania 1999, 81 min., reż. Tomas Villum Jensen, wyk. Sofie Lassen Kahlke, Robert Hansen 

Polsat 2
7:00    Powitanie
7:05    Muzyka polska
8:30    Piosenka na życzenie
9:30    INFORmator gospodarczy - Magazyn Gazety Prawnej     
9:45    TV market
10:00    Muzyczny relaks
12:00    Dwa światy
12:45    Komicy występują w Polsacie
13:00    Muzyka polska: Dżem w operze     
14:00    Dyżurny satyryk kraju
14:30    A ku ku
15:00    INFORmator gospodarczy - Magazyn Gazety Prawnej     
15:15    TV market
15:30    Kalambury
16:10    Informacje
16:30    Pamiętnik nastolatki (68)
17:00    Wehikuł
17:30    Hot chat
17:45    Dziennik
18:00    Duża przerwa (14)
18:30    Pamiętnik nastolatki (68)
19:00    Informacje w minucie
19:05    Graffiti
19:15    Informacje
19:40    Świat według Kiepskich (15)
20:05    VIP - wydarzenia i plotki
20:35    Graczykowie (14)
21:00    Życie jak poker (69)
21:30    Komicy występują w Polsacie
21:50    Dziennik
22:05    Hot chat
22:15    INFORmator prawno-podatkowy - Magazyn Gazety Prawnej     
22:30    Życie jak poker (69)
23:00    Informacje
23:20    Puls biznesu
23:35    Rodzina zastępcza (14)
0:00    Duża przerwa (14)
0:30    Pamiętnik nastolatki (68)
1:00    Pasmo informacyjne
1:30    Świat według Kiepskich (14)
2:00    VIP - wydarzenia i plotki
2:30    Graczykowie (14)
3:00    Życie jak poker (69)
3:30    Dziennik
3:45    Hot chat

Eurosport
8:30     Sporty motorowe: Zawody z cyklu Winston Cup Series
9:30     Tenis: Turniej WTA w Amelia Island
10:30     Kolarstwo: Puchar świata: Paryż-Roubaix
12:00     Sporty wodne: Zawody o Puchar Europy w Sztokholmie
13:00     Tenis: Turniej WTA w Amelia Island
14:00     Mistrzostwa świata w Bismarck
15:30     Mistrzostwa świata w Bismarck: Finał turnieju mężczyzn      
16:45     Maraton w Londynie
18:00     Maraton w Bostonie
20:30     Sporty walki: Gala bokserska
21:30     Watts
22:00     Eurogoals
23:45     Eurosportnews report
0:00     Watts
0:30     Gry zespołowe: Century Matches
1:15     Eurosportnews report

Canal + żółty
12:05     Łapu capu
12:15     Nie przegap
12:25     Diabelski młyn
13:00     Aktualności muzyczne
13:30     Aktualności filmowe
14:00     Naprzeciwko Thriller Org: "En Face". Reżyseria: Mathias Ledoux (Francja 2000)      
15:30     Deser: Jeść Film krótkometrażowy
15:40     Speed - niebezpieczna szybkość Film sensacyjny Org: "Speed". Reżyseria: Jan de Bont (USA 1994)      
17:35     Traffic Dramat Reżyseria: Steve Soderbergh (USA 2000)      
20:00     Magnolia Dramat Scenariusz i reżyseria: Paul Thomas Anderson (USA 1999)      
23:05     Mission Impossible II Film sensacyjny Org: "Impossible II". Reżyseria: John Woo (USA 2000)      
1:05     Idealna ofiara, czyli dłonie II Thriller Org: "Perfect Prey". Reżyseria: Howard McCain (USA 1998)      
2:45     Ruchome piaski Film obyczajowy Reżyseria: Władysław Ślesicki (Polska 1969) 

Ale Kino!
8:00 Droga do Saliny - dramat prod. francusko-włoskiej 
9.35 Magia kina - Charakteryzacja - film dokumentalny 
10.05 Nie je- steśmy w Nowym Jorku - film krótkometrażowy 
10.20 Prywatne życie Henryka VIII - film historyczny prod. angielskiej 
11.55 Magia kina - mechaniczne cuda 
12.25 Round Midnight - dramat prod. USA 
14.35 Amerykanin - dramat prod. angielskiej 
16.05 Za drzwiami Actors Studio - Tim Robbins 
17:00 Nieproszeni goście - komedia prod. angielskiej 
18.30 Z tamtej strony tęczy - film obyczajawy prod. polskiej 
20.00 Ojczyzna - film obyczajewy 
21.50 Złodzieje jak my - film kryminalny prod. USA
23:55 Ona się doigra - film obyczajowy 
1.25 Ostatni kurs - film kryminalny 
2:55 Zakończenie programu 

Hallmark
7:00 Bóg nie zważa na kolory - serial
8:00 Zaginieni - serial obycz. 
9:00 Sędzia (1) - dramat obycz. USA 
11:00 Zaciemnienie - thriller USA 
13:00 Bóg nie zważa na kolory - serial 
14:00 Zaginieni - serial obycz. 
15:00 Katts i pies: Wyścig z czasem - serial przyg.
15:30 Katts i pies: Diamenty - serial przyg.
16:00 Dr Quinn - serial obycz.
17:00 Sędzia (1) - dramat obycz. USA
19:00 Dr Quinn - serial obycz. 
20:00 Ze spuścizny Agaty Christie: Tajemnicza historia w Styles - thriller USA
22:00 Bye, Bye Blues - film obycz. kanad. 
0:30 Ze spuścizny Agaty Christie: Tajemnicza historia w Styles - thriller USA
2:30 Bye, Bye Blues - film obycz. kanad. 

Le Cinema
14.00 Byle przed ślubem (Jamais Avant Le Mariage) film obyczajowy, Francja, 1986, 90 min.
16.00 Córki Rebeki (Rebecca's Daughters) komedia, Wielka Brytania/Niemcy, 1992, 90 min. 
18.00 Dwie Samotności (Two Solitudes) dramat, Kanada / Francja, 1978, 104 min. 
20.00 Dokument. Za kulisami: Kolory raju, Studio Company, 2002, 30 min.
20.30 Upadły anioł (Memorias Del Angel Caido) thriller, Hiszpania, 1997, 90 min. 
22.30 Każdemu swoje (We Still Kill The Old Way) dramat, Włochy, 1968, 99 min. 
00.00 Głębokie wody (Eaux Profondes) dramat obyczajowy, Francja, 1981, 101 min.

Romantica
06.00    Kobieta mojego życia (La mujer de mi vida) (Część 69) - telenowela, Wenezuela 1998, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti, (60 min.).
07.00    Pożyczone życie (Vidas prestadas) (Część 87) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Lucho Barrios, wyk. Grecia Colmenares, Luis Jose Santander, Sonia Oquendo, Carlos Tuccio, (60 min.).
08.00    Krok do szaleństwa (Mas que amor frenesi) (Część 74) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Carlos Izquierdo, wyk. Wanda D'Isidoro, Mario Cimarro, Jean Carlos Simancas, (60 min.).
09.00    Prawo do miłości (Cuando Hay Pasion) (Część 22) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Cesar Bolivar, Marcos Reyes Andrade, wyk. Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova,Jaime Arague (60 min.)
10.00    Kobieta mojego życia (La mujer de mi vida) (Część 68) - telenowela, Wenezuela 1998, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti, (60 min.).
11.00    Pożyczone życie (Vidas prestadas) (Część 86) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Lucho Barrios, wyk. Grecia Colmenares, Luis Jose Santander, Sonia Oquendo, Carlos Tuccio, (60 min.).
12.00    Krok do szaleństwa (Mas que amor frenesi) (Część 73) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Carlos Izquierdo, wyk. Wanda D'Isidoro, Mario Cimarro, Jean Carlos Simancas, (60 min.).
13.00    Prawo do miłości (Cuando Hay Pasion) (Część 21) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Cesar Bolivar, Marcos Reyes Andrade, wyk. Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova,Jaime Arague (60 min.)
14.00    Kobieta mojego życia (La mujer de mi vida) (Część 69) - telenowela, Wenezuela 1998, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti, (60 min.).
15.00    Pożyczone życie (Vidas prestadas) (Część 87) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Lucho Barrios, wyk. Grecia Colmenares, Luis Jose Santander, Sonia Oquendo, Carlos Tuccio, (60 min.).
16.00    Krok do szaleństwa (Mas que amor frenesi) (Część 74) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Carlos Izquierdo, wyk. Wanda D'Isidoro, Mario Cimarro, Jean Carlos Simancas, (60 min.).
17.00    Prawo do miłości (Cuando Hay Pasion) (Część 22) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Cesar Bolivar, Marcos Reyes Andrade, wyk. Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova,Jaime Arague (60 min.)
18.00    Kobieta mojego życia (La mujer de mi vida) (Część 68) - telenowela, Wenezuela 1998, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti, (60 min.).
19.00    Pożyczone życie (Vidas prestadas) (Część 86) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Lucho Barrios, wyk. Grecia Colmenares, Luis Jose Santander, Sonia Oquendo, Carlos Tuccio, (60 min.).
20.00    Krok do szaleństwa (Mas que amor frenesi) (Część 73) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Carlos Izquierdo, wyk. Wanda D'Isidoro, Mario Cimarro, Jean Carlos Simancas, (60 min.).
21.00    Prawo do miłości (Cuando Hay Pasion) (Część 21) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Cesar Bolivar, Marcos Reyes Andrade, wyk. Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova,Jaime Arague (60 min.)
22.00    Kobieta mojego życia (La mujer de mi vida) (Część 69) - telenowela, Wenezuela 1998, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti, (60 min.).
23.00    Pożyczone życie (Vidas prestadas) (Część 87) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Lucho Barrios, wyk. Grecia Colmenares, Luis Jose Santander, Sonia Oquendo, Carlos Tuccio, (60 min.).
24.00    Krok do szaleństwa (Mas que amor frenesi) (Część 74) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Carlos Izquierdo, wyk. Wanda D'Isidoro, Mario Cimarro, Jean Carlos Simancas, (60 min.).
01.00    Prawo do miłości (Cuando Hay Pasion) (Część 22) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Cesar Bolivar, Marcos Reyes Andrade, wyk. Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova,Jaime Arague (60 min.)

Discovery Channel
9:00     Wędkarskie przygody Rexa Hunta
9:25     Na ratunek ogrodom: Tajemnicze ogrody      
9:55     Wyczarowane z drewna: Łódeczka      
10:20     Tajemnice Azji: Wielki Mur Chiński      
11:15     Tajemnice Inków: odc. 2      
12:10     Najwspanialsze plaże świata
13:05     Dziesięć najstraszniejszych spotkań z rekinami
14:00     Surfing
15:00     Narzędzia wojny: Bitwy pancerne      
16:00     Łodzie marzeń
16:35     Zielona wioska
17:00     Wędkarskie przygody Rexa Hunta
17:30     Wojna na wędki
18:00     Wyprawy w czasie: Alderton      
19:00     Samotna planeta: Indonezja - Bali i Sulawesi      
20:00     Lekarze dzikich zwierząt
20:30     Narodziny samochodu
21:00     W ukryciu: Nocne życie Londynu      
22:00     Wszystko o...: Człowiek z lodowca      
23:00     Lodowy świat człowieka z doliny Oetzi
0:00     Niesamowite maszyny: Marynarka wojenna      
1:00     Wyprawy w czasie: Salisbury      
2:00     Wielkie bitwy: Bitwa nad Marston Moor, 1644      
2:30     Bohaterowie

National Geographic
8:00     Czerwone kraby i szalone mrówki
9:00     Uzębione olbrzymy
10:00     Małpy - w poszukiwaniu brakującego ogniwa
11:00     Kształt życia: odc. 6      
12:00     Krokodyle
13:00     Czerwone kraby i szalone mrówki
14:00     Uzębione olbrzymy
15:00     Małpy - w poszukiwaniu brakującego ogniwa
16:00     Kształt życia: odc. 6      
17:00     Krokodyle
18:00     Małpy - w poszukiwaniu brakującego ogniwa
19:00     Żółwie morskie Omanu
19:30     Opowieści z Belize: Moczary i laguny      
20:00     Pierwsze uczucia
21:00     Zatopione łodzie Hitlera: odc. 1      
22:00     Motolotnią dookoła świata: odc. 2      
22:30     Poszukiwania niezwykłych skarbów: odc. 16      
23:00     Sekrety "Titanica"
0:00     Zatopione łodzie Hitlera: odc. 1      
1:00     Motolotnią dookoła świata: odc. 2      
1:30     Poszukiwania niezwykłych skarbów: odc. 16 

Animal Planet
7:00    Małpi świat
7:30    Zwierzęta wokół nas
8:00    Dzikie zwierzęta na ekranie
8:30    Na pomoc zwierzętom
9:00    Na ratunek
9:30    Na ratunek przyrodzie
10:00    Przewodnik po rasach psów: Australijskie psy pasterskie     
10:30    Przewodnik po rasach psów: Siberian husky     
11:00    Akwanauci
11:30    Archiwum krokodyli
12:00    Przygody Marka O'shea: Latający smok     
12:30    Małpi świat
13:00    Zwierzęta wokół nas
13:30    Dzikie zwierzęta na ekranie
14:00    Cała prawda o... Krokodylach
15:00    Zwierzęta braci Kratt: Słonie cz.1     
15:30    Przewodnik po rasach psów: Australijskie psy pasterskie     
16:00    Przewodnik po rasach psów: Siberian husky     
16:30    Weterynarze z Abu Dhabi
17:00    Weterynarze z Abu Dhabi
18:00    Na ratunek
18:30    Na ratunek przyrodzie
19:00    Dwa światy: Świat lwów morskich     
19:30    Dwa światy :Świat morsów     
20:00    Zwierzęta od A do Z: Gdzie giną lemingi     
20:30    Zwierzęta od A do Z: Wilki północy     
21:00    Akwanauci
21:30    Archiwum krokodyli
22:00    Przygody Marka O'shea: Amazońska anakonda     
22:30    Na posterunku: Walki psów     
23:00    Nieujarzmiona Australia: Nowi władcy     
0:00    Pogotowie dla zwierząt
0:30    Pogotowie dla zwierząt

Reality TV
06.00    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
06.25    Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
06.55    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
07.20    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (25 min.)
07.45    Policja na świecie (Global Cops) (25 min.)
08.10    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
08.35    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
09.00    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
09.25    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
09.50    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.15    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.40    Oko cyklonu(Eye of the Storm) (25 min.)
11.05    Szalone koła (Weird Wheels) (25 min.)
11.30    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
11.55    Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
12.25    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
12.50    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (25 min.)
13.15    Policja na świecie (Global Cops) (25 min.)
13.40    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
14.05    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
14.30    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
14.55    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
15.20    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
15.45    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
16.10    Oko cyklonu(Eye of the Storm) (25 min.)
16.35    Szalone koła (Weird Wheels) (25 min.)
17.00    Hotel (Hotel) (35 min.)
17.35    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
18.00    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.)
18.25    Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
18.50    Całkowity absurd (Totally Ridiculous) (50 min.)
19.40    Gliniarze (Coppers) (25 min.)
20.05    Gliniarze (Coppers) (25 min.)
20.35    Australia w plecaku (Backpacking Australia) (25 min.)
21.05    Australia w plecaku (Backpacking Australia) (25 min.)
21.30    Katastrofy (Disasters) (25 min.)
21.55    Katastrofy (Disasters) (25 min.)
22.20    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.)
22.45    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.)
23.15    Hotel (Hotel) (35 min.)
23.50    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
00.15    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.)
00.40    Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
01.05    Całkowity absurd (Totally Ridiculous) (50 min.)
01.55    Gliniarze (Coppers) (25 min.)
02.20    Gliniarze (Coppers) (25 min.)
02.50    Australia w plecaku (Backpacking Australia) (25 min.)
03.20    Australia w plecaku (Backpacking Australia) (25 min.)
03.45    Katastrofy (Disasters) (25 min.)
04.10    Katastrofy (Disasters) (25 min.)
04.35    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.)
05.00    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.)

Cartoon Network
6:00    żywiołki
6:25    Kipper
6:45    Szczenięce lata Toma i Jerry'ego
7:00    Laboratorium Dextera
7:15    Johnny Bravo
7:30    Jam łasica
7:45    Krowa i Kurczak
8:00    Mike, Lu i Og
8:25    Bliźniaki Cramp
9:15    Maska
9:40    Odlotowe wyścigi
10:05    Top Cat
10:30    Scooby Doo, gdzie jesteś?
10:55    Nowe przygody Freda i Barneya
11:20    Hong Kong Fu-I
11:45    Tex Avery
12:00    Jam łasica
12:30    Ed, Edd i Eddy
12:55    Atomówki
13:20    Laboratorium Dextera
13:45    Johnny Bravo
14:00    Scooby i Scrappy Doo
14:25    Jetsonowie
14:45    Nowe przygody Freda i Barneya
15:10    Scooby Doo
15:35    Mike, Lu i Og
16:00    Atomówki
16:30    Ed, Edd i Eddy
17:00    Johnny Bravo
17:30    Bliźniaki Cramp
18:00    Chojrak - tchórzliwy pies
18:30    Looney Tunes
19:00    Tom i Jerry
19:30    Flintstonowie
20:00    X-Men
20:30    Batman przyszłości

Fox Kids
6:00    Przygody Pytalskich
6:20    Przygody małej syrenki
6:45    Pecola
7:05    Bob budowniczy
7:15    Dennis rozrabiaka
7:25    Trzy małe duszki
7:35    Szalony Jack, pirat
7:45    Tajne akta Psiej Agencji
7:55    Walter Melon
8:10    Pokémon
8:30    Spiderman
8:55    Świat według Ludwiczka
9:15    Dennis Rozrabiaka
9:40    Pecola
10:00    Bob budowniczy
10:10    Przygody Kuby Guzika
10:35    Bob budowniczy
10:45    Świat Bobbiego
11:10    Przygody Pytalskich
11:35    Piotruś Pan i piraci
12:00    Pinokio
12:20    Farma pełna strachów
12:45    Świat według Ludwiczka
13:05    The Simpsons
13:30    Jerry i paczka
13:50    The New Addams Family
14:15    Mighty Morphin Power Rangers
14:35    Pokémon
15:00    Kot Ik!
15:25    Tajne akta Psiej Agencji
15:35    Dennis Rozrabiaka
15:55    Trzy małe duszki
16:05    Szalony Jack, pirat
16:15    Walter Melon
16:25    Łebski Harry
16:45    Digimon
17:10    Mighty Morphin Power Rangers
17:30    Fantastyczna czwórka
17:55    Incredible Hulk
18:15    Iron Man - Obrońca dobra
18:40    Świat według Ludwiczka
19:05    Walter Melon
19:30    The Simpsons
19:50    The New Addams Family
20:10    Jerry i paczka
20:30    Gęsia skórka
20:50    Liceum na morzu
21:15    X-Men
21:35    Spiderman

Fashion TV
7:00    Tydzień Mody: Paryż, zima 2002/03
9:00    Tydzień Mody: Paryż, zima 2002/03
9:45    Happy Birthday
10:00    Hity Tygodni Mody: zima 2002/03
10:30    Modelki
13:00    Hity Tygodni Mody: zima 2002/03
14:00    Hity ubiegłych sezonów: Roberto Cavalli
14:15    Hity Tygodni Mody: zima 2002/03
15:45    Happy Birthday
16:00    Hity Tygodni Mody: zima 2002/03
18:30    Modelki
19:30    Hity Tygodni Mody: lato 2002
20:30    Hity Tygodni Mody: zima 2002/03
22:00    Polskie Okno
22:30    Hity ubiegłych sezonów: Kina Fernandez
23:15    Hity Tygodni Mody
1:00    Hity Tygodni Mody: zima 2002/03
2:30    Modelki

MTV Polska
7:00    Budzik MTV: Poranny mix teledysków wybranych przez widzów MTV
10:00    Bytesize: Najpopularniejsze klipy w MTV     
12:00    MTV Select
13:00    Total Request
14:00    Non Stop Hits: Muzyka non-stop     
15:00    Data Videos
16:00    MTV Select
17:00    Hit List UK
19:00    Greatest Hits
21:00    Nowości MTV
22:00    Pieprz
23:00    MTV Squad: Hip-hop     
23:30    Real World
0:00    Superock: Rock i heavy metal     
2:00    Night Videos: Noc z teledyskami

VIVA Plus
8:00    Best of "Berlin"
10:00    Best of "Los Angeles"
12:00    Best of "London"
14:00    Cologne Day: Live von der VIVAPLUS-Homebase     
16:00    Berlin: Willkommen in der Stadt, die niemals schläft!     
17:00    Los Angeles: Aus der Stadt der Engel     
19:00    London: Aus Europas Pop-Metropole     
21:00    Hamburg: Entertainment-Trends     
22:00    Top Ten: Die TopTen des Tages     
23:00    12: Jede Woche ein neuer Schwerpunkt - Hauptsache auf die Zwölf!     
0:00    Los Angeles; Aus der Stadt der Engel     
1:00    12: Jede Woche ein neuer Schwerpunkt - Hauptsache auf die Zwölf!     
2:00    Cologne Morning: Clips nonstop

WTK
10.00 Puls dnia - serwis informacyjny
10.15 Z planu filmowego
10.30 Program lokalny
11.00 Wielkie drzewa - western, USA 1952
12.50 Scena -magazyn kulturalny
13.10 Artur i mamuśka (14) - serial komediowy, Australia 1987
13.40 Muzyka z WTK
14.30 Program lokalny
15.00 Motomania - magazyn motoryzacyjny
15.20 Aktywny ruch, czyli jak utrzymac formę
15.40 K 2 - konkurs muzyczny 
16.00 Arena - magazyn sportowy
16.30 Program lokalny
17.05 W twoim stylu - reportaż
17.15 Puls dnia - serwis informacyjny
17.30 Wielkopolska na Grune Woche - reportaż
17.50 Puls dnia - serwis informacyjny
18.00 Bajki
18.10 Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze
18.40 Puls dnia - serwis informacyjny (wydanie główne)
19.05 Obserwator - magazyn leszczyński
19.30 Europejskie ogrody zoologiczne: Berlin Wschodni
19.45 Puls sportu
20.00 Puls dnia - serwis informacyjny
20.20 10 minut dla...
20.35 Kawa na ławę - program publicystyczny
21.00 Pod słońcem Afryki (15) - serial przyrodniczy, Pd. Afryka 1991
21.30 Jak powstał film - program dokumentalny
22.00 Program lokalny
22.30 Puls dnia - serwis informacyjny
22.45 Puls sportu
23.00 10 minut dla...
23.15 Kawa na ławę - program publicystyczny
23.40 Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze
23.55 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.